Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
LittlePrincess
Zobrazit informace o autorovi

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Kathleen Rey Horn

za Wed Apr 15, 2020 7:10 pm
*Počasí bylo krásné, tak proč znovu nezamířit do města, když se tam  konaly trhy ku příležitost jara. Chtěla se od posledního podivného setkání s blonďákem městu vyhýbat, protože jeho chování bylo podivné. Sice by si radši promluvila se svým bratrem, o tom jestli je to dobrej nápad. Bohužel ten pro ní byl jako vždy k nezastihnutí a tak musela dát na svojí intuici a rozhodla se jít. Celou cestu se snažila nepřemýšlet, jenže její ruka měla jasno. Když si skoro celou cestu hrála s Romeovým řetízkem na svém krku. Měla ho zahodit když mohla, takhle na toho kluka jen čím dál víc myslí. Oblečení zvolila jednoduché, bílý top a džínovou sukni. Znamenalo to, že si musela zamaskovat tetování na své lopatce. Při procházce až dolů do města, kde si byla jistá, že se jen zastaví a půjde se ohlížela. Všímala si jak je všechno barevné, přicházejícím jarem.*
AndyHoff

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Navya A. Sánchez

za Wed Apr 15, 2020 7:20 pm
Ne trochu. Hodně. *Zasměje se a pak už si od něj nechá nasadit čelenku a poradí mu, jak si správně převzít cenu miss.* Ne, nebyla. Žádní hippies. *Potřese hlavou a pak se začne smát, když ho vidí, jak mává a jakmile zaregistruje, že se na ně pár lidí otočilo, s červenými tvářemi ho chytne za mávající ruku a dá mu jí dolů.* No tak, lidi koukaj. Nech si to na pódium. *Uchechtne se.* Ale jinak jo, šlo ti to. *Usměje se na něj a dojde s ním na parket, kde začnou tančit do rytmu hudby. Ani jí nedošlo, že vlastně bydlí v paláci a tam se pořádá plno plesů, kterých se musí Clavio účastnit. Trochu jí zrůžoví tváře.* Vždyť ani nemám žádný šaty. *Namítne s potřesením hlavy a jakmile ucítí jeho rty, nakloní hlavu na bok, aby měl k jejímu krku lepší přístup a usměje se.*
annie.16

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Alessia E. Schreave

za Wed Apr 15, 2020 7:23 pm
*řekne, že Cameron je roztomilý, a sama nevěří, že to řekla.* To už tak s dětmi bývá. A nemůžeš na něj být tak tvrdý.*namítne a nakloní hlavu lehce na bok. Pak mu odpoví na to, jak se má a po jeho otázce se na něj zazubí.* Samozřejmě, jako vždy.*uchechtne se a pak se ho zeptá, jestli nechce něco k pití.* Je mi to jedno, ale něco silného.*uchechtne se a pak se s ním vydá ke stánku.* Hele, nechceš pak někam zajít? Domů se mi nechce a celej večer být sama taky ne.*navrhne mu a koukne na něj. S Edwardem se cítí příjemně a navíc si podle ní docela rozumí a už delší dobu nestrávila večer s kamarádem.*
-LF-

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Kathika Canton

za Wed Apr 15, 2020 7:28 pm
*Rozzáří se, když jí dá květinu za ucho a do vlasů. Tohle ji potěšilo, možná i více, jak ty šperky, které jí chtěl dát včera.*Ale mě to potěšilo a je hezký.*Namítne s úsměvem. Vážně si toho váží, že si na ni vůbec vzpomněl. To pro ni není jen tak něco. Pak s ním ruku v ruce míří na náměstí, kam dojdou jeho autem. Poznamená, že dneska zase na poradě byla hádka, která byla slyšet až na chodbu.*To je v pohodě, nemohl jsi to vědět.*Navíc, kdyby jej viděla, asi by to pro ni taky bylo těžší se soustředit pak na to, aby stála klidně a nerozeběhla se za ním byť jen pro obyčejný polibek. Zeptá se na to, co ji zajímá a to je to, jestli už navrhl, aby do paláce jezdili rodiny strážců.*Podle mě by to jen posílilo morálku a všichni by byli nadšení. Podle mě by nás to jenom potěšilo a možná i trochu motivovalo.*Pokrčí rameny.*To jsem ráda. Snad to skutečně vyjde.*Usměje se ještě více nadšeně. Pak navrhne, že by si mohli zatančit a pak spolu s ním přejde na provizorní parket, kde tancují i ostatní lidé a kde i teď ona s Wellsem.*Viděla jsem velice zajímavou fotku tebe, kterou tvá sestra dala na Illeagram. *Poznamená s pobaveným úsměvem. Jeho sestru samozřejmě sleduje a téhle fotce dala srdíčko.*
AndyHoff

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Edward L. Horn

za Wed Apr 15, 2020 7:35 pm
Nejsem na něj až tak tvrdý. Chápu ho. Ale zase na druhou stranu, mohl by taky občas poslouchat a nedělat problémy. *Pokrčí rameny a pak se jí zeptá, na co jí může pozvat.* Tak to zní čím dál víc. *Mrkne na ní a nejradši by ke stánku skákal, tančil a samým štěstím rozhazoval kytky do všech stran, protože Aless s ním mluví jen tak. Samozřejmě chápe, že ne, jako s Colem a že kdyby tady Cole byl, ani by o něj nezavadila pohledem, ale chce toho využít. Z tohohle večera bude žít ještě dlouho. Dojde s ní ke stánku a objedná dvě skleničky skotský. Tak se na ní překvapeně otočí a hned přikývne.* Jo, jasně. To by bylo super. *Usměje se nadšeně, i když se to snaží trochu maskovat, aby zase nevypadal jako malé dítě, které dostalo lízátko.* Kam bys chtěla zajít? *Zeptá se jí s nadzvednutým obočím.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Cameron S. Horn

za Wed Apr 15, 2020 7:42 pm
*Když uvidí v dálce Chrysane, usměje se od ucha k uchu a začne na ni z dálky křičet a vesele na ni mávat. Když k ní ale přiběhme, nelíbí se mu ani přinejmenším ten chlap, který je tam s ním.* /To není ten co byl na večírku, ne? Kdo to je? Chci to vědět? Chci jen aby odešel!/ *Založí si ruce na hrudi a nesouhlasí s jeho přítomností. Když tomu neznámému dá pusu na tvář, zašklebí se a otřese se. Pak se zase na ni zazubí a zatahá ji za ruku.* Na cukrovou vatu! Viděl jsme ji někde tam. *Chytne ji za ruku a rozejde se směrem ke stánku s cukruvou vatou. Když k ní dojdou, hned si jednu vezme do ruky a začne si ji cpát ndo pusy.* Neříkej to bráchovi! Beztak na mě někde číhá! *Vykulí oči a cpe se dál.*
AndyHoff

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Wells J. Schreave

za Wed Apr 15, 2020 7:51 pm
Můžu jeden takovej dávat pokaždý, když spolu někam půjdeme. *Usměje se na ní zamilovaně a pak už spolu dojedou na náměstí a on jí řekne o dnešní poradě.* Jo, já vím. A právě proto tě chci o něco poprosit. Máš zítra nějakou službu? *Zeptá se jí.* Chtěl bych, abys přišla do sálu, klidně s sebou vem víc strážců. Chci, aby rádci slyšeli vaše názory na to přímo od vás, nejen ode mě. *Navrhne jí a čeká na její reakci. Myslí si, že by to mohlo dost pomoci změnit názor rádců, kteří jsou proti. Následně už s ní začne tančit do rytmy hudby a když zmíní tu fotku, protočí očima a potichu zaúpí.* Jo... Třeba pak budeš mít tu možnost hlídat mojí celu, až Tessu uškrtim. *Uchechtne se.* Byl jsem dost mimo. Ani si nepamatuju, že jsem něco takovýho fotil. Natož na její mobil. *Potřese hlavou.*
-LF-

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Wed Apr 15, 2020 7:53 pm
*Omluvně se podívá na Nicka a ten ochotně odejde s tím, že se uvidí v pátek v parku, kam spolu plánují zajít taky. Pak se tedy věnuje malému Cameronovi. Dá Nickovi pusu prvně na tvář, než odejde a všimne si toho, jak se Cameron zašklebil. Uchechtne se nad tím.*Copak? Závidíš?*Popíchne jej.*Klidně ti pusu na tvář dám tak.* Zasměje se. Pak přikývne a jde s ním ke stánku s cukrovou vatou. Zaplatí mu ji a koupí rovnou jednu i sobě.*Tvému bráchovi by určitě nevadilo, kdyby tě viděl cpát se cukrovou vatou, ne?*Zeptá se jej.*Jseš v pořádku? Po tom útoku..*Zeptá se jej starostlivě. Naštěstí se dostali ze sálu rychle, společně se Zaydenem a odběhli do úkrytu, kam už byl Cameron předán jeho rodičům a ona se potřebuje ujistit, že se mu skutečně nic nestalo. Asi by si to neodpustila.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Romeo A. Beavers

za Wed Apr 15, 2020 7:55 pm
*Dneska je celý den někde ve městě  jelikož nedokáže být věčně v ghettu. Bojí se o jeho starší sestru, stejně jako se bojí o rodiče, hlavně o matku. Ale taky jim chce nechat trochu prostoru a sám potřebuje na chvíli vypadnout. Na sobě má normálně černou mikinu a roztrhané černé kalhoty. Vlasy má spadené do obličeje a ani si je neodhrnune  spíše je používá jako takovou clonu před světem. Najednou dojde až někam na ty dnešní slavnosti a jak má pohled zabodnutý do země a vlasy v obličeji, nevšimne si, že je někdo v jeho cestě a narazí do toho člověka. Už u tu plánhne něco hnusného říct, ale když zjisti, že je to Kath, se kterou se už potkal, jen se ušklíbne.* Promiň, nedával jsem bacha. *Zamumlá a vlasy z obličeje si odrhne.* Asi bych měl jít, nemam zrovna milou náladu. *Uchechtne se, ale stále stojí na místě a nikam se nehne.*
annie.16

za Wed Apr 15, 2020 7:56 pm
To je fuk, ty jsi jeho bratr, ne já.*ukončí to, protože jeho názor očividně nezmění. Pak mu řekne, že je jedno, na co ji pozve, ale chce něco silného. Po jeho slovech a mrknutí se zasměje. Pak už se s ním vydá ke stánku a s úsměvem si od něj vezme skotskou.* Díky, máš to u mně.*pak mu navrhne, jestli nechce později někam zajít, protože nechce být celý večer sama a domů nepůjde. Ani za Colem nemůže. Ví, že kdyby ji viděl v tomhle stavu akorát by se ještě více pohádali a to nechce. Když souhlasí je ráda.* Nevím, kamkoliv. Třeba do Luxury Baru nebo na vyhlídku. To je fuk.*pokrčí rameny, protože momentálně je jí úplně jedno, kde bude trávit dnešní noc.* Tak na zdraví!*řekne s úšklebkem a přiťukne si s Edwardem*
AndyHoff

za Wed Apr 15, 2020 8:06 pm
*Objedná jí skleničku skotské a pak zavrtí hlavou.* To je v pohodě. *Usměje se na ní a následně se jí zeptá, kam by chtěla jít a je z toho nápadu naprosto nadšený.* Na vyhlídce jsem nebyl opravdu hodně dlouho. Jak tady jsi? Mohl bych tě hodit na svý motorce, jestli chceš. *Pousměje se a pak si s ní přiťukne.* Na tvoje. *Vyprázdní skleničku na jeden nádech a položí jí zpátky na bar.* Dáš si ještě, nebo odsud už chceš vypadnout? *Zeptá se jí a přitom se na ní usmívá.* /My dva. Sami. Na vyhlídce../ *Samozřejmě, že se mu hlavou začnou honit nesmyslné představy jejích rtů, blížících se k těm jeho, ale radši je rychle zaplaší, protože ví, že tohle nikdy nenastane. Ona má Cola a miluje ho. Sice tady dnes Cole není, ale to neznamená, že není v Alessině životě.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Clavio L. N. Martinelli

za Wed Apr 15, 2020 8:09 pm
Tak fajn. Hodně. *Uchechtne se pobaveně a prohlédne si svou černou košili, jakoby na ni hledal nějaké vzory, ale pohledem se zastaví na skoro zvadlé kytce v kapsičce. Poté už začne mávat kolem sebe a nevšímá si pohledů ostatních. Až když mu dá ruku dolů, uculí se na ni a pokrčí rameny.* Tak ať koukaj. Na miss květované čelenky. *Uchechtne se a pak s ní už odejde tam, kde se tancuje a zamilovaně se na ni usmívá.* Poprosíme nějakou služebnou, ta ti šaty sežene. A nebo mám ještě lepší nápad, půjdeme nakupovat. *Usměje se na ni a poté se sehne k jejímu krku, mezitím co se pobybují do rytmu hudby. Pak se zase narovná a usměje se na ni.* Taky bych tě měl představit rodičům. Ale necháme to až po příjezdu domů, co? *Uchechtne se a pohladí ji dlaní po tváři.*
-LF-

za Wed Apr 15, 2020 8:12 pm
Mně by to potěšilo, ale aby tě to nějak neobtěžovalo nebo tak.*Pokrčí rameny. Nechce, aby mu ještě přidělávala starosti s tím, že by musel jí nosit květiny. Sice by ji to potěšilo, ale nepotřebuje to až tak moc. Pak se baví o poradě, kde jak se zdá probírali návštěvy rodin a strážců.Pak nadzvedne obočí a potřese hlavou.*Zítra mám volno.*Místo toho si vzala ranní směnu v neděli, protože jiný strážce si to potřeboval přehodit nutně a zeptal se jí a ona s tím neměla problém.*No.. Já nevím..*Řekne docela nervózně.*Ale klidně, dobře..*Souhlasí pak. Ví, že tohle dělá pro to, aby se častěji mohla vídat s rodinou.*Tam asi bude i tvoje rodina. no teda asi určitě, co?*Prohrábne si nervózně vlasy a vydechne.*Poprosím pár přátel, aby šli se mnou.*Pár dalších strážkyň či strážců požádá. Pak s ním tančí a zmíní fotku, kterou dneska viděla. Zasměje se nad jeho reakcí.*No tak lásko. Přece kvůli tomuhle nebudeš škrtit svou sestru. Náhodou tam vypadáš vtipně a já se zasmála.*Zazubí se na něj.*Ale pokud to musíš udělat, neboj, nějak zařídím, abych hlídala vězně. *Dodá.*Tak to se už těším, co se stane letos na Silvestra.*Doufá, že spolu budou i do té doby, ale může se stát cokoliv.*
LittlePrincess

za Wed Apr 15, 2020 8:15 pm
*Ve městě se rozhodne na trzích jen tak procházet a pokukovat po stáncích, to je jediné co tady nemá dělat. V to se jí v hlavě objeví jeho slova o tom, že je pořád sama a zamyslí se nad tím, skutečně to mu tak posledních pár let je. Ale nikdy jí to nezačalo víc trápit než právě teď. Připadala si jednoduše opuštěně, jako takové to malé štěně, pohozené na ulici. Ono né, že by nedávala pozor na cestu, ale i tak jí dotyčný přiměje zavrávorat a má co dělat, aby nespadla rovnou. Překvapeně zamrká, když si uvědomí, kdo to do ní vrazil.*Romeo....a-ahoj.*Vykoktá ze sebe něco co by zdánlivě mohlo připomínat i pozdrav. Přitom také stáhne ruku z řetízku na svém krku. Zadívá se mu do očí, než svůj pohled jednoduše skloní a přikývne.*Bude v pohodě, když na mě budeš zlý. Jen...mě tu prosím nenechávej samotnou.*Vyhrkne jednoduše svá slova s nadějí v hlase. Skutečně je jí smutno, a chybí jí blízkost někoho.*
AndyHoff

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Navya A. Sánchez

za Wed Apr 15, 2020 8:23 pm
*Pobaveně potřese hlavou, když mu dává ruku dolů a pak se na něj jen pobaveně podívá a na tváři jí hraje široký pobavený úsměv. Začne s ním tančit a když zmíní plesy, namítne, že nemá žádné šaty. Šaty nikdy nějak nenosila, takže na ně není zvyklá a docela je z toho nervózní.* /Další důkaz, že mezi tak vysoce postavenou společnost nezapadnu. Já neumím být princeznou v šatech.../ *Proběhne jí hlavou a sklopí u toho pohled.* Nakupovat, jo? Většina chlapů se nákupům vyhýbá jako čert kříži. *Uchechtne se pobaveně, i když to díky jejím pochybám v hlavě, nezní tak pobaveně, jak by nejspíš mělo. Nakloní hlavu na stranu, když jí políbí na krku a pak vykulí oči, když zmíní jeho rodiče.* Jak bys to chtěl udělat odsud? *Zasměje se trochu zaskočeně.* Já... Myslíš, že jim nebudu nějak vadit nebo tak? *Zeptá se nervózně.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Cameron S. Horn

za Wed Apr 15, 2020 8:34 pm
*Když vidí, jak mu dala pusu na tvář, zašklebí se a otřese se nad tím.* Nezávidím! Proč bych záviděl? Ja bych dostal tolik pus, kolik bych chtěl! Od kohokoliv! Jsem roztomilej. *Zaculí se na ni a nakloní hlavu na bok.* Ale tak... Jedna pusa by neškodila. *Zazubí se na ni a nevinně na ni zamrká.* Ale žádná pusa jako od babičky. *Zamumlá a pak ji už odtáhne ke stánku s cukrovovou vatou a jednu si vezme. Začne se s ní cpát, ale potom se rozhlédne kolem sebe.* No já nevím! Spíš by byl naštvanej, že jsem tady. Jako na festivalu, tam jsem byl taky! A nadšenej nebyl. *Zaculí se na ni a potom se na ni usměje od ucha k uchu a přikývne.* Jsem v pohodě, nebój. Ty jsi v pohodě? *Přohmouří oči a prohlédne si ji a pak ji zase táhne někam pryč, přičemž se vyhne velkým obloukem parketu, protože se mu křečovité tančení nelíbí.* Kam půjdeme teď? *Nadšeně se rozhlédne kolem sebe a zase ji zatahá za ruku.*
annie.16

za Wed Apr 15, 2020 8:35 pm
Ne, já to myslím vážně a nepřesvědčuj mně o opaku, Edwarde.*řekne vážně a za tím si stojí. Pak se ho zeptá, jestli nechce někam zajít a když souhlasí je ráda. Pak navrhne Luxury Bar a vyhlídku, ale vesměs je jí jedno, kam nakonec půjdou.* Pěšky a ta motorka zní dobře. *usměje se na něj. Potřebovala se projít, takže šla do města pěšky. Pak si s ním přiťukne a na jednou vypije celou skleničku skotské. Prázdnou skleničku pak položí vedle jeho.* Klidně můžeme už teď, pokud chceš.*pokrčí rameny. Celkem ráda už by odsud vypadla, ale pokud tu chce Edward zůstat, klidně můžou odejít až později. Doufá, že pokud se o tomhle Cole dozví, nebude moc vyvádět, protože ho zná a ví, jak dokáže dělat z komára velblouda.*
AndyHoff

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Wells J. Schreave

za Wed Apr 15, 2020 8:38 pm
Mě to neobtěžuje. *Zavrtí hlavou a pak se jí už ptá, jestli má zítra nějakou směnu a navrhne jí, aby přišla na schůzi ještě s pár dalšími strážci.* Bude lepší, když to uslyší od vás a nejen ode mě. *Pousměje se na ní a pak se poškrábe na zátylku a přikývne.* Bude tam můj táta. Těší se, až tě pozná. A stejně tak moje máma. Nemusíš se jich bát. *Ujistí jí s úsměvem a pak přikývne.* Dobře, děkuju. *Usměje se, když nakonec souhlasí a něžně jí políbí. Pak už spolu tančí a on potichu zaúpí, když zmíní jeho fotku na Illeagramu.* Skvělý. S tebou se ale směje celá země, víš? Na můj účet. *Oznámí s menším úšklebkem a pak se usměje.* Takhle spolu budeme opravdu často. Kolik se dává za vraždu princezny? *Zasměje se a pak se uchechtne.* Budu se mírnit, abys neměla milion trapných historek, jako moje rodina. *Mrkne na ní a pak jí zatočí a znovu si jí k sobě přitulí.*
AndyHoff

za Wed Apr 15, 2020 8:51 pm
Nojo, nojo. *Protočí lehce očima, ale nedohaduje se s ní. Kdyby ale šlo o někoho jiného, dohadoval by se. U Aless to nedokáže, zvlášť potom, jak slyšel své jméno z jejích rtů.* Tak pojedeme na motorce. A vzhledem k tomu, že bydlíme v jednom baráku, máš jistej i odvoz domů. *Zazubí se na ní.* /Aspoň něco sdílíme. Když už nic jiného, aspoň bydlím ve stejné budově, jako ona. Co na tom, že je to ten největší barák, jakej jsem kdy viděl?/ *Přiťukne si s ní a vyprázdní skleničku naráz.* Jasně. Můžeme. *Usměje se na ní, zaplatí u stánku za pití a pak se s ní vydá k motorce.* Jak se vůbec máš? *Zajímá se a dojde mu, že na to se měl zeptat asi o něco dřív. Pak už jí podá helmu zpod sedačky a sám si jednu nasadí a posadí se na motorku. Jakmile sedí za ním, nastartuje a vyjede směrem k vyhlídce.* /Jenom já a ona. Je teď tak blízko.. Bože... Nemůže být ta vyhlídka pár kilometrů daleko?/
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Romeo A. Beavers

za Wed Apr 15, 2020 8:55 pm
*Nemá zrovna dobrou náladuy vzhledem k tomu, jaká je teď situace v jejich rodině, proto když do někoho narazí, nejradši by ho nějak seřval, ale když pohled zvedne, zjistí, že je to dívka, která ma kolem krku jeho řetízek. Nechce ji nejak otravovat, zvlášť když má tu náladu, jakou má. Po jejích slovech se však zarazí a nakrčí obočí.* Nechci být na tebe hnusný, zlý nebo jakýkoliv... Takový. *Pak si ji však prohlédne s povytaženým obočím a nakloní hlavu na bok.* Děje se něco, že nechceš být sama? *Nějak ji nechápe, že si radši zvolila variantu, že by na ni měl být zlý a vážně na ni zlý být nechce. Jelikož ví, že když má blbou náladu, vážně dokáže být zlý a nepříjemný.*
-LF-

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Wed Apr 15, 2020 8:57 pm
*Zasměje se nad tím, jak se Cameron šklebí, když dá Nickovi na rozloučenou pusu na tvář a škádlivě se jej zeptá, jestli mu závidí. Nadzvedne obočí*Jsi nějak sebejistý, ne?*Zeptá se jej pobaveně. Když jednu pusu nakonec ale přece jen chce, jen si stanoví podmínku, aby nebyla jak od babičky.*Neboj, neoslintám ti celý obličej.*Její babička z tátovi strany vždycky dávala strašně mlaskavé pusy a u toho jim i štípala do tváří. Pak se ke Cameronovi skloní a dá mu polibek na tvář, stejně jak Nickovi, jen jemný.*Tak co? Bylo to jako od babičky nebo ne?*Zeptá se jej pak pobaveně. Pak s ním dojde ke stánku s cukrovou vatou, kterou mu zaplatí a sama si jednu koupí a začne ji jíst.*No, já mu to neprásknu, ani ho neznám. Takže neboj.*Ujistí jej. Pak se starostlivě zeptá, jestli je po tom útoku v pořádku a přikývne.*Dobře, to jsem ráda. A já jsem taky v pohodě.*Ujistí jej. Nechá se od něj zase táhnout někam pryč všimne si jak se vyhýbá parketu, díky čemuž potřese pobaveně hlavou a nijak to nekomentuje.*Kampak by jsi chtěl?*Zeptá se jej znovu.*Mně je to docela jedno prcku.*Pobaveně mu rozcuchá rukou vlasy.*Ale viděla jsem tu i jeden nebo dva kolotoče, kdybys měl zájem a nebojíš se výšek..*Zahlédla tu jeden velký, jeden malý a autíčka. U toho byla i velká zvací cedule na otevírání zábavního parku v pátek. Tímto pravděpodobně chtěli upoutat větší pozornost.*
Taylorovidní zrzka

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Clavio L. N. Martinelli

za Wed Apr 15, 2020 9:09 pm
*Nějak mu nevadí to, že se na ně lidi dívají, spíše jim oplácí pohledy, ale ty jeho jsou pobavené a zároveň sebejisté. Poté už zmíní plesy a když Nav namítne ohledně šatů, byl by kvůli ní schopen přežít i nakupování.* Co bych pro tebe neudělal? I nakupování pro tebe přežiju. *Usměje se na ni a poté starostlivě svraští obočí.* Nebo na plesy chodit nebudeme. Tady mě tam nimdo hledat nebude. *Usměje se na ni a pak pokrčí rameny.* Pošleme jim dopis. A nebo prostě počkáme až přijedeme domů. *Uchechtne se a po jejich slovech si potichu povzdechne, ale na tváři má stále úsměv.* Nebudeš. Moje rodiče jsou v pohodě, vážně. Máma bude ráda, že jsem si konečně někoho našel a věřím, že s tebou bude chodit na takový ty dámský dýchánky. *Uchechtne se a pak pokračuje dál.* A táta bude taky v pohodě. A co bych řekl je to, že tě za vzhled bude chválit pořád. *Zazubí se na ni a s úsměvem ji zase pohladí po tváři.*
-LF-

za Wed Apr 15, 2020 9:13 pm
*Když ji ujistí, že mu to nevadí a nijak ho neobtěžuje, přikývne. Jí tohle potěší a pokud mu to nevadí, tak se s ním o tom nebude přece dále dohadovat. Když pak řekne, že by si přál, aby ona a případně i další strážci přišli zítra na poradu, kde se budou řešit rodinné návštěvy a řekli, co si o tom myslí. Souhlasí s tím, i když je dost nervózní z toho setkání s jeho rodinou a vlastně ze všeho, jak to tam bude vypadat.*Dobře, věřím ti.*Pousměje se.*Nemáš zač. To já děkuju. Napadlo to tebe.*Oplatí mu polibek, který trochu prodlouží a pak se lehce s červenými tvářemi odtáhne. Nedá jí to musí zmínit tu fotku, kterou dneska viděla.*No tak lásko..*Uchechtne se.*A ty nemáš fotky své sestry?*Nakloní hlavu na stranu.*Že bys vrátil úder. Oko za oko, zub za zub. Klidně i nějáké z dětství, třeba z alb, kterou bys vyfotil a dal tam.*Dá mu menší nápad.*No, to nevím. Ale kdybys to svedl na vraždu z afektu, dostal by jsi méně, co aspoň vím. Ale žádná vražda sestry nebude. Ještě by ti chyběla.*Uchechtne se.*Mě nevadí žádné trapné historky. Aspoň bude legrace a velice ráda tě uvidím zase s růžovými brýlemi a pistolkou. Tentokrát nasadíš vyšší level a budeš to mít třeba i se třpytkami? *Poškádlí jej. Zatočí se k němu se zase zpátky přitulí.*Miluju tě.*Řekne mu se zamilovaným úsměvem.*
LittlePrincess

za Wed Apr 15, 2020 9:19 pm
*Její nálada je někde na bodu mrazu, takže je na jednu stranu i rád, když zjistí kdo do ní vrazil. Teda nejprve je tím zaskočena a neví co má říkat, protože posledně to bylo...zvláštní. A teď mu jednoduše nabízela, něco takového. Ani neví proč to dělá.*Můžeš, je lepší ze sebe věci dostat. Než je zadržovat v sobě.*Zamumlá s klidem a pokrčí nad tím rameny, i kdyby jí měl ublížit. V téhle situaci jí to jednoduše bylo jedno...co pak je špatný, chtít někdy něčí pozornost.*Tvá slova, to co jsi říkal...možná jsem si neuvědomovala jak je špatný být pořád samotná, do té doby než ses objevil.*Odmlčí se a povzdychne si nad tím vším.*Nechci, aby tak královská potvora ublížila mému staršímu bratrovi.*Zavrtí vážně hlavou, ten názor musela ze sebe dostat, je jí smutno, že kvůlí ní a té jejich kapele, je jiný.*
annie.16

za Wed Apr 15, 2020 9:24 pm
*vítězně se na něj zazubí, když se s ní přestane dohadovat. Pak souhlasí s tím, že pojedou na motorce.* Jasně, od dneška jsi můj osobní řidič.*zasměje se. Domů ale hned tak nepojede. Alespoň ne dnes večer, možná zítra ráno.* Díky za nabídku, ale do paláce se dneska vracet nebudu. Kdyžtak až zítra.*pokrčí rameny. Pak vypije svou skotskou a následně se s ním vydá k jeho motorce. Když se jí podruhé zeptá, jak se má, uchechtne se.* Nepřehnal jsi to dneska trochu? Už ses mě jednou ptal.*pobaveně povytáhne obočí.* Ujde to, ale těším se, až bude líp.*odpoví mu tedy podruhé a pobaveně se při tom usmívá.* Díky.*poděkuje mu za helmu, kterou jí podal a nasadí si ji na hlavu. Pak si sedne za něj a rukama ho pevně obejme kolem pasu, aby při jízdě nespadla.* /Jestli se tohle Cole dozví, bude se to těžko vysvětlovat.../
Sponsored content

Ulice v LA - Stránka 7 Empty Re: Ulice v LA

Povolení tohoto fóra: