Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice v LA

+13
-LF-
annie.16
K. princ
13Lucky
Lexi
Klarisa
Vertasia
Takuari Zimemo
† PsYcHoPaTiC †
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
AndyHoff
Admin
17 posters
 :: Město
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Thu Apr 09, 2020 9:22 pm
*Zjistí, že mají společný koníček v lásce ke knížkám. Ona čte ráda a často, když má možnost.*Romány si občas taky přečtu. Je hezké číst o takové velké lásce, o které tam vždycky píše. A doufat, že jednou potká i tebe samotného.*Vždycky po takové lásce, jakou můžeme vidět právě v románech. Usměje se, když Wells řekne, že zkusí i detektivky.*Jaká je třeba tvá nejoblíbenější kniha?*Zeptá se jej. Třeba by tak měla tip, co si dále přečíst. Pak si všimne jeho náušnice svede rozhovor tím směrem a protočí očima po jeho slovech, že mají rádci připomínky, i když vidí jen jeho fotku.*Nechápu, co jim na tom vadí.*Řekne upřímně.*Ale nic si z toho nedělej. Oni jsou docela hloupí, pokud jim vadí taková maličkost. To, že máš náušnici z tebe nedělá přece žádného gaunera a jestli si to myslí.*Nechá tu větu nedokončenou a potřese hlavou.*Nikdy jsem ho ani moc nezkoušela.. Jen asi jednou dvakrát a moc mi to nechutnalo. Navíc strážkyně v paláci by se opíjet nejspíše neměla. Bude útok a já na rebely budu střílet vodu ze stříkací pistole.*Uchechtne se nad tou představou.*Děkuju.*Vezme si od něj Colu. Přijde jí docela divné jen tak za sebe nechat prince něco zaplatit. Není zvyklá, že by tohle udělal byť jen ak někdo.*To jsem ráda.*Řekne upřímně a taky se trochu začervená.*/Tohle je hrozný./Naopak. Jsi zajímavý člověk a skvěle se s tebou povídá. Třeba jak jsi mi zmínil, že se jmenuješ podle tygra. Jak k tomu vůbec došlo?*Zeptá se jej zvědavě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Navya A. Sánchez

Thu Apr 09, 2020 9:25 pm
*Vyslechne si princeznu a pak se jí rychle pokloní a vydá se rychle pryč. Nebo se aspoň snaží dostat pryč co nejrychleji, ale zpomaluje jí dav lidí, který se hrne přesně proti ní. Díky tomu jí stihne Chrysane dohodit. Nechce se moc zastavovat, ale uvědomí si, že princezně by asi neměla odporovat, takže se zastaví a otočí se k ní.* To je v pořádku. Nemusíte se omlouvat. Chápu vás. Snad chápete i vy mě. *Řekne jí a pak se otočí a pokračuje dál, přičemž rozmkrává slzy v očích, ale ty jí stejně začnou stékat na tváře. Trhne sebou, když ucítí ruku na rameni a pak se otočí a uvidí Clavia. Setře si z tváří slzy a pak zavrtí hlavou.* To je v pohodě. Nemůžu tě nutit, abys měl tajemství před svojí rodinou. Neměla jsem to dělat ani doma. *Pořád bere Španělsko jako svůj domov, takže o něm takhle taky mluví.* Promiň, já ... neměla jsem tak reagovat. *Omluví se mu i ona a pak se mu podívá do očí a lehce ho pohladí po paži, i když si dává pozor, kdyby mu to bylo nepříjemný. Přeci jen se toho mezi nimi stalo hodně.* Já .. odpouštím ti, Clavio. Chtěla jsem to udělat i bez Chrysane. Jenom potom, co řekla ... nechtěla jsem, aby to vypadalo tak, že mě k tomu donutila a bez ní bych to neudělala. Miluju tě, Clavio a nechci být bez tebe.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Thu Apr 09, 2020 9:34 pm
*když přijde na festival všimne si Chrysane. Už minule se dozvěděl, že se zajímá i o dohazování a podle toho co vidí, ji to zatím moc nejde. Zamíří za ní se záměrem si z ní zase utahovat, ale když vidí její výraz, je mu jí líto a trochu ho to odradí. Když vidí jak do sebe kopne panáka, ušklíbne se a stoupne si vedle ní.* Asi jim musíš dát čas a prostor, aby si to mezi sebou vyřešili. *ve vztazích se nevyzná, protože sám na tohle nikdy nebyl, ale asi by nechtěl, aby se mu do tohohle pletla sestra.* Nebo to chce větší praxi ohledně dohazování. Všechno nejde hned napoprvý. *pokrčí rameny*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Thu Apr 09, 2020 9:40 pm
*Když se koná hudební akce, on jako velký milovník hudby a dá se říct rádoby zpěvák tam přece nesmí chybět. A docela se na tu akci těší. Teď už jde bok po boku se svou ženou, na kterou se se usmívá. Docela už delší vlasy má volně rozpuštěné a tak si je každou chvíli rukou prohrabuje, aby je neměl spedené do obličeje.* Před tolika lidmi bych asi už nedokázal hrát
*Ušklíbne se při pohledu na dav lidí a jen se u toho uchechtne. Ještě stále po barech hraje, ale rozhodně tam je míň lidí, než tady.* Nevíš, kdy mají hrát? Ta kapela, kde je Romeo.*Zeptá se Arowen a na tváři má mezitím úsměv jen menší, mezi lidmi se stále tváří jak kamenná socha, ale když je s Arowen, musí se do té masky nutit.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Kathleen Rey Horn

Thu Apr 09, 2020 9:44 pm
*Dozvěděla se o festivalu ve městě. Což znamenalo jediné, velkou příležitost na to vypadnout zase ven z paláce. Ona nebyla ze sourozenců ta co to dělá kdoví jak často, jenom pokud to mělo svůj důvod. Oblékla si na sebe červené šaty, přes které přehodila černou koženou bundu, která skvěle zakrývala tetování. Takže ho sama o sobě nemusela nijak krýt. Šaty jí pro tohle přišly jako dobrá volba, krátké si jí zase tolik nevadí jako ty dlouhé společenské. Vlasy si jen několikrát pročesala a nechala je tak, v jejich přirozených vlnách. Než se rozhodla z paláce zamířit rovnou na akci. Na tváři jí hraje její typický úsměv, když si to kráčí skrz lidi a hlasitou hudbu rovnou k jednomu stánku k občerstvení, kde si objedná colu. Nechce pít, nebo aspoň né dokud nebude muset.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Thu Apr 09, 2020 9:44 pm
Jo, přesně. Doufám, že někdy zažiju něco takového, o čem čtu. *Pousměje se možná trochu zasněně a pak se zamyslí.* To je docela těžký. Ale asi Na Větrné hůrce. Jakou máš nejraději ty? *Zeptá se jí se zájmem a pak se začnou bavit o jeho náušnici a zasměje se, když začne mluvit o rádcích.* Jo, já vím. Ale radši s ní v paláci neprovokuju. Takhle, když jdu do města, mi to stačí. *Pokrčí rameny a pak se jí zeptá, proč nepije alkohol. Zasměje se, když si jí představí s vodní pistolkou.* Třeba by je to překvapilo natolik, že by radši utekli. *Pokrčí rameny se smíchem.* Ale chápu. Ne každému to chutná. *Přikývne a pak jí koupí kelímek coly a sám si objedná pivo.* Maličkost. *Tohle podle něj není něco, za co by mu měla děkovat.* Děkuju. *Usměje se na ní, když ho ujistí, že se s ním skvěle povídá a pak se uchechtne.* Moji rodiče byli v zoo, když byla máma těhotná a táta chtěl tygra. Hned začal vymýšlet, že by ho pojmenovat Wells. Máma mu ho nedovolila, ale to jméno se jí líbilo, tak se domluvili, že když se jim narodí syn, pojmenují ho pak Wells. Nakonec se nad tátou ale máma slitovala a dala mu lvíče v jejich svatební den. Táta ho nakonec pojmenoval Boswell a když jsem vyrostl přenechal ho mě, takže mám docela netypickýho mazlíčka. *Převypráví jí, jak se dostal ke svému jménu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Thu Apr 09, 2020 9:46 pm
*zamíří co nejblíže k pódiu, aby se pak jednodušeji mohla dostat do zákulisí, a tam vyhledat Colea. Po cestě si ještě vezme kelímek s nějakým drinkem a pak už jen tančí do rytmu hudby. Když ucítí na svém rameni něčí ruku, nadskočí leknutím. Už se chystá začít využít dovednosti, které se naučila na lekcích sebeobrany ale pak si všimne malého Camerona. /Bože, kolik jsem toho zase měla?/*pomyslí si. Ví o něm, že je z paláce, ale to je tak vše. Zaraženě sleduje to, jak se jí ukloní.*/Kolik mu asi je?/ Ehh..no pro většinu dospěláků asi ano. Proč tě zajímá zrovna tohle? *nakrčí nechápavě obočí.* Hele, kde máš mamku nebo taťku? Nebo nějakou chůvu, nebo jak se tomu říká.*protočí očima.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Thu Apr 09, 2020 9:48 pm
*Omluví se jak Claviovi tak i Navyi. Myslela to dobře, ale asi to přehnala.*/Už se raději nebudu ani ke Claviovi hlásit. Štěstí, že odjedu do Austrálie a on bude mít klid./*Pomyslí si. Když k ní přijde Zayden řekne, že na to, aby si z ní utahoval nemá vážně náladu a raději přejde k baru, kde si objedná panáka, kterého do sebe kopne.*Já vím. Jen jsem ji chtěla ujistit, že Clavia to mrzí, aby si nemyslela, že si s ní může hrát. Znám svého bratra a jde vidět, že ji miluje, už jen to, jak o ní mluví..*Odmlčí se a pak se uchechtne.*Jo, procvičovat bych mohla. Co třeba na tobě. Líbí se ti tady nějáká dívka? Mohu ti ji zkusit dohodit.*Rozhlédne se kolem.*Můžš mi pomoci můj drahý snoubenče.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Arowen Beavers

Thu Apr 09, 2020 9:51 pm
*Jde po boku svého manžela a přitom se usmívá. Trochu na jednu nohu kulhá, konkrétně na tu, na kterou jí Keenan kdysi nasadil španělskou botu. Kost jí sice srostla, ale nikdy se jí nedokázali pořádně spravit vazy a svaly, takže kulhá. Teď už to ale nijak moc nevnímá, prostě se to stalo součástí jejího života a nic s tím nenadělá.* Proč to neostříháš, když ti to tak vadí? *Zasměje se, když sleduje, jak si vlasy věčně prohrabuje a odhrnuje z obličeje.* Ty bys dokázal všechno. *Namítne s úsměvem a pak pokrčí rameny.* Netuším. *Zavrtí hlavou a rozhlédne se po všech těch lidech. Trochu se uchechtne, když vidí nějakou holku se šátkem přes obličej.* Módu týhle doby asi nepochopim. *Pokrčí rameny a zaměří svojí pozornost radši na svého muže.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Thu Apr 09, 2020 10:06 pm
*Usměje se nad jeho slovy.*Teď během Selekce tu bude moc hezkých a milých dívek. Ať už tvého bratrance, i když by asi nebylo hezký mu lézt do zelí.*Uchechtne se.*Ale princezen je tu dost. Některá určitě ukradne tvé srdce.*Usměje se na něj. Věří, že se tak stane. Wells je moc hodný a vtipný. Holka, která by jej nechtěla by byla hloupá.*Na větrné hůrce jsem ještě nečetla. Ale zkusím to, díky za tip.*Aspoň se nebude muset knihovně rozhodovat, kterou knihu vzít.*Sice nejraději čtu detektivky, ale moje nejoblíbenější knížka je román. Pýcha a Předsudek. To jsi četl?*Zeptá se jej a nakloní hlavu na stranu.*Jo, to chápu. Nejspíš nejsi zvědavý na jejich poznámky. I když je to fakt blbost.*Potřese hlavou. Jí se ta náušnice vážně líbí. Pak řekne, že alkohol moc nepije a uchechtne se.*Jo? Mám to zkusit někdy příště? Až bude ples a já budu mít stráž a kdyby se snad konal útok, vytáhnu vodní pistolku a poběžím tě zachránit s ní.*Slíbí mu z legrace. Poděkuje mu za Colu a hned se napije, protože jí trochu vyschlo v krku.*Nemáš zač.*Zeptá se jej, jak to, že se jmenuje podle tygra. Na konci jeho historky se pobaveně usměje.*Aspoň z toho je dobrá historka.*Usoudí.*A tygr.. páni. Vážně docela netypický mazlíček. Boswell je taky hezký jméno.*Sama si nedovede přdstavit, že by měla podobného mazlíčka, ale musí to být zajímavé.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Edward L. Horn

Thu Apr 09, 2020 10:07 pm
*Dneska hrají s kapelou na festivale a on se toho nemůže dočkat. Chce stát zase na pódiu a vidět ty davy pod sebou, kteří si je přišli poslechnout a líbí se jim jejich tvorba. Právě teď sedí v zákulisí, kde se pomalu připravují na to, že za chvíli půjdou na pódium a v puse má klasicky zapálenou cigaretu, kterou si dal kvůli uklidnění. S menším úsměvem si hraje se svým lvíčetem, které bere skoro všude s sebou. To ale pak odběhne za světýlkem, které vidí a které sem svítí z pódia a pohybuje se. Nechá lva si hrát chvíli samotného a ze zákulisí trochu vykoukne, aby viděl, kolik lidí přišlo. Usměje se, když vidí, že jich je skutečně hodně a pak si všimne Alessii a úsměv mu na tváři trochu zmrzne. Bodne ho klasicky u srdce, když jí vidí.* /Určitě sem po koncertu přijde... Za Colem../ *Povzdychne si v duchu a už se chystá vrátit zpátky na gauč v zákulisí, ale všimne si, že mluví s jeho bratrem.* /Co ten tu dělá?? Já toho skrčka zašlapu do země../ *Zamračí se a pak vyjde ze zákulisí a vydá se do davu směrem k jeho bratrovi.* /Lepší společnost sis nemohl najít./ *Povzdychne si a pak tam dojde.* Děláš si ze mě srandu, Came? *Zamračí se na něj.* Jak ses sem vůbec dostal, do háje? *Sjede ho pohledem a pak se podívá na Aless.* Promiň, jestli tě nějak otravoval, už jdeme. *Pousměje se na ní, ale pohledem na ní ulpí trochu delší dobu, než se podívá zase na svého bratra.* Budeš se mnou v zákulisí a pak spolu pojedeme do paláce, ani se odtamtud nehneš, rozumíme si?


Naposledy upravil AndyHoff dne Thu Apr 09, 2020 10:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Clavio L. N. Martinelli

Thu Apr 09, 2020 10:08 pm
*Nechápe, proč se do toho musí jebo sestra plést. Lituje toho, že jí to vůbec říkal, protože tohle by se aspoň nestalo.* /Jak ji vůbec dokázala najít? Asi bych se měl začít bát své vlastní sestry. Když obě dvě odběhnou, jako první jde za za Chrysane a i když ví, že je na ni zbytečně hnusný, teď se o to moc nestará. Na její slova protočí očima a radši od ní odejde pryč. Dojde až k Navyi a zase má pohled zabodnutý do země.* Věř mi, že bych radši měl. Myslel jsem, že mě poslechne a nebude to řešit, ale chtěl jsem asi moc. *Zamumlá potichu a rychle zamrká, aby zahnal slzy.* Neomlouvej se. *Pohled k ní zase zvedne a zavrtí hlavou. Poté už poslouchá její slova a je jimi docela dost překvapený. Chtěl by něco říct, ale hlas se mu zadrhne v krku. Polkne a opatrně ji chytne za ruku.* Taky tě miluju, Nav. A je mi strašně líto, že jsem ti tak moc ublížil. *Vydechne potichu a volnou ruku jí položí na tvář a prstem ji po ní pohladí.* Tak moc tě miluji. *Pohled upře do jejích očí a pomalu se k ní nakloní, aby ji mohl krátce políbit a hned potom zase pohled zabodne do země.* /Sám sobě nikdy neodpustím, tak jak mi mohla odpustit ona? Ublížil jsem ji./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Thu Apr 09, 2020 10:12 pm
*jde za Chrysane k baru a nad tim, jak do sebe kopne panáka se ušklíbne. Pak ji řekne, že by těm dvěma asi měla dát prostor a čas, i když on sám se v tomhle moc nevyzná.* Hádám, že máte s Claviem hezký vztah.*usoudí podle toho, jak o něm Chrysane mluví. Pak řekne ještě druhou verzi toho, proč jí to dohazování nevyšlo, a to že asi nemá dostatečně velkou praxi. Hned svých slov ale lituje a rukou si promne obličej.* /Já tu holku jednou fakt zabiju./ Jako vážně, Chrysane? Vypadám snad jako pokusnej králík? *podívá se zpět na ni a povzdychne si. Pak se tedy podívá do davu, ale stejně nezahlédne nikoho, kdo by se jí líbil.* Já nevim, Brepto. Je tu moc lidí a na mně svoje pokusy dělat nebudeš.*otočí se zpět na ni. Doufá, že pochopí, že to myslí smrtelně vážně*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Freya Rosalie Martinelli

Thu Apr 09, 2020 10:12 pm
*Od tý doby co dorazila do zpátky po dlouhé době do Illey, neviděla zatím toho koho chtěla vidět. Né že by své sourozence neměla ráda to v žádném případě, ale prostě tenhle člověk se jí něčím dostal do hlavy a nejspíš né jenom tam. Proto jí to nehorázně trápilo, že jej ještě nepotkala. Ale díky festivalu ve městě, může potkat spoustu nových lidí, nebo se dozvědět něco zajímavého. Oblékla se do džínových kraťas a jednoduché bílého croptopu s kytičkama, který se zapíná vepředu na knoflíčky, je její oblíbený. Vlasy se rozhodne sepnou vzadu a uplést si v nich na straně ještě malý copánek. Obuv neřešila a jednoduše vzdala i nějakou volbu podpatků, aby byla vyšší. Neváhala v bílé flitrové tenisky, měly zavazování na stuhy, takže to bylo elegantní a volné zároveň. Navíc jsou sakra pohodlné tak proč ne. Vezme si sebou i svůj deníček, kdyby se třeba něco zajímavého přihodilo. Jednoduše si na akci najde místo, s dobrým výhledem na podium, kde se posadí a začne si něco psát.-*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Thu Apr 09, 2020 10:26 pm
Jo, to asi neni nejlepší nápad. *Přikývne se smíchem a pak se na ní pousměje.* Nepotřebuju princeznu. *Zavrtí hlavou.* Stačí mi příjemná společnost, někdo s kým se cítim dobře a můžu být sám sebou. *Pokrčí jedním ramenem a u toho se jí krátce podívá do očí.* /Ale ona asi nikdy nebude stát o někoho, jako jsem já../ *Proběhne mu krátce hlavou a radši se zaměří na konverzaci o knížkách.* Není za co. *Usměje se na ní a pak zavrtí hlavou.* Ne, ještě jsem se k tomu nedostal, ale mám to v plánu. *Odpoví jí ohledně románu, který zmíní ona a pak přikývne jejím slovům ohledně rádců a víc už je nerozvádí.* To klidně můžeš. Ale ideální by spíše bylo, kdyby útoky nebyly. Což je ale nejspíš nesplnitelný. *Uzná hned sám a pak jí koupí pití a odvypráví jí, jak se jeho rodiče dostali k jeho jménu.* Jo, to jo. *Přikývne se smíchem a pak se usměje.* Taky se mi líbí, proto jsem ho neměnil. A jestli bys chtěla ... můžu ti ho někdy ukázat. Klidně i tvým sourozencům, jestli by chtěli. Nikomu neublíží, neboj. *Ujistí jí hned.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Cameron S. Horn

Thu Apr 09, 2020 10:28 pm
*Hned jak dojde mezi ty lidi, začne hledat nějakou oběť, kterou by mohl otravovat. A tu taky najde a je to zrovna princezna, kterou zná z paláce.* Ja nevím. Jenom že všichni tady děláte takový divný pohyby. Jako byste byli na umření, ale ještě chtěli žít. *Nakrčí u toho obočí a po jejích slovech si založí ruce na hrudi.* Já nepotřebuju ani rodiče, ani chůvu. Dokážu se o sebe postarat sám. *Namítne, ale to už jeho pohled zaujme kelímek, co drží v ruce.* Dala byste mi ochutnat? Vzal jsem si jen sušenky, tak abych je mě čím zapít. *Zazubí se na ni, e když uslyší hlas sveho bratra, vykulí oči a zazubí se na něj jako andílek.* Pěšky. *Pokrčí jednoduše rameny, ale po jeho slovech se zamračí a schová se za záda princezny a chytne ji za ruku oběma rukama.* Ne, nikam nejdu. Nikobo neotravuju. Jsem... Jsem tady jako princeznin strážce. *Zazubí se na něj a zase pohled zvedne k Alessii.* Že mě nedáte, výsosti? *Udělá na ni psí oči a na bratra hned potom vyplázne jazyk.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Navya A. Sánchez

Thu Apr 09, 2020 10:31 pm
*Otočí se na Clavia, když jí položí ruku na rameno a pak ho ujistí, že je v pořádku, že to své sestře řekl. Je to jeho rodina a ona ho neměla nutit mít před rodinou nějaká tajemství.* To je v pořádku, vážně. *Pousměje se na něj a pak mu řekne, že mu odpouští. Přeci jen ho miluje a během posledních tří měsíců, co tu je, se sama ujistila o tom, že bez něj prostě žít nezvládá. Stiskne mu jemně ruku, když jí za ní chytne a pak potřese hlavou.* Už je to za námi, dobře? Nebudeme na to myslet ani se tím dál trápit. *Usměje se na něj a její úsměv se postupně změní na zamilovaný, když jí pohladí po tváři.* Já tebe taky. *Vydechne a opětuje mu krátký polibek. Hrudí se jí rozlije příjemné teplo, když se jejich rty setkají a jí dojde, jak moc jí vlastně chyběl. Když vidí, jak hned potom zabodl pohled do země, chytne ho za bradu, aby ho donutila se na ní podívat. Došlo jí, nad čím nejspíš uvažoval.* Nemysli na to už. Je to za náma. Nic si nevyčítej, prosím. Nechci tě vidět, jak se trápíš. Každý děláme chyby. Co se stalo, stalo se a nemá smysl se tím dál trápit.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Thu Apr 09, 2020 10:40 pm
*Dnes je festival a on ani jeho banda tam nesmi chybet. Nejde tam s esvymi sourozenci, protoze nechce je mit za zadkem, ale jde prave s klukama. Hlasite se smeji a bavi se o riznych vecech a jamile jeho usi slysi vzdaleene rytm michajicich se ruznych zanru hudby, citi se fakt dobre. na sobe ma cerne kalhoty s dirami, bile tenisky a cedou cistou mikinu s kapci a pod ni bile triko. Uz se nemuze dockat, az se dostane do casti, kde hraje jen ciste tanecni a hudba na kterou se da fakt tancovat. Dnesek si hola s koukama uzit. Jeho kamarad Santi ma na zasech batoh a v nem je nekolik zasitych lahvi s alkoholem, ktere si dneska chteji rozhodne take uzit az do dna. Jakmile jsou na festivalu, nasadi si kapuci a slunecni bryle, protoze nepotrevuje, aby jej jeho sourozenci poznali. Po tom fakt netouzi. Vhvili se profiraji davem, dokud se nedostanou do casti s zanecni hudnou. On se hned vrhne na parket, kde lide tancuji.* *To je ono./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

Thu Apr 09, 2020 10:43 pm
*Pokrčí rameny.*Jak kdy./Měla bych se spíše poučit z našich věčných hádek a raději se ke Claviovi nehlásit. Akorát mu život komplikuju, jako ostatně všem./*Proběhne jí hlavou. Když řekne, že v dohazování to chce větší praxi, hned si to chce vyzkoušet na něm a když nesouhlasí povzdychne si.*Ale no taaak. Svěříš se do rukou profesionálky skoro. Neboj, najdu ti někoho přesně pro tebe.*Slíbí mu.*No jako králíčci jsou roztomilý, takže pokusný králík nejsi. Ale co já vím.. Pokusná opice?/To by na něj sedělo více./*Mele trochu blbosti. Už po jednom panáku. Navíc vždycky mele blbosti. Takže v tom možná nehraje ani alkohol roli. Vítězně se usměje, když se podívá do davu.*Jsi taková osamocená duše. Zasloužíš si štěstí. Počkej tady. Najdu ti spřízněnou duši.*Rozhodne a vydá se do davu Netrvá dlouho a najde přesně koho hledala. Pána, který vyhledává spíše mužskou společnost, jak ženskou. Když mu řekne, že se jejímu kamarádovi líbí a jen je stydlivý a nechce mu to říci, vydá se s ní k baru.*Zaydene, tohle je William. Myslím si, že je ten pravý pro tebe. Já vás tady už nebudu rušit, užijte si to chlapci.*V očích má pobavené jiskřičky, když se vydá do davu, kde se rozesměje.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Romeo A. Beavers

Thu Apr 09, 2020 10:46 pm
*Dneska tady mají hrát s kapelou a on je z toho docela nervózní, stejně jako před každým koncertem, proto se snaží procházet kolem pódia a vyprázdnit si myšlenky aspoň jedním jointem. Přece jen musí být při smyslech. Teď už se rovnou ze zákulisí vydá ke stánku s občerstvením, kde si objedná pivo. Rukou si uhladí své vlasy, které má uhlazené gelem. Až teprve po chcilce si všimne nějaké dívky vedle sebe, kterou si zvědavě prohlédne.* Nejsi na sucho? Jen na cole? *Zeptá se jí a u toho hlavu nakloní lehce na bok a zvědavě si ji prohlédne.* Copak tady tak hezká holka dělá sama? *Pousměje se na ni, ale to jen díky tomu, že má v krvi trochu trávy, ji ak by asi hnedka takhle milý nebyl.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Eris S. Beavers

Thu Apr 09, 2020 10:56 pm
*Na dnešní festival se také vydala. Chce vidět svého brášku hrát na pódiu. Přijde jí vtipné, jak z toho byl už od rána nervózní a snažila se ho uklidnit, že to zvládne. Teď už jde sama na festival a na sobě má černé úzké džíny, rudé tílko a černou koženou mikinu. Své fialové vlasy má smotané ve dvou copech, abych mohla tancovat a nijak jí nepadaly do očí. Dojde na festival a na jakmile je mezi lidmi, její tvář se rozzáří širokým úsměvem. Prodere se co nejblíže k pódiu a zatímco čeká, až bude hrát její bratr, dá se do tancování na hudbu, která právě hraje. Ale vzhledem k tomu, kolik je tu lidí, se nedá tancovat nijak prostorově výrazně, takže se není ani čemu divit, když zádama do někoho vrazí. Rychle se otočí a sjede pohledem kluka, který bude nejspíš v jejím věku.* Promiň. /Nepotkala jsem ho už někdy?/ *Připadá jí trochu povědomej, ale nedokáže ho nijak zařadit, i když se snaží.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Kathleen Rey Horn

Thu Apr 09, 2020 10:58 pm
*Věděla, že tam minimálně její starší bratr bude, kvůli té jejich podivné kapele, což znamenalo, že tu bude i ta blonďatá princeznička, která jí prostě sympatická není. Něco jí na ní nesedí a nechce, aby se kvůli ní  její bratr trápil. Několikrát si všimla toho jeho pohledu na ní, nezamlouvala. Jenže sem nepřišla kvůli tomu, ale protože potřebovala na vzduch, o lidi zase tak moc nešlo. Ty by našla kdekoliv by právě byla. Jenže to na ní už promluví nějaký kluk vedle ní, podívá se na něj a nakloní hlavu na stranu.*Víš, lidé se dokáží bavit i bez alkoholu.*Ušklíbne se nad tím a prohrábne si přitom vlasy, s tím že když jí dají kelímek, ze kterého si upije. Tak se  k němu celá otočí aby se mu mohla podívat do očí a líp si ho prohlédnout.*Nikdo nechce být věčně zavřený, a přišla jsem se sem podívat. Žádný významný důvod.*Mrkne na něj a věnuje mu úsměv než svůj pohled stočí k místu kde je podium.*Myslím, že jsem tě už viděla. Hraješ?*Její pohled se změní ve zvědaví, přitom si upíjí colu z kelímku.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Thu Apr 09, 2020 10:59 pm
*Na tváři má celou dobu takový menší úsměv, jelikož když s jeho manželkou, usmívá se úplně samovolně, takže mu kamenná maska nejde udržet.* Mně to nevadí. Má dlouhý vlasy celý svůj život. Jen si je trochu posouvám, abych přes ně něco viděl. *Pokrčil rameny, ale místo toho, aby si je znovu projrábl, z kapsy vytáhne gumičku a vlasy si sváže do culíku.* Tak to nevím. *Uchechtne se a potom se už rozhlíží, jestli někde neobjeví jejich děti.* Ale tak až začnou, tak je snad uslyšíme. *Usměje se a potom pobaveně povytáhne obočí.* Zlato, mluvíš jakobychom byli osmdesátiletí důchodci. Sice mi táhne na padesát a nadáený z toho nejsem, ale až tak moc starý se necítím. *Uchechtne se, ale i tak se koukne tím směrem jak ona.* Třeba se nechce nakazit rýou nebo tak. *Pokrčí rameny a pohled zase otočí ke své ženě.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Alessia E. Schreave

Thu Apr 09, 2020 11:03 pm
*když ucítí něčí ruku na svém rameni lekne se a je rozhodnutá použít něco z sebeobrany. Pak ale zjistí, že je to Cameron. Moc ho nezná, jen ví že je z paláce a je to bratr Edwarda, který je její kamarád. Zařazeně ho sleduje, jak se jí pokloní a pak nechápe jeho otázku. */Ten si taky něco šňupnul, ne? Beztak našel Edwardovi zásoby./ Hele, já myslím, že bys měl jít domů. Ta hudba ti očividně nedělá dobře na oči a hůř vidíš.*je jí jedno, že to co říká nedává smysl, jelikož hudba má asi jen těžko účinek na oči. Pak se ho zeptá, kde má rodiče nebo chůvu.* Jo vážně? A kolik ti je, 6? *Uchechtne se. Po jeho další otázce se podívá na kelímek s drinkem, který drží v rukou. Ani vlastně neví co to je, jen ví, že je tam alkohol. Pak se pohledem vrátí k němu a pokročí rameny* Ale opovaž se prásknout, že to máš ode mně.*řekne vážně a kelímek mu podá. Pak se u nich objeví i Edward a ona se zatváří jako úplný andílek* Právě se mu snažim vzít ten kelímek s pitím. Nevim, co v tom je, ale podle jeho otázek vypadá, že je v tom alkohol. A nechce mi říct, od koho to má.*zalže mu. Neví, jestli ji to Edward sežere, ale je jí to vlastně úplně jedno.*/Možná jsem to vážně trochu přehnala./*když se pak Came schová za ni, zazubí se na Edwarda* Jasně že tě nedám. Přeci potřebuju ochránit, když můj jinej ochránce má dnes moc práce. /Kde vůbec Cole je, když Edward je tady?/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Arowen Beavers

Thu Apr 09, 2020 11:07 pm
*Pobaveně se usměje a pak sleduje, jak si sváže vlasy. Pak se koukne k pódiu a pokrčí rameny nad tím, že neví, kdy bude Romeo hrát.* Jo, to asi nepůjde přeslechnout. *Uchechtne se a stejně jako on se rozhlédne, jestli zahlédne nějaké ze svých dětí. Nedokáže si pomoct, ale stejně po těch všech letech hledá v davu Heddu. Její pozornost upoutá holka s šátkem přes obličej, nad čímž potřese hlavou. Zasměje se Roryho komentáři.* Musíš si to konečně přiznat. Prostě už starý jsme. *Zasměje se a pak se rozhlédne po stáncích okolo nich.* Nechceš si něco dát? *Sama má na něco docela chuť, jenom se nedokáže rozhodnout na co.*
Sponsored content

Ulice v LA - Stránka 3 Empty Re: Ulice v LA

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru