Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zábavný park

+8
Diana & Nina
- HYUN -
K. princ
† PsYcHoPaTiC †
Klarisa
AndyHoff
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

Fri Apr 17, 2020 9:11 pm
Noo... Dokud nebudu mít něco dalšího. *Zazubí se na ní a pak se zasměje.* Jo, to jsem rád. *Uchechtne se a pak jí dá kvítek do vlasů za ucho.* Není zač. Jak jsem slíbil. *Oplatí jí polibek a pak se na ní usměje a nabídne ruku. Nechá se odtáhnout k ruskému kolu a u toho se pobaveně usmívá. Nastoupí s ní do kabinky a místo výhledu sleduje její tvář.* Ty jsi nádherná, zlato. *Opáčí a přitom se na ní zamilovaně dívá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 2 Empty Camille Cara Schreave

Fri Apr 17, 2020 9:20 pm
*Přinutí se alespoň trochu nadzvednout koutky svých rtů do menšího úsměvu. Vidí že se snaží Chris ji rozveselit a sama ví, že on taky neprožívá zrovna lehké chvíle. Kvůli němu se snaží.*Přesně tak. Nevím, co bych si bez tebe počala.*Přikývne naoko vážně a sama sní další kousek cukrové pochoutky. Když se j zeptá, jestli by chtěla někdy v budoucnu pořídit svému dítěti sourozence. Překvapí jí to, protože takovou otázku neočekávala. Ale když si pro chvilku rozmýšlí, kývne na to. Nechce, aby to dítě bylo samo. Pak řekne, že to ale bude muset prvně přetrpět tohle těhotenství spolu s ní. Nadzvedne lehce pobaveně obočí.*Tak to je moc milý. *Zhodnotí. Pak pokrčí rameny a zvedne se, mezitím, co jej chytí za ruku.*Co třeba strašidelný dům? pro začátek.*Ví, že tady byl vždycky strašidelný. I dospělí řvali strachy.*Chci tě slyšet křičet jako malou holku.*Pokusí se o menší vtípek a pak se s ním vydá právě ke zmíněnému strašidelnému domu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Fri Apr 17, 2020 9:37 pm
*Koukne se na Eris a po ejjich slovech si jen odfrkne.* Mel jsem blby den, ale dobre. *Kyvne a nasledne se rozebehne kouksek po trave a strihne tam jedno salto.* Vidis?! *Dobehne zse k ni.* Jsem naprosto v pohode.*Rekne s usmevem a nakonec ji rekne, ze zde ceka na kamarady, ale ze se s nima sejde klidne pozdeeji a nakonec si sedne edle ni. Nevidi proooblem v tom, aby se s ni nebavil. I Kdyz jeji kamosi likviduji jeho rodinu, ona osobne mu nic neudelala.* /Teda malem. Malem me prospikovaala sipem./ *Vzpomene si a vecer kdy ji bidel... slysel poprve. Rekne ji, ze zde ceka na kamose a jakmile slysi, ze zde ma sourozence, vpomene si na Wellse s touholkou a zatre se.* /Vytesnit!/ Mas hodne sourozencu? Ver mi, ze vim, jake to je, kdyz se na tebe starsi sourozenci vykaslou a venuji se radeji... treba chlastu a libavi a kdo vi cemu, nez tomu, ze bych treba nekdy chtel byt s nima. *Pokrci rameny a nasledne ji rekne, ze ji klidne s kamarady potom seznami a ze rad ji bude delat spolecnost, pokud jej nevyhodi z ruskeho kola a po jejich slovech se zazbi.* Tak to dekuji. *Potom se poskrave zse na zatylku.* A.. Chtela bys na neco jit? nebo si chces zajit na neco k jidlu, nebo piti? /Proc jsem tak.... nesvuj?/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 2 Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri Apr 17, 2020 9:51 pm
*Když ji někdo osloví, otočí se, aby zjistila, že se jedná o dívku, která vypadá docela ympatický na první pohled a žádá jí o fotku. Ona s tím nemá problém. Ráda se s ní vyfotí. Je to pro ni naprostá maličkost. Přistoupí k ní a ještě se trochu upraví. Před objektivem foťáku nasadí velký úsměv, aby se netvářila jako kakabus. Nechá ji udělat několik fotek a pak se zeptá, jestli si s ní zastřílí. Uchechtne se.*Já to ještě nezkoušela, takže kdo ví, jestli se to netane mě.*Pokrčí rameny.*Když tak budeme ve vězení spolu.*Odlehčuje to.*Jentte.. hezký jméno.*Usměje se,*Mě taky. No.. Já si troufám říct, že se od ostatních princezen dost liším.*Pokrčí rameny.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park - Stránka 2 Empty Christophe R. Dubois

Fri Apr 17, 2020 10:16 pm
Jsem tvůj princ na bílém koni. *Mrkne na ní pobaveně a pak se začnou bavit o dětech. Když se dostanou k jejímu těhotenství, hned jí uklidní, že nemá problém jí někam zavřít.* Já jsem vždycky milej. *Zazubí se na ní.* Navíc věřím, že to nebude nutný a ty budeš v pohodě. *Usměje se na ní pak a nakonec jí chytne za ruku a vydá se s ní ke strašidelnému domu.* Tak fajn. *Potřese pobaveně hlavou a pak se uchechtne.* Tak to je moc milý. *Zopakuje po ní její předešlá slova.* Uvidíme, kdo bude řvát víc. *Zazubí se na ní ve snaze jí zlepšit náladu a nenechat jí myslet na všechny ty špatný věci, co se staly a dějou.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Fri Apr 17, 2020 10:42 pm
*Nadzvedne obočí a pak ho sleduje, jak se rozběhne a skočí salto.* Nojo nojo. Jde ti to. *Uzná nakonec trochu neochotně, ale s úsměvem.* Dva. Ségru a bráchu. Oba dva starší. *Odpoví mu a pak se pousměje.* Kolik sourozenců máš ty? *Zeptá se ho, i když odpověď zná dost dobře.* /Dvojčata Wells a Tessa. O pět let starší./ Být nejmladší je na nic. *Nakopne kamínek ležící u její nohy a pak ho ujistí, že z ruského kola ho neshodí.* Není za co. *Zasměje se a pak se pousměje, když vidí, jak trochu znervózněl.* Ráda bych zkusila nějakou atrakci.. Jaká je tvoje nejoblíbenější? *Zeptá se ho, protože by ráda nějakou zkusila, ale moc tyhle věci nezná.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Fri Apr 17, 2020 11:46 pm
*Hned se rozebehne a skoci jedno ukaskove salto a tentokrat skonci nohama na zemi a na zadku neskonci. Jakmile je zase u ni, usmeje se na ni a potom jenkyvne hlavou.* Jo, Salta mi jdou. *Rekne a potom se zazubi.* Takze priste ti ukazu dalsi a pokud by mela zajem, tak bych te mohl salto naucit. *Nabidne ji a nasledne se ji uz pta na jeji sourozence a jakmile rekne, ze ma dva kyvne hlavou.* Tak to na tom jsme stejne. Ja mam taky dva a taky bratra a sestru. /Jen jsou oba dvojcata./ Nevim, ale tak nejak si pripadam mimo. Oni jsou dvojcata a maji ty dvojceci blbosti a maji k sobe tak bliz. *Podkrabe se na zatylku.* Ja jsem u nich jen ten mladsi otravny bracha a mam poct, ze si s nimi nemam ani , co rict. *Vydechne. Takhle se citi uz hodne dlouho, ale nakonec se koukne na Eris a pousmeje se.* Nech to byt. Nebudeme si kazit tenhle vecer, ktery znaci plno zabavy. *Pousmeje se a potom se ji zepta, co by chtela delat a jakmile se rozhodne pro atrakci, rozhledne se kolem a pohledem se zastavi na Ruskem kole a potom zase koukne na svou dnesni spolecnici.* Co... bys rekla rovnou na to rusky kolo? *Zepta se ji a jeho oci sleduji jen jeji oblivcej a ani mu nedojde , ze si kouse nerozne do spodniho rtu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 2 Empty Kathika Canton

Sat Apr 18, 2020 12:01 am
*Zeptá se jej, jak dlouho proti ní bude vytahovat to, to se stalo v posilovně, jak jej praštila a pak kvůli tomu vyšilovala. Ještě se tomu diví.. což ona nechápe. Pak mu poděkuje mu za květinu, která ji skutečně potěší a zamilovaně se přitom na něj usměje. Políbí jej na rty, které jí chyběly a pak jej odtáhne k Ruskému kolu, kde si užívá ten výhled ven a přitom se pořád drží za ruku s Wellsem. Po tom, co jí Wells řekne, se na něj otočí a usměje. Přitulí se blíže k němu, aby jej mohla zase políbit, déle než obvykle.*Miluju tě.*Řekne, když se odtáhne a pak si položí hlavu na jeho rameno a spokojeně přivře oči.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Sat Apr 18, 2020 12:14 am
*Nakonec uzná, že to salto nebylo špatný a pak se na něj překvapeně podívá.* Fakt bys mě to naučil? *Rozzáří se a pak už se baví o svých sourozencích a to jí úsměv na chvíli z tváře zmizí.* Moje starší ségra zmizela bez vysvětlení před čtyřma rokama. S bráchou jsme si rozuměli dál dobře. Ale poslední dobou taky tráví čas spíš s někym jinym. *Pokrčí rameny a pak se na něj pousměje.* Jo, máš pravdu. *Přikývne a pak už se ho zeptá, jakou atrakci má on nejraději. Když se jí zeptá na ruský kolo, podívá se mu krátce do očí a pak se usměje a přikývne.* To zní dobře. Neboj, neshodím tě. *Ujistí ho znovu a u toho se na něj zazubí. Pak se zvedne, počká až se zvedne i on a po jeho boku se vydá k ruskému kolu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 2 Empty Camille Cara Schreave

Sat Apr 18, 2020 12:21 am
*Snaží se na něj trochu pousmát, protože ví, že se ji snaží rozveselit. Když jí pak řekne, že ji klidně někde zavře společně s jídlem a Lokim, aby se jí zbavil, během těhotenství. Ironicky řekne, že je to milé a po jeho slovech potřese lehce hlavou.*Snad jo.*I bez těhotenství byla dost otravná, bojí se, jak zvládne tohle. Pak si stoupne a chytne jej za ruku a rozhodne, že půjdou do Strašidelného domu.*Já vím.*Řekne lehce pobaveně.*Ty.*Řekne rozhodně. Ona neplánuje řvát. Dojdou ke Strašidelnému domu, kde si vlezou do vozítka a vyjedou dovnitř. Uvnitř je docela ticho, nejprve. Asi za třetí zatáčkou ale hned se před nimi objeví kulisa, která začne šíleně řvát. To sebou cukne a trochu více se k němu přitiskne.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Zábavný park - Stránka 2 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sat Apr 18, 2020 1:15 pm
*když si všimne princezny na střelnici neodolá a požádá jí o fotku. Pak se představí a při zmínce o střílení znejistí. Nechce nikoho odstřelit. Ale když se i Chrys přizná že nikdy nestřílela a že kdyžtak půjdou sedět spolu zasměje se*tak dobrá zkusím to*prohlásí se smíchem. Když se zmíní o tom že by ji u střelnice nečekala potěší jí Chrysina odpověď stejně jako když jí pochválí jméno.*jak se ti líbí v paláci? *Zeptá se zvědavě*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Sat Apr 18, 2020 7:17 pm
*Hned jakmile slysi jeji slova, rozebehne se a udea jedno salto a dopadne na nohy a nasledne se zase rozebehne k ni a nad jeji pochvalou se jen zazubi a potom ji rekne, ze ji to nekdy klidne nauci.* No, jasne. I holky tohle dokazou tak proc ne? Rd te to naucim. *Rekne ji a neunikne mu jeji radost a to jej donuti se pousmat jeste vice a nasledne se bavi o sourozencich a on si poslechne jeji slova.* Odesla? Ani se vam neozyva? /Camile./ *Po slovech ohldne jejiho bracy se koukne nekam do davu.* Jo muj bracha se spis taky flaka s nejakou zenskou. Jsem vsem ukradenej. nekdy mam poct, ze tam nepatrim a uz hodnekrat jsem chtel utect. *Rekne ji a potom si procisne vasy.* /Sveuju se prave tady Rebelce, ze se v palaci citim... divne?/ Je mi jdno, kde bych spal. Nejak bych to zvadl. Vim ze ke kamosum bych nemohl, protoze tam by me hledali. *Potom jen zakrouti hlavou a necha tohle tema tak a teota se radeji Eris, co by chtela deat a jakmile se ji zeota na to ruske kolo nad jejimi slovy se zasmeje.* Budu ti verit, ze me neshodis. *Mekne na ni a jakmile ona vstane, vstane i on a po jejim boku s ni jde ke kase, kde zaplati za oba jednu jizdu a jeden litek da Eris a jakmile se pred nimi zastavi kabina, aby nastoupili, Vleze do ni, jako prvni, ale hned natahne ruku, aby ji pomohl do kanibky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Sat Apr 18, 2020 10:03 pm
To by bylo skvělý. *Usměje se šťastně a pak už se začnou bavit o svých sourozencích.* Ne, vůbec nic. *Zavrtí hlavou, i když je to trochu lež. Její sestra teď leží doma v komatu, ale to by těžko vysvětlila, aniž by musela zmínit kulku z útoku.* /Strážkyně Kathika./ *Proběhne jí hned hlavou jméno dívky, se kterou tu je jeho bratr. Jako rebelka je o tomhle dost dobře informovaná.* /Opravdu by mu bylo jedno, kdyby utekl z paláce a neměl kde spát? Princi? Fakt je to v paláci až tak zlý?/ *Proběhne jí hlavou a je jí ho docela líto. Nakonec to téma ale nechají a místo toho se vydají k ruskému kolu. Když jí koupí lístek, pousměje se.* Tos nemusel. *Možná nemá moc peněz, ale jednu jízdu na ruském kole by zaplatit zvládla. Nechá Eathena nastoupit prvního a pak se chytne jeho ruky a nastoupí do kabinky.* Díky. *Usměje se na něj a upře pohled na výhled okolo nich.* To je nádherný.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Sat Apr 18, 2020 11:08 pm
Tak teda domluveno. *Usmeje se na ni a rad ji nauci jak se skacou salta. Potom se spolu bavi o rodine a sourozencich a rekne ji ze vi, jake to je, kdyz na nekoo zacnou kaslat starsi spirozenci a dokonce ji i rekne to, ze se doma necito byt jako doma a nejradeji by utekl a spal klidne i na lavicce v parku. a nakonec se spolu s ni vyda k ruskemu kolu a koupi listek i pro ni a nad jejimi slovy jen zakrouti hlavou.* Ja jsem te pozval takze ja ti taky koupil listek. *Rekne proste a nalsedne z ji pomuze dostat se do kabinky ruskeho kola a jakmile mu podekuje, usmeje se na ni a poskrabe se na zatylku.* Neni za, co. * Rekne ji a nasledne se stejne jako ona kouka kolem z prosklenych vasti kaninky a usmeje se.* To teda je. *Koutkem oka se kouka na ni a ta slova byla take spis myslene k ni, ale tvari se, ze je ro mysleno na vhled z kbinky.* /Proc? Proc ma tvar, jako by ji vytesali andele? Proc ma vlasy barvy fialek?... Proc... musi byt holka, jako ona... nepritelem?/ Takze se ti libi?... Myslim vyhled.. na mesto... *Skousne si spodni ret a radeji se koukne zse pred sebe.* /Nemoznej... nemoznej... Radeji nemluv./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Sun Apr 19, 2020 12:34 pm
*Je nadšená z toho, že by jí mohl naučit skákat salta. Obdivuje ho, že to dokáže a chtěla by to umět taky. Nakonec se s ním vydá k ruskému kolu a řekne mu, že jí nemusel kupovat lístek.* Asi nemá cenu se s tebou dohadovat, co? *Nakloní hlavu na stranu a pobaveně se usměje. Pak už ho chytne za ruku a nastoupí do kabinky. Sleduje město pod nimi, které je takhle k večeru naprosto nádherně osvícené a kouzelné. Když se jí zeptá na výhled a ona slyší, jak se zasekl a vidí, jak si kouše spodní ret, usměje se na něj.* Je to dokonalý. Všechny ty světla a tak. *Stočí zase pohled k městu.* Máš rád výšky? *Zeptá se ho a koukne se přímo pod ně. Jsou už dost vysoko, ale ona výšky miluje, takže si to užívá.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Sun Apr 19, 2020 9:23 pm
*Pocita tedy s tim, ze ji nekdy nauci, jak se skace salto a zacina se na to dost tesit. nasledne jsou spolu ukasy ruskeho kola a on ji koupi listek a nad jejimi slovy jen rekne, ze ji pozvalm takze ji i zaplatil listek a potom se zasmeje.* Myslim, ze odpoved je jasna. Jsem dost tvrdohlavej clovek a dokazu se dohadovat dlouho, takze... ne nemam to smysl. *Rekne ji a potom vleze do kabinky a poda ji riku a pomuze ji. Potom uz se jen diva na vyhled ktery jim nabizi vyhled z ruskeho kola. Vidi odtamtud dokonale svuj domv. Palac, tycici se nad mestem. nasledne ji rekne ze vyhled je opravdu hezky, ale myli tim i ji samotnou, protoze i kdyz kouka na mesto, po ocku sleduje take ji. Obdivuje jak je roztomila a jak mu jeji vlasy pripominaji pole fialek. Vidi se s ni vlastne po treti a docela si s ni zacina rozumet. Nevidi v ni nepritele.* Je hezky slyset, jak tohle vnimas. Ze je pro tebe kouzelne jen to, ze vids mesto takhle z vysky. *Rekne. On takhle Angeles vidava skoro porad, kdyz se na nej diva ze strechy palace.* /Ne vsichni maji tuhle moznost../ *Po jeji otazce ohledne toho, jestli se boji vysek se jen zasmeje.* Nebojim se, teda pokud vim, ze me ta vyska nejak neohrozi na zivote. *Rekne a koukne se na ni. Sleduje jeji tvar z profilu a nasledne vydechne.* Ja vim, ze ted ridkuju, ze proletim touhle sklenenou vyplni ven, ale musim to udelat. Prijdes mi hrozne fajn a ja jsem to udelal jen orito, ze jsem... mel strach a nejspis jej ted budu mit a ne z vysky, ktera nas deli od zeme, ale z toho, ze me uz nebudes chtit videt. *Rekne a procisne si sve vlasy a nasledne se koukne primo ji do oci.* Ja nejem Timothy... Teda jo jsem, ale tohle je moje treti jmeno. Moje prvni jmeno je Eathen. *Rekne a koukne jinam a sklopi pohled.* Jsem.. princ, ale nechtel jsem, abys ve me videla jen blbej titul chapes? *Koukne zse na ni.* Vim i kdo jsi ty, ze jsi jedna z rebelu, protoze jem te videl na te party, nez me nekdo od vas trefil do hlavy, ale... ja nechchi, abys me vnimala jako prince, protoze ja te taky nevnimam jako neritele nasi rodiny. *Rekne a skouse si spodni ret, nez se zase nadechne.* Nakonec nenito jedno? Co je na tom, ze mam ittul prince a ty jsi rebelka. Jsme oba stejni, protoze jsme lide a ne tituly. *Vydechne.* navic ja se jako princ rozhodne necitim. Obleky nerad nosim, na verejnosti jsem fat jen pri nutnych udalostech, jinak jsem stale nekde ve meste, venuju se hudbe, kamaradum, tanci, zabave. Tohle je pro me vic, nez nejaky titul pred jmenem. *Rekne.* Em....Takze, kdy prijde defenestrace? *Zadiva se na Eris.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Sun Apr 19, 2020 11:04 pm
*Pobaveně potřese hlavou nad jeho slovy ohledně tvrdohlavosti a radši už je dál nijak nekomentuje a nastoupí s jeho pomocí do kabinky. Obdivuje ten nádherný výhled, který odsud má na město a po jeho slovech se pousměje.* Tobě to snad kouzelný nepřipadá? Všechny ty světla a tak..? *Nadzvedne obočí a pak se ho zeptá, jestli se bojí výšek. Po jeho odpovědi se zasměje. Smích jí ale hned přejde po jeho dalších slovech. Nadzvedne obočí a nervózně čeká, co z něho vypadne dál. Když jí řekne, jak se jmenuje doopravdy prvním jménem, přikývne.* Jo, já vím. *Prohrábne si vlasy a pak ho poslouchá dál.* /Vůbec není jako ostatní z paláce. Je jiný. Hodný, skromný, milý./ *Honí se jí hlavou a když zmíní svůj titul, přikývne. Když ale slyší, že on ví, že je rebelka, ztuhne a s vykulenýma očima do sleduje. Nervózně zatěká pohledem okolo sebe a polkne, když si uvědomí, že tady, několik metrů nad zemí, nemůže udělat vůbec nic. Nakrčí obočí, když jí řekne, že jí nevnímá jako nepřítele rodiny. Ráda by na to něco řekla, ale na to je teď až moc ztuhlá a překvapená vývojem událostí. Ví, že teď by klidně mohl nechat někoho zavolat a pod kolem by už mohli stát strážci, kteří by jí odtáhli do paláce a při nejbližší příležitosti popravili, aniž by se mohla třeba rozloučit se svou rodinou.* To bych se měla ptát spíš já, ne? *Zeptá se trochu vyklepaně, když slyší o defenestraci.* To ty bys měl plný právo mě teď nechat zabít. *Polkne a sklopí pohled k podlaze kabinky.* Ty nejsi jako ostatní z paláce. Nejsi namyšlenej. Jsi hrozně fajn. *Prohrábne si vlasy a zvedne k němu pohled.* Já ... ráda bych se s tebou vídala častěji a tak... Jenom ... když na to přijde někdo z tvojí rodiny a zjistí kdo jsem... Nedopadne to dobře ani pro mě a ani pro mojí rodinu. *Vydechne a všimne si, že kabinka se blíží dolů k místu, kde se vystupuje. Ví, že by se měla co nejdřív vrátit do ghetta, protože chce dohlídnout na to, že se její máma aspoň trochu vyspí a nebude u Heddy sedět celou noc.* Promiň, ale už musim domů. Ale ráda tě uvidim někdy příště. *Usměje se na něj a pak rychle vystoupí z kabinky a vmísí se do davu, kterým se prodere až k východu z parku a vydá se zpátky do ghetta.* /Proč? Proč musí být princ? Proč nemůže být nějakej namyšlenej spratek? To bych neměla chuť ho políbit a riskovat úplně všechno, abych ho mohla vídat../
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Zábavný park - Stránka 2 Empty Zábavní park - 6. ročník

Mon Aug 03, 2020 8:47 pm
Pokud opravdu toužíte po dni, který byste mohli strávit na místě, kde je hlasitá hudba, spousty různých stánku s jídlem, pitím a hračkami pro Vaše nejmenší ratolesti, ale především s nespočtem atrakcí, které rozhodně stojí za to, aby jste je vyzkoušeli, potom jste na tom správném místě! Právě zde se nachází atrakce opravdu pro každého a to jak pro ty nejmenší, tak i pro ty odrostlejší a samozřejmě se zde najdou i takové atrakce, které plně uspokojí i ty, ktečí baží po adrenalinu a strachu. Najdete zde například: Autodrom, Break Dance, Crazy Lavice, Kolotoče pro děti, Extazy, Horská spirálová dráha a spousta dalších atrakcí. Hlavní dominantou parku je však obrovské Ruské kolo, které je hlavním lákadlem hlavně pro páry a ty, kteří si potrpí spíše na poklidnější jízdu s nádherám výhledem na Angeles.

Zábavný park - Stránka 2 905012f2420db3a88a2d3b274d5cbf4a
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 2 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 4:10 pm
*dneska má schůzku s Misty a těší se na ni. Nikdy by neřekl, že se bude na nějakou schůzku těšit. Na sobě má černé džíny, bílé tričko a tmavě modrou džísku. Vlasy si jen pročísl rukou. Od té doby, co se jeho táta probudil z kómatu už se mu i lépe spí, takže téměř zmizely tmavé kruhy pod jeho očima. Zamíří ke komnatě Misty a zaklepe na dveře.* Ahoj. *pozdraví ji, když otevře.* Sluší ti to. *usměje se a sjede ji pohledem.* Můžeme vyrazit?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 2 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 4:43 pm
*Na dnešní schůzku s Jacem se dost těší. Minule si to užila a dnešek bude možná ještě lepší. V zábavním parku nebyla dlouho. Naposledy asi, když byly se sestrou menší. Přemýšlela jestli si vzít šaty, ale nakonec se rozhodla pro něco obyčejného. Vzala si tedy bílé džíny, šedé tričko a jelikož už není zrovna teplo, sáhla i po své oblíbené světle modré džínsové bundě. Vlasy si nechala jen tak rozpuštěné a ohledně líčení to taky nepřeháněla. Vlastně si udělala jen světle šedé oční stíny a dala si řasenku. Když někdo zaklepe na dveře, jak odhaduje Jace, jelikož je přece jen on jediný koho očekává, otevře dveře s úsměvem na rtech.*Ahoj. *Pozdraví ho.*Děkuju, tobě taky. *Přikývne.*Můžeme.*Zavře za sebou dveře.*Jde vidět, že ses konečně po probuzení svého táty pořádně prospal. Už nevypadáš jako zombie. *Vrátí se k jejich konverzaci, kterou vedli i na pláži při poslední akci. *Nicméně, kdyby sis ze mě pořád chtěl udělat vrbu a vypovídat se, nabídka pořád platí. *Pousměje se.*A ani nezkoušej říkat, že mě s tím nechceš otravovat. Kdyby mě to obtěžovalo, nenabízela bych ti to. *Za ten čas, co tu je ho stihla trochu poznat, navíc ví, jak reagoval minule, takže nějaké jeho řeči utne ještě předtím, než s tím stihne začít.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 2 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 4:54 pm
*nikdy by neřekl, že se na nějakou schůzku bude těšit, ale stalo se tak. Když mu Misty otevře, tak ji s úsměvem pozdraví a zalichotí ji.* Taky dík. *musí se uchechtnout, když si všimne, že oba si dneska vzali džínsovou bundu.* Sladili jsme se. *poinformuje ji s lehkým pobavením v hlase.* Jo, už se mi spí víc. A náhodou byl jsem sexy zombie. *pronese sebevědomě a zazubí se na ni.* Děkuju.. kdyby ses někdy potřebovala vypovídat ty, tak klidně taky přijď, jsem tu pro tebe. *pousměje se, ale následně protočí očima.* No jo furt.. *potřese nad ní hlavou a nabídne jí rámě, načež se společně vydají k autu, kterým pojedou do parku.* Jak se máš? *zeptá se, aby mezi nimi nebylo ticho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 2 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 5:09 pm
*Těší se na další schůzku s Jacem a když zaklepe dveře, je již připravená, přece jen taky nechce zdržovat. Otevře mu a pozdraví ho. Taky mu zalichotí a všimne si, že oba dva zvolili džínsovou bundu. *Jo, očividně.*Uchechtne se nad tím. Poznamená, že už nevypadá moc jako zombie. Oživlou mrtvolu totiž před tím připomínal, kvůli nedostatku spánku, což chápe. Kdyby byl v kómatu její táta, asi by u něj taky seděla nonstop a odmítala spát, protože co kdyby se náhodou něco stalo? Navíc Jace má svoje povinnosti, které musel i tak plnit.* To ti nikdo nebere.*Neřekla, že by nebyl sexy zombie. Když to řekne, taky se na něj zazubí. *Děkuju. *Poděkuje, když řekne, že se na něj taky může obrátit. Ještě ale rychle dodá, že ani nemá zkoušet říkat, že ji nechce obtěžovat s tím, že by se jí svěřoval. Kdyby ho nechtěla vyslechnout, přece by mu ani neříkala, že se může kdykoliv ozvat.*No jo, za tu dobu, co tu jsem , jsem tě už stihla docela poznat. *Pokrčí rameny. Čekala, že by s tím začal. Přijme jeho rámě a vydá se s ním k jeho autu.*Tak nejlépe, jak to jen jde. Co ty? *Oplatí mu otázku.*Mimochodem, děkuju za dárek. Moc se mi líbí. *Jak kytice tak i plyšák byli růžový, což ji docela pobavilo. *
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 2 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 5:26 pm
*uchechtne se, když si všimne, že si oba dva vzali džísku a nevědomky se sladili. Teda doufá že to je nevědomky a Misty nepatří k těm účastnicím, co by ho sledovaly na každém kroku, jak mu říkala minule Nesrin. Když mu pak řekne, že už nevypadá jako zombie, na svou obranu řekne, že byl sexy zombie.* Toho jsem si všiml. Už v letadle to vypadalo tak, jakobys mě znala od malička. *uchechtne se a nabídne jí rámě.* Už je to lepší. *teď, když už není jeho táta v kómatu, tak je mu lépe.* Není za co. Vybíral jsem v růžové barvě, protože jsi měla růžový vlasy, tak jsem myslel, že by to ladilo. *přizná a usměje se. Když dojdou k autu, otevře jí dveře na místo spolujezdce a pak nastoupí na místo řidiče a vyjede ven z paláce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 2 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 5:43 pm
*Taky ji pobaví, že oba dva zvolili džínsovou bundu. I když často dokáže odhadnout, co si ten druhý člověk myslí, přímo myšlenky číst neumí, takže nevěděla, že si Jace vezme zrovna toto. Poznamená, že už nevypadá jako zombie a následně řekne, že to, že by byl sexy zombie mu nikdo nebere. Jelikož ho už za těch několik týdnů, co je v paláci docela stihla poznat, zatrhne nějaké protesty dříve, než začnou. *Není ani až tak těžký odhadnout na co myslíš. *Pokrčí rameny. *I když ses prvně schovával za tu masku a tvářil se strašně nepřístupně.. *Takhle jí to připadá jako před hodně dávnou dobou a ono je to jen pár týdnů. */No.. skoro dva měsíce vlastně už../*Ten čas, který strávila v paláci jí dost rychle utekl. Přijme jeho rámě a vydá se s ním k jeho autu.*To jsem ráda. *Pousměje se na něj.*A já tě zklamala, když jsem se nedávno odbarvila, že? Ale uvažovala jsem, že bych si zase vlas nabarvila. Klidně můžeš i se mnu. Růžová by ti taky určitě slušela. *Nabídne mu to z legrace.*Děkuju. *Sedne si na místo spolujezdce v autě.*Pozváním do zábavního parku jsi mě vážně potěšil. Vlastně poslední dva měsíce jsem byla prakticky jen v paláci a i když je to tam nádherné, jsem ráda, že aspoň na jeden večer se dostanu i jinam.*Účastnice totiž nemohou opustil palác pokud nejdou na nějako akci nebo právě s princem na schůzku.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 2 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 5:53 pm
*už od jejich prvního setkání ví, že je Misty opravdu hodně všímavá a už tenkrát v letadle před ní vlastně nic neutajil.* Teď už se za ní neschovávám? *zeptá se zvědavě a povytáhne jedno obočí. Je pravda, že poslední dobou toho měl opravdu hodně, takže mu nějak bylo jedno, jestli dává najevo nějaké pocity nebo ne.* Nezklamala jsi mě, slušela ti růžová, ale i blond ti sluší. A zapomeň, nebudu se barvit na růžovo.*odfrkne si. Na to by nepřistoupil ani za nic.* Jsem rád, že jsem tě potěšil. Taky se těšim, až nachvilku vypadnu z toho blázince. *uchechtne se.* Chybí ti něco z domova? Myslím kromě rodiny. Třeba zpěv, koncerty a tak? *zeptá se zvědavě. Když po chvíli dojedou do zábavního parku, vystoupí a opět ji otevře dveře. Poté ji nabídne rámě a zamíří společně více do davu.* Kam bys chtěla jako první? *zeptá se a koukne na ni.*
Sponsored content

Zábavný park - Stránka 2 Empty Re: Zábavný park

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru