Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Městská ZOO Empty Městská ZOO

Sat Dec 14, 2019 9:13 am
v Angeles se nachází ZOO a tato se může pyšnit hned dvěma prvenstvími. První je to, že je to nejrozlehlejší ZOO v celé zemi a díky tomu se může pyšnit i druhým prvenstvím a tím je největší počet druhů zvířat, která se zde nacházejí.

Městská ZOO Zoo
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Mon Feb 10, 2020 8:17 pm
*Přikývne a nijak to už raději nekomentuje. Zabývá se spíše tím, že přemýšlí, co mohl Jasper vymyslet a popravdě se docela bojí, co to bude. Když se brání odvětví, že má občas docela bláznivý nápady, takže se jí snad ani nemůže divit.*Vidíš.*Usměje se. Díky doktorce o chvilku později zjistí, že budou mít dvojčata. Ona je z toho víc v šoku jak on./Proč je tak klidnej, Jak může?/*Dívá se na něj nechápavě a pak už vyběhne z té místosti na chodbu, kde trochu vyšiluje. Možná o trochu víc. Když ale její obličej chytí do dlaní, zastaví sena místě a dívá se na něj. Popravdě jí jeho slova uklidňují. Když ještě zmíní paterčata, vykulí oči a hnedka mu řekne, ať to raději neříká nahlas*Co já vím. Třeba se někde schovávají a pak na nás vybafnou.*Rozhodí rukama, což vypadá asi trochu směšně. Když ji pohladí po břiše, řekne, že mu věří, že to bude v pořádku. Pousměje se.*Pro jednou máš pravdu..*Uchechtne se. Stoupne si na špičky, aby jej mohla políbit a když si ji k sobě více přitáhne, položí mu ruce na hruď. Odtáhne se a zeptá se, jestli tedy mohou jet do ZOO. Tam snad jak doufá přijde na jiný myšlenky a uvolní se. Chytne jej za ruku a jde s ním k jeho autu.*Neměla jsem k tomu asi moc daleko.. Tohle jsem vážně nečekala.*Pohladí se sama po břiše, kde jsou jejich děti.*Co když to budou jednovaječný dvojčata? To je od sebe nerozeznáme. Budeme jim muset nechat na hlavě vystříhat číslice 1 a 2.*Zamyslí se nad možnou variantou.*Ale zase by to asi bylo roztomilý.*Pousměje se.*Spíš se taky divím, že ty jsi působil tak klidně.*Podívá se na něj. Dojdou k autu a ona nasedne, přičemž mu úsměvem poděkuje za otevření dveří, stejně jak u ZOO, kam za chvilku dorazí.*Jo, to vypadá celkem neškodně.*Usměje se vystoupí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Jasper H. Schreave

Mon Feb 10, 2020 9:17 pm
*Sleduje Charity výraz a má co dělat, aby naprázdno nepolknul z toho, jaký mu její výraz nahání strach. Pak se za ní rozběhne z ošetřovny a na chodbě jí začne uklidňovat. Součástí toho je i zmínění paterčat. Po její odpovědi se zasměje.* Lásko, neboj. Žádný vybafnutí dalších dětí nebude. Všechny potencionální děti mám já u sebe a nemám v plánu je do tebe pouštět, aby se tam zahnízdili a rostli. *Mrkne na ní a pak se zazubí.* Určitě se tento vzácný okamžik, kdy mám pravdu bude opakovat. *Prohlásí sebejistě a pak si jí k sobě přitáhne v polibku a vydá se s ní na nádvoří.* To já taky ne. *Stiskne jí ruku. Nečekal ani, že se takhle brzo stane otcem. Natož otcem dvou dětí. Pousměje se, když vidí, jak se pohladila po břiše a pak se zasměje.* To ani náhodou. Žádný čísla na hlavě. *Zavrtí hlavou.* Tak jim dáme třeba cedulky na krk, ale nic trvalýho hlavně. *Navrhne.* Roztomilý? Jak by se ti líbilo, kdybych ti vystříhal na hlavě nějaký číslo? *Zasměje se a pak se uchechtne a pokrčí rameny.* U nás v rodině jsme na šokující informace zvyklí. A navíc ty jsi tam málem chytla infarkt, takže moje vyšilování muselo počkat. *Vysvětlí a pak jí otevře dveře do auta jak při nástupu, tak při výstupu.* Neboj se. *Zasměje se a pak k ní přejde k pokladně, kde zaplatí za vstup a rovnou tam Charity koupí čokoládu s obalem, na kterém je panda.* Myslim, že ti teď bodne. *Usměje se na ní, když jí podává a pak se s ní po boku vydá do ZOO.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Mon Feb 10, 2020 10:01 pm
*Řekne, že třeba ty děti na ně mohou ještě vybafnout.*/Budou si hrát na schovku za svými sourozenci a co../*Když vidí, jak se zasměje, má chuť ho už něčím přetáhnout po hlavě. Ona vyšiluje a on se bude smát? No to by nešlo. Ale prozatím se spokojí jen s protočením očí.*Jo, můžeš si je klidně nechat u sebe./Jestli bude chtít ještě třetí, to tak minimálně tři roky počká, možný déle./*Počítá s tím, že z výchovy dvojčat toho budou mít dost, takže se do dalších dětí nebudou pouštět brzo, jestli ještě nějáké vůbec budou. Pak se uchechtne.*Myslíš, že se to ještě bude opakovat? No tak uvidíme.*Řekne trochu skepticky, ale na druhou stranu pobaveně. Oplatí mu polibek, do kterého ji vtáhne a pak jdou spolu k jeho autu, které již čeká na nádvoří. Oplatí mu stisk ruky, když řekne, že to stejně jak ona nečekal.*Budeš skvělý táta. *Řekne bez pochyb. Tuší, že o sobě Jasper pochybuje, to i ona, ale věří mu. Pak řekne, že to bude chtít mít čísla na hlavě.*Proč ne? Je to praktický, hnedka je uvidíme.*Usměje se. Samozřejmě si dělá jen srandu.*Cedulky ještě nepůjdou vidět..*Její hlas zní pochybovačně.*Já nemyslela, že by roztomilý byla ta čísla, ale dvojčata!*Zasměje se.*Dva malý stejní človíčkové, naše děti.*Usmívá se nad tou představou.*A mě žádný číslo na hlavě vystřihovat nebudeš, dělala jsem si jen srandu.*Zasměje se.*Jo, to je pravda.*Souhlasí s tím o tom infarktu.*Takže vyšilovat budeš kdy? Na porodním sále, nebo to mám čekat dřív?*Nakloní hlavu na stranu. Pak nastoupí do auta a nechá se odvést k ZOO a je vážně ráda, že nevymyslel nic nějak šokujícího nebo tak.*I když, co já vím. Zalíbí se ti ještě tygr a budeš ho chtít jako mazlíčka a já budu muset odvést pozornost lidí, až si na něj budeš nasazovat vodítko.*Vymyslí další scénář. Přejdou k pokladně, kde on zaplatí za vstup a dá jí čokoládu. Usměje se nad tím.*Velice chytré.*Uzná a rozdělá jí. Hnedka mu nabídne a sama si poté vezme kousíček.*Kam půjdeme prvně? A mě se neptej, nechci vybírat, je to na tobě.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Jasper H. Schreave

Tue Feb 11, 2020 1:07 pm
*Uklidní jí, že žádný další děti bafat nebudou. Všechny potenciální děti má u sebe a nikam je pouštět nehodlá.* /Se zbláznim z dvojčat, natož abysme jich měli víc. Ani náhodou./ *Proběhne mu hlavou a pak se s ní vydá k autu a stiskne jí ruku.* A ty zase skvělá máma. *Odpoví jí s úsměvem, i když sám dost pochybuje o tom, jakej bude táta.* /Jak by mohl bÿt někdo jako já dobrej táta? Vždyť nevim nic o těhotenství. Nedokážu ani týden neudělat kravinu. A teď na mě záleží prakticky 3 životy./ *Je opravdu hodně vystrašený.* Cedulky budou taky vědět. *Zasměje se a pak se usměje.* Naše děti. *Zopakuje po ní. I když je viděl na ultrazvuku, pořád tomu nemůže pořádně uvěřit.* /Já budu tátou. Dvojčat./ To je jedině dobře. *Zasměje se, když slyší, že si jenom dělala srandu a pak jí řekne čím to je, že působí tak klidně.* Nevim, vnitřně pořád trochu vyšiluju a zpracovávám to. A jo, vyšilování u porodu nejspíš bude. *Přikývne s pobaveným úsměvem.* Ale pokud budeš chtit dělat nějaký kraviny, který by těhotný ženský dělat neměly nebo se něco stane a nepůjde všechno podle plánu, budu vyšilovat taky. Ale to snad nenastane. *Dost v to doufá.* Vůbec.. Je ti už líp? Dneska jsi byla bledá jak stěna. *Poznamená a starostlivě se na ní podívá. Nejradši by to vzal na sebe, aby nemusela trpět. Pak už jsou před zoo a on nakloní hlavu na stranu.* To nezní špatně.. *Uzná.* Chceš taky nějaký zvíře, když už budu ochočovat tygra? *Zeptá se jí pobaveně a pak zaplatí vstup a rovnou koupí Charity čokoládu.* Já jsem velice chytrý. *Zazubí se na ní a pak si od ní vezme kousek čokolády.* Tak co třeba ty tygry? *Navrhne s úsměvem.* Zatim si můžeš promyslet, jak odvedeš pozornost. *Mrkne na ní, když jdou spolu ruku v ruce k výběhu tygrů.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Tue Feb 11, 2020 2:21 pm
*Poznamená, že by mu vážně radila, aby další děti k ní nepouští. Vážně o to nestojí. Rozhodně ne teď, když jsou na cestě dvě. Jestli bude chtít i třetí, stejně sama bude chtít nejméně dva roky počkat. Přesvědčeně řekne, že bude skvělý táta. Tomuhle věří. Pousměje se, když i on řekne, že ona bude dobrá máma. Pak se baví o tom, jak si své dvě děti označí, aby je od sebe rozeznali.*No dobře..*Ustoupí.*Cedulky budou stačit.*Souhlasí s ním.*Ale třeba nebudou identická, ale neidentická.. Ale to je jedno, uvidíme. Řekne, že si dělala srandu, protože vážně nechce skončit ránu s vystřiženým číslem na hlavě.*Bude to v pohodě. Věř mi.*Stiskne mu ruku.*Jo, s tím počítám. Jen tam prosím neomdli, dobře? Ještě se pak budou starat o prince, který se skácel na zem.. Ale historka by to byla fajn.*Zazubí se na něj. Ví, že nerad v ničem prohrává nebo tak a kdyby tohle někomu vykládala, nemyslí si, že by se mu to nějak extra líbilo.*Neboj, slibuju, že se v těhotenství nebudu pouštět do žádných šílených akcí.*Je mi už líp. To k tomu patří a nijak to neovlivníme, ale vážně se cítím už velice dobře.*Pak vejdou do ZOO a ona řekne, že by třeba mohl chtít za domácího mazlíčka tygra a ona bude jen odvádět pozornost ostatních návštěvníků.*Ne, to je v pořádku./Stačíš mi ty, s tebou je taky dost starostí/*Proběhne jí hlavou. Když jí dá čokoládu poznamená, že je skutečně chytrý a sama mu nabídne a pak si vezme i ona. Nechá na něm výběr místa, kam půjdou a pak ho vezme za ruku a vydá se tedy k tygrům.*Hm.. Na sehrání porodu je ještě moc brzo, tak to ne.*Začne hraně přemýšlet.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Jasper H. Schreave

Tue Feb 11, 2020 4:34 pm
*Vítězně se na ní zazubí, když souhlasí s cedulkama a pak přikývne.* Ať budou jakákoliv, budou naše a na ničem jiném nezáleží. *Usměje se na ní a pak jí stiskne ruku a řekne jí o tom, kdy má očekávat vyšilování.* Žádná historka nebude. Já něco vydržim. *Potřese se smíchem hlavou a pak přikývne, když mu slíbí, že se nebude pouštět do žádných šílených akcí.* Tak si hlavně pamatuj, žes mi to slíbila, dobře? *Je připravený jí to připomenout kdykoliv v případě potřeby. Pak se jí zeptá, jestli už je jí líp. Docela se o ní dneska bál.* Kdyby cokoliv, tak mi řekni, ano? *Podívá se na ní starostlivě.* Kdybych mohl, vzal bych to na sebe, aby ti bylo jedině dobře. *Poznamená potichu a pak už jsou spolu v ZOO, kde jí spolu se vstupem koupí čokoládu a začne plánovat únos tygra.* Ale víš jak by to mohlo být pěkný. My dva v posteli a vedle postele ležící náš domácí mazlíček, tygr. Asi bych ho pojmenoval Wells. *Zauvažuje hned.* Táta měl v mym věku pumu, takže by to ani nevypadalo tak zvláštně, jenom bych to posunul o level výš. *Pokrčí pobaveně rameny a pak se s ní ruku v ruce vydá k výběhu tygrů.* Na to je docela brzo. *Přikývne se smíchem.* Tak třeba omdli. *Navrhne jí a u toho se na ní pobaveně zazubí. Pak už jsou u výběhu tygrů, kde se zastaví a začne je pozorovat.* Vidíš? Neškodný. *Uchechtne se.* Umíš si představit, že za pár let tady půjdeme spolu s našima dětma a budeme jim vyprávět, jak jsme se tady byli podívat potom, co nám oznámili, že budeme mít dvojčata a já si chtěl vzít domů tygra? *Koukne na ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Tue Feb 11, 2020 5:17 pm
*Usměje se, když vidí jeho vítězný úsměv.*/Vypadá roztomile./*Pomyslí si. Pak řekne, že třeba nebudou identická, ale neidentická. Ví, že je i to možné.*To ano, budou naše, ať budou jakákoliv.*Znovu se pohladí po bříšku. Pak se zamyslí nad tím, jak to asi bude s Jasperem vypadat u porodu.*/Omdlí a ještě se doktorky budou starat o něj a já si tam dvojčata budu muset odrodit sama../Když myslíš...*Uchechtne se.*/Už se těším na jeho výraz../*Slíbí mu, že se nebude pouštět do žádných šílených akcí.*Taky záleží na tom, co budeš považovat ty za šílené.*Usměje se.*Já tak nějak počítám s tím, že mě za chvilku zabalíš do bublinkový fólie a bez ní nebudu moct opustit komnatu.*Prohlédne si jeho obličej, aby v něm hledala nějákou nápovědu, která by ji ujistila, že tohle vážně neplánuje. Už se cítí lépe, jak dopoledne, což mu taky řekne. Přikývne.*Neboj, kdyby něco, hnedka ti řeknu, lásko.*Potřese hlavou.*To je v pořádku. Kdyby něco bolelo zase tebe, taky bych si to chtěla vzít na sebe. Ale zase to nebylo tak hrozný.*Nechce, aby se trápil. Prochází se po ZOO a spolu už plánují únos tygra.*Ano, my dva na posteli, já už s břichem a tygr, to je podle mě dokonalé.*Souhlasí s pobaveným úsměvem.*Wells je hezký jméno.*Uzná.*Po tom, co se všechno v paláci stalo už jim podle mě tygr nebude připadat vůbec zvláštní./Podobdný šílenosti se tam dějí denně, nic nového. Při svém přemýšlení o tom, jak odvede pozornost poznamená, že na sehrání porodu je asi brzo.*Hmm škoda.. Tak se můžeme vrátit za osm měsíců a zkusit to.*Navrhne.*Omdlení by taky šlo.*Přikývne. Dívá se spolu s ním na tygry.*Úplně neškodná malá kočička. *Uchechtne se. Po jeho slovech se na něj podívá s velkým úsměvem.*Myslím si, že pokud jim do té doby nedojde,že mají za rodiče velice zvláštní lidi, po tom, co jim řekneme o únosu tygra, bude jim to už jasné.*Opře si hlavu o jeho rameno.*Už za rok se tu budeme moci procházet s kočárkama.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Jasper H. Schreave

Tue Feb 11, 2020 8:37 pm
Cokoli tě bude ohrožovat. *Oznámí jí, co bude považovat za šílené a pak se na ní andělsky usměje.* Ale vždyť bez bublinkový fólie hrozí, že bys třeba někde omylem narazila a to by jim mohlo ublížit. *Obhájí hned svůj nápad, se kterým si už chvilku pohrává.* /Jak na to přišla?/ *Zeptá se jí, jak se cítí a pak přikývne.* Žádný hraní na hrdinku, jasný? *Koukne na ní nesmlouvavě a pak se pousměje.* Jenže to já jsem ten, kterej by tě měl od bolesti a tak dále chránit. *Poznamená a pak už si plánuje únos tygra.* Budeš roztomilá až budeš mít bříško a budeš se kolíbat jako tučňák a já ti budu oblíkat ponožky. *Zazubí se na ní a pohledem sjede k jejímu bříšku a pak už si vymyslí jméno pro tygra.* Fakt se ti líbí? *Nadzvedne obočí.* No.. tygra se stejně nejspíš nikdy nedočkám tak... kdyby jedna z těch skvrnek byl kluk.. co ho pojmenovat Wells? *Navrhne, i když ví, že je na to docela brzo. Pak se zasměje.* Jo, to by šlo. Hlavně na to nesmíme zapomenout. /A hlavně doufam, že se z toho pak nestane opravdovej porod a ona nebude rodit tady mezi opicema./ *Proběhne mu hlavou a navrhne jí omdlení.* Jednoduché a efektivní. Teď už jenom sehnat ten obojek a pro jistotu náhubek, mam svoje ruce rád. *Uchechtne se a dojde s ní spolu k výběhu tygrů. Zeptá se jí, jestli si dovede představit, jak tady budou za pár let s dětmi a budou jim vyprávět zážitky z dneška.* Myslím, že to pochopili už teď. *Uchechtne se a pohladí jí po břiše.* Viďte prcci? *Pronese směrem k jejímu bříšku a pak jí obejme okolo pasu a nechá jí, aby si opřela hlavu o jeho rameno.* Pořídíme ten jeden obrovskej nebo dva samostatný? Nebo můžeme mít klidně obě varianty. *Navrhne. Pro něj nebude žádný problém pořídit cokoli.* Taky bysme se mohli přestěhovat do jedný z těch komnat, která je propojená s další, abysme je měli co nejblíž u sebe, až budou na světě a jestli nebudou spát s náma. Jestli by ti nevadilo změnit komnatu. Poslední dobou se stěhuješ docela často, asi toho musíš mít plný zuby. *Pronese pobaveným tónem.* Klidně se to může nějak přestavět, aby se naše komnata propojila s nějakou jinou a my se stěhovat nemuseli.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Tue Feb 11, 2020 9:06 pm
Protože tě znám, tak nějak tuším, že mě od teď nebudeš pouštět ani do kuchyně, protože tam jsou přece nože a ty jsou nebezpečné a lidi ohrožují..*Potřese hlavou.*Do žádný bublinkový fólie mě nedostaneš, ani za nic.*Jen si v tom samu sebe představí a má chuť se zasmát.*Neboj lásko, budu opatrná. Vždyť jsem vždycky. A teď budu opatrná ještě více, než kdy předtím, slibuju. Věř mi trochu.*Pohladí ho po ruce.*Ale vždyť mi s tím hodně pomáháš, jsi tu se mnou a to je nejdůležitější. Když teda nejsi napůl na chodbě na cestě pro doktora, i když to je zbytečný a já nemusím odbíhat z koupelny za tebou, jako dneska zrovna.*Zmíní dnešní zkušenost s nevolnostmi. Po jeho dalších slovech má chuť ho těm tygrů vážně předhodit. Protočí nad ním očima.*Tak díky no. Osobně na tom ale nevidím nic moc roztomilýho, budu mít strašně velký břicho, jako balón spíš, kort když to budou dvojčata.*Povzdechne si. Když pak slyší jméno pro tygra, Wells, moc se jí to líbí.*Ano, je hezké. Takové, netradiční, jen tak ho nikdo asi nemá, ale je hezké.*Poslechne si jeho nápad toho, pojmenovat tak jejich dítě, pokud budou mít syna.*Zaprvé, neříkej jim skvrnky.. A zadruhé, mi to zní jako super nápad. A pokud i to druhý bude kluk, bud to Jasper.*Řekne tónem, který nepřipouští žádné námitky. Zasměje se a dál se k tomu tématu, jak odlákat pozornost nevyjadřuje. Na jeho otázku, jestli si dovede představit, že tu budou jednou s dětmi a vyprávět jim o dnešku odpoví, že ano. A stejně tak řekne, že jestli do té doby jejich děti nepochopí, že za rodiče mají blázny, tady určitě. Zamilovaně se usměje, když ji pohladí po břiše. a pak si opře hlavu o jeho rameno.*Hmm..*Zamyslí se.*Možná bych spíš brala dva samostatný. Tlačení dvou kočárků může být trochu náročný. /I kdybychom se po chvilkách střídali./Ale klidně můžeme mít i jeden velký.*Pokrčí rameny.*Když tohle bude aspoň na nějáký čas poslední stěhování, vadit mi to nebude a můžem se přestěhovat jinam, je mi to jedno. Co se týče přestavby, nevím, jestli při tom, co se teď děje ještě budeme chtít bourat palác..*Pokrčí rameny.*Klidně mohou mít postýlky u nás, ale zase potřebují hodně věcí, které by se tam asi nevešly, přebalovací stůl, místo na kojení, oblečení a tak.Na to by byla asi lepší samostatná komnata a kdyby byli s námi, muselo by se přecházet, což by asi taky nebyl až takový problém. Kdyby u nás nebyli, používali bychom chůvičky.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Jasper H. Schreave

Tue Feb 11, 2020 9:43 pm
To je pravda. Do kuchyně budeš mít odteď můj doprovod. /Jenom doufám, že tím pádem kuchyně neshoří./ *On nezvládne udělat ani vajíčka, natož něco složitějšího.* Věřím ti. Ale taky věřím na náhodu a ta je svině. *Pokrčí rameny a pak se uchechtne, když zmíní dnešek a nad tím, jak to podá.* Jenže jsi byla bledá jak stěna. Takhle jsem tě ještě neviděl. Jak jsem měl vědět, že to neni něco vážnýho? Jistota je jistota. *Pokrčí jedním ramenem a pak jí řekne, jak bude roztomilá, až bude mít bříško.* No právě. Dvojčátka. Takže budeš ještě roztomilejší. *Usměje se na ní široce a pak se jí zeptá, jestli by nechtěla pojmenovat jejich syna Wells, když to teda bude kluk. Po jejích poznámkách se zasměje.* Zatím to jsou skrvnky. *Namítne a pak se na ní podívá s nadzvednutým obočím a tázavým výrazem. Nevěří, že to myslí vážně.* Přece nechceš pojmenovat našeho syna po mě? /Po tom všem, co jsem jí udělal../ Vždyť to bude nepraktický.. Zavoláš 'Jaspere.' a nikdo nebude vědět, koho myslíš. Navíc chudák se bude muset podepisovat Jasper Schreave junior, to bude hrozně zdlouhavý, zvlášť, když bude mít i druhý jméno, který je u nás v rodině zvykem, zvlášť u princů a princezen. *Začne jí to vymlouvat.* Jsou daleko hezčí jména. *Zakončí to nakonec a pak začne uvažovat nad kočárkama.* To je pravda. *Vezme v úvahu sílu Charity a nerovný povrch Angeles a pak začne mluvit o stěhování.* Tak by se to udělalo tak, že by byly dvě propojený komnaty. Jedna naše a druhá pro děti, kde by bylo všechno, co potřebují. Po narození by spali nějakou dobu u nás, pak by mohli být u sebe a používali bysme chůvičky. Postupně by z toho byl prostě dětský pokoj a časem by se z toho stala komnata jednoho z nich. *Pokrčí rameny.* Ale myslim, že na to máme ještě dost času, než to vyřešíme. *Uzná a ulomí si kousek z Charitiny čokolády. Zazubí se na ní a pak se rozhlédne okolo nich.* Nepůjdem se kouknout na pandy? *Zeptá se jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Tue Feb 11, 2020 10:31 pm
*Potřese pobaveně hlavou.*Jo, náhoda je občas hrozná.*V tom s ním souhlasí. Ale podle ní by se do kuchyně mohla klidně vydat i sama. Pak zmíní dnešek, že ho musela dohánět na chodbě, aby nikam nešel.*Vždyť jsem ti říkala, že je to od toho.*Připomene mu.*Ale to je si jedno.. Příště se pro doktora nemusíš vydávat, dobře? Patří to k tomu a on s tím stejně moc neudělá. Maximálně by mi dal nějáký prášky, ale ty bych mohla brát jen chvilku, nezbavilo by mě to toho a navíc, nechce se cpát práškama, když to není nutné, nechci, aby to miminkám škodila. Já to přežiju, ale ti dva človíčci jsou zvlášť teď, první tři měsíce nejvíce zranitelní, tohle období je nejtěžší por ně a je tu hodně potratů. Co jsem četla zvlášť třináctí týden.*Řekne s pokrčeným obočím. Když pak řekne, že bude roztomilá, až bude mít břicho, nechápe, co by na tom roztomilýho mělo být. Potřese nad tím hlavou.*Budu velká jako balón. Ale myslím, že ta pomoc s natahováním ponožek se bude hodit.*Uchechtne se. Souhlasí s pojmenováním jejich případného syna Wells. Zdá se jí to jako hezké jméno.*/A až se zeptá, proč jsme ho tak pojmenovali a my mu řekneme tohle../*Jen si to představí a má chuť se zasmát. Taky mu řekne, ať jejich dětem neříká skvrnky.*I když se o tomhle budu s tebou dohadovat, pořád jim tak budeš říkat, co?*Dojde jí to. Následně zmíní,že chce jejich případně druhého syna pojmenovat po něm. Vidí jeho překvapený výraz a pousměje se nad tím.*Na tebe budu volat lásko a nebo drahý.*Pokrčí rameny. V tomhle problém nevidí, ale když zmíní délku jména pokýve hlavou.*No jo.. Ale tak aspoň jako prostřední by to šlo. To tam prostě napíše J a zatím tečku..*Nevzdává se jen tak lehce.*Psí očka?*Zeptá se a následně se tak zatváří.*Tvoje jméno je krásný.*Nesouhlasí s ním v tom, že jsou hezčí jména. Jí se Jasper moc líbí. Pak se baví o kočárcích a následně i o stěhování.*Ano,to by bylo ideální.*Souhlasí.*Času máme ještě vážně dost, zvlášť do doby, než budou větší. Ještě ani nezačali kopat a nenarodili se a my začneme řešit, kde budou mít jako velcí samostatnou komnatu ještě.*Stejně jak on, vezme si kousek čokolády a nadšeně přikývne.*Jdem na pandy.*Vezme ho za ruku a vydá se k nim.*Pandy mám ráda, pandy a želvy. A taky koně.*Od doby, co se poprvé projela je má ráda ještě více a už se jich ani moc nebojí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Jasper H. Schreave

Tue Feb 11, 2020 10:57 pm
Právě. *Přikývne a pak protočí očima.* Dobře, lásko, příště pro doktora poběžim, až budeš ležet polomrtvá na podlaze. *Ušklíbne se. Jeho ironický podtón dává jasně najevo, že tak daleko to nenechá nikdy dojít. Pak poslouchá její další slova.* O důvod víc, abych si vás tři pořádně hlídal. *Pousměje se na ní a pak jí řekne, že bude roztomilá, až bude mít bříško.* Nebudeš velká jako balón. Budeš moje přenádherná Charity, která v sobě bude chovat naše dvě děti. A s pomocí s natahováním ponožek a obouvání bot můžeš počítat. *Mrkne na ní s úsměvem a pak se jí zeptá, jak by se jí líbilo pojmenovat jedno z jejich dětí Wells, pokud to bude kluk. Děti nazve skvrnky a nijak ho nerozhodí, když mu Charity řekne, ať je tak nenazývá.* Pořád ne. Až vyrostou s skvrnky to nebudou, najdu jinou pasující přezdívku. *Slíbí jí s pobaveným zazubením a pak se na ní překvapeně podívá, když mu řekne, že pokud to budou dva kluci, druhého chce pojmenovat po něm. Hned jí začne dávat důvody, proč to nedělat.* Vážně? Koukni se na to realisticky. Jsem to já. Je pravděpodobný, že se může stát, že tě něčim vytočim. Budeš na mě v tu chvíli volat 'lásko' nebo 'drahý'? Nebo budeš řvát 'Jaspere!' *Napodobí její hlas.* Chudák malej se bude bát, že něco provedl. *Uvede jí další rozumný důvod.* Samozřejmě se budu snažit tě neštvat. *Slíbí jí hned na to. Pak protočí očima, když na něj udělá psí oči.* Najdu daleko hezčí jména. *Prohlásí sebevědomě.* A pak uvidíme, jestli bude Jasper opravdu mezi tvýma favoritama. *Ukončí to nakonec kompromisem a pak se uchechtne.* Co je na něm tak hezkýho? *Nadzvedne obočí.* Přijde mi obyčejný. Má ho každej druhej. A nezní nijak extrémně hezky. Tvoje je nádherný. Jako nějaká múza. *Usměje se na ní zamilovaně a pak navrhne, jak by to mohli vyřešit s komnatama.* No jo.. Kopat.. *Vzpomene si.* Jak poznáš, kterej kope, když budeme chtít provést ten pokus se zjištěním pohlaví? *Zeptá se jí. Trochu se jim to totiž zkomplikovalo. Vezme si od ní kousek čokolády a pak se jí zeptá, jestli nekouknou na pandy. Ví, že je má ráda.* Koně? Vážně se ti to tehdy tak líbilo? *Zeptá se jí s potěšeným úsměvem, když jdou ruku v ruce k pandám.* Ale nemysli si, že tě ke koním teď pustim. *Řekne hned nesmlouvavým hlasem. Nehodlá riskovat, že se nějaký kůň splaší a kopne jí do břicha. Nehodlá riskovat, aby jí kopnul kamkoli.* Co ukrást pandu? S tou se dá podle mě líp mazlit. A nehrozí utrhnutí hlavy. Sice tě neochrání před zlodějem, ale od toho máme v paláci stráže. *Nakloní hlavu na stranu a pozoruje pandy ve výběhu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Wed Feb 12, 2020 3:42 pm
*Potřese s úsměvem hlavou.*Spíše, co kdybych ti řekla, až budu potřebovat pomoc doktora?*Nabídne mu další řešení, které se jí zdá zatím ze všech těch nejlepší. Ona přece ví, když bude pomoc potřebovat a tohle nebude podceňovat. Když se bude cítit vážně špatně, řekne to, nebude riskovat zdraví miminek.*Bude to určitě v pohodě.*Pohladí ho po ruce. Pak nesouhlasí s tím, že by snad měla být roztomilá, až bude mít bříško, podle ní bude velká jako balón. Rezignuje, protože ví, že je Jasper dost tvrdohlavý a že se s ní o tomhle klidně bude dohadovat.*Když myslíš.*Povzdychne si.*Tvrdohlavče..*Zamumlá sama pro sebe potichu, aby ji neslyšel. Pak souhlasí s pojmenováním jejich případného syna Wells, protože tohle jméno se jí skutečně líbí a následně mu řekne, ať jejich dětem neříká skvrnky.*Chudáčci.*Usměje se pobaveně.*Upřímně se bojím, co vymyslíš./Však já ho nějak přesvědčím, aby jim tak neříkal, když to bude vážně hrozné./*Chce jednoho z jejich možná synů pojmenovat po něm, protože se jí jeho jméno líbí. Řekne, že na něj bude volat přece lásko nebo drahý, takže v tom nevidí problém. Nad jeho slovy protočí očima.*Takhle já nemluvím!/Že ne?/Jo, to bych to radila./Nebo ho zasednu a tady případně předhodím těm tygrům../*Udělá na něj ale psí oči, aby to jméno dali aspoň jako prostřední.*Ne, mě se líbí tohle.*Řekne tvrdohlavě.*Ale když ano, dáme mu ho aspoň jako prostřední? Prosím..*Zamrká na něj jako andílek, kterému by snad skoro nedokázal nic odmítnout.*Prostě se mi líbí, je to jméno muže, kterého miluji nejvíc na světě, proto se mi tak líbí.*Řekne s velkým úsměvem. Doufá, že po tomhle trochu roztaje.*Moje není nějak extra hezký.*Namítne. Pak ot vyřeší s komnatami a když se zeptá na to kopání, zamyslí se.*No, prostě se zeptáme, jestli je z nich někdo kluk, ať kopne. Když ucítím jedno kopnutí, jeden bude kluk a dvě, jsou kluci oba a nebo to bude holčička. Taky mohou být obě holčičky.Hnedka vymyslí řešení, které je celkem jednoduché. Když zmíní pandy, hnedka nadšeně přikývne a vydá se s ním k jejich výběhu.*Ano, moc se mi to líbilo, i když tehdy jsem přemýšlela dost o tom, že je to docela výška a jestli nemůžu jet na poníkovi.. Ale nakonec to bylo skvělý.*Ráda by se zase někdy projela.*Teď bych jízdu na koni ani neriskovala. Ještě by se mohlo něco pokazit, můžeme si spolu zase zajezdit, až se narodí.*Navrhne mu.*Panda by šla. Aspoň si pak nebudu připadat tak obrovská.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Jasper H. Schreave

Wed Feb 12, 2020 6:31 pm
*Nakonec si povzdychne po jejím návrhu, že mu řekne, až bude potřebovat doktora.* Když si nebudeš hrát na hrdinku a nebudeš nic podceňovat. *Stanoví hned podmínku, pod kterou bude s touto variantou souhlasit a pak se na ní vítězně zazubí, když se s ním dál nedohaduje ohledně toho, že bude roztomilá, až bude mít bříško. Navrhne pro jejich syna jméno Wells, pokud to tedy bude kluk a pak namítne, že jejich děti zatím jako skvrnky vypadají.* Neboj, nic hroznýho to nebude. Pořád bych jim taky mohl říkat přerostlé spermie. *Pokrčí pobaveně rameny a pak jí vysvětlí, proč se jejich dítě nemůže jmenovat Jasper.* Ale mluvíš. *Zasměje se a pak se na ní usměje. Sleduje jí, jak dělá psí oči, aby Jasper bylo aspoň prostřední jméno a přesvědčeně opáčí, že najde daleko hezčí jména. Jakmile na něj zamrká jako andílek, povzdychne si.* Tohle mi nedělej. *Přimhouří oči.* Fajn, tak to může být klidně prostřední jméno. *Rozhodí nakonec poraženecky rukama.* /Mam ještě osm měsíců na to, přesvědčit tě o jinym jménu./ *Proběhne mu pak hlavou a následně se na ní zamilovaně usměje a skloní se k ní, aby jí mohl políbit.* Tvoje jméno je nádherný lásko. Jako nějaká tajemná mýtická víla. *Pousměje se a zeptá se jí, jak to vyřeší s kopáním.* To zní .. docela rozumně. *Uzná s přikývnutím a následně se s ní ruku v ruce vydá k pandám.* A skvěle ti to taky i šlo. *Usměje se na ní a pak přikývne.* To zní dobře. *Souhlasí s jejím nápadem, že si spolu zase zajezdí, až budou děti na světě a pak navrhne krádež pandy místo tygra.* Charity.. *Potřese hlavou a uchechtne se.* Ty nebudeš obrovská. Budeš v sobě mít naše dvě děti, to je všechno. Pro mě budeš vždycky tou nejkrásnější bytostí na světě, nezapomínej na to. *Pohladí jí po tváři.* Počkej tady chvilku, ano? Hned jsem zpátky. *Líbne jí na čelo a pak odejde za výběh pand, kde se nachází obchůdek se suvenýry a koupí tam obrovského plyšáka pandy, který je mu někam do pasu, když ho posadí vedle sebe. Spolu s ním se vydá zpátky k Charity a plyšáka jí podá.* Krádež se nejspíš konat nebude, takže doufám, že se spokojíš aspoň s plyšákem. *Usměje se na ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Wed Feb 12, 2020 7:16 pm
*Navrhne, že mu řekne, kdyby potřebovala doktora, takže doufá, že ho nebude muset honit po chodbách.*Neboj, nebudu. Nechci, aby se jim něco stalo.*Nemá problém mu tohle slíbit. Když vidí jeho vítězný úsměv, když se s ním už nehádá o tom, jestli bude roztomilá nebo ne s břichem. Stejně si sama myslí, že nebude. Ani ten jeho úsměv nekomentuje. Baví se o jménu pro jejich syna, Wells a pak ještě o přezdívce pro děti.*Prosím.. přerostlé spermie ne.*Požádá ho a dívá se na něj pohledem, kterým se ptá, jestli to myslí vážně. Neplánuje se jen tak vzdát toho, aby jejich syn měl jméno Jasper, aspoň jako prostřední je rozhodnutá si to prosadit. Udělá na něj i psí oči, aby ho snadněji přesvědčila, na jeho komentář, že najde hezčí jména zamrká ještě očima, jako andílek.*Zabírá to, co?*Ještě k tomu se usměje. Pak se vítězně usměje.*Děkuji, drahý.*Natáhne se k němu a oplatí mu polibek, spokojená svým vítězstvím.*Když si myslíš, nebudu tě o tom přesvědčovat, ale já to tak nevidím.*Pokrčí rameny. Pka mu řekne řešení na to s tím kopáním a usměje se na něj, když řekne, že je to celkem rozumné. Vydají se k pandám a ona mu řekne, že si vážně ráda zajezdila, ale že uvažovala, jestli nejet na poníky, kvůli té výšce.*Nepřeháněj. Musela jsem vypadat směšně.*Uchechtne se. Řekne, že si mohou zase zajezdit, až se narodí ti dva prckové. Řekne, že panda bude možná lepší, jak tygr.*Nebudeme se o tom hádat, jo? Ty si něco myslíš, já si něco myslím.*Pokrčí rameny. Nadzvedne obočí, když řekne, že má počkat tam a políbí jí na čelo. Nechá ho tedy odejít a mezitím se dívá na pandy, ze kterých si jedna dopřává bambus. Přitom si odloupne kousek čokolády. Podívá se zase na Jaspera, když uslyší jeho hlas vedle ní. Prvně překvapeně vykulí oči. První, co ji napadne je, že vážně nějakou pandu ukradl, teda pak jí hnedka dojde, že by ji asi neunesl jen tak a taky ho neviděla lézt k nim do výběhu. Vezme si od něj pandu, plyšáka.*To jsi nemusel, ale děkuju.*Políbí ho na rty.*Miluju tě.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Jasper H. Schreave

Wed Feb 12, 2020 8:15 pm
Dobře. *Souhlasí nakonec s Charitiným návrhem, že mu řekne, když bude potřebovat doktora. Pak se baví o tom, jakou mohl dát přezdívku jejich dětem.* Mohl bych jim tak říkat. Ne, že jim tak budu říkat. Zas takovej blázen nejsem, neboj. *Uchechtne se, když vidí její výraz a pak sleduje její psí oči a jak mrká jako andílek a proti tomu je jednoduše bezbranný.* Opovaž se toho zneužívat. *Přimhouří hned oči a pak si povzdychne a přikývne. Když vidí její vítězný úsměv, musí se sám taky usmát.* Tvrdohlavko. *Ušklíbne se pobaveně a pak se s ní vydá k pandám.* Vypadala jsi skvěle. Jako nějaká bojovnice. *Namítne a pak protočí očima.* Jenže zrovna v tomhle ohledu si myslíš kraviny, který nejsou pravda. *Opáčí s pohledem do jejích očí a pak jí políbí na čelo a vydá se rychle pryč. Konkrétně do obchodu se suvenýry. Koupí tam obrovského plyšáka pandy a s tím pak přijde za Charity. Široce se usměje, když vidí, jak vykulila oči a plyšáka jí podá.* Nemusel, ale chtěl. *Pokrčí rameny a opětuje jí polibek.* Já tebe taky. *Dneska se nijak nechce dohadovat o tom, kdo koho miluje víc a doufá, že to pochopí i Charity a nevyrukuje s tím.* Co chceš vidět dál? *Zeptá se jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Wed Feb 12, 2020 8:40 pm
*Usměje se a dále to téma o doktorech nekomentuje, Když zmíní přezdívku pro jejich děti, přerostlé spermie, doufá, že si vážně dělá jen legraci a když jí to potvrdí, oddechne si.*Už jsem se lekla. *Uchechtne se.*Pro mě to budou zlatíčka. Nebudu jako máma.. ta mi říkala beruško a pořád říká.*Potřese nad tím hlavou. Nikdy to neměla ráda. Pak udělá psí oči a nasadí zároveň výraz a úsměv andílka, aby ho přesvědčila o tom, že Jasper by mohlo být aspoň prostřední jméno. Je ráda, že uspěla.*Neboj lásko, nebudu.. Nebo ne moc.*Políbí jej. Potichu zamumlá, že je to tvrdohlavec a když jí on nazve tvrdohlavkou, zasměje se, protože tuší, že ji slyšel, i když se snažila zamumlat to potichu. Baví se o koních a ona ví, že vypadala určitě směšně, když na koni seděla jako na trní, aspoň ze začátku určitě.*Bojovnice jo?*Nadzvedne pobaveně obočí.*Praštil jsi se dneska do hlavy?*Zeptá se jej, protože nechápe, jak by mohl jinak říct něco takového o ní, když jela podruhé v životě na koni. Ona spíš chtěla jet na poníkovi, takže nevěří, že vypadala statečně. Raději se s ním už ani nehádá, jestli bude vypadat obrovsky nebo ne a nechá ho odejít, jak se později dozví pro plyšáka pro ni. Překvapí jí to a jakmile uvidí jeho úsměv, usměje se taky.*Jak jsme se bavili o těch únosech zvířat, už jsem si myslela, že jsi vážně nějakou ukradnul.*Přizná, co ji napadlo jako první. Nemusel to dělat, což mu taky řekne. Nepotřebuje dárky. Poděkuje mu a políbí jej na rty. Tentokrát se s ním nehádá, kdo koho miluje víc. Nechce kazit tuhle chvilku a navíc, on neřekl, že on miluje více ji, ale jen, že on ji taky.*Hm.. Žirafy? Tučňáky? Medvědy?*Navrhne. Některé z těchto zvířat by ráda viděla, ale je jí jedno, jestli tam půjdou teď nebo později.*Tento týden je Valentýnský ples.*Nadhodí.*Doufám, že se ti můj dárek por tebe bude líbit.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Jasper H. Schreave

Thu Feb 13, 2020 1:22 pm
*Ujistí jí, že přezdívka, kterou předtím nazval jejich děti, byla myšlená pouze z legrace a že jim doopravdy nebude říkat 'přerostlé spermie'. Pak potřese hlavou.* Jsem blázen, ale zas ne takovej blázen. *Poznamená pobaveně a následně se po jejích dalších slovech usměje.* Beruško je roztomilý. *Pokrčí rameny a zazubí se na ní takovým tím výrazem, že odteď může čekat, že jí tak bude říkat. jenom jí tím ale straší. On si vystačí s olovenými 'lásko' nebo 'zlato' a tak dále. její psí oči a andělské zamrkání jsou pro něj zbraní, proti které se neumí bránit, takže nakonec ustoupí a varuje jí, aby toho nezneužívala.* Takže od teď nevyhraju ani jednu z našich hádek. *Zamumlá potichu a zamračí se jako malé nespokojené dítě, kterému někdo odmítl dát bonbón.* Jasně, bojovnice. *Souhlasí a pak se rozesměje.* Pokud jsi mě po ní nepřetáhla a já to zapomněl, tak ne. *Odpoví jí s pobaveným úsměvem a pokrčením rameny. Byla odvážná, jako bojovnice, když se postavila svému strachu a během chvíle jezdila, jako kdyby to uměla celý život. Takhle to vidí on. Nakonec rychle odběhne do obchodu se suvenýry, kde jí koupí obrovského plyšáka pandy, kterého jí hned donese a podá. Opětuje jí polibek a pro dnešek upustí od hádky typu kdo má koho rád víc.* Hmm.. Podle mapy bude nejlepší kouknout na tučňáky, pak medvědy a nakonec žirafy. Nebudem se muset nijak vracet a prohlídneme díky tomu celou ZOO. *Zhodnotí, když se podívá na mapu areálu nedaleko nich.* To jsem teda zvědavý, co pro mě máš. Já doufám, že se ti bude líbit to, co mám já pro tebe. *Pousměje se. Je zvědavý na její reakci. Spolu s ní jde ruku v ruce k tučňákům a občas se jen tak za chůze koukne na ostatní zvířata okolo nich.* Nechceš si dát zmrzlinu? *Zeptá se jí, když vedle výběhu s tučňákama zahlídne stánek se zmrzlinou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Městská ZOO Empty Charity Ash Horn

Thu Feb 13, 2020 4:45 pm
Myslíš?*Nadzvedne obočí a přitom se pobaveně usměje. Pka řekne, že ona jim bude říkat zlatíčka a nebo nějak tak. Naopak jim nebude říkat berušky, protože tak jí říkala její máma a úplně to nesnášela.*/Občas mi tak řekne i teď.. Je to hrozný./*Pomyslí si. Hlavně když jí tak řekne třeba před některou její kamarádkou.*/Třeba Vic../Ne, není a ať tě ani nenapadne mi tak někdy říkat, jasný?*Zamračí se na něj lehce. Ani trochu by se jí neříkalo, kdyby jí tak on říkal Pka na ně+j zamrká a udělá psí oči, což dopomůže k tomu, aby vyhrála jejich menší spor o tom, jak se bude jmenovat jejich dítě.*Neboj, vyhraješ. Nebudu toho využívat moc, jen v podobných věcech.*Slíbí mu s úsměvem. Když vidí, jak se zatvářil, zasměje se.*Jsi roztomilý, víš?Protočí očima.*Nejsem bojovnice.*Zamumlá pro sebe. Zeptá se jej, jestli se náhodou nepraštil do hlavy, když ji tak nazval.*No zatím nepraštila, ale asi to brzy přijde.*Pohrozí mu pobaveně. Pak když od něj dostane pandu, usměje se a políbí jej. Když se jí zeptá kam chce jít, navrhne medvědy, žirafy a tučňáky. Stejně jak on se i ona podívá na mapu a přikývne.*Ano, to bude nejlepší.*Souhlasí a vydá se spolu s ním k tučňákům a nadhodí to, že tento týden bude Valentýn. Vybrala mu pár dárečků a doufá, že mu aspoň jedním z nich udělá radost.*Taky jsem zvědavá, co sis pro mě přichystal./A taky se trochu bojím../*Ví, že Jasper má občas šílený nápady. Dívá se na tučňáky, pak se podívá k němu a zavrtí hlavou.*Ne, díky, stačí mi ta čokoláda. Ale jestli chceš, klidně běž, já tady počkám.*Řekne mu. Jestli má chuť, ať si klidně pro tu zmrzlinu zajde, ona má ještě čokoládu, ze který si ulomí kousek.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Městská ZOO Empty Re: Městská ZOO

Sat Apr 04, 2020 11:51 am
Pátý ročník
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Eris S. Beavers

Tue Apr 21, 2020 3:46 pm
*Je nadšená z toho, že si na ní její brácha udělal zase jednou čas a dneska uskuteční svůj celodenní výlet, který jí slíbil. Vybrala si, že půjdou do zoo, kde nebyla už docela dlouho a vždycky to tam měla ráda. Teď už na Romea čeká při východu z ghetta, aby spolu mohli vyrazit. Na sobě má klasicky černé džíny a triko a své fialové vlasy si dala do culíku. Je jí líto Heddy, ale dnešek si chce užít a nechce na to tolik myslet. Navíc má v hlavě až moc Eathena. Nedokáže pochopit, že doopravdy věděl, že je rebelka a i tak se s ní dál bavil. A ví, že hodně riskuje, ale nemůže si pomoct. Chce ho strašně moc vidět znova.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO Empty Romeo A. Beavers

Tue Apr 21, 2020 3:58 pm
*Poslední dobou v ghettu nevydrží moc dlouho, vzhledem k tomu, co se teď děje v jejich rodině a taky chtěl udělat radost Eris, takže ji navrhl ten výlet. Pořád je nerovzní z toho, že se mu začal líbit někdo z paláce a tak je rád, že aspoň takhle bude mít třeba jiné myšlenky. Ještě se musel postarat o svého orla, takže jde rychlým kroke, aby nenechal jeho sestru čekat dlouho. Na sobě má červenou mikinu a černé roztrhané rifle. Když dojde až k východu a uvidí ji tam stát, pousměje se a i hned ji s menším úsměvem rozcuchá vlasy.* Přpipravená na výlet, prcku? *Uchechtne se a popojde trošku dál, aby si ji mohl prohlédnout.* Nějak rychle rosteš, ségra. *Řekne jí s úsměvem a pohled ještě střelí na ghetto.* /Divím se, že ještě vůbec stojí, kolik lidí už prežilo a jeestli přežije dál, budu se vážně divit./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO Empty Eris S. Beavers

Tue Apr 21, 2020 4:18 pm
*Čeká u východu z ghetta na Romea a po chvilce začne podupávat nohou, protože mu to hrozně trvá. Když ho uvidí, pousměje se na něj. Jakmile jí ale rozcuchá vlasy, probodne ho pohledem.* Notaaaak! *Vyjekne a vlasy si hned zase upraví. Když si jí prohlédne nadzvedne obočí.* Zato ty jsi furt stejnej. A připrav se ti trvá dýl, jak ženský. *Ušklíbne se a pak ho sama sjede pohledem. Přemýšlí, jestli by mu měla o Eathenovi říct nebo ne. Bojí se, jak by mohl zareagovat.* Jdeme, nebo si chceš ještě přepudrovat nos? *Zeptá se ho se zazubením.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO Empty Romeo A. Beavers

Tue Apr 21, 2020 4:58 pm
*Zazubí se na ni, když ji rozcuchá vlasy a dívá se ni s pobaveným úsměvem. Potom protočí očima a rukou si vjede, jak má ve zvyku, do vlasů.* Připravenej jsem byl hned, ale nechci aby mi můj domácí mazlíček chcípl na hlad. *Zašklebí se na ni a vlasy si ještě párkrát prohrábne než je s nimi vůbec spokojený.* A taky si mohla čekat ještě dýl. Co já vím, ženský vyhází celou skříň než si vyberou to, co chcou, taky jsem to mohl udělat. *Pokrčí rameny a zase si ji prohárbne.* Stejně by ti to taky trvalo, kdyby si nenosila to stejný. *Zazubí se na ni a pak zase otráveně protočí očima.* Čím víc mě budeš provokovat, tím kratší ten výlet bude. *Mrkne na ni a pak kývne hlavou.* Jedem. *Uchechtne se a ještě jednou hodí pohled na ghetto.* /Nechce se mi tam rodiče pořád nechávat, ale ti by s náma asi do zoo nešli./
Sponsored content

Městská ZOO Empty Re: Městská ZOO

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru