Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Tue Apr 21, 2020 5:06 pm
*Upraví si svoje vlasy, které jí rozcuchal a pak se na něj podívá a uchechtne se.* Taky bys mě k němu mohl už někdy pustit. *Poznamená. Když byla posledně u jeho domácího mazlíčka, bylo jí šest a málem ho uškrtila, když ho chtěla obejmout. Od té doby jí k němu Romeo nepustil.* Jako kdyby toho bylo nějak hodně, co bys mohl vyhodit. *Ušklíbne se a pak protočí očima.* Černá je nejlepší. A nenosím pořád jenom úplně stejný věci. *Namítne s úšklebkem a pak protočí očima.* Nojo, nojo. *Pak se na něj koukne a nadšeně se usměje.* Necháš mě řídit motorku? Prosím? *Zamrká prosebně.* Trénovala jsem. *Ujistí ho.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Tue Apr 21, 2020 5:53 pm
Někdy, možná. Nebo počkám až budeš starší. *Uchehctne se a pokrčí rameny. Nikoho moc nenechává na jeho orla sahat, jelikož je na tohle prostě opatrný a chrání ho jako sourozence nebo vlastní dítě.* Náhodou, oblečení mám dost. Tak akorát. *Uchechtne se a hned potom povytáhne obočí a zavrtí pobaveně hlavou.* Nosíš stejný věci. Černý tričko, černý rifle. Další den černý tričko, černý rifle. Nedivil by chse, kdybys měla i černé ponožky. *Uchehctne se a potom už teda přejde k mototorce. Hodí na ni trošku nevěřícný pohled a zamyšleně se na motorku koukne.* Mám rád svůj život, takže řídit budu já. *Uchehctne se, ale když si chce jít sednou, zastaví se a poraženě si povzdchne.* Fajn, budeš řídit. Ale jestli skončíme někde mrtví v příkopě, zabiju tě znovu. *Zazubí se na ni a v očích má pobavené jiskřičky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Tue Apr 21, 2020 8:00 pm
*Když slyší, že počká, až bude starší, nafoukne tváře.* Jsem už dost stará. *Prohlásí nespokojeně a pak protočí očima. Když si začne dobírat její oblečení, založí si ruce na hrudi.* Ale pokaždý je to jiný a čistý černý triko a černý rifle. A v létě nosim kraťasy. *Namítne a pak se s ním rozejde k motorce a ona se ho zeptá, jestli může řídit.* No taaak. Nejsem životu nebezpečná. *Namítne a pak se vítězně zazubí, když vidí, jak si povzdechl. Ví, že má jisté vítězství.* Neskončíme mrtví. Trochu důvěry prosím. *Uchechtne se a pak si nasadí helmu a rychle nasedne na motorku dřív, než si to stihne rozmyslet. Když nasedne i Romeo, nastartuje a vyjede z zoo. Sice trénovala, ale pořád jí to nejde naprosto dokonale a nemá úplně jistotu, zvlášť, když s ní na motorce sedí ještě někdo další, takže po cestě několikrát málem motorku převáží a pak to vyrovná, takže to vypadá, jako kdyby jela uprostřed silnice slalom. Nakonec ale dorazí k zoo, kde zaparkuje a sundá si helmu.* Vidíš! Říkala jsem, že jsem trénovala. *Zazubí se na něj.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Tue Apr 21, 2020 8:47 pm
Dost stará jo? Kolik ti je? Dvanáct? *Řekne schválně blbý věk, přičemž se tváří jako by to myslel vážně.* Černá, černá, černá. V tom není žádný rozdíl. A kdo ti má věřit, že je to jiný oblečení? Že nechodíš v tom stejným? *Ušklíbne se na ni a potom se usměje a polácá ji po hlavě.* To bych se hádal. *Uchechtne se, ale nakonec ji motorku dovolí řídit.* Nemůžu aspoň napsat dopis na rozloučenou? *Nadhodí, ale nakonec se posadí za ní a musí se držet, aby ji nestrčil za sebe a do řízení se nedal on. Když se ale rozjede, občas pevně zavře oči, protože by vážně už viděl sebe i ji mrtvé v příkopě. Když dojedou, vydechne a dlaní si otře čelo.* Strašně jsi trénovala. Už jsem viděl před očima smrt. *Zamumlá a potom se už rozejde k zoo, přičemž koupí lístky.* Tak kam první? Vymysli si, kam tě můžu zavřít. Třeba ke lvům bych mohl, co? *Uchechtne se a nevinně se usměje.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Tue Apr 21, 2020 9:24 pm
*Vyplázne na něj jazyk a pak se ušklíbne.* Patnáct. Nech toho. *Zamračí se na něj a pak protočí očima.* Už jsi skončil s probíráním mýho šatníku? Hold v naší rodině jsi ty ten, kdo se zajímá o módu. Já jsem po mámě. *Zazubí se na něj a probodne ho pohledem, když jí poplácá po hlavě. Nakonec nasedne na motorku k řídítkám a vyrazí k zoo. Po cestě párkrát málem motorku položí, ale nakonec to vždycky menším slalomem zachrání a zaparkuje před zoo.* No tak.. *Protočí očima.* To je tim, že jsem zvyklá jezdit sama. Ty jsi těžkej. *Vyplázne na něj jazyk a pak se s ním vydá ke vstupu a následně i do areálu zoo.* Nikam mě házet nebudeš. Někdo by mě pomstil. *Vzpomene si hned na Eathena a krátce sklopí pohled.* Co třeba opice? *Navrhne hned nato, aby odvedla pozornost a vydá se rovnou k výběhu opic, aniž by čekala na jeho reakci.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Wed Apr 22, 2020 12:51 am
Patnáct? Ale chováš se jako malá. Teda jako menší, pořád malá jsi. *Uchechtne se a po jejích slovech protočí očima.* Tak jse černá ovce rodiny, ale mám na to právo. *Zamumlá, ale tváří se pořád pobaveně. Ten pobevná pohled mu ale zmizí, když oba dva nasednou na motorku. To se mu spíš pohled změní hrůzou, jelikož se snaží nemyslet na smrt v příkopě.* Jasný, ještě to sváděj na mě. *Protočí očima a zároveň se uchechtne. Potom už přejde ke vstupu a když vejde dovnitř, hned se začne rozhlížet kolem sebe.* Jo? Kdopak? *Pozvedne obočí a rychle jí zase dojde, když zamíří k opicím.* Opice? To si v nich našla svou podobu nebo se chceš ujsitit, že jako opice nevypadáš? *Pousměje se na ni a když dojdou až k opicím, pohled zabodne na ně, ale pak se nervozně otočí na Eris.* Eris? Co bys dělala v situaci, když se ti asi někdo začne líbit, dáš té osobě vlastní řetízek poprvé, co se s ní vidíš a důvěřuješ jí skoro hned... Ale pořád se jí bála říct, že patříš k rebelům a že útočíš na její domov? *Nervozně si u toho mne ruce a pohledem zkoumá opice.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Wed Apr 22, 2020 12:30 pm
Nech toho. *Zamračí se, protože rozhodně mála není. Pak už nasednou na motorku a ona odřídí cestu od ghetta až k zoo bez zranění, pádu či smrti.* Je to pravda. *Pokrčí pobaveně rameny a pak už vejdou do zoo a z ní vypadne, že kdyby jí někam zavřel, někdo by jí pomstil.* Rodiče. *Vymyslí hned odpověď na jeho otázky a pak se vydá rychle k výběhu s opicemi.* Nejsi vtipnej. *Upozorní ho na jednoduchý fakt s úšklebkem.* A ne, prostě mam ráda opice. Chtěla bych malou opičku. Takovou jakou měl Barbosa v Pirátech z Karibiku. *Usměje se rozzářeně, ale když vidí, jak Romeo znervózněl, její úsměv povadne. Po jeho otázce vykulí oči.* Jak to víš? Kdo ti to řekl? Vždyť ... já mu svůj řetízek nedala. *Zazmatkuje hned, protože si myslí, že Romeo mluví o Eathenovi a sáhne si na svůj přívěsek na krku, který dostala jako malá od rodičů. Pohledem střelí k Romeovu krku a dojde jí, že jeho řetízek je pryč.* Počkej... Ty mluvíš o sobě. Kdo se ti líbí? *Zeptá se ho a v jejích očích je vidět nadšení z toho, že její bratr má konečně někoho rád a starostlivost, protože moc dobře ví, jak se cítí vzhledem k tomu, že se jí líbí sám princ.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Wed Apr 22, 2020 1:33 pm
*Je rád, že cestu oba dva přežijí ve zdraví a neskončili někde jako dvě placky na silnici.* Na cestu zpátky řídím já. *Uchechtne se a rozhodně jí teď už řídit nenechá. Na její odpověď nakrčí bočí a a nakloní hlavu na bok.* Možná. Ale ne, nikam bych tě nezavřel, komu bych pak kritizoval šatník? *Uchechtne se a následně ji už sleduje až k opicím. Pobaveně se chytne za srdce a zavrtí hlavou.* Au, to bolelo.*Zassměje se potichu.* Takže ji plánuješ ukrást. Dívej, tahle vypadá jak ty. *UKáže prstem na jednu opičku, která je k nim nejblíž. Poté už ale znervozní, jelikož se ještě nikomu nepřiznal, že se mu někdo líbí a ten někdo je z paláce.* Eris? O kom mluvíš? *Nakrčí zmateně obočí, jelikož nechápe o čem nebo o kom mluví. Uchechtne se a přikývne.* Jo, mluvím o sobě. *Poté pohled zase zabodne do výběhu opic a povzdechne si.* Líbí se mi dcera rádce. *Zamumlá a nerovzně si prohrábne vlasy.* A aby toho nebylo málo, její bratr hraje v té samé kapele, jak já. NIkdo neví, že jsem rebel. Neví to ani ona. Několikrát jsem ji vysvětloval, že se mnou není v bezpečí, dokkonce jsem i po první puse utekl, ale tohle ji prostě říct nedokážu. *Vydechne a pohled na ni konečeně stočí.* Kdybych jí to řekl, nevím jak by reagovala. A co kdy by to řekla i jejímu bráchovi? To bych pak měl třeba konec v kapele jasnej. *Zoufale si ruce dá kopes a pokrčí ramney.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Wed Apr 22, 2020 2:06 pm
Takže umřeme díky tobě? Krása. *Ušklíbne se pobaveně a pak se na něj zazubí.* Soustřeď se na svůj šatník a můj nech být, jo? *Uchechtne se a pak už se vydá k opicím, protože tyhle zvířata měla vždycky ráda a nějakou opičku by chtěla i jako svého mazlíčka.* Nevypadá jako já. *Zamračí se na něj a pak už se lekne, že se nějak dozvěděl o ní a Eathenovi.* Já ... *Sklopí pohled a poškrábe se na zátylku.* O Eathenovi... Princi Eathenovi. *Přizná nakonec potichu pravdu a pak ho sleduje a čeká, co vypadne z něj. Když ho poslouchá, začne se nadšeně zubit, zvlášť, když slyší o polibku.* Můj brácha se zamiloval! *Zvolá nadšeně a má co dělat, aby radostí nezačala skákat a tančit na místě.* Musíš jí to říct! Třeba jí to nebude vadit. Třeba to nikomu neřekne. A nebo si rovnou promluv i s jejím bráchou a vysvětli mu to. Vždyť je to super, Romeo! *Je ráda, že si její brácha někoho našel, i když to pro ní znamená, že na ní nebude mít tolik času.* Můžu jít za družičku, prosím? *Udělá štěněčí oči.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Wed Apr 22, 2020 4:04 pm
Hele, oproti tobě jezdím na motorce déle než ty a mám už nějaký zkušenosti, takže rozhodně nepojedu jako bych jel slalom. *Zavrtí pobaveně hlavou a protočí očima.* Dobře, budu se soustředit na svůj šatník. Ale až se ti v tom tvým objeví něco růžového, moje vina to není. *Uchechtne se a potom ji už sleduje až k opičkám.* Vypadá, nevidíš tu podobu? To jsi úplná ty! *Usměje se na ni, ale když nechápe o kom mluví a ona mu to vysvětlí, obočí mu vyletí ještě do větší výšky. Možná by ji i udělal přednášku, kdyby se mu samotnému nelíbil někdo z paláce.* Takže mi chceš říct, že jsi se... Potkala s princem? *Zeptá se jí zvědavě a když ji řekne i tom, do tkoho je zamilovaný on, porobodne ji otráveným pohledem.* A co je na tom, že jsem se zamiloval? A tak bych tomu neříkal. *Zamumlá a povzdechne si. Vážně se jí bojí říct, že je rebel ataky se hlavně bojí reakce rodičů.* A nebo uteče a už mě nebude chtít nikdy vidět. *Uchechtne se, ale když uvidí její štěněčí oči, pobaveně se zasměje.* Neplánuješ moc dopředu? A ještě něco... Tak nějak jsem ji řekl, že mám jednu otravnou, malou sestru a to ji sice neodradilo... Ale nikdy sestru neměla, tak by se s tebou chtěla potkat. *Pokrčí rameny, ale ještě zvedne prst do vzduchu a hodí po ní na oko přísný pohled.* Pokud budeš chtít, tak pod jednou podmínkou, nebudeš í říkat nnic o reblech a nic o svatbě. A teď mi radši řekni, co se děje s tebou a tím Eathenem. *Nakrčí obočí, jelikož nechce aby to bylo nějaké rozmazlené princátko a jeho sestra pak byla akorát smutná.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Wed Apr 22, 2020 4:49 pm
Lepší slalom než to položit, ne? *Uchechtne se a pak potřese hlavou.* Jestli se v mym šatníku objeví něco růžovýho, zadusím tě s tím a nikdy to na sebe nevezmu. *Upozorní ho a pak protočí očima, když jí přirovnává k opici.* Ne, nejsem. *Probodne ho pohledem a pak už mu řekne, že ona mluvila o Eathenovi.* Jo, párkrát. *Přikývne a poslechne si, do koho z paláce se zakoukal on.* Ne? A jak bys tomu říkal? *Zasměje se a pak protočí očima.* Jestli tě má ráda, neuteče. A lepší kdyby utekla teď a tys to nějak přešel, než kdybys čekal, zamiloval se do ní ještě víc a ona utekla potom, ne? *Podívá se na něj a nakloní hlavu na stranu.* Plánuju dopředu tak akorát. *Zazubí se na něj a pak se jí v očích objeví nadšené jiskřičky, když slyší o tom, že je seznámí.* Dobře, slibuju, že nebudu mluvit o svatbě a o rebelech. Kdy nás seznámíš? *Zeptá se ho hned a když se jí zeptá on na Eathena, úsměv jí z tváře zmizí a ona uhne pohledem k výběhu s opicema.* Párkrát jsem ho potkala ve městě. Pak i na festivale a otevření parku. Věděla jsem, kdo je, i když se mi představil jako Timothy. V tom zábavním parku mi slíbil, že mě naučí skákat salta a pak mě vzal na ruský kolo. Tam mi řekl, že je vlastně princ, což jsem už věděla, jenže ... pak mi řekl, že mě viděl při útoku a že ví, že jsem rebelka. Ale že mu to prý nevadí a nebere mě jako nepřítele, protože jsem prý fajn. *Pokrčí letmo rameny.* Nevim, co mam dělat. Mám ho ráda a chci se s ním vídat, jenomže nechci ohrozit mamku, taťku a tebe. *Podívá se na něj krátce a pak sklopí pohled k zemi.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Wed Apr 22, 2020 5:43 pm
No jo pořád. Ale máš pořád co trénovat. *Uchechtne se a potom se neubrání pobaveneému protočení očí.* No tak, ladio by ti to k vlasům. Nebo žlutýho? Ať nevypadáš jak na pohřeb, co ty na to? *Mrkne na ni a potom už je docela překvapený z toho, že ona mluvila o princi. Možná by se jí i dál vyptával, ale je na to nervozní z toho, že jí má říct, do koho se nejspíš zamiloval.* Pobláznění? *Pokrčí rameny a nakrčí zamyšleně obočí po tom co řekne.* Tý jo, ségra, z tebe normálně padaj moudra. *Uchehctne se, ale na tváři má menší úsměv.* Ale asi máš pravdu. Ale pořád se jí to bojím říct. Nebo se spíš bojím toho, jak bude reagovat. *Pokrčí rameny, ale potom už se mu rozzáří oči a ze zadní kapsy vytáhne nějaký složený obrázeka podá jí ho.* Když jsem ji viděl po druhé, přistihl jsem ji zrovna u kreslení mě. *Kývne hlavou ke složenému obrázku, který neustále nosí s sebou.* Co nejdřív, neboj. Jinak mi nedáš pokoj, co? *Pobaveně ji sejde pohledem, ale zvážní, když vidí jak ji zmizel úsměv a starostlivě ji položí ruku na rameno.* Hele, nejradši bych ti dal přednášku o tom, jací lidi z paláce jsou, ale to by si obrátila proti mně, když jsem se zakoukal do palácové, ale... On je princ, takže... Prostě si dávej bacha, jo? Napřed se ujisti, že to není rozmazlené princátko. Protože nikdo takový si tě nezaslouží, potřebuješ někoho, kdo na tebe bude dávat pozor, bude se tě vážit a nebude chtít, aby ses změnila. *Usměje se na ni a pak přikývne, jelikož ji chápe.* Vídej se s ním dál, jen buď na sebe opatrná. A teď pojď, mám chuť na zmrzlinu a pak ti můžem ukradnout tu opičku. *Zasměje se a zase se na ni otočí.* To jsme dopadli. Nemohli jsme si vybrat někoho z města nebo rovnou přímo od nás, co?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Thu Apr 23, 2020 2:24 pm
Neboj, budu trénovat a pak si dáme závody a já tě porazim. *Zazubí se na něj a odfrkne si, když se jí snaží přemluvit k nošení barev.* Žlutýho? To je pěkně hnusná barva. Asi tak jako oranžová. *Oklepe se trochu a pak už poslouchá, co jí řekne o dívce z paláce, do které se zamiloval. Zasměje se a pobaveně potřese hlavou.* Vidíš? Co by sis beze mě počal? *Ušklíbne se a pak přikývne.* To je normální. Záleží ti na ní. Ale to dokážeš i tak, že jí to řekneš. Bude to pro ní lepší, než kdyby to zjistila při nějakym útoku. *Pokrčí rameny a pak si od něj vezme ten složený papír a rozloží ho.* Takže záleží i jí na tobě. A má docela talent. Hezky nakreslila ty tvoje zlobří uši. *Zazubí se na něj a kresbu mu zase vrátí.* Ne, nedam. *Přitaká a pak mu řekne o sobě a o Eathenovi.* Já vím, Romeo. Jenže on takový vážně není. Není rozmazlený a sám by byl nejradši bez titulu, protože do svojí rodiny stejně nezapadá. Nestará se jenom o sebe. *Pousměje se, když si ho vybaví a pak se na Romea zazubí.* Chci pistáciovou a čokoládovou. *Nadiktuje si hned.* Fakt mi ukradneš opičku? *Koukne na něj rozzářenýma očima a po jeho otázce pokrčí rameny.* Hlavně to neříkej rodičům. Aspoň to o Eathenovi. Nechci aby byli zase smutný, stačí Hedda. Nechci je taky zklamat. *Zabodne pohled do země.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Thu Apr 23, 2020 3:36 pm
No to víš že jo. Tohho bych se nebál, ty mě vážně neporazíš. *Pokrčí rameny a pak ji začne navrhovat barvy, které by mohla začít nosit.* Tak červená. *Ukáže na svou mikinu a si ji zase sjede pohledem.* Nebo modrou, ta by ti možná i dokonce slušela. *Usměje se na ni, ale potom se už usmívá spíše nerovzně, jelikož je první osoba, které o Kath říká a asi to taky tak zůstane, jelikož nemá komu jinému to říct.* Ale pak až mě odkopne chci tun zmrzliny a taky plno kapesníčků. *Uchechtne se a ukáže jí složený obrázek, který si vzal když dívku po druhé viděl.* Ti dám zlobří uši, moje uši urážet nebudeš. *Zavrtí pobaveně hlavou, ale potom už nasadí starostlivý pohled, když ji poslocuhá jak mluví o tom princi.* Ale i tak si na něj dávej bacha, jo? To, že se takhle chová on neznamená, že kolem něj nejsou lidi hnusní. A hlavně se nezdržuj v blízkosti paláce, nechci aby se ti něco stalo. *Zamumlá s nakrčeným obočím, ale hned potom pobaveně zavrtí hlavou.* Jestli ji chceš, ukradni si ji sama, já budu hlídat, aby tě někdo neviděl, pak tě v tom výběhu s něma nechám a zavřu tě tam. *Uchechtne se a věnuje ji měnší úsměv.* Neboj, bude to tajemství, nikdo se o tom nedozví. *Usměje se na ni a pak už dojde ke stánku se zmrzlinou, kde koupí Eris i sobě. Potom jí ji podá a podívá se směrem, kde je výběh s opicema.* Fakt by si tu opičku chtěla? *Zeptá se ji zamyšleně a dá se do pojídání jeho zmzliny.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Thu Apr 23, 2020 4:24 pm
Ještě uvidíme. *Ušklíbne se a pak už protočí očima, když jí začne přemlouvat, aby nosila barvy.* Tmavě modrá by možná nebyla tak hrozná. *Uzná nakonec.* Ale černá je stejnak nejlepší. *Doplní hned na to a pak už se mu snaží nějak pomoct s jeho holkou.* Fajn. *Uchechtne se.* Z nás dvou jsi byl vždycky ty spíš holka. *Potřese pobaveně hlavou a pak už okomentuje talent tý holky.* Máš zlobří uši. *Zopakuje mu pobaveně a pak už mu řekne o Eathenovi.* Neboj, jsem opatrná. *Pousměje se na něj a pak na něj vyplázne jazyk.* Kdo by tě pak mohl zasypávat moudrama? *Nadzvedne obočí a pak mu řekne, aby hlavně nic neříkal rodičům, protože je nechce zklamat. Momentálně stačí to, co se děje okolo Heddy. Dojdou spolu ke stánku se zmrzlinou a s úsměvem si vezme tu svojí.* Jo, chtěla. *Přikývne a lízne si zmrzliny. Myslí to vážně. Chtěla by opičku jako svoje zvířátko. Romeo má orla a teď ještě k tomu holku, rodiče mají dost starostí, takže by chtěla aspoň zvířátko, který by na ní mělo čas.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Thu Apr 23, 2020 5:02 pm
*Věnuje ji úšklebek a pak už radši řeší její šatník a hlavně brvy toho šatníku, protože nosit pořád černou je aspoň pro něj nuda.*A co tak světle modrá? Jinak ti vážně nakoupím růžové oblečení a keště to bde to, kde je jako obrázek Barbie. *Uchechtne a pak ji pobaveně šťouchne do ramene.* Tak to ti teda děkuji, ségra. Nebo teda bratře? *Povytáhne obočí a zavrtí nad ní hlavou.* Nemám zlobří uši. Mám dokonalý uši. Dokonalejší uši by si nikdy v životě nviděla. *Ušklíbne se a když se začnou bavit o tom princátku, tváří se starostlivě.* Ale jestli ti ublíží, na dalším útoku je oběť jasná. *Poví vážným hlasem, jelikož to taky vážně myslí.* Rodiče? Knížka s moudry? *Pokrčí rameny a podá ji její zrmzlinu a sám začne lízat tu svou. Pak se dívá docela zamyšleně směrem k výběhu, ve kterém jsou opice a nakonec si poraženecky povzdechne.* Dojez to a rozjedeme akci opička. Ale nebudu to dělat sám, pomůžeš mi. A jestli se nám to povede a rodiče nebudou nadšení, svedeme to na tátu a jeho zálibu v kradení, to by mohlo stačit, aspoň by to nebylo tolik na nás. *Pokrčí rameny a zavrtí sá nad sebou hlavou.* /Co jsem to právě navrhl? Takhle se má chovat starší bratr?/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Thu Apr 23, 2020 5:41 pm
Žádná světle modrá a žádná růžová. Klidně mi něco takovýho kup, ale já to spálim. *Uculí se na něj a pak se na něj zazubí.* No co? Chováš se spíš jak holka. Nosíš barvy, češeš se hodinu před zrcadlem, nosíš u sebe ten obrázek a jestli budeš mít zlomený srdce, chceš zmrzlinu a kapesníčky. A určitě si budeš pouštět Titanic. *Ušklíbne se, jenom si to představí a potlačí pud se nad tou představou otřást.* Jasný, chápu. Neublíží mi, neboj. *Usměje se na něj a pak protočí očima.* Já mam nejlepší moudra. *Brání se a pak už se s úsměvem pustí do své zmrzliny. Překvapeně se na něj podívá, když slyší, jak si povzdechl, protože to nečekala a pak se jí rozzáří oči.* Fakt? Jo! *Usměje se nadšeně a bleskovou rychlostí dojí zmrzlinu.* /Budu mít opici!!/ *Má chuť začít tančit oslavnej tanec, ale počká s tím do ghetta, až bude opici opravdu mít.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Thu Apr 23, 2020 7:44 pm
Takhle ničit srdíčko tvýho brášky. *Zavrtí hlavou a na oko smutně posmrkne. Když řeší to, že se chová jako holka, protočí otráveně očima.* Nosím barvy, protože se mi líbí. Neříkám, že nemam rád černou, ale líbí se mi i prostě barevné věci. Nečešu se hodinu před zrcadlem, na to mám moc kratky vlasy a to s tou zrnzlinou byla sranda. A Titanic jsem nikdy neviděl a neplánuju to měnit. *Vysvětlí jednoduše s úšklebkem na rtech.* Nejlepší moudra? Nebudu radši na to nic říkat, ať ti nakazím tvé dětské sny. *Poplácá ji po hlavě a pak už dojde pro zmrzliny a navrhne ji ten nápad na ukradnutí opičky. Má co dělat, aby se nerozesmál když jo uvidí sníst rychle zmrzlinu a sám tu svou pomalu sní. Ale rozhodně pomaleji než Eris.* Tak jo, chceš si ji jít vybrat do výběhu ty nebo ti tam mám jít já? Myslím, že by k nim měl být nějaký zadní vchod a zámek by problém být neměl. *Pokrčí rameny a vjede si rukou do vlasů a opatrně se rozhledne kolem sebe jestli je někdo neposlouchá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Thu Apr 23, 2020 8:57 pm
Jo, na to jsem expert. *Zazubí se na něj a pak protočí očima.* Jasně. *Ušklíbne se, protože mu nevěří.* Proč si vlastně nenecháš narůst vlasy jako táta? *Nakloní hlavu na stranu, protože si myslí, že by to na něm nemuselo vypadat blbě.* Hele! Žádný dětský sny! Nejsem dítě! *Založí si uraženě ruce na prsou a pak už s ním jde pro zmrzlinu, která jí obměkčí. Jakmile Romeo navrhne krádež opičky, rozzáří se a zmrzlinu rychle zlikviduje a nadšeně ho sleduje. Netrpělivě protočí očima, když mu trvá dojíst tu jeho.* Já si jí vyberu. *Rozhodne hned nadšeně a pak přikývne.* Jdeme! *Rozhodne, chytne ho za ruku a začne ho táhnout k zadnímu východu do výběhu opic.* Zvládneš ten zámek? *Zeptá se ho a rozhlédne se okolo nich, jestli je někdo nepozoruje.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Thu Apr 23, 2020 9:38 pm
*Když se ho zeptá, proč si nenechá narůst vlasy jako má jejich táta, nakrčí obočí a vlasy si prohrábne.* Nevydržel bych to mít tak dlouhý, už tak se nervuju, když na nich nemám gel, jako třeba teď a padají mi do očí. A taly bych se asi o ně nezvládl starat. *Pokrčí rameny a potom protočí očima.* Ale jsi dítě. Ještě pořád jo. Jsi snad dospělá? Ne. Takže jai dítě. *Zazubí se na ni a následně už navrhne krádež opičky, ale sníst znrzlinu mu trvá déle než jí. Když ji konečně celou sní a ona ho začne táhnout k zadnímu vchodu, pobaveně se usměje nad jejím nadšením. Po její otázce si z ucha sundá náušnici a z kapsy si vytáhne kancelářskou sponku, kterou tam nosí pořád, kdyby ji náhodou někdo na něco potřeboval a dá se do otevírání zámku.* Co bych byl za syna naších rodičů, kdybych neuměl otevírat zámky bez klíčů? *Zamumlá soustředěně a když vážne dvěře po nějaké chvilce cvaknou, zazubí se na ni a dveře otevře.* Šup, nezdržuj se tam dlouho, nejlíp chytni první opici co se ti dostane pod ruku. *Uchechtne se a rozhledne se jestli u nich někdo není.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Fri Apr 24, 2020 1:08 pm
*Zeptá se ho na jeho vlasy, protože podle ní by mu slušelo, kdyby je měl delší, jako jejich táta a pak se zasměje.* No.. Naštěstí nejsou živí, takže by ti neumřeli na hlad. Ale mohl by sis je dát do gumičky. *Namítne s pokrčením rameny a pak na něj vyplázne jazyk.* Jsem teenager. *Opáčí a pak už sní rychle zmrzlinu a netrpělivě čeká, až spořádá on tu svojí, aby mohli zahájit krádež opičky. Prakticky ho k zadnímu vchodu do výběhu.* Tak si pospěš. *Prakticky začne skákat na místě a pak se rozzářeně usměje, když slyší, jak dveře cvakly.* Neboj. Taky jsem dítě našich rodičů. *Zazubí se na něj, rychle se okolo nich rozhlédne a pak vleze do výběhu.* Páni. *Rozhlédne se okolo sebe, protože plno toho není vidět z normálního místa, odkud se dá výběh sledovat. Stihne udělat jenom pár kroků ve výběhu a jedna opička jí hned skočí na rameno.* Ahoj. *Usměje se na ní a když vidí, jak se k ní ta drobná potvůrka přitulila, má vybráno. Rychle se otočí a z výběhu zmizí.* Tímhle asi návštěva zoo končí. S opicí se tu promenádovat nemůžu. *Zasměje se a počká, než Romeo zase dveře zavře, aby se z areálu zoo mohli vypařit.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Romeo A. Beavers

Fri Apr 24, 2020 2:11 pm
*Uchechtne se a schválně si své vlasy prohrábne a zavrtí hlavou.* Myslím, že radši zůstanu u téhle délky vlasů. *Pokrčí rameny a po její odpovědi protočí očima.* To je ještě horší než dítě. *Zašklebí se na ni a potom se už musí držet, aby se nahlas nerozesmál, když vidí její obrovské nadšení. Následně se už dá do odemykání zámku a když dverdu konečně cvaknou, nechá ji vejít dovnitř. Trochu nervózně se rozhlíží kolem sebe, jestli je náhodou někdo nesleduje a když konečně uvidí Eris i s opičkou usměje se.* Už s tebou do zoo nejdu, maximálně jenom někam, kde nemají zvířata a kde se prostě nedá nic ukrást. *Zasměje se a dveře zase stejně jako je otevřel i zavře.* Tak šup, ta opička moc jako plyšák nevypadá. *Uchechtne se a začne ji táhnout k východu zoo.* Myslíš, že poznají, že jim ta opice chybí? *Povytáhne obočí a ušklíbne se.* /Rodiče budou mít radost, určitě na nás budou stráášně pyšní./
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Zoo - 6. ročník

Tue Aug 04, 2020 11:33 am
v Angeles se nachází ZOO a tato se může pyšnit hned dvěma prvenstvími. První je to, že je to nejrozlehlejší ZOO v celé zemi a díky tomu se může pyšnit i druhým prvenstvím a tím je největší počet druhů zvířat, která se zde nacházejí.

Městská ZOO - Stránka 2 B268f6482b631a76a44dfac00a6a739b
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Zoo - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:11 pm
v Angeles se nachází ZOO a tato se může pyšnit hned dvěma prvenstvími. První je to, že je to nejrozlehlejší ZOO v celé zemi a díky tomu se může pyšnit i druhým prvenstvím a tím je největší počet druhů zvířat, která se zde nacházejí.

Městská ZOO - Stránka 2 78c22125be898577499352a9a14120f4
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Městská ZOO - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 4:46 pm
v Angeles se nachází ZOO a tato se může pyšnit hned dvěma prvenstvími. První je to, že je to nejrozlehlejší ZOO v celé zemi a díky tomu se může pyšnit i druhým prvenstvím a tím je největší počet druhů zvířat, která se zde nacházejí.

Městská ZOO - Stránka 2 78c22125be898577499352a9a14120f4
Sponsored content

Městská ZOO - Stránka 2 Empty Re: Městská ZOO

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru