Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Společenský Malý sál Empty Společenský Malý sál

za Sat Nov 23, 2019 8:32 pm
Používá se pro menší společenské akce, protože velké množství lidí se sem nevejde. To ale neubírá tomuto sálu na kráse. Například obrovská okna, kterými jsou vidět celé zahrady.

Společenský Malý sál 0a1cbc24a766d607e58f86329db63985

Naposledy upravil Admin dne Sat Apr 11, 2020 1:12 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Společenský Malý sál Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Fri Dec 27, 2019 6:29 pm
*Dneska se koná další z mnoha plesů. Opravdu se mu tam nechce, nejraději by se někam zašil, ale musí tam být. Neví, jestli přijdou rodiče, protože mamka je nemocná a měla by ležet a táta by nejspíš byl s ní. Jasper rodinu moc dobře nereprezentuje.. Merliah by se asi někde zašila a Edelynne..Ta by samotná ještě něco vyvedla. Proto tam musí být aspoň on, aby rodinu reprezentoval, i když na to taky není nějak dobrý kandidát. Na sobě má zelený oblek. Jakmile vejde do sálu, všichni na jeho tváři vidí velký úsměv, který sice není pravý, ale moc dobře hraný. Nikdo nepozná, že pravý není. I přes fakt, že jsou v menším sále, jsou zde trůny a na ten, který náleží jemu se posadí.*
-LF-

Společenský Malý sál Empty Kasey T. Schreave

za Fri Dec 27, 2019 6:39 pm
*Na ples se jí vůbec nechce. Bojí se, že tu potká Bastiena. Chce se mu vyhýbat, takže doufá, že sem dneska nepřijde a kdyby náhodou se tu objevil, bude ji ignorovat.*/Bude to spousta hezčích a.. povolnějších holek. Bude se soustředit na ně./*Uklidňuje se. Na sobě má na její vkus až moc vyzývavé šaty. Jsou celkem upnuté, obepínají její tělo a k tomu ještě mají odhalená záda. Jsou zelené barvy. Má vysoké podpatky, díky nimž vypadá vyšší, než je obvykle. Má z vlasů udělaný drdol. Pár pramínků má uvolněných, takže jí lemují obličej. Kadeřnice řekla, že tak vypadá roztomile a moc jí to sluší, ale ona si připadá lehce dětinsky. Její líčení je také výraznější než obvykle.*/Příště si beru šaty s rolákem./*Když dojde do sálu, rychle se schová v davu, jak je jejím zvykem. Prodere se hordou lidí a stoupne si do rohu místnosti. Vedle je okno, ze kterého se zahledí ven. Stojí zády k sálu, sama.*/Pak se k někomu přidám.. Možná./
-LF-

Společenský Malý sál Empty Charity Ash Horn

za Fri Dec 27, 2019 6:42 pm
*Není zvyklá nosit šaty, které jsou upnuté, ale dneska udělala vyjímku. Má zelené šaty s krajkou. Vzala si dárek od Jaspera - náušnice a náhrdelník, které k těmto šatům ladí.*/Je to fakt nádhera. Jasper má skvělý vkus../*Pomyslí si a zamilovaně se usměje, při vzpomínce na svého prince. Dojde do sálu a ze stolku s pitím si vezme akorát perlivou vodu. Nemusí hnedka pít alkohol. Začne se rozhlížet po sále.*
annie.16

Společenský Malý sál Empty Merliah A. M. Schreave

za Fri Dec 27, 2019 6:45 pm
*na dnešní večírek se jí ani trochu nechce ale musí tam jít. Když by totiž nepřišla vůbec,  někdo by se pro ni mohl později stavit a zjistit že není v paláci. Takže když tam půjde a pak se nenápadně vytratí nebo se vymluví že ji není dobře, bude to méně nápadné. Podle ní. V noci nezamhouřila oka a je vděčná komorným za jejich úžasné schopnosti, takže vypadá trochu k světu. Od včerejšího večera je v jednom kuse nervozní a lituje toho že jeho nabídku přijala. Každopádně tak čí tak, ona sliby plní a taky potřebuje odpovědi. Do sálu vejde s křečovitým úsměvem a zamíří ke trůnům. Nepřekvapuje ji, že je tu Sawyer sám. Kývne mu na pozdrav a usadí se na svůj trůn.*

Naposledy upravil annie.16 dne Fri Dec 27, 2019 6:52 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-

za Fri Dec 27, 2019 6:51 pm
*Sedí sám na trůně. Upřímně jej nepřekvapuje, že je tu sám. Nečekal, že by přišli rodiče a nebo jeho bratr. Co se týče jeho sester, možná tipoval, že přijde Edelynne, protože tady by měla koho otravovat, ale místo toho do sálu vejde Merliah. Kývne jí na pozdrav a zachmuřeně si ji prohlíží.*Lio. Je všechno v pohodě?*Zná svou sestru více, než si myslí a poznal na ní, že její úsměv není upřímný. To by asi ani nečekal, ale i tak se mu zdá.. křečovitý.*
annie.16

za Fri Dec 27, 2019 7:00 pm
*od včerejšího večera je jako na jehlách a v noci vůbec nespala. Když přijde do sálu sedne si na své místo a zahledí se do davu. Duchem je nepřítomna a když na ni Sawyer promluví, trhne sebou* C-co? Jo, jsem v pohodě.*pokrčí rameny. Pak se otočí zpět před sebe a doufá že brzo přijde někdo kdo upoutá Sawowu pozornost. Začne jsi, tak jako vždy když je nervozní, hrát s prstýnkem který nosí na prstu.*
-LF-

za Fri Dec 27, 2019 7:07 pm
*Vidí na své sestře, že není v pohodě. Není úplně slepý v citech dalších lidí. A svou sestru zná celkem dobře. Uvidí i jak sebou trhla a nadzvedne obočí. Díky tomuhle mu je jasný ještě více, že se něco děje.*Ne, nejsi.*Zavrtí hlavou.*Jde to na tobě vidět.*Poznamená, aby dále nenamítala, stejně ví, že mu lže.*Můžeš mi to říct Lio. Vím, že jsem se ta dlouho nechoval.. Ale jsem tvůj starší bratra chci ti pomoci, ale musíš mi to dovolit.*Řekne starostlivě. Ano, je starostlivý, když jde o jeho rodinu a ještě více, pokud jde o některou z jeho mladších sestřiček.*
annie.16

za Fri Dec 27, 2019 7:17 pm
*doufala že jsi nikdo ničeho nevšimne..ale jak už to u ní chodí, samozřejmě že ji to neprojde.* Prostě nemám svůj den.*řekne stroze. Tuhle výmluvu používá hodně často. A většinou je to spíše pravda, než jen vymluva.*/Kdyby se to dozvěděl../*v žádném případě to nesmí nikdo vědět. Ani Saw. Nejde o to že by mu nevěřila. Zrovna jemu většinou věří...ale tohle vědět prostě nesmí*
rose_marry_an

Společenský Malý sál Empty Amélie Rosewood

za Fri Dec 27, 2019 7:57 pm
*cestou do sálu stále kontroluje zda je vše tak jak má být. Cítí se trochu nesvá a zároveň se strašně těší.  Zastaví se před vchodem do sálu*/ je to tu ... Jen klid/* nadechne se a vejde. Rozhlíží se kolem sebe. A pak si všimne Sawyera na trůnu*/ aaaaaaawwwwww/*nenápadně jde směrem k němu*
-LF-

za Fri Dec 27, 2019 8:06 pm
*Když se Merliah snaží vyhnout odpovědi, ještě více to z ní chce vytáhnout.*/Něco se děje.. Proč mi to nechce říct?/*Její další odpověď jí taky nezbaští, jak by si přála. Povzdechne si a zavrtí hlavou.*Vím, že neříkáš pravdu.. Ale jak chceš. Jen.. kdybys potřebovala pomoct, nebo se jen chtěla někomu vypovídat, kdykoliv přijď za mnou, dobře?*Zvedne to na konci trochu do otázky.*Myslíš, že to už máma řekla tátovi?*Zeptá se jí a podívá se na prázdné trůny svých rodičů.*
annie.16

za Fri Dec 27, 2019 8:16 pm
*nehodlá říct co se děje a tak se všemožně vymlouvá. Nakonec se na něj usměje* Dobře, děkuju.*pak si jen povzdychne* Nemám tušení..ale jak ji tak znám tak bude čekat do poslední chvíle.*zavrtí hlavou* Nakonec se to s takovou stejně dozví od někoho jiného..*mumlá jsi pro sebe. Včera jí to dost zasáhlo. Pohledem zabloudí k hodinám a nahlas polkne*/Už jen 40 minut..to zvládnu/*pomyslí si.. * Díval ses už na ty holky co mají přijet? *nadhodí aby mezi nimi nebylo ticho*
rose_marry_an

za Fri Dec 27, 2019 8:22 pm
*cestou zkontrolovala svůj vzhled a pakvplula do sálu. Tak trochu neví co si počít. Zamíří blíž k trunům. Znovu si uhladí šaty. Ze stolu si vezme skleničku šampaňského. Vedle je miska s jahodami a tak si jich pár dá než se napije*/ prý zvýrazňují jeho chuť...tak to otestujeme/
-LF-

za Fri Dec 27, 2019 8:43 pm
*Sice ví, že mu Merliah neříká pravdu, ale rozhodne se jí nechat být. Dojde mu, že ji tímto výslechem akorát tak trápí a nepomáhá jí.Přikývne a jen doufá, že by Lia skutečně přišla, kdyby něco potřebovala. Pak se usměje.*Jo, na některé jsem se díval.*Přikývne.*Už teď vím, že Selekce bude katastrofa.*Pronese.*Nejsem ten typ, co má rád romantiku.. Bože, co pro ně budu vymýšlet?
annie.16

Společenský Malý sál Empty Re: Společenský Malý sál

za Fri Dec 27, 2019 8:53 pm
*je ráda že už to nechal Saw být jen se jí nelíbí že tu není nikdo jiný z rodiny takže bude těžký dostat se pryč. Zeptá se ho na Selekci i když ví, že je to křehké téma. Má v plánu jsi každou dívku řádně proklepnout. Rozhodně nechce aby se do nějaké Saw zamiloval a ona chtěla jen korunu. I když jsi nemyslí že se zamiluje. Ale doufá v to* Tak to nevim. Kino, něco na koni, procházka..*pláca co ji napadne. Ona ještě na rande jako takovém nebyla. Většinou se schovávala někde v zapomenutých chodbách nebo místnostech. Znovu koukne po hodinách a zjistí že už je čas jít. Zmocní se ji nervozita a otočí se na Sawa* Hele..já budu..muset odejít.*souká to ze sebe jako z chlupaté deky. Celkem ji chybí ty časy kdy uměla lhát.* Musím si odskočit..*rychle se zvedne s trůnu a vydá se pryč. *
rose_marry_an

za Fri Dec 27, 2019 8:58 pm
*vejde do sálu a rozhlédne se kolem a ještě se trochu upravuje. Nakonec si vezme sklenici šampaňského a jahody. */ Čas se trochu se pohnou. Mohla bych na sebe upozornit....hmmmm ale jak. To domyslím/* jde k trunům *
-LF-

za Fri Dec 27, 2019 9:04 pm
*Začne přemýšlet o Selekci. Jemu jasné už teď, že to bude katastrofa a on jedině všechny zklame.*/Nejvíce mě to mrzí u táty s mámou.. Hlavně u mamky teda.. Je nemocná a já jí ještě budu přidělávat starosti.. Musím dělat jako by nic. Jako, že mám všechno pod palcem.*Hmm.. Ale co tam mám říkat? Dělám jako bych s holkama nemluvil bože.. Mluvil jsem s nima, ale...*Větu nedokončí.*/To bylo v baru a jen z důvodu, že jsem je chtěl dostat do postele../*Pak se zmateně zamračí.*/Něco se děje a není to dobrý.. Merliah je dneska až moc divná./*Stoupne ze svého trůnu a rozeběhne se za ní.*Lio stůj.*Chytne ji za loket, ale jen jemně, nechce jí ublížit.*Pojď.*Dovede ji stranou od všech těch zvědavých očí.*Co se děje?
annie.16

za Fri Dec 27, 2019 9:15 pm
*začnou se bavit o selekci.* Jo, jenže ty to byly ukradený...*dokončí větu za něj a uchechtne se.* Zkus vynechat většinu sprosťáren ale nechovej se jako andílek. Nevytahuj se a nemluv moc o rodině.*pokrčí rameny. Pak jsi všimne kolik je hodin a vystartuje z trůnu pryč. Saw ji ale zadrží a odvede vedle. Chvíli mu hledí upřeně do očí a nic neříká.* Musím pryč. Není mi dobře.*uhne pohledem. Je jí jasné že z tohoto se moc nevymluvi* Prostě jsi musím něco zařídit. Někdo..*zasekne se*.. jménem práce*kokta* na mne čeká.*raději se rychle otočí a vydá se pryč. Doufá že tentokrát uz se jí to povede*
-LF-

za Fri Dec 27, 2019 9:27 pm
/Teď jsou mi ukradený taky../*Proběhne mu hlavou. Ale nahlas nic neřekne.*Ehm... Tak to jim mám jako jen říct: Ahoj, já jsem Sawyer a pak odejít? *Zeptá se, čímž jí naznačí, že tohle bude blbost.*/Ty seš v hájí... Tohle nedáš../*Když se Lia snaží utéct, zadrží jí*Někdo jménem práce? Je ti špatně? Měla bys jít na ošetřovnu..*Zmateně se na ni dívá.*Ne, nikam nejdeš.*Stoupne jí do cesty.*Chci vědět, co se děje. Jsi nějak až moc nesvá..
rose_marry_an

za Fri Dec 27, 2019 9:27 pm
*dá si šampaňské a jahody. Pozoruje Sawyera a jeho sestru. Pak se jeho setra vydá pryč a on ji následuje. Něco si řeknou a poté se jeho sestra vydá opět pryč. Rozhodne se vydat za princem.*/ Hmmmm copak se asi děje .../
AndyHoff

Společenský Malý sál Empty Jasper H. Schreave

za Fri Dec 27, 2019 9:32 pm
*Ví, že jde na dnešní večírek se zpožděním, ale zdržela ho návštěva jedné zrzky, která byla v posteli až moc akční. Teď už míří v červeném obleku na večírek, kde očekává i přítomnost Charity. Dojde tam a rozhlédne se po všech přítomných.* /Kde je Sawyer nebo někdo? To jsem jedinej trochu zodpovědnej z rodiny? Tady je vidět, že králem bych měl být jedině já a ne on./ *Uchechtne se v duchu a pak zahlédne Charity, přijde k ní zezadu a natiskne jí rty na tvář.* Ahoj, krásko. *Pozdraví jí.* Sluší ti to. *Sjede jí rychle pohledem.*
-LF-

za Fri Dec 27, 2019 9:39 pm
*Postává sama kousek od oken a dívá se na ostatní hosty, kteří tancují a baví se. Nevidí tu Jaspera, což je jí trochu líto, ale myslí si, že má prostě moc práce.*/Ale Sawyer tu byl.. A to on je korunní./*Tohle jí na tom nesedí. Najednou ucítí něčí rty na tváři. Prvně neví o koho jde, ale pak ho pozná podle hlasu a okamžitě se rozzáří. Otočí se a s úsměvem se podívá na Jaspera.*Ahoj Jaspere.*Pozdraví jej.*Děkuju, ty taky.*Řekne upřímně.*Ehm.. Byli tu i Sawyer a Merliah a tvoje sestra... nevypadala dobře.*Řekne mu. Je to její kamarádka a dělá si o ni starosti. Lehce starostlivě se zamračí a podívá na prázdné trůny.*
AndyHoff

Společenský Malý sál Empty Brikssi M. Schreave

za Fri Dec 27, 2019 9:44 pm
*Sice jí bylo trochu špatně, a tak chtěla zůstat v komnatě a splnit slib, který dala Keenanovi, ale pak se jí udělalo líp, a tak se rozhodla, že na večírek půjde. Na sobě má červené šaty s odhalenými rameny a dlouhými rukávy, zlaté boty, řetízek s naušnicemi a zlato červeně nalakované nehty. Dojde do malého sálu, kde se hned rozhlédne po všech přítomných a ze svých dětí tady vidí jen Jaspera se stejnou dívkou, jako na trzích. Docela jí to překvapí, ale nedává to najevo a s úsměvem dojde k trůnům. Posadí se na ten svůj a sleduje dění v sále. Všimla si, že pár lidí na ní kouká a něco si šeptá a moc dobře ví, že během posledních pár týdnů hodně zhubla a ztratila trochu barvu, kterou jí nedodala pořádně ani vrstva make-upu, ale snaží se to ignorovat.*
AndyHoff

Společenský Malý sál Empty Jasper H. Schreave

za Fri Dec 27, 2019 9:49 pm
*Dojde do sálu, kde se hned vydá k Charity, poté co si všimne, že je tu ze své rodiny jediný, a políbí jí na tvář.* Jsi nejkrásnější v tomhle sále. *Usměje se na ní a pak se trochu zmateně zamračí a rozhlédne se po sále, jestli své sourozence neuvidí.* Nevíš, o co by mohlo jít? *Zeptá se jí. Ví, že se s Liou dost baví, a tak je pravděpodobnost, že by mohla něco vědět. Na rozdíl od něj, který se o svou rodinu a vlastně o nikoho prakticky nezajímá.*
-LF-

za Fri Dec 27, 2019 9:54 pm
*Ráda vidí Jaspera. Díky jeho přítomnosti se začne usmívat, jako nikdy předtím. Potřese hlavou a i přes všechnu stranu trochu zčervená.*Tohle zase přeháníš.*Namítne. Předtím mlčela, ale teď je to podle ní přehnaný až moc. Pak se zmíní o jeho sestře. Upřímně o Liu má strach. Zavrtí hlavou.*No.. tak nějak jsem doufala, že to budeš vědět ty.*Vysvětlí mu.*Dlouho jsem ji nepotkala, ale.. zkusím si s ní zase promluvit. I kdy pochybuju, že by mi něco moc řekla.*Všimne si královny, která si sedá na trůn.*/Ta taky nevypadá zrovna dobře../*Nad tímto se taky lehce zamračí.*/Tohle je strašný../*Pomyslí si.*
Sponsored content

Společenský Malý sál Empty Re: Společenský Malý sál

Povolení tohoto fóra: