Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuchyně paláce

+8
Terka
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
12 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 9:27 am
*už nespí pár hodin. Mionel odešel brzy na nějakou poradu, takže jen ležela v posteli a tupě zírala do stropu. Pořád si přijde jako příšerná matka kvůli tomu, že nevěděla, že její dcera je zamilovaná do člověka, se kterým je zasnoubená její druhá dcera. A navíc je i vdaná. Už jí nebavilo jen tak ležet, takže se převlékla do obyčejných černých legín a bílého trička. Vlasy má smotané do ledabylého drdolu a na nohou tenisky. Zamířila do kuchyně, aby si udělala něco k jídlu. Našla krabici Müsli, které si začala připravovat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 9:37 am
*Včera se v Domově dětí objevil její bratr. Pořád nedokáže uvěřit, že to byl právě on, co způsobil vir, pak ji unesl, vyléčil a následně se pokusil zabít jejího syna. Nenávidí Tobiase. Už pro ni není bratrem.*/Ten Tobias,kterého jsem znala, zemřel už před dlouhou obou.. Jestli tu teda vůbec takový Tobias byl a nebyl vždycky jen zrůda a schovával to pod maskou../*Jasper odešel dodělat nějáké papíry a ona se rozhodla si udělat palačinky. Ví, že by o ně mohla požádat služebné, ale chce se nějak zabavit. Na sobě má černé legíny a bílé tričko. Své havraní vlasy má v obyčejném culíku, aby jí nepadaly do obličeje. Kdy dojde do kuchyně, všimne si Lii a pousměje se.*Ahoj.*Její hlas zní docela unaveně a ona se to ani nesnaží skrývat. Sjede pohledem k jejímu jídlu.*Udělám palačinky, klidně i více, abyste měli s Mionelem.*Pousměje se a začne připravovat všechno, co na ně potřebuje.*Když o nich napíšeme do našeho chatu kolik myslíš, že hladových krků se ozve?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 9:50 am
*Mionel před chvílí odešel z komnaty a jí už nebavilo jen tak ležet, a tak zamířila do kuchyně. Tam si začala připravovat Müsli, což je jedno z jejích nejoblíbenějších jídel. Pořád se cítí strašně ohledně toho, co se dělo mezi Esme, Aspen a Petrosem. Když za sebou uslyší hlas Charity, otočí se na ní. Neunikne ji, jak unaveně zní a taky vypadá.* Zníš i vypadáš unaveně. Spala jsi vůbec? *Zeptá se jí starostlivě. Doneslo se k ni, co se včera dělo v dětském domově.* Nemusíš jich dělat víc. Měla by sis jít spíše lehnout. Klidně je udělám za tebe.*navrhne ji. Nevadí jí to.* Vsadila bych se, že do minuty by tady všichni došli. *Uchechtne se, ale poté zvážní.* Je mi líto to, co se včera stalo.*řekne upřímně a konejšivě ji pohladí po paži. Samozřejmě o tom už slyšela. V paláci se nic neutají a už vůbec ne tohle.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 10:07 am
*V kuchyni si chce připravit palačinky. Aspoň se tak trochu zabaví a má na ně strašnou chuť.*/Možná k tomu udělám i ten okurkový krém, který umí od Brikssi./*Při vzpomínce na svou tchyni, který už bohužel několik let nežije se smutně pousměje. Měla ji moc ráda.*Jo.. snažila jsem se.*Vydechne.*Jsem v pohodě. *Řekne rychle. Pak protočí očima.*Li, nehraj si na svého bratra. Divím se, že mě ten vůbec dovolí si stoupnout z postele. Teď jsem zdrhla jen protože dodělává nějáký papíry, taky jsem chvilku volná.. Jinak se nedostanu z komnaty.*Uchechtne se.*A i po tom včerejšku se cítím docela dobře.. *Odmlčí se.*Upřímně nesnáším Tobiase.Zavinil vir, kterým zabil nespočet nevinných lidí, mířil mi na syna.. Vím, že mě zachránil, ale už jen to že mířil na Wellse a pak na Jaspera, který si stoupl před něj. Pro mě už bratr není dlouhou dobu.*Krátce se podívá na Liu, která ji pohladí po paži a pousměje se na ni.*Díky.*Je ráda, že ji uklidňuje.*Ale ty palačinky zvládnu. Nejsem nemohouc, jen těhotná se šílenými chuťmi a změnami nálad, takže bacha, abych tě tu ještě nepraštila pánvičkou, jestli se tak nadále budeš chovat, jako bych byla nemohoucí. A napíšu o tom i do chatu, ať si když tak přijdou..
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 10:56 am
*rozhodla se zajít si udělat snídani do kuchyně a objevila její oblíbené Musli, takže si je začala připravovat. Když dojde do kuchyně i Charity, starostlivě se na ní podívá.* Nevypadáš tak. *stojí si za svým. Vidí na ní, že není uplně v pořádku.* Nehraju si na svého bratra. Jsi moje kamarádka... beru tě jako sestru a mám o tebe strach. A s Jasperem byste se měli začít trochu krotit. Jinak se z paláce stane školka. *uchechtne se.* Gratuluju. *řekne upřímně a usměje se. Zajímalo by ji, na kolika dětech nakonec Jasper a Charity skončí. Pak poslouchá její slova. Chápe ji.* To je pochopitelné. *povzdychne si. Pamatuje si, co se stalo na tribunále, když měl Selekci ještě Sawyer. Doufá, že letos to bude klidnější. Konejšivě ji pohladí po paži a poté se zasměje.* Dobře, raději budu z ticha a budu se od tebe držet dál. A připiš tam, ať si raději vezmou nějaké ochranné štíty nebo rovnou osobní stráže, kdyby tě náhodou někdo naštval. *popíchne ji.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 11:57 am
*Řekne Lii, že je v pořádku. Nechce, aby si dělala starosti. Nějak se z toho dostane.*Budu v pořádku. Vážně.. Jen.. Já prostě nevím.. Tobiase jako svého bratra už neberu. Po tom všem, co udělal, nedokážu to, ale i tak.. Když včera padl mrtvý k zemi.. Trochu mě to pořád vzalo*Vydechne.*Ale na druhou stranu si říkám, že si to zasloužil. Za to, co udělal pro něj to bylo i dost mírný./Jsem mrcha kvůli tomu, že to říkám?/Já tě taky beru jako sestru, ale přeháníš to. Jako Jasper. *Uchechtne se.*Jo, přivažte mě k posteli třeba.*Protočí očima.*Já neplánovala čtvrté dítě, to tvůj bratr je moc výkonný.. *Nevinně zamrká, jako že ona vůbec na tom nemá svůj podíl.*/Stejně by mě zajímalo, jak se to stalo.. Brala jsem brášky. Ale ty nejsou stoprocentní, no../Díky. Nejdůležitější je, aby to dítě bylo zdravé, ale pak si přeju, aby to byla holčička.. testosteronu máme v rodině dost. *Uchechtne se.*Navíc holčičku si mohu strojit do šatiček a podobně.*Zazubí se. Pak přikývne a usměje se, když ji pohladí po paži, je jí vděčná, že ji tak uklidňuje.*Jo, to by měli.*Přikývne. Vezme mobil a ještě napíše do rodinného chatu a pak začne dělat palačinky.*Co vůbec Aspen, Esme a Petros?*Samozřejmě ví, co se stalo.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 12:29 pm
*vidí na ni, že v pořádku není a nediví se jí.* Nemusíš se cítit provinile za to, že to vnímáš i takhle. Tobias byl strašný člověk. Není se čemu divit, že se takhle cítíš.* zná ji a je jí jasné, že se takhle cítí.* Kdyby sis chtěla promluvit, přijď za mnou, ano? Jsem tady pro tebe. *povzbudivě se na ni usměje.* Pokud to bude potřeba, klidně budu pro jednou na Jasperově straně a pomůžu mu. *zazubí se na ni.* Dobře, dobře, to stačí. Víc toho vědět nepotřebuju ani nechci. Stačí mi vaše konverzace v chatu a na Illeagramu. *zasměje se. Opravdu nemá zájem tohle probírat.* To je pravda. A taky byste to měli vyvážené - 2 holky a 2 kluci. *uchechtne se. Poté ji konejšivě pohladí po paži a řekne, aby do té zprávy připsala, aby si s sebou vzali raději osobního stážce nebo tak něco kvůli tomu, že je teď charity těhotná. Poté dojí svoje Musli a začne ji pomáhat s přípravou palačinek.* Popravdě..nevím. Skoro jsem s nimi nemluvila od toho plesu. *povzdychne si a potřese hlavou.* Pořád nechápu, že jsem si toho nevšimla a že mi to Esme neřekla. Jsem strašná matka.*hlesne potichu a sklopí pohled.-
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 12:44 pm
*Přikývne.*Jo.. Starší bratr, kterého jsem v něm měla, už byl pryč asi dávno. Pokud tu teda někdy byl a všechno to nebyla jen maska.*Povzdechne si.*Přijdu. *Pousměje se na ni.*A kdybys něco potřebovala ty, dej taky vědět, jasně? Jsme tu pro tebe kdykoliv.*Je ráda, že se s Liou kamarádí.*Hele! Mně nikdo k posteli nebude přivazovat.. To je hrozný. Jako moje nejlepší kamarádka a švagrová by jsi měla být snad na mojí straně..*Postěžuje si.*Za to, co píše na Illeagram má občas chuť ho uškrtit.*Uchechtne se.*Zvlášť za to, co řekl minule. Jestli za měsíc přijde Eathen s tím, že jeho dívka čeká dítě, tvůj bratr je mrtvý.*Doufá, že to dítě bude zdravé a kdyby si měla vybrat pohlaví, chtěla by spíše dceru.*Právě. Aby mě pak ještě Japser nehnal do jednoho, abychom to rozsekli ale.*Uchechtne se.*Bych se ani nedivila, kdyby mi vyměnil prášky, abychom dorovnali skóre se Sawyerem a Thylane, o tom občas jsme spolu vtipkovali.*Uchechtne se nad tím. Pak souhlasí se strážcem a připravuje pomalu palačinky. Zeptá se na Esme, Aspen a Petrose. Ví, co se stalo a je jí jasné že si to bude Lia i vyčítat, i když podle ní není důvod k tomuhle.*Esme to tajila, asi vám to chtěli říct ve vhodný čas a když se dozvěděla, že je s ním zasnoubená Aspen.. Bylo to těžší. Nechtěla své starší sestře nejspíše kazit šanci ke štěstí. Jenže, když byl Petros zamilovaný do Esme.. Nikdy by s Aspen nebyl šťastný, i když je to úžasná dívka. Srdci neporučíš. Ale to, že je do něj zamilovaná jsi nemohla vědět. Skoro se nevídali a když už, tak to byly spíše politické návštěvy. Kdyby mi Tess neřekla, že je zamilovaná do Archieho, taky bych to asi nevěděla. Ti se sice vídají, ale jsou si zase dost blízcí, byli vždycky.*Pokrčí rameny.*Nejsi příšerná matka. Jsi naopak úžasná máma. Věř mi. Esme s Petrosem jen nechtěli přidělávat starosti a tak se vzali tajně, aby jedna země nevypadala hůře, jak ta druhá. Kdyby to zrušila Illea, vrhalo by to špatné světlo a stejně tak v případě Řecka. Takhle se aspoň navzájem nemůžeme obviňovat.. A jak jsem řekla, Esme ti to asi chtěla říct v pravý čas, i společně s Petrosem.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 1:02 pm
*je jí Charity líto. Zná ji a ví, že si bude vyčítat to, jak se cítí.* Dám ti vědět. *usměje se. Bere Charity jako sestru. Už dlouho.* Vždyť taky většinou jsem! Tohle je snad poprvé nebo podruhé! *zasměje se.* A jako tovje nejlepší kamarádka a švagrová pro tebe chci to nejlepší.*pokrčí jedním ramenem.* To se ti vůbec nedivím. *uchechtne se. Vážně by se nedivila, kdyby ho jednou Charity uškrtila.* Jasně...to už jsi párkrát řekla a furt žije. *uchechtne se.* Jasper je šílený. Nechápu, kde na něj bereš nervy. *řekne upřímně. Kdyby ona byla v situaci Charity, Jasper už by byl dávno mrtvý. Pak se začnou bavit o dítěti, které čeká Charity s Jasperem.* Musíš si dávat bacha a hlídat si prášky. Už je doháníte. Sawyer bude určitě naštvanej, až, a pokud, ho někdy dohoníte. *řekne pobaveně a uchechtne se.* Oba jsou hrozně soutěživí a šilení paličáci. *potřese hlavou. Kdo ví, jak jejich předhánění se v dětech nakonec dopadne.Pak se začnou bavit o Esme, Aspen a Petrosovi. Přijde si jako strašná matka. Měla si toho všimnout. Viděla na Esme, že se chová jinak, ale nevěděla proč a Esme s ní skoro nemluvila. Nemluvila s nikým téměř. Poslouchá pozorně slova Charity.* Ale viděla jsem na ni, že je něco jinak, jen jsem nevěděla co a ona o tom odmítala mluvit. Měla jsem na ni více naléhat. Všechno by pak mohlo dopadnout jinak. *povzdychne si.* Kdybych byla úžasná máma, jak říkáš, moje dcera by nemusela trpět kvůli tomu, že nemohla být s člověkem, kterého miluje. *řekne tiše a potřese hlavou.* Jenom doufám, že s ním opravdu bude šťastná. Petros vypadá jako milý kluk. Nechci, aby pak Esme té svatby litovala. A štve mě, že jsem přitom nebyla. Nejdůležitější den jejího života a já tam chybím..
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 1:39 pm
*Zasměje se spolu s ní.*Já vím. Ale mě nebaví být pořád jen zavřená v komnatě. Je to otravný. A to, že se projdu v zahradách mi neublíží. Nebo občasný výlet do města.*Pokrčí rameny. Pak řekne, že někdy Jaspera má chuť vážně uškrtit a pokud přijde jejich nejmladší s tím že bude tátou, asi to skutečně udělá.*Asi by se mi nedivil nikdo.*Uchechtne se.*Jo.. Moc ho miluju no./A v posteli je božskej.. Nevím jak bych to bez něj dala./Víš, že ani občas já to nechápu? *Lia není jediná, kdo se tomu diví. Vlastně to nechápe několik lidí a ani ona sama.*Jo, ještě by pak chtěli oba dva šesté dítě.*Promne si obličej.*To jo. Strašně mezi sebou soupeří.*Uchechtne se. Zeptá se na dcery Lii. Ví, že teď to taky nemají jednoduché.*Asi ti jen nechtěla přidělávat problémy a neřekla by ti to ani tak. Akorát by se pak mohla ještě více distancovat, abys ani neměla příležitost se ptát..Nemyslí si o ní, že by byla hrozná matka, naopak. Ví, že je Lia skvělá.*Nevěděla jsi to a Esme ti to neřekla. Mohla ti to říct kdykoliv, ale neudělala to. Taky za to nemůžeš. A už je s člověkem, kterého miluje. Dopadlo to dobře.*pousměje se na ni.*Asi neměli ani oslavu.. Co něco zkusit zorganizovat? Abyste společně prožily aspoň něco. Ji určitě taky mrzelo, že tam nejsi.*Odpoví v rodinném chatu na pár zpráv a pak se zase podívá na svou kamarádku.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 1:54 pm
To asi neublíží no..ale musíš na sebe dávat pozor.*uzná, že to by jí asi neublížilo. Pak řekne, že by se nedivila, kdyby Charity jednou Jaspera uškrtila. Kdyby byla ne jejím místě ona, tak by byl už pravděpodobně dávno mrtvý.* to je pravda. *uzná a uchechtne se. Pak namítne, že o zabíjení Jaspera už mluvila několikrát, ale stejně to nikdy neudělala, takže teď to tak dopadne taky.* Jste spolu roztomilí. *řekne a zazubí se na ni. Pak se zasměje, když Charity řekne, že ani ona nechápe, jak to s Jasperem vydržela tak dlouho.* Šest dětí...vůbec nemají tušení, co to je rodit šest dětí a pak je vychovávat.*potřese pobaveně hlavou.* Tady je přesně vidět, kdo je ten nejlepší sourozenec z nás čtyřech.*řekne přehnaně sebevědomým tónem a zazubí se na ni. Pak se začnou bavit o Aspen a Esme.* Jo, nad tím jsem přemýšlela. Zkusím si s ní o tom promluvit. *řekne. Napadlo ji to už dříve. Mrzí ji, že nebyla na svatbě Esme. Vždycky se představovala, jak se její dcery budou vdávat.* Nechme to být. *ukonči to.* Co Tessa? Jak bere to s Archiem?*ví, že je Tessa zamilovaná do svého nejlepšího kamaráda. Je jí ji celkem líto. Ví, že to nemá jednoduché. *
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 2:16 pm
Vidíš.*Vítězně se na ni zazubí.*Však dávám. Nedělám nic nebezpečného, jen normální věci, jako chození a příprava jídla. To fakt nebezpečný není.*pak jí řekne, že jednou snad Jaspera fakt uškrtí a asi nikdo by se tomu nedivil. Sama nechápe, kde bere s ním tu trpělivost.*/Občas mám pocit, že jsem nevychovávala do teď tři dětí, ale čtyři../*Na to, aby ho ale vážně zabila ho moc miluje.*Díky. *Usměje se na ni.*Už rodit tři bylo dost náročný, hlavně dvojčata. Ti byli ještě první, můj první porod a hned dvojčata.. dalo to dost zabrat. Dali mi prášky proti bolesti a prý jsem jim tam vykládala o tom, jak budeme s dětmi jezdit na jednorožcích po duze.. A Jasepr z toho omdlel, takže pak ošetřovali i jeho.*Uchechtne se nad tím, jak vypadl porod dvojčat.*A taky to, kdo tu má největší ego, co?*Popíchne ji. Chápe, že Liu mrzí, že nebyla na svatbě své dcery, jí by taky mrzelo, kdyby o to přišla, tak alespoň navrhne nějakou menší oslavu. Přikývne. Pokud se o tom Lia nechce bavit, nebude ji trápit. Al kdykoliv se jí může svěřit.*No.. I do chatu psala, že mu to konečně řekla a necítí to stejně. Ale co jsme pak spolu mluvily, prý jim chce Archie dát šanci. Jenže ona nevěří, že by se do ní mohl zamilovat, protože ji prý bere jako sestru a nevěří, že by se to změnilo. Pokud do sebe nebudou zamilovaní ani do konce Selekce.. Říkala mi, že se vzdá titulu, aby si ho nemusela vzít a zničit mu život.*Převypráví jí více stručně, co jí řekla její dcera.*Štve mě to, že je tak nešťastně zamilovaná a on jí ty city neopětuje ale to, do koho se zamilujeme ovlivnit nedokážeme.*Sice ji mrzí, že její dcera trpí, kterou matku by to nemrzelo, ale Archiemu to za zlé nemá ani trochu.*Doufám, že se to vyřeší. A že by spolu byli šťastní.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 5:10 pm
*protočí očima, když se na ni vítězně zazubí. Potom řekne, že se diví, že Jaspera ještě neuškrtila, protože kdyby ona byla v její pozici, asi už by to dávno udělala* Za pravdu děkovat nemusíš. *také se na ní usměje. Poté se začnou bavit o dětech.* Jo, to jsi pamatuju. Už jsi mi to myslím i říkala.*uchechtne se.* Upřímně tě lituju. Dvojčata museli být hrozný..*polituje jí.* Já nemam největší ego.*řekne naoko uraženě, ale nemyslí to vážně, což prozrazuje i její pobavený úsměv na rtech.* To má Sawyer. Sawyer má největší ego, já jsem nejlepší a Jasper..to asi není třeba komentovat. A Edelynne je pravděpodobně ta nejrozumnější no..*uzná a uchechtne se. Chybí ji její mladší sestřička. Pak začnou probírat situaci mezi Esme, Aspen a Petrosem. Mrzí ji, že nebyla na svatbě své dcery. Už dříve ji také napadlo, že by se mohla udělat nějaká oslava.*/ Alespoň něco./*pak to téma ukončí. Už se o tom nechce bavit. Zeptá se jí na Tessu...slyšela o tom, že je zamilovaná do Archieho.* Třeba se do ní zamiluje. Vždyť jsi vzpomeň, jak to bylo s tebou a Jasperem. Taky se do tebe zamiloval až později. Jasně, není to to samý, ale láska nemusí vždy přijít hned. Někdy to chce čas na to, abychom si uvědomili, kolik pro nás ten druhý znamená. *Pokrčí jedním ramenem.* Určitě ano. A pokud se do ní Archie nezamiluje...tak to není ten pravý a Tessa to sama později zjistí.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 5:32 pm
*Přikývne.*To byli, ale jsem ráda, že Wellse a Tessu máme. I Eathena.*Usměje se. Svoje děti skutečně nadevše miluje a i když jí kvůli nim přibylo několik šedin, za nic by je nevyměnila.*No.. Spolu s bratry vedete skutečně těžký a těsný souboj.*Uchechtne se.*Sawyer má největší ego? A ty že jsi nejlepší? *Uchechtne se.*Dobře, svůj názor si nechám pro sebe.*Zazubí se na ni nevinně. Proberou situaci mezi Petrosem, Aspen a Esme. Je jí líto, že Merliah přišla o svatbu své dceru, pro ně to mohl být hezký okamžik. Ale to, co se stalo by si podle ní neměla vyčítat. Navrhne aspoň menší oslavu, aby bylo aspoň něco. Ví, že jim to nic moc nevynahradí, ale i tak. Lepíš, jak nic, asi.*Já vím. A doufám, že to bude i její případ. Ještě uvidíme no.*Povzdechne si. Doufá, že Tessa taky bude šťastná. Vyčítá si, že ji vůbec zasnoubili. */Byla to skutečně blbost../Jo, ale nechci, aby jí ublížil.. Nechci, aby ji to bolelo.*Je to asi od rodičů normální. Chvilku se dohadují v rodinném chatu a ona se zasměje.*Takže ty jsi skutečně málem skončila plešatá? No, teď se bojím, že pokud sem skutečně přijdou, budeme za chvilku shánět paruky.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 5:53 pm
*ví, že Charity svoje děti miluje. Asi jako téměř každá matka.* Oni mají vyšší ego než já.*stojí si za svým a pobaveně se přitom usmívá.* Ano, přesně jak říkáš.*zazubí se na ni. Ví, že to zní sice jako přesný opak a že to vypadá, jako že největší ego ona, ale jen tak se nevzdá. Je tvrdohlavá. Stejně jako všichni ostatní obyvatelé paláce a hlavně členové její rodiny.* Jo, raději si ho nechej pro sebe, nebo tě vezmu po hlavě tou pánvičkou já.*uchechtne se. Mrzí ji, že nebyla na svatbě Esme, ale nějaká oslava ji přijde jako dobrý nápad. Také už ji něco podobného napadlo. Poté odbočí od tématu a zeptá se jí na Tessu.* Do konce Selekce je času dost. Vypadá to, že Wyatt je na tom s výběrem hůř, než Sawyer, takže bych tipovala, že ty dívky tu ještě chvilku pobydou. *uchechtne se.* Já vím, že to nechceš, ale to k lásce a životu určitým způsobem patří.*pokrčí rameny. Poté se chvilku dohadují v soukromém chatu a Jasper jim připomene to, jak jednou málem přišla o vlasy.* Jo, skončila. Do teď jsem na ně naštvaná.*uchechtne se.* Pokud tady přidjou, raději utečeme. Nehodlám riskovat svoje vlasy po druhé a tobě to doporučuju jako tvá nejlepší kamarádka. *Zazubí se na ni.* Ale jak jsem psala..nejhůře to odnesl Jasper. Spálil si celou ruku a bylo to vážně vtipný. A ještě vtipnější bylo to, jak ho táta seřval. Na Jaspera se vždycky nejlépe sváděly věci, protože byl z nás tří největší ďábel, takže všichni jednoduše uvěřili, že za každý problém může on. *zatváří se jako andílek a zazubí se na ni./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 6:07 pm
*Uchechtne se a přikývne.*Jistě..*Řekne ironicky. Pak se rozhodne si svůj názor raději nechat pro sebe a Lie ho neříkat a musí se zasmát, kdy jí pro změnu pohrozí praštěním pánvičkou ona a ne ona jí. Je jí líto, že Lia nemohla být na stavbě své dcery, ale třeba aspoň bude oslava, kde by byla a všechno si i trochu více vyjasnili. Řekne jí o Tesse, o kterou si taky dělá velké starosti, stejně tak i o Wellse, ani pořádně neví, jak je to teď mezi ním a Kathikou. A o Eathenovi asi ani nemusí mluvit.*Jo, to asi jo. Sawyer se zamiloval do Thylane snad hned poprvé, co ji uviděl bylo jasný, kdo jeho srdce vyhrál ještě před prvním vyřazováním Ale i Wyatta.. To bude těžší. Jen doufám, že to nějak nepodělá s Polaris.*Uchechtne se.*Ta vypadá mile a jsou si očividně blízcí. Podle mě k ní i něco více cítí. I když si to sám neuvědomuje a brání se tomu. Pak si chvilku píšou v rodinném chatu a když zjistí, že si Lia jednou málem spálila vlasy, zasměje se.*Jestli se tu objeví, zdrháme.*Přitaká.*Ale zase co ty palačinky? Nenechám jim je. To snad raději přijdu o vlasy.*Kývne hlavou na palačinky, které akorát dodělávají.*Jo, to mi už jednou říkal. Muselo ho to fakt bolet.*Potřese hlavou.*Je mi to jasný, že jsi na něj všechno sváděla. Chudák. Jsi akt skvělá mladší sestra.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 6:18 pm
*-protočí očima, ale už se s ní více nedohaduje. Poté ji vyhrožuje, že ji vezme pánvičkou po hlavě ona. Následně se baví o jejich dcerách a pak i o Tesse. Je jí ji líto.* V to doufám taky. Ale je to syn Sawyera...někdo by měl dohlídnout na to, aby mu Polaris neutekla. *uchechtne se.* Potlačuje to, protože se bojí si to uvědomit a přiznat. *souhlasí s názorem Charity. Ví, jaký je Wyatt paličák. Poté se chvilku dohadují ve Schreave chatu a přide reč na to, jak jednou málem v kuchyni přišla o vlasy. Doporučí Charity, že pokud se tu Sawyer nebo Jasper objeví, tak by měla raději utéct. Ona osobně to má v plánu.* Palačinky můžeme udělat za pár hodin znova. Vlasy ti porostou několik měsíců. *uchechtne se.* Jo, to asi jo. Ale stejně bylo vtipný, jak tady běhal dokolečka a křičel, že mu umírá ruka. *Pobaveně se usměje nad tou vzpomínkou.* Já vím..je to jak jsem říkala, jsem prostě nejlepší. *zazubí se na ni.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 6:38 pm
*Řekne jí o Tesse. Stejně jak Lia ani ona by asi nepoznala, že je její dcera zamilovaná. Vždycky si byli s Archiem blízcí. A Tessa to skrývala. Kdyby to neřekla, nevěděla by to a teď by to pro ni byl taky šok, stejně jak pro Liu to o Esme a Petrosovi. Doufá, že Polaris Wyattovi neuteče, oni dva to sice neví, ale podle ní skončí spolu. Jde to na nich vidět. Už jen pode příspěvků na Illeagramu, ale když se o tom třeba baví jen v rodinném chatu.*Sawyerovi Thylane taky neutekla. Wyatt to zvládne.*Usměje se.*Přesně tak. Jen tak si to asi nepřipustí. Ale tak třeba u oltáře mu to do cvakne.*Uchechtne se. Poté se dohadují v chatu a shodnou se na tom, že když sem přijde Jasper utečou, protože nechce ani jedna z nich přijít o vlasy. Ale na druhou stranu ona tu nechce nechat palačinky.*Tak bych si vzala paruku.*Pokrčí rameny.*Na ty palačinky mi prostě nikdo nesáhne.*Přisune si je z legrace k sobě, ale pak je zase vrátí na místo.*Mně je ho spíše líto.*Bere to jinak. Přece jen je to jeho manželka a ne sestra, jako Lia, ta to vidí zase jiným způsobem. Pak protočí očima a raději to nekomentuje.*A palačinky jsou hotový!*Řekne nadšeně.*Všechno nádobí dá do myčky a palačinky přenese k nachystaným nutelám a dalším věcem na stůl a posadí se.*Rychle jez, než sem vtrhnou další.*Pobídne ji a sama si hned namaže palačinku nutelou.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 7:00 pm
*je jí líto Tessy. Ví, že to teď nemá jednoduché, ale věří, že to s Archiem nějak vyřeší a budou oba šťastní. Poté se baví o Polaris a Wyattovi. Polaris ji přijde jako sympatická dívka a doufá, že si to u ní Wyatt nepokazí.* Snad ano.*doufá v to. Ale je teprve začátek Selekce. Ještě nebylo ani první vyřazování. Jeho city se můžou změnit.* Bylo by celkem dobrý, kdyby mu to docvaklo aspoň den před svatbou. Nejlépe na zásnubním plese, ale tolik po něm asi žádat nemůžeme. *uchechtne. Poté se začnou bavit  o tom, jak ji jednou málem shořely vlasy. Nikdy to svým bratrům nepromine. Stejně jako několik dalších blbostí, které udělali.* No jo...jsi těhotná. Na tvé jídlo by neměl sahat nikdo. *Uchechtne se. Ona by teda raději zachraňovala svoje vlasy než palačinky.* Jasně, že to bereš jinak. Jsi jeho manželka a miluješ ho. Ale kdyby se tohle stalo Jonasovi, určitě by ti to taky přišlo vtipný. *protočí očima. Poté zopakuje to, že je nejlepší. Vítězně se na ni zazubí, když nic nenamítá. Pomůže jí uklidit všechno nádobí a poté se posadí také ke stolu. Uchechtne se jejím slovům a namaže si jednu palačinku nutelou a hned se do ní zakousne.* Jsou fakt dobrý.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Jasper H. Schreave

Mon Jun 22, 2020 7:11 pm
*Už mu chybělo posledních pár papírů, když zjistil, že je Charity v komnatě, takže za ní plánoval hned zajít. Jenže jakmile vycházel z pracovny, zastavil ho jeden rádce s dalším štosem papírů, který ho ještě ke všemu nahnal do kruhovitého salonu, protože potřeboval rozjet další diskuzi. Po asi půlhodině jeho jednoslovných odpovědí rádce pochopil, že to má radši nechat na zítřejší oficiální poradu, nebo si najít někoho jiného, kdo to s ním bude chtít rozebírat.* /Třeba Sawyera, to je král../ *Doporučí rádci v duchu hned jedny konkrétní dveře, do kterých zajít a pak se zvedne a konečně je volný, takže se může vydat do kuchyně. Jakmile tam dojde a vidí ty dvě obklopené hromadou palačinek, musí se uchechnout.* Rádci jsou tak otravní idioti. Teda.. většina. Jonas docela ujde. *Opraví se rychle, aby před Charity neurážel jejího bratra a pak dojde k nim a Lie rozcuchá vlasy.* Dík, žes mi na ní dala pozor. *Poděkuje jí a políbí Charity na tvář.* A ty mě příště poslechneš a zítra zůstaneš v posteli. Nechci, aby se ti zase něco stalo, nebo jsem o tebe musel přijít. *To, jak se o ní bál, když jí Tobias unesl, už nechce nikdy zažít. Pak se natáhne po palačince, kterou si namaže pořádnou vrstvou své oblíbené nutelly a zakousne se do ní.* Ale palačinky umíte skvělý. *Pochválí je nakonec, aby je jenom pořád nekritizoval.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Jun 22, 2020 7:20 pm
*Ještě má dělat pár papírů, ale předtím si chce vzít menší svačinku. Proto se do kuchyně vydá ještě v šedém obleku. Teda sako si nechal v pracovně, takže má jen bílou košili a kravatu. Na nose přitom brýle.Když vejde do kuchyně, všimne si svého bratra, sestry a švagrové.*Doufám, že jste ty palačinky všechny nesnědli. I když Jasper byl vždycky neotesánek, nedivil bych se, kdyby všechno tady zlikvidoval.*Prohodí s úsměvem ke svému bratrovi. Pak si sedne na jednu židli a hned si vezme palačinku, kterou si namaže nutelou. Tak ji má totiž nejraději.*Je to skvělý. *Řekne s plnou pusou. Sjede pohledem Liu i Charity.*Vlasy na hlavách, takže hádám, že Jasper tu taky není dlouho?Poukáže na to, o čem se bavili v rodinném chatu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Charity A. Schreave

Mon Jun 22, 2020 7:36 pm
*Doufá, že Wyattovi dojde, že něco cítí k Polaris už třeba na svatbě a ne po dvaceti letech manželství. I když tomu by se taky nedivila. Je to Schreave a ti jsou občas trochu natvrdlí. Možná trochu více..*Třeba nás překvapí. Já si spíše úplně představuji, jak do chatu napíše, že se zamiloval. Sawyer mu bude pořád dokola opakovat, že mu to říkal. *Uchechtne se. Pak se zasměje nad tím, jak Lie málem shořely vlasy, polituje Jaspera, který si spálil ruku a je připravená chránit voje palačinky i vlastním tělem.*Přesně tak. Jsem těhotná, nebezpečná. Nikdo by se teď neměl stavět do cesty mezi mě a jídlo.*Řekne to vážným hlasem.*Jo, to je pravda. Ty o bereš jinak, protože jsi Jasperova sestra a kdyby se tohle stalo Jonasovi, asi bych taky byla tak škodolibá a taky se smála.*Uzná. Vzpomene si zase na Tobiase, ale myšlenky na ně zase rychle zažene. Raději nic nenamítá, když Lia řekne, že je nejlepší. Myslí si i nadále svoje. Raději si zacpe pusu palačinkami. Zrovna se natahuje o další,když do kuchyně vejde její manžel. Pohledem střelí po Lii.*Já to asi risknu, palačinky neopustím.*Řekne jí. Když Jasper nazve rádci idioty, významně nadzvedne obočí.*No.. aspoň, že u Jonase ses opravil. Ale co Mionel? *Nakloní hlavu a pobaveně se podívá na Liu.*Prosím tě, nezabij ho, ano? Tvoje nejlepší kamarádka tvého bratra skutečně moc miluje a chyběl by jí.*Snaží se Liu zastavit před uškrcení Jaspera. Pobaveně se usměje, když Jasper rozcuchá Lie vlasy, ale pak protočí očima.*Lásko, nebudu po zbytek těhotenství v posteli. Nic se mi nestane. Už jsem těhotná byla dvakrát. Budu v pořádku a po třetí to zvládnu stejně dobře. Navíc teď se už zná lék na ten vir, Tobias už nás nebude ohrožovat, nic se mi nestane. Nepřeháněj.*Občas je Jaspeorva přehnaná péče trochu otravná, ale chápe, že se o ni bojí. Pak jen mávne Sawyerovi, který taky přijde, protože už právě likviduje další palačinku.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jun 22, 2020 8:00 pm
To budou říkat všichni. A taky mu hned všichni začnou plánovat svatbu. přidají Polaris do chatu a jakmile uvidí, co se tam píše, tak rychle uteče. *uchechtne se. Dokáže si to živě představit. Pak se začnou bavit o tom, jal ji jednou málem shořely vlasy. Uchechtne se jejim slovům o jídle.* Vidíš, taky bys to udělala.*pomůže jí uklidit všechno nádobí a poté už se pustí obě do palačinek. Chvilku na to přijde i Jasper.* Varovala jsem tě před něma. Až budeš litovat, vzpomeň si na to.*uchechtne se. Když pak slyší, že Jasper úplně vynechal Mionela, začne ho vraždit pohledem. Dělá to tak často, že už nad tím ani nemusí přemýšlet. Je to pro ní automatická věc, kterou dělá prakticky denně.* Ahoj bratříčku, taky tě ráda vidím. A Mionel je jako co? Vosk? Fakt díky, Jaspere. *řekne naštvaně a pak se otočí na Charity.* Máš jediný štěstí, že jsi tady a jsi těhotná. Jinak by byl mrtvej. *řekne vážně.* JASPERE! *zakřičí naštvaně, když ji rozcuchá vlasy. Naštěstí měla jen ledabylý drdol, takže to není tak strašné. Začne si vlasy trochu upravovat.* Nemůžeš se jednou začít chovat na svůj věk?! *propálí ho pohledem.* Přišel jsi včas. *ujistí Sawyera a uchechtne se.* Ne, právě přišel. Naštěstí už byl sporák vypnutý, takže kuchyň nevybuchne. *řekne a natáhne se pro další palačinku*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Jasper H. Schreave

Mon Jun 22, 2020 8:22 pm
*Dojde do kuchyně, kde si hned postěžuje na rádce. Z té celkové stížnosti ale vynechá Jonase, protože mu dojde, že je to Charitin brácha. Pak mu ale obě dvě připomenou Mionela.* Jaj, tak jsem na něj zapomněl. *Protočí očima a o krok ustoupí před vražedným pohledem Lii.* Neboj, Mionel je taky v pohodě. *Ujistí jí.* Nejsi náhodou taky těhotná, do háje? Jsi nasranější než obvykle. *Postěžuje si a pak jí rozcuchá vlasy.* Lio? *Zazubí se na ní potom, co na něj zařve.* Víš, měla bys staršímu bráškovi projevovat víc lásky. *Postěžuje si a políbí Charity na tvář.* A to jako proč? Abych pak byl stejně nasranej na svět okolo jako ty? Vždyť by se mnou nebyla sranda. Navíc...Charity mě miluje takového, jaký jsem. Že, lásko? *Zamžiká obočím a pak vyčte Charity, že vstávala z postele.* Ne celý těhotenství. Aspoň tu první, nejrizikovější to... to na t... to divný slovo, co nejde vyslovit *Sice už byla jeho žena těhotná dvakrát, ale slovo "trimestr" se vyslovovat nenaučil. Namaže si palačinku pořádnou a pak se koukne na Sawyera a spolkne sousto, aby mu mohl odpovědět.* Tak já taky můžu jít, když si myslíte, že bych vás tak akorát podpálil. *Opáčí naštvaně, i když je jasný, že mu to klasicky nijak dlouho nevydrží.* A ať si rádci chodí s blbostma za tebou. Teď jsem musel půlhodinu sedět v kruhovim salonu a poslouchat jeho "problém". Což byla ale totální kravina. *Zamračí se.* Probíral změnu závěsů na chodbě ve třetim patře... *Osvětlí jim kravinu, s jakou za ním rádce přišel.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Jun 22, 2020 8:54 pm
*Píše si ještě s Thylane. To, že chce najít Rhyse se mu nelíbí, i když je to kvůli jeho synovi. Ale dodrží slib. Požádá někoho, aby to zařídil a na jeho strýce našel kontakt a základní informace o tom, kde bydlí a podobně. Pak se ještě vydá do kuchyně, protože slíbil Thylane, že jí ještě přinese něco dobrého. Sice říkal, že hned bude u ní, ale jakmile tu vidí své sourozence, chce se chvilku zdrže a popovídat si s nimi. Sjede pohledem Liu a Charity a když zjistí, že mají ještě vlasy z legrace řekne, že tu asi Jasper nebude dlouho. Sedne si ke stolu a vezme si palačinku, kterou si namaže nutelou.*Takový věci musím řešit pořád. Nestěžuj si.*Uchechtne se.*Ped Selekcí po mě chtěli, abych vybral barvy povlečení do všech komnat. A ne, stejný být nemohou, protože každá komnata je barevně sladěná jinak..*Napodobí hlas jednoho rádce, co to po něm chtěl.*Totální blbost..* Zamumlá pro sebe.*
Sponsored content

Kuchyně paláce - Stránka 9 Empty Re: Kuchyně paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru