Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palácová mučírna

+2
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
6 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 13, 2020 4:09 pm
*Dojde ke komnatě dívky, se kterou má dneska schůzku a zaklepe na dveře. Jakmile otevře, usměje se na ní a pozdraví jí. Po jejích dalších slovech se zasměje.* Kdyby byly uklizený úplně všechny, ztratilo by to tu atmosféru. *Mrkne na ní a pobaveně se zazubí.* A prezentaci dávám jen na požádání, takže je to jen a pouze na vás. *Uklidní jí se smíchem a pak už jí nabídne rámě a vydá se směrem k mučírně, která je v podzemí paláce.* Já tobě taky, Polaris. *Usměje se na ní.* Občas tady bývá docela zima, takže se neboj mi když tak říct a dám ti sako. *Nenapadlo ho upozornit na zdejší teploty dopředu. Pak už dojdou do mučírny, do které otevře dveře a nechá jí vejít jako první. Na všech zdejších stolech a mučících nástrojích jsou rozsvícené svíčky a uprostřed je stůl prostřený pro dva s přiklopenými talíři, aby jídlo nevystydlo. Dovede jí ke stolu a odsune jí židli, aby se mohla posadit. Pak se posadí naproti ní.* Doufám, že ti to bude chutnat. *Ještě nějak neměl čas zjistit, jaké má která dívka chutě.* Jak se ti zatím líbí v paláci? Nechybí ti tu něco? *Zajímá se, zatímco odklopí svůj talíř, na kterém je grilované kuřecí maso, zelenina a opečené brambory. Jednoduché jídlo, ale dobré. Aspoň jemu skutečně chutná.* Dobrou chuť. *Popřeje jí s úsměvem.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Polaris B. Nelson

Wed May 13, 2020 4:45 pm
*Vyčkává na příchod prince a když ho uslyší klepat, i hned vstane a otevře mu. Rty se ji stočí do pobaveného úšklebu a na oko zoufale potřese hlavou.* Tak to budu muset doufat, že si nezasloužím, aby na mě byl nějaký nástroj vyzkoušen. *Zazubí se na něj a pak se potichu zasměje.* Tak to budu mlčet, aby cokoliv jako žádost neznělo. *Našpulí pobaveně rameny a potom se už s ní vydý k mučírně, přičemž pohledem zvědavě těká po chodbách.* Ale zvykat si na to budu dlouho. *Přizná s menším úsměvem na tváři. Poté se na něj zase překvapeně podívá a povytáhne obočí.* Takže princ je i gentleman? *Nakloní hlavu na bok a nakonec přikývne.* Dobře, díky. *Zamumlá a pohledem zase začne prohlížet chodby. Když dojdou až k mučírně a dojdou dovnitř, překvapeně se rozhlédne kolem sebe a vydechne.* Tak tohle rozhodně zmírňuje pocit, že jsme v mučírně. *Uchehctne se a i při cestě k židli se pořád rozhlíží kolem sebe.Když se posadí, pohledem zabloudí ke stolu mezi nimi.* Je to tady hezký. Teda ne jako ty mučící nástroje, z těch mám respekt a radši se na ně nebudu ani dívat, aby to třeba nebyla žádost o prezentaci. Ale ty svíčky a tak. *Uchehctne se a pak se zase potichu zasměje.* Věřím, že jo. Neodmítnu žádne jídlo. *Uchehctne se a pak zase pohled přesune na něj.* Je to tady rozhodně lepší, než kdybych byla doma. *Ušklíbne se, ale pak radši rychle pokračuje dál.* Je to tady nádherné. A mám vše. Teda... Nemáte tady třeba  v tělocvičně nebo prostě někde meče? *Nakloní hlavu na bok, jelikož tréninnk s mečem už ji vážně chybí. Následně ppohled přesune na jídlo a pousměje se.*Díky. *Vydechne a pak se chopí přiboru a ukorjí si první sousto kuřete. Když sousto spolkne, zase pohled přesune na něj.* Už nevypadáte tolik jako chodící mrtvola, jako když jsem tě potkala poprvé. Je vám- tobě líp? *Zeptá se ho a pohled zase sklopí k talíří.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 13, 2020 5:43 pm
Nebojte. Jsou daleko větší favoriti na vyzkoušení těch nástrojů. *Uchechtne se a hned se mu pár tváří vybaví.* Nejsem tyran, klid. *Ujistí jí, pokud myslela svou obavu vážně, protože on by rozhodně jen tak nedokázal s kamennou tváří někoho mučit, i když tak možná někdy vypadá.* Když tak tě na to upozorním. *Mrkne na ní a když se blíží k mučírně, dojde mu, že je tady o něco nižší teplota než v nadzemních částech paláce, takže jí nabídne své sako.* Myslela sis, že jsem jenom nevychovanej buran? *Uchechtne se a potřese pobaveně hlavou. Ani by se tomu nedivil, vzhledem k tomu, co všechno si na prvních schůzkách vyslechl. Pak už jí nechá vejít do mučírny a sám jí přejede pohledem.* Naposledy se používala před dvaceti lety. A nejspíš bude i dál sloužit spíš jako druhá jídelna. *Uchechtne se.* Ale kdykoliv může být potřebná. *Pokrčí jedním ramenem a pak jí odsune židli, aby se mohla posadit a posadí se naproti ní.* Jsem rád, že se ti to líbí. Takže vidíš, že umím být i romantik. *Zazubí se na ní a odklopí svůj talíř.* Vážně? Žádná potravina, která ti nechutná nebo jí nemusíš není? *Nadzvedne obočí, protože měl za to, že každý má něco, co mu nechutná a pak se jí zeptá, jak se jí líbí v paláci.* Meče? Myslíš šermířské nebo ty normální těžké, co se používali hlavně v minulosti? *Zajímá se, protože jestli šermířské, rád by si s ní někdy zašermoval, jelikož to patří k jeho koníčkům. Během její odpovědi si ukrojí kousek z masa a strčí si ho do pusy. Pak si tam ještě přihodí jednu bramboru a trochu zeleniny.* Dokázal jsem se pár hodin vyspat. *Pousměje se a to, že se vlastně cítí tak nějak ještě hůř, si nechá pro sebe. Tehdy v těch uličkách ještě nevěděl o zdravotním stavu svého otce a nemusel denně řešit virus, šířící se po celém království.* Našla sis v paláci už nějaké oblíbené místo? *Zajímá se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Polaris B. Nelson

Wed May 13, 2020 6:16 pm
No to doufám. *Uchehctne se a po jeho dalších slovech protočí očima, ale spíše nad sebou.* Tak jsem to ani nemyslela. Kdybyste byl tyran, už bysme tady všechny holky ze selekce byly dávno, ne? *Popíchne ho pobaveně a pak se zase pousměje.* Dobře. *Přikývne a následně se zas neubráni pobavenému protočení očí.* To bych si ani nedovolila myslet, výsosti. *Uchechtne se a hodí po něm pobavený pohled. Když vejdou do mučírny, je překvapená tím, že jsou tady vážně všude svíčky.* Používal to vůbec ještě někdy jako druhou jídelnu nebo jsme první? *Uchechtne se a nad jeho slovy, že kdykoliv může být potřebná se neptarně zatřese, jelikož jen ta představa, že tady někdo někoho mučí není zrovna příjemná.* Nechce se mi tomu věřit. Protože když jsem si myslela, že jsi buran, tak jsem si myslela, že budeš postrádat i tu romantikou část. *Popíchne ho s úšklebkem a pokrčí rameny. Přece jen nic si takového nemyslela a ještě k tomu, tohle na ni udělalo docela dojem. Náalsedně se zase chvíli zamyšleně odmlčí a pak se znechuceně zašklebí.* Brokolice, kapusta. A zrovna dvakrát v lásce nemám dietní věci. *Uchechtne se a pokrčí rameny.* /Když člověk dietní věci celý dětsví kvůli matičce, rychle se mu to znechutí./ Obojí. Šermuju s tím co mám. Ale nejvíc mě chytl historický šerm. *Vysvětlí a když si zase dá další sousto jídla do pusy, pdoívá se na něj, ale snaží se aby to bylo takový ten normální ten pohled, takže všechnu starostlivost se snaží potlačit, i když se jí nakonec trochu vloudí do hlasu.* Vážně? Víš, že ale pár hodin spánku nestačí? *Povytáhne obočí a zase pohled sklopí k talří, kde je teď pro ni důležitější nahánět bramboru po talíři.* Všechno je tady hezký, ale asi nejvíc ty místa, kde je klid. Uličky, les, zahrada. *Pokrčí rameny s menším úsměvem a pokračuje dál v jídle.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 13, 2020 7:41 pm
*Mírně se pousměje, když slyší, že si o něm nemyslí, že je tyran a pak pokrčí rameny.* Pár dívek si to myslí, aniž bych jim cokoliv udělal. *Vysvětlí bez toho, aby kohokoliv zmiňoval, protože on rozhodně nepatří mezi palácové drbny. Pak už jí s úsměvem nechá vejít do mučírny, kde jsou zapálené svíčky a po její otázce se zasměje.* Jsme první. A nejspíš i poslední. Když jsem se ptal táty, jestli si můžu na jeden den zamluvit mučírnu, málem mě nechal odvést na psychiatrii, než jsem mu to stihl vysvětlit. *Odpoví jí se smíchem.* Takže sis nějakou dobu myslela, že jsem buran? Než jsem tě zavedl sem? *Nadzvedne obočí a pobaveně se usmívá.* Dietní věci jsem nikdy nejedl a brokolici a kapustu taky ne. Jako malej jsem se urážel, když jsem měl na talíři jakoukoli zeleninu a máma mě nutila jí sníst, ale časem jsem se jí naučil jíst a některá mi fakt chutná, ale tyhle dvě... *Dokončí větu pouze úšklebkem a pak už ho překvapí, když se zeptá na meče.* Troufla by sis se mnou zašermovat? Já teda spíš šermuju moderním způsobem, ale klidně tě nechám vybrat. *Zahýbe obočím nahoru a dolu, zatímco dokouše další sousto a spolkne ho.* Spím tak, jak to jde. *Pokrčí jedním ramenem a pohledem jí sleduje, jak nahání bramboru po talíři.* Teď to není jednoduché a spánek je bohužel až druhořadý. *Vysvětlí trochu neurčitě. Musí teď řešit spoustu věcí, vzhledem k dění v zemi, k tomu, že do roka bude nejspíše dosazen na trůn, v hlavě má pořád stav svého otce a do toho si musí v Selekci vybrat svou manželku. Tím jí ale nechce nijak zatěžovat a jednoduše se neumí svěřovat. Připadá si pak zranitelný a až moc odhalený, takže si radši nechává všechno pro sebe.* V tom případě doporučuji ještě labyrint, skleník a vodopád. Jestli ho teda v zahradách dokážeš najít. *Pousměje se mírně.* Nebo ještě v altánku je většinou prázdno. *Doplní své doporučení o další místo.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Polaris B. Nelson

Wed May 13, 2020 8:17 pm
Tak to říkají třeba jen proto, že chtějí abyste byl tyran. *Ušklíbne se na něj a zamžiká s uchechtnutím obočí. Hned potom zavrtí hlavou a na tváři má pořád úšklebek.* Budeme dělat, že jsem nic neřekla. *Uchechtne a po jeho slovech se zasměje.* Takže si taky ještě nikdy neměl žádný rande v mučírně? Když už si ten tyran, tak to bych čekala, že jo. *Pobaveně se uchechtne a schválně povytáhne obočí.* Jo, že jsi buran, spíš v jednorožčím overalu a ve volným čase zkoušíš mučící nástroje. *Ušklíbne se na něj a pokrčí rameny.* Brokolice a kapusta jsou zlo. A to si pak zkus ty dietní věci jíst, když máš matku modelku a nutí tě jíst zrovna tyhle dvě. *Zašklebí se a znechuceně se otřese.* Klidně, docela ráda. Šerm mi už chybí. A zašermovat si s princem? To je snad sen každé holky. *Zasměje se a snaží se neprotočit očima. Poté už nahání bramboru po talíří, protože se jí to zdá jako ten nejlepší nápad. Když ji konečně nabodne na vidličku, teprve až k němu vzhlédne. Přikývne, jelikož chápe, že ohledně selekce a teď toho viru musí mít hodně.* Aby si za chvíli ale nedopadl jako vycuclá mumie. *Zazubí se na něj a pak se mu svěří s tím, jaká místa si tady oblíbila. Má ráda místa, kde není moc lidí, jelikož má aspoň prostor přemýšlet a teď co je v paláci začala víc psát básničky a většinou na těch místech má na to klid.* Vodopád zní dobře. *Pousměje se na něj a zase si dá do pusy kousek kuřete a zeleninu, přičemž ho jen tak očkem sleduje.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 13, 2020 8:53 pm
*Zasměje se její poznámce.* Dost dobrý postřeh. *Je opravdu zvědavý na to, jak Selekce nakonec dopadne. Ještě nakonec bude provozovat sado maso sex s polovinou účastnic na jejich vlastní přání. Jemu by nevadilo si to s nějakou rozdat, ale příznivce sado masa zrovna není.* Ne, tohle je moje první rande tady. Ale možná sem vezmu každou dívku a uvidím, která na to kývne. Když nějaká nekývne, nebo na to tady bude nadávat a bude mě mít za blbce, vím, že nesdílíme podobný styl humoru a pojede domů. *Zauvažuje nahlas se smíchem v hlase, protože má pocit, že pak by mu v Selekci zůstala leda tak Polaris. Ne, že by se mu nelíbila, ale moc jí nezná. I když se mu zná milá a všímá si její starostlivosti.* Jednorožčí overal, jo? To zní jako skvělý nápad na nějakou akci. *Zazubí se na ní a opravdu je schopný to někdy uskutečnit.* /Na nějakym plese by to mohlo vypadat skvěle./ Je mi líto, čím sis musela projít. Tlak od rodičů není nikdy příjemný. Každý má nějaká očekávání. *Pokrčí ramenem.* Ale je skvělé, že sis šla za svým. Za to máš můj obdiv. *Pousměje se na ní a myslí to vážně. On nikdy neměl možnost jít si po svém, protože jako korunní princ byl v jiné situaci, než ona, ale stejně jí obdivuje.* Naštěstí existuje kafe a energiťáky. *Radši pomlčí o tom, kolik jich denně vypije, aby byl schopný normálně fungovat. Ví, že je to nebezpečný a dlouhodobě je to blbost, ale teď je to jediná možnost, kterou má.* Je to tam nádherné, doporučuji. Nebo tě tam klidně můžu někdy v budoucnu vzít. *Navrhne jí s pokrčením rameny a pak se chvíli soustředí na jídlo, než k ní zase zvedne pohled.* Troufla by sis na to být mojí ženou? Královnou? *Zeptá se jí a nakloní u toho hlavu na stranu. Chce, aby mu odpověděla upřímně. On se nebude zlobit, ať už odpoví jakkoli.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Polaris B. Nelson

Wed May 13, 2020 9:52 pm
Takový postřehů mám víc, než bych měla mít. *Zazubí se na něj pobaveně a zavrtí hlavou. Nedokáže si představit ty dívky, které to třeba vážně říkají jen proto, že by vážně chtěly, aby takový princ byl.* Tak to taky budete první, který to takhle bude dělat. Abyste pak o všechny nepřišel. *Uchechtne se a pobaveně na něj mrkne. Pak se zasměje a zavrtí hlavou.* Ale neříkejte, že jsem ti ten nápad dala já. Nebo jo, ale že to nebylo úmyslně. *Pokrčí rameny, ale rozhodně představa ho v jednorožčím overalu se jí líbí. Pak jen zavrtí hlavou a pousměje se a jen pokrčí rameny.* Nemusí ti to být líto, nikomu se ani o tom nezmiňuju, protože to neberu jako něco strašného a nechci, aby mě lidi litovali. Plno lidí si prošlo horšími věcmi. *Pronese pevným hlasem a snaží se neuhýbat zase pohledem k talíři.* Ale děkuju. *Uchechtne se a poté mírně protočí očima.* Ale není dobré vše přehánět. *Uchechtne se a poté jí jeho otázka trochu překvapí, ale jen pokrčí rameny.* Pokud bych věděla, že by mě měli lidi rádi a že bys... Víš jak, měl ty fakt rád mě, tak jo, protože bych měla všechno, co jsem si kdy přála. A to je aby mě lidi měli radi takovou, jaká jsem. A nejen lidi. /Třeba bych se pak měla ráda i já./ Ale celý život se cítím jako vedlejší postava v něčím velkým příběhu, třeba to tak má být pořád. *Poví upřímně a pousměje se na něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Thu May 14, 2020 11:46 am
Jsem zvědavý, jaký mi předneseš příště. *Zasměje se a pak se na ní zazubí.* Ty bys mi zbyla, ne? Když jsi mi nedala košem na takovym rande jednou, snad by sis to do příště nerozmyslela, ne? *Zeptá se jí s pobavením v hlase.* Neboj, já radši strhnu veškerou pozornost na sebe. *Mrkne na ní a zazubí se přitom. Nechce na žádnou dívku ze Selekce strhávat více pozornosti, než už je na ně upřená teď, takže radši opravdu nechá všechny, aby obrátili foťáky a pozornost na něj a jeho overal.* Nelituju tě. Obdivuju tě. *Pousměje se na ní.* Každý z nás si něčím prošel. Neměli bysme to porovnávat. To, že si někdo prošel něčím horším neznamená, že to, čím jsme si prošli mi nebylo jednoduché. *Pokrčí jedním ramenem.* Občas člověk nemá jinou možnost. Každopádně si nemusíš dělat starosti. *Usměje se na ní a přitom se jí podívá do očí, jako kdyby vůbec nelhal. Sám moc dobře ale ví, že takhle nemůže pokračovat dál, protože z toho kofeinu, který denně přijme se mu dělá často špatně. Radši odvede pozornost jinou otázkou, na kterou by rád znal upřímnou odpověď.* Teď mě dobře poslouchej, Pol. *Zkrátí si její jméno a opře si lokty o stůl, protože stejně už svojí porci dojedl.* V příběhu ostatních budeme my vždycky ti vedlejší. Ten velký příběh, ve kterém jsi hlavní postavou je ten tvůj. To ty jsi hrdinka vlastního života a v tvém příběhu z tebe nikdo vedlejší postavu udělat nemůže. Leda ty sama. *Pousměje se na ní.* Co kdybych tě miloval, požádal tě za ruku, ale obyvatelům Illey se líbila víc jiná dívka ze Selekce? Jak by ses rozhodla pak? *Zajímá se zvědavě, protože tahle situace může nastat a on chce vědět, jak by se zachovala. Jestli by ho poslala k šípku jenom kvůli lidem v zemi nebo by se jim snažila dokázat, že bude dobrou královnou a zůstala s ním.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Polaris B. Nelson

Thu May 14, 2020 5:24 pm
Budu dávat pozor, abych těch postřehů měla více a klidně ti je sepíšu. *Ušklíbne se, ale na tvvávři má pobavený výraz.* Tak to nevím, samotné by mi v selekci určitě bylo smutno. *Našpulí nesouhlasně rty a zavrtí pobaveně hlavou.* Už se nemůžu dočkat, až tě v tom overalu uvidím. *Uchehctne se a přejede ho pohledem, jak sesnaží si vybavit, jak by mohl s overalem vypadat.* Ale není důvod mě obdivovat. *Pokrčí rameny a mezitím co mluví, dojí poslední sousta, co má na talíři. Poté k němu zase pohled zvedne a přikývne.* Ale i tak, jsou lidi, jsou horší věci. *Zamumlá a rozhodně si bude stát stále za svým.* To, že ti řeknu, že si starosti dělat teda nebudu, znamená, že si je pořád dělat budu. *Uchechtne se a pokrčí pobaveně rameny. Povytáhne obočí, když uslyší zkráceninu svého jména a upřeně ho sleduje.* A co když nechci být tou hrdinkou? Co když chci, aby v mým životě tu hlavní roli sehrál někdo jiný? *Poví s lehce povytaženým obočím a pak zase pokrčí rameny.* Asi by mě to zamrzelo, protože koho ne? *Ušklíbne se a pokračuje dál.* Asi bych se jim snažila dokázat, že na vzhledu nic není a snažila bych se být dobrou královnou. *Pronese zamyšleně a u toho se na něj stále upřeně dívá. Celý život poslouchá, jak jsou hezčí ostatní než ona, že si myslí, že se proti tomu už orbnila a snaží se být sama sebou a nehledět na sotatní, ale i to se jí někdy nevede a něčí názor si přece jen bere k srdci.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Thu May 14, 2020 6:18 pm
Dobře, už se těším, co se mi dostane do rukou. *Zasměje se a pak nadzvedne obočí.* Víš, že kdybys vyhrála Selekci, ostatní holky pojedou domů, že jo? *Uchechtne se a pak se na ní zazubí.* Na příštím plese se dočkáš. *Slíbí jí s mrknutím a pak pokrčí ramenem.* To rozhoduji já, ne? *Zamžiká pobaveně obočím, protože on rozhodně pár důvodů k tomu jí obdivovat, vidí. A to, koho bude obdivovat a koho ne, je jeho věc.* To je pravda. *Přitaká nakonec, protože vždy se dá najít někdo, kdo si prošel něčím těžším než vy.* Není k nim důvod. *Potřese hlavou, protože jestli něco nechce, tak je to přidělávat druhým starosti. Obzvlášť té skupině druhých lidí, které vidí potřetí v životě a je si jistý tím, že jim nechce kazit život svými problémy a korunou. Jenže bohužel, aspoň u té koruny, nemá na výběr.* Proč? *Zeptá se hned zvědavě.* Proč nechceš být důležité ve svém vlastním životě a radši se schováváš do stínů? *Rozvine poté tu otázku o něco víc.* Pravda, mrzelo by to všechny. *Přikývne. On s tím má bohaté zkušenosti, jelikož jeho média jako budoucího krále v posledním čísle Illea News naprosto zavrhli.* /"Obáváme se, jak by naše země pod jeho vedením vypadala."/ *Proběhne mu hlavou jedna z vět, kterou v posledním čísle Illea News napsali. Nedá na sobě znát, nad čím přemýšlí a ovládne chuť pevně zatnou zuby.* A to je přesně přístup, jaký by královna měla mít. *Pousměje se na ní.* Dojedla jsi? *Sjede pohlede k jejímu prázdnému talíři.* Nechci být důvodem, proč zítra nebudeš vyspalá, takže co říkáš na to, kdybych tě doprovodil do komnaty? *Vstane ze židle a natáhne k ní s menším úsměvem ruku.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Polaris B. Nelson

Thu May 14, 2020 7:01 pm
To se těš. *Mrkne na něj pobaveně se, přičemž si odrhne z obličeje uniklý pramínek vlasů. Potom se zarazí a zvedne ukázováček v tom, že by chtěla něco namítnout, ale místo toho se zamračí.* To je fuk. To je úplně jiná situace. *Potřese hlavou a snaží se tvářit vážně, ale unikne ji menší úšklebek.* Dobře, doufám, že bude co nejdřív. *Přikývne a pak se neubrání protočení očí.* Řekl ti někdo, že jsi tvrdohlavý, výsosti? *Povytáhne obočí a uchehctne se. Pak jen přikývne, ale i tak si pořád o něj dělá menší starosti.* Protože by se našel někdo, kdo by mou roli v mém příběhu zahrál lépe. /Protože mě unavuje předstírat, že se mě nic nedotkne./ A ve stínech je stejně realita víc než na světle. *Pousměje se na něj a pokrčí rameny.* Abych v sobě neprobudila nějakou fanatičku a po těhle slovech se ti nenastěhovala do skříně v komnatě. *Zazubí se na něj a pobaveně na něj zamrká.* O nevyspalosti mluví ten pravej. *Ušklíbne se pobaveně a jeho ruku chytne a vstane.* Ale je to dorbý nápad, sice se v paláci už ztrácím míň a teď bych možná už trefila i sem, ale odus do komnaty asi ne. *Ušklíbne se a pokrčí rameny.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Thu May 14, 2020 7:41 pm
*Nadzvedne obočí, když vidí, jak zvedne ukazováček a pak se zasměje.* Nechám tě při tom. *Zazubí se na ní a když se ho zeptá, jestli mu někdo řekl, že je tvrdohlavý, vyprskne smíchy.* No... Je to nejhlavnější rys naší rodiny. Slýchávám to často. *Ujistí jí pobaveně, protože tvrdohlavost není rys, který předstírá.* Slíbíš mi něco? Nepodceňuj se. Nesluší ti to a nemáš sebemenší důvod, proč to dělat. *Pousměje se na ní.* Spíš se tam člověk snadněji schová. A ze schovávání se pak stane samota. *Pronese tišeji, protože tak to vidí on.* Od teď si budu nechávat skříň kontrolovat. A když tak ti tam donesu popcorn, abys měla co přikusovat, až budeš sledovat můj velmi zajímavý život. *Zasměje se.* Myslíš, že bys toho byla schopná? Nepozorovatelně se dostat do mojí skříně, aniž by si toho někdo všiml a strávit tam nějaký čas? *Zeptá se jí pobaveně s výzvou v očích.* Já jsem v pohodě. *Ujistí jí znovu se smíchem v hlase a pak už jí chytne za ruku a vydá se s ní zpátky k její komnatě.* Ještěže tady nemusíš zůstat, pak bys ještě z nudy začala ty nástroje zkoušet. *Uchechtne se a dovede jí k její komnatě.* Rád jsem tě viděl a vážně jsem si to užil a těším se na příště. *Usměje se na ní a pak k ní ještě natáhne ruku a opatrně jí dá pramínek vlasů za ucho.* Dobrou noc. *Popřeje jí a už se začne otáčet k odchodu, ale ještě se zarazí.* Jeden menší úkol do příště... Chtěl bych od tebe slyšet tři věci, které na sobě miluješ. Věci, díky kterým bys byla skvělým hlavním hrdinou vlastního příběhu. *Usměje se na ní a pak už se otočí a vydá se do své komnaty.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Polaris B. Nelson

Thu May 14, 2020 8:24 pm
*Zmateně zvedne ukazováček a pak se na něj vítezně zazubí.* Nech, se mnou se dohadovat nechceš. *Pokrčí rameny a když vyprskne smíchy, začnou ji škubat koutky a pak o sama nevydrží a zasměje se.* Teď máš štěstí, že jsi nejedl. *Našpulí rty a pak jen pokrčí rameny.* Tak to chudák tvoje budoucí manželka. *Zavrtí pobaveně hlavou a má u otoho na tváři pobavený úšklebek. Pak si povzdechne a nepatrně pokrčí rameny.* Ale to není tak jednoduchý. *Zamumlá a doufá, že to nechá být.* A samota je dobrá na to, aby se člověk mohl vyrovnat sám se sebou a až pak se může z té temnoty odvážit vyjít. *Zamumlá, ale následně jí zase vyletí obočí do výšky.* Tak ještě že jsem neřekla pod postelí, to bych měla větší trauma než ze skříně. A popcorn áslovej, prosím. *Ušklíbne se a následně se zase potichu zasměje.* To má být jako další sázka? Protože jinak kdyby báhodou, začalo by mě to tam nudit. *Nakloní jemně hlavu na bok s pobaveným výrazem ve tváři. Následně zase jen protočí očima a nijak to nekomentuje.* No, taky záleží jestli bych je zkoušela na sobě nebo na někom jiném. *Ušklíbne se a poté se už objeví u její komnaty. Pousměje se na něj a přikývne.* Já taky. *Přikývne a když jí dá pramínek vlasů za ucho, upřeně se na něj podívá a potlačí chuť hlavu nějak natočit směrem té ruky nebo se o ni opřít.* Dobrou noc, výsosti. *Rozloučí se s ním, ale když se jšetě otočí, překvapeně se otočí jeho směrem.* No táák. *Zaskuhrá a ubrání se protočení očí a jen zasulutuje.* Pokusím se. *Zamumlá a ještě chvíli ho sleduje jak odchází, načež sama zapluje do komnaty.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Mučírna paláce - 6. ročník

Mon Aug 03, 2020 5:09 pm
Mučírna se nachází v části paláce, kde jsou věznice a hladomorny.

Palácová mučírna - Stránka 2 62d37263cda3bd3ff80f3d73520cc7e6
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Kaden N. Collard

Tue Sep 01, 2020 2:22 pm
*má pocit, že jeho nejmladší sestřička mu chce schválně přivodit infarkt, protože jinak si nedokáže vyložit, proč mu tohle pořád dělá. Jelikož do té doby, než mu napsala ležel v posteli, tak má na sobě obyčejné černé tepláky a černé triko a vlasy mu trčí do všech stran. Rameno ho stále dost bolí a musí ho mít obvázané, ale už to není tak hrozné. Větší strach má o Nooru. Co nejrychleji se dostane do mučírny a jakmile spatří Anaydis vydechne úlevou.* Jsi v pořádku? Nesahala jsi na nic, že ne?*zeptá se jí rychle a přidřepne si k ní a starostlivě ji prohlédne, jakoby ji snad právě opravdu mučili.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Anaydis Luna Collard

Tue Sep 01, 2020 2:38 pm
*Absolutně netuší, jak se sem dostala. Šla na návštěvu k Daesyn a najednou se ocitla tady mezi těma obrovskýma dřevěnýma věcma. Hned se do ní dala zima, protože zde v podzemí paláce je vše z kamenů a topení zde rozhodně není. Což není úplně ideální vzhledem k tomu, že si na sebe vzala kraťasy a tílko. Začala psát Kadenovi z mobilu, který si vypůjčila od strážce, protože kdyby napsala své sestře, zkazila by jí tak překvapení. Zatímco na Kadena čeká rozhlíží se po tom místě, kde je. Vykašle se na ten jeho příkaz, aby na nic nesahala. Prostě jí to nedá, a tak se vyškrábe na stůl, kde jsou položený menší verze těch hraček a hned si jednu vezme do ruky. Jsou to kleště, které mají na vnitřní straně ostny. Ani za použití obou ruček jí nejde přitlačit ty dvě tělíska k sobě, takže se do toho co nejvíc zapře a pak se ozve hlasité cvaknutí. Kleště jí sevřou lem tílka a proděraví ho. Jen tak tak se ostny vyhnou jejímu břichu, takže tam má jen menší škrábanec. Než se z toho ale stihne vyprostit, objeví se tu její bráška.* Jéééé, ahoj. *Pozdraví ho a nevinně se usměje.* Nooo... Nevíš, jak mam sundat tohle? *Zeptá se ho a ukáže přitom na tu hračku přichycenou na jejím tílku.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Kaden N. Collard

Tue Sep 01, 2020 2:52 pm
*co nejrychleji se dostal do mučírny a jediné v co doufá je, že je Anaydis ještě stále v celku a ne na tři kusy.* /Jestli jsme byli s Daesyn taky takoví, tak lituju rodiče./ *jakmile dojde, spíše doběhne, do mučírny, tak si přidřepne k Anaydis a prohlédne si ji. Při pohledu na kleště, které má připevněné na triku, vykulí oči.* Říkal jsem ti, že nemáš na nic sahat! *napomene ji. Poté opatrně sundá kleště z jejího tílka a položí je zpět na stůl - co nejdále od ní.* Bolí tě něco? Na co dalšího jsi sáhla? *zeptá se jí a všimne si toho malého škrábance na jejím břichu.* S tím raději půjdeme na ošetřovnu. Kdo ví, co na ty ostny naplácali a ještě z toho chytneš nějakou infekci.. *poznamená, stoupne si a chytne An a ručku, aby nikam neutekla, načež ji pomalu začne táhnout pryč z ošetřovny. Snaží se přitom nemyslet na to, co všechno se jí tu mohlo stát.* /Proč to tu nikdo nehlídá? Nebo ať to aspoň zamykají bože.../
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Anaydis Luna Collard

Tue Sep 01, 2020 3:00 pm
*Když konečně přijde Kaden, nevinně a andělsky se na něj usměje a pak mu ukáže ty kleště přicvaknuté na jejím tílku. Všimne si, jak vykulil oči a přijde jí to hrozně srandovní, takže se zachechtá.* Vypadáš jak loutka. *Řekne mu s pobaveným úsměvem, který ale zmizí po jeho napomenutí.* Jsem to tu chtěla prozkoumat! Jako Barbie tajná agentka, víš? Na tu jsem koukala včera večer. *Řekne mu nadšeně a pak ho nechá, aby jí kleště sundal.* To je zábavná hračkaa. Dostanu taky takovou? *Udělá na svého brášku psí oči.* Nebolí a na nic jinýho jsem nešahala. *Řekne mu s naprosto nevinným výrazem a když slyší o ošetřovně, začne vrtět rychle hlavou, až jí začnou mlaskat tváře.* Neee. Tam já nechciii. Tam se mi nelíbííí. *Začne ječet, jako kdyby jí nabodával na nůž a snaží se mu vzepřít, když jí táhne pryč.* Co je vůbec ta ingenkce? *Snaží se vyslovit to neznámé slovo, které on předtím použil v souvislosti s tím škrábnutím.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Kaden N. Collard

Tue Sep 01, 2020 3:10 pm
*vykulí oči, když vidí, co má Anaydis připnuté na tričku. Opatrně ji začne kleště sundávat tak, aby jí neublížil.* Jasně, a ty vypadáš jako sebevrah...*zamumlá, když se rozchechtá, ale neubrání se úsměvu.* Ale nemůžeš prozkoumávat mučírnu, An. To je nebezpečné a nedělá to ani Barbie tajná agentka,. *povzdychne si.*/Už žádný koukání na pohádky./ Ne. Je to nebezpečná hračka. *řekne vážně a kleště položí co nejdále od ní.* Fajn. *řekne, i když tomu moc nevěří, ale žádné další zranění na ní nevidí. Když slyší, jak ji začnou mlaskat tváře, musí se uchechtnout.* No tak, jednou to zvládneš. Bude to jen chvilička. A já tam budu s tebou. *ujistí ji. Stejně tam bude muset jít, aby mu zkontrolovali tu ránu.* Aa vidíš, to máš jako poučení. Kdybys nikam nelezla, tak bys nemusela na ošetřovnu. *poinformuje ji a stále se jí snaží odtáhnout z ošetřovny.* Je to infekce. A to znamená, že když máš nějaké zranění a dostane se ti tam nějaká špína, tak z toho dostaneš infekci a začne tě to více bolet. A to snad nechceš, ne? *koukne na ni a povytáhne obočí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Anaydis Luna Collard

Tue Sep 01, 2020 3:28 pm
Sebe....coo? *Nakrčí zmateně obočí a pak se rozchechtá, když vidí jeho vykulené oči. Vypadá jako nějaká animovaná loutka.* Jenže já nevěděla, co to je. *Brání se nešťastně, protože vždycky chtěla být tak odvážná jako Barbie a zažívat všechny ty dobrodružství a zatím jí to všichni akorát zakazují nebo se jí to nedaří.* A tak nějakou podobnou, co nebude nebezpečnáá. *Zkusí to znovu se psíma očima a pak mu řekne, že na nic jiného nesahala, což je i pravda. K ničemu dalšímu se nedostala, protože skončila zaseklá u těch kleští a Kaden se sem přiřítil hrozně rychle. Pak začne rychle vrtět hlavou, až jí z toho mlaskají tváře, protože na ošetřovnu nechce.* Já si to budu pamatovat. Nemusíme tam chodit. *Našpulí nespokojeně pusu.* Ne. Ale já mu domluvim a ono to bolet přestane. Prosíííím. Já tam nechci. *Udělá na něj smutný obličejík a pořád se ho snaží zastavit, aby jí na tu ošetřovnu netáhl.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Kaden N. Collard

Tue Sep 01, 2020 7:57 pm
Raději nic. *možná nebyl tak dobrý nápad to před ní říct.. ještě to vezme moc vážně. Neubrání se úsměvu, když se Anaydis rozchechtá.* No jo, já vím. *rozcuchá ji jednou rukou vlásky.* Fajn, tak můžeme jít na procházku do města a najít nějakou, která bude podobná, ale bezpečná, co ty na to? *navrhne jí. Rozhodne se jí věřit v tom, že nic jiného nesahala. Přeci jen se tady dostal docela rychle a nevypadá, že by toho stihla víc.* Anaydis to vydržíš. Jsi přeci silná holka a jednu návštěvu ošetřovny zvládneš. *protočí nad ní očima a když se mu stále vzpírá, tak se tedy zastaví, ale stále ji drží za ruku. Ještě by utekla a schovala se mezi mučícími nástroji...* Hele mě budou muset zkontrolovat taky. Taky mám totiž škrábanec, vidíš? *ukáže na obvázané rameno.* A o dost větší než ty. Když to vydržím já, tak to vydržíš i ty. A pak půjdeme na procházku, zajdeme třeba do cukrárny a pro bezpečnější kleště. *pokusí se ji přesvědčit aspoň takhle a pousměje se.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Anaydis Luna Collard

Tue Sep 01, 2020 8:20 pm
Jak nic? *Pokračuje ve vyptávání, protože to jednoduše nechápe. A nemá ráda, když jí dospěláci nechtějí něco říct. Taky nemá ráda, když jí někdo rozcuchává její dlouhé vlasy a jak se zdá, Kaden je na obě dvě činnosti naprostý expert.* Nech tohoooo. *Zakvičí nespokojeně a začne si všechny vlasy rukou uhlazovat, i když to tím nijak extra nevylepší a pořád vypadá spíš jako bubák po zásahu elektřinou.* Do města?? *Vykulí nadšeně oči a zatleská ručkama.* Tak jooo. *Z výletu do města je nadšená vždycky i kdyby si měla jít prohlídnout jenom autobusovou zastávku, protože se málokdy dostane z paláce ven.* Nemůžu být silná i bez ošetřovny? *Namítne nespokojeně a pořádně se zapře, když se Kaden zastaví, aby až se zastaví, jen tak jí nemohl odtáhnout pryč.* Ale ty jsi velkej! A velký lidi věci tolik nebolí. *Namítne s vystrčeným spodním rtem, ale potom jí ale v hlavě začne blikat vidina vidina cukrárny a pořádně nezdravé dávky sladkostí.* Ale v cukrárně si budu moct vybrat cokoliv budu chtít. *Začne s ním smlouvat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Kaden N. Collard

Tue Sep 01, 2020 8:38 pm
prostě nic. *Odbyde ji a rozcuchá ji vlásky.* Proč? Vždyť tak vypadáš skvěle. Jako strašidlo. *popíchne ji a pobaveně ji sleduje, jak se snaží vlásky si zpátky uhladit, ale vůbec se jí to nedaří.* Ale budeš dělat co ti řeknu, jinak půjdeme zpět do paláce.*řekne rychle, když se ho An zeptá na město. Vítězně se zazubí, když s jeho nabídkou souhlasí.* Fajn, žádná ošetřovna, žádné město. Jak chceš. *pokrčí ramenem a koukne ni. Pousměje se, když se ještě víc zapře, jakmile se zastaví.* Ani se o to nepokoušej. Nepustím tě. *poinformuje ji.* Ale vždyť tě to bolet nebude. Doktor se ti ne to jen podívá. *protočí očima, když si stále tvrdohlavě stojí za svým* Ale v rozumných mírách, které určim já. Jinak ti pak zase bude špatně, dozví se to máma a bude na nás na oba naštvaná.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Anaydis Luna Collard

Tue Sep 01, 2020 8:55 pm
*Uraženě nafoukne tváře, když jí odbyde a zamračí se na něj. Nemá ráda, když jí tohle dělá.* Nechci vypadat jako strašidlooooo. Ty jsi zlej. *Našpulí nespokojeně rtíky, zatímco se snaží urovnat si vlasy. Naprosto marně.* No jo.. *Souhlasí nakonec neochotně s protočením oči a když slyší, že pokud nepůjde na ošetřovnu, nepůjde ani do města, vůbec se jí to nelíbí.* Ale no taak. To je nefééér. *Zalomcuje mu s rukou, kterou jí drží, ale nakonec rezignuje, protože ví, jak moc je v sázce.* Faajn. Ale půjdeš tam taky a necháš si zkontrolovat to tvoje bebí. *Stanoví si menší podmínku a jakmile se zastaví, pokusí se zapřít co nejvíc to jde.* Ale mohl bys. *Poznamená nadějně.* Máma tu ale neni. A nedozví se o tom. A břicho mě bolet nebudeee. *Brání se.* Slib mi, že ta tvoje míra bude velká. *Zamrká na něj se psíma očima.* Jak se vůbec dostaneme pryč? *Rozhlídne se okolo sebe, protože vůbec neví, jak se sem dostala.*
Sponsored content

Palácová mučírna - Stránka 2 Empty Re: Palácová mučírna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru