Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Společenský Malý sál

+10
Taylorovidní zrzka
Éamon de Valera
Matthew Leonard Castel
MissChristine
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
rose_marry_an
-LF-
Admin
14 posters
Goto down
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Amélie Rosewood

Fri Jan 03, 2020 9:53 pm
*když se k nim přidá král ukloní se* vaše veličenstvo* dá si pozor na oslovení.* Ano v selekci se mu jistě hodit bude. A upřímně doufám že zůstane jen u dívek v selekci. *Zářivě se usměje* myslím že by bylo nemilé řešit levobočky. *řekne tiše směrem ke královně *omluvte mě  prosím musím si odskočit.* Ukloní se a s úsměvem odejde*/ já prostě nemůžu být milá /
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 9:56 pm
Když do dna, tak teda do dna. *Stejně jako Zoe dopije obsah skleničky a pak s ní celkem nahlas bouchne o bar.* Ehm, je-jda. *Začne se hlasitě smát ale po chvilce přestane.* Neodpustil bych si, kdybych tenhle nápoj neoznačil jako výborný, či až vynikající. Ale hádám, že zítra ráno ho už tak v lásce mít nebudu. /No, to budu muset jít vycvičit. Nebo mám jít teď? Ale ne, mam tady společnost a ještě bych se tam přiopilej zabil nějakou činkou./ *Lehce se pousměje nad tou myšlenkou a potom se zahledí do stropu.* Tyjo, teď fakt nelituju toho, že jsi mi na začátku party na tu nohu stoupla. Tuhle větu jsem ještě nikdy nepronesl a asi už ani nikdy nepronesu. *Úšklebek si opět nemůže odpustit.* Tak co, vypadám i po drinku dobře? *Neohrabaně se otáže se smíchem.*
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Re: Společenský Malý sál

Fri Jan 03, 2020 9:56 pm
*Éamon sa priam naježí a stojí ako soľný stĺp, keď tá kreatúra sa vyberie k baru, neďaleko od neho, štíti sa ho. Hnusný, protivný chlapčisko. *A to ti nestačí mladý?* odváži sa na neho prehovoriť prísnym učiteľským tónom, neraz vyháňal svojich študentov z barov. Tento tu, bol priam exemplárny prípad. Stojí mu za chrbtom a zdrapne ho dlhými prstami za rameno. Tak toto sa predsa nepatrí. *Ste na oficiálnej akcii paláca, legitimujte sa. * Spustil naňho pekne zhurta. Je mu jedno, ako veľmi je pripitý. Toto nemôže tolerovať.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 03, 2020 10:00 pm
*Neřekne Lie pravdu o tom, jak to s Charity vlastně doopravdy bylo, protože by si akorát vysloužil ještě víc nenávisti a pak do sebe hodí whiskey a zavrtí hlavou.* Ty nic neničíš. A nikoho s sebou nikam netaháš. To leda já. Ty jsi hrozně fajn, víš? A já tě mam rád. A nikoho netaháš kde dnu. Prostě jenom špatné období. *Pokrčí rameny.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Zoella A. Martines

Fri Jan 03, 2020 10:06 pm
*Vypije zbytek skleničky a tentokrát i trochu zakašle a pořádně se ušklíbne. Zasměje se spolu s ním, když bouchne skleničkou o bar a pak přikývne.* Jasný, na příští párty si ho dáme znova. *Mrkne na něj a pak se zasměje.* Zítra se budu nesnášet za to, že jsem se nechala do toho pití uvrtat. *Poznamená pobaveně a pak se na něj koukne a uchechtne se.* Ne, to asi ne. Tak nešikovná jsem nejspíš jenom já. Ale jsem za to ráda. *Usměje se pobaveně a pak se uchechtne a skousne si spodní ret.* Vypadáš výborně. *Mrkne na něj a pak se znovu uchechtne.* Zítra budu vypadat příšerně. *Poznamená.*
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 10:11 pm
Oh, jsem poctěn. Ty samozřejmě taky vypadáš grandiozně i po pár drincích! *Mrknutí ji opětuje stejně jako smích.* Ale prosímtě, zítra je zítra. Ale žijeme teď, takže je to problém pro budoucí Zoe. /Fuh, už je tady fakt dusno a moc rušno. Je tady moc lidí. Rád bych si šel... Třeba zaplavat! Ale ona tady určitě ještě chce být, tak radši nebudu nic říkat, ehh.../ *Začne se rozhlížet okolo a zhruba počítat lidi v místnosti.* /Fakt tady není málo lidí, ale... Nechci přijít o společnost. Radši to tady nějak přetrpím. I když mě z toho začíná už i trochu bolet hlava, ale to bude spíš tím drinkem./ Tak co, pociťuješ už sílu toho kouzelného drinku? *Zazubí se a poté si prohrábne své hnědé načechrané a neupravené pačesy.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Alex Dubois-Winslow

Fri Jan 03, 2020 10:13 pm
*Hne djamile jej opusti tanecni nalada a zjisti, ze porebuje lahev vody. Chvili zapasi se svou kozenou budou, ktera se na nej pricucla diky potu, ale zdarne ji sunda a jakmile je u baru pohodi ji na barovou zidli a pak uzz si jen prosi vodu a jakmile ji dostane hned ji vypije a zhluboka dycha, aby se mu prestala motat hlava a kopne do sebe i panaka a potom si jeste rekne o sklenu vody, ale tentokrat ji nevypije ale vylije si ji na sebe a zatrese hlavu a dlanemi si promne oblicej, a polozi sklenku na bar a v tu chvili uslysi, ze na nej nekdo mluvi, tak se otoci a nadzvedne oboci.* Mluvis na me dedo? Kurva tohle neni sjezd duchodcu. *Usklibne se na nej a potom, co mu rekne i druhou cast tho, co jej nespis trapi Zasmeje se a zakrouti hlavou.* A co ma jako kurva bejt hm? Starej se o svy jasny? Nechtej me vytocit. Jdi radeji vyzvat nejakou zasranou soudruzku k tanci a neprud. *Zavrci a potom se otoci zase na barmana.* Jeste jednu vodku, bracho.


Naposledy upravil Amokuma dne Fri Jan 03, 2020 10:18 pm, celkově upraveno 1 krát
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Jan 03, 2020 10:18 pm
*vypije svou Whisky a pak ji zapije vodou. Pak řekne že má pocit jakoby všechny stahovala dolu do té díry a nemůže se z tama dostat pryč. Když slyší jak ji řekne že jí má rád a že je fajn, nevěří vlastním uším.*/Něco málo pil, ale na stračky nevypadá. Aspoň ne z opilosti/ Není to jen tvá chyba. Všichni k tomu nějak prispivame. Naše rodina by se mohla přihlásit do nějaké reality show.*pak se odmlčí* Taky tě mám ráda. Všichni tady máme problém vyjadřovat city a to je další z důvodu proč se to rozpadá. Ale já vás mam všechny neskutečně ráda.*opře se rukama o bar a pak si opře o ruce hlavu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Zoella A. Martines

Fri Jan 03, 2020 10:20 pm
Díky. *Usměje se na něj a pak se zasměje.* Fajn, máš pravdu. /Takže až budu nadávat, kdo mě tak zřídil, bude to problém budoucího Matthewa./ *Uchechtne se v duchu a pak se koukne na lidi v sále a uchechtne se po jeho otázce.* Jo si piš. A ty koukam taky. *Podívá se na něj pobaveně a pak se zase koukne na lidi okolo.* Je tu hrozně moc lidí. *Ušklíbne se, když vidí ten přeplněný sál.* /Proč se to koná v malém sále, když je tu tolik lidí?/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 03, 2020 10:27 pm
*Řekne Lie, že jí má rád a kdyby se tomu nějak nahlas divila, je rozhodnutý to svést na alkohol, i když ho měl zatím jen málo, a tak s ním nic moc nedělá. Spíš ho hodil do té upřímné nálady, takže by byl schopný říct i tátovi, že ačkoli je debil, co ho sere, má ho rád.* Přihlásila se dobrovolně do Selekce a jsme královská rodina. Náš život je jedna velká reality show. *Poznamená a pak se pousměje.* Já vás všechny taky. *Koukne na ní, když si položí hlavu na ruce a povzdychne si.* Jsi v pohodě? Nechceš už jít? Stejně je tu nuda.. Dáme party v komnatě. *Pokrčí rameny.*
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 10:30 pm
Čemu pak se tak směješ? *Začne se smát s ní a ještě hlasitěji.* /Asi tomu samému co ty, debile. Prostě všemu co se děje. Hele, koukám že sdílí můj názor a to ten, že už je to tady k nevydržení. Tak... Já se jí zeptám. Když řekne ne tak odejdu sám, aspoň jsem ji poznal./ Hele, koukám že si oba myslíme že už se tady nedá ani pomalu dejchat. No, a alkohol je nejlepší vyplavat. Nechceš si zajít na chvíli do komnaty, a třeba za půl hodinky by jsme se sešli u toho jezírka, jak se tam dá plavat a je vevnitř? Musela jsi ho vidět když tě provázeli. *Zeptá se jí se značnou nejistotou v očích.* /Prosíím, ať jde semnou... Nechci plavat sám. Co když se s tím alkoholem v krvi utopím? Heh.../ *Nad tou myšlenkou se usměje.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Fri Jan 03, 2020 10:34 pm
*Kdyz je v sale, diva se kolem sebe a vsimne si jak Merlii, Jaspera, tak Sawyera a jen mu to pripomene, jak jej nenavidi a jak vsechno zkazil.* /Tohle uz nejspis nikdy slepit nepujde... ztratil jsem to druhy nejcennejsi po Brikssi. Nase deti./ *Vydechne a po chvilce hledani najde osobu, kterou hedal. Svou menzelku. Vyda se tedy za ni i s pugetem ruzi a potom si vsimne, ze tam nesedi sama , ale spolecnost ji dela nejaka divka./Ze by se Selekce?/ *Pomysli si a obe pozdravi.* Opravdu? klidne muzu prijit pozdeji, pokud resite neco duleziteho, drahousku. * Rekne a potom se skloni, aby mohl Brikssi polibit na tar a nad uklonou te divky jen kyvne hlavou a potom sa Brikssi onen puget ruzi.* Jsem rad, ze se ti libi. *Usme se na ni a potom si poslechne slova one divky a prii jejich poslednich slovech zustane jen sat a kouka na ni, jak odchazi a tak zaujme jeji misto a zmatene se podiva na Brikssi.* Co to melo znamenat? Nenaznacuje snad to, co si myslim? *Pohledem najde sveho nejstarsiho syna na parketu s divkou ze Selekce a potom koukne na Brikssi a kdyby bal animovany uz by mel misto panenek nejspis otazniky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Zoella A. Martines

Fri Jan 03, 2020 10:36 pm
*Začne se smát spolu s ním a pak pokrčí rameny.* Já nevim. Životu. Je to tu vtipný. Ty jsi vtipnej. *Koukne na něj pobaveně a pak poznamená, že je tu hrozně moc lidí a pak nakloní hlavu na stranu a vyslechne si jeho návrh. Když domluví, pousměje se jeho nejistotě v očích a pak našpulí pusu, jakoby zvažovala jeho návrh.* No... *Začne.* Zní to .... skvěle. *Zazubí se na něj a seskočí z barové stoličky.* Tak za půl hodinky u jezírka. *Rozloučí se s ním s úsměvem a pak se vydá ze sálu pryč.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Jan 03, 2020 10:38 pm
*nevěří vlastním uším když ji Jasper rekne ze ji má rád. Tak řekne že ona ho má taky ráda stejně jako zbytek rodiny. Pak si položí ruce na bar a následně si o ně opře i hlavu. Když uslyší jak na ni jasper mluví natočí hlavu jeho směrem* Jsem v pohodě.*pak pokrčí rameny* Mne je to jedno klidně.*dopije svou vodu vstane a začne se proplétat davem. Pohledem zabrousí ke stolu kde sedi mamka a táta. Na mamku se usměje a tátu plněn probodne pohledem. Neví jestli si toho všimli ale neřeší to. Pak se vydá ven ze sálu*
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Matthew L. Castel

Fri Jan 03, 2020 10:40 pm
/Joo! Super, bude sranda a budu plavat po dlouhé době někde, kde to nepotřebuje rekonstrukci./ Tak za půl! *Stejně jako Zoe seskočí z barové židličky a klusem se odpracuje pryč z místnosti. Takhle pokračuje až na chodby a tam i do své komnaty.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Brikssi M. Schreave

Fri Jan 03, 2020 10:45 pm
*Ujistí svého manžela, že neruší a pak se na něj usměje.* Ne, v pořádku. *Zavrtí hlavou a pak si vezme od Keenana pugét růží a zářivě se usměje.* Je to dokonalé. Jako všechno od tebe. *Ujistí ho a pak se koukne na Amélii a skryje úsměv, když jejího manžela osloví správně. Pak se na ní trochu zaraženě usměje a přikývne.* Ano, to by bylo opravdu nemilé. Ale Sawyer si dá určitě pozor a já věřím, že i všechny dívky v paláci, které do Selekce nepatří. *Usměje se na ní a pak přikývne.* Jistě, ráda jsem vás poznala. *Rozloučí se s ní slušně a pak se koukne na Keenana a následně na jejich syna na parketu.* Řekla bych, že se dcera francouzského diplomata zamilovala do našeho syna, který právě začal svojí Selekci. *Řekne mu svůj názor na celou tuto situaci a pokrčí přitom rameny.* Jenom doufám, že má Sawyer aspoň trochu rozumu.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 03, 2020 10:55 pm
*Řekne Lie, že jí má rád, protože i přesto, jak se chová to je pravda. Když vidí, jak si položila hlavu na ruce, zeptá se jí, jestli je v pohodě a po její odpovědi se jí zeptá, jestli už nechce jít. Z baru vezme flašku whiskey a pak se vydá za Liou ven ze sálu. Koukne se směrem k rodičům s nicneříkacíjím výrazem a pak opustí sál.* Ke mě? *Zeptá se venku Lii a pak se vydá do komnaty zapít svini zvanou život.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Jan 03, 2020 11:12 pm
*usoudí že je tu nuda a tak se vydá s Jasperem v patách ven ze sálu. Po cestě koukne na rodiče. Ani si nevšimne že vzal Jasper flašku Whisky a míč se jí to nelíbí. Minule měla otřesnou kocovinu. Nic ale neříká a jde dál* Dobře.*souhlasí. Jeho komnata je přece jenom blíž*
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Re: Společenský Malý sál

Sat Jan 04, 2020 7:36 am
* De Valera sa nasupil. Chlapec je protivný. Ako niekto takýto môže fungovať, kde je cnosť, česť, hrdosť. Valera sa mračí. Slovník má hrubý, neotesaný. *Áno, na vás mládenče.* Nadvihne obočie, keď počuje jeho slová. *Hlúposti,pekne sa zastavte." Zahriakne ho...*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Alex Dubois-Winslow

Sat Jan 04, 2020 4:56 pm
*Vyleje na sebe sklenku vody, aby se zchladil, protoze jinak by asi vypustil dusi. V ten moment na nej vsak nekdo promluvi a on se k nemu otoci a usklibne se. Zepta se jestli ten starous mluvi skutecne na nej a kdyz mu to clapřek potvrdi rekne mu, aby se o nej nestaral a sel si zatancovat s nejakou vekove jemu dosazitelnou.* /Pochybuju, ze tady jemu vekove priblizena stara vetev bude./ *on si ale neda pokoj a jakmile do sebe kopne druheho panaka, otoci se k nemu a razne odlozi prazdnou sklenicku na bar a narovna se a jeho vyraz dava jasne najevo, ze ho tenhle deduka nebavi.* A neda si pokoj a neda, co? Rikam ti kurva, aby ses do me prestal srat. *zavrci a chytne ho za ten jeho limec.* Dej si na me zasrabyho bacha jasny? O a mimochodem *odstrci ho od sebe.* Prave jsi nasral Francouzkyho prince a rikam ti, ze mi muzes kralovsky vylizat prdel ^Uchechtne se pobavene a s usklebkem mu ukaze prostrednicek a vezme si svou bundu a prehodi si ji pres rameno a kdyz prochazi kolem toho zpruzelyho paprdy vrazi do nej ramenem.* Moc to neprehanej at ti neprdne cevka. *rypne si do nej napisledy a potom jde ke dverim.* /Takova nuda.. tadeji se vydam hledat tu Barbie, co si tak dobre rozumi s mym perem./
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Re: Společenský Malý sál

Sat Jan 04, 2020 5:09 pm
*Éamon de Valera rozhodne nepatril do starého železa. Muž takmer na vrchole, v múdrosti svojho veku a sile neskorej mladosti. Sleduje mládenca, ktorý má očividne oči podliate alkoholom. Má zvláštnu, akoby trochu buldočiu tvár na vyšportovanom tele. De Valera je však asketický, sťaby havran. Chudý, vysoký, sleduje okolie a mládencovu rozhnevanú tvár pekne zblízka. Kde sa stratila cnosť? Hrdosť a elegancia na dvore a nahrádza ju bohapustá opíjačka, hnev. Mala to by byť asketická a cnostná politika. *Kurva? Kde máš vychovanie mladíčku.* Zopakovali úzke bledé pery. Pohľad nedá najavo nič, iba sleduje ako sa v alkoholickom opovržení čertí. Zvolil si si nepekného nepriateľa mládenče, rozhneval si samotného ministra a vodcu najmocnejšej strany v rade. Pomyslel si nasupene. *Budem informovať príslušné úrady o grobiánstve tvojho chovania. Tvoje tituly nemajú bez váženosti žiadnu cenu.* Francúzsky princ. Tss kto by to bol povedal taký buran. *A ja ti garantujem, že Francúzsko prichádza o možnosť diplomatických vzťahov s Írskym kráľovstvom!* Zvýšil hlas. S Írskou republikou... Ó áno, onedlho to bude republika... Pomyslí si a ani brvou nehne. keď mu ten ukáže rukou neslušné gesto.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Re: Společenský Malý sál

Sat Apr 04, 2020 11:23 am
Pátý ročník
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Kathika Canton

Sun Apr 12, 2020 6:32 pm
*Před hodinou odjela její rodina, se kterou se snažila trávit nejvíce času, co měli. Je Wellsovi vděčná za to, že jim sem dovolil přijet. Dneska na party jde jako host, což v případě strážců ale stejně vypadá tak, že pod oblečením, či šaty mají schovanou minimálně jednu zbraň, v jejím případě je to pistol. Má ji schovanou pod šatami, které mají vrchní část v barvě stříbrné a sukni krémovou. Líčení má do zlatova a nehty jsou v kovové barvě, stejně tak i lodičky. Vlasy má vzadu jaksi sepnuté. Dojde do sálu, po kterém se hned rozhlédne ostražitým zrakem, jak má ve zvyku. Sjede všechny pohledem a pak se vydá k oknům, ze kterých jde vidět do zahrad.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 12, 2020 6:50 pm
*Že by ona chyběla na nějáké party? To není možné. Proto s tím ani nehodlá dneska začínat. Na sobě má šaty dlouhé do půlky stehen, stříbrné a s docela velkým výstřihem. Boty má páskové, taky ve stříbrné barvě, stejně jak i oční stíny. Nehty má nalakované taky stříbrným lakem. Vlasy si natočila, takže jsou trochu vlnité a sepnuté vzadu. Dojde do společenského malého sálu, ze kterého jde slyšet moderní hudba. O kousek se jí podaří zvednout koutky, i když její výraz je spíše neutrální, jako vždycky. Ani se nerozhlíží po lidech a rovnou se vydá k baru, kde si objedná Whisky s ledem. Schválně mrkne na barmana a ten přednostně obslouží ji. Když už má v ruce whisky, hned ji vypije a objedná si druhou, kterou ale jen sleduje ve skleničce.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Wells J. Schreave

Sun Apr 12, 2020 6:51 pm
*Na dnešní večírek se opět nemůže celý den dočkat. Zjistil, že Kathika se ho zúčastní a těší se, až jí znovu uvidí. Na sobě má sportovnější typ saka a k tomu černé džíny, protoře je to přeci jen večírek a není potřeba na něj nosit obleky. Dojde do sálu a hned přejede pohledem všechny přítomné. Jeho rty se roztáhnou do obrovského úsměvu, když uvidí Kat. Nejradši by se za ní rozběhl, ale přinutí své nohy ke klidu a dojde k ní jako úplně normální člověk.* Ahoj, krásko. *Políbí jí krátce na čelo.* Vypadáš nádherně. *Usměje se na ní. V těch šatech vypadá doopravdy kouzelně.* Jak sis užila víkend? *Zeptá se jí a doufá, že si to s rodinou užila.*
Sponsored content

Společenský Malý sál - Stránka 6 Empty Re: Společenský Malý sál

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru