Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Společenský Malý sál

+10
Taylorovidní zrzka
Éamon de Valera
Matthew Leonard Castel
MissChristine
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
rose_marry_an
-LF-
Admin
14 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Sun Apr 12, 2020 8:55 pm
I tak ti to sluší a nedohaduj se se mnou.*Uchechtne se. Oplatí mu stisk ruky a opře se lehce do té druhé, kterou jí pohladí po její červené tváři.*Já to raději ani nepočítala.*Zasměje se.*Ale několikrát to bylo. Docela se divím že se nic nerozbilo, nikdo si na nic nestěžoval.*Toho se hodně bála. Ale její bratři byli opatrní.*Splnil jsi její očekávání. Řekla bych, že by si tě ráda ukradla pro sebe. Ale já tě nedám.*Upozorní jej. Když se pak dozví, že Wellsova sestra už plánuje jejich svatbu, zaboří obličej do jeho hrudi, protože zčervená ještě více, než kdy dříve.*Jen aby. *Zvedne k němu zase pohled a spokojeně se usmívá, když ji hladí po zádech. Tohle se jí líbí. Zeptá se, jestli jí ukáže své taneční umění a když se ukloní, jak na formálním plese, udělá totéž.*Jen doufám, že mi nepošlapeš špičky, drahý.*Je zvláštní jej tak oslovovat, protože ještě před týdnem mu vykala a nečekala by, že se za jeden týden změní na jeho přítelkyni. Zatočí se díky němu a na parketu s ním začne tančit, jak nejlépe umí. Docela jí to jde. Jako malou ji to učil táta, kterému vždycky stála na špičkách.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Sun Apr 12, 2020 9:02 pm
*dneska se koná party, a to si prostě nemůže nechat ujít. Sice by raději šla někam do města, protože tam to přeci jen bývá lepší, ale na druhou stranu, party jako party. Hlavní je, že tam bude alkohol. Má na sobě uplé černé šaty a vlasy má stáhlé ve volném culíku. Líčení má klasicky jen jemné. Celý outfit doplňuje stříbrný řetízek a náušnice. Hned co vstoupí do sálu, zamíří k baru a objedná si Whisky. Před tím, než zamířila na akci byla ještě na střeše, aby si trochu přikrášlila náladu a už se těší, až začne působit i alkohol a ona se konečně bude cítit tak, jak to má ráda.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Acyn Drystan Nielsen

Sun Apr 12, 2020 9:02 pm
*Když ve své rodné zemi, Dánsku, narazil na Edelynne, hned věděl, že potkal tu nejúžasnější dívku pod sluncem. Nakonec se stala jeho ženou, královnou a i matkou jeho dětí. Miluje jí tak, jako nikdy nikoho a stejně tak i jejich syna i novorozenou dceru. Auto, kterým jedou k paláci, řídí on sám. Nikdy v Illey nebyl, takže neví, co má přesně očekávat, ale těší se, až pozná rodinu své manželky.* Dobře. *Pousměje se na ní a pak vezme ze zadní sedačky už skoro spícího syna a musí se pobaveně usmát nad jeho zmatením pramenícím ze zmatení, protože vůbec neví, kde je, díky tomu, že prospal skoro celou cestu. Dojde s Edelynne do jejich komnaty a přejede jí pohledem.* Tak nejspíš ti tu nechtěli nechat plyšáky a hračky, když věděli že přijedeš. *Zasměje se, ale dává pozor na to, aby byl potichu a nevzbudil děti. Položí svého syna do postýlky, přikryje ho a dá mu rychle pusu na čelo, než se vydá se svou ženou do sálu, který, stejně jako komnatu, přejede rychlým pohledem.* Určitě budou rádi. Minimálně já tě rád vidím vždycky, zlato. *Stiskne jí ruku nazpátek a pak se zasměje.* Klid, to zvládnu. *Ujistí jí.* Chceš si dát něco k jídlu, pití nebo si chceš zatancovat? *Zeptá se jí.* Nebo klidně můžeme jít za někým, s kým ses dlouho neviděla.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Christophe R. Dubois

Sun Apr 12, 2020 9:08 pm
Dobře. *Přikývne krátce po jejím ujištění a pak se jí starostlivě zeptá, jestli je v pořádku a jestli se něco nestalo. Po jejím vysvětlení potřese hlavou.* To, že jsi tady princezna neznamená, že se nemůžeš usmívat nebo působit živě. *Namítne.* I princezna může mít radost a užívat si života. Můžeš být přeci pořád svá jako ve Francii. Zvlášť ty, který úsměv tak moc sluší. *Usměje se na ní a objedná si ještě jednu skleničku skotský, protože tu první už stihnul vypít.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 12, 2020 9:18 pm
*Ujistí jej znovu, že nic neudělal, což je pravda. Nebo možná ano, ale ona mu to neplánuje říci. Vlastně se s ním ani nechce bavit. Sama hovor nijak nevede a nechává jej jen na něm. Řekne, že je v pořádku a vysvětlí mu, proč se takhle chová.*Přesně to to znamená. Já se tady tak necítím. Necítím se tu šťastná, takže nemám důvod se tu usmívat a ani působit živě. Mám dost toho předstírání na plesech, kde musím mít na tváři úsměv, tady to potřeba není.*Objedná si třetí whisky.*Díky, ale lichotit mi nemusíš.*Stejně je jí jedno, jestli jí lichotí nebo ne.*/Proč se se mnou baví? Ať jde za někým jiným.. Je tu několik hodných a milých holek. Ať si najde někoho jinýho./*Rozhlédne se po místnosti. Pohled jí padne na dvě osoby, které nezná, ale jedna je jí povědomá. Po chvilce jí dojde, že je to její teta Edelynne, kterou neviděla už deset let. Jemně se usměje. Ji měla vždycky ráda a zamává na ni, později k ní a k její společnosti možná půjde, ale teď má zábavu v pité whisky.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Taylor Moore

Sun Apr 12, 2020 9:19 pm
*dneska po delší době opět vystupuje se svým nevlastním bratrem Jacobem na akci, kterou pořádá palác. Na sobě má třpytivé růžové šaty, které ji sahají sotva do půlky stehen. Na její vkus jsou až moc krátké a vyzývavé, a normálně by si je na sebe nevzala, ale na tuhle akci se to hodí. Vlasy má rozpuštěné a přední pramínky sepnuté vzadu. Líčení má jako vždy jemné a doplňky také. když dojde do sálu, jako první zamíří k baru a objedná si colu. Pak si všimne, že hned vedle ní sedí princ Wyatt.* /Mám se poklonit a pozdravit ho, nebo raději dělat, že tam není?/ *chvíli přemýšlí, co má teď dělat, ale nakonec se přemůže a otočí se na prince.* Dobrý večer, Výsosti. *řekne s milým úsměvem a poté se udělá menší purklé. Následně se otočí zpět k baru..*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Cameron S. Horn

Sun Apr 12, 2020 9:21 pm
*S úsměvem zavrtí hlavou a zase se na dívku zazubí.* Jsem celej, madam! *Zasulutuje a potom se zase na ni rošťácky usmívá.* I na festivalu! Tam to vypadala jak křeč na umřetí! *Nakrčí zase obočí a potom se zase už usmívá jako andilek. Zazubí se na ni a potom trochu nevěřicně nakrčí obočí a našpulí rtíky.* Jen aby! *Zazubí se na ni a potom už sleduje jak dělá ty křečovité věci a snaží se je napodobit. Dlouho tomu nedá a začne si tancovat po svém a rozzáří se, když je začne dělat taky.* Ze Španělska? To je daleko! Ja se tam chci taky kouknout! Nemůžu jet s tebou potom domů? *Zamrká na ni a potom zase přikývne." Jo, můj taťka je rádce. *Divoce začne přikyvovat a zatváři se jako andílek.* Co jsou pravidla? *Zazubí se na ni a pak se překvapeně otočí směrem, kde přijde někdo další.* Já nejsem její! Já jsem mých rodičů. *Zamumlá a pak se i na něho zazubí.* Já jsem se ukradl sám. *Pokrčí rameny a zmateně se koukne na Chrys.* Proč ho ignorovat? Kdo to je? To je tvůj... *Oba dva si prohlédne a pak se rozzáří.* Brácha! *Zazubí se na oba dva a spokojeně se poplácá po rameni.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Arowen Beavers

Sun Apr 12, 2020 9:24 pm
*Sice chce útoky soustředit hlavně na dobu, kdy v Selekci budou účastnice, ale dneska se pro jeden také rozhodla. V královské rodině díky tomu bude spousta napětí a mezi dívkami, které se vylosují, bude zase strach, protože si uvědomí existenci rebelů o to víc. Jako velitelka jde vpředu všech rebelů, spolu se svým manželem. Za nimi jdou starší rebelové a ti nejmladší jsou vzadu, aby byli nejméně ohrožení. Mezi nimi je i jejich nejmladší dcera Eris, která se dnes účastní jejího prvního útoku. Je z toho dost nervózní a musí potlačovat pud se za ní pořád otáčet, protože Hedda zmizela během svého prvního útoku. Nechce ztratit další dítě. Před palácem se rebelové rozdělí na dvě skupiny. Její rodina jde ve skupině s ní, tudíž hlavním vchodem do paláce. Ta druhá jde zadem, aby zabavili stráže a v sále jich tolik nebylo. Jakmile stojí před dveřmi do sálu, dvakrát vystřelí jen tak naprázdno, aby se lidé uvnitř lekli. Dovnitř spolu s ostatními rebely vběhne až poté a začne střílet do lidí, přičemž má připravený po ruce i nůž. Útok právě začal.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Edelynne Celeste Nielsen

Sun Apr 12, 2020 9:28 pm
*Je to po ni zvlastni byt zase v Illei, kde se naodila. Pride ji to zde tak jine a zaroven tak povedome.Usmeje se na sveho manzela diky kteremu je opet stastna a neskutecne jej miluje. Zmenil jeji zivot k lepsimu a jen diky nemu se dokazala najit. Nyni je kralovnou Danska ma za manzela toho nejuzasnejsio muze a spolu s nim ma dve prekrasne deti. Oni jsou pro ni vsim a dycahala by za ne. Konecne chape, jak se citili jeji rodice, kdyz byla ona sama mala a ne jen ona, Ale i Sawyer, Jasper a Merliah.* /Po tatovi jsou to prave oni, ktere chci otkat./ jakmile jsou  v palaci a v jeji stare komnate, tise se zasmeej nad slovy sveho manzela.* nahodou jsem mela ty nejvetsi medidky a nejlepsi rizovy plastovy cajovy servis, lasko. *Rekne s smichem a nasledne polzi svou malou do postylky a nasledne uz jde s Acem ruku v ruce na party. Vecne se na nej usmeje.* Myslis si, ze to zvlasnes , drahy? Uvidime po tydnu. *Zazubi se na nej a stiskne jemne jeho ruku, kdyz jsou v sale.* To zde jeste nejsou divky ze Selekce Wyatta, coz je korunni princ a nejstasi syn meho bratra ktrale Illei. *Zazubi se.* Tesim se, az jej poznas a az poznas me ostatni sourozene a hlavne meho uzasneho otce. *Posmutni, protoze se s nim nerozesla zrovna v nejlepsim, ale je odhodlana jej prosit o odpusteni.* / taky mu nekoho najit. Vim, ze mamu miluje a byla pro nej vsim, ale nechci, aby byl sam./ *Pomysli si a nasledne si prsty procisne svoje dlouhe blondate vlasy a postavi se na spicky a polibi sveho manzela.* Mmm dam si dzus, protoze alkohol nemuzu kvuli kojeni, ale ty si klidne neco strejsiho dej, zlato. *Usmejse se na nej a tahne jej k baru, ke si vsimne Wyatta.* Wyatte? Pani! Ty jsi ale vyrostl! Pamatuju si e jako maleho prcka, co porad jen slintal. *Zasmeje se a obejme ho.* Kde mas tatu? a mimochodem. Tole je Acyn. Muj nejuzasnejsi kral Danska. *Koukne na Ace.* Lasko, tohle je Wyatt Korunni princ Illei a brzy hlavni hvezda slavne Selekce. *Pousmeje se.* A my nebudeme rusit. *Pousmeje se a potom uz tahne Ace bokem a rekne si u barmana o jablecny dzus. Jakmile vsak dostanou do rukou to, co si objednali uaslysi vystrely a hned je ji jasne, co se deje. Ne dnes ne... Musime pryc zlato. Hned!
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Wells J. Schreave

Sun Apr 12, 2020 9:36 pm
No jo no jo. *Uchechtne se a pobaveně protočí očima.* Jsou možná aktivní, ale jinak jsou to zlatíčka. Na ty si snad nejde stěžovat. *Zasměje se a pak se jí zeptá, jestli splnil očekávání její sestry a po jejích slovech se usměje a políbí jí.* To jsem rád, protože já se od tebe nehodlám hnout. *Zasměje se, když mu zaboří obličej do hrudi a hladí jí přitom po zádech. Souhlasí s tím, že si s ní zatančí a pak se na ní zazubí.* Neboj, celý život mě na tento okamžik připravovali. *Uklidní jí pobaveně a pak s ní dojde na parket, kde s ní začne tančit do rytmu. Přitom se jí s úsměvem dívá do očí. Nevydrží jim to ale dlouho, protože se ozvou dva výstřely a pak do sálu vběhnou rebelové.* Nedělej žádnou blbost, odmítám tě ztratit. *Upozorní jí rovnou, chytne jí za ruku a strčí jí za sebe, zatímco začne rychle couvat k zadnímu východu ze sálu, aby se co nejrychleji dostali oba do bezpečí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Saskia Vance

Sun Apr 12, 2020 9:43 pm
*Ví, že dneska její máma plánuje další útok na palác po delší době. Zároveň ví, že dneska bude přítomna i její sestra, Eris. Její první útok. Ona se tam vydá taky se svou skupinkou rebelů, seveřany, aby pomohla strážcům v paláci a pokusila se zastavit ničení své matky, aby zabránila tomu, jak zabíjí nevinné lidi. Na sobě má černé džíny, černé tričko a na něm i černou koženou bundu. Přes obličej klasicky černý šátek. Po ruce má dva své nože a v ruce pistol. Dojde se svou skupinkou právě, když slyší první výstřely. Rychle jim kývne hlavou a pobídne je, aby vešli do sálu. Pár z nich jde za zády skupiny její matky, pár z nich vchodem ze zahrad. Sama nijak neotálí a začne střílet, do nepřátel - lidí, co zná, co ji vychovali. Přičemž se snaží pohledem najít svou matku.*/Řekla jí to Eris? Že jsem tady? Sama neví, že jsem velitelkou skupiny rebelů, která jde proti nim, takže tohle neví.. Možná by se hodilo se zase shledat s rodinkou, ne?/*Přiblíží se ke své matce zezadu a namíří na ni. Výhodou je, že nikdo ze skupiny její matky nepozná, že jsou proti nim, v tom zmatku. *Přestaň střílet!*Řekne dost hlasitě, aby ji slyšela a pořád na ní míří Přičemž ještě kývne jednomu z členů seveřanů, aby namířil na jejího otce.*Nechci vám ublížit.*Řekne rovnou.*Stáhněte se.*Vyzve ji a dívá se jí přímo do očí. Ví, že ji její máma může poznat a nechává to na ní, jestli se tak stane.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Christophe R. Dubois

Sun Apr 12, 2020 9:46 pm
*Namítne, že se nemusí přestat usmívat jenom protože je ve své rodné zemi, kde je princezna.* Dobře, promiň. *Sklopí nakonec pohled k druhé skleničce, která před ním přistane a rovnou se z ní napije.* Já vím, že nemusím. Já chci. *Pousměje se na ní lehce a pak po chvíli uslyší dva vystřely a pak už vidí rebely, kteří vběhnou do sálu.* Musíme pryč. *Dojde mu, co to znamená a rychle chytne Camille za ruku. Nechce jí ztratit, nedokáže si bez ní svůj život představit. Snaží se s ní co nejrychleji dostat pryč, ale cestu jim zastoupí jeden rebel, který mu zabodne nůž do ramene.* Do hajzlu. *Zasyčí bolestí a přitiskne si ruku na krvácející ránu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Sun Apr 12, 2020 9:55 pm
*Usměje se.*Jo, to jsou.*Ví, že i když jsou její bratři jako nestřílené střely, jsou milí a starostliví. Má je moc ráda a za nic by je nevyměnila. Pak řekne, že očekávání její sestry naplnil a že má pocit, že by si Wellse ráda ukradla pro sebe. Oplatí mu polibek.*Neboj, já tě nedám.*Zasměje se a pak chvilku má obličej zaboří na jeho hrudi a nadechne se jeho vůně, do které se stihla za tak krátkou dobu zamilovat. Zeptá se, jestli si s ní zatančí a když souhlasí, doufá, že ji nepošlape špičky.*Dobře, budu ti věřit.*Usměje se a když ji dovede na parket, v klidu s ním tančí a dívá se mu zamilovaně do očí. Když ale uslyší výstřely, trhne hlavou k východu.*Do háje..*Doufala, že tohle se nestane dost dlouho.*/Musím jej ochránit./Wellsi, je to moje práce.*Namítne a když ji zastrčí za sebe, vytáhne pistol a protože se vedle nich objeví jeden rebel, okamžitě jej střelí, stejně tak toho, která běží na Wellse. Pak jej znovu chytne za ruku a běží s ním k východu, ale pořád se ostražitě dívá.*/Měla bych tu zůstat./*Ještě, než odejdou, zastaví se a párkrát vystřelí a až pak s ním odběhne, i když si vyčítá, že utíká do bezpečí. Měla by chránit i ostatní.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Rory I. Beavers

Sun Apr 12, 2020 9:57 pm

*Na útok se nemůže dočkat, ale celou dobu má strach o jejich nejmladší dceru, pro kterou je to první útok. Stále očkem kontroluje obě dvě jejich děti a samozřejmě i jeho manželku. V ruce drží nůž, přičemž v druhé ruce drží postoli. Když dojdou s ostatními rebely až do sálu, rozhledne se kolem sebe a začne taky střílet, ale při tom stále dává pozor na svou rodinu a drží se hlavně u jeho manželky. Když však uslyší nějaký hlas, otočí se směrem kde je Arowen a další rebelové, kteří nejsou od nich. Zamračí se, když uvidí, že na ně míří zbraní a sám svoji zbraň na toho, kdo míří na jeho manželku. Zůstáva radši ticho a pohledem stále zkoumá všude kolem.* Když nám nechceš ublížit, proč na nás míří? *Nakonec se neudrží a zavrčí na ni, přičemž si ji prohlíží.* /Neviděl jsem ji někde? Na festivalu měl někdo šátek přes obličej./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Elsie C. Nuray

Sun Apr 12, 2020 9:57 pm
Jsem tu s tebou, ale na druhou stranu... Palác je pro urozený a to já nejsem. *Pokrčí rameny. Takhle to prostě je a vždycky bude. Pak už mu řekne, že by si klidně dala něco k pití a dojde s ním k baru.* Já s tebou chci být taky do konce života, Stefe. Miluju tě. *Usměje se na něj zamilovaně a stoupne si na špičky, aby ho mohla políbit. Pak pokrčí letmo rameny.* Stačí mi ledovej čaj, nechci se tu opít a víš, že nejsem na alkohol zvyklá. *Zasměje se, ale než stihne cokoliv jiného, ozvou se dva vystřely a pak dovnitř vtrhnou rebelové. Nikdy žádný útok nezažila. Neví, co má dělat. Ví, že by měla asi utíkat, ale strachem naprosto zamrzne na místě.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 12, 2020 10:01 pm
*Řekne, proč se tady neusmívá. Je to kvůli tomu, že o většinou nemá důvod.*Nemusíš se omlouvat, nic jsi neudělal.*Pokrčí rameny. Tohle podle ní není věc, za kterou by se jí musel omlouvat a co by si měl vyčítat. Není to kvůli němu. Cítila se takhle i předtím. Řekne, že jí nemusí lichotit, protože je jí to upřímně jedno. Pak jen potřese hlavou a napije se ze své whisky. Dopije ji zrovna ve chvíli, když do sálu vtrhnou rebelové. Tentokrát se ani nevzpírá když ji chytne za ruku, protože sama ví, že musí pryč. Snaží se dostat co nejrychleji pryč, ale před nimi se objeví rebel, který zabodne dýku Chrisovi do ramene. Vykulí oči.*Budeš v pohodě, neboj.*Snaží se mu sama pomoci a přitiskne ruku na krvácející ránu.*Musíme pryč, pojď.*Pobídne jej. Možná je to tím adrenalinem, ale teprve když vyjdou ze sálu, uvědomí si, že ji bolí břicho a když se podívá dolů, uvidí, že se na jejích šatech objevuje rudá skvrna, která se čím dál více zvětšuje.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Navya A. Sánchez

Sun Apr 12, 2020 10:03 pm
*Spolu se Saskií míří do paláce. Na sobě má černé oblečení a své zrzavé vlasy má v culíku, aby jí nepřekážely. Po ruce má jak pistoli, jak nůž. Jakmile se dostane do sálu, začne střílet do rebelů, ve snaze pomoci strážcům a ochránit královskou rodinu. Moc se na to ale nesoustředí, protože pohledává dav a snaží se najít člověka, jehož bezpečí je pro ní to nejdůležitější. Po chvilce ho konečně zahlédne. Rychle vystřelí na rebely blízko u něj a pak se k němu rozběhne.* Musíš pryč, než se ti něco stane, Clavio. Rychle. *Řekne mu rychle a oči má rozšířené hrůzou o něho.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Sun Apr 12, 2020 10:06 pm
*jakmile je v sale hned jsde k baru, kde si objedna whyskey a pohledem prejede sal a vsimne si nedaleko sojici Tessy. Pousmeje se a rekne barmanoci jeste o sklenicku vina a nasledne se vyda smerem k ni. Pozdrai ji a nabidne ji sklenicku vina a usmeje se, jakmile ji jeho nejlepsi kamaradka prijme.* Rad te vidim. Opravdu. *Usmeje se na ni asam se napije ze sve sklenice a potom nakloni hlavu lehce na stranu.* Mel jsem se celkem dobre a jak jsi na tom ty? *Zepta se se zvedave, ale potom jen zmatene kouka kolem sebe, protoze nevi, co se deje, ale potom se vzpamatje a poloprazdnou sklenku s ledem a Whiske zahodi a dnes Chytne Tessu za ruku a sam stoji pred ni.* Tohle je ten rebelsky utok, ze? Musime odsud Tess! Nic se ti nestane, dobre? ne, kdyz jsem zde ja. *Rekne.* Drz se za mnou. * Rekne a spolu s ni se snazi se dostat ven ze salu a dava pozor, aby se Tesse nic nestalo.* /Kdyztak trefi me./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Eris S. Beavers

Sun Apr 12, 2020 10:10 pm
*Tohle je její první útok, na který se těšila snad celý život. Těší se i teď, ale mísí se to s nervozitou.* /Co když nikdy nebudu tak dobrá jako máma? Co když jí zklamu?/ *Honí se jí nervózně hlavou a během toho drtí v ruce rukojeť svého nože. Pár dalších má i za opaskem džín. Své fialové vlasy má stažené v pevném culíku, aby se jí nepletly do očí. Spolu se svou mámou, tátou a bratrem, jde do paláce hlavním vchodem. Obdivně sleduje své rodiče, jak drží kamennou tvář a sama jí nasadí na obličej. Vtrhne do sálu, a sem tam někoho bodne nožem. Ztuhne ale když uvidí, že někdo, kdo není strážce, vystřelil na jednoho z rebelů. Pak si všimne, že někdo míří na její rodiče. Oči se jí rozšíří hrůzou, protože je rozhodně nechce ztratit. Když si ale všimne, kdo na ně míří, rychle zavrtí hlavou a rozběhne se k nim. Postaví se před Heddu a podívá se jí nevěřícně do očí.* Že jsi lhářka? Fajn. Že jsi zbabělec co utekl a neozval se nám? Dobře. Ale že budeš chtít zastřelit svoje rodiče? Jsi zrůda. *Potřese nevěřícně hlavou a dál nehnutě stojí před její zbraní, protože odmítá nechat své rodiče zemřít.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 12, 2020 10:13 pm
*nechtěně do někoho vrazí a rychle se omluví. Pak si ale všimne, že je to jeho snoubenka Chrysane. Pak ji popíchne, ohledně její výšky a následně se zaměří na Camerona, který stojí vedle ní. Nikdy ho neviděl, jak by taky mohl, a tak se zeptá, jestli to je její příbuzny, její dítě nebo ho někde ukradla.* Tak toho si važ.*usměje se na Camerona po té, co mu oznámí, že nepatří k Chrysane.* Jen aby.*zamumla pobaveně potom, co Chrys řekne, že nic netají.* Děláš jakoby být v tvoji společnosti byla výhra.*ušklíbne se. Pak už uslyší dva výstřely, a tak se otočí k hlavním dveřím. V Austrálii rebelové nejsou, takže mu ze začátku vůbec nedochází, co se děje. Pár věcí o rebelech sice slyšel, ale doufal, že to nikdy nezazije. Po chvíli se vzpamatuje a strčí Chrys i malého Camerona za sebe. Sice Chrysane nemá zrovna v lásce, ale nechce, aby se jí něco stalo. Už jednou kvůli své chybě o někoho přišel a nehodlá tu chybu udělat znova, i když pro něj Chrys neznamená tolik, jako pro něj znamenala jeho sestra.* Musíme odsud vypadnout.*zamumla k nim rychle a snaží se pohledem najít únikový východ.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Stefan Marcus Schreave

Sun Apr 12, 2020 10:16 pm
*Posloucha slova sve pritelkyne a jen zakrouti hlavou.* El, ty sem patris, protoze ty patris ke me. Tve srdce patri k tomu memu a me nevadi, zenejsi zrozena. Miluji te takovou, jaka jsi a kvuli tobe bych se vzdal i titulu a sta se pekarem, abyhom spolu prevzali va rodinny podnik a to i za cenu toho, ze jej vypalim do zakladu. *Rekne ji s usmevem a polibi ji na celo.* Jsi moje princezna a jinak tomu nebude. Nikdy. Miluji te. *Rekne ji a potom s ni jde k baru a zasmeje se jemne nad jeji volbou drinku.* Takze jeden dzus. *Kyvne hlavou, ale nez stihne cokolibv objednat stane se to, co nechtel. Utok. Rychle Elsii stahne za sebe.* Dostanu te dsud. Ver mi. *Spolu s ni se snazi dostat se pryc ze salu a dari se mu to a jakmile je s Elsii venku e slu, polibi ji rychle na rty.* Straze te dovedou do ukrytu do bezpeci ja se musim vratit a pomoct mym pribuznym. Miluji te.* Rekne ji anasledne ji preda jednomu strazci a sam se vrati do salu, aby pomohl ostatnim.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Acyn Drystan Nielsen

Sun Apr 12, 2020 10:18 pm
*Dojde do sálu spolu se svou manželkou a pak se zasměje.* Miluju tě. Vydržím pro tebe cokoliv. *Usměje se na ní a pak přikývne.* Taky se těším. Určitě to budou skvělí lidé. *Věří, že když je ona tak úžasná, bude i její rodina. Oplatí Edelynne polibek a pak přikývne a vydá se s ní k baru. Než jim stihne cokoliv objednat, jeho manželka ho ale odtáhne k někomu, pro něj neznámému.* Ahoj, těší mě. *Představí se mu s úsměvem a pak si objedná whiskey, ale než se stihne napít, uslyší výstřely. V Dánsku rebely nemají, takže tohle zažívá poprvé. Hned ale ví, že musí ochránit svojí lásku.* Budou děti v pořádku? *Zeptá se jí hned se strachem v očích a pak jí rychle chytne za ruku a strčí jí před sebe, aby jí mohl chránit svým tělem, když se snaží co nejrychleji dostat k zadnímu východu ze sálu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Tessa Ophelia Schreave

Sun Apr 12, 2020 10:25 pm
*Vezme si od Archieho sklenku blého vína, které je její oblíbené a poděkuje mu za něj. Pak se na něj usměje.*Však já tebe taky ráda vidím./Ani nevíš, jak moc../*Dodá v duchu. Zeptá se ho, jak se měl.*To jsem ráda, a jo, já jsem se tady měla dobře. Pořád zalezlá v knihách, však mě znáš.*Uchechtne se. Když se pak sálem ozvou výstřely, lekne se, což je asi pochopitelné.*Jo, t-to je.*Vykoktá. Je ráda, že se jí snaží Archie chránit, ale ona nechce, aby se něco stalo jemu takže si stoupne před něj.*Nebudu, nechci, aby se ti něco stalo.*Ukáže se její tvrdohlavost a chytne jej za ruku. Co nejrychleji se spolu s ním snaží dostat pryč ze sálu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Apr 12, 2020 10:28 pm
*Sedí u baru a popíjí whiskey, zatímco po očku sleduje svou mladší sestru a jejího snoubence.* /Stejně jsem si to u ní posral natolik, abych jí byl ukradenej. Stejně jako ostatním./ *Proběhne mu hlavou a dopije už třetí skleničku whiskey, když se u něj objeví docela pěkná holka. Krátce jí sjede pohledem a pak se pousměje.* Dobrý večer. *Potřese hlavou, když vidí, jak se uklonila.* Tohle je párty, sem pukrle nepatří. Jak se jmenuješ? *Zeptá se jí zvědavě a pak vedle sebe uslyší hlas své tety, kterou si skoro ani moc nepamatuje. Obejme jí nazpátek a zasměje se.* No jo.. Za ty roky se toho dost změnilo. *Uchechtne se a pak pokrčí bez zájmu rameny, když se zeptá na jeho tátu.* Co já vim? Asi někde sedí nad papíry a plánuje, jak mi ještě víc posrat život. *Ucedí a pak se koukne na týpka vedle ní.* Mě taky. *Pousměje se na něj a protočí očima, při zmínce o Selekci. Jakmile odejdou, podívá se na dívku vedle sebe.* Promiň, jsme pošahaná rodinka. *Uchechtne se, ale úsměv mu z tváře zmizí, když uslyší výstřely.* Musíme pryč, pojď. *Možná se chová jako hajzl, ale nenechá jí tu na pospas smrti. Vezme jí za ruku, aby jí dostal do pohybu a pak jí před sebou popohání k úkrytu. Nestihne utéct ale včas a lýtkem se mu rozlije obrovská bolest.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Sun Apr 12, 2020 10:31 pm
*Potuluje se tak salem a celkem se tam nudi.* /Boze, ze jsem sem sel. Nikoho stejne nezajimam protoze jsem jenom patnactiletej kido a jak jsem videl tak bracha se cumlal s nejakou zenskou a Tesaa se bavi s tim anglanem.... ma smysl, abych se tady sam nudil? Mohl jsem byt u Santiho a skladat hudbu, nebo hrat na x-boxu./ *Pomysli si a nakonec se rozhodne to tady vzdt a odejit ze salu a jit ke Santimu, ale kdyz je zhrub uprostred salu nastane chaos, ktery rozpoutaji reelove a on se chysta vzit nohy na ramena, ale potom se stane neco, co ho donuti jen stat s otevrenou pusou zatim, co kolem nej behji zmateni a ukriceni lide. Hned jakmile vidi zplavu Fialovych vlasu a obliej divky, ktery videl poprve dobre na festivalu, takze vi, ze de jedna o divku z lukem, vi, ze je to ona.* /Takze ona je skutecne rebelka?.. Lhala?/ Jen na ni kouka, ale potom uciti ostrou bolest ze zadu na hlave, ktera ho omraci a on se tak sesune na podlahu.*
Sponsored content

Společenský Malý sál - Stránka 8 Empty Re: Společenský Malý sál

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru