Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
annie.16
Zobrazit informace o autorovi

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

za Fri Dec 27, 2019 9:55 pm
*pokusí se odejít z večírku ale její bratr ji v tom brání. Když ji zastaví i podruhé začíná ji popadat vztek.*/Proč se zrovna teď musí starat?!/ Já..někoho sem potkala. Čeká na mne.*to už zas taková lež není. Jen ho neviděla poprvé. Když ale vidí Sawyruv výraz je jasné že se nikam nedostane. I kdyby mu řekla pravdu.* Víš co? To je fuk.*odfrkne jsi naštvaně a vydá se ke trunum.*/Co když už ho neuvidím?/*nemůže uvěřit že nad tím vůbec po tom všem přemýšlí. Ona ho chce vidět. Musí. Chce odpovědi. A nechce jsi ho přiznat ale furt k němu něco cítí. Z oka ji ukapne slza a rychle ji utre a zamrka aby zahnala i zbytek slz. Po cestě k trunum první spatří Jaspera a pak teprve její matku*/Takže teď se všichni začnou scházet?!/*pomylsi.* Ahoj mami.*zlehka ji obejme a vydá se na sve místo* Je ti dobře? Promiň..ale vypadáš strašně.*řekne upřímně. Lhaní už má dost*
-LF-

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Fri Dec 27, 2019 10:00 pm
*Zamračí se na svou sestru nesouhlasně.*Koho jsi potkala?*Zeptá se starostlivě. Nechce, aby jí zase někdo ublížil.*/Všechny její nápadníky si budu muset prověřovat.. nedoovlím, aby jí zase někdo ublížil./Lio..*Povzdechne si. Ví, že svou sestru naštval, ale bojí se o ní.*/Jo, nikomu neubližuju.. To říkala zrovna ona./*S falešným úsměvem se vydá ke trůnům. Drží si ho až do doby, co uvidí svou mámu.*/Proč je tady? Měla by ležet../Mami.. Běž si lehnout. Jsi bělejší jak papír.*Povzdechne si. Od číšníka si vezme sklenku šampaňského a sedne si na svůj trůn. Hnedka se napije.*Řekla jsi to už tátovi?
† PsYcHoPaTiC †

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Keenan Aaron Matias Schreave

za Fri Dec 27, 2019 10:16 pm
*Pred nejakou chvili skoncil se svyma povinnostma krale a ze sve pracovny se dostal do komnaty, kde se prevleknul a ted se na sebe diva do zrcadla, nez se vyda na akci.* /Aspon chvili tam budu a jak vidim je tam nejspis i Brikssi./ *Ma na sobe klasicky cerny oblek s cernou kravatou a vlasy si ucesal. Vyjde z komnaty a jde smerem k malemu slau, kde se dnesni akce kona. Vejde do mistnosti a tvari se zcela neutralne a po ceste se zastavi s par diplomaty se kterymi se pozdravi a potom se porozhledne po sale, jak je na tom ucast jeo rodiny.* /Vyborne./ *Pomysli si a potom se pohledem zastavi u Jaspera, ktereho zagledne s nejakou divkou. Zna ji jen od videni. Usklibne se.* /Tohle je jako, co?/ *Pomysli si a na oba se diva, ale nakonec se vyda za zbytkem sve rodiny k trunum.* Jsem rad, ze jste tady. *Rekne a pohledem potom zabloudi k Brikssi.* Jak je ti draha? Nevypadas nejlepe, ale pokud se na tohle citis, nemuzu ti branit, abys tady byla. *Rekne a potom si sedne nasvuj trun a chytne jemne jeji ruku, kterou si prilozi ke svym rtum. Potom jen nadzvedne oboci.* Jasper ma novou znamost? Vi ta holka, ze je to Jasper?
rose_marry_an

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Amélie Rosewood

za Fri Dec 27, 2019 10:21 pm
*sleduje vývoj událostí z povzdálí a začíná se nudit.* / Možná bych se mohla přidat k Charity a jejímu princi. Nebo bych si mohla jít popovídat někým koho ještě nezná. Nejradši bych si ale zatančila s korunním princem. Zachvili se kolem něj bude motat banda cizích holek. A mé plány se rozsypou/
AndyHoff

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Brikssi M. Schreave

za Fri Dec 27, 2019 10:28 pm
*Dojde do sálu a posadí se na svůj trůn. Snaží se ignorovat pohledy všech lidí v sále a pak si všimne i toho, že do sálu přišli Merliah se Sawyerem a jdou směrem k ní. Oplatí Lie objetí a starostlivě se zamračí, když uvidí její výraz.* Chceš o tom mluvit? *Zeptá se jí potichu starostlivým hlasem a pak přikývne.* Je mi dobře a ... děkuju. *Odpoví jí a pak se koukne na Sawyera a zavrtí hlavou.* Je mi dobře. Ležení mám dost. Navíc mam jako královna své povinnosti. *Koukne se na něj a pak přikývne.* Jo, už to ví. *Odpoví mu a pak se podívá na přicházejícího Keenana. Už se těší, až odsud po skončení akce odjedou a budou mít chvilku klidu.*  Je mi dobře, neboj. *Odpoví mu a usměje se na něj, když jí políbí na hřbet ruky. Pak se koukne na Jaspera a pokrčí s menším pobaveným úsměvem rameny.* Řekla bych, že slepá není. A myslím, že to není nová známost, ale jeho první známost. Viděla jsem je spolu i na trzích, než vypuknul ten zmatek. *Sklopí pohled, když zmíní trhy.*
† PsYcHoPaTiC †

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Indigo Sakura Kagami

za Fri Dec 27, 2019 10:33 pm
*V palaci je teprve treti den, ale jelikoz dse dozvedela, ze je dnes Vanocni vecirek, rozhodla se, ze nebude jen tak sedet ve sve komnate, ale ze se tam na moment ukaze. Sv dlouhe sametove hebke cerne vlasy si nechala od komornych sepnout do drdolu a vzala si dlouhe stribrne nausnice ahonosny retizk stejne barvy. Na sobe ma dlouhe saty svetle cervene barvy s odhalenymi rameny a bet rukavu. Jeji saty jsou dlouhe az na zem a jsou ozvlastneny jednou veci a to tou, ze po celych satech jsou male diody, ktere sviti cervene, jako saty. Na nohou ma stribrne boty na podpatku. Takhle se vyda ze sve komnaty na misto konani akce. Kdyz jde tmavymi misty, svidi jeji saty a vypada to, jako vy se vzbasely samy od sebe. S jemnym usvemem na rtech vejde do mistnosti a je ji jedno, ze se na ni lide otaceji. Ona se postavi nekde bokem a od cisnika si vezme sklenku se sampanskym.*
AndyHoff

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

za Fri Dec 27, 2019 10:36 pm
*Zavrtí hlavou.* Ne, nepřeháním. Rozhlídni se okolo. Nikdo hezčí tu není. Já vidím jenom tebe. *Usměje se na ní rádoby zamilovaně a pak se zmateně zamračí, když se začnou bavit o jeho mladší sestře. Možná se o svojí rodinu nijak extra nestará a jsou mu tak nějak jedno, ale i tak má nějaké city a to znamená, že svou rodinu má i trochu rád. A umí si o ní dělat starosti. Dělá si starosti o mámu a teď i o Liu.* Netuším, o co jde. *Pokrčí rameny.* Třeba ti něco řekne, věří ti. *Pousměje se na ní a pak si všimne své mámy a i zbytku rodiny, která sem přijde. Nad stavem mámy se trochu zamračí a povzdychne si.* Tak jo, opovaž se mi teď utíct a něco namítat, dobře? *Uchechtne se a pak jí chytne za ruku a vydá se spolu s ní k trůnům.* Jenom jim tě představím, nic víc. Klídek. *Ví, že z toho bude nesvá, ale on to potřebuje pro svůj plán, aby to bylo věrohodné.* A udělá mi to radost. *Zazubí se na ní a pak už stojí u trůnů.* Ahojte. Tati, mami, já bych vám chtěl představit svojí přítelkyni, Charity. Charity, moje rodina. *Představí je a sám si přeje to mít už za sebou.*
annie.16

za Fri Dec 27, 2019 10:40 pm
*když se jí zeptá koho potkala jen zavrtí hlavou a pak se vydá zpět k trunum* Ne..*odpoví potichu matce. Pak se zepta jak se má ale její odpovědi stejně nevěří. Pak jen nakloní hlavu na bok a pokrčí rameny* Neměla bys moc pracovat. Budeš se akorát víc stresovat.*řekne ji a pak ji odlehne když už zjistí že to její otec ví. Když následně i dojde usměje se na něj a alespoň kyvne hlavou. Když pak všichni začnou řešit Jaspera otočí se tím směrem a teprve teď zjistí že je ve společnosti Charity.* Věř mi. Moc dobře ví že je to Jasper.*prohodi smerem k tátovi.*/Jen doufám že na to nedoplati/*povzdychne jsi*
-LF-

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

za Fri Dec 27, 2019 10:49 pm
*Povzdychne si.*/Proč musí být tak tvrdohlavý?/*Raději to dále nekomentuje. Stejně to nejspíš nemá cenu. Pak se zmíní o jeho sestře, která jí dělá starosti stejně jako královna.*Hmm..*Zamručí a lehce se zamračí.*Třea jo.*Pokrčí rameny. Neví, jak moc jí Lia věří a ani jak moc věří ona sama Lii, ale má ji ráda, o tom žádná. Všimne si i královny a krále. I Sawyer s Merliah jsou zpátky na svých místech. Zmateně se podívá na Jaspera.*Co? Proč?*Zeptá se ho. Neví, co má v plánu, ale když ji takhle varuje, nejspíš to nebdue nic pro ni příjemného, což se jí o chvilku později i potvrdí. Vykulí oči, když s ní jde k trůnům.*Proč? A proč zrovna dneska? Jaspere tohle není dobrý n-nápad.*Řekne celkem vyděšeně. Má strach, že se před nima ztrapní a udělá ještě ostudu i Jasperovi. Povzdechne si, když jí řekne, že mu to udělá radost.*A neudělá ti radost i něco jinýho?*Zkusí to naposledy. Mlčky s nervóuním úsměvem dojde k trůnům a udělá pukrle.*Dobrý večer.*Pozdraví je nervózně. Podívá se na Liu.*/Mám teď chuť uškrtit tvého bratra./*Pomyslí si.*
-LF-

za Fri Dec 27, 2019 11:01 pm
*Sedne si na trůn a napije se šampańského. Zeptá se mamky, jestli to ví táta a pak přikývne.*Je dobře, žes mu to řekla.*Řekne tišše, spíš pro sebe.*Jendou bys nebyla na akci.. Nic moc by se nestalo..*Povzdychne si. Uvidí, jak se sem blíží i táta a kývne mu na pozdrav.*Ahoj tati.*Pozdraví ho a znovu se napije. Dneska je to jeho první sklenka a sám cítí, že to nebude stačit. Pak se obrátí na Jaspera.*/Tu holku znám../*Hodněkrát ji tady viděl. Lehce se nad tím zamračí. Něco mu tady na tom nehraje.*Jestli to ví, je to blázen..*Prohodí, když se řeší to, jestli ta holka ví, že je to Jasper a nebo ne.*Něco se mi na tom nezdá.. Nemyslím si, že by to s ní myslel vážně *Řekne podezíravě. Všimne si, že se k nim i s tou dívkou blíží. Podívá se na svého bratra jen krátce a pak se podívá na tu dívku, kterou představí jako Charity. Po chvilce se zase podívá na Jaspera.*Přítelkyně jo? Tak gratuluju.*Usměje se. Snaží se, aby ten úsměv působil co nejvíc přesvědčivě.*
† PsYcHoPaTiC †

za Fri Dec 27, 2019 11:04 pm
*Na plese se ukaze, ale sam netusi na jak dlouho to bude, protoze jeste dnes vecer ma v planu sesvou manzelou opustit Angeles na par dni. Na jeho hlave je usazena jeho koruna, kterou by si za jinych okolnosti nebral, ale jelikoz se dnes vecer chysta palac opustit, aby se mohl venovat sve zene a uzit si sni par volnych dnu ve spolecnsti jejich nejmladsi dcery, ale to mu nevadi.* /Beeme s sebou i chuv, aby se ji venovaa, ldyz budeme chtit byt s Briks sami./ *Z tohohle duvodu, nemuze nechat Angeles bez dozoru a tak se rozhodl, ze docasne svou moc peda svemu synovi Sawyerovi, ale jen na tech par dni.* /Aspon si to vyzkousi a je to oravdu jen na tech par dni./ *Vejde do salu a cestou se zastavi s par diplomaty, ale ne na dlouho a nasledne si vsimne i Jaspera v pritomnosti nejake divky a oba je chvili sleduje, nez se odebere na sve misto na trun. Pzdravi zbytek sve rodiny a nasledne se posadi na svuj trun a zajima se o zdravotni stav sve zeny, protoze i kdyz se snazila, tak i pres ten make up je strasne bleda.* /Musi se z toho dostat.../ *Polibi jei ruku a jemne se usmeje.* Jen se prosim moc nepremahej a nepodcenuj nic dobre? *Rekne ji nezne a usmeje se na ni.* Mmochdem bali nam veci na cestu hned jakmile se budes citit na odchod, pojedeme. Edelynne spi, ale do letadla ji prenesu. *Rekne jeste k Brikssi a potom se koukne na sve dva potomky a vsimne si Merlii a uz se nadechuje, e se ji zepta, co se deje, ale v ten moment se pred jeich truny dostavi jejich druhorozeny sy spolu s tou slecnou. Posloucha slova sveho syna, ale neduverive si je oba prohlzi.* /Ta holka snad nema vlastni rozum?... Ze pritelkyne? jak se pletes synu./ *Nakonec se jemne usmeje na Cherity.* Rad vas poznavam mlada damo. *Kyvne jemne hlavou a potom jen pohledem sprazi sveho syna.* Jak vidim, nejspis mi neco uniklo. *Koukne se jak na Brikssi tak na Jaspera a tu divku.* Nevi, jak ty draha, ale ja s timhle nemohu souhlasit. *Zakrouti hlavou.* Ne ted. Mrzi mne to kvuli vam slecno. Neni to ic priti vam. Opravu ne. *Rekne klidne smerem k Cherity.*
rose_marry_an

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Amélie Rosewood

za Fri Dec 27, 2019 11:19 pm
*poté co přišla na ples a vypila sklenku šampaňského se postaví blízko trůnů aby vše slyšela. */ Vskutku zajímavě se to vyvíjí/* v ruce má druhou sklenku a čeká kdy se začne tančit. *
AndyHoff

za Fri Dec 27, 2019 11:32 pm
Nic jiného mi tak nějak nezbylo. *Poznamená, když Sawyer řekne, že je dobře, že už Keenan ví o jejím zdravotním stavu. Pak si povzdychne.* Neboj, když mi bude špatně, na akci nepůjdu. Slíbila jsem to i tátovi. *Uklidní ho a pak už přijde i Keenan, který jí políbí na hřbet ruky.* Neboj se. *Pousměje se na něj a jemně mu stiskne ruku. Přesně proto nechtěla nikomu nic říkat. Akorát si dělají starosti a přehnaně jí kontrolují.* Dobře, už se těším. Zůstaneme tu ještě chvíli a pak pojedeme. *Usměje se na něj. Nechce tam dorazit zase úplně pozdě. Následně dorazí k trůnům jejich mladší syn i s tou dívkou, se kterou ho viděla i na trzích.* Těší mě, Charity. *Usměje se na ní mile. Pak se koukne na Keenana a moc se jí nelíbí, jak se tváří.* /To bude zase skvělá atmosféra. Hlavně se tu nepoperte./ *Proběhne jí hlavou a pak poslouchá slova svého muže a přeskakuje pohledem z něj na Jaspera s Charity a zase zpátky.* Já ... *Zarazí se. Neví moc co říct. Vzpomene si na to, co říkala Lia ve starých uličkách. Že Jaspera může změnit jenom láska.* /Jestli je opravdu schopný se do té dívky zamilovat, mohla by ho změnit. Třeba by mohl být zase takový, jako byl dřív./ *Ráda by někdy od svého mladšího syna slyšela: 'Mám tě rád, mami.' Bije se to v ní.* ... jsem šťastná, pokud jste šťastní vy. *Usměje se na Charity a Jaspera před nimi.* A jestli se opravdu milujete, nemám námitky. *Ukončí nakonec a koukne se na Keenana pohledem, kterým mu říká, že si o tom ještě promluví.*
annie.16

za Fri Dec 27, 2019 11:42 pm
*sleduje s vykulenyma Jaspera jak přišel s Charity. Výraz Charity mluví za vše a upřímně ji lituje. Pozorně poslouchá co všichni říkají a čekají až domluví. V dobu kdy říká svůj názor jeji otec ho probodne pohledem. Jasně chápe. Jasper je Jasper. Ale tohle bylo krute. Pak se podívá Jasperovi přímo do očí s výrazem ať se jen opováží* Já souhlasím. Ted. *odlepi zrak od Jaspera a otočí se na Charity* Ráda te zase vidím Charity.*zvedne rty do lehkého úsměvu. Je překvapená že to Jasper vytáhl až sem. Ale nemá z toho dobrý pocit.,*
AndyHoff

za Fri Dec 27, 2019 11:54 pm
To pochopíš. *Ujistí Charity. Neplánuje jí říct dopředu, co plánuje, protože by tak akorát zdrhla. Chytne jí za ruku a vydá se s ní ke trůnům, kde je zbytek jeho rodiny.* Ale je. Chci, aby to věděli. *Usměje se na ní a pak se uchechtne.* No, později možná, kdybys mě přes noc nechala zase u sebe, ale teď nic jiného není. *Odpoví jí a pak už stojí u trůnů, kde Charity představí své rodině.* Jo, přítelkyně. Díky. *Odpoví Sawyerovi.* /Je snad hluchej?/ *Potlačí chuť nad ním protočit očima a pak se koukne na své rodiče. Zmateně se zamračí, když vidí, jak ho otec spražil pohledem a pak si poslechne jeho slova a absolutně nechápe o co mu jde.* Děláš si srandu, že jo? *Dostane ze sebe.* Řekni mi jeden rozumnej důvod. *Zamračí se na něj a pak potřese hlavou.* Jasně, já zapomněl, Sawyerovi se budeš snažit dohodit 35 holek v Selekci s tim, že tam určitě najde svůj šťastnej konec, ale když najdu já ten svůj, pošleš mě do háje. Proč by měl být taky šťastnej i tvůj mladší syn, že ano? *Vyčte mu a pak se koukne na mámu. Všimne si, jak se zarazila a s nadzvednutým obočím čeká, co řekne ona.* Miluju jí. Nejvíc na světě. *Koukne se na Charity a trochu nadzvedne koutky rtů. Následně se ozve i Lia. Všimne si jejího pohledu. Potlačí chuť opět protočit očima a jenom přikývne s vděčným úsměvem.*
-LF-

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

za Sat Dec 28, 2019 12:09 am
*Má strach, když ji Jasper vede ke trůnům. Není připravena potkat jeho rodiče. Merliah má ráda a baví se s ní normálně, ta jí nijak nevadí. Ze Sawyera je nervózní trochu, ale král a královna.. Z těch má velkej respekt. Udělá elegantní pukrle a usměje se mile na královnu. Krátce se podívá na Sawyera a nijak na něj nereaguje. Nemá na co, jeho slova patřila jen Jasperovi. Pak se otočí na krále a zatváří se trochu překvapeně a pak chápavě, přikývne a sklopí hlavu,*/Nejsem dost dobrá.. chápu./*Dojde jí to i přes jeho slova, že to není nic proti ní. Podívá se na Jaspera, kterého to naštve. Nic na to neříká. Momentálně by to asi ani nezvládla. Ozve se i královna. Podívá se na ni a trochu se pousměje.*D-děkuji Věličenstvo.*Poděkuje jí a podívá se na Jaspera.*Já tebe taky.*Řekne mu. Stejně ví, co musí udělat. Nemůže se stavět proti králi. Sice z tohohle bude mít problém.. Ale měla by ho i tak. A možná i větší, když nad tím tak přemýšlí. Pak se podívá na Merliah.*Já tebe taky ráda vidím.*Řekne jí. Pak mlčí.*/Musím pryč.*Omlouvám se, už bych měla jít*Řekne a udělá pukrle.*Nashledanou.*Rozloučí se s nimi a rychle se vmísí do davu lidí a pak se dostane se sálu. Spolu s otcem v zádech míří do komnaty. Ví, že má problém a nikdo jí nepomůže.*
-LF-

za Sat Dec 28, 2019 12:18 am
*Dívá se překvapeně na bratra a Charity. Nezdá se mu na tom něco. Nevěří Jasperovi, že by ji skutečně miloval. Usměje se na něj, když mu poděkuje a napije se, čímž doprázdní skleničku. Poslouchá, co na to říkají ostatní členové jeho rodiny. Mezitím prsty bubnuje o skleničku. Na tátova slova přikývne.*Sorry, ale.. je to divný.*Pokrčí rameny.*Nikdy jsi na vztah nebyl.*Řekne.*Jakto, že tak najednou?*Zeptá se nedůvěřivě. J emu ale celkem líto Charity. Ta dívka si to nezasloužila. Dál nic neříká a sleduje ji, jak odchází.*
† PsYcHoPaTiC †

za Sat Dec 28, 2019 12:55 am
*Pousmeje se na svou manzelku.* Dobre, staci jen rict a vyjedeme. Zajdu pro Edelynne a pojedeme. Veci uz budou svalne v letadle. *Ujisti ji s usmevem a uz se nemuze dockat, az budou sami.* /Budu se venovat jen a jen ji a Edelynne a na par dni zapomenu na to, ze jsem vlastne jralem./ *Koukne se potom jak na Sawyera, tak na Merliu a vsimne si, ze jeho starsi dvera se nevari zrovna svakrat v ohode a nadechuje se, ze se se ji zepta, co se deje, ale to uz je i nch jejich druhorozeny syn s neznamou divkou o ktre jen vi, ze zije v palaci, ale nevi, kam si ji ma zaradit. Kdyz pak slysi slova Jaspera, jeho neducerivy pohled se jeste vice prohloubi a da jasne najevo, ze s timhle vztahem z cisata jasna nesouhlasi.* /Je mi to lito hlavne kvli te Charity./ *Poslechne si slova veho syna a opre se o operadlo sveho trunu.* Sawyer je korunnim princem a jakozto korunni je jeho povinnosti mit Selekci a pokracovat v tehle rodinne tradici, ktera trva uz nekolik set let Jeho volba zmeni jedne z tech divek zvot, protoze ne vsechny budou pochazet z Druhé kasty. *Chytne Brikssi za ruku.* Sam zjisti, ze az se zamiluje bude mu jedno jestli je ze Sedmé, nebo Páté kasty, když si budou rozumeet a ona si ziska jeho srdce. Bude chtit vidět její usmev do konce zivota, bude ji chtit slibavat slzy, kdyz ji uvidi plakat. Budou zde pro sebe v dobrem i zlem. To je koulo lasky. *Koukne na Sawyera.* Poznas to. Verim v to. *Potom se koukn zase na Jaspera.* Takze ty bys taky stal o to, abys mel svou Selekci jen s tou vijimkou, ze bys nemel narok na trn? Staci rict synu. *Usklibne se. Vi, ze tohle by nechtel, protoze na konci by mu na hlave neskoncila koruna.* /Vi, ze mu jde hlavne o moc. Dokud budu zivy a Sawyer nebude blbnout, nehodlam na tom nic menit./ *Potom mu rekne, ze nesouhlasi s jejich vztahem a vyslechne si i nazory ostatnich a Brikssi jemne stiskne ruku.* /Milacku jsi tak sladka, ale tohle je uplne jiny./ *Potom se zvedne ze sveho trunu a koukne na ty dva pred truny.* jak jsem rekl, proti Charity to neni a je mi lito, ze vas nespis raim slecno, ale Jasper si nikdy na vztahy nepotrpel a mam strach, ze vy jste jen figurkou k tomu, aby si pojisil ten fakt, abych se nerohodl zasnoubit ho s nejakou zahranicni princeznou. *Mluvi klidne a sveho syna nespousti z oci a potom si zalozi ruce na hrudi.* Zmyslil se. *Zakrouti hlavou a potom se koukne kouktem oka na Brikssi.* Vim, ze jsem ti to jeste nestihl rict draha, ale chtel jsem to oznamit nejprve jemu, protoze to Jaspera se to tyka. *Potom uprene kouka na syna, ktery stoji sam, protoze Charity odesla a je mu te divky neskutecne lito.* Nechtel jsem to vytahovat zde, ale jak vidim, musim. *Potom sejde teh par schodu, aby byl synovi tvari v tvar.* Zacatkem elekce se seznamis se svou snoubenkou, Jaspere. *Oznami mu.* Se svolenim Rakouskeho panovnika jsme domluvili tve zasnoubeni s jeho dcerou. *Rekne durzne.* Bohuzel, tak to v kraloskych rodinach chodi. Domluva snatku je dulezita a diky vasemu sezdani se s nasi zemi spoji ta Rakouska. *Rekne mu a potom se otoci zady k nemu a azse vyjde schody nahoru.* Sawyere? *Oslovi sveho nejstarsiho syna a obouma rukama sunda ze sve hlavy korunu.* S tvou matkou budeme mimo Illleu a ja se rozhodl, ze ty budes na tech pa dni zastupcem a docasnym králem. Verim, ze na vse dohlednes a vse bude bez problemu. * Natahne ruce a korunu usadi na hlave sveho syna.* Ber to, jako zkousku. *Pousmje se na nej.* Kdyby neco zavolas mi. *Rekne mu.* Po nasem odjezdu vyjde prohlaseni, kde bude, ze jsi zastupcem krále do doby, nez se s maminkou a Edelynne nevratime do Illei.
AndyHoff

za Sat Dec 28, 2019 1:23 am
Dobře. *Přikývne s úsměvem a pak už je u nich Jasper, který jim představuje Charity jako svou přítelkyni. Překvapí jí reakce Keenana a sama se k tomu vyjádří tak, jak se k tomu vyjádří. Doufá, že se Jasper doopravdy zamiloval a že ta láska by ho mohla změnit. Jedním z jejích největších přání je to, aby se Jasper změnil a někdy jí taky třeba řekl, že jí má rád. Usměje se na Keenana, když mluví k Sawyerovi o tom, jak taky najde svojí lásku v Selekci, ale i tak je ten její úsměv trochu zaražený díky tomu, jak Keenan předtím zareagoval. Pak se ale vrátí zpátky k Jasperovi a Charity a ona nemůže uvěřit tomu, co slyší. Když slyší o tom, že Jaspera zasnoubil s dcerou Rakouského panovníka, ztuhne a překvapeně se na Keenana podívá.* /Dělá si srandu, že ano?/ *Když pak Keenan jen tak přejde k Sawyerovi a dá mu korunu, pořád na něj překvapeně kouká.* /Je tohle vůbec můj manžel?/ Děláš si srandu, že ano? *Zeptá se ho potichu a pak se koukne na Jaspera a zase zpátky na Keenana. Zvedne se z trůnu a zavrtí hlavou.* Tohle přece nemůžeš myslet vážně. *Dívá se na něj, jako by snad ani nevěřila, že je to doopravdy Keenan. Vlastně nevěří. Nechápe, jak to mohl udělat a neříct jí to.* Jak jsi to mohl udělat? Potom, jak jsi sám nesouhlasil s domluveným sňatkem tvojí sestry? Jak jsi to mohl udělat a neříct mi to? Vždyť je to i moje dítě. *Ukáže na sebe a znovu zavrtí hlavou.* Nevěřim tomu, že přede mnou právě stojí můj manžel. *Do očí jí vstoupí slzy, které se snaží mrkáním zahnat a pak se koukne na Sawyera s korunou a zase na Keenana.* Nikam nejedeme. Nebo minimálně já a Edelynne. *Oznámí Keenanovi a cítí, jak se jí začíná motat hlava.* /Hlavně tu sebou nesekni, hlavně tu sebou nesekni./ *Opakuje si, když se slzami v očích schází schody od trůnů s cílem opustit místnost. Cestou se jí ale udělá černo před očima a ona se musí zachytit stolu, aby nespadla.*
-LF-

za Sat Dec 28, 2019 1:37 am
*Sleduje tu scénku před sebou a mlčí. Nemá potřebu se k tomu nějak vyjadřovat. Teda dokud jeho táta neznmíní Selekci. *Jo to dost pochybuju.*Zamumle spíše pro sebe. Poslouchá jen tak na půl. Sleduje tu dívku, jak odchází a pak když táta řekne o zásnubách Jaspera, podívá se na něj nevěřícne.*/To si ze mě dělá prdel ne?/*Pravda nemá s Jasperem dobrý vztahy.. Ale je to jeho bratr. Nedovolí, aby ho otec zasnoubil jen tak. Chce něco říct, ale než to stihne, táta mu na hlavu usadí korunu.*/Tak to by nešlo.*Ozve se a stoupne si. Korunu si okamžitě sundá, jako by jej na hlavě pálila.*Tohle není dobré a ty to víš tati.*Řekne. Podívá se krátce na Jaspera.*Sice nemáme dobrý vztahy.. ale i tak tě mám rád a tohle nedovolím.*Ano, právě se za svého bratra rozhodl postavit.*Pokud to zasnoubení nezrušíš, vzdám se svého titulu. *Ušklíbne se.* Další na řadě je Jasper to neovlivníš.*Pokrčí rameny. Korunu zase podá otci.*Vždycky jsem chtěl být jako ty víš to? Jsi dobrý král.. A do teď jsi byl celkem fajn táta.. Ale udělat tohle? Zvlášť když si to jak máma řekla, svého otci to samý vyčítal? Děláš si ze mě srandu?*Pořád si myslí, že je to vtip.* Nejsi můj táta.*Zavrtí hlavou.*Můj táta by tohle nikdy neudělal.. Máš ještě šanci to spravit. Ale pokud se rozhodneš špatně.. *Odmlčí se.* Pokud se rozhodneš špatně, vzdám se koruny a odejdu od vás. Proti mámě, Merlih, Edelynne a Jasperovi... nic nemám, mám je rád. Ale nebudu chtít mít nic společnýho s tebou.
annie.16

za Sat Dec 28, 2019 1:45 am
*slova svého otce ji celkem zaskočí a změří si ho pohledem*/tohle neskončí dobře/*pomylsi si a poslouchá ostatní. Nakonec se sama vyjádří. Reakci Jaspera čekala. Nedivím se, zeCharity se rozhodne opustit večírek ale ona ji ma tak či tak ráda a tak se vydá za ni do davu. Bohužel ji ale už nikde nevidí a tak se vrátí zpět a přesně v té pravé chvíli. Stojí hned za Jasperem takže slyší každé slovo toho co její otec říká. V ten moment se jí znechutí tak jako asi nikdy* To jako fakt tati?*řekne potichu* Jasper sice je hajzl ale to přece neznamená že ho hned musíš s někým zasnoubit! Vždyť to se používalo někdy ve 16. století ne? A navíc je to můj bratr!*řekne více nahlas. Když pak přejde ke Sawyerovi a dá mu korunu na hlavu otevře pusu do koran. Ví jak moc by Jasper korunu chtěl.*/Tohle bude katastrofální/*když vidí reakci své matky jen to celé sleduje. Otce nenávidí tak jako nikdy. To co teď udělal je podle ní hnusne. Když slyší že se Saw vzdá titulu pokud se zasnoubení nezruší vykulí oči*/Ale to přece nejde!/*pak poslouchá jeho další slova* Sawyer má pravdu. Tohle nejsi ty. *Ukáže na něj rukou. Je zklamana. A naštvaná. Nic méně když se vydá její matka pryč následuje jí a dožene ji přesně v tu chvíli kdy se jí udělá zle* Mami!*vykřikne.* Panebože. Jsi v pohodě?*rychle se ohledne a doufá že se tu brzo objeví jeden z jejích bratrů.*
AndyHoff

za Sat Dec 28, 2019 1:55 am
*Koukne na Sawyera a pak se usměje na Charity.* Ona mi prostě otevřela oči. Nikdy jsem na vztahy nebyl, protože jsem se nikdy nezamiloval. Až doteď. *Odpoví mu a pak promluví jeho otec a on absolutně nechápe, proč se mu to tolik nelíbí. Kecy o tom, co Sawyerovi přinese Selekce přejde jen úšklebkem. Když se ho táta zeptá, jestli stojí o Selekci nadzvedne obočí.* Takhle se pozná senilita? Tati, právě jsem ti představil svojí přítelkyni a ty si myslíš, že prosim o to, abys mi zařídil Selekci? *Zeptá se ho naštvaně a pak přeskakuje pohledem mezi Charity a svým otcem.* Proč bych to jako dělal? Fakt si myslíš, že jsem tak ubohej? *Zamračí se na něj a ztuhne, když slyší o zasnoubení.* Dělás si ze mě prdel? *Vypadne z něj nejdřív a pak se na něj zamračí.* Bohužel to tak chodí. Fajn. Bohužel pro tebe, já si žádnou rakouskou princeznu nevezmu. Miluju Charity a kašlu ti na nějaký zasnoubení. *Pokrčí rameny a pak sleduje, jak koruna přistane na hlavě Sawyera. Nadzvedne obočí, když slyší reakce zbytku své rodiny.* Klid, všichni. Tohle je mezi mnou a tátou. Buď přijde o syna, a jak to tak vidim, i o zbytek rodiny, nebo o politickou výhodu. A to nám vždycky máma říkala, jak jsi skvělý král. Ano, měla pravdu. Král jsi skvělej. Ještě bys mohl být taky aspoň trochu dobrym tátou. *Řekne svému otci a pak se otočí na patě a bez dalšího slova zmizí. Teď se musí snažit ještě víc dokázat, že miluje Charity. Všimne si, že akorát odchází její otec a trochu se zamračí. Ví, že se ho Charity z nějakého důvodu bojí a chce zjistit, proč tomu tak je. Vydá se za ním a jakmile z jeho pracovny uslyší zvuk biče, rozrazí dveře. I když mu na Charity nijak extra nezáleží, přece jen je člověk.*
† PsYcHoPaTiC †

za Sat Dec 28, 2019 2:49 am
*Kdyz jom Jasper predstavi Charity, nezamlouva se mu to, protoze ho nikdy nevidel ve spolecnosti dovky anoz by se tady jen nemihla. Neveri, ze prave tahle slecna je jeho osudem. Je jen pojistkou. Pojistkou k tomu, aby ho nezasnoubil. Nakonec rekne, ze ho zasnoubil s Rakouskou princeznou i kdyz to tak neni. Vidi jak s sebou Jasper skubnul kdyz to tekl.* /myslel jsem si to./ *potom si vsak vyslechne dlova zbytku sve rodony a makoc si i vezme zpet svou korunu.* Nezasnoubil jsem ho, ale ti slecnu nemiluje . Ke jen keho pojidtkou. *potom se koukne na Brikssi.* Nezasnoubil bych ho sniz bys to nevedrla. *vydechne.* Chapu, jen jeďte, ale .. jen.. davej na sebe pozor prosim. *rekne ke sve zene se skoopenym pohledem a potom koukne na Saeyera.* mas pravdu, prave proto nych ho nezasnoubil, ale myslis, ze mi nevadi to kdyz kolikrat v moci kfyz kdu chodbou a vidim cizi holku plizici se z palace a vim kdo je za to odpovedny? Pripadam si jako v hodinovym hotelu a ne doma. *potom koukne na Merliu.* prijmam i rvoje opovrhovani. *nakonec se otoci na Jaspera.* Mel ny ses nad tim vsim, co delas zamyslet. Ta divka si nezaslouzi any nyla ve tvych ocich jen tvou zachranou pred tim, abys neskoncil zasnoubeny s pronceznpu. Pokud to s ni nemydlis uprimne a je ti jedno, ze tu holku uplne znicis potom se spolu my dva uz nemame o cem bavit. *rekne a zakrouti hlavou.* Nevyuzivej toho ze te ta holja miluje, protoze ty to nejspis resit nebudes, ale ta slecna uz nokdy nikomu nebude verita to jen diky tomu, ze ty ji jen vyuzijes proto, anys dosahl svyho. *rekne.* Treba ti ro jednou dojde az ji uvidis bloumat kolem jako telo bez duse. *potom bydechne.* Zasnoubeny nejsi a ani bych to neudelal protoze bych litoval tu divku, ltere bych te dal na krk. *rekne a potom v dali vidi Brikssi a Liu a podiva se ma Sawyera.* Davej mi na ni pozor. *rekne mu. Nejradeji by hned bezel za ni aby byl u ni, kdyz ji neni dobre, ake vi, ze to kvuli nemu ji neni dobre* /Nikdy si to neodpustiˇ milacku. Kvuli me je ti hur a to je neodpustitelne./ pochopim, kdyz se kvuli tomu nase rodina rozpadne, ale slibte mi, ze na mamu dohlidneze. *tekne a kouka se pirad na svou zenu* musim odsud. /musim zmizet. Nemuzu tady dal byt../ *se sklopenou hlavou odejde rychlym krokem ze salu jinym vchodem.. zajiszi, aby jeho veci bynesli z letadla a prendali je do jeho auta do ktereho nasedne a korunu vlozi do rukou steazci se slovy, aby ji vratil na jeji misto a potom odjede pryc.*/skvely.. povedlo se mi to, co snad nikomu v hostorii.. znicil jsem to nejcennejsi na svete. Svou vlastni rodinu./
MissChristine

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Re: Společenský Malý sál

za Fri Jan 03, 2020 6:22 pm
*Po včerejším příjezdu do paláce byla celkem unavená, proto většinu dnešního dne prospala. Vyplatilo se jí to, protože dneska naprosto září a je plná energie. Často se to nestává, ale usmívá se snad na každého, koho potká. Blonďaté vlasy má zapletené do francouzského copu, několik pramínků vepředu má vytažených. Má je volně podél obličeje. S účesem je velice spokojená, pomáhala komorným, protože s nimi chce dobře vycházet. Měla na výběr z několika šatů, všechny se jí líbily, ale nakonec to vyhrály ty, které má na sobě. Jedná se o tmavě rudé šaty, které obepínají její štíhlé tělo a lehce upozorňují na její vnady. Lehce se třpytí a jakmile se k ní dostanete blíže, tak si povšimnete krajkového motivu. Obula si stejně barevné lodičky, klapot podpatků doprovází každý její krok. Jako doplňky má stříbrné náušnice a náramek, který ladí s náušnicemi. Lčení přenechala na jedné z komorných, stíny zvýraznily její krásné modrozelené oči a matná rtěnka její rty. Vejde do sálu, sice trochu zmatená, ale uznale pokýve hlavou.* /A tak to je úspěch, zabloudila jsem jenom... třikrát? Všech, co jsem se ptala na cestu, asi budou mega nadšený. Tak... koho to tu máme?/ *Podívá se kolem sebe, zda nezahlédne nějakou známou tvář nebo někoho, s kým by se mohla bavit, než to vše začne.*
-LF-

za Fri Jan 03, 2020 6:25 pm
*Včera do paláce přijely účastnice a on některé z nich už viděl v letadle, kdy jim předal i menší dárek na vítanou. A dneska se tyto dívky účastní i jejich první akce v paláci, kterou je oslava nového roku. Je rád, že je to stylem party, protože si je jistý, že vážných akcí bude během Selekce ještě dost, takže je skutečně rád, že dneska je to takové uvolněnější. Na sebe si vzal tmavě modré až skoro černé džíny a bílou košili. Na zápěstí má ještě hodinky. Přijde na akci přesně na čas. Upřímně doufá, že dneska tady nenarazí na žádného člena své rodiny. S otcem nemá chuť mluvit, máma by měla odpočívat, s Jasperem to už pomalu vzdává.. Jeho vztah s Merliah taky není růžový a nemá ani náladu na to tančit s Edelynne, která mu stojí na špičkách. Porozhlédne se po výzdobě, která je dneska skutečně barevná. Hraje tu moderní hudba. Na chvilku má pocit, jako by byl v Luxury baru, ale tady jsou přece jen dívky oblečeny trochu méně vyzývavě jako tam. U baru si dneska můžete objednat nejrůznější drinky, ale i normální alkohol, který je na každé akci. On si vezme whiskey a sedí na jedné barové židličce, které tu taky dneska nechybí.*
Sponsored content

Společenský Malý sál - Stránka 2 Empty Re: Společenský Malý sál

Povolení tohoto fóra: