Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komnaty Selekce

+9
LittlePrincess
Davina "Dee" Claire
Lexi
annie.16
Takuari Zimemo
Klarisa
Terka
Vertasia
Admin
13 posters
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Wed Jun 17, 2020 7:47 pm
Nechci, vážně nechci. *Zasměje se také a u toho zavrtí hlavou.* Aless.... Tu jsem viděla na tom setkání s princeznama. Camille mě už mě vyděsila před tím a Aless jsem tam viděla poprvé. Ale přijde mi v pohodě. Ale na tom Illeagramu jsem měla tu čest poznat tvoji širší rodinu. *Zasměje se a pak na něj se zazubením zamrká. Pak už mu dá mašli do vlasů a zamračí se, když to dá na postel a pobaveně na něj vyplázne jazyk jako malý dítě.* Ta mašlička ti slušela. *Postěžuje si a pak se zasměje.* Nejsi marnej případ. Máš toho moc, to jeden člověk sám zvládnout nemůže. *Pokrčí rameny a pak ho pozorně poslouchá.* Sám si mi to říkal. Kdybych se stala královnou, tak jsi mi říkal, jestli bych hleděla na lidi a nebo jim ukázala, že budu dobrou královnou. Kašli na ně, budeš skvělej král. A ty jim to dokážeš. *Řekne pevným hlasem a pak si povzdechne.* Se všema se usmíříš, všechno se urovná, časem určitě jo. *Pousměje se na ni a pak se ušklíbne.* To pochybuju. I mě to znechutila. Začne tě cpát do šatů, který vypadají jako narozeninový dort, málem ti v pěti letech vypíchne oko řasenkou. *Zašklebí se na něj a znechuceně se zatřepe.* Proč by tě poslali do háje? *Povytáhne obočí a pak se na něj povzbudivě usměje.* Nikdy jsi nepotkal nikojo, kdo by ti to ukázal. Umět někoho milovat je v každým, i když třeba někde pohřbený, jen potřebuješ někoho, kdo to vytáhne na povrch. *Zamumlá potichu a u toho se dívá na zeď za ním.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed Jun 17, 2020 8:22 pm
Na tom setkání se hodně držela zpátky, věř mi. Jinak je stejně šílená jako Camille. Možná ještě víc. A ten Illeagram... Za to promiň, nedomyslel jsem to. *Poškrábe se na zátylku. A pak mašličku nalepí na čelo postele.* To tobě taky. *Zazubí se na ní a potřese hlavou nad tím, jak na něj vyplázla jazyk.* Jenže bych si na to měl nejspíš zvykat. Celej můj život to bude takhle. Celej svůj život se budu muset starat o chod země, spojence a já nevim co všechno. Nikdy nebudu mít míň starostí. Naopak jich budu mít víc. *Pokrčí jedním ramenem a pak jí vyjmenuje věci, které mu nedávají moc spát.* Díky. *Pousměje se na ní vděčně.* /Aspoň někdo o mě nepochybuje./ To není tak jistý. *Namítne pochybovačně a pak se jí snaží povzbudit, že s jejími sourozenci to dopadne dobře.* Je šílená. *Potřese hlavou nad její mámou, protože udělat tohle podle něj vyžaduje nutnou dávku šílenství.* Protože by je nebavilo mě poslouchat a vůbec celkově se bavit s takovym paličákem, jakým jsem já. *Uchechtne se a pak přizná, že neví, jaké to je někoho milovat.* Ty bys to dokázala vytáhnout na povrch? *Podívá se na ní a sleduje rysy její tváře.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Wed Jun 17, 2020 8:41 pm
Snad z tvých sourozenců nejsi jediný normální? *Zazubí se na něj a pak to jen odmávne rukou.* V pohodě, aspoň jsem se pobavila. *Ušklíbne se pobaveně a následně na něj vyplázne jazyk a mašličku na posteli sjede pohledem.* Ale zvládneš to, nevidím důvod proč by si to neměl zvládnout. *Pokrčí rameny a povzbudivě se na něj usměje.* Za tohle neděkuj. *Mrkne na něj a pak protočí očima.* Je to jistý. Vždycky je tady šance. *Usměje a po jeho dalších slovech se ušklíbne a přikývne.* Je. A nenašla si o moc lepšího chlapa. *Po jeho dalších slovech se potichu zasměje.* I s paličákama se dá někdy mluvit. *Zazubí se na ni a po jeho přiznání se na něj pousměje a po té otázce radši pohled zabodne jinam a nepatrně pokrčí jedním ramenem.* Ty by jsi chtěl, abych to byla zrovna já? *Opatrně na něj pohled přesune, přičemž se kousne zevnitř do tváře a pozorně sleduje jeho obličej, i když se musí přemáhat, aby pohled nepřesunula jinam.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed Jun 17, 2020 10:30 pm
No.. Oni by řekli, že já taky nejsem normální, ale jo, jsem jedinej. *Zasměje se a pak se na ní usměje.* Díky, že mi tak věříš. *Řekne jí vděčně.* Slovem děkuju a úsměvem by se nemělo nikdy šetřit. *Řekne jí a až poté mu dojde, že právě cituje slova jedné účastnice. Hned potom, co mu je ale řekla mu došlo, že je to pravda. A on občas hlavně úsměvy dosti šetří. Jinak by taky nejspíš neposlouchal, že je pořád tak moc vážný a že jeho smích je prakticky vzácnost.* Jo, šance... Jenže já bych bral radši jistotu. Sice se říká, že naděje umírá poslední, ale mě spíš přijde, že naděje přináší akorát tak věčný zoufalství. *Poznamená dosti pesimisticky a pak mírně nadzvedne obočí.* Chceš o tom mluvit? *Zeptá se jí, protože má pocit, že žádnýho chlapa před ním ještě nikdy nezmínila.* Jsem rád, že tohle je očividně to někdy. *Zasměje se a pak se jí zeptá, jestli by to ona dokázala vytáhnout na povrch a u toho sleduje rysy její tváře.* Jo, chtěl. *Přitaká.* Protože už od první chvíle, co jsem tě uviděl, mám strašnou chuť tě políbit. *Dodá potichu a pomalu se k ní nahne, aby se mohl svými rty otřít o ty její. Dává jí ale šanci ucuknout, kdyby v tomhle nechtěla spolupracovat. Proto se jenom svými rty o ty její otře a další krok nechává na ní.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Wed Jun 17, 2020 11:04 pm
Tak abych si to nerozmyslela a mezi tvý šílený sourozence nezapočítala i tebe. *Mrkne na něj pobaveně a následně se na něj usměje.* Vážně neděkuj. *Odmávne to rukou s menším úsměvem na tváři. Po jeho slovech zamyšleně nakloní hlavu na bok a přikývne.* To je pravda. *Pousměje se na něj a pak mu položí ruku na tu jeho a zavrtí hlavou.* Budeš mít i jistotu. A naděje sice může přinášet zoufalství, ale jenom když se na ni upřeš moc až zapomeneš na nějakou realitu. *Pokrčí rameny.* Je to jenom můj nevlastní otec, který mě nikdy neměl v lásce. A moje matka odešla od mýho pravýho otce, protože nebyl na stejné úrovni, jako byla ona. *Zašklebí se na ni, ale opět to odmávne rukou. Po jeho slovech se zasměje a nakloní hlavu na bok a zase zpátky. Následně na něj už upírá zvědavý pohled, i když neví, jestli chce slyšet odpověď. Po jeho odpovědi docela překvapeně zvedne obočí, protože si není jistá tím, jestli tomu všemu věří, ale ví, že tomu věřit chce. Když lehce ucítí jeho rty, připadá jí jakoby jí poskočilo srdce několik metrů vysoko.* /Není to jen tou jeho deprivací? Co už, kdyžtak to přežiju, se zmrzlinou./ *Chvíli má rty kousek odtáhlý, ale nakonec své rty přtiskne na ty jeho a políbí ho.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed Jun 17, 2020 11:56 pm
To bys přeci neudělala. *Zazubí se na ní a zamrká jako andílek. Pak už trochu pesimisticky začne mluvit o tom, že naděje a doufání přinášejí akorát tak věčné trápení a po jejích slovech přikývne.* To je taky pravda. Ale občas se i realistická představa nenaplní a tebe to pak akorát užírá. *Pokrčí jedním ramenem.* To je mi líto. Vůbec si nezasloužíš takovou rodinu. Ty si zasloužíš lásku, volnost a normálnost. /Normálnosti by se ti se mnou ale moc nedostalo./ *Povzdychne si v duchu. To ale pak zažene a místo toho se začnou bavit o něčem jiném. Konkrétně o jeho neschopnosti milovat. Neví, jestli se Polaris podaří ho to naučit. Ale ví, že jestli si má vybrat z účastnic, od které to naučit chce, volí jí. Přiblíží se k ní, aby se mohl svými rty otřít o ty její a trpělivě čeká na její reakci. Nechává jí prostor cuknout. Do ničeho jí nenutí. I tak ale nechce, aby ucukla. A ona ho naštěstí nezklame a políbí ho. Polibek jí začne oplácet a po chvíli ho prohloubí a převezme nad ním kontrolu. Jazykem jí přejede po spodním rtu, čímž její rty oddálí od sebe, aby do nich mohl vniknout jazykem a ještě víc jí dát najevo, že doopravdy chce, aby to byla právě ona. Tahle pozice ale není moc pohodlná, takže se přetočí tak, aby byl nad ní a rukama se podpírá vedle její hlavy, aby na ní neležel celou vahou.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Thu Jun 18, 2020 8:42 am
Ne jo? Jsi si tím tak jistej? *Nakloní hlavu na bok a pobaveně povytáhne obočí, když vidí, jak zamrká.* Tak musíš doufat v oboje. Uvědomit si, že pořád žiješ v realitě, ale stále doufat v lepší zítřky. *Pokrčí rameny a když se začnou bavit o její rodině, odmávne to rukou a zavrtí hlavou.* Nemusí ti to být líto. Už je neřeším, šla jsem si svou cestou a tak jsem ha to musela nést od nich následky. *Uchechtne se, ale potom se řeč přesune úplně na něco jinýho. Když ucítí jeho rty, chvíli váhá, i když vlastně neví proč váhá, ale nakonec to váhání změní v polibek. Jakmile jejich polibek prohloubí, vydechne a začne mu je stejně oplácet. Poté mu dá obmotá ruce kolem jeho krku a do polibku se lehce usměje. Nakonec mu jednu ruku přesune do vlasů, které mu začne prohrabovat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Thu Jun 18, 2020 11:04 am
Jasně, že jsem. Přece mě máš ráda. *Zazubí se na ní a pak si potichu povzdychne.* Jak je možný, že i v situacích, kdy já nevidim žádný východisko, ty nějaký najdeš? *Podívá se na ní s menším úsměvem na rtech a obdivným pohledem v očích. Opravdu jí obdivuje. Je to jako kdyby jí nic nedostalo na kolena. Jako kdyby ať už se stane cokoliv, ona viděla řešení a šla za ním. A to je něco, co on nikdy nepochopí. On tohle nedokáže a nejspíš to ani nikdy umět nebude. Na to je až moc velký pesimista. Pak už ale všechny podobné myšlenky zaplaší a vnímá jenom chuť jejích rtů. Přetočí se tak, aby byl nad ní a rukama se podpírá u její hlavy, aby jí neublížil. Když cítí její ruce ve svých vlasech, spokojeně zamručí, protože se mu to dost líbí. Polibky sjede k její bradě a odtamtud ke krku, kde jí občas jemně kousne do kůže. Případně červené flíčky si pak s pomocí komorných zvládne určitě zamaskovat.* Jestli chceš, můžu přestat. *Zamumlá do její pokožky, protože rozhodně nechce, aby se cítila do něčeho nucená.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Thu Jun 18, 2020 11:59 am
No... To sice jo, ale i tak můžeš být šílenec jako tví sourozenci. *Zazubí se na něj a po jeho slovech pokrčí rameny a taky se pousměje.* Upřímně? Nevím. Už mě asi omrzelo se pořád nad něčím stresovat každý den, tak jsem ty špatný myšlenky odsunula stranou a dala volný průchod tady těmhle myšlenkám. *Uchechtne se a pokrčí u toho rameny. Vždycky potom, co ji cokoliv zranilo, snažila se soustředit na ty dobrý myšlenky a ty špatný kdyžtak vypasala na papír, protože i to jí pomáhá. Následně se ale už jejich konverzace zmení v něco úplně jiného, ale rozhodně si na to nestěžuje. Rukou mu začne prohrabovat vlasy a když ucítí jeho rty na svém krku, trošku mu za vlasy zatahá, přičemž nakloní hlavu tak, aby měl k jejímu krku lepší přístup.* To je dobrý, nepřestávej. *Zamumlá spokojeně a druhou ruku, kterou měla celou dobu za jeho krkem přesune na jeho hruď, přičemž rukou sjede až k lemu trička a trošku bza něj zatahá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Thu Jun 18, 2020 12:17 pm
Nejsem žadnej šílenec. *Brání se naoko uraženě, jako kdyby nemohl uvěřit tomu, že to o něm doopravdy řekla. To mu ale následně překazí cukající koutky rtů.* Za to máš můj obdiv. Já asi nedokážu být optimista. *Poslední větu pronese mírně pobaveným tónem a zavrtí nad sebou hlavou. Celý život na problémy kouká jako na něco neřešitelného, něco co mu nedává spát a s čím se akorát tak trápí. Nedokáže se na to dívat pozitivně a vidět nějaké řešení.* /Možná měli pravdu.. Ona by pro mě vážně byla tou nejlepší volbou./ *Proběhne mu hlavou a pak už všechny myšlenky odsune, protože se začne věnovat jenom jí. Líbí se mu, jak ho zatáhla za vlasy a na oplátku jí jemně kousne do pokožky na krku. Rozhodně to ale není žádný buran, takže nechce udělat nic, co by se jí nelíbilo. Po jejím ujištění se pousměje a jednu ruku jí položí na koleno, přičemž pořád pokračuje s líbáním jejího krku a klíční kosti. Postupně ale přejede až na její stehno a rukou po něm začne cestovat výš, až zajede pod okraj jejího delšího trika a dostane se až k lemu jejích kalhotek. Dotýká se jí jemně a nijak na ní netlačí. Pořád jí dává šanci ho stopnout, ale to, jak ho zatahala za lem jeho trika ho ujišťuje, že nepříjemné jí to nejspíše nebude.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Thu Jun 18, 2020 12:51 pm
Samozřejmě, že nejsi. *Nasadí výraz, jako že mu vůbec nevěří, ale dlouho to nevydrží a zasměje se.* Nechceš ještě nafouknout tvářičky? Aby si vypadal jako dítě, kterýmu někdo vezme lopatku na pískovišti? *Zamrká na něj pobaveně a následně se uchechtne.* To není pravda, určitě dokážeš být optimista. Jen se musíš soustředit na ty dobrý vzpomínky a dobrý věci, co sd dějou okolo tebe. *Usměje se na něj a pokrčí rameny. Poté nahlas vydechne, když jí jemně kousne. Ujistí ho, že je s tím vším v pohodě a nijak jí to nevadí, i když by sama na začátku selekce neřekla, že by takhle skončila.* /Skočí mi komorné na to, že ty flíčky mám třeba od pádu? Nebo od nějaké alergie?/ *Semtam při jeho líbáním na jejím krku vydechne a když ucítí jeho ruku na svém lemu kalhotek, sama mu rukou vjede pod tričko, kde mu začne hladit svaly a následně mu druhou rukou začne tričko vysouvat výše až mu ho nakonec sundá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Thu Jun 18, 2020 1:15 pm
*Potěšeně se zazubí, když nakonec uzná, že není šílenec a po její další poznámce se zasměje a schválně nafoukne tváře jak nejvíc to dokáže.* Dobrý věci, co se okolo mě dějou? Kromě toho, že ty jsi ochotná mě poslouchat a chceš mi pomoct, tak se neděje nic dobrýho. *Pokrčí jedním ramenem. Když pak slyší její vydechnutí potom, co jí kousl, musí se pousmát a schválně kousnutí zopakuje. Už dopředu ví, že zítra si Polaris bude muset za pomoci komorných zamaskovat celý krk a dekolt makeupem, pokud se nebude chtít chlubit tím, kolik cucfleků jí stihl udělat. Věří ale, že to zvládne a nijak se nerozpakuje jí dělat pořád další. Přeci jen patří do Selekce, takže je jen jeho a on si jako muž musí označit své území. Rukou doputuje po jejím stehnu až k lemu jejích kalhotek a pak jí pomůže se sundáním svého trika. Sám nezůstává ve svlékání pozadu a začne jí tričko vyhrnovat výš, až jí ho taky přetáhne přes hlavu.* Jsi dokonalá. *Vydechne, když se rty vydá prozkoumat její hrudník a hlavně její prsa zasype plno polibky. Jednu její bradavku nejdříve obrouží jazykem a následně jí jemně skousne. Během toho rukou sjede po linii jejího těla až k jejím bokům a jemně jí pohladí po podbříšku.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Fri Jun 19, 2020 5:20 pm
*Pobaveně protočí očima, když vidí jeho nafouknuté tváře a schválně mu do nich prstem dloubne s pobaveným výrazem na tváři. * Takže tím chceš říct, že dobrá věc okolo tebe jsem já? *Zamžiká pobaveně obočím a pak se na něj usměje spíše povzbudivě.* Nebuď takový pesimista pořád, dobrý věci se okolo tebe dějí pořád a budou se dít pořád. I když je teď nevidíš. *Pokrčí rameny a poté si už užívá jeho polibky a lehké kousnutí, u kterých dává nahlas znát, že se jí to líbí. Je zvědavá, jak to bude vysvětlovat komorným a je smířená s tím, že jim bude muset říct pravdu. Pokud už o tom taky nevědí.* /Budou to vědět komorné, ví to celý palác./ *Normálně by se tím asi zabývala, ale teď nemá čas tyhle myšlenky řešit, protože teď se radši zabývá sundáváním jeho trička. Když je i její tričko dole, pousměje se. Když uslyší jeho slova, i k jejímu překvapení se trošku začervená, i když se nikdy moc nečervená, ale do teď si neuvědomila, že je pod ním téměř nahá. Když ucítí, kam se jeho polibky přesunuly, s vydechnutím se pousměje, přičemž když jí skousne bradavku, spokojeně zakloní hlavu dozadu a zavzdychá. No ale moc se jí nelíví, že on má pořád tolik oblečení, takže ruce přesune z hrudi na jeho opasek, který mu začne rozepínat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Fri Jun 19, 2020 5:48 pm
*Nevydrží to a zasměje se, když mu dloubne prstem do tváří. Pak se na ní pousměje a přikývne.* Jo. Potkat tebe byla jedna z nejlepších věcí, co se mi poslední dobou staly. *Přizná, protože je to pravda a on možná je paličák, co musí mít poslední slovo, ale rozhodně to není lhář. I když lhát umí také skvěle.* Máš pravdu. Nevidím je. A nejspíš nedokážu být takový optimista jako ty. Nechápu, jak to děláš. *Pokrčí jedním ramenem. Pak už se ale zaměří na to, aby se tahle milá osůbka, která se, jako jedna z mála, dostala přes jeho tvrdou masku, měla co nejlépe. S ženským tělem to umí přeci jen dobře, takže všechny jeho pohyby a polibky jsou mířeny na dobře promyšlená místa, která během poslední pár let vyzkoumal. Sundá jí tričko a sjede jí pohledem. Přesně jak čekal, její tělo je naprosto perfektní. Jako kdyby bylo vytvořené pro jeho ruce, do kterých nádherně sedí. Pousměje se, když vidí, jak se červená a jednou rukou jí po tváři pohladí.* A roztomilá jsi taky. *Doplní své předchozí tvrzení a rty se přesune k jejím prsům, konkrétně bradavkám. Když vidí, jakou reakci to u ní vyvolalo, koutky rtů se mu o něco nadzvednou a on to zopakuje u druhého prsa.* Kdykoliv mě můžeš zastavit, nemusíš se mnou spát, jestli nechceš. *Oddálí se od ní o kousek, aby jí viděl do obličeje. Chce vědět, že to doopravdy chce. I když její ruce na jeho pásku toho vypovídají celkem dost, chce to od ní slyšet.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Fri Jun 19, 2020 6:09 pm
*Usměje se na něj a zvědavě nakloní hlavu na bok.* To jsem ráda, ale nepřeháněj. A určitě potkat i jiné dívky byla skvělá věc, ne? *Pousměje se na něj a následně se zasměje.* Já to taky upřímně nechápu. Ale jsou i časy, kdy jsem mrzout a nevidím nic světlýho. A právě proto se snažím bát aspoň z části optimista, aby ve dnech, kdy budu jako mrzout, viděla aspoň trošku světla. Poté se ale už ocitne skoro jako v ráji, protože si rozhodně jeho polibky na jakémkoliv místě užívá. Jakmile má pryč tričko, až po jeho slovech si uvědomí, že je téměř nahá a to všechno ji přinutí se trochu začervenat. Po jeho dalších slovech trošku protočí očima.* No tak, nechci se červenat. *Zamumlá a i kdyby chtěla hrát na oko uraženost, teď jí to vážně nejde, protože i tak se jí na tváří vyloudí úsměv, který značí, jako moc se s ním má dobře. Lehce se do jeho ruky opře, ale poté když se přesune na její druhou bradavku, proběhne u ní stejná reakce jako před tím, takže vzydchne a hlavu nakloní lehce do zadu. Po jeho slovech hlavu trochu zvedne a mile se na něj usměje, přičemž mu rukou zase prohrábne vlasy.* Jsi roztomilý, když jsi starostlivý, řekl ti to někdy někdo? *Usmě se na něj a pak přikývne.* Chci, kdybych nechtěla už tady nejsem. *Uchechtne se a shválně se k němu nakloní aby mu mohla věnovat kratší polibek. I když tphle vše je pro ní poprvé, užívá si to a všechny nejistoty, které měla na záčatku už z ní opadly nebo se jen přesunuly dál a teď na ně nemyslí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Fri Jun 19, 2020 6:42 pm
Jo, to jo. Ale u tebe..já nevim. S tebou je mi z nich všech nejlíp. *Nevyzná se pořádně ve svých citech, ale moc dobře si uvědomuje, že mu Polaris není lhostejná.* Ještě jsem tě mrzutou neviděl. *Promítne si všechny chvíle, kterè spolu strávili. Vždy se mu zdála jako optimistka. Pak už jsou oba bez trička. Ona se mu zdá opravdu dokonalá.* Ale mě se to líbí. *Zazubí se na ní a pak se postará i o její druhou bradavku, než se znovu odtáhne a ujistí se, že v tom chce pokračovat. Když ho nazve roztomilým, potichu se uchechtne a potřese mírně hlavou.* Ještě nikdo mi to neřekl. Dřív mi to bylo jedno, ale nechci tě do ničeho nutit. Záleží mi na tobě a nechci tě od sebe odehnat. *Přizná vážným upřímným hlasem. Pak jí oplatí polibek, do kterého se mírně pousměje.* Dobře. *Políbí jí letmo na čelo a pak si sám rozepne kalhoty a sundá si je. Během toho se rty vrátí k jejímu hrudníku, o který se dál pořádně stará.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Fri Jun 19, 2020 8:18 pm
*Po jeho slovech se trošku usměje o něco více překvapeněji, ale stále je to větší úsměv, než je kdokoliv u ní zvyklý.* To jsem ráda, moc ráda. *Zamumlá potichu s úsměvem na tváři a následně se zasměje.* Mrzutost si nechávám na soukromí, jenom pro sebe. *Pokrčí rameny a když už jsou poté oba dva bez trička, začne se trochu červenat a jeho slova červenání jen podporují.* Nechceš, abych byla červená jako moje vlasy. *Uchechtne se a jakmile uslyší, jak se stará, musí vážně říct, že je roztomilý a myslí to upřímně.* Nenutíš mě do toho, vvážně ne. A neodeženeš mě od sebe, neboj. Mě se jen tak nezbavíš, to si zapamatuj. A vypadáš jako medvídek, když si starostlivý. *Zazubí se ne na něj, přičemž potom rty zvlní do upřímného úsměvu. Jakmile je bez kalhot, ruce zase přesune na jeho hrudník, přičemž pomalu rukama začne sjíždět nehty po jeho svalech až k lemu jeho boxerek, které mu začne taky pomalu stahovat. A u toho má na tváři menší úsměv, aby ho ujsitila, že ji do ničeho netlačí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Fri Jun 19, 2020 8:43 pm
To ale nemusíš. *Potřese hlavou a lehce se na ní pousměje.* Já ti taky ukázal svojí pravou stránku. Ty si zase pro sebe nemusíš nechávat svojí mrzutost. *Pokrčí jedním ramenem.* Už jsi. *Zazubí se na ní pobaveně a pak se musí ujistit, jestli to doopravdy chce.* Už ode mě uteklo dost lidí. *Vysvětlí svůj strach, že by mu utekla a poté se zasměje.* Medvídek? *Zopakuje po ní a pak už nechá slova stranou a věnuje se tomu, aby ze sebe sundal kalhoty. Pousměje se do polibku, když ucítí její nehty na svém hrudníku a jakmile jsou jeho boxerky pryč, sám sjede rukama k lemu jejích kalhotek, za který zatahá a začne jí je stahovat.* Budu opatrný, slibuju. *Zašeptá a pak už nic nebrání tomu, aby opatrně spojil jejich těla.* Chvíli počkám. *Zašeptá a čeká, než si na to zvykne a ukáže mu že se může začít pohybovat. Ví, že jí to bude bolet, ale chce tu bolest co nejvíce zmírnit.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Sat Jun 20, 2020 12:38 pm
*Pousměje se na něj a s úsměvem přikývne.* Dobře, ale jsem vážně někdy k nevydržení, když jsem mrzutá. *Uchechtne se a po jeho za zubním pobaveně protočí očima. Pak k němu natáhne ruku  a položí mu ji na tvář. * Já od tebe neuteče, slibuju. *Ujistí ho  a pak nevinně pokrčí rameny.* Jo, medvídek. Roztomilý medvídek. *Zazubí se na něj, ale potom mu už sundá boxerky, přičemž ona sama má kalhotky po chvilce taky pryč. Ví, že to bude nejdřív nepříjemné, ale poté by to snad už mohlo být lepší. Když konečně jejich těla spojí, skousne si spodní ret, jelikož je to pro ni zvláštní pocit. Jednu ruku mu dá kolem krku a druhou do vlasů. Poté kývne hlavou, čímž dá najevo, že je v pohodě  a on může pokračovat dál. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 20, 2020 3:45 pm
Já jsem k nevydržení většinu času, nebo si to o sobě aspoň myslím a ty mě dál snášíš. Určitě na tom nebudeš tak hrozně. *Usměje se na ní povzbudivě a když mu pak položí ruku na tvář, jemně se do ní opře.* Dobře. *Nadzvedne mírně koutky rtů, i když se stejně pořád bojí, že jí od sebe nějak odežene. Ten se ale snaží potlačit.* Ti dám medvěda. *Potřese se smíchem hlavou a pak jí políbí a jemně jí kousne do spodního rtu, za který jí zatáhne.* Já jsem samotný ďábel. *Zamumlá s menším úsměvem a pak už jsou oba úplně nazí a on spojí jejich těla. Když vidí její přikývnutí, začne se pomalu pohybovat. Ví, že to pro ní bude aspoň ze začátku nepříjemné, proto se pohybuje nejdřív jenom pohybu a skloní se k ní, aby jí mohl líbat a tím jí trochu rozptýlit. Samozřejmě, že jemu by rozhodně nevadilo rychlé tempo, ale chce, aby to pro ní bylo co nejkrásnější, takže se drží a hlídá, aby nijak moc nezrychloval.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Sat Jun 20, 2020 4:05 pm
Jenom si to o sobě myslíš, jinak k vydržení jsi. *Pobaveně se na něj usměje a zavrtí u toho hlavou. Poté mu položí ruku na tvář a usměje se na něj. * Žádnej medvěd, medvídek nebo medvídě. *Opraví ho s úsměvem a když ji políbí a zatahá za ret, spokojeně vydechne. Poté jsou už jejich těla spojeny a sice je to pro ni nejdřív nepříjemné, ale není to nic, co by se nedalo snést. Když se začne pohybovat, do polibku se usměje a následně i začne do polibku tlumeně vzdychat. Rukou kterou má v jeho vlasech mu začne vlasy prohrabovat a sem tam za ně zatahá, kvůli tomu aby mu dala najevo ještě víc, že se jí to líbí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 20, 2020 4:37 pm
*Jemně protočí očima.* Nedohaduj se se mnou. *Opět se u něj projeví potřeba mít věčně poslední slovo.* Medvídě? Takže teď ze mě budeš dělat ještě malý děcko? *Zasměje se a potřese nevěřícně hlavou. Radši jí políbí, aby jí umlčel a ona ho nemohla poctít další přezdívkou. Vítězně se pousměje, když slyší její spokojené vydechnutí a pak už jejich těla opatrně spojí a začne se pomalu pohybovat. Vydechne do jejích rtů, když ho začne tahat za vlasy a postupně začne tempo navyšovat, aby oba dva dovedl k orgasmu. Schválně zapojí i ruku, kterou sjede k jejímu klitorisu, který jí začne mnout střídavě pomalými a rychlými pohyby.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Sat Jun 20, 2020 4:57 pm
No tak, já se s tebou nedohaduji. Jen říkám pravdu. *Taky se neubrání protočením očí a následně se zasměje.* Fajn, takže budeš prostě medvídek a nedohaduji se se mnou, medvídka se stejně než bavíš. *Poté ale už nemá šanci cokoliv dodat, jelikož jejich rty spojí v polibku, což se jí líbí ještě více než vymýšlení jestli mu bude říkat medvídku nebo medvídě. Poté už jsou i jejich těla spojeny a ona naivní nemá čas myslet na to, že jí to nejprve bylo nepříjemné, protože teď myslí hlavně na to, jak se jí to líbí. Jakmile zapojí i ruku, protne se v zádech a spokojeně zasténá.* Wyatte. *Za vzdychá jeho jméno, když ucítí, že se pomalu blíží ke svému vrcholu, přičemž mu v polibku trochu s kousne spodní ret.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jun 20, 2020 6:11 pm
To není pravda. *Brání se s nutností opravdu mít poslední slovo, protože tahle zrzavá osůbka mu to zatím dosti kazí.* Žádnej medvídek. *Zavrčí pobaveně těsně předtím, než jejich rty spojí v polibku. Pak spojí i jejich těla a začne pomalu a opatrně do toho jejího přirážet. Rozptyluje jí polibky a když vidí, že si na to zvykla, postupně začne na tempu přidávat a zapojí i ruku, kterou jí začne mnout klitoris. Potom, co se prohne v zádech sjede polibky z jejích rtů k jejímu hrudníku, který zasype další salvou polibků a zanechá za sebou plno nově vznikajících flíčků, i když už tak má skoro celý hrudník, krk a ramena zarudlý. Během chvíle cítí, že je opravdu blízko k vyvrcholení, takže na tempu opět přidá a začne její klitoris mnout rychleji, aby svého orgasmu dosáhla také. Jakmile dosáhne vrcholu on, hlasitě zasténá její jméno a po doznění orgasmu se soustředí na to, aby zklidnil svůj dech.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Polaris B. Nelson

Sat Jun 20, 2020 6:31 pm
Ty si nedáš pokoj, že? *Protočí znovu očima, i když je to spíše pobavené protočení očí.* Smůla, nezbavíš se toho, medvídku. *Pokrčí rameny, ale poté už myslí jen na jejich spojená těla a na jeho rty. Semtam nahlas zavdychá a zatahá ho za vlasy, přičemž když ucítí i jeho ruku, prohne se v zádech. Jakmile ucítí jeho rty na svém hurdníku, nakloní havu na bok. Když uslyší své jméno, pousměje se a chvilku poté dosáhne svého vrcholu i ona, přičemž se opět prohne v zádech a zavzdychá jeho jméno. Celou dobu má na tváři menší úsměv. Rukou si odrhne z obličje vlasy a upře na něj šťastný a spokojený pohled.*
Sponsored content

Komnaty Selekce - Stránka 3 Empty Re: Komnaty Selekce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru