Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně paláce

+8
Klarisa
K. princ
Vertasia
AndyHoff
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
12 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Zayden J. Collard

Thu May 14, 2020 10:24 pm
Určitě bys mě zachránila... chyběl bych ti. A moje fotky na Illeagramu taky. *uchechtne se. Když ho pak dloubne rukou do břicha rozesměje se a po její reakci se rozesměje ještě víc.* Timhle mi jenom dáváš záminku se více smát. *poznamená pobaveně.* Jsi roztomilá když se nad tim rozčiluješ.*usměje se. Očekává, že po tomhle si něco vyslechne, ale nešlo tomu odolat. Přijde mu to opravdu roztomilé. Pak se začnou bavit o jeho přezdívce.* Do toho, Brepto. *uchechtne se. Tak nějak čekal na tu osudnou chvíli, kdy něco vymyslí Chrysane i pro něj. Pak si užívá to, jak ho hladí po hrudi a během chvilku se přemístí před ní. Pak se začnou dohadovat o tom, jestli to přehání nebo ne a on ji chce umlčet polibek, tak jako už to udělal několikrát, ale to se mu nepovede. Musí se lehce uchechtnout, ale pak polibek prohloubí a začne ji hladit na bocích. Po jejím vzdychnutí ji jemně skousne spodní ret a pak ji pohlédne do očí.* Jednou ano. Jednou tě o tom přesvědčim. A je mi jedno, jestli mi nevěříš. *řekne vážně a pak ji vášnivě políbí. Omotá si její nohy kolem těla a začne ji hladit na stehnech. Když si pak Chrysane stoupne a přinutí ho, aby si sedl, usměje se. Hned co se posadí obkročmo na její klín ji začne hladit po zádech a pak zakloní hlavu, aby měla Chrysane větší přístup k jeho krku.* Tenkrát to ale nevypadalo, že by se ti to nelíbilo. /A dneska je budeš mít taky./ *řekne zastřeným hlasem a tiše několikrát vzdychne, protože tohle je mu opravdu příjemné.* Chceš..jít někam do soukromí? *zeptá se jí. Chápe, pokud Chrysane chce soukromí. Přeci jen tady může kdokoliv přijít. Jemu je to upřímně jedno. Nikde přeci nejsou psaná pravidla, co všechno se zde může dělat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Chrysane Y. Martinelli

Thu May 14, 2020 10:35 pm
Asi bych tě zachránila no..*Připustí neochotně a následně ho několikrát dloubne do břicha a když řekne, že se kvůli tomu ještě více směje, uraženě si odfrkne. Je rozhodnutá mu vymyslet více přezdívek, už má Zadka a přibudou v budoucnu i další. Spokojeně vzdechne poté, co si ji k sobě přitiskne a chvilku se vášnivě líbají. Když jí skousne spodní ret, podívá se mu do očí a odtáhne se od něj.*Nepřesvědčíš. Víš, jak dokážu být tvrdohlavá a v tomhle svůj názor prostě nezměním. Nejsem krásná.*otřese odmítavě hlavou. Omotá si nohy okolo jeho paus, ale dlouho takhle nevydrží, protože si stoupne a přinutí ho, aby se posadil a pak se sama usadila na jeho klín obkročmo. Natiskne se více k němu a začne věnovat polibky jeho krku. Sama od něj měla na tom svém několik značek, které si musela zakrýt, aby se ušetřila od zvídavých pohledů komorných a vlastně i všech ostatních.*Nevadilo mi to. Ale než jsem je zamaskovala, trvalo to.*Na krk ho zas políbí.*A jsem zvědavá na tebe s paletkou makeupu, jak si je snažíš zakrýt.*Uchechtne se.*Ne.. Kldině můžee zůsat tady. Pokud od komnaty nechceš jít teda ty.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Zayden J. Collard

Thu May 14, 2020 10:51 pm
Děkuju, toho si vážím. *uchechtne se. Když ho pak několikrát dloubne do břicha, rozesměje se. Je zvědavý, jakou další přezdívku mu vymyslí. Pak už je těsně u ní a políbí ji. Potom ji skousne spodní ret a začnou se zase doadovat.* Máš pravdu, jsi totiž nejkrásnější. *změní svůj názor a hned na to ji vášnivě políbí. Když ho Chrysane donutí si sednout, nic nenamítá. Pak zakloní hlavu, aby měla lepší přístup k jeho krku a několikrát spokojeně vzdychne. Tohle by si nechal líbit častěji.* Požádal bych tě, abys mi je zakryla ty, ale mám takovej pocit, že by mi akorát přibily další. *uchechtne se a pak se jí zeptá, jetsli se chce přesunout do soukromí.* Zůstaneme tady. *řekne a hned poté najdou jeho ruce zapínání jejich plavek a sundá ji je. I hned ji začne líbat na prsou a jemně ji skousne bradavku. Jednou rukou ji sklouzne pod spodní díl kalhotek a začne ji tam hladit.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Chrysane Y. Martinelli

Thu May 14, 2020 11:58 pm
*Řekne, že by ho možná teda zachránila, i když to přizná docela neochotně. Jak jde poznat z jejího tónu hlasu. Přenesou se přes téma o přezdívkách až k tomu, jestli je krásná a nebo ne. Stojí si za tím, že není a nepřesvědčí ji o opaku. Na to si nevěří tak moc, aby to přiznala nahlas. Oplatí mu polibek a sedne si na jeho klín. Přitom se nezapomene věnovat jeho krku, jak on minule tomu jejímu, kvůli čemuž tam od něj měla značky. Uchechtne se.*Já bych ti je ještě zviditelnila.*Tak nějak potvrdí jeho slova a následně mu řekne, že klidně mohou zůstat tady a nemusí jít do soukromí. Jí je to docela jedno. Tak by je někdo viděl, konec konců by to asi nebyla taková tragédie. Je zvyklá na větší pomluvy na její osobu než to, že si to rozdala se svým snoubencem v lázních. Nechá ho, aby jí sundal horní svršek od plavek a spokojeně vzdychne poté, co ji kousne do bradavky. Zároveň ona sama přejíždí rukama po jeho vypracované hrudi. Když ji začne dráždit pod kalhotkama, sama se na jeho klíně pohne tak, aby ho taky vyprovokovala. Pořád mu oplácí vášnivé polibky.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Zayden J. Collard

Fri May 15, 2020 8:13 am
*pokusí se jí přesvědčit, že je krásná a úžasná. Štve ho, že si nevěří, a tak to chce změnit. Pak ji vášnivě políbí a sedne si, takze ona mu může vylézt na klín. Nastaví ji svůj krk, a několikrát slastně tiše vzdychne. Pak řekne, že by si klidně nechal značky zakrýt od ní, ale má pocit, že by mu tam spíše další přibily. Když mu to potvrdí, uchechtne se. Poté se shodnou na tom, že zůstanou v lázních. Jemu je to upřímně jedno. Jediné, na čem mu záleží je, aby byl s Chrys. Kdekoliv. Stáhne ji horní svršek plavek a někam ho odhodí. Pak ji začne líbat na prsou a jemně skousne bradavku. Když slyší, jak vzdychla, udělá to ještě několikrát. Jednou rukou ji vjede pod kalhotky a začne ji tam dráždit. Když ho začne provokovat i ona, tak zavzdychá. Pak ji vtiskne ještě jeden vášnivý polibek a potom ji odstrčí a donutí ji si stoupnout. Stáhne ji spodní díl plavek a následně si stáhne i své plavky. Pak ji chytne za ruku a zase přitáhne do svého klína. Tentokrát se jejího krku zmocní on a zanechá ji tam několik značek. Pak se nastaví pánvi vstříc Chrysane a pohladí ji po stehnech. Více už nechává na ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri May 15, 2020 12:59 pm
*Nechá ho, aby jí stáhl vrchní díl plavek a někam ho odhodil. Tentokrát jen tak odhodit svoje vršky asi není úplně vhodné. Pak je nemusí najít. Sice tu má ještě šaty, které si na sebe může dát, aby tu nechodila nahá, ale i tak. Nebylo by příjemné, kdyby je někdo našel, nejspíše. I když by asi nepátrali po tom, čí ty plavky jsou. Takže by to nemusela řešit nijak. Vzdychne, když jí skousne bradavku a kdy to udělá znovu, ona zase zasténá.*Zaydene.. Ty jsi hroznej provokatér.*Vydechne, docela roztřeseným hlasem. Provokuje ho stejně jak on ji, nebude přece nijak pozadu. Stoupne si před ním a nechá ho, aby jí stáhl i spodní díl plavek a sama mu pomůže s jeho plavkami. Sedne si na jeho klín a nechá ho, aby jí označkoval krk. Když se pohne pánví, i ona to udělá a když do ní pronikne, spokojeně vzdychne. Sama tentokrát určuje tempo a mučí ho tím. Ví, jak on poprvé mučil ji, protože na to šel neskutečně pomalu a ona dělá to stejné dneska. Skloní se sama k jeho krku, kde ho políbí a jednou i skousne.*Na tuhle hru jsou dva..*Zašeptá mu do ucha.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Zayden J. Collard

Fri May 15, 2020 1:18 pm
*sundá ji vrchní díl plavek a někam ho odhodí. Potom ho budou muset najít, což snad nebude zas tak těžké. Pak ji skousne bradavku a když Chrysane zavzdychá, udělá to znovu. Po jejích slovech se tiše zasměje.* Já? Vždyť já jsem andílek. *Řekne něco podobného, co řekla ona minule o sobě. Aby svá slova potvrdil vnikne rukou do jejich kalhotek a začne ji tam dráždit. Pak začne provokovat i ona a on vzdychne. Pak ji vtiskne ještě jeden rychlý, ale vášnivý polibek a donutí ji se postavit, aby ji mohl stáhnout i poslední díl jejich plavek. Následně s její pomocí stáhne i ty své. Přitáhne si ji zpět do klína a na krku ji udělá několik dalších značek. Pak se proti ní pohne pánví, a když do ní pronikne, zasténá. Štve ho, že tentokrát je to Chrysane, kdo mučí a když ho kousne na krku, unikne mu další sten. Po jejích slovech se uchechtne, dá jí ruce na záda a přitáhne si ji blíže. Několikrát ji vyjde pánví vstříc, aby zrychlil její tempo.* Chrys... prosím. *Vzdychne a hlavu ji zaboří do místa mezi klíční kostí a krkem. *
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri May 15, 2020 1:37 pm
*Uchechtne se.*Jasně.. Asi stejný andílek, jako jsem já.*Odpoví mu. Nenechá ho jen tak, aby ji sám dráždil a sama mu to oplácí a na jeho klíně se několikrát pohne tak, aby ho co nejvíce podráždila. Oplatí mu další vášnivý polibek a nechá ho, aby jí svlékl i spodní díl plavek a sama mu pomůže s jeho plavkami. Sedne si mu do klína a nechá se od něj několikrát políbit na krku a pak když se jejich těla spojí, spolu s ním zasténá. Mučí ho, stejně jak on minule ji. Tuhle hru hrají dva. A užívá si to, jak ho mučí, má menší pocit zadostiučinění, i když zároveň s ním mučí z části i samu sebe. Natiskne se na něj, když si ji přitáhne blíže. Sama je zapřená rukama o jeho hruď. Ví, že se snaží zrychlit to tempo, ale ona ho pořád udržuje. Až když ji poprosí a zaboří hlavu do jejího krku, sama to nevydrží a tempo zrychlí. Po chvilce cítí, že to dlouho už nevydrží a zanedlouho dosáhne vrcholu. Nahlas zasténá jeho jméno a je jí jedno kde jsou.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Zayden J. Collard

Fri May 15, 2020 2:13 pm
*řekne, že on je přeci andílek a aby to potrvdil, začne ji dráždit ještě více. Když Chrysane v provokování nezůstává pozadu, vzdychne. Pak ji svlékne i spodní díl plavek a následně jsou dole i jeho plavky. Pak si ji přitáhne zpět k sobě a označkuje ji krk. Pak ji vyjde pánví vstříc a nechá ji spojit jejich těla. Spolu s ní přitom zásténá. Když Chrysane nasadí mučivé tempo a kousne ho do krku, opět zásténá. Má co dělat, aby se ovládl a nepřevzal nad tím kontrolu. Tohle jejich vzájemné mučení a provokování ho sice baví a líbí se mu to, ale někdy je to s Chrysane zatraceně těžké. Přitáhne si ji blíže a několikrát si vyjde pánví vstříc, aby zrychlil tempo. Pak ji poprosí a zaboří hlavu do místečka mezi krkem a klíční kostí. Spokojeně vzdychne, když Chrysane zrychlí a chytne ji za boky, aby jí pomohl najít to správné tempo. Když Chrysane dosáhne svého vrcholu, ještě párkrát do ní pronikne a následně vyvrcholí také a hlasitě přitom zasténá. Čelem se opře o její rameno a snaží se sklidnit dech.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri May 15, 2020 2:32 pm
*Kousne ho do krku a nasadí jen pomalé tempo. Chce ho mučit, jak on minule ji. Tentokrát je to v její moci a ona toho musí využít, když má příležitost. Natiskne se na něj a mezitím u jezdí rukama po hrudi. Cítí, jak jí vychází pánví vstříc a pak tedy sama zrychlí tempo a s jeho pomocí správné najde. Sama brzy dosáhne vrcholu a brzy to samé udělá i Zayden. Snaží se zklidnit svůj dech. Zaboří svůj obličej do jeho hrudi a jen mlčí. Pak se od něj lehce odtáhne a podívá se mu do očí. Skloní se k němu, aby ho mohla ještě jednou políbit na rty, ale tentokrát jen jemně, ne vášnivě jako předtím. Podívá se na jeho krk a usměje se.*Tentokrát už bude to maskování aspoň fér, když to budeme muset řešit oba.*Uchechtne se. Jí samé je jasné, že i ona od něj má na krku určitě několik značek. Stoupne si na nohy a rychle najde své plavky, aspoň spodní díl. Ten vrchní nikde nevodí. ni ve vířivce a ani v jejím okolí.*Já věděla, že jen tak odhazovat prádlo tady není nejlepší plán.*Uchechtne se znovu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Zayden J. Collard

Fri May 15, 2020 2:56 pm
*přitáhne si ji blíže a pokusí se zrychlit její tempo. Tohle mučení ho zabíjí. Pak ji začne prosit a když zrychlí, spokojeně vydechne. Pomůže jí najít to správné tempo. Když Chrysane vyvrcholí, ještě párkrát do ní přirazí a pak také vyvrcholí. Opře si čelo o její rameno a snaží se sklidnit svůj dech. Ještě nikdy se necítil tak úžasně, jako když je s Chrysane. Když cítí, jak si zabořila obličej do jeho hrudi, pohladí ji po zádech. Pak se také trochu odtáhne a oplatí ji jemný polibek. Po jejích slovech se usměje. Také koukne na její krk, který je no tom trochu hůře, kvůli tomu, jak nedávno byl v její komnatě.* Vlastně to moc fér nebude, protože ty si to aspoň můžeš zamaskovat sama. Co mám asi tak dělat já? *Uchechtne se. Kdyz si pak Chrysane stoupne, taky rychle najde své plavky a obleče si je. Pak se také rozhlédne, jestli někde neuvidí vrchní díl jejich plavek. Nikde ho ale nevidí a tak přejde s pobaveným úsměvem blíže k ní.* Budeš muset jít na ostro. *Uchechtne se a chytne ji kolem pasu.* Do komnaty to nemáš tak daleko, ne? Nebo ta moje je blíž, než ta tvoje, tak můžeš jít tam.*zazubí se na ni.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri May 15, 2020 3:21 pm
*Zaboří svůj obličej do jeho hrudi a pousměje se sama pro sebe, když ji začne hladit po zádech.Odtáhne se a krátce a jemně ho políbí. Pak se podívá na jeho krk a přijde jí fér, že si ho nebude muset maskovat jen ona sama, ale stejný problém bude řešit i Zayden.*Já ti klidně přinesu můj makeup a budu se na tebe dívat. Určitě to bude zajímavá podívaná.*Uchechtne se nad představou Zaydena, která se pokouší líčit.*/Ten by místo korektoru použil ještě rtěnku./*Stoupne si a rychle si aspoň obleče spodní díl, protože ten vrchní nikde nevidí.*Neříkej.*Uchechtne se a protočí očima, když jí řekne, že bude muset jít na ostro, jako by jí to snad nebylo jasné.*Naštěstí tu mám ještě šaty.*Kývne k šatům, které lží na lehátku. *Hmm..*Zapřemýšlí, jestli jít k sobě a nebo spíše k němu.*Tak půjdeme k tobě. Aspoň zase budu mít na jeden den ten dokonalý polštář.*Popíchne jej a vyvlékne se z jeho držení, aby si na sebe mohla vzít šaty.*Na ostro vážně nejdu.*Řekne pobaveně a pak počká na něj a společně se vydají do jeho komnaty.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Zayden J. Collard

Fri May 15, 2020 3:44 pm
*pohladí ji po zádech a pak ji oplatí jemný polibek. Očima sklouzne k jejímu krku a řekne, že to vlastně tak moc fér nebude, protože ona si je aspoň může zakrýt sama.* Tak to ne, tolik radosti ti neudělám. *Uchechtne se.* Asi prostě holt nic zakrývat nebudu, a až se někdo bude ptát, nebo blbě koukat, tak je pošlu za tebou, protože ty za to můžeš. *navrhne podle něj to nejlepší řešení. Pak si také stoupne a obleče si plavky. Rozhlédne se, jestli někde neuvidí vrchní díl jejich plavek, a když je nikde nevidí, s pobaveným výrazem přejde blíže k ní. Řekne že bude muset jít na ostro a uchechtne se. Pak navrhne, že můžou jít do jeho komnaty, protože ta je blíže.* Vždycky k vašim službám, Mylady. *zazubí se na ni. Pak ji následuje ven z vyrivky a zamíří k jednomu lehátku, na kterém má triko a mikinu. Triko si obleče a pak ji podá svou mikinu, aby se mohla více zakrýt a nenastydla. Když vidí, jak je jí velká a jak v tom vypadá komicky, ještě v kombinaci s šaty, rozesměje se.* Ale je to škoda, byla by to hezká podívaná. *Mrkne na ní a si proplete prsty s těmi jejími. Následně se vydají do jeho komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Kathika Canton

Fri Jul 31, 2020 11:32 am
*Dneska byl nejspíše její poslední den v práci. S Wellsem se domluvili, že tam bude chodit jen do šestého týdne těhotenství a ten bude zítra. Pochybuje že by Wells nezjistil že tam zase šla. Ví, že se o ní bojí a hlídá to. Chápe ho i když sama by tam chodila do osmého týdne. To by podle ní ničemu neublížilo. Ale teď se chce trochu odreagovat. V komnatě si na sebe dala červené dvojdílné plavky. Jde už trochu vidět i zaoblené břicho, když se na to někdo soustředí. A přes ně na sebe natáhla béžové šaty. Vlasy má jen tak rozpuštěné. Zamíří do lázních které jsou v paláci taky. */Tady je fakt všechno.. /*Když sem přijela poprvé, to všechno ji překvapilo a pořád trochu taky překvapuje. Sundá si šaty a pak si vleze do jedné z vířivek.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

Fri Jul 31, 2020 11:40 am
*Chce pro Kat naplánovat několik romantických večerů a dnů, aby jí nějak vynahradil, že nebude teď chodit na služby. Kontroloval to a je rád, že ode dneška už žádnou službu zapsanou nemá. Akorát míří do lázní. Dlouho tam nebyl a chce to omrknout, aby zjistil, jestli to místo vyhovuje jeho plánům. Na sobě má džíny a bílou košili. Pod oblečením má černé plavky. Když tam dojde, v převlíkárně ze sebe shodí oblečení a v plavkách vejde mezi bazénky. Hned si všimne, že tu není sám a zamilovaně se usměje, když pozná svou lásku.* /Ta mi snad čte myšlenky../ *Dojde k ní a sedne si na okraj bazénu za ní. Pak se skloní k její hlavě a dá jí pusu do vlasů.* Užíváš si volna, lásko? *Pousměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Kathika Canton

Fri Jul 31, 2020 11:55 am
*Je jí upřímně docela líto, že už nepůjde do práce. Bavilo ji to. Ale bude máma a dítě ji dokonale zaměstná. Navíc se na toho prcka už skutečně těší.*/ Doufám, že bude co nejvíce po Wellsovi. Že bude mít hlavně jeho oči a úsměv./* Sama se pro sebe zamilovane usměje. Jako ostatně pokaždé, když na něj pomyslí. Vydá se v plavkách a šatech do lázní. Šaty že sebe tam sundá s vleze si do jedné z vířivek. */ Už tu chybí jen Wells. /*Proběhne ji hlavou a spokojeně na chvilku zavře oči. Ale jako by jí on četl myšlenky, za chvilku se ti objeví taky. Otevře oči hned jak uslyší blížící se kroky a zamilovaně se na něj usměje.* Docela ano. Ale je to divný. Budu ti jen tak, nic nedělat. *Uchechtne se.* Ale asi se od zítřka dám do čtení knih o těhotenství, zatím jsem přečetla asi jen dvě. Tak abych byla pořádně připravena. *Usměje se na něj. Hlavou kyvne na místo vedle sebe. *Proč raději nejdeš za mnou místo toho abys seděl jen na okraji? *Zeptá se ho.*Jaký jsi měl den. Máš méně práce? *V téhle době totiž pro ni je překvapení že nepracuje, jako většinou. Ne že by ji tedy vadilo tě je ti s ni. Právě naopak. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

Fri Jul 31, 2020 12:04 pm
*Vydá se do lázní, kde chce naplánovat romantický večer pro Kathiku. Ta ho ale předběhne a on jí zde najde v jedné z výřivek. Dojde k ní a políbí jí do vlasů.* Budeš tady, dělat mi společnost jako moje přítelkyně a matka našeho dítěte a já tu budu s tebou. *Opraví její tvrzení.* To si můžete udělat čtenářskej kroužek s mojí mámou. *Uchechtne se.* Nebo kdybys cokoliv potřebovala, nějakou radu nebo tak jsem si jistej, že ona ti bude dispozici. "Ujistí jí s úsměvem. Po její další otázce se ponoří do vody vedle ní a dá jí ruku kolem ramen, aby si jí k sobě mohl přivinout.* Část jsem odložil na zítra a část udělal už včera. Sem jsem šel, abych pro tebe naplánoval romantickej večer, ale předběhla jsi mě. *Přizná s pobaveným úsměvem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Kathika Canton

Fri Jul 31, 2020 12:19 pm
*Bude to pro ni zvláštní. Nic moc nedělat, jen číst knihy o těhotenství a nechodit ani do práce. Usměje se na něj.*To máš pravdu. Už se na to skutečně těším. Az třeba začne ten prcek kopat. Nejvíc se ale samozřejmě těším na to, až tu bude s námi. *Pak se ba něj nevinně zazubí.* Dobrý zážitek určitě bude sledovat tě, jak jo prebalujes. Planujes u toho poprvé taky omdlít? *Nemůže si odpustit menší popichnutí. Tohle mu zůstane hodně dlouho. *To bychom mohli. *Uchechtne se.*Jo, já vím. Jednou jsme se potkaly v kuchyni. Dělala si palačinky, tak jsem ji pomohla a oba do toho pak dala nějakou okurkovou šťavu. To bylo výborný. Někdy ji zase navrhnu společnou návštěvu kuchyně asi. Má rada oba dva Wellsovi rodiče. Přijdou ji milí. Pak navrhne aby šel za ní a přísune se blíže k němu hned jak se do vody ponoří.*Fakt? Hmm... Už teď je to dokonalý. Když jsme tady teď a máme na sebe bez rušení celý den.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

Fri Jul 31, 2020 12:39 pm
Těšim se, až ho poprvý pochovám. Doufám, že bude po tobě. *Usměje se na ní a jenom doufá, že tím neodstartoval nekonečnou hádku o tom, po kom to dítě má být.* /Ještě z nás ten drobek dostane mindrák a to se ani nedovyvinul./ *Uchechtne se v duchu. Když mu připomene, jak omdlel, vyplázne na ní jazyk.* Prostě toho na mě bylo moc. Už omdlít nehodlám, neboj. A přebalovat klidně budu. *Pokrčí rameny.* Okurkovou šťávu? Fuj. *Ušklíbne se.* Ale jsem rád, že si rozumíte. *Usměje se spokojeně.* Můžu sem pozvat i tvojí rodinu, jestli chceš. Rád bych je zase viděl a jim se určitě taky stýská. A ty bys tu měla aspoň někoho, s kým trávit čas, když budu muset pracovat. *Nabídne jí a pak si jí k sobě přivine a vtiskne jí polibek na spánek.* Miluju tě.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Kathika Canton

Fri Jul 31, 2020 12:55 pm
Taky se těším. Až bude dost velký necháme si říct pohlaví nebo to necháme jako překvapení? *Ví že na řešení podobných věcí maji ještě ale čas, ale chce vědět, jak to vidí Wells. Jí je to jedno. Pokud to bude chtít Wells vědět nechají si to říct, pokud ne vydrží to do porodu. *A já doufám že bude co nejvíce po tobě. Slyšíš prcku? Buď co nejvíc po tatínkovi, dobře? *Promluví ke svému břichu, kde se. Ten prcek schovává a zase se podívá na Wellse. Prostě ho trochu muis popichnout takže mu připomene jak omdlel a doufá, že to nebude opakovat při třeba přebalování. *To se uvidí. Pro jistotu to budu poprvy natáčet. *Nechce o to zase přijít. Už tak je jí líto že nemá natočený to jak se skácel poprvé.*Náhodou to bylo fakt dobrý. Ochutnal jsi to? Možná je nu palačinku příště obětuji, abys mohl ochutnat. *Přikývne.* Jo myslím, že rozumím. Oba dva tvoji rodiče se zdají milí. *Řekne upřímně, co si o nich mysli.*Ráda bych je zase viděla. Jestli by to šlo aspoň ba pár dní. Rodiče jsou dost nadšení z toho že budou mít vnouče. *Řekla jim to jen po telefonu. Ještě se neviděli. *Já tebe víc. *Natáhne se k němu aby ho políbila na rty, protože polibek na spánek jí nestačí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

Fri Jul 31, 2020 1:08 pm
Můžeme si ho nechat říct. Jsem zvědavý, jestli to bude kluk, nebo Kathika mladší. *Zazubí se na ní.* Myslim, že geny už se zkombinovaly jam chtěly a ani takovej paličák jako ty, je nepřesvědčí, aby to nějak změnily. *Zasměje se a cvrkne jí prstem do nosu.* To je od tebe pěkně ošklivý. My chlapy jsme vystaveni takovým šokům, že to nezvládáme a naše ženy, místo toho, aby nás politovaly, se nám budou smát ještě za dvacet let. *Potřese nad ní, ale vlastně nad celou ženskou populací, naoko zklamaně hlavou.* Jednou jsem jako malej tu palačinku mámě ukradl. Udělala talíř pro mě s Tessou a pro sebe, jenže Tessa hrozně zacláněla, tak jsem si vzal máminu. Pak se s ní seznámil i záchod. *Zasměje se nad tou vzpomínkou.* Jo, zdají. Pokud se teda táta neopije, nedělá ze sebe světlušku a nebrečí kvůli šedinám a máma je z něho tak nervózní, že skoro okusuje stěnu a s nepříčetnym výrazem se houpe na lustru. *Uchechtne se při vzpomínce na včerejší večer, kdy mámě pomáhal tátu hledat a pak ho dostával do komnaty.* Příští týden je tu máš. *Slíbí jí a plánuje to zařídit ještě dneska. Líbí se mu, jak jí nestačí jemné polibky na čelo, na tvář nebo na spánek a pokaždé se sama natáhne pro další na rty. I teď mu na to vykouzlí úsměv na tváři.* Nedohaduj se, nebo příště dostaneš jenom polibek na tvář a nic víc. *Zazubí se ní, když se po chvilce odtáhne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Kathika Canton

Fri Jul 31, 2020 1:31 pm
*Přikývne. Klidně si to pohlaví nechá říct. Je taky dost zvědavá. *Žádná Kathika mladší to nebude. Ale Wells je hezky jméno. *Zazubí se na něj a jako uplný zlatíčko zamrká. Pak promluví ke svému břichu a snaží se toho prcka přesvědčit, aby byl co nejvíce po Wellsovi. Představuje se to dítě s jeho očima a nádherným úsměvem.*Já nejsem paličák! A navíc, ty jsi Schreave, ty jsi z nás dvou větší tvrdohlavec. *Taky si Wells umí stát za svým.*Jo. Jsi strašnej chudáček. Já toho prcka budu v sobě ještě dalších osm měsíců nejde nosit. A pak jo že sebe budu muset dostat. Hádej se, kdo to bude mít těžší. *Snaží se znít nějak otráveně, ale na tváři ji hraje pobaveny úsměv. To si děláš srandu, ne? Vždyť to chutná úžasně. Nechápe, jak mu to nemohlo chutnat. *Cože? Jaká světluska? *Nadzvedne zmatene obočí, protože fakt neví o čem tu teď Wells mluví. Ráda by svou rodinu zase viděla, pokud je to možný a když ji to Wells slíbí, potěší ji to. *Děkuji. Jsi úžasný,*Polibek, který ji dá on ji nestačí a natáhne se pro další. Našpulí rty.*To bys mi přece neudělal.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

Fri Jul 31, 2020 5:50 pm
To teda neni, Kathika je hezčí. A třeba to Kathika junior bude. Co ty víš, co tam uvnitř tebe formuje? *Uchechtne se a u toho jí položí ruku na bříško. Teď, když se na to zaměří, tak si všimne, že Kat břicho už trochu povyrostlo.* Roste docela rychle. *Zhodnotí s úsměvem.* Já se umím s lidma domluvit a nepotřebuju se dohadovat o každý blbosti. *Namítne pobaveně.* Jenže ty se s tim všim můžeš sžít a připravit se na to. To my chlapy jsme chudáci, který zažívají šoky, protože z ničeho nic zazní "Jsem těhotná." nebo "Rodim." nebo "Rychle! Posral se.". *Stojí si za svým a u tojo se zasměje.* Chutná to úžasně tvým těhotenstvím posedlým chuťovým buňkám. *Namítne pobaveně.* Táta se včera opil a lítal po městě se světýlkama okolo krku s tim, že je světluška. S mámou jsem ho byl hledat. *Pokrčí rameny.* Prý mu něco připomnělo strejdu a mámu, tak to zapil. Nebo tak nějak mi to řekl. *Prohrábne si mokrou rukou vlasy, takže si pár pramínků namočí.* Ne víc, jak ty. *Usměje se na ní zamilovaně a pak se zasměje, když vidí, jak našpulila rty.* Chceš se vsadit? *Nadzvedne pobaveně obočí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Kathika Canton

Fri Jul 31, 2020 6:13 pm
Ale je. A i když to bude holka, Kathika ji nepojmenujeme. Chce to zajímavější jméno. Mně se třeba líbí Despoina a k tomu jako druhý jméno jen něco krátkýho. Pro holku a pro kluka kromě Wellse třeba Maven nebo Mayson. *Nad jmény se už trochu zamýšlela, ale ještě na to mají dost času. Položí svou ruku na to jeho, která je na jejím břiše.*Docela jo. Jestli to takhle bude pokračovat, v devátém měsíci už ani neprojdu dveřmi.*Uchechtne se.*Ale já s lidmi taky dovedu mluvit. Když je to fakt potřeba. A nedohaduju se o každý blbosti, ale o důležitých věcech./Většinou../Taky to pro mě byl šok. Když mi to řekla doktorka taky to byl šok. I když mi bylo trochu špatně myslela jsem si, že je to jen třeba nějaká chřipka./Chudák dítě, ho měním za chřipku./*Musí se uchechtnout.*To jak jsi to řekl vyznělo, že jsou snad moje chuťové buňky posedlé nějakým ďáblem.*Řekne, jak to z toho vyznělo.*Jo aha.,.. Já tě někdy musím opít a doufat, že opilý jsi po něm. Tohle muselo být vtipný. I když se o něj tvoje máma asi bála. Já bych tě třeba zavřela se mnou v komnatě.*Usměje se na něj jako naprostý andílek.*Aha.. *Řekne tiše a chvilku mlčí. Je jí líto, čím vším si už musela Schreave rodina projít. Usměje se, když vidí, jak několik vlasů Wellsovi zůstalo stát. Natáhne ruku a trochu ho upraví. Potřese nad ním hlavou a neodhaduje se s ním o tom, kdo z nich je úžasnější. Ona si stojí za svým a on si za svým taky stojí.*Ne, ne to je v pohodě. Nebudu to riskovat. Nedokázala bych to vydržet.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

Fri Jul 31, 2020 6:32 pm
Ale Kathika je krásný jméno. Opravdu. *Brání se.* Despoina Kathika Schreave nebo Despoina Kathika Canton zní dobře. *Pokrčí rameny. Záměrně řekl obě verze, protože se zatím nebavili o tom, po kom z nich bude mít dítě příjmení. A ani se nebavili o tom, že by si to Kat rozmyslela a chtěla si ho vzít.* Mně to vadit nebude. Aspoň mi nebudeš nikam utíkat a já budu moct být jenom s tebou. *Pousměje se pobaveně a políbí jí na klíční kost.* Každá ženská musí během těhotenství přibrat. Já tě miluju kvůli tobě samotný ne nějakýmu blbýmu čísle na váze. *Pokrčí rameny a povzbudivě se na ní usměje.* Dohaduješ se i o blbostech. *Stojí si na svém a u toho nad ní pobaveně potřese hlavou.* Chřipka je dobrý jméno. Jak pro kluka tak pro holku. *Zazubí se na ní.* No... Někdo těhotenství jako ďábla třeba vnímá. *Poznamená pobaveně.* Ty jsi ale. Hodláš si kompenzovat to, že nemůžeš pít na svym příteli? *Zasměje se.* To je pěkně ošlivý. *Zatváří se naoko uraženě. Pak se na ní usměje, když mu upraví vlasy.* To je dobře. Já totiž taky ne. *Usměje se na ní zamilovaně a chytí jí pod zadkem tak, aby jí nadzvedl a posadil si jí na klín. Pak už jen zakloní hlavu a svými rty vyhledá ty její v hladovém polibku.*
Sponsored content

Lázně paláce - Stránka 2 Empty Re: Lázně paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru