Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jachta královské rodiny

+6
Klarisa
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
-LF-
Admin
10 posters
 :: Město
Goto down
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Dorian M. Nielsen

Sun Sep 20, 2020 4:59 pm
Ale prosimtě, alkoholu v sobě ještě nemám tolik, abych zakopl sám o sebe. Přísahám, že tam něco bylo! *Máchne rukou na znamení, že si nedělá legraci a snaží se si na tváři udržet seriózní výraz.* Když já nevím. Většinou, když si s vámi chci povídat a prostě za vámi jdu, tak Keenan odejde. *Zamumlá a dopije své pití.* Podle mě má vztek, který ze sebe prostě potřebuje v mlátit, nebo ho utlumit bolestí. Můžeme zjistit, kam chodí a nějak mi domluvit, nebo zařídit, aby tam už nechodil.. A ty by ses měla také šetřit, Lio. Mám o tebe starost, však tě za chvíli ani vlastní tělo neunede. Nebuď na sebe taková, prosím. *Naléhavě se jí podívá do očí. Nechce, aby se tak ničila.* Není za co. *Pousměje se a následně se zasměje.* Ty sis snad nikdy nechtěla zaplavat mezi žraloky? Ne všichni po tobě hned vystartují. *Usměje se a na její nápad Pokýve hlavou.* To je fajn nápad, ale mezitím si vem mou košili. *Předá ji do rukou svou černou košili aby se zahřála alespoň trochu na tu chvilku. Poté ji vezme za ruku a začne s ní prolézat mezi lidmi až k vířivkám.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Sun Sep 20, 2020 5:21 pm
*Když Dorian začne přísahat, že tam něco bylo, zacukají jí koutky a nejdřív je potichu a jen nadzvedne obočí a pak chytí jeho ramena a natočí ho směrem, odkud přišel.* A můžeš mi tu konkrétní věc ukázat, prosím? Já totiž vidím úplně volný prostor, na kterém se dá zakopnout maximálně o svou vlastní nohu. *Poznamená a stoupne si na špičky, aby se hlavou mohla naklonit nad jeho ramenem a viděla tak jeho výraz, až jí bude vysvětlovat, o co vlastně zakopl. Když se pak začnou bavit o Keenanovi, zvážní a potichu si povzdychne.* Není zvyklý na přítomnost někoho dalšího. Celý život jsme byli jenom my dva, sami. Bude mu trvat, než si zvykne, že v jeho okolí je někdo další, kdo mu nemá v úmyslu zazlívat jeho existenci. Vždyť víš, že i mě to nějakou dobu trvalo. *Snaží se vysvětlit chování svého bratra.* Já chápu, že má vztek, ale může ho ze sebe vymlátit u boxovacího pytle v paláci a ne takhle. To je jak kdyby se začal sebepoškozovat, když si takhle libuje ve svojí libosti. *Pokračuje dál se staženým obočím, ale když se konverzace obrátí k ní a ona vidí to, jak se jí dívá do očí, nevydrží to a sklopí pohled.* Jsem v pohodě. Neni potřeba si dělat starosti. *Ujistí ho a pokusí se u toho znít co nejvíc přesvědčivě.* Jo, jasně. Někteří si tě předtím ještě pořádně prohlídnou. *Potřese pobaveně hlavou, když se baví o plavání se žraloky a pak mu navrhne přesun do výřivky, protože tady je jí docela zima. Pousměje se na něj, když jí dá svou košili a oblékne si jí přes lehké šaty, které na sobě už má.* Děkuju. *Trochu jí překvapí, když jí vezme za ruku, ale rozhodně jí to nevadí. Jemně mu jí stiskne a musí se pousmát nad tím, jak její dlaň není v té jeho skoro vůbec vidět. Připadá si vedle něj neuvěřitelně malá. Vzpomene si i na to, jak Keenan s jistotou prohlásil, že jí Dorian miluje.* /To ale přece neni možný.. Je prostě jenom milej../ *Proběhne jí hlavou a rychle myšlenky na tohle zažene. Během chvilky jsou u výřivky, kde si sundá jak Dorianovu košili, tak své šaty a v černých dvojdílných plavkách, které mají na bocích a nad prsy různé průstřihy a odhalují její vyhublou postavu se ponoří do teplé vody, která jí během chvilky zahřeje.* Jo, tohle je daleko lepší. *Pousměje se, když je jí konečně teplo a její svaly se ve vodě začnou uvolňovat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Kaden N. Collard

Sun Sep 20, 2020 5:54 pm
*vítězně se na ni zaculí, když ji konečně přesvědčí. Ví, že i ona dokáže být dost tvrdohlavá, takže je to pro něj skvělý pocit vítězství. Rozesměje se, když na něj vyplázne jazyk. Přijde mu tak strašně roztomilá. Následně si všimne toho, jak se snaží skrýt to culení se, tak ji poinformuje, že se jí to moc nedaří.* Fakt? A čeho sis všimla? *zeptá se jí zvědavě s povytaženým obočím a čeká, co mu na to řekne. Celkem ho zajímá, čeho si na něm všimla. Poté mají takovou malou chvilku upřímnosti, kdy oba uznají, že jim vadí pomyšlení na toho druhého s někým jiným. Po chvilce se přemístí z jachty na pláž, kde se oba svléknou do plavek, v jeho případě jen do boxerek. Vybídne ji, ať jde do vody první. Je mu jasné, že nebude mít zrovna přívětivou teplotu, ale za to, aby Nooru viděl v plavkách to stojí, ne? Poté po sobě začnou cákat vodu jako malé děti a on na ní vyplázne jazyk poté, co mu položí otázku. Chytne ji za pas a se smíchem s ní zatoč, ale hned potom ztěžka polkne, kvůli té blízkosti, která mezi nimi teď panuje. Přemístí své ruce z jejího pasu a chytne ji pod zadkem, čímž ji donutí omotat nohy kolem jeho těla.* Samozřejmě. Já jsem největší neviňátko. *řekne tišeji a pohledem hypnotizuje její rty. Po chvilce se od nich odtrhne a koukne jí do očí.* Noor.. já.. můžu tě políbit? Prosím. *vydechne toužebně a má pocit, že zachvilku praskne touhou. Ještě nikdy se nestalo, že by nějakou holku o něco prosil. A už vůbec ne jen o pouhý polibek.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Dorian M. Nielsen

Sun Sep 20, 2020 6:14 pm
*Založí si ruce na hrudi, když si všimne, jak Brikssi cukají koutky a snaží se udržet nějak vážnou tvář.* Ty o mně pochybuješ. *Řekne s hraným dotčením a nechá ji, ať jej otočí a podívá se na to místo, kde zakopl a všimne si toho prázdna.* Ale.. No fajn, tak nějaký ten předmět, co mě skoro poslal k zemi, byla moje noha. To je fuk, to se stejně stalo každému, navíc já to můžu svést na ten alkohol. *Zazubí se pozitivně, jakoby nic. Poté ale ustanou ty srandičky mezi nimi, načež se začnou bavit o Keenanovi a následně i samozřejmě o ní, protože Brikssi se stejně jako Keenan ničí.* Budu doufat, že si na mě zvykne.. Nejde mi tak o sebe, spíše o něj, protože mu nejspíše není příjemné, když se začínáš sbližovat s osobou, kterou on nemá rád. Já to překousnu, smířim se s tím, že mě zkrátka nemusí, jen vážně nechci mezi vás přivést nějaké problémy. *Zamumlá, ale poté se pousměje, když řekne, že to trvalo i jí.* No jo, vy jste fakt úplně stejní. *Zavrtí nevěřícně hlavou, byli jak přes kopírku. Poté se ale začnou bavit o ní, načež musí zvážit aji on. Neunikne mu samozřejmě, jak sklopí pohled, což se mu ani trochu nelíbí. Jemně ji ukazováček a palcem chytí bradu, přičemž ji donutí, aby se mu podívala do očí.* Já vím, že nejsi v pořádku. Přede mnou si na to nemusíš hrát, jo? Jen zkus na sebe být mírnější, prosím. Mám potřebu od té doby, co tě unesli rebelové, tě stále chránit. *Zamumlá a snaží se ignorovat to, jak blízko jejich rty si právě jsou.* Tak pojď. *Vydechne, když odolá touze ji políbit. Dá ji svou košili a chytí ji za ruku, načež se s ní rozejde k vířivkám. Když jsou na místě, počká, až se vysvleče a snaží se na ni nedívat tolik znepokojeně. Zaplňuje do vody a nechá se obejmout teplou vodou.* Mm, to jo. *Zamručí spokojeně.* To je lepší, jak nějaký studený moře. *S úsměvem na ní Mrkne.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Noora May Olsen

Sun Sep 20, 2020 6:28 pm
*Dokáže být tvrdohlavá, ale Kadenovi je o něco lehčí ustoupit, než v ostatních případech, i když z toho nemá úplně skvělý pocit. Vyplázne na něj jazyk a poté i skryje své zaculení, neúspěšně.* Upřímně? Když se to týká tebe, všímám si hodně věcí. *Řekne s takovým tajemným úsměvem, protože si opravdu všímá věcí, které by normálně neřešila a přišli by ji naprosto normální. Poté mají takové tiché, důvěrné povídání, které po chvilce přeruší tím, že se rozhodnou jít do vody. Nechá se vést a pousměje se, když opět dá pozornost tomu, jak je oproti němu prťavá a její ruka se v té jeho skoro ztrácí. Následně, když jsou na pláži se vysvlékne a skočí do vody, i přes její teplotu. Na oplátku Kadena pocáká, za což si vyslouží zatočení ve vzduchu. Trhaně se nadechne, když ucítí jeho ruce na svém těle a obmotá mu nohy kolem jeho těla, načež se mu podívá na rty. Ani si nevšimne, že on na ty její kouká taky. Na jeho potvrzení o neviňátku jen pozvedne koutky, jelikož si připadá jako kdyby z jeho blízkosti zapomněla mluvit. Když uslyší její prosbu, podívá se mu okamžitě do očí a začne se v nich utápět. Téměř hned přikývne.* Prosím. *Vydechne toužebně, chce zase cítit jeho rty na těch svých. Hladí ho palcem po tváři, dívá se mu do očí a odolává jeho pohledu. Poté to ale nevydrží a políbí ho sama.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Sun Sep 20, 2020 6:45 pm
Jo, pochybuju. *Potvrdí bez problému jeho slova s pobaveným úsměvem a pak ho otočí a a pobaveně sleduje, jak se snaží najít věc, o kterou zakopl.* Spíš na svojí nízkou toleranci k alkoholu. *Opraví jeho slova a potřese nad ním pobaveně hlavou. Je spokojená, že uznal, že zakopl sám o sebe, takže už ho nechá být.* Ty problémy nepřinášíš, vážně. Největším problémem jsme tady přímo my dva. Oba dva nás dostalo to, co jsme se dozvěděli a teď nás rozděluje to, jak se s tím oba snažíme vyrovnat. Momentálně jsi jeden z jeho nejmenších problémů, věř mi. *Stočí krátce pohled k východu z jachty, kde už před nějakou chvílí Keenan zmizel, jako kdyby doufala, že tam bude pořád stát, pozorovat je a bude v pořádku. Samozřejmě jí ale čeká zklamání, protože bude touhle dobou nejspíš už dost daleko a možná se už klidně může rvát.* Jsme dvojčata, jasně, že jsme stejní. *Uchechtne se, ale když se pak téma hovoru dostane k ní, sklopí pohled. Nechá Doriana, aby jí zvedl bradu, protože je stejně silnější, než ona, takže kdyby chtěl, tak by jí tu bradu zvedl a opětuje mu pohled do očí.* A právě proto musíš uvěřit, že jsem v pořádku, víš? Některý věci zachránit nejde a něco se jednoduše musí vzdát. Nechci, aby ses kvůli mě trápil. *Řekne mu potichu a pak se k němu nakloní a letmo ho políbí na koutek rtu. Jednak nemohla odolat, když byli tak blízko a jednak doufá, že ho to trochu rozptýlí a tahle konverzace skončí.* Jsem v pořádku. *Ujistí ho ještě a pak se v jeho košili a ruku v ruce s ním vydá k výřivce, kde ze sebe stáhne oblečení. Postřehne jeho znepokojený výraz, takže jenom sklopí pohled a co nejrychleji zapluje pod vodu, aby se aspoň trochu zakryla.* Jo, to je. *Přitaká jeho slovům a posune se k němu, aby si mohla hlavu položit na jeho rameno. Od toho, co za ní běžel po té večeři do labyrintu má jeho blízkost spojenou s bezpečím a klidem.* Myslíš, že někdy věci dosáhnou bodu, kdy už se nemůžou zlepšit a zůstanou prostě navždycky ztracený? *Zeptá se ho potichu a naráží tím na situaci mezi ní a Keenanem a zároveň i na to, jak zničeně se ona sama cítí a, jak jí jeho pohled a slova utvrdili, jak zničeně i vypadá.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Kaden N. Collard

Sun Sep 20, 2020 7:02 pm
Jakých třeba? *vyzvídá dál, protože tohle ho skutečně zajímá a její tajemný úsměv ho ještě více povzbouzí to zjistit. Poté si projdou takovou tou chvilkou upřímnosti, která na něj ale začíná být až moc upřímná, a tak raději odvede řeč jinam. Po chvilce už oba dva skončí na pláži bez oblečení a jen v plavkách. Následně skočí do vody a začnou po sobě cákat vodu, jakoby jim bylo devět. Zvedne ji v pase a zatočí s ní, ale ta náhlá blízkost na něj začne působit, takže ji nakonec chytne pod zadkem a omotá si její nohy kolem těla. Pronese, že on neviňátko je, ale vůbec to vlastně nevnímá a zajímají ho jen její rty, které tolik touží opět ochutnat. Po nějaké té chvilce přemístí pohled na její oči a zeptá se, jestli ji může políbit. Nikdy se žádné jiné holky neptal. Ale u Noory má pocit, že se zeptat musí. Když mu to Noora povolí. nahne se k ní ještě více, takže už jich dělí jen pár milimetrů. I tuhle malou mezírku následně Noora poruší a spojí jejich rty. Slastně ji vydechne do rtů. Prvně ji líbá jen jemné, ale moc dlouho to nevydrží, takže jejich polibek prohloubí a jednou rukou ji vjede do vlasů.* Do hajzlu.. *zakleje, jakmile se odtáhne, protože bohužel potřebuje dýchat.* Ty mě fakt přivádíš k šílenství.. *koukne jí zadýchaně do očí.* Nemůžu tě vyhnat z hlavy.. Víš, proč jsi byla moje poslední? Protože nikoho jinýho už nechci. Na tý večeři mi nebylo blbě.. nemohl jsem vedle tebe jen tak sedět a přitom nemyslet na to všechno, co se mnou děláš. Choval jsem se k tobě hnusně jen proto, abych tím zahnal všechny ty pocity, který ve mně probouzíš a který nechápu. *řekne tiše a vydechne.* Na ošetřovně jsem ti říkal, že nechci, abys pak litovala, kdybys chtěla víc, protože tě nechci vidět trpět. Řeklas mi, že tomu ale nemůžeme zabránit, když se to stane. Měla jsi pravdu. A teď už to chápu. *sklopí raději pohled. Pořád se bál, aby k němu Noora nezačala cítit něco víc. Přitom to byl on, kdo se do ní zamiloval.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Dorian M. Nielsen

Sun Sep 20, 2020 7:16 pm
Pff. *Odfrkne si pobaveně, když v klidu přizná, že o něm pochybuje.* Nojo, musím ještě v tom trošku trénovat. *Zasměje se, když řekne, jak má nízkou toleranci k alkoholu.* Dostane se z toho. Až se s tím smíří, zlepší se to. Jen je to pořád čerstvá věc a dostává se z toho jiným způsobem.. Špatným způsobem, ale pokud bychom nezašly do toho spolu kde se rve, asi mu jinak nezabráníme. Ale pořád má štěstí, že má tebe. *Pousměje se a poté se stočí řeč k ní. Zvedne ji bradu, čímž ji donutí se mu podívat do očí. Když však opět říká, jak je v pořádku, vzdá to a pousměje se, když ho políbí na koutek rtu. Cítí se zoufale z toho, když ví, že ji nemůže pomoct. Nebo spíše, že si nenechá pomoct.. Odvede si ji k vířivkám, kde čeká, až se ponoří do vody ona a on si vleze za ní. Když si opře hlavu o jeho rameno, opře si svou hlavu a tu její a obličej ji zaboří do vlasů, přičemž vydechne. Ještě ji obejme jednou rukou kolem pasu.* Někdy ano, ale to zrovna nebude tvůj případ, slibuji. *Bude tu pro ní, ať se stane cokoliv. Ničí ho, když je tak ztracená a zlomená.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Sun Sep 20, 2020 7:31 pm
*Bez problému a v klidu přizná, že o něm pochybuje a pobaveně se usměje jeho reakci.* Trochu se divim, že po víc jak měsíci od toho, co jsi poznal mě a Keenana ještě nechlastáš první ligu. *Poznamená pobaveně, protože čekala, že přesně alkohol bude to, za čím Dorian začne utíkat, až mu oni dva polezou na nervy. Ale on je nezdolný přesně jak pampelišky a všechno to zvládá jenom se svým elánem. Stejně jako když se teď baví o Keenanově způsobu vypořádávání se s tou novinkou.* Zajdu tam. Promiň, že tě z toho vyčleňuju, ale kvůli tobě by spíš pokračoval v dalšim zápase, než aby toho nechal. Tohle musim udělat sama. *Omluvně se na něj podívá. Taky nechce, aby byl Dorian u toho, až se půjde sama zúčastnit jednoho z těch zápasů, čímž dostane Keenana pryč určitě. Když jí pak zvedne bradu, ujistí ho znovu, že je v pořádku a aby ho trošku rozptýlila, políbí ho lehce na koutek rtu. Nechce, aby si s ní dělal starosti. Tohle musí zvládnout sama. I když je daleko lehčí se prostě jenom vést a nesnažit se bojovat, což tak nějak dělá právě teď. Ve výřivce se posune k němu a položí si hlavu na jeho rameno. Zavře oči, když cítí jeho obličej ve svých vlasech a jeho ruku okolo svého pasu.* Jak to můžeš slíbit? Třeba jsem jako rozbitej talíř. Ten už se zpátky dohromady nikdy nedá a je leda tak na vyhození. *Namítne potichu.* Možná jsme prostě celou dobu s Keenanem jako popraskaný nádobí, co se teď nenávratně rozbilo.
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Noora May Olsen

Sun Sep 20, 2020 7:43 pm
Všímám si na tobě úplně všeho, Kadene. Tvých pohybů, tvých pohledů. Copak to musí být konkrétní? *Podívá se mu do očí, ale poté se rychle podívá jinak a promne si své oči.* /Sakra, já neumím být nenápadná ani ve skrývání pocitů. Co to se mnou jen dělá?/ *Pomyslí si, ale po chvilce už nemá čas nad tím přemýšlet, protože se s ním žene na pláž, kde se oba vysvléknou a postupně se i dostanou do vody. Chvilku na sebe cákají, načež ucítí Kadenové ruce na svém tělem, kvůli čemu ji zadrhne dech. Poté už má obmotané nohy kolem jeho těla a dívá se mu na rty, poté do očí, v kterých se začne hned topit. Šílí z jeho blízkosti a začne se skoro třást, když ji poprosí, zdali ji může políbit z toho, jak moc chce, aby to udělal. Nakonec tu malinkou vzdálenost mezi nimi přeruší a políbí ho. Vydechne, když vydechne i on a pokusí se na něj co nejvíce natisknout, když polibek prohloubí. Spojí mu ruce za zátylkem a naprosto si to užívá, ovšem poté už se musí oddělit, kvůli nedostatku vzduchu.* Myslíš si, že ty mně ne? Takhle jsem se ještě nikdy necítila. *Vydechne a pohled do očí mu oplatí, poté ho ale začne poslouchat. Zkoumá každý kousek jeho tváře. Když to všechno dořekne, zvedne mu lehce bradu, aby ji koukal do očí.* Ani nevíš, jak často nad tebou přemýšlím. Do práce jsem chodila často navíc kvůli tobě, kvůli tomu abych zaměstnala hlavu a neměla čas na tebe myslet, protože jsem věděla, že k tobě začínám cítit nejspíše více a myslela jsem si, že přesně to nechceš. Snažila jsem se vše zastavit včas, opravdu ano, ale nešlo to, máš pravdu. Přesně jak jsem řekla. Když se to stane, nejde tomu zabránit a vždy je už moc pozdě. *Opře si zlehka své čelo o to jeho.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Kaden N. Collard

Sun Sep 20, 2020 8:44 pm
Fajn, nemusí.*přestane na ni tedy naléhat a po chvilce už oba skočí do vody. Chvilku po sobě cakaji vodu, ale následně už skončí těsně natisknuti na sobě. Ta blízkost s ním začne dělat samozřejmě divy. Už to déle nevydrží a zeptá se, jestli ji může políbit. Následně se skutečně políbí a po chvilce oba polibek prohloubí. Jednou rukou ji vjede do vlasů a druhou přemístí na záda, aby ji na sebe ještě více natisknul. Pokud je to tedy vůbec možné. Po nějaké tě chvíli se ale.ona odtáhnou, kvůli potřebě kyslíku.* Já taky ne. *Uzná a pousměje se. Poté začne bez přemýšlení mluvit a řekne jí tak nějak vše, co má na srdci. Když se o něj opře čelem, koukne ji do očí* Taky že nechci. Nechci abys ke mě něco cítila. A já nechci nic cítit k tobě. Protože tohle mezi námi.. nejde to. Já jsem zasnoubený. Žiju v Austrálii. A ty žiješ tady.. máš tu práci, kterou miluješ. Tetu. Kdyby.. mezi námi něco bylo jako veřejně.. není to tak jednoduché. Musela bys to tady opustit a odjet do Austrálie. A jednou.. jednou by ses třeba musela stát královnou Austrálie. A já ti takhle nemůžu zničit život. Ty by sis zasloužila o tolik víc, než já ti můžu dát. *Povzdychne si.* Už chápeš, proč jsem to nechtěl? Protože by ti to akorát ubližovalo. a já už ti nechci ubližovat.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Skyden A. Lefevre

Sun Sep 20, 2020 10:04 pm
To je jedno. Tak si nedokážu představit, že bych já šla za ním k oltáři. Vyjde to na stejno. *Odmávne to rukou, ale pobaveně se usměje.* A kdo by se ptal najeho názor? *Ušklíbne se a pak pokrčí rameny.* Třeba. Nebo jeho chování to dítě ještě zhorší. *Zamumlá si potichu, spíše pro sebe.* Hele, potrat byl první na co jsem myslela, když jse se to dozvěděla. Teď už bych to do toho asi nešla, kdybych mohla. *Poslední dvě slova řekne s úšklbkem na rtech. Přijde si, jakoby nemohla dělat vůbec nic, aniž by na tom nezávisel její živog nebo život toho dítěte.* Dobrou mámou. Já. *Zopakuje po ní s pobaveným výrazem ve tváři.* Já nevíím. Pokud to bude Asherovo a bude se chtít o něj starat, asi jo, ale někdě v dosahu, kde nebude moje rodina. *Uchechtne se. Není si jistá, jestli by jí její rodina pomohla, protože by byla ráda, že má dítě s princem nebo by ji vykopla, protože je nemanželské a ještě se dlouho něvědělo, či to dítě je.* To je dobrý, poradím si sama. Ale díky. *Usměje se na ni a na jeí slova o Asherovi protočí očima.* Fájn, tak miluje jen sebe, lepší? /Stejně tě miluje/ *Pak se podívá na hodinky a povzdechne si.* Ještě bych měla nakontrolu na ošetřovnu, pustili mě teprve včera a ještě musí chodit na kontroli. Měj se, Daes. *Letmo ji obejme a zamíří zase k autu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Sep 20, 2020 10:15 pm
*Pobaveně se usmívá nad tou představou Ashera ve svatebních šatech.*/S parukou na hlavu a v ní bude mít korunku.. Svatební kytice. A ideálně b sebou ještě flákl při cestě k oltáři kvůli vysokým podpatkům../*Uchechtne se a potřese nad tím hlavou.*Když změníš názor na svatbu s ním, zavolej mi. Nějak ho oblbneme, třeba mu dáme něco do pití, šaty rychle seženem a zajedem do Las Vegas, tam tě oddají i když nejsi při smyslech a bez dlouhýho čekání.*Podle ní je to naprosto geniální nápad.*To nemůžeš říct s jistotou../Stejně jako já, že se o to dítě bude skutečně starat../Jo, dobrou mámou, ty. Podle mě je každá nervózní a pochybuje o sobě, já to mám stejně. Ale nějak to pak půjde. *Doufá, že bude aspoň trochu dobrou mámou. Jako je ta její.*Kde nebude tvoje rodina?*Zopakuje to, ale na konci to převede do otázky.*Kdyby cokoliv, klidně se ozvi. A nemáš zač.*Pousměje se na ni.*Jo s tím mohu souhlasit. Miluje jen sebe.. a možná i flašku whisky. Nebo jakoukoliv flašku alkoholu. *Nevěří, že by k ní Asher něco cítil.*Jasně, snad to bude v pohodě. *Oplatí jí krátce objetí.*Tak zas někdy.*Rozloučí se s ní a dívá se, jak míří k autu. Když odjede uvědomí si, že je tu jako jedna z mála posledních hostů, takže se taky vydá k limuzínám, z nichž ji jedna odveze do paláce. Co by tam ještě dělala?*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Dorian M. Nielsen

Mon Sep 21, 2020 5:18 pm
Mně se divíš? Však jsem dost trpělivý, já zvládnu a vydržím vše. *Zazubí se a pokrčí rameny. Na její následující slova přikývne, má pravdu. Keenan by tam zrovna jeho opravdu rád neviděl, spíš by se jak Brikssi řekla, ještě více kvůli vzteku popral, což určitě nechtěl ani jeden.* Neomlouvej se, já to chápu. Máš naprostou pravdu, jen doufám, že ty se tam k žádné tě bitce nepřidáš. *Podívá se na ní. Když teď tolik trénuje, tak aby to nechtěla ještě procvičit, když bude mít příležitost. Následně si začne dělat starost o ní, protože vidí, že není Brikssi v pořádku a opravdu má o ní strach, ale ona se z toho i tak vymluví. Povzdychne si a jemně vydechne, když mu dá pusu na koutek úst. Chytí ji za ruku a odvede ji k vířivkám, kam se hned po ní položí. Opře si hlavu o tu její, když mu jí položí na rameno. Zavrtá se obličejem do jejich vlasů.* Protože tu pro tebe stále budu, stejně tak Keenan a nedovolím, aby se to stalo, jo? *Zvedne hlavu, jemně uchopí její bradu a donutí ji, aby se mu dívala do očí. Chvíli se v nich topí, ovšem poté přeruší tu mezeru mezi nimi a políbí ji.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Noora May Olsen

Mon Sep 21, 2020 5:31 pm
No vidíš, jak to jde. Protože moc konkrétně to nejde. *Pousměje se, načež se vše seběhne moc rychle a oni už jsou ve vodě. Voda je nejdříve dost studená, ovšem jakmile se jí dotkne Kaden, po celém těle se jí rozlije teplo a příjemné brnění. Tohle dokáže cítit prostě jenom s ním. Po chvíli však přeruší mezeru mezi nimi, protože to zkrátka nevydrží. Už hodněkrát se jí stalo, že opravdu chtěla cítit jeho rty zpátky na těch svých, ovšem nic z toho nezešlo, do tohoto okamžiku. Po nějaké době se ale bohužel musí oddělit, kvůli tomu, aby se nadechli. Pousměje se, když řekne, jak to také ještě necítil. Nechá ho mluvit, přičemž má najednou potřebu mluvit i ona, proto mu řekne vše, co má na srdci.* Já vím.. Já vím, ale víš, že když se zamiluješ, dokážeš zvládnout vše pro to, abys s tím člověkem mohl být? Práce je maličkost, Kadene. Ano, miluju ji, jenže já se do té práce nedostala ze zájmu, ale z toho, abych se měla s tetou na tom lépe a abych se dokázala o někoho postarat, dát někomu péči, kterou jsem já nedostávala. Tak jsem si to vynahradila, víš? *Polkne, když zmíní svou snoubenku. Sklopí pohled a opatrně z něj sleze, tudíž jí opustí jeho teplo.* Máš pravdu.. Tohle nejde. Však někoho v podstatě máš a budeš s ní mít jednou děti. Budete vládnout jeden bok po boku vedle toho druhého. *Zoufale si prohrábne vlasy.* Třeba s ní budeš šťastný, třeba nebude tak špatná, jak si myslíš. Dej tomu šanci, prosím. Ať jsi kdyžtak šťastný alespoň ty. *Pokusí se zvednou koutky, avšak moc jí to nevyjde. Začne vylézat z vody, kde si na břehu vezme oblečení a rozejde se pěšky zpátky do paláce. Ví, že to není úplně blízko, ale potřebuje přemýšlet. A dát Kadenovi prostor k tomu, aby poznal svou snoubenku a byl šťastný, i když ji to bude bolet se mu vyhýbat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Mon Sep 21, 2020 6:09 pm
Každej má nějakou krajní mez a jakmile jí překročí, už to prostě přestane dávat. *Poznamená s pokrčením rameny. U plno lidí, kteří se s ní a Keenanem začali bavit, byli právě oni dva těmi, kdo jim pomohl jejich krajní mez najít. Když od něj pak slyší, že doufá, že se ona k žádné bitce nepřidá, až půjde za Keenanem do bojového baru, omluvně stáhne obočí.* Nemusíš se o mě bát. *Ujistí ho a vyhne se tak nějaké reakci ohledně toho, že přesně to je to, co se chystá udělat. Nechce, aby se o ní bál a dělal si starosti, takže odmítá jeho pomoc a odmítá přiznat, že vlastně není v pořádku ani trochu, i když její vzhled to dává najevo dost jasně i tak. Nakonec s ním dojde k výřivce, kam rychle zapluje, aby voda aspoň trochu zahalila její tělo a pak si položí hlavu na Dorianovo rameno a přitulí se k němu. Podle ní už žádná naděje na její záchranu není a to se také snaží Dorianovi dokázat, jenže on jí pořád ujišťuje, že to tak není, což jí na jednu stranu hřeje u srdce, ale na druhou jí to ničí, protože je přesvědčená, že pravdu má ona a on se plete, takže mu akorát ublíží. Nechá ho, aby jí chytil za bradu a podívá se mu do očí.* Akorát ti ubližuju. *Vydechne potichu a sleduje jeho oči, které jí připadají jako ta nejkrásnější a nejklidnější věc, jakou kdy viděla. Jakmile jí políbí, začne mu polibek opětovat a jednu ruku mu dá okolo krku. Aby k sobě měli lepší přístup a nemuseli být oba dva tak natočení, tak si sedne na jeho klín a rukou mu začne jezdit ve vlasech.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Kaden N. Collard

Mon Sep 21, 2020 6:26 pm
*chvilku dovádí ve vodě jako malé děti, ale pak skončí těsně natisknutí na sobě a líbají se. Snil o tom už od toho, co se líbali naposledy. Po nějaké té době se ale oba potřebují nadechnout a tak se jejich rty od sebe oddělí. Nádleduje další chvilka upřímnosti, kdy vlastně oba uznají, že chovají k tomu druhému city, ale kvůli jeho zbabělosti řekne, že to mezi to nebude fungovat. Překvapeně zamrká očima, když se zmíní Noora o zamilovanosti.* Já nikdy nemilovanej nebyl. Neumím milovat a nedokážu to. Je mi strašně moc líto, že se ti nedostávalo takové péče, jakou by sis zasloužila a chápu, že si to chceš takhle vynahradit. Já jen.. já jen mám pocit, že bych tě akorát ničil, víš? Vždyť jsem to dělal do teď.. pořád ti ubližuju. Nikdy bych ti nedokázal dát to, co si zasloužíš. Protože ty si zasloužíš o tolik víc. *takhle se skutečně cítí. Vždy ji jen ubližoval. Nechce ji s sebou stáhnout ke dnu. Když z něj začne slézat, nejraději by ji zadržel, ale ví, že po tom, co jí teď řekl na to nemá právo. Nejraději by ji už ale nikdy nepustil.* Ne, já s ní nikdy nebudu šťastnej, do háje. Vždyť šťastnej se cítím jen.. s tebou. Nebudu tomu dávat šanci. Je to zbytečné. *Prohrábne si zoufale vlasy.* Chci, abys byla šťastná taky. *řekne šeptem, ale to už se Noora otáčí a odchází od něj pryč. Jen ji sleduje se zničeným výrazem v očích, za který si může sám. Jakmile mu zmizí z dohledu, vydá se také pryč z vody. Následně si vezme své oblečení a vydá se opačným směrem někam do nejbližšího baru.*





Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Dorian M. Nielsen

Tue Sep 22, 2020 2:14 pm
Všechno a každý má meze, ano, ale má mám tedy asi mez hodně vysoko. Ještě ji snad nikdo nepřekročil, protože se o to nikdo asi dostatečně nesnažil. *Pousměje se a pokrčí rameny. Je něco jiného, když on o všem přemýšlí pozitivně, tudíž dokáže rychle zchladnout, když pociťuje například vztek. Jednou jej Brikssi dost naštvala, to bylp v těch lázních, ale pořád to nebylo tolik, aby o ní přestal jevit zájem.* Dobře, věřím ti. *Pousměje se, když řekne, jak se o ní nemusí bát. Pochybuje o tom, že to je vůbec možné, ale asi mu nezbývá nic jiného, než ji prostě věřit, že neudělá nějakou blbost, kvůli které by si nechala něco udělat. Ví, jak je s Keenanem 'propojená', ale i přesto zkrátka doufá, že tam půjde jen z důvodu toho, aby odtamtud odvedla bratra. Poté, když odmítne jeho pomoc, ji přivede k vířivkám, načež na ní počká a po ní si tam vleze také. Nad teplotou vody přivře spokojeně oči. Je mu to ještě více příjemné, když se k němu Brikssi přivine a on k ní.* Ale neubližuješ, Lio. *Vydechne, když se jí dívá do očí a následně to nevydrží, atak ji políbí. Líbá ji něžně, ale zároveň naléhavě a když ucítí, jak začne spolupracovat, polibek ještě prohloubí. Vydechne ji do rtů, když ji ucítí na svém klíně a začne ji rukama jezdit po zádech.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Tue Sep 22, 2020 2:22 pm
Bacha, abys mě k tomu timhle nevyhecoval. *Varuje ho s pobavenýma jiskřičkama v očích. Už jednou se jí povedlo ho naštvat a je si jistá, že kdyby usilovně potlačovala veškeré city, které k němu chová, povedlo by se jí to znovu a možná ještě intenzivněji. Ve štvaní druhých má bohaté zkušenosti. Stejně jako v ujišťování druhých, že je v pořádku a nemá v plánu udělat kravinu, kterou se zničí ještě víc. To uplatní teď na Dorianovi, kterému řekne, že se o ní nemusí bát. Po jeho slovech se na něj pousměje, ale uvnitř jí bodne osten viny.* /Já si tvojí důvěru ani trochu nezasloužim./ *Proběhne jí sklesle hlavou a výčitky jí v myškenkách běží i cestou k výřivce, kam poté oba s Dorianem vlezou a kde se mu snaží naznačit, že pro ní žádná naděje není a akorát mu ubližuje. Po jeho ujištění mírně nadzvedne koutky rtů a pak už se začne plně věnovat polibku, během kterého se přemístí na jeho klín a začne mu jezdit rukou ve vlasech. Jemně mu skousne dolní ret, když pocítí jeho vydechnutí a druhou rukou mu začne přejíždět po svalech na hrudi.* /Bože. Může být někdo opravdu takhle dokonalej? Nevysnila jsem si ho jenom?/
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Dorian M. Nielsen

Tue Sep 22, 2020 2:38 pm
Ale prosimtě, odolávala jsi mi tak dlouho, teď už to konečně skončilo, a ty by ses k tomu vrátila? Nepovídej. *Zasměje se pobaveně, když se nechal od ní vytočit pouze jednou, tak to možná něco znamená. Občas sám nechápe, kde se v něm bere taková trpělivost, ale asi to je díky rodičům. On moc ostatní neštve, tedy pokud mají ostatní výdrž proti neustálému zubení a optimistických poznámek, kterýma ze začátku právě štval jak Brikssi, tak Keenana. Teď tím štve jen jejího bratra. Poté Brikssi věnuje svou důvěru, což je něco opravdu výjimečného. Záleží mu na ní a každý den má o ní ještě větší strach, než ten den předešlý. Proto se musel ujistit, že je v pořádku a také bude. Poté jsou však konečně spolu ve vířivce, kde dostanou vysloužený čas odpočinku. Delší dobu nebyl v její přítomnosti, kdy na sobě neměla normální oblečení, jako právě teď, což ho maličko rozpálilo a proto ji musel políbit. Vydechne ještě více, když mu skousne spodní ret a ucítí její drobné ruce na své hrudi. Začne ho spalovat touha, které se snaží odolat, dlouho už nikoho neměl, co se týče sexu, proto ho Brikssi vzrušovala o to víc. Rukama jí přejede až na boky, které ji jemně zmáčkne a polibky přesune přes čelist až na krk, kde ji i jemně kousne a udělá jí tím pádem nevinný flíček. Jemně ji vydechne vzduch na krk, podívá se jí do očí a znovu ji políbí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Tue Sep 22, 2020 2:48 pm
To skončilo může zase začít. *Pokrčí rameny a nevinně se na něj zazubí. Rozhodně to s ní nebude mít jednoduché, protože dokáže být dost náladová a v takových chvílích je schopná být naštvaná i na Keenana. Ale to je jen výjimečně a nikdy ne až v takové míře, protože Keenan je jako její součást a nedokáže na něj být naštvaná nějak moc. S Dorianem nakonec skončí ve výřivce, kde se začnou líbat. Vzhledem k tomu, že Keenan se s nimi rozloučil s tím, ať si vyjasní, co mezi nimi je, tak by se to dalo brát jako následování jeho doporučení, ale moc v soukromí nejsou a ona by Doriana líbala i bez keců svého dvojčete. Dorian jí vzrušuje a přitahuje už od toho, co se potkali v bazénu, kde se i poprvé políbili. Ale až teď jí přijde, že se líbají doopravdy. Že je to oboustranné. Potichu mu vzdychne do rtů, když jí stiskne boky a pak zakloní hlavu, aby měl lepší přistup k jejímu krku.* Jsi úžasnej. *Vydechne a nehty mu jemně přejede po prsou, ale dává si pozor, aby mu nijak neublížila. Oplatí mu pohled do očí a pak mu začne i oplácet další polibek. Má pocit, jakoby se vznášela v nebi.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Dorian M. Nielsen

Tue Sep 22, 2020 2:58 pm
Ty bys mi vydržela zase odolávat? Když i tehdy v tom bazénu, jsi to na chvíli vzdala. *Zazubí se spokojeně. Bylo mu jasné, že to s ní nebude úplně jednoduché, ale upřímně? Ani mu to nevadí. Každý vztah mívá překážky, ať už jsou jakékoliv. A on věří, že vše společně zvládnou. Je mu jasné, že už na Brikssi nekouká jen jako na kamarádku, není naivní, aby si říkal něco jiného. Jen by to nejspíše neřekl před ní, protože by se bál její reakce, proto si to raději nechá pro sebe a nikomu to neřekne. A tyto jeho pocity vyjdou trochu najevo, když je s Brikssi ve vířivce, přičemž mu sedí na klíně a oba se líbají, jako smyslu zbavení. Jakmile uslyší její vzdych, vydechne a donutí ho to její boky jemně zmáčknout ještě jednou.* To ty. *Řekne, jako by byl úplně bez dechu a když ji podruhé políbí, za zadek si ji na sebe natiskne co nejvíce, což ovšem v něm vzbudí nějakou reakci a plavky mu začnou být čím dál více těsnější.* Jen je škoda, že tu nejsme sami. *Vydechne ji do rtů trochu zoufale z té touhy, která ho pohlcuje. Je Brikssi úplně opilý.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Tue Sep 22, 2020 3:36 pm
To byla chvilková slabost, teď bych to vydržela. Nepodceňuj mě. *Zatváří se naoko dotčeně, ale v očích má pobavené a veselé jiskřičky. Je jí s ním dobře. Může zapomenout na všechny své trápení, jako kdyby nikdy neexistovala. A poté ve výřivce díky němu zapomíná prakticky i své jméno, když se začnou líbat a to jiskření, které mezi nimi bylo doteď se změní na elektrickou bouři, která zmítá oběma. Ráda by řekla, že nechápe, co se to s ní děje, ale chápe to až moc dobře. Dorian jí jednoduše učaroval a už mu nezvládne odolávat. Lhala by, kdyby popřela, že o tomhle okamžiku nepřemýšlela. Vlastně myslela na jeho tělo a polibky dost často a teď zjišťuje, že její představivost je chabá oproti realitě. Znovu vzdychne, když jí podruhé zmáčkne boky a díky tomu, jak je její tělo pod záplavou všech různých hormonů, tak se s ním ani nedohaduje, když slyší jeho odpověď na její slova. Začne mu hladově oplácet druhý polibek a když pod sebou cítí, jak se mu napínají plavky, neodolá a k té vyboulenině sjede jednou rukou a pohladí ho po ní.* Buď se můžeme na ostatní vykašlat a dělat, že tu nejsou a nebo přetrpět přesun do paláce. Vyber si. *Vydechne odpověď.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Dorian M. Nielsen

Tue Sep 22, 2020 7:22 pm
Já nikoho nepodceňuji, tím pádem ani sebe a v tomhle si věřím. *Zazubí se, jakoby nic. Je úlevný si takhle dobře s někým povídat, aniž by to byla jeho sestra. Teď má i Brikssi, svou snoubenku, s kterou jak čekal, se všechno vyjasnilo. A vše je ještě jasnější, když jsou spolu ve vířivce, kde je oba spaluje touha po tom druhém. Odolával Brikssi už moc dlouho, tudíž se to všechno v něm nakupilo a teď to bylo o to silnější, jak dlouho to zadržoval. Když ji políbí podruhé, už je ta touha až k nevydržení, tudíž se mu začne dělat i těsno v plavkách. Když mu Brikssi po tom místě přejede rukou, rozšíří se mu zorničky a tiše vzdychne. Po jejích následujících slovech ji zvedne do náruče, přehodí přes ní svou košili a běží s ní do jeho půjčeného auta. Posadí ji na místo spolujezdce a jede k paláci.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Tue Sep 22, 2020 7:30 pm
*Jemně nad ním protočí očima a radši už to nijak nekomentuje, nebo se tu budou hádat donekonečna. Můžou dělat daleko zábavnější a krásnější věci než to a to si dokážou hned chvilku na to, když se jako zběsilí začnou líbat ve výřivce. Má pocit, že jí ta touha po něm roztrhá, protože je to něco šíleného. Snažila se všechny ty city potlačit až moc dlouho, takže teď to uvnitř ní explodovalo jako atomovka. Hladově mu všechny polibky oplácí a jenom se tím největším sebezapřením se pak o kousek odtáhne, aby mu předestřela možnosti, které momentálně mají. Buďto kašlat na lidi okolo nich a nebo vydržet cestu zpátky do paláce. Ona sama by klidně dokázala všechny ty lidi tady ignorovat, doteď jí to nedělalo žádný problém, ale Dorian je nejspíš jiného názoru, když jí zvedne do náruče a vyleze z výřivky.* Nemusíš mě nosit. *Potřese nad ním hlavou a vděčně přijme jeho košili, protože se do ní dala docela zima. Nakonec ale usoudí, že když jí takhle nese, zakrývá jejím tělem tu bouli na plavkách, takže nic dalšího neříká, protože to nepotřebují vidět všichni a nechá se usadit do auta. Má pocit, že jeho vzrušení patří pouze jí a hodlá si to jako svoje vlastnictví udržovat.*
Sponsored content

Jachta královské rodiny - Stránka 8 Empty Re: Jachta královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru