Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jachta královské rodiny

+6
Klarisa
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
-LF-
Admin
10 posters
 :: Město
Goto down
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 3:08 pm
*od schůzek měl teď delší dobu pauzu díky tomu, že byl v komatu. A vlastně mu tu ani až tolik nevadilo. Nicméně dneska má schůzku s Nesrin, která je poslední před vyřazováním, takže první kolo má za sebou.*/Konečně./*jelikož jedou na královskou jachtu, tak na sobě nemá formální oblečení, ale bíle tričko, černé džíny s dírami na kolenou a džínovou bundu. Zamíří ke komnatě Nesrin a jakmile tam dojde, zaklepe a počká, až mu dívka otevře.* Dobré odpoledne, Nesrin. *pozdraví ji, jakmile se dveře otevřou.* Omlouvám se, že jsi na svou schůzku musela čekat delší dobu. *trochu omluvně se pousměje.* Můžeme vyrazit?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 3:22 pm
*ani ji nevadí, že na schůzku musela tak dlouho čekat. Něco jiného by bylo, kdyby byl princ v cajku a i tak ji nikam nepozval, ale něco jiného je tahle situace, kdy byl v komátu a to asi těžko s ní mohl mít schůzku. Teď sedí na posteli a pohledem zkoumá hodinky na svém zápěstí. Na sobě má světle modré šaty, přes které má ještě přehozené riflovou bundu, aby ji nebyla zima. Vlasy má jen natočené, nic jinýho nechtěla a líčení má také slabší. Když uslyší zaklepání na dveře, vstane a otevře je.* dobré odpoledne, Výsosti. *Zazubí se na něj a lehce se ukloní.* To je v pohodě, byl jsi v komatu, to bys asi těžko měl se mnou schůzku. *Uchechtne se a pokrčí rameny.* Jasný, můžeme. *přikývne a očkem si ho prohlédne, jakoby čekala, že uvidí, že mu po tom útoku chybí třeba končetina.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 3:30 pm
*zamíří ke komnatě Nesrin, která je poslední dívka, která ještě neměla první rande. Nesrin nepatří k těm, které by vyloženě nesnášel, takže se i trochu těší. Musí se uchechtnout a protočit, když se mu začne klanět.* To si můžeš odpustit. *poinformuje ji.* Leda bys chtěla schůzku se mnou v kómatu. Určitě by to byla zábava. *řekne s lehkým pobavením v hlase. Když ho ujistí, že můžou jít, nabídne jí rámě a společně zamíří směrem na nádvoří, kde je auto, kterým dojedou poté až ke královské jachtě.* Doufám, že jsi se na schůzku aspoň trochu těšila a jachta se ti bude líbit.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 3:39 pm
*Čeká na prince a když uslyší zaklepání na dveře, hned vstane a zamíří dveře otevřít. Když tam objeví prince, nasadí svůj typický úsměv, který používá v přítomnosti hlavně mužů.* fajn, já si to ráda odpustím, když vím, že tě neukláněním neurazím. *Uchechtne se a pokrčí rameny. Poté se musí zasmát nad jeho slovy a lehce se ušklíbne.* Jo, určitě by to byla velká zábava. Bylo by to jako mluvit s kamenem nebo mluvit do zdi. *Navrhne pár přirovnání, jaká by byla byla schůzka s Jacem, kdyby byl v komátu. Následně přijme jeho rámě a zahákne se do něj.* Těšila jsem se. *Pousměje se na něj a pak si ho opět prohlédne.* Jinak jsi v pořádku? Slyšela jsem, co se stalo tvýmu tátovi, je mi to líto. *její komorné se pořád bavili o tom, že je v komatu Jace i král, snad pořád, takže jí to neuniklo.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 3:54 pm
*když mu Nesrin otevře a ukloní se, řekne jí, že to fakt není potřeba.* Neukláněním mě vážně neurazíš. *ujistí ji. Nemá rád takové formality.* Tím naznačuješ, že je to tvůj koníček, když říkáš, že by to byla zábava? To normálně mluvíš s lidmi v kómatu ?*zeptá se pobaveně a povytáhne jedno obočí. Následně jí nabídne rámě a společně zamíří směrem k autu.* Já jsem v pohodě, ale táta.. nevypadá to moc dobře. Pořád je v kómatu a nevypadá to, že by se měl v nejbližší době probudit. *sklopí pohled a veškeré pobavení u jeho tváře zmizí.* Tobě se nic nestalo? *koukne na ní se starostlivým pohledem. Když poté dojdou k autu, otevře jí dveře na místě spolujezdce a sám se posadí poté na místo řidiče. Raději řídí sám, i když to znamená, že bude muset vynechat alkohol. Až takový idiot to není.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 4:22 pm
Jen aby. *Uchechtne se a pokrčí rameny. To že se nemá uklánět jí vážně nevadí, ale nechce, aby byla za tu neslušnou, která se neumí uklánět, proto se radši uklonila, když ho uviděla.* Jo, to jsem ti zapomněla říct při první schůzce. Normálně si najdu někoho v komatu a dám se s ním do řeči. I když je to spíš monolog a vedu ho já, ale i tak by se tomu dal říkat rozhovor. *Pokýve hlavou a pobaveně se ušklíbne. Pak se ho opatrně zeptá, jestli je v pořádku a taky, že jí je líto, co se stalo jeho tátovi.* Určitě bude v pohodě. *Pousměje se na něj a povzbudivě mu položí ruku na rameno.* Ne, mě zrovna nebylo dobře, tak jsem na tu akci nešla. *Pokrčí lehce rameny a pak nastoupí do auta, když jí otevře dveře spolujezdce.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 4:32 pm
*začne ji lehce popichovat ohledně toho, že očividně ráda mluví s lidmi, kteří jsou v kómatu.* Takže ses v noci kradla na ošetřovnu a vedla monolog se mnou? Nějaké další divné koníčky, které bych měl vědět? *zeptá se se zájmem a pobavením v hlase. Poté se začnou bavit o jeho tátovi, který je stále v kómatu. Má o něj strach a chybí mu., i když ho chodí navštěvovat každý den.* Mám o něj strach a taky i o mámu. Na ošetřovně je pořád a skoro nespí a nejí. S akovou bude v kómatu zachvili taky. *povzdychne si. Máma ho taky dost trápí, protože dostat ji pryč z ošetřovny je opravdu umění. Poté už dojdou do auta, kde se posadí na místo řidiče a vyjede ven z paláce.* Aha, asi je dobře, žes tam zrovna nebyla, aspoň se ti nic nestalo. Moc tě na akcích nevidívám. *na akce chodí ze všech účastnic možná 4 a Nesrin taky viděl jen párkrát. I když jsou tady účastnice, které neviděl ani jendou.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 4:42 pm
Každá večer. dostala jsem se tam oknem, chvilku si s tebou popovídala a pak zase odešla. *Zašklebí se na něj a doprovodí to mrknutím. Je si jistá, že některá účastnice by byly schopné i tohodle, ale ona to zapotřebí nemá.* Mhm... Každý pátek se setkávám s jednorožcem, v sobotu pořádám čajový dýchanky s mrtvýma a tak průběžně si povídám s lidmi v komatu. *Poví pobaveně a shrne neexistující koníčky.* Zvládnou to oba dva, když si to zvládnul i ty. *Povzbudivě se na něj usměje. Následně se posadí na místo spolujezdce a spokojeně se usadí, přičemž si dá pás a tak nezapomene si dát nohu přes nohu.* Jo, to je možný. většinou chodím jen na akce, které mě zaujmou, ale začnu chodit na všechny, vím, že je to moje povinnost. *Uklidní ho a potlačí chuť protočit očima. Má ráda spíše odvázanější akce, než nějaké plesy, v lásce má radši večírky a podobné věci. I něco, co jí připomíná její práci v baru, přesněji tancování.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 4:58 pm
Super, to je dobrý vědět. *uchechtne se a doufá, že to není pravda, i když Nesrin mu taková nepřijde.* Asi se preventivně zeptám i ostatních účastnic na divný koníčky. Kdo ví, co skrývají. *ještě nakonec budou mít někde v paláci nějakou osobní tajnou márnici a vyhrazeným a pečlivě připraveným místem pro něj.* Snad jo..*zamumlá si spíš sám pro sebe. Rodiče mu dělají starost. A stejně tak i jeho sestry, které na tom ale nejsou tak špatně. Poté už nastoupí oba dva do auta a zamíří směrem ke královské jachtě.* Jsi spíše ten typ, co má raději večírky, než nějaký večeře a princeznovský šatičky, co? *koukne na ní, ale pohled zachvilku stočí zpět k cestě před nimi. Během chvilky už dojedou až k pláži, kde zastaví, vystoupí a zamíří otevřít jí dveře. Po molu dojdou až na jachtu, kde ji nechá vstoupit první.* Vítej na naší rodinné jachtě. *řekne a dovede ji až na záď lodi, kde je připravený stůl s dvěma židličkami a nějaké občerstvení. Odtáhne jí židli a počká, než se posadí, načež se posadí i on na tu druhou židli.* Nabídni si. *kývne hlavou směrem k občerstvení.* Chceš něco na pití?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 5:14 pm
Radši se jich zeptej. Třeba se některé z nich vloupali k tobě na ošetřovnu a kdo ví co s tebou dělali. Nebo třeba kdo ví co dělali u tebe v komnatě. *Zazubí se na něj a pak začnou řešit ten útok a jeho rodinu.* Jakoby... Jo. Plesy přežiju, na pár s rodinou taky chodíme, jenže pořádný večírky, kde se člověk nemusí chovat formálně jsou lepší, než třeba a charitativní večírky, kde se člověk chová stejně formálně jak u plesů. *Ušklíbne se a pokrčí rameny. Vzhledem k tomu, že její rodina je na tom až moc dobře s penězi, přispívají na různé akce a chodí na tyhle formální večírky. Ona tam chodí jen aby nezklamala její rodiče, jinak by radši čas ztrácela na normálních párty. Poté s ním dojede na místo a nechá se odvést na jachtu.* díky. *usměje se na něj a posadí se na židli, kterou jí odsunul.* Je to tady hezké. *Pokýve uznale hlavou, zatímco si pohledem přejede občerstvení a nakonec si vezme jahodu, kterou začne pomalu odkousávat.* Asi ne, ale díky. když tak později.*Lehce pokrčí rameny.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 5:36 pm
Kdyby byly i v mé komnatě, tak bych o tom věděl, ale na tu ošetřovnu se raději poptam. *ani by se vlastně nedivil, kdyby ho některé účastnice natajno navštěvovaly, když byl na ošetřovně.* Formální akce jsou nudné a večírky jsou rozhodně lepší. *uzná. Koho by taky nudné plesy bavili? Povinnost je holt ale povinnost.* Pokud bys chtěla, mohli bychom někdy jít na nějakou party v Luxury. Tam to je většinou fajn. *navrhne jí. Sám už tam nějakou dobu nebyl. Když dojedou až na pláž, dovede jí na jachtu, kde je připravený stůl s židlemi a občerstvením.* Neni za co. *pousměje se.* Dík. *řekne a zeptá se, jestli chce něco na pití. Když odmítne, jen kývne hlavou a sám si nalije vodu, ze které se napije. Řidič jachty mezitím vyjede z přístavu na menší projížďku kolem Angeles.* Bude to menší projížďka a pokud chceš, tak klidně můžeme skočit do vody.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 5:54 pm
Radši jo. Já to rozhodně nedělala, ale nikdy nevíš, co se těm dalším honí hlavou. *Zašklebí se. Ona sama tu není úplně třeba kvůli posedlosti princem. Bylo by fajn, kdyby vyhrála, ale spíše se snaží jen zviditelnit. Ale vyhrát by ji nevadilo, ale ví, že od toho má daleko, ale nějak extra jí to netíží.* Že to říkáš ty jako kournní princ. Neměli by tě bavit všechny akce? *Popíchne ho s pobaveným pohledem na tváři. Když uslyší to o baru, v očích ji zajiskří nadšené jiskřičky a zazubí se.* Jasně, takovouhle nabídkou nikdy nepohrdnu. *Zazubí se na něj a pak se posadí na jachtě a z občerstvení si vezme jahodu. Po jeho slovech se usměje.* To zní fajn. Pokud tam nebudou žraloci a taky menší problém... Nevzala jsem si plavky. Takže bych musela být ve spodním prádle. *uchechtne se. Jí to problém nedělá, ale záleží na princi.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 6:11 pm
Kdo ví co se honí hlavou tobě... *zamumlá pobaveně a zamžiká obočím. Začnou se bavit o akcích, kde jsou většinou přítomny tak 4 účastnice z nějakých dvaceti osmi.* To možná měly, ale nebaví. I když si na to člověk časem zvykne a najde si způsoby, jak se z toho vyvlíknout. *pokrčí rameny. Teď během Selekce se z toho sice moc dostat nemůže, ale přeci mají s tátou dohodu na tři měsíce. To snad vydrží. Uchechtne se, když uslyší její nadšení z baru.* Dobře, tak se pak domluvime na nějakým datu. *upřímně by klidně otočil auto na druhou stranu a jel by tam hned teď.* Za žraloky neručím a mně tvoje spodní prádlo nevadí, pokud to nevadí tobě. Kdyby ti to vadilo, tak vzadu v kajutě jsou nějaký plavky, kdyby náhodou někdo potřeboval. *pokrčí rameny. Už je by to bylo podruhé, co by před ním byla nějaká účastnice jen ve spodním prádle, což se mu samozřejmě zamlouvá.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 6:25 pm
ts, pervezáku. *Zasměje se a jako malé dítě na něj vyplázne jazyk.* Mně se hlavou honí úplně, ale úplně normální věci. *Pokrčí rameny a poté ho poslouchá, když mluví o akcích, které ho nebaví, což jsou plesy a chápe ho, jelikož i ona má radši neformální akce. Pak se na něj zazubí.* Už se těším. *Poví upřímně, jelikož v baru nebyla od té doby, co přijela do paláce, což už je aspoň pro ni, docela pěkně dlouhá doba.* Nevadí mi to, půjdu do spodního prádla. Když tak aby mě ten žralok sežral stylově. *Uchechtne se a mrkne na něj. Ani se jí nějak nelíbí myšlenka, že by na sobě měla plavky, které nejsou její a jít do spodního prádla ji problém nedělá. A hádá, že mu to rozhodně nevadí.* /Ty jeho fotky a popisky na Illeagramu nevypadají, jako by byl někdo slušný. Spíš jako by přetáhl každou při jakékoliv příležitosti./
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 6:35 pm
*uchechtne se, když ho nazve pervezákem a ještě na něj i vyplázne jazyk jako malé dítě.* Jasně, jak by se ti mohly honit hlavou nenormální věci, že? *zeptá se, jakoby přeci byla úplná blbost, že by myslela na něco nenormálního. Přitom vidí, že Nesrin není žádný andílek.* Já taky. *také se na ní zazubí, aby se neřeklo. Skutečně se ale dost těší. I když asi víc na ten bar, než na společnost Nesrin.* Výborně, pro žraloky to bude skvělá podívaná. A ne jen pro ty žraloky, samozřejmě. *pobaveně se usměje. Mezitím, co si povídali, dojeli do menší zátoky, kde se jachta zastaví. Je to tady určené přímo ke koupání. Zvedne se tedy a natáhne k ní ruku.* Jdeme? *zeptá se s povytaženým obočím a lákavou představou Nesrin ve spodním prádle.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 7:10 pm
*Začne se s ním dohadovat o tom na co myslí a rozhodně mu odmítá přiznat, že by mohla myslet na nenormální věci.* Přesně tak, já jsem naprostej andílek a nikdy by mě nenapadlo myslet na něco nenormálního. to spíš bych řekla, že si ty tady ten zvrhlík. *Zazubí se na něj a poté se musí po jeho slovech zasmát.* Aspoň, že to přiznáš. *Poví pobaveně a mezitím se rozhlédne kolem sebe aby se koukla, kam je jachta dopravila a kde vlastně jsou.* Je to tady hezký. *Uzná a pak také vstane.* jdeme. *Přikývne a jeho ruku přijme. poté se těsně před tím, než dojdou k vodě, ještě na lodi zastaví a sundá si šaty, takže zůstane v bílém krajkovém prádle.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 7:24 pm
*je dost očividné, že Nesrin není žádný andílek a on není slepý, takže si toho všiml.* Jo, jsem zvrhlík, ale aspoň to narozdíl od tebe uznám.*zazubí se na ni. To, že je dost zvrhlý a perverzním je o něm známo. Poté už se nějak dostanou k tomu, že Nesirin odmítne plavky a nechá si jen spodní prádlo, což už je druhá účastnice, která to udělala.* /U Chelsey to byl pak celkem poprask.. třeba bude tohle klidnější./ To je. *také se rozhlédne. Poté se jí s nataženou rukou zeptá, jestli můžou jít a společně dojdou trochu dál od toho místa, kde bylo připravené občerstvení. Když se před ním svlékne, prohlédne si ji. Poté se rychle svlékne taky. Plavky si vzal, takže je má teď na sobě. Následně už skočí do vody přímo z lodi. Je tam i žebřík, po kterém může Nesrin slézt, kdyby chtěla. Když ze vynoří z vody, prohrábne si vlasy, aby jich neměl na čele a koukne ní.* Jdeš nebo tam hodláš zůstat jako exponát ve spodním prádle? *zeptá se s povytaženám obočím*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 7:35 pm
Jenže já nemám co uznávat. Nejsem žádnej zvrhlík. Jsem andílek. *Pokrčí rameny, i když sama ví, že zrovna andílek není, to by šlo i proti sobě s tím, co dělá většinou v baru a jak tam vlastně tancuje, ale to mu odmítá říkát. Na to mu až tolik úplně nevěří a nepotřebuje to vědět. Poté přikývne, že zůstane ve spodním prádle a následně vstane, přijme jeho ruku a vydá se k ním do vody. Poté se zastaví, aby si mohla sundat šaty, takže zůstane ve spodním prádle. Pak znovu jeho ruku přijme a neunikne mu to, že si ji prohlédnul, tak si ho také na oplátku prohlédne. Následně ho sleduje jak skočí do vody a když vidí, jak si prohrábnul vlasy, uchechtne se.* /hádám, že se rád vystavuje a podobně./ Jdu tam. Ale ten exponát by se ti líbil, ne? *Zašklebí se na něj, načež za ním také skočí.* Ten příspěvek na Illeagramu byl hodně zvrhlej. *Popíchne ho a zároveň tak poukáže na jejich konverzaci.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 7:50 pm
Jasně, jasně.. nezapomeň na to, co jsi psala v přihlášce. *všechny přihlášky jen tak narychlo proletěl očima, ale to, že tancuje v baru mu přeci neunikne. Nakonec se tedy dohodnou, že Nesrin zůstane ve spodním prádle a společně zamíří k žebříku, který vede do vody. Tam se oba svléknou a on si ji prohlédne. Neunikne mu, že i ona udělá to samé. Následně už skočí do vody a když se vynoří, shrábne si vlasy z čela.* A komu by se nelíbil? *oplatí ji pobaveně otázku. Když se zmíní o Illeagramu, povytáhne obočí a koukne na ni.* A tím narážíš na to, že bys chtěla, abych ho převedl do reality s tebou v hlavní roli? *zeptá se zvědavě. Jemu by to určitě nevadilo.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 8:06 pm
Určitě jsem ta psala to, že jsem andílek, který jen dělá to, co ho baví? *Nadhodí pobaveně a pokrčí nevinně rameny. Ráda tancuje v baru, protože tam vždycky může být svá a má kolik volnosti jen chce. Pak už oba dva jsou v plavkách nebo aspoň v jeho případě, ale i to co má ona by se dalo považovat za plavky. skočí za ním do vody a po jeho slovech na její otázku se uchechtne.* co já vím. Ale takových exponátů si už měl od účastnic hodně, ne? *Zazubí se na něj a pak zmíní tu jeho fotku na Illegramu, protože jí docela překvapila, stejně jako tak předešlé jeho fotky.* Tak tím na to rozhodně nenarážím. Za co mě máš? *Na oko uraženě si odfrkne, ale pak na něj mrkne.* Tohle je docela nebezpečná otázka, ale asi na ni odpovím diplomatickou odpovědí... Můžeš si se mnou dělat co chceš, si přece jen princ. *Mrkne na něj pobaveně a už teď si je jistá, že tohle bude ještě zajímavý zbytek schůzky.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 8:21 pm
"tancuje u tyče v baru, protože to je přesně to, co jí baví. A když ne u tyče, tak i někomu na klíně, to jí také problém nedělá."*Odrecituje jí část její přihlášky, která mu utkvěla v paměti, protože v něm vyvolala dost vzrušující představy.* Nic, co by tě tam označovalo za andílka tam není. *koukne na ní s vítězným úsměvem. Po chvíli už oba skončí v plavkách nebo spodním prádle a následně skočí i do vody.* Vlastně ani ne. *uchechtne se a o Chelsee se nijak nezmiňuje. To byly jiné okolnosti. Pak se začnou bavit o jeho poslední fotce, kterou sdílel na Illeagram a která Nesrin očividně dost zaujala.* No.. čerpám z toho, co vidím. *uchechtne se. Po její odpovědi k ní připlave trochu blíže.* To, že jsem princ neznamená, že si s tebou můžu dělat co chci. Princ možná jsem, ale grázl ne. *poinformuje ji s trochu vážnějším výrazem. To, že má holky na jednu noc o něm ví snad každý, ale není to ten tip násilného idiota, který by těm holkám ubližoval.* Takže teď budeš muset vynechat tvý diplomatický odpovědi a začít používat konkrétnější nediplomatický odpovědi. *mrkne na ni a nakloní hlavu lehce na stranu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 8:42 pm
*Po citaci části v její přihlášce trochu po dlouhé době zčervená a poškrábe se na zátylku.* Úplně jsem zapomněla, že jsem to tam psala. *Uchechtne se a pak rozhodí rukama.* Fájn, tak možná nejsem úplně velkej andílek, ale aspoň zčásti andílek. *zazubí se na něj a poté jsou už oba dva ve vodě, což se jí ten výhled na prince líbí, což by až tak nečekala. Jasný, je hezký, viděla ho na fotkách, kde byl bez trička a tak, ale vidět ho takhle na vlastní oči je jak vidět nějakou důležitou kulturní památku. Pak se uchechtne a převrátí nad ním očima. Když zvážní, pousměje se na něj.* Tak jsem to ani nemyslela. Ale tak tu konkrétnější odpověď dostaneš. *připlave k němu ještě blíž a zabodne mu ukazováček do hrudi.* Můžeš to převézt do zkutečnosti, ale s podmínkou, že moje oblečení zůstane ta, kde je. *Zazubí se na něj. I v baru chlapy jen ráda provokuje, i když vypadá a chová se, že by se vyspala s každým, ona se hlídá. Navíc, kdyby se nehlídala,nemohla by tu být a na správnou příležitost kdyby ze sebe nechala strhnou veškeré oblečení čeká na správného muže.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 9:03 pm
*když si všimne jejího začervenání musí se zasmát.* Jasně, to ti tak věřim, lhářko. *pobaveně jí popíchne.* Nějaká malá a zatím neobjevená část tam možná bude. *zazubí se na ní. Poté už oba dva skončí ve vodě a jejich konverzace se trochu zvrtne. Ne, že by mu to nějak vadilo. Naavíc s výhledem na Nesrin.. jaký chlap by si to nepřál? Následně jí poinformuje, že si s ní nebude dělat co chce, protože není tenhle typ člověka. Když mu zabodne ukazováček do hrudi, povytáhne obočí.* To jsou.. tvrdé vyjednávací podmínky. *uzná a pousměje se.* Ale přijímám. *dá jí pramínek vlasů za ucho a následně jí lehce políbí a omotá si její nohy kolem těla.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 9:35 pm
Nejsem lhářka, jen jsem dala své tvářičce andílka přednost a vytasila ji na povrch a tu méně... nevinnou část jsem zastrčila hlouběji, tak aby ji nikdo nenašel. *Mrkne na něj, přičemž se na něj poté zašklebí a následně se to začne trošku celé zvrhávat a otáčet tím směrem, kam by nečekala, že se to stočí.* Chtěl jsi konkrétní věci? Tak si nestěžuj. *Uchechtne se, přičemž se poté usměje a ruce mu dá kolem krku, takže se ho chytne, aby to bylo pro oba pohodlnější vzhledem k tomu, že je na něm více méně zavěšená. Potom mu s úsměvem polibek oplatí a jednou rukou mu prohrábne vlasy.* Jednou asi budem muset do paláce, co *Uchechtne se, když se od něj na chvilku poodtáhne.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Jace J. A. Schreave

Mon Oct 26, 2020 9:45 pm
Smůla, já ji našel.*zazubí se na ní a následně už se to všechno trochu zvrhne. Upřímně nečekal, že to tak dopadne, ale nevadí mu to.* Já si nestěžuju. *začne se bránit, i když si vlastně stěžuje. Ale pořád je to lepší jak nic. Následně si omotá její nohy kolem svého těla a políbí jí.* Leda, že bys tu chtěla umrznout nebo se rovnou utopit. *uchechtne se a znovu jí políbí, tentokrát trochu hlouběji.* Ale nikdo neříká, že v paláci to nemůže pokračovat. *řekne, když se od ní po nějaké době kvůli potřebě kyslíku odtáhne.*
Sponsored content

Jachta královské rodiny - Stránka 9 Empty Re: Jachta královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru