Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Christophe R. Dubois

za Thu Apr 23, 2020 12:32 am
Jo, to jo. *Přikývne, když se baví o pohádce o dracích a pak se jí už zeptá na její oblíbená místa v Angeles.* Promiň, nešlo tomu odolat. *Pokrčí se smíchem rameny a pak se jí zeptá, jestli by mu nějaké z těch míst neukázala. Chce jí pomoct myslet na něco jiného. A taky jí chce dostat aspoň na chvíli z paláce, protože ví, že prakticky nevychází z komnaty.* Dobře. *Usměje se na ní a pak si potichu povzdychne.* Ale ... jestli je ti moje přítomnost nepříjemná, nemusíš to dělat. *Ví, že je to mezi nimi docela divné. Oba se snaží nenarážet na to, co se stalo, ale očividně na to oba dva myslí. Do toho jsou zasnoubení a on jí tak nějak miluje, což ona neoplácí. A chápe, že jeho přítomnost jí to všechno nejspíš tak akorát připomíná, což rozhodně nechce. Hrozně rád by na její tváři viděl zase upřímný úsměv, jaký vídal ve Francii.*
-LF-

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Thu Apr 23, 2020 11:28 am
*Uchechtne se.-*Ale jsi, pro mě jo. Stejně jak menší děti pro tebe.*Zazubí se na něj. Cameron jí dokázal ihned zvednout náladu. Uchechtne se.*Až budeš plnoletej, ani mi nebude třicet.*Odfrkne si. Pak řekne, že je roztomilej a když řekne, že ona taky, usměje se.*Díky.*Řekne lehce pobaveně. Když se pak zeptá Cameron na Zaydena a Nicka, u svého snoubence mu vysvětlí, že spolu prostě nenašli společnou řeč a že se to stává.*Mluvíme spolu v angličtině, stejně jak já s tebou. Takže v tomhle to není, neboj. Prostě jsme si nesedli. Jsme každý jiný.*Pokrčí rameny.*Tím si ale nemusíš lámat hlavu.*Nechce, aby to řešil a nějak se tím zabýval. Když na ni ukáže prostředníček, hned se zarazí a snaží se mu vysvětlit, že to neznamená děkuji, ale naopak to je hnusné gesto, které by vůbec neměl ukazovat.*To neznamená děkuji ani trochu.*Potřese hlavou znovu.*Prostě to neukazuj, ano? Někomu by mohlo ublížit, že jsi mu to ukázal, ranit ho to a nebo ho to i urazit.*Snaží se mu to nějak vysvětlit.*Ne, na brácho by jsi to rozhodně neměl ukazovat./Co mu budu vysvětlovat příště? Co je to sex?/Je roztomilej a hodnej.*Stojí si za svým.*Na rozdíl od Zaydena, nebo jak ho ty nazýváš, "Toho chlápka na plese".*Naznačí uvozovky.*Za deset let mi bude dvacet-osm to ještě není tak hrozný.*Namítne.*A abych se neurazila.*Řekne z legrace. Sleduje jej, jak sjede skluzavku a když vyplave, sama ji sjede. Ve vodě vyplave nahoru a podívá se na Camerona, na kterého cákne vodu.*
-LF-

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Kathika Canton

za Thu Apr 23, 2020 11:45 am
To já nevím Ale odmítám riskovat, že ti ublížím.*Stojí si za svým. Nechce, aby se Wellsovi něco stalo a ještě její vinou.*Co když jo?*Zeptá se nedůvěřivě. Pak souhlasí s tím, že by u něj zůstala přes noc. Oplatí mu všechny polibky, se stejnou láskou a vášní, kterou on. Uchechtne se.*Ne, já tebe více. A dohadovat se budu. Nezáleží mi na tom, že si princ.*Řekne popravdě. Spokojeně zakloní hlavu, aby měl k jejímu krku lepší přístup, ale pak si uvědomí, kde jsou a řekne, že by měli pokračovat až v jeho komnatě. Pohladí jej po tváři.*Jen nepotebuju, aby nás všichni sledovali.*Řekne a podívá se na skupinku lidí, co po nich pokukuje a ihned jí tváře zčervenají ještě více. Zaboří hlavu do jeh hrudi. Přikývne.*S tím souhlasím.*Políbí jej ještě krátce na rty a pak vyjde z bazénu a obleče si pořád trochu mokré šaty a žabky. Pak se otočí na Wellse a vezme jej za ruku a společně s ním se vydá do paláce.*
-LF-

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

za Thu Apr 23, 2020 11:58 am
*Řekne, že asi vážně chce být přehozen přes tu palubu a když vidí, jak se tím baví a směje se, sama se pro sebe taky krátce usměje. Řekne, že mu klidně nějáká místa v Angeles ukáže. Chápe, o co se tím snaží, jí zvednout náladu, i když v jeho přítomnosti se paradoxně cítí ještě hůře, protože pořád myslí na to, jak jemu ublížila a jedno z jejich dětí kvůli ní zemřelo. Potřese hlavou.*Ne to je v pohodě, já.. ti ráda něco ukážu.*Pokrčí lehce rameny a pousměje se na něj. Sice v jeho přítomnosti myslí na to, co se stalo více, ale zároveň je ráda, protože ví, že to neprožívá sama a k němu si vybudovala vztah, i když upřímně neví jaký. A je za jeho přítomnost i docela ráda.*/Jsem padlá na hlavu prostě../*Ale to asi u ní není nic nového.*Taky tady je i hezký park. Tak taky můžeme zajít.*Dodá, aby mezi nimi nebylo ticho.*
annie.16

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Zayden J. Collard

za Thu Apr 23, 2020 1:37 pm
*Když si všimne Chrys, jak se podívá jeho směrem, rychle se zase otočí k divce, ktera mu dělá společnost. Zeptá se Jentte, jestli si nechce jít zatančit a když přijme, chytne ji za ruku a odvede ji na parket. Tam se s ní chvíli jen pohupuje do rytmu, a když mu dá ruce kolem krku, on ji dá své ruce kolem pasu. Její otázka ho zaskočí, a tak chvíli zamračeně mlčí.* Nic...teda jsme zasnoubeni, ale jinak nic víc.*odpoví ji vážně.* Znáte se?*zeptá se jí se zájmem a povytáhne jedno období.*
Klarisa

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Jentte A. van Roosevelt

za Thu Apr 23, 2020 1:49 pm
*všimne si jeho pohledu a podívá se stejným směrem*/ to je Chrys ze zábavního parku/*vypije obsah své sklenice a nechá se od Zeydena odvést na parket. Pak mu dá ruce kolem krku a zeptá se co je mezi ním a Chrys. Když jí odpoví že nic, ale vlastně jsou zasnoubení, rozesměje se. Z části vlivem alkoholu. * A neměl by ses své snoubence věnovat?* Řekne škádlivě* ano potkaly jsme se v zábavním parku. Je moc milá. Budete hezký pár*poznamená s nádechem hořkosti v hlase a zamaskuje jí úsměvem*
Taylorovidní zrzka

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Clavio L. N. Martinelli

za Thu Apr 23, 2020 1:58 pm
*Pobaveně se usměje a krátce zavrtí hlavou.* Nevadí mi to, jsem jen a jen rád. *Zazubí se na ni, ale i tak si není jistý, jestli je někdo nesleduje, protože by se nedivil, kdyby se najednou někdo vynořil z vody. Po jejích slovech jí zas plavky trochu nemotorně závaže a usměje se na ni.* Náhodou by ti to na té titulce slušelo. To by byly ty nejlepší noviny, co jsem kdy viděl. *Zazubí se na ni a pobaveně se uchechtne.* Kdyby nás objevila moje sestra, měla by z toho vánoce. *Ušklíbne se a přikývne. Poté z vody vyleze a podá ji ruku, aby ji pomohl vylézt.* Jdeme rovnou do komnaty nebo se chceš přesunout do další vířivky? *Usměje se na ni a vezme si košili, kterou na sebe kvůli vodě obleče docela ztěží.*

annie.16

za Thu Apr 23, 2020 2:01 pm
*odvede ji na parket a dá jí ruce kolem pasu. Její otázka ho zaskočí, a tak než odpoví chvíli mlčí. Pak řekne pravdu, že mezi nima kromě zasnoubení nic není. Když se začne smát, nechápavě nakloní hlavu na stranu.* Nemá o to zájem a navíc, společnost malýho kluka má raději, než tu mou.*odpoví ji s úšklebkem. Pak se zeptá, jestli se spolu znají.* Ona se to zasnoubení pokouší zrušit.*řekne, když zmíní, že budou hezký pár.* Řekni mi něco o tom, co děláš. Říkalas, že jsi dcera herečky a režiséra, takže děláš taky herectví, nebo tak něco?*schválně odbočí od tématu.*
Taylorovidní zrzka

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Cameron S. Horn

za Thu Apr 23, 2020 2:23 pm
Ale vyrostu. I ti co jsou mladší než já vyrostou. ale pak už nebudu malej. A už mi nebudeš moct říkat prcku. *Zašklebí se na ni a pak protočí očkama.* Ale budeš stará. Protože nebudeš mít daleko k tomu babičkovskýmu věku. A určitě budeš mít takový ten knírek! *Poví to s nadšením a zazubí se na ni. Když mu vysvětluje její vztah nevztah s tím chlápkem z plesu, krčí u toho obočí a nespokojeně špulí rtíky.* No to je jasný, že jste každej jinej. Ty jsi ženská a on je chlap! Nemůžete být stejní. *Pokrčí rameny a tváří se u toho, jako by právě přišel na největší moudro světa. Když mu začne taky vysvětlovat, že prostředníček neznamená děkuji, zase nespokojeně stáhne obočí a založí si ruce na hrudi.* Ale až mě někdo naštve nebo někoho budu chtít naštvat, můžu to ukázat? *Udělá na ni psí oči a zase si nespokojeně povzdechne.* To není féér! A dospěláci to ukazovát můžou! Toto není vůbec, aléé vůbec fér. Dospělí tohoo můžou dělat tolik a když to udělám já, akorát dostanu vynadaný. *Nespokojeně si dupne nohou a když si sotjí za svým, že ten strážce je roztomilý a hodný, koukne se na ni výrazem, jako byho to nudilo.* To teda ne! Roztomilej a hodnej jsem já, rozhodně ne. *Zavrtí hlavou a pak zas našpulí rty.* Jestli má zvířátko, tak to zvířátko mu tu roztomilost vynahradí. *Vyplázne na ni jazyk a pak vytřeští oči, jako by viděl ducha.* To ti už porostou šediny! *Zamrká na ni vykuleně, ale hned potom už běží ke skluzavce a skouzne se až do moře. Jakmile je ve vodě i Chrys a cákne na něj vodu, zasměje se a se smíchem ji skočí na záda.*
-LF-

za Thu Apr 23, 2020 3:18 pm
*Uchechtne se.*Hele, já budu o deset let od tebe starší napořád, takže ti mohu napořád říkat prcku.*Vyřeší to takhle a od toho tématu odejde.*Já žádný knírek mít nebudu!*Namítne a zamračí se. Pro jistotu si přejede nad místem nad rty, kde by měl být údajný knírek za deset let, aby se ujistila, že teď jej tam už nemá. Pak řekne, že se s tím chlápkem z plesu nemá ráda a bavit se s ním nechce Navíc nechce, aby se o tom Cameron s ní nadál bavil. Povzdechne si a když Cameron odhalí, že ona je dívka a Zayden chlap a raději to nadále nekomentuje, jak měla v plánu předtím. Následně se mu snaží vysvětlit, že to gesto, co jí ukázal je špatné a neměl by ho ukazovat.*Ne, to není jen že by jej mohli používat dospěláci, neměli by jej ukazovat ani oni. Nikdo by jej neměl ukazovat.*Namítne.*A nebuď naštvaný.*Pohladí jej zase po vlasech, když si dupne nohou o zem.*A já ti nenádávám. Jen jsem ti to chtěla vysvětlit, promiň, jestli ti to připadalo, jakože ti nadávám, ale to jsem vážně nechtěla.*Potřese hlavou.*Ale Nick je moc hodný. To, že je hodný on neznamená, že ty nejsi. Naopak. Jsi hodný a roztomilý. Co ti na Nickovi tak vadí?*Zeptá se jej znovu.*Co vím, tak zvířátko nemá.*Asi ho tím zklame.*Žádný šediny nemám.*uchechtne se a pak sjede skluzavku po něm a ve vodě na něj cákne. Nahlas se zasměje, jakmile j skočí na záda. Má Camerona moc ráda.*
Klarisa

za Thu Apr 23, 2020 3:27 pm
*dopije drink a jde s ním tancovat. Položí mu ruce kolem krku a nechá ho aby ji držel. Pak Ady řeč nestála zeptá se ho na Chrys. A řekne mu že se s ní zná z minulé akce. Když jí řekne že jsou spolu zasnoubení rozesměje se. */To je tím alkoholem/*řekne mu že budou hezký pár. Překvapí jí že o něj Chrys nestojí.*jde to vůbec když je to domluvené mezi královstvími? *Zeptá se zvědavě* neboj určitě si k ní taky najdeš cestu.*pousměje se.*noo já vlastně nic nedělám. S tátou jsem se nikdy nepotkala, máma je zásadně proti. A já už o něj stejně nestojím. Alimenty od něj posílám na charitu. A  herectví mě moc neláká už tak mám pozornosti až až. Možná bych mohla být modelka nebo se na hledání práce vykašlu a vezmu si na nějakýho boháče*zasměje se* teď asi zním jako rozmazlenej spratek s bezcitným životem, ale bezcílnost kompenzuju tou charitou. Když to říkám nahlas zní to blbě. .... A jaký je tvůj královský život?*chce změnit téma*
Taylorovidní zrzka

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Cameron S. Horn

za Thu Apr 23, 2020 4:38 pm
To teda nemůžeš, protože prcek nejsem. *Zaumlá nesouhlasně, protože se mu rozhodně tohle oslovení nelíbí.* Budeš! Starý ženský maj knírky! Jednou jsem takovou viděl, měla chlupy snad po celým obličeji! Třeba si to byla ty z budoucnosti! *Rozhodí u toho rukama a vykulí očka. Ptom už nechápe, kde je rpoblém, že se Chrys nebaví s tím chlápkem z té akce. Mu připadal milý a přece je i chránil před rebely. Potom už krčí obočí a poslouchá ty věci o zvednutém prostředníčku, který by se prej ukazovat neměl.* Takže ten chlápek si tu facku zasloužil! Sice ta facka byla před tím, než tu na to paní ukázal, ale.... Zasloužil si ji! *Vykřikne vesele, ale potom už nezapomene dupnout nohou a nespokojeně našpulit rty.* Ale proč je tolik věcí zakázaných! Tohle není féér! *Zakloní hlavu do zadu a ohrne spodní ret, když ho pohladí po vlasech.* Nenadáváš mi. Ale tohle je prostě nefér. *Zavrtí hlavou a pak zase nakrčí obočí.* Není roztomilý! Já jsem roztomilý. Jsem i nejroztomilejší z naší rodiny! *Zazubí se na ni a pak jednoduše pokrčí rameny.* To je jednoduchý. Já nevím. Ale určitě s ním trávíš víc času než se mnou! A to tak nemůžu nechat. *Uculí se a ni a následně zase ohrne spodní ret.* Tak to roztomilej není. Kdo nemá zvířátko, není kamarád! *Pak ale vytřeští oči a chytne se za hlavu.* Ale já taky nemám zvířátko! Dobře, beru to zpět. *Zase se zazubí. Potom už jsou ve vodě a on jí nadšeně se smíchem skočí na záda.* Asi bycch měl jít, ať nechybím rodičům. A taky bych měl najít sourozence, protože jim určitě taky chybím. *Pokrčí rameny, ale na zádech se ji pořád drží.*
-LF-

za Thu Apr 23, 2020 5:26 pm
/Pro mě budeš vždycky./*Řekne si v duchu, ale nahlas nic./*Pak namítne, že ona nebude mít knírek, teda aspoň v to doufá.*/Jestli ho bud mít, budu se pravidelně holit../Nestraš mě.*Uchechtne se.*Nemám zájem o to vypadat jako nějakej vlkodlak. Ti mají chlupy po celým obličeji.*Potřese hlavou. Vysvětlí mu, proč se se Zaydenem nekamarádí a ani nebaví a snaží se jej přesvědčit o tom, že Nick je moc milý. K ní je a zábavný. Má ho ráda. Dokázal si ji ihned získat. Stejně jak Cameron.*Ano zasloužil.. určitě.*Uchechtne se.*Některé věci by ti nemuseli udělat dobře. Pokud ti někdo něco zakazuje, nejspíše je to jen skutečně špatné a oni se o tebe bojí, chápeš?*Usměje se na něj mile. Snaží se mu to vysvětlit nějak přátelsky. Nechce vypadat jako jedna z těch dalších dospělých, kteří jen peskují a nic jiného. Pohladí jej po vlasech. Bere Camerona jako nějákého mladšího brášku, o kterého má strach a chuť se o něj starat.*Jo, na tebe v roztomilosti nemá, neboj.*Přikývne. Zároveň je ráda, že mu nepřipadá, jako by mu nadávala nebo tak.*Ani moc ne. Pracuje v paláci jako strážce a má často služby. A jak vidíš, akce trávím s tebou a klidně to tak může být dále./Aspoň se Zayden bude držet dále./*Navíc vidí, že její snoubenec našel společnost a je moc ráda za to. Doufá, že to mezi nimi skutečně skončilo.*A ty máš zvířátko?*Nadzvedne obočí. Zasměje se, když následně řekne, že on zvířátko nemá. Pak jsou ve vodě a ona jej nese chvilku na zádech, než přikývne.*Jo, pojedeme už do paláce.*Přitaká. Ví, že by se měl Cameron vrátit, raději s ní, když jej sem vzala. Tak společně s ní vyleze z vody a osuší se a následně i obleče a počká i na Camerona, pak společně s ním nastoupí do jednoho z aut, které je odveze zpět do paláce.*
annie.16

za Thu Apr 23, 2020 8:06 pm
*když se ho zeptá, co je mezi ním a Chrysane, popravdě odpoví. Pak se jí zeptá, odkud Chrysane zná a následně řekne, že Chrysane se zasnoubení pokouší zrušit.* To nevim, ale asi ano.*pokrčí rameny.* Ví, co che Chrysane udělat taky ví, že to zabere. Pokud opravdu odjede, tak se zasnoubení bude muset asi zrušit.* O mě ani tak nejde, spíše ona tu cestu nenašla a odmítá ji hledat.*uhne pohledem a potlačí povzdychnutí. Nakonec schválně změní téma a pozorně poslouchá její slova.* Nezní to ani blbě, ani jako bys byla namyšlenej spratek.*řekne pravdivě a pousměje se.* No..vlastně nijak zvláštní. Táta mě připravuje na roli krále, a většinou se tomu věnuju téměř celý den.*pokrčí rameny.* Bydlíš tady teď v paláci? *nadhodí a čeká na její odpověď. Ani si neuvědomí, že ji začal tykat.*
Klarisa

za Thu Apr 23, 2020 9:04 pm
*při tanci se ho zeptá na Chrys a následně mu řekne jak se potkaly v zábavním parku. Potom si vyslechne to o tom zasnoubení a to že ho chce Chrys zrušit. Že zvědavosti se zeptá jestli se to opravdu zrušit dá. * Mrzí mě že to nemáte tak snadné jako v romantických filmech*řekne upřímně. Když změní téma a zeptá se jí na její život. Trochu se do vyprávění zamotá a je ráda že pochopil co se snažila říct. Pak se pro změnu zeptá ona na jeho život* upřímně to je nudnější než moje nic nedělání* zasměje se* ano bydlím v paláci. Matka sem často jezdila, po mém otci chodila s pár diplomaty. Jednoho si na chvíli vzala od něj mám titul ve jméně. Pak se rozvedli a matka sem jezdit přestala. Ale i přesto to bylo první místo co mě napadlo když jsem potřebovala na chvíli zmizet* uculý se*
annie.16

za Thu Apr 23, 2020 9:15 pm
*řekne ji, co je mezi ním a Chrysane a ušklíbne se.* Život není vždy jako romantický film.*poznamená. Pak změní téma a zeptá se jí, co doma v Anglii dělá. Pak ji ujistí, že to neznělo jakoby byla rozmazlený fracek. Jantte mu naopak přijde jako milá dívka. Následně ji řekne, jaký je jeho život doma v Austrálii a uchechtne se.* Jo, je to nudný.*uzná a zeptá se jí, jestli tady v Illey bydlí také v paláci.* Aha.*kývne hlavou.* Nechtěla bys už jít? Klidně se mužeme ještě někde stavit, pokud chceš, nebo jet zrovna do paláce. Tady je to stejně nuda.*zeptá se ji a čeka na její odpověd.*
Klarisa

za Thu Apr 23, 2020 9:23 pm
*povídá si s ním o Chrys a jejich zasnoubení. Je jí líto že jim to nevychází tak jako ve filmu* to je pravda ale všechno by bylo hezčí a hrála by k tomu trefná písnička.*zasměje se. Pak mu povypráví o svém životě a zeptá se na ten jeho. Pak se jí zeptá zda žije v paláci na to odpový že ano.*  Jasně, mám neskutečný hlad takže se stavíme minimálně v McDonaldu na drivu. * Zasměje se* jo čekala jsem něco víc ale alespoň jsem potkala tebe*usměje se, chytne ho za ruku a zamíří pryč z jachty*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Jachta královské rodiny - 6. ročník

za Tue Aug 04, 2020 11:36 am
Jachta v přístavu, patřící královské rodině.

Jachta královské rodiny - Stránka 4 9b62244eaa60bf96cc271bd98dbf3ed0
-LF-

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Eadlyn Deane Schreave

za Sat Sep 19, 2020 5:59 pm
*Slíbila Jacovi, že dneska se už na akci ukáže, do teď to docela zanedbávala. Navíc docela doufá, že tam potká i Tobiase. Na sebe si vzala červené plavky, své oblíbené a k tomu červené šaty, které jsou o něco volnější. K tomu červené sandály. Oční stíny má jen světlé, jako vždycky, stejně tak i nehty . Náušnicí má více a jsou ve zlaté barvě. Vlasy si udělala do culíku. Nechtěla si je nechat rozpuštěné, takhle to vypadá lépe a navíc, pokud půjde do vody, což si není jistá, ale kdyby náhodou, nechce, aby jí vlasy při plavání zavazely. Dorazí na jachtu, jako jedna z prvních, v zadní čácti, kam zamíří jsou schůdky, které vedou do moře a taky i bazén. Několik lehátek i bar. Ona si zabere jedno z lehátek a sundá si šaty, které si položí vedle a lehne si.*
-LF-

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Daesyn Diwa Collard

*Na akci jde z povinnosti. I když je to párty a nemuselo by to být až ta hrozný.. pro ni teď bude. Je těhotná, takže si nemůže dát ani kapičku alkoholu. Což znamená, že jakákoliv akce teď bude nudná. Na sobě má dvojdílné plavky v tyrkysové barvě. K tomu šaty, které jsou trochu průhledné, přechází z bílé postupně až do tyrkysové barvy. Vzala si sandály, stříbrné, které ladí k jejím očním stínům a nalakovaným nehtům. Náušnice jsou ve stejné barvě, jako plavky. S účesem si moc starostí nedělala, zvolila něco jednoduššího. Když ji auto doveze k přístavu, zamíří rovnou na jachtu. Je jasné, která to je. Ta největší a nejluxusnější. Dojde až do její zadní části, odkud se ozývá muzika a toužebně pohlédne k baru.*/Jak to mám ještě nějáký rok vydržet?/*Stoupne si k zábradlí o které se opře a dívá se na bože.*
-LF-

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Octavia Charity Bloodworth

*Doufá, že na dnešní párty potká Sebastiena. Už dlouho přemýšlel, jak asi vypadá bez trička a dneska by to konečně měla šanci zjistit. Sama si na sebe vzala černé plavky a přes ně přehodila bílé šaty. Jinak má černé pantofle, které jsou si dost podobné stylem k plavkám. Podobný je i účes, který je o něco složitější a trval jí docela dlouho. Nehty jsou černé a líčení stříbrné. Nemyslí si, že by tímhle outfitem měla někoho ohromit ale jí se to líbí. Auto ji doveze do přístavu, kde nastoupí na jachtu. */Škoda, že nic podobnýho nemáme v Anglii..*Tam většinu roku prší, takže by jim jachta byla k ničemu. *
-LF-

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Misty Evony Callaghan

za Sat Sep 19, 2020 6:07 pm
*Je ráda, že je v paláci i nějaká uvolněnější akce. A párty na jachtě? Když o tom slyšela poprvý, dost ji to nadchlo a celý týden se na to těší. Na párty na jachtě už párkrát nebyla, jenže tohle je jachta královské rodiny, takže to bude nejspíše lepší, než čekává. Na sobě má modré plavky, jednodílné, aby nešla jen v plavkách, vzala si i bílé šaty. Nehty jsou ladící k plavkám, jsou v modré barvě. K lodičkám, které jsou naopak stříbrné se zdobením ladí náušnice a oční stíny. Část vlasů má v copu a část jen tak volných a rovných, protože si je předtím vyžehlila, jinak jsou vlnité. Dojde na jachtu, která jí vyrazí dech. Moc se jí tu líbí. Když kolem ní projde číšník a nabídne jí koktejl z tácu, který nese, jeden si vezme, ovocný nealkoholický a moc dobrý.*
AndyHoff

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Sebastien Patrick Dubois

za Sat Sep 19, 2020 6:13 pm
*Na dnešní akci se docela těšil. Je to změna oproti ostatním formálním akcím, kde se musí péct v obleku a klade se velký důraz na etiketu celkově. Dnešek bude daleko více uvolněnější, což mu vyhovuje. A také mu vyhovuje i dresscode, protože dnes toho z Octavie uvidí nejspíše nejvíc. Nechá se k jachtě dovézt limuzínou. Sice zvažoval, že by jel svým autem, ale určitě si dá minimálně jednu skleničku alkoholu, takže by pak nemohl řídit cestou zpátky. Nikdy takhle neriskuje, aby s alkoholem v krvi sedal za volant. Na sobě má obyčejné černé plavky, žabky a na zápěstí si navlékl kožený náramek, který si kdysi přivezl z jedné ze zahraničních cest a rád ho na akce podobné této bere. Hned jakmile vejde na jachtu, začne se rozhlížet po všech obličejích, které zde už jsou a pousměje se, když uvidí svou snoubenku.* Tak co? Zklamaná? *Uchechtne se potom, co se u ní zastaví.*
-LF-

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Octavia Charity Bloodworth

za Sat Sep 19, 2020 6:24 pm
*Dojde na jachtu a rozhlíží se, co všechno tu vlastně je. Neví, jestli prvně zamířit k baru nebo si sundat šaty a jít do vody. Nebo si snad jen sundat plavky a opalovat se? Z tohohle přemýšlení jí ale vytrhne známý hlas. Otočí se a uvidí Sebastiena. Nic neříká a rovnou ho sjede pohledem.*Ani trochu. Možná si moje očekávání i předčil. *Uchechtne se.*Ladíme sobě.*Poznamená. Poodejde kousek a přes hlavu si přetáhne bílé šaty, takže mu odhalí svoje dvojdílné černé plavky. Ve stejné má totiž plavky i on. Otočí se zase směrem k němu.*Doufám, že jsem tě nezklamala ani já. *Zazubí se na něj.*
annie.16

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Eden G. Sailor

za Sat Sep 19, 2020 6:26 pm
*na dnešní akci se těší. Moře měla od malička ráda. Což se sice změnilo v dospívání a doufá, že nebude muset jít do plavek, ale i tak se těší. Na sobě má meruňkově růžové šaty a pod tím modro-šedé plavky. Vlasy má učesané ve složitějším drdolu a líčení ve stejném růžovém odstínu jako šaty. Doplňky má jen jemné a no nohou bílé sandálky. K jachtě se nechá odvézt limuzínou a jakmile dojede na místo a spatří právě tu jachtu, začne žasnout nad její velikostí. Asi jako každý, kdo nemá šanci vidět tohle denně. Pomalu si začne celou jachtu procházet a zastaví se až na zádi lodi, kde se opře o zábradlí a začne se kochat výhledem.
Sponsored content

Jachta královské rodiny - Stránka 4 Empty Re: Jachta královské rodiny

Povolení tohoto fóra: