Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letiště v Illey

+24
That-Girl
Lexi
- HYUN -
Diana & Nina
Kačuš
Tamara Sparks
Ellerie Wintergard
Ginny
Vertasia
K. princ
Samuel,
DlhyPribeh.sk
† PsYcHoPaTiC †
Klarisa
AndyHoff
Davina "Dee" Claire
LittlePrincess
annie.16
Takuari Zimemo
Taylorovidní zrzka
April_Molly
-LF-
Terka
Admin
28 posters
 :: Město
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Prestlyn Collins

Sun Aug 23, 2020 8:18 pm
*Teď musí vyzpovídat lady Lindsey. Nijak neotálí a hned se jí zeptá na otázky a její odpovědi si zapíše do svého sešitu. Poté se postaví.*Děkuji za odpovědi lady. Přeji hodně štěstí v soutěži.*Rozloučí se s ní a naposledy se na ni zeširoka usměje. */Už jen jedna../*Chvilku dívku hledá, ne ji najde a přejde k ní.*Dobrý den lady RAELLYN, položím vám pár otázeček, jak jsem ostatně řekla už před chvilkou.*Posadí se na místo vedle ní.* Takže.. Proč si myslíte, že máte šanci vy a ostatní porazíte?*Hned co si zapíše její odpověď položí jí i další otázku. Co si myslíte o tom, jak včera princ zareagoval na příspěvek na Illeagramu další lady ze Selekce?/Snad se Priscille podaří mít rozhovor s tou lad Jessicou. jí se to přece jen týkalo../Změnila reakce prince Váš názor na něj?*Položí jí třetí a poslední otázku.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Sun Aug 23, 2020 8:19 pm
*Sedí v letadle vedle okénka a dívá se ven. Když k ní přijde princ, tak je celkem překvapená, ale souhlasí s tím, že si sedne vedle ní. Stále se usmívá. Nad jeho první otázkou se zamyslí. Přemýšlí, jestli má odpovídat upřímně nebo ne. Ale pokud má v paláci trávit nějaký ten čas, tak se tam rozhodně nechce přetvařovat.* Celkem jo. Poznám něco nového. *Trochu pokrčí rameny a odpoví mu. Na chvilku pohled obrátí zpět k oknu, zajímá ji, jak to z letadla tam dole vypadá. Nikdy neměla možnost to vidět na vlastní oči.* Jo, to doufám taky. *Odpoví mu a podívá se znovu na něj podívá i s úsměvem na tváři. Na jeho další otázku odpoví hned.* Jak se to vezme, stejně to už nezměním. Jak jste sám říkal, je pozdě vystoupit. Ale jinak teda ano, dá se říct, že jsem ráda. *Řekne všechno co si myslí a trochu se zasměje. Rozhlédne se po letadle a všimne si už pár reportéru, kteří se snaží vytáhnout odpovědi z ostatních účastnic.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Raelynn Alessic Lockerbie

Sun Aug 23, 2020 8:32 pm
*Slova funkcionářky naprosto ignoruje a jen stěží zaznamená, že vůbec mluví. Je zaposlouchaná do své hudby a pohled stáčí k okýnku. Až o dost později než ostatní si všimne, že jsou na palubě i nějaký další lidi a rozpozná, že půjde nejspíš o reportéry. Zavrtá se ještě víc do sedadla a doufá, že sluchátka v jejích uších a její vzhled a výraz případně zvědavce odradí. Bohužel se tak ale nestane a během chvíle je u ní nějaká nána se zápisníčkem. Otráveně si sundá sluchátka a zakoulí očima.* Před chvilkou jsem vás nevnímala, protože nejste středobodem vesmíru. *Ušklíbne se a po její první otázce potlačí smích. Nakonec to přejde jen zacukáním koutků.* Protože jsem ta nejlepší z celý Illey. *Zanotuje ironicky s falešným sladkým úsměvem.* Včera? Nevšimla jsem si. Asi jí to patřilo, nemá být vlezlá. *Pokrčí bez zájmu rameny.* Jak už jsem řekla, žádnej příspěvek a zmiňovanou reakci jsem neviděla, takže můj názor na prince zůstává stejný, já nejsem povinná vám ho sdělovat a nebylo mi potěšením. Můžete jít. *Doufá, že je to skutečně všechno a aby jí dala najevo, že na nic dalšího odpovídat nebude, nasadí si do uší zpátky sluchátka.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Priscilla Hunter

Sun Aug 23, 2020 8:37 pm
Děkuju, to je vše. Přeji mnoho štěstí s princem. *usměje se na dívku a zamíří k další lady - LADY CHALSEA, která je ve společnosti prince.* Dobrý den. Vaše Výsosti. S dovolením si na chvilku lady Chalseu ukradnu pro sebe.*usměje se na orince a otočí se na Chalseu.* Ahoj, jen ti položím pár otázeček. *odkašle si.* Proč si myslíte, že máte šanci na výhru vy a ostatní porazíte? *položí ji první otázku a odpověď si zapíše do bloku.* Co si myslíte o tom, jak včera princ zareagoval na příspěvek na Illeagramu další lady ze Selekce? Změnilo to váš názor na něj? *koukne na ní a jakmile dostane odpověď, opět si ji zapíše do bloku.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Aug 23, 2020 8:47 pm
*Posadí se vedle Chelsey a sám neví, jestli je rád, že ho neposlala do háje nebo by byl radši, kdyby ho tam poslala. rozhodne se jí zeptat na pár otázek, aby řeč nestála.Když uvidí její pohled k okénku, usměje se na ni.* Letíte poprvé nebo už jste někdy letěla? *Zeptá se jí a sám se podívá z okénka ven.* /Jo, výhled se dá. Kdyby to letadlo nebylo plné holek. Nebo aspoň kdyby ty holky nebyly součástí selekce./ Kdyby vám něco chybělo, stačí mi to vzkázat po komorné a já s tím něco udělám. *Pokrčí rameny a pokusí se na ni mile usmát.* To jsem rád, že jste ráda. Jako vystoupit by ještě šlo, ale bylo by to asi hodně bolestivé. *Kývne hlavou k okénku a na tváři má menší úsměv. Když ale uvidí, jak k nim míří novinářka, úsměv mu z tváře zmizí* Dobrý den. Jasně. *Kývne hlavou a na Chelseu se povzbudivě koukne, načež se trochu odvrátí stranou.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Sun Aug 23, 2020 9:03 pm
*Během jejich rozhovoru se podívá ven z okna. I ji překvapilo, jak moc vysoko jsou.* Poprvé. *Přikývne s úsměvem na tváři, který stále ještě nezmizel. Potom mu poví, že taky doufá, že se jí bude v paláci líbit. I když ji přijde nemožné, aby se jí tam nelíbilo. V paláci přece mají všechno. A ona si zvykla být skromná, takže pobyt v paláci bude pro ni vážně luxus. Ale to nejspíš pro všechny účastnice.* Dobře. *Přikývne. Potom zmíní to, co on sám říkal. Že už je celkem pozdě na to, aby vystoupila.* Myslím si, že kdybych teď vystoupila, tak by mi už asi bylo jedno, jestli to bude bolet. *Pokrčí rameny, zasměje se a znovu pohlédne ven z malého okna. Sebevrah rozhodně není. Když se k nim přidá reportérka, podívá se na ni s úsměvem na tváři. Není ráda, že přišla i za ní. Tohle zpovídání pro noviny vážně nemá ráda.* Dobrý den. *Pozdraví ji a udržuje si veselý úsměv na tváři. Její první otázka ji ale hodně zarazí.* /Cože?/ Věřím, že tu jsou dívky, které mají větší šanci než já. *Odpoví mile a prohlédne si rychle celé letadlo. Její další otázka ji přišla také šokující.* Nedělám si na lidi názor jenom z jejich vystupování v televizi a na sociálních sítích. Názor mi to nezměnilo, pokud se dá říct, že nějaký mám. *Podívá se na ni a usměje se ještě víc. Doufá, že už žádná další otázka nepříjde.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Aug 23, 2020 9:26 pm
Tak to se omlouvám, že vás ruším takhle od hezkého výhledu. *Usměje se na ni a potichu se uchechtne.* /Ale i já jsem hezký výhled./ *pak ji nabídne, že může kdykoliv vzkázat po komorné, když něco bude chtít. Sice by byl radši, když by nic nechtěla, ale přežije to. i když to odmítá přiznat sobě i nahlas, není to taková trojhlavá saň, jak čekal.* Jo, to je taky pravda. *Zasměje se také a opět pohled přesune na okénko.Jakmile přijde novinářka, není rád, že tu dívku bude otravovat, stejně jako není rád, že tu vůbec jsou.* /Už vidím ty skvělý komentáře v novinách, jak jsem "užasný" princ./ *samozřejmě, že otázky i odpovědi poslouchá, odmítá si sednou někam jinam. Takže když funkcionářka odejde, konečně se otočí na Chelseu a pousměje se na ni.* Díky, že jste mě nezkritizovala. I když bych se nedivil. *Uchechtne se a pokrčí jemně rameny. vážně by se tomu nedivil, na tom illeagramu nebyl zrovna milý, ale nelituje toho.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Funkcionářka

Sun Aug 23, 2020 9:31 pm
*Po pár hodinách letu konečně doletí do Angeles. Dvě reportérky si sedly na svá místa, stejně jako i letušky, které během letu obsluhovaly dívky ze Selekce. Poté, letadlo přistane a ona si stoupne, aby zase upoutala pozornost účastnic.*Dobře lady, právě jsme dorazily do Angeles. Vaše zavazadla budou do paláce dopravena, nemusíte se o ně bát. Hned před letadlem na vás čekají limuzíny. Můžete jet každá zvlášť nebo třeba ve dvojicích. Limuzíny vás odvezou až do paláce, na nádvoří, kde na vás čekají již vaše komorné, které vás odvedou do vaší komnaty, kde na vás již budou kufry čekat. To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám hodně štěstí.*Usměje se na dívky a ještě před princem udělá pukrle, než vystoupí z letadla a odejde do jedné z limuzín.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Raelynn Alessic Lockerbie

Sun Aug 23, 2020 9:39 pm
*Když se reportérka odporoučí, zaposlouchá se zase do hudby a zhluboka vydechne. Pak uvidí, že se ostatní připoutávají, takže si sundá sluchátka, když uvidí, že funkcionářka k nim zase mluví a počká. než přistanou. Neplánuje jet v limuzíně s žádnou z těch holek. To ani náhodou. Jakmile dosedne letadlo na zem, popadne svůj batoh a vydá se z letadla dřív, než se stihnou zpamatovat ostatní. Až teprve teď si všimne, že s nima letěl i princ. Jen nad tím potřese hlavou a ušklíbne se. Nijak se nezastavuje, aby ho pozdravila, nebo tak. Jenom rychle vyjde z letadla, nasedne do limuzíny a tou se nechá odvézt do paláce. Není překvapená z toho, jak palác vypadá, protože tu už nesčetněkrát byla, když byla ještě v Angeles ve skupině rebelů, kterou vedla její matka. Ve skupině, která pomáhala paláci při útoku druhých rebelů, které vedli její děda s babičkou a nyní je vede její strýc a se kterými se názorově shoduje více. I tak ale nasadí falešný překvapený výraz, aby nepůsobila mezi těma holkama jako pěst na oko a poté se v doprovodu svých přehnaně nadšených komorných vydá do své komnaty.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Sun Aug 23, 2020 9:42 pm
*Řekne mu, že je to poprvé, co letí letadlem. Proto se taky občas dívá z okna.* Ne, to je v pohodě. *Zavrtí hlavou. Nějaký výhled ji zase tolik nemrzí. Poté přikývne na to, že po komorné mu může vzkázat, kdyby něco potřebovala. Rozhodně si ale nemyslí, že se něco takového stane. Když dojde novinářka i k nim, není z toho zrovna nadšená. Ale na otázky ji odpoví s úsměvem i přesto, že ji zaskočili. Hlavně teda ta otázka ohledně Illeagramu. Odpověděla ji upřímně i s úsměvem na tváři. Když novinářka zase odešla, byla ráda.* Nemám důvod Vás kritizovat. *Pokrčí rameny a usměje se na něj. Když letadlo přistane, musí se znovu podívat z okénka. Konečně jsou zase na zemi. Poslouchá funkcionářku, jak jim říká, co bude dál a potom přikývne. Vstane a batoh si znovu hodí přes jedno rameno.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Aug 23, 2020 10:12 pm
Dobře. *Přikývne a jemně pokrčí rameny.* /Ji třeba na první rande pošlu do letadla a to nasměruji někam na severní pol a za to letadlo přivážu další holky... I když... Ona je docela v pohodě. Je to Chelsea, že jo? Pamatuji si ji dobře?/ *Když se k nim vetře novinářka, není rád, ty by rozhodně rád vykopl z letadla, takže by už nikoho neotravovali. ale ví, že novináři jsou víc rozmnožení než schreave, takže je zbytečné doufat, že by se jich zbavil.* Já bych řekl, že máte. Nejsem milý člověk. *Pokrčí rameny a pokusí se na ni pousmát, ale ted to vypadá více jako křeč. Když letadlo začne klesat a nakonec i přistane na pevné zemi, zvedne se z místa a vyleze ven, kde počká na lady Chelseu. Chvíli se pere sám se sebou, jestli jet s ní nebo ne, ale nakonec se rozhodne jet do baru. Jen na ni počká u letadla. následně ji vezme za ruku a jemně ji políbí na hřbet ruky.* Jsem rád, že jsem vás poznal, lady Chelseo. Těším se až vás uvidím příště. *Usměje se na ni a následně nasedne do auta a zamíří místo k paláci do baru a doufá, že ho ty dívky za to nezabijí. Nebo hlavně rodina.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Sun Aug 23, 2020 10:27 pm
*Chvilku se s princem jenom tak baví, občas se podívá ven z okénka. Potom se k nim dostane novinářka, ze které sice není nadšená, ale upřímně a mile ji odpoví na všechny její otázky. Řekne mu, že nemá důvod ho kritizovat.* Tak moc Vás neznám. *Znovu pokrčí rameny. Možná kdyby ho znala více, měla by důvod ho kritizovat a i mu nadávat. Rozhodně by s tím teda neměla problém. Když letadlo přistane, tak si poslechne co bude dál. Vstane, batoh si přehodí přes levé rameno a vyjde ven za princem, který tam stojí. Usměje se na něj.* Já Vás také. *Poté nasedne do limuzíny, která ji odveze přímo do paláce. Když palác uvidí, tak se ji na tváři objeví překvapený výraz. Poděkuje řidiči a vystoupí z auta. Hned se vydá do komnaty, která ji byla přidělena*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Letiště v Illey - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:12 pm
Velká, moderně zařízené letiště. Téměř stejná jsou v každé provincii Illey.

Letiště v Illey - Stránka 6 A6de26ccabf0d7dbc682531f0af422dd
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Funkcionář

Sat Jan 16, 2021 5:58 pm
*Dnes ho čeká odlet s první várkou účastnic. Je z toho děsně nervózní, protože jde o první takovou práci, kterou zastává. Ruce se mu potí a nervózně poklepává nohou, zatímco čeká na první auta s účastnicemi. Každá jede sama v autě, které je po rozloučení s rodnou provincií veze na letiště. S sebou by měly mít vyplněné papíry, které dostaly od jeho kolegyně krátce po losování spolu s pravidly Selekce. Tyto papíry musí každá účastnice po příjezdu na letiště odevzdat jemu. Teprve potom může nastoupit do letadla.* /Bože.. Jeho doufám, že všechny budou mít všechno a nebudou problémy. Co když ale to letadlo spadne? Sakra./ *Tipuje, že je možná v ještě větším stresu jak ty holky. Těká pohledem po letištní hale a snaží se zhluboka dýchat, aby se uklidnit, i když mu to nijak moc nepomáhá.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Christophina Charlotte Meadows

Sat Jan 16, 2021 6:02 pm
*Zadívala se do zrcadla.* /Tak jo, tohle zvládneš./ *Přesto si připadala příliš bledá. Při pomyšlení na následující cestu na letiště se jí svíral žaludek. Více než samotné Selekce ji děsila ona krátká cesta autem na letiště. Zhluboka se nadechla a pokusila se zkrotit nervozitu. Nemohla si dnes dovolit žádnou paniku. Oblékla si jednoduché tmavě červené šaty po kolena s třičtvrtečnímu rukávy. Až na drobný véčkový výřez ve výstřihu byly šaty naprosto obyčejné a bez zbytečných ozdob. Nepotřebovala na sebe však dnes upozorňovat, ani to neměla v úmyslu. Vlasy si po stranách svázala do copů, jež se na temeni spojovaly a vlasy jí dále splývaly v jemných vlnách. Zvolila zlaté šperky a béžové doplňky. Líčení pouze decentní, přeci jen ji dnes budou zabírat kamery a ona chtěla být snadno k poznání. Pořád ještě překonávala šok z toho, když se její jméno a fotografie objevily na televizní obrazovce. Následující schůzka s funkcionářem byla přinejmenším zvláštní, některé otázky se jí zdály příliš osobní a jeho konečné doporučení si nehodlala brát k srdci. Rozloučení s otcem bylo bolestné. Stále mezi nimi zela propast promarněných let, ale o to víc jí bolelo ztratit více z již tak vzácného času, co spolu měli. Na druhou stranu viděla, že je na ni hrdý a to jí to alespoň trochu vynahrazovalo. Loučení s provincií přestála bez trapasu a s úsměvem. Když však konečně usedla do auta, předstíraná bezstarostnost zmizela. Pevně sevřela ruce v pěst a zavřela oči, vděčná za kouřová okna.* /Bude to jen chvíle./ *Přesto v ní tichý zvuk motoru a vůně kožených sedaček vyvolávaly lehkou paniku. Celou cestu prožila téměř v křeči, odháněla vzpomínky na tříštění skla a vrzání kovu. Když konečně zastavili na letišti a ona vystoupila, na rtech se jí zformoval úlevný úsměv. Kolena měla sice trochu roztřesená, ale byla si jistá, že to nejhorší má za sebou. Sice jí pak asi ještě čekala cesta z letiště do paláce, ale ta bude nejspíše kratší než tato. Z kabelky vytáhla přeložené vyplněné dokumenty v ochranné folii. V kabelce s sebou neměla skoro nic. Ani zavazadla nebyla třeba, prý vše dostanou v paláci, kvůli bezpečnosti a ona neměla nic tak důležitého a vzácného, bez čeho by nemohla vydržet. V kabelce se tak válel jen mobil a sluchátka, kdyby se rozhodla v letadle usnout, růženín, který měla od otce pro štěstí a ony dokumenty a doklady. Již s větším klidem zamíří k letadlu, kde spatří funkcionáře.* /Bože, zdá se jako by měl omdlít./ *Na chvíli v ní zahořela jiskra starostlivosti, ale asi by nebylo nejlepší, kdyby se ho ptala, zda nehodlá náhodou ohodit podlahu. Proto se na něj jen příjemně pousmála.* Zdravím, Chris Meadows. *Podala mu papíry. Představila se již pod přezdívkou, jelikož byla naučená, že pokud se představí celým jménem, těžko se té nálepky zbavuje. A ona své celé jméno zrovna v lásce neměla. Počkala, až překontroluje, zda má vše a pošle ji do letadla, kam ráda zamíří. Létání patřilo mezi její nejoblíbenější způsob dopravy. Oblíbila si cestování už jako malá. Vystoupala po schodem a zamířila na jedno ze sedadel u okna. Vždy ráda sledovala vzlet. Interiér byl luxusnější, než byla zvyklá, ale jinak se letadlo tolik nelišilo od těch, co znala.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Aelin Ch. Sanz-Henderson

Sat Jan 16, 2021 6:08 pm
*dneska odjíždí do paláce. Upřímně se jí tam zas tolik nechce, ale jaksi nemá na výběr. Rozhodla se ale, že když už tam bude, neudělá to princi tak jednoduché. Musí si ho nějak omotat kolem prstu, jak se říká, aby její otec dosáhl toho, co chce. Dneska se rozhodla ukázat v tom nejlepším světle, takže zvolila dost vyzývavý outfit. Na sobě má kratší černou koženou sukni, na které jsou menší cvočky a k tomu zvolila tmavě rudý krajkový top s velkým výstřihem. Aby se zase neřeklo, že to přehání, dala si černou koženou bundu. Na nohou má vysoké černé podpatky. Vlasy si nechala rozpuštěné, jen na jedné straně si je sepla třemi sponkami. Líčení má klasicky dost výrazné a jako doplňky zvolila jen náušnice ve tvaru kruhu. Rozloučí se se svou rodinou a následně nasedne do limuzíny, která ji doveze až na letiště. Poděkuje řifiči, vezme si svou malou kabelku a jakmile vystoupí, zamíří ke funkcionáři. Ví, co jí čeká. Zjistila si, jak tohle probíhá, aby udělala správný první dojem.*Dobrý den, jsem Aelin Chiara Sanz-Henderson.*S úsměvem se zastaví před funkcionářem a představí se mu. Následně mu podá všechny potřebné papíry a čeká, na jeho reakci, i když ví, že poté všechny dívky nastoupí do letadla a následně odletí. *
Ellerie Wintergard
Ellerie Wintergard
Posts : 11
Join date : 16. 01. 21

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Re: Letiště v Illey

Sat Jan 16, 2021 6:13 pm
Na letiště dnes přijíždí i tahle krásná avšak nenápadná brunetka s tváři anděla. Ale i zdání může klamat. Poté co se doma rozloučí se služkou, protože nikdo jiný doma nebyl aby ses ní rozloučil nasedne do auta. Projíždí městem a celou dobu hledí před sebe. Ruce má složené v klíně a poklidně oddechuje. Teprve když auto zastaví, vyčká až ji dveře otevře. V tu chvíli se jedině její pohled změní z ledové princezny na znechucený. Co mu tak dlouho trvá? Zakoulí hnědými očima, než se falešně usměje a ladně vystoupí z auta. Jakmile je venku rozhlédne se kolem sebe a z obličeje si stáhne černé brýle. Sice je zimní období, ale díky nim si připadá nepřístupně. Navíc během cesty nikdo nemohl poznat, že zadržovala slzy. Možná ji mrzelo, že se s ní rodiče nerozloučili, ale už si zvykla. Jakmile se za ní zavřou dveře, sevře papíry mezi prsty a následně se vydá na místo setkání. Vysoké podpatky za ní jemně klapou a její chůzi dodávají trochu více sebevědomí. Během ní si také stihne schovat svoje brýle do malé kabelky. Dobrý den. Pozdraví jakmile dojde k funkcionáři. Jmenuji se Ellerie Wintergard. Představí se, i když si sama osobně myslí že to není nutné. Určitě ví, kdo jsem jinak nedělá svou práci pořádně, nevzdělanec. Na svůj zevnějšek si však velmi dává pozor, tváří se velmi plaše, takže by jen málokdo poznal co si doopravdy myslí. Pomalu sklopí zrak a předá mu papíry do rukou.
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Honey Renée Gibbs

Sat Jan 16, 2021 6:17 pm
*I když ona většinou nikdy nebývá ve stresu, od rána jakmile ji probudil budík ve stresu bohužel je, i když to skrývá svým nesmělým úsměvem. Ráno se nasnídá se svým malým bráškou a taťkou, než před jejich skromným domkem zastaví auto, které ji má dopravit na letiště. Rozloučí se s rodinou, zkontroluje si zdali má vše, co potřebuje a nastoupí do auta, které se hned rozjede. Je oblečená v modrých džínových kraťasech, které má utáhnuté černým páskem se zlatým detailem. Tričko má trošku volnější, bílé s potiskem její oblíbené kapely. Jako šperky má pouze zlatý náhrdelník, jinak nic více. Líčení má sladěné do hnědých až zlatých odstínů a své blonďaté vlasy má navlněné, jen je má ještě vylepšené copy, které má spojené na týle hlavy. Na nohou má obyčejné bílé boty, celkově její outfit je jednodušší, jelikož to má takhle ráda. Nic přeplácaného. V autě se opře hlavou o okénko auta a zamyslí se nad tím, jak absurdní to je. Ani v nejmenším nečekala, že by mohli vybrat právě jí, ale je vlastně ráda. Bude to pro ní nová zkušenost, navíc seznamovat se s novými lidmi je něco pro ní. Po nějaké době je již na letišti, na což jí upozorní řidič auta, který ji probudí, jelikož snad uprostřed cesty usnula. Vystoupí tedy z auta a začne se rozhlížet po funkcionáři, kterého když uvidí, tak se na něj z dálky usměje a přejde k němu.* Dobrý den, Honey Gibbs. *Představí se a s menším úsměvem podá muži své papíry.*
Tamara Sparks
Tamara Sparks
Posts : 37
Join date : 14. 01. 21

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Willow Lansberry

Sat Jan 16, 2021 6:17 pm
*Nadešel den odletu. Willow připadalo, že se snad nikdy nedočká a začínala pociťovat lehký pocit nervozity. Seděla před velkým zrcadlem ve svém pokoji a hleděla si zpříma do očí ve snaze se trochu uklidnit. Pokud její kariéra někam vedla byl to tento okamžik, první dojem je vším. Nesmí nic pokazit. Bude tam mnoho fotografů, možná i televize a celá země bude s napětím sledovat, jak vypadají vybrané dívky. Nebyla zvyklá dělat chyby a teď s tím nehodlala začít. Na ramínku vedle zrcadla viseli světle fialové šaty, které měla vybrané dopředu, zpoždění by bylo katastrofální a neomluvitelné. Všechno muselo být dokonalé, ona musela být dokonalá. Dokončila poslední úpravy svého make-upu a kritickým pohledem zhodnotila svůj odraz, zatímco si naposledy vyzkoušela nasadit na obličej elegantní a sympatický úsměv. Když byla spokojená vstala ze židle a oblékla si na sebe vybrané šaty. Lem šatů jí jemně pohladil po kotnících, když přešla zpět před zrcadlo. Zvolila dlouhé šaty, které ale byly značně jednoduché a dovolovali tak místo pár jemným šperkům, které jen podtrhli elegantní styl, který byl pro ni tak typický a ladnou chůzi. Jemně si šaty uhladila, i když byli pečlivě vyžehlené a přistoupila ke krabici s botami, aby dokončila vnější přípravu. Ta vnitřní na tom nebyla tak dobře, ale kdo se může připravit na něco takového? Naštěstí si byla Willow jistá svými schopnosti pohybu ve vyšších vrstvách a byla si tak jistá, že to pro ni nebude taková výzva jako pro jiné dívky, které takové zkušenosti neměli.* /Je to jako každý jiný den. Půjdeš a budeš se mile usmívat na novináře./ *Než vyšla ze dveří, pohlédla naposledy na své květiny, které teď nějakou dobu neuvidí. Ačkoli věděla, že o ně bude postaráno, neboť si najala člověka na zalévání, nerada je tu nechávala samotné. Vzala si z věšáku kabelku, ve které již měla nachystané potřebné papíry a zamířila ven. Tam na ní již čekalo auto, které ji mělo odvézt na letiště.* /A pak to všechno začne./* Nasedla do auta a slušně pozdravila řidiče. Pak už jen hleděla z okna a čekala na cílovou destinaci v podobě letiště. Netrvalo dlouho a auto se zastavilo. Se samotným letem problémy neměla, kvůli práci cestovala často. Krátká cesta autem jí také pomohla uklidnit i poslední pochybnosti a opět byla ve své skoro pracovní klidné náladě, kdy věděla, že má každý pohyb svého těla i slovo, které opustí její ústa naprosto pod kontrolou, což jí dodávalo potřebné sebevědomí. Když jí řidič otevřel dveře s úsměvem vystoupila z auta a rozhlédla se po již známém letišti. Pak už jen zamířila k připravenému letadlu, do kterého právě zahlédla nastupovat dívku v červených šatech. Její potřeba dokonalosti jí lehce píchla do žaludku, ráda byla všude načas a nejlépe první. Ihned ty myšlenky zahnala a přistoupila k nervóznímu funkcionáři, kterému lehce pokynula hlavou a představila se.* Dobrý den, jmenuji se Willow Lansberry. *Podala mu vyplněné dokumenty a poté se přesunula do letadla. Pomalu vystoupala o schodech a prohlédla si vnitřní interiér, který dle jejího očekávání působil luxusním dojmem. Ihned si také povšimla dívky v červených šatech a po krátkém zamyšlení se přistoupila k sedadlu naproti ní.* Dobrý den, mohla bych si k Vám přisednout? *Zeptala se slušně a s otázkou v očích hleděla na dívku se světlými vlasy.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Persefoneia Aria Camreigh

Sat Jan 16, 2021 6:25 pm
*Z dneška je docela nervózní. Život se jí dost změnil už jenom tím, že jí vylosovali, ale dnešním dnem se změní úplně a ona začne žít v paláci. Doufá, že to tedy vydrží aspoň pár dnů a ona nepojede hned domů. Její nervozita akorát podporuje její mluvení, takže od rána prakticky nezavřela pusu. Dokonce i teď tipuje, že řidič limuzíny má díru v hlavě. Pokud jí tedy slyšel přes to sklo, které nechal vyjet a oddělil tak kabinu řidiče a zbytek auta pět minut potom, co vyjeli. Teď už ale popadne kabelku, kde má vše potřebné a vyrazí z limuzíny ven směrem k funkcionáři.* Dobrej, jsem Persefoneia Camreigh. Tady jsou papíry. *Podá mu je rovnou a všimne si vedle sebe další dívky, kterou zařadí mezi účastnice a odhadne, že to bude HONEY. Snažila se zapamatovat jména a obličeje účastnic, aby se vyhla trapasu.* Ahoj. Dneska je docela hezky. Taky ses těšila? Jakože.. Já se děsně těšim a zároveň jsem hrozně nervózní. *Začne zase chrlit slova, ale pak se zastaví, aby mohla dívka taky něco říct.*
Kačuš
Kačuš
Posts : 1
Join date : 07. 08. 20

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Re: Letiště v Illey

Sat Jan 16, 2021 6:28 pm
*Když se dnes probudila, ani se jí nechtělo moc z postele, ale jakmile si uvědomila, co je za den, byla na nohou dřív než kdyby jí někdo do postele nasypal šváby.* /Panebože, dneska je den odjezdu a já zaspala./ *Rychle seběhne po schodech dolů do kuchyně na snídani.* Dobré ráno. *Pozdravila všechny, co tam byli a snažila se dohnat, co zameškala. Ze skříně vytáhla misku, nasypala si do ní čokoládové kuličky a zalila mlékem. Po velmi rychlé snídani se odebrala zpátky do svého pokoje, aby se připravila na cestu.* /Proč zrovna dnes musí moje vlasy vypadat jako by si v nich udělaly hnízdo vrabci?/ *Začala si oblékat komplet, který se skládal z bílé košile, modré sukně a modrého sáčka. Do pokoje vešla její sestra a nabídla ji pomoc s účesem. Neodmítla to a nechala si od sestry vlasy natočit. Už zbývalo jen líčení.* /Kde je to zatracené psaníčko./ *Rozčilovala se, když nemohla najít svůj poslední doplněk. Sotva ho našla, vrazila do pokoje její máma s tím, že na ni před domem již čeká Limuzína. Rychle seběhla schody, obula si lodičky a spěchala k autu. Už seděla uvnitř, když v tom se ze dveří vyřítil její bratr s papíry, které měla odevzdat na letišti.* /Ty si jednou vážne zapomeneš i hlavu./ Děkuju. /Tak, snad už mám všechno./ *Po pár pěkně dlouhých kilometrech v limuzíně konečně dorazila na letiště.* Dobrý den. Jsem Rebeca Lisa Jones. *Pozdravila a představila se muži, který čekal u letadla a doufala, že nedorazila jako poslední.*
avatar
Diana & Nina
Posts : 71
Join date : 04. 01. 21

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Nina Chiarello

Sat Jan 16, 2021 6:30 pm
*Celé ráno strávila v restauraci. Byla rozhodnutá, že právě tady chce strávit poslední chvíle před odletem.* „Dávej pozor na tu omáčku, přidej k tomu masu trochu tymiánu, tahle polévka je málo slaná,“ *chodí po kuchyni a kontroluje každé jídlo, které jí přijde pod ruku. Dnes je obzvláště kritická a žádný chod není dost dobrý. Vlasy má stažené do drdolu a celkově vůbec nevypadá na to, že by měla dnes odjíždět do paláce. Jen právě její kritika ke každému jídlu ukazuje, jak moc je nervózní. Sama sebe uklidňuje tím, že si v paláci užije jen pár hezkých chvil, okouká nějaké recepty a všechno bude zase v pořádku.* /Jackie, až se vrátíš, tak tě vlastnoručně zaškrtím. Nejdřív mě opít a pak mě nechat vyplnit tu zpropadenou přihlášku,/ *je unavená, půlku noci si psala návrhy na nové recepty a tu druhou půlku pekla perníčky. Nevěděla, proč to dělá, jen ji to uklidňovalo.* „Kime, prosila jsem tě, abys mi pohlídal čas! Lidi poslouchejte mě prosím, tímto se s vámi oficiálně loučím, mám vás všechny neuvěřitelně ráda, ale jestli mám vypadat trochu jako člověk, tak už opravdu musím jít. Sbohem!“ *rozloučí se se svými podřízenými. Zástěru cestou pověsí na věšák a pak rychlým krokem míří domů. Oblékne si na sebe své jediné šaty. Jsou světlé a připadají čerstvě spadaný sníh. Matka jí pomohla s úpravou vlasů, takže si Nina připadala na chvíli jako opravdová princezna. Do světle modré kabelky si vložila vyplněný formulář a nastoupila do auta, které ji odvezlo na letiště. Vesele mávala rodičům z okýnka. Dokud jí nezmizeli z dohledu, vesele se na ně usmívala. Na letišti předala veškeré dokumenty, přičemž se představila. Následovala pokyny personálu.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Funkcionář

Sat Jan 16, 2021 6:35 pm
*Nervózně čeká na příjezdy účastnic a když vidí přijíždět limuzíny, trhaně vydechne a otře si zpocené dlaně do kalhot. Ještě si rychle upraví kravatu, jako kdyby jeho práce byla hlavně na dívky zapůsobit a pak už se plaše pousměje na první dívku, která k němu přijde. Když vidí, co má na sobě, jeho tváře naberou rudý odstín* Dobrý den, lady. Děkuji za papíry, jsou v pořádku. Můžete si nastoupit. *Kývne hlavou k letadlu a už se soustředí na další dívku, která dorazí.* Dobrý den, lady Ellerie. *Převezme si od ní papíry, které zkontroluje a když vidí, že v nich nic nechybí, pokýve hlavou a strčí je do desek k ostatním.* Můžete do letadla. *Oznámí jí.* Dobrý den, lady Honey. *Pozdraví další a vezme si papíry i od ní.* Děkuji, vše je v pořádku, můžete do letadla. *Pousměje se na ní a jenom doufá, že na něm není vidět, jak moc je mu horko a že se potí.* Dobrý den, lady, vítejte. *Pozdraví další v pořadí.* Papíry jsou v pořádku, můžete dovnitř. *Založí je ke zbytku a znovu si otře zpocené dlaně do kalhot.* Dobrý den, děkuji. Vše v pořádku, můžete si nastoupit, lady Persefoneio. *Trochu se zakoktá u jejího jména, přičemž opět zrudne a začne vyhlížet další účastnice. Další dorazí docela rychle, lady Rebeca.* Dobrý den. Papíry máte? *Nadzvedne mírně obočí a jenom doufá, že zde nevzniknou žádné problémy, protože absolutně neví, co by dělal, kdyby u sebe lady papíry neměla. Poté přijde lady Nina, kterou pozdraví stejně jako ostatní a převezme si od ní papíry.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Evelyn Brooks

Sat Jan 16, 2021 6:40 pm
*Nervózně si hrála s vlasy, zatímco si znovu a znovu v jedoucím autě četla pravidla Selekce. Dalo by se říct, že už to čte jen z nudy, protože si je zvládla říct i celé z paměti. Tímto se však jen snažila zahnat strach do koutu. Ano, bála se. Kdykoliv mohla něco pokazit.*/Hlavně klid/*pomyslela si a pohlédla ven z okna. Nemohla uvěřit tomu, že už byli na letišti. Vždyť se ještě před chvílí loučila se svou matkou! Zamrkala tedy a hned pak s papíry v ruce vylezla z auta. Porozhlédla se po letišti, zatímco si upravovala černě zbarvené šaty. Mobil a peněženku si držela stejně jako veškeré dokumenty v ruce a kráčela přímo k funkcionáři s nervozitou vepsanou v obličeji. Jakmile viděla ostatní dívky málem i ztuhla. Byly tak nádherné.*/Ah..co tu vůbec dělám?/*nadhodila si do tváří úsměv a předala muži papíry*Dobrý den*řekla přitom* mé jméno je Evelyn Brooks*představila se hned na to a znovu si prohlédla ostatní účastnice*Tak elegantní*zašeptala si pro sebe*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Christophina Charlotte Meadows

Sat Jan 16, 2021 6:44 pm
*Když zabrala místo u okna, cítila se spokojeně. Vybrala místo tak akorát, aby měla v záběru pravé křídlo letadla. Naposledy letěla z Itálie sem do Illei a od té chvíle byla přinucena zůstat nohama pevně na zemi, avšak nyní se nemohla dočkat, až se letadlo rozjede po ranveji a ona na chvíli nechá veškeré starosti za sebou. Prstem zamyšleně kreslila kroužky na koženém opěradle sedadla, než ji ze snění vytrhla nově příchozí dívka. Její obličej si zařadila snadno. Pokusila se nastudovat si většinu svých “konkurentek”, ale zrovna Willow se od ostatních snadno odlišovala snědou pletí a kratšími tmavými vlasy. Zahledí se na sedadlo před sebou a škubnou jí koutky.* A já se už těšila, jak budu mít celý let výhled na to úchvatné sedadlo. *Povzdechla si, načež téměř zalitovala sarkasmu, který jí splynul z úst. Asi by si měla zase začít hlídat, co říká, poslední dobou jí to nešlo tak dobře, co jindy. Proto se na Willow usměje, aby ukázala, že její slova byly míněna žertem a pokývla jí.* Samozřejmě že můžete. /Není to přeci tak, že bych na sedadla měla výhradní právo./ *O tenhle postřeh už se ale nepodělila. Přeci jen se dívka snažila být zdvořilá, a to ona dovedla pochopit. Bohužel měla dnes nervy trochu na pochodu, za to ale Willow nemohla.* /Nebo vlastně ano, vždyť též patří k Selekci./ *Nějak se jí stále nedařilo pohlížet na ostatní účastnice jako na soupeřky, i když by asi měla. Pro ni byla hlavní cenou chvíle klidu od jejího vlastního života, v němž se poslední dobou plácala. Nějak nevěřila tomu, že by princ měl najít zalíbení zrovna v ní.* /Život není telenovela./ *Doufala jen, že ji nevyhodí hned první týden, navzdory její nešťastné schopnosti se ztrapnit. Zaslechne nastupovat další dívky a ohlédne se. Outfit jedné z nich je natolik odvážný, že rychle oči zase odvrátí. Ne, že by si to ta dívka nemohla dovolit.* /Není možné, aby všechny účastnice byly tak krásné./ *Minimálně polovina z nich vypadaly jako supermodelky. Trochu ji to nutilo pochybovat o náhodnosti výběru.* /Alespoň se snadno ztratíš./ *Byla hezká, ale ne úchvatná jako třeba Willow naproti ní.* Moje jméno je Chris. *Rozhodne se zapříst rozhovor. Díky všemu tomu adrenalinu se necítí unavená a trocha konverzace by jí snad mohla pomoci ulevit napětí.* Bylo by troufalé poprosit o tykání? *Zeptala se nejistě. Sice měla určité ponětí o etiketě, ale neměla tušení, jak se vyžadovalo, aby se chovala k ostatním dívkám ze Selekce. Představa, že by celou Selekci měla všem vykat jí přišla únavná. Těšila se, až tu budou všechny dívky a letadlo konečně vzlétne.* /Jak dlouho může trvat let? Hodinu? Hodinu a půl?/
Sponsored content

Letiště v Illey - Stránka 6 Empty Re: Letiště v Illey

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru