Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
annie.16
Zobrazit informace o autorovi

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

za Fri Jan 17, 2020 7:19 pm
*rozhodla se jít na ples aby podpořila svého bratra. Když vidí jeho kostým, na chvíli se nad tím pozastaví ale pak to nechá být. Ona sama nemá kostým který by byl zrovna v jejím stylu. Jeho poznámku ignoruje, jelikož si přesně tak připadá. Když si seda na svůj trůn ozve se její noha. Před tím než šla ji daly komorné něco na bolest ale nezabíralo to úplně. Pak narazí na Saweyrovu Selekci a nad jeho odpovědí povytáhne obočí* Takže takhle ty na to? Hezky..*řekne s úšklebkem. Ví, že to nemyslí Sawyer vážně. Chvíli mlčí a rozhlíží se po davu* Takže, jaky mas na ně názor?*zeptá se. Mysli tím celou skupinu účastnic*
annie.16

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Shaye Maya Goméz

za Fri Jan 17, 2020 7:24 pm
*dlouho přemýšlela za co by mohla jít na ples. Nakonec se s komornymi shodly na zimním motivu. Oni říkají že je to Sněhová Královna ale ona s nimi nesouhlasí a nazývá to raději Sněhová Víla. Každopádně na názvu nezáleží. Podle jejích lehounce modrých šatu s vločkami jde poznat že se rozhodla pro cokoli spojené se zimou. Nezapomela ani na doplňky ve tvaru vloček. Když vejde do sálu vydá se ke stolu s občerstvením a naleje si vodu. Po cestě se usměje na prince a princeznu Merliah. Oka sleduje dění v sálu a porovnává kostýmy ostatních*

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Matthew L. Castel

za Fri Jan 17, 2020 7:32 pm
*Se Zoe v zádech vstoupí do místnosti. Ladnými krůčky se dostane společně s ní až doprostřed sálu, kde si všichni všimnou jejich kostýmu. Jsou převlečeni za Kindred - Matthew představuje krutou smrt a to vlka. Hlavní část kostýmu je z chlupatého, celkem dlouhého kabátu který dole končí jako plášť. Zbytek imituje vlčí srst. Na hlavě má imitaci vlčí hlavy, která je otevřená tak, aby viděl. Přes oči má oveččinu masku, stejně jako má Zoe, která představuje ovečku - rychlost smrt lučištnici jeho masku a to masku vlka.* Tak tohle se nám povedlo, Zoe. /Fakt to vypadá dobře a je to hodně promyšlený. Prostě jsme zabodovali./ *Pomyslí si a podívá se ještě jednou na Zoe.*
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Fri Jan 17, 2020 7:38 pm
*Všimne si své sestry jejíž vzhled přirovná k cukrové vatě. Její šaty jsou pro dnešek prvním důvodem jeho úsměvu, pobaví jej, jak v tom vypadá.Řekne, že dívka, kteří se nelíbí Iron man není pro něj. Snaží se přitom tvářit vážně, jako by snad doopravdu uvažoval nad tím, že takhle se bude rozhodovat při volbě své manželky. Samozřejmě to není pravda.*No..*Odmlčí se a přemýšlí, jak to má říct.*Všechny jsou rozhodně milé a taky krásné.. S některými se mi vážně dobře povídá a je s nimi sranda.*/Třeba s Thylane a Shaye./*Napadnou ho tyto dvě dívky.*I když některé jsou spíše tiché.*Taky ho napadne Khione, na které se mu něco nezdá.*Není to nejhorší.*Pokrčí rameny.*Jak se cítíš?*Zeptá se jí starostlivě.*Musím to zahájit..*Ví, že je akorát tak čas, aby pronesl přípitek.*/To bude zase katastrofa.. Jako minule./*Vezme si skleničku od číšníka a stoupne si dopředu, aby na něj všichni viděli.*Přeji dobrý večer vám všem. Pokud dovolíte, jménem celé své rodiny, zvláště členů, kteří tu dneska nemohou být.. Bych vás ráda přivítal na dnešním maškarním plese. Doufám, že si ho všichni užijete. Na zdraví.*Lehce pozvedne svou sklenku a napije se z ní. Pak se otočí na Liu.*Tohle bylo ještě horší než minulý týden.*Zašeptá, aby to slyšela jen ona. Potřese sám nad sebou hlavou a pak se vydá do davu, konkrétně chce najít THYLANE.*Ahoj.*Pozdraví ji, když se objeví u ní. Sjede ji pohledem.*Vážně moc hezký kostým.*Pochválí ji.*Ještě lepší, než vypadal načrtnutý na papíře.*
Devil

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Ailee Peterson

za Fri Jan 17, 2020 7:38 pm
*Všimne si jedné dívky, která jí zaujme. /Vypadá celkem roztomile./ Vlasně ani neví, proč jí tak zaujala. Možná tím, jak se chová, možná tím, jak vypadá. Každopádně jí na nose upěl kréem a ona to tak odmítala nechat. Dojde k dívce.* Promiňte. Nerada vás ruším, ale nemohla jsem si nevšinouy, ale na nose máte krém od muffinu. *Mluvila celkem tiše, což jí překvapilo. Připadala jí tak nevypočítatelná, tak nevěděla, jak na ní bude reagovat. Bála se, že jí od sebe odežene.*
rose_marry_an

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Marrigold Starlight

za Fri Jan 17, 2020 7:48 pm
*je trochu zklamaná že jí princ taky nezamával ale přežije to. Spokojeně si jí muffin když ji překvapí dívčí hlas vedle ní.* Ne vůbec netušíš ... nerušíte *rozpačitě se usměje a krém si setře* děkuju..... setřela jsem ho všechen?* Zeptá se pro jistotu* mimochodem jsem Marrigold a ty....chci říct vy? Nemůžu vám týkat?*
LittlePrincess

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Thylane A. S. Melchoire

za Fri Jan 17, 2020 7:54 pm
*Pozoruje se zájmem ostatní účastnice Selekce, než její pohled skončí po chvíli přece jen na místě, kde stály trůny. Seděli na nich princ s princeznou, musí se usmát nad volbou kostýmu obou. Netradiční a netypické. V tom jí do  uší udeří hlas, který je pro ní více než známý. Dokáže ho poslouchat skoro pořád, vezme si z jeho tácu od služebných skleničku, která je určená k přípitku. Ten následoval po dokončení proslovu, sama si trochu upije ze skleničky. Načež se na krátký moment zašklebí, jo tohle asi nebude nejoblíbenější. Šampaňskému asi na chuť jen tak nepříjde. Nedává pozor, skoro jako pokaždé, proto sebou trhne když uslyší  jeho hlas vedle sebe.* Ahoj.* Šeptne tiše a zadívá se na něj. Vypadá v tom kostýmu, rozhodně dobře, skoro tak moc jako skutečný herec Ironmana. Pousměje se a pokývne hlavou. Než se krátce zatočí, aby si celou její práci mohl prohlédnout.* Je lepší než jsem si představovala. *Souhlasně přitaká a zamrká, on vlastně chtěl ten tanec. Navíc si vzpomene ještě na jednu věc, zvedne k němu hůlku ve své ruce. * Dárek ke kostýmu, o který jsem požádala otce. Jak jsem se večer zmínila.* Skousla si spodní ret, jistě při té vzpomínce na jejich setkání se cítila nesvá. Možná proto, jak moc to bylo příjemné.*
Devil

za Fri Jan 17, 2020 7:58 pm
Ano, ano, už je to pryč. *Překvapilo jí, že se s ní dívka vůbec baví. Ale byla ráda. Pak řekla své jméno.* /Marrigold... Hezké jméno./ Já jsem Ailee. *Bylo jí divné, že si vyká s dívkou v jejím věku, a proto byla nadšená, že jí dívka nabídla tykání.* Ano, to bude asi lepší, než vykání. * Chvíli se odmlčela a pak se jí na něco rozhodla mluvit.* Máš jezký kostým. Sluší ti. *Ani nečekala odpověď. Nebo možná ano? Nedokázala to posoudit.* Tak... Jak se ti daří? *Sice ošuntělá otázka, ale lepší než ticho. Trpělivě vyslechla dívčinu odpověď a mezitím si nevědomky vzala muffin ze stolu.*
rose_marry_an

za Fri Jan 17, 2020 8:04 pm
*usmívala se na ní* děkuju  moc mmě těší máš moc hezké jméno* usměje se* řeknu ti tajemství* potutelně se usměje* nesnáším vykání*zasměje se* daří se mi dobře jím jedny z nejlepších muffinů na světě. Miluju sladké. A jak se máš ty? Jsi v Selekci?*zavalí dívku otázkami*
-LF-

za Fri Jan 17, 2020 8:06 pm
*Pronese přípitek, který podle něj byl snad ještě horší, než ten na minulém plese a dneska tady ještě není ani jeden z rodičů, který by ho podpořil. Snaží se na tváři mít aspoň malý úsměv, ale dneska je to pro něj těžké, protože pořád myslí na svoje rodiče a taky sourozence, kteří byli zranění. On vyvázl jen z pár škrábanci což si docela vyčítá. Je na tom z rodiny nejlíp. Vydá se najít Thylane, jak řekl včera večer, chce si s ní zatančit. Když ji najde, dokáže se díky tomu usmát o trochu více. Ví, že šaty které má na sobě navrhovala sama a když je teď vidí, líbí se mu ještě více než když je viděl jen namalované na papíře. Podívá se na její hůlku.*Páni je vážně hezká.*Přikývne uznale.*Tvůj táta má talent.*Řekne to, co si myslí popravdě. Podívá se na prázdný parket.*Půjdeme si zatančit?*Zeptá se a natáhne k ní ruku, aby ji pokud bude souhlasit mohl odvést právě doprostřed toho parketu.*
Devil

za Fri Jan 17, 2020 8:17 pm
*Pochválila jí jméno.* Díky. *Mile se na ní usměje. Oblíbila si jí. Měla hrozně fajn hlas. Jejímu tajemství se zasmála.* Super tajemství.* Podívala se jí do očí. Měla je hezké.* To je super. Taky mám ráda sladké. Já? Já se mám vskutku dobře. A ano, jsem v selekci. Ty jsi také? *Zajímalo jí, s kým má vlastně tu čest. Připadala jí opravdu zajímavá už jenom svým chováním.*
LittlePrincess

za Fri Jan 17, 2020 8:19 pm
*První ples, kterého se účastní a už z něj celkově nemá dobrý pocit. Měla by si začít zvykat na tyhle velké události, netuší však jak často takové plesy bývají, možná se zeptá později. Jo zní jí to jako celkem důležitá otázka, k jejímu pobytu v paláci. Který se podle jeho slov zdá se, že prodlouží přes první vyřazování. Uklidnilo jí to a vyděsilo zároveň, cítí se dobře když s ním může trávit čas a zároveň se i bojí. V momentě co pochválí práci jejího otce, se pousměje.* Prý by tě jednou rád poznal. Hádám, kvůli obchodním věcem. *Zavrtí nad tím hlavou, něco takového aspoň její otec psal v dopise, který byl přiložen k balíčku. Teda důvod neuvedl, a ona si jej dodá sama. Podívá se stejným směrem, na parket. Zarazí se nad tím, než svolí k tanci. Slíbila to. Skloní se opatrně a hůlku si zastrčí do místa, uzpůsobeného uvnitř léve boty.* Ráda si s tebou zatancuji. *Pronese s úsměvem, než příjme bez váhání nabízenou ruku a nechá se odvést na parket. Několikrát se nejistě ohlédne kolem sebe, jakoby tomu vlastně nevěřila.*
rose_marry_an

za Fri Jan 17, 2020 8:32 pm
*usmívá se * není vůbec zač*když pochválí její tajemství má jasno tohle bude její kamarádka* děkuju miluju tajemství.jsem ráda že máš ráda sladké někteří lidé sladké nejedí s těmi by se mi kamarádilo těžko. Ano taky jsem v selekci * usměje se* nechceš být moje kamarádka?* Natáhne k ní malíček kterým to můžou utvrdit když bude chtít* bylo by super mít tu kamarádku
-LF-

za Fri Jan 17, 2020 8:34 pm
*Objeví se vedle Thylane, pochválí jí šaty, které sama navrhla a pak se podívá na hůlku, která je práce zase jejího otce. Pousměje se.*Já bych ho taky rád poznal, určitě k tomu bude příležitost./V Elitě sem přijíždí rodiny od zbylých dívek../*S Thylane se mu dobře povídá, ale ještě nahlas neříká, jestli si ji tu nechá až do té doby. Nad tím teď neuvažuje. Ještě ani nemá představu o tom, koho vyřadí jako první a než bude Elita bude těch vyřazování značně více. Podívá se na parket a zeptá se jí, jestli mu věnuje tanec jak mu konec konců včera v labyrintu slíbila. Natáhne k ní ruku a když s tancem souhlasí a vezme jej za ni, odvede ji na parket, kde se s ní postaví do základní taneční pozice. Přidá se k nim ještě pár dalších párů, začne hrát hudba a on s ní začne tančit. Umí tančit velice dobře. Musel přetrpět hodně tanečních hodin, kde se upřímně vždycky strašně nudil. Kterého malého kluka by taky bavilo se učit tančit že ano? Je normální, že jej to nebavilo. Ale naučit se to prostě musel, jako správný princ.*
Devil

za Fri Jan 17, 2020 8:54 pm
*Tak z toho se málem posadila na neexistujícií židli. Nečekala to. Nebo snad čekala? Nebyla schopná to posoudit. Byla šťastná. V životě moc kamarádů neměla, ale tahle jí přišla jako úžasná kámarádka. Málem se rozbrečela.* Jsem úplně stejného názoru. *Natáhla malíček a v utvrzovacím rituálu jím stiskla Marriin malíček. Po nějaké chvíli jej pustila.*Nevím, jestli jsem ti to už řekla, ale sluší ti to.*Jakožto kamarádka jí to říct musela.*
LittlePrincess

za Fri Jan 17, 2020 8:55 pm
Uvidíme, jestli se ta příležitost naskytne tak jak říkáš.* Pronese s úsměvem na tváři a kývne. Sama se nad tím nechce zamýšlet, zklamání je vždy nejhorší. Ona mu do hlavy nijak  nevidí a to je možná ve spoustě věcech lepší. Bůhví co všechno si o ní a ostatních dívkách myslí, jaké jsou jeho představy o společném životě s jednou z nich a tak obecně. Je začátek Selekce, neví kdy se chystá první vyřazování, ani jak vůbec probíhá. Celkově toho o Selekci ví nejspíš míň, než by normálně měla. Nevadí jí když jí odvede na parket, s tím že se jednoduše nechá vést. Připadá jí to lepší, muž měl vést tanec, né dívka. Ona vlastně takhle důležitě tancovala po třetí celkově. Snaží se být v rytmu písničky, a nevnímat ostatní případné lidi co by koukali.* Nebojíš se třeba, že tě proměním v žábu nebo tak něco?*Lehce se zaculí a zadívá se mu do těch modrých očí, které si za ten čas tolik oblíbí. Patrně se v těch jejich odráží světlo, můžou se tak minimálně zase lesknout. Stejně jako při jejich večerní schůzce.* Také je možnost, to využít k zámiňce odchodu. Když si ostatní budou myslet, že jste žabák. Dokonalý program pro maškarní.* Šeptne tiše k němu s pobavením v hlase a krátce, udělá malou jednoduchou otočku, kterou sama ještě zvládá.*
-LF-

za Fri Jan 17, 2020 9:10 pm
*S poloúsměvem přikývne. Jejího otce by celkem rád potkal a pokud si s Thylane bude rozumět i nadále, možná tu do Elity, kdy sem přijíždí rodiny zbývajících dívek přijedou, zůstane a on ho pozná. Ale to je ve hvězdách. Nic nemůže říct s jistotou. Ona souhlasí s tancem a tak ji odvede na parket, který se více zaplní, když tam přijdou oni dva. Hudba začne hrát a tak lidé začnou tančit první tanec večera. S úsměvem se jí dívá do očí, dokud nezmíní jeho přeměnění do žáby. To se uchechtne..*Měl bych se bát?*Odpoví jí otázkou.*Ale tak.. Kdybys mě proměnila v žabáka, doufám, že bys mě na oplátku zase po nějákém čase políbila, abych se proměnil zpátky na okouzlujícího prince, jakým jsem teď.*Zazubí se na ni.*Zajímavý program by to určitě byl.*Souhlasí s ní a navede ji do otočky. Následně si ji zase přitáhne k sobě, jako předtím.*Tančíš dobře. Kde ses to naučila?*Zeptá se jí.*Já musel přetrpět hodiny s jednou starou paní, která na sobě vždycky měla strašný zelený kostýmek a křiklavě červenou rtěnku.*Vzpomene si na to, jak se učil tančit i spolu se svými sourozenci.*/Jo, Jasper to taky strašně zbožňoval./*Pamatuje si dost živě, jak vždycky jeho bratr vyváděl, když měl jít na hodinu tance.*
rose_marry_an

za Fri Jan 17, 2020 9:16 pm
*nabídla Ailee přátelství a tu to zřejmě překvapilo. Když ji stiskla malíček nadšeně se usmála* ne neřekla ale děkuji. Tobě to taky moc sluší.*usmála se* do selekce jsem šla s tím že to bude dobrodružství s čím jsi sem šla ty?*
Devil

za Fri Jan 17, 2020 9:29 pm
Díky. *Mile jí ta pochvala překvapila. Připadala si moc... odhalená. Ale to asi nikomu tady nevadilo. Nijak jí to netrápilo.* Celkem zjímavý důvod, proč sem jít. Já jsem sem šla protože.... *Proč sem vlastně šla? Nikdy nad tím nepřemýšlela. Jenom se chopila zajímavé příležitosti.* Protože vlastně ani nevím. Jenom se naskytla příležitost, tak jsem jako: Proč ne? Aspoň by mohla být sranda, tak jsem to vzala. A taky proto, že mě k tomu trošku popostrčili rodiče, ale jenom trošku, nechci je nijak pomlouvat, či něco jiného, vím, že jenom chtěli, abych se chopila nějaké příležitosti. *Nějak se jí nelíbilo, že tu dívce, která je sice její kamarádka, ale je skoro neznámá, říká něco tak osobního, ale proč jí to neříct, je to její kamarádka, ne?* Jo a jentak mezi náma... *Torchu se k ní naklonila.* Ten princ v tom malou roli hraje taky. *Zašklebí se.* Co jinak tak děláš ve volném čase?
Devil

za Fri Jan 17, 2020 9:31 pm
Díky. *Mile jí ta pochvala překvapila. Připadala si moc... odhalená. Ale to asi nikomu tady nevadilo. Nijak jí to netrápilo.* Celkem zjímavý důvod, proč sem jít. Já jsem sem šla protože.... *Proč sem vlastně šla? Nikdy nad tím nepřemýšlela. Jenom se chopila zajímavé příležitosti.* Protože vlastně ani nevím. Jenom se naskytla příležitost, tak jsem jako: Proč ne? Aspoň by mohla být sranda, tak jsem to vzala. A taky proto, že mě k tomu trošku popostrčili rodiče, ale jenom trošku, nechci je nijak pomlouvat, či něco jiného, vím, že jenom chtěli, abych se chopila nějaké příležitosti. *Nějak se jí nelíbilo, že tu dívce, která je sice její kamarádka, ale je skoro neznámá, říká něco tak osobního, ale proč jí to neříct, je to její kamarádka, ne?* Jo a jentak mezi náma... *Torchu se k ní naklonila.* Ten princ v tom malou roli hraje taky. *Zašklebí se.* Co jinak tak děláš ve volném čase?
LittlePrincess

za Fri Jan 17, 2020 9:31 pm
Možné je všechno, podle toho jak moc se budeš mračit.*Mrkne na něj a uculí se, jasně že proměnění na žábu by mohl být trest. Bohužel umění kouzel nedokáže, ví jen jak způsobit iluzi zmizení. Učil jí to kdysi dávno její bratranec. Vlastně předtím než se přestěhovali s rodinou pryč, kvůli tomu že jeho otec dostal nabídku daleko v zahraničí.* To si ten polibek musíš zasloužit, víš ještě se to nikomu nepovedlo.*Nevinně se zaculí a pokývne, né že by to byla novinky. Ale nemá nejmenší důvod bezdůvodně rozhazovat  polibky kolem, nesluší se to přece.* Hádám, že se tu najde spoustu dívek, které tím ohromíš.*Zazubí se a hlavou naznačí směrem k ostatním účastnicím, které zde také byly. Musí jí probodávat pohledem, přece jen se jí právě teď věnuje a ona si toho více než váží. Lehce se přitiskne k němu, možná to bylo o něco blíž než předtím a zadívá se mu do očí.* Upřímně? Musím říct, že tohle je potřetí co tančím...doopravdy. Rodičům přišlo jako dobrý nápad pro život, naučit mě aspoň základy.*Vysvětlí jako svou odpověď a vyslechne si jeho slova, která v ní vyvolají smích. Ten stejně okouzlující smích, který mohl slyšet včerejší večer.* Paní musela být jistě nadšená, víc než ty!*Vypískla s jasným pobavením, skrze smích, který nebyl tolik hlasitý a utichal.*
rose_marry_an

za Fri Jan 17, 2020 9:48 pm
*napjatě jí poslouchá a když se k ní nakloní s poznámkou o princi zasměje se* jsem strašně ráda že jsi upřímná to se u lidí moc nevidí. A musím uznat že princ je neodolatelný jako čokoláda* zachichotá se* no ve volném čase čtu a miluju seriály. Po pravdě mám taky dost zvláštní zájmy. Třeba hledání tajných chodeb.* Nakloní se k ní jako ona předtím* a miluju tajemství*zasmála se a vzala si další muffin*
-LF-

za Fri Jan 17, 2020 9:50 pm
*Když zmíní proměnění na žábu řekne, že doufá, že kdyby jej na tu zelenou potvoru proměnila, polibkem by ho zase přeměnila zpátky.*Ujišťuju tě, že se ten polibek pokusím zasloužit.*Mrkne na ni. Tohle se už více podobá jeho chování. Takové narážky jsou mu více než podobné. I když do teď se u děvčat v Selekci snažil krotit, jak jen to šlo.*Myslíš jo?*Nadzvedne obočí a podívá se stejným směrem jako ona na několik dívek v Selekci. Následně ji navede do otočky a přitáhne si ji k sobě, stejně jak předtím. On se na něj přitiskne ještě více, což mu upřímně vůbec nevadí. Podle něj tančí dívka vážně dobře, což jí taky řekne.*Teprve potřetí? Tak tímhle jsi mě upřímně překvapila.*Je vážně překvapený, jde to slyšet už jen z jeho hlasu. Pak řekne, jak se učil tančit on. Tehdy to bytostně nesnášel, i když pravděpodobně méně jako Jasper, ale teď na to vzpomíná s pobaveným úsměvem. Ta ženská, která jej to učila byla vážně vtipná, vypadala tak.*To určitě musela, když měla na starost tři otrávené královské potomky, kteří seděli s trucovitě založenýma rukama na hrudi a s našpulenými rty na sedačkách a vzdorovitě se ne a ne zvednout.*Uchechtne se.*/Já byl strašný dítě. Ne že by to teď bylo nějak lepší../*Pomyslí si. Ví, že nebyl nějak dobrý syn a není jím ani teď, i když se to snaží napravit. Chtěl by to napravit, ale nějak neví jak by měl vůbec začít.*Navíc, mluvila jako skřet. Takovým strašně pisklavým hlasem. Ale když na nás zakřičela, tak to by probudilo i mrtvého.
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Zoella A. Martines

za Fri Jan 17, 2020 9:51 pm
*Na ples dojde spolu s Matthewem, se kterým mají i sladěné kostýmy. Jdou za Kindred. Ona představuje ovečku, rychlou smrt. Na obličeji má masku vlka, za kterého jde právě Matthew. Dojdou spolu doprostřed sálu, kde se porozhlédne po kostýmech ostatních.* Jo, to ano. *Přikývne s úsměvem, který ale stejně není vidět za maskou, která ukazuje pouze její oči. V těch se ale její úsměv odráží. Znovu se rozhlédne okolo sebe a pak si masku vyhrne na hlavu, aby mohla normálně mluvit.* Ale i ostatní vypadají úžasně. *Uzná a pohledem přejede různé povedené kostýmy.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Jasper H. Schreave

za Fri Jan 17, 2020 9:57 pm
*Z ošetřovny ho propustili dva dny zpátky. I když byl rád, že je zpátky u sebe v komnatě, neusínalo se mu tak dobře, když věděl, že Charity je pořád na ošetřovně a ne vedle něj. Nejradši by se přestěhoval za ní, ale to mu doktoři nedovolili. Takže si to kompenzoval aspoň tak, že tam s ní trávil tolik času, kolik šlo. Vzhledem k tomu, jak jsou na tom jeho rodiče, má teď jak on, tak Sawyer, daleko víc práce, které se musel také věnovat a před chvílí s ní skočil. Unaveně si protřel oči a měl sto chutí svojí účast na akci odpískat. Ale ví, že Charity tam je a chce jí vidět. Nemůže se dočkat, až bude usínat zase v jeho náručí. Hodil na sebe svůj kostým, který představuje démona a skládá se k černých kalhot a červeného saka, motýlka a rohů. Nemá košili ani žádné triko, jenom rozepnuté sako, které odhaluje jeho vypracovanou hruď. Nijak mu to nevadí. Chce vidět, jak se na to Charity bude tvářit. Ví, že jde za anděla a podle něj je to dokonalá kombinace. Dojde do sálu a nasadí úsměv, kterým maskuje únavu. Rychle se rozhlédne po sále a pak se rychle rozejde k Charity, která k němu stojí zády a opatrně jí zezadu obejme, aby jí nijak neublížil, kdyby jí rána pořád bolela.* Byla jsi hodnej andílek, nebo si tě s sebou mam vzít do pekla? *Zašeptá jí do ucha a pak jí políbí na tvář.* Ani nevíš, jak rád tě vidim mimo tu bílou mučírnu, miláčku. *Vydechne. Se svojí přezdívkou pro ošetřovnu se netajil ani před doktorama, které tím vytáčel k nepříčetnosti, stejně jako sestřičky.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Re: Velký Taneční sál

Povolení tohoto fóra: