Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Éamon de Valera
Zobrazit informace o autorovi

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velký Taneční sál

za Fri Jan 10, 2020 7:23 pm
*Éamon de Valera sa rozhliadne po miestnosti, medzi hosťami a účastničkami a kráľovskou rodinou zahliadne drobnú osôbku v záplave kaderí, ako sa prediera davom ľudí. Stojí nad mnohými ako strašiak do maku, hotový obor. Poriadne to s deťmi nikdy nevie, ale toto je princezná. V očiach má ohníčky a veselo dočahuje na stoly. *Ehm, neruším vaša urodzená jasnosť?* opýta sa upraví si rám okuliarí. Je to zvláštne. Muž v čiernom a malé dievčatko, ktorému priam horia oči. *Môžete mi prezradiť, do ktorého z koláčov sa mám pustiť najskôr?* opýta sa, akoby šlo o vážnu diplomatickú vec.*
Taylorovidní zrzka

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Josephine O. Reyes

za Fri Jan 10, 2020 7:24 pm
*Zase jde trošku později, ale tentokrát je jeji chůze na podpatcích o něco lepší a ona nezakopává na každém kroku. Jen občas. Na sobě má dlouhé šaty, které jsou převážně světlé, ale také barevné. Dlouho přemýšlela, jaké šaty si vezme, ale komorné ji pomohly s výběrem. Vlasy má tak nějak různě spletené a zase v nich má kytky. Jak taky jinak. Buď kytky nebo třpytky. Nebo oboje. Jinak bez ničeho z tohoto nechodí někam pryč. S úsměvem už míří do sálu. Když vekde dovnitř, porozhlédne se po všech těch lidech a vydá se někam dozadu přes všechny ty lidi. Když spatří u oken dívku, chvíli na ni kouláa přemýšlí, jestli jít za ní.* /Třeba se s nikym nechve bavit. A třeba bě odkopne. Ale... Tak za vyzkoušení nic nedám./ *Sama nad sebou pokrčí rameny a vydá se k ní.* Ehm, ahojky. *Chvíli přemýšlí nad jejím jménem, aby ho nespletla s žádnou jinou dívkou a ne Keiru se usměje jestli víc.* Jsi Keira, že? Doufám, že jsem se ty jména nenaučila blbě. *Nervózně si zastrčí zrzavý pramínek vlasů za ucho a nervózně postáva s tím, že se bojí, že ji dívka odkopne.*
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Lucya Heaven Vasiljev

za Fri Jan 10, 2020 7:26 pm
*V šatech, které toho zrovna moc nezakrývají přijde do sálu a hnedka hledá Josepha. Když ho najde, nasadí andělský úsměv, aby vypadala jako ten nejvíce nevinný človíček na zemi. Zeptá se ho, jestli na někoho čeká a podívá se přitom a něj. Když se zasekne uprostřed věty, zatváří se naoko nechápavě.*Líbím se ti v těch šatech?*Zeptá se ho schválně a trochu si je poupraví. Všimne si i jeho pohledu, který směřuje na její výstřih, i když se snaží to nedávat najevo. Nakloní se více k němu.*Kampak se to díváte princi?*Zní pobaveně. Pak potřese hlavou.*Jen se klidně dívej./Kdyby mi to vadilo, nevzala bych si je na sebe./
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Zoella A. Martines

za Fri Jan 10, 2020 7:31 pm
Není za co. *Usměje se na něj a pak už jsou v sále a baví se o zdejší výzdobě.* Vlastně ani nevim. Asi bych měla, co? *Zasměje se a pak sleduje výzdobu a úplně opomene přítomnost, nebo spíš nepřítomnost Matthewa, který mezitím přinese skleničku šampaňského. Koukne se na něj a s úsměvem si skleničku vezme.* Daleko lepší. *Souhlasí pobaveně a vzpomene si na minulou akci a ten dost ostrej drink. Po jeho otázce se zasměje.* Že bych šla stoupnout na nohu někomu jinému? *Zauvažuje nahlas a pak se na něj s pobaveným výrazem usměje.* Myslím, že ty mi bohatě stačíš. *Řekne mu s úsměvem.*
† PsYcHoPaTiC †

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Keenan Aaron Matias Schreave

za Fri Jan 10, 2020 7:33 pm
*Sleduje svou manzelku a jakmile se na nej otoci a zepta se ho jestli se jeste umi ucaset, protoci ocima.* Zase tak senilni jeste nejsem , milacku. /Nejsem na tom, jako tata, ten by si zapomnel vzit i protezu, kdyby mu to nepripominala komorna. Budu na tom b jeho veku stejne?/ *Zatrese nad tim lehce hlavou a ankonec se i se svou nejdrazssi odebere do salu, kde kyvne na pozdrav nekoika lidem a potom se vydaji ke svym trunum. Na sawyea jen kyvne hlavou a poslechne si slova, ktera mu rekne Brikssi.* Zvladnes to.. *Rekne mu a potom si spolu s Brikssi sedne na svj trun.* /Verim, ze to zvladne./ *Proplete si se svou zenou prsty a starostlive ji rekne, ze kdyby ji bylo zle, aby m to hned rekla.* Dobre, drahousku. *Pousmeje se a potom pohledem kouka po ostatnich lidech, kteri dnes prisli na ples.* /Dokonala ucast./ *Pohledem zachyti i Jaspera s Charity, ale nekouka se na ne nejak dlouho. Potom hlavu otoci k Brikssi a posloucha jeji slova.* Nejspis to tak skutecne je, ale nejsem si jisty, jestli odemne ty schvaleni prijmou potom, co jsem udelal predtim. /Ani bych se nedivil, kdyby mi rekli, ze je jim mojeslovo a omluva ukradeny./ Hlavne at sjou spolu stasti. *Potom vsak trhne hlavou, kdyz kolem prolitne jejich nejmladsi dcera a uchechtne se.* Te bude zse spatne. Bude chit, abys spala v jeji komnate, jak moc ji bde zle.

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Matthew L. Castel

za Fri Jan 10, 2020 7:36 pm
Nenene! Nemusíš se obtěžovat se šlapáním na nohy ostatním! *Pousměje se.* Jsem rád, že ti stačím. *Opět se ušklebí a přiťukne si s ní.* Tak na zdraví. A na tvou výhru! *Pronese a na jeden lok vypije polovinu skleničky.* Jo, to je dobrý. *Nahlas okomentuje chuť šampaňského.* Nechceš jít radši za princem? Nechci aby to vyznělo nějak urážlivě, jsem rád že jsi přišla semnou, ale jestli chceš vyhrát, asi by jsi tu měla být hlavně pro něj. /Vůbec bych se nezlobil kdyby tady zůstala, ale ona určitě chce vyhrát a takhle to nevypadá zrovna nejlépe. Jestli chce prince, měla by se snažit s ním trávit co nejvíce času./ Můžeš třeba počkat až u něj nebude a přisunout se k němu a začít konverzaci, nebo tak něco, chápeš. *Nabídne jí.*
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Fri Jan 10, 2020 7:38 pm
*Sedí na trůnech a dívá se na dívky ze Selekce. Snaží se rozhodnout, za kterou z nich poté půjde, přece jen měl by se jim věnovat co nejvíce, hlavně na akcích. Všichni jsou zvědaví, za kým se vydá a je díky tomu pozorovaný jak on tak i všechny dívky. Když přijde táta a máma, podívá se na něj a pousměje se.*Ahoj.*Pozdraví je oba a mámu lehce obejme.*Jo, zvládnu.*Snaží se znít přesvědčivě, ale jdou v jeho hlase slyšet jisté pochybnosti.*Jak se cítíš ty?*Zeptá se jí a starostlivě si ji prohlédne.*/Vypadá o něco lépe../*Myslí si, že je to hlavně díky tátovi. Všimne si holčičky, která v růžových šatech vypadá jako nějáká žvýkačka.*Ahoj Edelynne.*Pozdraví ji a sleduje, jak poskakuje směrem k dortíkům.*Snad jí nebude špatně..*Řekne. Pak zachytí pohled Jaspera a kývne mu na pozdrav. Vidí vedle něj i Charity a zářivě se na něj usměje, pohledem "Já ti t říkal".*Asi bych to měl zahájit, že?*Nadechne se, vezme si od číšníka s poděkováním sklenku šampaňského a postaví se před plný sál.*Všechny vás tu dneska vítám. Na prvním plese v Selekci../Jo, to vážně nidko neví, ty tupče./Doufám, že se všichni budeme bavit. Na zdraví.*Podzvedne lehce skleničku a napije se. Pak se vrátí na trůn.*Takže odpověď na otázku, jak moc to podělám jsme dostali.. Hodně.. Teď pokud mě omluvíte se asi stěhuju na Severní pól.. *Řekne svým rodičům pak si stoupne a vydá se do davu. Po chvilce si všimne Shaye. Tak se vydá k ní, aby nebyla sama.*Vypadáš naprosto úžasně.*Řekne jí hned co se objeví vedle ní.
rose_marry_an

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Amélie Rosewood

za Fri Jan 10, 2020 7:39 pm
*sál je krásný jako vždy a šampaňské je výborné.... jediné co jí trápí jsou neodbytné myšlenky. Když si to k ní namíří neznámá dívka skoro si ji nevšimne jak sleduje Sawyera. Takže se trochu lekne. A to děvče na ni začne chrlit hromadu slov které se snaží zachytit* ammm zdravím / prý ahoj....pro Boha nemůže k lidem v takovéhle společnosti přijít a říct ahoj.....ta bude že selekce. Chudák Sawyer/ stojím tu obklopený lidmi nepřijdu si sama ale pokud mi chceš dělat společnost tak klidně* chvíli přemýšlí nad tím proč se jí zdá že tu dívku zná* neděláš ty u bulváru?
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Khione A. Mitchell

za Fri Jan 10, 2020 7:41 pm
*Nesměle se pokloní Sawyerovi u trůnů a pak se postaví trochu stranou a sleduje dění v sále. Během chvíle k ní ale přijde jedna dívka, ve které pozná účastnici Selekce. Slyšela o ní, že patří mezi ty druhé a párkrát jí měla možnost zahlédnout v televizi, když opravovala potrubí nebo uklízela u někoho, kdo jí měl. Ona mezi tuto skupinu lidí nepatří. A taky nepatří mezi ty účastnice, o kterých už slyšela celá země.* /Někdo jako ona se do paláce hodí, na rozdíl od tebe./ *Připomene jí její velmi nízké sebevědomí a pak se na ní usměje. Mezi neznámými lidmi je hodně nervózní a pořád se nenaučila to zamaskovat.* Ahoj. *Pozdraví jí.* Já ... nějak jsem nevěděla, za kým jít. A jo, klidně. *Odpoví jí, i když by byla radši sama, ale je jí blbé poslat dívku do háje.* Jo, už jsem o tobě slyšela. *Usměje se na ní.* Já jsem Khione. Khione Anfisa Mitchell. *Představí se jí celým svým jménem.*
Angel_Larsen

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Angelika Larsen Chavier Lucardo

za Fri Jan 10, 2020 7:46 pm
*Do sálu vejde až nezvykle vysoká a docela hubená. Omluví se za svůj pozdní příchod a rozhlíží se po místnosti. Vezme si skleničku šampaňského a s okouzlujcím úsměvem pozoruje dění okolo .*
† PsYcHoPaTiC †

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Edelynne Celeste Schreave

za Fri Jan 10, 2020 7:49 pm
*Hned jakmile je v sale, snazi se zjistit, kde jsou stoly s oncerstvenim, ale diky dospelakum, kterych je tady mraky je nevidi a tak se snazi hpsat, aby je videla a jakmile je uvidi rozzsri se ji oci a hned se protlacuje davem lidi, aby u nich byla, co nejrychleji.* /Nemuzu dovolit, aby mi to vsechno snedli!* Prolitne kolem trunu, kde je zbytek jeji rodiny a zamava jim a najsledne se cpe lidmi ke stolu s doriky a uz je skoro u nej, kdyz na ni nekdo promluvi a ona zvedne svoe rozzarene oci a chvili jen kouka a ve tvari ma nic nejrikajici vyraz.* /Mozkomor!/ Pomysli si a potom se na nej jemne usmeje a zamava mu.* hojky! Potom se koukne na nedaleky stolek se sladkostmi a poslechne si jeho slova a poskoci.* Jahodovy je dobry! Ale jablecny je jeste lepsi a pokd jsou tam kosicky tak nejlepsi je en s blou slehckou, protoze je cely cokoladovy! Jo a pak je dobry ten s ruzocou polevou, protoze tam jsou jahody! Jahody jasou dobre! *Rozhpsa se ke stolu a natahne se pro nejblizsi kosiek, ktery ma bilou polevu a kousne si do nej a nos ma cely od slehacky a ukaze mozkomorovi ukousnutou cast.* Vidis! Cokolada!
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

za Fri Jan 10, 2020 7:55 pm
*Dá si s Charity šampaňské a na rovinu jí řekne, že by mu nijak nevadilo, kdyby tancovala na stole a rád by se k ní přidal. Spolu s ní se zasměje a pak se na ní zazubí.* Co ty víš. Jsem velmi přesvědčivý. Ani nevíš jak a za chvíli se budeme předhánět, kdo zvládne víc panáků. *Pokrčí ramenem a pak protočí očima.* Přehánění je lhaní a já ti nelžu, zapomnělas? *Připomene jí s úsměvem a pak jí zašeptá do ucha, že jednou bude mezi trůny i ten její a pak jí řekne, že se klidně může vzdát titulu. Po jejích slovech zavrtí hlavou a pohledem přejede svou rodinu. Zastaví se u svého táty.* Táta mě už stejně zavrhl a ostatní by to nějak přežili. Sawyer má Selekci a kromě toho i ty nejhorší rady na světě, dávej si na to pozor, Lia mě teď nesnáší a máma tu má ostatní tři děti. *Pokrčí rameny.* Jsem tu navíc.*Poznamená a pak se na ní usměje.* Chci abys byla šťastná a chci ti splnit každé tvoje přání. O čem jsi vždycky snila? O nějaké cizí zemi, kam by ses chtěla podívat? Nějakém zážitku? Řekni si. *Vyzve jí s úsměvem a pak si všimne, jak ho Lia probodne pohledem a trochu nervózně se na ní pousměje.* To je v pohodě. Zasloužím si to. Já si s ní promluvím. /A nejspíš dostanu přes držku./ *Doplní si v duchu a pak si všimne výrazu Sawyera a je to on, kdo tentokrát někoho probodává pohledem.* /Debile./ *Nejradši by mu vrazil, ale pak okolo něj prohopsá Edelynne a on se uchechtne po slovech Charity.* Jo, když jí neznáš. *Zasměje se a pak jí sleduje, jak začne pojídat sladké.* Tý bude zase blbě.. *Povzdychne si.*
13Lucky

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Darya Summers

za Fri Jan 10, 2020 7:59 pm
*Svoje myšlienky o tom či princ má už v tejto dome umelý crhup alebo si do vlasov vtiera nejaké prípravky proti tomu, aby mu vypadali, radšej vyženie z hlavy. Veď aj tak raz dostane príležitosť si ho osobne oťuknúť a zistiť či nenosí príčesok.* /Princ a jeho chlpatý kamarát. To by bol tak skvelý názov pre reportáž./ *Pousmeje sa nad tým, ale potom si už všimne nejaké dievča, ktoré postáva úplne samo. Rozhodne sa zájsť k nemu. Možno sa z nej vykľuje zaujímavá osoba, ktorá bude stáť za to, aby zapla svojho miláčika- diktafón. Tvári sa však ako jej nová najlepšia kamarátka a hneď sa jej pobavene spýta, čo tu stojí taká sama. Nad jej odpoveďou sa súcitne pousmeje. Ako by bol postávať sama trest alebo nejaký druh choroby. Pohľadom zamieri k princovi a nejakému dievčaťu, s ktorým sa práve rozpráva.* Odpoveď za kým si mala ísť je jasná. Chce to len odvahu.*Nakloní sa k nej o kúsok bližšie.* Pokiaľ by si teda nevidela nejakého pekného Španiela alebo Francúza, s ktorým by stálo za to odtiaľto utiecť. *Hneď si predstaví ďalší titulok v jej relácii spojený s týmto škandalóznym útekom. Nad jej slovami vyčarí hrane skromný úsmev, ale presne tento druh odpovede čakala /takže účastníčka. Asi/ Ja o tebe ešte nie. Odkiaľ si? Ako pracuješ? *Spýta sa jej a potom k nej natiahne ruku. Samozrejme, tú, v ktorej nezviera svoju kabelku s prekvapením. * Teší ma, Khione. *Zazubí sa na ňu.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Joseph E. Lindwood

za Fri Jan 10, 2020 8:00 pm
*Vedle něj se ozve hlas Lucyi a on se na ní otočí a začne jí odpovídat, ale všimne si, jaké šaty má na sobě. Zasekne se uprostřed věty a sjede jí pohledem. Nervózně polkne a má pocit, že teplota v místnosti najednou stoupla o takových 50 stupňů. Po její otázce trhaně přikývne.* J-jo. Vypadáš... Vypadáš kouzelně. *Pousměje se a snaží se necivět na její výstřih. Jakmile se k němu ale nakloní, všechna jeho snaha jde do háje. Po její otázce ale hned zrudne a koukne se jí do obličeje.* Já... ehm... no.. *Snaží se ze sebe vydolovat odpověď a po jejím "svolení", aby se klidně díval se pousměje se a pak si poslechne zahájení plesu, které ani vlastně nevnímá.* Já no... Nechtěla bys... Nechtěla by sis zatančit? *Zeptá se jí nervózně a kývne hlavou k parketu.*
Taylorovidní zrzka

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Bastien R. Martinelli

za Fri Jan 10, 2020 8:01 pm
*Společenské oblečení nikdy moc nemusel, nejraději by sj vzal aspoň nějakou košili, ale jelikož je slušně vychovaný, tak musí přece dobře představovat svou zemi. I když nerad. Jakmile vejde do sálu, tak hned zamíří k pití, protože proč ne. Je to takové skvělé osvěžení. Kopne do sebe sklinku whiskey a poté se rozhodne hledat keho snoubenku. Občas jak se dere mezi lidmi, nakoukne na dívku, jestli to není Kasey, protože mu všechny dívky ze zadu přijdou stejné. Jaknile po chvilce nedaleko spatří Kasey, protlačí se k ní co nejrychleji a obejde ji gak, aby byl ze zadu. Chytne ji za boky a s menším úšklebkem se nakloní k jejímu uchu, aby byl u něj co nejtěsněji.* Ahoj miláčku. *Zašeptá ji do ucha a poté se zase přemístí před ní, stále ji drží za boky. Poté ji věnuje krátký polibek.* Chyběla si mi. Asi bych k tobě na invaze do vany měl chodit častěji. *Pousměje se na ni a nezapomene si ji prohlídnout.* Zlato, tobě to sluší. Měla by si v takových šatech chodit častěji. /S větším výstřihem a rozparkem by neškodilo./
Éamon de Valera

za Fri Jan 10, 2020 8:03 pm
*Éamon de Valera sa zamyslí. Zvláštne, že sa dal do reči s dieťaťom, no ale aspoň sa nespráva strojene, ale taká aká je, veselá. Otvorená, aj on bol také nepodarené chlapčisko. Ale to je iný príbeh. Sleduje ako mu zamáva, odmáva jej a tvárou mu preblesne úsmev, tá mu, ale hneď sprívetivie. Dievčatko prehopsá okolo a sleduje ako mu vysvetľuje aké sú najlepšie, oči jej žiaria. Poskakuje a nevie čo si vybrať skôr. Sleduje ako sa k nemu otočí, šľahačka na nose. *Čokoládový, také mám rád aj ja, ale na tvojom mieste, by som navrhoval aby si si utrela nos.* Povie jej a na dôkaz svojich slov si poklepe ukazovákom po špičke nosa, nekára ju, len jej venuje nezáväznú pozornosť. Zaslúži si ju. Vytiahne z vrecka saka vreckovku s monogramom, na rohu, vyštitý šarlátovou niťou. *Zober si môj kapesník a potom si ho môžeš nechať.* Rečie a podáva jej ju. A možno si na mňa niekedy spomenieš. Pomyslí si.*
† PsYcHoPaTiC †

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Keira Tori Windermere

za Fri Jan 10, 2020 8:05 pm
*Na plese je celkem s reervou, take se pokloni Sawyerovi a hned si jde stoupnout k oku, ze ktereho je krasny vyhled na zahrady. Uvazuje nadim, jak dlouho se tdy zvladne udzet, jako ucastnice a jestli si treba princ Jasper nerzmyslen nabidku, kterou ji dal na tech balkonech.* /Treba se mu to v hlave rozlezelo a vse je uz ted jinak.* *Koukne se na lidi v sale a pohledem zachyti prave vchatejiciho prince s divkou z casopisu. Usmeje se.* /Ja mu rikala, ze kdyz ji dokaze jak moc vseho lituje a , ze ji miluje, dopadne vse dobre./ Pomysli si s usmevem a potom se koukne na prince Sawyera a nasledne i na krale s kralovnou.* /Najdu taky nekdy stesti? aspon z pulky takove, jako maji tihle dva? Vim jiste, ze se Sawyerem to nebude, ale najde se nekdo kdo by se na me koukal stejnym pohledem, jako kral na kralovnu?. To netusim../ *Vydechne a chysta se zse se koukat bezcilne z okna, kdyz k ni prijde jedna cervenovllasa divka, kera ji pozdravi. Mile se na ni usmeje.* Ahoj a ano jsem Keira. *Potvrdi divce a usmeje se.* Ty musis byt Josephine, vid? Pamatuji si te diky barve tvych vlasu. *Rekne a prohledne si jeji saty.* Opravdu moc ti to slusi. *Pochvali ji.* Jak se jinak mas? Zvykla si si, e jsi vlastne v palaci? Predstavovala jsi si, ze je to tady presne takove, jak to vids na vlastni oci? * Vychrli na ni otazky, ale potom Princ Sawyer zahajuje ples a ona si od cisnika vezme sklenicku sampanskeho a potom se lehce napije.*
Angel_Larsen

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Angelika Larsen Chavier Lucardo

za Fri Jan 10, 2020 8:08 pm
*Odloží šampaňské a její žluté šaty jí končí lechce nad kotníky, kde je vidět že nemá boty na podpatku, ovšem i tak je vyšší než většina lidí v místnosti. Její tvář nevypadá na 18. Ladnou chůzí přejde k oknu, kde se nadechne čerstvého vzduchu. Poté si ze stolu s občerstvením vezme kousek čokolády a sama pro sebe se usmívá. *
rose_marry_an

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Amélie Rosewood

za Fri Jan 10, 2020 8:10 pm
*stojí na okraji sálu a sleduje Sawyera když se k ní v postávání přidá další dívka a začne na ni ni mluvi. Odněkud ji zná...z médií to je ono.* Upřímně s princem už jsem tu čest měla * spiklenecky se usměje* větší než všechny účastnice dohromady ...bez urážky.* Usměje se*  a na útěk nepomýšlím to mi věř. Já jsem z Francie a jsem z vysoce postavené rodiny...nepracují. * ušklíbne se* těší mě jmenuji se Amélie Rosewood
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

za Fri Jan 10, 2020 8:11 pm

Přesvědčivý jsi.. Ale o tom vážně silně pochybuju.*Uchechtne se. Pak řekne, že zase přehání.*Proč musíš být tak tvrdohlavý?*Zeptá se ho s pobaveným úsměvem.*/Ten Schreave gen tvrdohlavců je vážně strašný./*Když jí pak zašeptá, že jednou bude její trůn i její a pak navrhne, že se může vzdát titulu, řekne. že to dělat nemusí. Nebo ať to klidně udělá. Jí je to naprosto jedno. Jediné, co když chtěla je být s ním a to se jí splnilo.*/Snad se už nic nestane../*Teď je tohle v co doufá.*Tvůj táta tě určitě nezavrhl.*Zavrtí hlavou.*Měl by sis s ním promluvit.. A tvůj bratr.. To, že má selekci přece neznamená, že někdy třeba nebude potřebovat tebe. Sourozenci jsou důležití, jejich podpora.*Ví, o čem mluví.*Nejhorší rady? Proč?*Nadzvedne nechápavě obočí.*Lia tě má taky ráda.. Jen jsi ji naštval, ale určitě ti odpustí, já to udělal taky, proč by neměla ona? To, že má tvoje máma má další tři děti to nezmění.. Chyběl bys jí, i kdyby jich měla deset.*To ví jistě. A taky ví, že jej má ráda. Jinak by mu určitě nepomohlo s ní na vyhlídce. O tom se s ní Jasper nemůže dohadovat.*Nejsi navíc.*Zavrtí hlavou.*Já nic nepotřebuju a nechci Jaspere.. To jediné, co jsem kdy chtěla už mám. Tebe.*Usměje se na něj zamilovaně. Pak si všimne Lii a řekne, že si s ní promluví.*Stejně si s ní promluvím taky.*V tomhle jí nezabrání. Chce jí sama říct, že je mezi ní a Jasperem všechno v pořádku. Všimne si malé Edelynne.*Je ten andílkovský zjev snad jen nějálá přetvářka? Vždyť vypadá tak nevinně..*Pousměje se na něj. Všimne si, že zamířila ke sladkému.*Snad to nepřežene..*Všimne si, že Sawyer pronese přípitek, tak se spolu s ostatními napiej trochu svého šampaňského.*
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Lucya Heaven Vasiljev

za Fri Jan 10, 2020 8:16 pm
*Usměje se nad tím, jak se Joseph zasekne. Schválně se jej zeptá, jestli se mu v nich líbí.*To jsem ráda.*Zamrká řasama jako andílek. Všimen si, že se snaží se jí nedívat na hrudník a řekne, že se klidně podívat může. Pak poslouchá přípitek a napije se vína, které se jí nějak dostane do ruky. Pak se otočí na Josepha a přikývne.*Moc ráda si s tebou zatančím.*Řekne a sama ho poté odtáhne na parket. Tam se postaví do základní pozice a když začne hrát i hudba, začne s ním tancovat.*I tobě to dneska moc sluší.. Ale osobně si myslím, že na ten tvůj outfit tehdy u vodopádů po malování na to to nemá..*Usměje se na něj nevinně.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Brikssi M. Schreave

za Fri Jan 10, 2020 8:16 pm
*Rýpne si do Keenana ohledně jeho česání a po jeho odpovědi se zasměje a pohladí ho po tváři.* Já vím. Jenom jsem si poslední dobou říkala, jestli jsi neztratil hřeben. *Uchechtne se a pak se spolu s ním vydá do sálu, kde kývne pár lidem na pozdrav a pak obejme Sawyera a usměje se na něj.* Je mi dobře, neboj. *Uklidní ho a pak přikývne.* Zvládneš. *Posadí se na svůj trůn a proplete si s Keenanem prsty. Ujistí ho, že kdyby jí bylo zle, řekne mu to a pak se koukne na Jaspera a Charity a šťastně se usměje. Stiskne Keenanovi ruku a pak zavrtí hlavou.* Nevyčítej si to už. Je to za námi. Všechno. Zakazuju ti na to už myslet, dobře? *Koukne na něj nesmlouvavým pohledem a pak se pousměje.* Byly by za něj rádi. Obzvlášť ta dívka. Má hrozně malé sebevědomí a bojí se, že pro Jaspera není dost dobrá. *Řekne mu, jak to doopravdy je a pak přikývne.* Jo, to je hlavní. *Nechci nic jiného, než aby byli její děti šťastné. Pak si všimne malé osůbky v růžových šatičkách, která prosviští okolo trůnů a vrhne se na občerstvení. Po Keenanových slovech se uchechtne.* Jo. Dnešní noc budeš asi muset zvládnout sám. *Stiskne mu ruku a sleduje svojí nejmladší dceru, jak někomu začne nadšeně vyprávět o dortíkách a lítá od jednoho k druhému. Do toho se zaposlouchá do Sawyerova zahájení plesu a přesune k němu pohled. Potom se na něj mile a konejšivě usměje a zavrtí hlavou.* Bylo to dobré. Tvůj táta byl horší, co si pamatuju. *Pronese pobaveně a koukne na Keenana pohledem, kterým říká, aby jí neodporoval.* Ty se přestěhuj maximálně k nějaké účastnici. *Usměje se na něj pobaveně a je zvědavá, kterou si vybere dneska. Když vidí, která se stala jeho volbou, koukne na Keenana.* Náš syn bude nejspíš na blondýnky. *Sdělí mu svou domněnku.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Zoella A. Martines

za Fri Jan 10, 2020 8:24 pm
*Jeho reakci se zasměje.* Dobře. Tak dneska nebudu ničit nohy ostatních. Maximálně tvoje. *Zazubí se na něj a pak se usměje a přiťukne se s ním. Když zazní "na tvojí výhru" s uchechtnutím protočí očima.* Říkala jsem ti, že zatím o výhru nijak nestojím. *Připomene mu pobaveně a pak se napije a přikývne.* Je vynikající. *Zhodnotí jeho chuť a pak se koukne na Sawyera a pobaveně se usměje tomu, jak zamotaně se Matthew vyjádřil.* Vidíš? Už má společnost, kterou si sám vybral. Nebudu se mu vnucovat. *Kývne k němu hlavou a uvidí, jak se baví s jednou z účastnic.* /Shaye se myslim jmenuje./ *Proběhne jí hlavou.* Ani nevim, co bych mu řekla. *Pokrčí rameny.*
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Kasey T. Schreave

za Fri Jan 10, 2020 8:25 pm
Postává sama v rohu sálu a rozhlíží se kolem sebe. Hledá Bastiena, ale nemůže ho najít. Jendou prošla i sál, ale když Sawyer pronášel přípitek, zastavila se a pak si vzala jenom vodu, protože nepije, aby si mohla s ostatními připít v přípitku. Najednou se kolem jejího pasu omotají něčí ruce. Trochu se vyleká, ale okamžitě jí uklidní hlas jejich majitele, kterým je její snoubenec.*Ahoj.*Usměje se automaticky.*Ty mi chceš způsobit infarkt?*Zeptá se pobaveně. Pak se mu podívá do očí, když si stoupne před ní a oplatí mu polibek.*Ty jsi mi taky chyběl..*Uchechtne se.*Ty jsi kdykoliv u mě ve vaně vítán a klidně i normálně v komnatě.*Kdyby si trochu více věřila, asi by mu i navrhla, že tam klidně mohou po plese zajít, ale na to si ještě úplně nevěří.*Děkuji.*Poděkuje mu za kompliment a sjede pohledem i jeho oblečení.*I tobě./Ale úplně bez oblečení vypadá snad ještě lépe../*Má problém jen díky své myšlence potlačit červenání.*Jsem rád, že jsi sem přišel. Víš, že je to bez tebe nuda?
† PsYcHoPaTiC †

Velký Taneční sál - Stránka 2 Empty Alex Dubois-Winslow

za Fri Jan 10, 2020 8:27 pm
*Dnes je ples na privitani hostu a on se nakonec rozhodne tam zajit. Na sobe ma cernr tiko, kalhoty a obycejne sako, aby s nereklo, ze neni nejak upraveny. Vlasy ma celkem ucesane a do oci si nakapal kapky, aby nebyly tak zarudle. Nakonec opusti svou komnatu a vyda se na akci. Vejde do salu a odfrkne si, kdyz slysi to fodlani.* /Des../ *Pomysli si a nakonec se zamicha nekam do vu, dolud si pohldem nevsimne osoby, kterou moc dobre zna. AMELIE. Zvedne jeden kouek do usklebku a nakonec se k ni vyda. Je mu jedo jestli tam s nekym klabosi o oblekani, nebo jinych kravinach. Da ruku kolem jejich ramen, ajko by byli nejlepsi pratele od jakziva.* Amelie! No nazdar. Vypadas k nakosnutii bobbonku. *Ssti a pohledem najde i jeji spolecnici.* Nazdar i tobe kote.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: