Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Kathika Canton

za Sat May 23, 2020 11:50 pm
*Usměje se na něj.*Miluju tě.*Řekne těsně předtím, než se políbí a pak společně dojdou na parket. Řekne mu, od koho se naučila takhle tancovat. Přikývne.*Jo, milují se i po tolika letech. A to to taky neměli jednoduchý./Nikdo z šestky a nižších kast to nemá jednoduché. I v páté kastě na tom nejsou nejlépe. Když začne mluvit nadzvedne obočí.*Ty by ses kvůli mě vážně vzdal titulu?*Upřímně ji to překvapí.*Wellsi.. Já tě ale nechci brát tvé rodině. Vždyť si mi sám řekl to o Eathenovi, že on nemá svůj titul rád a tvé rodiče to trápí. Že tu nechce být.*Co?*Zeptá se ho, když kývne ke dveřím od sálu a uchechtne se.*Stejně se docela obávám. Projde s ní chodbou a když se ocitnou v zahradách, kde vidí několik zapálených svíček, usměje se.*Je to tu nádherné.*Vydechne a zase se podívá na něj, do jeho očí. Chce namítnout, že přehání, po tom, co jí řekne, ale nestihne to. Wells pokračuje dále, takže ho jen poslouchá. Myslela si, že jen zapomněl když zmíní květinu, ale když řekne, že nezapomněl, nadzvedne obočí. Kdy si klekne na jedno koleno, vykulí oči a pak se podívá na prstýnek udělaný z květiny. Kvůli tomuhle se musí pousmát. Je to od něj nádherné, ale na ni je to dost brzy. Do poslední chvíle i doufá, aby se jí na to nezeptal, aby chtěl něco jiného, i když, kam jinam by tohle mohlo směřovat?*/Teď by se mi útok rebelů i hodil../Wellsi.. Miluju tě. Ale známe se něco krátce přes měsíc.*Potřese hlavou.*Na mě je tohle prostě brzo, promiň.*Řekne tiše a sklopí pohled. Nedokáže se na něj déle dívat.*Už tak si lidé o mě myslí, že jsem zlatokopka a bůh ví, co ještě. *Potřese hlavou.*A žádost o ruku po někde měsíci vztahu.. *Vjede si rukou do vlasů, takže se jí klasicky uvolní několik pramínků a mlčí.*Ehm.. raději půjdu do komnaty. Omlouvám se ti. Nikdy jsem ti nechtěla nijak ublížit. *Neví, jak to mezi nimi bude, ale nemohla mu říct ano. Ne teď. Znají se dost krátce. Kdyby to řekla, nebyla by si tím jistá. S pořád sklopenou hlavou se rychle vydá do své komnaty.*
† PsYcHoPaTiC †

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Nova Epona Mackenzie

za Sat May 23, 2020 11:52 pm
*Ples stejne ejak nevnima, protoze je zahloubana ve svych myslenkach. Na to, co ji rekla Nat, ze jeji bratr provadi. Nechape, jak e mohl jeji bratr takhle zenit. Na takovou... tosku, ktery v alkoholovem opojeni vztahne ruku na svou vlastni zenu a dalsi den se ji omlouva. Proslov Wyatta vnima a jen se na nej diva se sklenkou v ruce a nakonec se napije. Takle tam stoji celou dobu a vypije dve sklenky sampanskeho, nez se rozhodne, ze nema smysl se tady drzrovat dele a odlozi sklenicku a rozejde se k vychodu ze salu a zarazi se, kdyz vidi, jak Wyattt nekomu vrazil pesti a da si ruku pred pusu, ale jen kouka, ale jakmile vidi, ze i ten chlapek mu ranu oplatil na nic neceka a rozejde se k nim.* Hej hej he! Uklidnete se! Notak! *Snazi se chytit nejak toho chlapka a odtahnout ho od Wyatta.* Stop sakra! Notk pomozte nekdo!

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Noah de Croy-Solre

za Sat May 23, 2020 11:57 pm
*Napriek tomu, že si boli takmer cudzí ľudia, zisťoval, že mu to drobné stvorenie začalo prirastať k srdcu. Zazubí sa.* A to ty vieš tak odkiaľ? *Zasmeje sa.* Ale máš pravdu, môj vhlad drsniaka len niekedy klame. *Zasmeje sa, potom prikývne.* Verím, že to nikomu neprezradíš. *Žmurkne na ňu. Hodí si do úst ďalší koláčik, tentoraz s ovocnou plnkou.* Tento už nie je taký dobrý, ako bol henten. *Zamračí sa, no neprotestuje, pretože aj ten mu chutí. Prikývne.* Poviem ti to... ale inokedy. *Zasmeje sa a potom sa už pozrie na hodinky. Skontorluje svoju sestru, ktorá je na parkete s istým princom a nuž... bude sa musieť s tým chalanom porozprávať. Nie aby ublížil jej sestre... Teraz sa otočí späť k Alexis.* Mrzí ma to, ale už budem musieť pomaly ísť. Rádsom ťa zase videl. *Povie a priloží si jej ruku k ústam.* Už sa teším na ochutnávku tvojich kulinárskych zručností. *Žmurkol na ňu a odišiel do svojej izby.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sat May 23, 2020 11:58 pm
*Jakmile písnička skončí a on uvidí, kdo se na ples přišel podívat, má jasný cíl své další cesty. Dojde k němu a po jeho slovech se zamračí.* Nikdo nikoho neposílá. *Odsekne mu a pak se ironicky zasměje.* A myslíš, že ona o to stála? O zasnoubení s takovym idiotem? Nebo, že já stojim o to, mít zrovna tebe za švagra? *Zamračí a zatne pěsti, když Rhiannon nazve rozmazlenou.* Bacha na jazyk varuju tě. *Zavrčí na něj a pak mu dá jednoduše pěstí a cítí pocit zadostiučinění, když vidí, jak mu z nosu teče krev. Jenže ten pocit zmizí hned, jakmile mu ránu oplatí a jeho čelistí se rozlije bolest.* Nemyslíš si snad, že tvoje chování zůstane bez odezvy, kurva! *Zařve na něj nazpátek a vrazí mu znova. Tentokrát míří co nejpřesněji na nos a vůbec by mu nevadilo, kdyby mu ho zlomil.* Novo, běž pryč. *Řekne jí, když si jí všimne a chytne Daria a mikinu, aby ho odtáhl trochu stranou a neublížili Nově. Během toho mu vrazí ještě jednou.* Takhle se chováme jedině k idiotským prasatům. *Odsekne mu, zatímco se napřahuje k další ráně.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Alexis P. T. Vasiljev

za Sun May 24, 2020 12:06 am
Poznám to na tobě. *Pokrčí rameny, protože to tak skutečně je a z toho, co zatím vypozorovala, si tím je docela dost jistá. Pak už ho ujistí, že jeho tajemství týkající se lásky k čokoládě je u ní v bezpečí a dojí čokoládový koláček.* To bude tim ovocem. *Zasměje se. Také dávala přednost čokoládě před ovocem a jinými příchutěmi. Ještě měla hodně ráda pistácii, ale na čokoládu nemá nic na světě.* Dobře. *Souhlasí s tím, že jí to poví jindy a když jí řekne, že už bude muset jít, pousměje se na něj a přikývne.* To je v pohodě, klidně běž. Taky jsem tě ráda viděla. *Zářivě se na něj usměje, když si přiloží její ruku ke rtům.* Už se těším, co na to řekneš. Měj se hezky. *Rozloučí se s ním s úsměvem, i když jí mrzí, že už odchází, ale uklidňuje se tím, že brzo ho zase uvidí a tentokrát mu bude moct rovnou i uvařit, což je jedna z jejích největších zálib. Když vidí, jak se u východu ze sálu začne někdo rvát, zamračí se nad tím a dojde k nim blíž, protože se nejdřív lekla, že by to mohl být Illarion. Jakmile ale zjistí, že to on není, oddychne si a sama se pak ze sálu vypaří.* /Když nedokážou ovládat vztek, ať si skončí celý fialoví../
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Camille Cara Schreave

za Sun May 24, 2020 12:12 am
*Uchechtne se.*Škoda, že teď už víš, jaký je to zlato. Jinak bych tě vylekat zkusila. *Zalituje toho.*No nic.. Zkusím to u jiný účastnice.*Uchechtne se a rozhlédne se zároveň po ostatních, jako kdyby si skutečně nějakou budoucí oběť vybírala. Když zjistí, že je dívka sochařka, překvapí jí to. Moc sochařů už není a dívek vykonávající toto povolání snad ještě méně.*Budu moc ráda.*Přikývne a pak nadzvedne obočí.*Sochu mně? Nebyla by to spíše škoda?*Sama se nesnáší i na obrazech a na soše by vypadala taky příšerně, i když věří, že je dívka dobrá v tom povolání.*Hmm..*Dřepne si k Lokimu a podrbe ho za ušima.*Co myslíš Loki?*Zeptá se ho a pak se zase podívá na Polaris.*Myslím, že by byl rád. Kdyby sis někdy našla chvilku.*Pousměje se na ni. Vzpomene si na jednu historku o Wyattovi, kterou jí i řekne. Sama se rozesměje.*Asi čtyři strážní jí z něho dostávali.*Přikývne. Všimne si, že je už docela pozdě a ona je unavená, takže se rozhodne odejít.*Ráda jsem tě poznala Polaris. Doufám, že se zase někdy uvidíme. A.. hodně štěstí s Wyattem.*mrkne na ni a vydá se s Lokim do komnaty. Této dívce skutečně fandí.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Wells J. Schreave

za Sun May 24, 2020 12:14 am
Vzdal bych se to. *Přitaká a pak si povzdychne.* Naši by to nějak zvládli. Wyatt začal konečně plnit svoje povinnosti a mě nikdo jako prince tolik nepotřebuje. Jsem postradatelný. *Pokrčí rameny a pak jí dovede do zahrad osvětlených svíčkami. Začne mluvit a všechno to jde přesně od srdce tak, jak to cítí. Možná měl něco předem připravené, ale díky nervozitě se to nenávratně schovalo v nejvzdálenější části jeho mozku a on by si na to nevzpomněl, ani kdyby chtěl, takže jí prostě řekne, co ho akorát napadne a aspoň trochu to odráží všechnu tu jeho lásku k ní. Postupně se dostane až k té zásadní otázce a u toho jí ukáže prstýnek vyrobený z květiny. Už jenom z jejího výrazu ho bodne u srdce a její slova tu bolest ještě zvětší.* Ne, já promiň. Byl to pitomej nápad. *Potřese nakonec hlavou, ale než stihne říct něco dalšího, ona už je na odchodu a nechá ho tam jen tak klečet uprostřed zahrad samotného. Vjede si rukou do vlasů a zatahá se za ně, aby se ujistil, že tohle není jenom noční můra. Nakonec se zvedne ze země. Je na sebe neuvěřitelně naštvaný, že to nějak víc nepromyslel. Kopne prudce do jedné svíčky a ta naštěstí za letu zhasne, takže při dopadu do trávy nic nepodpálí. Pak se rozejde do zahrad a do paláce vejde jiným vchodem, než Kat, aby na ní nenarazil. Jakmile dojde do komnaty, už má slzy na krajíčku a hodí proti zdí první věcí, která mu přijde pod ruku. Pak jenom vyhrabe flašku whiskey a s ní si sedne na zem před postel, zády se o ní opře co nejrychleji začne flašku vyprazdňovat ve snaze nějak zmírnit tu bolest na své hrudi.*
† PsYcHoPaTiC †

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Dario Salvatore Bloodworth-Rosi

za Sun May 24, 2020 12:18 am
*Prohledne si tu zrzku, co kolem prosla, ale diky jeji sviticim satum nepozna, jaky zadek ma, ale postavu ma uchazejici. Potom se obrati zase k salu, kdyz jej konfrontuje mistni korunni princ, ktery sem zrejme prisel orodovat za  svou sestru se kterou jeho zasnoubili a videl ji je jednou s kockou, ktere nema v lasce..* Fajn, aspon na necem se shodneme. Ani jeden nechceme, abychom mei za svagra toho duhyho, tak domluv svym rodicum, aby to zasnoubeni zrusili a bude to v Chillu. *Uchechtne se a potom jen protoci ocima.* Zadnou peci. Nic se ji nestane, protoze... ted jsi mi aspon potvrdil ze neni nic pro me, kdyz si neumi resit svy veci sama a posila za sebe ostatni. Ona se mnou ma snad problem ne? Tak by mi to mela kurva i sama rict.. *Ujisti jej a potom uz zavrravora, kdyz jeho oblicejem projede ostra bolest a jeho nos zacne krvacet.* /Tak tohle ne ty demnte!/ *Chytne jej za ako a otoci si jej k sobe a sam mu jeho ranu vrati a zabrci, kdyz citi, ze ho nekdo drzi ze zadu snazi se tu ujeceneou zenskou setrast.* To , ze si ji nechci vzit a bazat se neznamena, ze jsem prase! mam rad zensky a co?! Ty snad zensky nemas rad? *Zatne celist a sam se chysta   jej uderit do bricha pesti.*
Taylorovidní zrzka

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Rory I. Beavers

za Sun May 24, 2020 12:23 am
Představ si ty podpatky jako zbraně, když žádný u sebe nemáš a třeba zapomeneš na to,  že jsou nepohodlný. *Pousměje se na ni, přičemž mu pohled padne na její řetízky a musí se usmát jestli víc, když si všimne toho od něj.* Obleky jsou nepohodlný. Neříkám, že vypadají špatně, ale jsou strašně moc formální a radši bych měl svou koženou bundu. *Uchechtne se a pak jen tak zmíní, že by nebylo špatné si taky pořídit zvíře.* Nějaký menší, ti jsou roztomilí. *Zasměje a nakloní hlavu na bok.* Myslíš, že  by se k nam do rodiny hodil buldoček? *Zamyšleně nakrčí obočí a následně se zasměje.* Dobrez, rozmyslím si to. *Usnejeu se na ni  a následně se usměje spíše smutně.* To byli ještě škrvňata. A Romeo pak byl naštvanej, že nemá bratříčka. Chci z nich mitz zase prťata. *Povzdechne si a když vidí, že ne z roho smutná, přitáhne si ji k sobě a příkývne.* Nemysli na to, miláčku. Jdeme. *Usměje se na ni, chytne ji za ruku a spolu s ní vykde ze sálu.*
† PsYcHoPaTiC †

za Sun May 24, 2020 12:25 am
*Ples sejne ani moc nevnima, takze se rohodne neozorovane vyparit, kdyz v tom, ale spatri jak se u vychodu ze salu Wyatt s nekym hada, ale jakmile vidi, ze to skoncilo pesti da si ruku pred pusu a jen chvili kouka. Do pohybu se da hned jakmile ten neznamy tpan ranu Wyattovi vrati a nez se nadeje je u nch a snazi se toho chlapa dostat od Wytta.* Prestante! Chcete byt ova fialovi?! *Krikne na ne a snazi se chlapka odtahnout, ale ten se nenecha a vysmekava se ji a kdyz na ni Wyatt  zavrci, aby odesla krouti hlavou.* Jo jasne!  Nemam si donest jeste popcorn?! Wytte! *Zaupi, kdyz je dostanou dal o ni a ona  se zase vyda k nim, ale ktentokrat chytne Wytta.* Prosimte.... Prestan" Stoji vam tohle za to?!
AndyHoff

za Sun May 24, 2020 12:35 am
Víš, jak to funguje. Neni to jenom na mých rodičích. *Kývne k němu hlavou a uvažuje, jestli jeho rodiče budou takový tupci, jako on, protože jestli jo, jsou docela v prdeli.* Já s tebou mam problém! *Zavrčí na něj a pak už si začnou navzájem zasazovat rány pěstí. Po pár ránách už nějak přestane mít přehled o tom, kolik a kam všude schytal on a kolik jich sám dal.* Ne, to ne! Prase z tebe dělá to, jak se chováš! *Řve na něj nazpátek.* Mam, ale umim to udeřit v mezích. Kdežto ty jsi obyčejnej děvkař! *Pokračuje dál a u toho mu znovu vrazí. Jeho obličej je momentálně jedno velký bolavý místo, takže necítí jeho konkrétní části. Jeho klouby na rukou jsou na tom podobně. Když ho chytne Nova, vytrhne se jí.* Běž pryč. Tomuhle nerozumíš. *Zavrčí i na ní, protože momentálně opravdu neovládá vztek a pak zaskučí bolestí, když schytá ránu do břicha a sám se rozpřáhne, aby mu ránu oplatil.*
Taylorovidní zrzka

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Polaris B. Nelson

za Sun May 24, 2020 12:43 am
Věděla jsem, že se tě mám bát. Ale naštěstí, už mě s ním nevylekáš. *Uchechtne se a opět se na zvíře podívá a usměje se o něco více.* Chudáci ty ostatní. *Ušklíbne se a pobaveně zavrtí hlavou.* Proč škoda? Dělat sochu princezny se jen tal sochařovi nepoštěstí. Ani sochu jejího zvířete. *Uchechtne se a Lokiho pohladí.* Fajn, pokusím se. Doufám, že se ti to bude líbit. *Uchechtne se a následně už poslouchá historku z dětství Wyatta a musí během toho držet smích, ale ke konci to už nevydrží.* Tohle asi jen tak na potkání nezmiňuje. *Uchechtne se a na tváři ji hrane pobavený úsměv, který tam má už jen díky představě padající ženskè na prince.* Taky jsem tě ráda poznala. Měj se. A asi díky? *Usměje se na ni ještě a vydechne, kdyhz je dost daleko.* /Tak to nebyla až tak velká katastrofa jak jsem čekala./ *Když se rozejde k východu ze sálu, uslyší docela dost něco neobvyklého, ale jde dál a až po chvíli uvidí Wyatta a nějakýho týpka jak se mlátí, obočí ji vyletí kdo ví kam.* Hej, hej, výsosti. Klid. Vypadá to, že nemáš teď čas poslouchat nějaký kecy a asi ten chlap vážně něco udělal, protože pochybuji, že by si ho mlátil bezdůvodně,ale i tak... Nestojí ti za to, určitě ne. Už si ho dost zničil. *Opatrně mu položí ruku na rameno, ale hned se pak otočí a odejde, protože je jí jasné, že už jen díky jeho tvrdohlavosti bude pokračovat dál.* /Tady se pořád něco děje.../
† PsYcHoPaTiC †

za Sun May 24, 2020 1:06 am
Prave ze vim, takze by mel tvuj fotr zavolat mymu a vyrikat si to, jaka to byla voovina. *Pokrci rameny a potom jen pravrati ocima. To mas blby. Ja s tebou ne jen s tim, ze jsem zasnoubenej s tvou sestrou. *Doda a potom uz se to semele strasne rychle a lita jedna rana za duhou. Boli ho cely ksycht a zebra, ale rany stale oplaci i presto, ze je tam otravuje nejaka zenska, ktrea se je snazi od sbe dostat, ale nejak ji nekomentuje, protoze se soustredi jen na rany tomu kretenovi, aby byly , co nejpresnejsi a potom, co Wyatt nasrane odezene tu zenskou uchechtne se.* Je bloncka ta to nepochopi blbce. *Potom sykne bolesti a nasledne se soustredi zase na presne rany tomu blbci.* /Fakt se tady mlatim s brachou te kockomylky jenptoro ze ji nelibam nohy a je mi ukradena?/ *Nprahne se a ranu mu smeruje pod oko.* Peres se jak zenska svagriku!
† PsYcHoPaTiC †

za Sun May 24, 2020 1:22 am
*Nez se najdeje je svedkem bitky Korunniho prince s nejakym typkem. Snasi se je od sebe dostat, ale marne. Nejprve se snazi odtahnout chlapka, ale marne a nasledne to zkusi s Wyattem, ale en po ni jen vystekne, aby je nechala, ze to nechape a po slovech roh typka jen zatne pesti, zuje si jeden strevic a hodi ho po nem a potom si sund i ten dalsi a bosky se rojde ke stolu s obcerstvenim. Vsimne si, ze se u nich zastavila jeste jedna holka, ale ta to s nima vzdala a ona sam ama chit to vzdat annechat je at se klidne zabuijou, ale nakonec vezme ze stolu velkou misu punce a prinese ji k nim a na oba ty idioty, co se hteji zmrzacit vychrstne cely jeji obsah.* A DOST! *Krikne na ne s misou v rukou.* Ja nevim, co se mezi vami deje kruci, ale nebudu se tady divat na to jak se oba snazite prozabit! *Krici na ne nastvane.* Vy jdete pryc nejlepe na osetrovnu.. *Mrskne pohledem po neznamem typkovi a potom mrskne pohledem k Wyattovi.* A ty! Hned ted jdi do sve komnaty slysis? Poslu k tobe doktory, protoze vy dva na jedne osetrovne a v jedne mistnosti nebudete... * Odlozi misu na stul a potom jde nastvanym krokem k Wyattovi a capne ho za ruku a ma dost silu, kdyz pracuje na statku a tak ma celkem silu na to, ze vypada krehce.* Na tbe dohlidnu, abys opravdu dosel do sve komnaty a nerozebehl se zase za nim. *Zavrci a vyjde s Wyattm ze salu. Nohy ma bose a je ji to momentalne jedno.* Zblaznili jste se? Takhle se zridit! Podivej se na sebe! *Vpiskne nastvane a jde s nim chodbami k jeho komate.* Rano nebudes moct otevrit ani oci jak je bue mit fialove a o pohybu ani nemluvim krucinal...
AndyHoff

za Sun May 24, 2020 1:38 am
*Na jeho slova už reaguje jenom svými pěstmi, protože to žádný slovní komentář nepotřebuje. Novu rychle jenom setřese a zavrčí na ní, ať je nechá a jde pryč a když slyší i Polaris, na chvilku ztuhne, díky čemuž schytá další ránu do břicha.* Ne dost. *Procedí mezi zuby a znovu se na Daria vrhne a soustředí se jenom na to, aby všechny rány padly přesně na to místo, na které mířil.* Neurážej jí ty zmrde! *Zařve na něj, když se vyjádří k Nově a zasadí mu další ránu do obličeje.* A ty jak kus prasete. *Oplatí mu urážku a pak už pořádně zamíří a vrazí mu do spánku ve snaze ho jednoduše vypnout. Zaskučí bolestí při další schytané ráně, protože v tu chvíli už ho bolí celá vrchní část těla a v tu ránu ztuhne, když je někdo polije. Trhne hlavou k Nově ve chvíli, kdy se znova napřahoval a probodne jí pohledem.* Můžeš odejít. *Mávne rukou ke dveřím.* Nikdo tě tu nedrží. *Prskne naštvaně.* Kdo si myslíš, že jsi? Moje manželka ještě rozhodně ne a i kdyby jo, neposlouchal bych tě na povel. Nejsem pes. *Vytrhne se jí z ruky, protože má přeci jen větší sílu jak ona a mrskne pohledem po Dariovi.* Ještě jednou uslyším, že ses zachoval jako prase nebo mojí sestře ublížil a na tu ošetřovnu po svých nedojdeš. Rozumíme si? *Zavrčí na něj ještě předtím, než opustí sál a na chodbě vyplivne krev, která se mu nahromadila v puse.* Jsem v pohodě. *Zamručí, když jde Nova fakt s nim a protočí nad tím očima, i když i to je pro něj dosti bolestivý proces.* To je ti stejnak jedno, ne? Nebylas to ty, která byla na prvním setkání jedno jedovatý a ironický slovo za druhym a prakticky naznačovala, že jsem vrah, aniž bych věděl proč? *Otočí se k ní prudce, když už je u své komnaty.* Neprosil jsem se o to, abys cokoliv dělala. Už jsem ho skoro měl. *Otevře dveře do svý komnaty a pak jí ještě sjede pohledem. Teď vidí díky naštvání prakticky rudě, takže nepřemýšlí nad tím, co říká.* Dobrou noc. *Řekne nakonec a třískne dveřma.*
† PsYcHoPaTiC †

za Sun May 24, 2020 2:04 am
*nakonec to sknci bitkou a nelituje nieho, co rekl. S ni se idel jen jednou a prisla mu naprosto tuctova a nezajimava. Nechce svatbu, protoze je mu teprve osmnact a zavazky poste nechce. Aby se zasnoubeni zbavil je klidne ochptny zmlatit korunnoho prince tak, ze jej nikdo nepozna. Kdyz se do o nich montuje nejaka posahana blonnca a ten idiot ji sjede, aby je nechala rekne, ze blondyny tyhle veci nechaou a tim si vyslouzi dalsi ranu.* Vole! * Zase se soustredi je na presne rany a je mu jedno, ze ho vsechno boli. Mlati jej do doby, nez to ta holka posere* Hej! Zkrot si tu kravu! *Vyprskne na Wyatta, ale potom ta histerka spusti a Wyatta od nej odtahne. On sam lezi na zemi a plive krev.* Kurva.. *Potom se zedne a poslechne si posledni slova Wyatta.* Priste te zabiju debile.... a tu blbku si nechte hodne stesti s holkou, co jen zaluje! Nikdo normalni ji nebude chtit.. *Potom jen vstane a pomalymi kroky a se sykanim se dostane ze salu a miri rovnou na osetrovu.* /Kurva kdyby ran bevyka ta blondyna vyhral bych!/
† PsYcHoPaTiC †

za Sun May 24, 2020 2:33 am
*Snazi se je od sebe dostat, ale je to tezky. Oba maji vetsi silu nez ona, a tak se ji to nedari a jak jde videt nikdo jiny ji s nimi nepomuze, protoe s nimi zustala prakticky sama.* /To jsou vsichni hluchyn, ze to neslysi?/ *Kdyz ji okrikne i Wyatt a ten kreten ji urazi, hodi po nem jednou botou a nasledne se to dva do sebe zse pusti a ona uz na to nema nervy a vezmevelkou misu punce, kterou na ne chrstne a tim je oba "zklidni" a muze jim rict svje. Pohledem sprazi toho neznameho po jeho slovech a.* Zklapni a vypadni na tu osetrovnu! Neumis se chovat k holkam kretene. Divim se, ze te nezmlatil botou nekdo uz davno predtim a chudak jako ty me nemuze urazit. *Usklibne se a potom si vyslechne slova Wyatta a zamraci se na nej.* Mel bys mi zatracene podekovat, ze jese dychas a neboj se! Po tomhle nemam sebemenci chut pokracovat v tom, abych se tvou manzelkou stala, takze neboj, odejdu. *Rekne nastvane a potom uz jen Wyatta tahne pryc. Jde bosky, ale je ji to momentalne jedno sama je ve stavu, kdy by neco rozmlatil a to jen diky temu, co ji Wyatt rika. Vede jej az k jeho komnate.* Vis , co? klidne si me nenavid je mi to uz uprimne nekdeWyatte... Kklidne si me urazej, snesu to. *Kdyz, ale slysi o jejich prvnim setkani a o tom, jak jej narkla za to, ze je vrah zluoka se nadechne.* Protoze ty tim vrahem do prdele jsi a ani o tom do haje nevis! Chtel jsi vedet, jak jsi s mou rodinou sprizneny? Fajn! Jak si prejete Vysosti! Pred tremi lety jsi mel pomer s divkou jmenem Emilly Bellamy. Je mi jasny, ze ty ani nemas paru, kdo ta holka byla, protoze pro tebe jsou holky jen hracky. *Zasmeje se a zakrouti hlavou.* Emilly se do tbe zamilovala. Cekala na tebe v baru, kde jste se seznamii kazdy jeden vecer v nadeji, ze te zse uvidi.. Asi ji ylo jednom ze bys ji zase vyuzil, ale byla amilovana a laska je slepa! *Sleduje jej.* Jednou te tam skutecne videla. sla za tebou, ale ty... *Citi knedlik v hrdle a snazi se jej polknout, ale nejde to.* Vysmal ses ji, ze byla jen dalsim zarezem v tvy m seznamu. Nazvals ji najivni chuderou. Wyatte.. *Rekne skrze zatnute zuby a potom ho probodne poledem. Ten den... tedy spis noc se obesila doma u sebe v pokoji, protoze se kvuli tobe citila ponizene. *Potom zvysi hlas.* Emilly Bellamy byla moje nevlastni sestra, ktere bylo jen sedmnact let a udelala tu nejvetsi chybu v zivote a to, ze narazila na tebe! *Priblizi se k nemu oblivejem.* Ty jsi vrah Wyatte... A jen uprimne doufam, ze se nezachovas k nektere z tech holek tady stejne a konecne se proberes azacnes ty holky vnimat, jako bytosti s city a budes hodne dobre volit sva slova, aby to nahodou neskoncilo stejne... Jako s mou sestrou. *Mluvi tise a chladne a rychle mrka, aby nebrecela. Nechce brecet a rozhodne ne pred nim. a potom se odtahne a slduje, jak stoji mezi dverma.* Mas pravdu. Mela jsem vas nechat, aby jste se prizabili. Dokonce jsem sama zjistila, ze okazes byt i celkem fajn, al to byla nejspis jen taktika z tve strany. *Usklibne e a kdyt tavxe dvere este krine.* Tohle je naposledy, co spolu my dva mluvime Vysosti, protoze jeste dnes si balim veci a jedu domu! Sbohem Vyosoti! Od tehle chvile mas o jednu ucastnici mene! Uz ti nebudu otravovat zivot. *Teprve potom odkraci chodbama pryc do sve komnaty, kde praskne dvermi a hned si utre uslzeny oblovej a nevaha a vytane z podpostele kufry.* /Nebudu tady uz ani minutu. Jedu domu./
-LF-

za Sat Jun 06, 2020 6:12 pm
*Nechce se jí moc na akci, ale buď jen sedí u Chrise a nebo se prochází venku s Lokim, rozhodla se zajít i mezi další lidi. S nikým moc nemluví. S rodinnou už docela dlouho a upřímně jí to trochu chybí, ale aspoň jí takhle nikdo neubližuje. Nemá šanci jí takhle nikdo ublížit. Ví, že se včera vrátila její teta Charity, zdraví. Což je skutečně divný. Doufá, že se ale díky ní podaří najít lék na ten vir. Aby se mohl probudit Chris a vyléčit a pak mohli být konečně spolu.*/Už snad bude to nejhorší za náma../*Když se Chris vzbudí, bude to lepší, věří tomu. Nejraději by odtud hned poté odjela do Francie. Na sobě dneska má zelené šaty, které jsou trochu třpytivé. V pase a místo ramínek jsou stříbrné pásky. Lodičky, lak na nehty a oční stíny jsou stříbrné. Náušnice jen malé. Vlasy má stáhnuté vzadu. Když přijde do sálu, rozhlédne se po něm. Hraje tu už i hudba a pár lidí tančí. Sama jde jen k občerstvení, odkud si vezme obyčejnou vodu. Už ji to docela začíná otravovat.*
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Destiny Senna Teagan

za Sat Jun 06, 2020 7:20 pm
*Nemá ani party ráda, nechodí na ně. Ale komorné jí přesvědčily. Jde se zpožděním, protože jít tam skutečně neplánovala, takže se začala chystat i později.*/Je to koncert, to přežiješ../*Opakovala si celou dobu. Ale poté, co na sebe navlékla ty šaty, byla chvilku rudá jako rajče. Délka je snad minimální, výstřih ještě nic moc hrozného, ale i tak. Šaty jsou černé, třpytivé. Ramínka jsou schválně průhledná a na nich jen černé kamínky. Všechno má sladěné do černé barvy. Lodičky jsou taktéž třpytivé a stejné i nehty. Líčení má obvykle jen jemné, prakticky neviditelné, proto pro leckoho může být docela šok. I pro ni. Náušnice černo-stříbrné. Vlasy mají ve vysokém culíku a dokonce v nich má i tři sponky s kamínkem. Líbí se jí to, docela. Chvilku se na sebe i dívala v zrcadle a nevěřila, že je to ona. Je to absolutně mimo z jejího stylu. Nakonec ale dojde do sálu, odkud už z dálky slyší hudbu prakticky hned, jak vyjde na chodbu ze svého pokoje. Vmísí se do davu a začne i tancovat. Tanec miluje a chybělo jí to. Teď to sice není balet, ale to nevadí. Má ráda i tanec na plese, ale i takovýhle.*
Klarisa

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Adeline de Wally

za Sat Jun 06, 2020 7:36 pm
*dneska se koná koncert. Neví jestli se má těšit nebo bát. Nikdy na koncertě nebyla. Většina interpretů co má ráda je buď mrtvici nebo starých, takže ano neměla na či koncert by šla. Nevěděla ani co přesně si obléct. Nakonec si vybrala moc hezké červené, i když na její vkus trochu moc uplé šaty, s nadýchanými rukávy. Vlasy má tentokrát rovné a tam kde obyčejně mívá pěšinku má copánek zakončený drdolem. Líčení má třpytivé a rtěnka jí přijde moc výrazná, ale k šatům se nic jiného nehodilo. Boty na podpatku jí trochu děsí, ale ještě neví jestli bude tančit takže se tím uklidňuje. Naposledy se prohlédne v zrcadle a poděkuje svým komorným.*/ Mám je ráda a nevím jak se srovnám s tím že už je nikdy neuvidím pokud budu muset odejít./* Pomyslí si cestou a potřese hlavou aby se zbavila té představy. Když vejde zůstane chvíli stát ve dveřích a rozhlíží se. Nakonec se vydá ke stolu s občerstvením. Vezme si jeden malí jahodový koláček a ochutná*/ aaaaawwww asi jsem se zamilovala./* Pomyslí si blaženě, dojí ho a vezme si další. Až do teď neměla na akcích , kromě večeře, na nic chuť a upřímně teď lituje že je nechutnala dřív.*
Vertasia

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Juliet Fairchild

za Sat Jun 06, 2020 8:16 pm
*Dnes měla Juliet velmi dobrou náladu, jelikož se konal koncert, na který se strašně moc těšila. Už kvůli jejímu citu k hudbě se této akce nemohla dočkat. Dnes měla outfit sladěný do světle růžové, přitom její šaty měly na sobě třpytky a celkově šaty působily opravdu dojmem, že jsou na nějakou párty. Líčení neměla tolik výrazné, bylo do barev šatů a také měla zlaté doplňky. Vlasy měla rozpuštěné, akorát udělané do vln a první pramínky vlasů, z obou stran měla vzadu na hlavě spletené do copánku. S usměvavým výrazem vešla do velikého sálu, kde se akce konala. Oči ji zajiskřily a ona se začala rozhlížet.*
Lexi

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Topsy Shae McGuier

za Sat Jun 06, 2020 8:18 pm
*Hudbu slyší už z dálky. S úsměvem si to tedy nakráčí směrem do sálu ve svých tmavých šatech a dneska, světe div se, bez lodiček! Na nohou má jen nízké balerínky, díky kterým při chůzi skoro skáče, a ihned se vydá ke stolu s jídlem. Když si u něj všimne Adeline, jen se usměje a přijde k ní.* Ahoj! *Řekne nahlas, aby ji i přes hudbu slyšela, a taktéž se natáhne pro to, co dívka ochutnává. Úsměv ve tváři se jí rozšíří a zamává tím Adeline před obličejem, načež druhou rukou ověšenou prsteny ukáže zvednutý palec. Je to opravdu dobré, protože Tops dokáže ocenit skoro cokoli, co je sladké. Ona a sladké nikdy nešlo dohromady. Aspoň co se přípravy týče. Pak se ale zase podívá okolo sebe, nejspíše hledajíc další její kamarádky, a pak mrkne na dívku, ukazujíc na taneční parket, gesty tedy říkajíc, jestli si nejde zatancovat.*
annie.16

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Alessia E. Schreave

za Sat Jun 06, 2020 8:21 pm
*byla se s Edwardem ve městě na motorce a její nálada se tak o hodně zlepšila. S Edwardem dokáže vždycky na chvíli zapomenout a cítit se zase dobře a ne jako troska, která je všem lhostejná. A i jízdu na motorce si poslední dobou hodně oblíbila. Když přijeli zpět do paláce, domluvili se, že jí za chvíli vyzvedne v její komnatě, protože tam nemůže jít v obyčejných džínách a mikině a musí se převléknout. Zvolila tmavě červené třpytivé šaty s véčkovým výstřihem a odhalenými zádami, které ji sahají do půli stehen. K tomu má ve stejné barvě lodičky a i líčení a lak na nehty. Jako náušnice zvolila obyčejné kruhy, které se také třpytí a vlasy má učesané v culíku. Když uslyšela klepání na dveře, rychle dokončila poslední úpravy a šla otevřít. Věděla, že to bude Edward.* Ahoj. *Pozdraví ho s menším úsměvem na rtech.* Jdeme? *Zeptá se.*
AndyHoff

za Sat Jun 06, 2020 8:21 pm
*Na akci jde o něco málo později, protože potřeboval dodělat papíry, které mají být dneska hotové. Teď momentálně nezvládá mít něco hotového dříve, protože dělá i část tátovy práce. Občas u toho sedí do jedné ráno. Zbytek noci se pak převaluje, protože mu výčitky svědomí nedovolí usnout. Podělal to na všech frontách. Jako syn, jako bratr, jako princ, jako budoucí král. Celkově jako člověk. Modřiny na jeho tváři už o dost vybledly, takže jeho obličej a hruď má nyní spíše zelený odstín. Pod očima má menší kruhy pod očima, protože si nejspíš na spánkový deficit už zvyká. Jakmile dodělal papíry, hodil na sebe džíny a bílou košili, aby se neřeklo. I tak tam jde s tím, že se plánuje opít a aspoň na chvíli na všechno zapomenout. I na svou závislost, kvůli které se mu celý den klepou ruce. Chce ale svůj slib dodržet. Rodině řekl, že drogy pořád bere jenom proto, aby ho nepřesvědčovali o tom, že je dobrý a vzdali to s ním. Doufá, že to zabralo. Když vejde do sálu, rychle ho přejede pohledem a uleví se mu, když zjistí, že je tu spoustu lidí a opilý princ tu nebude jako pěst na oko. Rychle přejde k občerstvení, kde je i alkohol a nalije si hned dva panáky whiskey, který ho sebe rovnou kopne. Pak si všimne, že vedle něj stojí jeho sestra Camille.* Ten druhej byl za tebe. *Uchechtne se.* Jak jsi na tom? *Stáhne starostlivě obočí.*
-LF-

za Sat Jun 06, 2020 8:27 pm
*Stojí u občerstvení a popíjí vodu. Muzika se jí líbí, ale netancuje. Nemá na to moc chuť. Chtěla si najít nějakou z účastnic, se kterou by si ráda popovídala. Napadla ji Polaris, ale ta tady zatím není a neví, jestli přijde. Asi za chvilku půjde do své komnaty, kde stráví zbytek večera. A nebo půjde zase na ošetřovnu za Chrisem, kde je vlastně většinu dne. Je u Chrise nebo s Lokim na procházce, protože on musí chodit ven. Když se vedle ní objeví Wyatt, nezaregistruje to. Dívá se do davu. Ale když na ni promluví, už ho zaregistruje. Pořád se na něj ale nepodívá. Ani neví co myslel tím druhým. Ale nekomentuje to. Na jeho otázku jen pokrčí rameny. Měl by ses jít věnovat některé účastnici, vlastně komukoli jinému.*Řekne a odlepí se od sloupu, o který se opírala a vydá se do davu, ve kterém se ztratí. Nestojí o jeho přítomnost. O nikoho ze své rodiny.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 26 Empty Re: Velký Taneční sál

Povolení tohoto fóra: