Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Alessia E. Schreave

Wed Jul 29, 2020 2:58 pm
*vyděsilo ji to, co viděla na Illeagramu, a tak hned zamířila za Edwradem, protože doufá, že by ji mohl pomoct. Nebo alespoň jeho táta. Navíc s ním se vždycky cítí lépe. Po cestě ještě odepisuje Camille a Polaris a snaží se je nějak obě donutit, aby zůstaly co nejvíce v klidu. Přeci jen jsou obě těhotné. Moc nevnímá cestu kolem sebe, takže jednou málem spadne, ale ustojí to. Její nevnímání okolí se ale projeví i podruhé, a to když do ní někdo vrazí. Mobil ji spadne na zem a tak se pro něj sehne a poté se podívá na dívku před sebou.* Ne, já se omlouvám. Nedávám pozor na cestu. Jsem v pohodě, vy?*zeptá se jí rychle. Všimne si, jak se jí klepe ruka, ve které drží telefon, a tak ho rychle schová do kapsy, aby nemusela odpovídat na zbytečné dotazy.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Margareth Clark

Wed Jul 29, 2020 3:03 pm
Ano, já jsem. Ale vám se nějak klepe ruka*řekne a podívá se na ruku dívky, která ji rychle raději schovala *Vážně se nic nestalo?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Alessia E. Schreave

Wed Jul 29, 2020 5:52 pm
*kvůli odepisování na zprávy v rodinném chat moc nedává pozor, takže jednou málem spadne a pak do někoho vrazí. Mobil ji vypadne z ruky a taky se pro něj sehne. Poté se podívá na dívku, do které vrazila. Upřímně neví, kdo to je a poznává ji. Ujistí ji, že je v pořádku a zeptá se jí na to samé. Mobil raději schová do zadní kapsy džín, protože se jí klepe ruka a chce tak zabránit otravným dotazům. Což se jí ale nepovede.* Jo, to není žádná novinka.. *zamumlá si sama pro sebe. Ruce se jí kvůli absťáku z drog klepou pořád.* Jo, fakt jsem v pohodě. Teda celkem..to je jedno. *Mávne rukou.* Neviděla jste někde jednoho kluka? Je vysoký, má delší vlnité vlasy po ramena, každý oko jiný, jmenuje se Edward. Potřebovala bych ho najít.
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Margareth Clark

Wed Jul 29, 2020 6:15 pm
*Celou dobu ji poslouchá a když ji ujistí, že je v pořádku jen kývne. Už jenom z popisu poznala, že dívka před ní hledá Edwarda, jen sama nevěděla kde je*Zkuste jeho komnatu nebo hudební salón, možná i knihovnu. *navrhne *Nebo mohl jít i do města*ještě řekne a mikne rameny*Ale jsem si jistá, že bude ve své komnatě*zastrčí si vlasy za ucho a usměje se*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Alessia E. Schreave

Wed Jul 29, 2020 6:28 pm
*schová si mobil do kapsy, aby nešlo vidět, jak se jí klepou ruce. Nenávidí to. Nemůže díky tomu hrát skoro na kytaru a dělat plno dalších věcí. A taky ji den co den užírá chuť na drogy. Zeptá se dívky, jestli někde neviděla Edwarda, ať tady nelétá po l´paláci jako šílená zbytečně.* Knihovnu? Edward ani neví, jak knížky vypadají.*neodolá uchechtnutí. Ani ona to pořádně neví. Vždy ji více zajímaly výlety do města, bary a drogy.* V to doufám. Potřebovala bych ho co nejrychleji najít. *opravdu doufá, že si někde v baru neláme kosti, jako minule.* Mimochodem, jsem Alessia. *představí se dívce, protože si uvědomí, že to ještě ani neudělala a ani nezná její jméno.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Margareth Clark

Thu Jul 30, 2020 10:54 am
*když jí dívka řekne, že Edward neví ani jak knížky vypadají, podiví se, ale potom se jenom zasměje *Myslím, že ví. Mimochodem, já se jmenuju Margareth, ráda vás poznávám *usměje se a podá jí ruku, Alessia je už třetí člověk, kterého tady poznala
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Alessia E. Schreave

Thu Jul 30, 2020 8:01 pm
*nesnáší to, jak se jí klepou ruce z absťáku z drog, ale bohužel, může si za to může sama. Když dívka zmíní knihovnu, tak se musí uchechtnout, protože je jí jasné, že Edward nikdy knihu v ruce nedržel.* Sotva někdy nějakou držel v ruce..mimochodem, vy se znáte?*zeptá se jí a povytahne obočí. Poté se jí představí a stiskne ji ruku, přičemž se snaží ignorovat to, jak se jí klepe. Margareth v životě neviděla a neví, kdo to vlastně je.* Vy jste přijala až někdy teď? Ještě jsem vás neviděla. *Zeptá se, protože by ráda vedela, s kým vlastně mluví.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Margareth Clark

Thu Jul 30, 2020 8:09 pm
*když se jí zeptá, jestli se s Edwardem zná jen příkývne *Ano, nedávno jsem ho právě v knihovně potkala. Každopádně jsem přijela před několika dny, takže ano, nejsem tu moc dlouho. *vytáhne mobil a začne si psát s Edwardem, když jí napíše, že za chvíli přijde usměje se*Edward byl ve městě, za pětačtyřicet by tu měl být, takže tady počkej prosím.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Alessia E. Schreave

Thu Jul 30, 2020 8:18 pm
*zeptá se, jestli se zná s Edwradem, protože na ní nikdy v paláci nenarazila, tak ji to přijde trochu zvláštní.* V knihovně? Co dělal Edward v knihovně?*zeptá se nechápavě. Přijde ji to jako blbost. Přeci jen ho zná. Je to její přítel a miluje ho. Vykulí překvapeně oči, když si s ním začne Margareth psát.* /Jak blízko k sobě asi mají? Znali se ještě předtím, než přijela? Nebo přijela za ním../*napadne ji, ale hned tyto myšlenky utiší. Nechce být ta přítelkyně, která žárlí při každé zmínce o jiné holce. Už tak mu kazí přátelství s Romeem. Všimne si, že jí také pípl mobil a tak se na něj koukne.* Fajn, teď mi píše. Jdu k jeho komnatě, kde se máme sejít. *Přetlumočí ji jeho zprávu.* Ráda jsem tě poznala, Margareth. Promiň, musím něco vyřešit, měj se. *Rozloučí se s ní a vydá se za svou láskou*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Velký taneční sál - 6. ročník

Mon Aug 03, 2020 4:49 pm
Používá se pro větší společenské akce, jako jsou hlavně plesy, protože se do něj vejde daleko víc lidí, než do malého sálu. Po celém obvodu jsou nádherně zdobené sloupy a uprostřed hodně místa k tanci.

Velký Taneční sál - Stránka 36 394e5890a0768811953ace14ee5c2c1c
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Hollis Christie

Sat Aug 15, 2020 6:45 pm
*Dneska je první ples v Illey. Na plesy moc nechodí, zvlášť ne doma, ale dneska udělá výjimku navíc se chce alespoň trochu nechat rozptýlit. Na sobě má červené šaty, jak si žádá dresscode, protože celý ples je slazený do této barvy, její oblíbené. Šaty jsou bez ramínek, s menší vlečkou, ale ne moc dlouhou. V pase mají i stříbrný pásek. Sama je navrhovala a je na ně pyšná. Poprvé sobě ušila něco, co i navrhla. Vždycky šila jen pro své sourozence. Náušnice mají v sobě rubín a okolo něj malé diamanty. Lodičky a nehty jsou červené. Vlasy má ve vysokém drdolu. Líčení jen jemné, nemá ráda nic přehnaného. Vejde do sálu a hned zamíří někam dále, do zadnější části sálu.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Jace J. A. Schreave

Sat Aug 15, 2020 6:48 pm
*Na tuhle akci se mu nechtělo. Takovýmhle akcím by se nejraději vyhýbal, ale jako korunní princ tam musí být. Nebo by aspoň měl být. Aspoň kdyby to byl normální ples, ale ne, on je to ples na přivítání zahričních hostů, který by tu radši neviděl a ještě k tomu sladěný do červené barvy. I když se mu nechtělo, nakonec přesvědčil sám sebe a vzal si červené sako, aby se neřeklo, že jde úplně mimo tématu plesu. hned jak dorazí do sálu, toužebným pohledem sjede ke stolu s alkoholem, ale místo toho zamíří rovně přímo k trůnům, kde se posadí na ten svůj. Rozhlédne se kolem sebe a ušklíbne se* /z rodinky jsem tu první, jo?/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sat Aug 15, 2020 7:00 pm
*Jako princezna by se měla účastnic akcí, protože musí reprezentovat svoji zemi, Anglii. A svoje povinnosti bere vážně, proto, i když se jí moc nechce si na sebe vzala červené šaty s rozparkem, toho se nijak nebojí, ukazovat svoji kůži a trochu s tím provokovat ostatní. Má k tomu i červené lodičky, červené nehty. Na rtech má červenou rtěnku a oční stíny jsou jen světlejší. Set šperků, docela obyčejných doplňuje její outfit. Černé havraní vlasy má v drdolu, který určitě zaujme. Když dojde do sálu, rozhlédne se kolem a poté se posadí k jednomu ze sloupů a od číšníka si vezme nabízené šampaňské. K nikomu se nepřidává, nikoho neoslovuje.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Christofferson Thorbjörn Formørkelse

Sat Aug 15, 2020 7:05 pm
*Plesy ho nesmírně nudí a to i doma, kde na účast na nich povinnou a tak to tam musí přetrpět, ale dnes je to na přivítání zahraničních hostů, tak se tam na skok ukáže a pokud to bude akce o hivne, prostě vypadne. Nikdo ho nebude nutit, aby tam ztrácel čas. Vlasy si jen tak pro usnul prsty s na době na černý oblek s černou košili a aby se neřeklo, tak si kolem krku uvázal červenou kravatu. Nyní jde chodbou do tanečního sálu, kde se ta saskarnavidehrává a vejde do salu, jde se jen s úšklebkem oorozhledne po hostech a jakmile vidí stůl s alkoholem, rozsvítí se mu oči, jako malému déčku, co pod stromem na vánoce vidí dárek, který si přáli. Neváhá a rozejde se ke stolu a hned se natáhne po sklence, ledu a lahví s Whiskey, kterou si nalije do sklenky a hned ji do sebe kopne* /jo! To je podle mýho gusta. Ještě holku na klín a budu zatraceně happy./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Aug 15, 2020 7:11 pm
*Doufá, že tu bude stejně dobrý pití jako i na minulý akci, večírku naruby.*/Když ne, tak mizím../*Vidina dobrýho pití je její jediný důvod, proč vůbec na tuhle akci jde. Jinak by nejspíš šla někam do baru a nebo byla ve své komnatě a zírala do stropu. Pořád jí užírá to, jak se pohádala s Kadenem, ale odmítá s ním i nadále mluvit. Naštval jí a už mu tolik nevěří, jako předtím.*/Něco mu řeknu a on hned jde žalovat mámě a tátovi.. nádhera../*Na sobě má červené šaty rozparky na obou stranách a větším výstřihem. Všechno je sladěno do červených barev, až tedy na její oční stíny. Vlasy má v drdolu a jeden pramínek, který si i trochu natočila, má volně. Když dojde do sálu, hned zamíří k baru, kde si objedná whisky a pak pohledem zkoumá sál.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Carmen J. N. Martinelli

Sat Aug 15, 2020 7:23 pm
*Moc se jí nikam nechce, zatím za tu dobu co je tady moc nevylézala z komnaty, jen výjimečně, když potřebovala jít na čerstvý vzduch, jinak se zdržovala právě v komnatě. Bojí se vylézt ven, aby tady náhodou někde nenarazila na svého snoubence, kterého vůbec nezná, ale taky poznat nechce. Nakonec si to ale rozmyslela a z komnaty vylezla, aspoň na dnešní ples. Na sobě má červené, docela volnější šaty, které jí zakrývají potetované nohy, ale potetované ruce ji už nezakryjí. Dále má červené stíny i rtěnku. Zrzavé vlasy má hodně natočené a jen vlně rozpuštěné. Když dojde do sálu, rozhlédne se kolem sebe a nakonec zamíří k baru, kde pozná docela známou osobu, vedle které si sedne.* Ahoj Dae. Ještě jsem tě tady neviděla. *Pronese jen tak, jako by snad měla možnost ji vidět, když nevylézá z komnaty.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Skyden A. Lefevre

Sat Aug 15, 2020 7:31 pm
*Zatím tady na žádné akci nebyla, spíše vymetala bary a byla více ve městě než v paláci. Na sobě má výrazné červené šaty s tenkým ramínky a šaty samotné jsou dost uplé a dost ji odhalují hrudník, ale právě kvůli tomu si je vzala. Ráda lidi provokuje, i když má přítele, pořád miluje i provokování a jen ta by nedokázala si hledět jen jeho. Tmavé vlasy má sčesané do vysokého culíku, rtěnku má tmavší a stejně tak jako vše dnes, má červené i dlouhé nehty. Kolem krku má natěsno řetízek, který ji ladí s naušnicemi. Když dojde do sálu, hned zabočí k alkoholu, kde se rozhlédne kolem sebe. Když mu pohled zůstane na nějakým chlapovi, samolibě se provokativně usměje a s tímhle úsměvem se vydá k němu.* Kde má tak hezký chlap jako vy společnost? *Zeptá se ho s úsměvem na rtech a sama si nalije sklenku whiskey.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Aug 15, 2020 7:36 pm
*Sedí na baru a popíjí svou whisky. Přitom skenuje pohledem sál. Nehledá nikoho určitýho, popravdě nečeká, že se s ní dneska bude někdo bavit. S Kadenem se nechce bavit ona, An je ještě na akce docela malá a i kdyby tu byla, nejspíše by se cpala dortíkama a za ní nešla. Nenapadne ji nikdo další, kdo by o její společnost stál. Možná po hodince, dvou už nějaký přiopilý chlápek, co bude hledat někoho na noc.. Když se k ní ale přidá Carmen, docela příjemně ji to překvapí. A usměje se na ni přátelsky.*Ahoj Carmen. Taky jsem tě tu moc neviděla.*Nediví se, že ani Carmen ji, buď je v komnatě a nebo ve městě. V paláci se moc nezdržuje.*Jak se máš? *Napije se whisky a otočí se na barmana. Protože její sklenička je už prázdná, objedná si další a k tomu i jednu pro Carmen.*Minulá akce byla teda zábavnější.. Nesnáším tyhle formálnosti.. Už to ale dlouho nebudu muset snášet. Plánuji se vzdát titulu.*Svěří se jí. Carmen je taky jedna z mála lidí, které má ráda.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Carmen J. N. Martinelli

Sat Aug 15, 2020 7:48 pm
*Hned jak dojde do sálu, rozhlédne se kolem sebe a nakonec zamíří k baru, kde spatří svou sestřenici, kterou pěkně dlouho neviděla.* Nechodím moc ven. *Přikývne a pokrčí u toho rameny. Už ani ve Španělsku od té doby, co se jí pokazil celý život nechodila moc do města.* Měla jsem se už líp, ale nějak přežívám. *Pousměje se na ni a nakloní hlavu lehce na bok.* Jak se máš ty? *Zeptá se jí na tutéž otázku. Pousměje se když ji objedná whisky a kdy ji dostane, chvíli ji zamyšleně drží v rukou, než ji do sebe vyklopí.*Na minulé akci jsem nebyla, nechtěla jsem přijít ani na tuto, ale když je to ples na přivítání zahraničních hostů... *Povzdechne si, ale když se jí Daesyn sdělí s novinkou, překvapeně nadzvedne obočí.* Jak to? Kdy jsi se dostala k tomu, že se toho vzdáš? *Zeptá se jí zvědavě, ale trošku ji závidí, jestli se k tomu vážně dostane. Nejraději by to taky udělala, ale koruna by spadla na jejího brášku a ona mu nechce přidělávat problémy ve tvaru koruny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Aug 15, 2020 8:01 pm
*Je docela ráda, že se k ní přidala Carmen. Aspoň nebude sama. A Carmen má ráda, i když se moc nevídají.*Jo, tak to jsme dvě. Budˇjsem zavřená v komnatě a nebo se toulám teda po městě.*Zeptá se jí, jak se má, chce nějak navázat konverzaci a tohle je asi ten nejednodušší způsob. Jen zamruč na náznak, že ji vnímá. Tohle vidí stejně. Taky nežije, jen přežívá a to docela dlouhou dobu.*Prakticky stejně jako ty.*Pokrčí rameny.*Od tý doby, co se stalo to s Asherem to se mnou jde od devíti k pěti.*Asher, její bývalý přítel, ji podvedl a zlomil srdce. Od té doby se docela změnila. Je více uzavřenější, tráví čas většinou v baru, má někoho vždycky jen na jednu noc, pije, kouří a občas si dá i koks.. A teď se ještě dozvěděla, že je zasnoubená a s kým? Samozřejmě že s Belgickým princem, Asherem..*Na milou akci jsem šla jen kvůli tomu, abych v šatech viděla Kadena, ale pak jsem na něj stejně nenarazila, takže jsem byla celou dobu sama na baru.*Řekne jí, co plánuje a po jej otázce se na ni podívá, do teď skenovala pohledem místnost.*Rodiče mě zasnoubili s Asherem a já se z toho musím dostat, nevezmu si ho ani za nic. A stejně ten titul nemá ráda, pozornost médií, život v paláci, plesy a tak pro mě nejsou. Vlastně se plánuju odstěhovat do Španělska. Takže se když budeš mít zájem, budeme se třeba potkávat častěji. Najdu si tam práci a postavím se na vlastní nohy.*Pousměje se. Na to se už docela těší.*Jak se má vůbec Caleb?*Zeptá se i na bratránka.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Carmen J. N. Martinelli

Sat Aug 15, 2020 8:15 pm
Já nechodím ani do toho města. Nevím, asi mám prostě strach tam jít. *Zamumlá a je to i pravda, má strach, že se tam objeví někdo jako její ex přítel a dokope jí zase k drogám, jelikož sama ví, jak se pohybuje na tenké hranici a kdykoliv do toho zase může spadnout.* To s tím Asherem mě strašně mrzí. *Poví upřímně a poté se zamyslí. Obě dvě jsou vlastně ztracený případy, kterým něco provedl jejich přítel a oni se díky tomu změnily.* Určitě ti to vyjde a když vyjde, máš mu podporu a klidně ti cokoliv ve Španělsku zařídím. Sídel máme po celé zemi dost, když nějaké budeš chtít. *Usměje se na ni upřímně.* Ani nevíš, jak moc bych chtěla se vzdát titulu korunní princezny. Lidi jsou se mnou nespokojení, ukazují si na mě jako na tu, která je drogově závislá, do toho jsem zasnoubená s někým koho neznám, přijdu si úplně zbytečná a to mám být jednou královnou. Ale kdybych se toho vzdala, hodila bych to na bráchu a to nechci, ten by to měl stejně těžký, možná ještě těžší. *Povzdechne si. Je ráda, že si může promluvit právě s Daesyn, protože tohle co jí trápí moc lidem neříká.* Já ani nevím, od té doby co jsme sem přiletěli jsem ho neviděla. *Opět si povzdechne a zavrtí nad tím hlavou a radši si objedná další sklenici whisky.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Holly Elisa Martens ||

Sun Aug 16, 2020 5:51 pm
* dnes se koná ples na uvítání zahraničních hostů, a je lazený do červené. S tím nemá žádný problém protože červená jí sluší. Šaty které si vybrala jsou upnuté a dokonale jí padnou. Vlasy má spletené do drdolu. Když se podívá do zrcadla přijde si majestátně, a několikrát se otočí aby se prohlédla. Zhodnotí to tak že může vyrazit.  V doprovodu soukromého strážce vejde do sálu kde nechá strážce aby se připojil ke zbytku strážců. Sama dojde ke stolu s pitím a vezme si sklenku šampaňského.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Aug 16, 2020 5:59 pm
Jo, více méně jsme se už z toho dostala../No, teda drogy beru pořád, piju a kouřím, mám románky na jednu noc../*Ale to už dělá spíše jen tak. Prvně to bylo kvůli Asherovi, ale chození do barů už ji teď samotnou baví. Řekne jí, že se chce vzdát titulu, nemá to ráda, pozornost, plesy a další povinnosti, které jako princezna má. Proto se chce osamostatnit. *Ne. Díky, je to milý, ale.. chci se sama postavit na svoje nohy, být sama, být v sídle, to už bych mohla být i v paláci. *Potřese hlavou. Nechce do žádnýho sídla. Postačí jí menší útulný byt, co si sama zařídí*Jo, to znám. Na mě si tak taky ukazují a kritizují mě, ale ani si nedovedu představit, jak to máš těžký ty. Přeci jen já jsem "jen" princezna, ne korunní. Ale ty budeš dobrá královna. Tomu věřím.*Pousměje se na ni.*Jo.. Caleb by to měl horší.*Ví, co je s jejím bratrancem, že nemá emoce.*Hmm..*Kadena taky viděla jen jednou za celou dobu, co je tu a to se stihli už pohádat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Charis Chrisitne Dubois

Sun Aug 16, 2020 6:11 pm
*Na ples jde s menším zpožděním, ale nijak jí to nevadí. Na sobě má červené šaty, jak si žádá dresscode, mají trochu větší výstřih, ale co už. Záda jsou taktéž odhalená. K tomu ladící lodičky. Oční stíny jsou jen světlé, obvykle je má jen světlé, protože výrazné se jí až tak nelíbí, ale nebojí se jich. Na večírek je naopak upřednostňuje. Dojde do sálu s velkým úsměvem na rtech. Už před pár dny vysadila své prášky na bipolární poruchu a má se skvěle. Je veselá, když je nebere a všechna její problémy, jako by zmizeli. Většinu času teď tráví ve městě, na pláži, kde se učí surfovat a už si domluvila i paragliding a bungee jumping. Uvažuje, že by si k tomu udělala i nový tetování, už teď má dvě, jedno na kotníku a druhý na paži.*/Třeba něco na záda? Achjo, proč mě to nenapadlo dříve? Dneska bych to už mohla mít a vypadalo by to dobře.. Zkusím do tetovacího salónu zajít zítra!/
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Elijah Kai Dubois

Sun Aug 16, 2020 6:29 pm
*Neexistuje spoločenská akcia, na ktorej by chýbal a nemal by na to dostatočne dobrý dôvod. Dnes sa našťastie žiadna katastrofa nevyskytla, takže mu nič nebráni v tom, aby mohol ísť zabíjať svoj čas na do tanečnej sály illejského paláca. Naozaj sa tam teší. Miluje ľudí, miluje zábavu. Síce by si vedel predstaviť niečo lepšie, ako je ples, tak dnes bohužiaľ inú možnosť nemá. Vlastne si tak plní aj svoju povinnosť zahraničného hosťa. Nakoniec ju splní a na ples zavíta. Polovicu zmeškal.. Nedá sa však tvrdiť, že mu to nejako prekáža. Ak by chcel niekto prejednávať diplomatické záležistosti, išiel by skôr za jeho starším bratom, takže si je svojím pánom a je úplne v poriadku, ak na ples príde neskoro. Má na sebe bielu košelu a jediné, čím naznačil to, že túto tému neporušuje, je červená kravata, ktorú má zakrútenú okolo krku. Vojde do miestnosti, poobzerá sa okolo seba a díva sa okolo seba, či nenájde niekoho, koho pozná. Má tu v Illey niekoľko starých známych, takže by sa nudiť dnes nemusel. Nakoniec si pred sebou všimne červenú hrivu, ktorú spozná. Svoju snúbenicu už videl na fotkách, pretože nepatrí medzi nezodpovedných a hlúpych ľudí, čo by si nezistili, s kým majú stráviť zbytok života. No to, ale neznamená, že si niečo o ňom zisťovala aj ona. Preto si vymyslí krátky plán. Krátko sa nad ním pousmeje. Zastaví čašníka a vypýta si od neho podnos s pitím, aj utierku, ktorú nosí obsluha prevesenú cez ruku. A potom sa vydá ku Carmen a dievčaťu, ktoré jej robí spoločnosť. Všimne si na nich už z diaľky, že sa tvária ako na pohrebe a presne toto využije nad naviazanie konverzácie. Zastane krátko pred nimi, široko sa na nich usmeje a modrými očami si obe prezrie od tváre až po päty.* Dobrý večer, dámy, prepáčte, že ruším váš dôverný rozhovor, ale zdalo sa mi, že sa tvárite nejako skleslo. *Začne a natiahne k nim ruku s podnosom.* Alkohol dokáže človeku vždy pozdvihnúť náladu. A keď nepijete, tak je tu aj nejaké džús. Sladké tiež zlepšuje náladu. *Svoj pohľad presunie na Carmen, ktorú zaujato pozoruje. Jeho plán vlastne len spočíva v tom, že si chce zistiť, čo je zač bez toho, aby sa pred ním začala pretvarovať. A lepší spôsob, ako sa zahrať na divného čašníka mu nenapadol.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 36 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru