Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrobka královské rodiny

+8
annie.16
Vertasia
Takuari Zimemo
-LF-
LittlePrincess
Terka
Lexi
Admin
12 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Hrobka královské rodiny Empty Hrobka královské rodiny

Wed May 06, 2020 6:01 pm
Právě zde leží všichni bývalí králové a královny Illey. Najdete zde ale i prince a princezny. Je to pochmurné místo, hrobka s pevnými zdmi. Uvnitř může být poněkud chladno, pokud zde jste příliš dlouho.

Hrobka královské rodiny Ae6fb655e6afaa9c94dde5225cda3176
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Hrobka královské rodiny Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 06, 2020 7:40 pm
*Do hrobky se dostane jako jeden z prvních, protože se po celých palácových pozemcích orientuje skvěle. Zahradami i lesem proběhne bez jakéhokoliv problému a trochu ho znervózňuje, že na nikoho dalšího nenarazil.* /No tak... Musí být v pořádku, prosím./ *Na sobě má normální kalhoty a košili, protože nešel spát. Seděl nad papíry, než za ním doběhlo služebnictvo. Jakmile doběhne do hrobky, schová se tam a při každém výstřelu, který se prostorem rozezní. Jenom doufá, že nikdo neumře a čeká, kdo další se do hrobky dostane.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Hrobka královské rodiny Empty Topsy Shae McGuier

Wed May 06, 2020 7:50 pm
*S uslzenýma očima, špinavá, poškrábaná od větvičeka s krvavou ránou na boku se objeví v hrobce, kde prostě padne přede dveřmi na zem. Nemá sílu cokoli říct, nemá sílu jakkoli se hýbat, jen prostě kousek přede dveřmi padne na zem, jako by to bylo jako její první setkání s princem, ale namísto úsměvu se v ní objeví zmučený výraz. Krvavou rukou si sáhne po ráně, schoulí se do klubíčka a rozpláče se tím hysterickým a mělce dýchajícím pláčem, jako by nevěděla, co má dělat. Svou pánev odhodí vedle sebe a sáhne si do dekoltu, odkud vytáhne pomuchlanou fotku malé dívky a muže, kterou políbí na rty a drží ji pevně v čisté ruce, kterou zase drží daleko od krvácející rány. Nic jiného nedělá, ani se nepokouší pozdravit nikoho, kdo tam je, jen leží a pláče.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Hrobka královské rodiny Empty Alisah Morgan

Wed May 06, 2020 7:59 pm
*So slzami v očiach dobehla do hrobky medzi prvými.* /Kde sú všetci?/ *Strachovala sa. Bola dezorientovaná a adrenalin začal vyprchávať. Ruky aj nohy mala celé doškriabané a tvár tak isto. Chodidlá mala celé rozrezané od behu na boso, pretože cestou stratila obe topánky. Zrútila sa na zem, kde lapala po dychu. Chrbát ju neskutočne bolel a páli, rana, ktorú utŕžila naposledy na plese sa jej znovu otvorila a krvácala. Zrejme stratila veľa krvi, pretože sa jej miestami zahmlievalo pred očami.* /Už som v poriadku, som v bezpečí./ *Opakovala si, ale aj tak sa tak necítila. Celá sa roztriasla a v tichosti nechala, aby jej slzy tiekli po lícach. Bála sa, že ju tu rebeli nájdu. Triasla sa na celom tele a nevedela sa upokojiť. Zahryzla si do pery, aby potlačila vzlyk.* /Musím byť statočná./ *Nič so sebou nemala a teraz v tenkej nočnej košeli, na viacerých miestach roztrhanej, jej bola zima. Dýchala plytko a ak sa rýchlo nespamätá, asi stratí vedomie. Obzrela sa, či niekto nepotrebuje pomôcť, aby si zamestnala ruky aj myseľ, ale pochybovala, že by sa udržala stáť na nohách...*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Hrobka královské rodiny Empty Tallulah Aisha Pomplei

Wed May 06, 2020 8:09 pm
*Vyběhla z lesa a běžela směrem k hrobce, znovu se chytila za své rameno, které si tiskla k sobě. Je ráda, že dorazí poměrně brzo, i když si není jistá, kdo na tom jak je. Zastaví jí v pochybu dívčí tělo před dveřmi a ona se rozhodne jí pomalu obejít, s chodidly od krve, kterými nejspíš zanese vnitřek hrobky se teď netrápí. Sama jen padne na zem  a mělce začne oddechovat. Je unavená, zraněná a je jí zima. Co víc by si mohla přát. Aspoň je ráda, že si stihla ovázat prostřelené rameno. Svůj sešit si položí i s houslovým smyčcem vedle sebe a jen se dívá po prostorách hrobky, zajímá jí jak na tom jsou ostatní. Přitom se pořád nepatrně třese i zabalená v županu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hrobka královské rodiny Empty Destiny Senna Teagan

Wed May 06, 2020 8:18 pm
*Když ji komorná vzbudila ani chvilku neváhala a společně s ní se vydala do hrobky. Odmítala ji tam nechat jen tak samotnou. Vzala si na sebe župan, protože už ležela v posteli. Ani papuče si nestihla nazout. Společně s komorou se dostala na terasu a odtud do zahrad. Následně prošly lesem, kde slyšely hodně výstřelů a obě dvě se lekly. Chvilku kvůli tomu bloudily, přece jen je tma a baterku nechtěla pouštět, aby nepřilákala rebely k nim. Nakonec se dostane do hrobky. Chvilku jí trvá, než se rozdýchá, ale pak se rozhlédne kolem sebe. Přitáhne si blíže k tělu župan a následně si všimne dívky ležící na zemi, se střelnou ránou na boku, nejspíše. Vidí jí, jak leží na zemi a pláče. Ihned si k ní klekne.*Ahoj, ahoj. Neboj, pomůžu ti, teda, pokusím se.*Promluví na ni.*Počkej..*Sundá si z županu pásek, aby ho jí přiložila na krvácející ránu.*Možná by ses měla raději posadit.*Jinak, já jsem Destiny.
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Hrobka královské rodiny Empty Raylee Watling

Wed May 06, 2020 8:19 pm
*Běží lesem a v dálce zahlídne horbku. Zrychlí ještě víc, aby u ní byla co nejblíž. Doufá, že se může dostat dovnitř. Když k ní přiběhne, zjistí, že se tam může schovat. Oči se ji zalijou slzami, nejspíš z úlevy a ze štěstí. Stále se celá třese. Oddechne si a vstoupí dovnitř. /Snad tu budou i ostatní./ Vejde do hrobky a rozhlédne se kolem. Je tu celkem chladno a ona je oblečené jenom v bílém županu. Ten si víc utáhne. Vevnitř zahlédne už pár lidí. Sedne si na podlahu. Knihu i s malým nožíkem položí vedle sebe a přitáhne si kolena k sobě. Třese se strašně hodně a vzpamatovává se z toho, co se vlastně děje.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Hrobka královské rodiny Empty Juliet Fairchild

Wed May 06, 2020 8:23 pm
*Doběhne do hrobky a když je v ní, rozpláče se. Je moc zmatená a tma ji úplně nedělá dobře, navíc kvůli tomu, že neměla vůbec žádnou obuv už od začátku, ji přijde, jako by měla chodidla v ohni. Někde se posadí a opře se o stěnu, načež si k sobě přitáhne kolena, snad aby se v té noční košilce nějak zahřála.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hrobka královské rodiny Empty Camille Cara Schreave

Wed May 06, 2020 8:25 pm
*Když ji komorná vzbudila, rychle si na sebe vzala župan a papuče na nohy. Loki se taky vzbudil a jde s ní, bez něj by neodešla. Ráda by se stavila ještě za Chrisem, nechce ho tady nechat a bojí se o něj, ale to jí komorná nedovolí a táhne ji pryč musí se rychle dostat do hrobky.*/Prosím, ať je v pořádku, ať je v pořádku../*Zoufale se tedy otočí a rozeběhne se zahradami k lesu a následně k hrobce. Zná cestu, takže se tam dostane celkem rychle . Loki celou dobu běží vedle ní. Když se dostane do hrobky, snaží se popadnout dech a následně mezi lidmi najít Chrise. Když ho už dlouho nevidí, do očí se jí začnou hrnout slzy.*/Prosím, nesmím o něj přijít./
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Hrobka královské rodiny Empty Topsy Shae McGuier

Wed May 06, 2020 8:46 pm
*Když se k ní přiblíží nějaká dívka, skoro si ani nevšimne, že tam někdo je. Když na ni ale promluví a začne jí pomáhat s krvácející ránou, jen se znovu rozvzlyká. Není schopná ze sebe dostat jediné další slovo, ještě když vidí před očima někoho, kdo jí opravdu pomáhá. Tohle si vážně nezaslouží, není tu určitě jediná zraněná. I přes to, že kulový vidí, prostě se rozhlédne okolo sebe a pak se zase podívá na mluvící dívku, která jí pomáhá s ránou.* Potřebuju zavázat. Čistit. Vyndat. *Hlesne tiše mezi vzlyky a vděčně se na ni zadívá, když jí pomáhá s ránou, a následně jenom malinko kývne hlavou.* Děkuju, já jsem Tops.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hrobka královské rodiny Empty Ayleen J. Whitley

Wed May 06, 2020 8:59 pm
*když se konečně dostane do bezpečí, oddychne si. Tohle už nikdy nechce zažít. Ruce i nohy má doškrábané a bok ji silně krvácí. Už mí problém chodit. Jakmile je v hrobce rozhlédne se a zamíří někde, kde není moc lidí. Tak se s námahou posadí a opře si hlavu o stěnu. Chvíli těžce oddychuje a pak si všimne dívky vedle sebe o které ví, že je ze Selekce.* Jsi v pohodě,? *všimne si jejích slz. Ona sama k nim nemá daleko, ale i tak je zadrží.* Jsem Ayleen. *představí se jí. Dneska nemá na to, aby nosila svoji klasickou masku drsňačky. Sama se diví, že je na dívku milá.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Hrobka královské rodiny Empty Adeline de Wally

Wed May 06, 2020 9:02 pm
*vrhne se do hrobky. Chvíli stojí u vchodu a prudce vydechuje*/ přežila jsem já žiju/*rozesměje se a při tom pláče. Pak pohledem vyhledá prince a s úsměvem k němu dojde. Po tvářích jí tečou slzy* můžu tě prosím obejmout?*zeptá se roztřeseně a neřeší zda mu vyká nebo tyká. Je v šoku a asi se brzo zhroutí*


Naposledy upravil Klarisa dne Wed May 06, 2020 9:29 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Hrobka královské rodiny Empty Alisah Morgan

Wed May 06, 2020 9:10 pm
*Obväzy jej celé presiakli a nedokázala sa postaviť na nohy, tak veľmi ju bolela rana do chrbta, ktorú utŕžila ešte na plese. Chodidlá mala celé doráňané a pochybovala, že bude môcť v najbližšom čase normálne chodiť, nieto ešte aj tancovať. Vedľa nej sa zviezlo dievča na zem, ale ona si ju spočiatku nevšímala až kým sa jej neprihovorila. Prikývla, ale stále dychčala a nedokázala zo seba dostať zmysluplnú vetu. Pred očami jej tancovali hviezdičky.* Ja... všetko... v poriadku. *Dychčala. Prikývla, že ju teší.* Alisah. *Precedila pomedzi zuby. Snažila sa milo usmiať, ale namiesto toho vystrúhala bolestivú grimasu.* A ty.... si okej? *Spýtala sa, či jej nemôže pomôcť aj keď by pochybovala, že by dokázala pomôcť sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hrobka královské rodiny Empty Destiny Senna Teagan

Wed May 06, 2020 9:19 pm
*Doběhne do hrobky, kde si všimne na zemi dívky, která krvácí a vzlyká. Pochopí, že je zraněna a potřebuje pomoc, kterou se jí snaží poskytnout.*Postřelili tě..*Pochopí ihned.*Tady dezinfekce není a ani obvazy..*Zoufale se rozhlédne, ale nic nevidí, a tak si povzdechne.*Bude to dobrý. Nejsem doktorka, ale pokusím se ti vyndat tu kulku, musíme ji dostat poryč. Ale možná to bude bolet, budu se snažit výt co nejvíce opatrná, dobře?*Snaží se znít silně, ale její hlas se jí třese stejně jak její ruce. *Hlavně na mě mluv, neupadni do bezvědomí, což bys asi mohla kvůli ztrátě krve..*Podívá se zase na ránu.*Sundám obvaz.. Co to držíš v ruce? To je fotka?*Snaží se ji přimět, aby na ni mluvila a hlavně neomdlela. Přitom se pomalu snaží otřít krev a vytáhnout kulku, která není hluboko a naštěstí jí vidí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hrobka královské rodiny Empty Ayleen J. Whitley

Wed May 06, 2020 9:22 pm
*pomalu se dokulhá do hrobky a pak se posadí na zem. Hlavu si opře o zeď a chvíli těžce oddychuje. Teprve po chvíli si všimne stavu, v jakém je dívka vedle ní. Pro dnešek se rozhodne být milá. Přesněji řečeno nemá teď sílu na to, aby předstírala, že je v pořádku. Zeptá se jí, jestli je v pořádku a představí se. Ví, že Alisah je také ze Selekce.* Já jsem v pohodě, ale ty v pohodě nejsi. *řekne na rovinu a zamračí se.* Mám někoho přivést? Potřebuješ něco? *zeptá se jí starostlivě.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Hrobka královské rodiny Empty Alisah Morgan

Wed May 06, 2020 9:33 pm
*Tá rana tak veľmi bolela, nevedela, ako zastaviť krv, ktorá sa z rany valila. Chcela sa skrútiť do klbka, ale to by ju bolelo ešte viac, tak sa snažila na kolenách so sklonenou hlavouu bolesť predýchať. Zažmúri oči a snaží sa upokojiť dych, ale nedarí sa jej to. Pokrútila hlavou. Nechcela, aby si s ňou robila starosti, keď pomoc potrebuje aj ona. Ona to zatiaľ vydrží, je to len niekoľko rezných poranení.* Povedala... by som... že som zažila... aj horšie.... ale klamala... by som. *Podarí sa jej dostať zo seba. Pravdepodobne upadla do hlbokého šoku.* /To nič nie je, dostanem sa z toho./ *Tvrdohlavo sa presviedčala.* Len je mi... trošku... zima. *Priznala sa namáhavo dýchajúc.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hrobka královské rodiny Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 06, 2020 9:37 pm
*Doběhne do hrobky jako první a pak už jenom sleduje přibíhající účastnice. Naštěstí se sem dostal i nějaký personál, hlavně doktoři, takže je hned začne posílat za účastnicemi, které potřebují ošetřit. Akorát se chystá všechny z nich obejít a ujistit se, že jsou v pořádku a že jsou tu všechny, když k němu dojde Adeline. Nadzvedne mírně obočí a pak se pousměje.* Pojď sem. *Pobídne jí a rozevře náruč a pak jí pevně obejme.* Bude to v pořádku. *Zašeptá a pak se od ní mírně odtáhne a setře jí slzy z tváří.* Jsi v pořádku? Nezranila jsi se? *Zajímá se a protentokrát odloží vykání stranou, protože na nějaké formality teď není čas.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hrobka královské rodiny Empty Ayleen J. Whitley

Wed May 06, 2020 9:39 pm
*všimne si dívky vedle sebe a nelíbí se jí, v jakém je stavu, takže se jí zeptá, jestli je v pořádku. Pak se lehce uchechtne, ale hned toho lituje, protože ji to pořádně zabolí.* Nikdy bych neřekla, že něco takovýho zažiju. *řekne tiše a pak se jí zeptá, jestli něco nepotřebuje. Po její odpovědi ze sebe s námahou sundá svůj župan a opatrně ji ho přehodí před ramena.* Mohlo by to trochu pomoct.*sama zůstane jen v noční košilce, takže je jí docela chladno.* Opravdu nemám pro nikoho jít? Asi prožíváš šok. *odtuší a rozhlédne se.* Třeba by ti někdo mohl pomoct.
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Hrobka královské rodiny Empty Adeline de Wally

Wed May 06, 2020 9:47 pm
*když se konečně dostane do hrobky nemá botu ale zato na odřená kolena. Rozhlédne se kolem a zamíří k Wyattovy. Je v šoku z očí jí tečou slzy a usmívá se. Poprosí ho jestli ho nemůže obejmout. A pak ho sevře v obětí.*/ Ne nebude to v pořádku právě se mě pokusili zabít/ mám odřená kolena a lepí mi noha*podívat se na levé chodidlo a rychle zavře oči, protože ji z ní teče krev. * Bože můj *zašeptá když se znova rozhlédne kolem* tolik krve*zamumlá* ty jsi v pořádku* zeptá se a zadívá se mu do očí*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Hrobka královské rodiny Empty Tallulah Aisha Pomplei

Wed May 06, 2020 9:48 pm
*Choulí se do klubíčka a snaží se nemyslet, na to špatné co se jí stalo, přece postřelení nic není ne. Mohlo to být horší, jistě že mohlo. Svůj pohled zaměří na prince a na dívku, která nevypadá, že by jí bylo něco vážného. Jen nad tím pokroutí nechápavě hlavou a svůj pohled skloní ke svému rameni, krev prosakuje skrz tenkou látku. Sama se bojí kulku vyndat, mohlo by to být ještě horší kdyby se o to snad samotná pokusila. Proto těká očima po místnosti a snaží se tak aspoň trochu uklidnit, že jí teče krev i z sedřených chodidel teď nereší, jen se začne houpat ze strany na stranu. Přitom si pořád něco dokolamumle, jelikož z očí jí tečou slzy. Ani si není jistá, jestli jak dobře vidí, nemá v očích kontaktní čočky a brýle si nevzala. Nestihla by to.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hrobka královské rodiny Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 06, 2020 10:01 pm
*Kývne na otázku Adeline ohledně objetí a roztáhne náruč, aby ho obejmout moha. Sám jí pevně sevře a pak zašeptá, že to bude dobrý. Je kandidátka na budoucí královnu a ta se s tímto musí naučit vyrovnat. Pak se zajímá o to, jestli je v pořádku. Sjede pohledem k její noze a zamračí se.* Nedělá ti dobře pohled na krev? *Zeptá se jí, když vidí, jak rychle zavřela oči a pak jí vezme do náruče a odnese pár kroků dál. Tam jí posadí na kámen a podívá se na její nohu.* Vyčistím ti to. *Nabídne jí a pak přikývne.* Já jsem v pohodě. Teď si spíš dělám starosti o svou rodinu. *Sklopí rychle pohled a pak dojde pro kbelík s vodou a žínku, kterou sem doktoři přinesli a s tím si klekne zase před ní.* Budu opatrný. *Slíbí jí a pak jí mokrou žínkou začne opatrně umývat z chodidla krev.*
avatar
Terka
Posts : 187
Join date : 18. 04. 20

Hrobka královské rodiny Empty Alisah Morgan

Wed May 06, 2020 10:09 pm
*Prekvapí ju, keď jej prehodí svoj vlastný župan cez ramená.* Ďakujem... ale obávam sa... že ti ho zašpiním. *Ospravedlní sa jej. Potom prikývne, ale aj ten jemný pohyb jej spôsobí bolesť.* Ani ja... som ešte... nezažila... nič podobné. /A dúfam, že už ani nezažijem./ *Potlačila bolestivý vzlyk a zhlboka sa nadýchla. Potrebovala si sadnúť inak, pretože už jej tŕpli, ale bola to chyba, pretože sa jej z chrbta vyvalila krv a ona potichu sykla. Mala pocit, akoby ju na to miesto bodalo niekoľko stoviek drobných dýk. Vzhliadla k nej.* Sú tu aj... horšie zranení... ktorí... potrebujú pomoc.... viacej ako ja. *Uistila ju.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hrobka královské rodiny Empty Ayleen J. Whitley

Wed May 06, 2020 10:17 pm
To nevadí, stejně už je špinavý od té ráně na boku. *i přes bolest se pousměje.* Tohle jen tak člověk nezažije. *odvětí. Už nikdy v životě tohle nechce zažít. Pak se jí ještě jednou zeptá, jestli opravdu něco nepotřebuje.* To není tak úplně pravda. A navíc ty se třeseš. Prožíváš šok a krvácí ti záda. *řekne tvrdohlavě a rozhlédne se po nějaké pomoci.* Poranili tě už při minulém útoku? *zeptá se jí.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Hrobka královské rodiny Empty Adeline de Wally

Wed May 06, 2020 10:19 pm
* když se rozkouká dojde k princi a nechá se obejmout. Usměje se když zašeptá že to bude v pořádku. Když se jí zeptá jestli je v pořádku sama se musí kouknout. Má odřená kolena a z chodidla jí teče krev. Uhne pohledem.* Ne je mi z toho špatně* řekne po pravdě. Když jí vezme do náruče zamítá se jí hlava. Možná kvůli všem těm věcem a krví ale možná kvůli němu. Když jí posadí na kámen a řekne že jí rány na nože vyčistí hledá něco na co by se mohla soustředit a nevnimat to. Zeptá se tedy jestli je v pořádku. Uleví se jí že mu nic není*věřím že se tu každou chvíli objeví živí a zdraví*přesně co nejsebevedoměji. Sleduje jeho počínání . A pak pohledem zkoumá jeho tvář a vlasy. Šok ustupuje a ona začíná cítit svá zranění*děkuju * řekne když jí slíbí že bude opatrný* mám otázku, a ještě jsem se tě nestíhala zeptat*udělá dramatickou pauzu*jakou máš nejradši barvu?*usměje se lehce*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Hrobka královské rodiny Empty Davina Claire

Wed May 06, 2020 10:33 pm
* Doběhne do hrobky a v duchu si pořád říká že bude zase všechno v pořádku, jenže když se podívala v jakém stavu jsou ostatní dívky, říkala si že ještě ona je v dobrém.* / To jsem dopadla možná nejlépe s těch dívek / * pomyslí si a utáhne si župan, bylo tu chladněji než v paláci. Sedne si a podívá se na svou nohu která byla lehce od krve a očistí si to rukou.* /Jsou to jen trny / * zas si pomyslí a podívá se na dívku která byla těsně vedle ní, což byla TALLULAH. Uviděla že má na rameni kulku od zbraně* Ahoj, Ehmm..nechceš to vyndat..*Podívá se na ní a začne jí být líto.* / Proč jsem to neschytala já ale nějaká nevinná účastnice..*/ Jinak jsem Davina..*mile řekne a usměje se na ní* / Klidně bych pomohla všem dívkám, Musím nějak využít že nejsem až tak moc zraněná.../*
Sponsored content

Hrobka královské rodiny Empty Re: Hrobka královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru