Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
LittlePrincess
Zobrazit informace o autorovi

Dámský salón - Stránka 2 Empty Thylane A. S. Melchoire

za Sun Jan 19, 2020 9:00 pm
Já myslela, že je to slušné a... že musíme*Odmlčí se nad tím, a přizná tak svou domněnku, kterou si myslela od začátku. * Nemám s tím problém, pokud si to tak přeješ.*Pronese k ní co nejvíc mile a přikývne. Nedělalo jí to problém, přece jen princezně mohlo být tak podobně a když už neměla na výběr a tykala i jejim sourozencům. Sice nevěděla jak reágovat nebo co říct.* Ráda tě poznávám, jen doufám, že na mě také nevyvalíš děsivé rodinné historky.* Poví a zazubí se nad tím, asi by řekla, že jich má dost na další dobu. Možná se jí bude odradit od jejího bratra i ona, přece jen by se tomu nedivila. Jaká sestra by nechtěla, pro svého bratra jen a jen to nejlepší.*
annie.16

Dámský salón - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

za Sun Jan 19, 2020 9:43 pm
*navrhne dívce tykání, protože je to pro ni příjemnější. Nad její odpovědi se trochu zarazí* Samozřejmě, že je to slušné a chápu, jestli vám někdo říkal že musíte.*pokrčí rameny* Já jen myslím že to bude příjemnější pro nás obě.*pokrčí jedním ramenem* Tak dobře.*pousměje se když nakonec Thylane přijme. Pak se ale zamraci a povzdychne si* Takže o tomhle jste se bavili na plese? Panebože...*zavrtí nevěřícně hlavou*/Sawyer vážně ví, jak zapůsobit/ Promiň. Oni se pořád chovají jako malí.*obrátí oči v sloup* Není den, kdy bysme se nehádali nebo neztrapnovali se navzájem před někým jiným/Jo no, skvělý příklad pro lid/*pomyslí si sarkasticky.* Jenom mi neříkej že vytahovali i dědu a jeho zuby.*řekne a uchechtne se. Matně si vzpomína na to, jak si z něj dělali všichni tři srandu když byli opilí. Téměř si to nepamatuje protože alkoholu měla v krvi dost. Jasně ale ví, že jim tenkrát mamka řekla že to jde pomalu do kytek.* Hele, nechceš něco na pití?*zeptá se jí a zamíří k menšímu baru, který je na druhé straně místnosti*
LittlePrincess

za Sun Jan 19, 2020 10:05 pm
Myslím, že ano, někdo při podávání přihlášek.* Vysvětlí jí jednoduše a přikývne.* Souhlasím, že je to jednoduší, jen nezvyklé.*Pousměje se na ní, chovala se k ní mile, za což je upřímně tak trochu ráda.*Jo oba se předháněli v historkách. Sawyerovi nechybělo k tomu, aby Jaspera zaškrtil na místě.* Ušklíbne se nad tím a zavrtí hlavou.*Nemusíš se za ně omlouvat, je příjemné vás vidět i v jiném světle. Než na obrazovkách televize nebo stránkách časopisu.* Pronesla na její slova a zazubí se.* Jo o tom mluvili, pak o líbání nějakých chlapů. S tím že Edelynne zůstala u toho že se Sawyer líbal s Mionelem a že se ho na to musí zeptat.* Poví s dalším úsměvem.* Navíc se jí prý nelíbí mé jméno, a má v plánu mi říkat Švagrová.* Nad tím musí jen zavrtět hlavou, však se žádná svatba rozhodně konat nebude, myslí si to.* Něco mi můžeš klidně vybrat.*Kývne hlavou a usadí se na jednu  z pohovek co zde byly.*
annie.16

za Sun Jan 19, 2020 10:24 pm
*řekne jí, že chápe že jin asi musí vykat ale pro ni je příjemnější tykání a tak když ho Thylane přijme, je jí vděčna. Pak když dívka zmíní, že se Jasper a Sawyer přeháněli v historkách jen nevěřícně zavrtí hlavou*Že mne to nepřekvapuje...*řekne a odvrátí pohled. Pak se jí na ně omluví a vysvětlí ji, že oni se stále chovají jako malí a všichni tři se v jednom kuse hádají. Když slyší její slova, nijak to nijak to nekomentuje a jen uhne pohledem. Nemá k tomu co říct. Život před kamerou a za kamerou je hodně rozdílný. Nesnáší to přetvařovani. Pak řekne, že doufá, že některý z jejích bratrů nevytáhl dědu Lukase. To opravdu není zrovna téma, kterým by Saw zapusobil. Teda alespoň podle ní. Pak když slyší její slova, vykulí oči. Moc dobře si pamatuje jak oba dva udělali téměř to samé. Nechápe jak si toho mohli nevšimnout. Alkohol dokáže s člověkem udělat fakt hodně.* Sawyer se s Mionelem nelíbal. To mi věř.*ujistí ji. Pak když slyší její další slova, trochu se zarazí*/Ach, Edelynne.../ Jo no..Edelynne si vždy něco vymyslí a pak se toho nepustí ještě dlouho.*obrátí oči v sloup. Pak raději uhne od tématu a zeptá se jí, jestli chce něco na pití. Kdyz dojde k baru, nalije si do sklenky trochu minerálky. Nenápadně pak sahne po flasce něčeho růžového. Vi, že je to alkohol a jelikož je to jahodové, doufá že by to mohlo chutnat s kombinací minerálky dobře. Nenápadně si ji nalije do sklenice a zase ji vrátí. Nepotřebuje, aby si Thylane myslela bůh ví co i o ní. Pak se natáhne pro colu a naleje i ji. Poté se vydá k pohovkam, pití ji podá a sedne si naproti ní* Takže..z jaké provincie pocházíš?*nadhodí a napije se*
LittlePrincess

za Mon Jan 20, 2020 5:39 pm
*Chápe, proč dál princezna nekomentuje její slova, nebyl k tomu žádný velký důvod. Dále se s ní baví i tom co její bratři vytáhli za historky. Všimne si i jak Merliah vykulí oči a skousne si spodní ret. Musí si minimálně nad jejími slovy v duchu oddechnout .*Vlastně, by rád dostal polibek ode mě.*Zamumlá  sice šeptem, ale i tak nejspíš dostatečně nahlas na to, aby jí mohla slyšet. Neví sama proč to vůbec řekla, možná, se tak chtěla uklidnit, nebo slyšet od ní že je to jen nesmysl a že si s ní jen Sawyer jen hraje. Přikývne na její další slova ohledně jejich nejmladší sestry, chápala to,  děti mají velkou fantazii. Vezme si od ní sklenici s colou a pousměje se.* Děkuji.*Špitne nejistě a trochu se napije, než jí odpoví, nad otázkou která jí zarazí. Jednoduchá otázka a i tak chvilku mlčí.* Paloma, jsem z Palomy, máme dům na pobřeží.*Odpoví jí s jasnou rozpačitostí v hlase, nechápe co se děje. Princezna jí zněrvozňuje víc než její bratři, nejspíš proto, že ženy jsou vnímavější co se spousty věcí týče.*
annie.16

za Mon Jan 20, 2020 7:44 pm
*upřímně je jí dívky líto, protože musela snášet rodinné historky a popichování Jasper a Sawyera. Má štěstí, že oba nebyli opilí. To by to skončilo pak tak jako tenkrát v pracovně. Když si na to vzpomene, cítí se strašně. Sice si toho moc nepamatuje, ale ví že oni tři - teda převážně ona a Jasper - byli na sracky a jejich mama Kim oznámila že doktoři chtějí pozastavit výzkum. Pak když slyší její slova, nakloní hlavu mírně dopředu a malinko se zamraci* To ti řekl?*zeptá se mile. Pak když se jí dostane odpovědi, vyda se k baru a namíchá si drink. Nalije tam taky nenápadně něco alkoholického a Thylane nalije colu, kterou jí pak taky podá. Pak si sedne naproti ni a aby mezi nimi nebylo trapné ticho, zeptá se jí z jaké provincie pochází. Když vidí jak se zarazila, znejistí.* Paloma je krásná a je to i celkem blízko.*odmlci se a mile se usměje. Když vidí její výraz, nasadí neutrální tón* Thylane..je všechno v pořádku?*zeptá se opatrně*
LittlePrincess

za Mon Jan 20, 2020 7:55 pm
*Ona se ráda dozvěděla něco zajímavého, aspoň se tak na svém první plese skutečně nenudila. Za což je moc ráda, ale asi to jen tak sama od sebe nepřizná. Viděla je ráda se dohadovat, protože ona něco takového nezná a je to pro ni tak zábavné.* Řekla jsem mu, že jej nedostane dokud si jej nezaslouží. A vlastně mám pocit, že se ke mně choval celkově jinak...Vymyslel mi přezdívku.*Odpoví jí ve snaze, že jí s tím nějak snad možná vypomůže. Nezná to a nerozumí tomu, při té vzpomínce na to jak spolu s ním byla v labyrintu, se její tváře zbarví lehce do růžové. Skutečně na krátký moment. Připadalo jí, že kdyby ten polibek tak moc chtěl, mohl si ho kdykoliv vzít, bezdůvodně. Však byl princ a všechny dívky jsou v paláci kvůli němu.* Já jen, nejsem zvyklá od té doby co jsem zde. Na tak jednoduché otázky.*Vysvětlí jí skoro okamžitě a pousměje se na ní. Tím jí také snad ujistí, že je v pořádku. Vážně jí nic není, jen je možná trochu zmatená. Ale to není zas takový problém-*
annie.16

za Mon Jan 20, 2020 8:40 pm
*když slyší,že by Saw rád políbil Thylane, zeptá se ji, jestli slyšela správně. Když slyší její odpověď, zamzika obočím a kývne hlavou.*/,Ať se jenom opováží udělat některé to, co dělal do teď/*pomyslí si. Je teprve začátek Selekce a ona nechce aby žádné třech dívek ublížil. Pak jim oběma nalije pití a dívce ho podá. Když sedí naproti ní zeptá se jí z jaké provincie pochází a po její odpovědi je trošku zmatená a znejistí. Raději se jí zeptá jestli je všechno v pořádku.* Chápu.*povzdychne si* Není to tady zrovna procházka růžovým sadem.*pokrčí rameny a uhne pohledem. O tomhle si ví své.* Člověk si myslí, že když je to palác, život tu je jak v pohádce. Ale to není zdaleka pravda*ani si neuvědomuje co říká, a když si to pak zpětně přehraje v hlavě, zarazí se* Promiň. Neber to tak že bych tebe, nebo ostatní, chtěla odehnat od tohoto.*rozmáchne se rukama* Nechala jsem se trochu unést.*pokrčí rameny. Ani si neuvědomí, že už dopila svůj drink a všimne si, že se venku setmělo. Položí prázdnou sklenici na stůl a zvedne se* Ráda jsem tě poznala, Tyhlane.*řekne mile a sesbírá nějaké papíry co má na stole.* Už budu muset jít. Mam ještě nějakou práci.*sehne se pro knížku.* Příjemný zbytek večera.*pousměje se a vydá se ke dveřím.*
LittlePrincess

za Mon Jan 20, 2020 9:11 pm
*Neřekne jí na její slova skoro nic a ona si není popravdě jistá jak tohle všechno má brát. Všechno to začalo a její zmatení jen stouplo den co den. Ani si nevšímá jak stíhá upíjet ze své sklenice, prázdnou jí  položí opatrně před sebe na stůl. Vyslechne si její slova, která jí zase o něco míň davají smysl, což tu každý mluví v hádankách. Povzdychne si nad tím a přikývne.* Já myslím, že kdybych chtěla vážně utéct, nebo odejít. Udělám to po hádce tvých bratrů.*Zamrmle spíše jako poznámku, než něco více důležitého.* Chápu, že to není jednoduché, naopak jsem s tím nijak nepočítala.*Koukne se na ní a přikývne.* Nápodobně, já tebe taky.* Mile se na ní na rozloučenou usměje. * Také ti přeji krásný zbytek večera.*Zamumlá ještě a počká než princezna odejde. Po chvilce se k tomu rozhodne také, s hlavou zase plnou dalších věcí.*
-LF-

Dámský salón - Stránka 2 Empty Charity A. Horn

za Tue Feb 18, 2020 7:18 pm
*V kuchyni ukořistila balíček ovocných bonbónů, na které má neuvěřitelnou chuť a jsou to jediné, nad čím dokázala přemýšlet celý den. Teď spokojeně s bonbonem v puse jde směrem do Dámského salonku. Jasper má ještě práci a ona má chuť na společnost, takže doufá, že tam najde jinou společnost. Na sobě má černé džíny a tričko které jí dal Jasper, mají podobná s vtipným nápisem. Vlasy má jen tak rozpuštěné. Když vejde, zjistí, že tu nikdo není a trochu ji to zamrzí.*/Ale třeba někdo přijde./*Rozhodne se tu tedy chvíli počkat. Posadí se na pohovku o okna, kde má i docela hezký výhled na těch pár hvězd, které se dneska objevily na nebi. Jednu ruku si položí na břicho nevědomky si ho začne i hladit. Protože čeká dvojčata, jde jí trochu vidět to těhotenské břicho. Navíc vždycky byla hodně hubená, takže člověk, který ji zná dlouho to už docela pozná.*
annie.16

za Tue Feb 18, 2020 7:29 pm
*celý den se jen tak potulovala palácem a nic moc nedělala. Občas s někým prohodila slovo ale to bylo tak všechno. Má na sobe tmavě modré džíny a obyčejné šedé tričko. Rozhodne se zajít do dámského salonu. Třeba tam na někoho narazi. Jakmile vstoupí, zjistí, že je tam i Charity a když ji vidí, jak si hladi břicho, pousměje se. Je vážně ráda, že na ten potrat nešla. Ví, jaký je to potom pocit. Pere se s ním už několik měsíců.* Ahojky, neruším?*zeptá se a přejde k sedačce kde sedí ona*
-LF-

za Tue Feb 18, 2020 7:41 pm
*Dívá se z okna zatím ,co v puse spokojeně cumlá jeden jahodový bobón a dívá se z okna. Nikdo tu není, ale změní se to, protože uslyší zvuk otevírajících se dveří. Otočí hlavu tím směrem a uvidí Liu. Šťastně se usměje, přece jen je to jedna z jejích celkově asi dvou kamarádek jasně, že ji ráda vidí. Ahoj.*Pozdraví ji nadšená z jejich setkání.*Nerušíš, pojď, klidně se posaď.*Pobídne ji a posune se, aby měla na sedačce dost místa. Natáhne k ní sáček s bonbony.*Jsou moc dobrý.*Nabídne jí je s těmi slovy a hned poté si vzpomene na jejich a Jasperův hovor na střeše. Nadechne se, rozmýšlí si, jestli se j má na to zeptat, ale když jí jen nabídne, že ji vyslechne nic se nestane, ne?*Vím, že jsi o tom nechtěla mluvit před Jasperem, ale přede mnou můžeš.. Něco se děje, neumíš vůbec lhát.. Nemusíš mi to říkat, nechci tě do toho nutit, ale kdyby ses chtěla vypovídat, jsem tu pro tebe.*Řekne jí.*
annie.16

za Tue Feb 18, 2020 8:06 pm
*potuluje se palácem a nakonec se rozhodne zajít do dámského salonu. Když vejde dovnitř je mile překvapená, protože tam uvidí Charity. Když ji ujistí, že jí neruší, posadí se na druhý konec pohovky, na které sedi Charity. Když ji nabídne bonbóny tiše se uchechtne*/Těhotenské chutě../*pomyslí si a pro jeden se natáhne*Děkuju.*Řekne pobaveně. Když pak Charity zmíní jejich rozhovor na střeše, uhne pohledem. Chvíli mlčí a hraje si s bonbonem v ruce.* Měla jsem pocit, že se to zlepšuje. Všechno začalo být lepší. Jenže pak byli ty útoky. První zemřeli malém rodiče a pak to s Jasperem.*odmlčí se a koukne na ni* Ani jsem nevěděla jestli jste ještě naživu. Nedokázala jsem si představit, co by s vámi mohli rebelové v Ghettu udělat. Sawyer byl v kómatu a nikdo nevěděl jestli se ještě někdy postaví na nohy. Máma s tátou taky nebyli ještě úplně v pořádku a pořád byla šance, že se to zvrtne a něco se jim stane. Edelynne pořád mluvila o Maye a já už nevěděla co jí mám na to říkat.*uchechtne se.* Jednou v noci jsem se šla projít ven a narazila jsem na Casse.*uhne pohledem.* Prej se už pár dní skrýval na pozemcích paláce. Nechápu, že ho nenašli. Byla jsem unavená a zmatená. Pohádali jsme se a políbila jsem ho. *Odmlčí se. Když si vzpomene na ten pocit, zachvěje se*Teda spíše on me, ale já se nechala.*objasní to ještě* Pak jsem se odtáhla a utekla. Všechny ty pocity, které jsem tak dlouho potlačovala a snažila se je pohřbít někam hluboko, vyšly zase na povrch. A mě už to vážně nebaví. Až dělám co dělám, vždy to skončí takhle. Pohadam se s někým z rodiny, pak se jako zázrakem vždy v tu nejhorší chvíli zjeví on a všechno jede zase na novo.*zákoutí hlavou. Uvědomí si, že drží v ruce bonbon a tak ho rozbalí a dá si ho do pusy.* Jsem vážně moc ráda, žes na ten potrat nešla, Charity.*vzhledne zpět k ní* Byla by to chyba.
-LF-

za Tue Feb 18, 2020 8:24 pm
*Nabídne Lii bonbony, čehož by si měla vážit, jen tak u někoho by to neudělala.*Nemáš zač.*Usměje se a sama si vezme další. Po zvažování, jestli začít o tom, co se stalo na střeše a nebo ne, ale nakonec se přece jen rozhodne to zmínit. Nenutí jí, aby jí odpovídala a nebo vůbec něco říkala, jen jí nabídne, že ji vyslechne, pokud bude chtít. Když začne mluvit pozorně poslouchá a trochu i přikyvuje hlavou na znamení, že jí rozumí. Když zmíní Casse stáhne obočí k sobě v zamračení. Slyšela už o něm, ví, že Lie zlomil srdce a nelíbí se jí představa, že by se s někým takovým měla stýkat, navíc je to rebel.*/Jo, to máš zrovna, co říkat.../*Vzpomene si, že ona se vlastně nachází v docela podobné situaci. Vidí, jak se zachvěla a pohladí ji konejšivě po paži. Mlčí a snaží se to všechno zpracovat a promysle si pořádně svá slova, než je vypustí z pusy. Když slyší o potratu přikývne.*Já vím.. Sama teď už vím, že jsem byla hloupá, že jsem tam vůbec chtěla jít.*Potřese nad sebou nechápavě hlavou.*Co se týče toho, co jsi mi řekla.. Nevím, moc co říct. Tvůj vztah s Cassem.. připomíná mi to trochu mě a Jaspera. Taky jsem mu už několikrát odpustila a to mi tajil hodně věcí a taky jsem se díky němu často cítila hrozně. Takž vím, že je těžké na někoho, koho miluješ jen tak zapomenout. Co ty víš, třeba je to u tebe jinak a zamiluješ se do někoho jiného. Ale pokud ne a budeš chtít být s ním, můžeš si být jistá, že budu stát při tobě a podporovat tě, dobře?*Ujistí ji.*A.. možná bych zkusil dát šanci někomu jinému. Nemyslím si, že bys zrovna ty měla problém s nedostatkem hezkých, chytrých, milých a vtipných nápadníků.*Zazubí se na ni.*Tvoje rodina se snad dá zase dohromady.. Co jsem slyšela rodičům je už o něco lépe, ne? Edelynne na to s Mayurou taky snad zapomene.. Sawyer chodí..
annie.16

za Tue Feb 18, 2020 9:10 pm
*vezme si od Charity bonbon a poděkuje ji. Pak chvíli mlčí ale nakonec se jí rozhodne vyklopit téměř vše. Kdyz ji všechno řekne, uleví se ji. Potřebovala to ze sebe dostat jen o tom do teď nevěděla. Je vděčná za to, že je Charity její kamarádka. Po dlouhé době má někoho, komu se dokáže bez problémů svěřit. Pak poslouchá pozorně její slova a vděčně se na ní usměje* Děkuju.*odmlčí se* A máš pravdu. To s Jasperem je dost podobné tomu s Cassiusem.*vzpomene si na to, jak jim minule Charity řekla, že jsou si podobní víc, než si myslí. Po jejích slovech se uchechtne* Většina to bere tak, že jsem pro ně jen celebrita co žije v paláci. To je vše.*uchechtne se a zvedne pohled zpět k ní* A já nikoho nehledám a v nejbližší době ani nebudu.*pokrčí rameny* Mám tebe a svou rodinu. To mi zatím stačí.*uchechtne se.* Ano, rodiče už jsou v pohodě a Sawyer chodí. Jenže v tu dobu jsem nevěděla, jestli to takhle skončí.*odmlčí se* Edy je ještě malá. Zachvili si snad najde něco jiného na co se upne.*prohodí* Jak se cítíš?*stočí rozhovor jinam* Už víte, co to bude nebo je ještě moc brzy?*nasadí úsměv*
-LF-

za Tue Feb 18, 2020 9:34 pm
*Je ráda, že se jí Lia svěří Doufá, že jí to i pomůže. Většinou se člověk potřebuje někomu vypovídat a bude se cítit lépe.*/Snad to bude případ Lii./*Pomyslí si. Pka zase mluví na. Situace Lii a Cassa jí přijde dost podobná jí a Jasperovi, což taky zmíní a na její slova přikývne.*Podle mě ne všichni. Stačí se jen pozorně dívat kolem sebe. *Usměje se na ni.*Když máš někoho vele sebe svět je lepší místo.*Řekne jí na to svůj názor.*Jen mi něco slib dobře? Stejně jak jsem chtěla zanevřít na lásku já, tak i ty.. Nedělej to. /Neuvěřitelně by jsi litovala./*Ona si už nedovede představit, že by měla být bez Jaspera.*Já tě chápu.*Přikývne.*Ano, Edelynne určitě změní svůj názor, dávám tomu tak týden.*Řekne s menším úsměvem. Na její otázku pokrčí rameny.*Jako kdyby mi tělo okupovali dva vetřelci, což je vlastně i pravda.*Pak zavrtí hlavou.*Protože jsou velcí asi čtyři centimetry, nejde to ještě poznat. A nevím, asi si to necháme říct až u porodu.*Řekne jí. Jí je to upřímně jedno. Ale asi by bylo hezké mít překvapení.*Nicméně tvůj bratr je strašně ochranářský, občas to vážně přehání. Pomalu si ani nemohu dojít do kuchyně, hned tam běží s tím, že mi to přinese a nebo pro to někoho pošle. Nejraději by asi byl, kdybych celých těch osm měsíců, co mě ještě čeká proležela v posteli Někdy je to až otravné. Nebo třeba ranní nevolnosti.. Říkám mu, že je to normální a dvakrát jsem ho musela honit po chodbách, aby do komnaty nepřitáhl všechny doktory z paláce.
annie.16

za Wed Feb 19, 2020 8:19 pm
*svěří se jí s tím, co se dělo těch pár dní, kdy je drželi rebelové Ghettu. Pomůže jí to. Je ráda, že se může Charity svěřit. Mít po dlouhé době kamarádku je skvělý pocit. Zmíní, jak je to s ní a nápadníkama. Už dlouho si sice s nikým nevyšla ale dříve, to tak vždy bylo. Nakonec to byl kretén, který v tom viděl jenom palác a zabezpečenou budoucnost. Po její poznámce nadzdvihne jedno obočí* Máš na mysli někoho konkrétního?*zeptá se jí. Po jejích dalších slovech pokrčí rameny* Zkusit to můžu.*na lásku uz nevěří dlouho. A dlouho taky ještě nebude. Už to pro ni nic neznamená. Poznala, jak bolestivé to je a víckrát to zažít nechce. Pak změní téma a zeptá se jí na to, jak ji je a jestli už ví, pohlaví dvojčat. Poslouchá její slova a když domluví, uchechtne se* Jo, u nás to všichni často dost přehání.*protočí očima a pak se zadívá ven z okna* Popravdě je divný vidět Jaspera, jak se o někoho tak hezky stará.*řekne a pousměje se.* Ale jsem vážně ráda že jste spolu.*koukne zpět na ni* Změnila si ho a už to vážně bylo potřeba.*uchechtne se*
-LF-

za Wed Feb 19, 2020 8:40 pm
*Řekne, že se tady určitě najde někdo, kdo ji miluje pro to, jaká je, ne kvůli tomu, že má královský titul. Lia je milá dívka, to stihla poznat, jinak by ji nebrala jako svou nejlepší kamarádku, teda ji a Vic bere z nejlepší kamarádky, ale i tak. Šibalsky se usměje, když se zeptá, jestli myslela někoho konkrétního a pak pokrčí rameny.*Myslím, že ty víš o kom mluvím.*Zahlédla Mionela a ji na Valentýnském plese. Upřímně i dříve viděla ty pohledy, které Mionel věnoval Lii, i když ona si toho nevšímala a je jí jasné, že on ji má rád, možná dokonce i miluje. Pak ji požádá, ať na lásku skutečně nezanevře a dá jí ještě šanci. Usměje se na ni povzbudivě.* Rozhodně zkus. Je to úžasný pocit. Jasně, ve vztahu se najdou chvíle, kdy se spolu hádáte a ty máš toho druhého chuť zabít, ale zároveň víš, že to udělat nemůžeš, protože bez něj prostě žít nechceš./Možná trochu divná věta.. no nic./Občas to bolí, to ano..*Poznala to, takže ví o čem mluví.*Ale stojí to za to.*Pousměje se zase. Když se zeptá na pohlaví dvojčat řekne, že je na to dost brzo a trochu se k tomu rozpovídá a zároveň si postěžuje, jak moc ochranářský je její bratr.*Osobně.. ještě před půl rokem bych neřekla, že by se k někomu, zvlášť ke mě, mohl chovat tak hezky.*Upřímně často pochybovala, jestli vůbec ví o její existenci.*Lidi se mění.*Pousměje se zase.*/Stejně jak se změnil on, trochu i já./*Rozhodně si více věří než předtím a to díky Jasperovi. Uchechtne se.*Vážně se změnil.*Souhlasí s ní.*Je mu hodně líto to, jak se zachoval a co udělal. Hlavně tobě. Hodně o tom mluví.
annie.16

za Wed Feb 19, 2020 8:59 pm
*zeptá se ji, jestli má na mysli někoho konkrétního, protože kdyby ano, chce to vědět. Po její odpovědi se zamraci* O Kim mluvíš? Vyklop to Charity.*doufá, že je Charity jasné, že to z ní vytáhne i přes její mrtvolu. Normálně je dost tvrdohlavá, ale když ji někdo něco nechce říct, je to ještě horší.* Jo, o bolesti a nenávisti mi něco povídej.*uchechtne se a pak odbočí od tématu. Zmíní, že u nich v rodině to všichni dost přehánějí. Taky ještě dodá, že Charity Jaspera změnila.* Pamatuju si, jak jsem te podpořila v tom, říct mu, že k němu cítíš to samé. Pak ale Jasper udělal to, co udělal a já se cítila strašně.*povzdychne si. Pak charity zmíní, že je to Jasperovi líto, uhne pohledem* Já vím.*odmlčí se* Vidím, že se změnil. Vím, že už by to neudělal. Ale je toho prostě moc. Pořád to prostě nedokážu pochopit.*odmlčí se a začne si hrát s prsty* Už na něj nejsem tak naštvaná ale to neznamená, že jsem mu odpustila.*vrátí se pohledem zpět k ní* Stejně to dopadne tak jako vždy. Sotva se k sobě začneme chovat hezky, vypluje na povrch něco dalšího a pojede to na novo.*uchechtne se* Pokaždé když se udobříme se do týdne zase pohadame. /Ani ne do týdne. Spíše tak do dvou dnů/
-LF-

za Wed Feb 19, 2020 9:15 pm
*Ví, kdo je do Lii zakoukaný a už delší dobu a jestli to ona nevidí, tak je více slepá, než si do teď myslela.*S kým jsem tě to jen viděla na Valentýnském plese:*Odpoví jí zase otázkou.*Viděla jsem několikrát ten pohled, který ti věnoval, kdy ses zrovna nedívala a ani tvůj nejstarší bratr.*Pousměje se na ni.*Jak bys byla ta nejkrásnější dívka, kterou kdy viděl. Jako bys byla ty ta, kterou chce držet v náručí a nikdy nepustit./Musím je dát dohromady./*Když odbočí od tématu řekne, jak na tom je a jak se Jasper chová až přehnaně ochranářsky.*Nemohla jsi to vědět.*Nechce, aby si to vyčítala, sama jí nic nezazlívá. I ona Jasperovi věřila. Zmíní, že je jejímu bratrovi moc líto to, co udělal. Doufá, že mu Lia odpustí ale chápe, že je to pro ni těžké. Přikyvuje mezitím co poslouchá její slova. Chápe, jak to myslí a i proč se toho jejich usmíření bojí.*Mě osobně ujistil, že už nic jinýho o čem teda ví, neskrývá,takže na povrch snad nic nevyplave.*Skutečně doufá že bude klid, už žádná tajemství.*A co by mohlo být horší než to, co se stalo? *Zeptá se, protože ji osobně nic nenapadá.*I kdyby z něj vypadlo, že byl už ženatý a má dítě, je to pořád lepší než to že spolupracoval s rebely.*Uchechtne se.*Ale vážně tě chápu. Jen skutečně doufám, že se to mezi vámi udobří. Oba vás to trápí a já takhle nešťastného nechci vidět ani jednoho z vás.
annie.16

za Wed Feb 19, 2020 10:00 pm
*když slyší, že zmíní valentýnský ples, vykulí oči. Má co dělat aby se nerozesmala. Mionel je její kamarád už od dětství a nikdy to nebylo ani nebude jinak* Charity meleš blbosti. Jsme kamarádi už strašně dlouho. Vyrůstali jsme spolu. Je to něco jako můj bratranec. Tohle je blbost. Nikdy to nebyl a ani nebude vic než jen kamarád.*řekne vážně.* musela si to špatně pochopit.*doplní ješte a když vidí její výraz, dojde ji nad čím přemýšlí.* Charity já že znám. Ani nad tím nepřemýšlej. Nebudeš se snažit dát nás dohromady.*řekne s její výraz říká, že to myslí smrtelně vážně.*/Může mít těhotenství vliv na zrak?/*pomyslí si i kdyz vi, ze to bude asi blbost. Pak se začnou bavit o Jasperovi. Uzná, že vztek už jí trochu přešel, ale pořád mu neodpustila. * To je pravda.*řekne a uchechtne se.* Jednou snad ano. Ale kdy? To nikdo neví.*řekne a pokrčí rameny*
-LF-

za Wed Feb 19, 2020 10:16 pm
*Zmíní Valentýnský ples a doufá, že už jí dojde, koho tím myslí. Podle ní je to očividné.*/Že by tou hromadou románů, co jsme přečetla?/*Pomyslí si.*Pro tebe to možná jen kamarád je.*Uzná.*Ale on to podle mě vidí jinak.*Uchechtne se a potřese hlavou.*Když myslíš..*Poslouchá její slova.*Když mi nevěříš, zeptej se jej na to. Nebo to mám udělat já?*Zeptá se a nakloní hlavu na stranu.*Jasněě.. *Schválně to protáhne a ušklíbne se.*Tohle ti připomenu, až ti půjdu na svatbu za družičku. Ale máte dost času do svatby. Za chvilku budu mít břicho jako balon a ani si nebudu moci dát přípitek. Tak počkejj devět měsíců, jo? Pak hodím dvojčata na krk Jasperovi a půjdu s tebou vybírat šaty a uspořádám ti senza rozlučku.*Slíbí jí.*Nad čím?*Zeptá se naoko nechápvě, když jí řekne ať nad tím ani nepřemýšlí.*To ti neslíbím.*Zazubí se na ni. Pak se abví o vztahu jí a jejího bratra. Vidí, že se oba dva trápí a sama si myslí,že horší tajemství už Jasper nemá takže to snad bude v pohodě.*Osobně doufám, že to bde brzy, ale chápu, potřebuješ čas.*Pousměje se na ni a vezme si další bonbon ze sáčku.*
annie.16

za Wed Feb 19, 2020 10:31 pm
*začne Charity vysvětlovat, že mezi ní a Mionelem nic není a ani nebude.* Ne! Opováž se ho zeptat na něco takového!*řekne a i když to myslí vážně, v jejím hlase jde slyšet náznak pobavení. Pak poslouchá její slova a má co dělat, aby po ní nehodila ten balíček bonbónů* Charity to stačí, dobře? Žádná svatba, žádný vztah, prostě nic nebude. Jsme kamarádi a doporučuju ti nechat to ležet, protože myslím že víš, že my rádi věci přeháníme.*zazubí se a ní a pak taky dodá, aby nepřemýšlela nad tím, jak je dát dohromady. Být s Mionelem ji přijde absurdní. Musela si to špatně vyložit* Já to myslím vážně! A i kdyby něco bylo..a jakože není..*objasní kdyby to náhodou zase špatně pochopila*.. rodiče by to nikdy neschválili a Sawyer už vůbec ne. To by dopadlo strašně.*ani si to raději nepředstavuje. Pak svede rozhovor k Jasperovi. Je ráda, že jí Charity chápe.* Děkuju.*řekne a taky se natáhne pro jeden bonbon*
-LF-

Dámský salón - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

za Thu Feb 20, 2020 4:08 pm
*Řekne, že se může Mionelůa zeptat sama, jak to cítí on.*/On ji určitě nebere jako kamarádku./*Je o tom přesvědčená a jediný, kdo by jí to mohl vyvrátit je sám Mionel, i když si tím taky není jistá. Mohl by taky kecat, že ano. Zasměje se.*Čeho se bojíš? Jen bych zavedla řeč na to, jestli se mu někdo líbí.*Pokrčí rameny. Pak začne už tak nějak plánovat, kdy by se asi tak mohli vzít, aby si jejich svatbu užila i ona, protože teď jako těhotná by si nemohla dát ani přípitek. Protočí nad ní očima.*Jo, jasně...*Řekne tónem, který sám o sobě napovídá, že to jen tak ležet nenechá nikdy. Pak potřese hlavou.*Proč by to tvoji rodiče neměli schválit? Já osobně urozená nejsem a tvá máma mě a Jaspera spolu schvaluje./Co král, to nevím../*A docela se i bojí, nechce být nějákým důvodem rozbrojí mezi ním a Jasperem.*Sawyer.. jo to je pravda.*Uzná.*Ale lidi mění názor.*Pokrčí zase rameny. Pak přejdou rozhovorem o Jasperovi a ona se po jejím poděkování pousměje.*Nemáš zač.*Mávne nad tím rukou.*Jak vůbec probíhá Selekce? Už víš, kdo asi bude tvá potencionální švagrová?*Zeptá se zvědavě. Sama nemluvila ani s jednou účastnicí, což musí napravit. Sama si o nich chce udělat obrázek.*
annie.16

za Thu Feb 20, 2020 8:36 pm
*Řekne ji, až se jen opováží promluvit si s Mionelem a po její odpovědi se uchechtne* Jo, jasně a úplně nenápadně bys pak konverzaci svedla ke mne, že?*nadhodí a má chuť po ní něco hodit aby konečně zmlkla. Pak taky zmíní že i kdyby něco bylo, stejně by to rodiče neschválili a ani nechce vědět jak by reagoval Sawyer.* Jo, ale máma..*zadrhne se a neví co říct. Nakonec si povzdychne*.. dobře ta by to asi schválila.*uzná*/ Vždyť neměla ani jednu připomínku ohledně rebelů, takže co by jí vadilo na tomhle?/*pak si uvědomí že nezmínila otce*, S tátou by to bylo horší. Nedivila bych se, kdyby už měl naplánované nějaké zasnoubení. *To o Sawyerovi nekomentuje. Pak se chvíli baví o Jasperovi a když se Charity zeptá na Selekci usklibne se* No, Sawyer to nechce přiznat, ale rozhodně to bude Thylane. Je to milá holka. Na akcích jsou je spolu a několikrát jsem je zahlédla i na nějakých schůzkách.*řekne pobavene* Nevím jestli je slepý nebo co, ale ona k němu cítí očividně to samé. Nechápu na co ještě čeká. Já být na jeho místě a našla toho správného, ostatní by letěli hned.*pokroči rameny*
Sponsored content

Dámský salón - Stránka 2 Empty Re: Dámský salón

Povolení tohoto fóra: