Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Dámský salón - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

za Thu Feb 20, 2020 9:00 pm
*Přikývne s úsměnem.*Přesně tak.*Řekne, jako by to nebyl sebemenší problém. Ona v tom ale problém skutečně nevidí. Řekne, že její máma by to určitě schválila, Sawyer se s tím třeba smířil, jejím otcem si není jistá.*Vidíš.*Zazubí se na ni, když sama uzná, že královně by to nevadilo.*Snad nemá..*Řekne potichu. Nedovede si palác představit bez Merliah.*Ani Jaspera nezasnoubil, tak snad ani tebe.*Pousměje se na ni. Zeptá se jí na Selekci, protože přece jen Lia bude asi vědět víc jak ona. Ona ani té soutěži moc nevěnovala pozornost. Zatím ji docela úspěšně ignorovala.*Thylane jo. To je která?*Zeptá se a snaží si vzpomenout.*Na večeři mi ji musíš nějak nenápadně ukázat. Jestli tam teda půjdu.*Neví, jestli se jí tam chce. Nejspíš se přiklání k tomu, že nechce. Necítí se nějak dobře, kdyby musela být s celou královskou rodinou, teda hlavně s králem, protože s ním mluvila jen jednou a to neskončilo dobře. Lia a ani královna jí nevadí. A samozřejmě ani Edelynne a Jasper. Ale z něj má respekt a možná se ho trochu bojí, i když to by nahlas nepřiznala.*Očividně oba dva tvojí bratři mají dlouhý vedení.*Uchechtne se.*
annie.16

Dámský salón - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

za Thu Feb 20, 2020 9:48 pm
*doplní, jak by nakonec rozhovor mezi Mionelem a Charity vypadal a po jejích slovech se pobaveně uchechtne. Přesně jak čekala. Pak zmíní, že by se nedivila, kdyby už byla s někým zasnoubená a jen o tom nevěděla.* U něj nikdy nevíš.*řekne a povzdychne si.* Jo ale sotva to zmínil dopadlo to strašně.*vzpomene si na to. Nesnášela otce za to, co udělal jak Jasperovi tak mámě. A jen tak na to nezapomene. Pak Charity zmíní selekci a ona ji řekne svůj názor na to, kdo bude vítězkou* Hnědovlaska, čtvrta z Palomy. Její sestra je těžce nemocná.*objasní a nijak nezakrývá, že si ji proklepla. Nechce aby její bratr skončil a nějakou nanou která chce jen korunu.* To teda půjdeš. Přece mě tam s nimi nenecháš samotnou!*řekne vážně, ale na rtech ji hraje úsměv. Když pak Charity řekne, že mají oba její bratři dlouhý vedení, pobaveně se uchechtne* A ještě si na něm sedí.*doplní*,
-LF-

za Thu Feb 20, 2020 10:25 pm
*Doufá, že Lia zasnoubená není. Nedokáže si palác bez ní představit. Přece jen je to jedna z jejích nejlepší kamarádek, zná ji celý život. Není se čemu divit, že by jí ona chyběla.*Hmm..*Zamručí trochu smutně.*Ale nic nevíš.. Třeba to neudělal. A.. nevěděla by jsi to už náhodou? Přece jen je ti už sedmnáct, to je i Kasey a ta to taky ví.*Připomene jí. Je nepravděpodobné, že by byla Lia zasnoubená, podle ni.*A tady ani není nikdo moc volný.*Řekne jí další fakt. Pak se snaží vzpomenout na dívku ze Selekce jménem Thylane, která podle Lii má tu soutěž vyhrát.*Jo!*Řekne najednou. Když zmíní její sestru, rozsvítí se jí. Vzpomene si, jak jí bylo dívky líto, když jednou četla nějáké informace o účastnicích. Následně stočí hovor ke společnou večeři, na kterou neví, jestli půjde a nebo ne. Moc se jí nechce.*Nevím, moc se mi nechce.*Snaží se z toho vykroutit.*/Být u jednoho stolu s králem a Jasperem, kteří si ještě ani nepromluvili../*Neví, co si o ní teď král myslí a docela se i bojí, že by to pořád nemusel schvalovat. Kdyby řekl, že ne, asi by vážně odešla. Jaspera miluje, ale nehodlá být tím, kdo jej bude odtrhovat od rodiny. Pak řekne, že očividně mají oba dva Schreave princové dlouhý vedení a se smíchem přikývne.*
annie.16

za Thu Feb 20, 2020 10:37 pm
*začnou se bavit o zasnoubení. Sice si nemyslí, že by byla zasnoubená ale i tak si není stoprocentně jistá.* Jo, to je pravda.*, uzná. Kasey je jeji sestřenka a už si ani nepamatuje, kdy s ní naposledy mluvila. Pak ji objasní, kdo je Thylane a moc neskrývá to, že si o ní pár informací pozjistovala. Zmíní, že na tu večeři Charity jít musí ale po jejích slovech se něžně pousměje* Nebudu tě di ničeho nutit ale chci abys věděla, že tě tam všichni rádi uvidíme.*řekne nakonec. Byla by moc ráda kdyby tam byla, ale nebude ji nutit. Ví, že to pro ní asi není jednoduché. Ani ji se tam moc nechce ale být by tam měla. Všimne si, kolik je hodin a uvědomí si, že se jí chce spát* Ja uz pujdu ale ráda jsem tě viděla.*pousměje se a zvedne se* Měj se.*zamává ji a vydá se pryč ze salonku. Tohle holčičí klábosení ji vážně chybělo. Její nálada se po dlouhé době zase zvedla.*
-LF-

za Thu Feb 20, 2020 10:44 pm
*Připomene jí Kasey, která je taky zasnoubená, je stejně stará a ví o tom. Takže kdyby byla Lia taky, snad by to věděla stejně jak ona. Zjistí, že favoritkou Lii je Thylane a je rozhodnutá ji sama více na plesech sledovat. Teda ji a Sawyera, pokud budou spolu. Je zvědavá, jak to dopadne.*/Ještěže mě do Selekce nevylosovali./*Přihlásila se. Musela, kvůli otci. Sama by tam nešla ani za nic. Když se jí snaží přesvědčit, aby šla na večeři snaží se z toho vykroutit.*/Jasper mě tam asi taky nejít nenechá.. Nebo spíše pokud nepůjdu já nebude chtít jít ani on a přece musí plnit své povinnosti. Ještě by si to u rodiny více zavařil./*Povzdechne si.*Jo, díky.*Pousměje se na ni a přikývne. Sama si neuvědomila, kolik je už hodin.*Jasně, dobrou Lio.*Rozloučí se s ní. Dlouho tu sama nezůstává. Vezme si ze sáčku poslední bonbon do pusy, prázdný sáček vyhodí do koše a vydá se do komnaty, kde už asi bude i Jasper.*
-LF-

za Sat Mar 28, 2020 5:26 pm
/Fakt tam musím? Lia by mi asi neodpustila, kdybych nepřišla, co?/*Povzdechne si. Bojí se, jak to tam bude vypadat. Sama není na žádný večírky. V hlavě má samé děsivé myšlenky, jak to Lia mohla zařídit. Naštěstí to není jen její rozlučka, ale všech, které se tu vdávají, včetně Thylane, Kasey a podobně. Na sebe si vzala modré šaty dlouhé ke kolenům, docela obyčejné. Vlasy má jen tak rozpuštěné, takže se jí při chůzi pohupují na zádech. Líčení jen jemné. Na ruce se jí třpytí prstýnek. Pousměje se při pohledu na něj. Přede dveřmi do salonku se nadechne a až pak vejde. Rychle se rozhlédne po místnosti, jako by snad čekala, že tu budou nějáké tyče a u nich se budou svíjet striptéři. Oddechne si, když tohle tady není a vypadá to docela neškodně.*
-LF-

Dámský salón - Stránka 3 Empty Kasey Thalia Martinelli

za Sat Mar 28, 2020 5:34 pm
*Dneska je rozlučka se svobodou, i když ona je už vdaná, rozhodla se tam jít. Bude to přece jen legrace a ona se aspoň seznámí s Thylane, která vyhrála Selekci. Na sebe si vzala jenom černou sukni a k tomu bílý top. Vlasy má vzadu sepnuté. Líčení jen lehké. Přece jen je to spíše soukromá oslava, ne veřejná. Bude tam jen nejbližší rodina.*/Jestli tam přijde máma s tím, že to bude hardcore party, skákám z okna./*Pomyslí si.*/Možná jsem měla požádat, aby pod oknem Dámského salonku byla nějáká plachta, moc se mi umírat nechce./*Pozdraví již přítomnou dívku, kterou zná a pak si vezme jen džus, protože alkohol nemůže a stejně ho nepila. Pak se posadí na sedačku a čeká na další.*
annie.16

za Sat Mar 28, 2020 5:45 pm
*dneska se koná rozlučka se svobodou, kterou přichystala pro Charity, Kasey a Thylane. Má v plánu přijít trochu později, protože tahle akce je dělaná především pro její kamarádky. Nicméně stejně přijde na čas, protože se nudila a neměla co dělat. Jakmile přijde do salónku, rychle pohledem přejede, jestli je vše tak, jak má být. Je zde stůl s občerstvením a alkoholem a pak taky jeden speciální stůl, na kterém je zásoba dětského šampaňského, protože to minule slíbila Charity. Když vidí, že je vše tak, jak má být, s úsměvem zamíří k pohovkám, na kterých už sedí Charity a Kasey.* Ahoj. *pozdraví je a posadí se.*Popravdě mi přijde divný, že se budete vdávat. Nebo už jste vdané.*koukne na Kasey* Ale moc vám to přeju. Oběma*usměje se na ně*
AndyHoff

Dámský salón - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

za Sat Mar 28, 2020 5:57 pm
*Absolutně nechápe, čím si chce tohle palác dokázat, ale chápe, že kdyby s Rorym odmítli, asi by to brali jako urážku, proto se tam radši vydá. Sama ví, že pít nemůže a přednáška od Roryho na téma zodpovědnost taky nebyla zrovna krátká. Včera poprvé na ultrazvuku viděla toho drobečka a díky tomu si ho ještě více zamilovala a aby se to celý pro ní stalo skutečnější. V černých džínách, šedém triku a kožené bundě se u brány paláce s Rorym rozloučí polibkem a pak se vydá do dámského salonu. Sama je z toho docela nervózní a neví, co od toho očekávat. Moc se jí tam ani nechce. I tak ale otevře dveře do salonu a pohledem přejede po všech přítomných.* Em... Ahojte.. *Pozdraví je. Neví, jestli tuší o tom, že jí a Roryho Jasper pozval.* Já.. pozval mě Jasper.. *Zavře za sebou dveře.* Koukám, že jedinej, kdo může pít je ta nejmladší. *Uchechtne se ve snaze zmírnit napětí a aniž by si to uvědomovala, pohladí si břicho.*
-LF-

za Sat Mar 28, 2020 6:04 pm
*Všimne si, že je tu stůl s dětským šampaňským, tak si rovnou vezme flašku a nalije si do skleničky. Nebude to pít přímo z flašky. Pak se posadí na pohodlnou pohovku a mezitím čeká na ostatní. Dívá se přitom s úsměvem na prsten. Pak zvedne hlavu, když uslyší hlas Lii.*Ahoj.*Pozdraví ji. Pak se podívá na Kasey a následně se uchechtne.*Věř mi, že mně osobně to přijde taky dost zvláštní.*/O Vánocích nevěřila, že by si Jaspera mohla někdy vážně vzít a ani ty týdny předtím, nebo spíše měsíce předtím, co do něj byla zamilovaná si ani nedovolila doufat, že to dotáhnou až k oltáři. Dveře se zase otevřou a protože co ví, na jejich večírku chybí snad už jen Thylanenebo Lucya, u které si není jistá, jestli přijde, podívá se tím směrem. Ale neuvidí ani jednu z nich, nýbrž Arowen. Překvapeně zamrká. Nečekala ji tu. Popravdě z ní má vážně strach vzhledem k tomu, co se stalo v minulosti. Ji unesli, zranili, kvůli rebelům skoro potratila, Arowen zabila svou rodinu a teď tu před ní stojí s tím, že ji pozval Jasper.*A-ahoj.*Navíc zabila jejího otce, i když ano, on si to asi zasloužil, ale pořád ho měla ráda.*/Jak ji mohl Jasper pozvat? I přes to, že je mezi rebely a námi mír? Dělá si srandu?/
-LF-

za Sat Mar 28, 2020 6:11 pm
*Dojde na rozlučku se svobodou, i když pro ni je na tohle už pozdě, protože sama už je vdaná. A ani se nenapije, protože čeká dítě. Usměje se na Liu.*Ahoj.*Pak ji poslouchá a uchechtne se.*Je to zvláštní pocit, pořád si zvykám na ten "titul" manželky. /A nově i brzy budoucí španělské královny../Ale neboj, já věřím, že Mionel se za chvilku taky rozhoupe.*Mrkne na Liu. Když přijde další host v podobě Arowen, docela se podiví, že tu je. *Ahoj.*Pozdraví ji a pohledem sjede k břichu, které si pohladí.*Asi.. gratuluju?*Svede to trochu do otázky a sama se pohladí po břiše.*/Divné, az dvacet let takhle tady dost možná budou sedět naše děti, které se ještě ani nenarodily./Klidně se posaď.*Pobídne ji a vezme si skleničku a nalije si jen dětské šampaňské.*Výhoda.. Až se Lia opije, budeme na ni tři, abychom ji dostaly do postele.
annie.16

za Sat Mar 28, 2020 6:24 pm
*jakmile dojde do dámského salonku, zkontroluje, jestli je vše, tak jak má být. Přesněji řečeno, jestli jsou zásoby alkoholu dostačující. Pak se vydá k pohovce, kde už sedí Kasey a Charity a také se posadí. Poté je pozdraví a řekne, že jí pořád přijde divné, že Charity se bude vdávat a Kasey už dokonce vdaná je.* Na to je moc brzy.*pousměje se na Kasey a když se otevřou dveře, podívá se tím směrem. Očekává, že to bude Thylane nebo Lucya, a tak když uvidí Arowen, vykulí oči.* /Co ta tu do háje dělá?!/ *Když slyší, že ji pozval Jasper, pevně sevře ruce v pěst. Nejraději by hned teď zamířila na střechu a Jasperovi jednu vrazila* Já ho zabiju..přísahám.*zašeptá si pro sebe.* Ty jsi těhotná?*řekne asi celkem nepotřebnou otázku a tak nečeká na odpověď* Eh..gratuluju.*moc upřímně to nezní a tak raději uhne pohledem a otočí se na Kasey* Nikdo neříká, že se opiju. A navíc taky by měla dojít Thylane a ta doufám ještě pít může.*uchechtne se, ale pohledem pořád nervózně tiká po místnosti*
AndyHoff

za Sat Mar 28, 2020 6:42 pm
*Dojde do dámského salonu a nervózně přejede pohledem po všech v místnosti. Pak hned vysvětlí, kdo jí pozval a všimne si, jak Lia zatnula ruce v pěsti.* Chápu.. Asi jsem mu na to kývat neměla... Myslela jsem, že to budete vědět.. *Zhodnotí a pak si pohladí břicho a pousměje se.* Nebylo to plánované, ale ano. A vlastně i zasnoubená.. *Sjede pohledem ke svému prstýnku a pak se letmo pousměje na Kasey.* Díky. *Nervózně si zamne ruce a nakonec se posadí na jeden z gaučů a nechává mezi ní a ostatními prostor.* Kdo ví, Saw se nezdá. *Uchechtne se a následně se poškrábe na zátylku.* A když vidim to množství flašek... *Koukne mírně pobaveně na zásoby chlastu a pak stočí pohled k Charity a úsměv jí z tváře trochu zmizí. Chápe, že pro někoho může být ztráta rodiče těžká.* Řekla bych promiň...... ale zachránila jsem ti tim snoubence a celou jeho rodinu. A upřímně mi to ani líto není.. *Řekne jí upřímně a pak sklopí pohled.* /Jo... tohle bude fakt sranda, Jaspere../
-LF-

za Sat Mar 28, 2020 6:54 pm
*Když dojde Arowen, rychle sklopí pohled. Na Tribunále jí její přítomnost až tolik nevadila, pozval ji Sawyer a moudře usadil daleko od ostatních, ale sem ji pozval Jasper a má tu s ní být v jedné místnosti a bavit se?*Jo.. ehm.. taky gratuluju.*Řekne tichým hlasem a podívá se k oknu.*/Můžu skočit?/*To jí přijde jako lepší varianta, než tu zůstat spolu s velitelkou rebelů. Podívá se na Arowen, která mluví na ni.*Není to jen kvůli otci.. Vím, že si to zasloužil a že jsi nás tím všechny zachránila.*Řekne jí.*Jde o to, co se stalo za tu celou dobu. Unesla jsi mě, i Jaspera, zabila doktory, kteří mají vyléčit královnu, zabila jsi svou rodinu.. A já kvůli tomu všemu málem potratila, při vašem útoku.*Podívá se na její břicho.*Myslím, že docela chápeš, jak jsem se asi musela cítit.*Řekne tichým hlasem.*A ještě tě pozve Jasper. Ten si ze mě dělá srandu.*Potřese hlavou. Podívá se na Liu.*Asi ti tentokrát nebudu bránit ho uškrtit a ještě se přidám.
-LF-

za Sat Mar 28, 2020 7:30 pm
*Řekne Lii, že za chvilku se rozšoupe určitě i Mionela a uchechtne se.*Jen aby. Beztak za tři měsíce sem ze Španělska zase poletím zpět na tvou svatbu.*Řekne s úsměvem. Pak ale přijde Arowen, z čehož neví, jaké má mít pocity. Ví, že je příměří, ale tohle se jí ani tak nelíbí vůbec. Pozdraví ji a snaží se chovat mile, takže jí nabídne, ať se posadí a pak poznamená, že je výhoda toho, že jsou tři proti Lii, která jako jediná může pít.Poslouchá Arowen a pak si povzdechne.*To, co jsi udělala v miinulosti se nelíbí nejenom jí.*Kývne k Charity a dívá se přitom na Arowen.*Já kvůli tomu útoku na dostizích ztratila paměť. Nepamatovala jsme si svého snoubence. A do dneska si ty vzpomínky nepamatuju.. I když jo, zamilovala jsme se do něj znovu, ale i tak..*Potřese hlavou.*Chápu, proč to děláš, že nesouhlasíš s tím, jak to v Illey je, ale všechno nejde najednou.. Abys viděla výsledky změny, musíš dlouhodobě sledovat statistiky. Když se podíváš na to, jak to bylo před dvaceti lety a teď třeba se sirotky.. Viděla bys, že díky tomu, jak se tomu věnuje Brikssi, zlepšilo se to mnohokrát. Jasně, úplně tomu nelze zabránit. Rodiče mají možnost své děti odložit do sirotčince, ale stejně je dají na ulici, ale za to už my nemůžeme.*Řekne svůj názor.*Ale.. nebudeme to sem teď tahat holky, jo? Pro dnešek se pokusíme na všechno zapomenout a prostě si to tady trochu užít. *Navrhne a přejde ke stou, který je plný jídla a vezme si jahodový koláček.*Chce někdo, je to boží.*Usměje se a sama se do něj zakousne.*
annie.16

za Sat Mar 28, 2020 7:51 pm
*jakmile dojde Arowen a řekne, že ji pozval Jasper má co dělat, aby odsud neutekla přímo na střechu. Nechápe, jak ho to napadlo. Vždyť je to jen pár dní, co Arowen zabila otce Charity. Sice tím teoreticky zachránila Illeau, ale i tak. Byl to otec její nejlepší kamarádky. Pak jí pogratuluje k tomu, že čeká dítě, i když to moc upřímně nezní. Pak vytkne Kasey, že nikdo neříkal, že zrovna ona se opije a dodá, že by měla taky dojít i Thylane. I když to vypadá, že se na ně vybodla.* No, aspoň nemusím pít dětské šampáňo.*ušklíbne se. Pak poslouchá to, co říkají Kasey a Charity Arowen a sleduje její reakci.* Konečně. Na tenhle den čekám už tak dlouho.*uchechtne se ale pak se obrátí na Arowen* Víš jaký je to pocit, potratit? Jasně, byla to moje volba, ale co jsem měla dělat?*odmlčí se* Ted už vím, že to byla chyba, ale dokážeš si představit, jak jsem se cítila? Čekala jsem dítě s někým, kdo mě chtěl zabít. A já ho milovala. *zakroutí hlavou* To, žes už několikrát málem zabila oba mé rodiče a sourozence snad není potřeba zmiňovat.*doplní a pak na Kasey* Máš pravdu. Pojďme to oslavit a tohle nechme na jindy.
AndyHoff

za Sat Mar 28, 2020 8:13 pm
*Posadí se na jednu ze sedaček trochu dál od nich a pak řekne Charity, že by se jí i omluvila, ale nemyslela by to upřímně. Po jejích slovech trochu nadzvedne obočí, protože zrovna od ní tohle moc nečekala a pak přesměruje pohled na Kasey a nakonec na Liu. Potichu si povzdychne a na chvíli sklopí pohled. Pak ho zase zvedne a podívá se na ty tři. Jako první na Charity.* Mojí rodinu řešit nemusíme, ne? Ta neměla s tebou nic společnýho. A když jsem tebe a Jaspera unesla, nikomu se nic nestalo. A myslíš, že jsem nevěděla, že zdrháte? Bože... Jsou tam kamery, všude jsou rebelové, kteří tajně hlídkují. Věděla jsem to dost dobře. Ale zjistila jsem, že jsi těhotná, tak jsem tě nechala jít. *Nemluví naštvaně, nechce se hádat, mluví s ní klidným hlasem, kterým mluví, i když se podívá na Kasey.* O politice se tady fakt bavit nebudu. Ty zase nevidíš plno věcí, který vidím já. *Jako poslední se podívá na Liu a potřese hlavou.* Za to já nemůžu. Měl tě jenom okouzlit. Nedokázala jsem ovlivnit, že se ti stane tohle. Nejsem až taková svině, abych udělala něco tak hnusnýho. A on pak zmizel, takže jsem nemohla udělat nic ani s ním. *Pak sjede pohledem ke své noze v sádře.* Já zase málem potratila při záchraně všech vašich krků. A díky tvýmu bráškovi a tatínkovi nebudu nejspíš schopná normálně chodit. Mohla jsem vás všechny zlikvidovat opravdu hnusným způsobem a věř mi, že mě to napadlo, obzvlášť potom, co jsem se začala budit s nočníma můrama, kde vidim tvýho tatínka jak podřezává mýho snoubence, kterej je první dobrá věc v mém životě. Ale neudělala jsem to a nabídla mír. *Namítne a pohled směřuje kamkoliv jinam, jenom ne na ně. Nervózně si prohrábne vlasy a pak mírně potřese hlavou.* /Neměla jsem sem chodit../
-LF-

za Sat Mar 28, 2020 8:36 pm
*Řekne, že její otec si to asi tak nějak zasloužil, navíc ví, že je tím všechny zachránila.*Sice se nikomu nic nestalo, ale mohlo.*Řekne a pak se zarazí, když řekne, že věděla, že utíkají.*Tak.. asi dík./Možná by bylo lepší, kdyby nás zadržela.. Teď jsme nemuseli být v takovéhle situaci. Pak sklopí hlavu a dívá se na zem. Ani moc nevnímá to, co se děje v místnosti, dokud nepromluví Lia, podívá se na ni a soucitně se usměje. Ale i nadále mlčí. Pak se zase podívá na velitelku rebelů.*Ani Sawyer nebude chodit normálně. Co vím, bolí ho to a po náročném dni kulhá..*Pokrčí rameny.*To s tvým snoubencem je mi líto, ale zkus krále pochopit, taky se bojí o svou manželku. Ty bys taky určitě neváhala a zabila kohokoliv, kdo by ublížil tomu tvému snoubenci.*Povzdechne si a pak si stoupne.*Nechápu, jak si mohl Jasper myslet, že by tohle byl dobrej nápad.. *Potřese hlavou.*Lio, když tak mu prosím tě řekni, že jsme jen u mamky ve městě, ať mě nehledá a svatbu zatím odloží. Díky.*Poděkuje a pak rychle vyjde z místnosti a vydá se pryč.*
-LF-

za Sat Mar 28, 2020 9:03 pm
*Poslouchá velitelku rebelů a Charity. Raději se do jejich konverzace nezapojuje a jenom poslouchá. Navíc vidí, že si samy potřebují vyříkat.*A ty zase nevidíš to, co vidím já.*Namítne.*Mohly bychom takhle argumentovat pořád dokola.*Pokrčí rameny. Pak si povzdechne a napije se dětského šampusu. Když Lia začne mluvit zarazí se a podívá se a ni.*Ty jsi potratila?*Zeptá se šokovaně. Do teď o tom nevěděla.*Lio.. je mi to moc líto..*Řekne pořád trochu v šoku a pak potřese hlavou. Nadzvedne obočí a sleduje, jak se Charity vydává pryč.*/Měly bychom jít pro ni?/
annie.16

za Sat Mar 28, 2020 9:22 pm
*v tichosti poslouchá rozhovor mezi Charity, Kasey a Arowen. Pak se rozhodne promluvit i ona a po její odpovědi se ušklíbne* Vážně si myslíš, že ti tohle budu věřit? *Snaží se mluvit potichu protože nechce rozpoutat válku, ale tohle.ji nevěří a nikdy nebude. Po jejích dalších slovech překvapeně zamrká.* Cože? Proč bys neměla chodit?*nechápe ji. Vždyť na útocích se jí nic nestalo. Až teď si všimne její sádry a prohlédne si ji* Co ti udělali? *Zeptá se a doufá, že jí řekne pravdu.* Je mi líto, žes malém potratila.*pronese tiše.* Asi bych ti měla poděkovat, za to žes nám minule zachránila krky, ale vzhledem k okolnostem..*koukne na Charity a větu nechá viset ve vzduchu.* To nemusí.*pousměje se na Kasey. Jakmile si Charity stoupne, je jí jasné, co bude následovat, takže si stoupne taky. Než se stihne z jejích slov vzpamatovat, Charity už je téměř u dveří, ale i tak se za ni rozběhne a jemně ji chytí za ruku, aby ji zastavila* Charity nedělej to. Neutíkej zase. Jestli nechceš být tady s náma, tak dobře. Ale prosím, zůstaň v paláci a neutíkej do města.* Řekne naléhavě* Brát ji sem byla chyba a neboj, sežere si to, ale neutíkej, prosím. Akorát to tak celé zhoršíš, budeš mít větší nervy a může nastat nějaký problém ohledně těhotenství.*odmlčí se a pohledem sklouzne k jejímu těhotenskému bříšku*
AndyHoff

za Sat Mar 28, 2020 9:41 pm
Asi nemáš za co. *Odpoví jí a po námitce Kasey jemně protočí očima.* Jo, asi nemá smysl se o tom dohadovat. *Uzná nakonec a pak se podívá na Charity.* Kdyby na tu minu nestoupl sám, nic by se mu nestalo. Tak byli sestrojený. Nemůžu za to, jak je akční. *Pokrčí letmo rameny a zatne pevně zuby, když mluví o tom, jak by se ona cítila, kdyby se něco stalo Rorymu.* Ne, já bych toho dotyčnýho nezabila. To by pro něj bylo vykoupením. *Udělala by něco daleko horšího a mučila ho několik let, aby se mu pomstila. To si snad Charity dokáže domyslet sama. Pak se koukne na Liu a přikývne.* Chápu, pokud ne. Ale nemam důvod ti lhát. *Pokrčí rameny a pak sjede pohledem ke své noze.* Tvůj tatínek mi zařídil rande se španělskou botou. Jsou to takový dva spojený plechy s hrotama vevnitř, který se postupně stahujou. Hroty se ti zabodávaj do lýtka a celý ti to drtí kost. *Řekne jí pravdu o tom, co se jí stalo.* Myslela jsem, že se Sawyer a Keenan pochlubili, jak mě dotáhli do mučírny. *Nadzvedne obočí, protože vážně čekala, že tohle bude vědět.* Mě je zase líto, co se stalo tobě. I když mi to asi neuvěříš. *Pokrčí rameny a pak sleduje, jak se Charity zvedne a vydá se k odchodu. Když slyší, že její přítomnost tady je chyba, krátce přikývne, vezme berle a sama se zvedne.* Zůstaň. Já půjdu. Ani jsem sem chodit neměla. *Potřese hlavou a za pomocí berlí odskáče z místnosti. Má v plánu dojít na střechu a poprosit Roryho, jestli by nemohli jít zpátky domů, ale dokáže zajít jenom za roh a tam objevit malý výklenek, do kterého si sedne, protože se jí spustí slzy z očí a ona nechce, aby jí takhle někdo viděl.*
-LF-

za Sat Mar 28, 2020 9:51 pm
*Raději už nic neříká a jen Arowen poslouchá. Zase jen přikývne. Spíše se teď stará o to, jak ji sem mohl Jasper pozvat. Kdyby jí to aspoň řekl, ani by sem nešla. Přece jen udělala dost věcí a ona sama se jí docela bojí, i když je mír. A sama neví, kde se v ní bere to, že se tady s ní ještě dohaduje, když ji může kdykoliv zabít. Pak se zvedne a chce odejít, což jí Lia nedovolí. Povzdechne si.*Mně.. je už to jedno. Pro mě za mě tu zůstanu. Už mi na tom nezáleží*Pokrčí pak rameny. Zase si uvědomí, že ať už bude v paláci nebo tady, stejně se bude cítit mizerně. A nechce se ještě hádat s Liou, protože je jen jednou z těch málo kamarádek, které má.*Nervy budu mít v obou případech.*Zašeptá. Pak se podívá na Arowen.*Klidně tu zůstaň, já jdu.. do komnaty.*Řekne a rychle vyjde z místnosti. Neví, jestli nejít do jiné, ale usoudí, že dneska na to nemá ani energii to řešit. Takže se vydá normálně do komnaty, kterou sdílí s Jasperem a má v plánu si jít rovnou lehnout a usnout dříve, než přijde on. Což stejně asi jen tak nebude, protože si užívá na střeše.*
annie.16

za Sat Mar 28, 2020 10:17 pm
*nechá ty tři si to vyříkat a pak se ozve i ona. Arowen to nevěří a asi ani nikdy nebude. Pak moc nechápe, o čem to mluví. Nevšimla si, že by z nějakého útoku odešla poraněná. Až pak si všimne její sádry a hned se zeptá, co jí Sawyer a táta udělali. Po její odpovědi se jí zvedne žaludek. Arowen taky nemá zrovna v lásce, ale uchýlit se k mučení? Nechápe jak to mohli udělat.* Promiň. To je mi líto. Nevěděla jsem o tom.*řekne tiše a uhne pohledem.* Udělali ti ještě něco?*vrátí se pohledem zpět k ní. Když ji Arowen řekne, že je jí líto to, co se stalo jí, kývne hlavou. Pak Charity vstane a jelikož je jí jasné, co se bude odehrávat, vstane taky. Pokusí se jí v útěku zabránit.* Takhle to neříkej. Ale pokud tu vážně nedokážeš zůstat tak...*pokrčí rameny. Násilím ji tady držet nebude.* Je mi to líto. Je to moje vina. Měla jsem tě poslechnout a nedělat žádnou rozlučku. Nic z toho by se nestalo a s Jasperem by jste byli v pohodě.*pronese tiše a když se u nich objeví i Arowen, obrátí se k ní* Promiň. Já to tak nemylsela. Nemusíš odcházet.*řekne rychle. Když pak promluví zase Charity, pustí její ruku a sleduje ji jako dochází. Pak odejde i Arowen a ona zůstane stát chvíli na místě. Následně zamíří k baru a všimne si, že ani Kasey uz tady není. Ani si nevšimla, že odešla.*/Tohle bylo naposledy, co jsem něco takového dělala./*pomyslí si a pak i s faleškou Whisky zamíří k jedné pohovce, že které nemá v plánu dneska vstávat. Minimálně do doby, dokud nebude flaška prázdná.*/Další názorný příklad toho, jak vždy vše poseru.../
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Dámský salón - Stránka 3 Empty Re: Dámský salón

za Sat Apr 04, 2020 11:13 am
Pátý ročník
-LF-

Dámský salón - Stránka 3 Empty Chrysane Y. Martinelli

za Tue Apr 28, 2020 8:50 pm
*Chce na chvilku odejít ze své komnaty, ale nechce jít nikam, kde by mohla narazit na Zaydena. Do dámského salonku muži nemohou, takže se jí to dá jako naprosto skvělý nápad. Na sobě má černé džíny a černou mikinu, která je volnější, její oblíbená. Vlasy má jen tak rozpuštěné, líčení jen lehké. Je docela unavená, byla dlouho do noci v klubu a pak spala jen pár hodin. Budili jí noční můry, což se i děje často, poslední dobou. Pořád jí v nočních můrách všichni říkají, že bez ní by jim bylo lépe, že je zbytečná a podobné věci, které ví, že by její rodiče a příbuzní napřímo neřekli, ale myslet si to mohou. Do hlavy jim nikdo nevidí. Dojde do Dámského salonku, kde se svalí na gauč u oken. Prostě si na něj lehne a nohy nechá jen tak přes opěrku sedačky, které je jen malá, takže se tam celá nenatáhne.*
Sponsored content

Dámský salón - Stránka 3 Empty Re: Dámský salón

Povolení tohoto fóra: