Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Vinný sklípek  Empty Vinný sklípek

Sun Apr 18, 2021 5:36 pm
Nachází se ve spodní části paláce, který není nijak moc vytápěný, takže doporučujeme si vzít s sebou nějaký teplý svetr. Ve sklípku se dá přivolat i obsluha, která vám pomůže s výběrem té pravé láhve pro vybranou příležitost a vaše chuťové pohárky. Můžete si zde i sednout a rovnou ochutnat různé odrůdy vína. Občas zde palác pořádá i ochutnávky vína pro personál a návštěvy. Zaměstnancům paláce je bez povolení zakázáno odnášet jakékoliv láhve nebo je otevírat a upíjet.

Vinný sklípek  2a5160247200821d3cbb3fa7d0b0e911
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Vinný sklípek  Empty Medea Helena Penelope Lidwood

Sun Jun 27, 2021 11:24 am
*Dnes si rozhodla udělat výlet do vinného sklípku. Na akci se neukázala. Stejně by to nijak neprospělo jejímu psychickému zdraví. Neměla na to plnit své povinnosti princezny, proto si radši někam zalézala a komunikovala přes illeagram. Pořád bojuje s různými depresemi a dlouho se léčila z anorexie a bulimie. Chtěla se uvolnit a po roce si dopřát kvalitní víno.* /Snad tu budou mít nějaké dobré./ *Vytáhla jednu flašku a nalila si do skelničky decu.* /Víc si nedám./ *Teda pokud udrží svoje chutě na uzdě. Víno milovala, ale pořád měla tendence k tomu počítat kalorie a věděl a že víno jich nemá málo. Anorexie se nikdy úplně nezbavila. Proto byla taky tak hubená a prsa neměla skoro žádná. Dřív je měla, ale pak zmizeli a už nikdy se nevrátili. Sedne si ke stolu na popíjí.*
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Vinný sklípek  Empty Emmeline Saskia Martens

Sun Jun 27, 2021 11:33 am
V poslednom čase nemala náladu na nič, so súrodencami sa stále nestretla, aj keď počula od služobníctva, že už sú v paláci, no nemala chuť ich vyhľadať. Zamierila teda pomaly do vinnej pivnice, kde si chcela pochutiť na dobrom víne. Len čo tam však prišla zistila, že tam nie je sama. Ďalšia, čo si prišla pochutnať na víne? Povie dosť tvrdým hlasom, dnes nemala veľmi náladu byť milou princezničkou ako ju všetci poznali. Na sebe mala čiernu koženú sukňu s bielym crop topom doplnenú rovnakou koženou bundičkou. Už sme sa videli nie? Opýta sa po chvíli dievčaťa, ktoré hneď zaradí do vyššej spoločnosti. Mohla by tu vlastne byť účastníčka Selekcie sama? Veď by sa mohla ožrať, a to by teda nebolo veľmi dobré. Zachichoce sa, bola to celkom pekná predstava, ktorá ju lákala. Čo tak urobiť menší škandál s nejakou z účastníčok? Zamyslí sa nad tým, no nevie, či je niektorá z tých dievčat tak naivná, že by sa na to dala nahovoriť. Čaká teda, ako bude princezná pred ňou reagovať.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Vinný sklípek  Empty Medea Helena Penelope Lidwood

Sun Jun 27, 2021 2:34 pm
*Po chvíli popíjení vína si všimne že má společnost v podobě holandské princezny. Nebo si aspoň myslela že to holandská princezna je.* Přišla jsem se hlavně odrágovat, ale na víno mám chuť taky. Dlouho jsem ho neměla. *Napila ze znovu ze své skleničky a už jí měla trochu prázdnou.* Jestli chcete být sama klidně odejdu. *Jako princezna by neměla ustupovat, ale nechtěla nikde tvořit konflikty. Obzvlášť ne se svým psychickým zdravím.* Asi někde na akci ano. Pokud jsi Emmeline. *Pousměje se na ní.* /Snad jsem si jí s nikým nespletla./ V zábavním parku jsme se viděla. Je to tak? *Optá se opatrně.* /Hlavně žádné konflikty./
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Vinný sklípek  Empty Emmeline Saskia Martens

Sun Jun 27, 2021 2:41 pm
O áno, zábavný park. Na ten som skoro už zabudla. Jasne, som Emmeline. Povie so smiechom v hlase. Rozhliadne sa okolo seba, akoby niekoho očakávala, no potom pozrie na Medeu. To je v pohode, nie je to predsa moja pivnica, nemusíš odísť. Mykne ramenami, keď nájde vínový pohár zoberie ho spolu s jednou z fliaš, ktorú otvorí, aby si mohla naliať. Biele, či červené? Opýta sa po chvíli, nevie posúdiť, ktoré to dievča viac obľubuje. Sama si naleje biele víno, z ktorého sa napije. Tak na zdravie. Nadvihne pohár smerom k Medei. Musím uznať, že je naozaj veľmi dobré. Povie po chvíli ochutnávania. Chystáš sa na najbližšiu akciu? Opýta sa po chvíli, celkom ju to zaujíma. Sama ešte totiž nevie, či tam má ísť a ak áno, za ktoré znamenie by sa mala preobliecť. Budem škorpión alebo panna, či možno lev? Za čo mám ísť? Pýta sa sama seba, pričom stále hľadí na Medeu.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Vinný sklípek  Empty Medea Helena Penelope Lidwood

Sun Jun 27, 2021 6:57 pm
*Nějaký pátek už ode dne kdy se konal zábavný park už uplynul a tak se ani nedivila že na něj Emmeline zapomněla.* Já si na něj vzpomněla až když jsem tě uviděla. *Většinou si na lidi vzpomínala když si vybavila místo kde je viděla naposledy. Stejně ale nepotkávala moc nových lidí. Její psycholožka jí doporučila aby se aktuálně spíš věnovala sobě než ostatním lidem a novým vztahům. Proto jí taky nikdo s nikým nezasnoubil. Akorát by to dělalo potíže.* Jenom jsem se chtěla ujistit že stojíš o společnost. *Pousměje se na ní a koukne na víno.* Mám radši bílé. *Pousměje se a nechá si nalít skleničku.* /Takže asi to bude chtít jít zítra ráno běhat./ *V hlavě občas pořád počítala kalorie a zrovna teď je počítala. Úplně se toho nezbavila nikdy.* Na zdraví. *-Připije si s ní a pomalu upíjí ze skleničky.* Je to něco jiného než víno v Řecku. Tady je poněkud lepší. *Řecko nebylo zrovna mistrem ve výrobě vína. Šel jim spíš olivoví olej* Vlastně ani ne. Na akce teď moc nechodím. Nejsem si jistá tím jestli bych je zvládla. *Psychiku měla pořád rozhozenou a hádala že tak za dva týdny by se mohla někde ukázat.* Ty? Baví tě plesy? Nebo to bereš jenom jako povinnost? *Optá se jí se zájmem.*
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Vinný sklípek  Empty Emmeline Saskia Martens

Sun Jun 27, 2021 7:14 pm
Pozrie na Medeu. Ale no tak, určite by si tie akcie zvládla, tieto akcie ... no teda nič moc zatiaľ, aspoň pre mňa. Možno pre tie dievčatá zo Selekcie je to niečo úžasné, ale ja sa zatiaľ veľmi nudím. Mykne ramenami, keď si odpije z vína. Ale tak, čo by som chcela, nie som hlavnou hviezdou, ktorá tieto akcie organizuje. Som len jednou z tých,  čo sa na akciách zúčastňuje. Ale akonáhle bude holandský večer, ak niečo také vôbec bude, to ešte len bude zábava. Zasmeje sa, je pravda, že na väčšine akcií sa zatiaľ nudila, a tak na nich pomaly aj prestala chodiť. Akože plesy aj celkom ujdú, na tých nie je čo pokaziť, ale napr. tá akcia pri bazéne, totálny prepadák. A s tými rebelmi by si tiež mohli niečo urobiť. Už ich mám plné zuby, a to ani nie som domáca. Prevráti očami, pričom si znovu odpije z vína. Začína mať svoju štandardnú náladu, čo sa jej veľmi páči. Chystám sa do mesta, spoznať zopár barov alebo si nájsť nejakú požičovňu motoriek. Nepridáš sa? Opýta sa po chvíli Medei, chce byť slušná a priateľská, aj keď na to zrovna nemá náladu. Mala by si sa viac baviť a nie byť len zatvorená v komnate. Takto svet nespoznáš. Zasmeje sa, keď dopije pohár vína. Ihneď si však naleje ďalší, ktorý švihne do seba, akoby tam ani nič nebolo. Po chvíli si naleje tretí pohár, vôbec jej nevadí, že to s alkoholom možno preženie, veď nemá čo stratiť, súrodenci sa aj tak o ňu nezaujímajú, tak čo má robiť.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Vinný sklípek  Empty Medea Helena Penelope Lidwood

Mon Jun 28, 2021 9:14 pm
*Nechodila na akce už nějaký ten týden. Radši byla v komnatě a někde se procházela. Tvořila, nebo cokoliv jiného. Snažila se hlavně vyhýbat bulváru a jejich jízlivím poznámkám a nepěkným článkům. Nakonec kvůli nim spadla do anorexie a bulimie.* Pro ty holky ze selekce, které doteď žili obyčejný život je to něco pohádkového, ale když v tom člověk vyrůstá je to občas silná otrava chodit všude a tvářit se šťastně. Já na akce poslední dobou nechodím. Nemám teď moc dobré období *Přizná a víc to nerozvádí. Nechce tu nikoho zatěžovat svými problémy.* Já mám radši nějaké dobročinné akce než plesy. Ty k něčemu jsou *Pokrčí rameny. Finančně podporovala v Řecku psychologické centrum. Sama by totiž bez týmu psychologů byla asi v hajzlu.* Jo rebelové jsou kapitola sama pro sebe. Chápu že nechtějí kasty, ale dá se to řešit i jinak *Jasně že v Řecku byly taky nepokoje, ale rebelové v Illéi byly jiný kalibr.* Mohla bych někam zajít, ale nemám moc s kým *Pokrčí rameny. Nikdy neměla moc kamarádů a v Illéi neměla nikoho.* Byla jsi už ve městě? Je tam něco co stojí za návštěvu?
Sponsored content

Vinný sklípek  Empty Re: Vinný sklípek

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru