Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strip Club RoXy

+7
Lexi
Taylorovidní zrzka
AndyHoff
13Lucky
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
11 posters
 :: Město
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Atticus D. Beavers

Wed Aug 26, 2020 8:42 pm
*I když se moc často nenaštvává, tohle ho i tak naštve, jelikož už na Illeagramu vysvětloval, jak to bylo. Že je to jen jeho kamarád. A byli opilí, nic víc, nic míň. Žádná věda. Pak po Asterin hodí botu, protože ho nic lepšího nenapadne. Na její slova se zazubí.* Hadi mi nevadí, hady mám docela rád. *Pokrčí rameny a zamrká na ni jako aandílek, aby viděla, že s tím problém vážně nemá.* Nevydržela by si to a stejně by si zase za náma přišla. Jsme nenahraditelní. *Uchechtne se a na svého strýce se usměje. Je rád, že ho má, jinak by už měl asi vypitou celou flašku whisky z toho jak se naštval. Když uslyší tu soutěž, stáhne obočí a podívá se na Asterin a na Wrena. Nakonec přikývne.* Fajn, jdu toho. *Pokrčí rameny a sám zopkauje to co udělal n a hodí do sebe skleničku naplněnou tekutinou. Sice si není jistý, jestli vyhraje, spíše ví že ne, jelikož ti dva toho mají napito více než on.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Asterin N. Dwight-Martens

Wed Aug 26, 2020 9:16 pm
Neboj sa, opička, ja mám fotky aj z tejto oblasti. *Ona to s Atticusom nejako zle nemyslí. Prekvapivo, aj ona je schopná mať niekoho rada a ten blonďatý holobriadok je jednou z mála osôb, ktorého rada naozaj má. A práve preto si dala námahu s tým, aby si z neho urobila dobrý deň, pretože jednoducho taká je. Rada si z ostatných strieľa, rýpe do nich a pravdou je, že nemá hranice. Nad Wrenovými slovami sa uškrnie. Naozaj jej nerobí problém ísť s niekým iným a ich nepotrebuje.* Napríklad aj s tým anjelikom, Davym, na pódiu. Nejaký rok sa už poznáme. Alebo s tým čašníkom, Mattom, čo nám doniesol whisky. Alebo Georgom z Luxury Baru, Micahom z ghetta, Ericom z ateliéru, Jasonom z obchodu s alholom, Justinom odtiaľto? Stačí vám to ako príklad, že ste nahraditeľní, zlatíčka? *Žmurkne na nich, ale už to nechá tak, pretože ju momentálne Wren neskutočne štve jeho moralistickou prednáškou o tom, že aj iní ľudia majú city. Najradšej by po ňom hodila papuču rovnako, ako to urobil Atticus. Vlastne to aj spraví. Zdvihne ju zo zeme a hodí ju po jeho hlave.* Aby si si aj ty nezabudol na to, že máš emócie a city, opička? *Zazubí sa na neho a potom im navrhne, ako by si dnešný večer mohli spríjemniť. Keď súhlasia, nadšene tleskne rukami a usmeje sa na nich.* Výborne, zlatíčka. Už sa teším na vaše kreácie tam hore na pódiu. *Poznamená a vezme si panáka hneď po Wrenovi. Potom posunie k Attiemu a aj jemu doplna naleje. Keď to do seba preklopí, zas naleje všetkým trom.* A Wren… našiel si si už nejakú pani Wrenovú? *Spýta sa ho, pretože keďže už Atticusa trápiť nemôže, pozornosť upriami na svojho najlepšieho kamaráta.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Wren Jason Beavers

Wed Aug 26, 2020 9:41 pm
*Neudrží uchechtnutí, když slyší o fotkách Atticuse s hadama. Moc dobře ví, jaké fotky má Asterin na mysli.* Ten zákaz do zoo, co jsme potom vyfasovali byl jenom na pár let nebo na dobu neurčitou? *Zeptá se jich se smíchem v hlase. Byl to skvělej den, na kterej rád vzpomíná. Jak se vloupali do několika výběhů v zoo. V tom s hadama nafotili několik Atticusových fotek. Když pak slyší výčet jmen lidí, se kterými se může Asterin klidně bavit místo nich dvou, výrazně protočí očima.* Tak proč tu sedíš s náma, když jsme tak otravný? *Rýpne si do ní pobaveně a pak jí dá přednášku o tom, že zábava by měla být pro všechny. Oplatí Atticusovi úsměv a krátce přikývne na znamení, že je to v pohodě a on se nemusí bát, že by ho Asterin dál ztrapňovala. Pak souhlasí s jejich menší soutěží lomeno sázkou a hodí do sebe rovnou prvního panáka, čímž odstartuje první kolo.* Abys náhodou na pódiu pak netancovala ty. *Zazubí se na ní a hodí do sebe druhého panáka. Pak flašku posune zase dál. Když slyší její otázku o paní Wrenové, pobaveně potřese hlavou a pak se ušklíbne.* Ještě chvíli si mě takhle dobírej a začnu tebe označovat za paní Wrenovou. *Vyplázne na ní jazyk a pak sklopí pohled ke stolu a trochu zvážní.* Moc dobře víš, že není jednoduchý najít někoho, kdo umí doopravdy milovat bez ohledu na to, jestli jsem nebo nejsem rebel a bude mě chápat. *Pokrčí rameny. On se nehodlá vzdát svého snu najít si tu pravou a zažít s ní takovou lásku jako jeho rodiče nebo jeho brácha se svou ženou.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Atticus D. Beavers

Wed Aug 26, 2020 9:57 pm
Ty fotky jsou náhodou skvělý. To mi připomíná, že bych je mohl zveřejnit. *Zzaubí se na oba dva, už zase s o něco lepší náladou.* Já si nejsem jistý, ale do té zoo by to chtělo zase jít. A když nad tím tak uvažuju, naše rodina je v krádání se do výběhu zoo už snad populární. *Uchechtne se a zavrtí nad tím pobaveně hlavou.* Divím se, že si jejich jména vůbec pamatuješ. *Uchechtne se a zavrtí nad tím hlavou. Po prvním kole souteže se zase napije pošle to dál. Je zvědavý, jak dlouho vlastně vydrží.* Někoho si najdeš. *Zazubí se na Wrena a pak se ušklíbne a palcem ukáže na Asterin.* Při nejhorším skončíš s Asterin. Ale aspoň někoho mít budeš. *Uchechtne se a zase si do skleničky dolije a vyklopí to do sebe. Pak pohled zabodne na podium a stáhne obočí. Je mu jasný, že za nějakou dobu na něj alkohol působit začne a taky ví, že by tam byl schopný jít napitý, i kdyby neměli nějakou soutěž. Když je pod vlivem, dělá blbostí spoustu.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Asterin N. Dwight-Martens

Wed Aug 26, 2020 10:27 pm
*Nejako rozhovor stočí k ich návšteve ZOO a ako tam nafotili niekoľko skvelých fotiek.* Pre nás niekedy nejaký zákaz platil? *Spýta sa Wrena s nadvihnutým obočím, pretože oni traja sú asi najvzornejšou trojkou na svete, čo sa týka dodržovania pravidiel.* Ale zverejni ich pred výletom do ZOO. Nech ťa potom polícia nezatkne kvôli takejto kravine, opička. *Odporučí mu, pretože by bolo podozrivé, ak by sa na jeho Illeagrame zrazu zjavili fotky s anakondou kráľovskou, ktorú tam v ZOO tiež majú. A potom im dá výpočet pár mien, s ktorými sa môže ísť zabaviť do baru namiesto nich dvoch, ke´dže sú exstra nudní a kvôli jej úžasným nápadom sa takto urážajú. Nad Wrenovými slovami sa zasmeje.* Pretože mám istú výdrž, čo sa otravnosti týka a inokedy sa zas pôjde vyvetrať medzi ľudí, čo nie sú beznádejnými romantikmi, ako ste vy dvaja. *Po Atticusových slovách stočí pohľad zas k nemu a nadvihne kútiky úst do malého úsmevu. Ako by vedela niečo viac, ako on.* To je zoznam kamarátov, s ktorými nespím, Attie. Úlety na jednu noc si vo svojej hlave nedržím. Ak by som spala so svojimi kamarátmi, tak by som porušila svoje jediné pravidlo - Nespať s kamarátmi. *Vysvetlí mu, ako funguje jej delenie mužov na kamarátov a tých, s ktorými spí. A potom im navrhne na dnešný večer plán. Vlastne ich opije a ona sa potom plánuje smiať na jednom z nich, ako sa pojašene bude zvíjať na pódiu. Už mi vlastne nalieva tretie kolo. Nad Wrenovými slovami prevráti očami tak, že sa zdá ako by jej išli utiecť z tváre.* Ja nikdy pani Wrenovou nebudem, ale veľmi rada sa potom na tvoju svadbu prídem opiť a strápniť ťa trápnymi historkami. Napríklad tou, ako si stratil nohavice... *Žmurkne naňho a je jej jasné, že musí vedieť o akú historku sa jedná, keďže aj túto príhodu zvečnil jej fotoaparát. Nad Wrenove slová kývne hlavou.* Ja viem, Tekvička. A želám ti, aby si niekoho takého našiel. /Ak by si to niekto zaslúžil, tak by to bol práve on s tými jeho šialenými predstavami o pravej láske./ Potom sa pozrie na Atticusa.* A pani Atticusová? Priznaj sa nám, opička. Páči sa tie niekto?  *Naleje im štvrté kolo.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Wren Jason Beavers

Wed Aug 26, 2020 11:00 pm
To máš pravdu. Já jenom jestli si tam můžeme klidně nakráčet a neskončit v žaláři, nebo se mám obtěžovat s falešným knírem. *Zasměje se.* Znova už tě z policejní stanice dostávat nebudu. Stačilo mi to posledně, když jsem si tam prakticky hrál na postiženýho. *Jednou se Atticusovi opravdu povedlo skončit na policejní stanici a jeho pod vlivem alkoholu nenapadlo nic jiného, než si tam nakráčet, zahrát prakticky nesvéprávného a z Atticuse udělat jediného člověka, který je schopný se o něj postarat. Naštěstí to policistku natolik obměkčilo, že Atticuse pustila jen s varováním, aby se více soustředil na svého pacienta.* Co je tak špatnýho na romantice? Tak prostě někdo máme rádi romantický gesta, věříme na pravou lásku a máme city. Na rozdíl od tebe. *Pokrčí pobaveně rameny a pak do sebe začne házet panáky pokaždé, když na něj přijde řada v té jejich soutěži, která, jak tuší, nedopadne vůbec, ale vůbec dobře.* Na mojí svatbu nebudeš pozvaná a ani tě tam nepustí právě z tohohle důvodu. Žádný trapný historky vyprávět nebudeš. Maximálně tak sama sobě. *Ušklíbne se a pak se uchechtne.* A já ti přeju, abys někdy našla aspoň trošku citu. *Zazubí se na ní a pak se podívá na Atticuse a je sám zvědavý na jeho odpověď.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Atticus D. Beavers

Thu Aug 27, 2020 2:25 pm
Ale fungovalo to a dostal si mě ven. A náhodou to byla zábava. Ale ta cela se mi nelíbila, smrdělo to tam jako sto chcíplin. *Zašklebí se nad tím, ale nad tou vzpomínkou se musí usmívat.* Romantika je fajn. Někde třeba chodí ta pravá. A jestli ne, budu sám a bude to tak lepší. *Pokrčí rameny s menším úsměvem na rtech.* Já myslela že spíš s každým kdo má penis, Ast. Tak se mi nediv, že se divím. *Uchechtne se a pokrčí u toho rameny. Když s eho zeptají, jestli se mu někdo líbí, povzdechne se.* Paní Atticusová zatím není. Dávam si voraz od posledního románku, kdy mi ta holka vrazila a utekla, když jsem ji řekl, že jsem rebel. *Poškrábe se na zátylku a pak zase pokrčí rameny.* Asi se mi nikdo nelíbí. /Ta holka v paláci byla fajn./ *Radši do sebe zas vyklopí další sklinku. Následně pohled sklopí ke svým nohám, kde chybí jedna bota, takže už trochu za působení alkoholu si sundá i tu druhou a nohy si hodí na židli vedle  a sedne si jakoby seděl třeba na pohovce.* Hádám, že pan Asterin ještě není a nebude. *Uchechtne se a kopne do sebe další panák.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Asterin N. Dwight-Martens

Sun Sep 06, 2020 7:24 pm
Pokojne si môžeš dať na seba aj falošnú parochňu, červenú čapicu a čierne zakrútené fúziky, Tekvička. Budeš potom vyzerať ako Super Mario. *Poznamená so sladkým úsmevom smerom k Wrenovi, keď riešia to, ako by sa dostali do ZOO. Potom sa Wren a Atticus začnú baviť o nejakom záhodnom dostávaní sa von z väzenia. Ona o tom ešte nepočula, preto sa lakťami oprie o stôl, hlavu si položí na ruky a počúva ich, ako by rozprávali o niečom ultra úžasnom. Pousmeje sa na tom, keď Wren prehlási, že sa hral na postihnutého.* Ale to hranie na postihnutého ti nevynaložilo veľa námahy, však? Išlo ti to prirodzene, nie? *Spýta sa s miernym úškrnom a nadvihnutým obočím, ktoré naznačuje, že ona ho zažila už v tak trápnych okamihoch, že podľa nej ani nič hrať nemusel. Potom im oznámi, že na lásku a romantiku jednoducho neverí. Nad ich slovami výrazne prevráti očami a zasmeje sa, pretože sa jej ich postoj zdá jednoducho vtipný.* Vy dvaja by ste pokojne mohli chodiť v plienkach s lukom a zastúpiť Amora v jeho práci, pretože už len sa vám vyrovná. *Nad Attieho slovami o počte penisov sa pousmeje.* Ja si penisy vyberám, Attie. Ak by som spala s každým, čo prejaví záujem, tak by som z postele nevystčila ani nohu. *Oznami im túto skutočnosť, pretože vďaka tomu, ako vyzerá a že je na istých miestach štedro obdarená, jej zabezpečí, aby odháňala chodiace penisy od seba ako muchy. Keď jej Wren oznámi, že na jeho svadbu nemôže, tak sa usmeje tak, ako by vedela niečo viac.* Ak ma nepozveš, tak ti unesiem nevestu a budeš pred oltárom stáť sám. *Sľúbi mu, ako by to urobila každá najlepšia kamarátka. Wrenove slová o tom, aby našla trošku citu odignoruje, prevráti očami a namiesto odpovede do seba kopne ďalší pohár. Už ani nevie koľké kolo to presne je. Presunie pohľad na Atticusa.* A čo tá týpka z Illeagramu čo ti tak krásne komentovala krásnu s chlapcom? *Nadvihne obočie a pozorne ho pozoruje, či náhodou Opička nie je zamilovaná. A potom niekoľkonásobne pokrúti hlavou.* Nie, nebude. Maximálne sa nejakému vlúpem do jeho drahého sídla, okradnem ho a budem si ďalej užívať. *Odvetí na otázku o pánovi Asterinovi.* Ak by nejaký bol, musela by som hrať podľa jeho pravidiel a ja sa nikdy žiadnym mužom ovládať nedám. *Dodá po chvíľke a prvý raz z jej hlasu neznie arogancia, sarkazmus alebo irónia. Hovorí vážne.* A teraz šieste kolo, chlapci? Nechce sa vám už padnúť na zem? Pódium na vás čaká.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Wren Jason Beavers

Sun Sep 06, 2020 8:30 pm
A co za to, že ze sebe udělam debila? *Nadzvedne obočí a zasměje se, když si sám sebe představí v obleku Super Maria. Pak už se baví o tom, jak dostával Atticuse z vězení tím, že hrál postiženého.* Ještě aby se ti ta cela líbila a moje divadlo tě nebavilo, když jsem ze sebe dělal krypla. *Potřese nad ním pobaveně hlavou a na Asterin se potom ušklíbne.* Vlastně mi to docela šlo. Inspiroval jsem se u tebe. *Zazubí se na ní. Od ní se jen tak urazit nenechává. Pak už se jí zeptá, co je špatného na romantice a na tom, že věří na romantická gesta a pravou lásku.* Máš tu pro mě nějakou plínku? První, koho bych střelil, bys byla ty. *Oznámí jí pobaveně a když poslouchá, jak si vybírá penisy, jinak by ani nevylezla z postele, nepotlačí menší úšklebek. Neumí si to představit a on by takhle nedokázal fungovat. Pak jí řekne, že na svojí svatbu jí nepustí.* Nějakou dobu před svojí svatbou tě necham spoutat, zavřít v cele v ghettu, až potom oznámím datum svatby a schválně ho ani neřeknu strážci, co tě bude mít na starosti a tebe pustím tak půl roku po obřadu. *Poinformuje jí. Tohle už docela dost promýšlel. Pak se koukne na Atticuse.* Kdyby náhodou.... Počítám s tebou jako se svědkem, jestli chceš. *Usměje se na něj a pak se uchechtne, když slyší, jak Asterin hned odmítne nějakou případnou existenci pana Asterina a to i do budoucnosti. Upřímně si jí moc ve vztahu nedokáže představit, ale zároveň mu to přijde trochu líto.* Mě ani moc ne. *Ujistí jí, že se mu padat na zem nijak nechce. Hodí do sebe dalšího panáka a pak vykopne prudce a rychle nohou a kopne Asterin do židle, aby jí jí podrazil a ona spadla na zem bez toho, aniž by měla šanci zareagovat.* Ale ty se koukam už na výstup na podiu třeseš. Do toho. My ti nebráníme. Prohrálas. *Zazubí se na ní vítězně. Nestanovili si, za jakých podmínek se pád k zemi počítá.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Atticus D. Beavers

Wed Sep 09, 2020 7:32 pm
To divadlo bylo skvělý. Člověk by i věřil, že si vážně debil od narození.*Zazubí se na nej jako naprostý andílek se svatozáří od malička. Přece jen jako andílek vypadá, když si odmyslíme ty náušnice a to, že je rebel.* Amorek bych chtěl být. Byla by to fajn práce. *Pokrčí rameny a živě se dokáže představit, jak lítá jako amorek a střílí do lidí šípy. A dost možná za to může už alkohol, co mu proudí v krvi.* A to by se ti nelíbilo? Nevystrčit z postele ani nohu? Já jsem právě myslel, že návštěvu do postele bereš pořád. *Řekne na oko zamyšleně a pak sleduje jejich přestřelku o svatbě. Dokáže si představit, jak Asterin vletí na Wrenovu svatbu a celé mu to tam zničí jak demoliční koule, stejně jako si dovede představit Wrena zavírající ji někam do cely v ghettu, aby neměla tu šanci demolovat. Sám neví, co se mu líbí víc. Pak se nadšeně otočí na Wrena.* Fakt? To beru. *Usměje se na něj a zase s otráveným výraze se otočí na Asterin.* Ta co mi okomentovala fotku, kde jsem se svým kamarádem, je moje nejlepší kamarádka. Nic víc, nic míň. *Dá velký důraz na slovo "kamarád v obou tvarech, i když si není jistý, jestli to má u ní vůbec nějaký smysl. Pak do sebe kopne další skleničku a opře se pohodlně na židli.* Mně se padat nechce, na židli mi je dobře. *Přikývne a pak už sleduje Wrena v akci, jak Atserin podkopává židli. Musí nad tím protočit očima.* Někdy se cítím já jako ten nejstarší tady. *Zamumlá, ale musí se pobaveně usmát nad Asterin.* Šup, na podium. *Uchechtne se a palcem ukáže na podium.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Asterin N. Dwight-Martens

Wed Sep 09, 2020 8:55 pm
Ak sa prezlečieš za Super Maria, tekvička, a výjdeš tak na ulicu počas slnečného dňa, splním ti jedno želanie. *Zazubí sa na Wrena. Musí mu byť jasné, bude mať so sebou foťák a že nech by on po nej chcel čokoľvek, tak to spraví, keďže ju pozná a vie, že je mierne šialená. Potom sa ich rozhovor zvrtne k legendárnej záchrane z väzenia, kde sa Wren hral na postihnutého, aby Opičke zachránil srsť so všetkými chlpami. Keď Wren prehlási, že sa inšpiroval ňou, tak sa zasmeje.* To je jasné. Ja som inšpiratívna osoba v každom ohľade. *Jej ego je bohužiaľ tak vysoké, že sa nedá zhodiť ani priamou urážkou, ktorú samozrejme pochopila. Nejakým zázrakom ich konverzácia pokračuje k Amorovi, šípom a plienkam. Po Wrenových slovách sa pousmeje.* Ak by si mi ten šíp zapichol kamkoľvek, neúčinkovalo by to, pretože ja mám predsa namiesto srdca kameň, nie? *Presne o tom je aj ich rozhovor. Potom pohľadom preletí na Attieho.* Jasné. Budeš rebel-amor. Nové zamestnanie. Len šípy hneď nemiň v ghette, lebo namiesto útokov na palác budeme oslavovať v ghette Valentína každý deň. *Nad Attieho provokáciami pokrčí ramenami.* Nie som ako pumpa, že mám otvorené 24/7. *Odvetí a nejakým zázrakom sa až od tohto presunú k Wrenovej svadbe, na ktorú sa nesmie dostať, pretože by Wrena údajne strápnila. Po tom, ako jej ten plán oznámi, uchechtne sa.* To sa ti už nepodarí, tekvička, keďže si mi práve svoj dokonalý plán prezradil a ja si dám pozor, aby som tvoju budúcu preventívne unášala každého pol roka pred tým, ako necháš zavrieť ty mňa. *Oznámi mu variantu, ktorá sa jej pozdáva oveľa viac. A potom sa zas vráti k jej obľúbenej činnosti a to je provokovanie Opičky. Nad jeho podráždením nadvihne kútiky úst.* Len pokoj, Opička. Ja nič nevravím. Len sa zaujímam, či za chvíľu nepôjdeme na svadbu tebe. *Potom naleje ďalšiu rundu, ale ani ju nestihne dopiť, pretože zrazu jej stolička stratí rovnováhu pod nohami a ona letí rovno na zem. Predsa len má niečo vypité a nie je žiadna Ninža korytnačka, ktorá by ten kopanec dokázala ustáť. Padne na zem a narazí si kríže, takže začne Wrena vraždiť pohľadom.* Nabudúce pred stávkou s tebou spíšeme detailnú zmluvu. *Poznamená mierne podráždene. Potom sa však pozviecha na nohy, čo jej chvíľku trvá pri tom všetkom alkohole a vysokých opätkoch. Nakoniec však stojí, natiahne sa po zvyšné poháre na stole a asi tri do seba vyklopí, aby sa dokázala na pódiu lepšie odviazať.* Majte sa, suchári. *Pomalšou chôdozou sa vydá až na pódium. Jednému striptérovi, čo práve predvádza, zašepká do ucha, že mu kradne pódium a DJ-jovi cestou pošepká, čo chce zahrať. Prejde k mikrofónu.* Tento tanec je venovaný Opičke a Tekvičke. *Venuje im sladký úsmev, ktorý skôr pripomína postychtivého hada. Potom sa ozve hudba Macareny a ona začne do rytmu presúvať ruky na správne časti svojho tela, plus vlniť bokmi, čo je pri krátkosti jej oblečenia pre divákov v celku zaujímavé. Keď skončí, predkloní sa vystrúha poklonu so širokým úsmevom, tým, čo jej tlieskajú. A potom zlezie dolu z pódia. Cestou ju zastaví nejaký vysoký chlapík s tvárou modela a atletickou postavou s otázkou, či ju môže pozvať na drink. A ona už vie, že má o zbytok večera postarané. Povie mu, nech na ňu chvíľočku počká a potom sa mu začne venovať. V rýchlosti prejde k Wrenovi a Attiemu.* Takže tanček sve videli, Amorčekovia. Ja už mám na dnes zabezpečený, takže vám dávam košom. Ešte si to užite. Adios. *Poznamená, pošle im vzdušné bozky a vydá sa za neznámym krásavcom.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Strip club Roxy - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:13 pm
Nejspíše není nutné popisovat, co toto je za místo a ani to, co se tu odehrává..

Strip Club RoXy - Stránka 2 27be559c7ea8d1f24a5fd885d290428d
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Rosamund A. Andersson

Tue Jan 19, 2021 9:57 am
*Naštvaně vejde do klubu, než se rozhlédne. Aspoň, že když tu byla naposledy s Atticusem, se pořádně rozhlédla a seznámila se s majitelem, že by tu mohla sem tam trénovat. Chtít tuhle tyč do své komnaty by bylo až moc troufalé, a když už jí jednu Fred splašil, na přání jejich staršího bratra, samozřejmě, někam ji ztratil. ZTRATIL! Jak někdo může ztratit tolik mentrů vysokou tyč?! Nechápala to. Na sobě má obyčejné džíny a triko, přes rameno obyčejný batoh. Když ale přijde dovnitř, pozdraví se s pár muži, kteří mají službu. Nečeká, že sem někdo v půli dne přijde, a i kdyby, nebude si hrát na striptérku. Je jen tanečnice. Začne se svlékat, než na ní nezůstane jen černé sportovní spodní prádlo. Ostatní věci si položí do rohu místnosti a hned hupsne na tyč, kde začne provádět různé taneční metody a způsoby.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Edgar Washington

Tue Jan 19, 2021 10:36 am
*Dnes mu skončila služba ráno po noční směně. Po pár hodinách spaní se vydal do města se někam zabavit. Práce strážce v paláci ho nějak extrémně nebavila a toužil si nějak urovnat myšlenky. Ted aktuálně by se mu hodilo dostat přístup ke skladu zbraní v paláci. Vzal si na sebe starší koženou bundu, modré džíny a jednoduché bílé triko. Vyrazil do města a po nějaké chvíli narazil na strip club. Nikdy předtím tu nebyl a popravdě tyhle kluby byli většinou plné bohatých snobů a holek, kterým zbylo tančit u tyče. Nakonec přeci jenom zavítal dovnitř. Vevnitř bylo pár lidí a on si prohlédl interiér.* /Jak snobské/ *Na tyči viděl jednu dívku u tyče a sedne si na jednu židli poblíž a objedná si jeden panák rumu.* /Službu mám až zítra./ *Podívá se na děvče.* Je to těžké se na té tyči udržet. *Podívá se na ní a vezme si panáka.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Edgar Washington

Mon Jan 25, 2021 12:18 pm
*Chvíli v klubu pobyde a objedná si pár nápojů, ovšem ještě se nedostal do stavu opilosti a tak pokukuje po děvčatech na tyčích. Prohlíží si jejich postavy a v hlavě si je soudí.* /Velký zadek, malá prsa, úzký pas, moc hubená./ *Po nějaké době už ho nebaví jen tak sedět a koukat na děvčata. Kopne do sebe posledního panáka a tak nějak se zvedne ze židle. Sice se mu nechce zpět do paláce, ale co mu zbylo. Musel se vyspat než bude mít službu. Nemohl se nechat vyhodit. To by překazilo všechny plány a jeho špehování. Musel se ještě chvíli přetvařovat.*
avatar
baru
Posts : 51
Join date : 22. 02. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Lorenzo M. G. Bloodworth

Tue Mar 09, 2021 8:20 pm
*V posledních dnech toho na něj bylo opravdu hodně, nikdy v životě toho moc na starosti neměl kromě toho, aby se bavil na večírcích. No a teď má snoubenku, bude mít nevlastní dítě a stále ho sledují dva Švédi. Rozhodl se na chvíli opustit palác a vydat se do města. Od té doby co přijel, tam ještě nebyl a teď je rozhodně správný čas navštívit nějaký bar, protože usrkávání vína v paláci už prostě nestačilo. Vydal se tedy do města a nějakou chvíli se tam procházel, než konečně na něco narazil. Trochu ho zklamalo, že po takové době bloudění narazil zrovna na strip club. Kdyby ho tam někdo viděl nebo nedej bože vyfotil, byl by z toho pěkný průšvih vzhledem k tomu, že je zasnoubený. Bratři Švédové by si ho pěkně podali. Rozhlédl se kolem, ale na hledání normálního baru už neměl prostě sílu. Vykašlal se na to a vkročil do strip clubu. Bohužel pro něj nebylo moc volných míst a nejblížší bylo zrovna poblíž tyče, kterou obydlovala nějaká tanečnice. Šel se tam tedy posadil a objednal si whiskey s ledem, co holt mohl dělat. Chudák musí sedět před tanečnicí a popíjet whiskey, kterou mu právě donesli.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Andreas Harald Andersson

Tue Mar 09, 2021 8:37 pm
*Poslední týden byl pro něj jedna velká katastrofa. Věděl že první dva roky vlády budou těžké, ale jeho sestra se postarala o to aby byli maximálně kruté i první týdny.* /Tohle mi tak scházelo. / *Nejenom že dával dohromady všechen bordel v nepřehledném švédském účetnictví, které mu odkázal otec ale ještě musel řešit všechny ty skandály co jeho sestra vyzradila navíc ho teď všude odchytávala média s otázkou "Vaše veličenstvo je zasnoubení prince Lorenza a princezny Rosamund oficiální. Mají vaše požehnání?" Nejradši by teď všechny poslala do prdele. Nezbýval mu čas na nic kromě toho řešit všechnu paseku co nadělala Rosa. Ten její snoubenec se mu taky moc nelíbi.* /Bude mi muset dokázat to že si jí zaslouží a že to není jenom další idiot./ *Vstoupil do Strip clubu po náročné tiskové konferenci ohledně všeho co řekla Rosa na plese. Nemohl to popřít. Nevěděl jak to udělal ale přiznal novinářům všechno. Jediné co dodal bylo že jeho otec posledních 15 let trpěl velmy vážnými psychickými problémy spojenými s pracovním vytížením a že se i přes rady lékařů nenechal léčit a že s jeho nemocí se vše zhoršovalo. Byla to nuzná historka. Jejich otec dělal vše při vědomí, ale co jim měl říct. Na závěr dodal že se ve Švédsku od příštího roku spustí nový program na pomoc obětem domácího násilí. Jenže i po tomhle si ve strip clubu neodpočinul.* Ty co tady děláš? /Člověk nemůže mít chvíli klid a koukat se na striptérky./ *Uviděl vedle sebe u baru sedět Lorenza.* Neměl by si být radši se svojí snoubenkou? *Podívá se na něj podezíravě. * A ne tady očumovat striptérky. /Bože nemůže si vybrat někoho normálního./
avatar
That-Girl
Posts : 90
Join date : 17. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Frederek Haylan Andersson

Tue Mar 09, 2021 8:57 pm
*Po další probdělé noci plné ničení nábytku a své maličkosti se Fred rozhodl, jako každý správný muž, vydat do strip clubu. Normálně by na sobě měl rozepnutou košili s vyhrnutými rukávy, ale dneska ne. Dneska se spíš snažil o to, aby jeho kůže vidět nebyla. Když mu sestra oznámila, že je zasnoubena jen kvůli tomu, že ho nemá ráda, tak mu asi na hodinu ruplo v bedně a on zničil, na co sáhl. Když potom našel nůžky, připadalo mu to jako nejlepší způsob, jak si ulevit. Potom strávil další dvě hodiny napravováním škod, které napáchal. Vlastně jediné, co mu teď vadilo v kráse byly černé kruhy pod očima a čtyři rýhy na každé straně obličeje od jeho umělých drápů. Do klubu přišel s tím, že si vybere nějakou slečnu s těžkým zadkem a vybije si na ní zlost. A taky kvůli alkoholu. K tomu se vrhl okamžitě, jak tam přišel. Nechal si nalít whiskey a kopl jí do sebe jako panáka. Hned potom mu v ruce přistála sklenička rumu. S ní už počkal a otočil se směrem k tyčím, aby si našel svojí oběť.* To snad není možný. *Zaskřípe zuby, když objeví Lorenza s Andreasem.* Vy mě snad pronásledujete. Nedáte mi pokoj ani ve stupidní baru. *Otočí se na Itala.* Co ty tu děláš?! Ty máš být s mojí sestrou, ne tu očumuvat cizí holky. *Zavrčí, ale pak se zklidní.* Ne. Zůstaň kde si. Mně je to jedno. *Gepne si na židli vedle nich.* /Mají tu hezký výhled./
avatar
baru
Posts : 51
Join date : 22. 02. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Lorenzo M. G. Bloodworth

Tue Mar 09, 2021 9:16 pm
*Tak si tam v klidu seděl a sem tam se podíval po striptérce, přece jen to byl pořád chlap. Whiskey do sebe hodil celkem rychle a objednal si hned druhou. Zrovna pozorně pozoroval striptérku, ne protože by se mu nějak líbila, ale zaujal ho daný pohyb na tyči, který předváděla. Nechápal, jak si u toho nemůže nezlomit záda. Pak ho napadlo, jestli tohle umí i Rose, ale tu myšlenku zase hned zahnal. Zakázal si dnes myslet na kohokoliv ze švédské rodiny. To ale nebylo zrovna snadné, protože se vedle něj hned jeden zjevil. Když na něj Andre promluvil, trhnul sebou a okamžitě odtrhnul pohled od striptérky a podíval se na něj. Velmi ho překvapil jen tím, že tu byl a nachytal ho, takže ho to trochu vyvedlo z míry. Přemýšlel nějakou chvíli, co řekne, aby to neznělo příliš hloupě, ale co měl říct na to, že je ve strip clubu. No nevymyslel to dřív, než se k nim přidal i druhý Švéd s naprosto totožnou otázkou jeho bratra. To už ale Lorenzův mozek nepobral a jen nechápavě rozpřáhl rukama.* To si snad děláte prdel, ne? *Zakroutil nad nimi hlavou, protože nechápal, kde se tady zase vzali. Taky ho napadlo, že až si vezme Rose, budou ho takhle špehovat pořád nebo to vážně byla jen náhoda.* Až se půjdu vyčůrat, budete na mě čekat před záchodem nebo mi budete dělat společnost i u pisoáru? *Zeptal se ironicky a trochu podrážděně. Pak si jen povzdechl a kopl do sebe druhou sklenku whiskey, protože tohle se nedalo zvládnout ve střízlivosti. Pak se na ně podíval a oba si je prohlédl.* Očividně všechny cesty vedou do strip clubu. *Řekl už klidněji a uchechtl se tomu. Vlastně to byla docela dost vtipná situace. Bude to zábavná historka, až ji bude jednou někomu vyprávět.* A možná nás sem dovedla ta stejná ženská. *Dodal s úšklebkem a objednal si další whiskey, kterou už pil pomaleji.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Andreas Harald Andersson

Tue Mar 09, 2021 9:36 pm
*Chtěl si jen v klidu odpočinout a na chvíli vypnout mozek u pohledu na striptérky s dobrou vodkou a ani nevěděl proč se posadil vedle Lorenza, který byl údajným snoubencem jeho sestry. Vlastně asi proto že ho zarazilo že není s ní, ale místo toho očumuje striptérky s whiskey. Než mu Lorenzo stačil odpovědět uviděl svého mladšího bratra.* /Tohle nedávám. Všude kam se hnu je bud ožralá, nebo v depresích Rosa, Fred s protivnou náladou, jakýsi neprověřený snoubenec, nebo Astrid se kterou ani nevím jak to je./ Myslím že tuhle otázku si pokládáme všichni Lorenzo. *Odmítal ho oslovovat vaše výsosti, nakonec on z nich tu byl nejvíc. Takhle reagoval na Lorenzova slova o špehování a pisoáru. Objednal si dalšího panáka aby to přežil a poslouchal svého bratra a jeho stížnosti. Otočil se na něj.* Já a pronásledovat. Já žehlím všechny vaše průšvihy a mám právo na to si odpočinout u sklenky v strip clubu a jestli tu jsi ty znamená to že nemáš nic na práci , takže ti brzo nějakou přidělím. Můžeš třeba sehnat biskupa pro náš nový pár. *Ušklíbne se s největší ironií a podívá se na Lorenza.* Nebo společně s tvým skoro švagrem vést tiskovku ohledně zasnoubení. O kterém mi nikdo nic neřekl a ani nevím jestli toužím dát svojí sestru někomu kdo místo aby byl s ní čumí na striptérky. *Svojí poslední větu dost zdůrazní. Sjede pohledem Lorenza.* Tak schválně proč tu vy dva jste? *Podívá se na ně oba svým královským pohledem.*
avatar
That-Girl
Posts : 90
Join date : 17. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Frederek Haylan Andersson

Tue Mar 09, 2021 10:05 pm
/To toho chci vážně tolik? Ani jednu noc nemůžu mít pokoj od těch debilů?/ *Obrátí oči v sloup.* Copak? Potřebuješ, aby jsme ti zkontrolovali, jestli máš ptáka? *Uchechtne se. Vůbec by ho neudivilo, kdyby byl Ital vykastrovaný.* /S těma vlasama, tělem jak tyčka.../ *Chce se napít ze své skleničky ale ta je prázdná.* /Proč ten rum pořád dochází?/ *S povzdechem položí skleničku na bar a vymění ji za další.* Naše problémy? Já jsem snad jediný, kdo je v naší rodině nedělá. A taky jsem jediný, kdo tu teoreticky může být. *Ušklíbne se. Jak by se asi veřejnosti líbilo, kdyby našla krále Švédska společně se snoubencem princezny Švédska v Strip klubu?* Nic co má něco společného s kralováním, nedělám. Ještě bych omylem zrušil nějaký zákon. *Trochu zhodíme vlastní ego...* Jen ho nech. Nedivil bych se, kdyby jí nechal. *Projede si rukou vlasy a radši položí skleničku na Vary, aby jí nedožil tak rychle.* Rozhodně stejná ženská. *Přitaká. Tím vlastně odpoví o svému bratrovi.* A taky otec. Sice je po smrti, ale pořád z něj nemůžu spát. /Koukejte co ze mě udělal./
avatar
baru
Posts : 51
Join date : 22. 02. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Lorenzo M. G. Bloodworth

Tue Mar 09, 2021 10:32 pm
*Vypařil se z paláce, aby zdrhnul celé švédské rodině, ale očividně na ně působil jako magnet, když už tu s oběma seděl u baru. Nebyl si jistý, co bylo horší, jestli pěstí do obličeje od Freda nebo být stále propichován pohledem od Andreho. Nad poznámkou Freda, jestli chce zkontrolovat ptáka, jen protočil očima a napil se ze sklenky.* Bojíš se, že by byl větší než ten tvůj? *Ušklíbl se na Freda. Pak ale pozoroval ty dva, jak zase řeší nějaké švédské drama, do kterého byl už teď zapletený i on po tom, co Rose vykřičela, že jsou zasnoubení. Když právě na to začal Andre narážet, povzdechnul si a vypil několik loků ze sklenky, tohle bylo nekončící téma, jak se zdálo. Když ale Fred utrousil poznámku, že by se mu nedivil, kdyby ji nechal, uchechtl se. Líbilo se mu, že jednou byl tak trochu na jeho straně, i když to nemyslel vážně.* Začalo to tancem na tyči, kočí to tancem na tyči. *Odpověděl s úšklebkem na otázku, co tu vlastně dělá. Odkazoval tím na vystoupení Rose na plese. Jakmile Fred promluvil o jeho otci, podíval se Lorenzo do skleničky s whiskey. Nějak se ten alkohol rychle vypařoval.* Hele hoši.. *Otočil se na ně na oba a nebyl si jistý, jak budou reagovat na to, co jim chce teď navrhnout.* Já vím, že mě nemáte rádi, i když to velmi bravurně skrýváte. *Rýpnul si s úšklebkem hned ze začátku. Nějak ho to ale netrápilo, asi to dělal ten alkohol v krvi, který už začal trochu pociťovat.* Dneska jsme přišli všichni chlastat a nemusíme měnit plány, i když jsme se tu sešli. Prostě budeme pít, bavit se a možná předstírat, že se navzájem sneseme. *Řekl trochu moc odhodlaně, takže ano, určitě to bylo tím alkoholem.* Prostě žádný řešení všech těch sraček, ve kterých teď tak nějak všichni teď plavem. *Mávnul rukou, na znamení toho, že to ukončil. Pak se otočil k barmanovi.* Panáka vodky pro mě a švagry ze severu. *Objednal u barmana a sledoval jak pití rozlévá do panákových skleniček.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Andreas Harald Andersson

Tue Mar 09, 2021 11:06 pm
*Měl všeho po krk. Poslední týden byl hodně náročný. Všichni po něm něco chtěli ve světě koloval skandál o švédské královské rodině a najednou za to všechno nesl odpovědnost on. Ted se ocitl ve strip clubu s Lorenzem a svým mladším bratrem Frede.* /Dva Švédové a jeden Ital. To bude rodina./ *Fred se tvářil jako že dá Lorenzovi do huby a on se na něj koukal dosti podezíravě. Střídal pohled mezi Lorenzem a Fredem.* Frede mlč.*Podíval se na něj a z pohledu bylo jasné že teď nemá absolutně náladu na jeho egoistické řečičky a poznámky o tom jak je vlastně jediný kdo se chová normálně, ikdyž to ani zdaleka nebyla pravda. Medium byl teď ukradený, Víc by je zajímala svatba Lorenza a Rosamund o které zatím nepadlo od Ros ani jedno střízlivé slovo.* O tomhle si promluvíme jindy. Něco musíš dělat už nejsi dítě sakra Frede je ti skoro 20. *Nechá tohle téma radši být.* /Prostě nějakou práci dostane a basta. nebudu ho živit na okrasu./ *Na jeho slova o otci jenom přikývnul. Věděl že je to pro ně tři těžké a obzvlášť teď by měli táhnout za jeden provaz. Nad poznámkami Lorenza o tom který z nich ho má většího jenom protočil oči.* Uznávám že tě nemusím. Ségra totiž přitahuje špatný existence. *Nikdo se mu nemohl divit. Tenhle mohl být špatnej taky.* Nevím jak Fred ale já budu radši chlastat než tu řešit veškerý naše dilema, který řeším posledních pár dní furt. *Souhlasil s návrhem Lorenza a ušklíbnul se při slovech švagři ze severu.* /To se ještě uvidí./ *Vezme si skleničku od barmana.* Nekaž to Frede. Prostě budeme chlastat.*Podívá se na něj. Byl na ně zvláštní pohled. Švédský král, princ a Italský korunní princ chlastající v jednom strip clubu.* Tak na chlast pánové. *Podívá se na ně a napije se.
avatar
That-Girl
Posts : 90
Join date : 17. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Re: Strip Club RoXy

Tue Mar 09, 2021 11:34 pm
Bojím se, jestli vůbec nějakýho máš. *Pokrčí rameny.* Nelíbí se ti krutá pravda? *Zeptá se rádoby zvědavě.* Nejsem král. Jestli ti tolik Vadim, tam se miliard přesunu jako nějaký moderní chajdy úplně na severu. Nechám si tam postavit saunu a budu spokojenej. *Opravdu by se mu takový život líbil. Krásná chata s výhledem na les, sauna uprostřed sněhu, svatý klid a hlavně žádná rodina, která mu způsobuje trauma.* Jsem rád, že je Atticus pryč. Ještě bych způsobil Švédsko-polskou válku. Doufám, že nebudu nucen udělat něco, co by způsobilo Švédsko-italskou. *Provrtá Lorenza pohledem.* Zaprvé. Neříkej nám hoši. Vytáčí mě to. *Upozorní ho, protože si pak připadá jako v partě malých kluků.* Zadruhé. Jak můžeš vůbec pochybovat o mě lásce k alkoholu? *Zatváří se na oko uraženě. Vždyť to byl přeci Andreas, s kým chodil do klubů nejčastěji.* Já nic nekazím. To mě urazilo. *Vezme si panáka a donutí se nezasmát nad švagry že severu. Jen přikývne a ťukne si s nimi. Pak do sebe obrátí celého panáka a zapíjet to zbytek svého rumu. No lahoda. Pak zničeho nic vyprskne smíchy.* Když jsme teďka ti kamarádi, můžeš mi říct, co na Róze vidíš? Myslím, ona je těhotná, Andreas král a já tohle... *Ukáže sám na sebe.* Mám chuť ti vrazit pokaždé, když mi přijdeš na oči. A ty ru stejně pořád seš a dokonce jsi ji požádal o ruku. *Znovu se zasměje, tentokrát představě těhotné sestry s tímhle vyžletem na svatbě.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Astrid Ellen de Croy-Solre

Tue Mar 09, 2021 11:46 pm
*Od soboty, kdy se strhl útok rebelů a kde se obětovala pro svého bratra a nechala se, aby ji rebelové kulkou zasáhli do břicha, byla v bezvědomí až do neděle, tudíž kousek přes týden. Ztratila hodně krve a kulka ji nadělala v břichu docela dost velký nepořádek, zkrátka způsobila neplechu. Jenže co jí zasáhlo nejvíc bylo to, když včera na kontrolním vyšetření k ní došli doktoři s tím, že zjistili, že je neplodná. Dozvěděli se to náhodou, kontrolovali ji pro jistotu vše v břiše a v podbřišku, aby se ujistili, jestli je vše všude v pořádku. Upřímně, tahle zpráva ji zasáhla. Vždycky měla sen, najít si tu pravou lásku, s kterou by mohla být opravdu šťastná a později i založit rodinu, ale samozřejmě, že ji to osud nepřál. Proto z ošetřovny také utekla, vytrhla si všechny hadičky z těla a jednoduše šla pryč, i když se jí stále ozývala bolest z rány na břiše, v komnatě si dala dva prášky proti bolesti, aby to tolik nevnímala. Jenže po té ji stále užíraly myšlenky o tom, co se dozvěděla, proto zašla nejdříve do baru, který je na střeše paláce, kde si párkrát lokla jakéhosi alkoholu, možná whisky. Avšak nechtěla, aby ji poprvé pít viděli lidi z paláce, nebo aby ji potkali lidé z ošetřovny, odkaď utekla a nedej bože, kdyby potkala své sourozence. Proto se rozhodla zamířit do baru do města.* /Bože, co to dělám./ *Povzdychne si, jakoby byla zklamaná sama ze sebe, což možná, že i je. Ale i tak se jí líbí, jak má díky alkoholu pocit, že najednou všechny nepříjemné pocity vnímá slaběji. Oblečená je každopádně v černých džínech a v bílém dlouhém triku, které jí je do půli stehen, u kterého ji později došlo, že je jejího bývalého přítele, vůbec ji teď nedocházelo, proč vlastně to triko nevyhodila, když ji tolik ublížil. Když byla konečně ve městě, začla se rozhlížet po barech. Jenže nakonec stejně vpadla do prvního baru, který uviděla, což byl vzhledem k jejímu štěstí strip club. Jakmile byla vevnitř, zmateně se rozhlédla po ženách u tyčí, ale rychle stočila pohled jinam, na lepší místo u baru, kde ale zase uviděla toho italského prince, nevzpomínala si na jeho jméno, Freda a Andreho.* /Co ty tady dělají?/ *Lehce se zamračila a snažila se nevnímat ten bodavý pocit na hrudi, který začala pociťovat tehdy, kdy ji došlo, že se sem Andre šel dívat po jiných holkách.* /Tak.. A na to se napiju./ *Pomyslela si, přešla k baru, co nejvíce od kluků to šlo a požádala si rovnou o dvě sklenky whisky, z jedné hned upila a následně se zašklebila, než s potíží tekutinu polkla,ani trochu ji to nechutnalo. Jelikož ji právě vlasy překážely v dobrém výhledu, tak si ještě vlasy stáhla do ledabylého drdolu, aby mohla kluky u baru v klidu propalovat pohledem. Jenže i to ji přestalo po chvíli bavit, proto dopila tu jednu sklenku, do ruky si vzala tu druhou a už trošku motavým krokem se k nim rozešla, přičemž na ně ukazovala dramaticky prstem.*
Sponsored content

Strip Club RoXy - Stránka 2 Empty Re: Strip Club RoXy

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru