Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pláž a moře

+8
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
13Lucky
annie.16
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Edward L. Horn

Wed Jul 29, 2020 6:41 pm
Fajn. Nová dohoda. Ta se vztahuje na všechny neohlášený návštěvy rebelů. *Ukáže na něj významně prstem.* Jsi úžasnej kamarád. *Uzná s pokýváním hlavou.* Ale to já taky. Jinak bych byl teď tam a ne tady. *Zazubí se na něj.* I když tam taky nejsem na přání Aless. Tý se zdá, že to s pitim přehánim. *Uchechtne se.* Jo.. No.. S mojí ségrou jsi šlápl vedle. Ani nevim, kde teď je. Prostě zmizela. *Sklopí pohled k písku před ním. Dělá si o ní starosti, i když je pořád naštvanej za to, co mu řekla, když spolu mluvili posledně.* Uprostřed střelnice? Takže máš děravou přítelkyni? *Zasměje se.* To je parchant. *Zamumlá s naštváním v hlase. Nechápe, jak to někdo může svému dítěti udělat.* Nevíš, nebo si to nechceš přiznat? *Nadzvedne obočí.* Aless je 16, vole. Až se bude moct vdávat, mam to v plánu. *Přozná s úsměvem.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Romeo A. Beavers

Wed Jul 29, 2020 7:00 pm
No ták, tahle dohoda se mi nelíbí, takže tuhle dohodu nepříjímám. Tečka. A tečka za tečkou. *Zašklebí se na něj a rázně zavrtí hlavou, aby věděl, že na takovou dohodu se mu vážně nechce přistoupit.* Jsme oba dva úžásní kamarádi, proto se také spolu bavíme, princezno. *Řekne to, jako by to snad nemělo být jasné a on byl úplně padlý na hlavu.* Nepřehníš to s pitím, ne? Když se opijeme párkrát za měsíc, nevadí to, ne? *Povytáhne zvědavě obočí, přičemž když se začnou bavit o Edwardově sestře, zmateně se na něj koukne.* Prostě zmizela? To mi je líto. Ale třeba si žije někde bezstarostnej s někým, kdo na ni nebude kašlat, protože bude nakaženej virem. *Zaumlá a radši zavrtí hlavou, aby na to nemyslel.* Není děravá a není ti moje přítelkyně. Teda asi. Co já vím? *Zaskuhrá aprohrábne si vlasy.* Je to parchant. A když jsi řekl, že je to parchant, mám dovoleno ho při nějakým útoku zabít? *Zazubí se na něj jako největší neviňátko.* Já nevím, něco z toho určitě. *Pokrčí rameny a zase se na něj zazubí.* No a co? Mýmu tátovi bylo osmnáct, když zapálil´za živa svýho otce, tak proč bys ty nemohl v osmnácti požádat o ruku šestnáctiletou holku? A půjdu ti za svědka, jasný? Ne, že me pošlel jenom jako družičku. *Zamumlá s výrazem, který značí, ať se ani neopovažuje něco takového říct.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Edward L. Horn

Wed Jul 29, 2020 8:12 pm
Tečka za tečkou znamená pokračování. Takže souhlasíš. Tečka. Bez tečky za tou tečkou, takže ta tečka zůstane sama a ta druhá potracená. Prostě konec. Tečka. Jedna. Ne dvě. Ani víc. Jenom jedna. Sama. Zůstane forever alone. Nadosmrti. The end. *Zamotá se sám do toho, co říkal a vlastně ani neví, o čem se bavili.* Ty jsi princezna. *Vyplázne na něj jazyk.* Mně ne. *Potřese hlavou a zasměje se u toho.* Je mi to jedno. Ať si dělá, co chce. Posrala si to sama a mně nebaví být ten starší bratr, co za ní všechno žehlí a i tak to dělá špatně. *Pokrčí rameny.* Jasně, že je tvoje přítelkyně. Co by byla jinýho? Mam jí napsat a zeptat se jí? *Vyndá ze zadní kapsy kalhot mobil a zamává s ním ve vzduchu v dostatečný vzdálenosti od Romea, aby mu ho nemohl sebrat.* To se zeptej jí. Je to její táta, ne můj. *Pokrčí rameny. Nepřijde mu, že zrovna on je ten, kdo má pravomoc něco takovýho schválit a odsoudit někoho k smrti. To, že mu nepřijde, že na to mají právo rebelové, je druhá věc, kterou nahlas nepřizná, protože mu na přátelství s Romeem záleží.* To chceš srovnávat? Fakt? Nebudu jí žádat o ruku po měsíci vztahu, vole. Počkam, naplánuju to a udělam jí z toho nejlepší den jejího života. Chci, aby to bylo romantivký a ona na to nikdy nezapomněla. A aby si byla jistá, že já jsem pro ní ten pravej. *Pokrčí rameny a u toho se zamilovaně usmívá jako pokaždý, když si na svou lásku vzpomene.* Půjdeš v růžových šatech jako družodek. Družička a svědek v jednom. *Zazubí se na něj.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Romeo A. Beavers

Wed Jul 29, 2020 8:48 pm
Edwardéé? Tys něco pil? Protože jsem se do tvé ságy o tečce právě zamotal, ale pořád s tvou dohodu nesouhlasím, takže tečka. Teda bez tečky. Tečka bez tečky. *Přihmouří oči a i když je vážně střízlivý, nedává mu to nějaký velký smysl.* Ty jsi princezna, máš k tomu blíž. Randíš s princeznou. Jsi rádce. Žiješ v paláci. Si princezna. *Protočí očima, jelikož nechápe, proč mu to pořád nedochází.* Jo, posrala si to sama. Nikdy bych neřekl, že to nebudu já ten, kdo něco posere. Myslel jse, že to poseru já. Jakoby taky jo. Aspoň podle ní. *Povzdechne si a udělá pomocí rukou kříž, čímž se snaží říct, že už se o ní bavit nebude.* Od teď žádná Kath. *Řekne vážně, ale nad slovy Édi zase jen protočí očima.* Neptej se jí, no táák. *Pak se ale zarazí a založí si ruce na hrudi.* Fajn, zeptej se jí. Zajímá mě co odepíše. *Uchectne se a následně se nevinně zazubí.* Vzhledem k tomu, že ji učím jak ho třeba rozbodat, myslím, že to problém nebude. *Usměje se jako andílek, který vůbec něco takového někoho neučí.* Jo, protože mě nic jiného nenapadlo. No a co? Je pro tebe ta pravá? Je? Stejně do té doby, než se odhodláš ji o ruku požádat, tak budete mít tak deset malých capartů. *Uchechtne se, přičemž ho poté porbodne pohledem.* Žádná družička. Svědek. *Řekne důrazně aby to bylo jasný a on to chápal, jelikož pochybuje, že něco takového dokáže jeho mozek pobrat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Edward L. Horn

Wed Jul 29, 2020 10:46 pm
Já se do toho taky zamotal. Ale musíš mi to říct dopředu. Protože jinak je to nefér. A já o tobě chci vědět. A připravit se na to. A schovat Aless. *Zamručí nespokojeně.* Ty se zase jak princezna chováš. Připravit se ti trvá dýl, jak Aless. Ta zahlásí odjezd a stepuje u dveří ještě než na sebe natáhnu kalhoty. *Neslouhlasí s jeho tvrzením a u toho se uchechtne.* Žádná Kath. *Přikývne, protože s tím soihlasí. Nechce si povídáním o své sestře kazit náladu.* Tak jo. *Rozsvítí mobil a napíše doopravdy Daneiris, co teda mezi ní a Romeem.* Prý to máš rozhodnout ty. Ona si připadá jako hroznej alibista, kdyby tě nazvala svym přítelem po tak krátký době a neví, jak to vnímáš ty. Chápe, že by to pro tebe mohla být jenom jednorázovka. *Přetlumočí mu odpověď od Daneiris a tázavě na něj koukne. Je zvědavý, co mu k tomu řekne.* To asi ne, ale i tak se jí zeptej. Ženský jsou hrozně nasírací. *Poradí mu jako chlap chlapovi.* Zapomeň. Děti chci maximálně dvě a to až za pár let. Chci, aby si byla jistá ona. Já si jsem jistej posledních pár let, ale ona ještě nedávno chodila s někym jinym. *Pokčí rameny.* Nojo furt taky. *Protočí očima, aby konečně tu konverzaci ukončili a on byl spokojenej.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Romeo A. Beavers

Thu Jul 30, 2020 12:46 pm
Řeknu ti, když budou útoky, ale když budu chtít překvapit ja sám svýho kámoše, to ti říkat nebudu. *Pokrčí rameny, protože kdyby ho chtěl překvapit, přece by mu to dopředu neříkal. To dává smysl.* Nahodou, jsem oblečený hned. Jen to ty jsi asi moc pomalej. *Ušlíbne se na něj, přičemž když potom uvidí jeho mobil a sleduje ho jal píše Daneiris, propaluje ho vraždícím pohledem.* Tys to udělal. *Zamumlá, jako by chtěl ujsitit spíše sebe.* Tohle je strašně těžký! Má pravdu, že se známe strašně kratce, ale zároveň jsem si na sto procent jistý, že ji nepovažuju jen jako holku na jendu noc. A taky jsem si jistej, že mi na ní záleží. *Rty stahne do úzké linky a zamyšleně mlaskne.* Dává to smysl? *Zeptá se trochu nejisté, jelikož si není jsi ty tím, jestli to vážně smysl dává.* Jo, to jsou. Včera mi Dan psala, že zničila v tělocvičně jendu figurínu. A mně do teď vrtá hlavou to, jestli to bylo tím, že jsem tak dobry učitel nebo tím, že měla třeba vztek. *Uchechtne se potom protočí očima.* To, kolik děti budete mít, neovlivníš. Leda že by si pro každé nosil kondom a to pochybuju. *Nevinně se na něj zazubí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Edward L. Horn

Thu Jul 30, 2020 1:05 pm
*Otráveně si odfrkne, ale nakonec přikývne.* Fajn, ale na ty návštěvy nebudeš tahat zbraně. *Stanoví ještě jednu podmínku a u toho na něj ukáže důrazně prstem jako před chvílí.* Ty nejsi oblečenej hned. Musíš si oblečení vybrat, zkombinovat, natáhnout to na sebe, zkontrolovat v zrcadle, učesat se, nedivil bych se ani kdyby ses namaloval a pak ještě vybrat boty. Což je proces na hodinu a půl v tvém podání. *Uchechtne se a potřese nad ním hlavou.* Jo, udělal. Vždyť jsi to chtěl. *Podívá se na něj jako na blázna a pak poslouchá jeho odpověď a u toho stiskne nahrávání a Daneiris to pošle jako hlasovku. Na jeho otázku hned neodpoví, protože čeká na reakci Dan.* Jo, podle ní dává. *Ukáže mu displey svého mobilu, kde přesně taková reakce stojí.* Možná obojí. Proč se jí na to nezeptáš? *Nadzvedne obočí, protože on by to v jeho případě udělal.* Já nosim kondom! Za co mě máš? *Zasměje se, ale zároveň si naoko uraženě odfrkne.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Romeo A. Beavers

Thu Jul 30, 2020 5:11 pm
Fájn. I když pokud bych měl nějakou zbraň, tak se to stejně nedozvíš. *Mrkne na něj jako andílek, který vůbec nemá v plánu si i tak do paláce vzít pro jistotu nějaký menší nožík pro všechny případy.* Vyberu si mikinu, vezmu si rifle, učešu si vlasy, upravím si vlasy, zkontroluju se. Proces tak... Na půl hodiny. *Opraví ho s pobaveným protočením očí.* Ne že zvás stanou kamarádi, kteří mě začnou pomlouvat. *Zamumlá na oko uraženě.* Protože se bojím, že by to byla ta druhá možnost a já nejsem dobrý učitel. *Pokrčí pobaveně rameny a následně přihmouří oči.* Za chlapa, kterej býva tolik nadrženej, že se nějakým kondomem nezdržuje? *Pronese na oko vážně, ale ten vážný výraz mu kazí cukání koutků.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Edward L. Horn

Thu Jul 30, 2020 5:30 pm
Necham tě prohledat. *Pohrozí mu smrtelně vážným hlasem, i když nepočítá s tím, že by Romeo doopravdy na nějakou návštěvu někdy přišel.* Na půl hodiny u kohokoliv jiného, jen ne u tebe. *Opraví ho se smíchem.* Klid. Ta je tvoje. A já mam Aless. Jsme oba happy. *Zazubí se na něj. Pak poslouchá jeho další slova a během toho opět ťuká do telefonu.* Prý jsi ten nejlepší učitel, co si dovede představit. *Přečte mu zprávu od Daneiris.* Nejsem zas tak nadrženej. *Zasměje se a pak se zamračí, když si přečte zprávu od Margareth.* Kámo, sorry, ale budu muset. Prý se něco stalo a Aless lítá celá rozklepaná po paláci. Musim se o ní postarat. *Omluvně na něj koukne a pak schová telefon a vstane.* Napíšem si ohledně toho baru. Měj se. *Rozloučí se s nim, vezme surf a vydá se zpátky do paláce.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Pláž a moře- 6. Ročník

Mon Aug 03, 2020 8:45 pm
Jedná se o pískovou pláž, která vede přímo k moři a láká občany města ​i cizince. V tomto moři je průzračná voda s malými vlnkami a západ slunce je zde nádherný. Na pláži se nachází i pár stromů tvořících úkryt.


Pláž a moře - Stránka 10 5eda47eaad2e848d0ade0406a1151ba6
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Catania Polaris Schreave

Thu Aug 20, 2020 9:59 pm
*Zitra to vse zacne. To peklo zvane Selekce jejiho bratra a ona se na to nejspis musi psychicky pripravit. Uz ted vim ze ji bude vadit, ze ty holky se potloukaji u nich doma stejne tak, jako ji vadi to ze uz ted je palac plny zahranicnich fiflen a neschopnych kretenu, kteri jsou nazyvani zahranicni hoste.* /Jasne, slibila jsem mamce, ze od nich neutecu, ale nejspis se prestehuju na nasi jachtu a na akce budu jen dojizdet./ *Ma na sobe cernou minisukni, cerne tricko, prez ramena ma cernou kozenkovou bundu, ktera neni dlouha a na jejim krku samozrejme nesmi chybet kozeny obojek s velkymi ostrymi kovovvymi hroty. Na nohou ma cerne boty s vysokou podrazkou a ostryma hrotama naspickach bot. Jeji ocni makehup je jak jinak, nez vyrazny a jeji rty maji jemne rudy nanos rtenky. Jeji nehty maji cerny lak a mezi prsty ma cigaretu, ktera je zapalena. Plaz miluje a je to pro ni jisty unik uz z tak desneho zivota. Zvuk vln ji uklidnuje myslenky. Prochazi se podel plaze kousek od body. Neustale si na prst jedne ruky namotava pramen svych platinove bilych vlasu, ktere ma rozpustene.* /Jaceovi prijede nekolik zensky do palaca.... a ja.... stale cekam, ze se neco zmeni s nim, ale taky vim, ze je se mnou hodne neco spatne, kdyz se mi zatracene libi muj vlastni bratranec.* Rychle zakrouti hlavou a potahne si z cigarety, natahne druou ruku a zapalenou casti cigarety si prejede po zapesti tak, aby neuhasla. Zatne zuby, protoze to strasne stipe.* /Bolest e ocisti... bolest te ocisti./ *Akousne si silne spodni ret a nasledne zaknuci a sykne a cigaretu da zase bokem.* Zatracene.... *Zakleje.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Corey Lucien Piotrowski

Sat Aug 22, 2020 10:21 am
*Illeu neznáša. Zo srdca. Ak by ho sem otec nedonútil prísť, nikdy by ani na illejskú pôdu dobrovoľne nepoložil nohu. Lenže to čo chce, je jeho otcovi samozrejme úplne ukradnuté. Preto sem musel pricestovať a bude si musieť vziať za ženu dcéru vraha jeho mamy.* /To je dokonalý osud a hviezdy ma musia milovať./ *Pomyslí si. Dnes si chcel trošičku vyvetrať hlavu. Svojho mladšieho brata, Acela, nechal spať v jeho izbe a on sa vydal na preskúmavanie Angeles. Ani v tom meste medzi Illejčanmi sa necítil práve najlepšie. Akoby po ňom mal hockaký tulák po ňom čo chvíľa hodiť bombu alebo vytiahnuť spoza bundy revolver. Preto sa sústredil na každého okoloidúceho, z čoho ho nakoniec začala bolieť hlava. S illejskými uličkami to nakoniec vzdal a vydal sa pláž.* /Pokiaľ si v Illey nedržia Krakena alebo na mňa nezaútočí Medúza, hádam budem v poriadku./ *Je oblečený v obyčajných džínsoch, čiernom tričku a kožennej bunde. Nepripomína princa, ani nikoho z kráľovskej rodiny. Pomalým krokom sa prechádza po pláži a prestáva vnímať svet okolo seba. Konečne nemá pocit, že na neho niekto zaútočí a prebodne ho. Potom si však pred sebou všimne istú osobu. Nejaké dievča. Vidí, čo spravila a že odtlačok jej cigarety skončil na jej zápästí. Nadvihne obočie a je mu jasné, že jej sa báť nemusí, pretože ona si ublíži sama. Podíde k nej o krok bližšie s rukami vo vreckách a ležérnym postojom.* Prečo si ubližuješ sama? Svet ti ublíži sám od seba, sama to robiť nemusíš. *Poznamená a prebehne ju pohľadom. Síce toho v tme veľa nevidí, je mu jasné, že to len taký obačajný typ ženy nebude.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Catania Polaris Schreave

Sat Aug 22, 2020 3:31 pm
*V palaci uz nemuze byt. Vi, ze se blizi Selekc jejiho bratra a vsichni v palaci sili, jako pominuti a ona se tou vsemu potrebuje vyhnout a tak se proste tozhdone jit se projit do mesta a vedela predne i kam a ti na plaz, kde je v tuhle dobu vzdy klid a malokkdo se tam zdrzuje. Neciti se uz nejakou dobu v palaci vubec jako doma, ale spis jako nejyk vetrelec, ktery tam nejspis nema uz, co hledat. Vsem je stejne ukradena a rodice se o ni zajimaji jen tekdy, kdyz udela nejaky prusvih, nebo jako tomu bylo nedavno, ze utekla z Angeles, ale jei matka a otec ji sejne presvedcili, aby se na Selekci Jaceho vratila. Na vec, kztera ji je volna a neprijemna, protoze doma jim uz tak pobihaji zahranicni hoste a jeste do toho tam bude pobihat osmadvacet potrefenych holek.* /Pokud me naserou a budeou nalezle vsude, tak zdrham a seru na dohodu s nasima./ *Pomysli si. Prochazi se piskem s cigaretou v ruce a myslenkama se dostane k Samuleovi a tak vzdy jakmile na nej pomysli jinak, nez ma, proste si ublizi a dnes tomu neni jinak. Rozpalenou stranou cigarety si jede po kuzi sveho zapesti a zatne zuby a v hlave ji jede jen to, ze ji bolest ocsti. Jakmile oddali cigaretu od sve kuze, citi, jak ji poranene misto pali a boli a potom jen skubne hlavou, kdyz slysi nejakyho chlapka, ktery si mysli, ze je nejak chytry a cigaretu si da mezi rty, potahne a vydechne kour.* Do toho tobe nic neni, proc tohle delam. Asi bych to nedelal, kdybych k tomu nemela duvod. *Rekne mu a potom se lehce vzasmeje.* Jenze me je putna jestli mi ublizi svet sam, nebo ne, protoze ja jsem se uz vadna narodila. *Pokrci jednim ramenem a poranenou rukou mava ve vzduchu, aby ji chladny vzduch aspon trochu popaleninu zchladil.* Kdo jsi zac? Chlapek z ochranky, ktereho najal muj otec, aby me hlidal, kdybych se treba rozhodla se utopit v mori? *Máchne s rukou, kde ma cigretu smerem k vode.* Vsichni by byli tak stastnejsi, jenze to on a matka nechcou pocopit. *Zamumla.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Corey Lucien Piotrowski

Sat Aug 22, 2020 5:42 pm
*Svojho brata už uspal, a tak ho už v paláci nedržia žiadne povinnosti. Možno by mohol sedieť nad nejakými papierovačkami, ale to sa mu nechce, keďže atmosféra illejského paláca na neho pôsobí hrozne a je možné, že by sa zrazu spoza rohu vynorila jeho snúbenica. A to nechce. Preto sa dostane až na pláž, kde sa rozhodne poprechádzať. Nie je ten romantický typ, čo by miloval niečo takéto, ale oceňuje pokoj, ktorý so sebou prináša noc. Veľmi dlho si to neužije, lebo stretne nejaké dievča a v priamom prenose vidí, ako si cigaretou popáli ruku. Popravde, sebapoškodzovanie nikdy nechápal a ľudí, čo niečo také spravili odsudzoval, pretože mu to pripadá slabošské. Nad jej odpoveďou sa uchechtne.* Aha, samozrejme, tak prepáč, že som niečo také neodhadol hneď na prvý pohľad. Si jedno z tých utýraných stvorení, čo majú za sebou tragickú minulosť? Nejaký chlapec ťa odkopol alebo nemali tvoju obľúbenú kabelku v tvojej farbe? *Spýta sa jej nemilosrdne s irónou a značnou dávkou pohŕdania.* Tak by si mala hľadať pomoc profesionála, ak si sa pokazená narodila. *Odvetí jej bez štipku súcitu a empatie. On neznáša slabochov, čo sa nepostavia svojim problémom čelom a len nariekajú. Kvôli jej otázke opäť nadvihne obočie a zas sa mu zdá sympatická o niečo menej.* Nie. Netuším, kto je tvoj otec a čo si zač. A úprimne je mi úplne ukradnuté, čo robíš, maličká. *Odvetí jej na rovinu a bez zbytočného prikrášľovania. Keď sa pred ním zas začne ľutovať, tak ho už začína štvať a to je flegmatik. Pravdou je, že ona robí tú vec, ktorú neznáša zo všetkého najviac.* Tak to sprav. Na čo o tom vôbec rozprávaš? Ja ťa nezastavím a pokojne odídem. *Odvetí jej chladne, jasne a ostro. Rozmýšľa nad tým, že sa vydá preč a tohto blázna tu nechá samého.* /Aspoň by bolo o Illejčana menej.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Catania Polaris Schreave

Sat Aug 22, 2020 7:26 pm
*Vi, ze jespatne myslen na svehi bratrance tak, jak nema a za to se ona proste tresta hlavne fyzicky. Ted tomu nebylo jinak a potom se jen koukne ne chlapka, ktery na ni promluvil. Poslechne si jeho slova a protoci ocima.* Jo jasne, vyvadim jen kvuli zasrane kabelce. Kavelky nenosim, protoze jsou k hovnu, takze me nech laskave byt a nestarej se do toho okej? Proste se nezahazuj s tou posle tebe rozmazlenou kravou a pokracuj v ceste. Nazdar *Rekne mu a potom si zase potahne z cigarety a uchechtne se.* Je uplne jedno kdo jsem, nebo ci jsem dcera. Moje rodina je mi ukradena stejne jako jsem uradena ja jim. *Usklibne se a potom prevrati ocima.* K cemu by platili psychoude? Prosimte jsi vtipnej. *Rekne mu ironicky a potom se hi epta, kdo je vlastne on, protoze podle ni je to nejaky bodyguard, ktery je v utajeni, ktereho na ni nasadil jeji otec. Po jeho slovech, proc o tom, ze se utopi v mori jen mluvi a neudela to se jen otoci, zhodi nedopalek cigarety a tak jak je oblecena se vyda smerem k mori. Pokracuje dokud nedosahne dohama na zem a jednosude se potopi a necha sve telo klesat dolu.* /Konecne.... Konecne nebudu na tyhle planete utpeni. Uz jen chvilku a vse bde, jak ma byt./
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Re: Pláž a moře

Sat Aug 22, 2020 8:22 pm
*Posledné, čo potreboval, bolo stretnúť nejaké šialené dievča uprostred pláže a riešiť jej problémy.* /Určite jej kamarátka povedala, že má veľký nos a ona teraz nedokáže žiť sama so sebou./ *Pomyslí si trochu pohŕdavo a venuje jej pohľad presne v tom štýle. Nad jej odpoveďou sa pousmeje. Je to krivý úsmev s lenivým nadvihnutím pravého kútiku úst. Pohŕdavý a arogantný.* Prepáč, tak potom tvoj vak značky Adidas, ktorý si kúpila aj tvoja najlepšia kamarátka? *Spýta sa jej s výsmechom, ktorý sa odzrkadľuje aj v jeho tvári a aj v postoji jeho tela. Nad jej ďalšími slovami pokrčí ramenami, ako by o nič nešlo.* Vitaj v klube, maličká. Zdá sa ti, že by som si chcel kvôli tomu niečo spraviť? *Vystrčí jej obe zápästia až pred jej tvár a čaká, dokým si potvrdí, že on naozaj žiadne jazvy na zápästiach nemá. Tie jeho sú skryté pod oblečením a nespôsobil si ich sám, ale urobili to iní. A potom to už vzdáva, pretože ho táto úbohá kreatúra štve.* Tak si ho zaplať sama a neľutuj sa. Je to úbohé a v ničom ti to nepomôže. *Vpáli jej to do tváre. Potom už ale stratí nervy a vysmeje sa jej slovám o samovražde. Povie jej, nech to spraví. Čo však nečaká, je, že sa vydá smerom k oceánu. Sleduje jej kroky s mierne naklonenou hlavou.* Uži si večerný kúpeľ. *Zakričí za ňou, pretože si myslí, že stále blafuje. A potom vidí, ako zmizne ood vodou.* /A teraz sa otoč a choď preč, Corey. Tá krava len blafuje./ *No nedokáže to. Len tam stojí a sleduje vodnú hladinu, ktorá je nehybná.* No taaaak... *Poznamená sucho a nervózne si rukou prejde po tvári, pretože sa mu začína jeho teória o blafovaní rozpadať v základoch.* Kurva! *Zhodí zo seba tenisky a rozbehne sa do vody. Keď je v nej po kolená, skočí šípku a pláva k nej. Najskôr ju nevidí. Cíti zúfalstvo a strach. A potom ju zbadá. Urobí pár záberov k nej a začne ju ťahať k hladine a potom na súš. Sám sa trochu dusí, ale je mu to jedno, pretože ju nechce nechať zomrieť. Posadí ju do predklonu, posadí sa za ňu a rukami jej stíska jej hrudník, aby vyvrátila všetku vodu, čo vypila.* Opováž sa zomrieť.
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Corey Lucien Piotrowski

Sun Aug 23, 2020 10:39 am
*Úprimne netuší prečo musí mať také šťastie a keď chce mať pokoj od všetkých Illejčanov, musí stretnúť nejakú šialenú chuderu ponorenú v depresiách. Naozaj neprebuje sledovať, ako si cigaretou do ruky vypaľuje krúžmy a robí podobné kraviny. Nechápe to a nikdy ani nebude. Neverí, že sa mu podarilo sa zamotať do tak primitívneho rozhovoru o kabelkách. Potlačí chuť nad ňou prevrátiť očami a odkráčať preč.* Veď som už hovoril o ruksakoch. /Možno je na drogách a už ani nevníma realitu./ *Prebehne ju podráždeným pohľadom a tvári sa kyslo, ako by zahryzol do citróna. Odporučí jej, že by mala zájsť k psychiatrovi, keďže si do ruky vypaľuje špaky a tvári sa, ako by trpela smrteľnou chorobou.* Tak si buď strateným prípadom, ale ďaleko odo mňa. *Nechápe prečo ju niekto z jej zdravých príbuzných nevezme za ruku ako neposlušné decko a neodvedie ju k profesionálovi. Keby bola jeho rodinou, tak by to riešil a nenechal by ju sa takto túlať po nociach, uvažujúc nad samovraždou. Lenže ona mu je úplne ukradnutá, keďže ju nepozná a preto stratí nervy. Odporučí jej, nech sa ide utopiť a nech len o tom nerozpráva. Čo však nečaká, že ona to naozaj spraví. Neverí jej, ani keď zmizne pod hladinou, ale ako ubieha čas pomaly stráca svoju istotu a nakoniec musí skočiť do vody. Podarí sa mu ju vytiahnuť a keďže pozná prvú pomoc, tak ju prinúti, aby všetku vodu vykašľala. Keď sa tak stane a zrazú vidí, ako ožila, padne chrbtom do piesku a oprie sa o lakte.* Sakra. *Chvíľu sa len zhlboka nadychuje a potom na ňu zaostrí. Je mokrý, špinavý a naštvatý.* Si blázon. Totálny blázon. *Poznamená bez štipku súcitu. Nenamáha sa postaviť a len ju sleduje zo zeme. Nemieni ju nechať sa utopiť, keď je tu pri nej. Radšej sa postará o to, aby sa dostala domov a potom nech si s ňou jej rodina, čo chce.* Čo si vlastne zač? Ako sa voláš?
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Catania Polaris Schreave

Sun Aug 23, 2020 3:20 pm
*po jeho slovech ohledne batohu jen pokrci rameny.* Ruksak jsem naposledy mela na zadekch, kdyz jsem jako mala byla s nasima na vylete. /Jo, vzdy jsem ho mela, kdyz jsme leteli nekam na navstevu do jiny zeme./ *Pomyslis si a potom se na nej jen usklibne.* Tak se starej sam o sebe a jdi odeme pryc, kdyz mam byt daleko od tebe. Nohy mas tak jsi sakra. *Vyprskne na nej a nechape, proc tady s ni teda porad je kdyz je podle jeho ksychru videt, jak moc je mu jedno stejne, jako ostatnim. Potom ji vsak rekne, aby se sla teda utopit a jen o tom nemluvila a tak take udela. Jde do more, dokud nezmizi pod hladinou a rozhodne se nechysta nekdy se vynorit ale jak zjisti za par minut, co sedi zase na piscite plazi a ten chlapek ji macka hrudnik a ona vykaslava vodu a snazi se nadechnout, tak se ji to nepovedlo a ona stale zije.* /Zaraceny idiot! Sam me tam poslal a najednou me zse vytahne?! Je jebly?/ *Rychle po nem zacne vriskat a odtahne se od nej a snazi se postavit. Tentokrat je ji jedno, ze je vcela mokra a tak je na ni nalepeny pisek a snazi se od nej jit pryc, ale sotva vstane skonco zase na pisku na kolenou a zhluboka dycha.* A ty jsi zase kreten. Totalni kreten! *Oplati mu a do dlani nabere varku pisku a zacne jej po neznamem haret.* Sam jsi me tam sakra poslal a ted mi tady nadavej do blaznu! Nikdo se te neprosil, abys me tahal z te vody! *Krici na nej a zase zakasle a po jeho otazce se usklibne.* Jak jsi rekl jsem blazen. *Pokrci rameny.* Ale vsichni me znaji, jako Catanii. *Mokre rameny vlasu ma stale prez oblicej.* Spokojenej? Uz muzes sakra jit. *Usklibne se.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Corey Lucien Piotrowski

Sun Aug 23, 2020 8:59 pm
*Vôbec ho nezaujíma, či na chrbte nosí ruksak, kabelku alebo vrece utkané z hadej kože. Preto na jej slová už nereaguje, ako by ju ani nepočul, pretože je podľa neho zbytočné márniť slová na túto stratenú a zúfalú bytosť. Po jej slovách jej venuje malý úškrn.* Presne to mám v pláne. Nemusíš sa bať, že by som tu s tebou mal stráviť celý večer. /To už radšej pôjdem navštíviť sanatórium./ *A potom aj plánuje odkráčať preč, ale namiesto toho sa musí hrať na pobrežnú hliadku, pretože tá bláznivka sa rozhodne utopiť. Vytiahne ju z vody, dovlečie ju na breh a tam sa postará o to, aby zo seba vykašľala všetku vodu. Síce má tvrdú povahu a dá sa povedať, že jeho empatia by sa zmestila do objemu čajovej lyžičky, nie je ľahostajný voči ľudskému životu. Nech je to aj takáto bytosť, ktorá si ho vôbec, ale vôbec neváži. Vysilený leží na zemi a pokúša sa popadnúť dych, keďže jeho hra na Baywatch ho stála väčšinu energie. Keď sa bláznivka preberie a začne po ňom hádzať piesok, už na to nemá nervy. Dá si ruku pred oči, aby mu do nich netrafila a posadí sa. Vraždí ju pohľadom a jeho oči planú skoro na červeno. Vlastne by s nimi aj niečo zapálil, keby mal nejaké nadprirodzené schpnosti.* Kurva! Prestaň už! Zachránil som ti život! Ty si to možno nevážiš, lebo si zrelá do zvieracej kazajky, ale určite máš sakra nejakú rodinu! Tak sa, kurva, uvedom a prestaň! *Zavrčí na ňu pomedzi zuby. Už dávno nestretol nikoho, kto by ho tak vytočil a kvôli komu by videl na červeno. Ale potom mu vzápätí dôjde prečo. Jej krstné meno to vysvetlí. Catania. Dal si tú námahu, aby sa naučil mená súrodencov svojej snúbenice, aby vedel koho môže neznášať. Keď to počuje, tak sa tľapne po kolene a rozosmeje sa.* Tak už je to jasné! Najotravnejšia a najúbohejšia bytosť, akú som kedy stretol predsa musí byť Schreave! *Pokračuje ďalej v chechtaní sa na irónii osudu. Postaví sa a prejde k nej. Stojí od nej kúsok, tak, že sa ich telá skoro dotýkajú. Prezrie si jej tvár a hľadá podobu k Angel. Veľa jej nenájde. Uškrnie sa jej do tváre.* Tvoj drahý tatík mi zabil mamu a ja som jeho dcére zachránil život. Osud má naozaj zmysel pre humor. *Poznamená, ale skôr pre seba, ako pre ňu. Potom od nej odstúpi a vytiahne mobil. Zavolá šoféra, ktorý by ich mohol oboch odviesť do paláca. Keď ten telefonát skončí, tak sa pozrie na bláznivku.* Pôjdeš so mnou do paláca. A nechcem počuť žiadne námietku, rozumieš? *S kamenným výrazom zas pristúpi k nej.* Určite sú tu kamery a ak by si sa zas pokúsila zabiť, nakoniec by tvoja drahá sestrička Angel zhodila na mňa, to, že som ťa utopil. A to sa nestane. Takže ideš so mnou. *Chytí jej ruku do železného zovretia a začne ju ťahať smerom k autu, ktoré tam na nich čaká. Potom ju postrčí smerom k dverám a počká si, dokým vlezie dnu. On urobí to isté a zabuchne za sebou. Auto smeruje až k palácu, ale hneď ako auto zastane, nevystupuje. Nakloní sa k šoférovi.* Nikam s ňou už nejazdi. Postaraj sa o to, aby ju niekto odviedol do izby a doviedol k nej člena jej rodiny. Ju nepočúvaj za žiadnu cenu, pokiaľ nechceš, aby ti poľský korunný princ zo života  urobil peklo a pripravil ťa o miesto. *Oznámi mu ľadovým hlasom. Na Cataniu sa už ani nepozrie a vydá sa preč. Horší večer už dlho nezažil.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Catania Polaris Schreave

Sun Aug 23, 2020 10:54 pm
*Kfdyz se on k tematu batuzek uz nejak nevyjadruje, tak ona uz se k tomu taky nejak nevraci a necha to tak. Potom uz udela presne to, co ji rekl a to , aby o utopeni jen emluvila. No, on ji nezna tak dobre takze nemuze vedet, ze ona je schopna vseho, takze se proste sebere a jednoduse skonci ve vode a nasledne pod vodou a vynorit se se rozhodne nechysta. Po chvilce nevi nic, dokud se zase nenadechne a nevykasle snad pulku more a zacne lapat po dechu a davat se do hromady. Snazi se mu utect, ale jedine, co svede je klecet na zemi, hazet po tom kretenoci pisek a chce se toho kazice sebevrazd zbavit, ale on na ni zvedne hlas a ona se na nej jen nenavistne kouka.* bla bla bla.... neznas me duvody, neznas me, nemluv na me, nech me byt, vrat se odkud jsi sem prisel, proste cau. *Zamava mu a jakmile se ona postavi, stoji pred ni tak blizko, ze se skoro dotykaji hrudniky a jen na nej kuli oci.* /Co jsem nejaka zasrana atrakce v zoo?!/ *Potom slysi jeho slva o jeho tatovi a o tom, jaka je to ironie, ze jeji tata zabil clena jeho rodiny a on zachranil clena Illeiske kralovske rodiny.* /Polak.../ *Nic vask nerekne do doby, nez ji chyne za ruku.* Au ty demente! Tohle boli! *Druhou rukou jej mlati do zad a nejradeji by zvedla nohu a kopla ho do zadku, ale to by nesmela za nim skoro vlat, jako celofan od bonbonu.* Tyrane... *sykne na nej, kdyz je s nim u auta a on ji do nej dostrka. Je ji jedno, ze je od pisku a mokra a auto tak nici. Ruce ma zalozene na hrudi a jen kouka z okna.* Lituju segru, ze ji zasnoubili stakovym tyranem zen. Budu mit kurva tvoje prsty na zapesti dlouho! * Sykne na nej skrze zatate zuby a ma, co delat, aby neotevrela dvere auta a dobrovolne z nej nevypadla. Potom uz jen mlci a jak auto zastavi, sedi stale na miste a dost dobre slysi toho chlapka a jen se na nej nastane podiva.* Toho idota neposlouchejte. On tady nema zae slovo a nema zadne pravo na to, aby vas vyhazoval. *Rekne a nakonec vystoupi z auta a rozejde se opacnym smerem k zahradam. Boty jo cvachtaji protoze v nich ma vodu, ale je ji to jedno. Do palace se dostane vchodem ze zahrad. Odmita jit stejnym vchodem, jako ten Posky zakomplexovanec.* /Priste ho necham pokousat Wyattem./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Misty Evony Callaghan

Sun Oct 25, 2020 6:05 pm
*Vzpomíná si, že nedávno byla akce na královské jachtě, tam si oblékla plavky poprvé a dneska si je dala znovu, protože se pro změnu koná párty na pláži. Plavky zvolila bílé, dvojdílné. Přes ně má přehozené bílé šaty. Nehty nalakované na bílo. Oční stíny jsou šedé a sandály mají na sobě pár kamínků. Náušnice si vzala jen menší, vlastně jako vždycky. A co se týče účesu, taky nic složitého. Limuzína ji doveze až k pláži, vystoupí s poděkováním řidiči a vydá se na místo, odkud je už slyšet hudba. Nadšeně se usmívá, když přijde na místo. Vezme si jeden z koktejlů, který leží na stolu, je ovocný, velmi dobrý, ale jelikož tam cítí alkohol, nařídí si v duchu, že si jich moc dát nemůže.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Stephanie A. Horn

Wed Oct 28, 2020 6:24 pm
*po nějaké té době zase zamíří na akci. A to asi právě z toho důvodu, že by to měl být párty. Doufá teda, že se to aspoň v nějakou party rozjede. Na sobě má černé plavky, šortky a červený crop-top. Nechtela si brát šaty, protože počítá s tím, že stejně odejde zachvilku do luxury baru. Na nohou má své typické vysoké podpatky a vlasy si nechala rozpuštěné. Líčení má dneska trochu jemnější jako obvykle, ale stále je dost výrazné. Na akci dojde pěšky.. stejně byla ve městě, takže to nebylo daleko. Zamíří rovnou k baru, kde si objedná nějaký ten drink a začne flirtovat s barmanem*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Eden G. Sailor

Wed Oct 28, 2020 6:31 pm
*na dnešní akci, která se opět koná u moře, zvolila bílé jednodílné plavky. Na to si oblékla krajkové letní šaty v červené barvě. Líčení má klasicky jen jemné a vlasy spletené v copu. Na pláž dojede limuzínou, jako všichni ostatní a když vystoupí, poděkuje řídiči. Poté se jen chvíli prochází v davu a doufá, že zahlédne někoho známého. Sice není zrovna ten typ člověka, který kolem sebe musí mít stovky přátel, ale někdo s kým by si mohla popovídat, by ji nevadil. Nakonec zamíří k moři, sundá si boty na vyšším klínu a vejde po kotníky do vody.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Jace J. A. Schreave

Wed Oct 28, 2020 6:34 pm
*Na akci se mu ani moc po poslední akci, kde se všechno pokazilo nechce, ale ví, že je to jeho povinnost a že jeho táta by nechtěl, aby se trápil tolik, aby nikam nechodil. snažil se i na dnešek vyspat, aby neměl takového kruhy pod očima, protože poslední dny toho málo naspal. Na sebe si vzal normální roztrhané rifle, pod kterými má plavky a jinak má na sobě rozepnutou černou plážovou košili. Když vystoupí z auta, kterého sem doveze, protože se mu dnes nechtělo zůstat na suchu, hned vyrazí k pláži. Nejprve se rozhlédne po své rodině, ale ted jim to nemůže mít za zlý, že tady nejsou. Chápe je. Poté se rozhlédne po účastnicích a jakmile spatří Misty, sám pro sebe se pousměje a zamíří k ní.* Ahoj. *Pozdraví ji a pak si ji prohlédne.* Sluší ti to. *Zazubí se na ni, přičemž se natáhne ke stolu pro whiskey.* Jak se vůbec máš? a jsi v pořádku? *Zeptá se ji a starostlivě nakrčí obočí. tím také naráží na ten útok.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Misty Evony Callaghan

Wed Oct 28, 2020 6:46 pm
*Koktejl, který si vzala je skutečně vynikající, dle jelikož nechce skončit opilá, dá si maximálně ještě jeden. Nemá zas tak velkou výdrž ohledně alkoholu. Když ji někdo pozdraví, hned ji dohodě o koho jde a pousměje se. *Ahoj. Děkuju, taky nevypadáš nejhůře. *Řekne z legrace a trochu více se na něj zazubí. Pak ale její výraz zvážní. *Jsem v pořádku, nic se ji naštěstí nestalo.. Co ty? * zeptá se starostlivě. Ví, že byl v kómatu. *A co tvůj táta? Žádná změna?*Povzdechne si. *Je mi fakt líto, co se stalo. Ale určitě bude v pořádku. Kdyby něco.. Klidně se můžeš ozvat, jo? *Snaží se pomoci kdykoliv může a proto chce, aby i Jace věděl, že se ba ní může obrátit. *
Sponsored content

Pláž a moře - Stránka 10 Empty Re: Pláž a moře

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru