Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuchyně paláce

+8
Terka
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
12 posters
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Cameron S. Horn

Tue Jul 07, 2020 9:00 pm
Sprostý? *Nakrčí obočí, načež si na něco vzpomene a ukáže jí prostredníček.* I tohle nesím ukazovat, proč je tolik věcí zákaznných? *Ohrne spodní ret a schválně si posmrkne.* Budu strážce! A pak je zničím všechny, jako ty příšery. Budu strážce, kterého se budou bát příšery i oni. Nebo příšery jako oni. *Uculí se na ni, přičemž pak vyplázne jazyk na mrazák a je mu jedno, že ten za nic nemůže.* Já jsem optarný. Mám svůj meč. A kdyžtak bych je přejel. *Kývne hlavou k meči na zemi, který leží vedle kolobežky. Sice se rebelů docela bojí, stále si vzpomíná na tu bolest, jak ho střelili do ramene, ale i tak si jednou přeje být strážcem, aby s němi mohl bojovat.* Náhdou, je to dobrý. Měla bys to sourozencům přinést. Každýmu jednu, protože ostatní sním a protože jim to bude chutnat, tak řeknou ať uděláš další a uvěří ti, že péct umíš i bez vybuchování. *Pohled přetočí na hascící přístroj a nakrčí obočí.* Kvůli požárům? *Zeptá se ji nechápavě a poté přikývne. I když by tady ještě neradši zůstal, už je docela unavený. Promne si oči a zívne. Poté se chopí talíře se zbytkem sušenek a dojde ke olobežce a nějak šikovně chytne i koloběžku, talíř i meč, i když to vypadá, že každou chvilku sušenky vysype. Poté vyjede z kuchyně a ještě se s unaveným, ale stále s velkým úsměvem koukne, jestli za ním Camille jde, aby mohli jít.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Camille Cara Schreave

Tue Jul 07, 2020 9:16 pm
*Přikývne a vykulí oči, když na ni ukáže prostředníček.*Tohle bys taky neměl ukazovat..*Povzdechne si.*Protože je tu mnoho věcí, které se prostě neříkají a ty, což mě překvapuje, mnoho z nich znáš.. *Přikývne.*Věřím, že jednou z tebe bude dobrý strážce. Jsi odvážný. jen budeš ještě muset chvilku počkat. Ale zatím můžeš cvičit. Tělocvična je ti k dispozici. Máme tam třeba boxovací pytel, kdybys měl zájem./Ta by si třeba trochu vybil energii../*Podívá se na koloběžku.*Kdybych jich tam bylo několik desítek, bojím se, že ani koloběžka by na ně nestačila.*Řekne mu na to svůj názor.*O tyhle se nedělím zítra udělám další sušenky, asi více, neboj donesu ti a dám ochutnat i svým sourozencům. Kdybych jim dala dneska a jen jednu, sebrali by mi i ty další a ty jsou moje.*Přisune si k sobě talíř. schválně.*Jo, která jsem málem párkrát už založila.*Proto tady je ten hasící přístroj. Párkrát se jí podařilo podpálil utěrku, ale vždycky to uhasila. Zeptá se, jestli nechce už jít, že by ho doprovodila.*Počkej, vezmu aspoň ten meč, ať ti to nespadne.*Vezme mu ho a vydá se za ním k jeho pokoji a následně tomu svému.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Tue Jul 14, 2020 8:37 pm
*Její těhotenské chutě se zase ozvaly a tentokrát nebude na jejich utišení stačit jen zmrzlina a okurky. Proto se vydala do kuchyně hledat něco jiného. Na sobě má obyčejné černé šortky a bílou košili, kterou ukradla Chrisovi. Je jí velká, ale to jí upřímně nijak nevadí. Vlasy má v culíku s bílou mašlí. Nalíčena je jen lehce.. Má řasenku, rtěnku a oční stíny skutečně jen jemné, nic přehnaného. V kuchyni zamíří prvně k lednici, ale tam nenajde nic, co by ji oslovilo. */Že bych zkusila něco sama uvařit? Nebo upéct?/*Vezme si jednu z kuchařek a pomalu jí listuje. Snaží se najít něco, co by ji zaujalo.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Polaris B. Nelson

Tue Jul 14, 2020 8:53 pm
*Rozhdola se, že si dneska zajde do kuchyně apřípadně si něco uvaří nebo upeče, jena by zabila čas. Moc neví, co má dělat, od sochařství si chce chvilku odpočinout a šermovat nemá s kým, takže si buď čte nebo píše básničky, kterými poslední dobou popsala aspoň polovinu sešitu a a ni stránky nevytrhla. Ale i to jí po chvilce omrzelo, takže proto teď míří do kuchyně. Na sobě má šedé obyčejné šaty a vlasy má spletené do vysokého drdolu. Když dojde do kuchyně, nečeká, že by tam někdo byl, ale pohled jí padne na Camille. Přejde k ní a pousměje se na ni.* Ahoj, Cam. Neruším? *Zeptá se jí a pohledem zabloudí ke kuchařce.* Máš přímo kuchařku na těhotěnský chutě? *Zeptá se jí pobaveně a u toho se rozhlédne kolem, přičemž si otevře skříňku a z ní si vytáhne čokoládu, kterou si hned rozdělá.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

Tue Jul 14, 2020 9:03 pm
*z ošetřovny už jí pustili ráno a téměř celý zbytek dne trávila jenom s Edwradem. Teď už se s ním ale rozloučila a zamířila do své komnaty. Po cestě se rozhodla ještě stavit do kuchyně, protože už měla celkem hlad. Bok ji stále dost bolí a musí být opatrná, ale už se to lepší. Jiné drobnější poranění, například modřiny nebo škrábance, má také ošetřené. Naštěstí nic vážnějšího už neměla. Na sobě má modré džíny a obyčejnou růžovou mikinu, která ji je dost velká, ale je pohodlná. Na nohou tenisky a vlasy sepnuté do vysokého culíku. Nalíčená je jen lehce a to především, aby zakryla kruhy pod očima, protože se v noci moc nevyspí, kvůli nočním můrám. Do kuchyně vejde se zamilovaným úsměvem na rtech a hned si všimne Camille a Polaris.*/Jak dlouho tu jsou? Asi moc dlouho ne, když ještě Pol neutekla./*napadne ji a zamíří za nimi.* Ahojte.*pozdraví je a pohled ji sklouzne ke kuchařce, kterou drží Camille.* Hodláš zase podpálit palác? *Zeptá se jí s povytaženým obočím.* Být tebou, raději rychle zdrham.*doporučí Polaris, načež se vydá k lednici, kde si vezme čokoládový jogurt*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Tue Jul 14, 2020 9:21 pm
*Zase má ty své chutě. Ví, že je pozdě, ale dokud si nedá to, na co má chuť, i když ani neví, co by to mohlo být, nebude v klidu. Občas z toho fakt blázní, když je třeba dvě hodiny v kuchyni a pořád neví.*/Ty taky nemůžeš být rozhodnější, co?/*Promluví v duchu k tomu "Vetřelci" co má v břiše. Vetřelcem ho nazval Cameron, taky v kuchyni, kde se potkali asi před týdnem. Sedí na jedné z židlí a listuje v kuchařce, ze které doufá, že si vybere ještě něco dneska. */Že bych udělala muffiny? Nějáký koláčky? Dort? Ne, to ne, to by bylo asi moc náročný../*Z přemýšlení jí vytrhne známý hlas. Otočí se a pousměje se na Polaris.*Ahoj. Nerušíš, ty rozhodně ne.*Usměje se na ni a pak se uchechtne.*Ne, bohužel je to jen obyčejná kuchařka. Ta, která by uspokojila těhotenské chutě asi neexistuje. *Podívá se zase do kuchařky a otočí stránku.*Ale nemůžu se rozhodnout, co udělat. Nemáš nápad?*Zeptá se a pak se podívá na dalšího člověka, který přijde, tentokrát je to Aless. Za ní se několikrát stavila na ošetřovně a ví, že dneska i pustili a pak byla s Edwardem, což jí řekla jedna její komorná, když za svou nejmladší sestřičkou šla do pokoje, aby se ujistila, že je v pořádku a ona tam nebyla.*Je hezké tě vidět se takhle zamilovaně usmívat.*Zazubí se na ni.*Jinak.. nemůžu si to odpustit. Ale já to s Edwardem říkala.*Na tvář má vítězný výraz. Protočí očima.*Já jsem se ve vaření a pečení zlepšila náhodou. Mám výborného učitele.*Zamilovaně se usměje. Vaří vždycky s Chrisem. Ale zkouší to i sama a několikrát už ho s něčím překvapila. Sjede starostlivým pohledem svou sestru.*Jak se cítíš? Snad se ti dneska bude lépe spát, vypadáš dost unaveně.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Polaris B. Nelson

Tue Jul 14, 2020 9:37 pm
*Sice si není jistá, jestli vůbec zvládne něco uvařit nebo upéct, protože dlouho nic takového nedělala, ae tak to by se zapomínat nemělo, ne? Aspoň v to tedy doufá. Když ale dojde do kuchyně, zjistí, že už tam někdo je a tím někdo je Camille.* dobře. *Usměje se na ni, když ji ujistí, že neruší a poté se pobaveně zaměří na její kuchařku.* Tak kdyžsmícháš nějaké tři jídla dohromady, na zahnání chutí by to nemuselo být špatný, ne? *Uchechtne se a po její otázce pokrčí rameny a ulomí si kousek čokolády, na kterou dostala chuť.* Palačinky? Pizzu? Nějaký slaný koláč? Normální koláč? Puding? *Zasype ji jídlem, který ji zrovna napadnou a poté se otočí za dalším hlasem. Když zjistí, že je to Aless, začne zkoumat únikové východy, protože být v jedné místnosti s Aless a Cam je jako začátek horové komedie.* Ahoj Aless. *Pozdraví ji s menším úsměvem a porhlédne si ji, jestli nezahlédne nějaké zranění.* Zase podpálit palác? Cam někdy podpálila palác? Zmateně se otočí na Cam a povytáhne obočí.* Jo, to mi můj mozek říká taky, když jsem tady s vámi v jedné místnoti. *Zamumlá a radši si zase ulomí další kousek čokolády. Nedivila by se, kdyby ji obě dvě rovnou odtáhly někam do nějaké místnosti, kde by ji zamkly a poté jí přinesly na zkoušku svtavební šaty.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

Tue Jul 14, 2020 10:03 pm
*byla s Edwradem a po cestě do své komnaty se ještě stavila do kuchyně, pro něco k snědku. Na tvář ji hraje zamilovaný úsměv a skoro ani nevnímá realitu kolem sebe, protože její mysl je plná Edwarda. Camille a Polaris si ale všimne. Po slovech své sestry jen protočí očima, ale nic na to neodpoví. Nemůže to nijak popírat. Konečně se cítí zase šťastně.* Bože, tak si to všichni řekněte. Vyhlášte to po celé Illee klidně a začněte oslavovat. *Zaúpí a potřese hlavou. Už to slyšela dneska i od Wyatta. Poté okomentuje její "úžasnou" schopnost vařit a varuje Polaris, aby raději rychle utekla.* Je hezké tě vidět se takhle zamilovaně usmívat. *Zopakuje její předešlá slova a zazubí se na ní.* Skoro. Nebylo k tomu daleko. *Odpoví Polaris a uchechtne se. Po jejích slovech povytáhne obočí.* klid, my nekoušem. *Uklidní ji pobaveně* Nebo teda aspoň já ne.*dodá tišším hlasem a raději si dojde pro jogurt. Poté se vrátí k nim a dá si jednu lžičku.* Je to lepší. Ten bok pořád dost bolí, ale už to není tak hrozný. *Spaní nekomentuje, protože už teď ví, že spát nebude.* Co miminko? Je všechno v pořádku? *Zeptá se jí starostlivě a otočí se na Polaris.* Jak se máš? *Zeptá se i ji.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Tue Jul 14, 2020 10:21 pm
*Polaris ji rozhodně neruší, ba naopak. Ráda ji zase vidí. Vždycky je s ní příjemné si popovídat a dneska má i docela chuť na společnost. Řekne, že kuchařku, kterou uspokojí všechny chutě nezná a pochybuje o její existenci.*Hmm.. To by šlo.*Uzná.*Já mám teda pořád spíše chutě na třeba čokoládové muffiny s okurkami, poslední dobou mi docela jedou i olivy.*Pokrčí rameny.*Spíše bych si dala něco sladkýho. A palačinky jsem měla zase nedávno.. Ahh.. Proč se prostě nemůžeš rozhodnout?*Podívá se na své břicho. Ta otázka totiž byla mířená na toho malého vetřelce. Pozdraví Aless a prohodí, že je krásné ji vidět takhle zamilovanou. A ještě dodá, že to říkala Tuhle poznámku si nemůže odpustit.*Neboj, na vyhlášení se pracuje. Třeba v dalším díle Illea News by něco mohlo být, nemyslíš? *Uchechtne se. Hájí své kuchařské schopnosti, protože ve vaření se skutečně zlepšila o dost. Na slova Aless nereaguje a pořád se usmívá.*Nepodpálila.. Nebo ne trochu no. Hořela utěrka a bylo to jednou. Dobře dvakrát.. Ale jinak nic. Nemusíš se bát Pol.*Podívá se na dívku.*Jo, neboj, my nekoušeme.*Přitaká. Ale uslyší ještě další poznámku Aless.*A já snad jo? Já jsem úplný zlatíčko. Anděl, nevinnost sama.*Už jen tón, kterým to říká naznačuje, že to myslí jen z legrace, stejně by to ty dvě ani nevzaly vážně, to je jí jasné.*Je dobře, že se cítíš lépe.. ale potřebuješ spánek. To, že k tomu nic neřekneš mě nedonutí to dále nekomentovat. Pokud nebudeš moci usnout, klidně napiš a já se stavím, i uprostřed noci. *Pousměje se na Aless.*Jo, u malýho vetřelce je všechno v pořádku. *Pohladí se automaticky po břiše. Dělá to pokaždé, když se to dítě zmíní, úplně nevědomky.*A co ty a Wyatt?*Doplní otázku Aless a podívá se na Pol. Po chvilce se ale zvedne.*Udělám čokoládový muffiny. Nebojte, okurku si dám jenom na ty svoje.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Polaris B. Nelson

Tue Jul 14, 2020 10:39 pm
Takže si do každýho jídla přidáváš okurky a olivy? Myslím, že radši nikdy nebudu chtít být těhotná. *Uchechtne se a zavrtí nad tím hlavou, jelikož kombinace okurky v čokoládových muffinách ji přijde rozhodně zvláštní. Usměje se, když začne mluvit ke svéu bříšku, zatímco se posadí na kuchyňskou linku. Když přijde i Aless, začne zvažovat, jestli nebude bezpečnější odejít, když ty dvě jsou u sebe a ona je s nimi v jedné místnosti. A sama.* Náhodou to vám dvoum bude slušet. *Usměje se na aless a pak pobaveně přeskuje pohledem z ní na Cam.* Fajn, tak já si radši vezmu do ruky hasící přístroj. *Přikývne s pobaveným úsměvem na rtech.* Možná nekoušete, ale být s vámi, ještě k tomu sama v jedné místnosti, je docela nebezpečný. Jo, obě dvě jste největší andílci. *Přikývne a musínad tím pobaveně zavrtět hlavou.* Jse ráda, že jsi v pohodě. *Usměje se na Aless.* Jo, docela to jde. *Když uslyší doplňkovou otázku Camille, musí bránit protočením očí.* /Ale čekala jsem to hned jak mě uvidí, takže je to nějaká opožděná otázka./ Taky dorbý, myslím. Jen mi chybí. *Poví upřímně, jelikož ho naposled viděla na plese, kde vypadal dost mimo a ani spolu nemluvili, jen si potom psali. Jakmile se Cam zvedne, natáhne se pro misku, aby do ní mohla napustit vodu apoté ji položí vedle sebe.* Pro všechny případy, kdyby ti to začalo hořet. *Uchechtne se a snaží se držet vážnou tvář, ale v očích má pobavené jiskřičky.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

Tue Jul 14, 2020 11:06 pm
*protočí očima po slovech Cam, ale nijak je nepopírá. Poté zaúpí, protože tohle už si dneska vyslechla i od Wyatta v jejich rodinném chatu. Bylo ji jasné, že tomu nemůže předejít, ale i tak doufala, že se tak stane. Doufat bylo asi ale zbytečné.* Minule tam toho bylo dost, takže by tam nic být nemuselo. *Odpoví ji na otázku. V posledním čísle Illea News okomentovali snad 3 její fotky, které dala na Illeagram a jen doufá, že tam nebude i tak poslední.* Díky. *Usměje se na Polaris* vám s Wyattem taky. *Dodá a zazubí se na ní. Poté začne polaris varovat před neschopností vařit, kterou má Camille.* Camille.. spálila jsi snad všechny utěrky a jednou byla ohořená i část stěny. *Opraví ji vážným hlasem.* To bych ti doporučovala. *Prohodí pobaveně směrem k Polaris. Poté ji ujistí, že ony nekoušou a dodá, že to je alespoň její případ. Z její sestry by se o tom klidně hádala.* Ty a anděl? Kdy, jak a proč o tom nevím? *Opáčí pobaveně. Její sestra rozhodně anděl není.* No tak, my nejsme nebezpečný. A já andílek jsem. *Zazubí se na Polaris. Poté odpoví Cam na otázku, ale spaní nekomentuje.* Jsem v pohodě. Nechci tě zatěžovat a ty taky musíš spát. A není to tak hrozný. *Stojí si za svým a po slovech Polaris se na ní otočí a usměje se. Uchechtne se, když Cam nazve své dítě vetřelcem a pohladí se po břiše. když se poté zavede řeč na Wyatta, nevědomky se začne lehce usmívat. Už se o tomhle s Polaris bavila pomocí chatu a je ráda, že neodjíždí.* Awww, vy jste tak roztomilííí. *Protáhne to a usměje se. Nikdy by neřekla, že Wyatt bude schopný se zamilovat a je ráda, že se tak stalo. Když se Cam zvedne a uvidí reakci Polaris, v očích ji pobaveně zajiskří. Přejde ke druhému konci stolu, který je dále od kuchyňské linky a posadí se na jednu židli.* Pro všechny případy. *Zazubí se a zopakuje slova Polaris.* Opovaž se mi tam dát okurku. *Řekne naoko výhružným tónem směrem ke Camille.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Tue Jul 14, 2020 11:30 pm
*Přikývne.*V podstatě jo. Ale ty okurky jsou častější. Hele.. Sice jsou těhotenské chutě naprosto šílené, je hrozný mít ty ranní nevolnosti, náladovost a tak.. Ale je to nádherný pocit.. Čekat miminko. A já si to užívám. *Usměje se.*/Mohla jsem si to užívat ještě jednou tak víc../*Kdykoliv se mluví o dítěti, usmívá se, ale neubrání se ani myšlence na to, že měla mít děti dvě. Nebýt rebelů, kteří ji připravili o dítě a pak o tátu. Jak ona rebely nenávidí. Trochu sprdne toho malého vetřelce, který se nemůže rozhodnout, co by si dal a pak se podívá na Aless, která se k nim taktéž přidá. Musí říct, že to říkala, věděla, že budou s Edwardem spolu a je za ně moc ráda.*Že jo? Už jim to sluší teď. Nějaká společná fotečka by se tam hodila. Měli by udělat dotazník "Kolik lidí čekalo, že bude princezna Alessie a Edward spolu". Se vsadím o cokoliv, že většina by řekla, že to čekala. Aspoň z okruhů lidí, kteří vás znají.*Pokrčí rameny. Její vaření se skutečně zlepšilo,, ale chápe, že to ony dvě nemohou vědět a podle toho se taky tak chovají. Uzná, že dvakrát podpálila utěrku, ale jinak nic.*Utěrky jsem spálila jen dvě. A jo, ještě ta stěna vlastně.. Ale to mi bylo asi čtrnáct, teď je to jinak.. Ve Francii jsme si občas taky vařila sama. Když jsem nejedla venku.*Neměla tam služebnictvo, žila tam sama.*Hasící přístroj nebude potřeba. No tak.. trochu podpory byste mi nemohly projevit?*Uchechtne se nad jejich chováním a projevenou "důvěrou", která ji skoro dojímá..*Jsem anděl, úplná matka Tereza.*řekne naoko vážným hlasem, ale na tváři jí hraje pobavený úsměv. Když Ales řekne, že je andílek, předstíraně zakašle.*To jistě..*Zase předstíraně zakašle.*Aless ti mě nijak nezatěžuješ. Chci ti pomoct. Dobře, ale jestli zítra neuvidím, že je ti aspoň trochu lépe, už to nějak zařídíme./Podstrčím jí prostě léky na spaní../Jsem ráda, že jste to spolu vyřešili.*Řekne Polaris upřímně. Poté se definitivně rozhodně, že udělá čokoládové muffiny a po reakcí od Polaris a Aless protočí očima.*To je mi podpory.*Naoko uraženě si odfrkne a pak se nevinně zazubí.*Vzhledem k tomu, jak mi důvěřujete, už jen z principu mám chuť vám tam tu okurku dát.*Vstane ze židle a začne si připravovat všechny ingredience, aby mohla udělat těsto. Před tím ale ještě předehřeje troubu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Polaris B. Nelson

Tue Jul 14, 2020 11:52 pm
Hodně šílené. *Přitaká a pak se neubrání menšímu úsměvu, když mluví dál o těhotěnství.* To věřím. *Přikývne a poté pohled přesune na Alessiu, která taky do kuchyně přijde.* Hádám, že tak osmdesát procent lidí by to určitě čekalo. Nebo aspoň kdyby se to mělo zaměřit třeba jen palác. Určitě vám fandila každá komorná. *Zasměje se a pak se na Aless usměje.* Díky. *Zopakuje to stejné jako ona před chvíli a poté se musí pobaveně usmívat nad tím, jak se ty dvě dohadují o ohořelých utěrkách a o zdi.* Tady jste se vážně nikdy nemohli nudit. Nikdo. *Uchechtne se nad tím a poté musí na oko nevěřícne povytáhnout obočí.* Nejste andílek ani jedna a nezpečný jste obě dvě. A zatím si stojím. A neříkejte, že jste andílci, protože andílci nemůžou být nebezpeční a to vy jste. *Vysvětlí jim důvod, proč rozhodně obě dvě nepatří ani k bezpečným lidem ani k andlíkům.* Důvěru? A pak podpálíš všechno co budeš být na dosah ruky? To radši budu v dobré vzdálenosti a s dobrou ochranou proti ohni. *Zasměje se a když je řeč o Wyattovi, na tváři se ji vykouzlí menší zamilovaný úsměv. Po slovech Aless nad ní musí protočit očima, ale stále se usmívá.* To taky uslyším pořád, co? *Uchechtne se a radši si potom napustí misku vodou, což ji taky probudí z yšlenek na Wyatta, který ji už docela chybí. I s miskou si pak přejde sednout na židli vedle Aless a misku si položí na stůl vedle sebe, aby kdyžtak mohla hasit oheň z dálky.* No tak, na okurky prosím zapomeň. A ber nás jako podporu proti uhořením. Taková podpora si nezaslouží v tak dobrým jídle něco, co ho zkazí. V tomhle případu okurky. *Zaskuhrá a s přihmouřenýma očima ji sleduje, jestli tam vážně nedává okurky.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

Wed Jul 15, 2020 12:54 pm
*v minulém čísle Illea News okomentovali snad každý druhý příspěvek, který dala na Illeagram, takže doufá, že příště už toho bude míň.* Bože přestaňte, nebo vám zakroutim krkem! *Obě je propálí pohledem. Už teď toho má plné zuby. Začne varovat Polaris, protože zná, jak "skvěle" umí Camille vařit. Opraví ji, že utěrek spálila o dost více, než jen dvě a taky jednou ohořela část stěny.* Nevěř jí. Několikrát se kvůli ní museli doplňovat zásoby utěrek, protože je spálila. *Prohodí k Polaris a zazubí se na Camille.* O podpoře si nech jen zdát. *Odpoví Cam.* Ne, tady se vážně nenudíš. *Ujistí Polaris pobaveně. Diví se, že palác vůbec ještě stojí. Opravdu se tady člověk nenudí. Poté řekne, že ona andílek je. Na rozdíl, od své sestry.* My nejsme nebezpečné! Jenom trošku. *Brání se pobaveně a protočí očima nad reakcí Camille.* Opovaž se mi dát něco do pití, Camille. Jsem v pohodě a nepotřebuju žádný prášky, který mi dáš tajně do pití. *Řekne smrtelně vážným hlasem. Nechce žádné prášky a pokud ji je Camille nějak podstrčí, tak ji asi opravdu uškrtí. * Ano, uslyšíš. A taky hodně uslyšíš o dětech. Budou roztomilé. A já je budu hlídat a nic se jim nestane. *Řekne důrazně to, že se jim nic nestane.* Doufám, že povahově budou více po tobě. Dalšího Wyatta palác nepřežije. *Doplní pobaveným hlasem.* Už jsem ti říkala o tom perfektnim plánu, že půjdeme my tři a ještě Elsie vybírat svatební šaty? Pro Polaris a Elsie. Pomůžeme jim vybrat. *Otočí se na Camille s přednese ji svůj skvělý nápad. Poté se raději odebere na druhý konec kuchyně, aby vůbec přežila.* Jestli tam dáš okurky, tak řeknu Chrisovi, ať tě drží jen v komnatě a nepouští do kuchyně a schovám před tebou všechnu zmrzlinu a okurky.*pohrozí ji naooko vážným hlasem, ale pobaveně ji zacukají koutky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Wed Jul 15, 2020 1:21 pm
*Sice jsou její chutě naprosto šílené, štve ji, jak nemůže najít nic k jídlu, co by toho prcka uspokojila, nemá zrovna v lásce ranní nevolnosti, kdo by taky měl , že? Je pro ni těhotenství nádherná věc a cítí se skvěle. Když přijde Aless, hned se zmíní o Edwardovi a podle ní by nebyl vůbec špatný nápad udělat anketu do příštích Illea news, kde by se lidí zeptali, kdo jejich vztah čekal. Nevinně se na svou sestřičku zazubí.*Promiň, ale jsme z toho nadšená. Vypadáš po docela dlouhé době tak šťastně.*usměje se na ni.*Stejně jako Wyatt s Polaris.*Podívá se na svou snad budoucí švagrovou.*Kdo by čekal, že to takhle dopadne? Že Wyatt se polepší, já se zamiluji v dohodnutém sňatku, Stefan si to nepodělá u Elsie tak moc, aby ho opustila a ty dáš Edwardovi skutečně šanci Ve vztazích jsme dopadli dobře. Až teda na Rhiannon.*Dodá tišším hlasem. S Rhiannon se nikdy nebavila, po tom, co řekla Aless a ta se kvůli tomu zkusila zabít začala ji docela nenávidět. Poslední přání táty bylo, aby drželi při sobě a ona si odejde do kláštera..*/Už to není moje sestra, nikdy nebyla./*Vždycky se jim stranila, upřímně neví ani proč. Pak se dohaduje o tom, jestli se její kuchařské umění zlepšilo a kolik utěrek kvůli ní shořelo.*Tady se člověk rozhodně nenudí. Pořád se tu něco děje, ani chvilku není klid.*Uchechtne se. Řekne, že ona je andílek, což jí je taky vypracování těma dvěma. Když Aless řekne, že je anděl ona, předstírá kašel.*Já nejsem nebezpečná. Jak jsem řekla, jsem zlatíčko. Hodná, milá duše. Co jsem naposledy udělala?*Nadzvedne obočí a čeká, co jí řeknou.*Nedám ti nic do pití.. neboj./Možná./Já nic nepodpálím, no tak. Učila jsem se od Chrise a zlepšila se. Několikrát jsem s ním něco vařila a nic neshořelo.*Řekne pyšně.*Svoje a Wyattovi budoucí děti rozhodně Aless nedávej.*Varuje Polaris.*Jo, já se upřímně divím, že přežil našeho bratra. Ale kdo ví, ještě bude vládnout dlouho, třeba se to změní.*Pokrčí neviněn rameny. Svému nejstaršímu bratrovi věří, jen vtipkuje.*Jo, pomůžeme jim vybrat. *Souhlasí nadšeně a Aless.*Mohyly bychom pak spolu zajít do nějákého salónu ve městě, bude to legrace.*Usměje se nad tím.*Okurky jsou skvělý, ale dobře, nedám je tam.*Svolí tedy mezitím, co si chystá další ingredience a pomalu se dá do těsta.*Chris mě nechce skoro pouštět už teď, bojí se, což chápu. Ještě mu nic neříkej, prosím tě.*Podívá se krátce na Aless.*Jen upřímně čekám, kdy mě zabalí do bublinkové folie.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Polaris B. Nelson

Wed Jul 15, 2020 5:21 pm
Vidíš? Takhle jsem se cítila, když jste mluvili o mně a wyattovi. Teď už jsem si nato radši zvykla. *Zazubí se na Aless a poté se s menším úsměvem otočí na Camille.* /Už chci, aby se vrátil, už jsem ho dlouho neviděla./ *Posteskne si v duchu a poté se uchechtne slovům Camille.* Jo, je to skoro jako pohádka. I když spíš pohádka pro dospělé, ale jo. *Zazubí se a poté se zasměje. Za tu chvíli co v paláci je si uvědomila, že tady vážně není chvilka, kdyby se nic nedělo. A dál se v tom jen a jen ujišťuje.* JSte obě dvě nebezpečné. A ne jen trošku. Docela dost. *Zavrtí nad tím pobaveně hlavou, přičemž se potom podívá na Camille s povytáženým obočím.* Já nevím... Třeba plánovala svatbu už skoro hned, jak jsem sem přijela? *Popíchne ji pobaveně, i když je ráda za to, že jí i Wyatta tady ty dvě dokoaply k tomu si to přiznat.* To, že jsi několikrát vařila a nic nesohřelo neznamená, že nezhoří teď. *Pokrčí rameny a když začnou mluvit o dětech, protočí nad tím očima.* No tak, vážně se zas budem bavit o tomhle? Ale fajn, když jo, tak jo. A chci, aby děti byly po něm. a hlídat je s takovou nebudete ani jedna. *Nedokáže si představit tyhle dvě, jak někoho hlídají. Poté vykulí oči a obě dvě propálí pohledem.* Za á, do města nemůžu ne? pořád jsem účastanice. Za bé, Elsie neznám. Za cé, nejsme ani zasnoubení. *Vyjmenuje jim důvody, proč jí nedostanou do města vybírat šaty, i když by se ráda do města dostala. Pak sleduje, jak Camille připravuje jídlo a následně pohled otočí na Aless.* Myslíš, že vážně nic neshoří? *Pronese k ní pobaveně.* A ani olivy! *Houkne ke Camille, jelikož vážně doufá, že ji nenapadne tam nic dát.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

Wed Jul 15, 2020 8:39 pm
Ale ty a Wyatt jste něco jinýho! *brání se, protože podle ní je blbost srovnávat její vztah se vztahem Wyatta a Polaris.* Jsem šťastná.*uzná a usměje se.* Rhiannon..ta si za to může sama.*vzpomene si na svou sestru, kterou už ani jako sestru nebere. Už s ní nepromluvila od té doby, kdy ji řekla, že nikdy nebude ráda z toho, že se narodila. Nikdy moc nechápala, proč se od nich distancuje, ale teď už to ví. Vzala ji pozici nejmladšího sourozence.* /Nikdy jsem se neměla narodit./*opět ji hlavou proběhne ta známá věta. Aby se odpoutala od těchto myšlenek, začne Polaris varovat před svou sestrou. Poté se začne bránit, protože ona andílek je a rozhodně není nebezpečná.* Chytřejší ustoupí. *zazubí se na Polaris a tímto ukončí jejich dohadování, které stejně nikam nevede.* Ehm...třeba zmizela na dva roky?*otočí se na Cam a konec zvedne trochu do otázky.* Minule jsi říkala něco jiného. *zamumlá a protočí očima. Pamatuje si, jak jí i Wyattovi Camille vyhrožovala, že jim dá něco do pití.* Přesně tak. *souhlasí pobaveně s Polaris.* Ne, spíše je nedávej Camille. Nebo už se ti nevrátí živé a zdravé. *opraví svou sestru.* Pokud budou po Wyattovi, tak palác vybouchne. A teď jsi představ, že budete mít 5 dětí a všechny budou po něm. To bude katastrofa. *uchechtne se. Poté přednese Cam svůj geniální plán a ani ji vlastně nezajímá, jestli Polaris souhlasí. Na to nějak zapomněla.* Přesně to jsem myslela. Dámská jízda. *souhlasí s Camille.* Ty jsi sice účastnice, ale my jsme princezny, takže s námi můžeš. S Elsie jsi sednete. Je to milá holka. A zasnoubená stejně brzo budete, tak co pořád řešíš? *zazubí se na Polaris. Poté raději pro své bezpečí odejde dál od Camille a varuje ji, aby tam nedávala okurky.* Určitě něco shoří. Raději buď přichystaná k útěku. *odpoví Polaris a uchechtne se.* Olivy? Nová závislost? *zeptá se jich a nechápavě nakrčí čelo.* Omg, až tě bude balit do bublinkové folie, tak mi dejte vědět. Chci přitom být. *řekne nadšeně. To si nemůže nechat ujít.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Camille Cara Schreave

Wed Jul 15, 2020 9:05 pm
*Je ráda, že je Aless konečně s Edwardem a že mu skutečně dala druhou šanci. Edward tu vždycky byl pro ni, na rozdíl od toho z města, Cola? Už ani neví, jak se jmenuje. Edward má Alesss ale očividně upřímně rád, jde to na něm vidět.*No, vlastně mě to ani tak moc jiný nepřijde.*Uchechtne se. Pak řekne, že to s nimi se všemi dopadlo vlastně dobře, až na Rhiannon, ale to je její vina. Přikývne.*Přesně tak.. Rhianon si za to může sama. *Souhlasí s Aless a podívá se na Polaris.*Rhiannon se od nás vždycky distancovala, už když jsme byli malí, ještě předtím, než naše vztahy ochladli.. Vždycky byla jen s mámou, mámina holčička.. A máma se zase starala jen o ni. Když já jsem potratila, jedno dítě, ani mi nenapsala, Aless se taky nezeptala, jestli je ok, Wyatta taky ne. Vždycky jenom Rhiannon a ta se od nás všech dalších distancovala, aniž by měla dobrý důvod. Pořád si stěžovala, že je sama, ale přitom ani nechodila ven z komnaty, někam do města nebo na plesy a s nikým se nebaví, ale nadává za to nám a pak žárlí, že my si ně,koho našli a jsme šťastní, přitom pro to, aby i ona byla šťastná sama nic nikdy nedělala.*Vysvětlí Polaris, jak se věci s jejich sestrou mají.*/Ani nebyla na setkání s účastnicemi./*Polaris si asi taky všimla, že Rhiannon na každé akci chybí. Souhlasí s tím, že v paláci klid není, pořád se tu něco děje.*Pořád s stojím za to, že jsem naprostý zlatíčko.*Uchechtne se. Zeptá se jich, proč by andílek nebyla a pak protočí očima.*No jo.. To je možná oboje pravda. Ale s tou svatbou jsme měla pravdu, nakonec a taky jsem spolu s Aless pomohla tomu, aby se ti Wyatt vyslovil. A důvod mého zmizení je jasný a i to, proč jsem nikomu neřekla, kde jsem. Sice to byla blbost, nemělnila bych. Teď bych nebyla těhotná a asi ani vdaná.*Plánovala vzdání se titulu a odjezdem někam daleko, do jiné země.*Znamená to, že jsem se ve vaření zlepšila a tak je větší pravděpodobnosti, že nic neshoří, než před dvěma roky. *Řekne jim. Pak prohodí, že své dítě by Polaris rozhodně neměla dávat Aless, to by se jí asi ani nevrátilo.*Já budu někde za půl roku matka, ani to ne. Až bude mít Pol dítě, budu mít už nějaké ty zkušenosti. Takže se mnou to dítě bude ve větším bezpečí.*Usměje se sebevědomě.*Aspoň, že budu ve Francii a ne v Illey, zachráním se před výbuchem, pokud bude mít Wyatt pět dětí a všechny budou po něm.*Neodvede si to představit, že by to měla Illea přežít.*Až se zasnoubíte, už ubdeš snoubenka Wyatta, ne účastnice a přesně tak, my jsme princezny a Wyatta když tak ukecáte. Elsie by v tom případě byla tvá budoucí švagrová a měly byste se pak seznámit logicky, ne? Ta pořád bude v illey a tohle by byla dobrá příležitost.*Usměje se na ni.*Navíc je fakt milá, nemusíš se bát.*Ujistí ji.*A můžeš to brát tak, že ona je v tom s tebou společně. Taky si bude brát jednoho našeho bratra a občas ji zpovídáme stejně jako tebe.*Pokrčí rameny. Pak začne dělat těsto, které následně dá do formy a do předehřáté trouby, mezitím, co slyší "povzbudivé" komentáře těch dvou. *Jo, olovy mi taky jedou a nebojte ani ty tam teda nedám.*Uchechtne se.*Do ničeho mě balit nebude, zatím ho to nenapadlo a snad ani nenapadne..
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Polaris B. Nelson

Wed Jul 15, 2020 9:31 pm
*Po slovech Aless protočí očima akdyž Camille řekne, že jí to jiné nepřijde, ruce semkne jakoby se modlila a pobaveně se na ni usměje.* Děkuji! *Pronese ke Camill a poté se zas otočí na Aless.* Je to stejné, skoro jo. *Pokrčí rameny a když začnou mluvit o jejich sestře, trochu zvědavě nakloní hlavu na bok. Když to Cam dopoví, šokovaně otevře pusu.* To mi je líto. Pořádně jsem nikdy o vaší sestře neslyšela ani jsem ji nikdy neviděla. Pomalu jsem ani nevěděla, že nějakou sestru máte. *Vydechne a musí nad tím zavrtět hlavou. Vztahy Schreave jí přijdou strašně složité a komplikované, že nechápe, jak takový vztahy někdy můžou přežít. Pak zase pobaveně protočí očima a má chuť něco namítnout na Alessiino "Chytřejší ustoupí", ale nakonec radši mlčí.* Fájn, fajn. A nedokopali jste jen jeho, ale i docela mě. Takže nebýt vás, kdo ví, kde by teď vše bylo. *Zvedne ruce v obraném gestu, ale usměje se na ně.* Nebudu je dávat ani jedné, pro zdraví těch dětí i pro zdraví celýho paláce. *Uchechtne se a musí nad tím pobaveně zavrtět hlavou.* /Vážně se tady bavíme o mých a Wyattových budoucích dětech?/ *S povytaženým obočím se obrátí na Aless a založí si ruce na hrudi.* A kdo říká, že se mi chce pětkrát rodit? A jestli má každá ženská takovýhle šílený chutě, že do všeho cpe okurky a ollivy, tak to teda díky. *Zamumlá vážně, ale koutky úst ji cukají do úsměvu.* Dobře, vzdávám se a vaší dámské jízdy se zůčastním. Stejně kdybych odmítla, dotáhly byste mě tam. A navíc se docela do města ráda podívám. Nebaví mě být jen v paláci. *Pokrčí rameny a myšlenka na to, že by mohla do města ji povysune koutky úst výš.* Tak to si budeme rozumět, protože nás spojuje společné trpení kvůli vašemu zpovídání. *Zazubí se na ně a následně se posadí ke stolu, stejně jako Aless.* Jsem, mrksnu po ní tu vodu a pak utíkám. *Pronese směrem k Aless.* Tak to jsem ráda, že se nad námi smiluješ a nic tam nebudeš přidávat. *Uchechtne se a poté povytáhne obočí.* Ale kdyby tě zabalil do bublinkové folie, nehrozilo by, že něco shoří. *Zazubí se na ni nevinně.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

Wed Jul 15, 2020 10:01 pm
*namítne, že vztah Polaris a Wyatta je úplně něco jiného, než vztah jí a Edwarda. Poté se ublíženě podívá na Camille* Jsi má sestra! Máš být na mé straně! *Řekne dotčeně a potřese hlavou. I když nechce, koutky úst ji přitom ale zacukají. Poté se začnou bavit o Rhiannon a ona poslouchá vyprávění Camille stejně, jako Polaris, jen není tak překvapená. Rhiu už nebere jako svou sestru.* Měla dobrý důvod. Mě. Nikdy jsem se neměla narodit, pamatuješ? To já ji vzala její oblíbenou pozici nejmladšího sourozence. *Opraví Camille a připomene ji, co jí jednou Rhia řekla. Její slova zná do teď nazpaměť a asi je nikdy nezapomene.* Jo, to my taky ne..ani matku. *Dodá tiše a unikne ji povzdech.* Nejsi zlatíčko. *Oponuje Camille pobaveným hlasem a následně ji řekne důvod, proč opravdu zlatíčko není.* Co byste bez nás dělali. *Zazubí se na Polaris.* Pravděpodobnost. Jen pravděpodobnost.*zdůrazní pobaveně. Poté rekne, že děti by Polaris spíše neměla svěřovat Camille.* Ale vždyť tady nejde o zkušenosti. *Namítne a naoko uraženě si odfrkne.* Nemusí to být nutně pětkrát. Můžete mít dvojčata, trojčata, čtyřčata nebo paterčata. Schreave jsou plodní jako nikdo jinej. *Zazubí se na Polaris.* Bude se ti to líbit. Užijeme si to. *Slíbí Polaris nadšeně a už teď se nemůže dočkat, až to podniknou.* Pff to není trpění. *Uchechtne se, i když je jí jasné, že to pro ty dvě musí být utrpení. Přejde raději dál od Camille.* Já utíkám i před vodou. *Poinformuje ji pobaveně. Je ráda, že tam Camille nic divného nepřidá, ale i tak ji ostražitě sleduje, kdyby náhodou. Přeci jen ji zná.* Asi mu napíšu. Fakt to chci vidět. *Řekne rozvážně a opře si bradu o dlaň. O tohle nemůže přijít.* Dvě mouchy jednou ranou. *Doplní slova Polaris a uchechtne se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Wed Jul 15, 2020 10:38 pm
*Řekne, že to jak Polaris otravují s Wyattem jí přijde stejné jako s Aless a Edwardem. Usměje se na Polaris a na její poděkování nic neříká. *Stojím na tvé straně v honě věcech, ale v tomhle nemůžu, vždyť je to pravda. Polaris s tím taky dost otravujeme my dvě a já s Polaris zase otravujeme tebe s Edwardem.*Pokrčí rameny. Pak vysvětlí Polaris, jak se mají vztahy jich a jejich další sestry. Tu už jako svou sestru upřímně ani nevnímá, vždycky se jim stranila, společně s matkou.*/Ta ani nepřišla na svatbu. Hlavě, že se ptala, jestli může přijít../Neukazuje se nikde na veřejnosti, chápu, není to příjemný, ale i tak. S námi ani nemluví. Když třeba napsala něco do chatu bylo to tátovi, jeden čas ho dost otravovala s tím, že chce vlastní Selekci a když jsme zmínili to, že ani teď nevychází a s nikým se nechce bavit a měla by si to rozmyslet, hned jsme byli ti nejhorší my.*Vydechne. Pak se podívá na Aless a obejme ji.*Neříkej to.. Rhiannon je prostě Rhiannon. Za své chyby viní ostatní. Nevím, proč tak moc chtěla být nejmladší, nemůže to být až taková výhra, nebo jo? Ale i tak.. Já jsem ráda, že jsi se narodila a nejen já, ale určitě i Wyatt a Stefan, táta byl. *Pousměje se na ni.*Mám tě ráda a narodit ses měla.*Za tím si stojí a taky bude stát.*Jo, ani s mámou to nebylo nejlepší.*Souhlasí tiše.*Třeba teď, celej náš život se prakticky nezajímala, ale najednou přišla za tebou a čekala, že budeme mít skvělý vztah?*Promluví k Aless. To, že za ní byla jejich máma ji překvapilo a nechápe to. Nechápe její myšlenkové pochody. Dohadují se o tom, jedli je ona zlatíčko a nebo ne. Pořád si stojí za tím, že je a dále se s nima o tom nedohaduje Zeptá se jich, prčo pode nich jako zlatíčko není a na argument Polaris namítne, že díky ní a Aless se Wyatt taky konečně vyslovil./Ale jde o zkušenosti. Budu s dítětem vědět co a jak. Už teď mám nastudovanou hromadu knih, ano Aless, fakt jsem četla, ano vím, kde je tu knihovna.*Zná svou sestru a ví, že by na tohle hrála ohromenou a otázky typu, že se diví,že ona ví, kde je knihovna, by si neodpustila.*Přesně tak. V rodině máme dvojčata. To budou poprvé dvojčata, pak podruhé a třeba i potřetí. Kdyby chtěl Wyatt trumfnout zatím všechny předchozí Schreave.*Uchechtne se.*Bude to legrace, nebudeš litovat.*Navíc má pravdu, stejně by ji tam dotáhly ať by se jí to líbilo a nebo ne, má to marný.*My to s vámi myslíme jen dobře.*Uchechtne se. Pak začne všechno připravovat a za chvilku dá první muffiny do trouby a dělá už do druhých formiček, je toho o něco více.*Budou to ty nejlepší muffiny, co jste kdy jedly. *Řekne sebevědomě. Udělal čokoládové těsto, jemné a vevnitř, je čokoláda, která bude po vytažení z trouby samozřejmě uvnitř rozteklá, takže když si do toho kousnou, bude j čekat tohle menší překvapení, která ještě vylepší chuť toho muffinu.*Nenapíšeš. Nebo ti něco dám do pití.*Pohrozí Aless. Protočí nad nimi očima a vytáhne z trouby první plech a dá tma další, druhý. Mezitím, co nechá ty muffiny trochu vystydnou a provonět celou kuchyň, dá nádobí o myčky. poté je nandá na talířky a položí na stůl. Tak zkuste je.*Pobídne ty dvě a sama si jeden vezme a zakousne se. Musí přivřít spokojeně oči.*/Jsem dobrá/
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Polaris B. Nelson

Wed Jul 15, 2020 11:09 pm
Jo, takovýhle otravování je fér. a kdyby Cam už neměla manžela, tak otravujem my dvě ji. Což můžem i tak. *Poví směrem k Aless a pokrčí u toho rameny. Pak docela překvapeně poslouchá povídání o jejich sestře, které ji docela překvapí. Pakzmateně nakrčí obočí a pohledem přeskakuje z jedné na druhou a snaží se pochopit o co teď vlastně jde.* Počkat, ona něco takového řekla? *Zeptá se jich zmateně a doufá, že řeknou, že ne, že až taková jejich sestra nebyla a ona to jen špatně pochpila.* Každý kdo tě zná, je rád, že ses narodila, Aless. *Usměje se na ni a pak se usměje ještě více, když sleduje jejich sestreskou chvilku, i když ji jé blbé, že jim to tady teď narušuje. Poté se pobaveně uchechtne a zavrtí hlavou.* Taky bych řekla, že tady nejde o zkušenosti. Být tetou a matkou je rozdíl. *Namítne pobaveně a stojí si za tím, že to rozdíl je, aspoň maličký jo. Následě se na ně zděšeně podívá a povytáhne obočí.* Díky, to jste mě teda uklidnily. S takovou budete vysvětlovat Wyattovi vy, proč budu chtít spát ve sé komnatě. *Uchechtne se a pak ale trochu zvážní.* Nemá nikdo ve vaší rodině paterčata, že ne? *I když si snaží udržet vážnou tvvář, koutky úst ji cukají.* Dobře, tak se teda těším. *Usměje se upřímně na obě dvě a vážně se docela těší až navštíví město. A třeba se jí povede někam utéct a svatbením šatům se vyhne obloukem.* Myslíte to s námi dobře, ale někdy to utrpení je. *Pronese ze srandy a poté radši sleduje Camille, jak vytahuje plech a dává tam další. Když muffiny položí na stůl, koukne se na Aless a na oko zamyšleně našpulí rty.* Tak co, myslíš že tam na nás vybafne okurka? *Zeptá s eji pobaveně, ale nakonec si to dílo Camille vezme do ruky a do muffinu se zakousne. CHvíli je ticho, ale pak se musí usmát a kousnout si dál.* Dobře, není to špatný. Je to vlastně docela dost dobrý, plus nic nevyhořelo, takže dobrá práce! *Zazubí se na CAmille a pokračuje dál v jezení.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Alessia E. Schreave

Wed Jul 15, 2020 11:43 pm
No jo. *Protočí očima, protože už jí nebaví se s nimi dohadovat. Poté se Camille rozpovídá o Rhiannon a ona doplní, že měla důvod se distancovat. A to jí. Oplatí Camille její objetí a musí uznat, že se pak cítí lépe.* Díky.*pousměje se na ní.* A máš pravdu..až taková výhra to není. Víš jak je otravný pořád slýchávat "já jsem starší než ty" a "nejmenší sestřička"?*uchechtne se a otočí se na Polaris.* Řekla, cituji: „Myslíš, že jsem šťastná z toho, že si tě rodiče pořídili? Že už nejsem nejmladší? Ne, nikdy z toho nebudu šťastná.” A to bylo mířený na mě. *pamatuje si její slova až moc dobře. Jak by taky nemohla? Chtěla se především kvůli nim zabít.* Díky. *Pousměje se na Polaris a zmíní i mámu.* Nevím, co čekala. Ale to co jsem řekla už bylo asi trochu moc.. neměla jsem to dělat. *Sklopí pohled. Přijde ji, že to opravdu trochu přehnala. Vždyť pár hodin poté odvezli matku na psychiatrii. Poté se začnou bavit i budoucích dětech Polaris a Wyatta a ona brání své hlídací schopnosti.* Počkat, počkat, počkat..ty umíš číst? *Zeptá se Cam nevěřícně a kouká na ní udiveným pohledem. Samozřejmě neodolá popíchnutí. Ani ona sice moc ale nečte.* Ha! Vidíš? Je to dvě proti jedný. *Zazubí se vítězně na Camille, když Polaris souhlasí, že tady nejde o zkušenosti.* Není zač. *Zazubí se na Polaris.* Asi ne. I když co já vím. Sama jsem se o to nikdy nezajímala a když nás učili rodokmen, tak jsem nedávala pozor. *Přizná a pokrčí rameny.* Ale po utrpení přichází blaho. *Řekne pobaveně.* Tak mu psát nebudu no.../Taky se o tom ale Cam nemusí dozvědět. Třeba ji to Chris neřekne./* Poté dá Camille na stůl muffiny a ona na ně trochu nedůvěřivě koukne.* Nebo oliva?*doplní stále nedůvěřivým tónem, ale pro jednu se natáhne. Zakousne se do ní a hned ji to zachutná.* Sakra..fakt se ti povedly. *Uzná trochu neochotně.* Doufám, že nás to neotráví.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Camille Cara Dubois

Thu Jul 16, 2020 12:13 am
Mně to nevadí. *Naopak o Chrisovi mluví více, než ráda. Ví, že ho miluje, připustila si to, už dávno. A ony ji ani nemají moc čím provokovat. Trochu se rozpovídá o Rhiannon, kterou ani nepovažuje za sestru a ona je za své sourozence asi taky ne. Niky si nebyly blízké. Mrzí jí to, že ani nemohla splnit tátovo přání. Jeho poslední přání. To ji štve. Táta chtěl, aby byli spolu a pro Rhiannon udělal mnoho věcí, dokonce jí začal i chystat Selekci, což není nejjednodušší a ona jim nemůže ani dát druhou šanci.. Obejme Aless. Ví, co jí řekla právě Rhiannon a nebylo to hezký. Sice se se svou rodinou ani ona sama moc nebavila, tohle by nikdy neřekla.*No jo, ale jsi prostě naše nejmladší sestřička. Všemi nejvíce chráněná, ber to tak. *Usměje se na ni.*Jo, řekla.*Přikývne. Poslechne Aless, která to zná už zpaměti a ještě ji pohladí po rameni. Neodpustí si poznámku ani o jejich matce, která si asi myslela, že když o ně po osmnácti letech poprvé projeví zájem, vrhnou se jí kolem krku.*Nepřehnala. Řekla jsi to, co jsme měli všichni na jazyku. Mně nenapsala ani, když jsem potratila, když byl Chris v kómatu, když jsem se po dvou letech vrátila. Ani když jsem u ní byla nonstop po tom, co táta zemřel a to pro mě, pro nikoho z nás nebylo nejlehčí. Za to ani nepoděkovala.*A to u ní byla i do noci.*A nebo se mě ptala, jestli může přijít na svatbu a nakonec ani nepřišla. Takže tak./Nemám ani sestru Rhiannon a ani matku./*Možná je skutečně mrtvý jen její otec, pro ni je i matka. Jako by ji nikdy neměla.*/Snad budu lepší, jak byla ona../*Nechce, aby si její děti prožívali to, co ona se svou matkou.*Jo,to je rozdíl, ale budu vědět, jak se dítě správně krmí co kdy může jíst a tak,.*Vysvětlí Polaris, jak to myslela.*Ha, ha, ha.*Řekne ironicky a protočí očima nad Aless, která neodolala jiné poznámce. Ale pak se taky sama pro sebe usměje.*Paterčata nemáme, je dvojčata. Já s Stefan jsme z dvojčat, pak taky od strejdy Jaspera a tety Charity, Wells s Tessa, jinak vlastně o nikom nevím.. Ještě tam byla Ellie a ta taky měla bratra.. Ale nevzpomenu si, jak se jmenoval.*Taky moc přitom nedávala pozor. Je ráda, že Polaris nakonec souhlasí s menší dámskou jízdou ve městě a vybíráním svatebních šatů společně. Pohrozí Aless, že pokud zavolá Chrisovi a na ni se domluví s bublinkovou fólií, něco jí fakt dá do pití. O tom uvažuje i tak, ale o tom Aless nemusí vědět, ne? Vyndá první várku muffinů a po chvilce leží před těma dvěma. Jeden si vezme a jí osobně chutná. Ale počká zvědavě, co na ně řeknou Aless s Polaris.*Nic tam není, skutečně.*Okurky i olivy si odpustila a udělala to bez nich.*No, děkuju.*Zazubí se vítězně.*Neotráví vás to. To bych to asi sama nejedla, ne?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Polaris B. Nelson

Thu Jul 16, 2020 12:39 am
*Poslouchá CAmille jak povídá o jejich sestře a je jí líto jejich rodiny, že tam mají takové problémy se vztahy mezi sebou.* /A to jsem si myslela, že jsem na tom špatně./ *Uchechtne se v udchu, ale poté zpozorní a nakrčí zmateně obočí, jelikož nechápe, co kdo řekl nebo co se stalo. Překvapeně na Aless zamrká a stále je z toho docela v šoku.* Zní jako pěkná mrcha. *Pronese potichu, nechápe, jak tohle někdo může říct své vlastní sestře. Když Camille začne mluvit i o jejich matce, nrchápe jak někdo může být takový.* Takže Rhiannon byla maminčin mazánek a myslela si, že když bude nejmladší, bude dostávat nejvíc péče a bude oblíbené dítě nebo tak něco? *Ujistí se, jestli to chápe dobře. Následně se začnou bavit o hlídání dětí a na slova Cam přikývne, ale zazubí se na ni.* Ale neříkej, že by si radši nenaváděla k blbostem a takovým neteře nebo synovce, než své dítě. Protože pak ti aspoň na hlavu nespadne tvůj dům. *Uchechtne se a nevinně se na ně zazubí.* Takže ráda budu hlídat děti vás obou. *Znovu se na ně zazubí jako naprostý andílek, který určitě něco takového, jako rozmazlit dítě, které není její nebo mu radit různé lumpárny, nemá v plánu.* To mě trochu uklidlo. *Uchechtne se, když zjistí, že v rodině žádné paterčata nemají. Pro ni je zvláštní myslet i jen o jednom dítěti, jelikož nikdy o svých budoucích dětech nepřemyšlela.* Jaký blaho? *Zpetá se jí pobaveně a pak si vezme jednu z muffin, které Camille upekla. Hne djak se do toho zakousne, musí uznat, že je to vážně dobré. Pobaveně se usměje a pokrčí rameny.* Třeba si mohla vzít jen ty neotrávený a nám podstrčit ty otrávený. *Poklepe si prstem na spnánek, přičemž se u toho pobaveně usmívá. Je ráda, že se s oběma princeznami baví, i když ji ze začátku tršoku obě dvě děsily, teď je za to ráda a nedokázala by si představit, co by dělala, kdyby se s nimi nebavila.*
Sponsored content

Kuchyně paláce - Stránka 12 Empty Re: Kuchyně paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru