Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromé lázně

+3
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
Admin
7 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Soukromé lázně Empty Soukromé lázně

Thu Dec 12, 2019 3:05 pm
Tyto malé, soukromé lázně se nachází v podzemí paláce. Přístup mají pouze členové královské rodiny a na požádání i zahraniční hosté. V nabídce je vířivka, sauna, ruce šikovných masérů a osvěžující voda.

Soukromé lázně Cac49c6ba5e1844853a1926c490ed5df


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 2:54 pm, celkově upraveno 1 krát
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně Empty Brikssi M. Schreave

Thu Jan 09, 2020 5:19 pm
*Od doby, co se Keenan vrátil, zvládá zase spát a o trochu víc jíst. Pořád nevypadá tak, jako předtím, než jí diagnostikovali tu nemoc, ale o trochu lepší to je. Dneska se rozhodla po delší době opět zavítat do palácových lázní. Už tu docela dlouho nebyla a popravdě jí to chybí. V převlíkárně si sundá mikinu a džíny, pod kterými má černé plavky a v těch zamíří do lázní. Své fialové vlasy si uváže do obyčejného drdolu a pak vleze do bazénku s teplou vodou. Jakmile cítí příjemnou teplotu vody, pousměje se a cítí, jak se její svaly začnou uvolňovat. Opře si hlavu o okraj bazénku a slastně zavře oči.* /Jenom nesmíš usnout a následně se utopit./ *Proběhne jí hlavou, protože teplá voda přímo ke spánku vybízí. Je ráda, že je tady sama, protože kromě toho, že je dost vyhublá, tak má těle pořád ještě dost viditelné jizvy od rebelů, kteří jí unesli během vánočních trhů. Na akce si je nechává zamaskovat make-upem a jinak nosí větší mikiny, kterými zakryje jak jizvy, tak svou postavu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Soukromé lázně Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Fri Jan 10, 2020 10:45 am
*Dnes s veskerou praci skoncil a chce byt jen se svou manzelkou, protoze, kdyz s ni neni ma o ni porad strach i kdyz se musi soustredit na schuze a papirovani, mysli neustale jen na ni. Je rad, ze zase normalne spi ji a dokonce i neco pribrala, ale vi, ze je stale dost slaba.* /Kvuli tobe.... / *Pripomene se mu jeho svedomi a on vi, ze to ak je. Jde do jejich komnaty, ale Brikssi tam nenajde, dokud mu nerekne jedna z jejich komornych, ze sla do lazni. Na nic neceka a hned se tam vyda. Ani se neprevlekl. Chdobama skoro leri. Vejde do lazni, al nejde do prevlekaren, ale rovnou do lazni. Zastavi se mezi dvermi a ohled mu padne na jeho zenu, ktera je v jednom z bazenku s teplou vodou. Ma zavrene oci, takze jej nevidi.* /Tak nadherna... proc nejsem schopny ji ubranit pred tou nepoci? proc zrovna ona tolik trpi. Proc ji jese ja do toho vseho tolik ublizil? Nezaslouzi si to.. nezaslouzi si me. Ani jeden z nich. Sawyer, Jasper,lia, ani Edelynne./ *Sleduje kazdicky detail , ktery se mu nabizi z pohledu na jeji tvar. Nakonec se rozejde k bazenku a na tvari ma dalsi s predstiranych vyrazu. jsem uplne v pohode.* Nvedel jsem, ze mame v palacitak prekrasnou Sirenu. *Ozve se a zastavi se kousek od bazenu s rukama za zady.* Neskutecne ti to slusi, kdyz takhle relaxujes milacku.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně Empty Brikssi M. Schreave

Fri Jan 10, 2020 11:44 am
*Dojde do lázní, kde se svlékne do plavek a pak dojde k bazénku s teplou vodou, do kterého se ponoří a se zavřenýma očima si užívá teplé vody, která jí uvolňuje svaly. Od té doby, co se dozvěděla o té nemoci a zhubla, jí je pořád zima. S opřenou hlavou o okraj bazénu ztratí přehled o čase, takže jí překvapí, když uslyší od vchodu do lázní hlas. Hned ale pozná, že je to hlas jejího manžela. I tak jí zčervenají tváře, když si uvědomí, že je jen v plavkách, a tak jsou vidět její žebra a jizvy. Otočí se na něj a usměje se.* Jo, řekla jsem si, že když jsi mi nikdy neukázal tu Bílou paní, stanu se místním strašidlem já. *Odpoví mu pobaveně a pak se na něj zamilovaně usměje. Všimla si, že není v pořádku. Zná ho dost dobře a pozná, kdy se usmívá upřímně a kdy ne.* Copak tě trápí? *Zeptá se ho a dá mu tak možnost být k ní upřímný, i když má svojí domněnku.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Soukromé lázně Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Sat Jan 11, 2020 4:09 pm
*Jakmile je v laznich a stoji mezi dvermi a sleduje tak svou mazelku, honi se mu hlavou, ze to, ze na tom byla tak zle je jen a jjen jeho vina.* /Taky jsem s ni nebyl na tech trzich, abych ji ochanil.. Misto toho jsem sedel ve sve pracovne, kde jsem byl zahrabany papirama./ *Nejradeji by vratil cas a na praci se ten den vykaslal a nesel jsem na ty trhy s ni?/ *Sleduje ji a citi, jak mu puka srdce, protoze i kdyz zase vypada o malinko lepe, vi, e stale tam ta nemoc je a o je bezmocny pokud se nevyvine lek a on bude financovat vse potrebne.* /Bez ni nebudu nic jenom praszdny telo bez srdce, protoze to je cele jen jeji. Bloudici duse. Nic vic./ *Nechce, aby vedela, ze si stale vse vycita a tak naadi usmev, ktery ma uz nacviceny a vyda se a ni a rekne ji, ze nevedl, ze maji v palaci sirenu.*Ocima hldi do jejich nadherne modrych studanek ve kterych by se i topil.* /Ty jeji oci mne propalovaly uz tenkrat, kdyz jsem videl jeji forku pri lsovani./ *Poslechne si jeji slova a zasmeje se.* Jeste jsem ti ji neukazal? tak musime nekdy vyrazit v noci na provhazku palacem a treba na ni nekde natrefime. *Pousmeje se na i a potom, kdyz se jej zepta, co jej trapi sklopi pohled a sedne si na zem kousek od bazenu, ve kterem je jeho manzelka.* Vis, ze se trapim pro tebe ma Můzo... *Rekne a vydechne.* Kdybych s tebou tenkrat na ty trhy sel, neunesli by mi te. Kdybych vedel drive, jak nemocna jsi.... mohlo se vse zacit resit uz davno. *Prohrabne si vlasy.* Zivot se mnou te nici... a ja to nechci.. *Zasepta.* Klidne bych si to vse, co te trapi vzal na sebe, protoze ty musis byt zdrava. Kuli detem, lidku, ktery te naprosto mijluje... Kvuli me.* Koukne se ji zase do oci.* Protoze bez tebe zit nedokazu. *Potom koukne na hladinu vody.* Udelam vsechno proto, abych te zachranil a ... Prisaham... *Zamrka a odvrati oblicej a snazise neukazat slabost. Neukazat slzy.* /Vzmusz se! To, ze se zhroutis ji nepomuze!/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně Empty Brikssi M. Schreave

Sat Jan 11, 2020 4:30 pm
*Se zavřenýma očima si užívá teplou vodu a po chvíli uslyší ode dveří hlas Keenana. Otočí se na něj a usměje se jeho slovům o siréně.* Platí. *Mrkne na něj a pak se na něj starostlivě podívá a zeptá se ho, co se děje. Pozná kdy se usmívá upřímně a kdy jde jen o nacvičený úsměv. Má svůj tip, co za tím je, ale dává mu možnost být k ní upřímný. Sleduje ho, jak si sedne na zem kousek od bazénu, ve kterém je a ona sama se opře lokty o okraj bazénu a poslouchá ho.* /Přidělávam mu akorát starosti. Všem./ *Pomyslí si, když ho poslouchá a když od ní odvrátí obličej, vyhoupne se z bazénu ven a jde si sednout na zem vedle Keenana. Pohladí ho jemně po tváři a zároveň ho donutí, aby se na ní podíval.* Přede mnou se přece nemusíš stydět za to, že ukazuješ emoce. *Řekne mu potichu.* Nikdo nemohl vědět, co se stane. Vždyť jsem ti den před těmi trhy slíbila, že se co nejvíc stáhnu z akcí a pak jsem tam stejně šla, i když jsem nemusela. Je to moje chyba. A teď už jsem tady s tebou a v pořádku. *Pousměje se na něj a v jejích očích se objeví pár slz.* A nikdo nemohl vědět o tý nemoci. A nic by se nezměnilo, kdybych s tebou nebyla. Onemocněla bych stejnak. Geny se mi nezměnily. Ale změnilo se to, že mám toho nejlepšího manžela na světě a možnost, že se jim ten výzkum povede. Kdybych byla v útulku v Midstonu, nejspíš bych o tom ani nevěděla a dost možná bych byla už mrtvá. Takže život s tebou mě neničí. Naopak. *Vyvrátí jeho předešlá slova a pak si opře čelo o to jeho a chytne ho za ruku, kterou mu stiskne.* Já nedokážu žít zase bez tebe. A sledovat tě, jak se trápíš nad věcma, se kterýma se nedá nic dělat je jako bys mi pomalu mizel. *Zašeptá a nechá po tváři stéct jednu slzu.* Tak se prosím netrap, dobře? *Šeptne.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Soukromé lázně Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Sun Jan 12, 2020 6:54 pm
*Kdyz ji rekne, ze ji na lov bile pani vezme nekdy vecer a slysi jeji nadseni, lehce se zasmeje.* /Jak moc ji to dela rozkosnou. Takova by mela byt a ne se trapit tou hnusnou nemoci, pred kterou ji nemuzu nejak branit... Jako bych selhal./ *Sleduje ji a nakonec si sedne kosek od bazenu a jakmule se jej zepta, co se deje a co jej trapi, Nakonec ji odhali sve obavy. Koukne se jinam, protoze nechce, aby videla jeho slzy.* /Nechci, aby me takhle videla... neni to poprvy, co jsem v tomhle stavu, ale vzdy se mi podarilo to nejak skryt./ *Kdyz je Brikssi vedle nej a donuti jej se na ni podivat, podiva se na ni a posloucha jeji slova.* Ja vim, ale mel jsem preci jen jit s tebou a vykaslat se na praci, ale ja jsem se jen zabral do prace a nesel jsem z tebou. * Vydechne a da scou ruku na jeji a jemne ji hladi.* Radeji meli unyst me a tebe usetrit. *Rekne a potom si poslechne jeji dalsi slova.* Bud si jista, zeudelam vse proto, aby byl ten vyzkum uspesny a ty jsi byla stale tak krasna a nadsena pro kazdou vec, jako je tomu ted. -Zase mu stece slza a chytne ruku, za kterou ji drzi a polibi ji a ritom ji sleduje.* V mem zivote jsi jen ty jedninou zenou, pred kterou si muzu dovolit brecet, Jsi jedinou zenou na kterou se chci divat, kdyz usina a taky dyz to stihnu, kdyz usinas, coz je malokdy, ale jsi jedina vedle ktere cuci ulehnout i v posledni den meho zivota jen abych si te k dobe privinul a rekl ti, jak moc te miluju, protoze to tak je. *Zatrese hlavou.* Kdybych ti mohl dat sve srdce, hned bych to udelal a ani bych o tom nepremyslel. Ty jsi to dobre v nasu rodine, co na drzi phtomade, protoze bez tebe by to uz nebyla rodina, lasko moje. *Mluvi tise a sam si opre sve celo o jeji.* Ty delas nasi rodinu rodinou Brikssi a delas me... lepsim. *Da ji vlas za ucho a priblizi sve rty k jejim, ale nepolibi ji.* Jsi muj zivot, ktery bez tebe neni zivotem a ja udelam vsechno proto, abys se mnou prozila dlouhy zivot tak, jak se patri. Prisaham milacku a nechtej po me, at se netrapim, protoze o se bude tbe, nebo nasich deti tykat, budu se trapit, protoze jste pro mne vsim. *Mluvi tise a uprimne a teprve nyni natiskne sve rty na ty jeji. a polibi ji. Slzy necha stekat po sve tvari. Projednou vi, ze si to mzte dovolit.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně Empty Brikssi M. Schreave

Sun Jan 12, 2020 7:37 pm
*Když vidí, jak odvrátil pohled, vyleze z bazénku a sedne si vedle něho. Pohladí ho po tváři a zároveň ho přinutí, aby se na ní podíval. Před ní může ukázat svoje emoce a i slzy. Když si pořád stojí na svém ohledně trhů, zavrtí hlavou.* Ne, lásko, pořád jsem tady a nijak hodně mi neublížili. Vlastně mě ušetřili. Navíc... teď už to stejně nezměníme. Vrátit se v čase nedokáže nikdo. A i kdybys to dokázal, nedovolila bych ti to. *Pohladí ho palcem po tváři.* Jsem si tím jistá. *Pousměje se na něj, když jí políbí na ruku. Poslouchá jeho další slova a po tvářích jí začnou proudem téct slzy dojetí.* A v mém životě jsi zase jediný ty. Jediný, kdo si dokázal získat mé srdce. První a zároveň poslední, koho jsem kdy políbila. Jsi jediný, který kdy bude v mém srdci. A až přijde poslední den mého života, chci abys byl poslední koho uvidím. Chci tě políbit a říct ti, že jsi pro mě existoval jenom ty a nikdo jiný. Chci tě obejmout a naposledy políbit a chci, aby moje poslední slova byly, že tě miluju. *Řekne mu, jak to doopravdy je a pak ho poslouchá a slzy z jejích očí tečou rychleji a rychleji.* Bez nikoho z nás by to nebyla rodina. *Namítne tiše a pak si opře čelo o to jeho a dívá se mu do očí.* Ty jsi důvod, proč jsem pořád naživu. Jsi můj důvod k životu a někdo kvůli komu chci žít. *Sleduje pořád jeho oči, když se k ní přiblíží rty a pak přerývavě vydechne.* Vy pro mě taky. *Odpoví mu šeptem a pak mu opětuje polibek, který nepatří k těm sladkým. Ale spíše těm, které představují beznaděj a zároveň maličkou jiskřičku naděje, že to můžou zvládnout, ochucenou o jejich slané slzy.* Nějak to zvládneme, neboj. *Řekne mu potichu, když se od sebe odtáhnou.* Nikdy to nevzdám. Nikdy od tebe dobrovolně neodejdu. Slibuju, že budu bojovat. *Stiskne mu ruku.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Soukromé lázně Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Sun Jan 12, 2020 8:25 pm
*Jakimle jej brikssi pohlasi po tvari a donuti jej, aby se na ni podival, zvedne k ni pohled a rekne ji, co ho trapi a jak by nejradeji na Trhy sel tehdy s ni a objetoval se, kdyby vedel, co se tam odehraje.* Takovy strach jaky jsem mel, jsem snad jeste nikdy nezazil. Sam jsem te hledal a odmital jsem spat, dokud te zse nebudu mit o sebe. Zivou a vporadku. /Rekne i, jak to bylo a jaky strach o ni mel a stale ma diky te proklate nemoci. Rekne ji, jak je pro nej v divoe dlezita a, ze je jedinou zenou v jehozivote se kterou chce zestarnout. Rozhodne nedovoli, aby mu odesla drive, nez je nutne. Posloucha jeji slova a vidi jeji slzy, ktere ji sam zacne stirat z tvari.* A ja jim budu. Budu tim poslednim, koho uvidis, obejmes, polibis a reknes mi, ze mne milujes sejne, jako to ja reknu tobe. *Potom se jemne usmeje.* Budeme ibadva belovlasi, ja budu bez zubu s protezou, ale budu tam. Budu s tebou. *Potom ji pohlasi.* Treba to budes ty, kdo mne prezuje to nevim, ale jedno vim jiste. Vzdy budes v mych ocidh nadherna. Nikdy tomu nebude jinak. *Rekne ji a sjede na jeji jivy.* Nikdy predemnou nemusis zakryvat jizvy, xo ti zpuobili oni. I s nimi jsi stale krasna. /Znicim je za to, jak ji ublizili./ *Pokracuj ve avych slovech, kde ji rika, ze bez ni by nebyli rodinou, protoze ona je vsechny drzi pohromade a usmeje se po jejich slovech.* Lasko, oba dobre vime, ze ty jsi takove lebidylko, co nas drzi o hromade. Jsi uzasna a ja ti o nemuzu dostatecne oplatit. Jen im, ze te neskutecne miluji a nikdy tomu nebude jinak. *Zasepta a ma celo oprene o jeji a rty u tech jejich.* Jste pro me vsim a pro vas pet bych se vzdal vseho. * Polibi ji. Liba ji, tak nezne, jako by mel strach, ze kdyby tomu bylo jinak rozplynula by se mu v naruci. Slzy nechava stekat po svych tvarich a necha, aby se smisily s temi jejimi, ktere utkvi na jejich rtech a misi se se sladkosti polibku.* Uz niky te nenecham samotnou. Prisaham. *Rekne ji a potom se pousmeje.* Nelituji roho, ze jsem se do tebe zamiloval, protoze diky tobe ma muj zivot smysl a dala jsi mi hned ctyry uzasne duvody k radosti. Nase deti, za ktere ti neskutecne dekuji. *Potom se uchechtne.* Ja jim jen predal nasi dedicnou linii Schave tvrdohlavosto, coz neni nekdy vubec zadna vyhra. *Zasmeje se a potom ji koukne do oci, ktere jsou od slz stejne, jako jsou ty jeho. Nakonec, se zvedne, zuje si boty, sako obleku, kravatu a nasledne cezme Brikssi do naruce a spolu s ni vejde do vyhrivaneho bazenu.* Nenastydni mi.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně Empty Brikssi M. Schreave

Sun Jan 12, 2020 9:25 pm
*Snaží se spolknout knedlík v krku, který se jí tam tvoří, když se chvíli snaží potlačovat slzy. Pak to vzdá a nechá je stékat po tvářích.* Neměla jsem té rebelce věřit a nastoupit s ní do auta. Je to moje chyba. Ale byl tam takový zmatek, že... *Nechá tu větu nedokončenou.* Promiň mi to. *Je jí líto, že o ní musel mít její manžel takový strach.* Už nikdy neporušim žádnej slib, kterej ti dám. Když ti slíbím, že na akci nepůjdu, tak nepůjdu. A budu na sebe dávat pozor. *Slíbí mu a pak se na něj pousměje, když jí začne stírat slzy z tváří. Pak se pobaveně usměje, když řekne, že budou oba bělovlasí a on bude bez zubů.* Já chci zůstat až do smrti věrná fialovým vlasům, takže s šedinama u mě nepočítej. *Řekne mu trochu pobaveně a pak ho políbí na čelo.* Ale budeme spolu. *Stiskne mu ruku a pak zavrtí hlavou.* Ne. Nepřežiju tě. Protože odejdu ve stejný den, jako ty. Ať už kvůli stáří nebo dobrovolně. Bez tebe tu odmítám žít. *Řekne mu upřímně a pak se na něj pousměje a pohledem sjede na jizvy, které jí udělali rebelové a které od té doby zakrývala přede všemi. Vděčně se na něj usměje a když slyší o tom, jaké je lepidýlko, potichu se uchechtne.* A právě tím mi to oplácíš naprosto dokonale. *Poznamená a pak mu opětuje polibek, který je trochu slaný od jejich slz.* Přísahám, že já tebe taky ne. *Pousměje se na něj.* Čtyři? I Jasper se Sawyerem jsou úžasné důvody k radosti? *Zeptá se ho pobaveně a pak potřese hlavou.* Tvrdohlavost mají od nás obou. *Poznamená se smíchem a pak se podívá do jeho uslzených tváří a následně ho zmateně sleduje, když si sundavá sako, kravatu a boty. Jakmile jí ale vezme do náručí, je jí jasné, o co mu jde.* /Ještě, že je ta voda teplá./ *Proběhne jí hlavou. Kdyby zamířil k bazénku se studenou vodou, asi by takhle v klidu nebyla a místo toho, aby se k němu přitulila jako teď, by se s ním spíš pokoušela prát a vyškrábat mu oči. S láskou samozřejmě.* Ty nastydneš, až pak v tom mokrym oblečení vylezeš. *Namítne.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Soukromé lázně Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Sun Jan 12, 2020 11:16 pm
*Kouka se na svou zenu a potom, co ji rekne jak mel o ni strach si poslechne jeji slova. Vydechne, protoze ji zase nechce branit, aby na akce nechodila vubec. Milacku, ja nechcim abys na akce necodila vube. Bechci te omezovat jen... bych byl klidnejsi, kdyby s tebou na akce do mesta, kdyz nebudu moct sel treba nekdo ze strazcu. *Rekne ji a kouka se ji do oci, ktere na ni miluje stejne, jako miluje ji celou. Od korinku jejich fialkovych vlasu az po nehty na palcich u nohy. Pro nej je nejkrasnejsi zenou jeho zivota. Posloucha jeji slova, kdyz ji rekne, ze s ni bude i kdyz bde belovlasy a nebude mit zuby a bude u ni v jejich poslednich dnes. Jeji odpovedi se zasmeje.* Treba na stara kolena budu mit taky barevne vlasy, treba modre, nebo zelene, nebo oranzove. *Pronese pobavene a potom na ni koukne vaznym pohledem.* Vzdy biudem moje levandule. Na tom se nikdy nic nezmeni. *Necha ji, aby polibila jeho celo a siskne jeji ruku.* Presne tak. Budeme spolu. *Ujisti ji septem a potom se pousmeje.* Stejne tak bych jednal i ja, protoze bych bez tebe nemohl zit, jak vis. Moje srdce by totiz odeslo s ebou a bez srdce se zit neda. *Rekne ji vazne a nakonec ji nazve lepidylkem, ktere drzi jejich rodinu a uchechtne se.* Hej nesmejs se! Nemuzu za to, ze jsi nase levandulove pojitko. *Rekne ji a potom se polibi a on ji rekne, ze ona a jejich ctyri potomci jsou to nejlepsi, co ma a po jejich slovech se zamysli.* Nebudes tomu nejsis verit, ale Jak Sawyer tak Jasper tam taky patri. I kdyz diky nim nejspis zbelovlasim drive, protoze uz ted mam diky nim nekolik sedin, jsou to nasi synove a stejne, jako za Merliou a Edelynne se za ne v nejhorsich pripadech postavim. *Nakloni hlavu na stranu.* Hodlam napravit i tu chybu s Meryty a Jasperem a tu sanci jim dam. /Pokud me nezadupou oba do zeme./ Nasledne vstane a sunda si sako, boty a kravatu a chytne svou manzelku do naruce a spolu s ni se vyda do teple vody bazenku a po jejich slovech jen pokrci rameny, kdyz jsou oba ve vode.* Tak budu mit par dni brumli u nosu. *Uchechtne se.* Za to, ze muzu byt v teplen bazenku se svou nadhernou manzelkou mi to opravdu stoji. *Usmeje se na ni a polbi rty, ktere miluje a vzdy milovat bude.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně Empty Brikssi M. Schreave

Mon Jan 13, 2020 6:19 am
Dobře. Až bude zase nějaká akce ve městě, buď se mnou půjdeš ty nebo strážci. *Souhlasí a pak mu řekne, že ona plánuje být do smrti věrná své fialové barvě, takže se šedinama by u ní neměl počítat a jeho odpovědi se zasměje.* Nebo růžovou. Já si jí už vyzkoušela, ty ještě ne. *Zazubí se na něj, i když tehdy ho v tom sklípku chtěla zabít. Jemně se na něj pousměje, když jí řekne, že by jednal stejně, protože ona by si s sebou vzala jeho srdce, kdyby odešla, a bez srdce nejde žít.* Ne, to nedá. *Zavrtí hlavou a pak se zasměje.* Dobře. Tak jsem lepidlo. *Potřese pobaveně hlavou a zeptá se ho, jestli i jejich synové patří mezi jeho radosti. Pak nadzvedne obočí.* Myslíš Charity, drahý? *Zeptá se ho, když slyší o nějaké Meryty a sleduje ho, jak si sundavá kravatu, sako a boty. Pak se od něj nechá vzít a nějak se nevzpouzí, protože jí byla docela zima, jak vylezla z toho bazénu. Řekne mu, že pak nastydne, až vyjde ven a po jeho reakci se zasměje.* S nudlí u nosu tě líbat nebudu. *Varuje ho pobaveně a pak se na něj zamilovaně usměje a opětuje mu polibek, během kterého ho obejme okolo krku.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Soukromé lázně Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Mon Jan 13, 2020 8:13 pm
*Nad jejimi slovy se spokojene pousmeje.* Tak budu mnohem klidnejsi, draha. *Rekne ji a je to naprosta pravda. kdz mu jeho manzelka rekne, ze az do smrti zustane vern sve fialove barve vlasu, zasmeje se a sam ji navrhne nekolik barevnych variant, ktere by si mohl nechat dat na vlasy a jakmile slysi jeji navrh, koukne se na ni stylem, jestli nahodpu nespadla na hlavu.* ja a ruzova? me by tolik neslusela, jako tobe tenkrat v tom vinnem sklipku. *Zauzubi sena ni.* Byla jsi jako chutna cukrova vata. *Rypne si do ni. Naramne se bavil nad tim pohledem jak se pred nim snazila ovladat a nezabila ho na miste.* /Byla tak rozkosna./ *Potom ji rekne, ze pokud by ona odela pred nim, odesel by hned po ni, protoze jeho srdce by odeslo s ni a jak je znamo, bez srdce se neda zit.* /Bez ni bych proste uz nezil./ *Pousmejs ese na ni a potom se na ni vizetne zazubi.* Vidis! Sama jsi uznala , ze jsi nazse lepidylko. *Potom se zamysli.* Nebo Medik? Ten je sladky jako ty a ty rozhodne ako lepidlo nechutnas, milacku. *Rekne nakonec a potom se bavi o tom jetli jsou i Sawyer s Jasperem dokonale dary, ktere mu jeho manzelka dla a rekne mu ze i kdyz z nich rychle sedivi jsou to jeho synove a bude za nimi vzdy stat a ze musi dat Jasperovi a Charity pozehnani a potom se koukne na Brikssi.* Co? No jo o Charity. No vids, msim si jeji jmeno nekam zapsat. *Zhodnoti nakonec a potom uz se jen zvedne a sunda si boty, sako a kravatu a se zbytkem se neobtezuje Chytne svou Brikssi do naruce a spolu s ni vejde do vyhrivaneho bazenu a po slovech Brikssi ji rekne, ze mu za to, ze s ni muze byt tady, takze je mu jedno jestli nastydne a po slovech sve zeny se na ni zarazene koukne.* No dovol? Myslis, ze jsem tak nevychovany, ze bych po tobe chtel abys me libala s nudli u nosu? Samoztejme se pted vykonanim polibku rasne ysmrkam, draha. *Zazubi se na ni a potom uz spoji jejich rty k sobe a jakmile ma ruce scemanzela za svym krkem, privine si ji do sve naruce a polibek z jejich rtu po chvilce premisti do prohlubene mezi ramenek a krkem a spokojene zamruci. Jeho ruce jemne hlasi pokozku jejich zad.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně Empty Brikssi M. Schreave

Mon Jan 13, 2020 9:32 pm
*Když slyší o tom, že by si mohl na stará kolena nabarvit vlasy, hned mu navrhne růžovou, kterou si ona už měla možnost vyzkoušet a měla chuť ho zabít hned třiceti způsoby naráz. Přimhouří oči, když se na ní Keenan zazubí.* Cukrová vata, která tě chtěla přizabít. *Doplní se sladkým úsměvem a pak uzná, že je teda jejich fialové lepidýlko. Jeho reakci se zasměje.* Jako malej. *Potřese pobaveně hlavou nad jeho vítězným zazubením. Pak se usměje.* Jsem ráda, že ti nechutnám jako lepidlo a radši ani nechci vědět, při jaký příležitosti jsi zjišťoval, jak lepidlo vlastně chutná. *Zasměje se a pak se začnou bavit o dětech, konkrétně o tom, jací dárečci jsou Sawyer a Jasper. Přemáhá cukající koutky, když si Keenan splete jméno Charity a nazve jí Meryty a po jeho reakci, když ho opraví, zavrtí pobaveně hlavou.* Seniore. *Rýpne si do něj pobaveně a pak ho sleduje, jak si svlékne sako, kravatu a boty a nechá se od něj odnést do bazénku s teplou vodou. Upozorní ho na fakt, že s nudlí u nosu ho líbat nebude a pak ho pohladí po tváři.* Budeš mít nudli u nosu a polibku se ode mě dočkáš maximálně na čelo, drahý. Jeden z nás musí zůstat zdravý. Zvlášť, když jde o rýmičku, která je pro vaše pohlaví smrtelnou chorobou, tak musím vydržet aspoň já. *Zazubí se na něj a pak mu začne opětovat polibek a obejme ho okolo krku, díky čemuž si ho k sobě přitáhne co nejblíž. Nakloní hlavu na stranu, když jí začne líbat na krku, aby k němu měl snazší přístup a slastně vydechne. Jednou rukou sjede z jeho krku na jeho hruď, po které ho pohladí a pak se dá do rozepínání knoflíků jeho košile.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Soukromé lázně Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Tue Jan 14, 2020 3:34 pm
*Predtava jeho s ruzovyma vlasama jej desi. Poslechne si slova Brikssi a vedne ruce na znameni obrany.* To mi to ani pod dvaceti letech neprestanes vycitat? Ja nemuzu za to, ze neumis plavat v satech, lasko. *Potom da ruce zase dolu.* No nemela jsi tu sazku prijmat, ale to by nebyla sranda, sledovat te, jak jsi jako plamenacek s naoklyma varickama. *Popichne ji a potom ji rekne, ze je jeich rodinne lepidylo a nad jejimi slvy se vizetne zazubi a potom jen nadzvedne oboci.* Jako malej? Vazne? Fajn jak myslis. *Zalozi si ruce na hrudi a koukne ese nekam bokem na sloup a redstira, ze je strasne zajimavy do doby, nez uslysi jeji slova ohledne toho, ze nechce vedet pri jake prileztosti zkousel jak cutna lepidlo.* Vis, Levandulko jak je vseobeccne zanmy fakt, jesem kral a jako kral musel jsem nekolkrat za den olizvat tu denou lepici cast na obalkach. *Koukne na ni a mrkne na ni a usklibne se.* Uz nekolik mesicu na to mam poodlnejsi funtu. Takze tak jsem bohuzel zjistil jak cutna epidlo. *Pokrci rameny* bylo to takovy.... nechutný, nevím k crmu to pritovnat, ale uz to nastesti je za mnou a nasel jsem si jiny zpusob. Takze ne. Jako lepidlo nejsi a jsi jako med. Sladky, zlatavy med, *Zazubi se na ni a potom se bavi o Jasperovi a jeho divce a kdyz splete jeji jmeno, rekne, ze si ho msi nekam napsat, aby si jej zapamatoval a po jeji poznamce si odfrkne.* Nejsem zase tak stary Jen mam hodne veci na, ktere musim myslet, takze mam na to narok, draha, ale zapamatuju si ho. /Nebo si ho nekam zapisu a pak se jej naucim no./ *Potom se zbavi bot, saka a kravaty a se svou enou vnaruci se vyda do tepleho bazenu kde ji rekne, ze je mu jedno jestli nastydne, pokud to zanmena, ze s ni ted muze byt o samote a poslechne si jeji slova a zakrouti hlavou.* To je pravda, takze pusu na celo beru. Lepsi, nez zadna pusa. *Pousmeje se na nia potom uz se necha vtahnout polibkem a nez si uvedomi, ze rty sjel na misto mezi jejim krkem a ramenem a nasledne slysel jeji vzdech, spokojene se usmeje. Citi, jak jeji ruce rozepinaji knofliky jeho kosile a jakmile se ji to povede necha ji aby mu kosili svlekla. Kouka se na ni a potom pohladi jeji tvar a sve rty zase nasaje na ty jeji a on sam se pusti do zbavovani ji jejich plavek.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně Empty Brikssi M. Schreave

Tue Jan 14, 2020 4:39 pm
*Pobaveně se uchechtne, když vidí, jak Keenan zvedl ruce do obranného gesta.* Nejde to umět. Někdy si zkus, jak těžký je plavat když se ti nohy zamotávaj do těch nadýchaných sukní a ty nemůžeš pořádně kopat. *Pokrčí rameny a pak ho probodne pohledem.* Plameňáček? Vážně? Ještě pořád mam díky tomu hrůzu z růžový barvy. *Odfrkne si a pak řekne, že se chová jako malej a nadzvedne obočí, když vidí, jak si založil ruce na hrudi.* Ještě našpul pusu, řekni mi, že se mnou už nikdy nepromluvíš a budeš jako Jasper, když mu byly tři. *Uchechtne se a pak se mu řekne, že radši nechce vědět, při jaké příležitosti ochutnával lepidlo. Když slyší o obálkách mírně protočí očima a pak se uchechtne.* Fintu, jo? Jakoupak jsi vymyslel fintu, bořku? Nebo spíš Pate? *Popíchne ho pobaveně a pak se na něj usměje. Když pak splete jméno dívky, do které se zamiloval jejich syn, nazve ho seniorem a pak přikývne, i když v jejím výrazu je vidět, jak hodně moc mu věří.* Je to jenom jméno. Jedno jméno naší nejspíš budoucí snachy. To si snad zvládneš zapamatovat a příště jí oslovit správně, ne? *Uchechtne se a pak už jí nese do bazénku a baví se o tom, jak by to vypadalo, kdyby byl nastydlý a měl nudli u nosu.* Taky bych řekla. *Přikývne s úsměvem a pak už ho začne líbat a omotá mu přitom ruce okolo krku, aby si ho k sobě mohla přitáhnout a pak mu začne rozepínat košili. Jakmile jsou všechny knoflíčky rozepnuté, košili mu sundá a nechá jí jen tak plavat ve vodě. Podívá se mu do očí se zamilovaným úsměvem a pak se nechá vtáhnout do dalšího polibku a pousměje se, když ucítí, jak jí zbavuje plavek. Sama rozhodně nezůstává pozadu a začne mu rozepínat poklopec kalhot.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Soukromé lázně Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Tue Jan 14, 2020 6:15 pm
*Zasmeje se.* Tak jsi to mela vzdat, kdyz uz jsi vedela, jake prokleti s sebou nesou mokre tezke nadychane saty. Tys v hloubi duse touzila, abys na sobe mela ti ruzovou. *Uchechtne se a nasledne ji rekne, ze vypadala jako plamenacek a jak vidi ohled sve milovane mazleky, koukne se nekam bokem a tari se, ze nic nerekl.* Ale byla jsi tak strasne sladka a roste no barevna. *Pousmeje se na ni a potom hraje urazeneho a kdyz slysi jeji slova, zamysli se.* Ehm, jako Jasper, kdyz mu byly tri? Myslis, kdyz jsme mu nechteli koupit, co si ukazal, jak si sedl, zalozil ruce, naspulil spodni ret a kdyz na nej nekdo promluvil kricel Nemjuvte na mne, pjotoze s vama nemjuvim? *Zsisla slova, ktere rikaval jejich druhorozeny syn, kdyz byl na ne nastvany a uchechtne se. Kdyz mu rekne, ze nechce vedet pri jake rilezitosti ochutnal lepidli, rekne ji o obalkach a usklibne se, protoze to byl des a potom se nakloni blize k jejimu uchu.* Normale namocus lehce prst do vody a potapkas tu lepivou cas a nasledne obalku zalepis. *Rekne ji a nasledne se bavi o Jasperovi a jeho divce a rekne, ze si to jmeno nekam napise, aby si jej zapamatoval a po Slovech Brikssi prevrati ocima zase on.* Zapamatuju si ho a priste ji oslovim spravne uvidis, draha. *Mekne na ni a potom uz ji nese do bazenku a nabo se o tom, jak by bylo stasne, kdyby chytil rymicku a Brikssi jej tak nemohla libat, protoze by mel nudle u nosu a nasledne to vyresi tim, ze by jej misto na rty libala na celo. a potom uz sevenuje te prijemnejsi casti a to liban jejich rtu, dokud to ma este povoleno a nasledne ochutnavani jeji kuze, ktere se i po tech dvaceti letech, co spolu jsou nemuze nabazit.Kdyz, citi, jak Brikssi rozepina knoflicky jeho kosile, necha ji, dokud nerozepne i ten posledni a naslene ji pomuze se svleknutim jeho vlastni kosile a necha ji ve vode a on sam se podiva do jejich krasnych oci, nez zse natiskne sve rty na ty jeji hebke a uvezni je tak v polibku, zatim , co jeho ruce zacnou sundavat jej latku plavek a vydechne do polibku, kdyz citi jeji ruce, ktere rozepinaji jeho poklopec. Jeho rozkrok uz o sobe dava docela dost znat a kalhoty mu tak jsou dost tesne. Rty sjede k jejimu lalucku, kter y jemne stiskne mezi zuby.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Soukromé lázně Empty Brikssi M. Schreave

Tue Jan 14, 2020 8:40 pm
V hloubi duše jsem spíš doufala, že se stane zázrak a já tě porazím, abych viděla v růžové tebe. *Uchechtne se a pak ho probodne pohledem, když jí nazve plameňáčkem a potřese hlavou, když vidí, jak se začal tvářit.* Nečekaně jsem byla barevná. *Zasměje se a pak poznamená, že se uráží stejně jako jejich druhorozený syn, když s nimi nemluvil, protože byl naštvaný.* Jo, přesně tak. *Přikývne pobaveně.* Ale Saw dělal to stejný. *Vzpomene si, aby tu nepomlouvali jen Jaspera. Pak se ho zeptá, jakou skvělou fintu vymyslel ohledně lepení obálek a nazve ho bořkem a potom Patem.* Páni. Jsi génius. *Uzná s vážným výrazem, i když přemáhá smích a pak se baví o jméně Charity a ona doufá, že až s ní Keenan bude mluvit příště nesplete si její jméno.* Počkám si na to. *Zazubí se na něj a přemýšlí, jestli nemá obejít děti, aby se všichni společně mezi sebou vsadili, kolikrát Keenan jméno Charity poplete. Pak už jí to ale nezajímá, protože Keenan jí nese do bazénku, kde mu začne opětovat polibek a potom slastně vydechne, když jí začne líbat na krku. Sundá mu košili a podívá se mu do očí, než mu začne opětovat druhý polibek, během kterého jí on začne sundavat plavky. Přesune se k poklopci jeho kalhot, které jsou mu těsnější a těsnější. Přejede mu po látce v rozkroku rukou a pousměje se.* Aby se ti ty kalhoty za chvíli neroztrhly. *Poznamená potichu a pak mu poklopec rozevře a kalhoty mu stáhne. Trhaně vydechne, když jí skousne jemně ušní lalůček a sama mu začne stahovat boxerky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Mar 06, 2020 1:34 pm
*Pozval Thylane do lázní, kam má přístup jen královská rodina a na vyžádání zahraniční hosté. Ale chtěl s ní být na chvilku jen sám a tady nehrozí, že sem někdo přijde. Na sobě má džíny a bílé tričko. V lázních je ještě sám, tak se zatím vysvlékne jen do plavek a zbytek oblečení položí na suché místo, aby se nenamočilo a on pak neodcházej jako vodník. Těší se, až svou princeznu zase uvidí.*/A za chvilku to nebude jen moje princezna, ale i královna./*Proběhne mu hlavou tahle myšlenka a pousměje se. Vypadá už docela dobře. Jeho bratr se probral, za což je rád a díky tomu se mu podařilo za dlouhou dobu se i pořádně vyspat. Rozhodne se vlézt do jedné výhřivky, zatím co čeká, až přijde Thylane.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Soukromé lázně Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Mar 06, 2020 5:17 pm
*Od té doby co odešla z ošetřovny, byla ve svém pokoji v posteli a brečela. Skutečně nechtěla nikoho vidět, odmítala jíst, spát nedokázala. Když jí jednoho dnes přišel vzkaz od Sawyera, váhala nad ním hodně dlouho dobu, nechtěla na něj přenášet svojí mizernou náladu. Ale zase kdyby se rozhodla nejít, přišel by za ní do pokoje a sám na místo odnesl. Rozhodla se plavky si obléct na sebe, kdyby náhodou. Zvolila jednoduché, dvojdílné černé, hodlala to více neřešit. Oblékla si i šaty tmavě červené barvy, které byly asi kratší než měly, ale pořád dostatečně. Vlasy si nechává volně ve vlnách. Není si přesně jistá kam má jít, ví jen, že někam dolů. Tak také složitě zamíří do podzemí. Najde i lázně, kde jej uvidí sedícího ve výřivce. Rozejde se k tomu místu a zadívá se na něj. Obličej má nejspíš začervenalý od toho, jak moc brečela.*Sawyere? Chtěl jsi mě vidět?*Šeptne tiše, skutečně zesláble, jelikož tak se cítí. Odháněla od sebe dokonce i komorné, které se jí snažili donutit jíst.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Mar 06, 2020 5:25 pm
*S Thylane se dlouho neviděl, vlastně od toho plesu a chce zase slyšet její zvonivý hlas, vidět jiskřičky, které připomínají hvězdy v jejích očích a ochutnat její sladké rty, které jsou lepší, než ty nejlepší pralinky na světě. Sedí ve vířivce a čeká, až sem přijde i dívka, která si získala jeho srdce. Je to tu docela romantické. Nechal pro ně přichystat menší občerstvení, různé druhy sýrů, salámů a několik bonbónů, které jsou v různých skleněných miskách rozmístněné u vířivky. Snažil se, aby to tu vypadalo hezky. Ve kbelíku s ledem je i víno a kdyby nechtěla pít, je tu i jen voda. Chce jí udělat radost a doufá, že ji to nadchne. Když za sebou uslyší hlas, otočí se. Hned se znepokojeně zamračí.*/Nevypadá vůbec dobře./*Okamžitě vyjde z vířivky a přejde až k ní.*Lásko, co se děje? Promiň, že jsem tě z minulýho plesu nedostal pryč sám, ale musel jsem tam zůstat s rodinou..*Polkne. Doufá, že se nezlobí.*Slyšel jsem, že odmítáš jíst.*Dozvěděl se to od jejích komorných, které si o ni dělají starosti.*Mě to můžeš říct.*Ujistí ji a pohladí ji jemně po tváři.
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Soukromé lázně Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Mar 06, 2020 5:42 pm
*Od plesu sice utekla dlouho doba a ona se sama nechtěla Sawyerovi vnucovat, proto jí také jeho vzkaz překvapil a nakonec se rozhodla jít na místo. Už jen ze zvědavosti, jak takové lázně vlastně vypadají, v žádných totiž nikdy nebyla. Ještě než si všimne jeho sedícího ve výřivce, musí se po místě ohlížet. Skutečně to tu vypadá impozantně a romanticky. Všimla si i občerstvení, které nejspíš bylo určeno pro ně dva. Příprava mu musela něco zabrat a ona, jen kouká než jej potom osloví. Všimla si toho, jak se mračil, než k ní přešel. Zarazí se nad jeho slovy a zavrtí hlavou.* Vím, že jsi musel být se svojí rodinou, potřebovali tě.*Zamumlá roztřeseně než ve svých slovech pokračuje.*Byla jsem na ošetřovně za Rhysem, poděkovat mu.*Vysvětlí jednoduše svými slovy co se vlastně děje a neděje. Nad tím, že nejí jen sklopí oči, také jednou komorné nemohly být na její straně, povzdychne si. Při jeho doteku se...zachvěje.*A nedopadlo to dobře, prý se mi bude vyhýbat...jinak by se mu stalo to co tobě.*Její slova z jednoho úhlu pohledu smysl dávají a z jiného vlastně ne, jenom nad tím vrtí pořád dokola hlavou.*Řekl, že už se s ním nemám bavit.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Mar 06, 2020 6:19 pm
*Přejde k Thylane, nelíbí se mu, jak vypadá. Vypadá pohuble, což je kvůli tomu, že nejí, jak se dozvěděl od jejích komorných. Chce si o tom s ní promluvit a nějak jí domluvit, aby zase začala jíst a její stav se zlepšil. Bolí ho ji vidět takhle.*/Měl jsem se o ni víc zajímat./*V duchu si dá facku.*I tak.*Povzdechne si. Tohle si neodpustí. Vzpomene si zároveň na ten večer a zase vidí jak padají mrtvá těla členů jeho rodiny, které ani nestihl poznat, k zemi. Vidí svého krvácejícího bratra, který schytal kulku těsně pod srdce. Přikývne.*Taky bych mu měl jít poděkovat.*Vydechne a pohladí ji lehce po tváři. Zmateně se zamračí.*Jak to co mě?*Zeptá se jí zmateně.*/Co by se mu tak mohlo stát když../*Zarazí se. Dojde mu to a potřese nevěřícně hlavou.*To ne..*Hlesne zlomeně.*Miluje tě..*Hlesne a zavrtí hlavou.*Miluješ ho? Cítíš k němu něco?*Zeptá se jí a nadzvedne prsty její bradu, aby se mu podívala do očí. Potřebuje se do nich dívat, když bude odpovídat, protože tak pozná, jestli lže a nebo ne.*Prosím buď upřímná.. Já.. jestli ho miluješ, nebudu ti stát v cestě ke štěstí, i když tě miluju, víc než kohokoliv jiného, na celém tomhle světě a vím, že ať se rozhodneš jakkoliv, moje srdce bude patřit jen a jen tobě.*Vydechne.* Miluju tě Thylane, ale pokud chceš Rhyse, nechám tě jít, chci abys byla šťastná, protože tvoej štěstí je pro mě to nejdůležitější a já udělám cokoliv, abys šťastná byla.
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Soukromé lázně Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Mar 06, 2020 6:43 pm
*Ví, že vypadá hrozně, ale nečekala, že až natolik, že si toho všimne. No kdo by si nevšiml, však i služebné se na ní podivně dívali, když jsem šla. Možná kdyby si navlíkla svetr, nebylo by to tak vidět, ale na to už v tomhle je pozdě. Musí se smířit s tím, že jí vidí skoro jako chodící mrtvolu. Z toho večera toho viděl víc než on a i tak vypadal už docela v pohodě, rozhodně líp než když jej viděla krátce při vyřazování. Jen kývne hlavou, než mu řekne to co řekne. Pravdu, toho proč je smutná a toho, co se stalo.. Jenže v zápětí poté se zarazí nad tím vším, když uslyší ta slova ze Sawyerových úst, když skloní svůj pohled, nezůstane tak dlouho, jelikož jí chytí a ona se mu musí zadívat do očí. I když v ten moment to bylo sakra těžké.*Byla to jedna z věcí co říkal...*Vzpomene si najednou, jak jí Rhys tvrdil, že jí Saw miluje a ono to tak skutečně je.. Ona se tak aspoň částečně zatím může vyhnout odpovědi, než bude muset skutečně říct svá slova. Celou dobu se mu dívá do očí, než se její oči zalesknout....štěstím. Opravdu je momentálně nejšťastnější na světě. Na moment zavře oči a zhluboka se nadechne, než je zase otevře a podívá se do těch jeho.*Ty jsi ten komu patří mé srdce a ten kterého miluji. Ty jsi
moje štěstí.*Zašeptá rozhodně než zase zmlkne, je to pravda a tu taky chtěl.* Jenže nemůžu lhát v tom, že mi na něm nezáleží, záleží...jako na kamarádovi. Nic víc.*Odmlčí se a jednoduše se zase podívá do země, i když by jí v tom bránil.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Soukromé lázně Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Mar 06, 2020 7:06 pm
*Pochopí po chvilce, když Thylane řekne, že se Rhysovi stalo to, se jemu. Nediví se jeho strýci. Thylane je nádherná dívka, milá ke všem, které zná. Dovede člověku na tváři vykouzlit úsměv a být v její přítomnosti je něco úžasného. Nelíbí se mu představa, že by byla někoho jiného, než jeho, ale pokud by mu řekla, že Thyse miluje a jeho ne, nechal by ji jít. Chce, aby byla šťastná a i když on by bez ní nejspíše nebyl, nechal by ji jít. Pro ni by se postavil kulce, vzdal se titulu. udělal by pro ni všechno, o co by si jen řekla, protože je kompletně v její moci, je jen její. Vidí, jak se jí zalesklo v očí a bojí se, že kvůli tomu, že jí nějak ublížil a na chvilku sklopí pohled. Tohle ho bolí, nepředstavitelně. Myslí si, že mu řekne, aby ji nechal jít, protože Rhys je pro ni lepší, ale to se nestane. Vzhlédne k ní.* Určitě?*Ujišťuje se a pak přikývne.*Chápu tě.. A chápu i Rhyse, je moc jednoduché ti propadnout a nezlobím se na něj, jak bych taky mohl. Člověk neovlivní, do koho se zamiluje.*Pousměje se.*Asi chce být prostě sám. Musí si to urovnat v hlavě a třeba po čase se pro něj najde někdo jiný, s kým bude šťastný, stejně jak já s tebou.*Pohladí ji lehce po tváři a skloní se k ní, aby ji mohl políbit na její sladké rty, které mu tolik dní chyběly.*Miluju tě, jsem celý jenom tvůj. Okouzlila jsi mě a máš mě pevně ve své moci.*Řekne potichu.*Nechceš jít do vířivky? A měla bys něco sníst. Dneska tě nepustím pryč, aniž bys do sebe něco dostala.*Na důkaz tohohle ji vezme dá náruče, zvedne ji a spolu s ní v náručí jde do teplé vířivky, kde ji pak posadí a přisune k nim několik obřích táců, kde je hodně jídla.*Chceš něco k pití lásko? Mám tu vodu, víno a džus.*Nabídne jí.*
Sponsored content

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru