Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Provincie Wawerly Empty Provincie Wawerly

Sat Nov 23, 2019 6:23 pm
Někteří tvrdí, že provincie Wawerly byla dříve New York. Už to naznačuje, že má v obchodě důležitější zastoupení, než jiné provincie. Též je známě, že kriminalita je zde největší v celé Illey. Také je nutné podotknout, že noční život je tu velmi populární i přes zákaz vycházení.

Provincie Wawerly Image0
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Sat Nov 23, 2019 7:12 pm
*Díky rychlosti dnešní techniky se ještě u noc spojil s Harmony a požádal jí, aby tohle vše zařídila, co nejrychleji to na čem se domluvili ta to, že Harmony a hlavně Victora dostal z Rebelského Ghetta a vymanil jej tak ze spárů jisté smrti.  Jak, ale tušil, netrvalo to dlouho a z něj se stal prakticky z hodiny na hodinu psanec, po kterém jsou, jako dravci po své kořisti. Celou noc se skával a těsně nad ránem se sešel na domluveném místěs hrmony, která mu měla zajistit letenku do Wawerly, aby mohl hned odcestovat. Těsně před tím, než se vydal  na letičtě se musel dostat do baru, kde si vzal celkem dost peněž a potom už mu v odletu nic nebránilo. Momentálně se nacází v hotelovím pokoji jednoho z mnoha hotelů a sedí na židli, čelem k onu a přemýšlí.* /Musím si sehnat práci, abych měl prachy a nezdechnul tady hladem./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Sat Nov 23, 2019 7:20 pm
*Po včerejším plesu jí došlo, že v Angeles prostě zůstat nemůže. Všem akorát ubližuje a nechce, aby na ní všichni z rodiny koukali tak, jako včera Keenan. Moc dobře ví, že vypadá hrozně. Všude jí trčí kosti, klepou se jí ruce, pod očima má obrovské kruhy a její pokožka je bílá, jakoby byla doopravdy mrtvá. Dneska ráno se rozhodla, že pojede do Wawerly, protože tady se jí vždycky líbilo nejvíc. Sbalila si pár svých věcí a v černých teplákách a crop top mikině se vydala na letiště, samozřejmě tak, aby to nikdo nezjistil a nezastavil jí.* /Klid, Hannah. Stejně jsi chtěla vypadnout. Sice až na Novej rok, aby ses vyhla odvykačce, ale ono nikomu neuškodí, když odjedeš dřív. Děláš to proto, abys je netrápila./ *Doufá, že na ní doma brzo zapomenou a nebudou jí nijak hledat. Letadlem se dostane do Wawerly, které se nejspíš stane jejím novým domovem a vydá se do nejbližšího hotelu, kde si zaplatí na příštích pár týdnů pokoj. Peněz má dostatek, ale moc dobře ví, že s její závislostí, jí to na nějak zvlášť dlouho nevystačí. Jde po chodbě, kde hledá svůj pokoj, ale zamyslí se a pak bezmyšlenkovitě vleze do jednoho pokoje, který je odemčený. Jakmile tam ale uvidí sedět někoho jiného, zarazí se.* Já.. Ehm.. Promiňte, asi jsem se spletla, už mizim. *Vykoktá a pak přimhouří trochu oči.* Neznáme se náhodou? *Zeptá se a doufá, že se neplete a nebude za debila.* /Nebo bych se taky mohla splést, protože nevim, jestli je dobré znamení, že tu někoho znám./
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Sat Nov 23, 2019 7:55 pm
*Sedí na židli ve svém hotelovém pokoji a kouká se na výhled z velkého proskleného ona a přemýšlí, jak si svůj život v novém městě zařídí. Kouká se z okna je zamyšlený a nevnímá ani ruch na chodbě hotelu, nebo ostatní věci.* /Diky velkorysosti Harmony se teď můžu zaměčit na to, co mne výdy bavilo a to je hudba a rap. Začátek nebude jednoduchej, ale já to zvládnu./ *Sáhne do kravičce cigaret na stole a nakonec i po zapalovači a musí si zapálit. Vytáhne cigaretu a náledně si jí zapálí. Jakmile má zapáleno, potáhne si a vydechne šedý dým, ale potom je nucen otočit hlavu a podívat se po hlase, který na něj promluvil a na osobu, která mu bz zaklepání vtrhla do jeho pokoje.* O nic nejde. Měl bych si dát na kliku visačku, nebo tak něco. *Uchechtne se a vstane a potom, co si jí prohlédne víc pozná v ní Hannah.* /Co ta tady dělá?/ Hannah? Co ty tady děláš? * Zeptá se a zamrká.* Jsi v pohodě? /Vypadá.... straně./ Když už jsi tady, tak zavři dveře a posaď se. Dáš si něco? *Zeptá se jí a čeká na její odpověď.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Sat Nov 23, 2019 8:06 pm
*Doletí do Wawerly, kde se hned vydá do nejbližšího hotelu a tam si zaplatí pokoj na příštích pár týdnů. Během hledání pokoje na chodbě se ale zamyslí a pak bezmyšlenkovitě do jednoho vleze a když tam uvidí někoho sedět, zarazí se a uvědomí si, že vlezla do špatného pokoje.* /To je ti podobný./ *Hned ze sebe vykoktá omluvu a pak jí dojde, že ten člověk před ní je jí nějak povědomý. Když se jí zeptá, co tady dělá, sklopí pohled a pokrčí letmo rameny.* No.. To je jedno. Mohla bych se ptát na to samé. Neměl jsi v Angeles nějaký podnik? *Vzpomene si a když se jí zeptá, jestli je v pohodě, nejradši by se zasmála.* /Co to je být v pohodě?/ Žiju. *Odpoví vyhýbavě a pak nadzvedne obočí, ale nakonec zavře dveře a nechá u nich rovnou svojí tašku a pak se posadí.* Ne, nic, díky. Leda bys tu měl drogy. *Dopoví poslední větu trochu tišším hlasem a pak stočí pohled ven z okna.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Sat Nov 23, 2019 8:21 pm
*Hledi si sveho dokud si nezapali, aby se uklidnil, ale misro roho jeho rozijmani presusi neznamy host. No, ne tak neznamy hlavne ne pro nej. Uvidi Hannah a musi se drzet, aby ne nezasklebil nad tim, jak divka pred nim vypada.* /Zatracene, naposledy jsem ji videl a to sice taky vypadala na hovno, ale ne zas az tak na hovno, jako je tomu ted./ *Pomysli si, ale nahlas nerekne nic, protoze ji nechce ublizit a nechce, aby se nejak uazrela do sebe. Nakonec si zase potahne a vydechne kour.* No vlastne jsem tak nejak na uteku pred smrti a vim, ze tady jsem relativne v bezpeci. /Za to, ze jsem nekoho zachranil me chtej zabit. Dobry ne?/ Potom vyechne.* No, jo mel jsem, ale prepsal jsem a sstale mam, jen se o jeho chod buse starat kamos. *Rekne a nasledne ji nabidne, aby se u nej nakonec posadila a sam si sedne na postel a vezme si s sebou i oplnik, aby mel kam klepat popel. Nad jeji otazkou nadzvedne jedno oboci.* Takze absak? Hm? po cem nejvic? *Zajima se.* Upromne se divim, ze jeste drzis pohromade. Mela bys s tim seknout. Koukni se na sebe. *Kyvne k ni hlavou.* Prestan s tim dokud je jeste cas. /Jo me se to mele, kdyz sam jedu v tomhle marasu, ale ja na tom nejsem tak katastrofocky jako ona./ Kdy jsi naposledy spala? Najedla se?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Sat Nov 23, 2019 8:38 pm
*Neodpoví mu na otázku, co tady dělá, ale místo toho se na to zeptá ona jeho. Po jeho odpovědi nadzvedne obočí.* Před smrtí? *Dostane ze sebe zaraženě a pak se zeptá na jeho podnik v Angeles.* Tak aspoň, žes to nemusel zavřít a ztratit tak roky práce. *Snaží se najít nějaké pozitivum a pak se posadí a potichu mu odpoví na otázku ohledně toho, jestli si něco nedá a zeptá se ho na drogy.* Po čem nejvíc? To po mě chceš moc. *Uchechtne se.* Momentálně bych vzala asi cokoliv. Trávu, heroin, kokain.. To je jedno. *Odpoví mu popravdě a po jeho dalších slovech jí úsměv z tváře zmizí a ona sklopí pohled.* Myslíš, že mam ještě nějakej čas? Nedokážu to, jasný? Proto jsem taky tady. *Zamumlá a pak pokrčí pomalu rameny.* Nedokážu jíst. Ani spát. Usnu na pár minut, snim pár soust. Tak, aby mě to udrželo naživu. Víc nezvládnu. Nejde to. *Řekne mu popravdě.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Sat Nov 23, 2019 9:50 pm
*Nakonec z nej vyleze, ze se em dostal hlavne proto, aby unikl pred smrti a potom jen pokrcirameny.* No, tak nejak jsem proti sobe posrval rebely, protoze jsem pomohl jednomu vezni, kteryho u sebe meli mesic ven na svobodu a ak nejak jsem si je tim obratil proti sobe. *Rekne a potahne si z cigarety a odklepe si popel do popelniku a nasledne hannah vyzve, aby zustala a sam si sende na postel a poslechne si jeji slova a potom se zamysli.* Hele jediny, co ti muzu nabidnout je trava. Sam toho mam ted malo. *Rekne popravde a zase si potahne z cigarety a potom ji odlozi a vsane a jde k male skrince a drepne si a poslechne si jeji dalsi odpoved.* /No, tak tahle ne holka./ No tak udelame mensi dohodu, co ty na to? *Nakonec od skrinky odstoupi a vyda se k mini baru, kde vytahne bagetu a rozdela ji a vrati se s ni k Hannah a natahne ruku a podaji ji ji.* Pokud snis aspon pulku bagety, tak ti dam jointa, ale jen pokud opravdu neco snis. *Rekne a kouka se na ni vaznym pohledem.* Nepotrebuju, abys mi tady s sebou sekla. *Doda a nakonec se zase posadi na postel a dokuruje svou cigaretu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Sat Nov 23, 2019 9:58 pm
*Nadzvedne obočí, když slyší, že sem přijel, aby utekl před smrtí a pak si poslechne, jak to vlastně bylo.* Aha. To je mi líto. Ale je od tebe hezký, žes někoho zachránil. *Pousměje se trochu a pak si sedne na židli a začnou se bavit o drogách. Ona si nemyslí, že by s tím dokázala seknout. Prostě už je na tom až moc dlouho. Ani s tím nedokáže pořádně jíst a spát, natož, kdyby to neměla. Když slyší, že on sám toho má málo, zavrtí hlavou.* Ne, to je dobrý. Nechci tě obtěžovat. Nějak si poradim a seženu si to. *Když slyší něco o dohodě, nakrčí obočí.* Jakou dohodu? *Zeptá se opatrně a sleduje ho, jak hrabe něco ve skříňce. Pak překvapeně sleduje bagetu před sebou a když slyší jeho hlas, koukne na něj. Pohledem se ho ptá, jestli si z ní dělá srandu, ale vidí jeho vážný pohled, takže jí dojde, že si srandu nedělá.* Neseknu tu. Buď v klidu. *Ujistí ho hned a vezme si od něj bagetu, kterou začne pozorovat a zavrtí hlavou.* To nezvládnu. Budu ráda, když si zvládnu dvakrát kousnout. Vždyť tohle je to, co sním za týden. *Koukne na něj. Jasně, jointa by si dala a nejspíš by pro něj i zabíjela, ale ví, že sníst půlku té bagety nezvládne.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Sun Dec 01, 2019 7:01 pm
*Rekne ji nakonec, jak se sem vlastne dostal a jaky byl vlastne duvod proto, aby se dostal sem.*No, vlastne jsempomohl jednomu z clenu tve rodiny. *Pokrci rameny.* Tedy spis nekomu, kdo bude do vasi rodiny patrir. *Doda a potom si potahne ze sve cigarety a nasledne ji uhasi do popelniku a potom se spolu bavi o drogach a on sam ji rekne, ze ma malo zasob.* /Alehned jakmile se uchytim v hudebnim pumyslu bude to vse jiny a ja budu mit vseho dostatek. Diky Harmony./ Hele, jako ja to klidne dam Hacko jestl chces. *Koka se na ni a ceka na jeji reakci a jakmile slysi o tom, ze neji a blbe spi zvedne se a jde k male lednicce a vezme z ni bagetu a donese ji Hannah s tim, zesni aspon pulku a poslechne si jeji slova a sedne si zase na postel a otevre bagetu a kousek ulomi.* Otevri pusu. Pokud to snis, pak ti muzu pomoct, ale najez se dobre? *Rekne a da kousek co ma mezi prsty k jeji puse.* Nechci, abys tady zkolaovala. Myslim to s tebou dobre. *Vydechne.* Podivej se na sebe. Kdyz jsme se videlli poprve, vypadala jsi tak naherne a ja chci, aby se tahle kraska zase vratila. *Kouka se na ni. Dovol mi ti pomoct hannah.

Provincie Wawerly Tenor
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Sun Dec 01, 2019 7:19 pm
*Nadzvedne obočí, když slyší, že pomohl nějakému členu její rodiny. Sice si slíbila, že už se o ně radši nijak zajímat nebude, protože by jí to akorát mohlo přivést k tomu, že by se chtěla vrátit a to ona nechce, aby jim dál neubližovala, ale i tak jí tohle trochu vystraší a v jejích očích se objeví starost.* Cože? Komu? *Zeptá se ho hned a pak se spolu začnou bavit o drogách a když slyší, jak toho má málo, řekne mu, že si nějak poradí. Nechce ho nijak obtěžovat. Když jí to znova nabídne, chvíli o tom uvažuje a strašně moc by chtěla, ale nakonec zavrtí hlavou.* To je v pohodě. Něco si pak seženu sama. Díky. *Pousměje se trošku a pak mu řekne, že nemůže jíst ani spát a po chvilce má před sebou bagetu, která se rovná tomu, co sní za celý týden. Když jí strčí kousek bagety k puse, pohledem skáče z jeho ruky k jeho tváři a po jeho slovech vydechne a otevře pusu. Když jí řekne, jak nádherně vypadala, když se potkali, sklopí pohled. Po jeho posledních slovech k němu pohled zase zvedne a zoufale se uchechtne* Myslíš, že mě ještě pomoct jde? *Zeptá se ho pochybovačně.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Sun Dec 01, 2019 7:57 pm
*Cekal, ze se zacne zajimat o to, koho vlastne zachanil a on pokrci rameny a kokne se nekam za ni.* No, pomohl jsem Harmony, protoze jsem ji avedl k jejimu snoubenci, ktereho veznili rebelove Ja z toho byl vynechanej, protoze jsem nevisel nejaky smysli v tom, aby ho drzeli, takze jsem od toho dal ruce pryc, ale nekdy jsem byl v mistnosti, kdyz ho mucili a mlaili a podavali mu jed. *Rekne nakoec jak to bylo.* Diky omu, ze jsem mu pomoh utect po me prakticky okamzite jak zhistili, ze jsem ho unesl sli a diky Harmony jsem dostal moznost zmizet z Angeles sem taky mam jinou kastu. *Rekne a ptom se bavi o drogach a usklibne se nad jejimi slovy.* Hele nikoho tady neznas a nevis jestli ti nahodou nedaj nejaky svinstvo, co by te zabilo. *Usklibne se a potom uz sedi naproti ni s bagetou a snazi se do ni aspon neco dostat.* z tohle snis, zajdes do koupelny, kde se nalozis do vany a ja ti mezitim neco nachystam, aby ti bylo dobre. *Rekne a jakmile otevre pusu, pousmje se a kousek ji da do pusy a uomi pak zase dalsi a takhle ji krmi. a kouka se na ni. po jeji otakzce chvili mli a otom jen pokrci rameny.* Myslim, ze bych to dokazal ti pomoct, ale musela bys mi verit. Nerad bych na tebe musel pouzivat nasili. *Rekne a koukne se do jejiho oblieje.* je jen na tobe jestli se chytnes ruky, ktera ti nabizi, ze te z toho dostane. *Kouka se na ni a da zse sousto pred jeji pusu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Sun Dec 01, 2019 8:09 pm
*I když si slíbila, že se radši o svojí rodinu už nijak víc zajímat nebude, stejně se ho musí zeptat, komu pomohl se strachem, o co šlo a jestli jsou všichni v pořádku. Po jeho odpovědi na něj chvilku překvapeně kouká a pak přikývne.* /Klid, Hannah. Bez tebe je jim líp, tak se o ně radši ani nijak víc nezajímej./ *Proběhne jí hlavou a všechnu starost o svojí rodinu se pokusí nechat zmizet z jejího výrazu.* Díky, žes jim pomohl. *Poděkuje mu ještě nakonec a pak se začnou bavit o drogách a ona ho ujistí, že si něco sežene sama.* Já.... *Snaží se vymyslet nějaký argument, což se jí nakonec nepovede, takže zhluboka vydechne a zavrtí hlavou. Pak přeskakuje pohledem z bagety na jeho tvář a zase zpátky. Vlastně tak úplně nechápe, proč se o ní takhle stará a bojí se, že by mu mohla ublížit tak, jako svojí rodině, ale nakonec se přece jen nedonutí k odchodu a otevře pusu. Začne kousat sousto a snaží se ignorovat svůj naprosto stažený žaludek, který si na jídlo poslední dobou odvykl. Když jí nabídne pomoc, pochybovačně se ho zeptá, jestli se jí pomoct vůbec ještě dá. Při slově 'násilí' sebou škubne a po chvilce sklopí pohled.* Poslední dobou jsem ublížila plno lidem. Nechci ublížit i tobě. *Namítne a pak zase otevře pusu, když jí dá další sousto před pusu. Když ho spolkne, zvedne k němu pohled.* Tý ruky se chytnu pod jednou podmínkou. Slib mi, že jestli ti začne kdykoliv nějak ubližovat to, že mi pomáháš, okamžitě toho necháš. *Řekne mu vážně.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Sun Dec 01, 2019 8:43 pm
*Rekne ji nakonec koho zachranil a nad jejimi slovy jen kyvne hlavou.* No jo. Bylo mi ji celkem lito, jak jsem ji videl na tom moste a vedel jem z novin, ze je v tom a myslela si, ze on ji opustil a protom on se obetoval, aby nemohli oni ublizit ji. *Rekne a nasldne se bavi o drogach a on ji je rekne, ze by nemela takhle riskovat a hazardovat s svym zivotem, protoze tady nikoho nezna a nemuze mit jistotu v om, ze by ji nejaky kreten na ulici prodal spatnej matros a uz by nebylo cesty zpet.* /Pochybuju, ze se vyzna v tom, jako ma, co kvalitu, ale treba se taky pletu./ *Probleskne nu hlavou a potom uz je u ni a krmi ji bagetou a snazi e do ni aspon neco dostat, aby mu tady nezkolabovala. Rekne ji, ze ji pomuze, ale musi se jit okoupat a aspon trochu se tak horkou koupeli uvolnit a on mezitim nachysta neco, aby ji pomohl od jejiho abstaku.* Udelala jsi chyby princezno, ale vse se da napravit, pokud opravdu stojis o to, aby vse bylo napraveno. *Rekne ji a potom ji da zase sousto do pusy a nasledne sledje, jak se modrovlasa divka ped nim postavila a sleduje ji. a poslechne si jeji slova a potom si sam kousne z bagety a vstane.* I kdybys mi tim ublizovala, tak se na tebe nevykaslu, chapes? Nenecham te tady samotnou, aby jsi se nicila. hci, aby byla tou pronceznou, kterou jsem potkal na utesech a udelam proto vsechno a to i kdybys mou pomoc potom odmitala a myslela sis, ze me tim ublizujes. Nenecham si ublizit, protoze ti chci pomoct. *Nakloni hlavu na stranu.* Prijkas? *Zepta s ji a potom se koukne za ni na dvere od koupelny.* Jdi se vykoupat a ja vse nachystam a potom uvidime, co bude dal dobre? Rucniky jsou pod umyvadlem a je tam jeste jeden bilej zupan, tak si ho kdyztak vem. *Rekne ji a da pred jeji pusu kousek bagety.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Sun Dec 01, 2019 8:57 pm
*Pomalu přikývne, když slyší, jak to mezi Harmony a Viktorem doopravdy bylo a je ráda, že můžou být spolu, i když je jí líto Chanyeola, který kvůli tomu musel opustit domov. Pak už se začnou bavit o drogách a následně si od něj bere po kouskách bagetu. Po oslovení 'princezno' se potichu uchechtne.* Už ne princezna. Vzdala jsem se titulu, než jsem opustila palác. *Řekne mu a pak si od něj vezme další sousto a řekne, že si od něj nechá pomoct, ale jenom, když jí slíbí, že jí přestane pomáhat, jakmile by mu začala jakkoli ubližovat. Po jeho slovech se na něj trochu nechápavě podívá. Do očí se jí vrhnou slzy, ale rychle je mrkáním zaplaší.* Vážně ti za tohle všechno stojim? *Zeptá se ho nechápavě a pak chvilku přemýšlí a nakonec přikývne.* Dobře. *I tak je ale připravená kdykoli zmizet, kdyby měla pocit, že mu začíná ubližovat.* /Prostě se kdyžtak vypařim. Neni možný, aby mě našel, když pojedu do jiný provincie./ *Napadne jí a pak se podívá na dveře za ní a zase na něj.* Dobře. *Přikývne a vezme si od něj další sousto bagety. Pak ho jednoduše krátce obejme.* Děkuju. *Zašeptá, když se odtáhne a pak zamíří do koupelny, kde začne vanu napouštět teplou vodou.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Mon Dec 02, 2019 6:10 pm
*Povi ji jak se sem vlastne dostal a proc se ocitl zde a nakonec jen pokrci rameny. Je rad, ze pomohl samotny princezne k tomu, aby ana o mimino nebyla sama a ukazal ji, jak se o vlasne s tim jejim Viktorem melo a napomohl jim tak ke stastnemu konci a to i za tu cenu ze se z nejsamotneho stal nakonec uprchlik pred Rebely. Potom se bavi o drogach a on ji oslovi titulem a nakonec si poslechne jeji slova a nadzvedne jeno oboci a da ji bagetu.* Uz ne princezna? Proc jsi se zrikavala titulu? Podle me jsi udelala chybu, protoze stene uz navzdy pro vsechny budes princeznou, protoze jsi Schreave a tohle jmeno je proste navzdy spojeny s kralovskym dvorem. *Rekne a pokrci rameny a da ji dalsi sousto.* Mela bys byt vdecna za to ze jsi soucasti tyhle rodiny. Mas tam rodice, netere synovce a co ja vim jaky jsou ty vase vazby tam. Maj te radi mela by ses jim aspon ozvat. *Pokrci rameny.* Ja se nemam komu ozyvat. U me je to jiny, ale ty mas obrovkou rodinu, ktere na tobe zalesi i kfyz ty si myslis opak. *Potom ji rekne, ze ji pomuze at se deje cokoliv a nad jejimi slovy se uchechtne.*Hele ja sice nejsem nejak oddanej tvy rodine a nesouhlasim s tim, jak Lukas vede emi, ale tebe jem vzdy tak nejak tajne chtel. *Poskrabe se na zatylku a koukne se do zeme a zasmeje se.*Nevim jestli to bylo tvyma vlasama, oblicejem, nebo usmevem, ktery se nekdy na fotkach v casaku objevily, nebo jestli to bylo tim, ze jsi se vlastne diky drogam chovala rebelsky. *Potom zvedne pohled a zasmeje se.* Tak nejak jsem vzdycky doufal, ze se jednou objevis red Ghettem a reknes cau, rada bych se stala jednou z vas a chodila bys nam davat echa a podobne a ja bych te mel moznost aspon takhle idat. *Rekne a potom prikyvne hlavou.* Takze je, stojis mi za to a udelam vsechno, abych ti pomohl. *Rekne a pak jen ceka jestli prijme jeho pomocnou ruk a usmeje se, kdyz slysi, ze do toho jde.* /Udelam z ni zase tu Hannah, co jsem znal z fotek. Krasnou usmevavou holku. Tuhle zivouci kostru uz nechci videt. Postaram se o ni./ *Potom ji rekne, kde je koupelna a kde najde rucniky a da ji jeste kousnout z bagety a potom jen ztuhne, kdyz jejona kratce obejme.* Nedekuj. Nemas za, co. *Rekne a potom jen sleduje, jak se od nej Hannah vzdaluje a nasledne zmizi v koupelne a on odlozi bagetu a pusti se do priprav.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Mon Dec 02, 2019 6:43 pm
*Řekne mu, že se vzdala titulu a po jeho slovech si povzdychne.* Neplánuju se už představovat s tim příjmením. *Pokrčí mírně rameny a pak si od něj vezme další sousto a sklopí trochu pohled. Polkne sousto a pak promluví.* Jenže tys je neviděl tak, jako já. Kontakt se mnou jim akorát ubližoval. Jo, asi se jim občas ozvu, ale ne nějak často a ne v tomhle stavu, v jakym jsem teď. *Donutí se zvednout trochu koutky rtů. Zeptá se ho, jestli mu za tohle všechno stojí a když jí začne odpovídat, překvapeně na něj kouká a pak se pousměje. Když zmíní, že si přál, aby donášela rebelům, pobaveně se uchechtne.* Ne, že bych o tom nepřemýšlela. *Poznamená pobaveně.* /Zvládnu to. Všechno to překonam. Kvůli němu./ *Slíbí si v duchu a pak mu řekne, že do toho jde a koukne se na dveře, které mají vést do koupelny. Vezme si od něj další sousto bagety a pak ho obejme. Hned se zase odtáhne, protože cítí, jak ztuhnul a po jeho slovech se pousměje.* Mám za co. Mám za hodně. *Opáčí a pak se vydá do koupelny, kde si načne napouštět vanu a povzdychne si, když se podívá do zrcadla. Popravdě se do něj poslední dobou radši moc nedívala, takže jí malinko vyděsí, jak teď vypadá.* /Co se to se mnou stalo?/ *Zeptá se sama sebe a nakonec se od zrcadla otočí, sundá si oblečení a zapluje do horké vany. Hlavu si opře o dlaždičky a hlavou se jí honí, co se vlastně stalo s jejím životem. Steče jí přitom pár slz, takže se radši potopí pod vodu, aby jí slzy nemusely stékat po tvářích. Vynoří se až když jí začne docházet kyslík a slíbí si, že už brečet nebude. Ve vaně zůstane dokud je voda ještě příjemně teplá. Pak si rychle ještě šamponem a kondicionérem umyje hlavu a následně z vany vyleze, protože během chvíle by tam nejspíš začala mrznout. Vypustí vanu a vezme si ručník tam, kde jí Chanyeol řekl, že jsou a pak se zabalí i do županu. Vysuší si pořádně vlasy a nakonec usoudí, že nevadí, že jsou pořád ještě trochu vlhké, protože doschnou samy. V županu a s vlhkými vlasy nakonec vyleze z koupelny a je zvědavá, co Chanyeol mezitím připravil.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Mon Dec 02, 2019 8:30 pm
*Po jejich slovech se na ni koukne a nadzvedne jedno oboci.* Jo? Tak to by me zajimao, jakym prijmenim se budes tedaypredstavovat. *Pousmeje se na ni a opravdu ho zajima, jakym prijmenim se hodla prezentovat.* Ale nemysli si, ze by te niko nepoznal. Oblicejem a barvou vlasu te budou prirovnavat k Hannah Schreve. *Rekne nakonec a potom ji da zase kosek bagety a sleduje ji a rekne ji k tomu nekolik slov.* Nemas tohle vsugerovane jen ve sve hlave? Urcite te miluji, protoze jsi jejich dcera, sestra, teta, neter a kdo vi co jeste. *Rekne a otom ji jen rekne, ze mu za to stoji, protoze ona byla vzdy jediny clen te rodiny, proti kteremu nic nemel a naopak si pral, aby ji mohl poznat, protoze na nej pusobila Rebelantsky uz napohled a ze sipral, aby se k nim pridala a on by tak mel moznost ji poznat. Nad jeji odpovedi se uchechtne.* Zapadla bys k nam. *Kyvne hlavou.* A ja bych se vzdy nenapadne snazil te pozvat do baru, nebo tak, abych byl s tebou. *Rekne s usmevem a potomje rad, ze nakonec souhlasila s tim, ze ji pomuze a nakonec ji rekne, kde najde koupelnu, aby se vykoupala a jakmile jej ona obejme, je to pto nej tak necekane, ze ztuhne a potom se pousmeje.* No jak myslis. *Pak sleduje jeji zada a on odlozi bagetu a da se do pripravy toho, aby ji aspon pro dnesek pomohl a tak vytahne podledni zbytky travy a papirek a potom se usadi u stolu a zadne vse chystat, dokud v ruce nemam ubaeneho jointa.* /Neni to nic moc, ale jsou to jen zbytky./ *Jakmile slysi oteviani dveri, zvedne ohled spatri Hannah v zupanu a pousmeje se.* Tak, co? je ti lepe? *Zjima se a potom jen zvedne rukus Jountem.* Neni to zasny wow, ale jsou to posledni zbytky, co mam. *Rekne a natahne k ni ruku.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Mon Dec 02, 2019 9:07 pm
*Nad tím, jakým příjmením se bude představovat vlastně ještě nepřemýšlela.* Budu se představovat jenom křestním jménem, pokud to půjde. A pokud ne... něco vymyslim. *Pokrčí rameny a pak se na něj koukne a zavrtí hlavou.* Nemam to nikde vsugerovaný. Neviděl jsi je, když se na mě dívali, nebo když se mnou mluvili. Beze mě na obzoru je jim líp, vážně. *Řekne přesvědčeně a pak se pousměje, když jí řekne, jak se mu díky svému rebelskému vzhledu líbila a chtěl jí poznat.* Tím jsem si jistá. *Uchechtne se a pak se na něj s úsměvem koukne.* A já bych vždycky přijala, protože bych s tebou taky strašně ráda trávila čas a vždycky bych si s tebou chtěla zatancovat. *Pousměje se nad tou představou a pak potřese trochu hlavou.* Ale teď jsme tady. A já ten čas s tebou trávím i tak ráda. *Usměje se a pak ho obejme a odebere se do koupelny, kde si dá vanu. Po nějaké době vyleze v županu z koupelny, zvědavá, co pro ní Chanyeol připravil. Po jeho otázkách přikývne.* Jo, je to lepší. *Pousměje se a pak koukne na joint v jeho ruce a zase zpátky do jeho obličeje. Chce si vzít. Hrozně moc. Ale zase mu nechce vyhulit poslední zásoby, co má.* Jsi si jistej? Nebude ti to vadit? *Zeptá pro jistotu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Tue Dec 03, 2019 9:08 pm
*Poslechne si jei odpoved a jemne se pousmeje. No, mohla by ses predstavovat, jako Park hannah, nebo Hannah Park, jak by ti to vyhovovalo. *Rekne jen tak se smichem a potom se na ni kouka a posloucha jeji slova a pokrci rameny.* Ja rodinu nikdy nemel, takze na me se nikdo koukat nemusel jak se nicim. *Rekne a kouka se za ni a potom vydechne.* Ale aspon jednou za cas se jim ozves dobre? *Navrhne ji a potom ji rekne, ze vzdy chtel, aby se pridala k rebelum a stala se tak jednou z nich prtoze tak by s ni mohl travivat cas a poznavat ji. Ji jedinou s vyjimkou Mabel chtel vzdy poznat, protoze se mu libilo, jak vystupovala na verejnosti.* /Princezna Rebelka./ *Potom si poslechne jeji slova a koukne do jeiho obliceje a zvedne jemne koutky rtu.* Takze je tohle vzajemny? To, ze bych s tebou nejradeji travil hodiny jen povidanim, nebo bych sledoval jak spis a byl ti na blizku kdykoliv bys potrebovala? *Zepta se ji apotom zvedne prazdnou ruku a da jeden pramen za jeji ucho.* Chtela bys se mnou tancovat? S tim se da neco udelat. *Mrkne na ni a potom jej ona obejme a nasledne sleduje jeji zada, ktere se vzdaluji do koupelny a s usmevem odlozi bagetu a da se do pripravy jointa a potom jen vezme svuj laptop, tery lezel na zemi u postele a sedl si s nim ke stolu a zapne ho. Potom neco natuka a nasledne kdyz Hannah vejde odlozi jej na stul a potom ji s natazenou rukou poda Jointa a kyvne.* Ja jsem zatim v pohode. Chci, abys byla aspon trochu v klidu a vim, ze tohle i kyz je to  zly, pomuze ti to. *Potom, ale rukou ucukne a oslozi jounta na solek a natahne k ni ruku.* Ale dam ti ho az po tanci... *Chce, aby si to pamatovala a ne aby to bylo pod vlivem marihuany a zapomela na to. Potom chytne jeji ruku a natahne se, aby zapl pisnicku, kterou nasel a jakmile se rozezni prvni tony, chytne jednu jeji ruku do sve a drukou da kolem jejiho pasu a s pohledem do jeji tvare s ni zacne pomalu tancovat. Nic nerika, protoze slova pisnicky vse rikaji za nej.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Tue Dec 03, 2019 9:33 pm
*Když slyší jeho návrhy, jak by se mohla představovat, nakloní hlavu pobaveně na stranu a pousměje se.* Hannah Park zní hezky. *Zhodnotí nakonec a pak se začnou bavit o její rodině. Když slyší, že on někdy rodinu neměl, smutně se pousměje a pohladí ho po ruce.* /Někdy to sice neni výhra, ale nedokážu si svůj život bez nich představit. Prostě... Oni musí existovat./ *Proběhne jí hned hlavou a pak přikývne.* Jo, jednou za čas se jim ozvu. *Slíbí a ani neví, jak se to stalo, ale najednou mu chce ukázat, jak krásné to je, mít rodinu. Jaké to je, když má člověk v někom pevnou oporu. Ona pro něj chce být rodinou. Pak si od něj poslechne, jak si vždycky přál, aby se přidala k rebelům, protože jí chtěl pozvat. Tohle fantazírování, jaké by to bylo, kdyby to fakt udělala podpoří tím, že mu řekne, že pozvání do jeho baru by vždycky přijala, protože by s ním také chtěla trávit čas a tančit. Myslí to vážně. Nechápe, jak je to možný, protože ona si od dětství do svého života skoro nikoho nepouští kvůli tomu, že její důvěra v neznámé lidi se jednoduše naprosto zlomila, když jí jako malou unesli, ale Chanyeol to nějak dokázal obejít a ona si ho k sobě opravdu pustila. Pousměje se na něj, když se jí zeptá, jestli je to vzájemný a pak přikývne.* Jo. Je to vzájemný. *Ujistí ho s úsměvem a pak se mu dívá do očí, když jí dává pramen vlasů za ucho a přitom se usmívá.* Vážně? *Nadzvedne obočí, když slyší o tancování a nakonec jej obejme a vydá se do koupelny, ze které po delší koupeli ve vaně vyleze v ručníku a s vlhkými vlasy. Dívá se střídavě z jointa v jeho ruce na jeho tvář a zeptá se ho, jestli si je jistej tím, že jí toho jointa dá, protože mu nechce vyhulit to poslední, co tady má. Po jeho slovech se pousměje.* Děkuju. *Už se chce natáhnout po jointu, ale on rukou ucukne. Nechápavě nadzvedne obočí a pak se překvapeně usměje, když slyší o tanci.* Platí. *Souhlasí nakonec a pak se usměje, když vidí, jak zapíná písničku a jednou rukou chytne tu její a druhou jí dá okolo pasu. Položí mu volnou ruku na rameno a s pohledem do jeho očí začne pomalu tancovat do rytmu písničky, která se jí hrozně líbí. Zaposlouchá se do slov a když přijde refrén, šťastně se pousměje a do očí jí vhrknou slzy. Když ten refrén slyší podruhé, jedna slza jí steče po tváři, ale ignoruje to a tančí dál s pohledem upřeným na Chanyeola, až do konce písničky. Jakmile dozní poslední tóny, zastaví se, ale nepouští ho. Nějak to momentálně nedokáže. Dívá se do jeho očí, které jí právě připadají jako ta nejkrásnější věc na celé planetě a pak se pomalu natáhne a políbí ho do koutku rtů.* Děkuju. *Vydechne dojatě.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Thu Dec 05, 2019 8:16 pm
*Dal jí dva tipy, ak by se mohla predtavovat a po jeji odpovedi se pousmeje.* Nebo taky Park Hann-ah. *Da ji jeste jedu moznost a potom se spolu bavi o jeji rodine a on ji rekne, ze on tohle nikdy nezazil, protoze jeho rodinu nikdy nepoznal a jakmile uciti jeji ruku na t sve koukne e ji do oci a nakonec si posleche jeji ujisteni, ze jednou za cas bude rodicum volat.* Tak potom jsem klidny. *Reke s jemnym usmevem.* /jeste, ze na ne nezanevre uplne./ *Probleskne mu hlavou a potom ji jen chvili sleduje v tichosti a je rad, ze ma zase moznost s ni byt a byt ji na blizku a potom si poslechne jeji slova a jemu se zablyskne v ocich, protoze jeji slova jej ujistila, ze tohle je vzajemne.* Tak to jsem opravdu rad, ze v tomhle ohledu je to vzajemny. * Rekne a je za to pravdu rad. Potom ji da pramen modrych vlasu za ucho a rekne ji, ze s tim tancem to neni zase az tak ztracene a pousmeje se.* No, vazne. *Kyvne hlavou a potom se usmeje , kdyz jej ona obejme a sam by ji nejradeji objal, ale jelikoz to necekal jen ztuhnul a potom uz sleduje, jak jde do kopelny a on sam se da do pripravy jointa pro Hannah, ale potom jeste pripravi pisnicku na kterou si chce s Hannah zatancovat a jakmile ona vyjde z koupelny, koukne se na ni a potom ji podava jointa a ujisti j, ze jemu to nvadi, kyz si ten zbytek, co mel vezme a potom ucukne rukou a rekne ji, ze ji to da hned potom, co si spolu zatancuji a jakmile slysi jeji odpoved odlpzi jointa a zapne hudbu a vezme Hannah do zakladni pozice a zacne s ni tancovat a celou dobu se ji kouka do oci ve kterych snad vidi cely vesmir a je jimi naprosto uneseny a potom, co skonci husba s ni stoji a odhodlava se k tomu,jestli se ma k ni sklonit a polibit ji, ale potom jej Hannah predbehne a sama jej polibi na koutek rtu. Ne, to ja dekuji za to, ze sis spletla pokoj. *Rekne a sam se skloni a polibi ji na tvar a potom se od ni odtahne a natahne se pro Jointa a poda ji ho.* Tak tady mas to, co jsem ti slibil.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Wawerly Empty Hannah B. Schreave

Thu Dec 05, 2019 8:32 pm
*Zapřemýšlí nad jeho návrhy ohledně toho, jak by se mohla představovat. Nejvíce se jí líbí Hannah Park a to mu také řekne.* Hannah Park je nejlepší. *Rozhodne nakonec s úsměvem a pak ho ujistí, že se své rodině občas ozve a neodstřihne se od nich úplně, i když to přesně měla doteď v plánu. Následně se dozví, jak se vzájemně vnímají a že jejich sympatie jsou vzájemné.* Taky jsem ráda. *Přikývne s úsměvem a pak se vydá do koupelny. Když se z koupelny vrátí a ujistí se, že mu doopravdy nevadí, že si vezme toho jointa a pak se pro něj natahuje, ale on ucukne s tim, že si nejdřív zatancují. Po celou dobu, co tancují, se mu dívá do očí a ta písnička jí přijde naprosto dokonalá. Nakonec, když hudba dohraje, se k němu natáhne a políbí ho do koutku rtů. Po jeho reakci se pousměje.* Jo, to byl asi můl nejlepší omyl v životě. *Usměje se a pak se její úsměv rozšíří, když jí políbí na tvář. Nakonec si od něj vezme jointa a dojde ke své tašce u dveří, ze které vytáhne zapalovač, aby konečně mohla utišit absťák.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Provincie Wawerly Empty Park Chanyeol

Thu Dec 05, 2019 9:59 pm
Tak edy hannah Park.*Uchechtne se a potom se zamysli.* No u nas vlastne pokud se zena s muzem vezmou, tak ma zena moznost stale mit sve rodove jmeno, ale pochybuj, ze tohle bys chtela. *Pousmeje se nakonec a nakonec je i rad za to, ze mu slibila, ze se sve rodine obcas ozve. S touhle variantou je proste spokojeny.* /Nemussi je navstevovat pokud nechce, ale mela by jim dat ason obcas vedet, jak zije a ze je v poradku./ *Kdyz ho hannah ujisti ze to, jak se navzajem vnimaji je opravdu stejne i z jejiho pohledu, citi se opravdu klidne, protoze Hannah se mu vzdy jako jedina clenka kralovske rodiny libila a vzdy chtel, aby se zbliili a toho hodla ted dostatecne vyuzit, protoze ona mu za to vse stoji a je odhodlany se o svou damu postara a aby ji nic neschazelo. Kdyz je Hannah v koupelne, pripravi i jointa, tedy spos zbytky, ktere mel a potom nachysta jste jedno prekvapeni a to v podobe pisnicky na kterou si chce s ni zatancovat. Jakmile divka vyjd z koupelny, nabidne ji posledniho Jointa, ale pod podminkou toho, ze si spolu zatancuji a jakmile na souhlasi, odlozi to, zapne pisnicku a da se s ni do tance. Celou dobu se kouka do jeji tvare a neunikne mu ani, ze ji uniklo par slz, ale vidi na ni jeji stastny vyraz a to dela stasnym i jeho. Kdyz pisnicka skonci, vaha jestli ji ma polibir, ale nepremysli nad tim dlouho, protoze Hannah to vyresi za nej a polibi jej do koutku jeho rtu.a on ji tenhle cin olai, ale polibi ji na tvar a potom ji jen rekne pravdu v podobe toho, ze je rad, ze si spletla pokoj a vesla do toho jeho a nad jejimi slovy se usmeje.* Taky si myslim a diky tomu jsi ziskala ochrance, ktery se postara o to, aby sbyla spokojena a stastna a nedovoli ti, aby ses dostala na same dno. *Rekne a potom se pousmeje.* Ja uz si te dam do poradku a bude z tebe zase ta hannah, kterou jsem potkal na utesu. *Slibi ji a nasledne se natahne pro jounta, ktery ji slibil a poda ji ho.* Uzij si to. *Rekne a ak jen sleduje jak se vydala ke svym vedem a sedne si na postel a stale ji sleduje.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Provincie Wawerly Empty Provincie Waverly - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:30 pm
Někteří tvrdí, že provincie Wawerly byla dříve New York či Pensylvánie. Už to naznačuje, že má v obchodě důležitější zastoupení, než jiné provincie. Též je známě, že kriminalita je zde největší v celé Illey. Také je nutné podotknout, že noční život je tu velmi populární i přes zákaz vycházení.

Provincie Wawerly New-jersey
Sponsored content

Provincie Wawerly Empty Re: Provincie Wawerly

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru