Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
baru
That-Girl
Lexi
Diana & Nina
Viol
Gabzz
Ginny
Admin
- HYUN -
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
Klarisa
annie.16
K. princ
Vertasia
Taylorovidní zrzka
-LF-
21 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál Empty Velký Taneční sál

Sat Oct 03, 2020 8:07 pm
*Ráda by se seznámila s některou z účastnic, ale moc jich tu zatím nevidí. Takže postává sama u jednoho ze sloupů a zvědavě si prohlíží i nadále sál. Samozřejmě s velkým úsměvem. Když do ní někdo vrazí, trochu zaklopýtá, ale naštěstí nespadne a otočí se na člověka, který do ní nechtěně vrazil. To je v pořádku. A ne, nic mi není. Jsem naprosto v pořádku.*Ujistí ji. Díky tomu, jak velký má dívka úsměv na tváři je jí okamžitě sympatická. *Ano, Misty Callaghan. Ty hádám budeš Nesrin? *Sjede ji pohledem.*Moc mě těší. Ráda zase poznává, další z účastnic. *Už dlouho se chce s některou poznat, ale moc jich na akcích nevídá a když už, tak třeba si dívka povídá s někým jiným a jí je blbé ji jen tak vyrušit.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál Empty Cameron S. Horn

Sat Oct 03, 2020 8:13 pm
*Chtěl překvapit jeho nejlepší kamarádku, proto si vzal na dnešek volno, když zjistil, že jde na ples a jeho dceru šoupl jedne komorné, aby ji hlídala. Na sobě má oblek a míří směrem k sálu. Když tam dojde, překvapí ho, že ji uvidí hned u sálu, proto se usměje a vydá se k ní. Jde ale zezadu, aby ji mohl dětinsky zakrýt oči. A schválně změní hlas na o něco hlubší.* Můžu si tě ukrást a strávit s tebou dnešní večer? Mimochodem, moc ti to sluší. *Ma co dělat, aby do hlasu nedal nadšení z toho, že tady s ní může být a ne jen jako strážce. Jak je ale jeho zvykem, i tak si pod sako vzal pistoli, kdyby náhodou byl útok. Strážcem je prostě pořád, tím jen tak nepřestane být i kdyby chtěl.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál Empty Eadlyn Deane Schreave

Sat Oct 03, 2020 8:21 pm
*Je ráda, že se tu někdo z její rodiny rozhodl konečně ukázat . Uchechtne se nad tím.*Jak to vypadá, i když jsem nejmladší, jsem nejzodpovědnější.*Pak se ho začne vyptávat na to, jestli by neměl spíše být s nějakou účastnicí, než s ní. To s nimi se musí přece seznámit a vybrat si mezi nimi manželku . Protočí nad ním očima.*Já nemám žádný děti, jasný? Když to musíš vědět, ještě jsem se ani s nikým nevyspala, což jak snad víš je k otěhotnění potřeba. *Doufá, že po tomhle toho Jace nechá. Vyprávět mu víc ze svého intimního života aby ji nechal být se jí moc nechce.*No taak. Nemůžeš mi jen tak zakázat k někomu jít. Ale klidně půjdu i za Victorií, chci se seznámit se všemi. Takže i na tvoje favoritky dojde. *Zazubí se a něj a zamrká jako neviňátko.*


Naposledy upravil -LF- dne Sat Oct 03, 2020 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál Empty Noora May Olsen

Sat Oct 03, 2020 8:22 pm
*Nevěděla, zdali má na dnešní akci jít, nebo ne. Ale jelikož dnes nemusela být v práci a jen by se nudila, rozhodla se, že tam půjde. Oblékla si černé šaty a také černou škrabošku se zlatými detaily. Líčení opět neměla tolik výrazné. Jelikož se na podpatcích už naučila, mohla klidně dojít k velkému sálu a vejít mezi lidi. Její naražený nos na tom byl už mnohem lépe, protože ještě možná dva dny po té nehodě ho měla nateklý, ovšem teď vypadá, jako kdyby se vůbec nic nestalo, naštěstí, protože její podlitina na břiše pod šaty nejde vidět. Nedívala se moc, kam jde, spíše se ohlížela kolem sebe, zdali neuvidí nějakou známou tvář. Místo toho ji nohy ale zavedly přímo k Daesyn a Kadenovi. Usměje se, jelikož ji těší je takhle spolu vidět, vzhledem k tomu, jak se hádali.* Ahoj, neruším vás? *Optá se jich raději, kdyby náhodou chtěli trávit čas jen spolu, což by úplně chápala.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál Empty Aubree Rodriguez

Sat Oct 03, 2020 8:31 pm
*Když dorazila k sálu, zastavila se mezi dveřmi, protože se zatím chtěla jen kochat tím, jak se lidé baví. Musela se nad tou atmosférou jemně usmívat, plesy vždycky milovala. Poté ji někdo ale v tom pohledu zabrání, přičemž na chvíli strne z toho, jak to nečekala. Ovšem poté jen položí své ruce na ty cizí a zasměje se, když jí dojde, že je to její nejlepší kamarád. Jeho hlas by poznala v jakémkoliv tónu.* Budu ráda, když si mě na dnešní večer ukradneš. *Zazubí se a otočí se k němu.* Děkuji, také ti to sluší. *Usměje se a nadšeně ji zajiskří oči z toho, jak se těší na dnešní večer.* To sis zjistil, že tu dnes budu, nebo jsme na sebe narazili náhodou? *Usměje se a nakloní hlavu jemně do strany. Věděla, že má volno, ale neměla tušení, že se zde objeví.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál Empty Nesrin B. Duncan

Sat Oct 03, 2020 8:39 pm
*Rozhodne se zajít na akci, i když na ní dlouho nebyla. Jak tam vejde, hodí očko po princi a musí se uchechtnout, ale chvíli se na něj dívá, takže i to je trochu důvod toho, proč do dívky, do které narazila, narazí.* Jo, jsem Nesrin. *Přikývne a pak se zase pousměje.* Taky mě těší. *Pokýve hlavou a pak pokračuje zase dál.* Tak co, jaky máš názor na prince? *Zeptá se jí a kašle na to, jestli je to etické nebo ne. Jí tohle prostě zajímá, protože je tady sice hlavmě kvůli tomu, aby se někde prosadila, ale taky kvůli němu samozřejmě. I když ví, že nevyhraje.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál Empty Cameron S. Horn

Sat Oct 03, 2020 8:51 pm
*Dnešní volno má nen kvůli jeho kamarádce, kterou chtěl překvapit a taky si s ní chvíli užít společně strávený čas, protože mu přijde, že spolu netráví ten čas, jaký by nejlepší kamarádi trávit měli. Buď je na akci ve službě nebo spolu tráví čas, ale do toho jim žvatla jeho malá dcera. Proto ji chtěl překvapit. Vplíží se za ní a zakryje jí oči, přičemž nasadí hluboký tón hlasu. Pobaveně si odfrkne, když ho pozná.* Tak pojď, jdeme. *Zazubí se na ni a nabídne ji ráme a zamíří s ní do sálu.* Zjistil jsem si to. Chtěl jsem tě překvapit. Vždyť nemáme čas pro sebe, aniž bych byl ve službě nebo nám dontoho nežvatlala Bea. *Zasměje se a pak hlavou kývne k parketu.* Nechceš si zatancovat? *Usměje se na ni a mezitím se natáhne pro čokoládovou sušenku, což je jeho zvyk ještě z dětství.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál Empty Misty Evony Callaghan

Sat Oct 03, 2020 8:54 pm
*Když do ní někdo narazí, jen trochu klopýtne, ale naštěstí nespadne. Jak dívce řekne, je v pořádku, nic se jí nestalo a ani se na ni nezlobí. Stane se to. Představí se jí a pak sama odhadne její jméno. Je ráda, že tipuje správně, i přesto, že má dívka masku a to jí hádání o koho se jedná trochu stěžuje. *Asi budu říkat to, co i ostatní.. Zdá se mi zatím milý, vtipný..*Pokrčí rameny. Není do prince zamilovaná až po uši, jak některé jiné dívky a nebude tu o něm básnit. Ale trochu ji i překvapilo, jak rychle dívka stočila rozhovor k princi.*A co si o něm myslíš ty?*Oplatí jí otázku.*Jak se ti jinak líbí v paláci? Mně osobně to tu přijde nádherné.. Už jsme se tu účastnily pár akcí, ale vždycky mě to ohromí.*Řekne a přejede pohledem po místnosti. Teď má na mysli tu výzdobu a jak honosně to tu vypadá.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Velký Taneční sál Empty Jace J. A. Schreave

Sat Oct 03, 2020 8:54 pm
*zamíří ke trůnům, kde už sedí Eadlyn, kterou s menším úsměvem pozdrav* Jak kdy, neplatí to vždycky. *je dost očividné, že Eadlyn je nejzodpovědnější, ale přeci jen se musí nějak bránit. Po jejím důsledném vysvětlení, že opravdu děti nemá, zamžiká obočím a začne se chechtat.* To je dobrý, až do takových detailů zacházet nemusíš. Ale hlavně nezapomeň pak na ochranu, ať to děcko fakt nemáš. *poučí jí jako správný starší brácha.* Můžu, jsem starší. A taky ti zakazuju moje favoritky. *řekne důrazně.* Nechceš to zahájit za mě? Nesnáším to..*zaúpí, ale i tak se zvedne, protože ví, že to zahájit musí. Přejde tedy blíž k ostatním, aby ples mohl zahájit.* Dobrý večer, dámy a pánové. Srdečně vás vítám na dnešním plese a doufám, že si to všichni skvěle užijete. *Pousměje se a otočí se zpět na Eady.* Tak já si jdu ještě více znepříjemnit dnešní večer s některou z těch krasotinek. *zamumlá a pak už zamíří do davu. Dojde až k lady MISTY a lady NESRIN.* Dobrý večer, dívky. *pozdraví je a pousměje se.* Doufám, že neruším. Jak se máte? *zeptá se zdvořile.* Nebude ti vadit, když si na chvilku lady Nesrin ukradnu pro sebe? *koukne se na Misty.* Pokud ovšem přijímáte mou nabídku k tanci. *otočí se zpět na lady Nesrin s povytaženým obočím.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál Empty Kaden N. Collard

Sat Oct 03, 2020 9:05 pm
*modřina na obličeji už není tak moc viditelná, ale stále tam je. Teď ji ale z části pokrývá i škraboška. Taky má stále dost odřené klouby na prstech a stále stejné výčitky svědomí, kterých už se jen tak nezbaví. Jakmile dojde do sálu, vezme si panáka Whiskey a zamíří k jednomu oknu, kde ho vypije, Zachvilku se u něj objeví i Daesyn, nad čímž lehce povytáhne obočí. Když spolu mluvili naposled, tak se dost hnusně pohádali, i když se pak usmířili.* Čau. *pozdraví ji a kývne hlavou.* Fajn. *upřímně asi nezná člověka, který by na tuhle otázku odpověděl upřímně, takže ani on není vyjímkou.* Co ty? Je všechno v pohodě i s tim miminkem? A tak nějak celkově? Myslim s Asherem, Coreym a tak. *zeptá se starostlivě, načež se u nich objeví i Noora, na kterou se usměje.* Nerušíš. *ujistí jí.* Jak ti je? *starostlivě ji sjede pohledem a doufá, že už jí je líp.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál Empty Aubree Rodriguez

Sat Oct 03, 2020 9:07 pm
*Vždy, když má volno, snaží se ho nějak využít, protože nerada jen sedí a nic nedělá. Proto je teď právě i na dnešní akci, kde stojí mezi dvěma, dokud nemá na očích něčí ruce. Když ta osoba ale promluví, hned ji pozná a musí se zasmát, jakmile ji dojde, že je to její nejlepší kamarád. S úsměvem se k němu otočí a řekne mu, jak s ním ráda stráví dnešní večer.* Jasně. *Zazubí se a přijme jeho rámě, načež se s ním vydá do sálu. Je celkově ráda, za každou chvilku kdy takhle se svým kamarádem může být, jelikož ji žádný kamarád nevydržel tak dlouho.* Překvapil jsi mě. *S pobaveným úsměvem pokýve hlavou.* Ale zase to chápu, máš toho jako strážce hodně, jelikož máš důležitou práci. Ale jsem ráda, že tu dnes můžeš být i takhle, mimo službu. *Usměje se, protože těhle okamžiků zase není tolik. Jak řekl, většinou se setkávají, kdy ona hlídá Beu a on se vrací ze směny. I tak ji to ale nevadí, protože s Beou je také ráda.* Samozřejmě, že se ptáš. *Zazubí se natěšeně, tanec je také aktivita, které se věnuje od dětství. I když ne profesionálně, protože přeci jen je stále šestá. Usměje se, když vidí, jak se natáhne pro sušenku a pro jednu si také sáhne, jelikož miluje sladké a přeci by se na něj nemohla jen tak dívat, zatímco by si pochutnával.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál Empty Eadlyn Deane Schreave

Sat Oct 03, 2020 9:08 pm

*Stejně si i nadále bude myslet, že je z rodiny ta nejvíce zodpovědná. Poslední dobou se jí to čím dál více dokazuje. Doufá, že to jak mu vysvětlila, že žádné dítě ještě nemá mu bude stačit. Více mu už říct nechce. Stačí to, že její bratr ví, že se ještě s nikým nevyspala. To, že se s nikým vlastně ani nepolíbila si nechá už raději pro sebe. *Nesměj se mi. A neboj, víc už bych ti ani neřekla.*Protočí očima.*Neboj o ochraně vím. A vsadím se o co chceš, že z nás dvou budeš mít neplánovaný dítě ty dříve jak já.*Jestli o něčem nepochybuje, tak právě o tomhle.*To, že jsi starší je mi někde. A zakazovat mi to nebudeš. Jednou si se všemi promluvím. Lindsey, Chelseou..*Zazubí se na něj.*Ani náhodou, užij si to.*Taky odmítne zahajování plesu. Nechá to svého bráchu zahájit a pak přikývne.*To zvládneš.*Řekne povzbudivě a sleduje ho, jak odchází ke dvěma účastnicím, které jsou spolu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál Empty Nesrin B. Duncan

Sat Oct 03, 2020 9:10 pm
*Hned jak narazí do dívky, prohlédne si ji, aby zjsitila, s kým má vlastně tu čest a s jakou dívkou se baví, protože si neuvědomuje, že by se zatím s nějakou znala.* Zatím jsem ho viděla jen jednou, ale jo, je docela v pohodě. *Usměje se na ni a pak se rozhlédne kolem sebe.* Je to tady strašně hezké. Ale docela se mi stýská po domově. *Vysvětlí ji se zasněným úsměvem, trochu smutným, ale to hned zaplaší pryč, aby to nebylo vidět. Sice to neni její pravá rodina, ale to ji vůbec nevadí, i tak se ji po nich stýská.* Pak se překvapeně koukne na prince a pobaveně se koukne na Misty a nakloní se k ní.* My o princi a princ tady. *Uchechtne se a zase se otočí na něj.* Dobrý večer, princi. *Usměje se na něj a pak se na něj koukne spíše překvapeně.* Mě? *Zamrká na něj, ale nakonec pokrčí rameny.* Proč ne, ráda. *Zazubí se na něj a pak ještě hodí omluvný výraz po Misty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Oct 03, 2020 9:18 pm
*Zamíří ke Kadenovi, protože je tu asi jako jediný s kým by se chtěla bavit. A navíc spolu pořád nemluvili od té doby, co se pohádali a pak zase usmířili a jí velká bráška chybí. Nesežere mu jeho odpověď na to, jak se má a zamračí se.*Vím, že jsme se předtím dost hnusně pohádali.. A je mi to líto, ale už jsme se snad usmířili, ne? Proto bys mi mohl odpovědět upřímně. Cos e stalo, že jsi musel lhát?*Nadzvedne obočí.*Jo, já jsem v pohodě. I miminko je v pohodě. I když mě štvou ty těhotenský chutě. Pořád bych jedla okurky s čokoládou, ale normální jídlo ne. *Odmlčí se.*A co se týče Coryho a Ashera.. O tom nevím co si pořádně myslet. Je točím dál více komplikovanější mi přijde.*Řekne mu upřímně a pak se otočí na Nooru a usměje se na ni.*Ahoj, docela dlouho jsme spolu nemluvili. Jak se máš? A ne, neboj nerušíš nás.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál Empty Misty Evony Callaghan

Sat Oct 03, 2020 9:26 pm
*Překvapí jí, že se hned dívka začne vyptávat na prince, ale odpoví jí, tak jak by asi odpověděly všechny dívky. Teda ty, které do něj nejsou zamilované až po uši. Pokud ho některá miluje, nejspíše by tu o něm začala hned básnit, jak je úžasný. Jí se zdá prostě v pohodě. A zeptá se i Nesrin, co si o něm myslí. Podle její odpovědi odhadne, že nejspíše dívku moc nezaujal, odpověděla skoro stejně jako ona sama.*Už jsme tu docela dlouho no.. Mě se taky stýská, po domově, rodině..*Vzpomene si na svou mladší ségru a brášku, kterému je teprve rok a usměje se. Chybí jí skutečně dost. Je ráda, že princ nepřišel dříve a nezaslechl jejich předchozí konverzaci o něm. Uchechtne se společně s Nesrin.*Dobrý večer, Výsosti.*Sice jí minule nabídnul tykání, neví jestli je vhodné mu tykat a říkat jménem ještě před jinou dívkou a na akci, takže raději se vrátí zpět k vykání Snad tím nikomu neublíží, ne?*Nebude. *Ujistí prince a usměje se na něj a pak i na Nesrin, na kterou ještě potutelně mrkne.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál Empty Noora May Olsen

Sat Oct 03, 2020 9:31 pm
*Nakonec se i ona objeví na dnešní akci, i když s tím zprvu nepočítala. Neměla to v plánu, protože přeci jen, byl to ples. Jenže jelikož se jí nelíbilo sedět jen tak ve své komnatě v tom tichu, připravila se a vyrazila. Když je konečně v sále, chvíli se jen tak proplétá mezi lidmi, ovšem poté ji pohled spočine na Kadenovi a Daesyn. Tak nějak si myslela, že tu budou, jen nevěděla, jestli na sebe narazí. S úsměvem je pozdraví a zeptá se, zdali je neruší. Pochopila by, kdyby ano a samozřejmě by zmizela tak rychle, jak se objevila. Když ji však oba ujistí, že neruší, vděčně se usměje, načež se otočí na Kadena, když slyší jeho starostlivou otázku. Sama si ho prohlédne, jak na tom je a všimne si monokla, který jde stále i přes škrabošku trošku vidět.* Je mi dobře, spíše jak je tobě? *Snaží se potlačit její klasický starostlivý tón v hlase, ovšem poté se i otočí na Daesyn, na kterou se usměje.* To máš pravdu. *Posledně se nepotkaly ani v dobrém načasování, jelikož to zrovna truchlila nad Kadenem.* Mám se dobře, jak se máš ty? *Optá se jí na oplátku, aby také věděla, jak se má.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Velký Taneční sál Empty Jace J. A. Schreave

Sat Oct 03, 2020 9:44 pm
*když mu Eadlyn důsledně vysvětlí, že opravdu dítě nemá, začne jí věřit tak na 30%. Stále si ho mohla adoptovat.* To doufám. *uchechtne se, Deatily vážně vědět nepotřebuje.* Nezapomeň, že už máme jednu sázku, sestřičko. Další přeci pohrát nechceš.*sebevědomě se na ní zazubí.* Už ti to zakazuju, smůla. Mluvit s nima nebudeš. *sladce se na ni usměje. Poté už zahájí ples, protože vlastně nemá na výběr. Ale nesnáší to. Jakmile pro něj skončí jedna noční můra v podobě zahajování plesu, tak se vydá vstříc další noční můře a tou je kontakt s účastnicemi. Dojde tedy k lady Nesrin a Misty, které pozdraví. Povytáhne obočí nad tím, když si ještě něco prohodí ty dvě mezi sebou, ale nezaslechne to.* Ano, vás. *potvrdí jí a uchechtne se. Když to lady přijme, nabídne jí tedy ruku a poté společně dojdou na parket, kde v základním tanečním postavení začnou tančit.* CHtěl jsem se zeptat, nechtěla byste si tykat? *Zpetá se jí jako všech, protože to vykání už ho unavuje.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál Empty Cameron S. Horn

Sat Oct 03, 2020 9:53 pm
*Rozhodne se dneska překvapit svou kamarádku a to i tím, že ji zakryje oči, ale pobaveně, na oko uraženě si odfrkne, když ho hned pozná. Ale zase ho to na druhou stranu potěší.* Pro tebe si zařídim kdykoliv a cokoliv. Práce počká. Navíc to tady vypadá klidně. A jájsme vždycky přípravený, ldyby náhodou něco. *Uchechtne se a poukáže na svoje sako, pod kterým má schovanou pistol. pak se ji zeptá, jestli si nechce jít zatancovat a u toho se musí usmát a natáhnout se pro jednu čokoládovou sušenku, kteeou by tam nemogl nechat. Je to jeho celoživotní závislost. Pak ji opět nabídne ráme a vydáse s ní na parket, kde ji chytne tak, aby s ní mohl bez problému tancovat.* Nechceš pak jít se mnou k nám? Bea bude ráda, když tam zase budea přes noc. *Pokrčí rameny, i když hlavně by i on ji tam rád měl.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál Empty Kaden N. Collard

Sat Oct 03, 2020 9:58 pm
*dojde k jednomu oknu, kde se zastaví a dívá se jen neurčitě do davu. Pak už se u něj objeví jeho sestra, což ho upřímně trochu překvapí. Protočí očima, když začne vyzvídat.* Nic, prostě nemam poslední dobou náladu. *odbyde jí. Nechce jí říkat důvod proč.* Zachvíli sníš všechno jídlo v paláci najednou. Měli by tě někam zavřít, aby aspoň zbylo na ostatní. *popíchne jí a uchechtne se.* To je mi líto. Víš, že za mnou můžeš kdykoliv přijít, že? Vždycky se ti pokusím pomoct. *myslí to vážně. Vždycky by se jí pokusil pomoct. Poté už se k nim přidá Noora a je rád, že ty dvě asi zapomněly na jeho slova o tom, že Daes nemá s Noorou mluvit. Jen má trochu obavy z toho, jak se to bude vyvíjet, protože zná Daesyn a taky zná sebe a jejich věčné dohadování se.* Jsem v pohodě. *ujistí ji, ale její odpověď jí moc nežere.* Chodíš už do práce? *zeptá se zvědavě, protože to nijak nezjišťoval. Chtěl jí dopřát trochu soukromí a navíc nemá pocit, že by měl právo se na ní vyptávat.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál Empty Aubree Rodriguez

Sat Oct 03, 2020 10:08 pm
*Svého kamaráda hned pozná, byla by ostuda, kdyby ne. Navíc by ji snad nikdo jiný kromě Cama oči nezakryl, i když oni si to dělali docela dost často. Bylo to dětinské gesto, ale možná právě o to šlo a mělo to své kouzlo.* Když já zase vím, že tě ta práce baví, proto si kdykoliv můžu počkat, až budeš mít čas i na takové věci. *Usměje se, pokrčí rameny a podívá se na jeho sako, načež s menším úsměvem chápavě přikývne. Sama byla po posledním útoku více opatrná, přestože už pár útoků zde zažila, tak ten poslední byl snad nejdrsnější. Následně s ním nadšeně souhlasí, když se zeptá, zdali by nechtěla jít tancovat, i když se své příliš výrazné nadšení snaží trošku krotit. Neodolá a když vidí, jak si vezme sušenku, vezme si také, jelikož by asi nevydržela na něj jen tak koukat, vzhledem ke své lásce ke všemu sladkému. Jak oba dojí, znovu přijme jeho rámě a vydá se s ním na parket, kde mu položí jednu ruku zlehka na rameno a druhou ruku spojí s tou jeho, aby mohli tančit. Nad jeho nabídkou se zářivě usměje.* Jasně, pokud mě tam chceš, ráda u vás zase přespím. *Zazubí se. Jak tomu bylo poslední dobou často, dokonce jí její ticho v komnatě začalo vadit.* Zítra jsi asi ve službě, viď?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Oct 03, 2020 10:13 pm
*Nelíbí se jí, když jí Kaden hned při její první otázce zalže a chce vědět, co s ním je. *Vždycky mi říkáš, že když budu potřebovat, jsi tu pro mě.. Víš, že to platí i v opačným případě, že? Až se někdy budeš chtít svěřit, kdykoliv napiš nebo přijď. *Chce, aby věděl, že se na ni může kdykoliv obrátit. Řekne mu, že je v pořádku, jak ona tak i miminko, jen ji poslední dobou trápí ty těhotenské chutě.*Jo, bojím se, že za chvilku tímhle tempem neprojdu dveřmi ze své komnaty.*Uchechtne se.*Jo, já vím.. Ale nevím, jak bys mi mohl pomoct. Nějak se to vyřeší, bude to v pohodě.*Skutečně doufá, že bude.*/Až Asher zruší to zasnoubení.. /*Není si vůbec jistá, jestli to udělá. Prvně nechtěl kvůli tomu, že se bál, že bude sama a chtěl aby mělo to dítě otce, pokud by se o ni Corey nepostaral. Navíc dodal, že on to zasnoubení zrušit nechtěl. A teď, když je jasné, že se Corey start chce, Asher to stejně zrušit nechce a chce si s ním prvně promluvit. Připadá jí, jako by to čím dál více oddaloval. Sama nad tím ale potřese hlavou, protože neví, proč. Jak už několikrát Asher dokázal, nic pro něj neznamená. Je pro něj jen blbá, naivní holka. A přesně protože ví, co si o ní myslí, ani nemá potřebu se před ním už nějak extra snažit a chovat mile, jako když se nedávno potkali v kuchyni. Je ráda, že se k nim přidá i Noora, zdála se jí sympatická a přátelská, takže ji docela mrzelo, že na ni nikde nenatrefila v posledních dnech.*Ujde to. *Odpoví jí s menším úsměvem. Všimne si taky zájmu Kadena o ni, ale nijak to nekomentuje. Nechce se s ním zase pohádat kvůli tomu, co cítí k Nooře. I když on tvrdí, že k ní necítí nic, ona si myslí svoje. Není slepá.*/Jednou přijde den, kdy mu řeknu "já ti to říkala"../
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál Empty Nesrin B. Duncan

Sat Oct 03, 2020 10:15 pm
Zajímalo by mě, jestli je tady vůbec někdo, komu se po domově nestýská. Asi jen někdo, je do prince skrz naskrz zabouchlej a tady to už považuje za svůj domov. *Uchechtne se a když uvidí prince, musí se ještě jednou uchechtnout. Ale je překvapená, že pozve na parket právě ji, ale nestěžuje si. Chytne jeho ruku a odejde s ním na parket, kde si dáva pozor na to, aby mu nezabořila podpatek do špičky nohy.* Jasný. *Prikyvne a usměje se.* Ráda. *Zazubí se na něj a pak si ho prohlédne.* Nemáš už nás plný zuby? Jestli toho už na tebe není hodně. Kdybych byla na tvém místě, tak to zabalím rychle. *Uchechtne se a pokrčí nevinně rameny, jako andílek.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Velký Taneční sál Empty Jace J. A. Schreave

Sat Oct 03, 2020 10:24 pm
*po zahájení plesu zamíří k lady Misty a Nesrin, kterou nakonec vyzve k tanci. Je rád, když nedostane košem a zachvilku už spolu tančí na parketě. Navrhne jí tykání, protože vykání už mu skutečně vadí a je rád, když to Nesrin přijme* Víš, že se na tohle ptá každá? *uchechtne se.* Věř mi, že bych to tak nejraději zabalil rychle, ale pak by asi seklo s tátou a navíc s ním mám dohodu, takže vás budu muset nějak přežít. *řekne lehce pobaveně. Opravdu by to nejraději rychle zabalil. Měl chuť to udělat ještě před tím, než celá Selekce začala.* Nemáš už plný zuby paláce a tý věčný etikety a vzorného chování?*oplatí jí otázku s povytaženým obočím a navede jí do otočky.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Velký Taneční sál Empty Jessica Veronica Mendes

Sat Oct 03, 2020 10:56 pm
*měla trochu problém s šaty. Ty které s komornými navrhla a kontrolovala průběh jejich vzniku zmizely. Beze stopy, a jí i jejímu týmu komorných nezbývalo než začít vybírat mezi již ušitými které ji visely ve skříni. Jelikož se ani jedny nehodily ke zlaté masce s parohy vybrala prosté černé. Zřejmě ušité pro případ náhlého pohřbu. Komorné je trochu upravily a ve finále vypadaly skvěle. Teď u vcházela do sálu a už u dveří se rozhlížela. Několik párů tančilo na parketu a tak si vyžádala u jednoho ze strážců kteří stáli po obvodu místnosti i u dveří aby si s ní zatančil. S úsměvem se oba přidali k tanečníkům.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Velký Taneční sál Empty Noora May Olsen

Sun Oct 04, 2020 12:02 pm
*Proplétá se davem do té doby, dokud náhodou nenarazí na Daesyn a Kadena, u kterých se zastaví. Je ráda, že spolu už normálně vychází, jelikož bylo jasné, že se oba z toho trápili. Hned, jak k nim dojde se ještě radši zeptá, zdali neotravuje, protože už takhle přerušila jejich konverzaci. Vděčně se však na ně pousměje, když ji ujistí o opaku. Když se jí Kaden zeptá, jak jí je, hned mu odpoví, že dobře a samozřejmě mu otázku oplatí, jelikož se také potřebuje ujistit. V duchu si oddychne, jakmile dostane odpověď, kterou chtěla slyšet a usměje se. Poté ale trochu znejistí.* Jojo, už chodím normálně. *Usměje se a prohrábne si vlasy, práce ji začala chybět celkem rychle. Mezitím si ještě vezme skleničku nějaké limonády ze stolu a jemně se usměje, když ji Daesyn odpoví.* Netoulá se tu někde i Anaydis, když jste tu i vy? *Pousměje se. Slyšela už, jaké to je malé sluníčkové zlobidlo. Navíc se snažila navázat nějakou konverzaci. Mezitím trochu nejistě přešlápne, kvůli podpatkům, které na sobe má a které ji jsou tolik nepříjemné. Není na ně zvyklá a nejraději by si je hned na místě sundala.*
Sponsored content

Velký Taneční sál Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru