Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vnitřní jízdárna

+4
AndyHoff
-LF-
Taylorovidní zrzka
Admin
8 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Re: Vnitřní jízdárna

Sat Apr 04, 2020 11:37 am
Pátý ročník
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 7:52 pm
Je to tu velké, pokud nejsi zvyklá z jiného paláce. *Souhlasí a zasměje se.* Jsem z Maďarska, ty? *Odpoví jí a zeptá sse ji na to samé. Když přijedou do jízdárny, zastaví koně a rohlédne se kolem sebe.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 7:57 pm
*taky koně zastaví *Jsem z Indiany, ale narodila jsem se ve Španělsku.
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 8:03 pm
*Zeptá se ji, odkud pochází a na její odpoveď přikývne.* Španělsko je krásná země. *Usměje se a pobídne koně ke kroku, ať se aspoň trochu hýbou.* Jak to vypadá v Indianě? *Zeptá se ji, protože tam to moc nezná a celkem ji to i zajímá.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 8:09 pm
Je to podle mě stejné jako ostatní země v Americe, velkoměsta jsou tam snad všude, málo vesnic. Ale lesy tam mají nádherné. *usměje se a pobídne koně k pohybu *
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 8:12 pm
Aha, tak to si asi dokážu představit. *Přikývne a zareaguje na její odpověď.* Nechceš mmi o sobě něco říct? *Podívá se a usměje se na ni. Chtěla by o ní něco vědět, když už se potkaly a nejspíš v paláci zůstane i déle.* Samozřejmě bych ti o sobě taky něco řekla. *Zasměje se a mezitím jedou kolem stěny jízdárny.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 8:20 pm
Samozřejmě. Do Indiany jsme se s rodinou přestěhovali, když mi bylo pět let. Původně jsme se, ale měli stěhovat do New Yorku. Proč jsi sem přiletěla? Kvůli selekci?*dívka se jí zdála velmi krásná a tak si myslí, že přiletěla soutěžit *
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 8:26 pm
*Na její odpověď jenom přikývne. Když zmíní, jestli se přijela účastnit Selekce, usměje se a podívá se na ni.* Nene, Selekce se účastní jenom dívky z Illey. A hlavně titul princezny už mám z Maďarska. *Zasměje se a odpoví ji na její otázku.* Přijely jsme se sestrou navštívit palác. Jinak jsme dvojčata, ale ona je korunní princeznou, i kdyžž mi to nevadí. *Usměje se a zmíní se o svojí sestře a snaží se vzpomenout, jak dlouho ji neviděla.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 8:42 pm
Ou aha*zasměje se a nějak se na koni ukloní*Ráda vás poznávám vaše výsosti, každopádně jsem si myslela ,že jste účastnice selekce ,protože se mi zdáte velmi krásná
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 8:51 pm
*Zasměje se, když uvídí, jak ji to překvapí.* V pohodě. To mi lichotí, díky. *Usměje se.* Ale na různá oslovení si nepotrpím, takže mi prostě tykej. *Všimne si, že ji začala znovu vykat, i když neví, jestli je ze srandy nebo ne.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 8:54 pm
Měla to být sranda, ale pokud tě to urazilo tak se omlouvám*podívá se na ni*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 8:58 pm
*Zavrtí hlavou* vůbec ne *Usměje se na ni a zeptá se ji na něco, aby jen tak nemlčely.* A proč jsi přijela ty? Jak se ti tu zatím líbí? *Zeptá se zvědavě a podívá se na ni s úsměvem na tváři.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 9:04 pm
To jsem zatím nepobrala. Asi abych zazpívala na nějaké akci nebo...prostě nevím*podívá se do země*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 9:10 pm
Tak to uvidíš později. *Podívá se na ni a povzbudivě se na ni usměje.* Dokážeš přeskočit s koněm nějakou překážku? *Ukáže směrem k rozestavěným překážkám a navrhne nějakou zábavu.* Nebo by jsme si mohly zazávodit. *Pokrčí rameny a podívá se na ni.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 9:13 pm
Spíše ten závod, nevím jestli bych zvládla ty překážky
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 9:21 pm
Dobře *Přikývne a podívá se kolem sebe, když přijdou k volnému prostranství. Druhá strana plotu je celkem daleko.* Tak třeba k druhé straně plotu? Na teď *Navrhne a potom dodá.* Chceš o něco? Můžeš něco navrhnout.*Usměje se na ni a poplácá vraníka po krku.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 9:29 pm
Dobře a nic mě nenapadá , co tebe? *prohrábne strakatému koni hřívu*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 9:36 pm
*Pokrčí rameny.* Tak asi jen tak. Kdyžtak si můžeš něco říct, poud vyhraješ. *Zasměje se a znovu se podívá směrem k druhé straně plotu.* Tak jedem.* Usměje se a znovu poplácá koně po krku.* Tři, dva, jedna, teď *Napínavě to odpočítá to a teď řekne hlasitěji než zbytek. Hned potom pobídne koně, aby se rozběhnul. Nakloní se ke krku koně a snaží se, aby běžel co nejrychleji.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 9:41 pm
*kývne a pokyne koně k běhu, snaží se Cath přeběhnout*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 9:55 pm
*Odstartuje závod a pobídne koně k běhu. Snaží se běžet co nejrychleji a zezačátku je první. Po chvilce se ale otočí, protože chtěla zjistit, jak moc je Margareth pozadu a všimne si, že je hned za ní a pomalu ji dohání. Za chvilku ji předjete. K plotu se ji už nepodaří Margareth předjet, a tak dojede jako druhá.* To bylo fajn, gratuluju. *Usměje se na ní a pogratuluje ji.* Kdybys něco chtěla stačí říct. *Podívá se na ni úsměvem.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 10:01 pm
*kývne*Mohla bys mi třeba vyfotit jak to doopravdy v Maďarsku vypadá, moc fotkám z internetu nevěřím
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 10:05 pm
Super, nějaké mám v mobilu, tak ti je potom pošlu na Illeagram. *Usměje se na ni a ráda ji splní tohle skromné přání. Moc fotek nemá, ale je si jistá, že nějaké určitě najde, protože kdo by někdy nefotil krajinu. Pobídné koně a pomalu se rozjede zpět dovnitř jízdárny.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 10:11 pm
Děkuju*uculí se a jede za ní, rozhlédne se*Máš už někoho?*zeptá se zvědavě*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Catherine A. Deak

Wed Jul 15, 2020 10:16 pm
*Rozjedde se zpátky do jízdárny. Nad její otázkou se chvilku zastaví. Žádnou podobnou otázku nečekala.* Nene *Nakonec se zasměje.* Zato sestra střídá kluky jako ponožky. *Protočí očima nad její sestrou. Někdy by se s ní moha zase potkat a zkusit si s ní promluvit. Nad tou myšlenkou zavrtí hlavou a podívá se směrem k jízdárně.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Margareth Clark

Wed Jul 15, 2020 10:22 pm
*jede s ní do jízdarny*To není zdravé a ani slušné na princeznu*zamrmlá a poplácá koně po krku*
Sponsored content

Vnitřní jízdárna - Stránka 3 Empty Re: Vnitřní jízdárna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru