Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeden z mnoha útesů na pláži

+7
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
Taylorovidní zrzka
13Lucky
AndyHoff
-LF-
Admin
11 posters
 :: Město
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 14, 2020 12:30 pm
*Uchechtne se jejímu nápadu a nakloní zamýšlené hlavu na bok.* Spíše až po. Představ si tu scénu, kdy si mají dát pusu a ona se mu sveze na zem. *Zašklebí se a pokrčí nad tím rameny. Tohle by mhsela být rozhodně skvělá podívaná. Aspoň pro ně, pro rebely, když ne pro královskou rodinu. Samotného ho překvapí její polibek a celkově všechno, co se teď děje.* Tak to jsem rád, že jsem to zrovna já. *Zamumlá a když si jí otočí k sobě a ona mu řekne, že k němu něco cítí, snaží se nevypadat překvapeně. Nechá si chvíli na vstřebání této informace, než se odhodlá na ro něco říct.* Upřímně... Byl jsem ze sebe zmatený, nevěděl jsem jestli to, co cítím je vážné, ale teď, když to slyším od tebe... Jsem si vědom toho, že to nejspíš vážné je a že bych se těch citů neměl bát. *Pohladí ji jemně po vlasech a nahne se k ní, aby ji mohl hase políbit.* Jsi pro mě ta jediná, se kterou se cítím sám sebou Arowen. *Zamumlá, když se odtáhne a věnuje ji opatrný úsměv.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sat Mar 14, 2020 1:14 pm
*Potěšeně se nad tou představou usměje.* Nezapomenutelný. *Zhodnotí a pak se na něj usměje.* Taky jsem ráda, že jsi to ty. *Přizná upřímně a pak mu řekne, jak ho vnímá a co k němu cítí a čeká nervózně na jeho reakci. Vidí trochu jeho překvapení a to jí znervózní ještě více. Pak se zaposlouchá do jeho slov a tentokrát je to ona, kdo je překvapený. Její rty se stočí do úsměvu, když jí pohladí po vlasech a pak mu oplatí polibek. Když se na něj potom znovu podívá, její pohled je daleko jemnější, než předtím a je v něm vidět, co k němu cítí.* A já jsem zase sama sebou s tebou, Rory. *Usměje se na něj a pak mu sama prohrábne vlasy, které na něm tolik miluje. Upřímně má trochu strach, že je díky tomu teď daleko zranitelnější, ale překvapivě jí to skoro vůbec nevadí. Je pro ní důležité jenom to, že má teď Roryho vedle sebe. Pak si sedne na jeho klín a koleny se opírá o lavičku vedle něj, takže je v takovém polokleku a polosedu.* Jsi pro mě důležitý a chci, aby jsi byl šťastný. *Zašeptá potichu a dívá se mu do očí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 14, 2020 3:02 pm
*Pobaveně se ušklíbne, poté ten úškleb změní do úsměvu.Překvapí ho to, co řekne, protože si sám nebyl jistý tím,co cítí, ale teď je o trošku jistější, když ví, že je to oboustranný. S úsměvem se na ni dívá a klidně by vydržel celou dobu takhle jen sedět a dívat se jí do očí. I takhle by byl spokojený, nechce nic jiného než ji, i když by si to snad nikdy nepřiznal, kdyby to neřekla první. Když si mu sedne na klín, položí ji ruce na boky a usměje se ještě více.* Ty pro mě taky a budu šťastný jen s tebou, s tvojí blízkosti, s tím pocitem, že tě mám u sebe. *Opět se k ní nahne a s úsměvem ji políbí.* Kdyby si s tím nezačala první, nikdy bych si to nedokázal přiznat. *Pokrčí rameny, jakoby omluvně. Ale ted, když tady tak oba dva sedí, rád by s ní měl společnou budoucnost, jelikož by dlouho k nikomu takhle city nepřiznal. Bojí se takhle pocity přiznávat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sat Mar 14, 2020 3:24 pm
*Klekne si na lavičku, takže poloklečí a polosedí na jeho klíně a pak mu dá ruce okolo krku. Zamilovaně se na něj usměje, když jí řekne, že šťastný bude jen s ní. Opětuje mu polibek a znovu mu lehce prohrábne vlasy.* Budeš mě mít u sebe, dokud budeš chtít, slibuju. *Zašeptá a pak se pousměje a sklopí pohled.* Pro mě je to taky něco nového a nezvyklého. *Přizná.* Ale teď jsem ráda, že jsem to udělala. *Pousměje se a pak ho lehce pohledí po tváři.* Nesmí se ti nic stát. Při útocích na palác. Musíš na sebe dávat pozor, prosím. *V tomto ohledu je to nebezpečí někoho milovat. Když někoho milujete, bojíte se o to, že někoho ztratíte a víte, že ta ztráta by vás zničila.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 14, 2020 3:48 pm
*Oplatí jí zamilovaný pohled a usměje se od ucha k uchu, poprvé za dlouhou dobu, kdy si je jistý, že toho nikdo nevyužije. Proto většinou své veškeré pocity v sobě dusí, aby nebyly použity proti němu. Pousměje se ještě víc, když mu prohrábne vlasy, které si dneska nechal rozpuštěné a teď je za to rád, že taky tak udělal.* Takže celý život? *Věnuje ji úsměv a po bocích ji začne hladit.* Ale jsme na to spolu, jelikož oba dva jsme na tom stejně. *Přikývne se zamilovaným pohledem. Potom se na ni vážně podívá a prst ji položí na rty.* Děláš, jakoby to to stejný neplatilo o tobě. Vždyť tobě to hrozí více než mě. Ty jsi velitelka, po tobě jdou všichni víc než po obyčejných rebelech. *Povzdechne si, jelikož se vážne toho obává, protože po ni jdou všichni nejvíc.* Takže mi slib, že budeš víc opatrnější než já. *Zamumlá a na tváři má stále vážný, no přesto něžný pohled.* /Radši bych byl, kdyby zůstala v ghettu a ani se od tamtud nehnula. Což mi připomíná že mám ví nápadů an písničky./ Víš na co jsem si vzpomněl? Dneska v noci budu hrát poblíž v baru, byl bych rád, kdyby si tam byla se mnou. *Poví ji upřímně, jelikož ho ještě přímo s kytarou neviděla. A když tam bude, klidně si to tričko, jak po něm většinou chtějí, rád sundá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sat Mar 14, 2020 4:07 pm
*Široce se usměje a pak přikývne.* Takže celý život. *Odpoví mu a pak přizná, že i pro ní je to nezvyk.* Jo, spolu. *Pousměje se na něj a pak ho pohladí po tváři a řekne mu, že musí být opatrný. Klidně by mluvila dál a určitě by se dostala k něčemu jako že ho během útoků nechá radši v ghettu, ale on jí položí prst na rty a tím její mluvení zastaví. Jen na něj kouká a poslouchá jeho slova. Starostlivě stáhne obočí a pak se na něj jemně podívá.* Slibuju. *Zašeptá a rukou mu znovu přejede po tváři.* Nic se mi nestane, neboj. *Ví, že tohle není úplně věc, která se dá najisto slíbit, ale je schopná mu slíbit cokoliv. Pak nakloní hlavu na stranu a poslechne si jeho návrh, po kterém se široce usměje.* Moc ráda. Kdy potřebuješ vyrazit? *Zeptá se ho. Těší se, až ho uvidí hrát.* Ale asi bych si měla připravit kudlu, kdyby tam o tebe nějaká holka až moc stála. *Zazubí se na něj s mrknutím.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 14, 2020 6:28 pm
*Samovolně se usměje a přikývne. Teď i kdyby chtěl, nemohl by kamennou masku nasadit. Celý život se učí skrývat emoce, ale teď i kdyby chtěl, je skrýt nedokáže.* /Takže takhle se cítí šťastný člověk?/ *Uchechtne se nahlas své myšlence, protože si nedokáže vzpomenout, kdy naposled se cítil takhle šťastný a s chutí do života. Jakmile řekne, že má být opatrný, položí ji prst na rty a sám se dá do rádoby kázání.* To bych ti taky radil. Když bude třeba, ochráním tě. *Zamumlá a teď si je vědom, že by za ní položil i život.* /Takhle jsem se naposled cítil... Když jsem se snažil ochránit sestru a jak to dopadlo. Šel jsem přes mrtvoly a teď jsme se tolik let neviděli. Pochybuji, že tomu bude kdy jinak./ *Potom jí nabídne, že může jít s ním na jeho menší koncert, jestli se tomu vůbec tak dá říkat.* Až později večer, času máme dost. *Na tváři se mu objevo hravý úšlebek, který sá neví, kde se tam bere.* To asi jo, přeci jen čas od času si sundávám tričko. *Pokrčí pobaveně rameny.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sat Mar 14, 2020 6:42 pm
*Nadzvedne obočí, když si všimne, jak se uchechtl a nakloní hlavu na stranu. Zajímá jí, co ho rozesmálo. Pak mu říká, aby na sebe dával pozor, ale on jí umlčí a dá se do kázání sám.* Nechci, abys kvůli mě riskoval. *Zavrtí hlavou. Sama je připravená za něj položit svůj život, ale odmítá mu dovolit, aby riskoval on ten svůj. Teď je pro ní ten nejdůležitější a nepřežila by to bez něj.* Ty na sebe budeš dávat pozor, protože já bez tebe odmítám žít a roztrhám každého, kdo ti nějak ublíží. *Řekne mu tichým, ale rozhodným hlasem. Když jí pak nabídne, aby s ním šla do baru na jeho koncert, je z toho nadšená a už se tam těší. Chce ho vidět hrát a zpívat. Zeptá se ho a po jeho odpovědi přikývne.* Dobře. *Usměje se na něj a pak bez jakékoli pochybnosti, že probodne každou holku, která o něj projeví jakýkoli větší zájem.* Aleee... *Zavrčí a pak se k němu skloní a políbí ho. O trochu vášnivěji, než předtím. Během toho rukou zajede pod jeho tričko a přejede rukou po jeho hrudi, což jí vykouzlí úsměv na tváři.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 14, 2020 7:27 pm
*Když se uchechtne a ona nakloní hlavu na bok, pobaveně se usměje a zavrtí nad ní hlavou.* Copak? *Zeptá se jí a na tváři má stále úsměv.* Ale budu, pokud bude třeba. Teď když jsme našel štěstí, nehodlám o něj přijít. *Poví pevným hlasem a sám si prohrábne vlasy, které mu padají do obličeje. Následně si s úsměvem povzdechne a pohladí ji po vlasech tak, aby ji je odhrnul z obličeje.* Jsme na tom stejně. A co kompromis? Budeme dávat pozor na sebe i na sebe navzájem. *Pokrčí nad tím rameny, i když sam ví, že bude dávat pozor spíš na ní než na sebe. Ví, že ho slyšela jen zpívat, hrát maximálně přes zdi, takže chce, aby ho viděla tam, kde se cítí dobře, na pódium s kytarou v ruce a mikrofonem před sebou. A bude mu ještě líp, když tam bude ona. Když zavrčí, vytáhne obočí vzhůru, ale nemá šanci cokoliv říct, jelikož ho políbí a on v tom rozhodně spolupracuje. Když ucítí její ruce pod svým tričkem, usměje a ruce ji položí na stehna, jakoby ze spodu.* Když budeme čas trávit takhle, rozhodně budu spokojený. *Uchechtne se a zase se k ní nakloní pro spokojený polibek.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sat Mar 14, 2020 7:49 pm
*Po jeho otázce je to ona, kdo se uchechtne.* Copak tě rozesmálo? *Zeptá se ho na otázku, kterou měla předtím jenom v očích. Pak se na něj podívá trochu pobaveným pohledem a trochu nespokojeným zároveň. Nechce, aby jakkoli riskoval.* Já o svoje štěstí ale taky nechci přijít. *Opáčí a trochu nespokojeně našpulí rty. Po jeho návrhu kompromisu si povzdychne a jemně protočí očima. Chápe, že lepší nabídku asi nedostane.* Dobře. *Souhlasí nakonec a pak jí nadchne jeho nabídka, aby s ním šla do baru, kde bude dnes hrát. Když zmíní sundavání trička před dámským publikem, zavrčí, protože to se jí teda ani trochu nelíbí a pak ho políbí. Začne rukou kroužit po jeho hrudi a to jí vykouzlí úsměv na tváři.* Jsme na tom stejně. *Zamumlá a začne mu opětovat další polibek. Chytne lem jeho trička a přetáhne mu ho přes hlavu. Rukou mu pak prohrábne vlasy a až potom se s ní vrátí k prozkoumávání jeho hrudi.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 14, 2020 8:15 pm
Jenom ta myšlenka, jestli se takhle cítí šťastný člověk. *Pokrčí jednoduše rameny.* Dlouho jsem se takhle necítil. Fakt upřímně šťastný. Naposled... To je těžký si pamatovat. A stejně tak upřímně jsem neměl pár let takový pocit, že abych někoho ochránil, šel bych přes mrtvoly. Naposled u mé sestry. *Poví jí tohle vše nahlas trochu tišším hlasem. Dal by vše za to, aby mu jeho sestra odpustila a aby ji mohl vidět. Stejne jalo by dal vše za to, aby ochránil jeho štěstí sedící před ním. Po jejím našpulení rtů a protočením očím, ji s pobaveným úsměvem políbí. Po jejím zamumlání se usměje ještě víc a užívá si každého dotyku. Poté ji chvilku přestane hladit po stehnech, aby mu mohla sundat tričko a hned jak mu ho sundá, ruce položí též pod její triko a nezůstává pozadu a hned jí ho také sund, protože mu tam zbytečně překáží. Poté rty přesune k jejímu krku a začne ji tam tvořit cestičky z polibků, občas to doprovodí jemným štípnutím.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sat Mar 14, 2020 8:38 pm
*Zeptá se ho, co ho rozesmálo a po jeho odpovědi se pousměje. Když zmíní svou sestru její pousmání se změní v posmutnělé.* Já tě nikdy neopustím, slibuji. Nejsem ona. *Pohladí ho po tváři.* A třeba ti někdy odpustí a budete opět spolu. *Pokusí se ho povzbudit a pak nespokojeně našpulí rty a protočí oči nad jeho nabídkou kompromisu. Její nespokojenost jí však opustí po polibku, který jí Rory věnuje. Sama nezůstane nijak pozadu a začne ho líbat a po chvíli mu sundá i triko, aby se mohla pokochat pohledem na jeho hruď. Prohrábne mu vlasy, než se rukou k jeho hrudi vrátí a pak dá ruce do polohy, díky které jí Rory může snadněji sundat její triko. Nakloní hlavu na stranu, když jí začne líbat na krku a slastně vydechne. Zatáhne ho jemně za pramínek vlasů, když polibek doprovodí štípnutím a pak jednou rukou sjede k jeho rozkroku, po kterém ho přes kalhoty pohladí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 14, 2020 9:05 pm
*Vážně neví, kdy se naposled cítil tak šťastný a může za to jen a jen Arowen. Docela se ale bojí toho, aby to štěstí nebylo krádkodobé, aby se náhodou něco nestalo.* Ja vím. *Zašeptá a více se opře do její dlaně.* Víš, že možná ani nechci? Mám tebe a to mi stačí.*Pokrčí rozhodně rameny a zadívá se do jejích očí, což mu vykouzlí na tváři úsměv. Když má pryč triko a odhalí se tím i některé jeho tetování, nezůstane pozadu a tričko ji také sundá. Ani mu nevadí, že jsou dá se říct na veřejném místě a může sem přijít úplně kdokoliv.* /Jsme na útese, smrt pádem z něho je dost pravděpodobná a nikdo by se neptal./ *Rty vyhledá její krk, kde ji sem tam do polibku i kousne a přivře oči, když mu ona naoplátku zatahá za pramínek vlasů. Když ho pohladí po rozkroku, spokojeně se napne a teď vidí i kalhoty jako jedinou přítěž, která tam je. I přesto ale polibkami z krku sjede na její hruď, kde jí začne do polibků zapojovat kromě štípnutí i jazyk.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sat Mar 14, 2020 9:26 pm
*Snaží se ho nějak povzbudit a pak se na něj zamilovaně usměje.* Dobře. *Šeptne a přikývne. Pak už jsou jejich trička pryč a ona slastně vydechne, když jí začne líbat na krku. Zatáhne ho jemně za pramínek vlasů, když jí i kousne a pak přejede rukou po jeho rozkroku. Dech se jí zadrhne v hrdle, když jí začne líbat na hrudi a na pár vteřin jí ruka na jeho rozkroku zamrzne, ale pak jí dá zase do pohybu a kalhoty mu začne rozepínat a pak mu je i rychle stáhne.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 14, 2020 9:45 pm
*Chce ji mít jen pro sebe a to taky dá najevo tím, že ji věnuje vášnivé polibky plně chtíče, kterými se přesune na krk a po chvilce z krku až na hruď, kde jsou ty polibly ještě vášnivější než před tím. Usměje se, když ucítí, že ruku na jeho rozkroku má pořád, ale pousměje se ještě víc, když po chvilce pryč i kalhoty. Malinko se odtáhne a ruce ji položí na hruď, ze které ruce přesune na její břicho, kde ji prstem začne kroužit kolem pupíku, zatímco druhou rukou ji začne rozepínat kalhoty. Ty ji po chvilce také stáhne a rukou ji vjede pod kalhotky, kde ji také sem tam štípne a pak ji sundá i tenhle zbytečný kus oblečení.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sat Mar 14, 2020 9:57 pm
*Dříve spávala s plno chlápky jen tak pro zábavu, ale s tím je teď konec. Teď už je jen a jen Roryho a doufá, že on to má stejně a nebude pro pobavení s jinýma. Nedovede si ani představit, jak by to bolelo. Na to teď ale nechce myslet. Místo toho se soustředí na jeho polibky a na stahování jeho džín. Když jí začne kroužit okolo pupíku, potichu se uchechtne a naskočí jí husina, jelikož jí to začne lechtat. Skoro nikdo o ní neví, jak moc lechtivá ve skutečnosti je. Nechá ho, aby jí rozepnul kalhoty a pak se nadzvedne, aby jí je mohl stáhnout. Vzdychne, když jí štípne i potom, co rukou vjede pod její kalhotky a čelo si opře o jeho rameno, kde ho během příštích pár vteřin začne líbat. Nadzvedne se znovu, když cítí, jak jí začíná stahovat kalhotky a cítí jak je z něj vlhká.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sat Mar 14, 2020 10:23 pm
*S nikým většinou jen tak nespí, stejně by to s ním ta dotyčná nevydržela přes jeho kamenný obličeje, které teď ale rozhodně nemá, protože s Arowen je nemá důvod mít. Teď má na tváři hravý a zároveň zamilovaný úsměv. Prsty jí krouží kolem pupíku a po jejím uchechtnutím na ní hodí zvědavý pohled s povysunutým obočím. I kalhoty ji odhodí někam pryč a rukou začne prohledávat její klín. Usměje se, když ucítí polibky na rameni a následne do jejího klíná vnikne dvěma prsty a začne s němi hýbat sem tam, přičemž se u toho na ni potutelně usmívá. Tohle by snad nikdy nedělal, kdyby ro nebyla Arowen, kterou tolik chce a jen díky které má v sobě tolik chtíče.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sat Mar 14, 2020 10:36 pm
*Vidí, jak nadzvedl obočí, když se uchechtla a to jí donutí stočit rty do pobaveného úsměvu.* Lechtáš. *Oznámí mu pobaveným hlasem a doufá, že husina na její kůži rychle zase zmizí. Nechá ho, aby jí sundal kalhoty a když jí v klíně štípne, opře si hlavu o jeho rameno a vzdychne. Na rameni ho poté začne líbat a když ucítí jeho prsty, nahlas zavzdychá. Nechápe, co to s ní dělá.* Rory. *Zavzdychá jeho jméno nahlas do jeho ramene. Teď by nedokázala popsat, jak skvěle se cítí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sun Mar 15, 2020 11:15 am
*Teď pro on chce vědět, čemu se směje a když munto řekne, musí se pobaveně usmát.* Tak to si mi neměla ani říkat. *Uchechtne se a s úsměvem ji zase začne lehtat na břiše. Jednou rukou ji pohladí po vlasech, zatímco tou druhou vnikne do jejího klína a prsty začne posoubat sem a tam. Když zavzdychá jeho jméno, donutího to se usmát ještě více. Takhle volně a dobře se necítil dlouho a je vážně rád, že se tak může cítit právě s ní. Když prsty opatrně vytáhne, olízne je. Poté se rozhodne sundat si i svůj poslední kus oblečení, a to boxerky. Takhle se rozhodně nikdy s nikým plný chtíče necítil, ani ne tolik kdysi v ghettu jak teď.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sun Mar 15, 2020 11:51 am
*Řekne mu, čemu se předtím smála a pak vykulí oči a když jí znovu začne lechtat, začne se smát a dloubne ho loktem do břicha.* No taak. *Snaží se ho zastavit se smíchem a pak se na něj usměje, když jí pohladí po vlasech. Jakmile do ní vnikne prstama, začne vzdychat a zavzdychá nahlas i jeho jméno do pokožky na jeho ramenu. Když prsty vytáhne a oblízne si je, stane se něco, co je u ní opravdu hodně netypické a dalo by se to nazvat přírodním úkazem. Její tváře zrůžoví a jsou najednou podobnější jejím vlasům. Další neobvyklá věc, kterou Rory dokázal, protože ona se nikdy nečervená. Nepamatuje si, kdy se jí to stalo naposledy. Pohledem sjede k jeho boxerkám, které si Rory sundavá a ona se nemůže dočkat, až konečně spojí jejich těla.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sun Mar 15, 2020 12:21 pm
*Teď už aspoň ví, čím ji může jen tak ze srandy štvát. Když ho dloubne do břicha, usměje se na ni a dlouho to nevydrží a začne se smát taky. Nakonec ji lechtat přestane, protože s rukama najde něco lepšího na práci. Jakmile potom, co vytáhne prsty a oblízne si je, ji uvidí se červenat, překvapeně se usměje a pohladí ji prstem po tváři.* Jsi roztomilá, když se červenáš. *Zamumlá spokojeně a zamilovaně, přičemž se rozhodne si sundat i boxerky, protože je to poslední zábrana. Když už i on je nahý úplně, posadí si ji tak, aby oba dva seděli pohodlně a po chvilce jejich těla spojí. Začne se pohybovat nejdřív pomalu, no potom zrychlí a sem tam si ukradne nějaký ten polibek.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sun Mar 15, 2020 1:05 pm
*Dloubne ho loktem do břicha, když jí lechtá a zasměje se s ním. Pak už se soustředí na jeho prsty, které s ní dokážou dělat divy. Když ale vidí, jak si je oblízne, k překvapení všech, zrůžoví v tváři. Podívá se mu do očí, když jí pohladí po tváři.* Kdybych tě nemilovala, dostal bys pěstí. *Oznámí mu pobaveně a nijak nevěnuje pozornost tomu, že mu právě poprvé řekla, že ho miluje. Místo toho se zaměří na to, jak si Rory sundavá boxerky a nemůže se dočkat, až spojí jejich těla. Po chvilce se tak stane a ona nahlas zavzdychá.* Rory, to je dokonalý. *Zavzdychá a užívá si jeho pohyby. Cítí, jak se blíží její vyvrcholení a do toho mu opětuje všechny polibky. Během chvíle je její vyvrcholení opravdu blízko. Ještě jednou ho hladově políbí a pak už dá svému vrcholu vyniknout hlasitým zavzdycháním. Opře si znovu čelo o jeho rameno a snaží se zklidnit svůj zrychlený dech.* To bylo úžasný. *Vydechne.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sun Mar 15, 2020 1:40 pm
*Upřímně se zasměje a na tváři mu zůstane úsměv. Když si prsty oblízne a uvidí ji se červenat, vykouzlí mu to na tváři překvapený úsměv.* Tak to mám štěstí. Asi bych toho měl častěji využívat. *Usměje se na ni a potom už má moc práce se sundáváním boxerek, aby mohl konečně jejich těla spojit. Když je konečně spojí, v očích má hravé a nanejvýš spokojené jiskřičky. Každé její zazvdychání ho ještě víc nakopne. Po chvilce i on dojde svého vrcholu a doprovodí to hlasitým vydechnutím. Potom už začne zpomalovat až zas jejich těla rozpojí. Na tváři má stále úsměv a snaží se u toho uklidnit svůj dech.* To jsem rád. *Zamumlá spokojeně, přičemž si hlavu opře o tu její.* Není ti zima? *Zeptá se jo starostlivě, jelikož přeci jen jsou nedaleko moře a on nechce, aby mu fady nachladla.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Sun Mar 15, 2020 2:44 pm
Opovaž se. *Varuje ho, ale kazí to její pobavený tón hlasu a zamilovaný pohled v jejích očích, jakým se na něj dívá. Pak už jsou konečně jejich těla spojená a během chvíle se oba dostanou ke svému vrcholu. Je ráda, že v jeho hlasu slyší spokojenost a to jí dává najevo, že si to užil stejně jako ona. Po jeho otázce si uvědomí, že jí zima docela je. Přeci jen i v ghettu spí pod dvěma dekama, jak jí je často zima.* Trochu. *Zvedne hlavu z jeho ramene a usměje se na něj. Pak se zvedne a vydá se pro svoje oblečení, které si natáhne a podá jemu to jeho. Koukne rychle na hodinky a překvapí jí, kolik času uběhlo od doby, co sem přišla.* Kdy že máš být v tom baru? *Zeptá se ho trochu pobaveně.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Rory I. Beavers

Sun Mar 15, 2020 3:50 pm
*Nakloní pobaveně hlavu na bok a při tom ji opětuje zamilovaný pohled, kterým se nedíval ještě snad na nikoho, jen teď na ni. Když se mu po rozpojení těl konečně uklidní dech, zeptá se ji, jestli ji není zima. Když se zvedne, i on ucítí, že mu je docela zima a usměje se na ni, když mu podá oblečení a sám se opět obleče. Následně se po její otázce koukne na její hodinky a vykulí oči nad tím kolik je hodin. Poškrábe se na zátylku a uchechtne se.* Vzhledem k tomu, že jsem si nebral s sebou kytaru... Tak bychom měli jít dřív. *Uchechtne se a neochotně vstane.* Jsi tady pěšky? *Zeptá se jí s úsměvem a nahne se k dalšímu polibku.*
Sponsored content

Jeden z mnoha útesů na pláži - Stránka 3 Empty Re: Jeden z mnoha útesů na pláži

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru