Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zábavný park

+8
Diana & Nina
- HYUN -
K. princ
† PsYcHoPaTiC †
Klarisa
AndyHoff
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 6:06 pm
*Prvně se snažil schovávat za nějakou maskou, ale zdá se jí, že tu už před nějakým časem odhodil.*Ne. Nebo mi to tak aspoň nepřijde. Už jsi o něco více otevřenější, než na začátku. *Pobaveně se usměje.*Abych byla upřímná, i to jsem trochu čekala. Že se časem otevřeš, že si jen potřebuješ zvyknout na to, že nás máš okolo. A brzy se určitě naplní i mé další tvrzení, že i když ses tomu bránil, najdeš si dívku, do které se zamiluješ. *Sama už má tipy na vítězku. Jde hlavně o dívky, se kterými ho viděla na akci a připadalo jí, že tam je nějaká chemie.*Škoda, určitě by ti to skutečně moc slušelo. *Uchechtne se.*Ty to máš aspoň dobrý v tom, že někam ven do města můžeš kdykoliv. Teda, když samozřejmě nemáš práci a nebo se nevěnuješ rodině, či nám. *Ony ven nemohou kvůli pravidlům. *Kromě rodiny mi nejvíce asi vážně chybí ty koncerty a tak. Vystupuju ráda. Taky třeba nahrávání nových písniček, které jsem napsala, ve studiu.*Během těch několika týdnů jen tak nelenila a ve volném čase se zde nejvíce soustředila právě na psaní písniček. *Pak samozřejmě taky přátelé a tak. Ale zase jsem si i tady myslím našla pár kamarádek, z ostatních účastnic. *Doufá, že s některými z nich zůstane v kontaktu i po soutěži. Když dojedou na místo a on jí otevře dveře, na znamení díků se na něj vděčně usměje a znovu přijme jeh rámě. Po jeho otázce se zamyslí. *No.. pokud si troufneš.. *Kývne směrem ke střelnici. *Mohli bychom zkusit prvně to a třeba se i o něco vsadit. *Zazubí se na něj a zajiskří jív očích. Už přesně ví, co by mu dala za úkol, pokud by vyhrála.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 6:19 pm
*uvědomuje si, že si na svou masku poslední dobou nepotrpí až tolik. Měl toho teď dost.. hádky v rodině, táta byl v kómatu, stejně tak i on a navíc ta válka a selekce.* Tak to bude jedno z těch tvrzení, který se neuskuteční. *ušklíbne se. Už ho tyhle kecy od všech ostatních začínají unavovat.* Neslušelo by mi to. Ale sourozenci by z toho měli druhý vánoce. *uchechtne se.* Jo, ale těch chvilek, kdy nemam práci, je dost málo. A navíc všude kde přijdu jsem "princ" a tak se ke mně chovají a někdy je to dost otravný. *protočí očima.* Mohla bys nějakou písničku nahrát i tady, pokud bys chtěla, Nějak bych ti to zařídil. *pokrčí rameny. Nebylo by to tak těžké a udělal by to pro ni rád. Na její další odpověď jen kývne hlavou. Když pak dojedou až na parkoviště do parku, opět jí otevře dveře a vydají se společně do davu. Pak na ní koukne s povytaženým obočím a celkem ho překvapí její odpověď.* To bych do tebe neřekl, ale fajn, o co se chceš vsadit?*zeptá se zvědavě a jen doufá, že pokud prohraje, tak nebude muset odpálit sám sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 6:37 pm
Promiň. Asi ti to už fakt musí lézt na nervy.*Nechtěla ho nijak rozčílit. Raději už tohle nebude zmiňovat.*No vidíš. To je nechceš potěšit? *Popichuje ho tím dále. Ale i tak pochybuje, že k obarvení vlasů by dobrovolně někdy dal svolení. Poznamená, že ji tím pozvání do zábavního parku potěšil. I když je palác nádherný, ráda z něj po dvou měsících vypadne taky někam ven, mezi ostatní lidi. *Jo, to je pravda. Moc času nemáš a ani moc anonymity, když si vyrazíš někam ven.*Sama to trochu zná, přece jen je veřejně známá osobnost, zpěvačka, ale tak hrozné jako on to nikdy neměla a je za to osobně ráda.*To je v pohodě. Nechci ti přidělávat více práce.*Ví, že toho má hodně a ještě by jí měl zařizovat nahrávací studio. Navíc, stejně se podle sebe za chvilku vrátí domů, což nahlas neřekne, protože už vážně nechce Selekci moc zmiňovat. Když se zeptá, kam by chtěla jít prvně, všimne si střelnice a hned ji napadne menší sázka.*Občas dokážu překvapit. *Pokrčí rameny.*Pokud vyhraju já, obarvíš si aspoň na týden vlasy. A jelikož jsem milý člověk, barvu si můžeš vybrat, nebudu ti nutit růžovou. A pokud prohraju úkol, prostě to co mám udělat mi vybereš ty.
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 7:00 pm
To je v pohodě. *zamumlá.* /Už bych měl být zvyklý../ Na jejich potěšení už mám vymyšlený něco jinýho. *nevinně se na ní zazubí. Jenom je mu jasné, že to Angie a Eady moc nepotěší. To je ale jen detail. Je rád, že ji potěšil výběrem schůzky. Doufá, že se to bude líbit všem, protože teď pozval všechny účastnice do města.* Nepřiděláváš mi víc práce, dělám to rád. A žádný odmlouvání. *utne rovnou všechno její odmlouvání a kecy o tom, že mu akorát přidělává práci. Misty má rád, takže to pro ni taky rád udělá. Když se potom zmíní o vsázení se, překvapeně a se zájmem na ni koukne. Upřímně zrovna do Misty by to neřekl.* Ale jen na týden, ne víc. *stanoví podmínky a pak se zamyslí nad svojí půlkou sázky.* Pokud vyhraju já, tak chci polibek, a taky tě vidět živě vystupovat a nahrávat v tom studiu. *kývne hlavou k menšímu pódiu, které je kousek od nich a na kterém teď zpívá nějaká jiná dívka. Pak k ní natáhne ruku a čeká, jestli sázku uzavřou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 7:15 pm
*Povzdechne si. Nechtěla ho nějak rozčílit a nebo mu zkazit náladu, takže se rozhodne, že to už nebude vytahovat. Nadzvedne obočí.*Podle tvému úsměvu usuzuji, že to, co pro ně máš přichystané je určitě nepotěší. Možná dokonce naopak.. *Uchechtne se.*Řekneš mi o co jde?*Zeptá se zvědavě.*/Hlavně že mi jednou říkal, že svým sestrám naschvály nedělá../*Už tehdy jí bylo na 99 % jasné, že to není pravda. Chybí jí nahrávání, ale jeho nabídku, že by jí zařídil nahrání písničky ve studiu někde taky v Angeles odmítne. Nechce ho zatěžovat tímhle. Uchechtne se nad tím, jak ji utne ještě dříve, než začne odmlouvat, stejně jak ona jeho. Navrhne mu menší sázku, podle ní by to mohla být legrace. Řekne mu, co bude muset udělat, když vyhraje ona. Tím připomene jejich předchozí konverzaci.* Jen na týden.*Přikývne. Úkol pro ni, pokud by prohrála, což se nejspíše stane, nechá vymyslet jeho.* Není to trochu moc? *Uchechtne se.*Ale dobře.*Vezme ho za ruku, kterou jí nabízí a potřese si s ním, jako by právě uzavřeli nějakou důležitou dohodu. Pak už nečeká a vydá se s ním ke střelnici.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 7:36 pm
*už by měl asi být zvyklé na ty kecy, jak si najde manželku, ale stejně ho to vždycky rychle vytočí. Nechce ale kazit dnešní odpoledne, a tak ty pocity potlačí.* Nene, já je vždycky potěším. *brání se.* Jasně, a pak za nima poběžíš a řekneš jim to. *moc se mu s tím nechce svěřovat.Navíc to neni tak hrozné. Pak jí nabídne, že jí klidně zařídí nahrávání písniček tady v Angeles a rovnou utne její odmlouvání stejně tak, jako to udělala předtim ona. Celkem ho překvapí její sázka, protože by to do ní neřekl, ale přijme ji.* Je to tak akorát.. stejný jako vlasy. *namítne. Možná to trochu přehnal, ale sázku chtěla ona. Pak si potřesou rukami a společně se vydají ke střelnice. Tam jim podá obsluha oběma pistole, které mají pět nábojů.* Připravená? *koukne na ní s povytaženým obočím*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 8:25 pm
*Uchechtne se.*O tom pochybuju. *Podle toho, jak se usmál, když říkal, že ro ně něco má připraveného jí došlo, že je to asi moc nepotěší. *Neřekla bych jim to, to ti slibuju. Ale pokud si to chceš nechat pro sebe, klidně. Nebudu to z tebe tahat násilím.*Uchechtne se. Nechá na něm, jestli jí to řekne nebo ne. To, že by jí zařídil nahrávání písniček i tady v Angeles odmítne, nechce mu přidělávat starosti, ale než začne oponovat, hned ji utne. Místo toho navrhne sázku u střelnice, se kterou Jace nakonec souhlasí a potřesou si rukama a vydají se na místo. Vezme si jednu pistol s pěti náboji. Tohle drží v ruce asi podruhé, takže se připravuje na to, že nejspíše bude muset nahradit zpěvačku na pódiu a něco zazpívat a Jacovi věnovat polibek.*Jo. Ať lepší, já, vyhraje. *Zazubí se na něj. Dělá si z toho legraci, protože ví, že bude tragická. Párkrát vystřelí, není to nejhorší, ale princ nejspíše bude lepší.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 8:42 pm
To doufam. Ještě mě po cestě znásilníš.. *uchechtne se.*/ Což by ale zas tak špatný nebylo možná./*pomyslí si. Nakonec společně uzavřou sázku, kterou doufá, že vyhraje, protože kdo by v to nedoufal? Netuší, jaké má ale Misty zkušenosti se zbraněmi. Kdo ví, třeba je sériový vrah v utajení. On s pistolemi také nemá moc velké zkušenosti, ale zase to není úplný začátečník.* Moc si věříš, Misty. *uchechtne se a zamíří. Poté několikrát vystřelí a strefí terč. Chce ale Misty udělat radost, a tak párkrát schválně mine, takže Misty vyhraje. Odloží pistol a koukne na ní.* Gratuluji k vítězství, lady. *lehce se jí pokloní s pobaveným úsměvem na tváři.* Doufám, že mi růžová bude slušet a že mi s barvením pomůžeš. *zazubí se na ni.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 9:01 pm
*Uchechtne se a potřese hlavou.*Ježiši.. To zase ne, to se nemusíš bát. *Trochu jí i zčervenají tváře, ale jelikož je tma, snad to tolik není vidět. Doufá v to. Přejdou společně ke střelnici, když se dohodnou na sázce. Mockrát nestřílela, teď to asi dělá podruhé. Není nějaká mafiánka v utajení, která má za úkol zabít prince. Zazubí se na něj. Pětkrát vystřelí. Není to nic moc a myslí si, že Jace bude lepší. Sleduje ho a upřímně ji překvapí, že několikrát mine a vítězkou je ona.*Mám takové tušení, že jsi to udělal naschvál. Tohle není možný.*Uchechtne se.*Děkuji, Vaše Výsosti.*Usměje se na něj.*Jistě, že ti s tím nabarvením pomůžu, dokonce moc ráda. Doufám, že mi pak i věnuješ společné selfie na památku.*Kolikrát má možnost se vyfotit s princem s růžovými vlasy.*Takže. Kam půjdeme teď? *Jelikož teď se on na to zeptal jí, pro změnu se ona zeptá jeho.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 9:22 pm
Když myslíš... *zamumlá pobaveně. Když se nakonec dohodnou na sázce, zamíří ke střelnici, kde oba několikrát vystřelí. Rozhodl se, že nechá Misty vyhrát, aby jí udělal radost. Růžové vlasy nějak přežije, pokud je to jen týden.* Nene. ty máš jen skvělou trefu. *nevinně se na ní zazubí s pobavením v očích. Poté ji poblahopřeje k vítězství* Jasně, jen chci záruku, že nepřijdu o vlasy úplně. *přeci jen nechce riskovat svoje vlasy. Sice Misty mu nepřijde taková, ale kdo ví.* Ruské kolo? *navrhne a koukne na asi největší dominantu celého parku. Je tam prý krásný výhled na angeles a palác, ale sám tam ještě nikdy nebyl.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 9:35 pm
*Zčervená, když od něj slyší, že ho ještě bude někde znásilňovat a ujistí ho, že to se nestane.*Určitě ne! *Uchechtne se. Zamíří ke střelnici, kde k jejímu vlastnímu překvapení vyhraje jejich sázku. Jelikož není v tomhle dobrá, dojde jí, že ji nejspíše nechal vyhrát.*Prosím tě. Kdybych byla na opuštěném ostrově a musela bych si lovit vlastní potravu, za chvilku bych zemřela. Ještě bych s pravými náboji střelila sebe. *To je více pravděpodobná možnost, než že by i třeba omylem zastřelila nějaké zvíře.*Jakou záruku? Já ti tu můžu slíbit, žer o vlasy nepřijde. Neboj, barvila jsem se několikrát, plešatý nebudeš. /I když byl by sexy i jako zombie a i jako plešatec../*Proběhne jí to hlavou ani neví jak. Nechá další atrakci vybrat jeho a to, co navrhne ji potěší. Nadšeně přikývne a vydá se s ním k ruskému kolu, na několika byla, ale tohle je asi ze všech největší. Spolu s ním nasedne do jednoho vozítka a když jednou nahoru, rozhlíží se kolem.*Je tu nádherný výhled. *Líbí se jí, jak ve tmě tak všechno pod nimi září. *
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 9:53 pm
Nikdy nevíš.. *prohodí pobaveně.* Pravděpodobnost, že budeš na opuštěným ostrově je tak 0,001%, takže nad tim ani nemusíš přemýšlet. A určitě bys přežila. Vy ženský vždycky něco vymyslíte. *uchechtne se.* Ta fotka bude záruka. Když neoplešatím, tak budeš mít fotku. Když oplešatím, žádná fotka nebude. *doufá, že se opravdu o své vlasy nepřijde. Poté navrhne Ruské kolo. Sám tam asi nikdy nebyl.. nelákalo ho to. Společně se tam tedy vydají k atrakci a nastoupí do jednoho vozítka. Rozhlédne se kolem sebe, ale jeho pohled spočine na Misty na trochu delší dobu, než by si byl sám ochotný přiznat.* Jo, to je. *řekne a dá jí jednu ruku kolem ramen.* Nikdy jsem tu nebyl.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 10:03 pm
*Uchechtne se.*Vzhledem k tomu, jakou mám občas smůlu, ani bych se nedivila, kdybych se na tom opuštěným ostrově vážně ocitla. Ale nevím, jak bych získala tu pušku, protože jako většinou je s sebou jen tak nenosím. *Uchechtne se.*Občas dokážeme být dost vynalézavé, to je pravda. *Uzná ještě s úsměvem. Zeptá se, jakou chce záruku na to, že neoplešatí. Ona má s barvením zkušenosti a schválně by ho skutečně přijít o vlasy nenechala, to se nemusí bát. *Dobře. Ale neboj.. I kdybys náhodou oplešatěl na tom, jak jsi sexy by ti to neubralo. *Dodá k tomu a zazubí se na něj jako neviňátko. Společně se vydají na Ruské kolo, asi na to největší, které kdy viděla. Fascinovaně se dívá na ten výhled, který se jim naskytne a prvně ani nevnímá, že pohled Jace nesměřuje ani tolik na ten výhled, ale spíše na ji samou. Až když jí dá ruku okolo ramen a promluví, podívá se na něj.*Vážně ne? Proč? *Kdyby v Angeles byla ona, na tohle ruské kolo by asi chodila nonstop. *
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 10:12 pm
No.. tak asi budeme doufat, že tam neskončíš. *uchechtne se.* Děsivě vynalézavé.. *opraví ji. Hlavně teda jeho sestry.* Tak když jsem sexy jako zombie, tak budu logicky sexy i jako plešatej. *řekne, jako by to bylo nad míru jasné.* Byl bych sexy plešatej zombie. *zazubí se na ni, ale jen doufá, že tenhle "titul" se nestane realitou. Poté společně zamíří na Ruské kolo. Musí uznat, že ten výhled je vážně krásný, akorát jeho pohled směřuje především na misty. Dá jí ruku kolem ramen a řekne, že tady ještě nikdy nebyl.* Nevim. *pokrčí rameny a koukne se před sebe, kde je akorát výhled na palác.* Asi mi to přišlo moc přehnaný, vychvalovaný.. moc romantický. Většinou tu totiž bývají ty přehnaně zamilovaný páry, který jsou schopný to dělat i na tý sedačce během jízdy. *řekne a musí se lehce ušklíbnout.* Ale je to tu fakt hezký. *možná to místo moc rychle prvně odsoudil.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 10:29 pm
*Uchechtne se a přikývne. Ženský dokáží být pěkné mrchy.*Jo, jasně, budeš sexy i plešatej. I jako plešatý zombie budeš sexy. *Ujistí ho a pobaveně se nad tím usmívá. *Jde vidět, že o sobě máš docela vysoké mínění.*Musí ho trochu popíchnout. Jízda na Ruském kole se jí líbí. Tem výhled je nádherný. Nechápe, jak to, že tu ještě Jace nikdy nebyl. Když jí dá ruku okolo ramen, nevadí jí to, naopak. A přitom se na něj podívá. I když on už pohled z ní odplepil a po změnu se dívá jinam, je zase ona, která teď ignoruje ten výhled. *A proč jsi sem teda navrhl jít? Vím, že se mě asi snažíš potěšit nebo tak. Ale fakt jsi nemusel dělat nic, co je ti až tak proti srsti. Vím, že i ty randě pro účastnice si zrovna moc neužíváš. Mohli jsme jít klidně někam jinam. *Pokrčí rameny a podívá se tím směrem, jak on. *Ano to je. Několikrát jsem byla na střeše paláce a i když je to tam nádherné, tomuhle se to nevyrovná. *
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 10:41 pm
Budu vždycky sexy. *shrne to a zasměje se.* Jenom maličko. *řekne ironicky a pobaveně na ní mrkne. Nehledně na to, že nikdy nechápal, co na ruském kole všichni pořád vidí, musí uznat, že je to tu opravdu hezké. Dá jí ruku kolem ramen a pak jí vyjmenuje pár důvodů, proč tu nikdy nebyl* Ne, chtěl jsem tu jít. Doufal jsem, že s tebou, by to bylo.. fajn. Což je. *Pokrčí rameny a koukne se před sebe. Neunikne mu, že tentokrát je to Misty, která se nevěnuje výhledu na Angeles.* Na střeše je hezky. Většinou tam nikdo pořádně neni, takže je tam klid. *řekne a koukne se zase na ní.* Dnešek jsem si skvěle užil Misty.. nikdy bych neřekl, že si nějakou schůzku užiju. *pousměje se a jemně ji pohladí po tváři, načež natiskne své rty na ty její.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 11:04 pm
Jo asi budeš vždycky sexy. *Souhlasím s ním. Jí osobně by tak připadal jak plešatý, tak i jako zombie. Viděla jeho fotky na Illeagramu a... stál by za hřích. Poznamená, že má o sobě docela vysoké mínění a po jeho odpovědi se uchechtne.*Jen trochu? Já bych řekla dost. *Zazubí se na něj pobaveně. Když zjistí, že zde nikdy nebyl, překvapí jí to. Jí se to zdá jako kouzelné místo a proto se ho zeptá, proč sem ještě nikdy předtím nešel. Ví, že na schůzky nechodí, nebo minimálně nechodil rád, takže ho ujistí, že tohle dělat nemusel. Po jho odpovědi se pousměje. Pro změnu se teď ona dívá na něj.*Jo, fajn to je.*Řekne tiše. Taky se jí tu s ním líbí. Nejspíše více, než jemu. Po chvilce odvrátí pohled z jeho tváře a zase se podívá na město pod nimi. Je snadné najít palác, která září snad ze všech budov nejvíce. Hned zmíní střechu paláce, kde je taky krásný výhled a je to tam docela romantické, ale na tohle to nemá.*Jo, já vím. Často tam chodím, hlavně psát písničky a na někoho jsem tam narazila skutečně jen párkrát. Přitom je to škoda.* Postřehne, že se zase dívá na ni, takže se na ně podívá taky, aby si dívali do očí.*To jsem ráda. Taky jsem si to užila, skutečně moc. *Usměje se. Když jí pohladí po tváři, podívá se na jeho rty, které se vzápětí ocitnou na těch jejích. Polibek mu s radostí oplatí. Odtáhne se až po chvilce. *A taky jsem si užila tenhle polibek, snad ještě více, jak ten první. *Jaksi naváže na to co řekla před tím, než se políbili. *
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Nov 03, 2020 11:20 pm
*baví se o tom, kdy by byl sexy a tak to shrne, že je sexy vlastně pořád a následně se začne bránit, že si o sobě nemyslí kdo ví co.* Nene, jen trochu. *stojí si tvrdohlavě za svým. Výhled z ruského kola se mu skutečně líbí, i kdžy by to nikdy neřekl. Taky přizná, že doufal, že to s ní bude fajn, což i je. Možná i více než jen fajn. Ale to by mu dělalo problém uznat.* To jo, ale zase na druhou stranu je super mít místo, kde moc lidí nechodí. *na střechu sám dost často zavítá. Hlavně ve chvílch, kdy chce být skutečně sám a v klidu.* Někdy bysme si mohli zase společně zahrát. Nebo bys mi mohla ukázat něco, co jsi složila a ještě nevydala. Pokud chceš, samozřejmě. *navrhne. Rád by od ní slyšel něco, co ještě nikdo jiný neslyšel. Následně oba dva řeknou, že si dnešek užili a po chvilce se políbí. Když se pak odtáhnou, musí se pousmát nad tím, co řekne. Poté jí políbí znova a tentokrát polibke trochu prohloubí.* A co tenhle? *zeptá se s pobavením v hlase, když se po chvíli odtáhne. Mezitím už dojedou zase dolů.* Chceš už jít nebo si dát ještě jedno kolo? *
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Tue Nov 03, 2020 11:41 pm
O tom bychom se asi dohadovali dlouho. Navíc ty jsi hrozně tvrdohlavý. Nemá to smysl. *Pomine fakt, že i ona si dovede stát za svým a tvrdohlavá je sama taky dost. Když zjistí, že na ruském kole ještě nikdy nebyl a i důvod, proč tomu tak bylo ujistí ho, že to jen kvůli ní nemusel dělat. Ví že samotná rande jsou pro něj nepříjemná povinnost a když už je musí mít, nemusí si to ještě více.. nechutit děláním věcí, které by mu byly extra prosti srsti.*Ano, to je pravda. Zvlášť v paláci. Ale je jich tam docela dost, jenom třeba ve starší části paláce.*To se jí tam líbí. Jsou tam místa, kde kdykoliv na někoho narazíte, když máte chuť na společnost, ale i místa, kde jste skutečně jen sám.* Ráda si s tebou zase někdy zahraju a klidně ti i zazpívám nějakou nově napsanou písničku, kterou ještě nikdo kromě mě neslyšel. Tento den si skutečně užila a je ráda, že i on. Doufá, že to neříká jen tak, zní to upřímně. Poté, co se políbí a následně po chvilce odtáhnou poznamená, že tohle byl snad ještě lepší polibek než ten, který jí věnoval po jejich prvním rande. Oplatí mu i ten další, který on trochu prohloubí a jen nerada se odtáhne.*Ještě lepší.*Usměje se. Asi každý, který by jí věnoval by byl ještě lepší. I když se jí to moc líbilo, v hlavě jí pořád bliká červené světýlko, které jí upozorňuje, aby byla opatrnější. Ví, že není jediná, kterou Jace políbil a že pro něj tohle asi neznamená tolik, co pro ni. * Asi už můžeme jít, pokud teda ty ještě nechceš jedno kolo.
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Wed Nov 04, 2020 2:18 pm
To je pravda.. *uchechtne se. Tvrdohlavý je vážně hodně a je mu jasné, že i Misty na tom s tvrdohlavostí není úplně nejlépe. Řekne jí, proč nikdy na ruském kole nebyl a musí uznat, že je to opravdu hezčí, než čekal. Ale svůj podíl na tom má Misty.* Jo, to jo. Ve starší čísti paláce moc lidí nebývá. *souhlasí s ní.* Tak fajn. *zazubí se na ni. Je rád, že to přijala, protože by jí rád slyšel zase zpívat. Dnešní den si skutečně užil a je rád, že i ona si to užila. Poté jí políbí a když poznamená, že tohle byl lepší polibek, něž ten první, tak jí políbí znovu, aby to dotáhl na vyšší "úroveň", akorát tentokrát trochu hlouběji.* Klidně můžeme jít. *pokrčí rameny a vstane. Chytne jí za tuku a společně dojdou až k autu, kde jí opět otevře dveře, a pak nastoupí na své místo.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Wed Nov 04, 2020 2:36 pm
*Nejspíše nemá smysl se s ním dohadovat. Oba dva jsou očividně dost tvrdohlaví, takže by se neshodli a stejně si mysleli každý to svoje, takže to dohadování ukončí. Výhled na ruském kole a nechápe, jak sem ještě nikdy nemohl Jace jít. Po jeho vysvětlení ho ale ujistí, že jen kvůli ní to dělat nemusel, nevadilo by jí, kdyby šli někam jinam, kde by si to třeba více užil. Oba dva se shodnou na tom že na střeše je taky krásný výhled a jak se ukáže, oba dva tam rádi chodí i kvůli tomu klidu, který tam panuje.*Máš ve starší části paláce nějaké své oblíbené místo? *U ní nejspíše vede Jezírko. Ráda mu někdy zazpívá něco, co napsala v paláci a kromě ní to ještě nikdo jiný neslyšel. Jako u každé své písničky si nemyslí, že by to bylo nějak extra dobrý a třeba by jí dal pár tipů. I když on nic nenapsal, takže vlastně neví. Oplatí mu polibek a po tom prvním řekne, že byl ještě lepší než ten u její komnatu po první schůzce, díky čemuž dostane ještě další, který je mnohem hlubší, což se jí líbí. Když dojedou dolů řekne, že klidně mohou jít, ale nechá to na něm. S rukou v ruce s ním dojde k jeho autu, kde si sedne na sedadlo spolujezdce a usměje se na něj, aby mu poděkovala za otevření dveří. V autě se dívá z okénka a občas jí pohled zabloudí k Jacovi, ale nic neříká.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Wed Nov 04, 2020 3:07 pm
*shodnou se na tom, že nemá smysl se dohadovat, protože jsou oba dost tvrdohlaví, takže by to stejně nikam nevedlo. Poté se chvíli baví o tom, proč nebyl na ruském kole a nakonec přejdu až k paláci.* Asi stará fontána. Ty máš svý oblíbený místo? *oplatí jí otázku. Poté už následují dva polibky, které si vážně užívá. Neřekl by, že by se mu to někdy mohlo takhle líbit. Shodnou se na tom, že už se vrátí do paláce, takže ruku v ruce dojdou zpět k jeho autu, kde jí otevře dveře a poté se sám posadí. Vyjede směrem zpět k paláci a když dojedou na místo, vystoupí a opět jí otevře dveře. Pak jí nabídne rámě a odvede až ke dveřím její komnaty.* Rád jsem tě viděl, Misty a skvěle jsem si to užil. Pak ti napíšu ještě ohledně toho barvení. *pousměje se.* Dobrou noc.*políbí ji na tvář a poté počká, než zajde do své komnaty. Následně se vydá do té své.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Wed Nov 04, 2020 3:13 pm
Stará fontána je krásná. Ale u mě asi o něco vede Staré jezírko. *Pousměje se. Když spolu držící se za ruce dojdou k jeho autu nasedne a během cesty autem zpět do paláce je potichu. Občas se podívá krátce na Jace, ale většinu času se dívá ven na město, kterým projíždí. U paláce vystoupí a přijme jeho rámě. Nechá se dovést až ke své komnatě.*Taky jsem si to s tebou moc užila. A na to barvení se budu těšit. *Usměje se pobaveně, když si ho představí s růžovými vlasy.*Dobrou noc. *Poté, co jí políbí na tvář se na něj naposledy dneska usměje a zajde do své komnaty. Nepřestává se usmívat. Nejde to, neusmívat se.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Zábavný park - Stránka 3 Empty Zábavní park - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:20 pm
Pokud opravdu toužíte po dni, který byste mohli strávit na místě, kde je hlasitá hudba, spousty různých stánku s jídlem, pitím a hračkami pro Vaše nejmenší ratolesti, ale především s nespočtem atrakcí, které rozhodně stojí za to, aby jste je vyzkoušeli, potom jste na tom správném místě! Právě zde se nachází atrakce opravdu pro každého a to jak pro ty nejmenší, tak i pro ty odrostlejší a samozřejmě se zde najdou i takové atrakce, které plně uspokojí i ty, ktečí baží po adrenalinu a strachu. Najdete zde například: Autodrom, Break Dance, Crazy Lavice, Kolotoče pro děti, Extazy, Horská spirálová dráha a spousta dalších atrakcí. Hlavní dominantou parku je však obrovské Ruské kolo, které je hlavním lákadlem hlavně pro páry a ty, kteří si potrpí spíše na poklidnější jízdu s nádherám výhledem na Angeles.

Zábavný park - Stránka 3 9bad077fc3a59c4e4931c25a238a5ca4
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Zábavný park - Stránka 3 Empty Wyatt L. Caster

Sat Mar 20, 2021 10:48 am
*Protože naposledy přišel jen Austin rozhodl se své narozeniny oslavit znovu, ale už jen s Korjou. Ano, trochu jej to předtím vytočilo, ale chápal ho. Sám se učil latinu a tím, že jeho kamarád chce být doktor musí umět i složitější slova a i se víc učit. Proto dál datum, k němuž se hned jen tak nedostanou. Avšak uběhlo to vcelku rychle. Nyní tedy už čekal na místě a každou chvíli se díval na hodinky.* Tak kde je? *Opakoval si dokola potichu. */Snad na to nezapomněl./ *Pomyslil si pak. Měl už krásný plán na polibek, který si rozhodně nechtěl nechat jen tak ujít. Rozhodně ne. Už čekal poměrně dlouho a určitě si to ničím nechtěl nijak zkazit. Rozhlédl se tedy rozpačitě.*
Sponsored content

Zábavný park - Stránka 3 Empty Re: Zábavný park

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru