Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letiště v Illey

+24
That-Girl
Lexi
- HYUN -
Diana & Nina
Kačuš
Tamara Sparks
Ellerie Wintergard
Ginny
Vertasia
K. princ
Samuel,
DlhyPribeh.sk
† PsYcHoPaTiC †
Klarisa
AndyHoff
Davina "Dee" Claire
LittlePrincess
annie.16
Takuari Zimemo
Taylorovidní zrzka
April_Molly
-LF-
Terka
Admin
28 posters
 :: Město
Goto down
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Remus Amenhotep Nefercheprure-Waenre

Thu Jul 30, 2020 10:15 pm
*Ceka v hale na Taydene a Chaynne, keri za nim maji prijet na letiste, aby se s ni mohl rozloucit. popravde, kdyby mu Chaynne nenapsala, asi by si to uvedomil az by byl s letadle ve vzduchu a byl by na sebe strasne nastvany, ze se s ni nerozloucil. Koukne se do davu, kdyz spatri jeji obicej a rozejde se k ni rychlejsi chuzi a nasledne uz ji obijma a nasava jeji vuni, kterou ma tolik rad.* Ja vim, ze mel, ale mohl jsem mu to rict i ja naposledy, ze jej mam rad. *Rekne zklesle, ale nechce se tady hroutit ne, kdyz je pred nim ona. Pousmeje se, kdyz nakloni hlavu na stranu a skloni se a neodola avtiskne na jeji tvar letmou pusu.* Urcite se jeste uvidime. * Potom pozve jak ji, tak jejiho bratra k sobe do soukromeho ledadla na kavu a na maly moment odbehne vse domluvit a potom se vrati a sedne si vedle Chaynne a pohled mu padne na Zaydene a je vice nez prekvapivy.* Diky opravdu si toho vazim. *Rekne a potom mu pohled padne na ruku Chynne, ktera dala tu svou na tu jeho a on polozi svou druhou na tu jeji a jemne palcem pohladi jeji hrbet.* Budu ti psat a volat kazde rano, vzdy kdyz si najdu orez den kousek casu a vecer nez usnu, protoze chci pred spanim sylset tvuj halas. *Rekne ji s smevem a potom je u nich uz jedna z letusek s kavou. Na tacku je i mleko a cukr.* Shukraan lak , yumkinuk aldhahab. *Po techle slovech se jim letuska pokloni a s usmevem odejde.* Jak se vlastně máte vy?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Thu Jul 30, 2020 10:47 pm
*nechápe, jak nemůže znát tak základní informace o autě. Slyší, jak si něco zamumlá.pro sebe, ale nerozumí ji ani slovo, tak jen protočí očima a věnuje se dále řízení.* Ty máš co říkat, Pudlíku. *Cheynne je stejně tak tvrdohlavá, jako on, takže ho nemůže nazývat paličákem.* Jasně.. promiň, sestřičko, ale to asi nepůjde. *Uchechtne se. Když dojedou na letiště a dojdou až do haly, tak zůstane stát bokem, aby dal Cheynne a Remusovi trochu soukromí. Samozřejmě mu ale neunikne, jak dal remus Cheynne letmou pusu na tvář. Poté už se všichni přesunou do soukromého letadla, kde se posadí na jednu pohovku. Uzná, že to letadlo má opravdu hezké a protočí očima po reakci Cheynne.* Fajn, chová se k tobě hezky. *Uzná další věc. Nemá sice Remuse moc v lásce, protože si chce odvézt Cheynne na jeho vkus až moc brzo, ale vidí, že se k ní chová hezky. Poté, když se Remus vrátí, řekne, že kdyby potřeboval jakoukoliv pomoc, tak se může na něj vždy obrátit. Překvapí tím i sám sebe a je mu jasné, že i Remuse a Cheynne. Všimne si jejího úsměvu a také lehce nadzvedne koutky.* Neni za co děkovat. Je to maličkost.*řekne směrem k Remusovi. Když poté chytne Cheynne Remuse za ruku, odvrátí pohled, protože jim chce dopřát soukromí a připadá si tady jako páté kolo u vozu.* /Hrdličky dvě./*když poté letuška přinese kávu, osladí si ji a napije se.* Já se mám dobře. Za pár dní se budeme se snoubenku brát, takže si nemůžu stěžovat.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Cheynne H. Collard

Thu Jul 30, 2020 11:10 pm
*Když jí nazve pudlíkem, probodne ho vražedným pohledem.* Nejsem žádnej pudl. *Zavrčí nespokojeně a založí si ruce na hrudi. Když jí pak řekne, že nebude přehlížet, že neumí lhát, protočí očima a odfrkne si. Pak už na letišti najde Remuse a hned ho obejme.* Je mi to líto. *Řekne se soucitným úsměvem, protože teď se asi nedá říct nic jiného. Když jí vtiskne polibek na tvář, usměje se na něj a v jejích očích je vidět, jak moc jí na Remusovi záleží a jak moc jí to potěšilo. Úplně opomněla Zaydenovu přítomnost.. Tu vezme poté zase na vědomí, když se přesouvají do Remova letadla.* Jsem ráda, že sis všiml. *Usměje se na svého bratra, když uzná, že se k ní Remus chová hezky. Pak k nim přijde i Remus a ona ho chytí za ruku. Po jeho slovech se usměje, částečně i zamilovaně a ruku mu stiskne. Opře si hlavu o jeho rameno.* Děkuju. Třeba pak budu klidně spát. *Vydechne a nadzvedne u toho koutky mírně nahoru.* A já mám od jeho snoubenky slíbený malý želvičky. *Rozzáří se jí oči a zazubí se na bratra.* Až někdy přijedu za tebou, budu nejspokojenější. *Zvedne pohled k Remusovým očím.* Zay by chtěl s Chrys strávit líbánky v Egyptě. Mohla bych přijet s nima. *Přednese Remusovi Chrysyn nápad.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Letiště v Illey - 6. ročník

Mon Aug 03, 2020 8:45 pm
Velká, moderně zařízené letiště. Téměř stejná jsou v každé provincii Illey.

Letiště v Illey - Stránka 3 C54806fc2729ca5ce5c286df523f7bf7
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Liang V. Kim

Mon Aug 10, 2020 8:25 pm
*Hneď ako si dopísal s Phoenix obliekol si oblek a naň modrú kravatu. Vzal si doma vyrobenú cedulku na ktorú veľkým napísal: Phoenix Nefercheprure-Waenre a vydal sa na cestu. Pôvodne chcel jednu z limuzín no potom siahol po motorke. Prišiel na letisko a pozrel sa okolo, jej lietadlo malo za chvíľu pristáť napísal jej, že je na letisku a čakal kedy ju uvidí, vzal si cedulku a sledoval ako jej lietadlo prichádza. Dal ju nad hlavu a čakal kedy ju uvidí, mal len jednu jej fotku a tak dúfal, že ju spozná.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Mon Aug 10, 2020 9:02 pm
*Konverzace s Liangem jí docela pobavila. Nevěří, že by skutečně čekal na letišti a ještě k tomu s cedulkou s jejím jménem. Celou dobu v letadle poslouchá své oblíbené písničky a cesta jí rychle uteče, takže má pocit, že pilot během pár minut oznámí přistání a ona se musí zase poutat. Potom si vezme svůj menší batůžek, kde má nejdůležitější věci, které si do letadla vzala s sebou a na vyložení kufrů nečeká. Ví, že je tu personál z paláce, který se o to postará. Vydá se tedy do veřejné části letiště, kde se to hemží lidmi. Samozřejmě tu čeká i několik reportérů s foťáky, nad kterými protočí očima. Vmísí se do davu, aby jí lidská těla před objektivy zakryla a pak vzhlédne, aby věděla, kam jít a do oka jí padne cedulka, kde si přečte své dosti dlouhé jméno, napsané správně, což je pro ní dost nezvyk. Vydá se tím směrem a pak se usměje na kluka, který cedulku drží.* Ty jsi Liang? Se kterým jsem si psala? *Zeptá se ho.* Já jsem Phoenix. *Představí se mu svým jménem, i když to z jejích slov je nejspíše patrné.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Liang V. Kim

Mon Aug 10, 2020 9:22 pm
*Najprv síce ísť nechcel no nemohol si predsa nechať ujsť príležitosť a tak išiel. Opísal jej nick a na cedulku a sadol na motorku po pár minútach tam bol a čakal na ňu. Keď videl ako k nemu kráča nejaká dáma spoznal Phoenix z fotky. Zrazu sa pri ňom pristavila.* Pochybovala si o tom, že prídem. *Zasmeje sa a zamava jej cedulku popod nos.* Jasne, ze som to ja, rad ta spoznávam. Aká bola cesta? /V poslednej dobe sa o tie dievčatá nejak moc zaujímam, čo sa to so mnou deje?/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Mon Aug 10, 2020 9:38 pm
*Když si všimne cedulky se svým, hodně jí to překvapí, ale nakonec se k ní vydá a pozdraví mladíka, který jí drží.* Jo, pochybovala. *Přizná se smíchem.* Vážně sis myslel, že budu čekat, že kluk, co mi napsal na Illeagram a slíbil, že na mě počká na letišti, tu na mě opravdu bude čekat? *Nadzvedne pobaveně obočí a potřese nad tím hlavou.* Taky tě ráda poznávám. *Usměje se na něj široce.* Cesta byla úplně v pohodě. Utekla mi hrozně rychle. *Odpoví mu.* Čekáš tady dlouho?
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Liang V. Kim

Mon Aug 10, 2020 9:45 pm
*Začne sa rozprávať s dievčaťom s ktorým si písal.* No, čakal som väčšiu radosť. *Uzná a zasmeje sa.* Dúfam, že som to napísal dobre. *Pousmeje sa a ukáže na cedulku.* Tak to je fajn.. Ani nie prišiel som keď pristavalo lietadlo. *Pousmeje sa.* Máš už všetko? *Pozrie sa na batožinu ktorú má pri sebe.* Teba vezmem na motorke a batožinu naložíme do auta. Súhlas? *Zasmeje sa a pozrie na ňu. Možno by mal viac dbať na jej názor.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Mon Aug 10, 2020 10:08 pm
Já mám radost. Vážně. Jenom jsem pořád trochu v šoku. Fakt jsi mě překvapil. *Usměje se na něj šťastně a nadšeně. Je to upřímný úsměv, takže může poznat, že radost opravdu má.* Jo, napsal jsi to výborně. I u nás doma v bulváru to občas spletou. Nechápu, kdo dal kdy dohromady takový příjmení. *Zasměje se a přejede text na cedulce znovu šťastným a překvapeným pohledem.* Jo, mám. Kufry mi vezme personál z paláce a doveze mi je do komnaty. *Odpoví mu a nadhodí si batoh na rameni.* Jasně, souhlasím. *Přikývne.* Necháš mě řídit? *Zazubí se na něj. Vlastně je to sranda a ona ani nečeká, že by opravdu svolil, ale chtěla to zkusit.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Liang V. Kim

Mon Aug 10, 2020 10:22 pm
Ved preto. *Zasmeje sa. Pričom na ňu pobavene hľadí.* Oh tak to som rad, som proste talent na mená. /Hlavne keď si pomýlim Oliviu v nejakou lylou či kým to. / Skvelé takže môžeme ísť. *Prehodí si cedulku a vyzerá ako trpaslík hrdo nesúci svoj krompac domov. Jej otázka ho najprv zaskočí a potom na ňu pozrie.* Vzhľadom k tomu, že to nie je moja motorka.. Môžeš. *Povie svoje rozhodnutie s vážnosťou aby vedela, že to myslí vážne. * Ale nezabi nás. *Dodá s úškrnom a drgne do nej. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Mon Aug 10, 2020 10:45 pm
To teda rozhodně. *Potvrdí jeho slova, že talentem na jména skutečně je.* Jo, můžeme. *Přikývne a pobaveně se na něj zazubí, když vidí, jak jde s tou cedulkou. Vydá se za ním a během toho se ho zeptá, jestli jí nechá řídit motorku, kterou pojedou do paláce. Nečeká, že by jí to dovolil, takže jí jeho pozitivní odpověď překvapí, ale zároveň nadchne.* Trochu důvěry, prosím. *Zasměje se a drcnutí mu oplatí. U toho se na něj pobaveně zazubí.* Neboj, řídím už čtyři roky a nenabourala jsem ani jednou. *Řekne mu vážně, aby ho přesvědčila, že do paláce dojedou bezpečně oba dva.* Takže.. Kde parkuješ? *Zeptá se ho a přejede letištní halu pohledem, jestli někde neuvidí směrovku k parkovišti.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Liang V. Kim

Mon Aug 10, 2020 10:53 pm
*Keď povie, že môžu ísť veselo sa usmeje a ide smerom k východu.* Dobre dobre, budem sa snažiť. *Zasmeje sa a kráča ďalej. * Všetko musí byť prvý krát. *Povie s pokrcenim ramien na to, že nikdy nenarazila, následne vyjdu von a ona sa začne obzerať či neuvidí jeho motorku on sa len Zasmeje. * Zlatko, stojí tu. *Ukáže vedľa seba na motorku a pusti ju nech si sadne.* Tak uvidíme, či túto jazdu obaja prežijeme. *Zasmeje sa a sadne si k nej.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Mon Aug 10, 2020 11:17 pm
*Jde s ním k východu a pak se zasměje.* Ještě chvíli mě takhle podceňuj a schválně ti setřu trochu kůže o asfalt. *V očích jí hrají pobavené a veselé jiskřičky, takže je znát, že si dělá jenom srandu a nemyslí to vážně. Pak se začne rozhlížet a hledat jeho motorku. Překvapí jí, když jí osloví "zlato", ale hned jí dojde, že plno chlápků tak říká všemu živému, co má prsa a ženskou stavbu těla, takže to nijak neřeší a zaměří se na motorku, která stojí před ní.* Páni.. Ta je nádherná. *Přejede jí pohledem a šťastně se usměje. Nasedne a na hlavu si nasadí jednu z helem. Pak omotá prsty okolo řídítek a pousměje se, když nastartuje a uslyší zvuk motoru.* Věř mi. *Uchechtne se a na přilbě si sklopí sklo, aby jí chránilo oči a jakmile se ujistí, že se Liang pevně drží, vyjede z parkoviště u letiště a vydá se na cestu do paláce, která netrvá nijak extra dlouho, ale je to pro ní příjemná projížďka. Přesně, jak říkala, jede bezpečně a nijak bezhlavě neriskuje, takže nakonec zastaví na nádvoří paláce a oba dva doveze do cíle živé.* Vidíš? Říkala jsem ti, že nenabourám. *Zazubí se na něj, když si sundá helmu a prohrábne si vlasy rukou.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Liang V. Kim

Tue Aug 11, 2020 8:32 am
Toto by si mi vážne spravila? *Zasmeje sa a povie to naštvaným tónom, samozrejme, že si robí srandu. Celá táto situácia je náš mieru vtipná. Prídu von a on jej ukáže svoju motorku, najprv sa zasmeje keďže ju nevedela nájsť no keď jej ju ukáže sleduje jej udiveny pohľad.* Áno, to je. *Prizná s úsmevom, ta motorka bola naozaj jedna z krajších modelov a preto bola preňho česť jazdiť na nej. Zatiaľ čo si ona sada on si dáva helmu.* /Akože sa to volala?.. No vzhľadom na to, že je z Egypta ju budem volať Nefertiti. Teda aspoň myslím, že niekto taky tam bol./ *Začne rozmýšľať no z rozmýšľania ho vyrusi zvuk motoru. Sadne si za ňu, sklopi predné sklo a pevne sa jej chytí.* Budm sa snažiť. /Nefertiti/ *Usmeje sa a vydajú sa na cestu do paláca. Nie je to nič dlhé a tak si cestu užil, takmer zabudol, že je tu s nim aj Nefertiti.* Áno to som fakt rad, naozaj by mi chýbalo keby sa niekde vykotime. *Zasmeje sa a dá si dole prilbu.* /Do riti kam som dal tu cedulku? Bolo tam jej meno.. No nič nejak to zvládnem.* Fajn zlato, ja už pôjdem dúfam, že mi ešte niekedy venuješ tvoj čas. *Zmurkne na nu a následne zmyzne v uličkách paláca.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Phoenix Brooke Nefercheprure-Waenre

Tue Aug 11, 2020 10:18 am
No dobře. Nejspíš se. Nechtěla bych sedřít sebe. *Uchechtne se a zamrká na něj jako neviňátko. Pak už si prohlíží motorku, která se jí opravdu hodně líbí, stejně jako zvuk nastartovaného motoru. Zní jí to líp, jak kdejaká hudba. Pak už se ujistí, že se Liang pevně drží a ona ho tím pádem opravdu někde po cestě nevyklopí a rozjede se. Do paláce dojede vcelku rychle a hlavně bez jakéhokoliv úrazu jednoho z nich, či škrábanci na motorce.* Aspoň už mi o něco víc věříš, že jsem důvěryhodný a skvělý řidič. *Zazubí se na něj a sleze z motorky.* Klidně. Stačí napsat. Usměje se na něj. Zdá se jí docela příjemný a nebude se bránit dalším setkáním.* Měj se. *Rozloučí se s ním a sama se vydá do paláce, aby našla svojí komnatu.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Funkcionářka

Fri Aug 21, 2020 6:00 pm
*To, že ji zvolili jako funkcionářku, která zařizovala vlastně všechno co se dívek týče, jejich kontaktování po vylosování, odpovídala otázky a taktéž se u nich zastavila a vysvětlila pravidla (poznatek: Pokud pravidla Selekce neznáte, najdete je v Příručce pro účastnice, je dobré si je přečíst, abyste pak někdy nebyly překvapené při nějaké situaci.) A dneska přepraví první skupinku do paláce, druhá ji čeká až v neděli. Na sobě má tmavě šedé šaty, vlasy v drdolu a na tváři přívětiví úsměv. Tipuje, že hodně holek bude už tak nervózních a nepotřebuje je trápit ještě více tím, že se na ně bude mračit nebo tak. Navíc taková ona není. Teď stojí před schůdky, které vedou do letadla a čeká, než přijede limuzína s první účastnicí. Por každou palác zajistil odvoz, po rozloučení s rodinou do ní dívka nasedla a takhle se dostala až sem. U sebe má taktéž desky, do kterých dá vyplněné papíry, které jí mají dívky předat hned po příjezdu na letiště.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Victoria Alexandra Hudson

Fri Aug 21, 2020 6:04 pm
* dneska poprvé opustí svou provincii. Má z toho dost smíšené pocity. Ale převažuje smutek. S tetičkou se rozloučila se slzami. Na rozloučenou od ní dostala prstýnek s růží. Prý aby ji připomínal domov. S lidmi z divadla se loučila včera po svém posledním vystoupení. Na které přišlo mnohem víc lidí než obyčejně. Kdyby jich tolik  chodilo normálně nemusela by do paláce, vlastně by tu přihlášku nikdy nevyplnila. Teď sedí v obyčejných růžových šatech v luxusním autě které ji veze na letiště. Vystoupí před letadlem kde čeká funkcionářka, které předá vyplněný papír*dobrý den jsem  Victoria Alexandra Hudson.*pozdraví ji a představí se*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Funkcionářka

Fri Aug 21, 2020 6:08 pm
*Podívá se na hodinky a trochu nervózně poklepe nohou. Dívky mají chvilku zpoždění, ale zatím to není nic tragického a jí to náladu nezkazí. Na tváři má pořád úsměv, který se rozšíří, když vidí první přijíždějící limuzínu. Naposledy zkontroluje svoje desky, zda tam je všechno, více se narovná a ještě uhladí sukni svých elegantních šedých šatů. Dívá se na dívku s úsměvem.*Dobrý den lady, děkuji.*Vezme si od ní papír, který rychle kontroluje a přikývne.*Všechny vypadá v pořádku, můžete nastoupit do letadla o vaše zavazadla bude postaráno. Jako další do letadla pošle i lady Misty, která přijede krátce po dívce a čeká na další.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Nala Gough

Fri Aug 21, 2020 6:12 pm
*Dnes ju čaká odlet.. S rodinou sa rozlúčila bola to celkom pretvarka, hlavne zo strany rodičov. Všetky tie keci ako im bude chýbať jej liezli na nervy. Preto co najrýchlejšie nastúpila a viezla sa v limuzíne.* /Tak na toto by som si vedela zvyknúť./ *Povedala si a pohodlne sa usadila. Po chvíli hladenia von zistila ze už sú na letisku. S úsmevom poďakovala a vydala sa von smerom k funkcionárke. Na sebe má čierne šaty so zlatou stuhou. Uvidí, že niekto tu už je. Príde k nim a podá papiere.* Pekný deň, moje meno je Nala Gough. *Taktiež sa predstaví zachytí meno dievčiny.* /Victoria.. To si zapamätám./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Eden G. Sailor

Fri Aug 21, 2020 6:13 pm
*asi nikdo se nebude divit, že je nervózní. Hodně nervózní. Přeci jen právě teď opouští lidi, kteří ji poskytli domov. A to se neobešlo bez pár slziček. Do Selekce jde ale proto, aby se jim odvděčila. Udělali toho pro ní hodně a má pocit. že jim to musí aspoň nějak vrátit. Na sobě má černé džíny s dírami na kolenou a růžový top s volánky. Na nohou má obyčejné bílé tenisky, které jsou její nejoblíbenější. Vlasy si učesala do culíku a doplňky se skládají z stříbrných náušnic a řetízku. Líčení má jen jemné. Nikdy se nijak výrazně nelíčila, protože se jí to nelíbí. Celou cestu limuzínou se dívá z okýnka a sleduje, jak krajina ubíhá pryč. Když dojedou až na letiště, tak předtím, než vystoupí, se zhluboka nadechne, aby se uklidnila. Poté už si vezme svůj batůžek, ve kterém má všechny potřebné věci, rozloučí se s řidičem a vystoupí. Poté se pomalým krokem vydá do letištní haly a snaží se skrýt nervozitu. Jakmile zahlédne funkcionářku, zamíří k ní.* Dobrý den. *pozdraví ji.* Jsem Eden Giana Sailor. *řekne s úsměvem a podá ji všechny potřebné papíry. Když jí dá pokyn, že může pokračovat dále do letadla, udělá tak. V letadle si sedne někam spíše dozadu a pohled opět stočí k okýnku*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Misty Evony Callaghan

Fri Aug 21, 2020 6:15 pm
*Dneska odjíždí do paláce. Pořád tomu nemůže uvěřit.*/A to jen kvůli Destiny../*Pořád má chuť za to svou sestru uškrtit. Nechtěla se přihlásit, ale její sestra to udělala za ní. Na sobě má šedé džíny s dírami na kolenech a s perlami na jedné straně.Tílko růžové, docela jednoduché. Své světle růžové vlasy má v culíku. Nehty trochu třpytivé, líčení docela jemné. Zase to nechtěla přehánět. Sice do Selekce nechtěla, ale nepotřebuje působit zase špatně. I tohle je pro její kariéru zpěvačky důležité. Pozoruje ji dost lidí a hodně z nich ji zná a nepotřebuje si utržet ostudu, aby pak ještě měla problémy. Rozloučila se s rodinou, přičemž její sestra skoro skákal do stropu, jak je z toho nadšená, přála by si, aby měla aspoň trochu jejího nadšení. Táta jí popřál hodně štěstí a stejně tak mamka, která doufá, že si tma hlavně najde kamarádky, jak i ona v Selekci krále Wyatta. Hodně chybět jí bude Anthony, její nejmladší bráška, kterému je teprve rok. Přijde o část období, kdy je nejroztomilejší..*/Třeba to nebude tak hrozný, hned to neodsuzuj../*Dojede limuzínou k letadlu, kde se pozdraví s funkcionářkou, na tváři má přitom menší úsměv. Poté vejde do letadla a posadí se do jednoho ze sedadel.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Persis Anais McNamara

Fri Aug 21, 2020 6:20 pm
*Dnes je den, kdy se ne na nejakouddoubu musi rzloucit se svou rodinou a hlavne s Eve o ktere vi, ze ji bude neskutecne chybet. Obejme se s rodici a ujisti placici mamu, ze bude v poradku a bude jim o sobe davat vedet. Nakonec se obeme i se svymi bratry a Oliver ji nezapomene rozcuchat jeste vlas a tak jej za to prasti doramene. Kdyz u jejich domku zastavi luxusni limuzina, necha sofera a bratry, aby nalozili jeji zavazadla a ona jeste zabehne na chvili za roh domu, kde na ni ceka jeji lisci kamaradka. Eve. Klekne si na kolena a liska hned pribehne k ni a ona ji muze naposledy podrbat mezi usima.* Budes mi chybet.... Pokudim se prnce prekecat, aby mi te do palace privezli. Slibuju. *Pousmeje se na ni a napodledy se s ni pomazli a nasledne uz se vrati k rodine a naposledy je poobijma a nakone nasedne do suta,ktere ji ma dovest na letiste. Kdyz se auo rozjede, opre si hlavu o okenko. Na sobe ma cerne triko, cernou minisukni a na nohou cerne boty s vyssi podrazkou a sve cerne vlasy ma rozpustene. Celou cestu mlci a kouka se ven. Kdyz auto i s ni po nejake dovbe prijede na letiste, povzdechne si a vystoupi s limuziny a nasledne vstoupi do haly. V rukou ma potrebne papiry a tak se porozhledne , dokud si nevsimne zeny, ktera je upraven.* /Fajn, tohle bude panicka z palace./ Rozejde se tedy k ni a nasledne si odkasle.* Em, zdravim madam... /Mam se ji uklonit, nebo co?/ Chvili na ni jen kouka a nasledne se ji pokloni a poda ji sve papiry.* Jsem Persis McNamara. *Rekne ji sve jmeno a nervozne si skousne spodni ret.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Funkcionářka

Fri Aug 21, 2020 6:23 pm
*Lady Victoriu a Misty pošle do letadla a hned co si stihne založit jejich papíry do desek, musí se věnovat další dívce. Je ráda, že už pomalu přijíždějí všechny. Usměje se na lady Nalu.*Dobrý den lady Nalo.*Vezme si od ní papíry a přikývne.*Děkuji vám. Můžete jít do letadla, další informace vám řeknu tam.*Kývne lehce hlavou k letadlu a otočí se na druhou dívku, od které si vezme papíry.*Dobrý den lady Eden, děkuji vám. Vypadá to v pořádku, můžete nastoupit.*Zopakuje již po několikáté v podstatě to samé.*/*Už jen čtyři dívky a budeme moci vyrazit./*Poté si všimne další dívky, ve které pozná lady Persis, tuhle dívku si lehce zapamatovala. *Dobrý den lady.*Pozdraví ji a když se jí dívka ukloní, potřese hlavou.*To nemusíte lady. Jsem jen funkcionářka, pozdrav stačí, ale jde vidět, že nejspíše máte dobré vychování, to je dobře.*Usměje se na ni. Vezme papíry a přikývne.*Můžete jít do letadla, nejspíše to bude v pořádku a.. nemusíte být tolik nervózní já nekoušu.*Usměje se na ni ještě a čeká na další z dívek.*
avatar
Samuel,
Posts : 12
Join date : 17. 08. 20

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Alexandra Wouroma

Fri Aug 21, 2020 6:31 pm
*Príde na odlet do Illey. Nie je nervózna dokonca tam ani nejde dobrovoľne. Vlastne nechce byť kráľovná ani nechce byť s princom. Alexandra je totiž lesba ale v prihlaske o tom nepovedala. Ide sem za iným zámerom ktorý však nikto nevie. Teda až na jej brata. Ktorý ti vymyslel. Túži po moci a peniazoch a práve preto ju tam poslal. Kto by povedal ze modrá hryva na jej hlave je parochňa pod ktorou ukrýva krátke hnedé vlasy.? No ak má tento plán vyjsť musí sa sústrediť a tváriť sa ako dievča ktoré je zamilované do princa a ako najväčší anjelik. Zrazu sa limuzína zastaví. Dievča s modrými "vlasmi" v šedej mikine príde ku tej pani a dá jej papiere. Prezerá si ju, teda nie doslova na ňu civie. Následne sa otočí lebo si uvedomí co spravila.*
Sponsored content

Letiště v Illey - Stránka 3 Empty Re: Letiště v Illey

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru