Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Provincie Paloma - Stránka 2 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Jun 07, 2020 9:43 pm
*Jakmile nasednou zase do auta, omluví se Ember za to, že nestihnou žádnou procházku.* To ano, ale neměli jsme moc času jenom na sebe. *Pokrčí jedním ramenem, zatímco zařazuje vyšší rychlost a když mu poděkuje, jenom potřese hlavou.* To nestojí za řeč. Rád jsem jí udělal radost. A bylo fajn vypadnout z paláce aspoň na část dne. *Pousměje se a pak už jsou u letiště, kde nastoupí do letadla a to se s nimi hned bez zdržování vznese do vzduchu.* Třeba jí za pár dnů uvidíš v paláci. *Poznamená a spiklenecky na ní mrkne. Když si opře hlavu o jeho rameno, překvapí ho to, ale nevadí mu to.* Nevadí, v pohodě. *Pousměje se na ní. Vlastně je mu s ní vážně dobře.* Jsem rád, že jsi se přihlásila do Selekce a já tě mohl poznat. *Řekne jí upřímně s úsměvem. Během chvíle s nimi letadlo dosedne na letiště v Angeles a oni spolu nastoupí zpátky do jeho auta. Tím se dostanou do paláce, kde jí doprovodí ke dveřím její komnaty.* Moc ti děkuju za dnešek. Užil jsem si to. *Pousměje se na ní a jeden pramínek vlasů jí opatrně zasune za ucho.* Vážně je mi s tebou hezky, takže opravdu děkuju. *Skloní se k ní a nejdřív se jen lehce otře svými rty o ty její. Pak jí políbí o něco více náruživěji a po chvilce se od ní odtáhne.* Dobrou noc, Em. *Popřeje jí s úsměvem a pak se vydá k sobě do komnaty.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Provincie Paloma - Stránka 2 Empty Ember Wayland

Sun Jun 07, 2020 10:01 pm
*Nechápala, jak se jí mohl omlouvat, když ji teď udělal snad největší radost, jakou měla za několik měsíců, možná to byl i nějaký rok a to je co říci, protože Ember je přeci veselá pořád. Ale z téhle schůzky byla jako na větvi a dnes se nemohla přestat usmívat.* To neměli a proto ti děkuji, že jsi to i přesto udělal. Doufám ale, že se ti ten výlet alespoň trochu líbil, protože přeci, bylo to na celý den a snad jsem tě tolik netrápila. *Usměje se a poté se si opře hlavu o jeho rameno, načež se jakoby trochu přítulí, ale stále ne úplně, aby měl pořád Wyatt nějaký osobní prostor, nechtěla, aby se cítil nějak nepříjemně.* Ty něco chystáš! *Zajiskří ji očka a podívá se na něj, když na ní tak mrkne, na tváři má šťastný úsměv. Poté na chvíli zavře oči.* Také jsem ráda, že jsem se přihlásila. Znovu jsem měla příležitost poznat skvělé lidi. *Mrkne na Wyatta a zazubí se. Bylo jí vážně příjemně a neměla vůbec nutkání se přetvařovat, byla úplně svá. Poté už jsou najednou na letišti, načež v autě, které jede zpět do paláce. Co nevidět už stojí před její komnatou.* Já ti děkuji za dnešek, myslím, že se to zapíše do mých nejlepších zážitků. *Usměje se a když ji zastrčí pramínek vlasů za ucho.*Take je mi s tebou krásně. A věř, že ti nemáš za co děkovat. *Šeptne, skoro omámeně, když se jí otře o rty. Poté, když ji políbí tak něžně polibek prohloubí, pohladí ho po tváři a když se oba odtáhnou, světe div se, Ember má červené tváře.* Dobrou noc, Wyatte. Hezké sny. *S úsměvem zapluje do komnaty, kde si chvíli sama pro sebe tančí, než se nevysprchuje a pak skočí do postele, kde hned usne.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Provincie Paloma - Stránka 2 Empty Provincie Paloma - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:28 pm
Nachází se na území bývalého Mexika a části i Kalifornie.

Provincie Paloma - Stránka 2 2392e2d67b983e19084d1bb3ab99b16c
Sponsored content

Provincie Paloma - Stránka 2 Empty Re: Provincie Paloma

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru