Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatby v Katedrále

+7
Klarisa
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Aven M. Schreave

Fri Dec 06, 2019 7:47 pm
*Když vejde Harmony, usměje se na ní. Řekne jí, že jí to sluší a pousměje se, když vidí, jak má položené ruce na svém břichu.* /Bude skvělá máma./ *Je si tím jistá.* Ale máš. *Oponuje jí s úsměvem a pak jí napadne, že tenhle její příchod se jí dost hodí a dá jí papírek se vzkazem do rukou. Po její reakci nakloní hlavu na stranu.* Nedělám si legraci. *Zavrtí hlavou stejně jako ona. Po jejích slovech si povzdychne.* Zakopnu. Bude to trapas. Nebo si to rozmyslí on. Nebo tam dokonce vůbec nebude. Nebo ... já nevim. Něco se stane. Táta udělá scénu a dá Dariusovi přednášku ještě před obřadem. Prostě.. Já nevim. Tohle je lepší. Stejně tam půjdeš, tak to cestou hoď knězi. *Vysvětlí s nadějí v očích a pak se na ní koukne.* Ale... *Chce něco namítnou, ale neví moc co.* Já se bojim, že se něco pokazí. *Přizná.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Harmony N. Schreave

Fri Dec 06, 2019 7:56 pm
*Potřese nesouhlasně hlavou.*/Ale nemám./*Pomyslí si, ale nahlas nic neříká, nebude se s ní hádat. Když jí podá papírek a vysvětlí, co po ní chce, myslí si, že si dělá legraci, ale když jí řekne, že ne, potřese hlavou. Ujistí ji, že to bude v pohodě a řekne, co má udělat.*Ne.*Řekne, zmačká papírek a hodí ho do koše, který je o kousek dále.*Určitě nepokazí. Je to tvoje svatba, ta jediná. Vyjímečný den, který si musíš užít plnými doušky. Darius je určitě taky nervózní a ty mu chceš udělat tohle? Co si asi pomyslí, když mě uvidí, jak jdu k oltáři s papírkem v ruce?*Nakloní hlavu na stranu.*Takže.. Nádech a výdech..*Řekne a pak dje ke dveřím, které otevře. Usměje se na tátu Aven.*Zvládneš to.*Mrkne na ni a poté si jde sednou na své místo, kde čeká, dokud se v uličce neobjeví Aven.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Darius Warner Lindwood

Fri Dec 06, 2019 8:00 pm
*Naposledy si upraví kravatu. Je nervózní, aby si to Aven nerozmyslela.*/Snad to neudělá a já ji uvidím, jak ke mě kráčí uličkou v bílých šatech./*Zadoufá. Do místnosti vejdou jeho rodiče, mámu políbí na tvář a táta jej poplácá po zádech. Usměje se na ně. Oni si poté jdou sednout na svá místa. Čeká, dokud není jeho čas, aby šel k oltáři. S úsměvem dojde na své místo a podívá se ke dveřím, odkud by měla vyjít Aven.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Aven M. Schreave

Fri Dec 06, 2019 8:07 pm
*Vysvětlí Harmony, co po ní chce a pak se na ní podívá s nadějí v očích, že opravdu vzkaz doručí. Naděje v jejích očích ale pohasne, když papírek letí zmuchlaný do koše.* /Třeba bych stihla napsat ještě jeden a někoho najít, kdo by to doručil../ *Napadne jí, ale když se podívá na hodiny, dojde jí, že to už nestihne. Povzdychne si a pak koukne na Harmony a v jejích očích jsou všechny ty pochyby.* Nevim, co si pomyslí, ale aspoň bych nezdrhla. Vzala bych si ho. Jenom ... na dálku. *Pak nakloní hlavu mírně na stranu a pobaveně se usměje.* Dýchání si trénuj ty, mamino. *Popíchne jí pobaveně a pak si povzdychne, když odchází. Koukne na tátu, kterému připomene, aby neudělal žádnou scénu a pak už si vezme květinu a když začne hrát hudba, vstoupí do sálu. Je celá vyklepaná a má pocit, že se nemůže snad ani pořádně nadechnout, ale pak uvidí Dariuse a ta nervozita z ní spadne. Přesně, jak si myslela, je nádherný. A čeká tam na ni. S červenými tvářemi se zamilovaně usměje a pak už její táta předává její ruku do té Dariusovi a ona stojí vedle něj před oltářem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Darius Warner Lindwood

Fri Dec 06, 2019 8:15 pm
*Nervózně čeká na Aven. Připadá mu to jako věčnost, než se otevřou dveře a on uvidí svou snoubenku, v těch krásných bílých šatech. Usměje se ještě více, pokud je to vůbec možné a sleduje ji, jak se k němu jako anděl blíží.*/Je tak nádherná. A za chvilku bude jen moje./*Nevnímá nikoho okolo do té doby, co převezme od táty Aven její ruku. Pokývnutím mu poděkuje.*/Tak roztomile se červená./*Pomyslí si. Stoupnou si ke knězi sobě čelem a obřad může začít. On se dívá jen do očí dívky, která mu ukradla srdce. Poslouchá tak napůl, soustředí se jen na to, jak nádherná a probere ho až část, kdy se jich kněz ptá, zda se berou. Prvně se zeptá jeho.*Ano, beru.*Řekne a když kněz položí stejnou otázku i Aven, nervózně čeká na její odpověď, aby si poté si navlékli prstýnky a mohli se políbit, tedy pokud bude její odpověď ano.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Aven M. Lindwood

Fri Dec 06, 2019 8:33 pm
*Nervózně se zachytí svého otce a pak s ním jde uličkou. Pohledem vyhledá Dariuse a zamilovaně se na něj usměje. Dojde až k oltáři a na veškerou nervozitu zapomene. Celou dobu se dívá Dariusovi do očí a u toho se široce usmívá. Moc kněze ani nevnímá. Stejně mluví složitě, takže by tomu nerozuměla a to, co se tu odehrává a co je manželství, chápe dokonale. Pak přijde čas na ty podstatné otázky a ona radši přestane i dýchat, aby Dariusovu odpověď nepřeslechla. Když slyší, že odpověděl kladně, oddychne si a usměje se. Pak se kněz ptá jí. Vzpomene si na papírek, který sem měla přinést Harmony. Sice se jí ho nepodařilo narovnat dokonale, ale aspoň něco. Doteď ho schovávala složený za kyticí. Rozloží ho a otočí textem s úsměvem k Dariusovi.* Původně jsem ti sem chtěla poslat jenom tohle. Ale teď jsem ráda, že ti to můžu říct do očí. *Usměje se na něj.* Ano, beru. *Odpoví na otázku a pak už je čas, aby si navlékli prstýnky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Darius Warner Lindwood

Fri Dec 06, 2019 8:42 pm
*Když jde Aven k němu, usmívá se na ni. Tuší, že je nervózní, už ji zná a tomuhle by se nedivil. Vezme její ruku a povzbudivě ji stiskne. Stoupne se bokem ke knězi a čelem k ní. Dívá se jí do očí a to co říká kněz nevnímá do doby, dokud se ho nezeptá, jestli si i ji bere za manželku. Bez zaváhání odpoví, že ano a nervózně čeká, co řekne ona. Zvedne oočí a podívá se na papírek, který otevře. Přečte si, co je na něm napsáno a má co dělat, aby se nezasmál.*/To je celá ona./*Pomyslí si. Potřese hlavou.*Víš, že mě to ani nepřekvapuje?*Zeptá se pobaveně. Pohladí ji po tváři. Vím, že jsi musela být nervózní a musím říct, že jsem strašně rád, že jsi překonala své obavy a já to ano mohl od tebe slyšet.*Skloní se k ní.*Miluju tě a vždycky budu, má paní Lindwood.* Navlékne jí prstýnek a jakmile ho ona navlékne jemu, neváhá a jemně políbí její rty. Odtáhne se od ní až po chvíli. V sálu zní potlesk, který vnímá okrajově. Proplete si prsty s Aven a otočí se s ní k davu. První gratulanti mohou jít k nim.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Aven M. Lindwood

Sun Dec 08, 2019 8:27 pm
*Na všechnu nervozitu zapomene, jakmile ho uvidí. Obřad moc nevnímá a 100% vnímání zapne, až když se kněz ptá Dariuse, jestli si jí vezme. Ani neví, že zadržovala vzduch a přestala dýchat, aby nepřeslechla jeho odpověď. Oddychne si, když je kladná a šťastně se usměje. Když se kněz zeptá jí, rozloží papírek, který předtím chtěla poslat po Harmony a ukáže ho Dariusovi. Po jeho otázce se pobaveně usměje a podívá se mu do očí, když jí pohladí po tváři. Nedokáže popsat, jak je momentálně šťastná.* Jo, nemusel sis mě brát na dálku. *Uchechtne se a pak se na něj zamilovaně usměje.* A miluju a vždycky budu tebe, můj manželi. *Navlékne prstýnek ona jemu a pak mu opětuje polibek a nejradši by se od něj neodtahovala nikdy. Pak k jejím uším ale dolehne potlesk a s červenými tvářemi se od Dariuse odtáhne. Stiskne Dariusovi ruku a pak se s úsměvem otočí do sálu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Veronyka Diana Ivanov

Sun Dec 08, 2019 8:27 pm
*Hned jakmile vejde do katedraly, kde se kona svatma jedne z mistnich princezen s jednm zahranicnim priincem, Najde si misto nekde v posledni rade, protoze stejne ani jednoho z tech dvou nezna, ale prijde ji to lepsi, nez sedet sama o svych narozeninach nekde v komnate s mobilem u ucha a vykecaat se se svou sesrou, aby pozjistovala, jaka je situace doma.* /No jaka by asi mohla byt? jako kazdy den. Tohle se uz nezlepsi./ *Posadi se tedy na misto v zasni rade a kouka se pred sbe a potom jen rhne hlavou, kdyz zaslechne ji znamy hlas.* /A lele, spisovatel./ Jo, klidne se posad. Rezervace tady neni, takze si klidne prisedni. *Rekne Noahovi a nasledne uz jen stejne jako ostatni sleduje pribeh obradu a jakmile je knez prohlasi za manzele, zvedne se a zatleska, jako statni a potom se koukne na Noaha.* Jdi pogratulovat sve pribuzne k snatku. *Pousmeje se a potom se koukne k vychodu.* Uzijte si oslavu a moc to nerezen. *Pousmeje se nasledne se kolem nej protahne s tim cilem, ze hodla opustit katedralu.* /Na oslavu nejdu, protoze , co bych tam tak delala, kdyz tady neznam nikoho, jen krale./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Harmony N. Schreave

Sun Dec 08, 2019 8:40 pm
*Sleduje obřad a je vážně ráda, že sem Aven přece jen přišla. Ten její nápad se jí pořád zdá vtipný a přemýšlí, jestli ho sama nevyužít na její a Viktorově svatbě, protože i ona je z toho nervózní.*/Co když se tam něco stane?/*Bojí se toho dne a zároveň se strašně těší. Plně začne obřad vnímat, když jsou ti dva prohlášeni za manžele. Jako ostatní si stoupne a začne tleskat.*/Moc jim to spolu sluší./*Mohou jim jít gratulovat a ona za nimi doslova vystartuje.*Gratluju!*Řekne a obejme Aven.*Vidíš,já ti říkala, že tu bude. Moc dobře ví, že kdyby sem nepřišel, našla bych ho a dotáhla ho sem i v řetězech.*Usměje se na Dariuse. Ještě ji obejme.*Tak a teď další věc, na kterou se můžeš těšit je svatební noc..*Zašeptá a pak se od ní odtáhne a s pobaveným úsměvem uvolní místo dalším gratulantům.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Darius W. Lindwood

Sun Dec 08, 2019 8:41 pm
*Na otázku, zda si Aven bere odpoví bez nějákého přemýšlení. Jistě, že si ji chce vzít, jinak by tu teď nestál a kdyby jo, rozhodně by se neusmíval na všechny strany. Když rozevře papírek, nadzvedne obočí a má chuť zasmát. Řekne, že je rád, že se sem odvážila a on může její "ano" slyšet a nejen vidět napsané na papírku. Pohladí ji po tváři a s úsměvem přikývne.*Já miluju tebe víc, má manželko.*Poté co si vymění prstýnky, políbí ji a po delším polibku se od ní odtáhne a obrátí k prvním gratulantům.*Děkujeme.*Poděkuje Harmony, která k nim přijde jako jedna z prvních. Podívá se přitom zamilovaně na Aven, která se objímá s Harmony.-
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Noah E. Schreave

Sun Dec 08, 2019 8:53 pm
*Dojde na svatbu a jelikož opravdu nechce vidět lásku, chce si sednout co nejvíc dozadu. Uvidí tam blondýnku, kterou pozná a vydá se za ní. Nechce být za neslušňáka, takže se jí zeptá, jestli si může sednout a neudělá tak, dokud mu neodpoví.* To sice neni, ale občas člověk společnost mít nechce. *Pokrčí rameny, protože o tom sám ví dost. Pak už sleduje obřad, ale stejně většinu času čumí do země a přemýšlí nad Malkiou a tím, co všechno ztratil. Zvedne pohled, když se akorát líbají a v jeho obličeji se objeví bolestný výraz. Jako by tu jeho díru v hrudi někdo znovu a znovu vypaloval a řezal do ní. S tichým povzdechem vstane a začne tleskat. Po slovech Veronyky se pousměje a zavrtí hlavou.* Počkej. *Zavolá za ní.* Můžeš tu zůstat a zatančit si se mnou. *Nabídne jí s úsměvem a natáhne k ní ruku*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Andrew Sebastian Schreave

Sun Dec 08, 2019 9:02 pm
*Snazi se nemslet na to, kolik je zde lidi, ale snazi se myslet jen na to, ze tim, ze sem dorazil udela radost sve sestre, kterou ma neskutecne rad a pro ni by udelal snad cokoliv a to i to, ze dorazil na jeji svatbu s Dariusem. Sedne si edle jejich rodicu na sve misto a potom jen v tichosti sleduje obrad. Vidi na sve sestre jak je stastna, ze ma sveho prince a neskutecne ji to preje i kdyz jej mrzi, ze uz brzy Aven odejde. Vse sleduje a jakmile si reknou sve ano a polibi se, vstane a zatleska a potom se vyda jim pogratulovat.* Gratuluji vam obema. *Rekne a potom se kokne na Aven, kterou obejme a polibi ji jemne na tvar.* Zvladla si to. Mas svuj strasny konec a ja jsem za tebe stastny. Vzdy tady budu pro tebe, takze staci kdyz zavolas a ja si te vzdy vysechnu a rad te uslysim. Budes mi tady chybet, ale vim, ze s nim budes strastna. *Rekne a potom ji pusti a koukne se na Dariuse.* Starej se o to, aby byla Aven strastna, svagre. *Rekne s usmevem a nasledne jde bokem, aby uvolnil misto dalsim gratulantum.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Anette Camille Schreave

Sun Dec 08, 2019 9:08 pm
*Sedí za Andrewem, on ji tedy nejspíš nevidí, ale ona má výhled jak na něj tak i na obřad jeho sestry a usmívá se. Poslouchá, co říká kněz a napadne ji ta myšlenka, že jednou takhle budou stát  i ona a Andrew.*/Snad někdy ano./*Pousměje se nad tou myšlenkou. Ti dva si řeknou svá ano a ona jim začne ve stoje tleskat. Vydá se k nim hodně gratulantů a ona počká, dokud neodejde ten největší dav, abych pak mohla obejmout Aven.*Věřím, že spolu budete šťastní, gratuluju vám.*Usměje se na ně.. Pak se porozhlédne kolem, kde skončil Andrew a když ho bokem od ostatních, přejde k němu.*Ahoj.*Políbí ho na tvář.*Aven je určitě ráda, že jsi sem přišel. A já jsem taky./Kdyby tu nebyl, pravděpodobně by si to i vyčítal.. po nějákém čase./
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Veronyka Diana Ivanov

Sun Dec 08, 2019 9:16 pm
*jakmile se usadi na zidli, kouka se pred ebe a na cekajiciho zenicha na svou nevestu a pousmeje se.* /evidentne jeden z tech stastnych koncu, kdy on vidi ji a ona vidi jeho... sladke./ *Potom vask zaselechne vedle sebe hlas, kery uz sthla poznat v labyrintu a zvedne k nemu pohled a rekne mu, ze si smi prisednout a poslechne si jeho slova.* To je sice pravda, ale nemam duvod k tomu, abych ti rekla, aby ses sem neposadil. *Rekne mu a potom , co se Noah posadi sleduje prbeh obradu.* /Doma bych nespis v thledobu mela narozeninovou paty s pratel arodinou... tedy vetsinou rodinyi a rozkajovala svuj narozeninovy dort./ *Probleskne ji hlavou a potom jen kotkem oka koukne na Noaha, ktery se kouka do zeme, nez na obrad.* Zem je pro tebe ajimavejsi, nez obrad? *Spitne k nemu a potom uz je po vsem a ze snoubenucu jeou novomanzele a ona vstane a aspon jim zatleska. Potom se koukne na Noaha a poptrje mu, aby si uzil oslovu a projde kolem nej a chysta se k odchodu, dokud za sebou neuslysi Noahuv hlas a ona se tak zastavi v cuzi a koukne na Noaha a nasledne na jeho ruku a potom na jeho oblicej a potom zase na jeho ruku a otoci se k nemu celem a po chvilce da svou ruk do te jeho a jemne s usmevem kyvne hlavou.* Myslim, ze jeden tanec jeste nikoho nezabil. *Rekne.* A navic, to od tebe budu brat, jako darek. *Zamrka na nej.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Aven M. Lindwood

Sun Dec 08, 2019 9:38 pm
*Pobaveně se uchechtne.* Já tebe víc a teď se se mnou nedohaduj. *Řekne mu a pak už si vymění prstýnky a políbí se. Pak už k nim přichází první gratulanti. První je u ní Harmony, kterou obejme.* Díky, žes mě dokopala k tomu sem přijít. *Poděkuje jí s úsměvem a znovu jí obejme. Úsměv jí ale pohasne, když slyší od Harmony o svatební noci. Probodne jí pohledem a hned na to zrudne jako rajče.* /Kdybys jenom věděla../ *Proběhne jí hlavou, ale nahlas to neřekne.* Radši přemýšlej nad tou svojí. *Ušklíbne se nakonec a pak už je u ní její bratr. Pevně ho obejme a pak se usměje. Koukne na Dariuse a pak zase na Andrewa.* Tohle je teprve začátek toho šťastného konce. *Poznamená s úsměvem a pak přikývne.* Já vím, Andrew. A já ti vždycky ráda zavolám, nebo přijedu a všechno ti řeknu. Taky mi budeš chybět. A vždycky tu budu pro tebe, stejně jako ty pro mě. *Řekne mu dojatě a pak se pousměje, když mluví na Dariuse. Pak už jí objímá Anette.* Děkujeme. A budeme. A já věřím, že ty budeš šťastná s mým bratrem. *Usměje se na ní a doufá, že jednou bude ona na jejich svatbě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Noah E. Schreave

Sun Dec 08, 2019 9:55 pm
*Sedne si vedle Veronyky a po dobu obřadu sleduje podlahu. Když uslyší její hlas, trochu sebou trhne. Trochu zmateně se na ní podívá a pak přikývne.* Věř tomu, nebo ne, ale momentálně jo. *Pokrčí letmo rameny a pak už je po obřadu a on spolu s ostatními zatleská. Když se s ním Veronyka rozloučí, zavolá na ní a pak k ní natáhne ruku s nabídkou k tanci. Usměje se na ní, když se jeho ruky chytne a jemně jí stiskne.* Jo, taky myslím. /Pokud to nebude další tanec na stole na palácové akci pod vlivem marihuany a alkoholu před zrakem novinářů a hlavně Lukase./ *Napadne ho a pak se zatváří zmateně, když slyší o dárku.* Dárek? Něco slavíš? Teda .. ne, že bych ti nechtěl dát dárek klidně jen tak, ale.. *Poškrábe se nervózně na zátylku, protože neví, jak z toho teď vybruslit.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Andrew Sebastian Schreave

Sun Dec 08, 2019 9:57 pm
*Sleduje obrad sve sestry a nakonec je preci jen rad, ze sem dorazil a je tohohle ucasten. Mrzi ho, ze brzy ojdeje se svym manzelem a bude tak vladnout jine zemi, ale je za ni a jeji steso rad. Sam vi, jake to je byt stastne zamilovany, protoze on miluje Anette a nevzdal by se ni za nic na svete. Jakmile jsou Aven a Darius prohlaseni za manzele, vstane a zatleska jim a nasledne jde za nimi, aby jim pogratuval a pousmeje se na svou sestru.* Vzdy tady udu. *Rekne a potom se od nich vzdali, aby nechal prostor dalsim gratulantum a kdyz k nemu pjrijde Anete, spokojene e usmeje a necha se od ni polibot.* Ahoj *Pozdravi ji nazpet a potom se koukne zase na Aven.* Jo ja vim. Nemohl bych ji tohle udelat. * Rekne a potom se koukne zase na Anette.* Taky jsem rad, ze jsi tady a ja jsem tady s tebou a tesim se, az si spolu dnes zatancujeme. *Rekne ji a zazubi se na ni.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Darius W. Lindwood

Sun Dec 08, 2019 10:02 pm
*Potřese hlavou.*/Stejně tě miluju víc./*Řekne pro sebe v duchu, prootže se s ní už nechce více dohadovat. Má lepší věci na práci a to zpečetit jejich manželství prstýnkem a polibkem. Když k nim přijde jako první gratulant Harmony, poděkuje jí za f´gratulace a dá prostor jí a své manželce.*Neboj, její štěstí je u mě na prvním místě.*Ujistí Andrewa.*Můžeš kdykoliv do Řecka přijet a i vaši rodiče.*Ujistí je. Chce, aby se Aven se svým bratrem vídala tak často, jak jen to bude možné. Poděkuej i Anette a když přijdou jeho rodiče, táta ho poplácá po zádech a přivítá Aven do rodiny. Jeho máma je oba dva pevně obejme.*Myslím, že můžeme jít na oslavu.*Pronese směrem k Aven, pak si s ní proplete prsty a vydá se s ní a s ostatními na místo, kde se koná oslava.*Chce si moje manželka prvně zatančit nebo ochutnat dort?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Harmony N. Schreave

Sun Dec 08, 2019 10:11 pm
*Vstane a přiřítí se k novomanželům jako jedna z prvních. Hned Aven obejme a pak se na ni usměje.*Nemáš vůbec zač. Příští týden se mi asi bude taky někdo na popostrčení hodit.. *Zmíní se.*Nechtěla by jsi mi jít za družičku?*Zeptá se jí. Chtěla se jí na to zeptat už dlouho, nenapadá ji nikdo lepší, kdo by se mohl ujmout této funkce.*/Keenana do šatiček asi nenavléknu../*Poté se zmíní o svatební noci a uchechtne se.*No nevím, jestli vůbec něco bude.*Řekne a připomene tím to miminko. Sice by to nevadilo, ale není si jistá, jestli by něco chtěl Viktor, ale rozhodne se nad tím nepřemýšlet. Nechá novomanžele dalším gratulantům a pak spolu s nimi přejde do Malého sálu, kde se koná oslava, Hned se vrhne k občerstvení a po prvotním zklamání, že se zde nenechází okurková dort s čokoládovou polevou si nakonec vezme jahodový dortík.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Veronyka Diana Ivanov

Sun Dec 08, 2019 10:13 pm
*jakmile obrad acne, kouka se na nej a ockem zabloudi k Noahovi, ktery vypada zaujate podlahou katedraly, ktera ma sachovnicovy vzor, neda ji to, aby se jej potichi nezeptala, jestli je opro ni podlaha zajimavejsi. nez svatba a potom si poslechne jeho slova.* Mas snad neco protisvatbam? jsi antisvatbovy typ? *Zepta se jej potochu a potom uz jen vstane spolu s ostatnima a zatleska novomanzelum a nasledne koukne na Noaha, se kterym se rozlouci a projde kolem ne s umyslem, ze odejde z kateraly, ale v tomhle cinu ji zastavi Noahuv hlas a ona se na nej koukne a nasledne se k nemu otoci potom, co ji on nabidne tanec a ona s tim nakonec souhlasi a da ruku do te jeho a pousmeje se nad tim, kdyz citi, jak ji jemne stisknul a tak u stidsk oplati.* Tak tedy dobre. /Aspon se nebudu o narpzeninach nudit a stravim aspon chvilku ve fajn spolecnosti, pokud se mi nepodari jej zase nejak vytocit a nezkazim to./ *Porad ma v zive pameti, jak po ni vyjel, kdyz mu rekla, ze je alkoholik. Potom mu rekne, ze ten tanec bude brat, jako formu darku a pobavene se asmeje jeho vyrazu a zakrouti jemne hlavou.* Jde o to, ze dnes mam narozeniny, takze tvuj tanec se mnou bude neco jako forma darku. *Rekne.* Jsem zvykla na malickosti, takze si nemusis s darkem opravdu lamat hlavu, spisovateli. *Nazve ho prezdivkou, ktera se ji k nemu hodi.* Jak dlouh jsi potom v tom labyrintu byl? *Zajima se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Anette Camille Schreave

Mon Dec 09, 2019 5:44 pm
*Je šťastná i za Aven a přemýšlí nad tím, jestli ona a Andrew budou mít taky svatbu. Usmívá se a jde jim pogratulovat.*Já jsem s ním šťastná už teď.*Řekne ven s úsměvem.*/Snad je šťastný i on./*Pomyslí si. Pak zamíří za Andrewem, který se sem přece jen rozhodl přijít.*Jsi hodný starší bratr.*Řekne.*Taky si těším, až si zatancujeme.. A až ochutnáme dort.*Řekne a zazubí se na něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Noah E. Schreave

Mon Dec 09, 2019 6:11 pm
*Sleduje podlahu, i když absolutně nemá páru o tom, jaký má vzor. Před očima má jenom jeho a Malkiu. Když ho z tohohle snění vyruší Veronyka, koukne se na ní a po její otázce letmo pokrčí rameny.* To je složitý. Spíš momentálně nemám na to vidět okolo sebe šťastnou lásku a happy endy. *Vysvětlí trochu a pak už je po obřadu a on spolu s ostatními zatleská. Zastaví Veronyku v odchodu tím, že jí nabídne tanec a překvapeně nadzvedne obočí, když slyší, že to od něj bude brát jako dárek. Když slyší, že má narozeniny, přikývne.* /Do háje, musim jí něco koupit. Snad nevadí, když to ode mě dostane později./ *Proběhne mu hlavou a krátce zapřemýšlí, co blondýnce koupit. Pak už ale drží její ruku ve své a jemně jí stiskne. Jakoby mu četla myšlenky, když znovu promluví.* My skladatelé si rádi lámeme hlavu. Zvlášť, když jde o dárek pro krásné blondýnky. *Mrkne na ní a opraví její přezdívku, kterou mu dala na výstižnější termín. Po její další otázce pokrčí letmo rameny.* Ani nevím. Vracel jsem se, když už byla nějakou dobu tma. Takže pár hodin určitě. *Přestal tam vnímat čas, jako se mu to v poslední době stává dost často. Takže na tu otázku není schopný odpovědět přesně. Vydá se spolu s ní do sálu, kde se koná oslava a tam se rozhlédne.* Co takhle si dát dort, než novomanželé odtančí svůj první tanec? Sice na něm nejsou svíčky, ale i to snad nevadí. *Usměje se pobaveně.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Aven M. Lindwood

Mon Dec 09, 2019 6:23 pm
Jsem ti k službám. *Zasměje se, když Harmony řekne, že taky bude potřebovat popostrčení a pak překvapeně nadzvedne obočí.* Harmony, já.. ráda. Ale jsi si jistá? No.. Fakt chceš za družičku mě? *Zeptá se jí překvapeně a pak se začnou bavit o svatební noci. Nebo spíš Harmony o tom začne mluvit a není jak odbočit od tématu. Mírně protočí očima.* Fakt si to myslíš? Když chceš, chlapi nemyslí mozkem. *Řekne jí potichu a doufá, že to Darius neslyšel. Pak už jsou u nich Dariusovi rodiče. Jeho otce viděla krátce v Lukasově pracovně, kde jim oznámili zasnoubení, ale moc pozornosti mu tehdy nevěnovala. Jeho mámu vidí prvně, a proto jí trochu překvapí, že jí obejme. S červenými tvářemi jí objetí oplatí a na oba dva se usměje.* Taky myslím. *Usměje se na Dariuse a pak spolu s ním ruku v ruce dojde na místo, kde se oslava koná. Když se jí zeptá, jestli si chce zatančit nebo si dát dort a použije u toho 'moje manželka' zahřeje jí to na srdci.* /Už jsem jenom jeho. A on zase jenom můj./ *Usměje se nad tím v duchu a pak se koukne na Dariuse.* Nejdřív bych si zatančila, můj manželi. *Odpoví mu se zamilovaným úsměvem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Darius W. Lindwood

Mon Dec 09, 2019 6:29 pm
*Když k nim přijdou jeho rodiče, jeho máma okamžitě vtáhne Aven do objetí, mezitím, co on se na ně dívá, omluvně se na Aven usměje.*/Dalo se čekat, že mamka dneska bude hodně přecitlivělá./*Přece jen on je jediné dítě svých rodičů. I táta vypadá trochu naměkko. Odejdou do Malého salonu, kde se koná oslava a on se zeptá Aven, jestli si chce prvně zatančit a nebo si dát dort. Tipoval, že zvolí tanec, zatím hi zvolila asi vždycky.*Dobře.*Usměje se a odvede ji doprostřed taneční plochy. Postav ji do základní taneční pozice a pak začne hrát jejich písnička.*Na tuhle jsme společně tancovali poprvé, pamatuješ?*Zeptá se jí. Myslel si, že proto je tahle skladba dobrou volbou.*
Sponsored content

Svatby v Katedrále - Stránka 3 Empty Re: Svatby v Katedrále

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru