Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strip Club RoXy

+7
Lexi
Taylorovidní zrzka
AndyHoff
13Lucky
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
11 posters
 :: Město
Goto down
avatar
baru
Posts : 51
Join date : 22. 02. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Lorenzo M. G. Bloodworth

Wed Mar 10, 2021 5:30 pm
*Sledoval ty dva, jak se baví o jejich věcech. Byli docela zajímavá a pěkně problematická rodina. Až teď si uvědomil, že Rose nebyla jediná, kdo se z jejich rodiny topil v problémech. Poslouchal jejich rozhovor a mezitím popíjel whiskey. Už byl trochu připitý a proto se mu jejich přítomnost zdála o něco méně napjatá a vadila mu čím dál tím míň. Když Andre zmínil, že je Rose magnet na špatný existence a Fred začal o Švédsko-Italské válce, jen protočil očima a zase se napil. Díky alkoholu v krvi ho ty narážky otravovaly míň a bylo mu to už docela jedno. Pak se zasmál, když viděl, jak Fredovi vadí oslovení hoši.* Starosti se odsouvají a nahrazuje je chlast. *Řekl rádoby se smíchem a přiťukl si s nimi, načež do sebe hned kopl panáka. Trochu se zašklebil, ale bodlo to, navíc tím uzavřel se Švédy jakýsi krátký a křehký mír. Jakmile se ho Fred zeptal na Rosu, vyprsknul smíchy také, protože to znělo vážně komicky. I když teď už znělo všechno komicky s alkoholem v žilách.* Rose je skvělá holka. *Řekl s úsměvem a pokrčil rameny, jakože vlastně ani neví, proč si ji chce vzít.* Potřebuje pomoct a já ji mám fakt rád, já nevím proč mě pořád podez..pod..podzříváte. *Pronesl po pravdě a na konci věty se mu trochu zamotal jazyk, protože zvolil až moc těžké slovo. Sám se tomu trochu zasmál.* Já ani nevím o co by mi podle vás dvou mělo jít. *Uchechtl se a podíval se na ně na oba, co k tomu řeknou, protože fakt nevěděl. Pak ale zahlédl někoho, kdo se k nim blížil a ukazoval na ně prstem. Až po nějaké chvíli mu došlo, že je to kamarádka Rose, ale na jméno si teď nevzpomněl.* To je dneska nějaká akce ve strip clubu, že se sem všichni z paláce tak hrnou? *Zeptal se dost pobaveně, jak se tak na ni díval.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Andreas Harald Andersson

Wed Mar 10, 2021 5:51 pm
*Jejich rodina měla problémů až nad hlavu a víceméně teď všechny spadly na něho jakožto na hlavu rodinu. Nějak skončil v baru vedle Freda a Lorenza. Na slova o bratrovi a to že dostane nějaké povinnosti už nereagoval. Nikdy nechtěl dávat nějakou práci Fredovi, ale musel něco dělat nemohl se celý život jenom válet v paláci. Nechtěl teď řešit všechny problémy a nějakou svatbu s Lorenzem. Chtěl prostě pít a dívat se na striptérky. Neodmítl pití od Lorenza a možnost prostě jenom pít.* /Jestli chce patřit do naší rodiny tak nás bude muset občas zvát do Itálie. Mohl bych si ochutnat italský alkohol./ *Začínal se pomalu uvolňovat ale pořád neměl v sobě dost alkoholu aby se naplno uvolnil. Fred začal o tom co na jejich sestře vidí.* Upřímně já bych do těhotný nešel. *Řekne upřímně a podívá se na Lorenza.* Je skvělá a zaslouží si k sobě někoho pořádného. *Ví že ho pořád podezírá, ikdyž nemá proč.* To už hold starší bratři dělají. *Pokrčí rameny.* Do hlavy ti nevidím. *Podívá se po baru a co to nevidí. Vidí Astrid.* /Co ta tady dělá. Musí se ke mě vážně připařit všichni./ *Ani za ní nestihnul dojít na ošetřovnu a vyčítal si to. Najednou byla přiopilá a ukazovala na něj.* /Vždyť nepije./ Příště půjdu do jiného baru. *Zamumlá si pro sebe a podívá se s úsměvem na Astrid.* Co ty tady děláš? *Koukne na ní.* Jsem rád že už si se zotavila. *Pousměje se a podívá se na barmana.* Jednoho panáka rumu. /Tohle bude dlouhá noc./ *Kousek od něj tančí pár stryptérek.*
avatar
That-Girl
Posts : 90
Join date : 17. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Re: Strip Club RoXy

Wed Mar 10, 2021 6:53 pm
*Hází do sebe jednu skleničku alkoholu za druhou. Přestal je počítat u čtvrté, takže neví, kolik jich v sobě má teď. Celý svět mu teď připadá jako nejzábavnější místo. Zbývá v něm ale ještě tolik střízlivosti, aby mohl normálně mluvit a aby vnímal, co se mu vlastně řekne. Zatím.* To se mi líbí. *Řekne, když Lorenzo mluví o odsouvání starostí. Jakmile se začne smát i Ital, tak Fred smíchy zakloní hlavu a poslouchá, jak jeho přítel na jednu noc zápolí se slovem podezříváte.* To je dobrý. Ale taky bych do ní nešel. Je to moje sestra. *Řekne s vážným obličejem. No. Vážný by se nazvat nedal. Jeho prapodivně stažená pusa a smějící se oči z toho dělaly zvláštní grimasu.* Vybral sis špatnej čas, víš? Kdyby jsi tu byl od začátku, tak bych tě měl rád. *Řekne Fred. To byla asi pravda. S alkoholem z něho létají slova, která by nahlas normálně neřekl.* Jé! Astrid! Ty seš tady? *Zeptá se vesele. Tohle sestřinu kamarádku má taky rád. Připadá mu chytrá. A pomáhá Rose.* Ste se všici rozhodli, že půjdete za mnou. Ale já ten nápad měl první. *Chová se jako malé děcko. Kopne do sebe další skleničku a poprosí barmana o vodku.* Pány a dámové, jde se tančit. *Řekne, když do sebe na ex hodí vodku. Pak vstane od baru a překvapivě normálním krokem se vdá stáhnout italského prince že židle, aby šel s ním. Bratra nechá, aby vzal Astrid.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Astrid Ellen de Croy-Solre

Wed Mar 10, 2021 7:48 pm
*Sama byla nad svým rozhodnutím překvapená, protože každý, kdo ji znal věděl, že ona opravdu nepije. Jedině, když zde v paláci byli pár dnů, za ní přišli sourozenci a ona jim řekla záležitost se svým bývalým přítelem, zkrátka to, co se stalo v Belgii. Sourozencům to neřekla a řekla to právě jen své nejlepší kamarádce Róze a samozřejmě, že když to sourozencům vyprávěla, tak brečela. Ze svých sourozenců byla vždy nejvíce emocionální a citlivá. Ten večer ji bratr nabídl pravou skotskou whisky, aby se cítila lépe. Trošku z ní usrkla a měla co dělat, aby ji nevyplivla zpátky. Sestra ji poté i nabízela vodku, sice i s džusem, ale i tak to neriskovala. Proto bylo dost pro ni netypické, že se vydala právě do klubu, sama a dobrovolně. Avšak, když měla co zapíjet a hlavně potřebovala, aby určitě věci přestala cítit.. Měla pocit, že je to dobrý nápad. Jakmile vešla do nějakého klubu, tedy do prvního klubu, který zahlédla, chvíli začala svého rozhodnutí litovat, protože si všimla, že je ve strip clubu. Avšak měla už v sobě nějaký alkohol, tudíž se rozhodla nad tím tolik nepřemýšlel. Doufala, že ji opilou nikdo neuvidí, avšak pro své štěstí si poté všimla nejspíše Lorca, Andreho a Freda, což se jí úplně nelíbilo. Nelíbila se jí představa Andreho, jak se dívá na jiné polonahé dívky. Po kouskách do sebe dostala jednu sklenku whiskey, kterou si objednala dvakrát, načež se rozhodla za klukama jít, přičemž na ně ukazovala prstem.* Hmm, akce asi ne. Já bych sem úplně nešla, sice jsem chtěla do nějakého klubu nebo baru, ale strip klub jsem úplně nevyhledávala. Jsem tu omylem, nejspíše jsem přehlédla ceduli. *Zamručila a upila ze sklenky, načež se opět výrazně nad tou pachutí zašklebila, než pohlédla na Freda, jehož veselá reakce ji vytvořila na tváři potěšený úsměv.* Jsem tady! *Rozmáchla rukama na důraz svých slov, než se podívala na Andreho, na kterém pohled nechala o něco déle.* Přišla jsem se napít, přeci. *Lehce nakrčila obočí, nad jeho otázkou.* Jo, zotavila. Tak nějak. Ale já jsem jim vlastně utekla, měla jsem tam být prý.. Do soboty? Asi. Ale já už se tam nikdyyy nevrátím. *Zavrtěla prstem na náznak výrazného nesouhlasu. Upřímně, v obličeji stále neměla úplně zdravou barvu a v zádech byla trošku skrčená, čímž svalům na břiše ulevovala od bolesti. Pořád ránu nějak cítila, i přesto, že v sobě měla prášky proti bolesti.* Tančit? Fakt? Já chci taky! *Zvolala, když začal tahat Fred Lorca. Proto se podívala na Andreho a znovu upila že sklenky.* Nechápu, jak to můžete pít tak často, fuj.
avatar
baru
Posts : 51
Join date : 22. 02. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Lorenzo M. G. Bloodworth

Wed Mar 10, 2021 8:11 pm
*Alkohol ve sklenkách mu ubývá rychleji, než sám vůbec vnímal. Svět byl hned veselejší a krásnější místo, když ho na chvíli opustily všechny problémy. Teď už se smál snad všemu, takže když oba řekli, že by do Rose nešli, zasmál se, jakoby řekli něco strašně zábavného.* Oba na to koukáte ze špatného pohledu.. *Zakroutil hlavou a narovnal se, aby jim to pořádně vysvětlil.* Ja do Rose totiž nejdu, jak vy říkáte, že byste do ní nešli. Nevnímám ji..tak. *Zamával rukou jakože ne, že je to úplně jinak. Byli to trochu takové ty opilé řeči, ale myslel to vážně.* Ja ji vidím jako skvělou osobu, která si zaslouží žít pěkně. Chápete, ne? *Podíval se na ně na oba, aby se z jejich výrazů ujistil, že to chápou. To co říkal nedávalo moc smysl, protože se mu teď trochu motaly myšlenky. Pak si prohlédl Astrid. Rozhodně vypadala jako oni, když sem dorazili, takže usoudil, že taky asi nebude úplně v pohodě. Co by jinak dělala ve strip clubu.* Tak to ne! Já jsem tu byl první! *Bouchne se hrdě do hrudi, jakoby to bylo něco, čím by se měl nějak chlubit. Pak se zasmál tomu, jak to Fred popletl a řekl pány a dámové. Jakmile ho stáhl ze židle, zamotaly se mu nohy a on se trochu zakymácel, ale ustál to. Zasmál se tomu, jakoby to bylo něco strašně vtipného.* Doufám, že budeš tančit u tyče, někdo by to ty holky měl naučit. *Ukázal prstem na Freda, který ho vytáhl tančit a opět se zasmál.* Třeba budou tančit líp, když jim dáme peníze! *Zvolal nadšeně a vytáhl z kapsy bankovku, načež se motavou chůzí vydal k nejbližší striptérce, aby jí bankovku strčil někam za oblečení. Nemohl se ale trefit, takže tam jen tam postával a mával bankovkou jako malé dítě, když si kupuje zmrzlinu.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Andreas Harald Andersson

Wed Mar 10, 2021 9:20 pm
*Posilněný alkoholem ale ne dostatečný množstvím na to aby vnímal zkresleně všechno co se okolo něj děje. Před pár dny by ho nenapadlo že budou sedět on a Fred ve strip clubu a chlastat s Lorenzem.* /Svět je bláznivé místo./ *Fred nahodí téma o tom proč si vlastně Lorenzo vybral jejich sestru. On sám nad tím nikdy nepřemýšlel nad tím proč šel Lorenzo právě po jejich sestře .Podle něj si jeho sestra zasloužila jenom chlapa, který se k ní bude umět chovat a ne nějakého kreténa. Nikdy se nestaral o to jak to vnímá druhá strana. Vždycky se staral o sestru jako starší bratr.* Zaslouží si to nejlepší a nedal bych jí nějakému kreténovi co se k ní bude chovat jako ke kusu hadru. /Vytrpěla toho už dost ona i Fred./ *Vždycky to dával za vinu sobě. To že je neochránil před jejich vlastním otcem. V baru se objeví Astrid, ačkoliv on sám neví co tam dělá a dojde k nim.* Do soboty? Jsi přiopilá v strip clubu místo toho aby si ležela na ošetřovně. *Vytáhne nevěřícně obočí. Měl o ní zkrátka strach.* Hele já vím že tě asi nebaví ležet v posteli, ale vrátíš se tam. Tohle ti rozhodně neprospěje. *Zamračí se na ní a mávne na barmana aby jí už víc nenaléval. Když přijde Fred si pitomím nápadem tancovat a Lorenzo s Astrid se toho chytí připadá si jako jediný zodpovědný.* /Přeci jí nenechám tancovat když měla ležet./ Nejdeme tancovat. Půjdeš do postele.*Řekne jí s vážným výrazem.* No musíš trénovat na pití jinak se opiješ po prvních dvou sklenkách. *Přejde téma a Lorenza mávajícího penězi před striptérkami má chuť přetrhnout.* /Debil jeden a to mu Roza může udělat striptýz sama. Jestli se vezmou tak s tímhle bude konec./ *On se ale teď věnoval Astrid. Zvedne se.* Tak pojď odtančíme si zpátky do postele. *Pousměje se a kouká na její nezdravou barvu a už teď věděl že k ty holce cítí něco víc akorát on a vztahy byly kapitola sama pro sebe.*
avatar
That-Girl
Posts : 90
Join date : 17. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Frederek Haylan Andersson

Thu Mar 11, 2021 8:33 am
Ty si teda filozof. Já bych na to takhle nekoukal. *Přizná se.* Ale ona si to zaslouží. *Přikývne a pak na něj ukáže prstem.* Takže nesmíš být idiot a něco jí udělat, ju?*Přiblble se usmívá a nechává Astrid s Andreasem, aby si povídali o tom, kde má být. Je spokojený sám se sebou, protože ho pozdravila i Astrid.* Neeee! Já dostal ten nápad první. Vlastně jsem jediný z vás všech, co tu teoreretoticky může být. Ty... *Ukáže na Lorenza.* Máš snoubenku. A vy dva... *Ukáže na druhé dva.* král a abstinentka. *ukáže na sebe.* Je nejsem abstinent, král a ani nemám přítelkyni. *Vítězoslavně se usměje, jako kdyby vyhrál olympiádu.* Jdeme tancovat všichni. *Podívá se na snoubence svojí sestry.* Nepadej. *Řekne mu, kdy se mu zametají nohy.* Na zemi tancovat nemůžeš. *Vydá se mezi lidi.* Na tyči umí Rozá. Já tenhle její koníček nesdílím. *Zavrtí zklamaně hlavou. Teď by se mu to docela hodilo.* No jasně. *Zasměje se jeho nápadu a podle jeho vzoru si vybere další tanečnici a zastrčí jí svojí bankovku za lem kalhotek. V tomhle má praxi, takže mu to jde vlastně samo. Hned na to se vrátí k Lorenzovi, aby mu pomohl.* Ty jsi debil. *Zasměje se místo toho a čeká, jak si Ital poradí. Využije ten čas, aby se podíval, jak je na tom Andreas s Astrid. Vidí, jak se oba zvedají, tak si jen smutně povzdechne.* /Ale ona chce tančit./
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Astrid Ellen de Croy-Solre

Thu Mar 11, 2021 10:53 am
*I když sice nejdříve se chystala držet od kluků, které náhodou potkala ve strip klubu dál, tak stejně po chvíli stání na druhém konci baru se rozešla k nim, protože určitě bude lepší, když dnes nebude pít sama, i když to vypadalo, že kluci toho v sobě nemají úplně málo. Musela se zasmát nad tím, jak se Lorca s Fredem začali dohadovat, koho napadlo jako prvního sem jít a kdo sem i jako první přišel.* Abstinentka? *Pozvedla zmateně nad Fredovou "přezdívkou" obočí, nějak ji to v tomhle stavu nedocházelo, jak to myslel. Poté se však otočila na Andreho a upřímně mu odpověděla, co tu dělá a řekla mu i to, jak odešla z ošetřovny, přestože tam měla ještě nějakou chvíli být.* Přesně tak. Jsem přiopilá ve strip klubu místo toho, abych ležela na ošetřovně. *Zopakovala po něm a založila si ruce smlouvavě na hrudi.* Prospěje mi to mnohem více, než si myslíš. Ten alkohol. Fakt. *Pronesla a rychle i zavrtěla hlavou.* Však jsem říkala, že už se tam nikdy nevrátím. A nedostaneš mě tam ani ty, i když se mi líbíš. *Zazubila se a pokrčila rameny, avšak poté ji došlo, co řekla, proto se lehce zamračila. A zamračila se ještě více, když Andre mávl na barmana s tím, aby ji už nenaléval.* Hale! Žádný takový. On si jen myslí, že mám dost, ale ještě nemám, víte? *Zkusila na barmana mrknout, který k ní nakonec vážně přisunul další sklenku whisky. Proto do sebe kopla zbytek alkoholu, co měla ve sklence v ruce a sáhla po té další.* Do postele nejdu. Půjdeme tancovat, ale ne do postele. Budeme tancovat tady, koukaj na ně dva, jak se baví! *Poukázala na Freda s Lorcem a Andreho chytla za ruku.* Jdeme!
avatar
baru
Posts : 51
Join date : 22. 02. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Lorenzo M. G. Bloodworth

Thu Mar 11, 2021 11:23 am
*Když oba uznali, že si Rose zaslouží to nejlepší, přiblble vítězně se usmál a zvedl na to skoenku.* No vždyť to říkám, pro Rose jen to nejlepší. *Kývl hlavou a napil se na to. Byl velmi spokojený, protože mu oba dali za pravdu. Když pak Fred vysvětlil, proč tu vlastně všichni nemůžou být, zasmál se tomu. Docela to i dávalo smysl.* Moje snoubenka je těhotná, takže mám právo na nějaký bonus jako je návštěva tohohle tady. *Rozmáchl rukama a trochu se zakymácel, jak si tím rozhodil rovnováhu. Pak už se vydal s Fredem tancovat a obdivovat striptérky. Když Fred řekl, že na tyči tančit neumí, udělal jakousi zklamanou grimasu.* To je ale škoda! Tobě by to na tyči určitě šlo. *Poplácal ho po zádech se smíchem. Bylo osvobozující se s ním bavit o tom, jestli umí tančit na tyči, než se věčně hlídat aby od něj nedostal přes držku. Pak obdivně sledoval jak rychle dal striptérce bankovku za kalhotky.* Já do strip clubů moc nechodím. *Bránil se se smíchem a stále stál před striptérkou.* Slečno! Slečno, přestanete se točit prosím, já vám chci dát peníze. *Začal volat na striptérku, která se tedy zastavila. Lorenzo ji nějak nešikovně zastrčil bankovku za kalhotky a vítězně se zazubil, jak pěkně to zvládl. Pak viděl, jak se Astrid vydala tančit.* Jeeeee! Kamarádko Rose, pojď dát taky striptérce peníze, je to fakt sranda! *Zavolal na ni a nějak mu bylo jedno, že je Astrid holka a striptérky jí nezajímají, taky mu nevadilo, že si pořád nepamatuje její jméno. Pak přišlo zničehonic nějaké opilecké uvědomění.* Měl bych jít za Rose. *Řekl rozhodnutě a podíval se na Freda, co říká na jeho nápad.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Andreas Harald Andersson

Thu Mar 11, 2021 11:51 am
*Dnešní večer měl zřejmě po zábavě. Nejdřív natrefí na snoubence svojí sestry, pak se tu nějakou záhadou objevil jeho mladší bratr a k tomu všemu se tu objevila Astrid, která měla ještě ležet na ošetřovně.* /Co jsem komu udělal že mě takhle trestáš./ *Pomyslel si. Illéa je zřejmě prokletá země, jelikož se tu začínalo všechno zvrtávat a jeho život připomínal spíše lacinou italskou telenovelu, než život krále. Zatímco Lorenzo a Fred společně obdivují pár striptérek on se snaží přesvědčit Astrid aby šla zpátky na ošetřovnu. Normálně by jí jednoduše hodil přes rameno a nediskutoval. Ted to tak jednoduché nebylo. Za prvé ho všude naháněli novináři a za druhé tu byl zdravotní stav Astrid.* Jsi opilá. *Řekne jí na její slova o to že se tam nikdy nevrátí. Sice ho u srdíčka zahřeje to že se jí líbí, ale pořád ví že v opilosti plácá člověk blbosti.* Už teď jsi na mol a po pár skleničkách už o sobě ani nebudeš vědět. *Zamračí se na ní.* Nejsi zvyklá pít. *Sebere jí další skleničku a snaží se vykecat blbý nápad Lorenza o tancování.* Oni se baví, ale ty přeci nemáš ráda strip cluby. *Poušklíbne se na ní a pak se podívá na Lorenza.* Fajn tak si to běž zkusit a pak tě ta chuť na tančení přejde. *Podívá se na Astrid a volí metodu toho že se podívá na pár striptérek a pak už jí odsud jednoduše odtáhne. Ikdyž se mu to vůbec nelíbilo.* Jo padej.*Usvědčí Lorenza v jeho nápadu. * /Výborně jednoho mám z krku teď ten zbytek./ *Okolo se motá pár děvčat co jdou na tyče nebo z nich odcházejí.*
avatar
That-Girl
Posts : 90
Join date : 17. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Frederek Haylan Andersson

Thu Mar 11, 2021 4:55 pm
*Rozkecá se o tom, proč by tu všichni kromě něj nemohli být.* To je ten člověk, který nepije. *Vysvětlí Astrid a zakývá hlavou.* Třeba ty. *Zazubí se na ni.* No jo, koho by taky bavilo mít snoubenku a nemoct s ní spát. *Projde se k blíž k tanečnícím.* Já vám že by mi to šlo! Měl bych to někdy zkusit. Teď ne. *Vyjádří se k nápadu o tanci u tyče. Jeho sestra v tom byla dobrá, ale jeho nikdy nenapadlo, že by to mohl zkusit taky. Pak utratí peníze na jedné stripterce a vrátí se k Lorenzovi.* To je vidět. *Zasměje se s ním a nepřestává, když vidí jeho počínání. Položí si čelo do dlaně a sklopí hlavu, ale nepřestává se smát.* Jsi strašný pako. *Oznámí mu, když konečně slečnu obdaruje. Pak se otočí na Astrid.* Pojď za nama. Brácha má blbou náladu. *Řekne s úsměvem a pak drbne do Lorenza.* Menuje se Astrid. *Zase důležitě pokývá hlavou.* To je dost, že tě brácha pustil. Na. *Řekne a podá jí svojí, sice už upitou, ale stejně pořád skleničku cinzana. Nechá jí, ať se napije a pohledem vyhledá bratra.* Ta bude rada, až tě uvidí. *Řekne Lorenzovi. Sice mu teď odchází spolutanečník, ale místo něho dostal hezkou Astrid, takže to moc neřeší. On vlastně neřeší vůbec nic. Místo mozku má v hlavě alkohol.* Bráško, pojď zanama. *Zavolá na svého staršího sourozence*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Astrid Ellen de Croy-Solre

Thu Mar 11, 2021 7:12 pm
No jo. Já vlastně nepiju. Ale teď jo. *Pobaveně se na Freda zazubila, líbilo se jí, jak se s Lorcou vážně baví. I když Andreho viděla opravdu ráda, u něj se jí jeho chování až tak moc nelíbilo. Však ji chtěl odvést pryč a ona se teprve začínala bavit! * Nejsem opilá, co to říkáš? Jsem úplně v pohodě, vidíš? *Poukázala na sebe, akorát škobrtla, kvůli čemuž trochu zakopla, ale zvládla zachytit ztracenou rovnováhu. A jelikož ji to přišlo strašně vtipné, tak se tomu i zasmála.* Nejsem na mol. A víš co? Bude mnohem lepší, když o sobě nebudu nic vědět. Mnohem lepší, protože já chci teď maximálně na vše, co se děje kolem, zapomenout. *Když se na ní zamračil, udělala to taky. Potřebovala mu to oplatit.* Já si pít zvyknu. *Pronesla, avšak poté se po něm ohnala.* Hej, nech toho! To je moje! *Ozvala se nespokojeně, jakmile ji sebral sklenku, avšak po jeho poznámce ruku stáhla.* A já nevěděla, že ty chodíš rád do strip klubů a okoukáváš cizí holky. Nebo vlastně jsem měla nějaké tušení, když jsem se dozvěděla, že jsi prý jako Atticus, ale doufala jsem, že to není pravda. *Povzdychla si a podívala se s úsměvem za něj, když ji začal k sobě lákat Fred.* Už jdu! *Rychle se k nim rozešla a podívala se, jak Lorca na ní začal volat a poté, jak společně s Fredem zastrčili bankovky pod kalhotky stripterkám.* Hm.. Co kdybych si to spíše vyzkoušela? *Zazubila se natěšeně, načež se vděčně ohlédla na Freda, když ji nabídl svou sklenku.* Díky! Co to vlastně je? *Optala se, ale dříve, než stihl odpovědět, to do sebe kopla. Položila si ruku na ústa a rozkašlala se, i tohle to nechutnalo. Zkrátka to bylo moc silný.* A jdeme to rozjet! *Zvolala, sundala si gumičku z vlasů, čímž si rozpustila své dlouhé blonďaté vlasy a gumičkou si zauzlovala na boku triko, aby ho měla kratší a uplejší. Následně se rozběhla k volné tyči a ignorovala ránu na břiše, která se začala ozývat. Následně začala chodit kolem tyče, poté se jí chytla a začala se pokoušet i ve vzduchu o něco jako "striptýz", ale spíše to byl dost nepovedený pole dance.* Kdyby mě viděla Roz, byla by nadšená! *Zvýšila pobaveně hlas, avšak poté ji v břiše bodlo a jí se zamotala hlava. Pustila se tyče a než se jí stihla zase chytit, začala padat. Avšak, spadla dost nešikovně, jelikož spadla na roh pódia, hlavou. Před očima se jí začaly tvořit černé mžitky a překážely ji ve vidění. Aby toho nebylo málo, bílé tričko měla najednou na místě její rány prosáklé krví, nejspíše si něco udělala se stehama.* A to mám za to, že jsem zjistila, že jsem neplodná. *Zakňučela při snaze nechat oči otevřené. Ruku zvedla k hlavě a sáhla si na místo, kam se praštila. Samozřejmě ji na prstech zůstala lepkavá rudá tekutina, tedy krev. Vůbec ji nedošlo, že prozradila své tajemství, které se předevčírem dozvěděla.*
avatar
baru
Posts : 51
Join date : 22. 02. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Lorenzo M. G. Bloodworth

Thu Mar 11, 2021 8:02 pm
*Pokýval souhlasně na to, že je na prd mít snoubenku a nemoct s ní spát. Ve skutečnosti ho to tolik netrápilo, ale potřeboval si odůvodnit svůj pobyt ve strip clubu.* Byl bys naprosto skvělý tanečník u tyče! *Řekl až moc nadšeně na to, že ho Fred ještě před hodinou chtěl zabít. Pak už se jen přiblble smál, když se mu Fred smál, protože mu nešlo dát striptérce peníze. Všechno mu přišlo strašně směšné.* No jasněěěěě! Astriiiiid! Já to věděl. *Pokýval vševědoucně hlavou a byl zázrak, že její jméno v tu chvíli hned nezapomněl. Dal si ruce v bok, velmi odhodlaný, že se vydá za Rose, když už mu jeho naprosto úžasný nápad schválili i Švédové. Když se ale Astrid vydala k tyči, nějak na nápad pozapomněl a rozhodl se ji povzbudit.* Joooo! Do toho holka! *Zvolal nadšeně a zvedl ruce do vzduchu, když se začala procházet kolem tyče. Pak ale upadla a Lorenzovi chvíli trvalo, než mu došlo, že vlastně spadla. Rozběhl se směrem k ní, pokud se teda té motavé chůzi dalo říkat běh.* Ast- *Chtěl zavolat její jméno, ale zakopl o vlastní nohu a rozplácl se na zemi. Naštěstí před sebe dal ruce, takže si nijak neublížil. Sám se tomu ještě zasmál a nešikovně se zvedl. Najednou si vzpomněl, že chtěl za svou snoubenkou.* Hoši a hoško, jdu si pro domácí striptýz. *Zvolal a zvedl ruku na pozdrav, načež se začal motat ven z clubu. Narazil párkrát do stolů, ale nakonec se ven nějak dostal.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Andreas Harald Andersson

Thu Mar 11, 2021 8:36 pm
*Opilou Astrid zřejmě nemělo smyl na nic přemlouvat. Neměl energii na to se s ní hádat a jediné co chtěl bylo aby se nechala odnést zpátky na ošetřovnu.* Pořád se kvůli tomu nemusíš opíjet do němoty když si abstinentka. *Ušklíbne se. Ne že by to on nedělal, ale aspoň byl zvyklý pít a věděl kdy má dost. Teda ne vždycky. Astrid si nenechala sebrat skleničku s alkoholem. Ne že by se mu nelíbili ženy co si jen tak nenechají něco brát a neposlouchají jako pejsek, ale teď by to vážně ocenil.* Nejsi jediná kdo měl těžký týden jo. Já se tu bavím. Nemám vztah tak proč bych nemohl. *Při slovech že je jako Atticus mu v očích naběhne vztek.* Nevím kdo ti tohle nakukal, ale já neblbnu holkám hlavu abych je zbouchnul a pak nechal být. *On takový nebyl. Sice střídal holky jako ponožky, ale i oni věděli předem že o nic nejde a kdyby nějaký dítě měl tak se k tomu postaví jako chlap a ne jako bábovka. Nakonec usoudí že Astrid bude lepší pustit se podívat na striptérky. Za chvíli jí to omrzí a bude jednoduchý jí dostat do paláce. Chvíli je pozoruje a nakonec se na slova Freda zvedne od baru a vídá se za nimi. Cestou dá dvou striptérkám bankovky do výstřihu aby se neřeklo že je špatný zákazník. Pak sleduje Astrid jak se motá na tyči.* /Moc jí to nejde ale vypadá dobře./ Tak co vyzkoušeli jsme si všechno.? Rosa tě to naučí až nebude těhotná. *Podívá se na ní a chystá se jí sundat z tyče než si někdo všimne co tady vyvádějí. Předtím než ji stihnul sundat spadla sama. Bohužel ne úplně šťastně. Běží k nim sice i Lorenzo ale tomu už pozornost nevěnuje. Vidí jak Astrid teče krev a nasákavá se tričkem.* Astrid. *Rychle jí zvedne ze země a ví že její rány nejsou nijak dobré. Nešikovně si sundá košili a teď už mu je jedno jaký bulvár ho kde vyfotí. Obvázal jí košili kolem těla tak aby aspoň trochu zastavil krev která z ní tekla. Slyšel nějaká slova o tom že je neplodná, ale v tu chvíli se o to nestaral.* Bude to v pohodě jo. *Pousměje se na ní a májí v náruči. Koukne na svého bratra.* Zavolej někoho pro auto. musíme jí dostat do paláce. *Doufá že jeho bratr není tak opilý a tenhle úkol zvládne. Byla to zvláštní chvíle držel v náruči někoho koho měl rád a zároveň přemýšlel o její větě.* /Tohle člověk neřekne jen tak./ *Měl vůbec on šanci na nějaký normální vztah. Dal jí pramen vlasů za ucho.* Neboj jsem tu s tebou. *Když se takhle kouká na ní bleskne za nimi foták a už je jasné co bude zítra bulvár probrat.*
avatar
That-Girl
Posts : 90
Join date : 17. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Re: Strip Club RoXy

Thu Mar 11, 2021 9:07 pm
Byl bych nejlepší. *Řekne ještě jednou. Ve svém novém stavu nestavu jeho ego utrpělo porážku, ale s alkoholem zase narostlo. Konečně se trochu uvolnil a užíval si svět.* No jasně. *Ušklíbne se a nabídne Astrid pití.* Cinzano. *Řekne a zasměje se jak to do sebe Astrid kopla.* Já bych to pil jinak, ale tohle je taky dobrý způsob. *Podívá se na ní, jak že sebe za chvilku udělala někoho úplně jiného* Byla by nadšená. *Podívá se na Itala fandícího dívce, jejíž jméno si nepamatuje. Přitom si objedná další sklenici alkoholu že které okamžitě upije. Na alkohol byl zvyklý. Nikdy na něj nepůsobil tak moc, jako na ostatní. Celý svět pro něj byl sice mnohem veselejší a barevnější místo, ale pořád byl natolik při vědomí, aby dokázal poznat, že Astrid spadla. Jeho mozek okamžitě začal fungovat a on vytáhl z kapsy mobil. Nechal Itala přerazit se o svoje nohy a mezitím zavolá odvoz a řekne mu, aby na ně čekali v ošetřovně. Ještě stihne zaregistrovat větu o neplodnosti, když běží za nimi.* Sakra. *Řekne, ale svojí košili si nesundá. To by bylo pod jeho důstojnost, ukázat, jak se zřídil.* To už jsem udělal. Deme. *Řekne a společně s nimi se vydá pryč. Ani si nevšimne, že Lorenzo vzal roha. Všimne si ovšem zvuku foťáku, za kterým se obrátí. Přejde k fotografovi a bez okolků mu jednu vrazí.* Ta holka si právě rozbila hlavu a ty to fotíš?! Něj alespoň trochu účty sám k sobě, když už ne ke švédskému králi. *Vrhne na něj laserový pohled a jde Andreasovi podržet dveře od klubu a i od auta, které už čeká venku.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Astrid Ellen de Croy-Solre

Thu Mar 11, 2021 9:25 pm
*Byla tvrdohlavá, vždycky byla. Avšak její tvrdohlavost se dostala asi na úplně jinou úroveň, když byla právě opilá, tak by si nenechala nic vyvrátit.* Můžu, dnes ano. Mám k tomu důvod a vážně na to nechci myslet. *Zamumlala, načež Andremu trochu vyčetla, že je tady, na tomto místě. Nelíbilo se jí to, protože se jí líbí a ji to tak akorát potvrzovalo domněnku, že ona jemu ne.* /Odjedeš do Belgie a on do Švédska, stejně by to nešlo./ *Pomyslela si.* Tak, tak.. *Snažila se vymyslet výmluvu na to, proč by sem neměl chodit, ale nic ji nenapadalo.* Tak už mě nelíbej. *Zamumlala, načež mu i řekla, že zaslechla něco o tom, že je jako Atticus. Normálně jako střízlivá by to ani nevypustila z úst, ale teď se tak stalo.* Z mé hlavy to není. *Zavrtí hlavou ještě, než se přesune k Fredovi. Vypije sklenku, kterou jí podstrčí a ještě mu poděkuje.* Není jedno, jak se to pije? *Zazubí se, jakmile dokašle a poté už se jen přesune k tyčí, kde se chystá předvést svou show. Lorenzova podpora ji ještě více nabudila, aby se do toho opřela. Jenže ji to nevydrží moc dlouho, protože se jí na tyči zamotá hlava, bodne ji v břichu a shodou náhod spadne hlavou na roh pódia. Snaží se nevnímat nával bolesti, protože neví, jakou bolest má vnímat dříve, jestli tu ze břicha, nebo tu z hlavy, kde ji vlasy slepuje krev. Nechá se zvednout do něčí náruče, načež si všimne, že ten, kdo ji zvedl, je Andre. Dívá se, jak jí obmotává tričko kolem břicha, nad čímž se lehce zamračí.* Řekla bych, ať si ho oblékneš, aby ti nebyla zima. Ale tobě přeci zima nikdy není. *Zachraptí pobaveně, ale poté zavrtí hlavou.* Nebude to v pořádku. To, že jsem neplodná se nezmění, nebude to o nic lepší. *Zamumlá a zavře oči. Lehce pokýve hlavou, když ji řekne, že je s ní, avšak poté už omdlí a nevnímá nic kolem sebe. Poslední, co vnímá je, jak Fred na někoho řve.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Andreas Harald Andersson

Thu Mar 11, 2021 10:11 pm
*Celá tahle telenovela v baru se nepříjemně zvrtla potom co se Astrid vydala k tyči si zkusit striptýz. Doufal v to že se párkrát omotá okolo tyče a půjde. Bohužel tomu tak nebylo a musel jí zachraňovat jako udatný princ na bílém koni, uprostřed jeskyně bojující s drakem, ale spíš jako král uprostřed strip clubu a místo kouzelné babičky měl po ruce svého přiopilého mladšího bratra. Před clubem nestál bělouš ale limuzína a místo záporáka, který se snažil vše překazit tu byl akorát otravný fotograf, který schytal ránu od Freda. On měl v náruči Astrid a snažil se jí zastavit krvácení, ikdyž to bylo nad jeho síly.* Rozhodně ne teď a tady. *Usměje se na ní a zima byla to poslední na co myslel. Svého bratra odvolal na to aby poslal pro auto. Nevěděl co jí má říct na to že je neplodná. V tuhle chvíli mu to nemyslelo. Zaskočilo ho to a teď spíš myslel na to jak dostat Astrid co nejdřív na ošetřovnu. Fotograf už zmizel i se svými snímky a když mu Astrid omdlela v náručí nevěděl co dělt.* /Sakra měl bych si nastudovat aspoň tu první pomoc./ *Fred mu otevře dveře a před clubem už na ně čeká auto. Z jedné miniledničky v limuzíně vytáhne láhev s vodou a snaží se jí pomocí ní vzkřísit k životu.* Notak probuď se. *Lehce jí propleskne a doufá že se vzpamatuje. Zpráva o téhle scéně se evidentně roznesla mezi novináři rychle a pár ulic před palácem už auto nahání několik novinářů.* /Taky si nemůžou dát pokoj./ *Odnese jí na ošetřovnu doktorům a tam už si jí vezmou doktoři. Ačkoliv by tu zůstal a čekal co s ní bude ví že tu bude k ničemu a tak si nakonec sedne na chodbu nemocničního křídla* /Co to semnou dělá? Že já ji mám víc než rád./
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Strip Club RoXy - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:28 pm
Nejspíše není nutné popisovat, co toto je za místo a ani to, co se tu odehrává..

Strip Club RoXy - Stránka 3 0a70c48091585867d1a3dfa50efe85d9
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Algot Andreas Axell Andersson

Thu May 13, 2021 10:54 am
*Byl krásný teplý večer a tak se rozhodl se projít městem a načerpat nějakou inspiraci k pasní básniček. Od té do body co přiletěl do Illéi žádnou nenapsal. Jen tak se klidně procházel a nic mu nechybělo. V jedné čajovně si koupil jeho oblíbený zelený čaj a ještě si vzal jeden pytlíček do paláce. Koukal se po ochodech a domech co jsou v Angeles.Z ulice rodinných domů se dostal do čtvrti plné barů, bordelů a podobných podniků. Radši přidal do kroku aby došel do nějaké normální části města. Na konci téhle čtvrti stál strip club.* /Tak už vím kde budu Adriena hledat až se ztratí./ *Ona a Adrien byli jako den a noc a přesto si rozuměli. Vedle strip clubu bylo jedna pizzerie kde prohlížel jakou mají. Ne že by měl hlad, ale toužil nějakou illejkou pizzu ochutnat. Přeci jenom znal hlavně tu italskou.*
Sponsored content

Strip Club RoXy - Stránka 3 Empty Re: Strip Club RoXy

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru