Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Josephine O. Reyes

Fri Feb 28, 2020 7:46 pm
*Na dnešní akci se přeci jen po louhé době dostavila. Byla jen na večeři, jelikož před tím na žádných plesech nebyla, když byla u rebelů a upřímně jí to mrzí, proto se i na dnešní akci těšila. Neměla taky žádnou možnost koupit malé princezničce dárek, takže se rozhodla zajít do kuchyně a aspoň se pokusila upéct nějaké cupcakey. Na sobě má tmavě modré šaty a zrzavé vlasy má volně rozpuštěné. Teď už jde do sálu s krabicí se sladkým dárkem a úsměvem na rtech. Když dojde až mezi lidi, musí se ušklíbnout nad výzdobou.* /Neměla jsem si vzít radši růžové šaty?/ *Uchechtne se a přejde někam dál.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Fri Feb 28, 2020 7:55 pm
*Dojde do sálu a kdyby mohly pohledy zabíjet, reportéři by se mohli právě chystat na své pohřby. Bohužel toho schopný není, takže mu nezbývá nic jiného než dojít ke trůnům a posadit se na ten svůj. Prsty rukou zatne do opěrek a pak se podívá na Sawyera.* Jestli vypadam tak nasraně jako snad ještě nikdy, tak vypadam tak, jak se cítim. *Poznamená a opět zabloudí nenávistným pohledem ke kamerám.* Je to Charity, Sawe. Bude si zase připadat méněcenná a při nejlepšim se jenom odstěhovat z komnaty do jiný. *Uchechtne se zoufale a pak se pousměje na mámu, která sem přijde.* Ahoj. *Pozdraví jí a sjede jí pohledem. Vidí, že jí není dobře, ale rozhodne se to radši nijak nekomentovat, protože tvrdohlavost zdědil i po ní. Pak si všimne, že přišla i Charity a setká se s jejím pohledem.* Omluvte mě. *Koukne na zbytek rodiny a vydá se za ní.* Možná nejsem tvé první rande, tvůj první polibek, tvá první láska. Chci jenom být tvé všechno poslední. *Odcituje to, co mu nechala napsat na hodinky, které má na ruce.* Jsi moje první a jediná láska, to víš, že ano? *Podívá se na ní.* Charity, já bych tě nikdy nepodvedl. Vážně. A ty zbylý fotky .... všechno to bylo, než jsem se zamiloval do tebe a než jsi mě změnila ty. Prosím, neciť se nijak blbě. To já se tak cítím. Protože ať už jsem doufal v cokoliv, svojí minulost nikdy nedokážu smazat..
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Edelynne Celeste Schreave

Fri Feb 28, 2020 8:04 pm
*Nemohla ani jist, jak moc se na dnesni den tesila. Byla neskutecne zvedava jake darecky dneska na svoje naoiny dostane. Nyni vybehla ze sve komnaty a zene se chodbami do salu, kde se ma jeji oslava konat. Usmiva se a jeji modre ocka smiti nadsenim a zvedavosti. bezi ak rychle, ze cestou do nekoho vrazi a spadne na zadek. ma na sobe rizove saty s kaminky a na hlave ma korunku. Kdy se koukne do koho vrazila, spatri tatku a hned je na nohou a nadsene jej obejme a nakonec ho chytne za ruku a jde s nim do salu. Cestou se snazi zjistit, co od nej dostane k narozeninam, ale tatka ji nic nerekne a jen se usmiva.* /Ach joooo../ *Jeji zamraceni ji, ale opusti hned jakmile vejde s tatkou do salu.* Juuuuuva! To je taak kraasne! *Zacne tleskat a poskakovat* Babie! Elska a Anna Mari a Adrien!! *Je nadsena a hned bezi k trunum* Ahoj mami ahoj Sawe ahoj Jaspere! To je tak krasne!
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Charity Ash Horn

Fri Feb 28, 2020 8:10 pm
*Dojde na akci se značným zpožděním, ale jak vidí, oslavenkyně tu stejně ještě není. A ona dá jen dárek na stůl a rychle odejde někam, kde bude sama. Projít se do zahrad nebo tak. Ale tyto její plány jí naruší Jasper, který promluví za jejími zády. Nervózně polkne a otočí se na něj, když řekne slova, která mu nechala vyrýt ze zadní strany hodinek, které mu dala na Valentýna před dvěma týdny. Po jeho otázce sklopí pohled, ale pak lehce přikývne. Chvilku mlčí a pak přikývne.*Já vím jen.. *Potřese hlavou.*Měl jsi tolik známostí, jako bych si to pořádně do teď neuvědomovala. Do té doby, co jsem viděla tvé fotky v Illea News.*Vysvětlí.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Rhys Dante Schreave

Fri Feb 28, 2020 8:16 pm
*Na akcich sve rodiny a spojene se Selekci se neukazuje, ale dnes udela vyjimku, protoze jde o jeho nejmladsi neter. Ma pro ni darek v podobe plysove Tikki, coz je vlastne kwami Berusky a dava ji jeji schopnosti pomoci mirakuli. na sobe ma tmave sedy oblek se stejne barevnou kravatou. Vlasy ma ucesane, aby se nereklo. Byl na osetrovne hned jak se z domku dostal do palace a prislo se na to, ze si tim padem udelal neco s kolenim kloubem takze musi mit ortezu. Ma ji pod kalhotama obleku. Vezme do ruky zabaleny darek pro jeho neter a vyjde z komnaty. Jakmile vejde do salu, okamzite se zarazi.* /Cukrovka.. rutove peklo.../ *Probehne mu hlavou a hned ji zatrese a rozkulha se ke stolu, kde se maji davat darky pro jeho neter. Na karticce u masle je napsano, ze to ma od nej.Nehodla se na akci nejak zdrzovat, takze tomu dava chvilku a potom odejde.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Brikssi M. Schreave

Fri Feb 28, 2020 8:22 pm
*Dojde na akci, i když se necítí vůbec dobře a rovnou si tam sedne na svůj trůn, aby se jí nestihlo kompletně zatmít před očima a ona tady neomdlela. Pozdraví Jaspera a Sawyera a po jeho otázce pousměje.* Je mi dobře. *Zalže, i když ví, že jí to moc dobře nejde, ale i tak to musí zkusit, protože nechce, aby si kvůli ní dělal nějaké starosti. Sleduje Jaspera, jak jde k Charity a potichu si povzdychne, když si vzpomene na nejnovější číslo Illea News. Těmito myšlenkami se ale nezabývá dlouho, protože během chvíle dorazí dnešní oslavenkyně, Edelynne.* Ahoj, zlatíčko. *Usměje se na ní širokým úsměvem a i přes motání vstane, aby jí mohla pořádně obejmout.* Takže se ti to tu líbí? *Zeptá se jí a nepřestává se usmívat.* /Přijde to jenom mě, nebo to před týdnem bylo novorozeně?/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Fri Feb 28, 2020 8:28 pm
Ahoj, Edy. *Usměje se na svou nejmladší sestru, než odejde k Charity, které odcituje slova, jenž mu nechala napsat na hodinky. Poslední dobou nenosí jiné. Podívá se jí do očí a zeptá se jí, jestli ví, že je jeho první a jediná láska. To, že přikývne mu dodá aspoň trochu klidu, že by to nemuselo být tak hrozné. Nikdy by jí nedokázal podvést a to je další věc, kterou jí řekne. Nejradši by celou svou minulost smazal, ale ví, že to se mu nepovede nikdy. Po její odpovědi sklopí lehce pohled a letmo přikývne.* Jo, měl. *Přikývne a zase se jí podívá do očí a přistoupí k ní blíž.* Ale na žádnou jsem se nedíval tak, jako na tebe. K žádný jsem necítil to, co k tobě. S žádnou jinou jsem si nikdy nedokázal představit zbytek života a s žádnou jinou jsem ten zbytek života strávit nechtěl. *Pohladí jí jemně po bříšku.* A s žádnou jinou nemám na cestě děti, kterých se nemůžu dočkat. *Pousměje se na ní.* Nemusíš si připadat nijak ... méněcenná, nebo jak to nazvat. Ty jsi totiž ta nejvýjimečnější žena v mém životě. *Řekne jí upřímně a v jeho očích je vidět všechna ta láska, kterou k ní cítí.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Feb 28, 2020 8:35 pm
*Po protestech se v těch šatech na narozeniny i vydá. Rozhodne se tam jen tak rozhlížet po ostatních, aby se rozhodla ke komu nakonec zamíří. Všechno tu vypadalo tak sladce  a růžově. Poznává i rozdílná témata, která tu jsou. Má co dělat upřímně aby se celou dobu nesmála. Než u stolu s dárky spatří někoho, koho by tu rozhodně nečekala. Překvapeně vykulí oči a rozejde se pomalým krokem k němu. *Rhysi...nebo spíš Vaše Výsosti?*Opraví se smíchem a lehce se ukloní. Pukrle by v těchto šatech asi nezvládla, ale jen si jen prohlédne.* Vypadáš překvapivě vcelku.*Skousne si spodní ret, to že tím naráží na jejich setkání v domku, je jen malý detail, který ví jen oni.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Fri Feb 28, 2020 8:37 pm
*Oslavu narozenin sve nejmladsi dcery si nemuze nechat ujit ani za nic a proto ted v cernrm obleku s cernou kravatou miri do velkeho salu, kde se oslava ma konat. Pro Edelynne ma dva darky. Jeden ma v kapse saka a druhy dostane pozdeji. Zrovna si upravuje kravatu, kdyz do nej nekdo narazi a on male skonci taky na zemi, ale kdyz se koukne, kdo do nej jako raketa narazil zakrouti hlavou a pomuze sve nejmladsi dceri vstat.* Zlaticko v porakdu? * Kdyz se usmiva a hned se jej vaptava, co dostane na narozeniny, usoudi, ze je v poradku a nasledne i ni vejde do salu, ktery je vyzdobeny, podle jejich oblibenych pohadek.* /Vitejme v pekle./ *Edelynne se jej pusti a on se pousmeje, kdyz vdi, jak je nadsena a tza tuhle jeji reakci tohle vsechno opravdu stalo. Jde smerem ke trunum a pohledem vidi Sawyera na ktereho kyvne s usmevem hlavou a potom se dpodiva na Edelynne s Brikssi. Neujde mu, ze je Brikssi bleda a tak jakmile prijde k nim koukne na Sawxera.* Ahoj, synu. *Pozdravi jej a potom prijde k Brikssi.* Ahoj, draha. Jsi naprosto nadherna, ale prijdes mi malinko bleda. Je vse v poradku? *Zepta se ji starostlive.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Feb 28, 2020 8:39 pm
*Řekne Jasperovi, že nevypadá vůbec dobře, naopak. Jako by chtěl někoho přizabít a on to docela i chápe. Na jeho slova přikývne.*Jo, vypadáš dost naštvaně. Ale pamatuj, když se rozhodneš někoho zabít, pomůžu ti schovat mrtvolu, ale pokud jen nebude okolo moc krve. Nechci se jí umazat. Ještě by to Edy vyděsilo.*Stanoví si podmínku, kterou má pro to, aby mu pomohl. Když pak Jasper odejde, podívá se zase na mámu. Vidí na ní, že se necítí nejlépe.*Měla bys jít spíše do komnaty.*Povzdechne si. Pak přijde táta a Edelynne. Tátovi kývne na pozdrav hlavou a spíše se zaměří na svou malou sestru. Vstane z trůnu.*Rychle to zahájím.*Usměje se na ni a vezme sklenku šampaňského, přičemž Edelynne taky jednu podá. Podívá se na rodiče.*Nebojte, je to dětské šampaňské.*Vybral pro ni jahodové, snad jí bude chutnat. Pak počká, než si získá pozornost všech v sále.*Rád bych vás tady dneska všechny přivítal, na oslavě narozenin mé sestry.*Podívá se na ni.*Přeju ti všechno nejlepší k narozeninám.*Krátce to zahájí a pak se napije. Pak kývne služebné, která čeká jen na jeho pokyn, aby dala na znamení dalším. Jedna služebná mu přinese velkou květinu, jak jinak než růžovou.*Doufám, že se ti dárky budou aspoň trochu líbit.*Zazubí se na ni a podá jí květinu. Pak už se tu objeví několik služebných, které nesou několik dárků. Hlavně deky na koně, kalhoty, uzdu a další potřeby pro ježdění na koni. Pak taky velký dárek, ve kterém je velký kufřík, který je plný pastelek. Všechny ty dárky položí na stůl, nedaleko od trůnů, který je tam přichystaný jen pro jeho dárky, protože se jen tak někam nevejdou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Charity Ash Horn

Fri Feb 28, 2020 8:49 pm
*Když k ní přijde Jasper, otočí se na něj a po jeho otázce sklopí pohled k zemi, ale i přesto přikývne. Když ji pak ujistí, že by ji nikdy nepodvedl, věří mu. Ale cítí se blbě kvůli tomu, kolik měl známostí před ní a ona neměla nikoho.*/Co když si to nějak rozmyslí a pak si najde někoho jinýho?/*Když k ní přistoupí blíže, zvedne zase pohled k němu. Po jeho slovech se pousměje a když ji pohladí po břiše, položí svou ruku na jeho, která je tam.*Miluju tě.*Řekne a natáhne se, aby ho mohla políbit. Stejně si tak bude zase připadat, ale nechce, aby se tím ještě trápil. To zase spraví jen čas. Ale i tak se po jeho slovech cítí o mnoho lépe, jak předtím. Po chvilce se od něj odtáhne a podívá se k trůnům, kde zrovna Jasperův bratr zahajuje ples.*Možná bys tam měl jít. /Přece jen je to jeho sestra./
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Mionel Corin Woodwork

Fri Feb 28, 2020 8:54 pm
*Na oslavu nejmladsi sestry sveho nejlepsiho kamarada se vydal taky. Nese Edelynne malou hraci skrinku, kde kdyz ji otevre je mala panenka barbie jako baletka a skrinka hraje nejakou melodii. Na sove ma tmave modry oblek s kravatou a momentane je chodbou a kouka se na zabaleny darek v rutovem lesklem papire s velkou masli stejne barvy jakou ma papir. Zastavi se prede dvermi o salu a chvili jen ceka. Jakmile uslysi vedle sebe hlas, ktery zpsobi, ze se jeho srdce rozbusi, jak splanesene, oroci k ni hlavu a koukne se trochu dolu, protoze Lia preci jen mensi a jakmile vidi, jak je dnes nadherna ma milion chuti ji obejmout a zatocit se sni v jehonaruci a rict ji, jak nadherna je.* Ahoj, Mer. *Rekne prekvapene a skousne si spodni ret.* J- jo jdu a pokud chces muzeme jit. *Vykoka ze sebe s usmevem a potom i s Mer vejde do salu a svuj darek da na stul k ostatnim, tarim co Mer je u sve rodiny. /Proc jsi takovej zatracenej srab sakry? Rekni ji konecne, co pro tebe znamena!/
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Feb 28, 2020 9:10 pm
*míří na oslavu narozenin své mladší sestřičky a před dveřmi salu narazí na Mionela. Jakmile ho uvidí, její nálada se zlepší. Po té, co ho viděla naposledy si konečně přiznala, že ho nevidí jen jako kamaráda. Už několik dní na něj nemůže přestat myslet. Když je u něj pozdraví ho a zeptá se jestli jde dovnitř* Jasně.*usměje se na něj a vydá se s ním do sálu. Ví, že by měla jít na chvilku za svou rodinou i když je tam zatím jen Sawyer. Poukáže na výzdobu, kterou si zařizovala Edelynne. Po jeho odpovědi se uchechtne. Pak se dostaví Jasper a jeho stav nijak nekomentuje. Neví co si myslet po tom, co viděla v Illea News. Doufá, že to Charity nějak vysvětlí. Když pak dojde i máma a ona si všimne jejího stavu jen si povzdychne* Mami, ty neumíš lhát. A nic proti ale i na kilometry daleko je vidět, že nejsi v pořádku.*řekne jí. Když dojde i táta s Edelynne musí se nad její radostí pousmát. Pak začnou přicházet služebné s darkami od Sawyera pro Edy a ta poslední z nich nese i její dárek. Je to obrovská sklenice plná čokoládových bonbónů všeho druhu. Když postaví služebná sklenici před Edelynne vydá se k ní s krabičkou v ruce* Všechno nejlepší Edy. Doufám, že se ti to bude líbit.*řekne jí jakmile si k ní pridrepne a podá ji krabičku s náušnicemi. Ješte ji rychle obejme a pak už se nenápadně vytratí a v davu vyhledá zase Mionela.* Ta její radost je nakažlivá.*řekne s úsměvem a ohlédne se na Edy.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Rhys Dante Schreave

Fri Feb 28, 2020 9:16 pm
*Na akcich nebyl ani jednou od doby, co se zahajila elekce jeho synovce, ale dnes udelal vyjimku na oslavu narozenin sve nejmladsinetere.* /Ani se nenadejeme a bude ji patnact.. To si bratr uzije a pribyde mu nekolik novych sedin./ *Pomysli si a tak se vyda do velkeho salu, kde se dnes oslava male princezny kona a uz po prichodu je mu jasne, ze tahle vyzdoba je extremne silena, ale jak vidi delynne rozzsrenou u trunu, pousmeje se, Dokulha ke stolu, de se maji davat darky a da tam ten svuj a otom jen postava kousek od stolu a sleduje deni v sale, kdyz vudu, jak j nemu jde Thylane na kterou se pousmeje a kdyz jej nazve vysosti, zakrouti hlavou.* Ne jen ne vysost. Rhys bohate staci. *Rekne po jejich dalsich slovech se zasmeje.* jak bidis jsem opravdu v celu a to jen diky jedne sikovne lecitelce. *Uchechtne se a obrati se na ni pravou tvari. Rany uz nedou tak zarudle a nekrvaci.* Byl jsem na osetrovne a mam neco s kolennim kloubem, takze jsem vyfasoval ortezu na nekolik tydnu, ale jinak mi rekli, ze to neni nic vazneho. Jen par podrenin. *Rekne Thylane s usmevem.* Jak se jinak mas? Vse v pohode? *Nadzvedne jedno oboci a potom , kdyz Sawyer zahajuje oslavu Edelynne, bezme si od cisnika sklenku sampanskeho a napije se.* Jak bezstarostny vek, co? Edelynne se ma ze ji jeste dokazi natchnout balonk, ruzova a dalsi pohadky na ktere kouka. *Uchechtne se.* A hlavne darky. *Koukne se na Thylane.* Dala jsi ji taky neco? *Zepta se tmavovlasky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Fri Feb 28, 2020 9:16 pm
*Letmo se pousměje po Sawyerových slovech.* Díky. Přemýšlel jsem o vpíchnutí trochu vzduchu nebo draslíku do žil. To by nebyla žádná krev. *Zauvažuje nahlas.* Něco krvavýho si necháme na Halloween. Počítám dopředu s tím, že reportéři mě budou srát furt. *Neodpustí si sprostý výraz a ani se za to necítí nijak provinile, protože ani Edy ani jeho rodiče tu ještě nejsou. Během chvíle ale všichni dojdou a on se odebere k Charity, se kterou by si měl určitě promluvit. Upřímně a s láskou v očích jí řekne, jak jí vnímá a že je pro něj jediná na tomto světě a položí ruku na její bříško, které už se začíná docela rychle rýsovat.* Já tebe taky. *Opětuje mu polibek.* V komnatě ti ukážu, jak hodně speciální pro mě jsi, co ty to? *Zamručí toužebným hlasem a políbí jí jemně na její krk. Tady by se měl nejspíš ovládat. Následně se koukne na Sawyera, který ho vyruší od ochutnávání Charitiny pokožky svým zahájením, takže nezapomene otráveně protočit očima a pak se koukne na svou rodinu a zase na Charity.* Možná bysme tam měli jít. *Opraví jí s úsměvem.* Ať chceš nebo ne, už jsi prakticky částí rodiny. *Pokrčí letmo rameny.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Brikssi M. Schreave

Fri Feb 28, 2020 9:35 pm
*Pokusí se zalhat, že je jí dobře a pak se podívá na Liu a Sawyera a zavrtí hlavou.* Jsou to narozeniny Edelynne. Musím to zvládnout. *Opáčí. Narozeniny svého dítěte by nemohla vynechat nikdy. A navíc chce vidět její výraz, až dorazí dárek, který pro ní má a který je zatím schovaný v místnůstce za trůny. Už jen výraz Edelynne, když dorazí do sálu jí zahřeje u srdce a roztáhne její rty do širokého úsměvu. Pevně jí obejme a pak nechá i ostatní, aby jí objali a mezitím se s láskou usměje na svého manžela.* Ahoj, lásko. *Pozdraví ho a pohladí ho po tváři, když vidí jeho starostlivý pohled.* Trochu se mi motá hlava. *Odpoví mu, i když opět neřekne celou pravdu, protože hlava se jí motá daleko víc, jak trochu.* Připravená na další dárečky? *Usměje se na Edelynne a pak pokyne služebným, které dojdou do místnůstky za trůny a nejdříve přinesou Edelynne koš plný tužek, bločků a plyšáka s motivy jednorožce a následně se objeví i druhá služebná, která vede živého bílého koně, který má přidělaný roh, aby působil jako živý jednorožec. Bohužel, její dárek nevyšel přesně podle představ a když ho uvidí, její srdce vynechá pár úderů.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Arowen Bennett

Fri Feb 28, 2020 9:36 pm
*Nebylo zas tak těžké si zjistit, co plánuje královna a ostatní členové královské rodiny za dárky pro malou princeznu. Přeci jen s rebely v utajení v paláci jde snadno opravdu hodně věcí. Královnin dárek jí k jejímu plánu posloužil nejlépe. Přeci jen, příjezd do velkého sálu a živém obrovském koni? Kdo by si něco takového nepřál.* /Motorky jsou ale stejně lepší. Kde má tohle řídítka?/ *Prohlíží si nedůvěřivě koně, ale i jízda na koních patřila k jejímu základnímu výcviku u rebelů, takže kdyby se kůň splašil, uměla by ho ovládat. Konečně nastane ta chvíle, na kterou čekala. Přijde jedna služebná, na kterou namíří zbraní, aby nic necekla a která odnese koš plný různých kravinek s jednorožci a pak je na řadě ona. Vjede s koněm do sálu a zářivě se na všechny usměje. Hlavně na královnu s králem.* Čaute rodino! *Pozdraví je.* Je zbytečný dávat povel strážím, dneska tady velím já. *Upozorní je dopředu a seskočí z koně.* Není to vtipné? Celý život se vás snažím zabít a ve skutečnosti jsme jedna rodina. *Pronese pobaveně a podívá se na královnu.* Opravdu zvláštní, že, teto? *Uculí se na ní. Na tohle se opravdu strašně moc těšila. Dneska poteče krev proudem.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Edelynne Celeste Schreave

Fri Feb 28, 2020 9:40 pm
*Jakmile vejde s tatkou do velkeho salu, nevi z ceho se ma adovat vice. Jestli z vyzdoby na tema Barbie, nebo to na Frozen, nebo to na Miraculous. nadsene kouka kolem a ocka ji jen sviti radosti a nakonec se rozebehne ke trunum div nezakopne na schidech a nadsene vypiskne.* Mooc se mi to libi mami! * Zazubi se a potom kouka na Sawyera, kter  rekne, ze zahaji jeji sloavu  a jakmile ji poda sklenickku s sampanskym usmeje se.* Taky jsem velka! *Rekne nadsene a potom posloucha slova starsiho brasky a potom vsem s usmevem zamava a potom obejme Sawyera.* Dekujii a bude se mi to libit vsechno! *Potom obejme mamku.* I ty mas pro me darecky? *Kouka na mamku plna ocekavani a cucne si zetskeho sampanskeho.* Jahudkoveee. *Nadskoci a potom koukne i na tatku a jen se na nej culi s otarkou v ocich.* /Darecky?/ *Kdyz ji da darecky mamka hned se da do rozbalovani a nadsene vyjekne.* Pastelkyyy papiryyy jednorozec! *Potom otevre darky od Sawyea a nadsene se na nej usmeje.* To je na Konika! Obleceni to je krasneee. *Culi se na nej a rozbaluje dal.* Sladkostii a dalsi pastelkyy. Muzu kreslit poraad. *Zatleska nadsene a potom, kdyz slysi klapani podkov koukne se im smerem a pusti na zem prazdny papir a jen se diva na "Jednorozce" a potom su da dlane na pusu a rozvzlyka se.* To je... to je opravdu jednorozec..*Koukkne se uslzenyma ocima na mamku a tatku a k oboum dohopsa a obejme se.* Slibuju, ze uz nebudu nikdy za tohle zlobt! mam vas moc moc rada mami a tati: *Osatatni darecky necha zatim tak a vezi ke konikovi a usmiva se a slzy ji tecou.*


Naposledy upravil Amokuma dne Fri Feb 28, 2020 9:51 pm, celkově upraveno 1 krát
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Feb 28, 2020 9:43 pm
*Všimne si jeho úsměvu, když se k němu rozejde...fajn takže si jí všiml. To by asi stačilo k tomu všemu se tu právě odehrávalo. Rozhodne se jej pozdravit, ušklíbne se nad tím, když jí začne říkat, že mu titulem říkat nemá. Jistě, že tohle řešili, ale ona si to odpustit v ten moment nemohla. Nakloní zvědavě hlavou na stranu, jakože vůbec neví o čem mluví.*Vážně? To bys mě s ní někdy mohl seznámit.*Pokývne nad tím hlavou, i když ví, že tím myslí nejspíš jí samotnou. Nejspíš by jí i zčervenaly tváře, kdyby tu nebylo tolik lidí kolem. Se starostlivým pohledem si prohlídne jeho obličej a přikývne, už to nevypadalo tak hrozně, jako když jej potkala prvně. Následně na to si vyslechne celý jeho zdravotní stav a povzdychne si nad tím, s tím že se zadívá směrem k jeho kolenu, potom zvedne pohled nahoru a zase se mu zadívá do očí.* Víš, že kdybych mohla pomoct...stačí říct, že?*V jejím hlase je starostlivý ton, neměl by se namáhat v chůzi, přesně to říkala i domku. S úsměvem, který mu následně věnuje, přikývne.* Mám se fajn, v rámci všech možností.*Zavrtí nad tím hlavou jakoby to nebylo vlastně vůbec důležité, nikdy nebylo důležité co jí je. Vezme si při přípitku také vlastní skleničku, ze které se jen napije a zase jí odloží. Přitom se podivně zašklebí nad tím alkoholem. *Děti jsou fajn...roztomilé a bezstarostné.*Přikývne když si všimne nadšené princezničky.* Měla jsem to v plánu, ale uvědomila jsem si, že nemůžu ven z paláce abych jí něco vybrala.*Poví s povzdechem. Jenže v tom se něco stane, a její oči se ještě víc rozšíří. Při pohledu na vůdkyni rebelů vypadá skutečně zděšeně, dokonce se i nepatrně začne třást.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Charity Ash Horn

Fri Feb 28, 2020 9:45 pm
*Když jí položí ruku na břicho, položí na jeho ruku tu svoji. Už má docela viditelné břicho. A to je teprve v devátém týdnu. Ale asi se není čemu divit, přece jen budou to dvojčat a ona vždycky byla hodně hubená, takže tahle změna je dost výrazná. Políbí ji a usměje se, když od něj uslyší, že on ji taky miluje, stejně jak ona jeho. Po chvilce se odtáhne. Když řekne, že jí v komnatě ukáže, jak je pro něj speciální a políbí jí na krk, trochu se začervená, protože si plně uvědomuje, že je v sále plném lidí.*To zní jako dobrý plán.*Řekne a pak se podívá na jeho bratra, který zahajuje ples, nebo spíše oslavu narozenin Edelynne. Vidí, jak Jasper protočil očima a uchechtne se.*Neboj drahý na tohle bude dost času v komnatě.*Usměje se na něj a pak poznamená, že by za Edelynne měl jít. Když ji pak opraví, podívá se na Edelynne. Moc se jí tam nechce, bude to docela zvláštní.*/Klid, v Illea News jsi četla, že to králi už nevadí.. Snad mluvil pravdu./*Navíc Edelynne a Lia jsou fajn, Sawyer proti ní taky nic neměl a královna je taky milá.*No dobře.*Řekne po chvilce. Ale pak do místnosti vjede někdo na velkém koni. Pak pozná, že je to velitelka rebelů a srdce jí vynechá pár úderů. Poslouchá její slova a zamrká zmateně očima.*Teto?../*Zašeptá a podívá se na Jaspera.*Věděl jsi to? Byl jsi s rebely.. A spali jste spolu..*Potřese hlavou.*To si ze mě vážně někdo dělá srandu..*Potřese hlavou a poodstoupí od něj.*Jsi s ní příbuznej./Moje děti budou z části i její krev../
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Feb 28, 2020 10:02 pm
*Podá Edelynne sklenku s dětským šampaňským, nenaléval by jí pravé, je pořád malá. Zahájí ples a obejme Edelynne, které potom předá i dárky, jako všichni ostatní.*Jsem rád, že se ti to líbí.*Řekne upřímně. Doufal, že se jí to bude líbit. Usmívá se, tedy do doby, než přijede na !jednorožci". Pozná Arowen a překvapeně zamrká, když nazve jeho matku tetou.*Doprdele.*Zaklepeje.*/Vždyť to je incest!/Jak jako teto?*Zeptá se a podívá se na mámu. Absolutně nechápe, co se tu děje.*/Prosím ať tohle není pravda./*Uvědomí si, že je to vlastně jeho chyba, protože on dal Arowen výměnu za jeho mámu papíry o jejích rodičích.*To ne, je to moje vina..*Hlesne potichu pro sebe. Pak se rychle rozhlédne po davu lidí, hledá obličej Thylane. Najde ji vede Rhyse, nad čímž se zamračí, protože se mu to moc nelíbí, ale sjede ji starostlivým pohledem. Snaží se jí pohledem naznačit, aby odešla. On tu musí zůstat, chce vědět, o co tu jde.*/Prosím ať je to jen špatný sen../
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Rory I. Beavers

Fri Feb 28, 2020 10:06 pm
*Upřímně, na dnešní akci se těšil docela dost, není to normální, aby se rebel jako on, těšil na akci v paláci, ale potom, co mu Arowen řekla, se ani jinak nedalo. Ted už jde hned do sálu, jednu ruku má na pistoli a tu druhou má položenou na noži, který má upevněny u opasku, hend vedle dalších dvou. Nijak si je neschovává, proč taky? Musí se pousmát nad pohledem velitelky na jednorožci, protože takový pohled se mu nenaskytne často. Když uvidí všechny ty šťastné lidi, kterým nic nechybí, je mu z toho špatně. Stojí nedaleko dveří, kdyby někoho i přes varování napadlo zavolat stráže. Pohledem těká po všech těch lidech, hlavně po královské rodině.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Fri Feb 28, 2020 10:07 pm
Jsem rád, že se ti líbí. *Kdyby byl tohle obyčejný ples a ne oslava narozenin jeho sestry, asi by se odsud vypařil rovnou. Teď ho ale přeruší Sawyer svým zahájením.* Já vím. Máme celou noc a zítra taky nemusíme vůbec vylízat. *Mrkne na ní a pak jí opraví a spolu s ní se nakonec vydá ke své rodině akorát ve chvíli, kdy na jednorožci přijede Arowen.* /Asi jsem měl fakt zmizet./ *Proběhne mu hlavou a pak poslouchá její slova a překvapeně vykulí oči.* Teto? *Dostane ze sebe zmateně a pak se podívá na Charity a zavrtí hlavou.* Ne, nevěděl. *Hlesne a když mu Charity připomene ten fakt, že spolu spali, nasucho nahlas polkne. Když vidí, jak od něj poodstoupila, klidně by přísahal, že slyšel, jak se z jeho srdce kousek ulomil. Teď na to nedokáže nic říct, jen se na ní dívá a v jeho očích je vidět bolest a zmatení. A sám vevnitř cítí naprosté znechucení svou osobou.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Josephine O. Reyes

Fri Feb 28, 2020 10:17 pm
*S úsměvem dojde do sálu s krabicí v ruce. Postaví se stranou a chvíli přemýšlí, jestli dát princezně dárek osobně nebo ho položit mezi ostatní. Nakonec se rozhodne je dát na ten stůl, přeci jen štítek se jménem tam je, takže bude vědět, od koho to je. Potom odejde ke stolu se zákusky a zase se začne cpát různými koláčky, protože jídlo ona má ráda. Když se však najednou něco stane a ona najednou uvidí v sálu koně, tefa jednorožce, nejdřív by se možná stále usmívala. Kdyby si ale nevšimla postavy sedící na něm. Hned jí úsměv zmizí z tváře a začne se třást. Není schopná kvůli tomu šoku se hnout z místa. Stále má trauma z rebelů a pochybuje, že by někdy zmizelo. Proto teď jen vydrží se na ně koukat, trvá ji to docela dost minut, než si uvědomí co se děje. Slova rebelky ani nijal nevnímá, jelikož si připadá jak kdyby teď nebyla schopná vnímat nic. Po pár minutách je akorát tak schopná si zalézr pid stůl, stále celá rozřesená a s pomalu stékajícími slzy po tvářích.* /Prosím, ať jdou pryč, prosím. Prosím, prosím, prosím. Ja se bojím, ať vypadnou./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Charity Ash Horn

Fri Feb 28, 2020 10:29 pm
*Začervená se a ujistí jej, že v tomhle mohou pokračovat v jejich komnatě, budou mít celou noc. Pobaveně se uchechtne, když vidí, jak se zamračí.*To zní skvěle. Jídlo si můžeme nechat poslat tam..*Usměje se. Pak souhlasí s tím, že půjdou spolu k jeho rodině. Chtěla, aby tam šel sám, ale o ji přesvědčí, aby šla s ním. Navíc doufá, že královi skutečně nevadí. Ale do sálu přijede velitelka rebelů na jednorožci a ona má pocit, že se jí šokem snad zastavilo srdce. Poodstoupí od něj. Přijde jí nechutné, že spal se svou sestřenicí.*/Poku říká pravdu Arowen../*Podívá se na ni. Pak ucítí ostrou bolest v břiše, chytne se za něj.*Do háje.*Procedí skrz zuby. Sice není nadšená, že by její děti měli mít společnou krev s rebelkou, ale nechce o ně přijít.*P-pokud to bude mezi dětmi a mnou, ať zachrání je, jasný?*Podívá se zase na něj. Bojí se, že by se mohlo stát tohle. Doufá, že se dvojčatům a ani jí nic nestane, ale taky ví, že předtím byla postřelená do břicha a už tehdy měla na mále, takže kdyby to ona neměla zvládnout, chce aby to zachránili děti.*/Musím na ošetřovnu../*Bolest nepřestává a ještě sílí.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru