Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Isaac Reese MacKeena

Sun Aug 16, 2020 6:50 pm
*Človek by si myslel, že kráľ rozhoduje o svojom živote úplne sám. Že sa nad ním neskláňa žiadna neviditeľná ruka, ktorá má väčšiu moc, ako je on sám. No nie je to tak úplne pravda. Teda, aspoň v tom prípade, keď si dotyčný kráľ so sebou zo svojej krajiny privedie svojich radcov a tí potom dávajú pozor, aby si plnil svoje povinnosti. Náplňou jeho práce je bohužiaľ aj navštevovanie plesov a podobných hlúpostí, ktoré zo srdca nenávidí. Vadia mu veľké skupiny ľudí, na tanečný parket pre svoje zranenie ani nemôže a ešte mu hrozí, že stretne svoju bývalú alebo snúbenicu. Jediné pozitívum, ktoré na tomto večeri vôbec dokáže nájsť, sú neobmedzené zásoby alkoholu. Vlastne je to jediný dôvod, pre ktorý svojim radcom rovno nepovedal, že sa na tom plese môžu ukázať namiesto neho.* /Aj tak reprezentujú Írsko lepšue ako ja./ *Pomyslí si vo chvíli, keď stojí vo vstupných dverách do tanečnej sály s paličkou v ruke. Ak by tu namiesto neho bola jeho mama, ľahko by pozornosť celej sály strhla na seba a podarilo by sa jej nájsť diplomatických spojencov, ktorých Írsko potrebuje. On tiež na seba púta pozornosť, ale, bohužiaľ, kvôli úplne iným dôvodom. Napríklad kvôli jeho krívaniu alebo aj kvôli tomu, že je jedinou osobou, čo si na seba neobliekla nič červené.* /Ak by ma kvôli tomu vyhodili, bolo by to tak lepšie./ *Pomyslí si, ale pre jeho vlastné nešťastie, nikto jeho čierny oblek a bielu košelu nerieši. Ani kruhy pod očami, ktoré tam má od včerajšej noci, pretože má za sebou prebdenú noc s fľaškou v ruke. Vlastne vyzerá tak, ako by ho prešiel kamión. Napriek bolehlavu, ktorý ráno prekonal vďaka liekom, sa hneď rozíjde smerom k stolu s alkoholom. Na to, aby dnešný večer prežil, ho bude potrebovať veľa. Už-už si berie jeden pohár, keď si kúsok od seba všimne známu tvár. Stuhne. Zahliadol ju len periférne, ale aj tak mu je jasné, s kým má dočinenia. Z ich posledného rozhovoru si skoro nič nepamätá a nemá ani tušenia, ako sa z tej chodby teleportoval do svojej postele. Pripadalo mu to ako zázrak. Pár sekúnd tam len stojí s rukou zaseknutou na pohári s alkoholom. Ten nakoniec zdvihne a prehodí ho do seba, ako by to bola malinovka, nie whisky. A potom sa rozhodne Charis osloviť. Vlastne ani sám netuší, prečo to vlastne robí. Oprie sa o paličku a spraví pár krokov smerom k nej.* Hľadáš svoj ďalší úlovok do postele? Tvoja obľúbená plesová aktivita, však? *Spýta sa jej potichu, aby ich nikto nepočul.* Ak ti smiem poradiť, skús niekoho staršieho. Majú väčšinou viac skúseností a možno pocítiš menšiu potrebu ich hneď vymeniť za iného. *Hlavou kývne k nejakému 30-nikovi, ktorý stojí neďaleko a sám.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Charis Chrisitne Dubois

Sun Aug 16, 2020 7:04 pm
*Těší se, až bude moci z plesu odejít. Jde sem jen kvůli tomu, že musí reprezentovat Francii. Je to sice zdržení od zajímavějších aktivit, které má ještě naplánované, ale je ot lepší, než mít přednášku od rodičů, která by nastala jinak. */Budu tu tak hodinu, dvě a pak půjdu do města. Ne, prvně se půjdu logicky převléct, do města nemůžu v plesových šatech./*Pozoruje lidi v s s úsměvem na rtech. Přitom má v ruce sklenku šampaňského a jedním prsten o ni netrpělivě poklepává. Když ji někdo osloví, pozná okamžitě o koho jde. Isaaca by poznala vždycky. Ale to ji dneska náladu nezkazí. Na rozdíl od něj si ona jejich setkání pamatuje skvěle. Podívá se na něj pořád s úsměvem na tváři.*Nikoho nehledám, nikoho nepotřebuju, jsem teď raději sama a mám dost věcí naplánovaných a nějaký vztah by mi to akorát kazil..*Pokrčí rameny.*Třeba bungee jumping, zkoušel jsi ho někdy? Nebo paragliding, tam jsou sice dva, ale co už. *Podívá se na toho chlapa, ale to, co Isaac říká ignoruje*Fakt si z tý chodby nic nepamatuješ? No, ve zkratce, nabízel jsi mi, abychom spolu spali na chodbě na podlaze, taky jsem ti řekla, proč jsem udělala to, co jsem udělala. Toho chlapa jsem políbila, protože jsme si myslela, žes mě podvedl ty. *Vysvětlí mu.*Což se pak vyvrátilo a já vím, že jsem to celý posrala, jako vždycky poseru i všechno ostatní. Ale čas nevrátíme, že? Taky jsem si to myslela kvůli tomu, že tvůj rádce mi ukázal tvou fotku, jak líbáš mou komornou, krátce před tím plesem a řekl mi, že je to aktuální, ne z dřívější doby, nevím proč to udělal, mě se na to neptej a ani ty to nevíš, teda minule jsi mi to říkal.*Vychrlí ze sebe na jeden nádech. Má ale moc energie a nedokáže asi mluvit normálně.*Takže tak no.Kvůli mě ses zranil a já jsem ten nejhorší člověk na světě, to je mi ale novinka, že? Jako bych si to nemyslela už předtím.*Upřímně sama teď neví, co to plácá a trochu se do toho zamotává.*Není ti horko? Mě docela jo.*Vypije šampaňské a vezme is od číšníka další, vychlazené.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Isaac Reese MacKeena

Sun Aug 16, 2020 7:36 pm
*Plesy zo srdca nenávidí, pretože na nich v podstate musí robiť činnosti, ktoré su mú proti srsti. Keďže ale z Írska spolo s ním odišla celá delegácia, tak si musí plniť svoje povinnosti a občas sa na nejakej spoločenskej udalosti ukázať. Aby ho nevyhlásili za mŕtveho. Je mu jasné, že by asi jeho radcov dvakrát nepotešilo, ak by ho našli ako slope whisky a všetkých potencionálnych spojencov okolo seba ignoruje. Taký už ale raz je a zrejme sa to ani v budúcnosti nezmení. Alkohol mu pomáha fungovať. Drží okolo neho akúsi zvláštnu hrádzu, ktorá ho chráni pred tým, aby sa úplne zosypal. A tiež je na ňom závislý, takže ho potrebuje rovnako ako smädný vodu na Sahare. Dnešný večer mu zlepší aj fakt, že na plese stretne Charis - jeho veľkú lásku, ktorá ho zničila. V momente, ako ju zahliadne, zahrá sa na sochu a rozmýšľa nad tým, že zdrhne. Možno by to aj spravil, ale keďže vďaka svojmu krívaniu priťahuje pohľady, ako mucholapka hmyz, útek neprichádza do úvahy. Namiesto toho dostane skvelý nápad a rozhodne sa ju osloviť. Povedať jej niečo milé. Napriek tomu, že z jeho starých citov v ňom niečo zostalo, nedokáže sa s ňou rozprávať inak ako so sarkazmom, hnevom a uštipačnosťou. Keď ho hneď na mieste nezavraždí pohľadom, tak ho to v celku prekvapí.* /Ale dá sa to pochopiť. Aj tak som pre ňu vždy bol len hovno a nikdy ku mne nič necítila./ *Tak si vysvetlí to, že na ňu nemajú jeho slová žiadny účinok.* Ukázala si mi dostatočne, že vzťah nepotrebuješ. *Odvetí chladným hlasom a ďalej ju prepaľuje pohľadom. Nechápe celkom prečo začne rozprávať o bungee jumpingu, ale je mu jasné, že ak by on skočil z mostu, pravdepodobne by to bol jeho posledný skok. Na tú časť o tom, či to on skúsil neodpovie. Namiesto toho medzi prstami stisne svoju paličku, pretože mu jej slová len pripomenú, že on si už nič také nikdy neskúsi. Je mu v celku ľúto, že si nič z tej chodby nepamätá a hlavne sa cíti slabo, pretože netuší, čo jej tam navykladal. Ale vlastne dlho nad tým premýšľať nemusí, pretože ona mu to hneď vytmaví do tváre. Díva sa na ňu, ako by mu práve povedala, že v skutočnosti prevtelenie Voldemorta a plánuje ovládnuť svet. Dlho len mlčí a jeho mozog spracuváva všetky informácie, ktoré práve dostal.* Chcel som, aby si so mnou spala? *Vypadne z neho nakoniec, ako by to bola najdôležitejšia informácia, ktorú z nej práve dostal.  V duchu potláča hnev a stále ničomu nechápe. Nakoniec už nevydrží mlčať.* Kurva, to mi musíš klamať aj teraz? *Vyhŕkne na ňu, ako slušne vychovaný gentleman.* Prečo mi radšej nepovieš, že som pre teba bol len chvíľkovou záležitosťou a už si sa začala nudiť? To by totižto bolelo menej, ako to, že ma tu len oblbuješ a trepeš nezmysly o nejakých fotkách a mojich radcoch.To mi len ukazuje, že si myslíš, že som blbec a že ti niečo také vôbec uverím. *Povie jej presne to, čo si myslí. Už zvýšeným hlasom, pretože neznáša, keď niekto z neho robí debila. Keď z nej však niečo vypadne o jeho nehode, tak sa zasekne a tak trochu mu ukradne vietor z plachiet. Zúfalo si zahrabne rukou do vlasov a zúfalo sa zasmeje.* Aha. Tak to si o mne myslíš, Charis? Že ťa nenávidím kvôli tej nehode a myslím si o tebe, že si hrozný človek? *Pokrúti nad tým hlavou a znova sa sucho zasmeje, pretože tomu nechce veriť.* Tak to ma skutočne nepoznáš. /Ja som ťa, kurva, miloval a jediné prečo ťa nenávidím je to, že aj napriek tomu, že som sa ti snažil dať všetko, tak sis si našla náhradu. Že som ti nestačil./ Ty s tou nehodou nemáš nič spoločné. Nie je to tvoja vina a ja ťa z toho neobviňujem. *Povie jej niečo o čom si myslel, že jej nebude musieť vysvetľovať. Keď si vezme šampanské, tak on si vezme ďalší pohár whisky. Už tretí.* Tak to teda je. *Výnimočne s ňou súhlasí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Carmen J. N. Martinelli

Sun Aug 16, 2020 7:40 pm
Vícéméně? *Zeptá se jí s povytaženým obočím.* Fajn, ale když budeš cokoliv potřebovat, víš, že ti s čímkoliv pomůžu, kdybys třeba chtěla nějakou finanční podporu, cokoliv. *Usměje se na ni a po jejích slovech se uchechtne a zavrtí hlavou.* Nebudu, jsou tam nepokoje. Kvůli mě. Lidi nechtějí královnu jakou jsem já. Nechtějí někoho, kdo se nechal namočit do drog a teď má co dělat, aby do toho nespadl znovu. Protože jsem na hranici toho, že to zvládnu a toho,že se k tomu znovu nakloním. *Povzdechne si a hlavu si složí do rukou.* Jo, už tak to musí mít težký, takže to vydržím už jen kvůli němu. *Pousměje se a pak se překvapeně otočí za hlasem nějakého chlápka. Zmateně si ho prohlédne a pak vezme do ruky sklenici whiskey a ukáže mu ji.* Promiňte, ale já už pití mám, nejmse na suchu. *Pousměje se na něj a hodí zmatený pohled na Daesyn, jestli třeba netuší, kdo to je, jelikož ona to fakt neví.* /Mou náladu by nespravil ani ten nejsilnější alkohol nebo to nejsladší jídlo, když takovou náladu už mám pár měsíců určitě./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Stephanie A. Horn

Sun Aug 16, 2020 7:41 pm
*na ples míří s vidinou dobrého alkoholu. Taky chce vidět, jak na tom je Schreavovic partička, protože poslední dobou se dost hádají. Na sobě má tmavě červené šaty poseté třpytkami s větším rozparkem na jedné straně a taky hlubokým výstřihem. Ve stejném odstínu má i lodičky, které jsou taktéž poseté třpytkami. Líčení má výrazné - tmavě červené stíny a stejně tak i tmavě červenou rtěnku. V uších má stříbrné náušnice a na krku ladící náhrdelník. Své kudrnaté vlasy má vyčesané do vysokého drdolu, ze kterého ji kolem obličeje splývá pár pramínků vlasů. Před tím, než odešla si šňupla trochu koksu, aby se trošku naladila do dobré nálady a všechno začala vidět v tom nejlepším světle. Jakmile dojde do sálu, zamíří ke stolu s alkoholem, vezme si skleničku šampaňského a rozhlédne se po lidech. Všimne si, jak Jace sedí sám na trůnech a ušklíbne se.* /Kde je zbytek rodinky?/*pomyslí si a zamíří za ním a lehkým úsměvem na rtech.* Není ti smutno? Tady sedíš tak sám. Kde jsou všichni?*zeptá se ho s povytaženým obočím.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Charis Chrisitne Dubois

Sun Aug 16, 2020 8:00 pm
*Protočí očima.*Tak jsme to nemyslela. S tebou jsme chtěla vztah, ale myslela jsem, žes mě podvedl, proto jsem to udělala já no. Ale teď je to už jedno. Ty budeš šťastný s někým, jiným a to je dobře, zasloužíš si být šťastný no a ta tvoje snoubenka, jsi zasnoubený, ne? Bude snad milá a pro tebe lepší, než jsme kdy byla já.*Pokrčí rameny Začne mu říkat o tom, co má v plánu a to na to zaobírat se nějakýma chlapama, na to nemá vůbec čas. Navíc už nikoho nechce. Chtěla být jen s Isaacem a upřímně pořád chce, ale nemá to smysl.*/On si zaslouží někoho lepšího, jak jsem já a navíc je zasnoubený.  Poznamená, že si z toho jejich setkání asi fakt nic nepamatuje a snaží se mu to přiblížit trochu blíže.*Ne spala jako spala, ale spala vedle tebe. Jako bez sexu, chápeme. Taky jsme se tě snažila přesvědčit, abys šel do postele a když jsi nechtěl a usnul, postarala jsem se, aby tě tam dostali strážní a postarali se o tebe komorné.*Doplní k tomu ještě tohle. Pak se trochu lekne a poodstoupí. Na tváři se jí na chvilku objeví i zaražený výraz a ten jí i zůstane.*Já to s tebou myslela vážně. Jenže ten tvůj rádce, co radil tvojí matce, myslím, že jsi mi to říkal mi ukázal tu fotku. Mám ji v mobilu a ukazovala jsem ti ji.*vytáhne mobil a najede do galerie, fotku mu ukáže.*Vidíš? A nejsi pro mě jen blbec, milovala jsem tě, i když vím, že mi to nevěříš, ale byla to pravda, no. A miluju tě i teď, i když to je stejně jedno, nic jsem ti neměla říkat. *Kdyby brala prášky a nebyla už v mánii, kde neví, co teď říká, tohle by rozhodně neřekla.*No, já si to o sobě myslím. Vím, že jsem ten nehorší člověk a ne jen kvůli tomu. *Myslí si, že ji nenávidí. Jak by nemohl?*Ale jo, můžu za to. Klidně to řekni. Vím, že je to moje chyba všechno jsem zničila. *Vezme si další šampaňské a taky ho hned vypije.*No, já bych asi měla jít, na ten bungee jumping, jak jsem říkala předtím. Moc se na to těším. Teď bude mít lano, příště bych to možná zkusila bez něj. Ale tomu se říká zase Scad diving, myslím. To je volný pád třeba padesát metrů nebo i víc, klidně bych si troufla na víc. Pokud to teda půjde a nedozví se to rodiče ti by z toho nebyli nadšení, možná by se ani tak nezlobili ani kvůli tomuhle, ale kvůli.. no to je jedno. Tak zatím. *Usměje se na něj a vydá se pryč.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Aug 16, 2020 8:03 pm
*hned jak přijde do sálu, rozhlédne se kolem a toužebně se zahledí na alkohol, i když ví, že by měl aspoň chvíli posedět na trůnu, aby se neřeklo, že je nezodpovědný princ. ne že by nebyl. Když se posadí na trůny, docela ho překvapí, že tam nikdo není, ale nakonec nad tím jen protočí očima. Co by čekal? Že se sem nahrne celá jeho rodina jako psychická podpora? To asi těžko. Nakonec když kolem něj přijde číšník, z tácu si uloví sklenici alkoholu, nejspíš whisky, to ani nekontroluje co to je. Jen to do sebe vyklopí. Když však uvidí Stephanie, uchechtne se a pokrčí rameny.* Co já vím, jsou někde v tahu. *Potichu si povzdechne při pohledu na prázdný trůny.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Stephanie A. Horn

Sun Aug 16, 2020 8:12 pm
*jakmile dojde do sálu, zamíří ke stolu s alkoholem, kde si uloví skleničku šampaňského. Poté se rozhlédne kolem sebe a pohled ji padne na trůny, kde sedí pouze její bratranec Jace. Musí se ušklíbnout nad tou rodinnou podporou. Upřímně Jace lituje. Zamíří tedy k němu a uchechtne se, když vidí, jak do sebe kopl sklenku nějakého alkoholu.* Tomu říkám podpory. No... tak tu máš aspoň mě. *zazubí se na ně, protože ona je samozřejmě ta nejlepší podpora. Alespoň si to myslí.* A ten alkohol ti určitě taky trochu pomůže. *dodá a uchechtne se.* Tak co Selekce? Už se těšíš, až ty holky dostaneš do postele? *zeptá se ho s andílkovským úsměvem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Aug 16, 2020 8:17 pm
*Pokrčí rameny.*Tak pít, brát drogy a mít chlapi na jednu noc jsem začala mít kvůli němu, prvně. A to si pořád udržuju. I když je to už tak napůl kvůli němu a napůl jen tak. /Dává to smysl?/*Sama si tím není jistá.*Vždyť děda Bastien taky bral drogy a byl na tom podle všeho hůř, než ty. *Tohle jí kolikrát říkala její máma, chtěla ji tím asi odradit. Říkal jí to ale i děda, že se změnil až kvůli jejich babičce.*A děda byl pak dobrým králem. Možná bychom s tím měly zkusit přestat..*Ví, že to není nijak dobrý ani pro ni. A zkusit přestat by asi mohla.*/Jinak se z toho nikdy nevyhrabu./* Podívá se na nějakého chlápka, co jim donese pití a sjede ho pohledem. Pak se zaměří na pití a svoji whisky dopije, aby si pak vzala od něj .*Děkuju. *Mrkne na něj.*/Stál by za hřích../*Všimne si ale, že on se spíše dívá na Carmen.*Nechcete se posadit vedle nás? Mimochodem, já jsem Daesyn a tohle má sestřenic, Carmen.*Podívá se na ni a nenápadně do ní drkne loktem. Snaží se jí naznačit, aby byla milá. Když se na ni ten neznámý t ak dívá soudí, že se mu asi Carmen líbí. A i když ona sama by ho brala, Carmen to přeje.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Isaac Reese MacKeena

Sun Aug 16, 2020 8:31 pm
*Dnes sa na neho šťastie lepí ešte viac, ako obvykle. Mal v pláne postávať asi hodinku pri stole s alkoholom, vypiť pohár alebo dva, a potom sa vypariť k sebe do komnaty, kde by dopil ten zbytok. Namiesto toho má oveľa lepšie plány - byť hnusný na Charis, pretože s ňou inak komunikovať nedokáže. Lenže dlho mu to nevydrží, pretože ho dokonale zarazí tým, že mu zopakuje obsah ich minulého rozhovoru. Keďže vtedy mal v sebe už celú fľašku whisky, jeho spomienky pripomínajú počet toaletných papierov počas obdobia koronavírusa v obchode - takže nula. Preto ju pozoruje, ako by jej uprostred tváre narástlo tretie oko a rozmýšľa nad tým, či nežije v nejakej pararelnej realite alebo to nie je len sen. O jeho snúbenici nič nehovorí. So Stefanie to plánuje vyriešiť tak, že ju o seba odoženie a nájde si v Írsku nejakú škaredú mrchu po 30-tke, ktorej by už nemal čím zničiť život. Viac ho zaujmú veci, ktoré z nej výjdu neskôr. Napríklad o tom, ako sa postarala o to, aby nenocoval na chodbe a dopravila jeho opitý zadok až do jeho komnaty. Na moment sklopí pohľad. Štve ho, že ho našla v takom stave a ešte o neho musela starať.* To si robiť nemusela, ale... ďakujem. *V minulosti na nej miloval práve jej starostlivosť.  A spontánnosť. A farbu jej očí. To, ako znie jej hlas. Vlastne ju celú. Teraz však na to nemyslí, ale skôr sa snaží spracovať to, čo mu hovorí. Naštve sa, pretože si myslí, že mu klame do očí a robí z neho hlupáka. To neznáša asi zo všetkého najviac. Keď vidí, ako sa ho zľakla, trochu z toho hnevu upustí. Namiesto toho neveriacky sleduje displej jej mobilu, kde sa ukáže jeho fotka s nejakým dievčaťom. Pamätá si, že s ňou spal kedysi dávno, ale bolo to pred tým, ako stretol Charis.* Prečo ti niečo také ukazoval... *Spýta sa už pokojnejším hlasom, z ktorého sa dá vycítiť zmätok.* A prečo... prečo si tomu vôbec verila a neprišla si za mnou? Všetko by som ti vysvetlil, Charis. *Bolí ho, že mu nedôverovala na toľko, aby si to s ním išla vyjasniť ako normálny dospelý človek a namiesto toho ocucávala nejakého neznámeho chlapíka. Keď mu do očí povie, že ho stále miluje, tak má pocit, že mu jeho hlava exploduje. Už nevládze príjímať toľko nových a neočakávaných informácií. Nič na to nedokáže povedať. Len sa na ňu díva, ale jeho oči hovoria za všetko. Ako veľmi mu je to ľúto.* Je mi to ľúto. Všetko. *Vypadne z neho po dlhom mlčaní. Aj napriek tomu, že nechápe, čo jeho radca spravil, tak jej verí. A to je pokrok.* Z tej nehody ťa neviním, Char. Ničí ma skôr to, že si mi neverila. To bolí možno viac ako všetky zranenia z tej autonehody. *Odvetí a keď začne hovoriť o bungee jumpingu, tak jeho myšlienky bežia niekde úplne inde. Premýšľa o svojom radcovi. O tom, čo spravil. Jej slová nepočúva a pred tým, ako stihne odísť, ju chytí za ruku.* Pôjdeš so mnou a ukážeš mu tú fotku. Chcem, sakra, vedieť, čo sa stalo a ako sa to stalo. *Oznámi jej, keďže v dave si všimol Hendrika- svojho radcu. Tento zmätok v hlave neznesie a keďže tu má dve zainteresované osoby, tak to vyrieší hneď tu a teraz. Ťahú ju až k Hendrikovi. Tam jej ruku pustí.* Ukáž mu tú fotku, Charis.
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Aug 16, 2020 8:37 pm
*štve ho, že tady nikdo není, že se na něj jeho rodina očividně vykašlala. Jak by vypadalo, kdyby ani on nepřišel? a že nad tím uvažoval. Má chuť maximálně odejít z paláce, odejít z Angeles a vrátit se až přijedou ty megery holky ze Selekce. Když uvidí Steph, moc mu to na náladě nepřidá, nemá na ni náladu.* Hurá.. To jsem teda strašně rád, hned mi je líp. *Protočí očima a od číšníka si nechá dolít alkohol do prázdné sklenice a hned ho vyprázdní.* Jo, alkohol pomůže možná i vic než ty. *Ušklíbne se a pak si povzdechne.* To je to něco jediný na co se těším. Ale takhle podpora nefunguje, Steph. Nechceš se vydat si ty sehnat někoho do postele a dělat podporu jeho ptákovi? *Povytáhne obočí a skoro unaveně se na ni podívá. Štve ho, že tady musí sedět, radši by byl někde, kdo ví kde, třeba v baru nebo na druhým konci světa*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Elijah Kai Dubois

Sun Aug 16, 2020 8:45 pm
*Na plese si všimol svoju snúbenicu, Carmen. To asi nie je nič zložité, keďže jej červené vlasy by sa dali všimnúť všade.* /Pokiaľ by sa teda nerozhodla robiť jahodový džem, tak by ju pre tú červenú bolo ľahké prehliadnuť. Alebo aj malinový. Ríbezľový. Čučoriedkový./ *Po chvíli sa preberie z úvah nad džemami a namiesto toho sa dvoma dievčatami vydá osobne. A predstaví sa im, ako ich osobný čašník. Rozhodne sa im ponúknuť alkohol, pretože podľa jeho názoru vyzerajú, ako by rozoberali, že by sa vo svete vyskytla nová pandémia moru. Nad slovami ryšavky sa pousmeje.* Nechcem z Vás spraviť alkoholika, lady, ale myslím, že ak si dáte ešte jeden, možno by sa na Vašej tvári aj zjavil úsmev. Alebo máte pravidlo, že sa na nikoho neusmievate, pretože by sa potom dotyčný premenil na dážďovku alebo niečo podobné? *Spýta sa jej vážnym hlasom a mierne nakloní hlavu do boku, čakajúc na odpoveď. Potom sa pozrie na druhé dievča, ktoré tiež nepozná. Zdá sa mu pekná. Hlavne tie jej výrazné oči.* Ďakujem za pozvanie, Daesyn a za aj predstavenie tvojej sesternice. *Usmeje sa na Daesyn, ako by mu práve venovala milión. Sadne si k nim, ako by im vôbec to posedenie nenarušil a bol tam od začiatku vítaný.* A dúfam, že vám nebude vadiť, ak preskočím to vykanie a budem vám tykať. Čo tu vlastne robíte? V Illey? *Spýta sa ich so záujmom, oprie sa lakťami o stôl a hlavu si položí medzi ruky. Tvári sa ako zvedavá školáčka, ktorá čaká na nejaké pikatné tajomstvá. S tým, aby sa im predstavil sa nenamáha. Práve teraz je totižto ako agent 007.* /V utajení. Som Elijah. Elijah Kai. Elijah Kai Dubois./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Stephanie A. Horn

Sun Aug 16, 2020 8:52 pm
*s menším úšklebkem na rtech zamíří ke trůnům, kde sedí Jace. Nebyla by to ona, kdyby se ho nepokusila aspoň trochu vyprovokovat a popíchnout. Což je její představa skvělé podpory. Uchechtne se, když vidí, jak do sebe kopnul panáka nějakého alkoholu.* /Ví vůbec, co to je?/ *pomyslí si.* Vidíš? Jsem světovej zázrak. Řeknu pár slov a hned je všem líp,*řekne sebevědomým tónem, který je u ní velmi častý, i když ví, že to Jace myslel ironicky. Zná ho a taky jí neunikne jeho otrávený výraz.* Páni, tomu říkám vděčnosti za podporu. *protočí očima a napije se ze svého šampaňského. Povytáhne obočí nad jeho dalšími slovy.* Spíše ty bys potřeboval najít podporu pro ptáka, která ti zlepší tuhle debilní náladu.*sjede ho kritickým pohledem.* A já si ptáka, který potřebuje podporu najdu potom, neboj. *obeznámí ho.* Když tě to tady tak štve, tak proč prostě neodejdeš? Stejně tu nikdo není. A zbytek tvý rodinky se na to vybodl, tak proč bys nemohl ty?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Charis Chrisitne Dubois

Sun Aug 16, 2020 8:57 pm
*Prakticky se nezastaví a jen málokdy dělá mezi větami, co chce říct pauzu. Má pocit, že jinak to všechno říct nestihne. Navíc to chce mít rychle za sebou, protože toho má přece ještě moc v plánu. vysvětlí mu, jak to myslela s tím spaním. Jen po ní chtěl, aby si lehla vedle něj, nechtěl, aby se s ním vyspala. Pak ho taky dostala pomocí strážných do komnaty, nemohla ho tam jen tak nechat, to by nedokázala.*Já vím, že nemusela. Ale po tom všem, co jsem ti udělala a způsobila je tohle to nejmenší, co jsem mohla udělat. Takže nemáš zač. Za to fakt nemusíš děkovat.*Tohle si bude vyčítat do konce života, to ví jistě. */Noi,a si to nebude dlouho, když si nevezmu prášek../*A to rozhodně v plánu v nejbližší době nemá. Když na ni zvýší hlas couvne a namítne, že má i fotku, kterou mu už předtím ukazovala a dneska to udělá znovu. Pokrčí rameny.*Nevím. Mně se neptej. Zas tolik ho neznám jen jsem věděla, že už pracoval pro tvou mámu a pro tebe a sám jsi mi řikal, že mu můžu věřit. *Proto mu to co jí řekl o té fotce taky věřila, protože mu věřil i Isaac. Vypadalo to, že je to důvěryhodný člověk.*Jak jsem už říkala, pracoval pro tvou mámu, pro tebe a sám jsi mi říkal, že mu můžu věřit.*Zopakuje po druhý.*Navíc v tu chvilku se mnou zmítali emoce, však víš, holky takový jsou a hned jsem potom šla na ten ples a udělala tamto. Ale ty jsi taky za mnou nešel a místo toho jsi šel na motorku, proč jsi se mě ty nezeptal?*Nakloní hlavu na stranu. To, že on udělal něco podobnýho, ani se nenamáhal zjistit, co za tím vězí, udělal i on.*Taky bych ti to vysvětlila teda, ukázala bych ti tu fotku no a řekla, že mi to řekl ten rádce a tak.. *Udělali nejspíše chybu oba dva.*/I když já větší.. Já s tím začala. Je to moje chyba./*Pak z ní vypadne, že ho i pořád miluje, což by neřekla jen tak. A když mlčí, jen se na něj dívá a snaží se popadnout dech z toho, jak rychle vždycky mluví. *Jo, to mě taky, je to moje vina, vím. Klidně na mě i křič, zasloužím si to, abys mě nenáviděl, taky se nenávidím. *Řekne to jako naprosto normální věc.*/Beze mě by bylo všem líp../ Ale to je už jedno, Ty máš tu snoubenku, ta je to tebe lepší, něco jsi mi o ní říkal, působí docela milým dojmem. Určitě budete šťastní, přeju ti to, fakt./Nám by to nevyšlo.. Ani nevěděl o mý poruše. Bože, na co jsem vůbec myslela, když jsem si s ním začínala? Jsem naprostej blázen. Nemohli bychom spolu být. On je král, kdybychom se vzali byla bych královna, táta to má dost těžký jako králi, božeee. Jsem tak pitomá. /*Docela ji překvapí, že jí tu nehodu nevyčítá.*/Asi někdo vidí,že já si to vyčítám dost za nás oba dva../*Rychle se sním rozloučí, protože je podle ní už čas odejít. Neví, co by dále řekla Isaacovi a navíc má na dnešní večer svoje plány. Ale on ji chytne za ruku, než stihne utéct, takže nemá na výběr a vydá se s ním k tomu rádcovi. Když stojí před ním, dívá se jen na něj. Její úsměv se vytratil a na tváři má spíše neutrální výraz. Poslušně vezme mobil a ukáže mu tu fotku.*Řekl jste mi, že mě Isaac podvedl a jako důkaz jste mi ukázal tohle, proč? Říkal mi, že to bylo dávno předtím, než si začal něco se mnou. A já vím, že Isaac nelže, protože to z něj vypadlo, i když byl opilý a během opilosti on neodkáže lhát, víte?
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Aug 16, 2020 9:11 pm
*Když uvidí Steph, rovnou odtuší, že mu rozhodně náladu nezlepší. Náladu mu zlepší maximálně nějaká holka, drogy a alkohol.* Divím se, že si vůbec ty přišla, když už se nikdo z rodinky neukázal. Ale zázrak rozhodně nejsi. Ty jsi maximálně tak katastrofická, neřízená střela. *Uchechtne se a poté se uhechtne a zazubí se na něj.* Neboj, najdu si podporu pro ptáka hned jak odsud odejdu. Pak se někde zliju do bezvědomí a budu kašlat na svět. *Sdělí ji svůj plán na večer a zazubí se. Potom přimhouří oči a založí si ruce na hrudi.* A víš. že máš pro jednou pravdu? seru na nějaký ples, stejně na něj sere i rodinka, tak proč ne já. Díky za skvělý nápad, klidně si sedni na mý místo, aspoň někdo by tam seděl. *Uchechtne se a vstane. Číšníkovi z ruky vytrhne celou flašku nějakého toho alkoholu, který celou dobu pil a otočí se ještě na Steph, na kterou zamává flaškou alkoholu, otočí se na patě a vydá se ven ze sálu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Stephanie A. Horn

Sun Aug 16, 2020 9:26 pm
*slyší z jeho hlasu ironii ale ignoruje jí a dál pokračuje sebevědomým působením. Je na to zvyklá.* Chtěla jsem vidět nějakou hádku na živo. Ale tak třeba příště.*pokrčí rameny* Jo, a když vystřelím, tak všichni vždycky skákají nadšením do stropu.*protočí očima* Máme stejný plány. Až na to že já nebudu hledat podporu pro ptáka ale budu tou podporou. *řekne a uchechtne se.* Ne, to je v pohodě, ať si to místo třeba zplesniví prázdnotou. Já si jdu hledat lepší zábavu. *když na ní zamává flaškou alkoholu, tak se zasměje a zamává mu zpět skleničkou šampusu. To následně dopije a pak odejde do své komnaty, kde se obleče do svého klasického černého vyzývavého oblečení a zamíří do baru, kde stráví zbytek noci.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Carmen J. N. Martinelli

Sun Aug 16, 2020 9:40 pm
Drogy jsou svinstvo. Ale chození do barů mi docela chybí, ale pořád převahuje nad tímhle strach, že potkám Javiera. *Jméno svého ex-přítele pronese s odporema a dost se přemáhá, aby ho vůbec řekla. Jako by to byl nějaký jed, který ji zraní, když to jméno vysloví. Nebo pohřbená vzpomínka, která ožije, když to řekne nahlas.* Já vím, že děda brl drogy, ale dokázal se z toho dostat bez problému. A navíc kraluje dobře,. ale lidi proti němu neměli předsudky. I máma je potetovaná, ale u ni jim to nevadí, jen se jim prostě nlíbí to spojení potetované dívky, která jela na drogách a má usednout na trůn. *Pokrčí rameny a pak se pousměje.* Já jsem čistá pár měsíců, byla jsem na odvykačce. *Neví, jestli to její sestřenka ví.* Ale mám pořád na ně strašnou chuť. Ale měla by si s tím přestat, dokud v tom nejsi tolik ponořená, jako já. *Usměje se na ni. Nechce, aby dopadla jako ona. Když přijde nějaký chlápek, je zmatená z toho, jestli ho vůbec zná. Po jeho slovech se pousměje a pokrčí rameny.* Usmívá se, ale nedá se říct, že by to byly šťastný úsměvy. *Pronese jen tak, ale další alkohol odmítne.* To je dobrý, stačili ni ty panáky, co jsem měla. *Přikývne na slova číšníka. NA Daesyn vrhne vraždící pohled a zároveň protočí očima když ji dloubne loktem.* Těší mě. *Zamumlá směrem k číšníkovi, ae stále se snaží o úsměv.* Jak se vlastně jmenujete vy? Jestli to není nějaký tajmeství číšníků? *Větu pronese spíše do otázky.* V pohodě. *Odpoví na to tykání a zas se uchechtne.* Jsme tu obě dvě dá se říct kvůli zahraniční návštěvě. /A potkání snoubenců./ *Pousměje se na ni a zase se otočí na sestřenku s pohledem, jestli se ho nechcce zbavit, jelikož nemá náladu na někoho, koho nezná.* Nehceš si ho odlákat třeba do postele? Prosím, sice vypadá fajn, ale nějak moc vyzvídá. *Zašeptá Daesyn tak, aby to slyšela jen ona a ne ten neznámý maník, co se k ní nacpal.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Isaac Reese MacKeena

Sun Aug 16, 2020 9:45 pm
Nabudúce ma tam jednoducho nechaj, Char. Už spolu nie sme. Nepotrebujem, aby si sa o mňa starala. *Vypadne z neho nakoniec, ale je mu už teraz jasné, že žiadne nebude. On si totižto svoju najbližšiu zastávku s alkoholom spraví asi niekde usprostred illejskej džungle, kde ho nikto nenájde a nebude ho zo studenej chodby ťahať do jeho izby. Je jej za to, čo spravila naozaj vďačný, ale ešte viac sa za to hanbí. Keby vedel, ako jej narozprával o tom, že mu chýbala a podobné kecy, tak by sa jej teraz ani nedokázal pozrieť do tváre a namiesto toho by si v kúte mlátil hlavu o stenu, že jej ukázal, že niečo z jeho citov k nej v skutočnosti nezmizlo. Potom nad sebou na chvíľku stratí kontrolu. Vždy mal horúcu hlavu. Nezmenili to ani lieky proti bolesti a alkohol. Keďže si ale myslí, že mu klame do tváre, nedokáže sa vyškierať ako slniečko na hnoji a tváriť sa ako by si na obed do praženice pridal halucinogénne hubičky. Keď mu však ukáže tú inkriminovanú fotku, všetka zúrivosť sa vyparí rovnako rýchlo, ako sa zjavila. Namiesto toho sa cíti, ako žiak v škole, ktorý musí riešiť rovnicu z algebry. Jednoducho tomu vôbec nechápe. Po niekoľkých minútach mu ale dôjde, čo sa mu pokúša vysvetliť a zaujíma ho z akého dôvodu najskôr nešla za ním, ale namiesto toho pobozkala nejakého debila.* Ja nechápem prečo to spravil, Charis. /Ale to čoskoro zistím./ Ale nezdalo sa ti zvláštne, že radca, ktorému dôverujem, ti poza môj chrbát ukazuje nejaké fotky, ktoré by mohli poškodiť náš vzťah? *Pýta sa jej, ale je mu jasné, že ak by bol na jej mieste, tak by ani on nepotreboval viac dôkazov, pretože by mu to neskutočne ublížilo a už by nič nechcel počuť. Vlastne to sa stalo potom, keď nasadol na motorku a nabúral.* Pretože ak by som v tej chvíli išiel za ním, tak by som ho na mieste zabil. *Vysvetlí jednoducho a keďže ho kúsok pozná, vie, že by to tak dopadlo. Občas svoju zúrivosť nedokázal ovládať a tá ho dokázala dostať do veľkých problémov. Po jej slovách o tom, ako by mu všetko vysvetlila, ak by sa za ňou prišiel, si tvár na moment tvár položí do rúk. Potrebuje pár sekúnd na to, aby ušiel pred realitou a pospájal si do kopy všetko, čo sa práve dozvedel. A postupne si začne uvedomovať, aká bola príčina toho všetkého. Kto to zničil. Urobil to jeho radca, ktorému dôveroval a po smrti jeho mamy mu pomáhal zvládnuť povinnosti kráľa. Nevie však nájsť žiadny rozumný dôvod. Keď však Charis začne opakovať, že je to jej chyba a že sa nenávidí, tak k nej zdvihne pohľad. Toto počúvať nechce a ani nebude. Prsitúpi k nej o krok bližšie a položí jej ruku na rameno. Druhou sa stále opiera o paličku.* Opováž sa ešte niekedy niečo také povedať. Ja som na tej motorke šiel príliš rýchlo. Ja som narazil do stĺpu. Je to moja chyba. Chyba nejakých vyšších síl, ale nie tvoja, rozumieš? Ja ti nič nevyčítam. V tomto nie, tak prestaň prosím stále opakovať to isté. *Poznamená s istou naliehavosťou, čo sa skrýva v jeho hlase.* A ja ťa nedokážem nenávidieť, Char. Ver mi. Skúšal som to celý rok, ale nedokážem to. Aj napriek tomu, čo sa stalo. *Prizná, pretože presne tak to. Nemal by jej niečo takéto hovoriť, ale potrebuje, aby to od neho počula a prestala si to vyčítať, pretože aj to ho zraňuje. Lenže potom v dave zahliadne Hendrika, svojho radcu. V žilách pocíti nový nával hnevu a keďže chce pochopiť, čo sa vlastne stalo, tak Charis schytí za ruku a dotiahne ju až k spomínanému radcovi. Prikáže jej, aby mu ukázal danú fotku. Pozoruje, ako Charis vytiahne mobil a potom sleduje Hendrikovu tvár. Ako zbledne a pripomína jeho farba kus skazeného syra.* Prečo si to urobil, Hendrik? Vieš, čo som chcel spraviť... *Nemusí dodávať, že má na mysli, že ju chce požiadať o ruku. A potom mu sa mu jednotlivé kúsky skladačky začnú spájať do kopy a vytvárať mozaiku, ktorá zrazu dáva zmysel.* Keď som po tej nehode chcel kontaktovať Charis, povedal si mi, aby som sa od nej držal ďalej, pretože ju zasnúbili. Zničil si nám obom život. Chcem vedieť prečo. *Hlas postupne zvyšuje, mračí sa a rukoväť paličky zviera tak mocne, že to vyzerá, že sa v jeho ruke premení na prach. Hendrik o krok ustúpi biely v tvári a povie, že ak by Isaac s Charis zostal bola pre Írsko hroznou kráľovnou. Použije slovo narušená. A že to nemohol dopustiť a preto konal pre vyššie dobro. Isaac to už nezvládne. Paličku pustí na zem a urobí k Henrikovi krok. Chytí ho pod krk a prirazí ho o stenu. Je mu ukradnuté, že sa naňho dívajú desiatky hostí.* Ak proti nej povieš ešte jedno krivé slovo, tak ťa zabijem. *Zavrčí mu do tváre. Radca sa mu vysmeje do tváre a poznamená, že nejakého mrzáka sa báť nebude. To už Isaac nezvládne. Zrazu vidí na červeno a stráca kontrolu. Hendrika pustí a z celej sily sa po ňom zaženie. Vrazí mu do tváre. Keď radca sedí na zemi s krvácajúcim nosom, pozrie sa na neho. Prudko dýcha, krvavá ruka sa mu trasie a na radcu sa díva s takou nenávisťou s akou sa nepozrel ešte na nikoho.* Zajtra ťa v tomto paláci nechcem vidieť. Zbalíš si veci a vypadneš do Írska. V pondelok sa vzdáš funkcie. Ak ťa ešte niekedy naživo uvidím, si mŕtvy človek. *Zachrčí hlasom preplneným trpkosťou a je na ňom vidieť, že to myslí vážne. Radca sa zdvihne zo zeme a zdrhne. Isaac sa oprie o stenu a na tvári sa mu zjaví bolestivá grimasa. Pozrie sa na svoju zakrvanenú ruku.* Asi som si niečo zlomil. *Poznamená ľahostajne a pozrie sa na Charis, ako by si uvedomil až teraz, že tam stále stojí. Nemôže k nej prejsť, pretože by vďaka kolenu padol na zem.* Mrzí ma to, Char. To, čo som ti spravil. Čím si si musela prejsť. Kiežby som to všetko mohol všetko vrátiť späť.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Aug 16, 2020 10:02 pm
Taky mám strach, že potkám Ashera, ale nesmíš si to tak brát Carmen. To bys pak nemohla už nikdy nikam. A navíc, když ho potkáš, můžeš kdykoliv odejít.*Pokrčí rameny. Tohle nevidí jako problém. Připomene jí, že i jejich děda bral drogy a pak se z toho dostal a byl výborným králem. *Jo, to je pravda.. Ale poznají, že jsi skvělá královna. Vím, že jí budeš. Španělsko se bude mít pod tvojí vládou úžasně a bude určitě jen vzkvétat. *Pousměje se na ni. Na mnoho lidí takhle hodná není, ale s Carmen si rozumí, jsou si dost podobné. Řekne, že by měly nejspíše skončit. Upřímně si to nedovede představit, jak by to s ní bylo ve Španělsku. Má nějaký peníze bokem, aby mohla začít sama a nemusela nikoho prosit o peníze už. Chce se skutečně osamostatnit.*Aha, to jsem nevěděla.. Vidíš, když jsi s tím skoncovala, třeba už to bude dobrý. Časem to pochopí i oni.*Pousměje se na ni znovu.*Jo, měla bych./Zkusím to../*Ale nic to nemění na tom, že je pořád naštvaná na Kadena. Jemu věřila ze všech nejvíce a on chce žalovat rodičům. to ji zranilo. Když se k nim někdo připojí, dopije svou whisky a s poděkováním si vezme drink od něj. Představí jak sebe tak i Carmen. Ten chlápek v ní probudí zájem, ale vidí na něm, že on se spíše zajímá o Carmen jak o ni. Drkne do ní loktem a naznačí, aby byla aspoň trochu milá, pro jednou. *Mně to nijak vadit nebude.*Bude naopak ráda, pokud si budou tykat, vykání je otravné.*Jsme tu kvůli zahraniční návštěvě, máme tu být do konce Selekce.*Odpoví mu. Pka se nahne ke Carmen a pousměje.*Hele, mě by to nevadilo, odvést si ho do komnaty.. Ale jde vidět, že z nás dvou je spíše fascinovaný tebou, jak mnou. Řekni, pokud chceš, abych odešla, nebudu tu pátý kolo u vozu.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Charis Chrisitne Dubois

Sun Aug 16, 2020 10:35 pm
*Nic na to neříká. Nehodlá ho tam nechat, kdyby se to mělo opakovat. Neodkázala by ho opustit v takovém stavu v jakém byl i minule. A je jí jedno, že už spolu nejsou a ona věří, že Isaac ji někde v hloubi duše nenávidí, na což má právo, vzhledem k tomu, co mu provedla.Trochu se lekne, když na ni zvýší hlas, protože na to od něj není zvyklá a ukáže mu i tu fotku, kvůli které se tohle všechno stalo.*/Byla jsem tak pitomá../ Jo, to já taky ne./Ale je asi dobře, že to udělal. S Isaacem nemůžeme být spolu./ Jako připadalo mi to i docela logický.. Mohl jen chtít, abych věděla pravdu, že jo.*Pokrčí nad tím rameny. Tohle se jí taky zdá docela logické vysvětlení. *Ale vím, že jsem měla s tím jít za tebou./Jenže jsem očividně blbější víc, než jsem myslela../*Uvědomí si, že i on mohl přijít za ní a požádat o vysvětlení a poslouchá jeho objasnění, proč to neudělal.*Jo, to bych mohla říct i já. Dost mi o ublížilo, i když tomu asi nevěříš, měla jsem vztek a chtěla jsem se ti pomstít, ale zároveň jsem věděla, že fyzicky bych to asi nedokázala.*Neodkázala by mu nejspíše dát facku nebo tak. Porot se to rozhodla vyřešit takhle. Nechá ho chvilku být a pak opakuje to, co už předtím říkala. vážně se nesnáší a nezmění na tom nic, co by jí mohl Isaac říct. I když on ji nenávidí, ona sebe jo a taky bude. Když jí položí ruku na rameno, podívá se na ni. Je to lepší, než mu koukat do očí.*Dobře, říkat to nebudu. Ale myslet si to stejně budu dále a na tom nic nedokážeš změnit, i když ty mi to třeba nevyčítáš./Je to moje chyba. On možná nasedl na motorku, ale jen kvůli tomu, že já políbila jinýho, že já jsem byla tak hloupá, že jsem uvěřila tomu rádcovi./*Pka sklopí pohled k podlaze. Myslela si, že i podvedl, ale i když se snažila, taky ho nedokázala nenávidět.*/Je to jedno, nesejde na tom. Má někoho jinýho. Bude s ní šťastný, určitě. Já si pořídím nějaké zvíře, odstěhuju se z paláce a budu sama. Bude to tak lepší./*Už nechce riskovat, že někomu udělá něco podobného, jako Isaacovi. Chce už odejít, ale on jí v tom zabrání a místo toho ji dotáhne k tomu rádcovi. Ukáže mu fotku a taky se dožaduje odpovědi.*Požádat mě o ruku.*Doplní.*na chodbách jsi říkal, že jsi měl prsten.*Vysvětlí Isaacovi, kdyby se případně divil, že to ví.*/Ještěže to nestihl udělat./*Když slyší o svém zasnoubení nadzvedne obočí. *To sis taky vymyslel, že jo?*Podívá se na toho rádce.*Nebo jako já o ničme nevím. Že by mi to rodiče neřekli? Bože jen to ne, to by snad neudělali.*Začne i trochu zmatkovat.*/Musím promluvit s rodiči, pro jistotu./*Nečekala, že by Hendrik věděl o její poruše a nervózně polkne. Isaac to není a tohle se jí nezdá dobrý čas, aby se to dozvěděl.*/Když mu řeknu, co to je, když se na to bude ptát, může zjistit, proč jsme se dneska chovala tak divně, proč mám tolik energie a a chci skákat bungee jumping./*Nechce, aby to zjistil. Ještě by to řekl někomu z její rodiny a ti by věděli, co s ní je a donutili ji zase brát prášky.*/To ne, teď jsem konečně šťastná, teda ne zrovna v týhle chvíli ale jinak jo. Nemůžou mi je zase vnutit./*Sleduje Isaaca, jak pustil hůl, kterou chytne a přirazil Hendrika ke zdi. *Neubliž si..*Řekne potichu, spíše pro sebe a pochybuje, že to slyšel i někdo jiný. Když pak ten rádce uteče, přejde k Isaacovi a podá mu hůl.*Neomlouvej se, nic ti nevyčítám./Jen sobě./*Zmlkne a nadechne se.*Měl pravdu. Jsem narušená. A je dobře, že jsi mě nepožádal o ruku. Stejně musela říct ne, nebylo by k tobě fér, abys nevědělo mé poruše. Navíc pro Irsko bych byla fakt hrozná královna. Potřebuješ k sobě někoho normálního, ne magora, jako jsem já. To by fakt nešlo. Pak bys stejně jednou litoval toho, že sis mě vzal, to mi můžeš věřit. *Nedá mu ani prostor na to zareagovat a hned pokračuje.*Musíš s tím zajít na ošetřovnu. Půjdeš tam dobrovolně a nebo na tebe mám zase zavolat strážné? Minule to docela fungovalo. Dostali tě pak do komnaty, no i když jsi byl docela mimo..
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Elijah Kai Dubois

Sun Aug 16, 2020 10:41 pm
*Má rád spoločnosť, či už je to ženská alebo mužská. Preto mu nevadia plesy, spoločenské akcie a iné večierky. Dnes natrafí na svoju snúbenicu a na jej spoločnosť. Pripojí sa k nim v prestrojení za čašníka. Je mu jasné, že ho tam nechcú a radšej by sa rozprávali samé, ale chce vedieť, aká je jeho snúbenica bez toho, aby vedela pravdu o tom, čo je zač. Nad jej slovami skepticky nadvihne obočie.* Potom si nejaká odolná, keďže na tebe vplyv tých panákov ani vidieť nejde. *Poznamená.* /Takže moja snúbenica bude alkoholik, ktorý sa neusmieva. Keby sme si z francúszkeho paláca spravili cirkus s neobmedzenými zásobami alkoholu možno by sa tvárila inak. Ale to by Sebastien zatrhol. Rovnako ako všetko ostatné zábavné. Možno by som presvedčil Charis.../ *Po chvíľke sa preberie zo zamyslenia. Potom im navrhne tykanie, spýta sa ich na mená a on sa tvári ako agent v utajení.* Ja sa volám Kai a rovnako ma teší. *Naschvál sa predstaví svojím druhým menom. Tým vlastne neklame, takže nerobí nič zlé. Sám si vezme pohár vína a odpije si z neho.* Takže zahraničné princezné. Ste tu proti svojej vôli alebo sa vám do Illey chcelo pozrieť vyzvedá?* Zas adreduje otázku obom a dúfa, že sa z jeho tváre ľahko nedá vyčítať, že sa v skutočnosti zaujíma len o to dievča, čo má ryšavé vlasy. Keď si začnú niečo šepkať do očí, tak zdvihne hlavu, ktorú mal položenú v rukách a nadvihne obočie.* Viem, o tom, že som určite úžasný a okúzľujúci, ale môžete mi to povedať do očí. *Zazubí sa na ne. Síce nemá načúvací strojček alebo vysielačku skrytú v ich oblečení, ale je mu jasné, že nepreberali úrodu španielskej kukurice. * /Ako sa budeš správať, keď zistíš, čo som zač, mrkvička? Budeš ešte viac odmeraná a pošleš ma kadeľahšie?//
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Isaac Reese MacKeena

Sun Aug 16, 2020 11:44 pm
Ja viem, že som mal všeliaku minulosť, ale myslel som, že by sa medzi nás muselo postaviť viac, ako len jedna fotka, aby nás to rozdelilo. *Odvetí jej. Tento raz celkom úprimne, pretože sa kvôli nej naozaj zmenil a správal sa úplne inak. Ako lepšia verzia samého seba. To sa samozrejme pokazilo po tej nehode, pretože to s ním všetko šlo dole z kopca a dalo by sa povedať, že na tom ešte nikdy nebol horšie, ako počas svojho pobytu v Illey. No ale to nie je dôležité, pretože teraz rieši s Charis ich vzťah. Ples plný zvedavých očí je predsa skvelým miestom na niečo také. Spýta sa jej prečo s tými pochybnosťami neprišla za ním a nejako sa do toho zamotávajú až sa dostanú k tomu, že to isté mohol spraviť aj on.* Bolo by teda lepšie, ak by som prišiel za vami a z jeho ksichtu pred tebou urobil kašu? *Prehlási a v podľa jeho tónu jej musí byť jasné, že presne to by nasledovalo, ak by z toho plesu vtedy neodišiel preč.* Myslím, že obaja poznáme odpoveď. *Odpovie si sám, pretože tá jeho otázka bola len rečníckou otázkou a on v skutočnosti nepotreboval od nej ani odpoveď. Keď povie, že jej to ublížilo, tak v hrudi pocíti nepríjemný pocit a vinu. Vinu, že sa k nej nesprával lepšie a tak nezábranil tomu, aby o ňom vôbec začala pochybovať.* Ja to chápem, Char. Nedalo sa mi veriť. Chápem to. *Povie to hneď dvakrát, ako by ju o tom chcel presvedčiť. Lenže on sa vtedy choval inak. Inej ženy sa ani nedotokol a už to ani neplánoval. Potom sa ale dostanú k jeho nehode a k tomu, že si to Charis začne vyčítať. Napriek tomu, že si obaja navzájom ublížili, tak po nej fakt nechce, aby si začala vyčítať, že nabúral.* /Sakra. Veď ona tú blbú motorku ani nešoférovala./ *Dotkne sa jej ramena a poprosí ju, aby si to prestala vyčítať. Nad jej tvrdohlavosťou si má chuť povzdychnúť. V tomto ju nedokáže prekonať. A možno by to nedokázal nikto.* Mne predsa nejde o to, aby si to prestala hovoriť nahlas a ďalej si si to v duchu myslela, Char. *Snaží sa hovoriť už pokojne, pretože si pred tým všimo, ako ju vystračil a nechce to robiť znova. Toto predsavzatie mu príliš dlho nevydrží, pretože v dave zahliadne svojho strážcu. Charis k nemu odtiahne a chce po nej, aby mu ukázala tú fotku. Nevie presne, čo touto konfrontáciou vlastne dosiahne, ale keďže patrí medzi ľudí, čo sa nechajú ovládať vlastnými emóciami, niečo podobné sa od neho dalo čakať. Nejako dúfa, že jeden z posledných pevných bodov v jeho živote nebude hnusný manipulátor a klamár, ale už podľa jeho bledej tváre, mu je jasné, ako to vlastne bolo a kto mal pravdu. Najskôr naňho len začne kričať. V jeho monológu ho prerušia len slová Charis o požiadaní o ruku. Zarazí sa a krátko sa na ňu pozrie.* O tom si vedieť nemala, Char. *Poznamená zúfalo, pretože to bola naozaj posledná vec, ktorú jej chcel prezradiť. Potom však počuje radcu, ako ju nazve narušenou a to je pre neho poslednou kvapkou. Prišpendlí ho o stenu, vyhráža sa mu  a nakoniec mu vrazí. Vlastne ho vyhodí preč z krajiny. Už toho magora, ktorý mu zničili život, nechce nikdy vidieť a dúfa, že sa skryje niekam pod zem a už z nej nikdy nevytiahne hlavu. Po tom, ako radca odíde, stojí chrbtom opretý o stenu, zhlboka dýcha a pozrie sa na svoju ruku, ktorú si pri tej rane asi zlomil. Teda, niečo v nej. Až po dlhej chvíli sa dokáže pozrieť na Char. Je na ňom vidieť, že sa hanbí, ako pred ňou stratil nervy a že to nie je v poriadku.* Nemala si to vidieť. Nič z toho som robiť nemal. *Opakuje tvrdohlavo tento raz on, ale tam to skončí, pretože potom sa dostanú k ďalšiemu skvelému prekvapeniu, ktoré na neho dnes hodilo. Má nejaký prehľad a vie, čo bipolárna porucha znamená.* Mlč už prosím, dobre? *Povie jej jemným hlasom a preruší ju, pretože toto už počúvať nechce.* Mohla si mi o tom povedať. Pomohol by som ti. Nech by si potrebovala čokoľvek. /Bol by som pre teba urobil čokoľvek, Char./ *Nedíva sa na ňu inak. Akoby bola niečo menej alebo pokazený kus. Veď, ako by vôbec mohol. On sám nie je zdravý.* Ale chápem, že si mi neverila na toľko, aby si mi to dokázala povedať. Rozumiem. Jednoducho som vtedy na to šiel prirýchlo a nepresvedčil som ťa o tom, aby si mi začala dôverovať. *Dokončí svoju dedukciu a díva sa na ňu. Tento raz už trošku inak. S bolesťou, ale všetok hnev ho prešiel, pretože sa nemá kvôli čomu hnevať. Nič z toho nebolo jej chybou. To on jej sakramentsky ublížil. On a ten radca.* Ale teraz je to už jedno, Char. Všetko je to minulosť. Bude lepšie, ak sa budem od teba držať ďalej. /Nechcem jej znova ublížiť./ *Nad jej slovami, o tom, že by mal ísť na ošetrovňu jej už neodporuje, pretože ju pozná a vie, že by ho tam za chvíľku fakt viedli stráže.* Neboj, pôjdem tam. *Venuje jej miniatúrny úsmev napriek tomu, že sa nikdy neusmieva. Nakloní sa k nej, krátko ju pobozká na čelo. Je to na rozlúčku.* Zbohom, Char. *Zašepká, keď je ešte blízko jej tváre a zdá sa mu, že viac, ako tieto slová nikdy nič nebolelo. Vlastne ho to tak trochu zabilo. Potom sa oprie o svoju paličku a vydá sa na ošetrovňu. Hneď, ako mu to obviažu, pôjde si nájsť tiché miesto, kam sa skryje. Tento raz nie s alkoholom, ale niečím horším. Stalo sa toho príliš, aby to vyriešila obyčajná whisky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Charis Chrisitne Dubois

Mon Aug 17, 2020 12:17 am
*Měla mu víc věřit. Jenže čas už nevrátí.*Ne..*Ten chlápek, kteréhos políbila za nic navíc nemohl. Ani neví, kdo to byl, nevybavuje si ho. Za nic nemohl. Potřese hlavou.*Měla jsem it víc věřit. Nechat si vše vysvětlit prostě.. Je to pořád všechno dokola.*Ani nedopoví to, co prvně chtěla říct. Stejně si to, že naboural bude vyčítat, ale řekne mu, že ne nahlas, aspoň ne před ním. Nechce se o tom už bavit, on by pořád opakoval, že to není její vina a nic ji nevyčítá, ale ona je stejně tvrdohlavější a stojí s za tím svým. Nikam to nevede. Dívá se do země, když ji chytne za rameno a jeho slova jdou jendím uchem tam a druhým ven. Už na to ani nijak nereaguje. Ukáže tomu rádcovi tu fotku a když si vyslechne, proč udělal to, co udělal, v duchu si říká, že jednal i dobře. Má pravdu, nebyla by dobrou královnou a Isaac vedle sebe potřebuje někoho normálního, ne magora, co patří do blázince, což je ona. Ví, že ji chtěl Isaac požádat o ruku a podívá se přitom na něm a pokrčí rameny.*Jenže vím a teď je to stejně už jedno. Ani Hendrikovi nevyčítá, když ji nazve narušenou ví o sobě, že narušenou je, to pro ni není žádná nová věc. Ale potěší jí, když Isaac zareaguje tak, že Hendrika přišpendlí ke stěně a nakonec mu i vrazí. Trochu se nad tím i pousměje.*Aspoň je to vyřešený a on ti v budoucnosti už nebude dělat žádný problémy třeba se Stefanie.*Podá mu hůlku, kterou předtím odhodil.*Rodiče to tajili před všemi, vědí to snad jen oni, Sebastien a Elijah. I o tátovi to tají. Pka by z toho byl velkej poprask a tlak médií by byl hroznej.. však to znáš. Nechci, aby si na mě ukazovali lidé jako na tu princeznu, co to nemá v hlavě v pořádku./I když by měli naprostou pravdu./Chtěla jsem ti to i říct, ale bála jsem se, že bys mě měl za magora a raději mě odkopl, nestalo by ser to poprvý.*Doplní ještě k tomu. Zabolí ji, když řekne, že by se od sebe měli držet dále, ale přikývne. Ví, že je to správný.*Měla bych se držet dál od tebe, abys mohl být šťastný.*Přitaká.*/Nebudu se mu plést do cesty, třeba bych mohla trávit víc času ve městě, tam nehrozí, že bych na něj narazila, nebo být jen v komnatě.. Nebo raději odjet zpět do Francie. Snad pak bude šťastný./*Zeptá ses, jestli půjde na ošetřovnu sám, jinak zavolá stráže. To, že je toho schopná už snad Isaac ví z předchozí zkušenosti, když ho našla opilého na chodbách. Je ráda, že tam půjde, je jasný, že si to musí nechat ošetřit. *Sbohem.*Hlesne tiše. Sleduje, jak se otočí a jeho záda se vzdalují. Má pocit jako by se v její hrudi objevila díra o které ví, že ji už nic nedokáže spravit. */nesmím brečet, ne tady../*Už tak se na ni lidi dívají, aspoň ti, co viděli, co se tu předtím stalo. Nepotřebuje, aby ji v cestě do komnaty, kam se hned vydá zastavovali a ptali se, jestli je v pořádku, když brečí. Proto zadrží slzy do doby, než se ocitne ve své komnatě se zamčenými dveřmi.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Carmen. J. N. Martinelli

Mon Aug 17, 2020 10:41 am
Já vím, ale pořád má strach, že najdu někoho jako jen, kdo se na mě vykaše a zdrogovanou mě pak zavře na nějakým rozpadlým místě. *Pronese potichu a povzdechne si u toho. Štve jí, že se tak bojí, ale jen tak se bát nepřestane.* Nevím, to je fuk. Teď jsme na akci, pojďme se bavit o něčem jiném. *Pousměje se na ni a následně řekne, že je už pár měsíců čistá. Pak se na ni usměje o něco víc, ale když k nim přijde nějaký chlápek, ten úsměv je spíše opatrný.* Neměla jsem těch panáků moc, jen asi dva nebo tři. A to mi stačí. *Pokrčí rameny a uchechtne se. Nepotřebuje se opít do němoty, aby pak netrefila do vlastní komnaty.* Nevím jak Daesyn, ale dá se říct, že jsem tu proti své vůli. *Uchechtne se a pokrčí rameny.* /A kvůli snoubenci, který netuším kde je a ani mi to nevadí, protože se s nim poznávat nechci./ No ták, odveďa si ho tam. Mnou? Asi těžko. To má asi blbý oči. A jestli jo, tak i tak. Odvedešsi ho do postele a na mě zapomene. *Důrazně si poklepe na své brýle a pak v šeptání pokračuje.* Opovaž se odejít, Daes. Nenechávej mě tady s ním, už tak je nějakej divnej. *Zašeptá a nakrčí obočí. Když se odtáhne, omluvně se na Keie usměje.* Promiň, sestřenický záležitosti. *Zazubí se na něj, přičemž si posune brýle zpátky ke kořeni nosu.* Takže... Ty jsi číšník? *Zeptá se ho úplně na první otázku, která ji napadne, protože ji nic lepšího nenapadne.* Děláte tu práci rád? *To už se zeptá s o něco větším zájmem, ale stále by radši byla ve své komnatě daleko od a6mž moc přátelských číšníků.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Daesyn Diwa Collard

Mon Aug 17, 2020 10:57 am
Musíš to nějak překonat., nemůžeš se věčně bát a být zavřená v komnatě. Někdy zajdeme do města společně, jho? Klidně do klubu klidně jen do parku nebo nějaký kavárny aspoň. Nebo na pláž. Mají tu dost hezký plavčíky. Zazubí se na Carmen jak to největší neviňátko pod sluncem. Přikývne a s tím souhlasí, že se budou raději bavit o něčem jiném, tady je dost zvědavých uších. Když přijde nějaký chlápek, pozoruje jeho konverzaci s Carmen a je jí jasné, že se mu musí líbit.*Připadá ti, že si zas nějak extra užívám to být na Stejným místě jako s mým snoubencem, který je i zároveň můj bývalý, co mi zničil život?*Podívá se na Carmen.*Takže proti své vůli se dá říct, že tu jsem taky.*Napije se ze svého pití a rozhlédne se okolo, jako by se tu měl Asher najednou objevit. Nakloní se ke Carmen a začne si s ní šeptat. *Ne, nemám. Kolikrát se během rozhovoru podíval na mě? Má oči jen pro tebe. A není divnej, ale milej. Jne nejspíše hledá společnost a snaží se tě nějak ohromit nebo tak a později třeba někam pozvat.*Narovná se zase a usměje se na Elijahe.*/Za tohle mě Carmen zabije./Carmen se mě snažila přesvědčit, abych si ě odtáhla do komnaty, s čím bych takový problém neměla, ale i slepý by si všiml, že máš oči jen pro Carmen, i když ta to popírá. Potřebuje více dioptrií. A i když si to Carmen nepřála, nejspíše ze strachu, že ji někam odtáhneš a znásilníš, nebudu dělat pátý kolo u vozu.*Zazubí se na Carmen a ještě se k ní nahne.*Budu kousek od vás u občerstvení.*Ví, že se bojí a chce, aby věděla, že tu pořád bude a bud toho chlápka hlídat.*Ráda jsem tě poznala, Kaii.*Usměje se na ně a odejde kousek od nich k občerstvením, kde má skvělá výhled na Carmen, ale Kai ji zároveň nemůže vidět, protože je k ní zády.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 37 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru