Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palácová mučírna

+2
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
6 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácová mučírna Empty Palácová mučírna

Tue Mar 17, 2020 2:57 pm
Mučírna se nachází v části paláce, kde jsou věznice a hladomorny.

Palácová mučírna 5d6cd5e9b0f502268da3425f5da7ebb5
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová mučírna Empty Sawyer S. Schreave

Tue Mar 17, 2020 3:03 pm
*Ví, že táta chce Arowen mučit a i když ví, že si to zaslouží, jemu osobně se to moc nelíbí. Chce tam jít pro jistotu taky, aby ho případně krotil.*/A jestli přijde i Jasper, to teprve bude../*Pomyslí si. Upřímně doufá, že jeho bratr se zde neobjeví. Tátu by ještě nějak zvládl, ale jeho? Arowen tam proto nechal poslat. Když přijde do mučírny, nikdo tu ještě není. Rozhlíží se po všech těch mučících nástrojech a upřímně mu tenhle pohled nedělá dobře. Na sobě má ještě oblek protože šel z jednoho jednání. Ale sundá si sako a kravatu a hodí je na jednu židli, která tu je. Takže má na sobě jen bílou košili a černé kalhoty od obleku.*/Měl bych se jí zeptat na Thylane../*Chce zjistit pravdu. Jak to bylo.*/Říkala něco o kazetě../
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácová mučírna Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Tue Mar 17, 2020 3:21 pm
*Dnesni den stravil s Brikssi a bylo pro nejstrasne divne, ze uz se jej netykaji kraovske povinnosti, ale sotva se rano probudil automaticky se oblekl do obleku a chytal se odejit z komnaty, dokud jej Brikssi nezastavila s tim, co to dela. Musi si na tuhle novuinku zvykat. Oblek si, ae stejne nechal. Byl i s Edelynne, ale mometalne jeho kroky smerui do mucirny, kde se chyata pomucit Arowen. Je m naprosto jednom ze je to v podstate jeho neter. Bude trpet za to, co udelala na oslave Edelynne a za to, ze znicila jeho nadeji v to, aby se jeho zena vcas uzdravila. Na tvari ma neutralni vyraz a vejde dovnitr, kde uvidi i sveho syna.* Ahoj Sawyere. *Pozdravi jej a pohledem se kouka kolem a po mucicich nastrojich.* Je mi uprimne lito, ze mas takovyhle zacatek se vlady. Tohohle jsem te chtel vzdy usetrit. *Rekne a pohledem se vrati k Sawyerovi.* Nechal jsi pro ni uz poslat? *Nadzvedne oboci.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna Empty Arowen Bennett

Tue Mar 17, 2020 3:31 pm
*Celou noc strávila v cele, kam jí včera zavřeli. Skoro ale nespala a to je na ní vidět. V ghettu si aspoň mohla dát prášek proti bolesti hlavy z pěstí, které vyfasovala v baru, tady ne, takže se snaží nedam na sobě znát, jak jí třeští hlava a ranku na spánku má zakrytou vlasy. Od rána sedí na tvrdé posteli a kouká do blba. V myšlenkách je u Roryho a doufá, že je teď v pořádku a neplánuje udělat žádnou kravinu. Co ví, rebelové, kteří se vydávali za doktory, palác ještě včera v noci opustili. Otráveně se podívá na stráže, když vejdou do její cely a pak se na ně zamračí, když jí zvednou na nohy a začnou jí vést někam jinam. Neví kam a radši se ani nesnaží s nima bojovat. Na tvář nasadí kamennou masku, kterou zakryje strach a pak už jí stráže dovedou do mučírny. Rychle jí přelétne pohledem a než si to uvědomí, nasucho polkne. Pak se zastaví pohledem na Sawyerovi a Keenanovi.* První rozhodnutí krále znělo přivézt rukojmí do mučírny? *Nadzvedne obočí a mírně se ušklíbne. I tak ale pořád těká pohledem po mučících nástrojích.* /Tohle bude ještě zajímavý.../ *Proběhne jí hlavou a nejraději by se otočila a utekla odsud.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová mučírna Empty Sawyer S. Schreave

Tue Mar 17, 2020 3:41 pm
*Přechází po mučírně a přemýšlí, jestli je tohle vážně správný. Ano, nenávidí Arowen, víc něž kohokoliv jiného, ale tohle. Snaží se lidi přesvědčit, že oni nejsou zlí a budou mučit.. Asi by to i odvolal, ale objeví se tu jeho táta, které ho pozdraví. Podívá se na něj.*Ahoj.*Pozdraví ho a pak přikývne.*Pořád si sám nejsem jistej, jestli to neodvolat.*Řekne mu.*Jo, za chvilku by ji měli přivést.*Hned, co to dořekne, objeví se tu strážci s Arowen.*Připoutejte ji k židli a odejděte, za dveře.*Rozkáže jim.*Když bude potřeba, zavoláme vás.*Počká, než odejdou a pak se podívá na Arowen.*Sám si nejsem jistý, jestli je to to nejlepší. Ale zase na druhou stranu.. Ty jsi mi mučila nemocnou mámu. Takže..*Pokrčí rameny.*A tohle taky nebyl úplně můj nápad.*Podívá se na tátu.*Taky ji nenávidím, ale mírni se, jo? Nechceme ji zabít. A ani úplně zničit. *Nechává to na něm.*Já chci vědět jen jediné..*Podívá se zase na velitelku rebelů a přejde k ní blíže.*Co všechno víš o Rhysovi a Thylane? Řekneš mi toho dost a po tomhle ti zařídím prášky proti bolesti a nějakou tu zdravotní péči, když bude potřeba.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácová mučírna Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Tue Mar 17, 2020 10:22 pm
*na tvari ma nic nerikajici vyraz. Arowen nenavidi protoze jak zjistil to ona je na vine tomu, ze nechala jeji zenu trpet a proto se ani nekonal zadny vyzkum na to, aby se ji podarilo zachranit. Diky ni byly jehonadeje marne  a ona vse zvorila, jako domecek z karet. Za to ji nebere, jako clenu rodiny a uz vubec ji nebere za to, co udelala Brikssi, ze zabila pred jejimi ocima jejich rodinu. Zabila bratra Brikssi a sveho otce. Vejde do mistnosti, kde uvidi Sawyera a pozdravi ho a potom nadzvedne jedno oboci.* Nenurim te, abys u tohio byl. Rekni ji, co po ni potrebujes a muzes klidne odejit. *Rekne mu a potom jej Sawyer ujisti, ze pro ni nechal poslat ajakmile se Awowen objevi v mistnosti, ma , co delat, aby se udrzel a nesahl hned po rvnim mucicim prostredku, co by nasel. Sleduje ji nic nerikajicim pohledem a necha Sawxera, aby mluvil.* Ospovez mu na to, co Potrebuje veet a ja si pockam az to vyresite. *Rekne jejim smerem a vytahne si z kapsy cigarety a jednu si vytahne a zapali si ji a potahne si.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna Empty Arowen Bennett

Tue Mar 17, 2020 10:37 pm
*Těká pohledem po mučících nástrojích a co nejvíc se snaží skrývat strach, který se v jejích očích objevil, když zjistila, kam jí stráže přivedli. Potichu na ně zavrčí, když jí přivazujou k židli a jakmile opustí místnost, nedá jí to a musí zkusit pevnost uzlů a zalomcovat rukama. Potlačí zoufalé zaúpění, když zjistí že s uzlama nehne a pak se podívá na Sawyera a po zmínění únosu královny, protočí očima.* Měla pár modřin a škrábanců. Mohla jsem jí udělat daleko víc věcí. *Když slyší, že to nebyl jeho nápad, podívá se na Keenana a potichu se uchechtne.* Na starý kolena? Neměl bys spíš ležel v posteli se svojí láskou? Co když to zabalí a tohle je poslední den, co s ní můžeš být? *Ušklíbne se. Nechce jim dát najevo, že má strach, takže hodlá provokovat, dokud to půjde. Pak se podívá na Sawyera a sjede ho pohledem, když se k ní přiblíží.* Docela dost. Jí už ses na to zeptal? Zajímá mě, kterej z vás dvou podle ní líbá líp. *Uchechtne se a když slyší o prášcích proti bolesti a zdravotní péči, nakrčí obočí. Akorát jí tím připomněl bolest hlavy.* A nějakou pěknou rakev, když to tvůj fotřík přežene? *Zeptá se s pobaveným úsměvem a pak se zády opře pohodlněji do opěradla židle, jako by se nenacházela v mučírně, ale v obýváku a vydechne.* Potkali se tady v paláci. Docela to mezi nima jiskřilo. To je podle mě důvod, proč Rhys odjel do sídla. Nechtěl ti přebrat holku, ale taky nechtěl zlomený srdce. Byli spolu i na narozeninách Edelynne, díky němu se jí nic nestalo. Thylane za nim pak jela do sídla. Nevim proč, číst mysli neumim ani já, ani nikdo z rebelů. Chvíli spolu mluvili a vypadalo to jak loučení z tý nejvíc romantický sračky, která skončila polibkem. On políbil jí. Ona se ale neodtáhla a rozhodně nevypadala na to, že se k tomu chystá. *Odvypráví mu to a pozorně sleduje jeho výraz.* Očividně on miluje jí a ona něco cítí k němu. A pak jsi tu ty.. Romantický trojúhelníky jsou docela klišé. *Pokrčí rameny natolik, jak jí to provazy dovolují a pořád bojuje s tím, aby se udržela aspoň naoko v pohodě a neukázala strach.* Víc nevim. *Uzavře to nakonec a trochu nervózně přejede pohledem mučírnu.* /Klid... Dokud tady nebudou mučit Roryho, bude všechno v pohodě./ *Uklidňuje se v duchu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová mučírna Empty Sawyer S. Schreave

Tue Mar 17, 2020 11:30 pm
*Potřese hlavou.*Nebudu riskovat, že to přeženeš.. Sorry, ale v tomhle ti nevěřím. Dokud tu budeš ty, budu i já. A zeptat se jí na to chci sám./A případně zavolám stráže, aby tě od ní odtáhli, kdybych na to nestačil sám../*Řekne, že pro ni už poslal a za chvilku se u Arowen skutečně objeví. Přikáže strážcům, aby ji přivázali k židli a pak odešli.*Očividně u vás ani nedostávala najíst. To ty můžeš být ráda, že tenhle luxus tady máš.*Připomene jí.*A pokud vím, ty nejsi smrtelně nemocná, jako ona.*Řekne zase. Pak řekne, že to mučení nebyl úplně jeho nápad a po jejích slovech zatne pěsti.*Raději ho moc neprovokuj. Sám nevím, co má v plánu udělat a přece si to nechceš zhoršit. Už tak to určitě nebude nic příjemného.*Řekne jí. Zeptá se na Thylane a Rhyse.*Ještě jsem neměl příležitost. Ale plánuju se s ní setkat. Teď mluv.*Slíbí jí i prášky proti bolesti, když to vyklopí.*Nepřežene. Jestli mi můžeš věřit v jediné věci, je to ta, že jej nenechám tě zabít. Potřebuju tě živou jen kvůli tomu pojištění, že doktoři, kteří jsou tu už nejsou rebelové a skuteční.*Řekl dost jasně, že ji nepustí, dokud nebude lék. Pak ji poslouchá a mračí se, když si představí Rhyse, jak líbá Thylane. Začne přecházet po místnosti.*Zmínila jsi video. To máš u sebe taky?*Zeptá se a pak kývne na tátu.*Nic jinýho nemám.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácová mučírna Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Wed Mar 18, 2020 7:20 pm
*Poslechne si slova sveho syna a nadzvedne oboci.* Delas, jako bych snad byl nasilnikem porad. *Pronese a potom jen kyvne hlavou.* Ale pokud te to uklidnei, tak dobra. Zustan zde. *Rekne a pptom uz je v mistnosti i Arowen na kteou se jen dova a zatim vse nechava v rezii Sawyera, Zapali si cigaretu a necha je, aby si vse, co maji mezi sebou vyrikali. Kdyz mluvi na nej ohledne Brikssi, prijde k ni a cigaretu ji tipne o rameno.* Mlc. Tim si jen zajistjes to, ze tve muceni bude horsi. *Sykne a potom zase odstoupi a necha je, aby si to vyresili, ale zbystri, jakmile slysi o Rhysovi a jedne z ucastnic.* /Libal... Ucastnici?.... Bracha, ty ses , ale takovej idiot!/ *Uvazuje nad timhle, dokud na nej nepromluvi Sawyer. Jde na konec mistnosti, kde vezme do ruky jistou kovovou vecicku, ktera ji rozhodne nebude prijemna. Vrati se s kovovou veci v ruce Jde o Španělskou botu.* /Je mi ted nejak jedno jestli bude po tomhle mit nejaky nasledky./ Takze... ty jsi nechala celou nasi rodinu naivne doufat, ze lekari hledaji zpusob lecby me zeny a mezitom slo o tve lidi? Dotoval jsem vas? Nadhera. *Usklibne se a zavola na straze a jednoho si tam necha a da mu botu.* Ptidelejte to tady Slecne na holen nikam nechodte. Bude vas jeste potreba.*Rekne mu a sleduje, jak strazce dava onen nastroj na jeji holen. zacne choit sem a tam.* Tobe a tvym lidem asi nedoslo, ze, pokud moje zena zemre, Nejhure z nas vsech by to nesla princezna Edellyne? *Koukne na ni.* Vy, kteri se ohanite tim, jak spatne na tom jsou deti tam venku, byste nechali malou holcicku, aby se ji zhroutil svet bez mamy? *Koukne na ni a potom se ji podiva uprene do oci.* Jak by bylo tobe na mym miyte? jak by ses citila ty, kdyby jsi vedela, ze tenn hoch, ktereho milujes ma nevylecitelnou nemoc a musela by jsi se den, co den divat na osobu, kterou milujes, jak se ti doslova ztarci pred ocima a mela by jedinou nadeji jen v tom, ze by lekari pomohli najit lek na jeho vyleceni a po tolika dnech ziti v nadeji, ze to pujde by ti ji vzalli? *Nadechne se nosem.* Stahnout. *Rekne strazci a ten srouby stahne kov ve kterem jsou z vnitrni strany ostre hroty. im tesnejsi staovani tim horsi zdravotni nasledky budou.* To ty jsi ta, tera posledni mesce nicila mou zenu, ktera je den odedne slabsi a slabsi! Kvuli tobe... Kvuli tobe o ni muzu prijit! *Jeho hlas je hlasitejsi.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna Empty Arowen Bennett

Wed Mar 18, 2020 7:42 pm
*Potichu zavrčí na stráže, kteří jí přivážou k židli a pak namítne, že královnu nijak moc nemučili.* Dostávala najíst. Nebyla v hladomorně, i když jí tam taky máme. Nejedla, protože jí bylo blbě, když jsem jí řekla, že to ty jsi ten, koho mučíme. Nemohla vědět, že si mezitím hovíš v nějakým sídle. Jestli chceš někoho obviňovat z toho, že nejedla, koukni se do zrcadla. *Řekne Sawyerovi, jak to bylo a pak protočí očima.* Každej máme něco. *Pokrčí rameny tak, jak jí to uzly na rukou dovolí a pak trochu zaprovokuje. Potlačí protočení očí po Sawyerových očích a pak sykne potichu bolestí, když o ní král típne cigaretu.* Mám právo mluvit. Nebo už je tady diktatura? *Nadzvedne obočí a když jí Sawyer slíbí zdravotní péči, zeptá se na rakev.* A co mi zajistí, že jakmile tahle tvoje potřeba pojištění pomine, nenecháš ho mě zabít? *Nakloní hlavu mírně na stranu a pak mu řekne, co ví o Rhysovi a Thylane a pozorně sleduje jeho reakci.* Vypadám, že mi stráže něco nechali? *Neudrží uchechtnutí.* Měla jsem ho u sebe v zahradách. Stráže mi všechno vzali. Takže jestli se toho nezbavili, měl by u těch věcí být mobil, kde je to video. *Odpoví mu a pak stočí pohled ke Keenanovi a dává si pozor, aby její obličej nedal najevo žádný náznak strachu, když uvidí, s čím se k ní blíží.* Jo, taky se mi to líbilo. *Zareaguje na jeho "nádhera" a pak skáče pohledem mezi strážemi a tou věcí a zase zpátky a trochu nervózně se zavrtí na židli. Zatne zuby, když jí to strážce přidělá na nohu a poslouchá slova svého strejdy.* Je to Schreave. Ona je mi u prdele. *Oplácí mu pohled do očí a když zmíní Roryho, probodne ho nenávistným pohledem.* Problém je v tom, že v tom případě bych já žádnou naději neměla. *Opáčí pevným hlasem.* Když onemocní někdo tam venku nějak vážně prakticky je rovnou jistý, že umře, protože buď nemá na zdravotní péči, nebo doktoři neví, co s ním. Ty nejlepší doktory máte jenom vy tady a takovouhle naději máte jenom vy. Je snad fér, aby přežila ona jenom kvůli svému příjmení a ostatní umírali? Je ti jedno, kolik lidí tam venku trpí zatímco ty jsi měl aspoň nějakou naději? *Probodává ho pohledem a jakmile se bota okolo její holeně stáhne, neudrží výkřik bolestí a její obličej se stáhne do bolestné grimasy, i když se snaží zase co nejrychleji a nejuvěřitelněji nasadit tvrdou masku.* No a? *Procedí mezi zatnutými zuby.* Zasloužíš si to. *Zkonstatuje a podívá se i na Sawyera.* Vy všichni.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová mučírna Empty Sawyer S. Schreave

Wed Mar 18, 2020 8:06 pm
Nejseš, ale jde o Arowen.. A oba dva víme, co udělala. Mohli by ti ujet nervy.*Sám měl co dělat, když se dozvěděl o Thylane a Rhysovi, aby jej hned nenechal popravit, jak měl chuť. Teď už nad tím popřemýšlel, více v klidu a ví, že to neudělá, ale taky to nenechá jen tak. Když se pak Arowen zmíní o jeho mámě a táta si o její rameno típne cigaretu povzdechne si. Už ví, že to krocení jeho otce bude těžší, než si myslel. Slíbí jí zdravotní péči a pak řekne, že rakev nebude potřeba.*Už mučení je na začátek vlády docela dost, nemyslíš? Popravu hned ze začátku fakt nechci.*Ujistí ji.*Jestli ti nestačí tohle, tak asi nic.*Pokrčí pak rameny. Pak poslouchá, co mu říká o Rhysovi a Thylane. Vzpomene si na video a po jejích slovech musí uznat, že má pravdu. Když pak jeho táta vezme Španělskou botu potřese hlavou.*/Hezký začátek.. Já se budu krotit prý../*Podívá se na strážné.*Doneste mi její mobil.*Kývne na Arowen, aby věděli, čí. Jeden strážce pro něj odejde. Zase se otočí na tátu a Arowen. Poslouchá jejich rozhovor a nijak se nezapojuje do té doby, než se teda podívá i na něj.*To i ty Arowen. Zabila jsi svou rodinu, svého otce, matku, sourozence. A dalších několik lidí. Ano, možná nedokážeme zajistit zdravotní péči pro všechny, ale snažíme se a jde to vidět.*Podívá se na strážné.*Může mít menší trvalé následky, ale chci, aby mohla chodit.*Je mu jedno, jestli bude třeba kulhat, ale není tak hrozný, aby ji odkázal na vozíček. I to už nejspíš o něčem svědčí, protože správně by jí to asi přát měl. Pak dojde ten strážný s mobilem, který je zajištěný heslem.*Jaké je tvoje heslo?*Zeptá se jí. Chce se podívat na to video. Zároveň se podívá na tátu.*Jen abys věděl.. Nenechám Rhyse jen tak. Neprojde mu to.*Zrovna u Thylane ne. Kdyby to byla některá jiná účastnice, netěšilo by ho to a taky by ho asi odsoudil, taky podle reakce té díky, ale tady jej to nezajímá.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácová mučírna Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Wed Mar 18, 2020 9:07 pm
*Koukne se naSawyera a potom je necha, aby si vyresili to, co maji oni dva mezi sebou a nasledne, kdyz provokuje, tipne ji o ramno cigaretu a usklebne se na ni a potom se koukne na Sawyera a nyni je na rade on, aby ji dal ponauceni o tom, ze s nim i nemela zacinat ahlavne ne s jeho zenou.* Snazime se, aby se zdravotni pece dostala vsem, kdo ji potrebuji, ale nemuzeme zajistit vsechny. *Rekne ji a vydechne.* /Na tom s temi doktory asi neco bude./ *Zakrouti hlavou a zepta se ji, jak by bylo ji na jejim miste a usklibne se.* Kdyby ses nezachovala tak, jak jsi s zacovala na ioslave narozenin me nejmladsi dcery, ktere jsi tim pricodila trauma, vzdala se rebelu adokazala nam, ze jsi se zmenila, mohla jsi byt i ty soucasti nasi roodiny draha neteri, ale tim, co jsi provedl Brikssi jsi na tohle privilegium ztratila veskere naroky. *Poto zavola straze a en ji nasadi botu a potom mu rekne, aby ji utahl. Podiva se n Sawyera.* Jak myslis,. *Rekne na to ohledne nasledku z boty, ktere bude Arowen mit a jakmile rekne, ze to, ze ztraci zenu, kterou miluje, pnepremysli a nez se nadeje stoji pred ni a vrazi ji facku.* Byt to na me, prostrelil bych ti ted tady na miste hlavu kulkou! Ja se snazil a zatracene jsem doufal, ze lekari na vyzkumu leku pracuji a misto toho jsem financoval zatracene Vas! *Krici na ni.* Stahnout! *Krikne na strazce, ktery notu zase o necoo stahne. Zvedne nastcany pohled k Sawyerovi.* Nemuzu za to, ze je vul. *Rekne a se se koukne na ni.* Dej mu to heslo, nebo hned ted vyhlasim patrani po tvem milem a priste se zde sejdeme ve ctyrech. *Usklbne se* Z nasich penez uz neuvidte ani zlatak. *Usklibne se a chytne jeji tvare pevne meziprsty.* Jestli se nepodari zachranit mou zenu, sahnu ti ja po tom, na cem ti nejvic zalezi. Jak by se ti libilo divat se na to, jak on trpi nesnesitelnymi bolestmi a ty bys s tim nemohla absolutne nic delat?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna Empty Arowen Bennett

Wed Mar 18, 2020 9:42 pm
*Nadzvedne obočí, když od Sawyera slyší, že popravu na začátku své vlády nechce.* Dovedla bych ti říct, proč by poprava na začátku tvojí vlády mohla prospět, ale mám svůj krk ráda a nebudu tě přesvědčovat, proč bys mě měl zabít. *Ušklíbne se a pak řekne Keenanovi pravdu o tom, jak to venku vypadá se zdravotní péčí.* Jo, snažíte.. Jasně.. Kdy naposledy ses byl podívat, jak to mezi nízkými kastami doopravdy vypadá? Kdy naposledy jsi byl tam venku, kde žijeme my ostatní? *Zeptá se ho pohrdavým tónem a když slyší o tom, jak se mohla stát součástí jejich rodiny, upřímně se rozesměje.* Sice mě těší, že mě nazýváš drahou, ale na tu vaší rodinu vám seru. Kdo říká, že chci do vaší rodiny patřit? Tohle privilegium si můžeš strčit hluboko ty víš kam. Nebo to tam strč svojí milovaný ženušce. *Poradí mu a pevně zatne zuby, když jí stráže na nohu upevní botu. Bolest nohy jí ale hned pomůže ignorovat nová bolest, která se rozlije její tváří po facce od Keenana. Sykne bolestí a pak se na něj podívá. Už chce něco říct, opět ironickým tónem, ale stráže jí opět utáhnou botu a jí ze rtů unikne opět další výkřik bolestí. Zavrtí se na židli a pak se podívá na Sawyera, který drží její telefon a už se jí nedaří schovávat bolest, která je vidět v jejím obličeji.* Rory0314 *Řekne mu se sklopeným pohledem to heslo, které obsahuje jméno jediného člověka na zemi, kterému dokázala otevřít své srdce a datum, kdy mu poprvé řekla, co pro ní znamená.* /Dokud je v pohodě on, zvládnu všechno. Hlavně ať se nic nestane jemu. Mě klidně můžou rozdrtit obě nohy, ale hlavně ať se nedotknou jeho./ *Honí se jí hlavou a podívá se na Keenana.* Ani se ho nedotkneš. *Zavrčí na něj.* V pohodě, už jich od vás máme dost. *Poznamená a pak mu oplácí nenávistný pohled, když jí chytne tvář a když si jenom představí, že by musela sledovat, jak mučí Roryho, zabolí jí na hrudi a musí zamrkat, aby se jí oči nezalily slzami.* Jenom se na něj křivě podíváš a budeš ty ten, kdo bude sledovat svoje milované umírat. Nejdřív synáčkové, pak Lia a nakonec malá Edelynne. *Zavrčí a pak vykopne nohou, kterou nemá upevněnou v botě, a kopne Keenana do jeho holeně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová mučírna Empty Sawyer S. Schreave

Wed Mar 18, 2020 10:02 pm
*Ušklíbne se.*Zatím to v plánu nemám.*Zdůrazní to slovo.*Řekl jsem, že tě pustím, až lékaři vyléčí mou mámu a kdyby se to náhodou nepovedlo..*Nechá slova viset ve vzduchu.*Vidíš, třeba k tomu možná dojde.*Pokrčí rameny. Poslouchá jeho tátu a Arowen.*Kdys ty viděla náš rozpočet? Možná tě to překvapí, ale nemáme neomezené prostředky. Rozdělujeme to. Částka putuje na léčení, částka na potraviny, opravy, je toho hodně, co se musí zařizovat. Dobře, dámě více na zdravotnictví, ale pak nebudou opravené silnice. Pak bude celkově méně jídla.*Pokrčí rameny. Z něčeho by museli odebrat. Poslouchá zase ty dva a pak řekne, aby jí tu botu povolili. Klidně ať má následky, ale ať chodí. Nechce se úplně snížit na úroveň rebelů. Nebo spíše pod jejich. Sám má problémy s nohama a poměrně často ho bolí, ale není na vozíčku. Hodí po otci naštvaným pohledem, když zase nakáže, ať jí tu botu utáhnou.*Povolte to. Více se to utahovat nebude. Nepřipravím ji o nohu. Tati vím, že jsi naštvanej, ale nesnižuj se pod jejich úroveň. Už tohle je dost. Sám mám následky po těch dostizích, ale na vozíčku nejsem a proto o ně nepřijde ani ona. Taky jsem naštvanej za to, co udělali mámě a slibuju ti, že jestli doktoři nenajdou lék, ona déle žít nebude.*Řekne a pak si vezme ten mobil od strážce a zeptá se Arowen na heslo. Naťuká tam její heslo a najede na fotky a videa. Uvidí to, je to hned první video. Pustí si ho a sleduje, co se děje na malé obrazovce mobilu. Když to dokouká, mobil hodí naštvaně na stůl. Raději se k tomu ani nevyjadřuje. Podívá se zase na ty dva a slyší, jak jeho táta říká, že nechá najít toho rebela, nejspíše Roryho, jak si odvodil podle jejího hesla.*Jeho nikdo hledat nebude, dokud to nerozkážu já tati. Pamatuj, že já jsem teď král. Dal jsem jí slovo, že ho nezajmeme a to dodržím, když nebude ona dělat kraviny. Nebudu rebely ještě zbytečně dráždit, už tak máme jejich velitelku. Jestli umře máma, umře ona.*Kývne k Arowen.*Už teď kvůli tomu, rebelovi trpí. *Tuší, jak se musí cítit. Je od něj odloučená a má strach, co se mu stane. Vidí, že mu mohou oni ublížit. Přesně tak se bojí i on o Thylane, i když jej teď více bolí, že se líbala s Rhysem.*A než plýtvat peněz na jeho hledání, raději je dám jinam. Na něco lepšího. To za to nestojí. *Jako pomsta bude případně stačit smrt Arowen. Aspoň pro něj. Táta se s tím bude muset smířit. Klidně ho pak i nechá ji zase mučit a více. Než ji veřejně popraví. Ale tím se teď zabývat nebude. Ještě sem nedošli a upřímně on doufá, že ani nedojdou. Nechce, aby jeho máma zemřela.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácová mučírna Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Thu Mar 19, 2020 8:54 pm
*ochazi mu s i nervy a nyt tohle jen na nem, bylo by mu zcela jedno jestli se na nohy jeste postavi nebo ne, ale jeho syn se jej snazi krotit a on se na nej nakonec podiva.* Mas problemy s nohama, ale kvuli komu? Myslis si, ze ji zalezelo na tom, jestli se jeste nekdy na nohy postavis? O tom silne pochybuju. *Usklin se a mrekne po ni pohlem.* Jde i hlavne o to, aby nasi rodinu zlikvidovala a jak vidis dari se ji to, protoze pokud se nestihne najit lek na nemoc tve matky.... Znici nas. Ja jsem ji ted momentalne k nicemu, protoze na hlave mas korunu nyni ty, ale ty sam vid, jak moc pro mne tbva matka znamena. S tim se nehodlam smirit. *Zatne pesti.* Dal jsi ji slib? Ji? Vazne? Jsi nekdy az nivne velkorysy. *Zakrouti hlavou.* Pomalu si zacinam myslet, ze jsi s rebely mozna taky neco mel spolecnyho a jen doufam, ze se mylim. *Podiva se na nej uprenym pohledem. Potom se zse venuje ta male ruzovovlase holce, ktera muze za vetsinu trapeni, ktere jejich rodina za possledni mesice ma. Diva se ji do tvare a jakmile jej kopne do holene, pusti jeji tvar, sykne a nasledne ji zase jdna pristane.* Co si, zatracene o sobe myslis, ty mala.... *Nedorekne to.* Ty bud rada, ze muj syn je k tobe zatracene velkorysej, protoze byt na me, ososbne bych sem toho tvyho samstra dotahnul za vlasy. *Zavrci.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna Empty Arowen Bennett

Thu Mar 19, 2020 9:41 pm
*Mírně našpulí pusu, když slyší jeho důraz na slovo "zatím" a nakloní hlavu na stranu.* Myslím, že chápu. *Ujistí ho nakonec s ironickým úšklebkem a pak začnou rozebírat zdravotnictví v zemi.* Neodpověděl jsi mi na otázky. *Připomene Sawyerovi, když on rovnou začne pokládat ty svoje.* A dostala jsem se tady k plno papírům, ale rozpočet jsem zrovna nestihla. *Uzná.* Jenom by mě zajímalo... jak velká část rozpočtu je určená pro vás? Pro tuhle zlatou klec. Pochybuju, že na tohle nejsou žádný peníze potřeba. A pochybuju, že ta vaše rodinka potřebuje mít barák přes půlku Angeles. *Pokrčí rameny a pak už neni až tolik v klidu, protože bota okolo její nohy se utáhla. Podívá se na stráže, kteří přeskakují pohledem mezi Sawyerem a Keenanem a pak poslouchá jejich konverzaci.* Ty miny byly sestrojený tak, aby nikoho nezabily. *Namítne se zatnutýma zubama a pevně zatne pěsti a zkroutí se na židli.* Asi bys měl, nevypadá moc dobře. *Řekne mu přes zatnuté zuby a pak neudrží další výkřik bolestí a bolestně stáhne obličej. Zavrtí se na židli ve snaze nějak bolest zmírnit, ale dosáhne jenom toho, že se z její holeně ozve hlasité zapraskání. Nohou jí projede další vlna ještě větší bolesti, když se jí zlomí kost a to vyvolá bolestné zařvání. Až teprve teď stráže botu o něco povolí. I tak se jí ale díky bolesti oči zalijí slzami. Sleduje Sawyera, jak se kouká do jejího mobilu.* Bacha na displey. *Varuje ho, když s mobilem hodí a pořád má obličej stažený bolestí. V její noze pulzuje bolestí, která neustává, naopak se stupňuje. Zapomene na ní ale jakmile se rozhovor stočí k Rorymu.* /Tolik k záruce, že nebude potřeba rakev../ *Proběhne jí hlavou, když od Sawyera slyší, že pokud umře královna, umře i ona.* Neboj, se mnou jenom spal. *Ujistí Keenana, že Sawyer s rebely nespolupracoval a jakmile je dost blízko u ní a drží jí za obličej, využije toho a kopne ho do lýtka. Když jí opět vlepí facku, prokousne si ret a pusa se jí začne plnit krví, kterou následně vyplivne k jeho nohám.* Co? Malá co? *Vyzve ho k pokračování.* Jakej máš ze sebe ty pocit, že mučíš devatenáctiletou holku, hm? *Opáčí a pak zmlkne a její úšklebek zmizí, když zmíní Roryho.* Neber si jeho jméno do pusy. Jinak přísahám, že budeš sledovat, jak si vychutnám mučení tvojí rodiny a tebe zabiju jako posledního. Opovaž se mu cokoli udělat nebo se na něj jenom křivě podívat. *Zavrčí na něj.* To klidně zabij mě, ale opovaž se sáhnout na něho. *Vyplivne další krev z pusy a cítí, jak jí tvář natýká.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna Empty Rory I. Beavers

Thu Mar 19, 2020 9:42 pm
*Je nervózní z toho, jak ta situace dopadne, ale upřímně doufá, že to vyjde a on ještě dneska bude mít Arowen u sebe. Přijde mu to, jakoby to byla věčnost, co ji naposled viděl, cítil její vůni a její rty na těch svých. A taky doufá, že se nijak neprozradí to, že se vlastně Jonas k výměně nabídl sám, nechce ho ohrozit už jen kvůli tomu, že takhle kvůli němu riskuje. Teď už jedou k paláci na motorce. Za opasek si dal víc zbraní a ještě si nějaké schoval tak, aby je nikdo nenašel, kdyby náhodou. Motorku zaparkuje někde dál, přičemž zatne zuby při pohledu na palác. Poté už si zpoza opasku vytáhne pistol, kterou položí k hlavě Jonase.* Modli se, aby toto vyšlo, jinak se za sebe neručím, ale budu doufat, že to přežiješ.*Zašeptá a už nasadí na obličej jeho dobře známou kamennou masku. Dneska dokonce ani nikoho nechce zabit, proto doufá, že se to bez toho obejde, chce jen svou Arowen. Přes stráže, i když jim musí docela dost vyhrožovat a jednoho dokonce bodnout do nohy, aby ho ti ostatní pustili, se přece jen dostane. Jednoho donutí, aby je dostal do mučírny, kam údajně odvedli jeho lásku a jedna jeho část tolik doufá, aby tam nebyla a byla někde jinde, v pořádku a druhá chce aby tam byla, ale byla taky pořádku. Rozhodně ji nechce najít někde na kousíčky a nad těmi krále a ex-krále. Jakmile se dostane až k mučírně, začne být celý napjatý. Jonasovi více utáhne provaz kolem rukou a pevně ho chytne, aby mu neutekl, kdyby ho chtěl třeba dá se říct zradit, i když doufá, že se to nestane. Jakmile uvidí stráže, krále a ex-krále, pocítí zase takovou vlnu zloby a vzteku, že by klidně i tu spoušť, na které má prst zmáčkl a bylo by mu docela jedno jakým směrem. Poté ale uvidí ji, jak sedí na židli a na noze má nějakou tu botu. V očích se objeví další bolest, kterou se donutí potlačit.* Být vámi bych ji pustil, jestli nechce přijít tady o... Jak že se jmenuje? Jonase? *Zavrčí na ně a pohledem se Arowen snaží vyhýbat, aby neměl nutkání se hned za ní rozeběhnout.* Ublížíte ji ještě jednou, já ublížím jemu. To je fér, ne? *Procedí skrz zuby a Jonasem trhne dopředu.* Tak se ukaž, králi. Ušetřím ho, když mi vydáš Arowen. Jinak budeš sledovat, jak mu proletí kulka hlavou. *Ledově zavrčí a pohledem skáče ze Sawyera na Keenana.* Kde máte královnu? Ještě nehnije v hrobce? *Zavrčí teď pro jistotu směrem ke Keenanovi.* /Vydrž lásko, tohle vyjde./ *Poté se otočí na Arowen a opět musí v sobě tlačit bolest.* Já ti říkal, že tě budu vždycky chránit. *Řekne, co nejvíc pevným hlasem dovede.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová mučírna Empty Sawyer S. Schreave

Thu Mar 19, 2020 10:07 pm
Nejvíce toho jde na opravy, kvůli vám. Jinak by byly výdaje menší, ale když pořád musíme opravovat..*Pokrčí rameny. Pak se baví se svým tátou.*Já vím, že nezáleželo, ale to neznamená, že tobě nemusí záležet zase na ní. Říkám ti, nechovej s jako ona. Neklesni tak hluboko, aby ti to bylo jedno. Myslíš, že máma, Edelynne, Lia by z toho byly nadšené? Kdyby se tohle dozvěděly? A pokud pokračovat budeš, můžeš si být jistej, že se to dozví.*Dívá se upřeně na něj. Na Arowen se po jejích slovech ani nepodívá. Pak se soustředí na displey mobilu a dívá se na něj. Mobil následně odhodí pryč a prohrábne si rukou vlasy. Řekne, že pokud umře jeho matka, umře i Arowen a když se ho táta zeptá, jestli nebyl taky spjat s rebely, zamračí se.*Jsem fakt rád, že mi tak věříš.*Poznamená suše.*Za chvilku budeš podezřívat i Edelynne? Když se nechala zblbnout tamtou rebelkou? A co Lia hmm? Na tu vymyslíš taky něco? *Zeptá se jej. Povzdechne si.*Jo, spal jsem s ní, ale nevěděl jsem, že je rebelka.*K tomu se přizná. Drží se od nich dále, ale pozorně je sleduje, vidí, jak Arowen kopne jeho tátu do lýtka a přiblíží se k nim více, aby mohl případně zasáhnout, protože očekává výbuch. Ale on jí jen vlepí facku, takže to nechá ještě být. Pak ale někdo vytrhne dovnitř a on uvidí toho rebela, který mu plivl do obličeje. Více se narovná a se zamračeným výrazem se podívá na Jonase.*/Kruci.. Porč zrovna on../*Ví, že je to bratr Charity a Charity je přítelkyně jeho bratra a kdyby nechal Jonase zemřít, ona by byla smutná a Jasper nebyl nadšený. Podívá se na toho rebela, Jonase a pak na Arowen. Kývne na stráže.*Sundejte jí tu botu. A tati nech to být, rozumíš? Nenechám od nás nikoho zbytečně umřít.*Štve ho, že nebude mít pojistku, ale nenechá jej zemřít. Přejde k Arowen a pomůže jí vstát.*Podepři se.*Řekne jí hned. Je mu jasné, že nebude moct na tu nohu došlápnout. Přejde s ní pomalu k němu.*Skloň zbraň, pusť ho a vezmi si ji. Sama nezvládne chodit. Rozhodně je to zlomeným, snad ni víc.*Řekne rezignovaným hlasem a čeká, jestli udělá to, co řekl. I když mu asi nic jinýho nezbývá. Ona sama jít nezvládne.*A neudělej žádnou pitomost. Pořád jsou tu strážní./A kdyby slyšeli střelbu, přijdou další./
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Palácová mučírna Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Thu Mar 19, 2020 11:45 pm
*necha je, aby si spolu vyreili, co maji a potom se koukne na sveho syna pohledem, jestli skutecne mysli vazne to, co mu tady ted rika, nebo si z nej dela jen dobry den, protoze on na rety rozhodne ted nema sebemenci naladu.* Takze me srovnavas s ni? Ze se chovam jako Ona? To ti teda dekuju, ze me prirovnavas k nekomu, jako je ona. *Usklibne se na Sawyera a nakloni hlavu na stranu.* A co zatracne cekas? Ze ji tady pohldim po vlasech a zatracene ji pochvalim za to, ze diky ni nejspis tvou matku nevyleci a veskera nadeje tak byla nejspis k nicemu?! *Vyjede po nem, protoze jeho nervy maji take svou mezi.* Potrebuju aby trpela za to, co nam jeji lidi pod jejim vedenim vsechno udelali! Malem zabili Jaspera, tebe! Jeden z nich znicil malem Merlii zivot krudinal a ne jednou malem zabili jak me,tak Brikssi?! A jeste tady bude me vyhrozovat, ze mame, Edelynne a Lii reknes jaky jsem, kdyz jsem zatracene na dne a zoufalej?! Prosim, ale potom s polu nemame o cem mluvit. *Rekne zcela nastvane a jakmile mu ona rebelka rekne, ze Sawyer s ni spal. Zarazene na nej civi. Tohle uz snad neni sakra mozny.... Co jsem komu udelal?.. *Promne si frustrovane oblicej. Krev se v nem vari a tep ma nejmene na dveste sedesati.* /Neco je zarucene spatne s touhle rodinou./ Jeden s nimi spolupracoval a sel proti vlastni rodine a druhy.... vlezl do postele s velitelkou taky... *Usklibne se.* Nadhera... opravdu. *Zakrouti na tim hlavou a potom co jej ta rebelka kopne do nohy, vrazi ji dalsi facku. Je mu jedno, ze plive krev k jeho noham. Momentalne je mu nejspis vse jedno az na to, aby se Brikssi uzdravila.* Mala svine.. *Rekne skrze zatnute zuby.* Opravdu? Takze ty si muzes zahravat s tim, co je mi nejcennejsi, ale ja nemam na totez zadne prava. Na to ti seru. *Usklibne se a potom jen trhne hlavou ke dverim, kde e objevi ten jeji milovany a narovna se a jen sleduje jeho a jeho rukojmi, kterym je jeden z chlapcu od Horna.* /Co jeste? Vbehne sem Edelynne na skutecnem jednorozci a rrekne nam , ze je vlastne skyta piratka, co prisla vykrast palac?/ *Potom jen s nadzvednutym obocim sleduje, jak Sawyer odvazuje tu holk.* Kde se podel ten slib, ze neopusti palac, dokud Brikssi nevyleci?! *Nastvane na nej vyplivne.* Pustis ji a ona na nas posle dalsi zastupy. Podepsal jsi nam vsem prave rozsudky smrti, Sawyere.. *Rekne mu ja potom jen zakrouti hlavou.* Vis, co.... delej jak myslis, ale pokud si myslis, ze palac nechaji na pokoji pak si to mysli. Nemysli si, ze se zrovna os nich dockas nejakyho vdeku. *Usklibne se na ty dva rebely.* Nekdy je potreba se zachovat, jako zmetek, pokud jde o ty, ktere milujes ze vseho nejvic Sawyere, ale to pochopis, az budes sam otcem a budes denne bojovat s tim strachem, ze kdykoliv muzes o kohokoliv prijit. Tak jako ja se denne bojim toho, ze ztraim vas, ale hlavne se bojim dne, kdy ztratim, zenu, kterou miluji vice, nez sebe a nenavidim se za to, ze ja jsem v poradku, zatim, co ona trpi a musim sledovat to, jak mi ji ta zasrana nemoc bere. *Rekne zlomene a potom se rozejde ke dverim, kde ramenem odstrci toho rebela a odebere se prryc z mistnosti.* /Tohle uz je od ted jen Sawyeruv boj... Muj boj je hlavne ten, aby moje rodina netrpela a hlavne se budu prat az do podledniho dechu za to, abych se budil vedle sve milovane Brikssi do doby, dokud nas nerozdeli stari. Driv se ji nehodlam vzdat./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna Empty Arowen Bennett

Fri Mar 20, 2020 12:12 am
*Sawyerova slova ohledně oprav přejde už jen letmým pokrčením rameny. Daleko zajímavější je pak jejich hádka ohledně toho, jestli by se Keenan měl nebo neměl chovat jako ona.* Dostanu k týhle scénce popcorn? Je to lepší jak film. *Poznamená s falešným sladkým úsměvem. Opravdu ráda sleduje, jak se jí podařilo rozbít tuhle "dokonalou" rodinku zevnitř. Pak Keenana ujistí, že Sawyer s nimi nespolupracoval, to pouze Jasper. Sawyer s ní leda tak spal.* Nečekaně. Běžně se totiž královský rodině představuju jako velitelka rebelů. A nezapomínej, že to nebylo pouze jednou. A stejně tak s Jasperem. To jsem ale nevěděla, že jste mý bratranci. *Ušklíbne se nad tím trochu, protože tohle je malinko přes hranu i pro ní. Pak už kopne Keenanovi do nohy, čímž si vyslouží další facku, díky které si prokousne ret. Vyplivne krev na zem a pak ho varuje, že Roryho se ani nedotkne.* Já ti zase seru na tvojí milovanou ženušku. Ať si klidně chcípne. Ale ty sis celou vládu zahrával s celým lidem, když jsi je ujišťoval o tom, jak jsi skvělý král. Přitom jsi stejnej jako ti parchanti před tebou. S nim si ale zahrávat nebudeš ani náhodou. *Zavrčí znovu a nic dalšího už mu říct nestihne, protože dveře do mučírny se otevřou. Nejdřív si myslí, že je to nějaký strážný, takže tomu nevěnuje žádnou pozornost a radši se snaží rozmrkat slzy bolesti, které se jí nahnaly do očí díky přelomené noze, kterou má stále upevněnou v botě. Jenže pak uslyší hlas, který by poznala kdekoliv.* /Dělá si ze mě srandu, že jo? Tohle se mi zdá. Prosím. Prosím, že neudělal žádnou kravinu, když jsem ho o to prosila a celou dobu se snažím, aby byl v bezpečí./ *Proběhne jí hlavou a pak zvedne hlavu a podívá se na něj.* /Třeba mě nadrogovali.../ *Napadne jí, ale moc dobře ví, že je to nejspíš kravina. Rory je schopný všeho. Skáče pohledem z Keenana na Sawyera a ze Sawyera na Roryho s tím týpkem a u toho zalomcuje svázanýma rukama. Ví, že je Keenan dost vytočenej, takže se bojí, co by mu mohl udělat. Když Rory promluví na ní, její pohled na chvilku zjihne a slzy, které se jí naženou do očí jsou slzy radosti z toho, že ho konečně zase vidí a dojetí.* Prosila jsem tě, abys nedělal žádnou kravinu. *Poznamená a pak opět stočí pohled ke svému bratranci a strýci a překvapí jí, když Sawyer dá rozkaz, aby jí pustili. Sykne bolestí, když jí botu kompletně odepnou a z míst, kde se do její nohy zarývali ostny jí začne vytékat krev. Pak jí stráže rozvážou i ruce a ona je konečně volná. Sawyera si ale přesto přeměří nedůvěřivým pohledem, když jí řekne, ať se o něj opře. Pokusí se vstát sama, ale neudělá ani jeden krok a musí se ho chytit, aby nespadla, přičemž se to neobejde bez dalšího bolestného zasyčení. Pak se podívá na Keenana a sleduje jeho odchod, po kterém přesměruje pohled opět na svého bratrance.* Rozsudky smrti jsi nikomu nepodepsal. Dodržel jsi svůj slib, který jsi mi dal, i když jsi musel jít kvůli svému tátovi. A teď mě pouštíš, i když tím jdeš opět proti němu. *Shrne to.* To ale nemění nic na tom, že situace a politika v Illey se mi nelíbí. Mám návrh. Dám ti tři roky, během kterých budeš moct něco změnit, aniž bysme útočili na palác a jeho obyvatele. Pak se uvidí. Ale máš ode mě slíbený tři roky klidu a bezpečí. Za to, že se nic nestalo jemu. *Koukne se na Roryho, aby bylo jasné, koho myslí.* Šťastná rodina z nás ale nikdy nebude. *Zhodnotí to nakonec. Tohle je něco, co prostě nikdy podle ní nenastane. To je všechno, co mu chtěla říct. Teď už chce jen odejít do bezpečí ghetta a být s tím, koho miluje nejvíc na celém světě. A pak taky prášek proti bolesti, protože z nohy jí pořád vytéká pomalu krev, pulzuje v ní a i její hlava na tom není moc dobře po těch fackách.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna Empty Rory I. Beavers

Fri Mar 20, 2020 12:32 am
*Doufá, že to vše vyjde tak, jak chce. A taky aby byl přece jen v pořádku Jonas, který se kvůli němu obětoval a za to mu je vděčný, i když by si to nikdy rozhodně na hlas nepřiznal. Hned jak vejde do mučírny, spraží pohledem oba dva Shreave a snaží se potlačit nutkání hmed obejmout Arowen. Docela je překvapený slovy Sawyera, protože si myslel, že řekne cokoliv jen ne toto. Pohled rychle otočí na Arowen a malinko se na ni pousměje.* Záchrana tebe není kravina. *Odpoví ji a poté už pohledem přeskakuje he Sawyera na Keenana.* /Hups, to nsem přišel v dobrou chvíli./ *Poté teda Jonase pustí, ale mezitím se k němu ještě nenápadně skloní.* Díky. *Zašeptá tak, aby to slyšel jen on, rozváže mu ruce, zbraň si dá za opasek a rychle se vydá podepřít Arowen, kterou si rovnou vezme do náruče. Následně už sleduje odchod ex-krále, kterému věnuje znechucený pohled hned, jak se ho ramenem dotkne. Dává pozor slovům Arowen, protože jeji hlas je teď pro něj jak pro člověka oblíbená hudba. Překvapeně zamrká na to, co řekne Sawyerovi, přičemž k němu přesněruje pohled.* A já ti chtěl dneska zase plivnout do obličeje, třeba vylepšit svoje skóre a lip se trefit. Tak až za tři roky. *Zavrčí na něj a to je to jediné co mu řekne, potom se usměje na Arowen v jeho náruči a co nejrychlejším krokem se vydá pryč.* Tolik si mi chyběla. Tohle mi už nikdy nedělej, tolik jsem se bál. *Po tváři mu zase uteče jedna slza, ale tentokrát je to slza štěstí, že ji má zase u sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová mučírna Empty Sawyer S. Schreave

Fri Mar 20, 2020 1:05 am
*Raději slova Arowen ani nevnímá a otevřeně ji ignoruje. Snaží se zachovat si chladnou hlavu.*Jo, teď se tak docela chováš tati.*Řekne mu se zamračením.*To do háje ne, ale jak říkám aspoň se nesnižuj pod její úroveň. To za to nestojí. Sám říkám, umře máma, umře do háje Arowen, chápeš? Nenechám to jen tak!*Už cítí, že mu pomalu taky upnou nervy. Zhluboka se nadechne, by se trochu uklidnil.*Já vím, že se nás všechny pokusili zabít, vím to do háje. Vím, že jste kvůli nim byli s mámou v komatu. Ale ona pyká taky dost a bude ještě více, pokud se mámu nepodaří zachránit, to ti slibuju. Nenechám to jen tak. Ale máme je ještě tady a osobně doufám, že i bude .*Aby myslel na něco jiného je ještě docela brzy.*Myslíš, že já na dně nejsem do háje? Umírá mi máma, najednou jsem převzal korunu, holka kterou miluju se líbala s mým strýcem! A přesto nedělám to, co ty. Tak se prosím tě uklidni.*Pak přizná, že spal s Arowen, ale s rebely nespolupracoval. Ani nevěděl, že je rebelka, natož jejich velitelka. Já nevěděl, že je to rebelka, natož velitelka rebelů! Jak jsem to asi mohl vědět? *Zeptá se jej docela zoufale. Stydí se za to, že se s ní vyspal a že jí naletěl, ale stalo se A minulost už nezmění, i kdyby si přál. Změnil by více věcí, než jen tohle. Pak ale Arowen kopne jeho tátu do kolena a následně se tu objeví ten přítel Arowen. Dá rozkaz, aby jí sundali tu botu a podívá se na tátu.*Drží Jonase. Je to bratr Charity a Charity je přítelkyně Jaspera. Nechci, aby mě vlastní bratr nenáviděl za to, že jsem ho nechal umřít. Navíc Jonas je náš člověk. Nenechám ho prostě umřít. Máma by si to nepřála. Klidně se jí můžeme zeptat. *Ušklíbne se. Když slyší, že jim podepsal rozsudky smrti, trochu se zarazí, ale pak nad tím jen potřese hlavou.* Nenechám Jonase zemřít. Ty bys to možná udělal, ale já ne a já jsem teď král.*Připomene mu.*Nemyslím si, že nechají palác na pokoji, ale své důvody jsem ti už řekl. A kdyby chtěli, mohli by zaútočit i teď, i když jsme ji drželi a pokusit se ji dostat pryč. /I když by to možná nechtěli riskovat.. Dostali by se sem../*Pak řekne Arowen, aby se o něj zapřela a když se pokusí vstát sama protočí očima.*Máš to zlomený, minimálně. Možná hůř, na to se jen tak nepostavíš.. Ale jednou jo.*Řekne .*Rád bych řekl, že mě to mrzí, z části možná i jo, ale ta druhá zase vidí to, jak jsi ublížila mé rodině, takže...*Nechá ji aby si to domyslela. Pak ji dá tomu rebelovi a podívá se na ni, když na něj promluví. Nadzvedne obočí. Vážně nečekal, že by mu něco takového slíbila, ale nehádá se s ní.*Pokusím se něco změnit. Chápu, že se ti to nezdá, ale vážně se snažíme. Ten čas, který si mi dala využiju, co nejvíce budu moct. To ti zase slibuju já./Všechny peníze ušetřené na opravy paláce pošlu na zdravotnictví./*Navíc plánuje rozjet ten projekt s jídlem zdarma pro šesté a chudší. A bude vybízet i bohatší občany, aby na to příspívali. Možná by povinně od čtvrtých a výš mohl vybírat nějakou částku. Třeba nějaký procenta z toho, co vydělají. Nějak to zařídí.*/A ještě něco vymyslet s těmi dětmi../*Podívá se na jejího přítele a uchechtne se.*Upřímně doufám, že se situace v Illey zlepší a my se už nikdy nebudeme muset potkat.*Sleduje je, jak odchází Přikáže strážným to tu uklidit a pak sám odejde.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácová mučírna Empty Re: Palácová mučírna

Sat Apr 04, 2020 11:15 am
Pátý ročník
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová mučírna Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Wed May 13, 2020 3:37 pm
*Dnes ho čeká další schůzka. Zatím nejspíš nejšílenější. Minimálně to místo pro schůzku je dosti šílené a věří, že je první v historii, kdo něco takového podnikl. Ale stejně tak bude asi první, kdo se zúčastnil akce ve spodním prádle. Teď má na sobě každopádně šedý oblek a v něm míří ke komnatě Polaris. Jakmile tam dojde, nasadí na tvář nacvičený úsměv, kterým ukazuje, jak je všechno v pohodě a jak má všechno údajně na salámu a skrývá s ním, jak se bojí o otce kvůli jeho nemoci a o celou zemi kvůli tomu viru. Zaklepe na její dveře a počká, než mu otevře.* Dobrý den, lady. Připravená? *Pozdraví jí a následně jí nabídne rámě a vydá se s ní k mučírně.* Hned na začátek navrhuji tykání, co vy na to? *Koukne na ní a nadzvedne mírně obočí.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová mučírna Empty Polaris B. Nelson

Wed May 13, 2020 3:52 pm
*Sedí v komnatě na posteli, přičemž pohledem zkoumá dveře a semtam pohledem zalétn k zracdlu, kde se ale pohledem nezdržuje moc dlouho. Rozhodně netuší, jestli už někdo měl někdy rande v mučírně, ale už jen ta myšlenka rande v mučírně ji celou tu dobu na tváři držela aspoň žďobíček upřímného úsměvu. Na sobě má černé šaty nad kolena, jako vždy tmavou rtěnku a vlasy sčesané do složitějšího drdolu. Když uslyší zalepaní na dvěře, i hned vstane a dveře otevře. Když uvidí prince, pousměje se a ukloní se.* Dobrý den, výsosti. *Pozdraví ho a pak přikývne.* Samozřejmě. Teda pokud jsou všechny mučící nástroje uklizený a neplánujete mi dělat důkladnou prezentaci těch nástrojů. *Uchechtne se, ale i přesto jeho rámě přijme. Když nabídne tykání, docela překvapeně se na něj otočí a přikývne.* Proč ne. Docela vám budu ráda tykat. *Uchehctne se a pokrčí rameny.*
Sponsored content

Palácová mučírna Empty Re: Palácová mučírna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru