Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komnaty královské rodiny

+6
† PsYcHoPaTiC †
Lexi
annie.16
LittlePrincess
-LF-
Admin
10 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Thu Jul 02, 2020 12:35 pm
*spolu s Wyattem si začne utahovat z Camille ohledně těhotenství. Po jejích slovech je oba začne vraždit pohledem.* Božeee nehodlám mít dítě v blízký budoucnosti. *Řekne a potřese hlavou. Když Wyatt začne básnit o Polaris, zazubí se na něj.* Polaaaris. *Protáhne její jméno a drkne do Wyatta ramenem.* Vaše děti budou roztomilé. Budou mít její oči a úsměv a po tobě zase vlasy a předpokládám, že Schreave povahu. *Uchechtne se. Když si představí jejich děti, musí se usmát. Pamatuje si, jak tohle nedávno probírala i s Destiny.* A já budu hlídat. Že můžu hlídat? Prosííím. Nemůžeš si přát lepšího člověka na hlídání, než jsem já. *udělá na něj psí oči.* Z toho už se nevymluvíš. Mluvíš o Polaris se souvislostí s dětma. Tak přestaň dělat blbého a přiznej si to. *Řekne pobaveně.* Nezapomínej ale na ten zdrcující fakt, že je to pořád Camille a i když nás má ráda, tak by to udělala. *Uchechtne se. Poté, když navrhne Wyatt vzájemnou dohodu, koukne na Camille a čeká na její odpověď.* Vidíš, tak budeš první král, který přežije bez kafe. *Zazubí se na nej. Zasměje se, když Wyatt rozcuchá Camille vlasy a neodpustí si nějakou tu poznámku.* Omlouvám se. *Řekne přehnaně omluvným hlasem, ale pobaveně ji zajiskří v očích.* Vypadáš strašně. *Sjede ho kriticky pohledem a pak se obrátí na Camille.* Já vím. Dávám vám ten správný šmrnc. Co byste beze mě dělali? *Řekne sebevědomým hlasem a zazubí se na ně. Poté skončí všichni v hromadném obětí a pobaví ji, když vidí slzy v očích Camille. Spolu s Wyattem ji trochu popíchnou, kvůli přecitlivělosti.* A to ti Wyatt ustřihl pramínek vlasů přímo ve předu u ofiny, takže jsi vypadala strašně. *Pamatuje si, jak byla tenkrát Camille naštvaná a brečela. Pak si lehne na záda vedle Wyatta a uchechtne se nad jeho slovy.* Horší než šílená. Slovy to ani nejde říct.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Camille Cara Schreave

Thu Jul 02, 2020 12:56 pm
*Zazubí se na Wyatta.*Dubois rozhodně za Schreave nijak nezaostávají./Proti Dubois ani nepomůže antikoncepce../*Když si z ní utahují, taky jim to nějak oplatí a řekne, že Aless bude určitě stejná, jako ona a ona se jí bude smát.*Jo, s dítětem máš ještě čas. Ale prostě jednou. Jsi taky Schreave, takže budeš stejně šílená jako já.*Pokrčí nad tím rameny. Wyatta popíchne, že až si vybere dívku ze Selekce, vezme si i a bude čekat dítě, určitě mu bude nadávat i za to, že dýchá moc nahlas a Když z jejího bratra vyletí, že Polaris bude v pohodě, rozzáří se jí oči a rty roztáhnou do velkého úsměvu.*Nesnaž se, my tě slyšely. Vyletělo to z tebe prakticky okamžitě. *Nad reakcí Aless se zasměje.*V tomhle je výhoda, že budu ve Francii.. Moje děti budou mít větší šanci na přežití, protože ona.*Kývne hlavou ke své nejmladší sestřičce.*Je nebude moci tak často hlídat.*Pak řekne, že to na ně někdy narafičí.*Mám vás ráda. A proto chci, abyste si odpočinuli pořádně a bylo vám lépe. Proto bych to udělala, aby vám bylo lépe.*Pokrčí rameny. Chce jim tím jen pomoct, ne nijak uškodit. Vidí, jak mají velké kruhy pod očima a dělá jí to starosti.*Však jo. Když budeme aspoň trochu více spát a nebudete mít tak velký kruhy pod očima, aniž byste je museli maskovat.. Nic vám nepodstrčím.*Na tuhle dohodu přistoupí. Stejně by jim kdyby byli v pořádku ani nic nedávala.*Jendo kafe vážně neuškodí, nebo i dvě, ale nepřehánět to.*Vykřikne a snaží se upravit poté, co jí Wyatt vlasy rozcuchal.*Vypadáš strašně. Kruhy pod očima, docela bledý jsi, rozcuchaný vlasy.*Sjede ho pohledem.*A oblečení máš na sobě od včerejška. Momentálně jako nějáký model zrovna nevypadáš./Ale skoro stejně vypadáme asi všichni../* Poznamená na účet Aless, že i ona sem zapadá a usměje se.*No to skutečně nevím, bez tebe by to prostě nešlo.*Vtáhne je všechny do obětí a pak řekne, že je jen trochu přecitlivělá, ale to k těhotenství prostě patří a ona s tím nic nenadělá.*Jo, trochu.*Zopakuje to.*To teda ne.. Brečela jsem víckrát../Hlavně v posledních několika dnech a to jste měli možnost i vidět. Na pohřbu, když táta umíral../*Nechce to ale říct nahlas, věří,že jim to dojde.*Vypadala jsem potom hrozně. Teda.. ještě hůř, jak obvykle.*Opraví se hned potom. Svůj pohár dojedl,a takže misku odloží na noční stolek a taky se natáhne na postel .*Občas mám pocit, že nejsem v paláci, ale nějákým zřízení na nápravu duševně chorých.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Thu Jul 02, 2020 1:59 pm
To je dobře. *Uchechtne se při ujištění Aless, že nemá v plánu mít nějak brzo dítě.* Třeba bude výjimečná. *Pokrčí ramenem a doufá, že jeho sestra by opravdu mohla být výjimka, která nebude při těhotenství šílená. Pak z něj rychle vyletí jméno Polaris ve spojitosti s tím, že ona během těhotenství určitě těhotná nebude. Rychle se to snaží zakecat, ale dopředu je mu jasný, že to nevyjde a jeho sestry začnou šílet nadšením.* A co si mám přiznat? Myslíš, že jí miluju? Není na to trochu brzo? Navíc.... já nevim. Bojím se, že se to nějak pokazí. Že by to bylo až moc krásný. A teď je toho tolik... Navíc jsem Schreave. Jasný, že si to u ní poseru. *Pokrčí rameny.* Ale ona je ta, na kterou myslim nejvíc a kterou si dokážu nejlíp představit jako královnu a mámu mých dětí. Ale co když si to fakt připustim a ona to nebude cítit stejně? *Svěří se jim se svojí největší obavou a u toho sleduje zmrzlinu.* Nebudeš hlídat. Ale až budu chtít nějaký z dětí přizabít, necham si tě zavolat. *Uchechtne se.* Neboj, až mi poleze na nervy, nechám ti jí poslat do Francie natrvalo. *Mrkne na Camille, protože jak by jí mohl ochudit o společnost jejich nejmladší drahé sestřičky.* Fajn. Dohodnuto. *Přikývne nakonec, i když dopředu ví, že spaní se mu nejspíš dařit i nadále nebude. K tématu kofeinu se radši už nijak nevyjadřuje a jenom protočí očima.* Promiň, příště až za váma půjdu, načančám se, kdyby jste chtěli něco fotit a potřebovali modela. *Ušklíbne se.* Nešlo by to ani bez jedný z vás. *Usměje se na ně a pak se nechá vtáhnout do hromadného objetí.* No jo no jo. *Uzná nakonec. On jenom nechtěl předtím připomínat minulý týden a smrt jejich otce.* Tak jsem uvažoval o profesionální dráze kadeřníka no.. Nakonec jsem zjistil, že talentovaný nejspíš nebudu. *Pokrčí rameny se smíchem a pak se svalí do postele a když se k němu přidají i obě sestry, každou obejme okolo ramen jednou rukou.* Gratuluji. Trvalo ti to jenom osmnáct let, než jsi na to přišla. Teď už můžu nechat přimontovat mříže na všechny okna a zavřít vás do svěracích kazajek. *Zazubí se.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Fri Jul 03, 2020 1:32 pm
*začne je oba vraždit pohledem, protože rozhodně neplánuje děti v blízké době.* Nebudu šílená. *Protočí očima. Poté Wyatt zmíní polaris, takže začne nadšeně básnit o dětech a jejich společné budoucnosti.* Nemusí na to být brzo. Je to, jak se říká láska na první pohled. Bude to cítit stejně. Myslíš, že by se s tebou vyspala, kdyby k tobě nic necítila? To mi k Polaris nesedi. *Řekne svůj názor.* Tak hele, já vaše děti neprizabiju! *Brání se na oko dotčeným tónem. Nechápe, jak si to zrovna o ní může Wyatt myslet.* Tss takže byste se mě klidně zbavili, jo? To je od vás vážně hezký...*protočí očima a začne si hrát na uraženou, ale nemyslí to vážně. Poté jen kývne hlavou, protože s jejich dohodou souhlasí.* Jo, přesně tak. Co kdybys narazil na Polaris? Vždyť by se tě lekla. *Píchne ho a zavaří se jako andílek. Poté řekne, že ona jim dává ten správný šmrnc.* Ani bez tebe by to nešlo. *Řekne směrem k Wyattovi a potom skončí v hromadném obětí.* Nejsi vůbec talentovaný na kadeřnictví. Raději to ani nezkoušej. *Uchechtne se. Potom se svalí na záda do postele.* Pfff mě nikam zavírat nemusíš! Já jsem naprosto v pořádku. *Brání se a zazubí se na ně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Camille Cara Schreave

Fri Jul 03, 2020 3:44 pm
*Uchechtne se.*Jo, to si ještě řekneme.*Zazubí se na Alessiu. Nevěří, že by byla i během těhotenství úplně normální. Je to v rodině a ona musí být aspoň trochu šílená.*/Chudák Edward../*Stejně si myslí, že skončí právě s ním. I když to její nejmladší sestřička popírá. Když z Wyatta vyletí jméno Polaris, úplně najednou, je z toho nadšená.*Není to taž tak brzo. Někteří lidé se skutečně zamilují na první pohled. A i kdyby, Selekce trvá déle jak dva měsíce.*Pokrčí rameny.*Ales má pravdu. Polaris není ten typ holky, která by se s tebou vyspala jen tak, aniž by k tobě něco necítila. *Nezdá se jí, že by to byla ona. To jí k Polaris prostě nesedí a to ji ani pořádně nezná.*Jo, Schreave si to u druhých poloviček často poserou, ale pak to spraví. Podívej se třeba na strejdu Jaspera a tetu Charity. Naši to taky neměli nejjednodušší.. *Pokrčí rameny.*Vidíš. I když si to moc nepřipouštíš, něco k ní cítíš.*Zazubí se na něj.*Podle mě bude. Zkus se jí na to třeba nějak zeptat.*Navrhne mu. Když se Wyatt bojí, aby mu nepřizabila děti, upřímně se mu moc nediví. Ona se taky docela bojí, co vymyslí s těma jejíma.*Takže ji hodíš na krk mě? Pff..*odfrkne si nahlas.*Já budu mít taky děti.*Připomene mu, že jedno i čeká a taky se o jejich život bude bát.*Máme tě rádi.*Zazubí se na Aless. Pak přistoupí na tu jejich dohodu a přikývne.*Přesně tak. Kdybys narazil takhle na Polaris, ještě by se tě lekla a utekla. I když.. předtím to taky nebyla žádná sláva.*Zazubí se na něj. Pak je hromadně obejme a řekne, že brečela i minulý týden.*To nebudeš. Vypadala jsem hrozně. Ale.. pomstila jsem se ti.*Připomene mu. Jednou mu totiž dala do šampónu růžovou barvu na vlasy, trvalo to měsíc, než mu to začalo slízat dolů. Odloží misku a lehne si. Prohodí, že si připadá jako v blázinci, ne paláci. Uchechtne se nad tím, co Wyatt "naplánuje".Fakt milý. Já jsem úplně normální, takže nikam mě nebudeš zavírat.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sat Jul 04, 2020 1:55 pm
*Téma Alessiina těhotenství nechá tak, protože přeci jen na to má jejich nejmladší sestra spoustu času a nepotřebuje, aby tohle fungovalo jako hec a ona za měsíc přišla s tím, že je těhotná. Pak už z něj vylétne jméno Polaris a on jim začne vysvětlovat, jak to vnímá on.* Jak víte, že jsme spolu spali? *Zamračí se trochu, protože si nevzpomíná, že by jim to řekl.* /Asi jsem v sobě měl pár promile../ *Uzná nakonec v duchu, že je vážně skutečné, že na to zapomněl.* Zeptat? A to jako jak? Mam přijít za ní do komnaty a vyhrknout na ní: "Miluješ mě?" *Nadzvedne obočí a potřese hlavou.* /Ještě bych jí mohl nejdřív odvést do mučírny, kde jsme měli první rande a natáhnout jí u toho na skřipec../ *Poznamená sám pro sebe v duchu.* Správně. Protože k nim budeš mít přístup jenom pod dohledem. *Zazubí se na Aless a tentokrát rozcuchá vlasy jí.* No jasně. Střídavá péče. *Zasměje se Camillině odfrknutí.* Nezbavili. Furt bys byla u jednoho z nás. *Zazubí se na ní, jak skvěle to vymyslel.* Je snad šance, že bych na Polaris narazil tady? *Zeptá se jí s přimhouřenýma očima, protože ví, že jeho milované sestry jsou schopné úplně všechno od smontování jaderné bomby při nedostatku zmrzliny po pozvání Polaris přímo sem.* Náhodou... Mě to slušelo. *Zasměje se, když si vzpomene na to, jak měl z ničeho nic růžovou hlavu.* Tak mě moc neštvi, jinak si to někdy v noci zkusim na tobě. *Zazubí se na Aless a pak už skončí v leže mezi oběma sestrami a každou obejme jednou rukou.* Jasně. Vy jste normální asi tak, jako já jsem skvělej sob. *Uchechtne se, ale už i tak se mu zavírají oči díky několika dnům prakticky bez spánku, takže netrvá dlouho a on usne.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Sat Jul 04, 2020 10:10 pm
*protočí očima nad slovami Camille. Určitě šílená nebude. Poté Wyatt zmíní polaris, což nemůže nechat jen tak. Nad jeho otázkou se uchechtne.* Myslíš, že něco takovýho se v paláci utají? Navíc jsi o tom myslím mluvil i v chatu. *Nechápe, jak se vůbec může Wyatt divit, že o tom ví. Něco takového se nemůže utajit.* To nedělej. Ještě by ti zdrhla. Spíše to nějak naznačovat. Věnovat se jí a ukazovat, že k ní něco cítíš. *Pokrčí ramenem. Pak se začne bránit, že ona by přeci jejich děti nezabila.* /Já.. takový svatoušek, přímo anděl, že bych ublížila jeho dětem? Polaris by měla být ráda, že je budu hlídat já a ne Wyatt. To by teprve nemusely přežít../*pomyslí si.* No tak, když vám budu dělat chůvu, tak přeci nepotřebuju chůvu i já! *Řekne a když ji rozcuchá vlasy, vykřikne. Samozřejmě to nenechá jen tak a jeho už tak rozcuchané vlasy rozcuchá ještě více a dloubne ho loktem do břicha. Poté zamíří k zrcadlu, kde předtím stála Camille a vlasy si upraví.* Jak jako hodil na krk?! Vždyť být v mé společnosti je výhra! *Křikne na ně od zrcadla a poté se vrátí na postel k nim. Protočí rezignovaně očima a raději to dál nekomentuje. * Když vezmeme v potaz, že je to moje komnata... tak ano. Někdy si ji budu muset pozvat na kobereček. *Zapřemýšlí nahlas a zazubí se na něj.* Jasně..asi jakoby Camille slušely neonově růžový šaty s červenými kytičkami a volánky. *Uchechtne se. Poté přimhouří pohled a začne jim vraždit Wyatta.* To bych ti nedoporučovala nebo teprv poznáš, čeho je tvoje nejmladší sestřička schopná. *Řekne výhružným tónem a poté si také lehne.* To se nedá srovnávat. Takhle to nefunguje. Uznávám.. možná celkově normální nejsem, ale z nás tři jsem na tom rozhodně nejlíp. *Řekne sebevědomě a poté už se jí také začnou zavírat oči.* Dobrou. *Zamumlá, když už skoro spí a následně usne úplně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Camille Cara Schreave

Sat Jul 04, 2020 10:26 pm
V paláci se neutají nic. *Pokrčí rameny. O tom , že se vyspal s Polaris se šířili drby a ona jim věří. Už jen proto, že to Wyatt nepopírá. Řekne, že by se jí měl zeptat, jak to cítí a pak se uchechtne.*Chudáček dostane infarkt. Aless má pravdu.Zkus.. jí to nějak naznačit. Pošli květiny, čokoládu, něco co jiné účastnic ne, prostě aby viděla, že má skutečně tvou zvýšenou pozornost. Uvidíš, jak bude reagovat. Jestli chceš, něco ti i zařídím.*Nabídne mu. Bojí se, až bude Aless hlídat její děti, aby je nepřizabila. Kdykoliv budeš hlídat moje děti, budu u toho já a nebo Chris. Sama s nimi nebudeš. Aspoň ne ze začátku. S dětmi to není nejjednodušší.*Uchechtne se když Wyatt rozcuchá vlasy i jejich nejmladší sestřičce.*Tomu se říká karma.*Usměje se na něj.*Jasně, střídavá péče. Takže odletí z Francie, přiletí sem, dáte si oběd a zase pojede na letiště, odkud pojede do Francie.*Tipuje, že takhle nějak by to vypadalo.*Máme tě rádi.*Zazubí se na Aless.*Já ji sem nezvala.. Ale docela dobrý nápad ty jo./Někdy narafičit rodinné setkání, pozvat Pol a zamknou ji s Wyattem v jedný místnosti../*To se jí nezdá jako špatný nápad.*Jo, s růžovými vlasy jsi vypadal úžasně.*Řekne ironicky.*Majestátně.. na korunovaci by ti to s růžovou hlavou slušelo taky, by ses už ten den zapsal do dějin..*Schválně to řekne a zazubí se na něj. Nic neplánuje udělat, ale chce ho trochu potrápit.*Mně sluší všechno.*Namítne. Pak si lehne a naposledy se pousměje. Nijak nekomentuje jejich dohady o tom, kdo je nejnormálnější, stejně za to považuje sebe.*Dobrou.*Popřeje jim a zavře oči.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Wed Jul 15, 2020 8:33 pm
*Před půl hodinkou skončila v práci, rychle se osprchovala a převlékla a běžela k Wellsovi do komnaty. Tráví spolu teď dost času. Už k němu normálně chodí do komnaty a on zase k ní. Na sobě má černé šortky a jednu Wellsovi bílou košili, jejíž rukávy si vyhrnula nahoru. Vlasy má jen ta volně. Když dojde ke komnatě svého prince, zaklepe na dveře a po chvilce, když se nikdo neozývá, nakoukne dovnitř. To, že je místnost tmavá jí napoví, že tu asi ještě není.*/Nejspíše oddělává nějakou práci./*Taky se už stalo, že sem přišla, ale on tu nebyl, vždycky když mu napsala poprosil ji, aby počkala, takže rozsvítí jednu lampičku a lehne si na postel a čeká, než přijde. Chce ho překvapit.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wells J. Schreave

Wed Jul 15, 2020 9:09 pm
*V poslední době se mu nahromadilo plno práce díky tomu, že je Wyatt v zahraničí. Nechce všechno nechat na svém tátovi, protože chce, aby si odpočinul a byl co nejvícr s mámou. Podepíše posledních pár dokumentů a pak se zvedne ze židle, z opěradla si vezme sako, které si přehodí přes ruku a vydá se k sobě do komnaty. Cestou si musí několikrát protřít oči, aby byl schopný zaostřit na cestu. Ví, že nejspíš brzo skončí s brýlemi jako jeho otec, ale nechce si to připustit.* /Přece nejsem tak starej, abych nosil brýle../ *Běží mu hlavou, zatímco otevírá dveře své komnaty. Ani si nevšiml světla pod dveřmi, takže když uvidí Kat ležet na jeho posteli, překvapí ho to.* Ahoj. *Usměje se na ní zamilovaně. Sako hodí na jedno křeslo, skopne si boty z nohou a pak si lehne na postel k ní.* To je mi ale milé překvapení. *Zkonstatuje s úsměvem a natáhne se k ní pro polibek.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Wed Jul 15, 2020 9:21 pm
*Chodí k Wellsovi často a nebo on k ní. Ale dneska měla práci až do večera tipuje, že i Wells toho bude mít více, když je teď Wyatt pryč, takže na něj nečeká u sebe, ale jde k němu. Jak si myslela, ještě tu není. Skopne boty a lehne si na postel, mezitím, co na něj čeká. Po několika minutách se skutečně otevřou dveře. Usměje se a podívá se na Wellse.*Ahoj.*Počká, než si lehne a prvně mu oplatí polibek, než něco dalšího řekne.*Skončila jsem teprve před hodinkou v práci a čekala jsem, že ty ještě budeš něco dodělávat, když je Wyatt pryč, máš toho víc. Tak jsem se rozhodla tu na tebe počkat. Očividně.*Uchechtne se.*Jak sis měl? Když pomineme tu práci. Vypadáš dost unaveně.*Zkonstatuje. Pak ho přiměje si lehnout a sama se podpírá u něj rukou. Chce, aby co nejvíce odpočíval.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wells J. Schreave

Wed Jul 15, 2020 9:28 pm
*Dojde do komnaty, kde ho překvapí světlo a poté i přítomnost jeho přítelkyně, na kterou mu hned padne pohled. Pozdraví jí a pak si k ní lehne a políbí její sladké rty.* Milé překvápko. Je hezký mít tě tu. *Usměje se na ní a políbí jí na čelo.* Je toho docela dost. Teď už jsem na to skoro neviděl. Ráno jsem byl na dvou poradách a pak jsem seděl nad papíry, takže nic moc. * Zkonstatuje a pobaveně se usměje, když ho donutí si lehnout. Je ale dost unavený a nechce se hádat, takže nic nenamítá. Výjimečně.* Jak ses měla ty? Co v práci? Něco novýho? *Zajímá se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Wed Jul 15, 2020 9:55 pm
*Leží na Wellsově posteli, její princ přijde o pár minut později. Oplatí mu polibek a na posteli se přisune blíže k němu. Je ráda blízko u něj.*Já jsem ráda zase tady, s tebou.*usměje se zamilovaně. Zeptá se, jak se měl, ví, že toho má teď dost a starostlivě se zamračí nad tím, jak vypadá unaveně.*Za chvilku fakt budeš mít brýle.*O tomhle se už bavili předtím. neví proč, ale Wellsovi se představa toho, že by měl mít brýle moc nelíbí. Připadá si asi jako nějaký stařeček s nimi, vždycky ji pobaví to, jak říká, že je na to moc mladý a je s tím nespokojený. Donutí si ho lehnout a sama si podpírá hlavu a dívá se na něj.*V podstatě jako vždycky. V práci nic novýho, dneska jsem měla hlídku v zahradách, tak jsem aspoň byla na čerstvém vzduchu. Pracovala jsem až do osmi a pak šla rovnou sem, za tebou a teď se mám přímo skvěle, protože jsem konečně s tebou. *Řekne s úsměvem a skloní se, aby ho znovu políbila.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wells J. Schreave

Thu Jul 16, 2020 10:31 am
*Řekne jí, jak se měl a po jejích slovech o brýlích nakrčí nelibě obočí.* Nebudu. Nestraš. Žádný brýle nepotřebuju a nechci. Nejsem starej, jak táta a neslušely by mi. *Našpulí nespokojeně rty, i když u toho nejspíš vypadá jako malé dítě. Nechce brýle a klidně si kvůli tomu dupne. Pak si poslechne, jak se měla a se zamilovaným úsměvem jí políbí.* S tebou je mi nejlíp. *Pohladí jí jemně po tváři a pak jí znovu políbí. Běhen polibku se překulí tak, aby byl nad ní a vytáhne si jí do sedu. Rukama zajede pod její tričko, kde jí chvilku jemně hladí po její pokožce a pak chytne lem trička a podívá se na ní.* Nejsi moc unavená? *Zeptá se jí, protože jí nechce do ničeho nutit a klidně jí nechá odpočívat a můžou si povídat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Thu Jul 16, 2020 10:45 am
*Ví, jak se Wells brání brýlím a nechce je, protože si tak připadá starý. Musí se nad jeho reakcí pobaveně usmát.*Na brýlích přece nic špatnýho není. Mají je i mladší. A slušely by ti.*Uchechtne se nad tím, jak našpulí rty.*Jako malé dítě.*Řekne pobaveně. Taky mu řekne, jakž měla den. Vlastně se nestalo nic nového, byl to normální den. Teď se má ale úžasně, protože je tu s ním. Oplatí mu polibek*Přesně tak. Ať je můj den jakýkoliv, když jsem s tebou, najednou je všechno v pohodě, všechno je lepší.*Oplatí mu další polibek, do kterého se pousměje, když se překulí nad ni a pak ji vytáhne do sedu. Nechá se od něj hladit po pokožce pod tričkem, má to ráda. Na jeho otázku se k němu skloní a zase o políbí, ale o trochu vášnivěji.*Stačí ti to jako odpověď?*Zeptá se poté, co se od něj po chvilce odtáhne, ale jen o kousek. Sama mu vjede rukama pod košili, kterou měl předtím pod sakem a po chvilce začne rozepínat knoflíčky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wells J. Schreave

Thu Jul 16, 2020 10:57 am
Neslušely. A u nás v rodině jsou znakem stáří. Nechci je. *Stojí si dál tvrdohlavě na svém a když mu pak řekne, že je jak malé dítě, schválně na ní vyplázne jazyk. Pak už je ale zase spokojený, když jí může líbat a plně vnímat její přítomnost tady. Zamilovaně se na ní usměje po jejích slovech a přikývne. Cítí to stejně. Pak jí začne zase líbat a během toho se překulí nad ní a vytáhne jí do sedu. Uvědomuje si, že může být unavená, takže se jí na to pro jistotu zeptá, protože jí nechce do ničeho nutit a pousměje se do polibku, který mu věnuje.* Mohla bys to zkusit ještě jednou. Pár hlásek tam předtím zaniklo. *Zazubí se na ní a přetáhne jí tričko přes hlavu. Sám jí pak vášnivě políbí a polibky poté sjede k jejímu krku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Thu Jul 16, 2020 11:30 am
Brýle nejsou znakem stáří. Někdo se s brýlemi i narodí a má je od dětství. *Namítne.*A klidně by sis mohl dát kontaktní čočky, ne?*To by bylo pro něj asi tedy lepší, když se brýlím tolik vyhýbá, podle ní by mu ale slušely. On si to ale nenechá vymluvit. Uchechtne se, když na ni ještě vyplázne jazyk a takhle skutečně působí jako nějaké malé dítě. Oplatí mu polibek a pak řekne, že ať je už její den jakýkoliv, je to lepší, když je s ním. Jeho přítomnost jí kdykoliv zlepší náladu a všechno je pak v pořádku. Nenamítá, když se překulí a vytáhne ji do sedu. Když se zeptá, jestli je unavená. prostě ho políbí. Na tohle má energie dost. Pobaveně se nad ním usměje a nechá si vysvléct tričko. Jemu rozepnula všechny knoflíčky u košile kterou hodí někam k tomu saku, které si sundal předtím, než vlezl za ní do postele. Zakloní hlavu a spokojeně přivře oči, když ji líbá na krku a zanechává tam zase pár značek. Už si je ani nezakrývá. To by to musela dělat každý den a je to docela otravné. Takže je nechává prostě tak, všem na očích, ať se klidně podívají, už je jí to skoro jedno.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wells J. Schreave

Thu Jul 16, 2020 11:56 am
Jo jenže ten někdo neni Schreave. *Namítne a pak si poslechne její návrh na nosení čoček.* To neni zas tak hrozný, ale i tak.. Principově to jsou furt brýle. *Opáčí stále nespokojeně. Když jí ale pak může líbat a sundat jí triko, jeho nespokojenost je na hony vzdálená a on cítí ohromné štěstí a lásku, která ho hřeje v hrudi. Začne jí líbat na krku, kde jí klasicky zanechá plno značek. Přeci si nějak musí označit své území a dát najevo, že tahle úžasná holka je jen jeho. Vždycky když na ní narazí v paláci a vidí, že si ty značky nezakryla a jsou vidět i v její uniformě, musí se pyšně a zamilovaně usmát. Má ohromné štěstí, že jí má. Podobné myšlenky teď ale zažene, aby se mohl co nejvíce soustředit na přítomnost a začne jí stahovat pomalu kraťasy. Během toho, jí značky začne dělat i na klíčních kostech a ramenou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Thu Jul 16, 2020 12:10 pm
*Mnoho lidí se už s vadou zraku narodí a musí mít brýle od narození, takže podle ní brýle nejsou znakem stáří.*No tak jsi Shreave no a? To neznamená, že jako Schreave s brýlemi hned vypadáš jako nějáký dědeček. *Usměje se pobaveně.*Ale nešly by vidět. A přece.. Pokud to bude potřeba stejně si je budeš muset dát, pomohou ti.*Nechce, aby si to tak bral. Není to nic špatného přece. Je si jistá, že by si na to brzy taky zvyknul. Poté se ale začnou věnovat mnohem příjemnější činnosti, než je dohadování se o brýlích. Oplácí mu všechny polibky a když se věnuje jejímu krku, který si ani už nemaskuje, zakloní hlavu, aby měl k němu lepší přístup. Sundá mu jeho košili a začne hladit po hrudi.*Nechá si stáhnout kraťasy, takže teď je jen v černém spodním prádle. Jeho taky pomalu zbaví kalhot, aby byl jen v boxerkách.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wells J. Schreave

Thu Jul 16, 2020 12:28 pm
Přesně to to znamená. Tessa a Edward by umřeli smíchem, já studem a na pohřbu by se smíchy udusil i táta. *Předestře, jak by to vypadalo.* Pokud to bude potřeba... Nějak to zvládnu. Teď mi taky stačí trochu zamžourat nebo víc mrkat a nakonec to přečtu. *Pokrčí rameny a pak už svoje oči nechá být a věnuje se jejím rtů a celému jejímu tělu. Krátce si jí prohlédne, když je před ním jen ve spodním prádle, protože se mu tak hrozně líbí a rty jí pak lehce přejede po pokožce těsně nad okrajem podprsenky. Potom už nahmatá rozepínání a sundá jí ji. Položí jí na záda a začne jí líbat na jednom prsu. Jemně jí skousne jednu bradavku, když jí začne stahovat kalhotky a pak jí začne prstem lehce mnout klitoris.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Thu Jul 16, 2020 6:32 pm
*Uchechtne se nad tím scénářem, co vymyslel Wells.*Neznamená to to. *Potřese nesouhlasně hlavou, pak zmateně nakrčí obočí.*Edward?/Eathen se jmenuje, ne?/*O Edwardovi ještě neslyšela, takže neví, kdo to je.*Nic jinýho ti asi nezbyde.. Ale i tak, je ti dvacet, nejsi starý a podle mě by ti brýle slušely.*Zopakuje mu to, co už několikrát předtím.*Už to není dobrý.*Ví, že dřív nebo později Wells s brýlemi skončí, když už teď má problémy.*Následně se snaží jeden druhého co nejdříve svléknout a přitom s líbají. Ona po chvilce skončí jen v podprsence a kalhotkách a Wells zase v boxerkách. Spokojeně vzdychne, když ucítí jeho rty na pokožce, těsně pod podprsenkou, která skončí následně na zemi Ani si to neuvědomí a leží na zádech. Přejede mu po hrudi, až k jeho boxerách, kde ho na středu pohladí. Následně ho zbaví i tohohle posledního kusu oblečení.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wells J. Schreave

Thu Jul 16, 2020 7:49 pm
Znamená. *Stojí si na svém. Když se ho pak zeptá na Edwarda, nakrčí obočí a znovu si přehraje v hlavě, co předtím řekl.* Sakra. Promiň. Edward je můj bratranec. Na konci měsíce z něj bude oficiálně rádce. Myslel jsem Eathena, ale Edward by každopádně smíchy umřel taky. *Potřese nad sebou hlavou a už se jenom děsí toho, kdy začne šedivět.* Nojo furt taky. Paličáku. *Ušklíbne se pořád nelibě nad představou brýlí.* Jsem v pohodě. *Uklidní jí a pak už si jí označkuje a věnuje se jejím prsům. Když cítí, jak ho pohladila, zavzdychá do její pokožky a jakmile už mu nic nebrání, spojí jejich těla a začne do toho jejího přirážet.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Thu Jul 16, 2020 8:03 pm
Neznamená. Poté se zmaten zamračí, když zmíní nějakého Edwarda. Do teď o nikom takovém neslyšela.*V pohodě. *Uchechtne se.*Jen jsem byla trochu zmatená, ale nic se neděje.*Pokrčí nad tím rameny.*A stejně, nikdo umírat nebude. *Pak protočí nad ním očima.*Ty jsi paličatý stejně jako já drahý./Možná ještě více.. o je ta slavní Schreave tvrdohlavost./*Proběhne jí hlavou. Ať je ona už tvrdohlavá jakkoliv moc, na nikoho ze Schreave snad nikdy mít nebude. Nechá se od něj líbat na krku a i sama ho několikrát políbí na ten jeho a nechá mu tam pár značek, přece musí všem těm dívkám, které si na něj myslí dát najevo, že je zabraný holkou, kterou by neměli naštvat. Když spojí jejich těla, vzdychne. Občas spojí na chvilku jejich rty a přitom mu boky vychází taky vstříc.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Wells J. Schreave

Thu Jul 16, 2020 8:15 pm
Znamená. *Dohaduje se s ní dál.* Už jsem jak táta. *Promne si obličej rukou.* Už jenom stačí, abych začal nosit zvířata do komnaty a můžeš mě prohlásit za blázna. *Poznamená a pak mu akorát zacinká mobil oznamující novou zprávu. Koukne na displej, kdyby to náhodou bylo něco důležitého a když si přečte máminu zprávu v rodinném chatu, nechá svojí hlavu bezvládně spadnout zpátky na polštář. Mobil otočí ke Kat, aby si to mohla přečíst taky.* Ve třiceti mě odstřel. *Poprosí jí.* Ty jsi paličatější. *Odmítá se vzdát. Pak už jí líbá a následně spojí jejich těla. Když mu i ona udělá pár značek, nahlas vydechne. To ale brzo nahladí vzdychy, když vzrušení v něm rychle začne narůstat. Občas jí mezi vzdychy políbí a pořád zvyšuje tempo přirážení.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Kathika Canton

Thu Jul 16, 2020 9:08 pm
Neznamená. O tomhle se budeme dohadovat pořád dokola, co toho nechat? Stejně si každý budeme myslet svoje.*Uchechtne se.*Hele. Boswell se mi líbí a já bych v budoucnu za nějaké zvířátko, co bychom měli společně byla ráda.*Usměje se. Jako malá si přála hodně zvířat, má je ráda. Teď má aspoň psy, poslední dva roky. Ti jsou ale u nich doma Nechá Wellse, aby si přečetl novou zprávu, co mu přišla. Zmateně nadzvedne obočí a pak se zaměří na displej jeho mobilu a po přečtení té zprávy se uchechtne.* Kůzlátka jsou náhodou roztomilá. Ale fakt se čím dál více tvé mámě divím, že to s tvým tátou vydržela. Co že to všechno mají? Lenochoda, prasátko, kůzlátko? *O dalších zvířátkách už jí říkal.*Neodstřelím tě nikdy. Miluju tě. A když vidím, jak šílíš kvůli brýlím, jsem zvědavá až ve čtyřiceti uvidíš první šedinu.*Zazubí se na něj. Dále se s ním o tom, kdo je paličatější nedohaduje a místo toho ho líbá. Když op chvilce spojí jejich těla, spokojeně vydechne do jeho rtů. Vychází mu boky vstříc, mezitím, co cítí větší a větší uspokojená. Když dosáhne orgasmu, zasténá jeho jméno.*
Sponsored content

Komnaty královské rodiny - Stránka 8 Empty Re: Komnaty královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru