Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Společenský Malý sál

+10
Taylorovidní zrzka
Éamon de Valera
Matthew Leonard Castel
MissChristine
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
rose_marry_an
-LF-
Admin
14 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Aideen M. Schreave

Fri Apr 02, 2021 8:12 pm
*celkem jí překvapí, že se Vee oblíkla tak vyzývavě, protože vždycky byla právě Nyv a Austin ta nevinnější část rodina. Kdež to ona a Xavier... asi není třeba komantovat.* To jo. Ale moc ti to sluší, oblíkej se tak častěji. *i když jí to moc nesedí k její povaze, přesto jí to sluší.* Díky. *pousměje se.* To jo, ale prostě.. nemůžu alkohol. Chápeš, jak je to náročný? Už tak dlouho jsem nic neměla a nikde nebyla. Mám absťák a to noční svačinky nezachrání. A zrovna teď, když bych konečně měla šanci se s tebou opít, protože jsi trochu povolnější. Až budu moct, tak přijedu do Illey nebo kdekoliv budeš a zpijem se pod obraz. A námitky se nepřijímají. *varuje jí rovnou, protože k tomuto dojde ať už chce nebo ne.* Ale určitě děláš, aspoń v hloubi duše chceš, aby žárlil a taky chceš vědět, jak na to bude reagovat. A pořád není pozdě někomu říct, ať ho sem dovedou. *pokrčí rameny. Nedokáže si představit, že by do toho Vee šla za jiných okolností. Vždyť je tak nevinná. Nebo byla.. před Lucienem.* To netuším, ale možná je dobře, že tu není. Ještě by ztropil scénu. A to není třeba. *uchechtne se.* Navíc.. předvést mu to v komnatě bude výhodnější. *zazubí se na ní jako největší andílek, protože to přece taky je.* Promiň, asi je pitomost mluvit o tom, co se bude dít v komnatě, když si procházíš rozchodem...
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Fri Apr 02, 2021 8:19 pm
*Protočí očima.* Jsou to fakt pitomci. Podle mě tohle zasnubování prostě není dobrý. Sakra vždyť nejsme ve středověku. Navíc ty jsi skvělý král a jsem si jistej, že zvládneš zařídit, aby Angcie vzkvétala, aniž bys musel někoho zasnoubit. *Poplácá ho po zádech. On.. to raději nesliboval. Přece jen, do teď se moc o to jak je na tom Belgie nezajímal a kdo ví, jak budou s Liviou vládnout. Třeba nebude zbytí a budou e k tomu muset uchýlit, i když se to pokusí co nejvíce oddalovat a bude to až poslední možnost. * Nechci se přímo ztřískat. Sice Liv už netrpí tolik náladama, ale přijdu jí tam opilej a zasedne mě i tak. Ale jedna sklenka někoho ještě nezabila, ne? Navíc mám velkou výdrž. /Větší, než ty./*I když tímhle se asi moc chlubit nemusí.* Jo, zdála se klidnější. *Přikývne. On se svou švagrovou v tu dobu nekomunikoval už vůbec, ani nechtěla mluvit se svým manželem.*Ale teď už jste v pohodě, ne? Vlastně ani nemusíš odpovídat.. Stačí slyšet zvuky od vás z komnaty, když jdu ještě večer do kuchyně pro něco k snědku pro Liv. *Potřese nad tím hlavou.* Jen se divím, jak v tom může Thony a Taysa spát. /Jsem měl dělat nedostupného taky./ *Pocuchá Mayven vlasy a usměje se na ni jako neviňátko, když ho obdaří otráveným pohledem.* Liv si taky nemůže stěžovat. Někdy musíš přijít, můžeš nám pomoct vybírat jména pro svoje neteře. *Usměje se a hodí pohledem po bratrovi.* Promiň, ale žádnou ze svých dcer Timothina nepojmenuju. Ale třeba Mayven by se mohla ujmout. *O tom, že budou mít tři holky se dozvěděli nedávno a on je z toho dost nadšený. Bude otcem tří malých princezen, které budou určitě rozkošné stejně jako jejich matka. Čeká, než se Mayven vrátí a když se tak stane, nechápavě na ni zírá.* Cože? Krvácíš? *Z nosu jí očividně krev neteče, neví, co se snaží jeho bratr vyzkoumat, ale když mu dojde, že to zjistila na záchode a jev pubertě, nějak mu to v hlavně trkne a zbledne.* /To ne.. Ježíši jen to ne.. Liv, zachraň mě!/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Xavier Wyaris Schreave

Fri Apr 02, 2021 8:39 pm
Jo, to možná jsem, ale stejně mě miluješ. *Zazubí se na ni.* Jsem jen o dva roky starší a vrásky nemám žádný. *Odolává pokušení se rozeběhnout k zrcadlu a přece jen to zkontrolovat, pro jistotu.* Jak bych ten stůl otestoval vím už dávno, akorát při tom budu potřebovat tvou pomoc, jinak to nepůjde. A ani by mi nikdo jiný pomoct nemohl. *Sice ten měsíc bez sexu bude těžkej, podvádět ji nehodlá. Když si Christophine bere další skleničku, taky se otočí na barmana a zamračí se. Nelíbí se mu, jak se na ni usmál a hlavně mrknul.* Začínáš být v náladě, lásko. *Uchechtne se.*/Dnešek bude ještě zajímavej./ Myslíš, že bys na tom seznamu měla být? *Poškádlí jí a pozvedne obočí.* Jediný s kým se o tebe budu dělit budou děti. *Zazubí se na ni. Podívá se na hodiny.*/Je čas./ *Chytí ji za ruku, aby ji odvedl na parket, k podiu, kde můžou celý večer vystupovat kterýkoliv hosté.* Počkáš tu na mě chvilku? *Zeptá se jí i když je to spíše řečnická otázka, protože pak ji políbí na spánek a ztratí se v davu. Ale z dohledu ho Christophine neztratí na moc dlouho, protože se za chvilku objeví na podiu s kytarou v ruce.* Ahoj všichni i já jsem se s vámi dnes rozhodl podělit o jednu svou písničku.. Napsal jsem ji sám a inspirovala mě k ní jedna výjimečná osoba. *Když to říká, najde v davu Chris, na kterou se usměje. Za chvilku začne hrát a do toho zpívat. Není na romantická gesta, ale když se navrhlo, že tady může kdokoliv zpívat, napadlo ho to. Hudbu má rád a už delší dobu psal jednu písničku sám, o Christophine a je rád, že ji stihnul dokončit včas. Když dohraje, sejde z podia a zamíří k ní.* Doufám, že se ti překvapení líbilo.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Mayven Bianca Bloodworth-Dubois

Fri Apr 02, 2021 8:44 pm
*Protočí nad Timmym očima a nahlas si povzdechne.* nenee... Ta fotka. Byla. Na. Apríla. A před tím, jsem se ptala Ash, proč nemůžu taky dávat takový fotky jako ona, ona mě odkázala na vás a oba dva jste se na mě vykašlali! Jako bych byla zavešenec! Ale já nejsem! *Ohrne spodní ret a na oba dva udělá psí oči.* Budou tři holky? *Její naštvanost je rázem pryč a na tváři má veselý úsměv a nadšeně se usmívá.* Pomůžu vám s jménama! Mohla by být jedna Bianca? Po mým druhým jméně? Nebo by se mohly jmenovat po mámě! Teda jenom jedna, kdyby se tak jmenovali všechny, byl by to chaos. *Našpulí zamyšleně rty. Pak si ale už odběhne na zzáchod, kde je dlouho, protože je celá vyděšená, takže k bráchům doběhne vyděšená. Když ji Timmy cytne, zamračí se na něj, protože nechápe, proč se dívá na její nos.* Jo! Krvácím! A ne z nosu! *Přihmouří na oba dva oči, zatímco se i po tváři hrnou slzy.* Já umřuu. Řeknete roičů, že jsem je měla ráda, že jo? Auu, mně někdo mačká vnitřnosti a dělá z nich džus. *Zakňučí a na oba dva se podívá se zmučeným pohledem a tvářema od slz.* Proč umírám tak mladáá. Vždyť mám za pár dnů jedenáct! Nezaslužím si umřít. *Popotáhne a radši si zače otírat tváře od slz.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Fri Apr 02, 2021 8:55 pm
Možná budu, uvidím. *Pokrčí rameny. Ty šaty jí vybraly komorné, pro jednou jim nechala volnou ruku. Samy ji a Luciena docela shipovaly, takže je jasné, že chtěly, aby žárlil. I když jí bylo jasné, že nepřijde, je na vozíčku, takže to vážně nečekala, nechala jim tu naději a radost.* Hele, sice já a alkohol jsme poslední dobou kamarádi, ale kdybych náhodou otěhotněla a nemohla pít, asi by mě to nezasáhlo tolik jako tebe, takže tě nechápu, promiň. *Pokrčí rameny a uchechtne se.* Ani jsem ej nechtěla vznášet. *Ujistí ji pobaveně. Naopak se jí teď představa toho, že se spolu opijí líbí. Asi ej to tím, že dopila už svoje druhé Mojito a nemá tak velkou výdrž. Ale přestat pít nehodlá, proto si objedná pro změnu whisky. Ví, že v její rodině je dost oblíbená a nediví se. Chutná skvěle.* Nikdo ho se nedovede a no.. možná. *Připustí a povzdechne si. Na jednu stranu by ráda viděla jeho obličej, chce aby viděl, o co přišel, ale nechce, aby se tu objevil.. Nechce s ním mluvit. Prvně myslela, že jeho slova ovlivnilo to množství prášků, které měl v sobě, ale když se jí neozval, tak to asi myslel vážně. Ona sama mu napsat nechce. Zaprvé, nechce vypadat jako vtěrka, která je na dně a za druhé, to on jí řekl to, co jí řekl.* Ne.. To je dobrý, Aideen. Jsem za vás oba dva moc ráda. *Usměje se na ni upřímně. Všimne si na podiu Xaviera a uchechtne se.* Nečekala jsem, že to dopadne takhle. *Když byla komorná doufala, že se bude moct během Selekce starat o jednu z dívek, které budou v soutěži. Zajímalo ji to, věděla jaký Xavier předtím byl a nečekala, že se zamiluje a bude v tom až po uši. Stejně tak vypadá šťastně i její sestra a dvojče. A ona? Austin o jejím plánu odstěhovat se do města ví.. Rozhodla se přihlásit na jednu školu tady v Midstonu a mít vlastní byt. Už jej asi má vybraný. Zbývá to jen říct ostatním.* Jdeme na to? *Zeptá se jí, když Xavier přestane zpívat a podium mají volné.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Apr 02, 2021 8:59 pm
Bohužel. *Povzdechne so útrpně, ale v koutcích úst jí škube.* Dva roky! Co vše se může stát za dva roky! Před pár měsíci jsem byla panna a přesvědčená, že o kluka jako jsi ty vůůbec nestojím, a kde jsem teď, he? Dva roky udělají hodně. Za dva roky bych mohla být těhotná... *Zarazí se.* Ne, ani náhodou, tak aspoň dalších pět ne. *Ušklíbne se.* /Prošlo by mi to?/ Jo, to teda nemohl. *Ujistí ho uzarděně.* /To by sis zkusil jednou!/ *Ještě pořád si pamatuje ten článek o kastraci.* Né. *Semkne rty.* Možná? *Dopije panáka.* Nějak mi to leze do hlavy. *Zamumlá dodatečně.* Jistě. Jsem vtipná, milá, chytrá, vlastně ideál podle toho, co ji říkal, že hledáš! Rozhodně mě tam připiš, nebo ti ten seznam ukradnu a dopíšu se sama. *Zazubí se.* Za pět let. *Ujistí ho.* /Dřív ne!/ Jdeme tancovat? *Zmateně na něj pohlédne.* DObře? *Nejistě si ho prohlédne, ale Xavier pak zamíří na podium.Pozorně ho sleduje, i když se přesune trochu bokem, aby nezavazela tančícím lidem.* /To... já?/ *Vážně pro ni napsal písničku? A bude ji však zpívat? Ah sakra. Balancovala na hranici mezi potěšením a zhrozením.* /Notak, nene./ *Ale doopravdy ano, najde ji pohledem, a pak začne zpívat. Schová se více do stínu, pryč od světel, ale naslouchá mu dost pozorně. Z těch slov písně ji bolí u srdce. Jako by vstřebávalo každý tón a teď přetékalo emocemi. Možná za to mohla i ta tequila. Na tohle nebyla připravená. Zpíval ale krásně. Nejraději by, aby jí tohle hrál častěji. Jen jí. Třeba každý večer po zbytek jeho života. Lehce popotáhne, když se k ní vrátí. Nikdy přeci nebrečela před lidmi. Naštěstí ale necítila, že by se slzy přelily přes okraj.* J-jo? *Poznamená a uhýbá pohledem. Měl jí to říct, že chystá něco takového.* Já.. Pro tebe nic nemám.. Měl si mi to říct... *Hlas se jí chvěje a založí si ruce na hrudi, aby nepůsobila tak křehce.* Myslela jsem, že nejsi romantik. *Trochu se jí motala hlava, jen už si nebyla jistá, zda je to jen alkoholem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Apr 02, 2021 9:09 pm
)Nejsme ve středověku, ale zrovna tvůj příklad dokazuje, že to může i fungovat. A tím oni operují. Že je to prospěšný pro všechny strany. Jak pro země, tak pro ty dva. Bez toho zasnoubení byste se těžko poznali a začali si takhle rozumět. *Pokrčí rameny. Teď se tím ale nechce trápit. Minimálně do konce Selekce tohle řešit nebude muset a pak se uvidí.* Spíš jsi měl. Teď jsi nějaký tři měsíce nechlastal, tak se moc nepřeceňuj. A nebo se ožereme rovnou oba a půjdeme se schovat někam pod stan na zahrady před ženskýma. *Zasměje se. Tuší, že Ash by taky nebyla nadšená, kdyby se tu opil.* Jsme víc než v pohodě. Takhle šťastnej jsem nikdy nebyl. Mam úžasnou nádhernou ženu, co mě miluje, dvě zdravý kouzelný děti. Co víc si přát. *Usměje se spokojeně. Nemá co namítat, podle něj má dokonalý život.* Náhodou se snažíme být potichu. A děti mají naštěstí tvrdý spaní. *Uchechtne se.* Takže to budou neteře? Páni, gratuluju. *Usměje se, protože tohle je pro něj novinka. Když pak přijde May s tím, že krvácí, první si myslí, že z nosu, protože to zní nejvíc pravděpodobně.* A odkud? *Zeptá se zamračeně. Podívá se na Easta a když vidí, jak zblednul, tak mu to samotnýmu docvakne.* Do prčic. *Moc často nenadává, ale tahle situace to nejspíš vyžaduje.* Půjdeme trochu stranou, jo? *Už takhle přilákali nějakou pozornost a nepotřebují další. Odvede May před sál a čapne i Easta, protože z tohohle ho nenechá se vyvlíknout.* Co budem dělat? *Zeptá se ho cestou. Doufal, že si to mezitím trochu uklidí v hlavě, ale na to byli až moc blízko východu ze sálu. Postaví se za dveře a znovu se podívá na May.* Je ti hodně špatně? *Zeptá se starostlivě. Nakonec si jí posadí na klín.* Neumíráš, klid. Tohle... je to normální. U holek se to tak děje. Přibližně.... jednou za měsíc? *Koukne tázavě na Easta a vybídne ho k pokračování, protože tohle odmítá vysvětlovat úplně sám.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Xavier Wyaris Schreave

Fri Apr 02, 2021 9:23 pm
*Zasměje se nad jejím šílením.* Teda.. nechci znít až moc sebevědomě, ale řekl bych, že o kluka jako já stojíš a to dost. *Zazubí se na ni.* Neboj, další dítě taky nechci hned, zatím nám jako pokusný králík myslím dostatečně postačí Max. *Uchechtne se.* Neboj, hned tě na ten seznam připíšu. *Ujistí ji pobaveně. Už dávno tam je, napsal ji tam automaticky hned jako první. Nehraje si s ní, myslí to s ní vážně. Chce za manželku jenom ji. Odvede ji na parket, kde ale nebudou tancovat. Má pro ni překvapení. Dojde na podium, kde začne hrát na kytaru zazpívat písničku, kterou napsal pro Christophine. Ani neposlouchá potlesk a zvědavě spěchá k ní. Doufá, že se jí to aspoň trochu líbilo.* Ale já ani nic na oplátku nečekám. *Pokrčí rameny. Chtěl jí jen jednoduše udělat radost.* Ne, nejsem, ale na kytaru hraju rád, nedávno mě napadla tahle písnička a když se rozhodlo, že bude tahle akce a kdokoliv bude moct zazpívat, nějak mi secvaklo to, že by to mohlo být dobrý.*Usměje se na ni a chytne ji za ruku.*To není ale vše. Na durhou část jen potřebujeme o něco více soukromí. Odvede ji na balkony, odkud jde vidět na zahrady. Krásně svítí měsíc a vypadá to tudíž ještě více romanticky.* Budu tě muset požádat o ruku ještě před všemi těmi lidmi, ale no.. Chtěl bych to udělat i v soukromí. Sice na oficiální oznámení budeme muset počkat tak dva týdny.. Chci, abys už nějaký prstýnek měla a byla jsi si stoprocentně jistá, že si vyberu tebe, takže.. Pro tebe. *Vyndá z kapsy menší krabičku, kde se ukrývá jednoduchý prstýnek.* Říkala jsi, že máš ráda méně zdobené šperky a musí být nenápadný.. Dostaneš ještě jeden, neboj.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Aideen M. Schreave

Fri Apr 02, 2021 9:39 pm
*začne si stěžovat na to, že nemůže pít, protože jí to nehorázně štve a chybí jí ta skvělá nálada, kterou měla vždycky po tom, co se zřídila. Teda.. kocoviny jí až tolik nechybí, ale to už je jen detail.* To je hrozný, ty to nechápeš, chlapi nemůžou být těhotný. Komu si mám stěžovat? *zeptá se pobaveně. Napadá jí tam maximálně Cheryl - Jaydenova sestra, která to naštěstí cítí dost stejně.* Klídek, Vee. Vždyť se zřídíš dřív, než dojde na věc. A to není v plánu. *Uchechtne se.* Nemluvě o tom, jak mě s tím provokuješ. Nechceš raději pít až pak?? *zeptá se naoko podrážděně a hned si začne domýšlet, že to dělá jen proto, aby jí provokovala.* Vidíš, já to věděla. Jsi průhledná, to prokoukne každej. *uchechtne se a pak začne mluvit o Jaydenovi, ale hned si uvědomí, že to možná není až tak nejlepší nápad vzhledem k tomu, čím si Nyv prochází.* Dobře a díky. *pousměje se. Pak si všimne Xaviera a v očích se jí objeví hrůza.* Panebože. On nás chce všechny zabít a připravit nás o sluch. Nemáš tu špunty do ušíí? To je idiot, jak ho má po tomhle Chris mulovatt? *zeptá se nechápavě. Ale zase musí uznat že nápad na romantické gesto je to hezký... ale jeho zpěvu neholduje. Už jenom z principu, protože je jeho mladší sestra.* Jasně.*zazubí se na ní a společně zamíří na pódium a pak i k mikrofonu.* Xavier není jedinej, kdo se umí předvádět a jelikož jme velmi talentovaná rodina, *v jejím hlase jde teď slyšet dost ironie.* tak jsem se s Vee rozhodli taky ukázat. *zazubí se na všechny. Pak už začne hrát hudba a tak začne dělat choreografii, kterou vymysleli a která je dost provokativní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Fri Apr 02, 2021 9:43 pm
Jo, to může, ale taky nemusí. Sám víš, že jsou jen spíše výjimky, když to funguje a vážně to chceš u Mayven nebo svých dětí riskovat? *Jemu se prostě ty domluvené sňatky nelíbí. I když za ten svůj je rád, to ano. Možná by se s Liv začali ale bavit i bez zasnoubení. Kdo ví jak by to bylo. Zasměje se.* Hele, je tu domek na stromě, tak přinejhorším přespíme tam, ne? Už taková zima není a tam by se dalo spát snad i v zimě, je to jako normální dům. *Pokrčí rameny. Budeme dělat, že se tam párkrát před Liviou neschoval, když třeba musel dodělávat nějakou práci.* Jsem za tebe rád. *Usměje se na něj. On to má stejně. Nemohl by si přát lepší manželku, než je Livie a na jejich děti se neskutečně moc těší.* Jo, jasně.. potichu. *Uchechtne se. Kdyby byli potichu, tak by je asi neslyšel, ne?* Jo, budou to holky. Díky. *Usměje se na Timothyho.* Bianca i Octavia jsou krásná jména. Můžeme to spolu navrhnout Liv. *Už se o jménech bavili, jediné, so si chce prosadit on je, aby se aspoň jedna z holek jmenovala po ní, i kdyby jen prostředním jménem. Když Mayven přiběhne s tím, že krvácí, chvilku mu trvá, než mu to dojde a když se tam stane, tak zbledne a jen se na ty dva dívá s otevřenou pusou. Kdyby ho Timothy nečapnul a nevedl s nimi, tak se rychle vydá pryč, ale bohužel asi moc velkou šanci na uniknutí tomuhle nemá. Když si ji jeho bratr posadí na klín ještě více vyvalí oči a potřese hlavou.* Tohle bych být tebou zrovna nedělal.. *Zamumlá si po sebe.* /Až bude holkám deset, na pět let odjíždím z Belgie../ Jo, jo.. jednou za měsíc. *Přitaká a doufá, že bude jeho bratr pokračovat, ale on na něj zírá, takže zmučeně zasténá. */Po tomhle si nezasloužím jednoho nebo dva panáky, ale celou flašku.* Takže ve zkratce.. Tohle to mají holky jednou za měsíc. Jak řekl Timothy no a.. Ehmm.. Musíš si dávat takovou ochranu.. Bude to trvat tak týden? Tak nějak přesně nevím.. *Trochu se do toho zamotává. Nechce se mu to jen vysvětlovat. Zhluboka se nadechne a vydechne.* Má to každá holka, vlastně se v tom uvolní takový vajíčko, ze kterého jsou děti, když jsi dospělá, ale ty tam mít děti ještě nebudeš a to dlouho! No a teď bys měla jít buď s Timmym za Ash nebo se mnou z Liv a ty ti to nějak dovysvětlí a vše ukážou..
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Apr 02, 2021 9:45 pm
Zníš až moc sebevědomě. *Ujistí ho.* Není to pokusný králík, je to dítě! Člověk by si myslel, že sis všiml. *Vážně neměla tolik pít.* No jen aby, naučím se falšovat tvůj podpis, do budoucna. *Zaškubou jí koutky. Následně ji ale táhne k parketu a sám vystoupá na podium a bere si kytaru, aby jí zahrál písničku. Jí. Složil jí písničku. Hlava jí to nebere.* /Složil mi písničku.../ *Ne, nepomáhá to. Přijde si opilá hned nadvakrát, alkoholem i emocemi.* Ale... měl bys. *Kuňkne nepřesvědčivě. Nečekala od něj žádná velká gesta, ani je nevyžadovala, tohle ji přistihlo nepřipravenou.* Bylo to krásný. *Dostane ze sebe.* /Soukromí?/ *Má pocit, že se dnes jen veze, vůbec neví, co se děje. Nechá se však odvést na balkony. Snaží se to poskládat v hlavě, jeho slova a činy. Doteď měla vždycky trochu pochyby. Proč si vybral ji? Na začátku Selekce říkal, co by od ženy chtěl, ale byly tu více milé holky, chytřejší, vtipnější... A stejně si vybral ji, s jejími problémy a nedokonalostmi. Zadívá se na ten drobný jednoduchý šperk, který se ukrývá v krabičce. Pro jednou prostě nemá slova. Jen tiše zírá a opatrně přes obrouček přejede ukazováčkem. Lehce zavrtí hlavou. Pokusí se promluvit znovu, ale pořád se jí to nedaří. Nakonec si jen prstýnek opatrně navlékne na prst.* Moc se mi líbí. *Dokáže nakonec říct a vzhlédnout k němu, pořád trochu uslzená. Vrhne se mu kolem krku a pevně ho obejme, přestože se při tom trochu zakymácí.* Sakra... nemohls mě odtáhnout dřív, než jsem se opila. *Zasměje se, ale šťastně.* Pojďme domů... Teda... jsme doma. Ty jsi pro mě doma. Ale myslím... do komnaty. /Mojí, tvojí, ah to je jedno./ *Nemůže po ní chtít, aby jí to teď myslelo, vážně.* Kazím to, viď? *Opře si čelo o jeho rameno a snaží se srovnat svět do správné polohy.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Mayven Bianca Bloodworth-Dubois

Fri Apr 02, 2021 10:22 pm
Joo, i kdyby měli mít prostřední jména takový bylo by to faajn. Nebo May. *Zazubí se na Easta a potom už ze záchodu přiběhne s tím, že umírá. Nechá se teda odvést ze sálu ven na chodbu a mezitím si utírá mokrké tváře od slz, i když stále ještě ji slzy tečou. Když si ji posadí Timymy na klín, zmateně se koukne na Easta, protože nechápe proč by toto nemohl dělat.* Je to divný, bolí to tak divně. Prostě jakoby mi někdo chodil orgány do mixéru a pak z toho udělal ten džus. *Prstem se dloubne do bříška a zamyšleně posmrkne a kukne se na své břicho.* Normální? To je normální, ž ti prostě mixujou orgány? Ždímaj ti je na šťávu, dělaj ti z nich džus?? *VYděeně se na něj koukne a ohrne spodní ret.* Já toto nechci ažívat každej měsíc. *Potom se otočí překvapeně, vyděšeně na Easta a rychle seskočí z klína Timmyho a vykulí oči na na oba dva.* Ochranu? JAk jako ochranu? Jak dávat? Vajíčko? Vajíčko?? Já jsem slepice, že mám v sobě ajíčko? Já nechci být slepice? To vajíčko ze sebe dostanu jako slepice. *Zamumlá zoufale a pak ještě zase překvapeně zamrká.* JaK ukážou? Co mi ukážou, Jakože jak budu mít dítě? Já nechci dítě! *Vypískne možná až moc nahlas a zoufale si sedne uprostřed chodby na zem a svalí se do klubička a odmítá se od tamtud vůbec hnout.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Nyneve Mayla Schreave

Fri Apr 02, 2021 10:31 pm
*Uchechtne se.* Ty jsi si udělala dítě, vypořádej se s tím. *Zazubí se na ni. Ona je ráda, že se nevyplnila slova Aideen, která jí provokovala, že do konce Selekce bude těhotná. To by byl pořádný průšvih, když se teď rozešli. Ani neví, jestli by to Lucienovi řekla. Pokud by se to nedozvěděl sám, asi by to nevěděl, ona by se mu s tím sama nesvěřila. Řekl jí, že ji nechce a tudíž by nechtěl i jejich dítě, ne? A ona by s ním odmítla být jen kvůli tomuhle.*To je poslední pití, co si dávám. /Zatím../*Po skončení jejich vystoupení půjde k tomu milému barmanovi plánuje ještě jít. Pokrčí rameny. Jo, jedna její část možná chce, aby Lucien viděl, o co přišel, ale zase ho nechce vidět a nechce, aby věděl, co s ní ten rozchod udělal.*/Jsem fakt ubohá.. Musím z paláce pryč./*Nemůže tu být, když ví, že je tu on. Všechno jí to tu Luciena připomíná. Ty vzpomínky jsou moc čerstvé. Když Xavier zazpívá písničku pro Chistophine, jen se pousměje.*Náhodou to bylo krásné. Neříkej mi, že by tě nedojalo, kdyby to stejné pro tebe udělal Jayden. I kdyby zpíval naprosto falešně. *Ji by to dojalo určitě. Dojde spolu s Aideen na podium, kde jí nechá slovo. Když spustí muzika, začne tančit nacvičenou choreografii. Tanec miluje, má to po babičce. A když skončí, nadšeně se usměje, i přes to jak je udýchaná. Alkohol ji nabudil a zaručil, aby měla skvělou náladu.*Jsme skvělé! *Plácne si s Aideen.*Nechceš se napít vody? /Ty si dáš vodu a á whisky, nebo znovu Mojito? Hmm zkusila bych i nějakej koktejl, třeba s paraplíčkem! Dala bych si i víno../
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Apr 02, 2021 10:37 pm
Já vím a riskovat to nechci. Slíbil jsem Ash, že Taysu nezasnoubím ani za nic, myslíš, že bych to udělal vlastní sestře? Nechci. Ale oni by byli nejradši. Kdyby tim Angcie dala najevo, že je pořád zajedno s ostatními a nesnaží se vymýšlet nějaké své nové způsoby, tradice a "trendy". *Naznačí ve vzduchu uvozovky a v jeho výraze je vidět, jak moc ho podobní idioti vytáčí.* Jo, to je pravda, to mě nenapadlo. *Pokýve hlavou, protože tam klidně přespí. Hádá, že tam bude i pohodlí jako ve všech nějak zateplených prostorách, které patří paláci.* A já zase za tebe. *Kdyby mu někdo před odjezdem do Illey řekl, že dopadnou takhle, nevěřil by mu. Do vybírání jmen pro trojčata se nijak nehrne, protože ani nepotřebuje, aby se jmenovali po něm, moc nápadů nemá a je zastáncem toho, že by si to měli rodiče rozhodnout sami a to jméno by mělo mít nějaký význam. Pak ale už odvede May a Easta ze sálu, aby si mohli nerušeně promluvit o "nejnovějším vývoji událostí" s jejich sestrou. Nad poznámkou bratra převrátí očima a probodne ho pohledem. Nepotřebují May vystresovat ještě víc a pochybuje, že to ... teče, tak rychle. Navíc i kdyby, tak prostě svoje oblečení pak hodí do koše na prádlo a bude. Nerozežere mu to nohu přece.* /Snad./ Dobře, bude to dobrý, neboj. Zajdeme za Ash nebo za Liv a ty ti dají třeba prášek nebo teplý obklad, to třeba Ash občas pomáhá. *Snaží se jí to nějak vysvětlit a nejradši by zaškrtil rodiče za to, že jí sem takhle pouštěli a musí se toho ujmout on s Eastem. To jí to ani v základech předtím nijak nevysvětlili? Na co mysleli? Bylo jasné, že to dřív nebo později přijde. I když jemu se zdá, že v případě May to přišlo spíše dřív. Sám ale moc dobře tyhle časové údaje nezná.* Nikdo ti orgány nemixuje, neboj, budeš v pořádku. *Podívá se na Easta s žádostí o pomoc při vysvětlování. Když ho ale slyší a pak i reakci May, nejradši by si omlátil hlavu o zeď.* Ne, May, ne úplně jako slepice. Slepice má velký vajíčka. To u holek... jsou to vlastně buňky. Děsně malinký. A stejně jako u slepic z nich může být dítě. Ale ty dítě mít nebudeš, neboj. A ochrana se dává proto, aby sis neušpinila krví oblečení. To ti ukáže Ash nebo Liv. Žádný dítě nebude. Vlastně... tohle je takovej přechod u holek do dospělosti. Teď jsi už velká holka. A jako velká holka se s tím popasuješ a zvládneš to, že jo? *Povytáhne obočí a roztáhne ruce, aby jí mohl obejmout.* Chceš radši za Liv nebo za Ash? A nebo je zavoláme obě? *Zeptá se jí. Chce hlavně, ať se v rámci možností cítí ona pohodlně.* /Po tomhle se chci napít taky./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Xavier Wyaris Schreave

Fri Apr 02, 2021 10:45 pm
Kupodivu jme si všiml, vždyť se to tak jen říká.. A ty bys raději měla přestat pít. *Uchechtne se. Alkohol na ni působí až moc a až moc brzy.. jen po pár sklenkách a je taková? No, kdyby si dali soutěž, kdo vydrží nejdéle, vítěze mají jasného.* Zahraje jí písničku, kterou pro ni složil. Nečeká od ní nic na oplátku, ani to nechce. Stačí mu, že si vybrala jeho. Chce s ním zůstat, i když ví, že nebudou mít manželství jako jiní lidé. Nikdy na sebe třeba nebudou mít tolik času, kvůli práci, bude tu pozornost médií, nebezpečí ve formě rebelů..* Jsem vážně rád, že se ti to líbilo. To je to jediné, co jsem si přál. *Usměje se na ni a ukradne si jeden polibek. Pro dnešek ale není všem překvapením konec. Chytne ji za ruku a odvede ji na balkon, kde jí chce dát ještě jednu věc, prstýnek. Dostane ještě jeden při oficiálních zásnubách, ale chtěl jí dát tenhle v soukromí. Zasměje se a oplatí jí objetí.* Možná jsem měl, ale jsi takhle dost vtipná. *Zamumlá s hlavou zabořenou do jejích vlasů, jejichž vůni naprosto miluje.* Chápu.. půjdeme do komnaty. *Jeho hlas zní pobaveně, sám se dost usmívá, protože vidět ji takhle je dost vtipné a on je navíc ještě nesmírně šťastný za to, že ji má a jeho překvapení e jí líbilo.* Nekazíš to, to ani náhodou. *Potřese hlavou nad tím, že ji něco takového vůbec napadlo. Zvedne ji do náruče, aby ji mohl nést, kdyby měla jít po svých, cesta do komnaty by trvala déle, takhle to bude rychlejší. * Miluju tě. *Řekne s úsměvem. Přejde s ní trochu dále po balkonech, aby mohli projít jiným salonkem, který má dveře vedoucí sem a nemuseli projit tím sálem, kde se koná party. Tam by se na ně lidé divně dívali a bombardovali otázkami, zda je vše v pořádku. Nemusí hned vědě, že je Christophine opilá. Je lepší to vzít takhle trochu oklikou, než aby je ostatní zdržovali.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Fri Apr 02, 2021 11:08 pm
*Přikývne. Jen doufá, že ani jeden z nich nedostane Angcii nebo Belgii do toho stavu, kdy nebude zbytí a budou muset své děti zasnoubit. Chce, aby se jeho dcery vdaly z lásky, ale slíbit nic nemůže.* Mně se to líbí, ještě si o tom promluvíme s Liv, co na to řekne ona. *Vybírají jména spolu a on by byl klidně pro, aby se jedna jmenovala po Mayvem, aspoň prostředním jménem. Když zjistí, co se stalo, dojde, nebo spíše je dotáhnut na chodbu, kde musí s Timothym Mayven vše vysvětlit.*/Proč já? Co jsem komu udělal? A ještě budu mít tři dcery!/*Čistě náhodou se mu právě ta představa přestane tolik líbit..* Nemixují ti orgány. Bude to v pořádku. Dostaneš prášek a bude ti lépe. *Snaží se ji nějak uklidnit. Na vysvětlování tohohle je očividně lepší Timothy, ale když se ten dívá na něj, tak prostě spustí. Samozřejmě se do toho zamotá, neví co od něj jeho bratr čekal, nejspíše ho pro dobro všech měl nechat odejít, ale co už.* Nemáš tak veliký vajíčka jako slepice a a ni na nich nebudeš sedět nebo tak.. božee.. *Zoufale si promne obličej.* Možná by bylo nejlepší zavolat obě dvě a nechat je spolu.. ty dvě jí to vysvětlí lépe jak my. *Zamumlá a obejme Mayven.*Bude to dobrý.. Odnesu tě, abys nemusela chodit, ano?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Aideen M. Schreave

Sat Apr 03, 2021 9:28 pm
Já ne! To jayden. Chlapi dělaj děti, my trpíme. *začne se hned pobaveně bránit, i když je to ona, kdo ho ujišťoval že bere prášky.* Ale je to krásný. *dodá potom, protože i kdžy jí plno věcí štve a občas by Jaydena nejraději uškrtila.. pořád je to násherné.* To doufam. Odmítám tě odsud tahat zpitou pod obraz, sestřičko. Podívaná by to byla sice fajn, ale ne, když já pít nemůžu. Tě tu necham spát pod stolem. *pohrozí jí pobaveně. Tak nějak je jí jasné že tohle poslední nebude. Pak okomentuje zpěv jejího brášky, kterému zrovna dvakrát neholduje, i když by neřekla, že to umí být takový romantik.* To jo, ale jeho ségra by se určitě chovala stejně. Jayden je můj snoubenec, kterýho miluju, Xáva je můj brácha, kterýho sice taky miluju, ale zároveň mě i hrozně štve a chvílemi ho nesnášim a je to prostě můj brácha. *trochu se do toho zamotá a taky nezapomene protočit očima. Nakonec se tedy přemístí na podium, kde předvedou nacvičenou choreografii. Celou dobu jí na tváři hraje úsměv a v očích jí jiskří, protože si to vážně užívá.* Nejlepší. *opraví jí se smíchem a oplatí jí plácnutí.* Spíše něčeho silnějšího, ale voda bude muset stačit. A tobe taky. *uchechtne se a domotá se zase zpátky k baru, kde si objedná jen sklenici obyčejné vody, i když dostane chuť na Jaydenovu horkou čokoládu. Tu jí ale teď jaksi nikdi takhle dobrou neudělá, takže si to vynahradí tak, že si od barmana vyprosí nějaké čokoládové tyčinky, které nabídne i Nyvvee.* Tohle si musíme zopakovat, bylo to úžasný. Třeba příště u tyče nebo u židle.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Nyneve Mayla Schreave

Sat Apr 03, 2021 10:04 pm
Na to, aby vzniklo dítě jsou pořád potřeba dva. Z jednoho dítě nevznikne.. Ted možná se to stalo jednou, ale nejsem si jistá a stejně je to divný.. *Potřese nad tím hlavou a raději nebude myslet na to, jak se to asi mohlo stát.* Nechej mě klidně spát pod stolem. *Uchechtne se. Alkoholu se jen tak nevzdá. Na pár skleníček whisky má ještě chuť. Nebo lépe vína! Uchechtne se.* Mně se to líbilo, i když jo, Xavier odkáže být občas trochu otravnej. /Ale to ty taky../*Proběhne jí hlavou. I ona jí musí občas připadat otravná, ne? Když jí zakazovala pít a nechtěla, aby šla surfovat, tehdy na pláži, spolu s klukama. Na podiu vystřídají Xaviera ony a předvedou nacvičenou choreografii. Plácne si potěšeně s Aideen a nespokojeně našpulí rty.* Já ale vodu nechci. *Proč by pila vodu? Vždyť ta není dobrá. Whisky je mnohem lepší.* Díky. *Vezme si čokoládovou tyčinku a objedná si pití. Na rozdíl od Aideen ale ne nic nealkoholického. Chce alkohol, potřebuje ho, jak si sama myslí. Pomáhá jí to totiž zapomínat na tu bolest, kterou cítí kvůli rozchodu s Lucienem. * U tyče, jo? *Nadzvedne pobaveně obočí.* By tě Jayden za pět minut odtáhnul a my pak museli po zbytek večera poslouchat vaše hlasité sténání z komnaty.. A to je nefér, protože já teď nemám s kým sténat. *Řekne smutně a podívá se na barmana.* Co vy? Taky nemáte s kým sténat? A že je to tak příjemný, co? No jo, někteří skončíme navždycky sami. Asi si pořídím dalšího psa. Nebo kočku.. Ale kočky a psi si moc nesednou, teda říká se to. Taky jsem přemýšlela nad papouškem, abych si měla s kým povídat o osamělých nocích.. *Začne to do něj hustit. Může za to ten alkohol, jinak by se takhle nechovala a zítra se za to bude dost stydět.*/To je problém Nyneve budoucí!/
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Aideen M. Schreave

Sat Apr 03, 2021 10:51 pm
Jo, ale prostě oni zasouvaj, ne my. *uchechtne se a protočí očima.* Fakt? Takže tě pak můžu i natočit a rozeslat to všem? A ještě nejlépe nějak upravit, abys vypadala faakt hrozně. *zeptá se pobaveně, ale neudělala by jí to. To by bylo trochu moc i na ní.* A i Austin. A taky ty. To je zákon sourozenců. *nezná žádné sourozence, kteří by si navzájem nepřipadali otravní, pitomí a tak dále. Pak Nyv opraví, protože nejsou skvělé, ale jsou úžasné a nakonec dojdou zpátky k tomu baru.* Ale potřebuješ jí, Vee. Jinak fakt skončíš pod tim stolem. *prohodí pobaveně a stav Nyveve jí stále nepřestává udivovat. I když jí chápe... ona být na jejím místě, tak už je pod tím stolem dávno. Dostane chuť na horkou čokoládu, která ale tady v nabídce není, takže si vynahradí chu%t na čokoládu jinak a jakmile se dostane do komnaty, má v plánu zaúkolovat Jaydena, aby jí udělal tu horkou.* No tak, není až tak hlasité. A pořád můžeš sbalit kohokoliv jinýho na jednu noc. Jenom někoho tichýho. Předtím vás bylo slyšet po celým paláci. *uchechtne se, i když jí by vůbec nevadilo, kdyby teď hlasitě sténala s Jaydenem. Pobaveně se zasměje, když začne Vee mluvit na toho barmana.* No tak, najdeš si někoho na sténání, třeba s ním i právě teď mluvíš. Ale bylo by fajn to dneska ještě vynechat a jít se pořádně vyspat, ne? Alkohol ti fakt neprospívá. Navíc si chci zasténat taky a nechci tě tu nechat. *uchechtne se a doufá, že se nechá lehce odtáhnout pryč.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Nyneve Mayla Schreave

Sat Apr 03, 2021 11:10 pm
Jo, ale naše těla zase uvolňují vajíčka.. Fakt se tu chceš bavit o tom, jak se dělají děti? *Nadzvedne obočí.* To bys mi přece neudělal. *Uchechtne se. No, ale jistá si není.* Všichni jsme otravní občas, ale aspoň já bych za vás všechny dala ruku do ohně. *Pousměje se na ni. Má je ráda, moc. A nikdy nebude litovat, že se jim přece jen rozhodla dát šanci. *Hmm.. *Zamručí neurčitě. Nechce vodu, alkoholu se nehodlá vzdát. Ale přijme od ní čokoládovou tyčinku.*/Dala bych si nějakou bonboniéru.. Višňovou s rumem!/ *Začne mluvit o tom sténání a do konverzace se pokusí zatáhnout i barmana, který bude podle ní taky navždycky sám.* Jenže já nechci na sténání nikoho jinýho, než Luciena.. *Nechce být s nikým jiným, nedovede si to představit. */Ale Lucien mě nechce../*Najednou dost posmutní.*Tak jdeme.. *Vzpomínky na něj jí zkazily náladu a i ona chce už teď do komnaty. Tam má taky jednu lahvinku vína, která jí snad pomůže zlepšit náladu.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Společenský malý sál - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:15 pm
Používá se pro menší společenské akce, protože velké množství lidí se sem nevejde. To ale neubírá tomuto sálu na kráse. Například obrovská okna, kterými jsou vidět celé zahrady.


Společenský Malý sál - Stránka 11 7b59ffe1091801e10cec8df4e2ac6b76
Sponsored content

Společenský Malý sál - Stránka 11 Empty Re: Společenský Malý sál

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru