Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně paláce

+8
Klarisa
K. princ
Vertasia
AndyHoff
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
12 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Lázně paláce Empty Lázně paláce

Fri Apr 03, 2020 3:48 pm
Tyto lázně jsou přístupné všem obyvatelům paláce.

Lázně paláce D1065e106686685e3ca76a0c87663df4
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Lázně paláce Empty Re: Lázně paláce

Sat Apr 04, 2020 11:12 am
Pátý ročník
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Tessa O. Schreave

Fri Apr 24, 2020 8:43 pm
Dneska se rozhodla trochu relaxovat. Proto se vydala do lázní, kde ji masérky namasírovali a chvilku strávila i v sauně, kterou zde také mají menší. Teď se v plavkách rozhodla jít do studeného bazénu. Vzala si své oblíbené modré plavky. Vlasy má jen tam rozpuštěné. Vleze do bazénu, v němž je voda skutečně studená. Trochu se namočí a pak se ponoří. Rozhodne se jen tak zavřít oči. Položí se na hladinu, oči skutečně zavře a poslouchá to ticho, které se jí tak moc líbí.*/Poslední chvilky klidu, než tady palác bude plný dívek ze Selekce Wyatta./*Vzpomene si, že zítra přijedou ty dívky, z nichž si má jedna získat srdce jejího bratrance. Věří, že se to některé z nich povede a Wyatt bude šťastný. Asi jako jedna z mála v to skutečně doufá.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Lázně paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Fri Apr 24, 2020 9:49 pm
*Vcera poslal svemu otci dalsi varku podepsanych papiru a dne si hodla uzit volnej vecer, protoze cely den prospal, jak potreboval dohnat spanek. Rozhodl se tedy, ze dnesni vecer stravi v laznich palace, ale ne v soukromyh, ale v dostuonych pro kazdeho. Na sobe ma jen obyc triko a kalhoty a ocyxejne bile krosy na nohou a pres rameno ma prehoeny bily rucnik. Zastavi se v prevlekarnach, kde ze sebe svekne obleei a ve svetle modrych plavkach a rucnikem kolem krku se vyda do lazni. Vedje a vsimne si, e jeden bazenu nema klidnou hladinu a vsimne siplovouci hlavy nad hlasinou. Po chvili koukani mu dojde, ze je to Tessa a jemne e usmeje.* Takze uz nejsi blondyna jo? Kvuli me jsi si to nemusela zase prebarvovat. Casem bych si zvykl. * Promluvi a sleduje ji se zalozenyma rukama ze brehu.* Takhle si akorat nicis vlasy.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Tessa O. Schreave

Fri Apr 24, 2020 10:07 pm
*Jen tak se rozhodne trochu relaxovat. Po masáži a chvilce strávené v sauně se vydá do studeného bazénu, kde hodlá být jen chvilku a pak si jít lehnout. Je po tom docela unavená, ale zase jakmile vleze do vody, ta ji dokonale probere. Jen tak pluje na hladině a má zavřené oči. Když na ni někdo promluví, hned si stoupne a otočí se. Usměje se, když vidí Archieho.*Tmavé vlasy se mi líbí více. Tamto mi nepřišlo, že jsem to já.*Pokrčí rameny a prohrábne si vlasy, které jsou teď mokré.*Už nejsme Zlatovláska no.*Dodá poté.*Neničím. Zkoušela jsem se obarvit poprvé, nedělám to nonstop.*Namítne.*Přinejhorším budeš zasnoubený s plešatcem no.*Zazubí se na něj, jako by nic.*Taky si užíváš poslední chvíle pomyslného klidu? Zítra přijedou bratránkovi účastnice.. Schválně se můžeme vsadit, kolik myslíš, že jich přivede do jiného stavu?*Zná svého bratrance a ví, že i Archie ví, jakej je Wyatt.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Lázně paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Mon Apr 27, 2020 6:51 pm
*Po nekolika dnech ma volny vecer. Mohl by mir volny klidne i den, ale to by nesmel spat az do ted. To mu, ale nejak nevadi, protpze se rpzhodl, ze si zade odpocinout do lazni. Ma posledni sanci si to tak nejak uzit sam a nerusene, potoze vi, ze zitra do palace dojede nekolk holek z cele Illeie a tak tam bude nejspis petmanentne nekdo a nebude tam tak soukromi.* /Popripade poprosim Tessu, jestli bych mohl nekdy zajit do lazni pro kralovskou rodinu./ *Pomysli si, jakmile vyjde zprevlekren a jeho pohled zaujme telo, plujici po hladine bazenu a po chvilce zjisti, ze je to Tessa. Pousmeje se nad ti, kdyz vidi, ze si zase obarvila vlasy na tmavou barvu a tak se ji ozve. Sleduje ji, jak si stoupla a otocila se k nemu a nakloni hlavu na stranu.*Takhle je to mnohem lepsi. Ne ze by ti ta blond taky neslusela, ale tebe mam v pameti vzdy s tmavyma vlasama a trvalo by mi, nez bych si na to zvykl. *Prizna a potom idlozi rucnik na stranu a jde po schodech do vody. Na jeho pazich se objevi naznak husini, protoze je voda chladna, ale neni to nic strasnyho.* Navic, kdyz mas tmave vlasy, tak takhle vice vyniknou tve oci. No, a pokud bys byla plesata, tak bys byla prvni Anglicka plesata krlovna.*Doda jeste, nez se potopi a jakmile se vynori, poslechne si jeji dalsi slova.* Tak nejak to je. *Potom jen pokrci rameny.* Me je ta Selekce celkem volna. Neni na nas, abychom se vsazeli se kterou se vyspi a se kterou ne. Nevim, ale me se touhle jednani nelibi. *Rekne ji primne.* Takhle bude jen v tech ivkach vyvolavat falesne nadeje tim, ze s nimi bude spat. Mel by se nad tim spis zamyslet, protoze i ty holky maji city a kdyz zjiti, ze je jen vyuzil na to, aby s nimi spal a potom je posle domu. *Pokrci rameny.* Jen jim tim ubizi a ony potom uz nemusi duverovat dlsim muzum a tim ztrati moznost k tomu, aby nasly stesti jinde. *Rekne ji jak to vnima on a rozhodne se mu nelibi, ze tohle nekdo dela ze zakernosti.* Ty holky stejne nakonec zjisti, ze spal se vsema a rozhodne z toho nebudou nadsene. *Kouka na Tessu.* Podle me milovat se s nekym by melo byt vyjmecne a melo by se to delat pouze tehdy, kdyz jsou city obou ucastniku oboustranny. Takhle to vzdy jednomu ublizi a muze mu to znicit zivot.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Mon Apr 27, 2020 7:27 pm
*Usměje se na Archieho, který přijde do Lázní. Baví se o jejích vlasech, které si zase odbarvila a teď je má na původní barvě. Pochopila to tak, že se mu více líbí takhle a to ona chce, líbit se mu co nejvíce. Jenom přikývne a nechá tohle téma za nima. Zasměje se.*Myslím, že titul první plešaté anglické královny držet nepotřebuju.*Prohrábne si své mokré vlasy. Poslouchá jeho názor na Selekci. Ví, co Wyatt hodlá udělat, ideálně se se všema těma holkama vyspat. Lituje je.*Jo, to je pravda. Je mi těch holek líto..*Povzdechne si.*Taky se mi to jednání nelíbí, ale oba dva známe Wyatta..*Má svého bratrance ráda, ale ví, jakej je. Střídá holky pořád a otočí se za každou sukní.*Popravdě.. Ani moc nevěřím, že by si mohl najít dívku, do které se zamiluje. Doufám v to, přeju mu to, ale.. *Nedopoví to a jen potřese hlavou. Doplave trochu blíže k Archiemu, aby to na sebe nemuseli řvát přes celou bazén. Zčervená po jeho slovech, ale přikývne.*To máš pravdu. Tohle by se mělo stát jen mezi lidmi, kteří se navzájem milují.. Ty holky jej možná milovat budou, neb třeba některé, ale on je ne../Stejně jako v našem případě až na to, že já ti to nikdy neprozradím a ani tě do ničeho nebudu nikdy nutit../*Dokončí větu a trochu posmutní. Ale rychle to zakryje úsměvem a cákne na něj z legrace vodu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Lázně paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Mon Apr 27, 2020 8:45 pm
*Jakmile vidi, ze je v laznich taky Tessa, pousmeje se, protoze si vsimne si, ze ma zase zpet jeji tmavou barvu a je za to uprimne rad, protoze takhle ji zna od mala a libi se mu, jak ji to zvyraznuje jeji modrou barvu oci. Chvili se bavi o jejich vlasech, ale potom to nechaji tak a on je ve ode a ona se jej zepta na jeho nazor ohledne Selekce. Rekne ji to tak jak to vnima a stejne tak to rekne i o tom s Wyattem a holkama, ze se s nima vyspi. Jemu se tohle jednani nelibi. On je ten typ cloveka, ktery by se nevyspal s divkou, pokd y nevedel, ze je do nej zamilovana stejne jako do ni a byla by tam tak oboustranna duvera. Pripadal by si potom strasne, kdyby to bral jako zdejsi korunni princ a uprimne tech holek lituje.* Pokud ma jen trochu svedomi, verim, ze jej snad dozenou vycitky, az si uvedomi, co tim tem holkam zpusouje. Da jim tak falesne nadeje a to je zle. Potom bude pozde az od nektere z nich dostane pres hubu. *Pokrci rameny a potom si poslechne slova Tessy a usmeje se.* Jsem rad, ze na tohle mame oba stejny nazor, ze pokud e s nekym checes intimne zblizit, pak by to melo byt oboustranne. *Jakmile na nej jeho kamaradka splouchne vodu, zasmeje se udela to same.* Me jen stve , ze zrovna ja te o tohle pripravim. *Vydechne.* Myslim to, ze bys byla s nekym, kde by byly tyhle pocity oboustranne. Moc bych ti to pral.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Tue Apr 28, 2020 6:38 pm
*Poslouchá Archieho, jak on vnímá Selekci jejího bratrance. Ona osobně lituje těch dívek, které sem přijedou. Bojí se o ně. Ví, že s Wyattem to nebude procházka růžový sadem a dívka, která si získá jeho srdce bude muset mít svatou trpělivost. Nedivila bych se, kdyby všechny holky skončily těhotné. Ale doufá, že se to nestane a Wyatt se polepší. Mají na to stejný názor. Vyspat by se spolu měli jen lidi, kteří se upřímně milují a je jí líto, že to Archie ji nikdy milovat nebude a tohle se mezi nimi nestane.*U Wyatta.. nevím.*Vydechne.*Taky doufám, že těm holkám nebude nějak ubližovat a že si mezi nimi najde tu pravou, kvůli které bude chtít být lepší.*Pousměje se.*Přes hubu by si dostat od jedné z nich zasloužil.*Uchechtne se.*Třeba by jej to rovnou probralo a bylo by.*Pobaveně se usmívá.*Přesně tak.*Přitaká.*Vyspat spolu by se měli jen dva lidi, kteří jede druhému věří a milují se./Kdybys mě miloval ty ta moc, jak já tebe../*Šplouchne na něj vodu, protože nechce, aby postřehl, že trochu posmutněla a zasměje se, když udělá to samé. Chce na něj šplíchnout další vodu, ale zarazí jí jeho další slova.Sklopí pohled.*Já ti to nijak nevyčítám.. Jen, abys to věděl, kdyby tě o napadlo. Znám tě dost dobře a vím, že si často dáváš i za vinu věci, který jsi ovlivnit nemohl.*A ví, že tohle dělá i ona.*Taky mě to mrzí, že nebudeš s dívkou, kterou budeš milovat .*Odmlčí se.*Ale osobně si myslím, že to nebude tak hrozný, jako by to bylo s dalšími lidmi. Nějakou dobu se známe a jsme.. přátelé./A víc bohužel asi nebudeme./
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Lázně paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Tue Apr 28, 2020 9:42 pm
*Skoci za Tessou do vody a nasledne se spolu bavi o Selekci a on i na to rekne svuj nazor a nasledne se bavi o tom, jak se Wyatt nejspis bude k tem chudinkam chovat.* Je roo jeho Selekce a on si ji udeela tak, jak ji povazuje za vhodnou. Myslim, ze nikdo z nas nema pravo mu do tohohle nejak zasahovat. *Pokrci rameny.* Treba jej nejaka zmeni a bude stastnej. *Usmeje se na ni a nasledne na ni splouchne vodu stejne, jako ona na nej a potom ji rekne, ze jej mrzi jen jedna vec to ta, ze diky nemu Tessa nenajde pravou lasku. Poslechne si jeji slova a vydechne a priplave k ni a obejme ji.* Ti nejlepsi pratele. *Pousmeje se na ni.* Budu delat vse proto, abys byla spokojena. *Rekne a da ji pusu do vlasu.* A kdo vi? treba se do tebe nekdy zamilovat dokazu, ale i kdyby ne, stale budu tvym nejlepsim pritelem i jako manzel. *Pousmeje se a obijma ji.* Mam te rad, Tess.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Tue Apr 28, 2020 10:04 pm
*Baví se společně s Archiem o Selekci jejího bratrance. Už teď těch dívek lituje.*Nemáme právo mu do toho mluvit, to jo. Je to jeho věc. Jeho a těch dívek. Ale neměl by na ně být zlý.. čehož se upřímně bojím. *Vydechne.* Ale to je jedno.*Potřese hlavou.*Uvidíme, třeba nás Wyatt všechny překvapí.*Pousměje se.*Doufám v to. Zaslouží si někoho, kdo by tu pro něj byl a pomohl mu vládnout. S někým, s kým by byl šťastný a pak se snad změní i jeho chování, kdyby se měl kvůli komu změnit, mohlo by to jít. Cákne na něj vodu a když jí to oplatí, zasměje se. Nevyčítá mu že tohle nezažije, nemůže za jejich zasnoubení. A i kdyby zasnoubení nebyli, ona by si stejně nikoho sama nenašla. Miluje právě jeho, i když to on neví a doufá, že se to ani nedozví, protože by to pak mezi nimi mohlo být trapné a to ona nechce. Chce jej mít aspoň za přítele, když už nemohou být něco více. Když ji obejme, obejme jej nazpátek.*Jo, nejlepší přátelé. Jsem ráda, že jsi můj nejlepší kamarád. Nedovedu si to bez tebe představit.*Řekne upřímně. Když jí dá pusu do vlasů, usměje se.*Já vím a děkuju.*Ví, že její obličej teď nemůže vidět, takže se i krátce zamilovaně usměje. Tohle, být s tím takhle ji těší a zároveň i ničí.*Třeba se do mě někdy zamiluješ.*Řekne tiše.*A já taky do tebe./Pozdě, už se stalo../To doufám. Chci mezi námi udržet přátelství.*Zůstávám s ním v objetí.*Já tě mám taky ráda./Miluju tě../*Pomyslí si. Po tváři jí steče jediná slza, která dopadne do vody. Protože jsou oba dva mokří a jí po tváři i ramenech stéká voda ví, že on nezjistí, co to skutečně bylo.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Lázně paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Tue Apr 28, 2020 11:29 pm
*Poslechne si jeji slova a nakonec jen kyvne hlavou.* Nezbyde nam nic jineho, nez cekat, jak se ohle vsechno vyvine a pred kterou z divek nakonec poklekne a nasadi ji prsten. *Zasmeje se.* My mu tak maxialne muzeme dat par tipu se kterou z nich bychom jej tadi videli, ale konecna volba je jen na nem. *Rekne.* Treba jej nektera z nich opravdu zmeni a otevre mu oci. *Potom si poslechne jeji slova a nasledne priplave k ni a obejme ji. Ma Tessu rad a udela se proto, aby byla stastna. Je pro nej dulezita stejne, jako by byla soucasti jeho rodiny.* Treba spolu budeme stastni. *Usmeje se a naledne ji rekne, ze ji ma rad a venuje ji pusu do vlasu a stle ji obijma.* Zatneme zuby a solu vse zvladnme. * Odtahne se od ni a usmeje se na ni.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Tue Apr 28, 2020 11:55 pm
*Usměje se a přikývne.*Jsem na to zvědavá.*Ukončí tohle téma svými slovy. Pak mu spokojeně oplatí objetí. Miluje být u něj takhle blízko. Může tam cítit jeho vůni, slyšet tlukot jeho srdce. Taky ji to skutečně uklidňuje. Miluje Archieho, i když to on neví. Před ním se krotí a taktéž mu řekne, že jej má ráda, jen ráda.. I když ho už ve skutečnosti dva roky miluje a trápí se kvůli tomu. Dělá jí to čím dál větší problém tajit. Do teď to nebylo tak moc hrozný, protože se nevídali, ale teď se vídají a po Selekci s ním bude muset odjet do Anglie.. Neví, jestli to zvládne nějak krotit, ale bude se snažit. Nechce o něj přijít aspoň jako o nejlepšího kamaráda.*To snad budeme. Jsme přátelé a já mám tvou společnost ráda. Takže to určitě nebude tak hrozný. *Doufá, že s ní nebude moc trpět. Přikývne. Ví, že to nějak zvládnou. Ona se mu bude snažit co nejvíce klidit z cesty, pokud se zamiluje a bude se s tou dívkou chtít stýkat, i když budou manželé. Jistě, ten pohled jí bude bolet, lámat srdce, ale bude to lepší, než kdyby Archieho viděla nešťastného. Odtáhne se pak od něj*Dámě závod?*Kývne k druhé straně bazénu. Ani nečeká na jeho odpověď, otočí se a rychle plave na druhý konec bazénu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Lázně paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Thu Apr 30, 2020 2:28 pm
*Nad jeji odpovedi ohledne Selekce se jen usmeje a nejak uz to neresi. Jeho problem ohle neni. On by se mel spis soustredit na to, jak by mel s Tessou fungovat a aspon na verejnosti se tvarit tak, ze je pro nej jeho snoubenka nejdokonalejsi na svete. To ona je, ale jen s tim ozdilem, ze on ji vnima jako sestru, kterou nikdy nemel. Jenom si nedovede predstavit, ze by se s ni mel opravdu polibit. Tohle proste nezvladne.* /Dat ji pusu na celo, nebo na tvar to je v pohode, ale na rty? ne diky..to je na me moc... divny./ *Zatrese lehce hlavou a naledne uz Tessu obijma a snazi se tak uklidnit jak sebe tak ji pred tim, ze tohle manzelstvi snad zvladnou. Jen jej stve , ze diky tomu Tessa nikdy nepozna opravdovou laku, ale kdyby se zamilovala do nekoho jineho, nebude ji v nicšm branit a bude za jeji stesti neskutecne rad.* Presne tak. Mame vyhodu, ze jsme pratele a zname se a tudis pokud se jeden z nas zakouka jinde, pochopime to. *Mrkne na ni s usmevem a nasledne uz sleduje, jak od nej jeho nejlepsi kamaradka plave pryc a tak ji se smichem nasleduje.* Tohle neni fer! Melas naskok!
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Thu Apr 30, 2020 3:46 pm
*Oplácí mu objetí a když ví, že jí nevidí do obličeje, dovolí si nechat stéct jednu slzu po tváři, ale dělá jako že nic Navíc Archie to nepozná, oba dva jsou mokří, takže o bude přisuzovat nějáké kapce vody. Vyčítá si, že kvůli ní nebude Archie šťastný, protože bude uvězněný ve sňatku s ní. I když ona ho miluje, k lásce jsou třeba dva. Ale aspoň budou přátelé, nejlepší a je lepší si vzít nejlepšího přítel, než někoho, koho nenávidíš.*Přesně tak, pochopíme.*Usměje se na něj, i když ve skutečnosti má chuť se nad představou Archieho a jiné dívky rozbrečet.*Chci, abys byl šťastný, takže když si někoho najdeš, budu za tebe jen ráda.*Ujistí ho. Sama na sebe v duchu křičí. Pak navrhne náskok a než se on vzpamatuje, už je skoro na půli cesty.*Já vím!*Zakřičí na něj pobaveně a nepřestává plavat, až k druhému okraji doplave jako první. Vítězně se na něj zazubí a počká, než doplave k ní.*Vyhrála jsem.*Odrhne si vlasy z čela.*Chci odměnu. Přijdeš na ples v neděli? I kdyby ne, počkám si na další, dlužíš mi tanec.*Řekne si o cenu.*A doufám, že mi tentokrát nepošlapeš špičky, jako minule.*Uchechtne se.*/I kdyby mi je pošlapal tak, že bych nemohla chodit, stálo by to za tanec s ním a být u něj v náruč, aspoň na tu chvilku../
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce Empty Zayden J. Collard

Thu May 14, 2020 6:10 pm
*před chvílí byl v tělocvičně a rozhodl se, že si zajde do lázní. Zaslouží si trochu relaxu v teplé vodě. Po cestě se ještě stavil v komnatě, aby si převlékl plavky a přitom ještě stihl okomentovat fotku, kterou dala Chrysane na Illeagram. Podle něj by to bylo bez plavek nejlepší. A klidně se o tom bude dohadovat. Je ale rád, že se zatim nemusí potkat s její sestrou. Má pocit, že potom už by se jí nezbavili a navíc si není jistý, jestli by prošel výběrovým řízením "snoubenec pro Chrysane". Hned jak došel do lázní zamířil k jedné výřivce a pohodlně se tam usadil.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Chrysane Y. Martinelli

Thu May 14, 2020 6:22 pm
*Rozhodla se zajít do lázní, aby se trochu odreagovala. Vzala si na sebe ty plavky, které ukazovala na Illeagramu a na zítřek si vybrala jiné podle ní lepší. Vlasy má jen tak rozpuštěn= a ani neměla potřebu dávat si makeup Stejně nepočítá s tím, že by někoho potkala a přece jen, je to u vody. Když dojde do lázní, rozhlédne se a pak zamíří ihned k výřivkám, kde uvidí Zaydena.*Asi tě zklamu, ale plavky mám a tady si je sundávat nehodlám.*Uchechtne se.*Přejde k jednomu lehátku a přetáhne si přes hlavu šaty, které měla dané přes plavky, aby po paláci nechodila jen tak v nich. Otočí se na Zaydena pak se vydá k němu do výřivky, kde si sedne pohodlně vedle něj a přivře oči.*Na mou setru si dávej bacha. Bude tě chtít vyslýchat. A jen ta se nevzdává. Občas to dost přehání.*Varuje ho Sice svou sestru miluje, ale na druhou stranu ví, jaká je.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce Empty Zayden J. Collard

Thu May 14, 2020 6:39 pm
*rozhodl se zajít do lázní, protože téměř dvě hodiny trávil v tělocvičně a chtěl si trochu odpočinout. V komnatě si oblékl modré plavky a okomentoval fotku Chrysane, která se mu, jak jinak taky, hodně líbila. Ale přeci jen bez těch plavek by to mohlo být lepší. Zrovna přemýšlel o tom, jak je rád, že ještě nepotkal Freyu, a zaslechl Chrysane. I hned se otočil jejím směrem a na tváři se mu objevil úsměv.* Vždyť tu nikdo není. Lepší tady v soukromí, než zítra na akci, kde bude určitě hodně lidí. *uchechtne se, a pak ji sleduje, jak si přetáhne šaty přes hlavu. Když si potom sedne vedle něj, dá ji ruku kolem ramen.* Dobře, v tomhle ti budu věřit. Ještě by si pak na mě stěžovala a pokoušela by se ti nejít jiného a lepšího snoubence.*uchechtne se.* Nebo si stěžovala na Illeagram. *narazí na vyzývavé fotky, které Chrysane tak často sdílí na Illeagram a lehce do ní šťouchne. Tady se ukazuje, že provokatér je ona, ne on.* Jak se máš?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Chrysane Y. Martinelli

Thu May 14, 2020 7:06 pm
*Dojde od lázní, kde narazí na Zaydena, kterého chce poznat její mladší sestra a má tušení, než do doby, co jí ho představí jí pokoj prostě nedá. Rovnou ale Zaydenovi řekne, že tady se svlékat nebude a uchechtne se nad jeho argumentem.*Jasně. A co když někdo přijde?*Nadzvedne obočí. Sedne si vedle něj a když jí dá ruku okolo ramen, sama se nad tím pousměje a opře se o jeho rameno hlavou. Tohle se jí dost líbí.*Polštář jsi vážně dobrej.*Zopakuje, jak tehdy po té noci, co strávil u ní v komnatě.*Jakmile ji uvidíš, lepší bude, když utečeš, někam daleko, kde tě nenajde.*Uchechtne se spolu s ním.*Nedělej, že se ti mé fotky na Illeagramu nelíbí. Oba dva víme, že je to lež.*Zazubí se na něj.*Stejně jak kdybych řekla já že se mi nelíbí, co sdílíš ty..*Sjede pohledem na jeho nahou hruď. Když do ní šťouchne, uchechtne se.*Provokatére.*Zamumlá spíše pro sebe. Nad jeho otázkou pokrčí rameny.*Docela dobře. Nic novýho. Co ty?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce Empty Zayden J. Collard

Thu May 14, 2020 7:37 pm
*když uslyší hlas Chrysane, otoči se na ni a na tváři se mu objeví úsměv. Začnou se bavit o plavkách a on si stále stojí za názorem, že by to bylo lepší, kdyby si je sundala.* Tak ho donutim odejít. *uchechtne se.* Nebo to pro své vlastní dobro udělá sám. *dodá a obejme Chrysane kolem ramen.* Děkuju, to je pocta. Být polštář není jednoduchý. *řekne pobaveně a políbí ji do vlasů. To, jak si z něj Chrysane dělá polštář se mu lívbí. Je jí pak více na blízku.* Mimochodem ty práci Brepty taky odvážíš skvěle. *řekne hraným obdivným hlasem. Tuhle poznámku si nemůže nechat ujít. Navíc už ji tak dlouho neřekl. Pak se pobaveně uchechtne. Nikam neuteču. Raději strpím tvou sestru. *pak jí popíchne, ohledně toho, co přidává na Instagram a lehce do ní šťouchne.* Nikdy jsem neřekl, že by se mi nelíbily. *na její fotky si rozhodně nestěžuje.* To říká ta pravá...*poznamená a protočí v duchu očima. Pak se jí zeptá na to, jak se má. Když se jej zeptá na to samé, přeplave těsně před ní a dlaněmi se opře o stěnu výřivku tak, aby mu Chrysane nemohla utéct.* Nic moc, jenom mi moje úžasná a nádherná snoubenka dala druhou šanci, a já jsem ji za to neskutečně vděčný. *popravdě ji odpoví, a pak ji políbí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Chrysane Y. Martinelli

Thu May 14, 2020 7:57 pm
*Uchechtne se nad jeho řešením a raději to nekomentuje. Raději si z něj udělá zase polštář a opře se hlavou o jeho rameno, když ji obejme rukou okolo jejích ramen.*Jo, musí být neskutečně těžké někoho jen tak nechat opírat se o sebe.*Řekne hraně vážným hlasem, kterému bude věřit asi tak stejně, jak ona věřila tomu jeho. Ucítí jeho polibek do vlasů a musí se pro sebe pousmát. Docela se jí tohle i líbí. I když nahlas by to asi jen tak nepřiznala. Varuje ho před Freyou, u které má strach, že se mu snad vloupe do komnaty jen aby ho mohla vyzpovídat.*Jen doufám, že až tě někdy dostihne, vynechá pro tvé dobro baterku a přivázání k židli. I když by na druhou stranu bylo určitě vtipné tě vidět takhle.*Zamyslí si ještě nad tím, jestli své sestřičce v únosu Zaydena nakonec sama nepomůže.*Nevíš, co říkáš.*Odpoví mu pobaveně.*Já nejsme brepta!*Dloubne ho naoko uraženě do břicha, ale brzy se jí na tváři rozlije pobavený úsměv. Zmíní Illeagram a ona se zeptá, jestli mu snad nějak vadí ty její fotky, ,že si totiž do teď nestěžoval ni jednou jedinkrát.*Vidíš.Taky si nestěžuju.. *Poznamená a rukou přejede po jeho hrudi. Ale jen lehce, sotva se jí dotýká. Taky ráda provokuje. Řekne, že se má docela dobře, což je pravda. Sleduje ho, jak přeplave před ni a opře se rukama o výřivku vedle ní, takže teď nemůže odejít.* Můj sice milý, ale často i otravný snoubenec přehání.*Uchechtne se a pak se k němu sama natáhne, aby mu mohla oplatit polibek. Jednu ruku mu dá za krk, aby si ho přitáhne blíže k sobě a druhou mu sjede po hrudi.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce Empty Zayden J. Collard

Thu May 14, 2020 8:20 pm
*když si z něj Chrysane opět udělá polštář, řekne, že dělat někomu polštář je hodně náročné. Pak ji věnuje polibek do vlasů. Líbí se mu, když si z něj CHrysane dělá polštář. Pak řekne, že před Freyou utíkat nebude. To nemá v plánu.* Hele, ty máš být na mojí straně! *řekne naoko dotčeně, ale pobaveně se přitom usmívá. Pak ji zase nazve Breptou a zasměje se, když ho dloubne do břicha.* Jsi Brepta a už se s tim konečně smiř. *pak zmíní Illeagram, a když mu Chrys přejede lehce rukou po hrudi, přivře oči a opře se o její hlavu. Pak se jí zeptá, jak se má a následně se přesune před ní a rukama ji uvězní na místě. Pak řekne, že u něj taky není nic moc nového, jenom že mu jeho krásná a úžasná snoubenka dala druhou šanci. Po jejich slovech zvážní.* Nepřehání, ani v nejmenším ne. *mile se usměje a pak jí políbí. Když si ho přitáhne blíže, přemístí své ruce na její boky a prohloubí polibek. Po chvíli se odtáhne a pohlédne ji do očí.* Jsi nádherná a úžasná. A to nikdo nezmění. *zopakuje jí to ještě jednou. Štve ho, jak se Chrysane pořád podcenuje a udělá vše pro to, aby přestala.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Chrysane Y. Martinelli

Thu May 14, 2020 8:46 pm
*Zasměje se.*Na tvojí straně? Já sama se bojím, kdy mě odchytí a přiváže k židli a namíří mi baterku do obličeje! A varovala jsem tě, co více bys ještě chtěl?*Zeptá se ho značně nenápadně a uchechtne se nad tím. Dloubne ho do břicha, když ji nazve zase Breptou.*Nejsem Breptaa.*Protáhne to a zamyslí se.*Zayden.. to je celkem podobný Zadkovi, ne? Že bych pro tebe taky měla přezdívku?*Zazubí se na něj. Pohladí ho po hrudi, protože na provokování jsou zde přece jen dva. Nenechá se jen tak. Vidí, jak spokojeně přivřel oči a pak si opřel hlavu o tu její. Takže ho nepřestává hladit i nadále. Když se přesune před ní, dívá se mu zpříma do očí a řekne, že jen přehání, protože ona není nádherná a ani úžasná.*Ale ano, přehání.*Stojí si za svým, klasicky. Je prostě tvrdohlavá a má na to právo. Její rodiče jsou snad ti nejvíce tvrdohlaví lidé na planetě. Oplatí mu polibek a přitáhne si ho blíže k sobě. Když ji chytne za boky, potichu mu vzdychne do rtů, ale neodtahuje se. Vzpomene si na tu noc u ní, kterou by ráda zopakovala a konec konců možná i tady.*Podle mě stejně jen přeháníš a nepřesvědčíš mě o své pravdě.*Pokrčí jen tak lehce rameny.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Lázně paláce Empty Zayden J. Collard

Thu May 14, 2020 9:21 pm
Ale zachránila bys mě, že jo? Nenecháš mě přeci napospas své sestře! *řekne hlasem plným naděje a pobavení. Doufá, že by ho Chrysane zachránila. Přeci ji nemůže být až tak lhostejný, že by ho nechala vyslýchat její sestrou. Pak ji nazve Breptou a zasměje se, když ho dloubne do břicha.* Nezapomínej, že mám pořád o jednu pro tebe navíc, Trpaslíku. *zazubí se, i když to asi stejně Chrys nevidí. Když ho pak začne hladit na hrudi, přivře oči a opře si hlavu o tu její. Tohle je mu líbí, hodně. Pak se přesune před ní, a uvězní ji na místě. Následně řekne, že má nádhernou a úžasnou snoubenku, a že rozhodně nepřehání.* Nepřehání. *řekne a hned na to jí umlčí polibkem. Tohle teď asi bude dělat hodně často. Podle něj je to skvělý způsob, jak mít poslední slovo. Když si ho pak Chrysane přitáhne blíže, položí ji ruce na boky a začne ji tam hladit. Po jejím vzdechu se sám pro sebe pousměje a ji skousne spodní ret. Ta jejich hra na provokování ho baví. Jejich vztah je od začátku vlastně jenom o provokování. Jenom teď se to posunulo na dost vyšší level. Po chvíli se odtáhne a upřeně se jí podívá do očí.* Nepřeháním, ani z daleka ne. Jsi ten nejlepší člověk, který mě kdy v životě potkal, Chrys. Ať už chceš, nebo ne. *dá jí pramen vlasů, který ji spadl do tváře za ucho, a poté ji vášnivě políbí. Chytne ji pod zadkem a omotá si její nohy kolem pasu. Potom ji hladí na stehnech a přitom ji stále hladově líbá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce Empty Chrysane Y. Martinelli

Thu May 14, 2020 10:02 pm
Hmm..*Hraně se zamyslí.*To upřímně nevím. Ještě bych si to musela rozmyslet, víš? Podle toho, jestli bych na tebe v tý době byla zrovna naštvaná a nebo ne. *Pokrčí nezaujatě rameny. Dloubne ho do břicha, když ji nazve Breptou a udělá to i znovu, když se rozesměje.*Nesměj se!*Uchechtne se tomu sama.*Jasně, Zadku.*Odfrkne si.*Já něco vymyslím, to se nemusíš bát.*Slíbí mu to. Chvilku ho hladí po hrudi a vidí, že se mu to líbí, takže s tím nepřestává, do aby, než se přemístí před ni a nedohaduje se s ní o tom, jestli je krásná a nebo ne. Ona si pořád stejně bude stát za svým, takže je to prakticky jedno.*Ale přehání.*Řekne rychle ještě předtím, než ji stihne políbit, což dělá často pro to, aby ji umlčel, což ji na jednu stranu štve a na druhou.. Nestěžuje si na to. Zayden je v líbání dost dobrý. Vzdechne, když ji začne hladit po bocích a přitáhne si ji blíže. A poté, co jí skousne spodní ret, se pousměje a podívá se mu do očí.*Ale přeháníš. Můžeme se o tom dohadovat jak chceme dlouho, ale já svůj postoj k tomu nezměním.*Pokrčí rameny. Oplatí mu vášnivý polibek a obmotá si nohy kolem jeho těla. Ví, že sem skutečně může někdo kdykoliv přijít, ale nemůže si pomoct. Stoupne si ve vodě a přinutí ho, aby se posadil a sama si mu sedne obkročmo na klín. Políbí prvně na rty a pak sjede až na jeho krk, kde ho taky několikrát políbí.*Minule jsem od tebe na krku měla pěkné značky.*Poznamená.*Ani nevíš,jak dlouho jsem jsi je musela maskovat.
Sponsored content

Lázně paláce Empty Re: Lázně paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru