Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně paláce

+8
Klarisa
K. princ
Vertasia
AndyHoff
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
12 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Wed Mar 03, 2021 7:42 pm
*Nakonec mu musí dát za pravdu. Neví, co by dělala ona, kdyby Austin a nebo vlastně kterýkoliv z jejich sourozenců stihl za měsíc to, co Livia. I když.. Austin bude mít dítě a i svatbu. Svatba čeká i Xaviera, ten má teď Selekci a Aideen je zase zasnoubená. Dost za nima zaostává, když se na to tak podívá. *To je pravda. *Přikývne. I když Liv nezná dlouho, stejně se jí zdá, že za leden toho stihla vážně dost. Řekne mu o té jejich svatbe, kterou teda zatím neplánuje, ale aby ho poskádlila rozhodne se to interpretovat jakože ano. *Nikam nepůjdeš. Ani si nemysli, že tě od sebe jen tak pustím. *Hodlá si ho udržet. *Jsem jedině pro, rada budu mít chvilku tvou pozornost více, než poté. Ale moc rozmazlovat mě nemusíš to víš. *Nestojí o žádné darky a tak. * Třeba mě jako holku vezme jinak. Vezmu s sebou i okurky a čokoládu, kdyby náhodou tak to po ní hodím a uteču. *Pobaveně ji zacukají koutky. A i kdyby ji nějak Livia vynadala, stalo by to za to. *To je jasný všem ale bylo by fajn i kdyby ses ty občas pokusil vidět věci o něco více optimisticky. *Pokrčí rameny. *Sám si je budeš určitě ochotně brát. /Bude s nimi tak roztomilé. / Mně to zase tak nevadí, přece jen jsem už dítě přebalovací. *Poukáže na její minulost, rodina, která ji vychovala má malou holčička. * Ale většinou to vadí spíše chlapům. Jsem taky zvědavý jak ti to půjde. /Aby pak ty plenky těm dětem nespadly .. Po pěti minutách, co by je měly na sobě. /*Nicmene vážně doufá, že se k přebalování jich samých teda nikdo nebude muset uchýlit. *Měla bych tě asi přestat takhle vychvalovat, co? *Zeptá se ho pobaveně. Chvilku se s ním líbá a ochotně se k němu více přitiskne. Ruce mu položí na hrud, kde ho hladí. *Víš, že to nedokážu. Nebudeme se o tom zase dohadovat, že ne? *Je to marné. Stejně to na tom jak se vidí nic nezmění. * Mně taky. I na to popichování rodiny jsem si zvykla. *Zvykla si už na distribuce věci. Lépe snáší i jeho popichování, které ji má přimět se červenat. Spokojeně lehce zakloní hlavu, aby měl lepší přístup k jejímu krku. Zbožňuje, když ji takhle líbá. * Ty jsi taky provokatér.. *Odfrkne si. Sama se skloní k jeho krku, kde ho párkrát políbí a dokonce ho na krku lehce kousne, ale tak, aby ho to ani skoro nebolelo. *
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Wed Mar 03, 2021 8:00 pm
*Neodolá a rozesměje.* Ah, a jak bys mi zabránila v odchodu? *Škádlí ji. Přeci jen je o dost silnější než ona.* Nemusím? Takže žádné snídaně do postele? Masáž? Jak myslíš... *Pokrčí rameny s úsměvem. Už pochopil, že nestojí o dárky. Občas jí stejně něco donese, ale jde o maličkosti, až na dárek k Valentýnu jí nedal nic extra drahého.* Anebo si bude myslet, že jako žena jí víc rozumíš a bude se o to míň snažit krotit. *Postarší ji.* Ale čokoláda je vždycky dobrá taktika. *Sám se naučil u sebe často nějaké čokoládové bonbony nosit, kdyby náhodou sestry měly své dny a štěkaly na něj. Vždycky to zabíralo. A když ne, byl čas na taktický ústup.* Víš co vidím optimisticky, náš vztah, to zatím nestačí? *Smutně na ni pohlédne. Nemůže za to, že je realista.* Možná. *Uzná. Rád Liv pomůže, když jí začnou děti přerůstat přes hlavu a dokáže si představit, že bude mít ty prcky rád.* Jak těžké může být přebalování? *Zamračí se a skepticky pozvedne obočí. Pro jistotu si o tom určitě něco nastuduje, nikdy nejde do bitvy nepřipraven.* Neee, to by mě mrzelo. *Zazubí se. Vážně se ty pochvaly od ní dobře poslouchaly.* Hmm... *Povzdechne si. Ani nemá smysl to komentovat, navíc ho trochu rozptyluje to, jak ho hladí na hrudi.* /Holt tě musím obdivovat za dva./ *To určitě zvládne. Zvlášť teď má třeba úžasný výhled do jejího výstřihu. Pouze přikývne, ale následně už si za cíl vybere její krk.* Nikdy jsem netvrdil, že nejsem. *Připomene jí. Provokuje ji rozhodně rád. Ona však dost věcí pochytila. Sevře jí boky o něco pevněji, když ho líbá na krku a dokonce ho lehce kousne.* Nyv... *Povzdechne si. Teď už nejspíš musí cítit jeho vzrušení.* /Sakra práce./ *Voda rozhodně není nejpohodlnější místo na sex. Ale s ní je mu to celkem dost jedno, jenže pro ni by to mohlo být víc nepříjemné než pro ni. Taky tu nemá kondom. Sice spoléhají na její prášky, ale tak nějak chápe, že je Nyv klidnější, když si ho vezme. Přizvedne boky k jejímu klínu a odtáhne se tak, aby jí viděl do tváře. Oči má soustředěné, ale touha v nich je jasně patrná.* Tohle se mnou děláš. Můžeme jít hned do komnaty... Anebo. /Si tě prostě vezmu tady./ *Překvapivě ji ale nechá vybrat. Celkově ho ohromuje, jak s ní jeho touha po kontrole kolísá. Je snad první osoba, které absolutně věří.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Wed Mar 03, 2021 8:30 pm
Odtáhla bych tě do postele a tam bych že přesvědčila, abys změnil navíc ten ochod názor během okamžiku.. Případně bych tě rozptýlila a pro jednou tě přikázala k čelu postele já. *Připomene mu svazování, což je věc, kterou v postelí praktují dost často jí se to dost líbí. *Hmm.. No tak tohle mi zase nevadí.. Spíše jsem měla na mysli drahé dárky a podobně. Tvoje snídaně miluju, prakticky vlastně vše, co uděláš ty . *Vaří vážně dobře. Sama měla za to, že ona to umí docela obstojně, ale oproti němu.. *No taaak, nech mi tu naději, že to bude v pohodě. Nebo s křikem uteču rovnou teď a schovám se tak, aby mě už nikdy nikdo nenašel. *Pohrozí mu a snaží se znít vážně, ale ve skutečnosti by to neudělala. Nedokáže si představit život bez něj. * Nesmíme zapomenout si nakoupit zásobu.. Přijedeme do Belgie, kde všechnu raději lidi zkoupi a na nás nic nezbyde.. *Asi by teda nevykoupili všechnu čokoládu, ale tolik by ji nezbylo. *Netvař se tak smutně. *Nerada ho takhle vidí. *Ale jo, to je hlavní. *Krátce ho políbí, jako by se jej snažila rozveselit. *Není to zas až tak těžký. Uvidíš jak ti to půjde. Nicméně těm mým bratrům, o kterých jsem si teda myslela, že jsou moji bratři, to moc nešlo. Musíš ji pořádně zalepit, aby nespadla, ale zase ne moc, aby to nebylo tomu peckovice nepohodlné.. Nemluvě o tom, že děti ti teda moc nepočkají v klidu. *Neřekne jim "lež" Povel jako psovi. Rozhodně ho pak neposlechnou. Z legrace řekne, že by mu asi měla přestat lichotit, když mu to takhle přerůstá přes hlavu. *Hmm.. Stejně bych to nedokázala. *Uchechtne se. Chová se k ní úžasne a přece to musí ocenit. Je ráda, že se s ní ani nedohaduje o tom, jestli je úžasná a proč by se tak měla vidět. Nevidí se tak, nejspíše ani neuvidí a basta. Označí ho za provokatéra, když ji tak líbá krk. *To je jedině dobře. *Sama se mu to rozhodne oplatit a začne ho líbat na krku. Ví jak se mu to líbí vidí to na něm a ona prostě chce, aby se cítil dobře, rada ho dělá šťastným a spokojeným. Spokojeně vzdechne, když ji sevře boky. Takhle spolu nebyli asi pět dní, ale připadá ji to jako věčnost skoro. Podívá se mu do očí. On v těch jejích může vidět stejnou touhu, která se mu odráží v těch jeho. S kousne si lehce ret. * Mně by nevadila ani jedna varianta. Ty rozhodni, kde ne chceš. * Schválně se mu na klíně trochu závrti, aby ho ještě více vyprovokovaly. *
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Thu Mar 04, 2021 12:11 am
To nezní tak zle, hmm. *Možná by mohl předstírat chuť k odchodu. Když však zmíní přivázání k posteli, skepticky nakrčí obočí. Od kohokoli jiného by to byla naprosto nepřijatelná představa. Ale Nyv věřil. Jenže natolik? Asi by to bylo fér, vzhledem k tomu, jak často ji svazuje on, jenže...* To by sis neužila tolik, než když je to naopak. *Zažertuje. I když možná škodolibě by si to užívala určitě.* Takže nebudeš těhotná vyšilovat, že přibereš, když ti budu vyvařovat? *Ujišťuje se s úsměvem. Vaření ho bavilo a upřímně si užívá občas něco uvařit Liv, která si jednou za čas teď něco poručí. Většinou k tomu tedy chce donést i zmrzlinu, a pak nadává, že s takovou hrozně přibere, ale i tak.* Beze mě bys to nevydržela. Holt když ses upsala k tomu být mou přítelkyní, upsala ses i k tomu trávit občas čas s mou šílenou sestrou. *Vysvětlí jí škodolibě.* Ale tos ještě neměla právě belgickou čokoládu, je výborná. *Třeba belgické pralinky byly vážně vyhlášené, sám na ně nedal dopustit.* Když to jinak nejde, vážně nerad slyším, když se shazuje š. *Odfrkne si uraženě. S pozvednutým obočím poslouchá, když vypráví o přebalování a takhle to doopravdy zní trochu vtipně.* No tak mi to budeš muset ukázat, když jsi takový expert. *Zasměje se. Trochu by ho mrzelo, kdyby mu přestala lichotit, přeci jen se to doopravdy hezky poslouchalo a hlavně věděl, že dělá něco správně, když je tak spokojená.* To je dobře. *Usměje se úlevně. Vzájemné škádlení způsobí, že je za chvíli vzrušený a nejraději by to odpískal a šel do komnaty, anebo si ji vzal rovnou tady. Varuje ji ohledně toho, ale ona se mu místo toho schválně zavrtí v klíně.* Občas mě vážně překvapuje, co jsem to stvořil. Už se ani nečervenáš, když mě svádíš k sexu na veřejném místě... *Trochu ho štve, že si tady nebude moct dát načas, ani ji pořádně škádlit a dráždit, protože chlorovaná voda prostě nebyla nejlepším prostředím pro milostné hrátky, ale čert to vem.* /Takže vážně doufám, že jsi připravená./ *Rozhodně ji políbí s vášní, která se v něm za ty dny nastřádala. Ani se neobtěžuje zbavovat se plavek. Stačí, když ji trochu nadzvedne, což jde ve vodě snadno, a stáhne si je o trochu níž, zatímco látku spodního dílu jejích plavek prostě odsune a vzápětí už je hluboko uvnitř ní. Vzdychne jí do rtů a sám ji ochotně navádí k tomu, aby se začala pohyboval. Přestože je snad poprvé nad ním, jednu dlaň má stále na jejím boku a pomáhá jí tak udávat tempo. V druhé sevře její ňadro, prsty lehce poškádlí ztuhlý vrcholek, který díky jejímu vzrušení snadno nalezne i přes plavky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Thu Mar 04, 2021 12:35 am
Hmm.. Vím, že jsi s tímhle žertoval, ale asi máš pravdu. *Uchechtne se. Lucienovi věří a proto se jí líbí, když nad ní má určitou moc.*/Kdo by řekl, že jsem takhle zvrácená?/ *Její rodina si z ní utahuje, že vypadá jako andílek, ale ej dost sexuálně aktivní a to ani netuší, jak přesně jejich postelové hrátky probíhají. Pak by se asi nestačili divit. Nicméně u tohohle vážně doufá, že se to ani nedozví. Nepotřebuje jim to nějak vysvětlovat.*Tak to, že nebudu vyšilovat ti teď slíbit nemůžu. Kdo ví, co se mnou udělají hormony. Livia el vyšilovala ohledně jídla i před těhotenstvím, ne? Já ohledně toho nevyšiluji, takže třeba to bude polehčující faktor. *Jí prostě vyváženě, dopřeje si i něco sladšího, ale taky chodí aspoň třikrát týdne sportovat. Třeba jednou jde běhat, když je hezky a pak jde do posilovny kde dále cvičí. Baví jí to. A občas si taky skočí do bazénu no.* Ehh.. Nevydržela. *Uzná a pobaveně se usměje.* Když to podáš takhle, že když jsem se upsal k tomu být tvoje přítelkyně, tak jsem se zároveň upsala k tomu, se bavit i s tvou sestrou zní to jako nějaká smlouva s ďáblem. *Samozřejmě tím ďáblem myslí Liviu a ani trochu Luciena..* Slyšela jsem, že v Belgii je vážně skvělá. Těším se, až ji ochutnám. *Čokoládu miluje a stejně tak i pralinky.* Ale mně je to líto a stejně to jak s shazuju ovlivnit nedokážu. Snažím se to krotit. *Pokrčí rameny. Mnohdy si nějaké pochybnosti o sobě jen pomyslí a nahlas nic neříká. *Ani náhodou, chci tě přitom vidět úplně nepřipraveného to bude legrace. První dítě přebalíš ty, pak já a pak si to zkusíš zase ty. Hezky to vychází, ne? /Budu si tomu set natočit na mobil./ Zvykla jsem si nečervenat se díky tvým lichotkám a vzhledem k tomu, co vše jsme spolu už dělali, nečervenám se přitom ani normálně. A drby stejně pojedu i tak. *I kdyby nic nedělali stačí, že je tu někdo viděl spolu. Polibek mu oplatí se stejnou vášní, kterou do toho vloží on. Za těch pár dní jí dost chyběl a plně si to uvědomuje až teď. Jak moc ho chce je znát z toho jak je na něj připravená. Vzdychne, když je za chvilku v ní. Má ráda, když na o mají čas a navzájem se dráždí, teda převážně on ji, když je ona spoutaná. Ale vzhledem k tomu, že jsou pořád na veřejném místě a dlouho to nedělal, tudíž ho hodně chce, jí nevadí, že na to jdou takhle rychle. Začne se pohybovat. Poprvé je takhle nad ním, takže si není jistá a chce, aby se mu to co nejvíce líbilo, takže následuje to jak ji navádí. Pro ni je to ostatně dokonalé již teď. Pomalu začne zrychlovat svoje tempo a krade si polibky, které jsou ale dost přerušované. Musí se taky občas nadechnout. *
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Thu Mar 04, 2021 2:56 am
*Nad tím se jen pousměje. Sice žertoval, ale to neznamenalo, že to nebyla pravda. I když častěji myslela na druhé, pochyboval, že kdyby se jí to nelíbilo, tak by ho nechala tohle dělat. Navíc dle jejích reakcí nemohl jinak, než soudit, že se jí to zamlouvalo.* Třeba budeš vyšilovat kvůli něčemu jinému. Kdo ví. Těhotné ženy jsou ještě větší záhada než jiné. *Zavrtí pobaveně hlavou.* Stejně jako já bych nevydržel bez tebe. *Ujistí ji, aby se necítila špatně. I proto by teď nechtěl mít děti. Poprvé byl zamilovaný a poznal, jaké to je, nechtít se od své polovičky vzdálit. Návrat k nim do komnaty, kde ji viděl po dlouhém dni, byl pro něj vždy ten nejlepší okamžik celého dne.* Jistě, rodina de Croy Solre uzavřela dohodu s ďáblem už dávno. Když sis mě vybrala, odsoudila ses k paktování se satanem. *Ujistí ji a snaží se tvářit vážně, ale moc dlouho mu to nevydrží.* Mhmm... *Na vteřinu ho zaujme představa, co vše by se s čokoládou dalo ještě dělat, ale raději si ji vyžene z hlavy. Už tak se mu těžko přemýšlí, když ji má takhle blízko.* Já ti to nevyčítám. Jen bych si přál, abys věděla, jak úžasná doopravdy jsi. *Vysvětlí jí vlídně. Zaškubou mu koutky nad jejím vysvětlením.* Skoro bych toho litoval, když se červenáš, hrozně ti to sluší. *Když ho dál provokuje, rozhodne se to nezdržovat odchodem do komnaty. Stejně bylo tak pozdě, že sem nejspíše nikdo nepřijde, a kdyby jo, tak mu to nejspíš bude absolutně šumák. Na předehru tu není zrovna moc prostor, ale upřímně se zdálo, že pro oba bylo dostatečnou předehrou těch několik dní. Uvědomí si, že je to poprvé, kdy je nahoře a pomůže jí udávat tempo. Možná by ji utěšil fakt, že ani on na tohle není zvyklý, nikdy ženě nesvěřil tolik kontroly. Možná by ho to mělo znepokojovat, ale absolutně tomu tak není. Ukradené polibky jsou jen krátké, oba dva lapají po dechu a on má i jiné místa, na které se zaměřit. Třeba její krk, kde cítí její splašený pulz. Poté rty klesl k jejímu dekoltu. Tentokrát odhrnul látku horního dílu stranou a rty obemknul bradavku, jen lehce škádlivě skousnul, a když cítil, jak sebou instinktivně trhla, utišil případnou bolest jazykem. Její vzdechy a odhodlané pohyby v něm probouzely jen další rozkoš a vzrušení. Nyní jí vychází vstříc, proniká do ní hlouběji a z jeho úst vychází tiché zasténání.* Nyv... *Vydechne. Ačkoliv byla voda ještě před chvílí teplá, nyní je tak rozpálený, že mu přijde sotva vlažná. Nebylo mu vůbec nepříjemné, že byla ve vedoucí pozici, ani že se ho mohla svobodně dotýkat. Ale dovolovalo mu to alespoň více se kontrolovat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Thu Mar 04, 2021 3:39 pm
To uvidíme, i když až za delší dobu. *V nejbližší době se to určitě nedozví. Aspoň ona děti tak ještě dva roky neplánuje. I když uvidí až porodí Livia, třeba to v ní probudí nějaký mateřský pud a sama je bude chtít co nejdříve. I když to by taky docela vycházelo. Jí zbývá ještě tam půl roku, kdyby se o tom chvilku bavili a pak snažili je to dalšího půl roku, teda už rok a následujících devět měsíců. Potřese nad tím hlavou. Teď o tom nebude přemýšlet, ještě není čas. Usměje se na něj, když ji ujistí, že ani on by to bez ní nevydržel. Potěší jí, když o slyší, protože to cítí stejně a je ráda, že konečně jsou na stejné vlně a oba dva jejich vztah vidí stejně, ne jako předtím. Uchechtne se.*Už se vážně začínám bát, až poznám tvoje rodiče. *Nejspíše je to nemine, když přijedou spolu do Belgie. Přece jen se určitě budou zajímat o to, s kým jejich syn chodí, ne? Aspoň ona by se jako rodič zajímala určitě. Nadzvedne obočí.* Už si v hlavě představuješ jak čokoládu využít v posteli? *Odhadne soudě pode jeho výrazu ve tváři.* Ale mohlo by být jistě zajímavé zkusit to. *Zablýskne se jí zvědavě v očích.* Stejně je pro mě nejdůležitější, když si to myslíš ty. A neříkej mi, že ty si taky občas neříkáš, že přeháním. *Taky mu říká, že je úžasný a vážně pochybuje že by jej občas nenapadlo, že je to moc a že nemá pravdu.* To se teď mám zase naučit znovu červenat? *Uchechtne se. Nicméně se přesunou k lepším činnostem, aspoň pro ni a zanedlouho je ona poprvé nahoře. Je ráda, že jí pomáhá udávat i to tempo a přitom rukama obdivuje jeho hruď, krade si krátké polibky. Nemohou být dlouhé a ani je nemůže moc prohloubit, protože oba sotva popadají dech. Trochu sebou trhne, když jí skousne bradavku, ale pak spokojeně vzdychne, jakmile ucítí jeho jazyk. Sice má Lucien rád kontrolu, ale podle toho jak zasténá její jméno usuzuje, že i tohle se mu líbí a je za to ráda. I když chce sama nalézt uspokojení, to jeho je pro ni stejně pořád na prvním místě. Vděčnější za to, že bere antikoncepci byla asi jen na horách, kde si to rozdali v té kupoli. Kdyby na prášcích nebyla, tohle by tady dělat nemohli. *
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Thu Mar 04, 2021 5:53 pm
*Nad tím potřese hlavou. Jeho rodiče jsou v zásadě úplně normální, až na občasné výstřelky, ale co věděl, tak když byli mladí, nebylo tomu tak. On se jen dopředu bojí, co vyroste z dětí Livie a Easta. Vytrhne ho z nemravných myšlenek a on se však jen lehce pousměje.* Mám čokoládu rád a tebe taky. Nemůžeš mi zazlívat, že bych to rád zkombinoval. *Podotkne nevinně. Stejně má tušení, že je víc zvědavá, než že by ho za to chtěla kárat.* Možná občas, když mi přijde, že jsem neudělal nic výjimečného, ale popravdě máš fakt skvělého přítele. *Zazubí se.* Kéž by to šlo. Spíš já najdu nové způsoby, jak tě přimět. *Slíbí jí. Jedním z jeho oblíbených je rozhodně milování. To se sice červená vzrušením a díky horku, ale i tak vypadá rozkošně. Třeba jako právě teď. Krade si krátké polibky, ale brzy se rty věnuje nejdříve jednomu ňadru a následně se přesune na druhé. Tiše vzdychne její jméno a začne jí vycházet vstříc. Tempo se zrychlí, díky čemuž kolem sebe rozvíří vodní hladinu, ale nemůže mu to být více jedno. Jeho sevření na jejím boku o něco zesílí. Voda truchu tlumí jejich pohyby, ale i tak nyní přiráží tvrdě a díky dobrému úhlu i hluboko. Cítí, jak se blíží její vrchol a sám znovu zasténá její jméno, když ho dosáhne snad ve stejnou chvíli jako ona.* Sakra... *Vydechne, ale v hlase mu zaznívá spokojenost. Jejich sex zatím rozhodně neztrácí kouzlo, pokaždé je to pro něj stejně skvělé jako poprvé, ne-li lepší. Přitáhne si ji k sobě a hluboce ji políbí. Následně z ní opatrně vystoupí a spraví jim oběma plavky. Srdce mu pomalu začíná být v normálním rytmu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Thu Mar 04, 2021 6:25 pm
A kdo říká, že tu zazlívám, ž bys tyhle dvě věci chtěl spojit? *Nadzvedne obočí. Tohle ona určitě nezmiňovala! Je to totiž právě naopak.* Spíše jsem jen zvědavá jak si to představuješ. *Usměje se a pokrčí rameny. Před měsícem by se i u tohohle červenala, ale teď ne. Jako by se bavili jak využijí čokoládu v kuchyni jako polevu na dort a ne v komnatě při jejich hrátkách.* Tobě ale nepřijde výjimečné snad ani ten dárek, který jsi mi dal k Valentýnovi Nebo to, že si Livii a Eastonovi dal dům. Dokonce i když mi přineseš snídani do postele, jen tak je výjimečné a dělá tě to úžasným. *Většina chlapů tohle nedělá, možná jen na nějaká výročí, která zrovna se svou drahou polovičkou slaví. * Hodně štěstí, teď už to budeš mít o mnoho těžší. *A brzy si zvykne asi i na ten jeho nový způsob, který najde, aby ji přiměl se červenat a vypadat jako rajče. Ani si neuvědomuje jak je červená zrovna teď. Ale ne tím, že by se nějak styděla. Oplácí mu všechny polibky, ochotně i zaklání krk, když se rozhodne věnovat jejímu krku. Ona sama dost využívá toho, že má dneska volné ruce, hladí ho po hrudi a když se dokonce věnuje jejím prsou, jednou rukou mu vjede do vlasů, jako by si ho u sebe chtěla udržet. Když se jí rozhodne vycházet vstříc jejich tempo se pomalu zrychlí a zrychluje se již pořád o něco více. Brzy cítí, že se blíž její vrchol a když ho dosáhne, zasténá jeho jméno. Pokud ji někdo slyšel tak čert to vem. Nejsou první a ani poslední, kteří si to tu rozdali. Tipovala by, že to řekla Aideen - tohle místo by měli vyhlásit jako posvátné místo sexu. Oplatí mu hluboký polibek a když se odtáhne, z čela mu odhrne vlasy. Z jejího drdolu se pár pramínků uvolnilo, které si taky dá za ucho a když z ní vystoupí, spraví si plavky.* Pokračování v komnatě? *Zeptá se ho, jestli chce už odejít a usměje se na něj.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Thu Mar 04, 2021 10:43 pm
*Nad tím mu zaškubou koutky. Zkazil ji tím nejlepším možným způsobem.* Až to domyslím, jsi určitě první, kdo se to dozví. *Zablýskne se mu v očích. Nejspíše to rovnou vezme s názornou ukázkou. Lehounce se zamračí. Fajn, ten dárek možná trochu předal. Ale ten dům byl určitě adekvátní, byla to v zásadě tradice. A snídaně do postele? Vařil rád a občas se vzbudil opravdu brzy, nechápal, proč by jí tudíž nemohl udělat radost a nedonést jí snídani. Vážně to moc mužů nedělalo? A přitom to byla taková maličkost.* Však já rozhodně něco vymyslím. *Nyv si možná myslela, že je již o dost odolnější, ale přeci jen byli věci, co nedělali, a taky věděl, že sice vůči němu byla mnohem více otevřená, před jinýma lidma ale tolik ne. Kdyby ji nějakým způsobem provokoval třeba za přítomnosti její rodiny, možná by se jí ta rozpačitost spíše vrátila. Anebo možná ne, přeci jen ani sex na veřejném místě jí očividně nedělal žádné vrásky. Nečekal by, že se mu bude líbit, když mu vjede prsty do vlasů a lehce za ně dokonce, možná nevědomky, zatahá. Jenže ta čirá žádostivost, která ukazuje, jak moc ho potřebuje, je vzrušující. Se vzrůstající naléhavostí a napětím se jejich tempo zrychluje, dokud oba nedojdou vytouženého vrcholu. Způsob, jakým hlasitě zasténá jeho jméno ho donutí tiše zaklet. Neznal víc sexy zvuk než tento. Naposledy ji políbí a následně se spokojeně pousměje, když mu shrne vlasy z čela. Oba se trochu upraví, ačkoliv pokud je někdo viděl, či slyšel, stejně už to nemá cenu. Pozvedne obočí nad její otevřenou nabídkou.* Vsadím se, že ti chybí to lano. *Rýpne si pobaveně a přikývne. Po tomhle se rozhodně necítí unavený a nechce ztratit z dnešního vzácného večera ani chvíli. Vyleze z vířivky a trochu se usuší ručníkem, než se s ní vydá do komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Thu Mar 04, 2021 11:10 pm
*Lehce si skousne ret. Líbí se jí ta představa s čokoládou a ráda ji někdy v blízké době uskuteční. Lucien je podle ní vážně úžasný. Ten dárek, který jí koupil, nošení snídaní do postele a dalších tisíc drobností. Neuvěřitelně ji potěšilo jen to, že si s ní minule na plese zatančil. A je moc dobrý tanečník, což těší samozřejmě ještě více. Jasně, kdyby jí šlapal pořád na špičky, moc pohodné by to nebylo, ale zase by mohla žádat odškodnění v podobě masáži nohou. * Jsem na tebe zvědavá.*Řekne a usměje se ne něj pobaveně. Zároveň se ale trochu bojí, co by mohl vymyslet. Nechce ho zase tolik podceňovat.*/ Se mi to ještě vymstí./ *Ani neví, že mu za vlasy trochu zatahá, moc to nevnímá. Soustředí se na neustále zrychlující tempo, které je oba dovede k vrcholu. Zasténá jeho jméno a pak se na něj podívá se spokojeným úsměvem, se kterým mu i oplatí ten polibek. Upraví si plavky a stoupne si. Hned mu nabídne pokračování, ale to už by bylo lepší v komnatě, než zde.* Možná? A i když se ti asi líbilo to, že jsem to teď měla trochu více v režii já.. Máš rád kontrolu. Nechyběla ti teď nade mnou? *Ví, že se mu líbí jak ji může trápit lehkými doteky a vynechat přitom místečka, která o jeho dotek nejvíce žádají. A i když ji to štve lhala by, kdyby řekla, že jí se to nelíbí. Osuší se bílým ručníkem a přetáhne si přes hlavu svoje šaty, přece jen se tu nebude procházet jen tak v plavkách. Neztrácí čas a hned se s ním vydá do komnaty.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Lázně paláce - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:04 pm
Tyto lázně jsou přístupné všem obyvatelům paláce. Oblečení si můžete uložit v převlékárnách, které zde jsou taky.

Lázně paláce - Stránka 7 2165fa5a1e64b8b2deee94631a1f2ac6
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Daphne Grace Schreave

Tue Jun 01, 2021 2:56 pm
*Chtěla jít v neděli na akci, kterou pořádala její sestra, byl to čajový dýchánek společně s dívkami ze Selekce, ale malá Opaline měla plačtivější den a to stejné pokračovalo i včera. Vlastně je dobře, že se tam ani nestavila, kdo ví, co by se jí mohlo stát. Je docela unavená a jelikož dneska už má její princezna lepší den, její rodiče se nabídli, že ji chvilku pohlídají. Je za jejich pomoc moc vděčná. Klasicky stejně bude devadesát procent času zírat na obrazovku mobilu, aby kontrolovala zda jí třeba nevolali, protože se něco děje. Nicméně aby se trochu odreagovala, zamíří do lázní, pokud se jí to někde podaří, bude to tady. Na sobě má dvojdílné černé plavky, přes které si vzala akorát bílé letní šaty. Vlasy si stáhla do drdolu. Kdy dojde na místo, zkontroluje mobil a taky to, že je na maximální hlasitost vyzvánění, aby neměla šanci příchozí hovor přeslechnout. */Klid.. rodiče mají pět dětí, pokud je s někým v bezpečí, je to s nimi../* S touhle myšlenkou si svlékne šaty a v plavkách vejde do vody.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Emmett Jaime Martinelli

Tue Jun 01, 2021 3:28 pm
*Dneska ho konečně pustili z ošetřovny. Nebo spíše.... on jim zdrhnul. Ještě se pořád necítí dobře, ale už je mu líp a na ošetřovně se děsně nudí. Snažil se vydupat propuštění, ale oni furt mluvili jenom až o zítřku. Měl toho plné zuby, takže ve chvilce nepozornosti vystřelil ven a odmítá se vrátit. Jasně, asi ho možná budou hledat, ale přece není nesvéprávný blázen na útěku. I tak se ale hodlá někam uklidit a odpočinout si. Na nějaké pití nebo balení komorných se furt necítí, takže si bere oddych. V komnatě na sebe rychle vezme černé plavky a vyrazí do lázní. Jeho tetování je tím pádem vidět stejně dobře jako svaly na břiše a rukou. Překvapí ho, když tam vejde a první co vidí je Daphne. Na pár vteřin zůstane stát a zírat na ní. Přemýšlí, jestli by mu prošlo se otočit a zdrhnout.* Asi bych ti měl poděkovat, co? *Nadhodí nakonec, když mu dojde, že by si ho všimla.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Daphne Grace Schreave

Tue Jun 01, 2021 3:39 pm
*Sice je pořád nervózní ohledně toho, zda bude malá v pořádku, ale asi by měla svým rodičům více věřit. Mají o mnoho více zkušeností než ona s malými dětmi. I když si vleze do teplé vody a zavře oči, nedokáže ze sebe dostat ten stres a její ramena jsou stále napjatá. Po chvíli to vzdá, otevře oči a jen tak se dívá na vodu, kterou nabírá do vody a znovu nechává stéct dolů. Z téhle velice zajímavé činnosti ji vytrhne až hlas, kvůli kterému sebou trhne. Nějak nevnímala a Emmetta si vůbec nevšimla. Podívá se na něj a polkne.*/Proč musí vypadat tak skvěle?/*Nemá ho ráda, ale to že je to sexy hajzlík mu upřít nemůže.* Nemusíš mi děkovat, nic to nebylo. *Pokrčí rameny.* Já jsem tě zase neměla sledovat, není to slušné. *Podle ní jsou si tak nějak kvit a nemusí se o tom vůbec bavit. * Upřímně jsem čekala, že si na ošetřovně poležíš déle. *I proto se dneska neobávala někam sama jít. Nečekala, že na něj narazí, protože si myslela, že ještě bude pár dní ležet na ošetřovně*/Možná ho pustili kvůli tomu, co se stalo v neděli./*Nedivila by se tomu. Doktoři toho teď mají docela dost.*/Ale když mě znovu nepolíbí, bude to v pohodě.. /*To ji rozhodilo nejvíce.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Emmett Jaime Martinelli

Tue Jun 01, 2021 4:03 pm
*Přejede pohledem Daphne, která vypadá jednak děsně napjatě a jednak zároveň i jako malé dítě, které si poprvé může hrát v moři a voda ho děsně fascinuje. Nakonec se ale ozve a upoutá její pozornost. Cuknou mu koutky rtů, když si všimne jejího pohledu a toho, jak polkla. Vypadá jako holka, která ještě nikdy pořádnýho chlapa neviděla. Jenže si musí hned připomenout míru jejích zkušeností. Možná má dva starší bratry, ale to rozhodně nepočítá jako možnost si chlapa prohlédnout a jediná její sexuální zkušenost proběhla nejspíš tak, že vůbec nebyl čas na nějaké kochání a potěšení. Tak nějak ho to nutí si uzurpovat daleko víc věcí. Rád by byl jejím prvním polibkem. Prvním, s kým si doopravdy užije. Prvním, kdo jí bude vlastnit. Potřebuje to. Ona patří jenom jemu a nikomu jinému.* Bylo to dost. *Opáčí jednoduše bez nějakého dalšího dohadování a jeho tón nepřipouští žádné námitky.* To není. Ale pomohlo mi to. Takže ti to odpouštím. *Uchechtne se lehce, protože se mu vlastně neomluvila.* To doktoři taky. Kdyby něco, nevidělas mě. Jasný? *Pousměje se pobaveně.* Tobě by se hodila masáž. *Poznamená a kývne u toho rukou k ní. Rovnou se k ní i vydá a vleze do teplé vody, ve které je i ona.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Daphne Grace Schreave

Tue Jun 01, 2021 4:19 pm
*Možná působí směšně, ale jen tak si hraje s vodou a o nic jiného se nestará. Až když přijde Emmett, lehce sebou trhne a přestane s tím. Nečekala, že zde na něj narazí. Naopak tipovala, možná spíše doufala, že si ještě poleží na ošetřovně.*/Bezva, další věc, za kterou mě může kritizovat, že se dokážu takhle strhnout a chovat se jako děcko./*Kupodivu s tím dobíráním si ji a kritizováním hned nezačne a zavede téma na jejích minulé setkání, ze kterého si hlavně dost živě pamatuje pocit jeho rtů na těch jejích. Nedohaduje se s ním, jestli by měl jít zpět na ošetřovnu nebo ne, považuje to za jeho věc a ji by stejně neposlechnul.* Jasný.. *Neměla v úmyslu ho napráskat. Spíše se modlí, aby nikdo nevěděl, že tu byli spolu.*/Nebo si zase začnou vymýšlet drby o tom jak jsme si to tu rovnou rozdali, ne?/*Už minule se nějak dozvěděli o tom, že ji políbil v mučírně a mluvilo se o tom. A ona vážně nemá zájem se o tom s rodinou vybavovat. Nepohřebuje poučování o tom jak by měla používat ochranu.. A nebo aby šel Emmettovi někdo z nich jednu vrazit. Pozvedne obočí a zavrtí lehce hůavou.* Ne.. já jsem úplně v pohodě, žádnou masáž nepotřebuju. *Ujistí ho pohotově. Vypadala docela napjatě a jeho přítomnost tomu teda nepomohla, obzvlášť, když je skoro nahý, ale žádnou masáž na uklidnění od něj nechce. Nejspíše by to způsobilo opak.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Emmett Jaime Martinelli

Tue Jun 01, 2021 4:29 pm
*Spokojeně přikývne, když vyjádří souhlas s jeho pokynem ohledně toho, že nikomu nepráskne, že ho tu viděla, a tak ví, kde se zrovna nachází. Na ošetřovnu se vracet odmítá a vyhýbat se doktorům bude do doby, než je přestane bavit ho hledat. Což snad nastane brzo, když se teď otrávila polovina těch ušmudlaných holek soutěžících o korunu, takže měli plno práce. Vlastně by mu ještě mohli poslat bonboniéru a flašku whiskey za usnadnění práce. Možná si o jednu zajde říct, až opadne pátrací akce po jeho krku. Vydá se k bazénku, kde sídlí i ona, protože se chce zahřát a vydechne, když se mu začnou postupně uvolňovat svaly po ponoření se do teplé vody. Tady by zvládnul klidně pár dnů přežít a ještě k tomu v přítomnosti jeho snoubenky, která ho dováděla k šílenství.... Ne, nejspíš by jí rychle odehnal, než stihne ublížit jim oběma. Jí fyzicky a sobě citově. Už tak ho bolí, že mu není jedno a on jí jo. Že doopravdy uvěřila, že v něm světlo není a je ten špatný, jak jí celou dobu přesvědčoval. Byla poslední, kdo věřil, že by v něm mohlo být dobro, teď nezbyl nikdo a je to jako kdyby všechno světlo z jeho života vzala právě touto změnou názoru.* Nelži. Potřebuješ. *Dojde k ní a posadí se těsně vedle ní. Je k ní ale natočený tělem tak, aby na ní viděl. Nakonec se natáhne pro její ruku a položí si jí na své břišáky, které rychle obdivovala, když sem přišel.* Nebo je občas dobrý promasírovat něco jiného, to taky uvolňuje spoustu stresu. *Navede její ruku o něco níž, aby pochopila. Stále se ale drží na břiše a jen se přiblíží k lemu plavek. Doufá, že jí to sepne. Její ruku pustí a zvědavě jí zpod řas sleduje, co se rozhodne udělat dál.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Daphne Grace Schreave

Tue Jun 01, 2021 4:48 pm
*Rozhodně nehodlá někde roztrubovat, že ho tady potkala, protože kdo ví, co by si ostatní začali vymýšlet. Drby se zde šíří rychlostí světla a ona nestojí o nálet své rodiny do komnaty, kde by ji začali zpovídat a ptali se na to co je a nebo není pravda. Už tak nejsou nadšení z toho, že odmítá to zasnoubení s ním zrušit a kdyby se tu podle drbů s ním měla vyspat, byli by naštvaní, hádá že hlavně Aaron, stejně jako minule. Ten to ale myslel dobře a ona si je toho vědoma, má o ni jen strach. Občas to přehání a ji tím dovádí až k šílenství, ale je za něj stejně ráda.*/Lepší než kdyby se distancoval jako Maxwell./*Když vstoupí do vody, kde je i ona, je snad ještě více napjatá, než předtím. Skoro se začne modlit, aby se rozeznělo vyzvánění jejího mobilu a volali rodiče, že třeba malá pláče.* Nelžu, nepotřebuju. *Stojí si v tom tvrdohlavě za svým. O nějakou masáž od něj nestojí, prakticky hned co si vedle ní sedne musí bojovat s touhou si poposednout pryč. Pohled má zabodnutý někam do zdi, o které se přesvědčuje, že je zajímavější než dokonale vypracovaná hruď jejího snoubence. Je to obrovská lež, ale odmítá na něj civět. Když jí vezme ruku a vede ji po jeho hrudi až k lemu plavek, podívá se na jeho hruď a po jeho slovech jí začne rychleji bušit srdce.*/Nemyslí si, že se tu s ním skutečně vyspím, že ne? Já sem neměla chodit. Nebo jsem měla rychle odejít poté, co sem přišel on./ *Ruku stáhne rychle k sobě a svým pohledem se vyhýbá tomu jeho.* Ehm.. Domluvili jsme se, že následníka odnosím dva roky po svatbě. Do té doby spolu spát nemusíme, ne? Klidně si najdi jiné ženské jak jsi to dělal do teď, je mi to jedno, ale mě nechej prosím být.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Emmett Jaime Martinelli

Tue Jun 01, 2021 4:57 pm
Jasně, malá lhářko. *Převrátí nad ní očima, když si dál tvrdohlavě stojí na svém a odmítá fakt, že je zralá na masáž. Ramena má nepřirozeně ztuhlá a zvednutá vzhůru, což značí nervozitu a potlačovaný stres. Všímá si toho a dokázal by jí od toho pomoct pomocí jen pár dost účinných pohybů. A teď myslí opravdovou masáž zad pomocí rukou a ne nic jiného, co jí pak začne naznačovat, když vezme její ruku a navede jí na své břišáky a k lemu plavek. Sleduje pečlivě její reakci a když ruku odtáhne, zabolí ho to na hrudi. Hned se v něm vzedme vlna nenávisti proti němu samotnému, že dovolil, aby ho takhle moc ovládala, aby mu na ní záleželo. Přijde si, jako kdyby s ním zametala, jak se jí zachce a nejhorší je, že ona o tom sama nejspíš ani neví.* Ano, to domluvili. Já ti tu nenabízel doslovnej sex. Je spousta jiných způsobů, jak docílit podobných pocitů. Bylo by to hezký. Neublížil bych ti, já ne. Líbilo by se ti to. /Zní to tak zoufale jako mě i jí?/ *On se nikdy sexu a podobných věcí nedoprošoval, vždycky je dostal automaticky.* Proč tolik chceš, abych tě nechal být? *Zeptá se nakonec, i když tuší, že odpověď bude bolet ještě víc.* Dovol mi ti aspoň rozmasírovat ty záda. S takovou se dneska nehneš a to prcek asi moc neocení. *Pokusí se to uhrát na starost o malou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Daphne Grace Schreave

Tue Jun 01, 2021 5:12 pm
*Ví moc dobře sama, že je zralá na masáž a nebo spíše pořádný spánek, nepřerušovaný. Jenže tomu se jí díky Opaline nedostane jen tak. Už asi nikdy. Jednou přestane v noci plakat, kvůli hladu a přebalování, ale vždycky o ni bude mít strach, jestli jí něco nechybí, až bude v pubertě zase o to, kde lítá s kamarádkami.. Jediné za co se modlí je, aby byla spíše po ní. Ona vždycky rodičům říkala, když někam šla a taky kdy se asi vrátí. Neutíkala si do města jen tak. Přes všechnu opatrnost se jí stalo to, co se jí stalo.. Jak by pak měla být někdy klidná kvůli své dceři? Ještě, když spolu budou ve Španělsku, kde kdo ví jak ji budou lidi brát. Když Emmett vezme její ruku a ona pohladí jeho břišáky, v duchu začne panikařit. Nechce si to tu s ním rozdat a ani nic jiného. Stačil jí ten polibek v mučírně, který jí dost vyvedl z míry. Když má možnost, ruku rychle stáhne k sobě.* J-Já vážně nechci zkoušet žádný způsoby, který by podobné pocity vzbuzovali. /Vždyť stačí, aby na kteroukoliv komornou jen mrknul a hned by s ním šla do postele. Ať mě prostě nechá./ Prostě s tebou nechci dělat nic, dokud nebudeme muset mít potomka. V tomhle si nejsem jistá, víš co se mi stalo a je mi to prostě proti srsti. Navíc nechápu, proč bys chtěl tohle dělat se mnou. Když na chodbě narazíš na kteroukoliv komornou, mrkneš na ni a ta s tebou dobrovolně hned půjde do komnaty a nebo někam do salonku který je poblíž. *Odmlčí se.* Takže nechápu, proč mi musíš dělat takové naschvály. *Dodá potichu. Když jí chce opět promasírovat záda chvilku se zamyslí a poté se k němu otočí, aby to tedy mohl udělat. Stejně pochybuje, že to pomůže, ale raději se s ním nebude dohadovat. Tohle ještě nějak přežije.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Emmett Jaime Martinelli

Wed Jun 02, 2021 7:37 pm
*Lehce mu cukne obočí nahoru, když vyjádří nahlas svůj nesouhlas a to, že s ním nic nechce mít. Snaží se potlačit tu bodavou bolest v hrudi, ale i přesto tam prostě je. A on už jí tak dlouho necítil... Má chuť se buďto opít, aby na to zapomněl, někoho zmlátit, aby si ulevil a připomněl, proč by k ní nic neměl cítit a ona zase a k němu a nebo neposlechnout její prosby a prostě si jí i přes námitky vzít a vyžít se v tom, jak ho bude prosit, aby přestal. Musí jednu ruku zatnout v pěst, aby okamžitě nepodnikl jednu z těchto možností. Jenže alkohol by ho mohl vzhledem k lékům dost dobře najít, zmlácený by díky nim skončil spíše on a to opravdu nepotřebuje a následně si taky slíbil, že neklesne na úroveň toho hajzla, díky kterému má Daphne dceru.* Jenže žádná z nich neni ty. *Opáčí potichu spíše sám pro sebe než pro její uši.* Myslíš si, že jsem jako on? Mohl bych ti ukázat, že se nemáš čeho bát. Že ne všichni jsou stejný. Pomohlo by ti to. *Namítne chabě, ale přesto přesvědčeně. Je to ale poslední námitka, které se dočká. Už si opravdu připadá dost zoufale a níž neklesne.* Naschvály? *Nechápe, proč zvolila tuhle formulaci jako kdyby jí snad nalil barvu do šamponu a vyžíval se v kanadských žertících a oni dva se znali odmalička. Vždyť jí žádný naschvály nedělá! To spíše ona jemu! On nemůže za to, jak na něj působí! To nemůže být na téhle holce aspoň něco špatně, co by mu jí znelíbilo a on měl konečně klid?! Vážně z ní začíná být zoufalý. Tak nějak chápe, že z jejího pohledu musí být jeho chování nepochopitelné, ale on se přece tak moc snaží. Je rád, že se nakonec otočí zády, takže může popustit uzdu svému výrazu a nechat v něm promítnout všechny emoce, které se v něm odehrávají. Nepochopení, bolest, zmatek, lítost, vztek a spoustu dalším, kterým sám nerozumí. Masírovat ale umí opravdu dobře, rád sportuje a masáže se po náročných trénincích hodí vždycky, takže se to naučil. Nemá tedy nejmenší problém poznat, kde se jí střádá největší napětí a to místo jí rukama začít rozmasírovávat. A nejen to místo, ale i zbytek zad, protože je ztuhlá skoro celá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Daphne Grace Schreave

Wed Jun 02, 2021 8:00 pm
*Nechápe, proč se ji vůbec snaží přesvědčit, aby se s ním vyspala. Do teď si svoje potřeby řešil s kdejakou komornou, na kterou narazil, tak proč to tak prostě nemůže udělat i teď? Slyší jeho tichou námitku a zmate ji to ještě více.* Jo, žádná není jako já, ale vzhledem k tomu s kolika holkama ses tu už vyspal bych nečekala, že ti to bude vadit. Navíc mají více zkušeností a tebe uspokojí lépe než já, takže.. tak. *Nevidí jediný důvod, proč by se o to musela postarat ona. To ji vážně musí ještě takhle více trápit? Není toho dost?* Jenže pro mě to bude prakticky stejný jako s ním. Nejsem na nějaký dostaveníčka na jednu noc, sex jen tak.. To nechci. *Vždycky chtěla jen jednu věc a to si najít chlapa kterého bude milovat a on bude milovat ji. A ten chlap Emmett není, takže to bude prožívat podobně jako s tím chlapem, se kterým má Opaline.* Jo.. Proč mi to tak stěžuješ? Ten polibek minule v mučírně, teď tohle.. *Pokrčí rameny. Nechápe, co to do něj vjelo. Jeden den chce něco, ona se podřídí, druhý den si usmyslí zase něco jiného a další den je zase vše jinak a on se chová takhle a ona neví, o co tu zatraceně jde. Nakonec se k němu otočí zády, aby ji mohl začít masírovat. Zřejmě je lepší mu v tomhle ustoupit, protože se tu nechce dohadovat donekonečna. Neřekla by, že jí to nějak pomáhá, spíše je z něj, z jeho dotyku ještě více nervózní a celou dobu mlčí. Většinou bývá ta veselá, upovídaná, ale neví čím u něj začít rozhovor a ani neví, jestli to chce. Vždycky se jen hádali, nic jiného, měla by se ho snad teď začít vyptávat na jeho záliby? Ty už zná, alkohol a sex s komornýma. A ptát se na počasí v Illey se jí zdá taky jako blbost.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Emmett Jaime Martinelli

Wed Jun 02, 2021 8:44 pm
Nejde o zkušenosti. *Zamračí se nad tímhle předsudkem, kterému věří spousta věcí, ale není pravda.* Kdo říká, že by to byl sex na jednu noc? Že by to bylo jen tak? Vždyť spolu pak strávíme zbytek života. Já tě neodkopnu jako on. Ani ti neublížím. *Zamračí se nad tím, že ho přirovnává k takové zrůdě jako je ten neznámý idiot. Že si doopravdy myslí, že by to bylo stejně a přijdou jí stejní. To byl opravdu tak hrozný?* Já že ti to ztěžuju? *Nadzvedne obočí.* Ty to ztěžuješ mě. Ne naopak. *Zavrčí potichu. Pořád vzpomíná na chuť jejích rtů. Ale má to tak v mlze a byl to tak krátký polibek.... tak moc rád by se přesvědčil, jestli je to skutečnost. Jestli jsou její rty stejně sladké a nebo si to prostě jenom vysnil. Jenže nemůže. To je mu dost jasné. Nechá jí se otočit a pak jí začne masírovat záda. Doufá, že je jí to aspoň trochu příjemné a pomůže jí to, ale to ticho ho zabíjí. A z toho, jak je ztuhlá a odmítá se uvolnit pochopí, že tohle nikam nevede. Chce ho vidět jako toho nejhoršího? Fajn, tak se jím stane, ať si to má proč myslet. Ať se mu povede vypnout emoce a tu bolest, kterou by mu to jinak způsobovalo.* Nemá to smysl, když mi nedůvěřuješ a neuvolníš se. Nic nemá smysl. *Sundá nakonec ruce a ještě než se stihne otočit zpátky vyskočí z bazénu a rychlým krokem se vydá pryč. Kdyby teď dostal tři přání, potřeboval by jenom dvě. Jsou jenom dvě věci, které chce víc než cokoliv jiného. Jedna - porozumět sám sobě a tomu, co se v něm odehrává. Druhá - Daphne. A jak se zdá, ani jednu z nich nemůže mít.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Daphne Grace Schreave

Wed Jun 02, 2021 8:58 pm
No já vím, ale prostě.. *Povzdechne si. Už tak ji má za dost hloupou, nechce mu tu říkat jak by tyhle intimnosti sdílela nejraději jen s někým, koho bude milovat a to on není, tudíž í to nebude příjemné.* Jo, odkopnout mě nemůžeš, když se musíme vzít. *A jestli jí ublíží? To už udělal, pokaždé, co Opaline nazval parchantem a nic na tom nezměnilo to, že jí teď začal říkat "prcku". Ublížil jí tím jak jí často a rád připomínal, že je hloupá a naivní, donutil ji ho poslouchat. Vážně po tom všem čeká, e na vše lusknutím prstu zapomene a začne hrát na jeho hru nebo co tohle má být a bude k němu milá? Vždyť sám chtěl, aby v něm světlo neviděla.* I ty mě. Já se tě neprosila, abys mě políbil. *Nechtěla to. Ani nevím, čím by mu to tak mohla stěžovat. Otočí se k němu zády a nechá ho, aby ji masíroval, ale nepomáhá to. Kdyby ji nemasíroval právě on - člověk ze kterého je nervózní nejvíce, asi by to k něčemu bylo, ale tohle je bezpředmětné, jen oba musí snášet to hrozné ticho. Upřímně, když sundá ruce, oddechne si.* Zatím nemám žádný důvod ti důvěřovat. *Řekne, i když pochybuje, že ji slyší. Nebude riskovat, že se sem vrátí a nebo potká někoho dalšího, o což nestojí kvůli tomu jak je teď rozhozená. Rychle vyleze z bazénku, dá si na sebe šaty a vyrazí do komnaty rodičů, kde si plánuje vzít Opaline a následně se schovat ve své komnatě, ze které by nejraději několik dní nevystrčila nos.*
Sponsored content

Lázně paláce - Stránka 7 Empty Re: Lázně paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru