Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně paláce

+8
Klarisa
K. princ
Vertasia
AndyHoff
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
12 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Fri Jul 31, 2020 6:54 pm
*Pokrčí rameny. Jí se nijak zvlášť krásné nezdá.*Despoina Kathika Schrave nezní zase tak špatně.*Usměje se na něj. Ráda by, aby jejich dítě mělo příjmení po Wellsovi. Dojde jí, že nejspíše řekl obě dvě příjmení zase, protože se ani ještě nebavili o tom, zda by si jej chtěla už vzít. Upřímně už by jí to tolik nevadilo. Předtím se znali kratší dobu a ona si pořád nebyla jistá, ale teď je. A navíc už spolu čekají dítě.*/A to by mělo mít úplnou rodinu../*I kdyby ale tenhle fakt opomenula, už by nebyla proti.*Skvělý, takže se pak nedostanu ani na procházku ven nebo do kuchyně, abych zahnala svoje těhotenský chutě.*Uchechtne se a pak se na něj zamilovaně usměje.*Jen abys nebyl rád, protože pak budu o něco slabší a ty mě porazíš i v boxu.. To budu muset pak zase nabrat. *Trochu mu připomene jejich první setkání v tělocvičně a zároveň ho tím i poškádlí. Myslí to jen z legrace.*Nedohaduju. Většinou je to kvůli tomu, kdy koho z nás miluje více. Kdo je úžasnější a podobně a to se i ty dohaduješ se mou. *Pak se na něj zazubí jako naprostý andílek a zamrká na něj očima.*Možná? *Zasměje se spolu s ním. Upraví mu vlasy, aby mu netrčely do všech stran. Bez polibků od něj by to nevydržela, takže ho s tím raději více provokovat nebude. Sedne si na jeho klín a spokojeně zamručí do jeho hladového polibku, který mu samozřejmě oplatí. Přitom mu rukama sjede po hrudi, nahoru a dá mu je za krk, aby si ho k sobě přitáhla ještě o něco blíž.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Fri Jul 31, 2020 7:25 pm
Takže chceš, aby měla příjmení po mě? *Nadzvedne obočí a pak nakloní hlavu na stranu.* Nebo bys to příjmení chtěla i ty? *Zeptá se jí opatrně.* Neboj, procházet se budeš kdyžtak na záchod a jídlo ti budu pravidelně nosit. *Pokrčí rameny, protože on v tom nevidí žádný problém.* To vůbec nemusíš, protože by mi vůbec nevadilo tě jednou porazit. *Zasměje se.* Dobře, to máš asi pravdu. A vidíš? Nedohaduju se. *Zazubí se na ní. Pak už si jí posadí na klín a začne jí hladově líbat. Jednou rukou jí hladí na boku a zadku a druhou rukou jí vyjede po zádech k zavazování plavek. Rozváže jí vrchní díl a jen tak ho pak nechá plavat ve vodě, zatímco se svými rty dál věnuje jejím.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Fri Jul 31, 2020 7:42 pm
*Přikývne.*Jo, bylo by to tak nejlepší.*Navíc doufá, že jednou ho bude mít i ona a pak by se akorát jejich dítě muselo přejmenovávat. Po jeho otázce, jestli by to příjmení chtěla i ona sama chvilku mlčí. Chce si rozmyslet, co mu řekne.*Už.. bych ho měla ráda. *Řekne to nakonec úplně jednoduše.*Nádhera.*Uchechtne se.*A když budu chtít ven, vyjdu na balkón? Nebo jak si to jinak představuješ?*Zeptá se pobaveně.*Ty mě porážíš* v plavání. Nechej mi boxování.*Trvá si na tom, že se nedohaduje o všem. A dokáže občas i ustoupit nebo přistoupit na kompromis. Protočí nad ním očima, naoko otráveně, ale přitom má na rtech úsměv. Nenamítá a posadí se na jeho klín, kde mu rukama vyjede po hrudí až nahoru a nakonec je dá za jeho krk, aby si ho přitáhla více k sobě, mezitím co mu oplácí hladový polibek. Ucítí, jak jí spadne vrchní díl plavek a usměje se do polibku. Ty se nezdáš.*Aby ho trošku provokovala, na jeho klíne se zavrtí, schválně aby ho podráždila.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Fri Jul 31, 2020 9:37 pm
*Usměje se na ní, když mu potvrdí, že by chtěla, aby to dítě mělo příjmení po něm. Pak se jí zeptá, jaké příjmení by chtěla mít ona. Po její odpovědi se šťastně usměje a chytí jí za bradu, aby si mohl její obličej přitáhnout k sobě a políbit.* Počkej na mě minutku, jo? *Vyskočí z výřivky a dojde do převlíkárny, kde z kalhot vytáhne sametovou krabičku. Pak se vrátí za Kathikou do vody a krabičku před ní otevře. Ukáže jí tak jednoduchý prstýnek, který má místo diamantu malou kytičku. Schválně vybral něco jednoduchého a ne moc drahého, aby jí tim potěšil, ale něco trvanlivějšího, než předchozí verzi z kytek, protože tu by nemohl nosit tak dlouho u sebe.* Tak když už by ti nevadilo moje příjmení..... Nevadilo by ti stát se mojí ženou? *Zeptá se jí s láskou a strachem v očích. Ví, jak to dopadlo posledně a bojí se, aby se to neopakovalo a ona předchozí slova nemyslela vážně.* No dobře. Někdy musíme zase dát závod v plavání. *Zazubí se na ní. Pak už jí líbá a rozváže jí vrchní díl v plavek.* Ještě jsem ti toho spoustu neukázal. *Skousne jí jemně spodní ret a krátce jí za něj zatáhne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Fri Jul 31, 2020 9:59 pm
*Chce, aby jejich dítě mělo jeho příjmení. Doufá, že ho jednou bude nosit i ona, aby měli společné. To mu taky potvrdí později, když se jí na to zeptá. Oplatí mu polibek, do kterého se usměje. Viděla na něm, jak ho to potěšilo.*/Neměla jsem tehdy říkat ne../*Vzpomene si přitom ale i na to, jak mu ublížila. Odtáhne se od něj a přikývne. Sleduje ho, jak jde do převlékárny a ak se zase vrací zpět k ní. Usměje se na něj a pak se podívá na krabičku, kterou drží a před ní jí otevře. Pochopila už předtím, pro co asi šel, vzhledem k jejich konverzaci to nebylo nic těžkého odhadnout. Čekala, že bude mít další prstýnek z květiny, ale je pravda, že tohle je trvanlivější a nezdá se jí to nijak moc drahé, ale jen jednoduché, za což je ráda.*Ráda se stanu tvou ženou.*Natáhne se k němu a hned ho políbí. Když si ji posadí na klín , oplácí mu polibek a jakmile ucítí, že ji už nezakrývá vrchní díl plavek, řekne, že se nezdá. Tohle by do něj netipovala. Znovu se usměje.*Hmm.. Budeš mít dost času mi to ukázat. Celý život.*Potichu vzdychne, když skousne její ret a zatáhne za něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Sat Aug 01, 2020 9:56 am
*Dojde do převlékárny pro krabičku s prstýnkem, kterou u sebe už pár dnů nosí a kvůli které chtěl připravit hezký romanický večer. Schválně vybral jednoduchý a s ozdobou květiny. Věří, že to pro ní bude snesitelnější a navíc květina reprezentuje to, jak jí před každou akcí květinu donesl a že první prstýnek byl z květin celý. Když jí ho konečně ukáže, zeptá se jí, jestli se stane jeho ženou a po její kladné odpovědi se šťastně usměje. Prstýnek vyndá z krabičky, kterou odloží na okraj bazénu a chytne jemně její ruku, aby jí prstýnek mohl navléknout.* Tak moc tě miluju. Snoubenko. *Usměje se na ní zamilovaně a posadí si jí na klín. Začne jí hladově líbat a nijak se nerozpakuje jí sundat vrchní díl plavek.* Přesně tak. *Vydechne do jejích rtů a rukama sjede k dolnímu dílu jejích plavek. Na chvilku se ale zastaví a podívá se jí do očí.* Nebo je to na tebe opravdu moc rychlý a chceš, abych přestal? *Zeptá se jí trochu nervózně, protože se bojí, že akorát zkazí ten hezký den, kdy mu řekla, že si ho vezme.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Sat Aug 01, 2020 10:13 am
*Když se jí zeptá, jestli se stane jeho ženou, tentokrát odpoví kladně. Taky se na něj šťastně usměje a nechá si navlect prstýnek na prsteníček levé ruky. *A já zase tebe. *Řekne mu. Pak se pobaveně usměje.* Takže až příští týden přijede moje rodina, táta ti nejspíš dá přednášku, mamka se dá do plánování svatby a sestra z toho bude taky dost nadšená. Jak znám bráchy, ti tě možná osvobodí od táty s prosbou, abys jim ukázal Boswella.*Uchechtne se. Na jeho klíně, jak si ji posadí mu oplaci hladové polibky a nechá si svlect i část plavek. Nečekala tohle od něj. Přece jen na začátku jejich vztahu se jí zdál dost stydlivy, ale rozhodně si nestěžuje. Potřese hlavou.*Přestat? To ať tě ani nenapadne. *Řekne z legrace schválně trochu vyhrožujícím hlasem. Sama se k němu skloni a políbí ho na rty. Polibky se po chvíli přemístí ha krk, mezitím, co mu rukama sjede po hrudi až dolů k jeho plavkam, které chce následně stáhnout. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Sat Aug 01, 2020 11:29 am
* V očích se mu mihne nervozita, když slyší o jejím tátovi.* Nějak to zvládnu a přesvědčím ho, že si tě zasloužím a postarám se o tebe jako o poklad. *Pohladí jí po tváři.* Tvoje máma si bude rozumět s tou mojí. Můžou plánovat spolu. *Zasměje se.* Kluci budou asi trochu zklamaní. Boswell poslední dobou jenom leží a zírá do stěny. *Sklopí krátce pohled, protože si o svého tygra dělá starosti. Pak už jí začne líbat a sundá jí vrchní díl plavek, než se zarazí, jestli jí to nějak nevadí.* Tak dobře. *Pousměje se a oplatí jí polibek. Nakloní hlavu na stranu, aby měla lepší přístup k jeho krku, když ho začne líbat tam, a potichu vzdychne. Během toho jí o malinko nadzvedne, aby jí mohl sundat spodní díl plavek a sám se poté nadzvedne, aby mohla ona udělat to stejné s ním.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Sat Aug 01, 2020 12:03 pm
*Usměje se.*Neboj, tak hrozný to snad nebude. Je ti dost vděčný za to, že jsi nám několikrát umožnil se setkat a ví, že jsem s tebou šťastná, o čemž ho ještě ujistím, aby se mírnil. A docela ses mu líbil. Určitě to nebude tak hrozný. A pokud ano, stačí napsat a já tě přiběhnu zachránit.*Mrkne na něj.*Už se jich začínám bát.*Řekne pobaveně. Představa Wellsovi mámy a té její a plánují svatbu..*Tvoje a moje máma nás za chvilku budou honit po paláci se všemožnými nápady. Se zabarikádujeme v komnatě. Musíme si tam nechat donést zásoby.*Uchechtne se.*Třeba má jen špatnou náladu.. Bude v pořádku, určitě.*Pohladí Wellse po tváři. Ví, jak má Boswella rád.*Víš.. něco mě napadlo. Minule jsem říkala, že bych ráda nějakého mazlíčka.. Co si pořídit dalšího tygra? Tvoje máma ho dala tvému tátovi v den svatby, ne? Jak jsi mi říkal. Tak bych si ho v náš svatební den mohli taky vyzvednout.*Navrhne mu to. To, že by si pořídili společně taky tygra ji napadlo už předtím, protože má Boswella ráda a tygři jsou nádherná zvířata. A když by si ho pořídili ve svatební den, bylo by to taky hezký. Chvilku se líbají a poté ho ujistí, že jí to nevadí a ať ani nezkouší přestat. Políbí ho a polibky se dostane až na jeho krk. Taky se trochu nadzvedne, aby jí sundal i druhý díl plavek a poté sundá ten jeho. Už nic nebrání tomu aby jejich těla spojila a když se tak stane, tiše mu vzdychne do rtů, které mezitím znovu vyhledala těmi svými. Líbí se jí, že tentokrát to má v moci spíše ona. Nasadí prvně až mučivě pomalé tempo, chce ho trochu podráždit. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Sat Aug 01, 2020 12:27 pm
To vážně splním svá slova o tom, že se o tebe postarám a budu tě chránit, když pak budu bolat o pomoc a budu potřebovat záchranu od tebe. *Zasměje se.* Nebo zamkneme je v dámskym salonu, ať si tam šílí spolu a budeme s nima komunikovat jenom přes chat. Ten můžeme kdykoliv vypnout. *Navrhne a pokrčí u toho rameny.* Zvířata se takhle chovají před smrtí, Kat. *Zazdí její pokus o uklidnění a povzbuzení. Pak zvědavě poslouchá její slova a u toho se usměje.* To zní skvěle, lásko. Pak bysme ho mohli předat i tomu špuntovi, jako dal táta Boswella mě. *Navrhne s úsměvem. Ten nápad se mu opravdu líbí. Pak už se chvíli líbají, než oba skončí nazí. Když Kat spojí jejich těla, potichu vzdychne do jejích rtů. Jeho vzdychání změní ale ve sténání, když Kat nasadí naprosto mučivé tempo.* Lásko no tak. Tohle je nefér. *Zamručí do jejích rtů.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Sat Aug 01, 2020 12:37 pm
*Zasměje se.*Já tě ale chci taky chránit. Stejně jako ty mě. A to, že bys zavolal o pomoc přece neznamená, že bys mě v budoucnu nemohl chránit.*Uchechtne se.*To je mnohem lepší nápad.*Uzná, že zavření její a jeho mámy v dámském salonku bude lepší, než kdyby se oni zabarikádovali v komnatě.*/I když... To by nebylo zas tak hrozný taky../*Pokusí se ho uklidnit, že bude Boswell třeba v pořádku, ale pak si povzdechne.*Je mi to líto.. Vím, že tu s tebou byl vlastně celý život. Ale.. měl ho dlouhý a krásný. Měl a pořád se tu má jako v bavlnce. Může ě aspoň trochu uklidnit myšlenky že měl hezký živo.*Pousměje se na Wellse. Chce mu nějak pomoct, nějak ho uklidnit, ale není si jistá, jestli tohle zabere aspoň trochu nebo ne, i když by si to přála. Pak bu představí svůj návrh, že by si společně pořídili taky tygra.*Přesně tak. *Je ráda, že mu aspoň trochu zvedl tenhle její nápad náladu. Poté, co se chvilku líbají a jeden druhému svlečou oblečení, spojí jejich těla. Nasadí jen oamlé tempo, ale po chvilce tím mučí jak Wellse tak i sebe, takže začne postupně zrychlovat. Občas si taky ukradne polibek.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Sat Aug 01, 2020 12:48 pm
Ne, jenom budu vypadat jako padavka. *Uchechtne se.* Já mam samý super nápady. *Zazubí se na ní. Když se pak baví o Boswellovi, sleduje hladinu vody a u toho se smutně pousměje.* To ano. Ale i tak mi bude hrozně chybět. Mam s nim skvělý vzpomínky. *Vydechne. Přijde mu divné, že by tu najednou Boswell neměl být, když jsou spolu od jeho narození.* Slyšíš, špunte? Dostaneš tygříka jako tvůj tatínek. *Promluví směrem k bříšku Kat a u toho se usměje. Už teď to dítě bezmezně miluje stejně jako svou snoubenku. Teda pokud ho zrovna ta snoubenka nemučí extrémně pomalým tempem jako teď. Nedokáže se ubránit několika stenům, protože je to vážně srovnatelné s mučením. Jakmile na tempu přidá, trhaně vydechne a oplàcí Kat každý polibek. Rukou sjede i k jejímu klitorisu, který začne dráždit, aby došla rychleji k orgasmu, protože ví, že on už to moc dlouho nevydrží a k vyvrcholení dojde za pár vteřin.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Sat Aug 01, 2020 1:02 pm
*Uchechtne se.*No.. to možná ano.*Uzná. *O tom by se dalo diskutovat dlouho.*Zazubí se na něj nevinně, když řekne, že on má přece jen samé dobré nápady. Chápe že mu Boswell bude chybět, až jednou zemře, což doufá, že hned nebude, i když podle jeho chování to nejspíše nebude dlouho trvat.*Já vím. Ale to patří k životu. Nikdo tu bohužel nemůže být věčně, ať ho máme rádi sebevíc. Boswell s tebou vyrostl a bude už muset jít, dříve jak ty, ale tak to je. Ale má tě určitě moc rád, vidím to vždycky, když je třeba s námi, jak se k tobě lísá a mě skoro vystrnadí z postele.*Usměje se nad tím, jak to několikrát bylo, když byl Boswell s nimi v komnatě a lehl si k nim na postel. Zamilovaně se na Wellse usměje, když promluví k tomu prckovi. Když spojí jejich těla, nasadí mučivě pomalé tempo, ale po chvilce tím mučí jak sebe tak i jeho, takže začne pomalu zrychlovat. Občas si ukradne kratší polibek. Cítí postupně narůstající uspokojení a když jí ještě začne Wells dráždit na klitorisu, za chvilku dosáhne vrcholu, společně s ním a u toho zasténá jeho jméno, nahlas. Ani si neuvědomuje, že jsou v lázních, kde je může vidět hned několik lidí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Sat Aug 01, 2020 1:16 pm
Tak vidíš. *Uchechtne se.* Pfff. Mam úžasný nápady. *Brání se naoko dotčeně, jako kdyby vůbec nechápal, o čem chce jako diskutovat a ještě k tomu dlouho.* Tebe si taky oblíbil. *Zasměje se, když si vzpomene, jak Kat několikrát spadla z postele.* Je to takovej zvířecí brácha. *Zkonstatuje, protože tak trochu takhle Boswella vnímá, i když je to asi kravina. Pak už vnímá jenom pomalu narůstající uspokojení. Má pocit, že už to dýl nevydrží, proto je rád, když Kat přidá na tempu. Začne jí dráždit klitoris, aby jí dovedl co nejrychleji k vyvrcholení. Sám poté vyvrcholí a nahlas zasténá její jméno. Je mu jedno, kde jsou a kolik lidí je vidí. Jen ať všichni ví, že tahle kráska je jenom jeho a on se o ní skvěle postará.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Sat Aug 01, 2020 1:39 pm
*Uchechtne se a když řekne, že má jen dobré nápady odvětví, že o tom by se dalo dost dlouho diskutovat.*Jo, když se k tobě přitulím, propaluje mě pohledem. Má mě fakt rád.*Řekne z ironie a uchechtne se.*Boswell je skvělý.*Má ho taky dost ráda. Usměje se, když ho nazve zvířecím bráchou. Nediví se, když s ním je skutečně už od dětství, musí pro něj být dost důležitý. Cítí, že brzy sama dosáhne vrcholu a tak zrychlí tempo. Když ji ještě začne Wells dráždit, netrvá to dlouho a ona nahlas zasténá jeho jméno poté, co dosáhne vrcholu. Snaží se uklidnit svůj dech a z obličeje si odhrne pramínek vlasů. Na Wellse se usměje.*Miluju tě.*Ještě ho políbí, než jejich těla rozpojí a stoupne si, aby na sebe mohla dát plavky. *Nepůjdeme do komnaty? Tam můžeme případně pokračovat.*Mrkne na něj*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Sun Aug 02, 2020 2:29 pm
*S vážnou tváří jí poinformuje o tom, že má jen samé dobré nápady, protože nechápe, jak by to nemohla být pravda a ona si mohla myslet opak.* Nepropaluje. Možná malinko žárlí, ale já si ho pak přitulím z druhé strany a je spokojený. *Zazubí se na Kat.* Jo, to je. *Přikývne. Je pro něj divná představa toho, že by najednou jeho tygr neměl být naživu a neměl by tu být, když se s ním bude chtít projít nebo pomazlit. Nebo když prostě bude chtít být se svým mazlíčkem. Přijde mu to až nepřirozené. Pak ale podobné myšlenky zaplaší, protože se soustředí jenom na tělo Kat a narůstající rozkoš. Po chvíli hlasitě zasténá, když vyvrcholí.* Já tebe víc. *Vydechne do jejích rtů a pak si sám oblíkne plavky.* Můžeme. *Oplatí jí mrknutí a vyleze z výřivky, aby si mohl dojít pro věci a pak se spolu s ní vydat do komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Sun Aug 02, 2020 2:44 pm
*Uchechtne se.*Ale propaluje. *Stojí si za svým. Má Boswella dost ráda a když zemře, bude jí taky chybět a to ho ani nezná tak dlouho, jako Wells, pro kterého to bude ještě horší. Rozptyluje ho svými polibky a pomalu přidává na tempu, i když ze začátku ho tím mučila, teď už nemůže. Když vyvrcholí, hlasitě zasténá jeho jméno a poté se snaží zklidnit svůj dech. Když se jí to podaří, řekne že ho miluje a zamilovaně se na něj usměje, když on řekne, že on ji více. Pro jednou se s ním ani nedohaduje, nechce tu chvilku kazit. Oblékne si plavky a pak se na Wellse ještě usměje, než vyleze vířivky a vydá se s ním pro věci a pak do komnaty.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Lázně paláce - 6. ročník

Mon Aug 03, 2020 5:07 pm
Tyto lázně jsou přístupné všem obyvatelům paláce. Je tu větší bazén, několik menších, vířivky a taktéž i sauna.

Lázně paláce - Stránka 3 Bff4647c4999d60ab7438099a88c5556
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Meira Lilith Schreave

Thu Aug 06, 2020 12:55 pm
*I přesto, že jí rodiče tím zasnoubením naprosto zničily její největší sen, se ho nevzdává. Celý život chce být strážkyní, jako její matka. Nechce být princeznou, protože má pocit, že jako strážkyně může pomoci více lidem. Už odmalička každý den trénuje a cvičí, aby se pořád zlepšovala. Jeden takový trénink právě dokončila a jako vždy když je naštvaná, se moc nehlídala a pár svalů si natáhla přitom, jak se ze sebe snažila všechny emoce dostat cvičením. Rozhodne se vydat do lázní, kde si na chvíli odpočine. Vždycky mámu obdivovala za to, že dělala strážkyni. Byl to i její sen, šla si za ním a on se jí splnil. Sice ne na moc dlouho, protože pak poznala jejího tátu a po svatbě se stala princeznou a vychovávala její starší sestru a poté i jí. Ale to přeci není důvod, aby překazila sny své dcery. Rodiče jí slibovali, že se v osmnácti bude moci vzdát titulu a jít dělat strážkyni. Prakticky odpočítávala dny do svých osmnáctých narozenin. Jenže den před narozeninami jí rodiče oznámili, že je zasnoubená s egyptským princem, kterého si po Selekci vezme a odjede s ním do Egypta. Ještě pořád to nepřekousla a denně ze sebe všechno vypouští u boxovacího pytle, kde si často nějaký sval natáhne. Takže do lázní chodí poslední dobou dost často. Proto si rovnou do tělocvičny nosí plavky, aby tam po cvičení mohla rovnou jít. Když tam dojde, v převlíkárně se oblékne do plavek, stáhne si vlasy do culíku a pak zamíří k výřivce s teplou vodou, do které vleze a opře si hlavu o okraj. Jenom zavře oči, vydechne a užívá si pocit toho, jak se její tělo uvolňuje.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Astennu Remus Anubis Theoris Nefercheprure-Wanre

Thu Aug 06, 2020 2:55 pm
*Do Illeyi priletel vcera k veceru a hned jak se oszal do sve komnaty padl do podtele a spal, protoze byl dostt unaveny z letu. Vybalovat zacal az rano, kdyz se probudil. V illeyi nikdy nebyl. Nevi, jak jeho sestra, ktera je korunni princeznou, ale on zde je nyni poprve. Prvadi jej sem jen ten jediny fakt, ze jej rodice zasnoubili s mistni princeznou. Uz ted ji lituje, protoze je mu jasne, ze ji nedokaze dat to po řem ona nejspis bude touzit a tim je plnohodnotna laska. I kdyby si ji nakonec onlibil vi, ze az zjisti jeho tajemstvi, bude jim znechucena sejne, jako by byli jeho rodice, kdyby znali veskerou pravdu o tom, jaka je jeho orientace. To, ze je s nim necov neporadku zacal pocitovat pred ctyrmi lety, kdyz mel pritelkyni, ale libil se mu spis jeji osmnactilety bratr a kdyz se s ni libal myslel spis na to, ze misto jeich rtu liba ty od jejiho bratra. Nebylo mu vsak ani nepijemne libat se s holkama a dokone s nimi i neco mit, ale vi, ze mnohem vice jej pritahuji kluci. S holkou si uzije, ale spis jej bavi dobyvat muze, nez zeny. Vi, ale, ze nikdo z jeho rodiny nevi, ze je bisexual a nechce to nikomu ani rikat. Ma proste sve tajemstvi, ktere musi drzet v sobe, protoze nechce nikoho zkamat. Nyni se potuluje palacem a prozkoumava jej a vsak myslenkama je jinde.* /Vzdyt ji ani neznam... treba bude mila a v pohode.... potom to bude jen a jen horsi.... Ja vim, ze ji nedokazu dat vernou lasku.... sakra. Musim se ji vyhybat./ *Zatne ruce v oest a nejradeji by cestoudo neceho prastil, ale misto toho jen vydechne a pokracuje v chuzi. Kroky jej zavedou ke dverim, ktere kdyz otevre objevi se pred nim nadherny komples lazni.* Páni.. *Vubec si nevsimne, ze tam nekdo jiz je.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Meira Lilith Schreave

Thu Aug 06, 2020 3:39 pm
*Při tréninku si opět natáhla sval, což se jí poslední dobou děje dost často, protože se ze sebe snaží dostat všechen ten vztek ohledně zasnoubení a jednoduše to přežene. To jí dá její tělo samozřejmě najevo. Proto zamíří rovnou po tréninku do lázní, kde se převlékne do plavek, sváže si vlasy a vleze si do výřivky s teplou vodou, kde si opře hlavu o okraj, zavře oči a užívá si teplou vodu. Její zvědavou část trochu zajímá, jaký ten snoubenec asi bude, ale zároveň jí hrozně vytáčí to, že kvůli němu přišla o své sny. I když on je v tom vlastně nevinně, protože to domluvili jejich rodiče. Právě na své rodiče má úplně největší vztek a od doby, co se o zasnoubení dozvěděla, s nimi nepromluvila. Občas umí být dosti temperamentní. I když je myšlenkami dost mimo, celý život trénovala své smysly, aby byla co nejlepší strážkyní. A proto uslyší, když někdo další do lázní vejde. Otevře oči a zvedne hlavu, aby se po lázních mohla rozhlédnout. Uvidí nějakého kluka, kterého nejdřív sjede pohledem.* Ahoj. *Pozdraví ho s menším milým úsměvem, aby upozornila na svou přítomnost.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Astennu Remus Anubis Theoris Nefercheprure-Wanre

Thu Aug 06, 2020 6:54 pm
*Prochazi se paalacem ve kterem je poprve ve svem ivote stejne tak jako v Illeyi. Je tady jen z jedineho duvodu a to je ten, ze jej zasnoubili s jednou z mistnich princezen. I kdyz ma sve velke tajemstvi, tere nezna nikdo, vi, ze jako princ si musi vzit divku, kterou mu rodice vybrali, aby byly jejich zeme v miru a nevalcili. Nejradeji by si vybral sam svou polovicku, ale to mu bohuzel nebylo dopramo a om se tak musel trmacet do Illeyi a seznami se se svou snoubenkou.* /Vim, ze ji budu ublizovat....Proc ja? Nestaci , ze zasnoubili mou sestru?/ *Nehchape, roc jeho rodice nechali tak a nesoustredili se jen na zasnoubeni jeho sestry. Vi jen jedno. Hodla se sve snoubence co nejdele vyhybat. Nevi ani jak vvypada a mohl by na ni narazit sude, ale uprimne doufa, ze to bude, co nejpozdeji. Vejde do dveri, ktere jsou neblize a jakmile spatri ze se nachazi v laznich jen kouka pekvaoene kolem. Jasne doma maji taky lazne, ale jen soukrome. Kouka se kolem a ani m nedojde, ze by am nekdo mohl byt, dokud neuslysu hlas, diky kteremz s sebou skubne a koukne se tim smerem odkud prisel. Vsimne si mlade dibky na kterou se podiva a potom si skousne spodni ret a sklopi pohled.* Ahoj... ja se omlouvam. Nevedel jsem, ze tady nekdo bude.. To jsem necekal. *Rekne ji a poskrave se na zatylku.* Ja asi pujud nebdudu te rusit od odpocivani. *Rekne a couva ke dverim.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Meira Lilith Schreave

Thu Aug 06, 2020 9:37 pm
*Relaxuje v lázních, dokud nezaslechne, že někdo další vejde. Vzhlédne, aby zjistila, kdo to je. Kdyby to byl nějaký personál z lázní, asi by ho i poprosila o masáž. Jenže uvidí nějakého kluka, kterého pozdraví, aby upoutala jeho pozornost. Samozřejmě ho nezapomene sjet pohledem. Možná chce být prakticky zabiják a střílet na povel rebely, ale pořád je to holka a mužský jí přitahujou. A tenhle vypadá opravdu dobře. Dokud si nevšimne jeho obličeje, který pozná z bulváru. Hledala si obličej svého snoubence, když se o zasnoubení dozvěděla.* V pohodě. Jsi v paláci krátce? *Vysouká ze sebe otázku a pak potřese hlavou.* Nechceš se přidat? *Kývne hlavou k vodě ve výřivce, ve které právě je. Nechce, aby odcházel. Chce aspoň trochu zjistit, co je její snoubenec vlastně zač. A on jí nejspíš nepoznal, což hraje v její prospěch.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Astennu Remus Anubis Theoris Nefercheorure-Waenre

Sat Aug 08, 2020 11:43 pm
*Je zamýšlený ohledně té záležitostí se snoubenkou, že jakmile vejde do prvních dveří které uvidí, zůstane zaskočený tím, co se před ním nachází. Doma taky mají lázně, ale tam se nikdo kromě nich nedostane a vždy u dveří stojí několik stáží, aby se skutečně do lázní nedostal nikdo, kdo tam nemá, co hledat. Je tak zábrany do hledeni na krásu místa, že to, že v místnosti není evidentně sám mu dojde, až jej vyleká neznámý ženský hlas. Kenkul se a nakonec dívce kousek od něj ve vířivce řekne, tě ji nechá o samotě a mezitím couvá. Vidí pouze dívčí z tvar a jelikož on si obličej své nastávající nevyhledával, Bena ani páru, že s ní právě mluvi. Nepamatuje si ani její jméno, když mu jej otec říkal. Na, co! Aby znal jméno té, které zničí život? Ne... Vyčítal by si to ještě víc. Po slovech dívky se zastavil a pokrčí raneny.* No já jaksi nečekal kde skončím a tak nemám na sobě plavky. )A ani trenky... Ale proč se malinko nepobavit?/ Ale, pokud by ti to nevadilo. *Rozejde se jejím směrem a přez hlavu si cestou svlékne tričko a hodí jej na zem a stejně na tom nejsou ani boty a nakonec si rozepne kalhoty a nechá je sklouznout dolů a před dívkou tak stojí úplně nahý.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Dorian M. Nielsen

Mon Aug 31, 2020 11:45 am
*Po včerejším útoku byl maličko mimo, protože poprvé na vlastní oči viděl opravdový útok. Věděl, v jaké situaci Illea je, ale ani přesto nic takového nečekal. Každopádně o sebe se vůbec nestaral a včerejší prioritou bylo jen to, dostat Brikssi do bezpečí, což se naštěstí i povedlo, ovšem od té chvíle ji neviděl. Chápal, že ho stále nechce vidět, i když jej to začínalo kapánek i mrzet. Hned ráno, jakmile se vzbudil si zašel na ošetřovnu, kde mu vyndaly těch šest stehů, které měl ještě od toho rebela. Nyní tedy má na tváři dlouhý stáhlý šrám. Ani nesnídal, protože dnes nijak neměl chuť a jelikož ho dnes nečekaly žádné povinnosti, rozhodl se, že si odpočine. V černých kraťasovývh plavkách a bílým ručníkem přehozeným přes rameno vejde do lázní paláce, přičemž se okouzleně rozhlédne. Zamyslí se, kam půjde, ale nakonec si zaleze do vířivky a blaženě vydechne, když jej obejme teplá voda. Zavře oči a nechtěně začne pomalu usínat, jelikož přes den se mu nikdy nezdají noční můry.*
Sponsored content

Lázně paláce - Stránka 3 Empty Re: Lázně paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru