Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jachta královské rodiny

+6
Klarisa
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
-LF-
Admin
10 posters
 :: Město
Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Nesrin B. Duncan

Mon Oct 26, 2020 9:59 pm
*Opět na něj vyplázne jazyk a poté už to, že vlastně není takový andílek, jak vypadá.* Stěžuješ si. *Namítne s povytaženým obočím a poté mu už začne oplácet polibek. Následně se na chvilku odtáhne a zeptá se ho, jestli by neměli jet zpátky do paláce.* Ne, utopit se nechci a stejně tak nechci umrznout. *Poté i hlubší polibek oplatí a když se odtáhne, musí se zhluboka nadechnout aby se nadechla nějakého toho vzduchu.* Mhmm.... To si ještě rozmyslím. *nakloní hlavu na bok a ukazováčkem mu na hrudi začne kreslit kolečka.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Oct 27, 2020 4:17 pm
*vítězně se zasměje, když konečně uzná, že andílek není. Je to dost očividné, takže je rád, že mu uznala za pravdu.* Nestěžuju, jen.. konstatuju fakta. *zazubí se na ní jako největší andílek. Samozřejmě, že její podmínka ho trochu štve, ale nějak to přežije. Poté už spojí jejich rty a když se odtáhne, tak jí navrhne možnost umrznutí nebo utopení se.* Tak v tom případě nemáme moc na výběr. *lehce pokrčí rameny, načež se znovu políbí, tentokrát trochu hlouběji a déle.* Tss, rozmyslet si to? To by měla být jasná volba, ne? *uchechtne se a pomalu se začne i s ní přibližovat směrem k jachtě, protože s takovou tu za chvilku opravdu umrznou.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Nesrin B. Duncan

Tue Oct 27, 2020 4:40 pm
Jasný. Konsatuješ fakta. To určitě. *Ušklíbne se na něj a nadzvedne vzdorovitě hlavu a ještě se na něj zazubí. Trošku zapomíná, že mluví s princem, ale teďji je to tak nějak jedno, přece jen mu to asi nevadí, to už by něco reklz a nezakročilo by to tak daleko, kde jsou teď. a to je to, že jsou tady teď natisklý u sebe a líbají se. To by rozhodně nečekala.* Jasná volba ani ne. A neříkej, že kdybysme pokračovali v komnatě, stejně bys mi to oblečení tka jako tak sundal. *Prohodí jen tak jakoby mluvila se svým nejlepším kámošem, kterého zná od malička. Neunikne jí, že se pomalu ale jistě sunou k lodi, takže se mu vyvlíkne s mrknutím a po žebříku vyleze zpátky na jachtu a začne se u toho více předvádět, načež se potom chopí ručníku, usuší se a zase si vezme šaty a ignoruje ten fakt, že má na šatech mokré fleky z místa mokrého prádla.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Oct 27, 2020 4:52 pm
*protočí očima a už se s ní dál nedohaduje. Neuznal by, že si stěžuje. Nakonec jejich dostaveníčko ve vodě skončí líbáním, ale vzhledem k tomu, že už je skoro podzim, tak voda není tak teplá.* No.. ta pravděpodobnost je velká, ale záleželo by to na tom, jaká by byla situace. Ještě bys mě tam někde zapíchla a obvinila za pokus o znásilnění... *ušklíbne se a začne se pomalu přibližovat k jachtě. Když se od něj pak odtáhne úplně, pustí ji a užívá si toho výhledu, když vylézá po žebříku nahoru.* Provokatérka.. *zamumlá si spíše pro sebe a poté také vyleze po žebříku zpět na jachtu. Poté se také usuší a oblékne si zpět oblečení. Mezitím jachta zamíří zpět do přístavu v Angeles.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Nesrin B. Duncan

Tue Oct 27, 2020 5:19 pm
*Nečekala by, že to skončí takhle, ale stěžovat si nemůže a ani nechce. Kdo by su taky na toto mohl stěžovat? Sice prince bere jako normálního chlapa, ale i tak se to dá brát za pěkný bonus.* To tě můžu za pokus o znásilnění obvinit i teď. Myslíš, že by nevěřili, nevinné, bezbranné holce, kteroz princ políbil proti své vůli? *Zazubí se na něj a opět zabodne ukazováček do jeho hrudi. Pak veze na jachtu a tam si na sebe zase vezme šaty. Poté si zase ze stolu ukradne jahodu, kterou hned spokojeně sní.* Dnešek jsem si užila. *Zazubí se na něj a u toho na něj také mrkne.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Oct 27, 2020 5:38 pm
*je rád, že dnešní schůzka dopadla takhle. Nic moc od ní upřímně nečekal a nenapdalo by ho, že to skončí takhle, ale je rád. Ještě by tak mohla vypadat každá schůzka.* Až na tu maličkost, že jsem tě nepolíbil proti tvé vůli.. nebo snad ano? *povytáhne zvědavě obočí.* A když vezmeme v potaz, že jsem korunní princ, tak by spíše uvěřili mě než tobě. *poušklíbne se a když mu opět zabodne ukazováček dohrudi, uchechtne se.* Co s tim furt máš? *zeptá se pobaveně, protože už je to tak podruhé, co to udělala. Následně už jsou oba zpět na jachtě a oblečení.* Já taky. *uzná po pravdě a oplatí jí mrknutí.* Jen teď doufam, že kvůli tomu nezačne mezi váma holkama nějaká válka, protože jedna měla rande lepší než druhá.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Nesrin B. Duncan

Tue Oct 27, 2020 5:56 pm
*Pobaveně řekne, že by i tohle mohla nahlásit jako pokus o znásilnění a u toho se pobaveně usmívá.* Pf, korunní princ. *Uraženě si nad tím zavrtí hlavou a pak se zase uchechtne.* Ne, to bych neudělala. Stejně k tomu nemam důvod. Ta pusa byla příjemná. A já nejsem mrcha abych to udělala. *Pokrčí rameny a na chvíli má ve tváři vážný výraz. Ten ale zase zmizí a nasadí svůj úsměv.* Já nevím. Baví mě to. *Pokrčí rameny a zasměje a schválně ho začne do hrudi tím ukazováčkem dloubat.* No já se s tím dělit nehodlám. Takže nevím, od koho by se to dozvěděli. Maximálně, že by si to řekli jiný holky, který si tu schůzku užili tak jako já dneska? *Konec věty lehce zvedne do otazníků a zazubí se.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Jace J. A. Schreave

Tue Oct 27, 2020 6:07 pm
*když ho začne vesměs obviňovat z násilnění, začne se bránit, že přeci neudělal nic proti její vůli. A ani by nikdy nic takového neudělal. Když uraženě zavrtí hlavou, zazubí se na ni.* Příjemná rozhodně byla. *řekne s nevinným, přímo andílkovským, výrazem ve tváři, načež se jí zeptá, co má pořád s tím zabodáváním ukazováčku do jeho hrudi.* Super, takže mi tam hodláš udělat díru a vykuchat mě? *uchechtne se.* Všechno je možný. *zazubí se na ni jako největší andílek. Následně už dojedou zpět od Angeles, takže jí nabídne rámě a dojdou společně až zpět k jeho autu. Tam jí opět otevře dveře a sám nastoupí na místo řidiče, načež vyrazí zpět k paláci.* Schůzka s tebou patří k jedné z těch nejlepších. *naváže na jejich předešlou konverzaci. Ještě by si pak stěžovala, že i líbání ve vodě mu nestačilo. Když dojedou až k paláci, vystoupí a otevře jí dveře. Poté jí opět nabídne rámě a zamíří zpět k její komnatě.* Dnešek jsem si vážně užil. Dobrou noc, Nesrin.*vtiskne jí poslední polibek na rty a počká, než zajde do své komnaty. Poté i on zamíří do své komnaty.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Nesrin B. Duncan

Tue Oct 27, 2020 6:18 pm
Zaa tak tolik si nevěř. *Zasměje se a u toho zavrtí hlavou, přičemž si odhrne vlasy z obličeje. Poté naspuli rty a pokrčí ramen.* Možná. Možná tě je om vykuchám a potom si tě dovezu domů a vystavím si tě tam na zdi jako plakát. *Poví to klidným hlasem, jako by mluvila o počasí a ne o tom, že někoho vykuchá. Zavěsí se do jeho rámě a na jeho slova se překvapeně otočí.* Fakt? Neříkám to jen tak? Třeba každé holce? *Uchechtne se na a pak s nim dojde k její komnatě, kde se na něj usměje.* Já taky. Dobrou noc, Výsosti. *Zamává mu ještě, načež zapluje spokojené do komnaty.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Jachta královské rodiny - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:18 pm
Jachta v přístavu, patřící královské rodině. Je zde bar, bazén, vířivka i několik pokojů.

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Acca1f306c794f357588f505a84a2a6d
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Xavier Wyaris Schreave

Tue Mar 16, 2021 5:48 pm
*Gretchen dneska pozval na jachtu. Ví, že se o tom bavili na minulém rande a vtipkovali, takže.. Jak by ji sem nemohl nepozvat? Docela se na tu schůzku těší. V Elitě si nechal dívky, které mu nijak nevadí, jistěže si tu nebude nechávat dívky, se kterými nemůže ani půl hodiny se bavit normálně, aby ta konverzace oba dva těšila.. Docela má ale strach o Maxe. Má syna týden a něco a jen párkrát byl bez něj, jen na poradách. A.. i tam si ho párkrát vzal. Jo, malý se rád chová a nebo ho nechal jen v sedačce, protože přece jen když je aspoň u něj a nechá si ho hrát s jeho rukou, což je jeho nejoblíbenější hračka, hned pro vlasech Chris, přestože jich má taky několik, je nejvíce spokojený. A aspoň je na poradách klid, rádci se nemohou tolik hádat a vše se řeší klidněji. Jak se ukazuje, dítě je docela praktická věc. Teď ho nicméně hlídá jeho máma, ta mu když tak zavolá, kdyby se něco dělo. Na sebe si on vzal černé džíny a tričko. V tuhle chvíli je už v Midstonu dost teplo. Neví jestli přímo na koupání v moři, i když pokud je Gretchen otužilejší možná i to, nicméně vzal si ro jistotu i plavky, na jachtě je i několik vířivek. Nakonec domluvil i někoho, kdo s nimi objede kratší úsek po moři, aby nebyli jen v přístavu, doufá, že to dívku potěší. Zaklepe na dveře od její komnaty a s menším úsměvem čeká, až mu otevře.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Gretchen Halia Rook

Tue Mar 16, 2021 6:12 pm
*Je ráda, že se v Selekci drží tak dlouho. Přeci jen čím dýl tady je, tim víc má její rodina peněz díky ní. Ale na jednu stranu by chtěla být doma, aby mohla rodičům pomoct s postíženým bráškou. Ale takhle aspoň budou mít nějaké peníze na rehabilitační pomůckyy pro něj. je jí jasné, že princ má rád někoho jinýho a vůbec jí to nevadí, právě je za to ráda. Xaviera má ráda, ale spíše tím kamarádksým smyslem. Teď sedí na posteli, na sobě má černé džíny a tmavě modrou košili, u které má pár knoflíčků provokativně rozepnutých, jak je u ní normální. Doufá, že nikomu nevadí, že si dnes nevzala šaty, ale stálé nošení šatů ji docela štve. Na sobě má také kdyžtak černé plavky. Vlasy má rozpuštěné, tedy až na jeden malý pramínek, který má v copánku a chycený sponkou za uchem. Make-up má výraznější jako vždy, tmavě modré oční stíny, tmavá rtěnka. Jakmile uslyší zaklepání, vtsane a dveře otevře a na Xaviera se usměje.* Nazdar Výsosti. *Pozdraví ho pobaveně, vyjde na chodbu a zavře za sebou dveře.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Xavier Wyaris Schreave

Tue Mar 16, 2021 6:21 pm
*Čeká, než mu dívka otevře a když se tak stane, pousměje se na ni, ale protočí zároveň i očima, když ho nazve "Výsosti".*Ahoj Gretchen. *Pozdraví ji tay a kývne hlavou do chodby.*Můžeme jít? *Kdyby si ještě potřebovala něco vzít a nebo ta, klidně by počkal. Když je ale připravená, vydá se k ní směrem k nádvoří. Na místo je hodlá dovézt svým autem. Nicméně, aby při chůzi nebylo tak ticho, rozhodne se začít nějakou tu konverzaci.*Jak se máš? *Zeptá se jí ze začátku na docela normální a obyčejnou otázku, ale skutečně ho zajímá její odpověď.* Sám nemůžu uvěřit, že je to už tak dlouho, co jsme se my dva poprvé potkali. Docela to uběhlo, že? *A za chvilku bude nejspíše konec.. Určitě. On znal vítězku, dívku která si ukradla jeho srdce a kdo to je nemohl poznat maximálně úplný slepec a nebo hlupák. A minimálně Gretchen mu nepřipadala jako ani jedno z toho. Má ji rád, ale jako kamarádku a rozhodně mu bude chybět až odjede. Ale to třeba i Honey, Aelin, Beatrice.. Nečekal by, že mu až tolik dívek přiroste k srdci. Bude tu poté dost zvláštní ticho a klid, bez nich. Spolu s nimi odjedou i hosté, včetně jeho sester.. A palác upadne víceméně do svého stereotypu. I když teď to asi bude lepší. Bude mít Christophine, Maxe.. A taky samozřejmě Austina.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Gretchen Halia Rook

Tue Mar 16, 2021 6:50 pm
*Když uslyší klepání vydá se ke dveřím a Xavierovi otevře, načež se na něj usměje.* Můžeme jít. *Pokýve hlavou a vydá se s ním k autu.* M8m se docela fajn. sice mi už dochází nápady čím se tady zabavit, ale tak zatím se nudou nekoušu. *POkrčí rameny, načež se na něj zvědavě koukne.* Jak se máš ty? *Zeptá se ho na tejnou otázku. Na jeho další slova se usměje a vzpomene si na jejich první setkání ve vířivce.* Kyž jsem tě viděla v té vířivce, přemýšlela jse, jestli tě pro jistotu, preventivně kopnout do koullí. A snažila jsem se být nepříjemnější ještě než jsem normálně. Ne, neptej se mě proč. *Uchechtne se, ale musí uznat že ji to vážně přijde jako věčnost od toho, co sem přijela.* Na mámu jsem byla našvaná, že mě přilásila, ale teď to není až tak špatný. Sice doma je doma, rodina je rodina, ale stejně se tam za chvilku vrátím, ale už se na ně těším. *Poví upřímně a zase se na něj koukne.* Kdybys cokoliv potřeboval, kdykoliv mi napiš. I když bude po Selekci. Klidně i z Angeles přijedu do Midstonu jen abych ti pohlídala děcka, abys měl klid na svou manželku. Nebo jen kdybys sis potřeboval někomu na něco postěžovat. *Pokrčí ramney, jako by ji to bylo jedno, ale svá slova myslí naprosto vážně. Jakmile dojdou k autu, ašpulí rty a auto si prohlédne.* Nemůžu nazpátek řídit? Chybí mi to. *Schválně řekne až o zpáteční cestu, jelikož teď ani neví, kudma tam jet.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Xavier Wyaris Schreave

Tue Mar 16, 2021 7:11 pm
*Po cestě k autu se jí zeptá jak se má. Obyčejná otázka, ale na začátek konverzace to snad docela ujde.* Dochází ti nápady, čím se tu zabavit? *Zeptá se jí překvapeně, ale pak se uchechtne.*To mě docela překvapuje. Můžeš tu dělat prakticky cokoliv. Řekni komorným, že si chceš skočit bungee jumping ze střechy paláce a ony ti to zajistí. *Uchechtne se. Fantazii se meze nekladou.*A nebo si třeba zkusit najít nějaký jiný koníček? Vyzkoušet, co jsi předtím nemohla. Třeba.. jela jsi někdy na koni? *Mají tu stáje, kde je jich několik. Stačí říct komorné, komukoliv a ta jí zařídí lekci s instruktorem.*Docela to ujde, díky za optání. *Vlastně se má přímo skvěle, když pomineme nemoc Austina a těhotenství Aideen.. *Doufám, že mě už teď chuť kopnout do koulí nemáš.. Nebo si to s tou schůzkou ještě rozmyslím. /Minimálně bych to na chvilku odložil, do doby, než bych si sehnal suspenzor./Musí ti asi dost chybět. Ještě to pár dní, možná týdnů potrvá, než soutěž skončí.. I když asi sama víš, že já už mám vybráno. Tebe mám rád, ale spíše jen jako kamarádku. *Pousměje se na ni.* A nechtěla bys tu zůstat rovnou? *Zeptá se jí.* Mohl bych zařídit, abys tu třeba právě zůstala jako vychovatelka mých dětí.. I se svou rodinou. Pro tvého bratra by se zde taky zajistila lepší profesionální péče. *Ano, ví o něm. Vždycky i před každým rande přečetl znovu přihlášku, předtím to nějak z hlavy vypustil, ale vzhledem k tomu, že tohle je asi jedno z mála poslední soukromých setkání s Gretchen, kde to mohou v klidu probrat, chce jí nabídnout pomoct. Otevře jí dveře od autu, nechá ji nasednout a sám se posadí na místo řidiče.* Klidně můžeš. *Usměje se na ni, nastartuje a vyjede směrem k přístavišti.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Gretchen Halia Rook

Tue Mar 16, 2021 7:50 pm
Jo, protože nejsem zrovna člověk, co u něčeho jen tak vydrží. Takže i když je tu třeba ještě plno věcí, mě to nějak nezabaví. *Uchechtne se a pokrčí rameny. Na jeho slova ae překvapeně zamrká.* Cože? Vážně? To beru. Takže hned jak přijedeme zpátky do paláce, můžu si to jít domluvit? *Zeptá se ho pobaveně. Už přemýšlela když se nudila, jestli by ji pád z okna zabil. Až tak moc ji nuda dokáže vytočit.* Na koni jsem jela jako malá, to bych taky mohla zkusit. TAk si ty poslední dny co tady budu udělám jako poznávací výlet.* Kdybych měla, už to dávno udělám a neříkám ti o tom. *Pokrčí s pobaveným pohledem rameny a zavrtí nad ním pobaveně hlavou.* Christophinee. *Zazubí se na něj jako malá holčička někde na pouti.* Teda doufám. *Propálí ho ještě pohledem. Chris to přeje, bere ji jako kamarádku. Přece jen s ní plánovala únos Xavierova zvířete. Jeho otázka ji ale zaskočí natolik, že málem zapomene jak se vlastně dýchá. Probodne ho nevěřícnným pohledem a natáhne ruku k jeho čele, aby se ujistila, že nemá teplotu.* Asi jsi nemocnej... *Zamumlá a nakrčí obočí.* To si sem vážně chceš nastěhovat celou moc rodinu? Za prvé, máme moc koček.A za druhé... Je pravda, že máma pracovala jako komorná ve starým paláci. *ZAmumlá zamyšleně.* A to bys vážně chtěl aby byla vychovatelka tvých dětí? Zrovna já? *Zeptá se ho pobaveně.* A to s tím bárhou... Důvod, proč vlastně na mámu až tak naštvaná nejsem je to, že aspoň získávám pro bráchu peníze na potřeby. *Pronese upřípně a sedne si do auta a na jeho souhlad se nadšeně zazubí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Xavier Wyaris Schreave

Tue Mar 16, 2021 8:08 pm
*Uchechtne se.* Ještě se z tebe stane druhý Wallace.. To je můj strejda, i když ho spíše beru jako bratrance, vzhledem k tomu, že je starší jen o dva roky. Ten pořád někam leze a má rád tyhle adrenalinové sporty. *I Bungee jumping určitě skákal.* Prakticky jen stačí, když dojdeš s komornou do stájí, kde se tě někdo ujme, nechá tě i vybrat nějakého koně a že jich tu nemáme málo. A nebo se můžeš nechat hýčkat v lázních. *Pokrčí rameny. Je tu ještě dost věci, které by ji snad mohl zabavit. Uchechtne se.*Jo, Christophine. Hádám, že jí to přeješ, protože ten tvůj pohled dost jasně říkal, že jestli řeknu jméno někoho jinýho na jachtě mě hodíš přes palubu. *Řekne pobaveným hlasem.*Proč bych byl nemocný? *Potřese nad tím hlavou.* Kočky si můžeš nechat a nebo je dát někomu zdejšímu. Jsem si jistý, ž mnoho malých dětí by mazlíčka ocenilo. A i kdybys je měla, tak co? Já mám Kace, to je taky takový kotěě.. *Tygr no, ale ke kočkovitým se řadí.*Normálně tu bydlí celé rodiny rádců, sloužících. Nebylo by to nic tak neobvyklého. Dostali byste jako ostatní zařízené byty, mohli byste volně chodit do zahrad, po celém paláci prakticky. *Pokrčí rameny. jak říkal, pro jejího bratra by to bylo rozhodně jen dobré.* A proč bys jí být nemohla? Beru tě jako přítelkyni, hádám, že i s Chris se kamarádíš. Takže bychom ti věřili oba dva. A nebo kdyby ses nechtěla starat o děti, Chris by tě mohla mít jako svou dvorní dámu, dělala bys jí společnost, vyřizovala třeba nějaký vzkazy a tak různě. *Podle něj je tohle docela dobrá nabídka a kdyby byl na místě Gretchen, skočil by po tom. Když oba dva nastoupí do auta, souhlasí s tím, že cestou zpět může řídit a vyjede směrem k jachtě, kam dorazí za pár minut, on jí otevře dveře, aby mohla vystoupit a vydá se s ní k jachtě.*Doufám, že se ti projížďka bude líbit. Chceš si dát něco z občerstvení? Jen se dívat na výhled? Nebo jít do vířivky?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Gretchen Halia Rook

Tue Mar 16, 2021 8:37 pm
Já mám ráda všechno co mě zabaví. Ať se týká čehokoliv. *Už ačala i flirtovat s nějakými strážci, teď už by ji nikdo nemusel zabít za to, že s někým flirtuje, když má Xavier vybráno.* Híčkání není nic pro mě. Takže si zajdu do těch stájí. Díky za doporučení. *Zazubí se na něj a prohábne si vlasy.* Přeju jí to. Už nějakou tu chvíli mi je jasný, že je do tebe zamilovaná až po uši. Hlavně díky té akci na horách, tam mi to nějak docvaklo. Takže jo, kdyby sis vybral někoho jiného, asi tě ne jen že přehodím přes palubu, ale ještě před tím tě rozřežu na kousíčky a pak nakrmím žraloky. *ZAmrká na něj jako naprosté zlatíčko.* Kace je trochu přeostlejší kotě. *Ušklíbne se a stále se na něj dívá nevěřicným pohledem.* Ta vychovatelka zní skvěle... Jen si zrovna nepřijdu jako někdo, kdo se hodí do paláce. Nejsem zrovna... Jak to říct? Vzorný příklad pro děti? Ale... Kdž už si mi to nabídl. Asi bych to vzala. *POdívá se na něj s menším úsměvem. Sice ji bue chybět její práce, ale chce hlavně aby se měla dobře její rodina a její máma byla ještě ve starém paláci komornou, jenže pak toho musela nechat,. Hádá, že by se jí to tedy líbilo.* Fajn, beru to. *Schválně zvedne urce ve znaku, že se zvdává.* Kdyby se Chris dozvěděla o tom, že jsem to nevzala, hádám, že by mě zabila. A.. Asi to bude dobré pro rodinu. Navíc nevím, co bych jako třetí dělala. Takže si mi to ulehčil. Děkuji ti. *Poví upřímně a vydá se s ním na jachtu.* Určitě jo. A bohatě mi stačí ten výhled. *Poví a přejde k zábradlí, o které se zapře a nakloní se z něj a nadšeně se usměje jako malé dítě.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Xavier Wyaris Schreave

Tue Mar 16, 2021 8:52 pm
Nemáš zač. *Usměje se na ni. Doufá, že se jí to bude líbit a takhle si třeba najde nějaký ten další koníček. Uchechtne se.*Neboj, neboj.. Chci si vzít Chris, takže tohle vážně nebude potřeba. *Řekne pobaveně.*Ale zdáš se vážně jako skvělá a hlavně věrná kamarádka. Některé tvé kamarádce někdo ublíží a ty už plánuješ jeho vraždu.. Kdybys někdy měla s něčím problém, stačí se ozvat, ale asi bych ocenil, kdybych tě denně nemusel tahat z podezření na vraždu. *Nabídne jí, aby zůstala i po Selekci v paláci. Pomohlo by to její rodině, on by jí tu zařídil práci a dobrou péči pro jejího bratra. * Přerostlé kotě, ale dost krotké. To jsi už poznala sama. *Kace by neublížil ani mouše, třebaže se jím snažil ostatní strašit.* Naopak.. Zvládáš přece starání o svého bratra, s dětmi a tak to bude možná ještě o něco lehčí, navíc bys na ně nebyla sama. *Měli by samozřejmě i učitele. Ona by měla spíše jako úkol je zabavit ve volném čase, kdyby on a Christophine neměli čas, kvůli práci, poradám a tak. *Dobře. *Je rád, že to přijme.* Nemusíš děkovat. Pokud tě to nebude bavit, můžeš kdykoliv říct. Mohla bys zkusit tu dvorní dámu a nebo bych ti klidně zařídil pozici jako řidičky limuzín, pokud by ti chybělo ježdění. *Ví, že to má ráda, už jen podle toho, jaks e jej dneska zeptala, zda může řídit jeho auto cestou zpět do paláce.*Přejde s ní zábradlí, o které se taky opře a za chvilku vyjedou na moře.* Kdybys jachtu zmínila před někým z mé rodiny, pravděpodobně by ti hned vyklopili několik mých trapných historek. Třeba jak jsem se rozeběhl, podlaha tu byla mokrá a j uklouznul tak, že jsem spadl přímo na zábradlí a praštil jsem se do hlavy.. Dlouho jsem tam měl modřinu. /Možná déle než tu, co jsem měl díky Beatrice./ Řekni mi nějaké tvé trapné historky.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Gretchen Halia Rook

Wed Mar 17, 2021 4:45 pm
*Už ho pomalu začne vradit pohledem, kdyby neřekl Chris, jelikož jí na Chris záleží a asi by mu urvala koule, kdy bi ji neřekl a u těch by se jen tak nezastavila.* Z podezření ne, ale když to podezření nebude, z toho mě tahat budeš? *Povytáhne obočí a zvědavě se na něj koukne. Potom uvažuje nad jeho nabídkou, není si jistá, jestli je to dobrý nápad, ale její rodina by to třeba ocenila. Navíc její máma ji sem poslala za smyslem lepšího života a takhle ona může získat lepší život pro celou její rodinu.* Je to mazel. *Uchechtne se a pak nad ním protočí očima.* Můj bratr je postížený. Ten mi ani nikam jen tak neuteče, je postížený mentálně i fyzicky. *Vysvětlí to a jakmile zmíní řidičku limuzíny, povytáhne obočí.* Dá se pracovat jako řidička limuzíny a zároveň jako pečovatelka dětí? *Zvědavě našpulí rty. Přejde s ním k zábradlí a nadšeně se o zabrádlí opře a koukne se na moře. Jakmile jí řekne jeho historku, pobaveně se usměje.* Nechceš mi to předvést s názornou ukázkou? To by se mi líbilo. *Zazubí se na něj a po jeho dalších slovech nakrčí obočí a probodne ho pobaveným poledem.* To že tys mi řekl historku neznamená, že já ti ji řeknu. *Zašklebí se na něj a chvíli se odmlčí, aby si mohla nějakou histroku vybavit.* Když jsem byla malá, chtěla jsem prostě růžovou kočku, takže jsem jednu z našich koček na růžovo obarvila, jenže ta barva mi nešla dolů z kůže, takže jsem nějakou dobu měla celou růžovou tvář a obě dvě růžové ruce. Kočka to přežila. *Pokrčí pobaveně rameny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Xavier Wyaris Schreave

Wed Mar 17, 2021 5:11 pm
*Kdyby cokoliv potřebovala, může mu zavolat. Je ji vděčný, za to, že i ona nabídka tohle jemu a chce, aby věděla, že to platí oboustranně. *Jednou nebo dvakrát to, třeba jo. *Uchechtne se. *Ale pak už není. Přece jen budu král musím taky dodržovat zákon.. *Zvláštní téma na konverzaci, ale jeho osobně to dost baví. *A nebylo by toho na tebe trochu moc už? *Zeptá se, když se jej opta Gretchen jestli by šlo pracoval zároveň jako řidička limuzíny tak i jako pečovatelka dětí. *Až už si budeš chtít vyzkoušet všechno, tak stačí říct. *Klidně si může zkusit pracovat jako služebná na mytí oken a nebo u jako dvorní dáma. Opře se o zábradlí na jachtě a sleduje moře. Rád sem jako malý chodil. Teď tu dlouho nebyl a ani neví proč. Nejspíše za to může nedostatek času, se Selekcí práci a teď se k tomu přidal ještě Maxwell. Řekne ji jednu historku z jeho dětství. *Hele.. Moc se mi do toho nechce, takže ne nepředvedl ti to. Na to ti bude muset stačit jen ta představivost. *Nehodlá se tu praštit do hlavy. Rád by nějaký ten týden bez monoklu a zranění. * Bylo by to jediné férové a já bych se rád pobavil.. Nenut mě na tebe dělat smutný příběh oči. *Doufá, že mu taky něco řekne a když se pustí do vyprávění, bedlivě ji poslouchá. Na konci se zasměje. *A tohle by jej ty mě předvést nechtěla? Na nějakém plesu Elita.. K tomu krásné růžové šaty jako od Barbie.. Nádhera.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Gretchen Halia Rook

Wed Mar 17, 2021 5:57 pm
Takže potřetí už nic? *Schválně ohrne spodní ret.* Tak já budu muset vraždit v utajení, no. Žádnej problém. Nakonec se budu nudit a svedu to na tebe. *Zazubí se, naoko nadšená a pyšná z toho, jak vymyslela skvělý plán o tom, jak hodí nějaké vraždy na Xaviera.* Nebylo. Normálně toho dělám tolik. Před selekcí jsem řídila taxík, do toho mámě pomáhala při její práci švadleny. A ještě se snažila vydělávat co nejví to lo různými brigádami. *Nikdy ji to nevadilo, je na to zvyklá a náhodou ji tenhle režim vždycky vyhovoval.* Jasný, díky. *Upřímně se na něj usměje.- Fajn, já si postačím jen s představou, i když mě to ničí. *Pobaveně si odfrkne a na jeho slova povytáhne obočí.* Ale o tvý historky se nikdo neprosil, takže to není úplně nejchytřejší. *Zašklebí se na něj, ale nakonec se mu svěří s jendnou historkou.* Ne, růžovou na mě jen tak neoblečeš. Smůla. Obleč si tak Chris, té by to určitě nevadilo. *Navrhne mu pobaveně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Xavier Wyaris Schreave

Wed Mar 17, 2021 6:18 pm
*Uchechtne se.*Ale no tak.. Stejně se bojím, ž nebudu moc dobrý král a budu mít na svědomí ještě několik životů. Další na mě nesváděj, prosím. *Bude se snažit být co nejlepší král, takže doufá, že moc životů jeho vláda nebude stát, ale je realista. No i když trochu možná i pesimista, jelikož si představuje svou vládu jako výbuch Illey vteřinu na to, co mu bude na hlavu nasazena koruna jeho otce. * Jo, ale to bylo hlavně kvůli tomu, že to bylo potřeba, kvůli penězům. Tady ti pro bratra zařídím péči zdarma. Péče o děti může být sama o sobě vyčerpávající, vidím to na sobě. A ještě toho řízení.. No jak chceš. Jen nechci, aby ses zbytečně přepínala. *Pokrčí rameny.* Rád bych tě potěšil, ale bouchat se kvůli tomu do hlavy, abych měl zase bouli se nehodlám, promiň. *Nasadí strašně smutný obličej, jako by toho strašně litoval, což samozřejmě nelituje ani trochu. Pokrčí.* Připomnělo mi to hlavně ten nápad jít sem. A i tak. Kdybys to nechtěla slyšet, mohla jsi mě už ze začátku zarazit. A teď mě sama popichuješ a chceš, abych ti to předvedl. *To taky podle něj svědčí o tom, že tu historku slyšela ráda.*Pff.. Takhle mi hned předhodit svou kamarádku. Můžete si růžovou klidně vzít obě. Sám pro tebe vyberu šaty, nějaké krásné křiklavé, co ty na to? Pořád ot nezní dost lákavě, abys s tím souhlasila?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Gretchen Halia Rook

Wed Mar 17, 2021 7:33 pm
Budeš skvělej král, tím jsem si jistá. Nebudeš mít na svědomí žádý životy, budeš skvěle kralovat. *Poví upřímně a usměje se na něj. Nechápe, proč by si měl myslet, že bude ějak špatný, určitě bude skvělý král, tím si je ona jistá.* Já se nikdy nepřepínám. Neříkej mi, žes ještě nepochopil, že já musím mít všechny hodiny denně nějakou akci, nesmím jen tak sedět. To mě přestane bavit, já začnu vymýšlet blbosti a blbosti nedopadají dobře. *Pokrčí rameny a usměje se na něj, aby mu dala najevo, že ona to vážně bude zvládat a přepínat se nebude. Zná své možnosti.* Tak to budu muset nějak nastražit, abys spadl "sám od sebe" *Prsty pobaveně naznačí uvozovky.* To je detail, ale i tak je to pěkně podrazácký. *Odfrkne si na oko uražně, ale koutky úst ji pobaveně škubou.JAkmile začne mluvit o růžové, začne ho na oplátku probodávat pohledem.* Zapomeň Žádný růžový šaty si brát nebudu. A je mi jedno, že jsi korunní princ, brzo s takovou přijdeš o svý královský poklady. *Schválně pohledem sjede k jeho poklopci a nevinně se zazubí.* A je mi jedno, že mě Chris zabila. *Dodá pobaveně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Xavier Wyaris Schreave

Wed Mar 17, 2021 7:47 pm
*Věříš mi více než já sám. Ale díky. Pokusím se tě a dalších několik milionů lidí, které Illea má, nezklamat. *Pousměje se. Jistě se bude snažit být co nejlepší král, ale pode sebe nemůže nikdy překonat svého otce a ani dědu. Na ty slyšel snad jen chválu, a jak by on mohl být někdy tak dobrý jako oni? Svět by se zbláznil, pokud by se to stalo. Není tak dobrý, zodpovědný.. Snad aspoň po boku Christophine to nějak zvládne. Ona bude výborná královna, to je mu jasné.* Třeba by ses tu zabavila nějak jinak. Můžeš chodit do města, tam je dost zábavy. *Pokrčí rameny.*Ale říkám, jak chceš. Nicméně pokud uvidím, že nevypadáš dobře a jsi přetažená, tak si mě nepřej. Nařídil bych ti aspoň měsíční odpočívání a nic nedělání*Pohrozí jí pobaveně. Hádá, že to by pro ni byla teprve pořádná noční můra.*Teď se tě budu bát.. *Sjede ji pohledem, jako by ho snad měla během pár vteřin přehodit přes palubu. Zazubí se na ni. I přes to, že to možná trochu podrazácký bylo, nelituje toho. Její historka ho dost pobavila a proto se ji snaží přesvědčit, aby si na sebe vzala růžové šaty.* Dobře, dobře, už tě provokovat nebudu. *Zvedne ruce na znamení, že se vzdává. Před nedávnem ho o koule skoro připravili rebelové, znovu to opakovat nemusí, ne tak brzo.*
Sponsored content

Jachta královské rodiny - Stránka 10 Empty Re: Jachta královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru