Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jachta královské rodiny

+6
Klarisa
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
-LF-
Admin
10 posters
 :: Město
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Eris S. Beavers

Wed Apr 22, 2020 9:58 pm
*Pobaveně se ušklíbne, když zmíní ocas mořské panny.* No.. Spíš jsem se doslechla, že se na jachtě koná párty královské rodiny a napadlo mě, že by tam mohl být jeden docela fajn týpek. *Zazubí se na něj a pak se uchechtne.* Ne, takhle jsem se narodila. Můžu měnit ocas za nohy jak jen chci. *Pokrčí rameny a pobaveně potřese hlavou. Pak už mu řekne, že na té pláži věděla, kdo vlastně je.* Jo, nejspíš jo. *Pousměje se a pak přikývne.* Jo, to zní dobře. *Usměje se na něj a sleduje rysy jeho obličeje, který se jí tak líbí.* Já jsem ráda, že jsi tady ty. Jinak bych se sem táhla zbytečně. *Když se jí pak zeptá, jestli s ním půjde na jachtu, překvapeně vykulí oči a sjede pohledem k jachtě dál od nich.* Já ... nevím. *Poškrábe se na zátylku. Nechce riskovat ještě víc. Nadzvedne obočí, když vidí jak vstává a pak se chytne jeho ruky a zvedne se taky.* To zní dobře. Nějaký nápad, jak to chceš provést? *Nakloní hlavu na stranu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Wed Apr 22, 2020 10:02 pm
*když mu řekne, že na nikoho nečeká, moc jí to nevěří. Všiml si toho, jak se odvrátila, když přišel nějaký chlápek. Poté jen pobaveně pokrčí rameny a raději to nechá být. Pak poznamená, že má Jentte hezké jméno a taky se jí zeptá, z kama je.* To mi mohlo dojít podle toho přízvuku.*usoudí a uchechtne se.* Takže jste princezna? Nebo nějaká diplomatka?*povytáhne obočí a čeká na její odpověď. Pak se jí zeptá, jestli ji může na něco pozvat a poté co přijme, kývne hlavou k tabuli, kde jsou vypsány všechny drinky.* Vyber si cokoliv chceš.*počká, než si vybere a pak ji drink objedná.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Wed Apr 22, 2020 10:07 pm
*Naplánuje, že jej vyhodí z lodi pomocí plavčíků a nebo strážců, kteří by její rozkaz museli uposlechnout a jej vyhodit.*Tak vidíš.*Řekne trochu pobaveně a i mírně se pousměje.*No jistě. Být oblůdka s ocáskem je můj celoživotní sen, to jsi jako nevěděl?*Zeptá se jej naoko šokovaně.*Shrek je divná pohádka.*Zavrtí nesouhlasně hlavou.*Já neměla ráda nikdy žádný pohádky.*Skutečně nikdy, ani jako malé dítě a ani teď.*Jestli jsem měla některé ráda, nebo se na něj vydržela teda dívat do konce, aniž bych usnula.. Tak to byla Mulan a nebo Rebelka.*Jsou to pohádky o tom kde se dívky postaví samy za sebe a nečekají na prince, který je zachrání, což se jí na tom líbí. Protože v ostatních pohádkách šlo hlavně o to. U bazénu přece jen zaváhá, jestli s svléknout jen do plavek, kvůli své ráně si není jistá. Ale nakonec si šaty svlékne a položí je na lehátko a otočí se na Chrise. Snaží se dělat jako nic a vydá se do příjemně teplé vody kde se opře zády o kraj.*V Angeles.. Výčet barů asi mohu vynechat, i když.. Ten nejlepší je asi Luxury bar. Mají tam to nejlepší pití, muziku a tak. Jinak Jeskyně s vodopádem stojí za to, Starý strom Útesy.. To je asi to co se mi nejvíce líbí. Pláž vidíš, takžee..
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Navya A. Sánchez

Wed Apr 22, 2020 10:12 pm
Jo, to asi jo. Ale pořád máme celou noc v komnatě. *Zazubí se na něj a pak už se chytne jeho ruky a vleze si do výřivky. Opře si hlavu o jeho rameno a pak se pousměje.* To zní skvěle. *Přikývne a slastně vydechne, když cítí jeho rty na svém krku.* To zní ještě líp. *Zavrní potichu a pak si sedne obkročmo na jeho klín tak, aby byli tváří v tvář a políbí ho na rty.* Ty lidi jsou docela daleko, ne? *Zeptá se ho potichu s menším úsměvem na tváři a pak ho začne líbat na krku.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Jentte A. van Roosevelt

Wed Apr 22, 2020 10:27 pm
*od svého příchodu seděla na baru a sledovala ostatní. Pak s ní začal hovor Zaydenem. Řekne mu že je z Anglie a je tu v podstatě na dovolené.* Ano ten přízvuk mě většinou prozradí*zasměje se* ne nejsem princezna a ani diplomatka ne.*odpový se smíchem a ovesná si něco jahodového k pití.*ale doufám že tě to nezklamalo*zasměje se*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Wed Apr 22, 2020 10:29 pm
Málem. Ale já jsem opatrný, takže se ti to nepovedlo. Tělocvičnu nepočítám. *Pokrčí pobaveně rameny a pak se na ní usměje a dá jí ruce okolo pasu.* To je jedině dobře. *Zazubí se na ní a pak už s ní skočí do bazénu a ujistí jí, že si to zasloužila. Pak si sundá košili a žabky, který hodí na okraj bazénu a pak už doplave ke Kathice a pohladí jí po tváři. Zeptá se jí, jestli s ním nechce strávit dnešní noc a nadzvedne obočí, když slyší její nerozhodnou odpověď. Pak už jí ale oplatí polibek a dá do něj všechnu lásku a vášeň, kterou cítí.* Dokonale. *Ujistí jí a znovu přisaje své rty na ty její a obejme jí okolo pasu.* Miluju tě. *Vydechne do jejích rtů a pak polibky sjede přes její čelist ke krku.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Wed Apr 22, 2020 10:30 pm
*Kouka e pred sebe na ocean a jakmile vedle sebe uslysi hals Tessy, koukne se na ni a usmeje se, protoze je ras, ze ji vidi. Pozdraci ji s jeji novou prezdivkou a prohledne si ji a rekne ji, proc si sve tmave vlasy prebarvovala na blond a jestli to byla sazka a potom si podlechne jeji slova a kyvne hlavou.* Asi mas pravdu s tou zmenou, jen je topro mne nezvykle, kdyz jsi mela celou dobu tmave vlasy. *Rekne jen a usmeje se a natahne e s mezi prsty chytne jeden pramen pae pramenu jejich blond vasu a pousmej se.* Ale i tohle ti slusi. vypada tak opravdu, jako zlatovlaska, nebo Locika. *Mrkne na ni a potom posloucha jejisslova a vzpominku na to, jak jako mali tady litali a zasmeje se.* Jo, Mozna proto je muj tata na pokraji sedivni vlasu. *Zasmej se a potom dostane mensi zachvat smichu, kdyz si predstavi Wellse, jak se bal vlest do more.* Chudak, jen doufam, ze ted uz vi, ze to byly jen reci. *Zasmeje se.* Nerad bych byl priciinou jeho traumatu. *Rekne a potom se koukne Tesse do oci.* Nedame si neco k piti, nebo si zatancujeme, draha? *Culi se na ni.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Christophe R. Dubois

Wed Apr 22, 2020 10:35 pm
Ne, nevěděl. Zajímavý sen. *Zasměje se a pak přikývne.* Divná, ale skvělá. Umím to skoro nazpaměť. *Jako malý Shreka doopravdy miloval a zůstalo mu to.* Ty jsem nikdy moc nesledoval já. Moc princezen a tak. Shrek a Jak vycvičit draka byli lepší. *Pokrčí rameny a pak už jsou v bazénu a on se jí zeptá na místa, která tady má ráda. Chce z Angeles vidět co nejvíc a hlavně chce vědět, co je tu podle ní nejlepší.* Kdybys nebyla těhotná, řekl bych, že si tam můžeme někdy zajít na drink, ale... Většinou jsem rád naživu, takže nebudu provokovat. *Uchechtne se a pak přikývne.* Nechtěla bys mi někdy nějaký z těch míst ukázat? *Zeptá se jí a nakloní hlavu trochu na stranu. Nechce, aby byla zalezlá pořád v komnatě a měla depky a má pocit, že vypadnout na nějaké její oblíbené místo by jí mohlo pomoct.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Wed Apr 22, 2020 10:39 pm
*zeptá se jí, z kama pochází a pak si uvědomí, že to mohl poznat z toho přízvuku. Pak se s ní taky zasměje a zeptá se, jestli je princezna nebo diplomatka. Po její odpovědi povytáhne obočí* A kdo tedy? *Zeptá se se zájmem. Pak ji pozve na něco k pití a po jejích slovech se zasměje.* Ne, to vůbec ne. Na titulu nezáleží.*pokrčí rameny a pak se rozhlédne kolem sebe. Všimne si Chrysane a Camerona, který na ní zrovna ukazuje prostředíčka. Má co dělat, aby se nerozesmál.*/Jak že se ten malej jmenuje? Myslím Cuberton...ten se mi líbí./*pak si všimne, že Chrysane se podívala jeho směrem, a tak se zase rychle otočí na Jantte.* Nechceš si jít zatancovat?*navrhne ji*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Cameron S. Horn

Wed Apr 22, 2020 10:43 pm
Nejsem prcek. *Nafoukne nesouhlasně tvářičky a zavrtí hlavou.* Jednou budu starší. A ty budeš senior. Budeš staráá, takže je lepší být malej. *Vyplázne na ni jazyk a pak na ni zarmká a rty roztáhne do úsměvu.* Já jsem taky za tvou přítomnost rád. *Zazubí se na ni a když řekne, že je roztomilý, uculí se.* Taky jsi roztomilá. *Pokrčí rameny a když se baví o těch dvou chlápcích, krčí u toho obočí.* Tak ru řeč najděte, někde být musí. Mluvíte spolu stejným jazykem? Jeatli ne tak to zkuste, pak tu řeč třeba najdete. *Zazubí se na ni a zase pokrčí rameny. I když tuší jak to myslela, je to prostě jednoduší to vymyslet takhle. Potom na ni ukáže prostředníček, aby se pochlubil, co se naučil.* No... Jednou jsem si tak šel.po chodbě a tam byl nějaký chlap a paní. A ta paní mu dala facku a ten chlap na ni ukázal prostředníček. Tak jsem se ho zeptal, co to je a on, že to znamená děkuji v takové kamarádské formě. Sice jsem nechápal, proč děkoval za facku, ale docela mi to smysl dávalo. *Vysvětlí jednoduše a s klidem, protože nechápe, kde by měl být s tím problém.* Takže když je to zlý gesto, nemůžu to ukazovat ani na bráchu? Ale funguje to jako jdi pryč, ne? Takže až mě bude chtít zase odvést z nějaké akce, můžu mu toto ukázat? *Zeptá se jí zvědavě a pak se na ni zase zazubí.* /A nebo na toho strážce, co byl s ní!/ Není roztomilej. A určitě páchne! *Vykulí očka nad tím zjištěním, že třeba páchne a přece s někým takovým by Chrys být nemohla, ne?* Ale za deset let budeš stará babča. *Zakření se na ni a pak se už rozeběhne ke skluzavce, na kterou hned vyleze a sklouzne se po ní.* Vííí! Já jeduuu! Žraloci utečteee! *Zakřičí nadšeně a nadšeně roztáhne ruce. Když skončí v moři a vynoří se, pohled upře na Chrys, jestli už taky jede.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Wed Apr 22, 2020 10:44 pm
*jakmile slysi vedle sebe hlas Eris, spadne mu z toho mobil do pisku a najednou jsou mu kamaradi celkem jedno, protoze jeho myslenky byy vyslyseny a ona ted sedi vedle nej. Pousmeje se nad jejimi slovy ohledne ocasu morske panny.* Tak to potom jo, kdyz, jsi se takhe narodila, tak je to jasne. *Zhodnoti s usmevem. Pohled nespousti z jeji tvare a jakmile se oba dozvi, ze vlastne vedeli celou dobu od setkani na plazi kdo jsou, pousmeje se a nasledne ji nabidne, aby kaslali na to, jake maji tituly a postaveni a chovali se k sobe naprosto normalne a nad jeji odpovedi se jeho usmev jeste rozsiri. Nasledne ji rekne, ze je rad, ze je zde, protoze jinak by se na te arty asi nudil, protoze by na nej kazdy kaslal a zeota se ji, jestli by s nim na tu party na jachte nesla ona, ale potom mu dojde, ze kdyby ji tam privedl a videl by je Welles, tak by je nenechl na pokoji a dobiral by si ej jste nekolik dni a to nechce, takze nakonec jej napadne neco jineho a vstane a poda gentlemansky ruku Eris, aby mohla vstat a jakmile tak udela oznami ji, ze si udelaji paty ve dvou a potom nakloni hlavu lehce na stranu a nasledne se usmeje a sunda si mikinu, boty, kalhoty, tricko a nez se Eris nadeje stoji pred ni v jeho zelenych plaveckyh sortkach.* Co takhle acit koupanim v mori a potom uvidime?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Clavio L. N. Martinelli

Wed Apr 22, 2020 11:05 pm
A kdo říká, že jenom noc? *Zamrká na ni a v očích má pobavené jiskřičky. Když si sundá košili, pohledem zkontroluje už skoro zahojenou ránu na boku. Usměje se když oba sedí ve vířivce a ona má položenou hlavu na jeho rameni. Potom rty přitiskne na její krk a usměje se ještě víc. Jakmile ho políbí na rty, polibek prohloubí a ruce ji položí na boky. Hlavu trochu otočí, aby se koukl jestli nejsou u nich nějací lidi a když zjistí, že ne, zazubí se na ni.* Jsou daleko. *Spokojeně vydechne když ucítí jeji rty na svém krku a ruce přesune na její stehne kde je nechá položený a užívá si polibly na jeho krku."
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Eris S. Beavers

Wed Apr 22, 2020 11:06 pm
*Nechce se jí moc na tu jachtu, protože už jenom tady s ním riskuje opravdu hodně. Pak jí ale nabídne párty ve dvou a s tím souhlasí. Chytne se jeho ruky a postaví se. Nadzvedne obočí, když vidí, jak se začne svlíkat.* To zní dobře. *Uzná nakonec. Sice sama nemá plavky, ale jen černý spodní prádlo, ale stejně je tma, takže je to asi jedno. Vyzuje si boty a pak si sundá kalhoty i triko a pak se vydá k vodě. Jakmile je ve vodě po kotníky, po těle jí naběhne husina, protože voda není úplně nejteplejší.* Vyhřatej bazén to neni. *Uchechtne se, ale i přes zimu pokračuje dál, než jí je voda po prsa. Teprve pak se zastaví a snaží se na teplotu vody zvyknout.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Jentte A. van Roosevelt

Wed Apr 22, 2020 11:10 pm
*když se jí zeptá odkud je, odpoví mu že z Anglie a společně se zasmějí znatelnému přízvuku. Objedná si pití. A když se zeptá zda je princezna nebo diplomatka vyhýbavě mu řekne že ani jedno. Je ráda když jí řekne že na titulu opravdu nezáleží.*no jsem dcera slavné herečky a režiséra co spolu ani nechodili.*ušklíbne se* sleduje jeho pohled a zasměje se*jasně ráda.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Kathika Canton

Wed Apr 22, 2020 11:12 pm
*Uchechtne se.*Ale já tu tělocvičnu počítám, víš? Už v životě s tebou nebudu boxovat a ani nic podobného.*Potřese odmítavě hlavou. Odmítá riskovat, že mu nějak ublíží. Řekne, že to objímání jí ale vůbec nevadí. Naopak je ráda za každou chvilku, co může být v jeho náručí. Sama se k němu více přitiskne, když ji obejme rukama okolo pasu a následně se přemístí společně do bazénu. Naoko zaváhá, jestli být dneska u něj v komnatě a nebo ne, i když odpověď, která je kladná zná ihned, co se jí na to zeptá. Pka jej místo odpovědi políbí na rty a polibek schválně trochu prodlouží a vjede mu prsty do vlasů. Cítí od něj tu vášeň a lásku, v polibku a opětuje mu ji. Zeptá se jej, jestli mu to stačilo jako odpověď a po jeho ujištění, se usměje a oplatí mu další polibek.*Já tebe víc.*Vydechne, když se od sebe po delším polibku odtrhnou. Spokojeně vzdychne, když jí sjede rty až na krk. Pak si ale uvědomí, kde jsou a zčervená.*Wellsi.. možná bychom tohle měli vážně nechat až do komnaty.*Řekne s pořád červenými tvářemi.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Navya A. Sánchez

Wed Apr 22, 2020 11:25 pm
*Zamžiká obočím po jeho slovech a pak už si vleze do výřivky a chvíli má opřenou hlavu o jeho rameno ale pak si sedne na jeho klín a začne ho líbat. Stejně jako on se pak rozhlédne okolo nich a usměje se, když vidí, že jsou ostatní opravdu dost daleko. S úsměvem ho začne líbat na krku a zanechá mu tam pár značek. Přeci jen si ho musí označit, když je jenom její. Rukama sjede po jeho hrudi až k lemu jeho plavek, za který ho lehce zatahá.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Wed Apr 22, 2020 11:29 pm
*Nabidne ji , jesli by s nim sla na jahtu, ale potom mu dojde, ze by to nemuselo vypadat dobre, kdyby je nekdo z rodiny videl a hlavne, kdyby je treba videl jeho bratr, ale o tom pochybuje, protoze ten bude nejspos zamestnany olizovanim strazkyne, ale jistota je jistota. Napadne jej, ze si udelaji spolu samostatnou party a potom se svlekne do plavek a rekne ji svuj plan.* Tak sup. *Pousmeje se na ni a oroci se zady, aby ji neprislo, ze ji nejak smiruje, kdyz se svleka, jakmile se otoci, vidi Eris ve ode a plcne se do cela.* Eris?... Ja, ale nemyslel tady. Tady je voda ledova. *Rekne ji.* Kousek odsud mezi skalkami je termalni pramen a tam je voda prijemne tepla. *Rekne ji a nevinne se useje.* Myslel jsem, ze zajdeme spis tam. *Rekne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Tessa Ophelia Schreave

Wed Apr 22, 2020 11:36 pm
*Když ji Archie nazve Zlatovláskou má co dělat, aby se nezačala okamžitě červenat a neukázala tu svou stránku, která je do Archieho zamilovaná a za tyhle komplimenty by ho nejraději políbila.  Pak mu řekne, proč si přebarvila vlasy. Byly k tomu dva důvody, ten první byl, že se jednalo o zoufalý pokus nějak získat jeho pozornost a třeba by se mu takhle líbila více, v což doufala, že na něj nijak zapůsobí a druhý ten, který mu řekla, ale to bylo jen vedlejší.*Jo, pro mě taky. když jdu kolem zrcadla, chvilku mi trvá, než mi dojde, že jsem to skutečně já.*Uchechtne se. Nechá jej, aby vzal pramínek jejích vlasů mezi prsty a pořád jej pozoruje.*Díky.*Zase ji potěší tím, že jí složí kompliment. Pak zavzpomíná na to, jak tady pobíhali jako malí.*Však můj táta taky. Stěžuje si, že za chvilku bude šedivej. To jsi měl vidět jak se hroutil, když objevil svůj první šedivý vlas.*Zasměje se nad tím.*Hysterčil asi týden a máma jej musela pořád uklidňovat, že vypadá dobře, že nemá šedin nikde více a ani že mu vlasy nezačaly padat. Divím se že ještě od ní nechtěl přebarvit.*Potřese hlavou. Zmíní i to, jak se Wells bál jít do vody, když mu nakecali, že jej sežerou žraloci.*Ne, teď miluje plavání.*Ví, že její bratr ve vodě tráví dost času.*Klidně si můžeme zatančit.*Když i nazve drahou jen stěží potlačí červenání. Archie jí sice nevědomky, ale i tak dává dost zabrat.*


Naposledy upravil -LF- dne Wed Apr 22, 2020 11:38 pm, celkově upraveno 1 krát
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

Wed Apr 22, 2020 11:37 pm
*když mu řekne, že není ani princezna ani diplomatka, zeptá se jí, jaké má tedy postavení a dodá, že na titulu mu nezáleží.* Aha.*kývne hlavou. Pak si všimne Chrys, na kterou malý Cameron ukazuje prostředníčka, a hned si toho kluka oblíbí. Na druhou stranu na něj ale trochu žárlí.*/Panebože...kolik mu může být? Maximálně 9....tohle je zlý./*zarazí se a všimne si, že Chrysane se podívala jeho směrem, a tak se rychle podívá zpět na Jantte a vyzve ji k tanci. Když přijme, chytí ji za ruku a odvede ji na parket, kde se pomalu začne pohupovat do rytmu hudby.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Wells J. Schreave

Wed Apr 22, 2020 11:39 pm
No taaak. Jak se v tom mam jinak zlepšit? Neublížíš mi, neboj. *Ujistí jí a pak už spolu skončí v bazénu a on jí nabídne, aby strávila dnešní noc v jeho komnatě. Oplatí jí polibek plný lásky a vášně a pak jí řekne, že jí miluje.* Já tebe víc a nedohaduj se s princem. *Zazubí se na ní a pak už jí začne líbat i na krku. Zaregistruje u ní nějakou změnu, takže se odtáhne a trochu zmateně zamračí. Nadzvedne obočí, když vidí její rudé tváře.* Hmm... Asi jo.. A co třeba.. Se tam přesunout rovnou, protože tady to bude stejně nuda? *Zazubí se na ní.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Eris S. Beavers

Wed Apr 22, 2020 11:46 pm
*Sundá si teda oblečení a pak se vydá k vodě a po jeho slovech se na něj otočí a zasměje.* Fakt? Super. *Dojde zpátky k němu.* To ses mohl taky svlíknout až tam, abych to pochopila. *Ušklíbne se a pak se na něj zazubí.* Jo, tam to bude asi lepší. *Přikývne se smíchem.* Tak veď. *Vezme si svoje věci do rukou, protože je tady nechce nechávat a čeká, kam jí zavede. Rozhodne teplou vodu uvítá, protože mezi otužilce nepatří.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Jentte A. van Roosevelt

Wed Apr 22, 2020 11:51 pm
*docela jí baví povídat si se Zaydenem. Řekne mu kdo je a je ráda že ji nesoudí. Dopije své pití a všimne si jeho pohledu na Chrys se kterou se zná že zábavního parku. Zasměje se tomu co vidí. Když se jí zeptá jestli nechce jít tančit řekne že ano. Nechá se dovést na parket a chvíli se s ním jen pohupuje do rytmu. Pak mu položí ruce kolem krku a zadívá se mu do očí*/ má tak hezký oči a úsměv/* usměje se* co je mezi tebou a Chrys?*zeptá se na rovinu*/ přijdu si využitá....jako důvod ke vzbuzení zájmu/
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Clavio L. N. Martinelli

Wed Apr 22, 2020 11:55 pm

*Líbí se mu, jak je tady klid, i když na jachtě je docela dost lidí, ale přesto doufá, že jim sem nikdo nevtrhne. Ví že zvídaví lidé a novináři jsou všude, takže by se nedivil, kdyby se někdo z nich nebo jeho sestra, vynořil z vody přimo tady před nimi. Spokojeně vydechne když ucítí její rty na svém krku a potom jeji rty vyhledá těmi svými a polibek prohloubí. Jakmile ucítí, že mu zatahá za plavky, podívá se na ni trošku překvapeně, ale rozhodně si na nic nestěžuje.* Ty ses nějak rozvášnila, Nav. *Zamumlá pobaveně, ale i on sám ruce přesune na její vrchní díl plavek a začne jí je pomalu rozvazovat.* Kdybys chtěla, kdykoliv můžeme jet do komnaty. *Pokrčí rameny, ale zase vyhledá její rty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Camille Cara Schreave

Wed Apr 22, 2020 11:57 pm
*Vážným tónem, který ale jen předstírá, mu sdělí, že stát se mořským koníkem je přesně její největší sen. Pak řekne, že dle ní je Shrek divná pohádka, která se jí nikdy nelíbila. Spíše Rebelka nebo Mulan, na to se dalo docela dívat, kdyby si měla vybrat ona.*Jak vycvičit draka je hezká pohádka taky.*Bezzubka byl roztomilej.*Vzpomene si na toho draka, černého jako noc. Dojde s ním do bazénu kde se zamyslí a nakonec mu řekne o jejích asi nejoblíbenějších místech Uchechtne se.*Ty asi fakt chceš skončit přes palubu.*Poznamená, když ji zase trochu provokuje.*Klidně ti někdy některé z těch mít ukážu.*Ví moc dobře o co se snaží, chce ji přivést na jiné myšlenky, ale stejně to nebude mít velký účinek. Zkoušela pozornost sama odvést jinam a nepomohlo to. A to že tentokrát by byla v jeho společnosti by bylo snad ještě horší, protože pokaždý když je vidí napadá ji, že to dítě, které zemřelo mohlo být zrovna to, co bude po ně vyčítá si ještě více to, co mu udělala.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Navya A. Sánchez

Thu Apr 23, 2020 12:21 am
*Začne ho líbat na krku a rukama sjede po jeho hrudi až k lemu jeho plavek, za který ho lehce zatahá. Po jeho poznámce se potichu uchechtne a lehce ho políbí pod uchem.* Vadí ti to? *Zavrní mu do ucha a pousměje se, když cítí, jak jí rozvazuje vrchní díl plavek.* Jo, to bude asi lepší. Nepotřebuju se objevit na titulce a už vůbec nepotřebuju, aby nás objevila tvoje sestra. Nic proti ní, samozřejmě. *Zasměje se a oplatí mu polibek.* Takže pojedem? *Nadzvedne obočí.*
Sponsored content

Jachta královské rodiny - Stránka 3 Empty Re: Jachta královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru