Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jachta královské rodiny

+6
Klarisa
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
-LF-
Admin
10 posters
 :: Město
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Chrysane Y. Martinelli

Wed Apr 22, 2020 7:55 pm
*Jde k pokoji Camerona, kde jej vyzvedne, aby společně mohli jít na party na jachtě, kam se jej rozhodla vzít a přesvědčila k tomu i jeho rodiče. Ví, jak si tam přál jít a ona jej má ráda. Vlastně je Cameron asi jediný s kým se normální baví. Teda on a její sestra Freya. Claviovi a jeho přítelkyni se raději vyhýbá a co se týče Zaydena.. to je v podstatě to samé. Po každý, když si vzpomene na jejich poslední hovor, cítí se ještě hůře a teď se snaží to nedávat najevo, před tím malým dítětem. Uchechtne se.*Ale jsi prcek. Jsi malej, menší jak já, takže tak.*Pokrčí rameny a pak s ním dojde do auta a zeptá se jej, jestli na jachtu chodí často. Ona tam nad ještě nebyla ani jednou.*Já nevím,co všechno tam máte, ale na pár jachtách skluzavky jsou.*Přikývne.*Jestli tam budou, já se tomu nebráním.*Pokrčí rameny. Když auto zastaví, uchechtne se nad tím, že jí začne táhnout k jachtě, tak nadšeně, že se mu veselou náladu podaří z části přenést i na ni. Cítí se v jeho společnosti lépe. *Ten chlápek, co se mnou byl na plese.. to nevím kde je a pokud mám být upřímná, nezáleží mi na tom. Nejsme přátelé, víš? Nemáme se rádi.*Vysvětlí mu to.*A ten strážce.. nemůže tu být. Má bohužel službu.*Pousměje se při vzpomínce na Nicka.*Co ti vůbec na něm tak vadilo na trzích?*Zeptá se jej lehce pobaveně.*Je náhodou moc milej.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Christophe R. Dubois

Wed Apr 22, 2020 7:56 pm
*Zeptá se jí, jak je na tom ona a prcek a po její odpovědi přikývne. Zeptá se jí i, jestli si nedá něco k pití a pak s ní dojde k baru a sám si objedná jeden alkoholický koktejl. Po Camillině poznámce se zasměje.* Naštěstí je to jenom něco okolo osmi měsíců. Pak si dáš. *Mrkne na ní a sám se napije svého drinku.* Výborný. *Zazubí se na ní pobaveně.* Jinak...Až půjdeš a nějaký ultrazvuk... Mohl bych s tebou? Rád bych toho prcka viděl. *Usměje se na ní a poškrábe se na zátylku. Doufá, že jeho přítomnost jí u toho nebude vadit.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Wed Apr 22, 2020 8:03 pm
*na jachtu se mu moc nechce, ale taky se mu nechce sedet dom, kdyz vetsina jeho rodiny bude tam. Kdyz se tam bude nudit, tak ma v planu , ze proste napise kamosum a pujde za nimi. jakmile je u jachty, nejde na jeji palubu, ale rozhodne se vydat se na plaz. Jde piskem a kousek od jachyt si sedne do pisku a chvili se kouka jen na morskou hladinu, ale nakonec se kouka do sipleje mobilu a smskuje s kamosema. V mysli je stale i u Eris a zajimalo by jej, kdy se s ni zase uvidi.* /Kdby tak rychle neutekla z toho kola, mohl jsem si rict aspon o cislo, nebo aspon neco./ *Tuka odpoved na smsku a kouse si spodni ret.* /Neznam ani jeji prijmeni... takhle bych ji snad nasel snadneji./ *Skubne s sebou, kdyz vedle sebe uslysu hlas te na ktero mysli a lame si nad ni hlavu a spadne mu mobil do pisku.* To.. jsi ty? *Vykokta ze sebe a usmeje se a potom zamrka.* Pockat... neplanujee utok, nebo tak a proto jsi tady? *Zepta se ji a potom zvedne mobil a setre z nej pisek a da jej do kapsy.* Jsem rad, ze jsi tady... tedy pokud zde nejsi za ucelem napanout mou rodinu. To bych byl spis zklamanej.. *Rekne ji a ceka na jeji odpoved a potom se ji podiva do obliceje, ktery vidi diky mesicnimu svitu videt matne.* Utekla jsi minule proto, ze se dozvedela, kdo vlastne jsem? Ja jsem ti rikal, ze nechci, abyvidela muj titul. Nic neznamena. *Poskrabe se nervozne na zatylku.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

Wed Apr 22, 2020 8:09 pm
*Obejme Kathiku zezadu okolo pasu a rovnou jí řekne, aby ho nepraštila.* Jsem opatrný dostatečně. *Zasměje se.* Příště si vezmu tyč a nejdřív tě s ní šťouchnu a až potom obejmu, jestli ti tohle přijde moc riskantní. *Uchechtne se a pak jí políbí a zeptá se jí, jak se měla. Usměje se po její odpovědi a oplatí jí další polibek.* Jo, teď je to úžasný. *Přikývne a když vidí tu pistolku, vykulí oči a pak si obličej zastíní rukou, když na něj začne stříkat.* Neříkala jsi, že tím budeš střílet rebely? *Zasměje se a potřese hlavou. Pak se sám usměje a vezme jí do náruče a rozeběhne se s ní k nejbližšímu bazénu, do kterého skočí. Je mu nějak jedno, že na sobě má košili a ona šaty. Je to jen voda a uschne to.* Promiň, tomu nešlo odolat. *Zamrká na ní jako andílek pro tentokrát on a prohrábne si mokré vlasy.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Zayden J. Collard

Wed Apr 22, 2020 8:09 pm
*sedí u baru a objedná si Whisky, kterou do sebe i následně kopne. Všimne si, že si na židli vedle něj sedla poměrně hezká dívka, a tak se na ní otočí a pousměje se, když vidí, jak pohledem hypnotizuje všechny nové příchozí.* Čekáte na někoho?*uchechtne se a když následně neznámá dívka odvrátí zrak povytáhne obočí.* Přišel s jinou?*zeptá se a pousměje se. Asi mu do toho nic není, ale to by nebyl on, kdyby se s někým bavil zdvořile.*/A jak to pak dopadá./*uvědomí si, ale hned tyhle myšlenky zase vyžene z hlavy. Nechce si kazit večer.* Jsem Zayden. *Natáhne k ní v pozdravu ruku a čeká, jestli ji přijme*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Camille Cara Schreave

Wed Apr 22, 2020 8:11 pm
*Dojde s Chrisem k baru, kde si objedná nealkoholický koktejl, jeden z nich. Podle ní stojí za prd, kvůli čemuž si i postěžuje. Když se Chris zasměje, naoko uraženě si odfrkne.*Raději mě neštvi nebo tě shodím přes palubu.*Našpulí i rty. Napije se ze svého drinku a po komentáře Chrise protočí očima.*Proč jen nemůžeme být mořští koníci?*Zeptá se a povzdechne si. Ví, že u mořských koníků je to samec, který nosí mláďata, což by se jí rozhodně líbilo.*Jeho otázku chvilku zvažuje.*Máš právo tam být.*Řekne mu.*Takže klidně. Mě to vadit nebude.*Dodá ještě k tomu,a by si nemyslel, že to připouští jen protože na to má právo. Tak nějak bude ráda, když u toho nebude sama, i když to by nahlas nepřiznala. Ale má strach, jak to bude probíhat, celé těhotenství. Rozhlédne se po jachtě a pak kývne k bazénu.*Nepůjdeme se vykoupat?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Navya A. Sánchez

Wed Apr 22, 2020 8:14 pm
Neboj, kdyžtak ti je pomůžu najít. *Uchechtne se a pak se rozhlédne krátce po jachtě a navrhne výhřivku, pokud tu vůbec je. Jde s ním ruku v ruce po palubě a usměje se, když uvidí cíl jejich cesty.* A sami. *Usměje se, protože doufala, že výhřivku nebude okupovat polovina jachty. Přetáhne si přes hlavu šaty, takže je už jen v černých plavkách a pak si sundá z nohou i sandále a chytne se Claviovi ruky. Vleze dovnitř a na tváři se jí rozlije úsměv, když cítí teplou vodu. Usadí se v ní a hlavu si opře o Claviovo rameno.* Tohle je dokonalý. *Vydechne spokojeně.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Eris S. Beavers

Wed Apr 22, 2020 8:24 pm
*Jde směrem k jachtě, i když neví, jak to udělá, protože jakmile na jachtu vejde, asi jí nikdo nebude brát za někoho z paláce. Naštěstí na Eathena narazí už na pláži a vydá se k němu. Posadí se vedle něj do písku a zeptá se ho, jestli ho párty nudila. Uchechtne se, když vidí, jak mu mobil spadnul do písku.* Jo. Řekla jsem si, že si udělám zase výlet na souš a vyměním ocas mořský panny za nohy. *Ušklíbne se pobaveně a pak její úsměv zmizí a ona zavrtí hlavou.* Ne, dneska žádnej útok. *Ujistí ho, že pro dnešek je jeho rodina v bezpečí.* /Pokud se teda nezačnou házet navzájem přes palubu./ *Proběhne jí hlavou a pak se podívá zase na něj a po jeho další otázce se pousměje.* Nedozvěděla jsem se to v tom parku. Už na pláži jsem poznala, kdo jsi, takže jsem věděla, že máš titul. *Pokrčí rameny.* Každej máme něco. Ty jsi princ, já rebel. Kdyby na těch titulech záleželo, asi bysme tu teď takhle neseděli. *Pousměje se lehce.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Jentte A. van Roosevelt

Wed Apr 22, 2020 8:26 pm
*na párty přijela mezi prvními. Sedla si k baru a teď usrkává ze své sklenice. Při tom pozoruje všechny nově příchozí. Takže jí neunikne ani následník Španělského trůnu. Mezi tím přehlédla přítomnost mladíka vedle ní. Když promluví trochu sebou překvapeně škubne. * Ne na nikoho konkrétního nečekám* usměje se* a upřímně je mi jedno s kým kdo přišel. Páry ve vyšších kruzích se brzy rozpadnou. Moc mě těší Zaydene já jsem Jentte * stiskne mu ruku*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Kathika Canton

Wed Apr 22, 2020 8:26 pm
*Když ji někdo obejme okolo pasu lekne se a už jej skoro praští, ale pak zjistí, že je to Wells, takže to neudělá, protože jemu ubližovat nechce. Uchechtne se.*Ne, to nejsi drahý.*Nesouhlasí s ním. Pak se zasměje.*Tač a šťouchneš mě s ní jo? No tak díky no. To je strašně milé.*Řekne pořád pobaveně.*Na nějákém plese, až budu mít stráž a budu stát v pozoru u zdi, ty ke mě přijdeš s tyčí, jo?*Zeptá se jej. Pak se na něj otočí a políbí jej, ještě podruhé. Následně se rozhodne vytáhnout to, co měla v plánu hned od začátku. Vytáhne růžovou pistolku a na Wellse začne okamžitě stříkat vodu.*Jo, to jo, ale dneska jsi se mou obětí stal holt ty.*Pokrčí rameny. Pak vyjekne, když ji vezme do náruče a než stihne zareagovat, už je i v šatech a s botama v bazénu. Vyplave na povrch a podívá se na něj.*Jasně.. Asi jsem si to zasloužila.*Uzná pobaveně a vyleze z vody, aby ze sebe shodila šaty a zula si boty. Pak se otočí a do bazénu za Wellsem skočí schválně.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Christophe R. Dubois

Wed Apr 22, 2020 8:29 pm
*Zasměje se, když slyší její poznámku o nealkoholických koktejlech a po její reakci se jen uchechtne.* Naštěstí bys mě neunesla. *Mrkne na ní a pak už má v ruce svůj koktejl s alkoholem a musí jí trochu pozlobit tím, že se začne rozplývat nad tím, jak je dokonalý.* Protože to bych se teď nemohl smát, ale byl byl divná zelená oblůdka plavající v moři a říkající si, co je tohle za obrovskou bílou divnou věc. *Zazubí se na ní a pak se jí trochu nervózně zeptá, jestli by mohl být u ultrazvuku.* Dobře. *Usměje se na ní, když souhlasí a pak se podívá k bazénu a přikývne.* Jo, klidně můžeme. *Vydá se s ní k němu a u okraje nechá svoje žabky a skleničku s pitím a pak skočí do vody šipku.* Ta voda je dokonalá. *Pousměje se, když se vynoří a prohrábne si rukou vlasy, aby mu z nich nekapala voda do očí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Zayden J. Collard

Wed Apr 22, 2020 8:38 pm
*všimne si dívky, která pohledem sleduje všechny nové příchozí, a tak na ní promluví.* Vážně? Vypadá to jinak.*popíchne ji a mile se usměje. Když zmíní, že páry ve vyšších kurzích se brzy rozpadnou, povytáhne obočí.* /Jak pravdivé./*poznamená v duchu a následně se jí představí. Když přijme jeho ruku, s úsměvem jí ji stiskne a pak zase pustí.* Jentte..to je moc hezké jméno. Z kama jste? Bydlíte v Illee, nebo jste taky že zahraničí?*nadhodí, aby mezi nimi nebylo ticho.* Smím vás na něco pozvat?*dodá s povytaženým obočím.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Wed Apr 22, 2020 8:42 pm
*Vejde na palubu Schreaveovic jachty a kouka se kolem. Pripada mu menci, nez, kdyz tady jako maly kluk pobihal s Ressou a Wellsem. Pousmeje se a nasledne se dostane nekam k zabradli a jen se diva na vyhled na more. Zajimalo by jej jestli se zde dnesja vyda i Tessa. jak videl na Illegramu, nabarvila si sve tmave vlasy na blon a uprimne nechape,, proc to udelala. Ty tmave vlasy ji slusely mnohem vic. Kouka se na hladinu more, kdyt vedle sebe uslysi hlas Tessy, Koukne se na ni a usmeje se na ni.* Ahoj Zlatovlasko. *Zazubi se na ni a prohledne si ji a pohledem se zastavvi zase na jejim obliceji.* To, ze se prebarvis byla sazka? Proc jsi to udelala Tess? Vzdyt tve tmave vlasy byly krasne.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Wells J. Schreave

Wed Apr 22, 2020 8:46 pm
Ale jsem. *Uchechtne se a pak protočí očima.* Až budeš mít službu, pokusím se tě nerozplylovat a jinak ... tě budu objímat, dokud si na mě nezvykneš. *Zazubí se na ní a pak jí oplatí polibek. Nakonec už ale skončí mokrý díky její pistolce.* Tvojí obětí.. A pak že strážci královskou rodinu chrání.. *Potřese hlavou a snaží se tvářit vážně a zklamaně, ale v jeho očích je znát pobavení. Nakonec jí rychle chytne do náruče a skočí s ní do bazénu bez ohledu na to, že na sobě mají oblečení.* Určitě sis to zasloužila. *Opraví jí se smíchem a pak si sundá mokrou košili a hodí jí na zem k okraji bazénu, aniž by z vody vylézal, a to stejné udělá i se žabkami. Když je Kathika opět zpátky u něj v bazénu, doplave k ní a pak jí zastrčí za ucho jeden pramínek vlasů.* Co říkáš na noc u mě v komnatě? *Navrhne jí s úsměvem a krátce jí políbí na čelo.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Jacob Rhys Moore

Wed Apr 22, 2020 8:48 pm
*na akce kralovske rodiny se moc nezene, jen tehdy, kdyz tam maji s Tay hrat, ale dnes se tam chce zastavit, jako... Host? Nejak tak auzit si to normalne. Jede z palace s Taylor a cesta je tocha, dokud nejsou u jachty nasledne po jejim boku nevejde na palubu honosne jachty. Kouk a se kolem, protoze zde je asi podruhe v zivote a vzdy je ohromeny, jak je honosna a velka. Koukne se na svou nevlastni sestru a zaubi se na ni.* Co bys jen chtela sestricko. Muzeme jit reba k baru a neco si tam dat, nebo muzes jit klidne tancovat. *Usmeje se na ni.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Camille Cara Schreave

Wed Apr 22, 2020 8:50 pm
*Pohrozí mu, že jej přehodí přes palubu, pokud ji bude i nadále štvát a je rozhodnutá svou výhružku i splnit.*To je pravda, ale mohla bych si zavolat třeba strážce, plavčíky nebo někoho na pomoc.*Řekne tónem, jako by sna bylo úplně normální se bavit přehození člověka přes palubu. Pak se zeptá, proč nemohou být mořští koníci, aby on nosil dítě a ona mohla normálně pít alkohol*Hrozný s tebou, všude vidíš chybu.*Trochu jej pošťouchne. Když se zeptá, jestli by mohl být u ultrazvuku, trochu ji to překvapí, ale jak řekne, má na to asi právo a ona bude ráda za oporu, i když to vlastně nepřiznává nahlas a ani jen tak nepřizná, to není v její povaze. Pak navrhne, aby šli do bazénu a dopije svůj drink. Pak se s ním vydá tam a sundá si boty. S šaty zaváhá, ne protože by jí vadilo se ukazovat, ale vzpomene si na jizvu na svém břichu, kterou tam má kvůli kulce. Ale pak si šaty přetáhne přes hlavu a do vody vejde normálně. Nad tím, že tam Chris skočí se ani nepozastavuje.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Jentte A. van Roosevelt

Wed Apr 22, 2020 8:52 pm
*od baru sleduje všechny nově příchozí a upíjí ze své sklenice. Když na ni neznámí promluví škubne sebou. Odpový mu že na nikoho nečeká a je jí jedno s kým kdo přichází*/ většinou stejně odejdou s někým jiným/* když se představí dojde jí s kým má tu čest, ale nenechá se tím vyvést z míry.* Ano vážně, a nevím jak si došel k závěru že mi není ukradený*dopije své pití při tom se usmívá. Když poznamená že má hezké jméno usměje se trochu víc.*jsem z Anglie ale zbavovalo mě to tam ....a ti novináři jsou jako psi co by vás uštvali a sežraly..... takže jsem odjela tak daleko jak jen to šlo.*odpoví mu s úsměvem* ano můžeš mě pozvat. Nejradši mám sladké drinky.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Tessa Ophelia Schreave

Wed Apr 22, 2020 8:55 pm
*Všimne si Archieho, chvilku jen tak pozoruje se zamilovaným výrazem na tváři. Ale pak si v duchu zanadává a nasadí zase normální výraz na tvář, aby nic neměl šanci poznat a přijde k němu. Vzpomíná si jak na jachtě pobíhali společně i s jejím bratrem jako malí. Pozdraví jej a když ji osloví Zlatovlásko, usměje se. Líbí se jí to a lichotí jí to. Moc ji to těší, Archie asi ani neví jak. Ale pak přijde pro ni trochu studená sprcha. Potřese hlavou.*Ehm.. Ne nebyla to sázka./Bylo to kvůli tobě../*Jen se mu chtěla více blížit, protože si jej chce získat a nevzdává se naděje, i když vlastně každé setkání s Archiem vždycky část té naděje zabije.*Jenom jsme měla pocit, že to chtělo změnu.*Prohrábne si vlasy a pak pokrčí rameny.*/Ještě dneska se odbarvím./Ale máš pravdu, asi se mi taky moje tmavě vlasy líbí více.*Uzná a usměje se na něj, aby nepůsobila nijak smutně, tak jak se teď i trochu cítí.*Pamatuješ, jak jsme tu pobíhali jako děti? Dospělí po nás vždycky pokřikovali, že se přizabijeme, když uklouzneme. A jednou jsme společně Wellse přesvědčili, že tu jsou žraloci a on pak odmítal vlézt do vody ještě příští léto. A mimochodem ne jen tady, ale i na umělé pláži v paláci.*Zachechtá se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Cameron S. Horn

Wed Apr 22, 2020 9:00 pm
*Je rád, že může na tu párty na jachtě jít a Chrysane má taky čím dál víc rád, proto je rád, že jde zorvna s ní, jelikož se nechová jak polovina dospělých a nic mu nezakazuje.* Možná jsem menší než ty, ale jsem větší než jakýkoliv dítě, který je menší než já. *Našpulí rtíky, jelikož si není jistý, jestli se do té věty nezamotal Poté se už tváří nadšeně, když zmíní skluzavky a sjede si ji pohledem.* Plno dospělých by se mnou nešlo. *Nafoukne tvářičky a ruce si založí na hrudi. Když poté auta zastaví, rovnou se ji rozhodne táhnout ke skluzavkám. Když začne mluvit o tom chlápkovi, co byl s ním na plese, nakrčí obočí a zvedne k ní pohled.* To je ale hnusný. Všichni se mají spolu bavit, víš? PAk by byla prej harmonie nebo něco takovýho. Někde jsem to slyšel a to slovo se mi líbí. *Zase rtíky našpulí a očka se mu rozzáří, když si na něco vzpomene. Zvedne ruku a na CHrys ukáže prostředníček.* A toto prý znamená děkuji! To je hustý, že? *Zazubí se na ni a tváří se, jako by právě něco objevil.* Ale ten strážce se k tobě nehodí, víš? K tobě se hodí... K tobě se hodím já! *Zamrká na ni nadšeně a znovu ji čapne za ruku a když uvídí skluzavky ve vodě, krok zrychlí.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Wed Apr 22, 2020 9:05 pm
*Dedi na plazi a kouka se pted sebe na vodu a potom se koka na displej sveho mobilu a pise si s kamaady a myslenkama je zase u Eris. Zajimalo by jej, kdy na ni zase narazi a kde a zaroven je na sebe neskutecne nastvanej, ze si na ni nestihl vzit kontakt, protoze tak by bylo vse jednoduzsi a mohl by se s ni vidat takhle casteji a nemusel by cekat na nahodu.* /Takhle bych ji mohl vidat, kdy bych chtel... Videl bych jeji jiskrici oci a jeji roztomily obliej a ty vlasy... Ta barva mu vybavi jeji oblicej at se kouknu na cokoliv, co ma jen fialovou barvu./ *Honi se mu hlavou a jakmile vedle sebe uslysi hlas, ktery tolik chtel slyset, lekne se a pusti svuj mobil do pisku. Zmatene se ujisti, jestli je to ona nad jejimi sloy se pobavene usklibne.* No jasne, Doneslo se ti, ze na nasi jachte se kona party, tak te to primelo, vymenit ploutev za nohy. *Pousmeje se a oci u sviti pobavenim.* Kolik mas moznosti naprimenu v cloveka? Udelala jsi domluvu se zlou carodejnici zijici v nejhlubsich castech ceanu? *Zajima se a u toho se usmiva a nasledne si schova movil do kapsy a kamosi jej najednou nezajimaj, protoze vidi Eris. Potom se ji zepta na to, proc utekla, potom, co ji rekl, ze je princ a poslechne si jeji slova.* Takze jsme uz na te plazi oba vedeli, kdo ve skutecnosti jsme? *nadzvedne jedno oboci a potom se pousmeje.* Takze pro tebe jsem jen eathen, co skace salta a ro me budes jen Eris, co strili z luku, dobre? *Zepta se ji a potom sleduje jeji ovlicej.* Jsem rad, ze jsi tady. Jinak bych se na party asi fakt nudl, protoze bych tam byl nejspis nejmladsi a stejne by si me nikdo nevsimal, jako vzdy. *Pokrci ramenem.* Sla bys tam semnou? Prosim? *Zepta se ji a nervozne si skousne spodni ret a potom se zarazi.* Nebo.. udelame to jinak. *Eekne a vsane a oprasi si veci od pisku a natahne ruku k Eris, aby ji pomohl vstat.* My si muzeme udelat vlastni party. Ve dvou. *Usmeje se na ni.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Christophe R. Dubois

Wed Apr 22, 2020 9:06 pm
Jo, ti by ti určitě pomohli. *Přikývne se smíchem a pak jí vysvětlí, proč nemůžou být mořští koníci.* Ty bys snad chtěla být nazelenalá oblůdka s ocáskem? *Nadzvedne obočí.* To budeš mít určitě ráda pohádky o Shrekovi, co? *Zasměje se a pak už s ní dojde k bazénu, kde na okraji nechá skleničku a žabky a do bazénu skočí. Sleduje jí, jak jde do bazénu ona a krátce se pozastaví pohledem na její jizvě, ale hned se zase podívá do jejího obličeje. Mrzí ho, že tomu nemohl nějak zabránit. Radši by za ní schytal tu kulku sám. Vzpomene si na to, že si i on z útoku odnesl jizvu, konkrétně na rameni, ale už ho to vůbec nebolí, takže na ní nijak moc nemyslí.* Jaký místa tady máš ráda? Ještě jsem nestihl Angeles nějak moc prozkoumat a rád bych viděl co nejvíc. *Zeptá se jí, aby řeč nestála, ale zároveň ho to vážně zajímá.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Clavio L. N. Martinelli

Wed Apr 22, 2020 9:23 pm
Díky, toho si vážím, lásko. *Usměje se na ni a u toho na ni s úsměvem mrkne. USměje se jště víc, když navrhne výřivkua a když uvidí, že tam nikdo není, úsměv se mu zvětší ještě o něco víc.* Jen škoda, že ty lidi jsou kolem. Lepší kdyby tu nebyl nikdo. *Pokrčí rameny a do výřivky vleze a podá ji ruku. Když tam vleze taky a opře si hlavu o jeho rameno, hlavu trochu nakloní na bok na tu stranu, kde má ona položenou hlavu.* Výřivku mají myslím i v paláci, tak tam můžeme zajít kdykoliv budeš chtít. I doma máme výřivku, takže to rvnou rezervuji pro tebe. *Mrkne na ni a trošku se odtáhne, ale hned ji věnuje menší polibky na krk.* A tam můžeme pokračovat v tomhle a nikdo nás nebude rušit. *Zazubí se na ni a zamrká jak andílek.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Kathika Canton

Wed Apr 22, 2020 9:25 pm
*Potřese hlavou.*Ne nejsi. Několikrát jsem tě zase málem praštila, takže kdo z nás dvou má asi pravdu?/A jednou se mi tě praštit i podařilo../*Vzpomene si na jejich setkání v tělocvičně.*Riskuješ své zdraví.*Upozorní jej.*Ale tomu objímání se jinak nebráním.*Pokrč rameny. Pak jej políbí a následně vytáhne i růžovou pistolku. Zasměje se.*Já jsem ale teď mimo službu.*Opáčí. Musí se přece nějak bránit. Pak vyjekne, protože ji vezme do náruče a hodí do bazénu. Uzná, že si to možná zasloužila a když jí to potvrdí, potřese pobaveně hlavou. Sundá si ze sebe šaty i s botami a zase skočí k Wellsovi do vody. Opře se lehce od jeh dlaně, když ji pohladí po tváři a odrhne jí tak vlasy z obličeje.*Hmm...*To si budu muset ještě rozmyslet.*Řekne tónem, jako by si skutečně nebyla odpovědí jistá, ale pak se k němu natáhne, aby jej políbila a ten polibek i trochu prohloubila.*Stačí ti to jako odpověď?*Zeptá se jej poté.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Taylor Moore

Wed Apr 22, 2020 9:45 pm
*s Jacobem dojela až k jachtě, kde asi ani v životě nebyla. Prohlédne si ji a všimne si, jak je obrovská. Pak se otočí na Jacoba a zeptá se ho, co chce dělat. Taky si připomene, že musí dýchat, i když v jeho přítomnosti je to pro ní hodně těžký.* Za prvý, neříkej mi sestřičko./Cítím se tak ještě hůř./*doplní v duchu a přimhouří oči.* Za druhý, to mě chceš opít?*povytáhne obočí a nakloní hlavu na stranu.* Tak jako kdysi, co? Raději opiješ mě, protože jinak by máma řvala jen po tobě.*připomene mu to, co udělal už jednou. Moc dobře si to pamatuje a jen tak mu to nezapomene.* Ale zase na druhou stranu, třeba dostanu teď možnost opít já tebe, takže ten bar beru.*zazubí se na něj a vydá se k baru, kde si sedne na jednu židli a objedná si pro začátek colu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Chrysane Y. Martinelli

Wed Apr 22, 2020 9:51 pm
*Uchechtne se.*To je sice pravda.*Uzná.*Ale pro mě jsi prostě prcek, stejně jako ostatní, menší děti jak jsi ty, pro tebe.*Jen tak nehodlá jejich slovní potyčku prohrát a sama i není jistá, jestli o, co řekl Cameron dává smysl nebo ne, ale nějak si to vyložila takhle. Když zmíní skluzavky řekne, že klidně na ně půjde, pokud budou na jachtě.*To asi ne, ale mě tvoje společnost nevadí. Jsem za ni naopak ráda.*Usměje se na něj mile.*Jsi roztomilej.*Pohladí ho po vláskách, když našpulí rty a ruce si založí na hrudi. Jde spolu s ním na jachtu a míří ke skluzavkách, nebo k pomyslnému místu, kde by měli být. Když zmíní toho chlápka na plese, Zaydena a strážce Nicka, se kterým si tak trochu něco začala.*My jsme to zkoušeli, ale někdy se stane, že ti prostě někdo nesedí, víš? To poznáš, až budeš větší. Ne se všemi jde vždycky vycházet a nenajdete společnou řeč.*Snaží se mu to nějak vysvětlit. Když na ni ukáže prostředníček, vykulí oči a nechápavě se na něj dívá.*C-camerone a to ti ř-řekl kdo?*Zeptá se pořád zaraženě, protože vážně nečekala, že on na ni ukáže prostředníček.*Ehm.. Tohle neznamená děkuji. Ale něco jako jdi do háje, nebo prostě pryč. Ukazuješ to člověku, kterého nemáš rád. Je to moc zlé gesto./Zvlášť na dítě ve tvém věku./Nehodí? A jak to můžeš vědět?*Zeptá se zvědavě. Je skutečně zvědavá, co z něj vypadne.*/Jestli mu něco nakukal Zayden../*Hodí po svém snoubenci, který je na baru pohled. Překvapí ji, když jej uvidí s dívkou.*/Konečně./*Popravdě si i oddechne. Třeba to konečně pochopil a ji nechá být.*Ty?*Zeptá se jej pobaveně.*Tak já si na tebe deset let počkám no.*Řekne z legrace a i z legrace na něj mrkne. Pak s ním dojde ke skluzavkám, op kterých se může sklouznout až domoře.Pobídne jej rukou,a by jel jako první.*
Sponsored content

Jachta královské rodiny - Stránka 2 Empty Re: Jachta královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru