Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
Angel_Larsen
Angel_Larsen
Posts : 4
Join date : 10. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Angelika Larsen Chavier Lucardo

Fri Jan 10, 2020 8:29 pm
*Koukne se na dívku , která stojí vedle ní. *
/Sebevědomí ti nechybí/ *Poušklíbne se na ní* /Angelika Larsen Chavier Lucardo a bulvár nemododeruju. /*Usměje se na Amélii.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Khione A. Mitchell

Fri Jan 10, 2020 8:30 pm
*Chvíli postává stranou a pozoruje dění v sále a pak si poslechne i princovo zahájení plesu, než se u ní objeví další dívka patřící do Selekce. Když vidí její soucitný pohled potom, co jí řekne, že stojí sama, protože nevěděla za kým jít. Pak se koukne na prince, který se baví se Shaye. Trochu se pousměje.* Šel rovnou za ní. Navíc je hrozně fajn. Proč jsi za ním nešla ty? *Zeptá se jí s úsměvem a pak se uchechtne a zčervená nad tou představou, že by opravdu utekla s nějakým cizincem.* /O mě nikdo stejně nezavadí ani pohledem. Nejsem dost dobrá. Natož pro nějakého prince./ *Proběhne jí hlavou, ale to si nechá pro sebe. Pak se jí představí celým svým jménem a řekne jí, že už o ní slyšela. Potřese si s ní rukou.* Ze Summeru. A jsem instalatérka. /A případně uklízečka./ *Odpoví jí nesměle na otázku.* Taky mě těší.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Shaye Maya Goméz

Fri Jan 10, 2020 8:30 pm
*když dojde do sálu je ohromená jeho výzdobou. Zamíří do jednoho rohu a chvíli sleduje dění v sále. Všimne si princezny Edelynne jak probíhá davem a musí se usmát. Když pak princ začne zahajovat ples, natahne se ke stolu s pitím, který je hned vedle ní, a vezme si sklenku s džusem a napije se ve znamení přípitku. Pak jsi všimne jak k ní princ míří a na rtech se jí objeví úsměv.* Děkuju. Ty taky./Na jachtě vypadal líp.../*pomyslí si.* Jak se máš?*nadhodí*


Naposledy upravil annie.16 dne Fri Jan 10, 2020 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Angel_Larsen
Angel_Larsen
Posts : 4
Join date : 10. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Angelika Larsen Chavier Lucardo

Fri Jan 10, 2020 8:34 pm
*Podívá se na dívku, která říká že je instalatárka. */Ale chce to trochu víc odvahy/ Mávne rukou nad jejími problémy.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Edelynne Celeste Schreave

Fri Jan 10, 2020 8:42 pm
*Jakmile vidi stolek s tema sadkostma hned se k nemu rozebehne a prodira se davem a cestou taky zamava rodine a nasledne se snazi se dostat ke stolu.* Notak sup sup paprdove!/ *Nakonec, ale narazi na nejakeho pana, kery ji pripomene Mozzkomora a zamava mu s usmevem na rtech a jamile ji rekne aby mu poradila s kolackem jeji oci se rozzasri a ona zacne pskakovat a hned mu vyjmenuje nekolik druhu, ale kosicky jsou ni stejne nejlepsi a tak nadsene oskakuje u stolu a jmenuje mu jeji obibene druhy.* /Co kdyz mi je sni? To je jedno kolacky a kosicky!/ *Natahne se pro jeden s bilou polevou a ta ji zustane na nose a ona mu nadsene uakzuje , ze mela pravdu a po jeho slovech si sahne prdtem na nos a nasledne na nej prilepi dlan a olizne si ji.* Ne! Blaznis! To se nesmi uirat to se musi snist! Nic nesmi byt utrene! To je skoda mnamky! *Nasadi svuj vyraz, ktery e u ni vzdy, kdyz neco vysvetluje.* Tak jaky si vezmes ty?! *Rozhodne se ze zasne olizovat slehacku z vrchu a ve tvarima spokojeny vyraz.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 10, 2020 8:43 pm
Jednou tě o tom přesvědčím. *Zazubí se na ní a pak se zasměje.* Odpověď znáš sama. Protože jsem Schreave. Jsme ti největší tvrdohlavci pod sluncem. *Odpoví jí pobaveně a pak jí řekne, že by jeho rodině stejně nechyběl. Po její reakci se uchechtne.* A pak že já jsem tvrdohlavec. *Poznamená a potřese u toho pobaveně hlavou.* Dobře, dobře. Ale to neznamená, že bych s tebou nemohl podniknout cestu okolo světa. Ukázat ti různé památky, jídla, která stojí za to ochutnat, soukromé nádherné pláže, kde bysme byli jen my dva, zvířata, která jsi nikdy neviděla a neměla možnost si pohladit, kultury, o kterých se ti nikdy ani nezdálo. *Vyjmenuje jí, co všechno by mohla zažít, kdyby s tou cestou souhlasila a pak se na ní zamilovaně usměje.* Mě máš až do konce života jistého. Teď zkus být trochu víc sobecká a zamyslet se, o čem dalším jsi snila celý život. Měla bys myslet i na sebe. *Obejme jí okolo pasu a pohladí jí jemně po boku a pak si všimne Lii.* To ti zakazovat nemůžu. *Uzná s úsměvem a následně probodne pohledem svého bratra a všimne si Edelynne.* Zjev andílka, ale malej ďábel uvnitř. *Poznamená pobaveně a pak se uchechtne.* Přežene. A máma s ní bude muset být zase přes noc, protože jí bude blbě. *Tím si je jistý. Je to tak každou akci, na které se jeho sestřička ukáže. Pak už se jeho bratr uráčí zahájit ples.* Smím poprosit lásku svého života o tanec? *Zeptá se jí se zamilovaným úsměvem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Jan 10, 2020 8:43 pm
*Nakonec raději rychle uteče od trůnů, protože má pocit, že s přípitkem to vážně podělal.*/Bože.. raději se vzdám koruny a dám ji Jasperovi.. Ale ten by mě asi zabil, kdyby přebral i Selekci. Možná před měsícem by mu to nevadilo, ale teď by nadšený určitě nebyl, očividně se do té dívky skutečně zamiloval./*Proběhne mu hlavou. Pak se nějak dostane ke Shaye a pochválí jí její dnešní outfit. Moc se mu v těchto šatech líbí.*Díky.*Zazubí se na ni.*No, celkem pracovně, ale jinak to šlo.*Pokrčí rameny.*Co ty? Už jsi stihla prozkoumat palác? Našla jsi tu zajímavé místo?*Zeptá se, aby jejich hovor nestál jen tak.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Josephine O. Reyes

Fri Jan 10, 2020 8:44 pm
*Prochází mezi lidmi v sálu až se dostane až ke konci, kde spatří dívku, kterou si tak nějak doufá, že pamatuje. Když k ní dojde, bojí se, že jí odkopme pryč, ale stále se usmívá. Když se s ní začne bavit, usmívá se ještě více.* Jo, jdem Josephine těší mě. *Zazubí se na ni, když řekne, že si ji zapamatovala díky vlasům, koukne se na uniklý pramínek vlasů a pobaveně pokrčí rameny s uchechtnutím.* Jo, myslím, že fo je nejlepší bod, jak si mě zapamatovat mebo s někým nesplést. *Trošku se začervená a ještě o trochu víc, když ji pochválí.* Děkuji, tobě taky! *Stále se usmívá a pak se rozpačitě rozmáchne rukama.* No... Moc jsem si zatím nezvykla. Jako trošku jo, ale úplně hodně ne. Je to tady tak velký! Jak si na to někdo může zvyknout? Ty sis zvykla? *Udiveně se rozhlédne kolem a následně se zasměje.* Já si to představovala víc... Nóbl. Víc třeba všechno ze zlata. Zlaté příbory, talíře, zlaté záchody, zlaté chodby, zlaté stěny a tak. *Uchechtne se.* Libí se ti tady? *Zeptá se ji zvědavě a už se očkem začne dívat po nějakých sladkostech.* /Pak ji tam odtáhnu taky. A nebo rovnou teď? Ale jo!/ Nechceš jít k dortíkům? Docela se mi na ně sbíhají sliny. *Znovu se tam po očlu koukne, ale hmed se zas otočí na dívku.*
Éamon de Valera
Éamon de Valera
Posts : 23
Join date : 15. 12. 19
Location : Ireland

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký Taneční sál

Fri Jan 10, 2020 8:56 pm
*Éamon trochu pokrúti hlavou, všetečné a milé dievčatko, tieto zábavy ešte nie sú pre ňu, teda aspoň podľa jeho názorua sleduje ako si utiera nos do dlane a olizuje sladký krém rovno z prstov. *Podľa mňa to škoda nie je, ich tu toľko.* Porozhliadne sa okolo či nespôsobuje nejakú hanbu. Je milo pobavený, je zaujímavé rozprávať sa s takým dievčaťom. *Možno tento.* Povie a opatrne si zoberie jeden košíček spôsobom aby sa nezababral, podávať čokoládovú ruku nejakému princovi by bola hanba celého írska. Je jasné, že je cudzinec, jeho hlas nesie silný írsky prízvuk. *Je to ale dobrá ideológia, nepatrí sa nechávať po sebe zbytky. Na to môže doplatiť nie len žalúdok.* Uškrnie sa.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Joseph E. Lindwood

Fri Jan 10, 2020 9:01 pm
*Vykoktá, že vypadá kouzelně a pak s červenými tvářemi přikývne. Má pocit, že se tu upeče.* /Nemůže někdo otevřít okno? Proč nejsme v zahradách? Proč je tu takový horko a dusno?/ *Honí se mu hlavou a pak si poslechne Sawyerovo zahájení plesu a zeptá se Lucyi, jestli si s ním zatančí. Prakticky ho na parket dotáhne a on se jí nijak nevzpírá. Postaví se do základní pozice a začne s ní tančit do rytmu hudby. Po jejím "komplimentu" trochu zčervená a přikývne.* Jo, to věřím. Ale třeba po plese, sem by se to nehodilo. *Mrkne na ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 10, 2020 9:02 pm
*Potřese lehce se usměje.*Jo, to je pravda.. Lia je stejný tvrdohlavec jako ty.. Tenhle váš gen je otravný.*Uchechtne se. Když řekne, že by nikomu z rodiny nechyběl, začne říkat všechny důvodu u všech, proč by jim měl chybět. Zamrká na něj jako andílek.*Můžeme soupeřit v tom, kdo z nás je tvrdohlavec větší.*Řekne mu jeden ze svých geniálních nápadů.*Nebo to nechat někoho posoudit..*Napadne ji Lia. Pka se vítězně usměje, když řekne dobře. Je ráda, že jí tohle uznal.*Jsi vážně přesvědčivý..*Uzná.*Někdy se s tebou ráda někam podívám. Ale nevím kam bych chtěla.*Pokrčí rameny. Řekne, že jediná věc, nebo spíš člověk, kterého chtěla už má, jeho.Nikdy si nic víc nepřála a asi ani přát nebude.*Tak to jsem ten nejspokojenější a nejšťastnější člověk na zemi.*Usměje se na něj zamilovaně, stejně jako on na ní předtím. Pak si povzdechne a zamyslí se.*/Co bych chtěla?/*Chvilku přemýšlí.*No, zatím jediný, co mě napadá je, že bych se chtěla podívat do Francie. Hlavně do Paříže, ale třeba i někam na venkov.*Viděla nějáké fotky a moc se jí ta země líbí.*/Ochutnat sýry, bagety, občas možná i nějáké jejich víno, kterými jsou proslulí. Když ji obejme kolem pasu, přistoupí k němu trochu blíže. Pka se zase usměje a ví, že si s Liou při nejbližší příležitosti promluví. Všimne si Edelynne, kterou vždycky přirovnávala k andílkovi na zemi.*To mě celkem překvapuje. Ale to jak je roztomilá je určitě perfektní kamufláž, která všechny zmate. Když očekávají andílka a ona má být malý ďábel.*Vidí,, že jde k dortíkům a doufá, že to nepřežene. Nechce, aby jí bylo špatně. Potřese lehce hlavou.*Je malá, v budoucnu se to určitě zlepší.*Řekne a pak přikývne.*Zatančím si s tebou moc ráda.*Odejde spolu s ním na parket, kde jakmile začne hudba začnou oni tančit. Ona má tanec strašně ráda, baví jí to a i když by to sama neřekla, je v tom dobrá. Přitom se dívá Jasperovi do očí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Shaye Maya Goméz

Fri Jan 10, 2020 9:05 pm
*když si všimne že k ní míří princ, na tváři se jí rozlije úsměv. Když jí pochválí outfit udělá to samé, ale pak uzná že na jachtě se ní líbil víc. Pak se ho zeptá jak se má, aby nějak začala konverzaci* Eh..zajímavých míst jsem tu viděla několik, ale nemyslím si že je ještě někdy najdu.*odmlčí se* Pokaždé to bylo když jsem někam zabloudila a rozhodně nevím jak sem se tam dostala.*uchechtne se. Pak nakloní hlavu mírně na stranu* Jaké je tvoje oblíbené místo v paláci?
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Fri Jan 10, 2020 9:07 pm
Ne milacku, neztratil jsem ho. Je peclive schovany v koupelne. *Rekne ji s uchechtnutim a nakonec spolu opusti jejich komnatu a vejdou do salu. Pokyve hlavou vsem kolem koho prochazeji a potom uz jsou utrunu a u awyer. Kyvne mu hlavou a nakonec mu rekne, ze to zvladne. Vse podstatne uz rekla jeho zena.* Vrim, ze ro zvldnes. *Doda nakonec jeste k Sawyerovi a nakonec rekne brikssi, ze pokud ji nebude dobre, hned odejdou a potom se usmeje a nasledne se bavi o Jasperovi a Charity a on vydechne.* Udelal jsem naprostou kravinu a nejsem si jisty, jestli Jasper na neco takoveho dokaze zapomenout a kor ta divka. Charity? *Zepta se protoze si neni jisty jmenem.* Pokud se oba skutecne miluji, pak je to poradku a mel bych se jim omluvit a halvne ji. *Tekne a vydechne a potom kolem proleti Edelynne a on s vykulenym ocima koukne na Brikssi.* Minule pozvracela snad celou postel. *Rekne a potom vydechne.* Fajn, ale priste jsi na rade ty, Levandulko. *Zvedne jeji ruku a polibi ji a potom uz vidi Sawyera, jak jde zahajovat ples a vezme si sklenicku sampanseho a posloucha jeho slova a pousmeje se a nasledne se napije ze sve sklenicky a kdyz je jejich Syn zase u nich a slysi, co rekla Brikssi, Zakrouti hlavou.* Vis jak je to strane stresujici? Vyjdes na podium a vsichni na ebe koukaji a y mas, co delat, abys dala dohromady slova, ktere nebudou znit, jako naproste blbosti? Mela by sis o nekdy yzkouset lasko. * Zazbi se na ni a potom koukne na Sawyera.* Potom jsem se zlepsoval. Taky to bude s kazdou akci lesi. *Rekne a potom sleduje, jak se zveda a jde k blondynce a poslechne si slova sve zeny a stiskne jemne jeji ruku.* Uz to tak nejspis vypada. *Odpovi ji a potom vstane a vytahne na nohy i ji.* Zatancujeme si spolu, Draha? * azubi se na ni.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Jan 10, 2020 9:10 pm
*Začne mluvit se Shaye, aby mezi nimi nebylo ticho.*Jo, já pořád říkám, že by se hodily mapy, ale pořád se to nikomu nechce zařídit.*Uchechtne se.*No.. Asi pláž.*Odpoví pak.*A nebo stáje či zahrady, tam je taky mnohdy klid./A s Rafem tam můžu volně chodit./*Pomyslí si.*Nechceš si dát něco z občerstvení?*Zeptá se a kývne ke stolu, který je kousek od nich a je plný jídla. Všimne si tak i Edelynne.*Kdyžtak bychom si měli pospíšit.. Jinak Edelynne sní všechny dortíky.*/Jí bude zase špatně../
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Lucya Heaven Vasiljev

Fri Jan 10, 2020 9:18 pm
*Souhlasí s tancem a na parket ho skoro odtáhne. Pak s ním začne tančit jen co začne hudba hrát a dívá se s úsměvem do jeho očí. Poznamená, že mu to dneska taky sluší, ale že na jeho outfit, který měl po malování u vodopádu to prostě nemá.*Sem asi ne.*Uzná.*Po plese? To bych snad měla mít čas..*Dělá, že přemýšlí, jestli nemá něco v plánu.*/No, teď už jo.. Dostat ho co nejdříve do mé komnaty. Nebo klidně do té jeho, aspoň mě je to úplně jedno./*Pomyslí si. Pak se zase nakloní k jeho uchu.*Ty šaty jsou dost těsné.. už se těším, až se z nich dostanu.. Nejlépe s tvou menší pomocí..
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Shaye Maya Goméz

Fri Jan 10, 2020 9:20 pm
*oplatí mu kompliment a pak se ho zeptá jak se má. Jeho odpověd ji ani moc neprekvapí. Pak mu řekne že se v paláci stále nevyzná* Ty by rozhodně nebyly od věci*pokrčí rameny. Pak poslouchá jeho slova a jen mírně kývne hlavou.* Je strašně roztomilá.*řekne se smíchem a pak se otočí a udělá pár kroků ke stolu s občerstvením. Uvidí mísu s ovocem a hned si vzpomene na jejich setkání na jachtě a s šibalským úsměvem se natáhne pro jednu jahodu* Jahodu?*nabídne mu a v očích se ji objeví jiskřičky. Pokaždé když si vzpomene, že si princ myslel že nikdy neměla jahodu, začne se smát*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Arowen Bennett

Fri Jan 10, 2020 9:26 pm
*Spolu s ostatními rebely se blíží paláci. Jsou rozdělení v několika skupinkách. Každá skupina se dostane do paláce jinou cestou. Některé mají jen odvést pozornost strážců. Jedna skupina má na starosti vypnout proud. Zbytek si to míří do sálu, kde probíhá dnešní ples.* Pěkně uvítáme ty pipinky ze Selekce a barbínky ze zahraničí na našem území. *Uchechtne se a pak ve svém klasicky černém oblečení a s pistolí za opaskem vejde do sálu. Pár rebelů před ní vyčistilo cestu, takže se nemusí momentálně nijak namáhat. Pár z rebelů má v rukou hořící pochodně, se kterými mají za cíl zapálit různé části paláce, aby vznikl chaos. Jakmile tento chaos nastane, je to signál pro rebely, kteří mají vypnout proud a oni tak udělají. V sále zhasnou všechna světla a utichne hudba.* Jdeme. *Zavelí Arowen rebelům a rozrazí dveře do sálu. Okolo ní proběhnou rebelové s pochodněmi a zapálí závěsy u oken, které se rychle rozhoří a další části sálu. Oheň je tak jediným zdrojem světla v místnosti, která se rychle plní kouřem a horkými plameny.* VÍTEJTE V ILLEE, VÁŽENÍ! *Vykřikne nahlas, aby to všichni slyšeli, vytáhne pistoli, náhodně zamíří do davu a vypálí. Vždycky má první ránu. Jakmile výstřel dozní, dají se do střelby i ostatní rebelové. Ti, kteří nestřílejí útočí nožem a někteří si dokonce do ghetta odvedou suvenýr v podobě nějakého účastníka plesu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Jan 10, 2020 9:34 pm
*Řekne, že už několikrát navrhoval zavedení map, ale neprošlo mu to.*Jo, to nebyly./Pro ty, kteří jsou v paláci poprvé by byly naopak velice užitečné../*Ale když se nad tím zamyslí i na druhou stranu, asi by bylo divné mít po chodbách stojany s mapami a nebo narážet na lidi, kteří by se tu podle nich snažili zorientovat. Podívá se na svou sestru u jídla a poznamená, že by raději měli jít pro jídlo dřív, než stihne všechno spořádat ona.*To je, ale je to andílek s ďáblem v těle.*Svou sestru zná a ví, že za tou roztomilou tvářičkou skrývá i ďáblík, který dokáže pořádně provokovat a dělat si z toho legraci. Stejně jak ona tak i on přejde blíže k občerstvení a vezme si nějáký sýr. Pak se zasměje.*Ty mi s tím nedáš pokoj, že ne?*Zeptá se jí pobaveně. Pak najednou zhasnou světla.*/Doprdele../*Vyvalí oči, když uvidí, jak chytnou závěsy u oken.*Musíš okamžitě pryč!*Křikne na Shaye, protože v sále všichni začnou panikařit. Čapne jednoho strážného za rukáv a postaví ho ke Shaye.*Odvedeš ji do úkrytu, nic se jí nestaneš, jasný? Ručíš mi za to svým krkem.*Řekne a pak sleduje, jak ji strážný vezme do náručí a vyběhne ze sálu, který se plní kouřem. Trochu se rozkašle.*Edelynne!*Zakřičí. Snaží se jí najít.*Mami? Tati*Dívá se kolem sebe. Začne volat i na své další dva sourozence, Jaspera a Liu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Bastien R. Martinelli

Fri Jan 10, 2020 9:42 pm
*Jakmile jeho snoubenku najde, s úsměvem ji políbí a začne si ji prohlížet od hlavy až k patě.* /Vážne by něco odvážnějšího neuškodilo. Ale sluší ji to./ Ne, to bych si nedovolil. Možná jen něco, při čem se dá provozovat dýchání bu úst do úst. *Zazubí se na ni a pak se uchechtne.* Díky. Ale vážně jsi nádherná. Jako vždy. *Pořád má na tváři zamilovaný úšklebek. Když ho lak něco napadne, na chvilku se zatváří zamyšleně, jak moc tu věc zvažuje jestli ne to dobrý nebo špatný nápad.* Hels, co kdybych se z mýho pokoje přestěhoval k tobě? Třeba jen na pár dnů. Ale jak chceš. *Mrkne na ni a pak prikyvne.* Vím, proto jsem sem šel. Jsem tě chtěl osvobodit. *Opět jí políbí a už by ji i táhl směrem k baru, protože má žízeň, ale když najednou uslyší rámus a hlas někoho cizího, výstřely a jekoty, zmateně se rozhlédne. Pro něj je to jaloby se zastavil čas a vrátil se zase do svých dětských let, kdy ho ze zahrady i s jeho sestrou rebelové unesli. Jakmile se zas probere, už nemá na tváři žádny úsměv, ani úškleb. Má tam zas pro něj typickou kamennou tvář, ale v očích se mu značí strach a hrůza. Rychle a pevně chytne Kasey za ruku, přičemž ji táhne rychle pryč.* Pojď, musíme rychle pryč. Ja tě ochráním, neboj. Nic se ti nestane. Nedovolín, abych znovu zklamal. Nedovolím to. Radši se nechám zabít já. *Začne mumlat čím dál tišeji a snaží chránkt Kasey vlastním tělem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 10, 2020 9:42 pm
To si vyřiď s mýma rodičema. *Zasměje se a pak potřese pobaveně hlavou.* Vyhraju. *Prohlásí sebevědomě a pak pokrčí rameny.* Když někoho seženeš. Ale někoho nezaujatýho. *Zasměje se a pak se na ní zazubí.* Jo, je to jeden z mých talentů. *Prohlásí s hraným egoismem a pak se jí zeptá, kam by se chtěla podívat.* Tak přemýšlej, princezno. *Vyzve jí, když řekne, že neví, kam by chtěla. Když slyší o Francii, usměje se.* /Myslel jsem si to./ Francie je kouzelná. Všechny její části. Takže je rozhodnuto. Tam se podíváme jako první. *Usměje se na ní a pak jí obejme okolo pasu a políbí jí do vlasů, když si k němu stoupne trochu blíže. Začnou se bavit o Edelynne a po jejích slovech se zasměje.* Jo, je to skvělá kamufláž. Lidi co jí neznají se tím pádem nechají snadno překecat k tomu, aby si s ní hráli. *Uchechtne se a pak přikývne.* Jo, to je pravda. V jejím věku jsem byl stejný. *Usměje se pobaveně a pak se jí zeptá, jestli si s ní může zatančit. Odvede si jí na parket, kde si jí k sobě přitáhne co nejblíž a začne s ní tančit. U toho se usmívá a dívá se jí do očí. Bohužel to nevydrží, protože během chvilky zhasne proud. Přestane tančit a Charity si k sobě přitiskne, co to jde, aby jí mohl chránit. Tuší, co teď nastane. A doopravdy se během chvilky rozrazí dveře do sálu a místnost ozáří světlo z pochodní, které během chvíle přejde v hořící sál, který se rychle plní kouřem.* Drž se u mě. Rychle pryč. *Křikne na Charity a jakmile se ozve první výstřel, jeho rukou projede ostrá bolest. Sykne bolestí a Charity kryje svým vlastním tělem.* Musíš se dostat do úkrytu. *Uslyší Sawyera, jak volá Edelynne a jeho rodiče. Pak uslyší i, jak volá jeho a Liu.* Jsem tady. Najdu Edy, ty Liu. O rodiče se postarají strážci. /Snad./ Budeš v pořádku, slibuju. Miluju tě. *Řekne Charity a rychle se otočí na nejbližšího strážce a pořád kryje Charity.* Dostaňte jí do úkrytu. Hned. *Křikne na něj a sleduje ho, jak začne Charity chránit strážce. On sám se otočí a začne kašlat kvůli kouři a přitom si přidržuje krvácející rameno. Rychle se vydá ke stolu s občerstvením, kde byla Edelynne a začne se po ní rozhlížet. Pak jí uvidí a rychle k ní doběhne.* Edy! Jsi v pořádku? *Zeptá se jí rychle a zkoumá jí vystrašeným pohledem.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Jan 10, 2020 9:49 pm
*stojí jen u stolu s občerstvením a když její bratr pronese přípitek, napije se že svého šampaňského. Pak už je ztracená ve svých myšlenkách a vytrhne jí teprve když zhasnou světla*/Co to../*pak jsi vsimne hořicích závěsu*/Panebože../*polije ji studený pot. Cítí se tak jako pokaždé, když útočí rebelové. Zase se o ní pokouší panicky záchvat a jelikož teď nemá zrovna nejlepší období rychlé mu propadne. Zachvili už vidí jen chaos, slyší výstřely a výkřiky lidí a nemůže se ani hnout. V davu hledá jeho. Doufá že tam není. Hučí ji v hlavě a musí několikrát zamrkat aby se vzpamatovala. Začne zhluboka dýchat a chce utéct pryč, ale její nohy odmítají spolupracovat. Udělá pár kroků dozadu ale narazí akorát tak do stolu a dál se nedostane.*/Kde jsou všichni? Kde je máma a Edelynne. Kde je Jasper, Saw a táta? Panebože../*není už skoro ani schopna ovládat své vlastní myšlenky*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Keira Tori Windermere

Fri Jan 10, 2020 9:51 pm
*Postava bokem dokud na ni nepromluvi jedna z divek ze Selekce. Zapamatovala si ji jen diky jeji bave vlasu a pousmej se na ni mile a pozdrav Josephine oplati.* No, vlastne jo, ale tva barva vlasu se mi libi. Zrtave vlasy jsou pekne. *Pousmeje se na ni a potom se ji zacne vyptabat na velke mnoztvi otazek a poslechne si jeji odpovedi a zasmeje se.* Mas ptavi, jesze jsem si tady taky nezvykla a jak rikas, taky jsem si myslela, ze tady bude vice zlata, ale nakonec je to tady skromne a uulne. Me se to takjle libi, ze nedavaji najevo, ze oni si to muzou dovolit, i kdyz jasne je tady ten fakt, ze luxus se tady nezapre, ale neprehaneji to. *Rekne jak to vnima ona.* /To u nas je to naopak. otec chce, aby kazdy vedel, ze na ten Luxus mame a tak vse prehani./ *Zatrese hlavou. Citi, jak se ji trese zaludek,kdyz na nej jen pomysli a da siuvolnene vlasy Chce Josephine dal odpovidat a vice se s ni sezamit, ale to uz ma Sawyer proslov a atak se napije sampanskeho a sklopi pohled.* Nemuzu mu lhat, nezslouzi si to, ale musim. Jen zatemito zdmi jsem pred monstrem v bezpeci./ *Nadechuje se, ze se Josephine jeste na neci zepta, ale v tom se vsale rozhosti tma a ona chytne paniku, protoze mu nema ada. Tma znamenala, ze prichazi on. Zhluboka dycha a nevi, co se deje dokud neidi louce a nasledne neslysi vystrely.* /Rebelove./ * Vduse propukne chaos a panika a ona se odlepi od okna a navic ji nekdo odstrci aona spadne na zem a sklenicka se ji rozbije v ruce a sklo poreze jeji dlan. Vidi kousek od sebe rebela, ktery zapaluje zavesy u okna, kde predtim stala s Josephine a skopne boty z nohou a snazi se zvednout, coz se ji povede a da se do behu narazi do lidi kolem a snazi se najit cestu. Kour ji dusi a nuto ji kaslat a oci ji stipou a slzi. Najednou, ale uslysi vystrel nedaleko ni a nasledne uciti ostrou bolest v brise a s vykrikem padne na zem a oblicej si nastesti stihne ubranit rukama. Dycha se ji hur a hur a diky kouri v mistnosti. Snazi se plazit, ale jeji bricho a saty, ktere do sebe nasakuje rudou krev jsou tezssi, ale snazi se plazit.* P- Pomoc! Prosim: *Vykrikne a citi bolest. Zakasle. tale se snazi vstat a nakonec e ji o i povede rychle si ruku tiskne na ranu a mota se ve snaze najit vychod.* /Umru tady... ja tady umru../ Nakonec se ji zamota hlava aona spadne zase na zem. Vse slysi, jako by byla pod vodou.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Shaye Maya Goméz

Fri Jan 10, 2020 9:53 pm
*vydá se ke stolu s občerstvením a všimne si misky s ovocem a nabídne princi jahodu* Hmmm...ne*usklibne se. Náramně se tím baví už od toho co se vrátila před pár dny do paláce po jejich schůzce. Když zhasnou světla je zmatená* Co se děje?*zeptá se prince s obavami v očích. Pak už nestihne nic říct jelikož princ začne jednat a ona se ocitne v rukou nějakého strážce který jí odvede do bezpečí*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Kasey T. Schreave

Fri Jan 10, 2020 9:54 pm
*Uchechtne se.*Pořád myslíš jen na podobný věci, co?*Zeptá se jej, když zmíní dýchání z úst do úst.*Díky..*Potřese s úsměvem hlavou. Nemyslí si, že by jí to nějak extra slušelo. Pak nadzvedne obočí.*Chtěl by ses přestěhovat ke mě? No mě to vadit rozhodně nebude.*Zazubí se na něj. Jde s ním pomalu k baru. Světla najednou zhasnou a rozhoří se závěsy. Dojde jí, co se to děje a vyděšeně se rozhlédne kolem sebe.*/Hlavně ať se nic nestane Bastienovi./*Nezvládla by to bez něj Nechce, aby se mu něco stalo, to ať to raději schytá ona sama. Rozeběhne se spolu s ním pryč.*Budeme v pořádku. Oba dva.*Dostane ze sebe a trochu zakašle, kvůli kouři, který zaplňuje velký sál.*Nejsi zraněný, že ne?*jišťuje se starostlivě, zatímco pořád běží směrem do úkrytu.*/Co rodiče? A Ayperos?/*Ani jednoho z nich na plese neviděla a doufá, že jsou v bezpečí. V komnatě a nebo jinde v úkrytu.*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Darya Summers

Fri Jan 10, 2020 9:57 pm
Kto je fajn? To dievča? Či princ? *Naschvál ju chytí za slovíčko a natočí hlavu do boku, čakajúc čo z dievčaťa vypadne. Keď jej vráti otázku musí sa pousmiať a v očiach jej začnú hrať pobavené iskričky.* Možno sa tu ukáže nejaký ten Španiel alebo Francúz, na ktorého nečaká 34 iných krkov. Takže preto. *Potom sa zasmeje, ako by práve povedala vtip storočia a mávne nad tým rukou.* Ako si sama povedala, princ si sám vybral za kým šiel. *Poznamená. Navyše jej jej veľký grandiózny príchod nevyšiel, pretože si ju nikto nevšimol. Ale je jej to jedno. Rovnako ako väčšina vecí. Len máločo ju vyvedie z miery. Potom príde tá časť, kde sa obe predstavujú. Po tom, keď zistí, kto pred ňou stojí, tak sa jej v hlave zjaví ďalší nápad.* /Inštalatérka zo Summeru, ktorá so svojím kľúčom dotiahla až na illejský trón./ *Kúsok sa pousmeje a nájde pohár so šampusom, ktorý stojí na stole o kúsok vedľa.* Musí to byť pre teba veľká zmena, nie? Palác je veľký ako labyrint, to jedlo, šperky, nové šaty na každý deň. *Spýta sa jej a k šampusu si vezme aj jahodu, ktorú si tam namáča, hoci by sa to tak robiť nemalo. Lenže svoju jahodu si nestihne vychutnať, pretože zrazu počuje trieštenie rozbitého skla a výstrely zbraní.* Preboha, rebeli! *Malo by to znieť ako výkrik, ale jej hlas znie skôr pridusene. Pohár jej padne na zem a rozbije. Pozrie sa na Khione.* Musíme odtiaľto preč! Hneď! Hýb sa! *Prikáže jej, rýchlo siahne ku svojim topánkam na opätku a jednoducho ich vyzuje, aby mohla rýchlejšie bežať. Musí si ich však vziať so sebou. Jej srdiečko by nezvládlo ich tu nechať. Veď sú od Jimmyho Choa! Zamieri k dverám a v celku rýchlo beží, keď sa pred ňou zjaví akýsi chlap s nožom. Úlisne si ju premerie a poznamená, že by si s ňou vychutnal noc, keď by pod ním kričala jeho meno. Nezabudne pridať slizké olízanie pier. Daryi padn pohľad na jeho nôž a potom naňho.* S tebou by som si nešla zahrať ani Človeče. Nech ti radšej vyhoní nejaký tvoj kamarát, ak si taký zúfalý. *Odvrkne mu a oženie sa po ňom opätkom. Zúfalá situácia žiada zúfalé činy. Chlap ju však chytí okolo pása a poznamená, že mala šancu prežiť, ale premrhalu. A bodne jej nôž do boku. Darya sa prudko prehne a priloží si ruku na ranu na boku. Zdvihne ju pred tvár.* Nie, nie, nie… *V dave hľadá Khione. Niekto jej musí pomôcť.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru